Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
750 postów 24695 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

20 kwietnia 1889 urodził sie Hitler

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyciągajmy wnioski z historii i nie dopuszczajmy nigdy takich ludzi do władzy

             20 kwietnia 1889 roku, w austriackim Braunau am Inn urodził się Adolf Hitler

                 

 

Uczestnik I wojny światowej, Niemiecki polityk, Wódz (Führer) i kanclerz (Reichskanzler) Rzeszy. Był przywódcą Narodowo-Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP), ideolog nazizmu zwanego inaczej hitleryzmem lub narodowym socjalizmem. Był twórcą i dyktatorem III Rzeszy, jest także odpowiedzialny za liczne zbrodnie przeciw ludzkości. Autor książki „Mein Kampf”, która była swoistą biblią narodowych-socjalistów.

Adolf Hitler uważany jest za osobiście odpowiedzialnego za politykę rasową III Rzeszy, holocaust oraz śmierć milionów ludzi. Jego działania doprowadziły do wybuchy II wojny światowej, która rozpoczęła się 1 września 1939 roku od napadu na Polskę. Wojna ta pochłonęła życia około 50 milionów istnień ludzkich. Hitler piastował stanowisko kanclerza Niemiec od 30 stycznia 1933 roku do 30 kwietnia 1945 roku kiedy to wraz z poślubioną wcześniej Ewą Braun popełnił samobójstwo połykając cyjanek potasu lub strzelając sobie z pistoletu w usta.

Za udział w I wojnie światowej został odznaczony Krzyżem Żelaznym I klasy, Krzyżem Żelaznym II klasy oraz Czarną Odznaką za Rany, został również odznaczony Złotą Odznaką za Rany po zamachu na jego życie 20 lipca 1944 roku. W chwili śmierci miał 56 lat Zwłoki dyktatora i jego małżonki zostały spalone przez esesmanów ze straży przybocznej.

 

              Żydowskie pochodzenie Adolfa Hitlera- fakty czy mity?

Często słyszy się z różnych źródeł, że Adolf Hitler był Żydem. Wtedy, ci którzy o tym słyszeli zastanawiają się jak to możliwe?  Ja korzystając z ogólnodostępnych artykułów i książek będę starał się w skrócie opisać kwestię Żydowskiego pochodzenia Adolfa Hitlera. Zacznijmy od samego początku. Maria Anna Schicklgruber była babką Adolfa Hitlera. Służyła ona na dworze w Gratzu u bogatego Żyda o nazwisku Frankerberger. Był on członkiem rodziny Otteristein z dystryktu Waldviertel w Dolnej Austrii. Według jednej z teorii tam właśnie zaszła w ciążę pani Schicklgruber. Syna urodziła 7 czerwca 1837 roku w małej wiosce Stones dokąd powróciła z Gratzu. Nazwała go Alois. W roku 1942 Maria Schicklgruber wyszła za mąż za młodego młynarza Johanna Georga Hiedlera. Gdy Alojz miał 40 lat udał się razem z dwoma świadkami do parafii w Dollersheim, którzy zaświadczyli, że jego ojcem był właśnie Hiedler. Rubryka z nazwiskiem ojca była pusta tak więc wpisano nazwisko „Hitler”– była to pomyłka. Nie zwrócono uwagi na zły zapis ponieważ świadkowie nie umieli pisać. Świadczy o tym fakt, że zamiast podpisu widnieją tam trzy krzyżyki. Ponadto od 1837 do 1903 roku Marii Schicklgruber następnie Hiedlerowi aż wreszcie samemu Alojzemu wypłacano regularną pensję. Historię potwierdziło wielu historyków.

Będąc obiektywnym trzeba sprawdzić wszystkie źródła. Okazuje się jednak, że babki Hitlera nie ma w rejestrach służby domowej w Gratzu a Żydom od XV do końca XIX wieku nie można było osiedlać się w tym mieście (duża część informacji na temat Żydowskiego pochodzenia Hitlera zaczerpnięta jest z pamiętników straconego w 1946 Hansa Franka). Zakładając więc, że Hitler nie miał Żydowskich przodków po co miałby tak ukrywać wiadomości na temat swojej rodziny? W Mein Kampf prawie nic nie wspomina o niej. Siostrze Pauli wysyłał pieniądze ale kazał jej zmienić nazwisko na Wofl. Najbardziej widocznym przykładem ukrywania przez Hitlera swoich korzeni jest to co wydarzyło się w miejscowości Dollersheim gdzie znajdował się grób babki Hitlera. Po anschlussie Austrii udało się tam kilku kartografów aby dokładnie zbadać teren pod potrzebny dla wojska poligon. Następnie przeprowadzono ewakuację mieszkańców a całe miasto zostało zrównane z ziemią przez artylerię. Decyzję o poligonie uzasadniono następująco– „wzmocnienie obronności kraju od strony Czech”. Rodzinie Hitlera będę chciał w przyszłości poświęcić oddzielną pracę, tym razem trochę większą. Skrywa ona w sobie wiele niewyjaśnionych tajemnic i kusi wielu historyków ze względu na małą ilość źródeł.

 

//www.vaterland.pl/adolf_hitler.html

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  No tak . :))) http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/a/dziadkiem-donalda-trumpa-byl-wyjety-spod-prawa-emigrant-historia-friedricha-drumpfa,9994754/
 • @Nibiru 22:22:57
  Ponoć rosjanie mają fragmenty truchła Hitlera.
  Wiec no problem
 • @Repsol 22:38:03
  Żaden z prezydentów USA nie był rodowitym amerykaninem.
  Byli biali i czarny ale czerwony jeszcze nie 8-))))
 • @Husky 23:11:56
  Obyś się nie pomylił . http://bezprzesady.com/wp-content/media/2014/10/nacjonalisci.jpg
 • @Nibiru 01:18:31
  Bo od 72 lat trwa dochodzenie w prokuraturze
 • Oczywiscie, ze Hitler byl Zydem jak tez i Goebels i Himmler.
  Tak samo byl Marks,Engels,Lenin,Trocki,Cyrankiewicz,Kwasniewski,Darwin, co miesza do dzis w szkolach umysly dzieci.Zydzi zabili Boga.Mieli ok 300 przepowiedni o Mesjaszu w Starym Testamencie i jednak go zabili jak bylo napisane, ze to zrobia.Przedziwna nacja.Mieszkalem kiedys z Zydem w akademiku przez 2 lata.Czlowiek inteligientny, przyjaciel, ale z kad ta nienawisc do kosciola katolickiego mial?Traktowalem go jako wspolbratymca a on wyskakiwal od czasu do czasu, ze katolicy sa zli. Zupelnie bez powodu, jakby to bylo u nich w krwi podswiadome:"Jego krew na nas i na nasze pokolenia" powiedzieli przeciez.Czy Zydzi po prostu sa nie do nawrocenia?Czy ta ich nienawisc do Boga jest ich czescia DNA? Co jest zlego z tym narodem? Maja tez choroby tylko w ich nacji.Tu w USA jak sie idzie do lekarza to pytaja czu sie jest Zydem bo sa tylko zydowskie choroby.Znalem wielu Zydow w moim zyciu i podsumuje tak: Sa nieprzyjacialami rodzaju ludzkiego.
 • Autor
  Może tak było. Hitler pisał, że Żydzi są sprytni, a on sam był bardzo sprytnym człowiekiem. Wystarczy tylko popatrzeć jak rozgrywał polityków w sprawie Austrii i Czechosłowacji.
  Wydaje mi się, że co jakiś czas pojawi się człowiek, który będzie chciał pociągnąć masy, aby zdobyć władzę (bo Hitlerowi przede wszystkim chodziło o władzę). Dlatego tak ważna jest nauka historii, bo ta podobno kołem się toczy.
 • @Husky
  Tu na Opolszczyźnie w pewnej wiosce było wielkie święto w ten dzień, wywieszano niemieckie i unijne flagi, w ten sposób czczono te urodziny jak i pochodzącego z tej wioski esesmana osobistego ochroniarza Adolfa!
 • @staszek kieliszek 08:51:12
  100/100! Staszku! Pzdr!
 • @Nibiru 22:22:57
  CIA ujawniło ostatnio dokumenty, że Adolf dożył spokojnie swych dni w Argentynie kierując Odessą.. Potwierdził to jego osobisty ochroniarz.
 • @kula Lis 67 15:53:21
  O dokumentach CIA nie słyszałam. O tym, że umożliwiono mu ucieczkę do Argentyny z Ewą tak. Słyszałam też, że miał chyba dwie córki. Czy to prawda?
 • @leoparda 16:21:51
  Tak, jak je znajdę to wkleję link. Niektórzy piszą, że Makrela jest jego córką bo podobna do niego i żydówki Ewy Braun.
 • @leoparda 16:21:51
  Pilne! Według raportów FBI Hitler nie popełnił samobójstwa i przeżył wojnę!! http://pressmix.eu/2015/05/05/pilne-wedlug-raportow-fbi-hitler-nie-popelnil-samobojstwa-i-przezyl-wojne/ Hitler nie zginął w Berlinie. Zmarł 13 lutego 1962 roku w Argentynie https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/03/01/hitler-nie-zginal-w-berlinie-zmarl-w-argentynie/ Dokumenty FBI potwierdzają, że Adolf Hitler przeżył wojnę i zamieszkał w Andach. Do dzisiaj jest bardzo wiele poszlak wskazujących na to, że historyjka o Adolfie Hitlerze, który rzekomo zginął w bunkrze w Berlinie jest nieprawdziwa. W rzeczywistości wódz III Rzeszy ewakuował się drogą morską do Hiszpanii, w której rządził wtedy zaprzyjaźniony z nim generał Franco. Ostatecznie, wraz z Ewą Braun, miał się dostać do Argentyny i tam spokojnie dożyć do lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Odnaleziono nawet interesujący dokument z FBI, który zdaje się potwierdzać tę historię.

  http://innemedium.pl/wiadomosc/dokume... https://www.youtube.com/watch?v=lLcxfE49gOI
 • @leoparda 16:21:51
  Dokumenty FBI potwierdzają, że Adolf Hitler przeżył wojnę i zamieszkał w Andach http://innemedium.pl/wiadomosc/dokumenty-fbi-potwierdzaja-ze-adolf-hitler-przezyl-wojne-zamieszkal-w-andach
 • @leoparda 16:21:51
  Kilka lat temu w którejś z niemieckich TV oglądałem ciekawy reportaż o pewnym zdjęciu. Po śmierci jednego z bliskich przyjaciół Hitlera, jego żona porządkując jego dokumenty znalazła w nich zdjęcie. Przedstawiało kobietę w wieku nieco powyżej 40 lat siedzącą na fotelu w otwartych drzwiach awionetki. Wdowę wstrząsnęło duże podobieństwo tej kobiety do kobiety, którą znała przed laty i która wg. oficjalnej wersji powinna nie żyć od 1945 r. Wdowa zorganizowała fachowe konsultacje dot. analizy zdjęcia i efekty okazały się zastanawiające. Na podstawie widocznych detali w kabinie samolotu stwierdzono, że zdjęcie wykonano nie wcześniej niż pod sam koniec lat 60-tych. Ustalono to na podstawie modelu amerykańskiej awionetki i roku produkcji z takim wyposażeniem, jak na zdjęciu. Wizerunek twarzy kobiety obrobiono na komputerowym programie pozwalającym ustalić przypuszczalny obraz twarzy w wersji postarzonej, lub w młodszym wieku. Odmłodzona twarz kobiety ze zdjęcia potwierdziła pierwsze wrażenie wdowy, jakie odniosła na widok tej fotografii. Potwierdziło się jej przypuszczenie, że to zdjęcie Ewy Braun, a raczej Ewy Hitler. Ta historia została skwitowana, że jednak nie ma absolutnej pewności co do tożsamości kobiety ze zdjęcia i wyciszono ją zgodnie z obowiązująca poprawnością "naukową". Co do chorób wodza III Rzeszy, to nie należy zapominać o dr. Mengele, który bez przeszkód szwendał się po przeróżnych krajach Ameryk, nie wyłączając USA i to przez długie lata. Jego badania z czasów wojny, to oficjalnie temat tabu, przykryty krótką, oficjalną wersją o bestialstwie. Jednak w rzeczywistości, jego osiągnięcia w dziedzinie genetyki w tamtym czasie wyprzedzały epokę o spory szmat czasu. Na podstawie jego osiągnięć opracowano bardzo skuteczne metody leczenia raka, które bazują na genetyce i naprawie DNA, a nie na prymitywnej chemii i napromieniowywaniu chorego. Oczywiście nie są one dostępne "na ubezpieczenie" ponieważ ta technologia jest w posiadaniu pewnej, prywatnej kliniki we Wiedniu. To co najmniej jedno miejsce, o którym wiem, czy są inne, nie mam wiedzy na ten temat. Nie należy wykluczać możliwości odmładzania wodza i przedłużania jego życia. Wg. mojej wiedzy na ten temat, mógł on umrzeć w pierwszej połowie lat 70-tych ub. wieku. Jednak, jak wszystko co związane ze spadkiem III Rzeszy, ODSS-y itp.,jest to sprawa bardzo skutecznie chroniona.
 • @leoparda 16:21:51
  Czy Hitler miał syna? Ta teoria nie jest tak szalona, jak mogłoby się wydawać…

  http://s.ciekawostkihistoryczne.pl/uploads/2015/10/Hitler-i-syn-340x340.jpg

  Masz 30 lat, poukładane życie i nagle słyszysz: „Jesteś synem Adolfa Hitlera”. Komu jak komu, ale rodzonej matce wypada w takich sprawach wierzyć. Tym bardziej, gdy mówi o tym niemal na łożu śmierci. Jean-Marie Loret przeżył taką właśnie historię. Bardzo trudną dla francuskiego patrioty.

  Nasz bohater przyszedł na świat w 1918 roku. Jego matka, Francuzka Charlotte Lobjoie, miała wówczas dwadzieścia lat i pozostawała niezamężna. Ojcem był nieznany z nazwiska niemiecki żołnierz, który w czasie I wojny światowej przebywał na terenie okupowanej Francji. Jean-Marie otrzymał nazwisko Loret po mężczyźnie, który kilka lat później poślubił Charlotte.

  Podobnie jak inne dzieci pochodzące z przelotnych związków francusko-niemieckich, nie miał łatwego dzieciństwa. Dokuczano mu w szkole, a na początku lat 30. XX w. matka oddała go do adopcji, choć nadal utrzymywała z nim kontakt.

  I nagle taka bomba: Twój ojciec to Adolf Hitler.

  Żeby jeszcze Loret fascynował się nazizmem! W 1939 roku bronił linii Maginota (no dobra, wiemy, jak wyglądała ta francuska obrona), później działał we francuskim ruchu oporu. Rodzina mówiła o Charlotte „wariatka”, ale jej historia brzmiała prawdopodobnie.  calosc tut:

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/10/28/czy-hitler-mial-syna-ta-teoria-nie-jest-tak-szalona-jak-mogloby-sie-wydawac/
 • Tak
  Cześć!

  Ciekawy materiał.

  pozdr
 • @kula Lis 67 17:53:40
  Wypadałoby to wszystko sprawdzić. Jak sprawdzić? Niedawno widziałam film z wypowiedziami siostry Hitlera. Czyli jest wiadomo gdzie została pochowana. Chyba też wiadomo gdzie są pochowani domniemani państwo Hitler. A gdzie są ich corki? Chyba jeszcze żyją. W obecnej chwili można na 100% ustalić pokrewieństwo. To zrobiono przy identyfikacji cara Mikołaja II, jego żony i dzieci. Tylko czy ktoś się na to zdecyduje?
 • @Husky 19:29:56
  Wiele osób ma dzieci i wcale o tym nie wie. Jakaś przelotna znajomość, a matka nie zawaidamia swojego ówczesnego partnera, że został ojcem. Czasami dowiaduje się o tym po latach. A kto mu o tym powiedział? Matka? To zrobiła wielki błąd. Po co to zrobiła? Zniszczyła mu życie. Bo choćby był najlepszym i najporządniejszym czlowiekiem to ciążyło na nim piętno ojca.
  A jak się teraz okazuje to wcale nie było takie pewne, że Hitler był jego ojcem.
 • @leoparda 21:50:26
  //Wiele osób ma dzieci i wcale o tym nie wie//
  to prawda, to prawda 8-)))))))))))))))
 • @Husky 23:11:56
  W stanie Waszyngton znaleziono szczątki BIAŁYCH osadników, którzy podróżowali do obecnej Ameryki Północnej zanim jeszcze zamieszkali tam ludożercy z południa, tzw. Indianie. (Zanim odkryli ubrania, na północy było dla nich za zimno.)
  Wstępne rozpoznanie wskazywało na do Wikingów.
  Kiedy dowiedzial się o tym „pierwszy Czarny prezydent USA”, tow. Clinton, kazał natychmiast wstrzymać badania, zniszczyć dowody i zasypać znaleziska.
 • @Nibiru 05:18:36
  Kobiety mają też problem w pewnych wypadkach jak lubią >1

OSTATNIE POSTY

więcej
 • BEZPRAWIE

  586 dni wojny z narodem

  37 lat... Stan wojenny w Polsce to nie tylko ponad 10 tys. internowanych, godzina policyjna czy inne mniej lub bardziej dotkliwie represje. To także kolejne śmiertelne ofiary komunistycznego reżimu w Polsce. Wciąż nie rozliczonego... czytaj więcej

 • POLSKA

  Polska historia po żydowsku.

  Duda otrzymał rolę polskojęzycznego narratora nowej wersji historii. Analizując treść tego, co powiedział, być może, już niedługo, okaże się, że Żydzi byli w Polsce przed Polakami, a „Polin” powstało przed państwem polskim. czytaj więcej

 • MEDIA

  Media społecznościowe i informacja trucizną dla demokracji?

  Potrzebne nam jest pilnie nowe prawo odnoszące się do różnych form manipulacji medialnych i fake newsów, które pozwalałoby skutecznie walczyć z kłamstwami na temat Polski, jakie są rozpowszechniane w mediach. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej