Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
909 postów 28726 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Moje komentarze

 • @Wrzodak Z. 23:19:05
  Szkoda czasu na bełkot.
  Dobranoc
  JAROSŁAW KACZYŃSKI
 • @Zawisza Niebieski 23:08:47
  Szanowny Zawiszo, proszę o natychmiastowe porozumienie się z
  Szambo wylało i śmierdzi
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:54:29
  I nocnym romansie Biedronia z Tuskiem czy Grodzkiego z Komorowskim
  Tez moze byc to ciekawe

  8-))))
  JAROSŁAW KACZYŃSKI
 • @krzysztofjaw 22:45:24
  Można się czasem ponabijać z chorych, ale czyniąc to w ramach ciętej riposty, ciepłego żartu, przewrotnej ironii, czyli czegoś co rozbawi, ale nie urazi.

  To, co robią Jachira, Pszoniak oraz inni totalni, to sqrwysynstwo wobec ludzi chorych.
  Tylko tyle
  Szambo wylało i śmierdzi
 • Panie Alku
  To wprost nieprawdopodobna sytuacja.Taki "wpis" na portalu o Kaczorku.
  I nie jest jeszcze w lochu?
  Czyżby zwrot lini programowej na prawo?
  Ja cię nie mogę.
  Szok !!!!!
  JAROSŁAW KACZYŃSKI
 • Autor
  Minę Pszoniaka i Lisa i tutejszych totalniakow 13.10.2019 najbardziej chciałbym zobaczyć
  Ja proponuję w kaftan ich wszystkich i do zakładu zamkniętego. Nie dla nienormalnych, tylko normalnych inaczej.
  Szambo wylało i śmierdzi
 • Autor
  Ta postsowiecka "elita'"swoimi występami doda PISowi jakieś 2-3 % w wyborach...
  I tak trzymać

  https://pbs.twimg.com/media/EE1z7T6XkAEFV60?format=jpg&name=small

  ps.

  Chciałbym żeby to byli wariaci.
  Te Lisy, Hartmany, Jachiry, Pszoniaki, Niesioły, Farmazony, Stuhry, Mleczki,"dziennikarze" itd Byłoby wtedy w nich coś ludzkiego. Mógłbym współczuć.
  A tak?
  Prymitywni, chamscy, pełni jadu, agresji. Gotowi na wszystko .
  Szambo wylało i śmierdzi
 • @Zawisza Niebieski 21:57:34
  A ja nadal czekam na odpowiedź skąd to masz:

  //Dotychczas „kraje rozwinięte” radziły sobie z problemem odpadów w sposób dość prosty, zaśmiecając kraje mniej rozwinięte, tyle, że obecnie kraje te postawiły veto. Chiny zablokowały import odpadów. Malezje odsyła kilkadziesiąt kontenerów odpadów do Australii, gdyż stwierdzono oznakowanie niezgodne z rzeczywistą zawartością, Filipiny odsyłają kontenery do Kanady.//


  skąd to masz?
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @Zawisza Niebieski 21:57:34
  A ja nadal czekam na odpowiedź skąd to masz:

  //Ilości te nie obejmują materiałów łatwo utylizowanych jak makulatura, szkło, plastiki, metale (w tym złom), które uznaje się za bezpieczne surowce do łatwego wykorzystania do dalszej produkcji, pod warunkiem, że nie zostaną one spalone poprzez podpalenie składowiska, a takich podpaleń w ostatnim okresie mieliśmy kilka.//

  skąd to masz?
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @Zawisza Niebieski 21:49:18
  Pana Husky plagiatorze
  Pana
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @Zawisza Niebieski 21:30:37
  Nie chce mi się do ciebie plagiatorze pisać.
  Tu masz odpowiedź
  Czekamy cierpliwie dalej :

  https://niepoprawni.pl/comment/1602979#comment-1602979
  I witaj w klubie plagiatorów

  Zaorany to ty juz dawno zostales, i to nie raz
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @Rzeczpospolita 09:44:39
  Kosiurku przekaż Stasiowi info, bo mnie zablokował, że mam zdjęcie Trockiego oryginalne i Lenina w rękopisie. Jak mnie odblokuje to mu dam. Dzięki.
  17 września 1939 roku - agresja Sowietów na Polskę!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:07:47
  Zbyt dużo środków dezynfekcyjnych mam w organizmie
  Tak 0.7 wiskacza na dobę

  8-))))
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:41:53
  I tu i tam swirgole ze wszystkimi
  8-))))
  Nie ma tu, ani tam tredowatych
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:59:40
  Czy ja pisalem ze sie z Humpty Dumpty we wszystkim zgadzam.
  Nie czytalem,nie komentowalem tego serialu
  Nie moja sprawa
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @zbig71 18:35:44
  Bo widzisz
  Każdy kij ma dwa końce
  I nawet naukowcy radzieccy tej "zasady" nie zdołali zmienić
  8-))))
  17 września 1939 roku - agresja Sowietów na Polskę!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:19:00
  Akurat to nie są wypociny.
  Zaorał równo plagiatora.
  Tylko tyle i aż tyle
  ps.
  ja nie muszę się zgadzać ze wszystkim, ale w tym "przypadku" trafił w 10.
  Sam widzisz jak wije się tu jak piskorz,i swoim starym zwyczajem odbija piłeczkę, byle tylko nie odpowiedzieć na zadane pytania.
  Ale czy to jakąś nowość.
  To tylko jego "rutyna" manipulacja,manipulacja i tyle
  I taka będzie jego dalsza reakcja.
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @
  Czerwonoarmiści zawsze na posterunku
  Armia Radziecka z nami od dziecka !!!!!!
  17 września 1939 roku - agresja Sowietów na Polskę!
 • @Zawisza Niebieski 10:57:03
  „Przywłaszczenie sobie autorstwa cudzego utworu lub artystycznego wykonania w języku prawniczym nazywane jest plagiatem.

  (…)Plagiat jawny jest przejęciem cudzego utworu lub artystycznego wykonania wprost (w niezmienionej postaci) lub tylko z minimalnymi modyfikacjami, jak np. prosta zmiana kompozycji utworu (artystycznego wykonania), zmiana koloru, a w przypadku utworów wyrażonych słowem np. przestawienie szyku zdań, usunięcie pewnych fragmentów itp.

  Natomiast plagiat ukryty polega na przejęciu elementów twórczych z cudzego utworu i zmodyfikowaniu ich w ten sposób, aby upozorować własne autorstwo (H. Popławski, Przestępstwa naruszające prawo autorskie, Problemy Praworządności 1983, Nr 11, s. 14). Ten rodzaj plagiatu jest zdecydowanie trudniejszy do wychwycenia. Plagiat ukryty może być jednocześnie dziełem zależnym, gdy plagiator, przywłaszczając elementy twórcze cudzego utworu (artystycznego wykonania), sam wnosi wkład twórczy w rozumieniu prawa autorskiego do powstałego w ten sposób dzieła. Plagiat spełniający przesłanki dzieła zależnego jest chroniony przez prawo autorskie (R. Markiewicz, Zabawy z prawem autorskim, Warszawa 2015, s. 89). Oznacza to, że sprawca przywłaszczający sobie autorstwo utworu (artystycznego wykonania), będącego w części plagiatem, może również ponieść odpowiedzialność karną za plagiat.”

  Powyższy cytat zaczerpnąłem z Komentarza do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych pod red. dr Arkadiusza Michalaka (wyd. 2019).

  Komentarz może być mniej zrozumiały. Jak w istocie wygląda plagiat ukryty najlepiej widać na przykładzie.

  Porównajmy więc dwa teksty – pochodzący z 18 czerwca 2019 r. tekst Polska przyjmuje coraz więcej odpadów. A świat już się nimi dusi autorstwa Aleksandra Gurgula i Gabrieli Łazarczyk oraz opublikowany na różnych stronach internetowych 16 września 2019 r. Odpady, czyżby „imigrant” miły Polakom? (słowo Polakom zamieniane jest czasem na pisiakom) niejakiego Zawiszy Niebieskiego, administratora antypolskiego portalu NEon24.  Pierwszy znajdziemy pod tym adresem:

  http://wyborcza.pl/7,155287,24898793,zwozimy-coraz-wiecej-odpadow.html(link is external)

  Drugi opublikowano na NEon24 i niepoprawni.pl.  Tak to wygląda:

  Oryginał:

  Padł rekord w ilości odpadów sprowadzonych z zagranicy do Polski. Jak podaje Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, w 2018 roku zwieźliśmy 434,4 tys. ton. Prawie o 60 tys. ton więcej niż rok wcześniej i prawie trzy razy więcej niż w 2015 roku (154 tys. ton).

  To jednak nie tylko odpady poprodukcyjne z tzw. bursztynowej listy, np. żużle, popioły, szlamy, baterie, kable izolowane, ale również odpady niebezpieczne, w tym metale ciężkie, np. rtęć, i odpady azbestowe.

  Na ich wwóz potrzebna jest zgoda GIOŚ, bo musi być pewność, że trafią do specjalistycznych instalacji, w których można odzyskać część surowców, a resztę unieszkodliwić.

  http://wyborcza.pl/7,155287,24898793,zwozimy-coraz-wiecej-odpadow.html(link is external)

  Plagiat:  W roku 2018, bo takie są najnowsze dane Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska zwieźliśmy do Polski rekordową ilość odpadów 434,4 tys. ton, co oznacza 60 tys. ton więcej niż w roku 2017 i prawie trzykrotny wzrost ilości importowanych odpadów w stosunku do roku 2015 (154 tys. ton). Mówimy tu o odpadach rejestrowanych, czyli odpadach z tak zwanej listy bursztynowej obejmującej żużle, popioły, szlam, baterie, kable izolowane jak również materiały niebezpieczne zawierające metale ciężkie, rtęć, azbest, pyły aluminium, których utylizacja jest możliwa, pod warunkiem posiadania odpowiedniej technologii, stąd obowiązek rejestracji.

  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/odpady-czyzby-imigrant-mily-polakom  Oryginał:  Oprócz nich do Polski trafiają też odpady z „zielonej listy”, głównie surowce wtórne: tworzywa sztuczne, szkło, metal (również złom). GIOŚ nie wie, ile ich jest, bo ich transfer w Europie nie musi być zgłaszany. Obrót nimi jest legalny i w dużej mierze bezpieczny, o ile odpady te nie są składowane, a potem podpalane.

  Jak wiadomo, w Polsce mamy z tym problem, więc trudno ufać, że import odpadów z "zielonej listy" nam nie szkodzi.

  http://wyborcza.pl/7,155287,24898793,zwozimy-coraz-wiecej-odpadow.html(link is external)  Plagiat:  Ilości te nie obejmują materiałów łatwo utylizowanych jak makulatura, szkło, plastiki, metale (w tym złom), które uznaje się za bezpieczne surowce do łatwego wykorzystania do dalszej produkcji, pod warunkiem, że nie zostaną one spalone poprzez podpalenie składowiska, a takich podpaleń w ostatnim okresie mieliśmy kilka.

  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/odpady-czyzby-imigrant-mily-polakom  Oryginał:  Ekolodzy jednak biją na alarm: świat dusi się odpadami. A "mafie śmieciowe" wysyłają trudne w przetwarzaniu odpady do biednych regionów świata. To efekt decyzji Chin, które przed rokiem zamknęły drzwi dla śmieci z Zachodu. W związku z tym biedniejsze państwa azjatyckie stały się składowiskami odpadów, w tym toksycznych i nielegalnych.

  Teraz narasta w nich bunt. Zaczynają odsyłać odpady tam, skąd przypłynęły. Malezja właśnie tupnęła nogą, odeśle kilkadziesiąt kontenerów z odpadami do Australii. Okazało się, że sprowadzone śmieci miały fałszywe kody. W kontenerach zamiast łatwego w recyklingu plastiku były odpady, których nie da się przetworzyć lub odzyskać. - Nie będziemy wysypiskiem śmieci dla świata - powiedziała Yeo Bee Yin, malezyjska minister środowiska, energetyki i zmian klimatu.

  Kilka dni wcześniej Filipiny rządzone autorytarną ręką przez Rodrigo Duterte ogłosiły, że odeślą kontenery z odpadami do Kanady.

  http://wyborcza.pl/7,155287,24898793,zwozimy-coraz-wiecej-odpadow.html(link is external)  Plagiat:  Dotychczas „kraje rozwinięte” radziły sobie z problemem odpadów w sposób dość prosty, zaśmiecając kraje mniej rozwinięte, tyle, że obecnie kraje te postawiły veto. Chiny zablokowały import odpadów. Malezje odsyła kilkadziesiąt kontenerów odpadów do Australii, gdyż stwierdzono oznakowanie niezgodne z rzeczywistą zawartością, Filipiny odsyłają kontenery do Kanady.

  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/odpady-czyzby-imigrant-mily-polakom
  Z. Niebieski spisał cudze dzieło, dla niepoznaki pomieszał szyk wyrazów, dodał kilka zdań o awarii warszawskiej oczyszczalni i cieszy się jak małe dziecko z dobrze napisanego tekstu.  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/plagiat-ekologiczny
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:30:44
  Wyrzucony?
  Na amen?
  8-))))
  pzdr.
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej