Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
981 postów 30734 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Jak na portalu rozpoznać paranoika i kim on jest

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdzie kończy się zdrowy rozsądek a zaczyna paranoja. Egocentryk i narcyz . O kim piszę ? Nie jest zbyt trudno się domyśleć

                    
 
 

 Karykaturalne wpisy o obecnej ekipie rządzącej, nie mające żadnego uzasadnienia w faktach i rzeczywistości
to sposób reagowania tych co manipulując a właściwie kłamiąc chcą tu zaistnieć.

Jego  (ich) nie interesują fakty, on nie ma tu swoich przeciwników którzy obalają jego paranoje,on ma tylko wrogów z którymi nie ma zamiaru polemizować. Jego jedynym zadaniem jest swojego przeciwnika zniszczyć, pomówić,ośmieszyć.
Irytacja,kłótliwość,brak dystansu do przeciwnika i faktów, brak poczucia humoru,to cechy osoby owładniętej paranoją.

To w nim tkwi przekonanie , że jakaś grupa ludzi lub wręcz organizacji (żydzi,masoni etc.) zjednoczyła się, aby go zniszczyć.Tylko on zna prawde, dlatego też pogardza głupotą i ślepotą tych, którzy jej nie widzą tak jak on i tylko on.
Tenże paranoik łatwo nie zrezygnuje z przekonania o tym, że jest obiektem spisku, ponieważ na tym przekonaniu buduje on swoje poczucie własnej wyjątkowości i ważności.
Gdy tylko partia PIS i Kaczynski wygrała i zanotowała duży sukces,to natychmiast (w jego komentarzach czy wpisach) czuje się doszukiwania drugiego dna. Insynuowanie zmowy i sprzedania interesu narodowego zwłaszcza żydom i zachodnim imperialistom.Jest święcie przekonany, że (oni wszyscy) tworzą układ, grupę trzymającą władzę, są w spisku i celem ich (PIS - Kaczynski)jest zniszczenie wolnej Polski.
O przejawach paranoi a właściwie "schizofreni bezobjawowej " niektórych tzw.blogrow,blogerek, komentatorów i komentatorek na Neon 24.pl będzie nowa notka z przykładami takich zachowań.

 

 Miłej niedzieli nawet dla tych co nadal chcą dorżnąć watahę.

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Jeżeli pisałeś o sobie to trafiłeś w dziesiątkę .Większego paranoika kłamcy i manipulatora od ciebie na tym portalu nie ma.
 • @matterhorn 09:32:37
  No tak, tyle tylko ze wpis dotyczy kochajacych PIS - inaczej
  Miłej niedzieli
 • Nie wiem czemu akurat mówisz o zwolennikach PO
  Przecież nikt logicznie myślący nie kwestionuje zwycięstwa PIS, nawet na ile czytałem nie robi to KOD. PiS wygrało dzięki różnym rzeczom, bo przestępstwu podsłuchów, dzięki temu, że pochowali Kaczyńskiego, Macierewicza, Pawłowicz i innych "orłów", dzięki populistycznym obietnicom +500, emerytury, podwyżka progów podatkowych, nie zamykaniu kopalń, podwyżek dla nauczycieli, służby zdrowia itd. itp. Dzięki temu, że obiecali, że do głosu dojdą ludzie młodzi w PiS, czyli Duda i Szydło. Ale wygrali i nikt tego nie kwestionuje. To, że społeczeństwo zostało oszukane, bo mamy w dużym stopniu rząd z roku 2007 to już wina społeczeństwa, że się dało.
  Do twojego opisu pasuje zupełnie inna osoba i nie jest to bloger. Ta osoba widzi wszędzie spiski, krzyczała z trybuny, że sfałszowano jej wybory samorządowe, w referendum dotyczącym odwołania prezydent Hanny Gronkiewicz Waltz gdy wszystko wskazywało, że zostanie odwołana wkroczył z nieodłącznym Adasiem od "złotego nocnika" i spieprzył całą pracę wielu ludzi. Wtedy nawet latał do prokuratury, że mu to sfałszowano. To co wygaduje o Smoleńsku. Tu masz idealny przykład odpowiadający twojemu opisowi.
 • @Zawisza Niebieski 09:48:00
  Czy ja coś napisałem o zwolennikach PO 8-))

  ps.
  a co "wygadują" o Smoleńsku ?
  Wpadek ,ot taki jakich wiele w lotnictwie
 • @matterhorn 09:32:37
  To prawda. Podzielam powyższe stanowisko i opinię @matterhorn.

  @Husky, jest przedstawicielem, trollem PiS. @Husky wie, za co i kto mu płaci. Jedyne, z czego się rozlicza @Husky z troll'owania na Neon, to aby nie robił błędów w tekstach i komentarzach (czytelność). Wszystkie inne nielogiczności, kłamstwa, świadome oszustwa, pomówienia - są dozwolone.
 • @matterhorn 09:32:37
  Zapoznaj się z objawami, bedzi ci łatwiej w leczeniu 8-))

  Paranoiczne zaburzenia osobowości
  https://portal.abczdrowie.pl/paranoiczne-zaburzenia-osobowosci
 • @Krystyna Trzcińska 10:03:56
  I jak tu nie napisać (poprawnie)
  Uderz w stół a nożyce się odezwą 8-))
  Miłej niedzieli
  http://dd.neon24.pl/post/131667,jak-na-portalu-rozpoznac-paranoika-i-kim-on-jest#comment_1305820
 • @Husky 09:59:10
  No cóż, taki skrót myślowy, Ty mówisz o przeciwnikach PiS, czyli o PO, Nowoczesnej, KOD tyle, że to "jeden pies". Zaś pełna zgoda, Smoleńsk był katastrofą lotniczą która nastąpiła na skutek karygodnych zaniedbań bezpieczeństwa lotu. Tylko wytłumacz to Kaczyńskiemu, Macierewiczowi i innym bredzącym o trotylu, sztucznej mgle i wybuchach.
 • @Zawisza Niebieski 10:38:42
  //Smoleńsk był katastrofą lotniczą która nastąpiła na skutek karygodnych zaniedbań bezpieczeństwa lotu//
  a zapomniałeś dodać że przyczna mógł być fakt pijaństwa załogi oraz ich dowódcy.
  Przecież znaleziono puste butelki po wódce.
  to niezaprzeczalny fakt 8-)))
  no i ta pancerna brzoza

  https://youtu.be/LgSl0VAn76M
 • @Husky 10:53:56
  Poczekaj, poczekaj, najpierw trzeba by ustalić, kto był dowódcą. Czy Kapitan Protasiuk, czy jak w swym piśmie żądał Gosiewski Lech Kaczyński, czy też ten co meldował prezydentowi gotowość samolotu do wylotu, czyli Błasik? Protasiuk i załoga byli na 100% trzeźwi, zaś pasażerowie mieli prawo sobie dla kurażu strzemiennego strzelić, nie będę im żałował, szczególnie, gdy to co się działo na pokładzie trudno na trzeźwo przyjąć. Więc puste czy pełne butelki do wódki nikogo dziwić nie powinny. Party w kabinie pilotów, kapitan nie może się ciszy doprosić. Brzoza nie musiała być pancerna, by lecący na wysokości kilku metrów samolot wytrącić z toru lotu, a czasu na reakcję Protasiuk bo zdaje się on pilotował, nie miał.
  Co do filmów oglądam poważne rzeczy a nie przygotowane na zlecenie pewnej opcji politycznej reklamówki. A tak przy okazji, czy to już w kinach puszczono, czy po odczytaniu zapisu rozmów w kokpicie wycofano do poprawek, co by uczciwość nakazywała?
  Jedyny rzetelny film, choć dziś już znacznie szerszą wiedzę mamy, to
  https://www.youtube.com/watch?v=dcyLovJG0Hg
 • Autor
  Włożyłeś kij w mrowisko. Artykuł może sugerować admirację dla jedynie słusznej, panującej opcji.

  Jednak Twoje komentarze nie są już tak jednoznaczne i świadczą, że masz dystans i własne zdanie co do populizmu i rozmaitych fantasmagorii propagowanych przez rządzących. Na przekór wszystkim, 5*
 • @reflexión 11:32:32
  Więcej realizmu i dystansu, tego właśnie brak antykaczystom.
  Ich jedyną reakcją na sukces PIS-u jest ujadanie,szkalowanie, szukanie spisków.
  Gdyby to była krytyka co jak najbardziej się Kaczynskiemu należy to pal licho.
  Ale jak widać po wpisie LEGENDY Solidarności to nawet sam Kaczynski miał już tego dość i w sposób wulgarny jak na żyda przystało tak zareagował na ten wpis.

  https://youtu.be/TrJ--3eiRFw
 • @Zawisza Niebieski 11:17:43
  Jedyny wniosek jaki tu się nasuwa to postawienie (zaocznie) Gosiewskiego i L.Kaczynskiego przed trybunałem stanu.
  Raczej podpisałbyś się pod takim wnioskiem.
 • @Husky 11:57:32
  Widzisz, nasza tradycja polska (bo z chrześcijańską to różnie bywało, https://pl.wikipedia.org/wiki/Synod_trupi) wymaga szacunku do zmarłych jak również nie sądzenia osób nie żyjących, bo one już bronić się nie mogą, ja to szanuję, więc pod wnioskiem o trybunał stanu bym się nie podpisał. Co do przyczynienia się Kaczyńskiego do tej katastrofy to niestety w świetle faktów jest to dość oczywiste, choć należy to traktować w kategorii nieumyślnego przyczynienia się) dlatego potraktujmy to historycznie, wiedząc jaką rolę odegrał nie stawiajmy mu pomników, Jarosław powinien przeprosić przede wszystkim rodziny ofiar ale również naród. Od tego zaczyna się proces wybaczania. Tak jak dla prawdziwej spowiedzi, tak i do wybaczenia wymagany jest żal i zadośćuczynienie. Na razie tego nie można się dopatrzeć, ale cierpliwie czekajmy.
 • @Zawisza Niebieski 12:26:36
  A gdybyś tak z tymi przeprosinami zaczął od siebie.
  Czy tradycją polską jest obrażanie
  Tak po chrześcijańsku zapytam
 • @
  Kto niby jest tym paranoikiem? bo to wygląda na jakiś anonimowy donos!!

  "O przejawach paranoi a właściwie "schizofreni bezobjawowej " niektórych tzw.blogrow,blogerek, komentatorów i komentatorek na Neon 24.pl będzie nowa notka z przykładami takich zachowań."

  Nawet nie próbuj tutaj robić takiego ścieku.. nie waż się...
  Chyba, że sam jesteś paranoikiem, z objawami "schizofrenii bezobjawowej" to może jakiś urlop dla poratowania zdrowia?

  Pozdrawiam i życzę zdrowia
 • @Zawisza Niebieski 12:26:36
  // Jarosław powinien przeprosić przede wszystkim rodziny ofiar ale również naród. Od tego zaczyna się proces wybaczania.//

  Jakieś dwa dni po katastrofie, rozmawiałem z pewną kobietą - target moherowy beret. Jej pierwsza reakcja, cytuję " Jarek ma ich na sumieniu".
  Tak widzieli katastrofę nawet zwolennicy PiSu dopóki nie zaczęto wymyślać i utrwalać teorii o zamachach.
 • Autor!
  Oj przesadziłeś . Co wolno wojewodzie....... Tylko Max Kolonko może mówić jak jest. Zapamietaj! Tu jest Polska !Tu wolno pisać jak ,już inni napisali.A napisali pierwsi i koniec tak ma być. Bo język utną i po demokracji. :)
 • @Astra 13:32:09
  @Husky 20:16:21
  Spadaj syjonistyczny - pisuarowski trolu, weż się za uczciwa pracę a nie żebrzesz u kalsteina na butelczyne.

  Wrzodak Z. 15.05.2016 10:17:06

  Jakoś panią to nie zbulwersowało?
 • @klementyna 14:21:54
  W takich przypadkach można zgłosić nadużycie chyba?

  A notka sugerująca, że bloger i były poseł piszący pod własnym nazwiskiem jest paranoikiem to jest hiperchamstwo!!
  Z wieloma poglądami się nie zgadzam i wtedy... nie wchodze na ich blog.
  A Huski prowokuje co chyba jest zauważalne, czy nie?

  W dodatku zapowiedź pisania następnych tego typu notek! to czym się to skończy i skąd Pani wie, że jej się też nie dostanie?
  To jest jak puszka Pandory i pytam się, czy o to chodzi?
  Bo jeśli tak, to jest najlepszy dowód, że ktoś ma zlecenie aby ten portal rozwalić do końca...

  Pozdrawiam
 • @reflexión 14:06:06
  Dokładnie tak, w Wielkiej Brytanii i w USA przeprowadzono badania po śmierci Diany i JFK, gdy masowo powstawały teorie spiskowe. Badaniami tymi chciano określić jakie warunki muszą być spełnione, by takie teorie zaczęły powstawać samoczynnie, bo twórca takiej teorii musi znaleźć słuchaczy, którzy mu uwierzą inaczej się ośmieszy. Otóż, wystarczy, by ok. 20 % jakieś społeczności uwierzyło, że coś było nie tak, by takie teorie zaczęły powstawać lawinowo. Nieprawidłowości w locie były bezsprzeczne od samego początku, dlatego media zależne od PiS oraz media Rydzyka zaczęły lawinowo produkować idiotyczne informacje, a to o strzelaniu do ofiar, o tych co przeżyli i wywieziono ich w nieznane miejsce, o sztucznej mgle, magnesie telefonach, sms od ofiar i wiele innych, stąd to wszystko wynikło. Z drugiej strony mieliśmy profesjonalne zachowanie prokuratury, nie lata się do mediów z dowolnym pomysłem, jak to robił Macierewicz, przedstawili dopiero gotowy raport. Było to zachowanie profesjonalne, choć w skutkach błędne. Niestety, trzeba było te kłamstwa smoleńskie produkowane przez środowiska PiS zbijać od razu.
 • @Husky 12:35:55
  Jakoś nie widzę powodu do przepraszania, ja tu nie używam żadnych obraźliwych słów, jeśli chodzi o Smoleńsk mam zawsze wyważone moje zdanie i staram się je argumentami umotywować.
  Ale dodam, że jeśli Kaczyński i PiS powinni przeprosić za katastrofę, Macierewicz za swoje kłamstwa smoleńskie, to PO-PSL powinni przeprosić za to co się działo po katastrofie. To, że zamieniono ciała w trumnach i kilka innych rzeczy wymaga przeproszenia.

  I poprę tu Astrę, jak widzisz nawet nie wymieniając blogerów o których myślisz, nie znajdziesz tu poklasku dla swojego pomysłu, prędzej się spodziewaj ostrego sprzeciwu, blogerzy nie lubią takich samozwańczych sędziów. Nic tym nie uzyskasz, a tyko przeczytasz kilka brzydkich słów o sobie.
 • @Astra 14:34:34
  Pan Wrzodak jako polityk i były poseł winien pisać prawdę i popierać faktami. Dyskutować merytorycznie . On jednak rzuca oskarżenia typu jedna pani napisała to ja się tego trzymam jak dziesięciu przykazań.
  Nie ma prawa pisać donosów wymyślonych , jest osoba publiczną. Młodzi maja bardzo zły przykład . A przecież uczą się na takich właśnie przykładach.
  Nie pamiętają. Dlatego ja tu jestem bo pamiętam i nie godzę się żeby pan polityk pisał bzdury o innych, kiedy sam nie wiadomo kim jest.I to nie pierwszy raz . On te brednie pisze na okrągło.
  Nie lubi PIS-u , nie on jeden . A ja uważam że zmiany idą w dobrym kierunku . Pewnie nie idealnie , ale tak miało być po 89r .
  Jakoś trollem po-psl-sld nie obciachowo być ?
  Inaczej popierać chamów i złodziei to zaszczyt . To ja wolę być trollem PIS.
  Tak w ogóle to tu najwięcej troli popierających złodziei i nawet im nie wstyd!!Wyć się chce jak się takie bzdety czyta!!
  Husky ma czasem racje , ma ciety język i dobrze niech potomni znają że Polacy nie gęsi i swój język mają!
  Pozdrawiam
 • @Astra 14:34:34
  //W takich przypadkach można zgłosić nadużycie chyba?//


  @Husky 21:51:13
  A co ty śmieciu zrobiłeś dla kraju? Uciekłeś jak szczur z Polski do Londynu i szczekasz z daleka na Polaków.
  nadużycie link skomentuj
  matterhorn 15.05.2016 09:41:09

  Szanowna Pani, byłoby może lepiej zgloscic takie nadużycie,to fakt, tylko po co ?
  Skoro reakcji żadnej,
  Ten komentarz zgłosiłem ok.10 i jaką jest reakcją ?
  żadna
  jak dziesiątek innych tego typu zgłoszeń które robiłem.
  Proszę zajrzeć w archiwum komentarzy pewnego pana jak były tak są.
  Inną sprawa jest fakt oskarżania Blogera o agenturalna przeszłość bez dowodów, setki komentarzy, wiele zgłoszeń o nadużycie i co ?
  Ach, słowem sprawiedliwość dla wybranych
  Pozdrawiam i miłej niedzieli
 • @klementyna 15:04:48
  //Pan Wrzodak jako polityk i były poseł winien pisać prawdę i popierać faktami. Dyskutować merytorycznie . On jednak rzuca oskarżenia typu jedna pani napisała to ja się tego trzymam jak dziesięciu przykazań.
  Nie ma prawa pisać donosów wymyślonych , jest osoba publiczną.//

  Niestety ale pisanie "prawdy" nawet tej najbardziej (nie)wygodnej jest dla wielu sprawą łatwą.
  O ten to żyd
  O ten to banderowiec
  O ten to nazistą
  O ten to płatny troll
  etc.etc.

  Takich byłych są TYSIĄCE, wielu zaprzestało działalności politycznej, znikło z przestrzeni publicznej, lub też zajęli się czymś pożytecznym .
  Są też tacy co trauma porażki politycznej pozostaje do końca.
  Co tu można dodać,
  jedno
  dziękuję za wsparcie jakich też wiele na p.w od innych
  Pozdr.
 • @Husky 16:03:11
  Zgłosiłeś? o 10? no to miej pretensje do swojego kolegi Repsola, bo to on dzisiaj adminuje! :))

  Ta notka wyjątkowo wróci za chwilę na strone główną ale nie będzie promowana.
  Proszę sobie jednak wybić z głowy następne notki na czyjkolwiek temat.
  Bo uprzedzam, że takie zachowanie będzie skutkować urlopem dla poratowania zdrowia... psychicznego.
  Jest wiele ważnych i ciekawych spraw do opisania ale na pewno nie żadne personalne ataki!!
  Są sprawy z którymi ja również nie zgadzam się z wieloma tutaj piszącymi i co? Po prostu nie wchodzę na ich blogi, Panu też polecam.

  Pozdrawiam
 • @Astra 16:52:23
  //Jest wiele ważnych i ciekawych spraw do opisania ale na pewno nie żadne personalne ataki!!//

  Trzymam za slowo 8-))))
 • @Astra 16:52:23
  //miej pretensje do swojego kolegi Repsola, bo to on dzisiaj adminuje! :))/

  Wszystkich administratorów traktuje koleżeńsko i pełnym szacunkiem oraz poważaniem w tym i Panią
  Pozdrawiam
 • @klementyna 15:04:48
  Pan Wrzodak dyskutuje tak jak uważa i nie jest naszą sprawą udzielać mu rad.
  Ja jego ostatni wpis czytałam i on ma wiele racji.

  "Tak w ogóle to tu najwięcej troli popierających złodziei i nawet im nie wstyd!!Wyć się chce jak się takie bzdety czyta!!"

  Proszę się nie wpisywać w taką ocenę :(
  Niby kto tutaj popiera złodziei?
  Nadałam Pani już dosyć dawno rangę blogera, proszę napisać swoje przemyslenia :)
 • @Astra 13:32:09
  witaj...o ile mi wiadomo, to notkę na temat neonu i blogerów tu piszących przygotowuje cap z gdyni...

  http://niepoprawni.pl/comment/1513092#comment-1513092


  a jego posłaniec z czerwonego toj toja, który tutaj też ma kilka kont właśnie to zameldował i sprawdza na ile można już tutaj podsrywać:)))

  ...Jinks twierdzi, że i to konto jest jego z którego pisze o przejawach "paranoi" i "schizofreni bezobjawowej "...no niestety, agentura pod oknami przykleja kinol i pisze raporty, a niektórzy już wleźli do Kurnika...:))
 • @trybeus 17:54:50
  //a jego posłaniec z czerwonego toj toja, który tutaj też ma kilka kont właśnie to zameldował i sprawdza na ile można już tutaj podsrywać:)))//

  Czy na dziś i teraz, nie ma możliwości sprawdzenia adresu IP czy też ilości założonych kont.
  A co mnie interesuje jakiś cap czy koza z Gdyni. Ile to razy to można się tłumaczyć że nie jest się wielbłądem.
  Pozdrawiam
  JÓZEF z netu
  miłego wieczoru
 • @trybeus 17:54:50
  Witaj :))
  Ja wiem i Ty też, że oboje mamy rację :))))

  Ale najśmieszniejsze jest to, że teraz Huski ma nowego kumpla admina.
  Repsol go w zeszłym roku zbanował i to ja go przywróciłam... i ja i Marx wiedzielismy że trolluje
  Tyle, że teraz ten paszkwil na p.Wrzodaka poszedł w polecane i zareagowałam. Spróbowałby czegoś tak chamskiego na NP to by go Gawrion zaraz wyprostował. A u nas Repsol się zaczął go nagle baaardzo promować!

  Jak by to... nazwać? naiwność? czy aby na pewno?

  A Jinks niech wraca !! to jeden z najinteligentniejszych blogerów tutaj !!
  Józio mi nawet link na NP dał... tyle, że ja rozumiem trochę jego rozgoryczenie... niech wraca i pisze!! bo spada poziom wpisów.
  Są oczywiście, że tak, ale coraz mniej.

  Zajrzyj na chwilę na PW

  Pozdrówka
 • @Astra 18:28:44
  8-))))
  I to tak w świąteczny przepiękny słoneczny wieczór ?
 • @Husky 18:41:42
  "Uderz w stół a nożyce się odezwą" - tak było po staropolsku.
  Ale tutaj wśród ateistów, albo "KULA w ŁEB", albo nóż w plecy. Uważaj!
  Pozdrawiam,
 • @Zdzich 20:56:12
  // albo "KULA w ŁEB", albo nóż w plecy. //
  8-)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej