Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
750 postów 24714 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Moje komentarze

 • @Ziut 21:50:33
  o jakiej to agenturze mowa 8-))
  nazwiska,adresy,namiary,
  who is who 8-)
  "Ziutyzm, czyli WSZYSTKO", .. według Eugeniusza Sendeckiego
 • @ikulalibal 21:42:57
  http://losyziemi.pl/korea-polnocna-z-glodu-zjadaja-szczury-i-wlasne-dzieci-te-wiezienia-to-horror
  Czy to już koniec euroislamu?
 • @ikulalibal 21:42:57
  //według raportu z 2015 amerykańska policja zastrzeliła w 2014 500 osób //
  500 niewinnych, panstwo policyjne jak nic 8-))
  Czy to już koniec euroislamu?
 • @Ziut 21:32:48
  czyjej
  "Ziutyzm, czyli WSZYSTKO", .. według Eugeniusza Sendeckiego
 • dobre
  tylko że powinien to być wpis w dziale humor 8-))
  "Ziutyzm, czyli WSZYSTKO", .. według Eugeniusza Sendeckiego
 • Jak umiarkowani są umiarkowani muzułmanie?
  //Rod Liddle

  Poglądy brytyjskich muzułmanów i poglądy reszty Brytyjczyków dzieli prawdziwa przepaść.

  “Co tam słychać w świecie?”, zapytałem żonę przeglądającą pierwszą gazetę po tygodniowej, błogiej przerwie w kontakcie z resztą kraju, bez Internetu i telefonu.

  „Głównie muzułmanie”, odparła, przewracając strony gazety. „Inne tematy też, ale głównie muzułmanie”. No tak. Jako optymista z natury miałem nadzieję, że podczas naszej tygodniowej nieobecności nadejdzie owo często obiecywane islamskie oświecenie, a pokój i miłość zapanują od indonezyjskich dżungli Banda Aceh po malownicze tarasy w angielskim Kirklees. A tu nic z tych rzeczy. Oni, całkiem pokaźna ich liczba, nadal swoje.

  Najpierw przyszedł niesmak po świetnym filmie Trevora Phillipsa o muzułmanach w Wielkiej Brytanii. Dowiadujemy się z niego, że według badań ICM dwie trzecie angielskich muzułmanów nie wydałoby innego muzułmanina, bez względu na to, ile rycyny trzymałby w swoim ogródku.

  Nie poprawia humoru fakt, że praktycznie żaden z nich nie podziela naszego światopoglądu, nie chce się integrować, a o Żydach wypowiada się w sposób, który nawet szef SA Ernst Röhm uznałby za zbyt ostry. Niesmak pogłębiły wywiady z muzułmanami na stronach „Guardiana”, którzy uznali film za „tworzący podziały” – czyli nawet ci, którzy sami nie chcą wysadzić się w powietrze, bardzo chętnie atakują tych, którzy pokazują, jak naprawdę wygląda sytuacja.

  Następnie jest wstrząsająca historia sklepikarza z Glasgow, Asada Shaha, praktykującego islam ahmadijja, którego zasztyletował inny muzułmanin, bo ten rzekomo uraził jego uczucia. Podczas gdy meczet centralny w mieście jest „zaszokowany” morderstwem, jego główny imam Maulana Habib Ur Rehman przedtem już wychwalał tego muzułmanina, który zabił bluźniercę.

  „Płacimy 200 islamskim kaznodziejom po 40.000 funtów na głowę za to, żeby pogłębiali w muzułmańskich rzezimieszkach nienawiść do zachodnich wartości i poczucie bycia ofiarą”
  Tymczasem w różnych meczetach w kraju znaleziono ulotki nawołujące do likwidowania pokojowo nastawionych wyznawców islamu ahmadijja, a na Facebookowej stronie Anti Qadianiat przeczytać można było radosne „gratulacje od wszystkich muzułmanów” z powodu zamordowania Shaha, pod którymi pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy z całego świata islamu.

  W Wielkiej Brytanii nie było jeszcze żadnej sprawy o podżeganie do nienawiści religijnej przeciw któremuś z muzułmanów nawołujących do mordowania wyznawców ahmadiji, chociaż nawoływanie takie ma często miejsce.

  Następnie w „Timesie” przeczytałem, że spora część opłacanych przez rząd muzułmańskich kaznodziei zamiast przykładnie namawiać do przestrzegania prawa, zachęca i tak już nieproporcjonalnie dużą (w stosunku do odsetka muzułmanów w społeczeństwie) liczbę muzułmańskich więźniów do ekstremizmu. Płacimy 200 islamskim kaznodziejom po 40.000 funtów na głowę za to, żeby pogłębiali w muzułmańskich rzezimieszkach nienawiść do zachodnich wartości i poczucie bycia ofiarą.

  Większość z nich – według „Timesa” 70% – wywodzi się z islamskiej szkoły deobandi. Tak samo jak muzułmanie nawołujący do eksterminacji wyznawców odłamu ahmadijja. Uczeni deobandi wywarli duży wpływ na Talibów, a ich kredo odbija się echem w działaniach pakistańskich organizacji terrorystycznych (chociaż w Pakistanie ideologia ta jest zakazana). Czy naprawdę myśleliśmy, że opłacanie ich w czymś pomoże? Jakie słowa skierowane do więźniów spodziewaliśmy się od nich usłyszeć? Szyjcie grzecznie te worki pocztowe i znajdźcie ukojenie w Jezusie Chrystusie?

  Najprawdopodobniej chcieliśmy wierzyć, że ci duchowni są „umiarkowani”, że są przeciwwagą do „ekstremistów” – to błąd, który przez ostatnich 15 lat co chwilę powtarzamy. Jest to konsekwencja naszej desperackiej wiary w to, że sama religia jest bez zarzutu: problem jest jedynie z kilkoma złymi ludźmi, „ekstremistami”. Te pojęcia jednak nijak się mają do skłóconych i wojowniczych islamskich plemion.//

  cały tekst :
  http://euroislam.pl/jak-umiarkowani-sa-umiarkowani-muzulmanie/
  Czy to już koniec euroislamu?
 • @leoparda 21:04:09
  A trafiać tam można nawet za :

  //Krzywo spojrzeli na portret wodza, niewystarczająco głośno krzyczeli „Niech żyje przewodniczący Mao!”, mamrotali przez sen coś nieprawomyślnego, albo dali się nabrać na hasło „Niechaj kwitnie razem sto kwiatów, niech współzawodniczy sto szkół myśli” i ujawniwszy swoje poglądy zaraz trafili na czarną listę. Naprawdę nie trzeba było wiele, by przekroczyć bramy piekła…
  Tym piekłem był obóz „reedukacji przez pracę” – chiński wynalazek z lat 50. ubiegłego wieku. Cóż za piękne założenie! Człowiek wyjeżdża z domu, dostaje kilof, sierp czy inną łopatę i przy wtórze okrzyków wdzięczności za to, co daje mu partia, wyzbywa się swojego „prawicowego” skrzywienia. Praktyka wyglądała oczywiście zgoła inaczej i takiemu przybytkowi najbliżej było do znanych nam z historii Europy obozów koncentracyjnych.//

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/03/25/jak-wygladal-zwyczajny-dzien-w-chinskim-obozie-pracy/
  Czy to już koniec euroislamu?
 • @leoparda 20:44:58
  Obozy do dziś są, i tylko nazwę mają współczesna. Obozy reedukacyjne.
  (Chiny,Korea Pln,republiki poradzieckie)
  Czy to już koniec euroislamu?
 • „Europa jest skończona”
  Czy Europie grozi islamizacja? Algierski pisarz Boualem Sansal uważa, że tak.

  W wywiadzie dla „Welt am Sonntag” Sansal mówi o swojej najnowszej książce, „2084. Koniec świata”, w której opisuje życie na Zachodzie pod dyktaturą radykalnych muzułmanów oraz tłumaczy, dlaczego nie można temu już zapobiec. Sprzedano już 300 tys. egzemplarzy książki. Wypowiedzi Sansala omówił portal wPolityce.

  „Trzeba spojrzeć faktom w oczy. Zamachy w Paryżu i Brukseli to dopiero początek. Sam jestem muzułmaninem, choć niewierzącym, i boję się islamistów. Oni wiedzą, że nie są w stanie pokonać Zachodu militarnie. Nie udało im się to nawet w przypadku słabych państw arabskich. Chcą więc doprowadzić Zachód do tego, by sam się zniszczył. Chcą podzielić zachodnie społeczeństwa, je zdestabilizować. Jeśli im się to uda, to społeczeństwa te się rozpadną” — twierdzi algierski pisarz. Jego zdaniem nie chodzi jednak o zepchnięcie chrześcijańskiej cywilizacji na margines, o zastąpienie ludności chrześcijańskiej muzułmańską.

  „To ma być rodzaj fuzji. Francja się już islamizuje. Obserwuję upadek naszej cywilizacji z wielkim smutkiem, nawet jeśli jej ekscesy nam szkodzą” – zaznacza Sansal. Według niego to jednak nie Francja, ale Niemcy są najbardziej zagrożone islamizacją. „Niemcy są tacy naiwni. Po pierwsze uważają, że problem politycznego islamu istnieje wszędzie, tylko nie u nich. Po drugie są zbyt tolerancyjni. Gdy rząd Algierii przepędził islamistów z kraju, pojechali do Niemiec, poprosili o azyl polityczny i oczywiście go otrzymali” – tłumaczy.

  Według niego islamiści chcą wywołać „wojnę kultur”. „Dlatego zaatakowali w Paryżu salę koncertową a nie na przykład koszary wojskowe. Wystarczy spojrzeć na świat arabski, żeby zobaczyć co czeka Europę” —ostrzega Sansal.

  Jego zdaniem niebezpieczeństwo grozi staremu kontynentowi także ze strony Turcji Erdogana. „Erdogan chce odbudować kalifat, a państwo osmańskie było bez wątpienia najbardziej brutalnym kalifatem w historii islamu. Arabowie jednak nigdy nie zaakceptują tureckiego przywództwa. Jeśli Erdogan będzie chciał poszerzyć swoje imperium, to tylko w kierunku Zachodu, w kierunku Europy. Najbardziej zagrożone są tu Niemcy, nie tylko dlatego, że żyją tam miliony Turków, ale także dlatego, że są tak znienawidzone. Wiele krajów UE marzy o upadku Niemiec, nie miałoby więc nic przeciwko realizacji planów Erdogana” – mówi Sansal. Według niego tak czy siak „Europa jest skończona”.

  „Nie ma żadnej przyszłości. Nie lubię islamu. Jest groźny. Rozsadzi nasze społeczeństwa, rozsadzi Europę. Islamiści dzielnie walczą o to, w co wierzą. Jeśli o nas chodzi, muszę powiedzieć, że nie ma absolutnie niczego, co by nas napędzało. My w nic nie wierzymy. Kiedyś umieralibyśmy za wolność, dziś to już tylko puste słowo. Po zamachach na „Charlie Hebdo” widzieliśmy do czego Europejczycy są zdolni: do bezsensownego, kolektywnego płaczu. Z tym biednym Hollandem na czele, który nie potrafiłby muchy skrzywdzić” – konkluduje algierski pisarz.(p)

  Źródło: http://wpolityce.pl

  http://euroislam.pl/europa-jest-skonczona/
  Czy to już koniec euroislamu?
 • Pytanie
  //Ostatnio Pan Andrzej przebywał w Brukseli, gdzie rozmawiał z licznymi urzędnikami unijnymi.//

  Szanowny panie E.Sendecki, za wpis 5+ bo i temat (jak też nasz celebryta) jest ważny.
  Mam tylko jedno pytanie.
  W jakim języku toczyła się rozmowa A.Hadacza z urzędnikami UE.Czy była to rozmowa w cztery oczy ?
  Pozdrawiam
  AMBASADOR ZAPRASZA HADACZA NA PARADĘ RÓWNOSCI
 • @Wrzodak Z. 10:19:06
  Szanowny panie pośle,były pośle.
  Odpwiadalem na to pytanie już wielokrotnie.Jak sam zapewne pan wie,trllowanie to bardzo ciężka i bardzo niewdzięczną praca. Tu pewnie obaj się zgadzamy.
  A mocodawcy płacą jak płacą. Stąd też szukam nowych źródeł dochodu do mej skromnej pensji. Od wczoraj stałem się skrajnym rusofilem, licząc na to że i GRU coś dorzuci.
  Pisze pan że władza radykalnych mośków się kończy, to teraz będą umiarkowane mośki rządzić.
  Z wielką niecierpliwością oczekuję zapowiadanego manifestu. To może być hit sezonu, a skoro pan go wysmaruje to i niejeden mosiek się na nim przejedzie 8-))
  Pozdrawiam życząc zdrowia.
  Uwolnić Mateusza Piskorskiego - protest
 • @zygmuntbialas 00:25:30
  Ale czy Lorenco można wierzyć 8-))
  Ok. ważne że to niedźwiedź i nie pomyliłem z psem
  Pozdrawiam
  Zdrowia
  Co się dzieje w Polsce - 06.06.2016.
 • Heleno
  Pozdrawiam serdecznie...

  Zdrowka
  5+
  NIE ZMARNUJ ŻYCIA...
 • @zygmuntbialas 23:47:44
  Kolor się sprał
  Marna jakość 8-))
  Co się dzieje w Polsce - 06.06.2016.
 • @lorenco 21:32:06
  sorry, ale mam swoją dziewczynę nówka, młodziutka.
  Ty, a może ty założysz tu zakładkę Neon-Skype i będziemy sobie nawijać
  na żywo całą dobę.
  Może jakiś konkurs piękności 8-))

  i nie trollujmy na tym szacownym blogu, wiesz gdzie ten "temat "
  poruszamy, więc tam pisz
  Uwolnić Mateusza Piskorskiego - protest
 • @lorenco 19:21:33
  Pokaż swoją, ja nie "układam" sobie życia w necie z......mężczyznami.
  A co mogę mu pokazać to już ci pisałem
  Mogę znaleźć takie strony w necie jeśli was to interesuje.
  Masz jakieś nowe "wieści" w sprawie oszusta z londyna 8-))
  Uwolnić Mateusza Piskorskiego - protest
 • @kfakfa 19:27:22
  Bieszczadzki niedźwiedź i zielony ludzik 8-))

  http://67.media.tumblr.com/057181157cc7d8854d46ffcc7856cc2c/tumblr_o6buyajQ4Y1ukldkho1_400.gif
  Co się dzieje w Polsce - 06.06.2016.
 • Tłumy,tłumy,tłumy
  A dokładnie 17 osób , 5 gapiów i przemawiający

  5+ za dobre chęci 8-)))
  Uwolnić Mateusza Piskorskiego - protest
 • @Zorion 18:50:42
  Tylko tak,i to bez zbędnych ceregieli
  KOD wybrał autorytety. Lista jest porażająca!
 • @AgnieszkaS 16:49:00
  Oczywiście byle nominał był też wysoki jak na to JPII zasługuje
  £5 z Churchillem

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej