Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
671 postów 22066 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Moje komentarze

 • @ninanonimowa 22:03:37
  daj sobie dzis juz na wstrzymanie, i zamknij lodowke8-)))))
  Zdrajcy i oszuści
 • @Repsol 21:51:22
  oczywiscie,
  z samego pisania raczej nic sie nie "urodzi"
  pozdrawiam
  Zdrajcy i oszuści
 • @Repsol 21:15:57
  tak to prawda,
  ale i tak w miare "obiektywn"i bo wiedza ze ich czas sie konczy
  zreszta to tylko sondaze
  Zdrajcy i oszuści
 • Zdrajcy i kolaboranci
  zddrajcy

  http://niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/tusk_zdrajca.jpg

  i kolaboranci

  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/05/kolaboranci.jpg
  Zdrajcy i oszuści
 • Obywatel Ukrainy skazany za atak jajkiem na Bronisława Komorowskiego
  Karę pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata i dwa tys. zł grzywny wymierzył warszawski sąd obywatelowi Ukrainy Iwanowi S. za znieważenie w 2013 r. w Łucku ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, na którego ramieniu rozgniótł jajko.
  Do incydentu doszło w lipcu 2013 r. podczas wizyty Komorowskiego dla upamiętnienia 70. rocznicy zbrodni wołyńskiej z lat 1943-45. Gdy rozmawiał z wiernymi po mszy w katedrze rzymskokatolickiej w Łucku na Ukrainie, młody mężczyzna poklepał go po ramieniu ręką, w której trzymał jajko. Został natychmiast powalony na ziemię przez ochronę i zatrzymany przez milicję.

  Atak potępiło ukraińskie MSZ. Sam Komorowski apelował, aby nie przypisywać incydentowi szczególnego znaczenia. Kilka dni po incydencie S. został skazany przez ukraiński sąd za czyn chuligański na rok więzienia w zawieszeniu.

  Niezależnie od tego, własne śledztwo w sprawie wszczęła Prokuratura Okręgowa w Warszawie. S. przyznał się do czynu, za który grozi do trzech lat więzienia. W wyjaśnieniach S. wskazał, iż chciał wyrazić oburzenie wobec rozpowszechnianej w polskich mediach opinii, iż tragedia wołyńska "była ludobójstwem wyłącznie na narodzie polskim, bo ucierpieli także i Ukraińcy".

  Komorowski nie skorzystał z prawa bycia oskarżycielem posiłkowym w procesie.

  PAP
  Co się dzieje na Krymie - 03.12.2015.
 • @ninanonimowa 21:41:55
  najsmieszniejsze jest to ze jestes "najsmieszniejsza"8-)))))))
  Zdrajcy i oszuści
 • Pax Erdogana : Czy to koniec pewnej ery ?
  http://www.aljazeera.com/mritems/imagecache/mbdxxlarge/mritems/Images/2014/10/27/20141027822739734_20.jpg  On October 19, Turkish President Recep Tayyip Erdogan stated emphatically that he would never allow passage to Iraqi Kurdish Peshmerga forces into Kobane from its border with Syria, nor would he allow US arms transfers to PKK-linked Syrian Kurdish fighters in the besieged town. Yet the following day, the US airdropped weapons and supplies to PYD fighters in Kobane, and Turkish Foreign Minister Mevlut Cavusoglu announced that Turkey would allow their "Iraqi Kurdish brothers" to join the fight against ISIL in Kobane
  http://www.aljazeera.com/indepth/opinion/2014/10/pax-erdogana-this-end-an-era-2014102751353514897.html
  Sułtan idzie na całość
 • Sondaż: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania
  Andrzej Duda liderem rankingu zaufania wśród polityków - tak wynika z najnowszego sondażu Millward Brown
  Jak wynika z sondażu, Polacy najbardziej ufają prezydentowi Andrzejowi Dudzie - zadeklarowało tak w sumie 38 proc. badanych. Za prezydentem na kolejnych miejscach w rankingu zaufania znaleźli się liderzy dwóch nowych formacji politycznych: Paweł Kukiz (ufa mu 33 proc. uczestników badania) i Ryszard Petru (32 proc.).

  Czyli nie jest zle
  Zdrajcy i oszuści
 • @Repsol 20:53:16
  widzialem.
  ale dzieki
  WOLTA ANDRZEJA HADACZA NA STRONĘ PREZYDENTA DUDY
 • @moher 13:52:34
  Jakze bezcenny jest widok lemingow, ich kwik jak w oborze - te swinskie ryje odrywane od koryta ;
  Brawo PIS,Brawo Prezydent Duda, Brawo Polacy
  Dobry Prezydent i zły Trybunał
 • @waldemar.m 17:53:07
  no to do roboty8-))))))
  powodzenia
  Trzeba się zaokrąglać z tym TK cz.1
 • @ele 09:08:57
  slyszalem za od niedawna nawet szalety publiczne sa juz w rekach.... zydow8-)))
  Dobry Prezydent i zły Trybunał
 • Panie Doktorze
  a czy za tym wszystkim nie stoi agentura zydowska ?????
  czy aby na celebryte A.Hadacza nie wplynol ten zolnierz izraelski (z pogranicza Izraela i Palestyny).
  To moze byc skrajna prowokacja8-)))))
  Mimo wszystko Hitchcock by takiego senarisza nie wymyslil
  WOLTA ANDRZEJA HADACZA NA STRONĘ PREZYDENTA DUDY
 • MSZ Turcji: ubolewamy z powodu śmierci rosyjskiego pilota Su-​24
  Na spotkaniu z szefem MSZ Rosji Siergiejem Ławrowem szef tureckiej dyplomacji Mevlut Cavusoglu złożył kondolencje w związku ze śmiercią pilota rosyjskiego Su-24 strąconego przez Turcję. Politycy rozmawiali w kuluarach konferencji OBWE w Belgradzie.
  Co się dzieje na Krymie - 03.12.2015.
 • Komiczne
  Pikiety pod sejmem :
  jedni pikietuja pod sztandarami UE ,drudzy pod sztandarami RP - ciekawe kto kogo reprezentuje
  Koniec wycia. Sejm wybrał nowych sędziów.
 • I nawet
  w lodowkach tez
  Tak na marginesie jakis konkretny pomysl na pozbycie sie tego "towarzystwa" - tylko konkretny, nie marzenia
  --wołanie Słowianina na puszczy ??
 • @Repsol 21:34:33
  Wprowadzenie czolgu do seryjnej produkcji to lata, dlugie lata Nie inaczej jest w pozostalych krajach. To ze pokazuje sie makiete, lub prototyp, to jeszcze nie oznacza ze sie ma super sprzet. To taki staly punkt "programu" wszelkich parad wojskowych lub specjalnych pokazow, ze oto mamy juz cudowna bron. A prawda jest zupelnie inna.
  Pozdrawiam
  O uzbrojeniu Turcji
 • Nawet słaby i biedny kraj może mieć silną i groźną armię!
  Nawet słaby i biedny kraj może mieć silną i groźną armię, jeżeli się w sposób odpowiedni zorganizuje. Uzbrojenie jest drogie, ale nawet proste w stosowaniu uzbrojenie może być skuteczne, jeżeli posiada się odpowiednio wyszkolonych żołnierzy, dobrą koncepcję operacyjną i wie się co trzeba robić w odpowiednim czasie. Przykładowo dzisiejsza armia polska zostałaby rozniesiona w strzępy przez armię polski ludowej z okresu stanu wojennego. Mieliśmy o wiele więcej wojska i kraj przygotowany do prowadzenia wojny, co tu dużo mówić napastniczej – szykowaliśmy się do ofensywy, a zarazem osłonięcia terytorium kraju zgodnie z podziałem w Układzie Warszawskim. Ci nieliczni, którzy znają realia materiałowe oraz operacyjne ówczesnego Ludowego Wojska Polskiego a mają porównanie ze stanem dzisiejszym nie mają żadnych złudzeń. Pancerne związki taktyczne LWP zmiażdżyłyby dzisiejsze Wojsko Polskie bez mrugnięcia okiem. Niestety nie wyciągnęliśmy wniosków z historii, a nawet zmarnowaliśmy potencjał z takim wysiłkiem nagromadzony przez lata PRL.

  Można także sięgnąć do przykładów państw współczesnych, które są słabe w znaczeniu ogólnym i biedne w znaczeniu porównawczym-ekonomicznym, ale mają silną i groźną armię. Najlepszym przykładem jest Pakistan, odejmując kwestię broni jądrowej ten kraj posiada armię, która z powodzeniem trzyma pole przed o wiele liczniejszymi i lepiej uzbrojonymi oddziałamy hinduskimi. Pakistan funkcjonuje w realiach, gdzie zasoby ludzkie są olbrzymie i nieporównywalne z naszymi, jednakże jest to kraj ubogi. Mimo tego stać ich na bardzo silne uzbrojenie wojska – jak na możliwości ekonomiczne kraju, a co do broni jądrowej – krążą oczywiście niepotwierdzone plotki, że została zbudowana za pieniądze pewnego państwa z Zatoki Perskiej.

  Drugim przykładem może być albo Egipt, albo Turcja. Te kraje nie są bogate, ale dzięki potencjałowi demograficznemu nadrabiają potencjałem ilościowym – jakość. Egipt przez lata korzystał ze wsparcia z USA, a Turcja z rozkoszą przyjmowała wszystko co Niemcy mieli na zbyciu w każdej ilości. Armie Egiptu i Turcji to jedne z najpotężniejszych armii na świecie, zdolność odstraszania tych państw jest totalna. Przy czym Turcja w ostatnich latach, dzięki bogaceniu się poczyniła wiele na drodze ku modernizacji posiadanego sprzętu wojskowego. Armia turecka to dzisiaj najpotężniejsza – po amerykańskiej armia w NATO.

  Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Polska rozbudowała swoją armię, głównie komponent lądowy w oparciu o jednostki Obrony Terytorialnej, budowane na podstawie struktur lokalnych z zaciągu ochotniczego, przydziału służbowego czy, też w ostateczności z poboru. Wojsko zawodowe jest już pewną wartością, jednakże sto tysięcy żołnierzy, z tego realnie walczących połowa – nas nie obroni przed potencjalnym przeciwnikiem, o którego potędze lepiej jest nawet nie myśleć. Mamy za mało wojska i musimy tą liczbę zwiększyć. Po prostu potrzeba więcej przeszkolonych ludzi z bronią, zdolnych do walki na rozkaz, możliwych do zmobilizowania w razie potrzeby.


  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=23468
  O uzbrojeniu Turcji
 • Czołg Altay
  http://www.defence24.pl/media/cache/slide/uploads/images/cdfe50b8e824462cc804626d2d14f35e.jpeg


  Turcja zamierza wprowadzić na uzbrojenie czołg podstawowy Altay, który został opracowany przez krajowy przemysł i ma zastąpić na wyposażeniu sił zbrojnych starsze konstrukcje zachodnie, jak M48/M60 Patton czy Leopard 1. Początek programu określanego jako narodowy (Milli Tank Üretimi Projesi – MITÜP) datuje się na 2007 rok, kiedy to przyznano kontrakt koncernowi Otokar. Spółka przeszła drogę rozwojową, gdyż jeszcze w latach 90. XX wieku oferowała konstrukcje na bazie pojazdów Land Rover (np. lekki samochód opancerzony 4x4 Cobra), a w chwili obecnej jest liderem rodzimego przemysłu pancernego i coraz bardziej liczącą się w świecie marką.

  http://www.defence24.pl/231950,czolg-altay-narodowy-projekt-pancerny-turcji
  O uzbrojeniu Turcji
 • @Repsol 21:14:35
  Tez jestem tego zdania -licze na to ze sprawy potocza sie tak jak to ma PIS w programie. Oby tylko nie zrobili takich idiotycznych bledow jak poprzednio
  Pozdrawiam
  Koniec wycia. Sejm wybrał nowych sędziów.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej