Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
603 posty 20021 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Humanitarne samobójstwo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Muslimy i inni z Afryki przyjeżdżają do Europy by rozpętać wojnę z białymi. Ich nie interesuje ,praca, rodzina i rozrywki czy wolność . Oni mają tylko zabijać.

Gdyby ten trzeci świat się składał z ludzi takich jak my, to wiodłoby im się równie dobrze, jak Europie, i nikt nie miałby powodu by tu emigrować.To nie tylko różnica kultur to także różnica cywilizacyjna.Problem polega na tym, że z trzeciego świata nie przybywają do nas ludzie światli, laureaci światowych nagród, Einsteini. Możemy śmiało powiedzieć, że ci z Bliskiego wschodu to w 90% analfabeci.

Tekst który tu poniżej zamieszczam ma ponad dwa lata, ale wciąż jest aktualny.Polecam zwłaszcza komentarze pod tekstem bo są naprawdę bardzo ciekawe.

 

// Uspokajamy swoje sumienia, przyjmując uchodźców, których tym samym tylko zachęcamy do dalszej imigracji. To okrutne, ale im mniej ich utonie, tym więcej przypłynie, bo tym mniejsze będzie ryzyko, które podejmują, decydując się na wyprawę. A ostatecznie na dno pójdziemy wszyscy. Nie dzisiaj, nie jutro, ale za jakiś czas. To brutalne, ale świat jest brutalny.//

 

                           

                                                    Humanitarne samobójstwo


Żyjemy w świecie pełnym hipokryzji, w którym nikt nie ma odwagi nazywać rzeczy po imieniu. Chcemy o sobie dobrze myśleć, więc myślimy schematami. Nasze dzieci wierzą, że mięso pochodzi ze sklepu, a nie z ciała zwierzęcia – z krówki, która kiedyś była słodkim cielaczkiem. Takim samym jak w bajkach czy filmach familijnych. Ale w końcu ten cielaczek dorósł i ktoś musiał go zabić. Po to, aby można było zjeść pysznego burgera lub nosić piękne skórzane buty.

 

Śmierć śmierci nierówna

Śmierć jest częścią tego świata. Chociaż bardziej jest częścią innego świata, którego zwykle nie widzimy. Kiedy myślimy Afryka lub Indie, przed oczami stają nam piękne widoki sawanny lub imponujący gmach Tadż Mahal. Ale to nie wszystko. Jeśli spuścimy głowę i spojrzymy w dół, zobaczymy ludzi umierających na ulicach lub bezpośrednio na pustyni. Widziałem i jedno i drugie, a także okrutne traktowanie zwierząt, z publicznym katowaniem ich włącznie. Dla mnie, jako dla Europejczyka, było to szokiem. Ale nie dla miejscowych. Inne kultury inaczej podchodzą do cierpienia i śmierci. I my z perspektywy Europy tych różnic nie rozumiemy, ponieważ przekładamy swoje standardy na zupełnie obcych nam ludzi.

Dla nas dzieci są przede wszystkim sposobem na samorealizację – choćby instynktu macierzyńskiego. Wielkim mitem jest założenie, że ujemny przyrost naturalny jest wynikiem biedy. Niewiele wyższy niż w Polsce jest w bogatych Niemczech, a w nie mniej zasobnej Japonii nawet niższy niż u nas. Dużo dzieci rodzi się za to w kulturach ubogich, gdzie nie ma powszechnych ubezpieczeń społecznych. Dzieci są tam inwestycją w przyszłość rodziców. Rodzi się ich dużo, nawet kiedy nie ma gwarancji, że uda się je wszystkie wykarmić. Wedle prostej zasady, że im więcej się urodzi, tym więcej przeżyje z korzyścią dla rodziców. W krajach trzeciego świata (które dziś – często życzeniowo – nazywa się „krajami rozwijającymi się”) śmierć głodowa lub z chorób związanych z niedożywieniem zawsze była naturalnym ogranicznikiem populacji. Działa tam paradoksalna zasada – im więcej dzieci przeżyje, tym więcej dzieci umrze, ponieważ te uratowane dzięki pomocy żywnościowej także urodzą większą liczbę dzieci, niż ten region będzie mógł utrzymać przy życiu. To przykre, ale tak było zawsze i gdzieniegdzie dalej jest. Nie zmienimy tego tak długo, jak długo nie zmieni się lokalna kultura.


Czego oczy nie widzą

Obecnie Europejczycy ubolewają nad losem imigrantów tonących niekiedy podczas przeprawy na Stary Kontynent. Ale jedyna różnica między wczoraj a dziś polega na świadomości tej śmierci. Także kiedyś Afrykańczycy umierali – z głodu, czy w wyniku wojen. Tyle, że kiedyś nie musieliśmy się z tym faktem konfrontować, bo tamci ludzie nie byli w stanie dopłynąć do Europy. Ale także ginęli, równie okrutną śmiercią.

Nic się tak naprawdę nie zmieniło i nie zmieni. Nawet jeśli przyjmiemy miliony uciekinierów z Syrii czy Libii, dalej kolejne ich miliony będą cierpieć w państwach, które nie mają dostępu do Morza Śródziemnego. A populacja Afryki szybko rośnie i dalej będzie się powiększać. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – im więcej uchodźców przyjmiemy, tym więcej przypłynie. To równie obrazoburcze jak przyznanie, że im więcej ludzi z regionów o permanentnej nadwyżce ludności uratujemy od śmierci głodowej, tym więcej umrze w przyszłości. Nasze „humanitarne” umysły po prostu nie chcą się z tymi faktami konfrontować, ponieważ chcemy myśleć o sobie jako o dobrych ludziach. „Jakoś to będzie”, nie możemy pozwolić im tonąć, ani nie możemy deportować z powrotem do ich biednych i niestabilnych krajów. Tak zdaje się myśleć współczesna Europa. Aż dziw bierze, że nikt nie postuluje, aby wysyłać po imigrantów europejskie wycieczkowce, wtedy już na pewno podróż upłynęłaby im w pełnym bezpieczeństwie i komforcie.

Prawda jest brutalna – dopóki Europa nie zniechęci imigrantów do podejmowania ryzyka lub nie zacznie ich odsyłać, będą przypływać coraz szerszym strumieniem. Także z tego paradoksalnego powodu, że kiedy jedna grupa już tu dotrze i jakoś się urządzi, prześle pieniądze swojej rodzinie, aby i ich ściągnąć do Europy. Warto przypomnieć, że przekazy pieniężne takie jak Western Union działają nawet w regionach znajdujących się pod rządami islamistów. Nielegalna imigracja finansowana jest więc pośrednio przez same państwa europejskie, które wypłacają zasiłki ludziom już przybyłym. Tak koło się zamyka.

Osobną kwestią jest pytanie, dlaczego do krajów Zatoki Perskiej nikt się nie wybiera. To kolejny paradoks. Tamtejsze państwa – choć znacznie bliższe kulturowo i bogate – są konsekwentne i imigrantów nie przyjmują. Zapewne wiedzą, czym by się to skończyło.


Zabójcze panaceum

Kolejnym mitem – choć tym razem bardziej typowym dla naszych pobratymców zza oceanu – jest przeświadczenie, że demokracja to najlepszy system społeczny. Pewnie tak jest, ale tylko… w naszym kręgu kulturowym. Powszechnie zapominamy, że demokracja powstała na gruncie państw narodowych. To naturalne, bo tylko taka jedność pozwalała ludziom odczuwać realną wspólnotę i skupić się na ideach, a nie stopniu pokrewieństwa i zbieżności interesów plemiennych. Dlatego ten system nie działa w Afryce i części Azji. W tych regionach wybory sprowadzają się do plebiscytu, czyje plemię lub grupa wyznaniowa są liczniejsze. Demokracja nie ma prawa tam zadziałać i zamiast do pokoju, próby jej wprowadzenia prowadzą do wojny. Ale Ameryka tego nie dostrzega, tak samo jak kiedyś ZSRR równie bezskutecznie próbował przeszczepić swoją ideologią państwową – socjalizm – na grunt państw do tego nieprzystających kulturowo. Wtedy też się nie udało.

Zniszczyliśmy funkcjonujące państwa północnej Afryki i Bliskiego Wschodu, które chroniły nas zarówno przed masową imigracją do Europy jak i powstaniem tworów takich jak Kalifat. Lecz zamiast naszej cudownej demokracji dzisiaj panuje tam teraz anarchia i stan permanentnej wojny domowej. To wszystko dało się przewidzieć – ale nie z punktu widzenia ideologii, tylko trzeźwego patrzenia na rzeczywistość. Brutalną rzeczywistość. Ale jednak dużo mniej brutalną niż obecnie, po interwencjach zachodnich mocarstw naiwnie szerzących ideologię demokracji.


Feministka w burce

Europejczycy nie lubią konfrontować się ze sprzecznościami, które mogą budzić dysonans. Tak właśnie działa ideologia, czyli przekonania, które z założenia nie potrzebują weryfikacji, a nawet ich unikają. Powszechną współcześnie ideologią są „europejskie wartości”, które łączą idee multikulturalizmu, feminizmu i gender studies. Zrezygnowaliśmy z asymilowania przybyszów z innych kręgów kulturowych na rzecz ich integrowania. Pozwalamy rozwijać się w Europie ruchom islamistycznym, które domagają się własnych praw i przywilejów, np. oddzielnego sądownictwa opartego o szariat. A nawet sami te ruchy wspieramy finansowo. Zupełnie nie biorąc pod uwagę, że wspomniane grupy negują inne europejskie wartości, takie jak prawa kobiet czy homoseksualistów. Boimy się oskarżeń o rasizm, choć zupełnie nie o rasę tu chodzi. Problemem nie jest kształt nosa czy kolor skóry, ale obca kultura i stojące za nią wartości – sprzeczne z europejskimi. W końcu, czy można być jednocześnie zwolennikiem równości i akceptować grupy, które tę równość chcą z definicji ograniczać? Logicznie rzecz biorąc – nie. Ale praktycznie, jak najbardziej. Wystarczy o tych sprzecznościach nie myśleć.

Nasz zachodni świat jest pełen hipokryzji. Ale Europa nie chce tych sprzeczności zauważać, a tym bardziej nazywać po imieniu. Jesteśmy jak ludzie z bajki Andersena. Boimy się powiedzieć „król jest nagi” w obawie, że inni wezmą nas za głupców lub rasistów. Na takim zbiorowym konformizmie żerowali właśnie oszuści, którzy sprzedali królowi jego tytułowe „nowe szaty”. Tyle, że były one niewidzialne, a tak właściwie nieistniejące, tylko wszyscy bali się o tym głośno powiedzieć, aby nie wyjść na głupców.


Quo vadis, Europo?

Obecny poziom życia świat zachodni osiągnął dzięki naszej laickiej, naukowej kulturze. Ale to nie kulturę chcą od nas brać imigranci oraz kraje trzeciego świata. One wolą pomoc materialną, choć czasem dochodzi do takich paradoksów jak w Gambii, gdzie otrzymywana pomoc humanitarna jest dodatkowo opodatkowana przez państwo. Czyli, trzeba płacić państwu, aby móc pomagać jego mieszkańcom. Prawdziwie afrykańska to logika.

Nie wszystko da się wytłumaczyć dawnym kolonializmem. Niegdyś Afryka stanowiła ląd pełen małych plemiennych państewek, w których ludzie także umierali wskutek wojen i głodu. Tyle, że kiedyś zabijali się dzidami, a dzisiaj karabinami maszynowymi. Wymowny jest nawet fakt, że popularny kałasznikow trafił na godło państwowe Mozambiku. Kraju tyleż niepodległego, co jednego z najbiedniejszych na świecie. Poza tym, czy nie jest paradoksalne, że dawni poddani państw kolonialnych tak bardzo chcą teraz przyjechać do swoich byłych „panów”?

Polska nie miała kolonii, a będzie miała imigrantów. Ale prawdziwy problem czeka państwa zachodu. Co prawda my – z perspektywy Starego Kontynentu – jeszcze tego nie widzimy, dostrzegają to jednak już analitycy z USA. George Friedman ze słynnej agencji analitycznej Stratfor wieszczy wielkie konflikty, które wstrząsną Francją czy Niemcami. Konflikty między rodowitymi mieszkańcami, a przybyszami, którzy nie przyjeżdżają tu, aby zostać Europejczykami, tylko po prostu za lepszym życiem. I nie zamierzają się zasymilować ani porzucać swoich radykalnych przekonań.

“Dochodzimy do punktu, z którego nie ma wyjścia. Wszystkie wybory będą złe. To, co musi się stać, stanie się. Ci, którzy odmówią dokonania wyboru, będą widzieli się jako bardziej moralni od tych, którzy go dokonają. Toczy się wojna i jak w przypadku wszystkich wojen, ta wojna jest inna niż poprzednie w sposobie jej prowadzenia. Tym niemniej – to jest wojna i zaprzeczanie jej jest zaprzeczaniem oczywistości.” (George Friedman; A War Between Two Worlds)


Rzeczywistość jest brutalna

Świat ciągle się zmienia, choć często tego nie dostrzegamy. W dobrej wierze dopasowujemy rzeczywistość do naszych oczekiwań, wypierając z siebie to, co niewygodne, a nawet bolesne. Nie pierwszy to raz zresztą – po pierwszej wojnie światowej powszechne było przekonanie, że ludzkość nie zazna już więcej tak wielkich konfliktów. Zaznała, a świat zamknął oczy i nie powstrzymał nadchodzącej rzezi, kiedy jeszcze była taka możliwość.

Uspokajamy swoje sumienia, przyjmując uchodźców, których tym samym tylko zachęcamy do dalszej imigracji. To okrutne, ale im mniej ich utonie, tym więcej przypłynie, bo tym mniejsze będzie ryzyko, które podejmują, decydując się na wyprawę. A ostatecznie na dno pójdziemy wszyscy. Nie dzisiaj, nie jutro, ale za jakiś czas. To brutalne, ale świat jest brutalny. Zawsze był. A mięso pochodzi z zabitego cielaczka.

 

http://3dno.pl/humanitarne-samobojstwo/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Jednocześnie głosiciele takich prawd domagają się zasiłków, dochodu gwarantowanego, bezpłatnej edukacji, bezpłatnej opieki zdrowotnej, prawa do godnego życia. To wszytko mają im zapewniać im inni współobywatele, których można na czymś opodatkować.
  Z jakiej racji się tego domagają? Z powodu koloru swojej skóry? Z powodu języka którym się posługują? Tak samo potrafią być bezwzględni i bezlitośni dla innych by zdobyć kilkadziesiąt złotych.
  Czemu nie traktować ich tak samo jak tych z Afryki? Czemu nie traktować ich jako agresorów?
 • Włosi mówią "dość". Rzym grozi zamknięciem portów dla statków NGO ratujących migrantów
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/28/830/385/369f1c11f32a489bb2e4d26a36b22c11.jpeg
  Włochy zagroziły w środę zamknięciem portów dla statków pozarządowych organizacji pomocowych ratujących migrantów u wybrzeży Libii, wobec rekordowej liczby osób uratowanych w wodach Morza Śródziemnego w drodze do Europy. Ambasador Włoch przy UE Maurizio Massari poruszył tę kwestię w rozmowie z unijnym komisarzem ds. migracji Dimitrisem Awramopulosem - podała agencja AP, zaznaczając, że w środę z pokładów kilku statków zeszło we Włoszech ponad 10 tys. migrantów uratowanych w ostatnich dniach. Były to jednostki Frontexu, ale także organizacji pomocowych MOAS i Lekarze bez Granic. Awramopulos oświadczył po spotkaniu, że taka sytuacja nie może trwać. Zapewnił, że kraje członkowskie UE zadeklarowały pomoc i UE jest gotowa zwiększyć wsparcie finansowe dla Włoch, by zmierzyć się z napływem migrantów. Zaznaczył jednocześnie, że zmiana polityki wobec statków organizacji niosących pomoc powinna być przedyskutowana na tyle wcześnie, by dać im czas na przygotowanie się. Niemniej Włochy nadal zastanawiają się nad wprowadzeniem zakazu wejścia do swoich portów dla jednostek o innej niż włoska banderze, które nie uczestniczą w oficjalnej operacji unijnej agencji Frontex na Morzu Śródziemnym. Dotyczyłoby to statków używanych przez organizacje typu NGO. Niektóre z nich zostały zresztą oskarżone przez włoskich prokuratorów o zmowę z działającymi w Libii przemytnikami migrantów. Włoska straż przybrzeżna podała, że w czwartek można się spodziewać przybycia do Włoch na pokładach jednostek Frontexu i organizacji pomocowych co najmniej 2,4 tys. migrantów.
  Ps...Nie ratujących emigrantów, a przywożących hordy nachodźców.
  A to się obudzili. Może to 10 tys. dziennie dało im do myślenia. A może sprzeciw V4 i małe szanse na "relokację" nachodźców z Afryki. Polski rząd powinien wyrazić poparcie dla zamknięcia portów. I to jest brukselska kpina do sześcianu. Frontex zajmuje się przemytem nielegalnych, dostarczając ich do europejskich portów! Na tym polega "ochrona granic Europy"? A ich baza znajduje się w Warszawie? Pół Afryki już na brzegach czeka. Czyli do tej pory można było wjechać, wpłynąć do UE nawet na materacu, hulajnodze.??? To wygląda na wspieranie przez rząd monopolu Włoskiej Straży Przybrzeżnej, i tak, największego przewoźnika na rynku transportu przesiedleńców z Afryki, i powinno być stanowczo potępione przez Komisarza d/s Zasiedlenia Europy, jako opóźniające realizację jego celów. To dyskusja pozorowana. Ten biznes jest już za duży aby go zamknąć ot tak sobie. Soros płaci.... biznes się kręci..Tylko dlaczego "grożą" a nie zamykają?! Pewnie chodzi o "cyrk" wobec opinii publicznej i udawane negocjacje przez kolejne miesiące/lata.Inwazja afro/azjatów będzie oczywiście trwać! Makaroniarze to mafia, która od samego początku nielegalnego napływu ekonomicznych emigrantów nic nie zrobiła, by te gangi przemytnicze zostały zlikwidowane (na każdym emigrancie zarabiają 3-4 tyś dolarów). Natomiast litują się i ratują tych podrzuconych młodych dzikusów - zdolnych do wszystkiego i zdanych na wszystko, byle nie być zawróconym. Jak tak dalej pójdzie - to Włosi będą musieli przesiedlać się do Krajów skąd przypływają islamscy bojownicy, bo tylko w tych ich krajach będzie można żyć bezpiecznie. Oni cały czas łamią prawo Unii zamiast chronić granic Unii, to wpuszczają wszystkich jak leci, prywatne statki wpływają z ludźmi do portów i mówią, że uratowali "uchodźców". Mafia włoska działa! Propaganda w telewizorni idzie na całego! Watykan bierze w tym czynny udział! Ci co trzeba obławiają się pieniędzmi. Zwykli ludzie nie mają nic do powiedzenia ! Świat stanął na głowie. Kiedyś niewolników w Afryce trzeba było łowić. Dziś trudno przed nimi uciec. Odpędzisz od drzwi, to wlezą oknem. A wszechmocna Unia raptem jest bezradna jak dziwka po pigułce gwałtu. Dziś ich niewolnikami są Europejczycy. To Europejczycy pracują na socjale dla tych imigrantów. Rządząca Partia Demokratyczna przegrała wybory samorządowe. Wygrała Partia Berlusconiego i Liga Północna. To spowodowało, że rząd Włoch (PD) mówi o powstrzymaniu imigracji z Afryki. Gdyby wygrali nic by nie zmieniali. Zwiedzajcie zabytki Włoch bo niedługo nie zostanie kamień na kamieniu!
 • @Husky
  To dopiero początek !!! 340 Niemek zgwałconych, 240 HIV zarażonych, przez kozojebców, tak oto wygląda bilans tylko 6 miesięcy w Niemczech.
 • @Husky poza tematem lecz b. ważne.
  Na Węgrzech ilość fake'ów natychmiast spadła po wprowadzeniu dotkliwych kar finansowych. Może czas wziąć przykład? Ostatni wysyp fake'ów, jaki dotknął media głównego nurtu, pokazuje potrzebę wprowadzenia rozwiązania systemowego, które skutecznie ostudzi gorące głowy redaktorów publikujących zmanipulowane lub czasem najzwyczajniej w świecie fake'owe wiadomości. Kilka lat temu Węgry, tak jak dziś Polska, borykały się z dużą ilością fake'owych newsów generowanych przez media głównego nurtu. Po wprowadzeniu ustawy umożliwiającej nakładanie dotkliwych kar finansowych na wydawców medialnych, ilość fake'ów natychmiast spadła. Może czas wziąć przykład? W 2010 roku rządząca na Węgrzech partia Fidesz Viktora Orbana uchwaliła nową ustawę medialną, która weszła w życie z początkiem 2011 roku. Ustawa powołała posiadającą szerokie uprawnienia, wybieraną przez parlament Radę ds. Mediów. Jednym z jej uprawnień jest możliwość nakładania wysokich kar finansowych na media publikujące fałszywe, acz mające znaczenie polityczne, informacje. Kary mogą wynieść do 200 mln forintów (równowartość ok. 700 tys. euro w 2011 roku) w przypadku telewizji i rozgłośni radiowych oraz do 25 mln forintów (ok. 89 tys. euro) w przypadku dzienników lub serwisów internetowych. Kto wie - może taka ustawa potrzebna byłaby dziś w Polsce? Ostatnie wydarzenia pokazują, że właściciele polskojęzycznych telewizji, stacji radiowych, gazet czy portali internetowych nie przejmują się wcale tym, iż ich media publikują niesprawdzone, zmanipulowane lub czasem fake'owe wiadomości. Dotkliwe kary finansowe mogłyby to zmienić. Aby nikt (np. Komisja Europejska) się nie czepiał w kwestiach praworządności, o tym czy coś jest fałszywą, acz mającą znaczenie polityczne, informacją miałby decydować niezawisły sąd (ustalenie stanu faktycznego). Jeśli potwierdziłby przypuszczenia, że dany news jest fejkiem, to następnie specjalnie utworzona rada mogła by przywalać kary finansowe. I tak za publikację sugerującą, że biedna wiewiórka poniosła śmierć z uwagi na Lex Szyszko (news ten dotarł do milionów odbiorców w Polsce), należałaby się kara w wysokości np. 250 tys. zł. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że ilość fake'ów natychmiast by spadła.

  Źródło: Węgry: autocenzura skutkiem nowej ustawy medialnej (PolskieRadio.pl)
 • Czy ISIS uda się wskrzesić w Europie pogańską zasadę oko za oko?
  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2016/05/isis1-300x169.jpg
  Jeden z meczetów w Hadze w Holandii otrzymał list, w którym anonimowy nadawca ostrzega, że w przypadku kolejnego aktu terrorystycznego przeprowadzonego przez muzułmanów, w odwecie do podobnego aktu może dojść w meczecie lub muzułmańskiej szkole. Do listu dołączono dwa miniaturowe ciężarowe samochody zabawki, jako ostrzeżenie, iż takie prawdziwe pojazdy mogą wjechać w zgromadzonych wyznawców Islamu. Przesyłka została doręczona do meczetu na zakończenie ramadanu, świętego miesiąca muzułmanów. Wskutek listu z pogróżkami holenderska policja zapewniła muzułmanom dodatkową ochronę w czasie modłów. Autor listu nakazuje muzułmanom, aby organizowali więcej protestów przeciwko terrorystom z ISIS, wobec dalszych radykalnych czynów islamistów, zapowiada, że kolejne ciężkie pojazdy będą wjeżdżać w zgromadzonych na modlitwie muzułmanów. Lider meczetu, Abdelhamid Taheri zaapelował do współwyznawców aby wzmocnili ochronę w trakcie wydarzeń religijnych. Przypomnijmy, iż dwa dni temu mężczyzna w średnim wieku w Newcastle w Anglii wjechał w tłum modlących się muzułmanów. 6 osób zostało rannych. 19 czerwca w Londynie, w dzielnicy w Finsbury Park, doszło do ataku również wymierzonego w muzułmanów. Kierujący samochodem dostawczym Brytyjczyk Darren Osborne wjechał w grupę wiernych wracających z wieczornej modlitwy w pobliskim meczecie. Zginął jeden mężczyzna, a 10 osób zostało rannych. Wszystkie ofiary to muzułmanie. Znawcy terroryzmu islamskiego, twierdzą, że te zamachy bardzo ucieszyły przywódców ISIS gdyż takie skutki planowali, kiedy zlecali zamachy samobójcze na „niewiernych” w Europie. Strategią jest tu bowiem wywołanie wewnętrznej wojny i zamętu, który ma zniszczyć cywilizację chrześcijańską na starym kontynencie, aby ISIS mógł tu wprowadzić swoje porządki.

  Źródło: dutchnews.nl

  Ps..Każda akcja wywołuje reakcję. Tu się nie ma co czarować, że kiedykolwiek będzie inaczej. Dlatego mnie ostatni atak na muzułmanów w Anglii nie wzruszył, a wręcz wzbudził u mnie uczucie, którego nie nazwałbym oburzeniem…obudzenie społeczeństw i reakcja to jedyna szansa dla Europy. Rysowanie pszczółek nie pomoże. Tylko, że reakcja Europejczyków powinna zacząć się jak najwcześniej puki muzułmanów jest 25 mln. Za 10-20 lat może ich być 100 mln. i wtedy wojna będzie pewna i do tego znacznie bardziej krwawa! Może jeszcze ISIS cieszą ataki na ich kryjówki w Syrii… Muslimy w Europie będą musieli określić się po której stronie są, a wiadomo że powszechne u nich jest ciche przyzwolenie, nawet wspieranie terrorystów islamskich. Musimy zastosować tą zasadę albo zginiemy. Żadnego chrześcijańskiego miłosierdzia dla kogokolwiek, kto nami pogardza i chce nas mordować. Niech ktoś inny będzie teraz „Chrystusem Europy/świata”.
 • Zadaniem chrześcijan nie jest sprowadzanie muzułmanów, ale obrona istniejącego ładu społecznego
  Bardzo mocno prawda ta wybrzmiała podczas poniedziałkowej konferencji w Sejmie poświęconej wyzwaniom i zagrożeniom, jakie niesie dla Europy napływający islam. Warto też dzisiaj o tym mówić, że zadaniem opinii chrześcijańskiej jest wezwanie do obrony społeczeństwa, nawet do obrony liberałów przed nimi samymi mówił ks. prof. Paweł Bortkiewicz podczas poniedziałkowej konferencji w Sejmie „Islam jako wyzwanie i dla Polski i dla Europy”. Jeżeli my dzisiaj bronimy kształtu Europy, kształtu Polski, to bronimy tego kształtu w imię prawdy naszego istnienia, w imię naszej tożsamości, stając w obronie tych, którzy nawet godzą się na bezwolne przyjmowanie strategii islamskiej, nie znając konsekwencji tych decyzji przekonywał. Można powiedzieć, że bronimy bardzo kruchych rzeczywistości i struktur politycznych i społecznych, ale jest to ratowanie niedoskonałych, ale wciąż lepszych form życia społecznego, które znajdujemy w Europie – skonstatował. Prof. Andrzej Sadowski ekspert m.in. z zakresu prawa muzułmańskiego, myśl tę dopełnił bardzo konkretną konstatacją, obalającą twierdzenia części polityków wmawiających społeczeństwom, iż prawo szariatu jest tożsame z prawami człowieka świata zachodniego. Wskazując na istotne różnice w wydawanych dokumentach o charakterze międzynarodowym cywilizacji chrześcijańskiej i muzułmańskiej stwierdził, iż „Pogodzenie islamu i praw człowieka w najbliższej i dalekiej przyszłości wydaje się mało prawdopodobne”. Zwrócił przy tym uwagę na tak kluczowe sprzeczności między cywilizacjami, jak nieistniejące w Europie a obecne w islamie: prymat religii nad prawem, brak wolności jednostki i ograniczenie praw człowieka do ram prawa szariatu.
  Anna Wiejak

  Ps..A co kard. Kazimierz Nycz ze stolicy powie na to, czy to aby nie podpada wprost pod poddawanie w wątpliwość mądrości Waszej Świątobliwości Franciszka co to na Watykanie?! No to byłoby już zgrzytem niemałym. Pamiętajmy że Chrześcijaństwo i Europejska Cywilizacja ma poza islamem jeszcze jednego i to nawet groźniejszego bo wewnętrznego wroga. Warto przyjrzeń się działalności fałszywych przechrzt i masonów ulokowanych bardzo wysoko w hierarchii KK. Idźcie i nauczajcie wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Czyżby należało suspendować Tego, kto to powiedział?
 • Rok wojny cywilizacji w Europie 2016 – 2017
  https://youtu.be/3bSSxZJFPGQ
  O czarnej hołocie w Calais i działaniu francuskiej policji. Akurat nie wierzę w to, że „codziennie służby państw europejskich rozbijają grupy islamistyczne”. Jak już to biorę je pod ochronę, doszkalają i dozbrajają. Poniżej ciekawy film z Calais. Tam policja gdzieś się pojawia, gdzieś się kręci, gdzieś jest w pobliżu, tyle że nie interweniuje, a ma przecież duży zestaw skutecznych środków – pałki, gaz, woda, kule gumowe, broń ostra. Tzw uchodźcy pewni swojego bezpieczeństwa beztrosko robią napady i demolki, pod okiem francuskiej policji. Po co więc ta policja. Tak na zdrowy rozum, wystarczy poczytać komentarze pod filmem, i zaczynamy się domyślać co tam robi francuska policja. Czy to duży problem zmontować ekipę kilku napakowanych facetów z prętami zbrojeniowymi co ćwiczyli sztuki walki? W mig by rozgonili tę hołotę. Czy to duży problem potrącić kilku tych napastników samochodem. A w końcu ktoś może mieć przy sobie pistolet, wyciągnie i postrzeli kilku. I właśnie żeby temu zapobiec tam kręci się w pobliżu francuska policja. Tak, ten film wyraźnie pokazuje, że policja na zachodzie ochrania i wspiera działania przestępcze islamistów. Bo się człowiek nieraz zastanawia dlaczego obywatele nie biorą sprawy w swoje ręce i nie robią porządku z tymi bandytami? Bo w pobliżu czuwa policja gotowa do natychmiastowej interwencji.

  https://www.youtube.com/watch?v=19vbQ6bhlCY

  Obejrzyjcie i podajcie dalej..Islam w Europie!!! TO dzieję się już teraz!!!! Czy tego chcesz w Polsce?
  https://www.youtube.com/watch?v=XD1dqD6rsZk&feature=youtu.be

  Polska też nie jest białą plamą, są problemy z islamskimi imigrantami w Lininie. Głośny przypadek, gdzie wtargnęli do szkoły, pobili nauczyciela, dzieci przez kilka godzin były zamknięte i wystraszone. Policja nawet nie aresztowała sprawców. To też jest terror – uliczny, gdzie ludzie boją się chodzić w okolicy z islamskimi imigrantami. Pokazuje też niestety nieudolność państwa i ich struktur w tym siłowych w razie tego typu problemów.


  https://www.youtube.com/watch?v=L-qOcD0vTwY
 • @kula Lis 67 09:37:46 ps..
  To jest celowy zalew Europy! Inwazja islamu! Trzeba się szykować na wojnę i to szybciej niż nam się wydaje, niestety taka jest prawda. Słowianie powinni się trzymać razem, inaczej to nie widzę tego, Europa przegrywa z islamem. W imię Allaha wyrzną całą Europę Polacy tylko tego łajna do Polski nie wpuszczać ... Qurwa nie da się patrzeć na naiwność zachodu. Będą się parzyć z islamistami jak króliki i tworzyć rasę nierobów, nieuków i brudasów. Już zrobili z swoich krajów wychodki dla islamistów. Przodkowie się w grobach wywracają. Wstyd i hańba. Powinni ich kastrować i odsyłać. W głowie się nie mieści, żeby agresor miał większe prawa a prawowitego obywatela w jego państwie. Te brudne ścierwo zaleje cały świat. A pojebani europejscy politycy to chyba mają mózgi w dupie, że się na to godzą. Won z tym gównem a te pojebane organizacje co bronią praw tego ścierwa i pieprzą o tolerancji niech wyjadą do krajów muzułmańskich i zawieszą sobie krzyżyk na szyję i wyjdą na ulicę i tam zobaczą co to tolerancja.
 • @Husky
  Szwecja już praktycznie nie istnieje! Jest na krawędzi wojny domowej: Szwecja jest rozrywana na strzępy przez muzułmańskich imigrantów i uciekinierów. Służby policyjne i bezpieczeństwa wołają o pomoc i jest tylko kwestią czasu, że nastąpi interwencja militarna z zewnątrz by uchronić kraj przed katastrofą humanitarną. Dane które wyciekły pokazują, że jest 61 stref gdzie prawo nie obowiązuje (tzw. lawless zones). W zeszłym roku było ich 55, a wzrost obejmuje nie tylko ich liczbę, ale i zajmowany przez nie obszar. Szwedzki Szef Policji, Dan Eliasson wystąpił w państwowej telewizji i apelował wołając: pomocy, pomocy! Ostrzegał, że szwedzka policja nie jest już w stanie utrzymać prawa i dlatego konieczna jest pomoc ze strony wszystkich dobrych sił działających w tym państwie. Johan Patrik Engellau, ekspert do spraw destabilizowanych krajów i laureat szwedzkiego medalu Seraphima w 2011 roku, pracujący obecnie dla ONZ i innych organizacji w kryzysowych obszarach ostrzega: „Obawiam się, że mamy do czynienia z końcem dobrze zorganizowanej i egalitarnej Szwecji jaką znaliśmy do tej pory. Osobiście, nie zdziwił bym się gdyby doszło do wojny domowej. W niektórych obszarach ona już praktycznie się toczy”. Więcej na

  https://www.jihadwatch.org/201...
 • Husky
  A gdzie Talbot, bo mam dla niego ważną informację
  //Raport: Brazylia, Argentyna i Australia podpisują kontrakty wartych setek miliardów dolarów w celu wysiedlenia populacji USA, gdy wybucha superwolucja Yellowstone
  Kontrakty warte setek miliardów dolarów przedłożone co najmniej 4 krajom będą obowiązywały w latach 2014-2024, czyli dziesięcioletni okres, w którym spodziewany jest wybuch superwulkanu w Yellowstone, niszcząc dużą część USA
  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.intellihub.com/report-brazil-argentina-australia-sign-contracts-worth-hundreds-billions-dollars-house-u-s-populace-yellowstone-supervolcano-erupts/&prev=search
 • Mamy wasze know - how i co nam zrobicie? Lepiej oddajcie nam nasze zagrabione miliony i wyłudzone mieszkania
  Na tle tych niezwykle bulwersujących wydarzeń, zaprzątających uwagę obywateli, żałośnie brzmią deklaracje różnych opozycyjnych gremiów oraz osobistości o chęci przyjęcia uchodźców, nawet po trzech na każą gminę, bo oni cierpią w Aleppo i w ogóle na Bliskim Wschodzie, cierpią dzieci i ich matki. Ostatnio chęć przygarnięcia tych uchodźców, ale nie przez nich lecz przez poddanych, zgłosił prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz i prezydent Sopotu Jacek Karnowski.
  Z ich wypowiedzi publicznych bije głębokie współczucie dla uchodźców, podobnie wzruszającą tyradę wygłosiła etyczka i filozofka lewacka Magdalena Środa, a ostatnio prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz- Waltz i były poseł PO Paweł Zalewski. Magdalena Środa zaapelowała do naszych sumień chrześcijańskich, Zalewski zapewnił, że pomoc dla mieszkańców Syrii m.in. z Aleppo „dzisiaj już nie jest tematem politycznym, ale kwestią odruchu serca”. Tym odruchem serca kieruje się prezydent Warszawy Gronkiewicz - Waltz, oferując uchodźcom 15 mieszkań rocznie. I ona wie, jak się przyjmuje uchodźców, a poza tym „Pani Merkel powiedziała, że nam bardzo chętnie pomoże. Ich know - how bardzo nam pomoże”. Nasza totalna opozycja w obliczu katastrofalnego upadku wiarygodności w społeczeństwie uczepiła się tematu relokacji imigrantów muzułmańskich jak pijany płota. W nadziei, że swoją udawaną uczuciowością przykryją łajdactwa swoich ośmioletnich rządów. Również nie robi wrażenia wmawianie obywatelom, że my też byliśmy uchodźcami, więc powinniśmy się odwdzięczyć. Komu? Amerykanom, Anglikom, Francuzom, czy uchodźcom islamskim, ludziom z obcej cywilizacji, których celem jest zachodnioeuropejski zasiłek socjalny i dostatnie życie na ich warunkach. Także religijnych. Istotnie Niemcy, a kanclerz Merkel szczególnie posiada know - how na temat imigrantów, bo wpuściła na swoje terytorium półtora miliona Arabów, kierując się „odruchem serca”. A naród polski nie kieruje się fałszywym odruchem, bo blisko 70 procent obywateli jest przeciwko relokacji imigrantów, opierając się na własnym know- how na temat zamachów, gwałtów, napadów rabunkowych i innych przestępstw kryminalnych w wykonaniu owych „uchodźców”. Więc wie, że z tym problemem Niemcy sobie nie radzą, nie radzą sobie Szwedzi i Francuzi. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest uszczelnienie granic zewnętrznych UE i pomoc mieszkańcom Syrii, w tym Aleppo, tam na miejscu. Oto widzę oczyma duszy Hannę Gronkiewicz - Waltz jak rozdaje żywność syryjskim matkom i dzieciom, Pawła Zalewskiego, chłopa na schwał, jak odgruzowuje na ochotnika zbombardowane domy w Aleppo, a profesorkę Środę, jak wykłada w tamtejszych szkołach zasady etyki lewacko - liberalnej jako alternatywy dla chrześcijaństwa. Ale gdzie tam. Ci celebryci nie pojadą do Syrii pomagać poszkodowanym obywatelom, bo by się zanadto zmęczyli. Oni siedząc w wygodnych fotelach będą bredzić o wyższości multi kulti nad zwykłym człowieczeństwem, które gwarantuje bezinteresowną, chrześcijańską miłość bliźniego, wolną od politycznych interesów i manipulacji, zmierzających do wymieszania ras i kultur w imię zniewolenia całych narodów. Angela Merkel już wie, że wpuściła do swego kraju zaczątki kalifatu islamskiego i nie wie co z tym fantem zrobić. Na szczęście my wiemy i wyciągamy wnioski. A te „wzruszające” przemowy polskich celebrytów nie robią na nikim wrażenia. Bo są cyniczne, nierealistyczne i sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. Mamy wasze know - how, więc lepiej oddajcie nam nasze zagrabione miliony i wyłudzone mieszkania. Albo je wam odbierzemy, i co nam zrobicie?

  autor: Krystyna Grzybowska

  Ps..Brawo Pani Krysiu ! Jak zawsze wspaniały i prawdę mówiący artykuł, gratulacje...Wszyscy, którzy nawołują do przyjmowania nachodźców powinni raz na zawsze zniknąć z życia publicznego Polaków... ponieważ jawnie zdradzają naród Polski.... pamiętajmy o tym szczególnie przy wyborach ale także o celebrytach... bojkotować lewactwo! Żydzi integrowali się w Europie tysiąc lat bez efektu, islam nie przychodzi się integrować islam ruszył na podbój starego świata.
 • OD RAZU WIDAĆ CO ZOSTAŁO NAPISANE PRZEZ CIEBIE...
  ...BO TYLKO TAKI IDIOTA JAK TY MÓGŁBY SPŁODZIĆ COŚ TAKIEGO..

  Muslimy i inni z Afryki przyjeżdżają do Europy by rozpętać wojnę z białymi. Ich nie interesuje ,praca, rodzina i rozrywki czy wolność . Oni mają tylko zabijać.

  Gdyby ten trzeci świat się składał z ludzi takich jak my, to wiodłoby im się równie dobrze, jak Europie, i nikt nie miałby powodu by tu emigrować.To nie tylko różnica kultur to także różnica cywilizacyjna.Problem polega na tym, że z trzeciego świata nie przybywają do nas ludzie światli, laureaci światowych nagród, Einsteini. Możemy śmiało powiedzieć, że ci z Bliskiego wschodu to w 90% analfabeci.

  Niebywałe ,że taka gnida bez tożsamości jak ty może wywyższać się ponad inne nacje, rasy, religie.. To świadczy tylko o twojej silnej podświadomej potrzebie podreperowania sobie poczucia własnej wartości..
  Ze względu na charakter swojej pracy w UK poznałem setki różnych imigrantów.. Nie chciałbym generalizować, ale Europejczycy moralnością nie dorastają do przybyszów z krajów Trzeciego Świata. Nie ma w nich tej pychy, arogancji, relatywizmu moralnego, chciwości i wielu innych cech będących przyczyna upadku człowieczeństwa społeczeństw Zachodnich.
  Jedyna ich wina jest taka , że na ich wsie i miasta spadały "demokratyczne bomby" jankeskiego, brytyjskiego, francuskiego pomiotu. Tropem MYŚLIWCÓW NIOSĄCYCH DOBRA CYWILIZACYJNE BIAŁEGO CZŁOWIEKA podążały chciwe korporacje , które niczym hieny rujnowały ich gospodarki a tym samym całą tkankę społeczną.

  Myślę, że gdyby w ujęciu cywilizacyjnych krzywd jakie ZACHÓD dokonał na krajach Trzeciego Świata i ogólnej sprawiedliwości dziejowej miało stać się zadość to ulicami europejskich i amerykańskich miast powinny płynąć strumienie krwi.
  Oczywiście nic takiego nie ma miejsca i bez ingerencji ZACHODNICH ELIT nigdy nie doszłoby do SWOISTEGO REWANŻU...NA OPRAWCACH..
  Ingerencja zachodnich elit ma jednak jak najbardziej miejsce, gdyż ich celem jest aby ...
  TRZECI ŚWIAT NASTAŁ TAKŻE TUTAJ - do pełni KORPOKRACYJNO - TECHNOKRATYCZNEGO ŁADU potrzebne jest im OSTATECZNE rozszarpanie społeczeństw na atomy; skłócenie, podzielenie na zwalczające się elementy i stworzenie bezideowej masy niewolników korporacji.
  Nic dziwnego , że ze zniszczonych uprzednio swoimi wojnami społeczeństw Trzeciego Świata sprowadzają hurtowo wszelkiej maści kryminalistów ukrywając ich wśród napływających masach uchodźców..
  Europejskie elity nie chcą w żaden sposób zatrzymać potoku emigrantów, choć mogliby to zrobić bez przeszkód.
  Wybrali politykę skonfrontowania ze sobą zatopionych w konsumpcyjnym amoku, rozleniwionych europejczyków z zdesperowanymi masami, które z kolei są "radykalizowane" przez swoich polityczno - religijnych liderów. Oczywiście owi liderzy są mniej lub bardziej subtelnie "inspirowani"- także finansowo - przez elity zachodnie..

  Tak oto powstaje wielkie "zderzenie cywilizacji" w którym Bogu ducha winni uchodźcy - nie mówię rzecz jasna o celowo sprowadzanych kryminalistach - przedstawiani są jako podludzie, gorszy sort, który niszczy naszą wspaniałą zachodnią kulturę...
 • OECD na spokojnie. Ogłasza koniec kryzysu uchodźczego!
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/01/30/825/413/ad10791cf06445eea37c71ddc5c87046.jpeg
  "Priorytetem jest teraz integracja na poziomie międzynarodowym"

  http://wpolityce.pl/polityka/346464-oecd-na-spokojnie-oglasza-koniec-kryzysu-uchodzczego-priorytetem-jest-teraz-integracja-na-poziomie-miedzynarodowym
  Ps.Skoro tak powiedział Skarpetta.....Widział ktoś zasymilowanego muzułmanina z niewiernymi? Żarty. I wystawienie tych ostatnich na rzeź. OECD ogłasza koniec kryzysu, ja równie spokojnie temu zdecydowanie zaprzeczam. Integracja to też fikcja, bo nachodźcy tego sobie nie życzą. Przykładem jest integracja francuskich muzułmanów w praktyce. - Sekretarz generalny Rady Kultu Muzułmańskiego: „Kto będzie próbował mnie asymilować zginie"...To obłąkane lewactwo niech się samo integruje z tą falą najeźdźców, nierobów i pasożytów. Efekty jak do tej pory są bardzo mizerne. Niech powiedzą to Włochom i Grekom! A jeśli chodzi o Niemcy i Szwecję, tam już jest Kalifat- to tubylcy teraz muszą integrować się z muzułmanami- przyjąć islam i chwalić Allaha! To faktycznie koniec!! Zaledwie 2% azylantów pracuje w Niemczech, a niemieckie koncerny, które zatrudniają ogółem 3,5 mln pracowników zatrudniły 54 tzw. uchodźców, więc o czym ten facet bredzi. Chyba nie ma internetu?
 • Oto rasizm wobec białych, autochtonów!
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/29/825/400/171b080ae54e41eda2dfcd5110e270df.jpeg
  Szaleństwo politycznej poprawności! Publiczne cytowanie Biblii jest łamaniem prawa. Rani uczucia muzułmanów i homoseksualistów!!! W takie absurdy aż trudno jest uwierzyć. A jednak. Brytyjski sąd uznał, że publiczne czytanie Pisma Świętego narusza porządek publiczny i łamie prawa zwłaszcza gdy odbierane jest krytycznie przez muzułmanów i homoseksualistów. Jak informuje „Nasz Dziennik” brytyjski wymiar sprawiedliwości nęka za publiczne czytanie Pisma świętego. Zdaniem prokuratura publiczne cytowanie Biblii jest łamaniem prawa. W lutym Mike Overd i Michael Stockwell zostali skazani na grzywnę po 2016 funtów (9,6 tys. zł) każdy za naruszenie porządku publicznego i obrazę uczuć religijnych muzułmanów. Wczoraj odbyła się ich rozprawa apelacyjna opisuje tę chorą sytuację „Nasz Dziennik”. Skazani przez brytyjski sąd mężczyźni prowadzili akcję ewangelizacyjną w dużym centrum handlowym w Bristolu. Przekonywali, że Bóg jest miłością, Jezus Chrystus jedynym Zbawicielem. Odpowiadając na pytania zgromadzonych bardzo krytycznie wypowiedzieli się o homoseksualizmie. I tak Wielka Brytania w imię poprawności politycznej staje po stronie muzułmanów i homoseksualistów. W imię ich praw coraz częściej cenzurowani, a nawet prześladowani są chrześcijanie.
  ”Nasz Dziennik”
  Ps...Czyli publicznie modlący się muzułmanie też będą płacić po 2000 funtów?. Polacy wracajcie z tego muzułmańskiego kraju do Polski, tutaj jeszcze muslimy nie mają czego szukać a jak się który wychyli to mu zaraz ktoś ryj opucuje i jest spokój. Angole nie myślcie, że historia się powtórzy i znowu dzielni Polacy będą walczyć o waszą sodomę i gomorę. Niedoczekanie. Przed telewizorem z herbatką będziemy patrzeć na rzeź zachodu.
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1498721686164171101345.jpg

  Mocne słowa o uchodźcach. Może dadzą do myślenia samorządowcom z PO. To co się dzieje w Europie, to jest ewidentne zagrożenie i to są zamachy, to jest śmierć i tragedia wielu ludzi. Ja chciałbym, żeby wreszcie część polityków w Polsce i część polityków w Europie dostrzegła to, że dla nas, ludzi innej kultury to jest zagrożenie - mówił wiceprezydent Opola Marcin Rol w TVP3 Opole o imigrantach. Padły mocne słowa, które powinny dać sporo do myślenia osobom, które chcą otworzyć granice dla uchodźców. Szczególnie "humanitarnym" politykom, którzy uparcie walczą o przyjęcie ich do Polski i zasłaniają się wiarą katolicką. To jest kolejna płaszczyzna pewnego absurdu. My nie jesteśmy w stanie zweryfikować, który jest terrorystą, a który nie. Przecież część ataków terrorystycznych w ostatnich miesiącach w Europie, była przeprowadzana przez osoby, które przypłynęły w tej fali uchodźców pontonem. Tych ludzi, w mojej ocenie, trzeba wsadzić na ponton i odesłać ich tam skąd przyjechali, i tam im pomagać mówił wiceprezydent. Prowadzący program przypomniał, że opozycja mówi o przyjęciu kilkudziesięciu kobiet z dziećmi, na co Rol odparł z ironią:
  A to wyklucza, że to są terroryści. Prawda?
  To jest trochę tak jak wtedy, kiedy mówi się, że to nie jest zamach terrorystyczny tylko incydent powiedział Rol. Incydent to jest wtedy, kiedy Ryszard Petru dobrze zapamięta jakąś datę historyczną, albo akurat Schetyna nie zmieni zdania na temat swojego programu w ciągu jednego dnia dodał. To co się dzieje w Europie, to jest ewidentne zagrożenie i to są zamachy, to jest śmierć i tragedia wielu ludzi. Ja chciałbym, żeby wreszcie część polityków w Polsce i część polityków w Europie dostrzegła to, że dla nas, ludzi innej kultury to jest zagrożenie - zaznaczył Marcin Rol. Na koniec polityk zaznaczył, że Polska nie musi bać się ataków terrorystycznych tak jak inne kraje Europejskie, które przyjęły do siebie imigrantów. Ci ludzie się nie asymilują. My naprawdę nie musimy doświadczać na własnej skórze tego, co się dzieje dzisiaj we Francji czy w Niemczech.
  Ps...Pierwsze miasto, gdzie przyjęto by tych nielegalnych islamistów, natychmiast wprowadzić zarząd komisaryczny, a tych co podjęli nielegalnie próbę przyjęcia imigrantów islamskich na polskiej ziemi, postawić przed sądem ....Nie wierzę w spontaniczność wypowiedzi viceprezydenta z PO Opola. Musiał to uzgodnić z szefami PO. Przypuszczam, że to działania pozorne. Teraz Schetyny naciskają na przyjmowanie imigrantów, żeby przed samymi wyborami niby dla polskiej ludności zmienić decyzje. I wtedy my "ciemny lud" odwdzięczymy się, głosując na tych złodziei i oszustów.
 • @Husky
  https://reporters.pl/8361/do-radiowozu-i-w-dluga-tak-brytyjska-policja-pilnuje-porzadku-na-ulicach-wideo/
 • @Husky
  https://reporters.pl/8374/uczcie-sie-salonowi-madrale-genialna-wypowiedz-prostej-kobiety-o-przyjmowaniu-przez-polske-imigrantow-wideo/
 • @Husky
  https://reporters.pl/8324/zlota-plaza-posrod-drzew-zbiorowy-gwalt-na-13-latce/
 • @Husky
  https://reporters.pl/8320/tak-to-sie-robi-w-nowym-orleanie-wideo/
 • @Husky
  https://reporters.pl/6435/badz-dumny-z-bialej-kultury-europy-autorow-tego-filmu-oskarzaja-o-rasizm-wideo/
 • @Husky
  https://reporters.pl/2043/dziesiatki-tysiecy-ludzi-w-masowych-grobach-ziemia-odslania-krwawe-zniwo-islamistow/
 • @Husky
  https://reporters.pl/8125/krew-za-krew-to-on-wjechal-w-muzulmanow-przed-meczetem-w-londynie-wideo/
 • @Husky
  https://reporters.pl/8183/multi-kulti-z-nozem-w-zebach-morduje-w-syrii-szwecja-mu-placi-jemu-i-300-tu-innym/
 • @Husky
  https://reporters.pl/5301/francuscy-policjanci-przebieraja-sie-za-muzulmanki-by-tropic-przestepcow-lewica-wsciekla-wideo/
 • @Husky
  https://reporters.pl/8341/imigrancki-smigus-dyngus-na-ulicach-paryza-rozwal-hydrant-i-masz-jak-u-siebie-w-tropikach-wideo/
 • @Husky
  https://reporters.pl/8322/wegier-rozgonil-tir-em-atakujacych-imigrantow-rozjade-was-sku-wiele-wideo/
 • @Husky
  https://reporters.pl/7030/malpa-z-kalachem-wali-seriami-do-oddzialu-murzynow-wideo/
 • @Husky
  https://reporters.pl/8099/rura-w-jezusa-muzulmanin-niszczy-krzyz-przed-kosciolem-wideo/
 • @kula Lis 67 08:49:14
  Islamska inwazja przez katolickie zakrystie
  Posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz zaapelowała na Facebooku do premier Beaty Szydło, aby nie godziła się na utworzenie w Polsce korytarza humanitarnego dla uchodźców.

  https://dorzeczy.pl/30813/Pawlowicz-ostro-Korytarze-humanitarne-Islamska-inwazja-przez-katolickie-zakrystie.html
 • @kula Lis 67 08:54:04
  Bóg kozojebców , odebrał rozum niemieckim politykom !! inaczej się tego nie da wytłumaczyć..
  grypa666 pisze :

  Minister finansów w gabinecie Angeli Merkel Wolfgang Schäuble (CDU) znowu trafił na czołówki niemieckich mediów.

  Polityk, który przed rokiem zasłynął stwierdzeniem, że migranci uchronią Europę przed degeneracją i kazirodztwem, https://euroislam.pl/schauble-migranci-uchronia-niemcy-przed-kazirodztwem/ teraz apeluje do swoich rodaków, by uczyli się od muzułmanów tolerancji i gościnności.

  Niemieccy internauci nie kryją oburzenia wypowiedzią ministra, który na antenie publicznego radia Deutschlandfunk, tuż po krwawym zamachu w Manchesterze wychwalał islam i jego wartości.

  Polityk rządzącej CDU, dwa dni po krwawej jatce zgotowanej przez islamistów uczestnikom koncertu gwiazdy pop Ariany Grande powiedział do Niemców: „Rosnąca liczba muzułmanów w naszym kraju może być pomocna dla chrześcijan, a także wszystkich innych ludzi, by się wiele nauczyć od wyznawców islamu , zwłaszcza w obszarze wartości ogólnoludzkich”. Do takich głównych wartości urzeczywistnionych w islamie zaliczył Schäuble, który sam jest protestantem, tolerancję i gościnność.

  W jego przekonaniu, kto dziś zaprzecza, że islam jest częścią Republiki Federalnej, ten nie nadaje się do polityki…

  https://piotrbein.wordpress.com/2017/05/27/bog-kozojebcow-odebral-rozum-niemieckim-politykom-inaczej-sie-tego-nie-da-wytlumaczyc/
 • @kula Lis 67 09:06:45
  Australijski premier Malcolm Turnbull zapowiedział wniesienie do parlamentu ustawy zakazującej wydawania wiz wjazdowych uchodźcom i osobom ubiegającym się o azyl, które przeprawiają się morzem do Australii.
  Ma to być ustawa z mocą wsteczną: będzie dotyczyć nielegalnych imigrantów, którzy docierali do brzegów Australii począwszy od lipca 2013 roku - oświadczył Turnbull na konferencji prasowej w Sydney.
  "Jest rzeczą niezwykle ważną wysłanie jasnego komunikatu. Oni muszą wiedzieć, że drzwi do Australii są zamknięte dla tych, którzy próbują przypływać tu łodziami przemytników ludzi" - powiedział.
  Nowa ustawa będzie dotyczyć głównie uchodźców przetrzymywanych w obozach na wyspach Manus i Nauru oczekujących na zezwolenia pobytu w Australii.

  Warunki, w jakich australijskie władze kwaterują uchodźców - pisze agencja EFE - określane są jako nieludzkie przez niektóre organizacje humanitarne surowo krytykujące rząd w Canberze za jego politykę imigracyjną.
  Wielu spośród imigrantów, którzy starali się przedostać do Australii, pochodzi z regionów objętych konfliktami zbrojnymi takich jak Afganistan, Darfur w Sudanie, Pakistan, Somalia lub Syria.

  http://www.rp.pl/Uchodzcy/161039944-Australia-przygotowuje-ustawe-ktora-zakaze-wjazdu-uchodzcom.html#ap-1
 • @kula Lis 67 09:16:26
  Koń Trojański szmatogłowych kozojebców

  tekst przetłumaczony jako prezentacja premiera Australii.
  W dość dosadny sposób obrazuje, jaką taktykę mahometańskie ścierwa obierają w celu przejęcia władzy.

  DLA LEWICOWCÓW : DAJĄC WOLNOŚĆ MUSLIMOM W NADWIŚLAŃSKIM KRAJU, PIERWSI STRACICIE WŁASNĄ. ( jestem racjonalistą, nie prawicowcem. buddystą nie katolikiem. republikaninem nie demokratą , do k***y nędzy .)

  „To jest NASZ KRAJ NASZA ZIEMIA I NASZ STYL ŻYCIA , dajemy wam wiele ułatwień abyście z tego mogli korzystać Kiedy jednak pojawiają się narzekania , roszczenia i krytyka naszej flagi , naszego sądownictwa, naszej wiary chrześcijańskiej , naszego stylu życia ,proponujemy abyście skorzystali z innego naszego prawa wolności australijskiej PRAWA DO WYJAZDU.“

  http://www.sadistic.pl/kon-trojanski-szmatoglowych-kozojebcow-vt194616.htm
 • @kula Lis 67 09:26:16
  George Soros napisał tekst pt. Bój o wspólną Europę! Ten jeden z największych spekulantów finansowych na świecie, człowiek, który doprowadził do załamania gospodarczego wielu państw europejskich (np. Portugalia), człowiek, któremu marzy się świat oddający pokłony pogańskim bożkom, przedstawił w skrócie swój nowy cel: Nowa Europa!

  Tekst Sorosa pojawił się na portalu niemieckiego właściciela Onet.pl.

  Artykuł długi, zaczynający się tak: "Dzisiejsza Unia Europejska potrzebuje pomocy i głębokiej przemiany. Niezbędne są natychmiastowe działania ratunkowe, bowiem projekt europejski znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Już podczas swojej kampanii wyborczej dzisiejszy prezydent Francji Emmanuel Macron wspominał, że najistotniejszy jest wzrost poparcia dla Unii".

  Nowa UE to dla Sorosa projekt na który - jak można mniemać z treści artykułu - poświęci resztę swojego życia. Widać, że za kadencji Trumpa będzie ciężko mu coś ugrać w Stanach Zjednoczonych, więc całe swoje ostatki sił rzuca na nasz kontynent.

  Chce np. zmienić Europę "Dwóch prędkości" na Europę "różnych ścieżek". Chce reformy euro, chce po prostu uczynić Europę super państwem.

  Ale co gorsza, Soros pisze tak: "Spore nadzieje wiążę również ze spontanicznymi oddolnymi inicjatywami, które pojawiają się w Europie (większość z nich jest dziełem młodych ludzi). Mam na myśli "Pulse of Europe" (Puls Europy), który został powołany w listopadzie ubiegłego roku we Frankfurcie nad Menem, a który objął swoim zasięgiem około 120 europejskich miast, jak również brytyjski ruch "Best for Britain" oraz opór wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości w Polsce i Fideszu na Węgrzech, którym kieruje premier Viktor Orbán." - widać, że Soros stoi za protestami jakie mają miejsce na Węgrzech, oraz że szykuje wparcie dla antyrządowych demonstracji w Polsce (które już poniekąd minimalnie wspiera finansowo). Dalej pisze tak: "Podziwiam odwagę Węgrów, którzy odrzucają kłamstwa i skorumpowanie cechujące rządy Orbána, a jednocześnie mam nadzieję, że działania europejskich instytucji wobec zagrożeń płynących z Polski i Węgier przyniosą oczekiwany skutek. Droga, którą podążamy, jest pełna niebezpieczeństw, ale wciąż wierzę, że podejmowane wysiłki doprowadzą do ożywienia projektu europejskiego".

  Słowa skierowane do Polski, przeciwko demokratycznie wybranej władzy parlamentarnej i prezydenckiej muszą niepokoić. Wynika z nich, że Soros szykuje w Polsce, rękami tzw. opozycji totalnej, rewolucję. Można zbagatelizować temat, albo można zawczasu przygotować się na konfrontację. Widząc, co się obecnie dzieje na Węgrzech, opcja druga jest dla Polski najwłaściwsza.

  http://telewizjarepublika.pl/soros-szykuje-krucjate-przeciwko-polsce,49627.html
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/29/825/360/f5b8026e54464ce6928ee656e76bea53.jpeg
  Coraz bliżej upadku państwa islamskiego?! Straciło 60 proc. terytorium i 80 proc. dochodów. Trwają walki o ważne przyczółki. W ciągu trzech lat samozwańcze Państwo Islamskie (IS), założone przez dżihadystów na podbitych obszarach Syrii i Iraku, straciło 60 proc. terytorium i 80 proc. dochodów - wynika z opublikowanego w czwartek raportu firmy konsultingowej IHS Markit z Londynu. „Kalifat” ogłoszony w czerwcu 2014 roku zmniejszył się z 90 tys. km kwadratowych, jakie zajmował w styczniu 2015 roku, do 36,2 tys. km kwadratowych w czerwcu 2017 roku. Wzrost i upadek IS charakteryzuje szybka ekspansja i trwający schyłek. Trzy lata po proklamowaniu jest oczywiste, że projekt kalifatu się nie powiódł ocenił ekspert IHS Markit ds. Bliskiego Wschodu, Columb Strack. Resztki „kalifatu” rozpadną się przed końcem roku i projekt zostanie ograniczony do szeregu izolowanych stref miejskich, które powinny zostać odbite w ciągu 2018 roku dodał. Załamały się także finanse IS. Podczas gdy w drugim kwartale 2015 roku miesięczne dochody przekraczały 81 mln dol., w drugim kwartale br. wyniosły 16 mln dol., co oznacza spadek o 80 proc. Wynika to z trwającego spadku wszystkich źródeł finansowania, czy to będzie produkcja ropy, podatki i konfiskaty, czy też innego rodzaju nielegalna działalność powiedział inny ekspert IHS Markit, Ludovico Carlino. Między rokiem 2015 a 2017 dochody generowane z wydobycia i sprzedaży ropy spadły o 88 proc., a dochody z podatków i konfiskat o 79 proc. Walcząca z dżihadystami z Państwa Islamskiego iracka armia podała w czwartek, że przejęła zniszczony wielki meczet al-Nuri w Mosulu, w którym dokładnie trzy lata temu przywódca IS Abu Bakr al-Bagdadi ogłosił powstanie kalifatu w Iraku i Syrii. Walki o Mosul, ostatni bastion IS w Iraku, powinny zakończyć się w ciągu kilku dni, ponieważ armii pozostało opanowanie tylko niewielkiej części Starego Miasta, a strefa, którą realnie kontrolują tam jeszcze dżihadyści, to mniej niż 2 km kwadratowe. W czerwcu rozpoczęły się też walki o Ar-Rakkę na północy Syrii, uważaną za stolicę samozwańczego kalifatu, co postawiło Państwo Islamskie w trudnej sytuacji, gdy dżihadystom grozi klęska w Mosulu.
 • @kula Lis 67 09:37:46
  Brawo Słowacy
  Słowacja zdelegalizowała Islam !!!!
  Żadnych meczetów, ani publicznych modłów
  Brawo

  https://reporters.pl/3905/slowacja-zdelegalizowala-islam-zadnych-meczetow-ani-publicznych-modlow/
 • @kula Lis 67 09:51:34
  http://img6.dmty.pl//uploads/201604/1459677895_t4qgb9_600.jpg
 • @kula Lis 67 10:13:38
  "są dwa rodzaje muzułmanów radykalni i umiarkowani. Radykalni chcą ci obciąć głowę a umiarkowani chcą żeby to radykalni obcięli ci głowę" - smutne ale prawdziwe.
 • @Paulus Aquarius 11:35:57
  Tu masz pajacu wszystko :
  http://dd.neon24.pl/post/138989,islam-cywilizacja-smierci
 • @kula Lis 67 13:39:42
  Zobacz jak ISIS niszczy katolicki kościół na Filipinach. Trwają czystki etniczne!

  Na Filipinach trwają czystki etniczne. Giną kapłani i świeccy. To nagranie z miasta Marawi pokazuje zamieszczoną przez członków Państwa Islamskiego dewastację katolickiej świątyni. Z kolei pod koniec maja media informowały o ponad dwudziestu osobach zamordowanych w czasie eksterminacji katolików w Marawi. Katami zawsze są bezwzględni żołnierze ISIS.

  Najnowszy film propagandowy islamistów (nagrania te ISIS traktuje jako powód do dumy) ukazuje nienawiść wobec wiary katolickiej i katolickich świątyń. Niestety, ta dewastacja jak i wiele podobnych nigdy nie spotkały się z szerokim i jawnym potępieniem ze strony przedstawicieli świata islamu, a tym bardziej najważniejszych islamistycznych organizacji (włącznie z tymi, które działają na terenie Europy).

  I właśnie teraz, kiedy od lat katolików na całym świecie (nie tylko w Azji, ale także w Afryce czy chociażby w Europie) masowo mordują potomkowie proroka Mahometa (zresztą także wielokrotnego mordercy i do tego pedofila par excellence) papież Franciszek pozdrawia muzułmanów „naszych braci” i kieruje do nich z okazji zakończenia Ramadanu słowa zachęcające islamistów do troski o… ekologię.


  https://youtu.be/1jmfR5YBcA0


  http://prawy.pl/52055-zobacz-jak-isis-niszczy-katolicki-kosciol-na-filipinach-trwaja-czystki-etniczne/
 • @kula Lis 67 14:56:12
  Islamiści sprofanowali kolejną świątynię oraz konsekrowane Hosti

  W zeszłym, tygodniu, członkowie jednej z grup terrorystycznych zniszczyli katolicką kaplicę, profanując konsekrowane Hostie oraz obrazy religijne. Doszło do tego podczas dziewięciogodzinnego ataku na miasto Malagakit w południowej części Filipin.

  21 czerwca około 300 uzbrojonych mężczyzn z grupy Bojowników o Islamską Wolność Bangsamoro (BIFF), którzy zaprzysięgli wierność Państwu Islamskiemu, podczas oblężenia rabowało domy i sklepy, a także zmusiło wielu mieszkańców do ucieczki – ci ostatni dostali się w ogień krzyżowy między BIFF a siłami rządowymi, a przynajmniej tak twierdzi Realan Mamon, szef policji w mieście Pigkawayan, gdzie położone jest Malagakit.

  W rozmowie z Associated Press stwierdził, iż otrzymał raport, z którego wynikało, że uzbrojeni mężczyźni okupowali również szkołę, chociaż nie od razu stało się oczywiste, że wzięli zakładników spośród ludzi znajdujących się wówczas w budynku.

  W znajdującej się w pobliżu szkoły kaplicy, również zniszczonej podczas ataku, bojówkarze użyli młotków w celu zniszczenia religijnych obrazów oraz istotnych elementów wyposażenia. Sprofanowali przy tym konsekrowane Hostie.

  Kardynał Orlando Quevedo z Cotabato potępił w sobotę ten akt, mówiąc, iż potępia „w najmocniejszych słowach z możliwych niegodziwą profanację katolickiej kaplicy w Malagakit w parafii Pigcawayan”. – Jeżeli BIFF chce zachować twarz „szanującego” wszystkie religie, musi ukarać swoich członków, którzy dokonali tej potwornej profanacji w Malagakit i pouczyć ich o konieczności szanowania innych wyznań – oświadczył. Jednocześnie zaapelował o pokojowe współżycie przedstawicieli wszystkich wyznań w regionie.

  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2017/06/malagakit_kaplica-300x200.jpg


  http://prawy.pl/53245-islamisci-sprofanowali-kolejna-swiatynie-oraz-konsekrowane-hostie/
 • @kula Lis 67 16:34:45
  https://youtu.be/yWKc9v2l_sQ
 • @kula Lis 67 16:51:53
  tlumy muzulmanow wala do Europy po ... odszkodowania

  http://dd.neon24.pl/post/138989,islam-cywilizacja-smierci
 • @kula Lis 67 17:29:13
  Skandynawia ma swoje patrole Żołnierzy Odyna,
  a My mamy antyislamskie bojówki patrolujące


  http://www.targowek.info/wp-content/uploads/2017/03/dziki-brodno-targowek-fot-instagram-rainy-darkness-800x445.jpg
 • @kula Lis 67 16:55:41
  A za czyje pieniądze oni chcą tą dzicz utrzymywać?

  //POlszewiccy prezydenci miast chcą wziąć na utrzymanie muslimów. Na utrzymanie? A za czyje pieniądze oni chcą tą dzicz utrzymywać?//

  Za swoje?
 • @Husky
  Magdalena Czarnik o "nowoczesnej" edukacji, materiał z konferencji www.stop-seksualizacji.pl Edukacja w Niemczech porażający obraz upadku Zachodu

  https://www.youtube.com/watch?v=p5aUDSuruWY&t=982s
  Ps..To się nie rozwija, tylko wylęga, bo to jest ścierwo i robactwo. Lewactwo = choroba psychiczna na tle seksualnym i samo destrukcji ! A tak poza tym to dobra robota trzeba obnażać to zboczenie. Berlin to nowy Babilon...Sodoma i gomora według standardów unijnych! Upadek Cywilizacji ... Upadek Rzymu przebiegał podobnie. Już czas przygotować broń na zombie i wilcze doły z naostrzonymi kołkami, a w krzakach beczki z paliwem, by spalić robactwo. Tolerują tam ten cały gnój i syf, szambo, bo stopniowo, wypracowało środowisko ich chorych, pojebanych degeneratów, spedalonych, upośledzonych, którzy zamiast się leczyć, wprowadzili ustawami prawnymi, pewne prawa, pozwalające im na dalsze działania. Tam się tak pedały POjebane zabawiają, może gdzieś na zamkniętej imprezie się pałęta Tusk... nigdy nie wiadomo, czy ma jakieś dewiacje, ten zdrajca...
 • @Husky
  Prof. Wolniewicz: Każda rasa jest nośnikiem innej cywilizacji ale cywilizacja białych jest najwyższa! Różnice kulturowe i cywilizacyjne są widoczne nawet w statystykach przestępczości. Murzyni w USA stanowią około 13% ludności, a popełniają około 60% wszystkich morderstw, w Londynie stanowią około 12%, i też popełniają około 60% wszystkich morderstw, co stanowi więcej niż Arabowie muzułmanie, którzy są na drugim miejscu. Za to według cytowanego raportu przez gazetę w Anglii i Walii w ostatnich latach drastycznie wzrosła liczba młodocianych przestępców wywodzących się z mniejszości etnicznych. Według raportu przygotowanego przez szefa służby więziennej w Anglii i Walii aż 40% osadzonych to czarni. Wśród młodych przestępców osadzonych w więzieniach wzrosła także liczba muzułmanów. W zeszłym roku ich liczba osiągnęła 16%. Następnie, w tym roku w Oslo dokonano już 2 razy więcej gwałtów niż w 2010 r. - wykazują policyjne statystyki. Większość z nich dokonana została przez czarnoskórych imigrantów. Z 48 gwałtów popełnionych w stolicy Norwegii w tym roku aż 45 zostało popełnionych przez przybyszów spoza Europy, z których większość z nich ubiega się o azyl.

  https://www.youtube.com/watch?v=lO-7fgJau_8

  A tu podaję linki do pełnych raportów wyżej wymienionych statystyk kryminalnych.
  https://posprawie.wordpress.com/2013/...
  http://informacje24.co.uk/wielka-bryt...
  http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/...
  https://posprawie.wordpress.com/
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,606...

  Większość konfliktów wojennych oraz etnicznych wewnątrz krajów multikulturowych wynika z wieloetniczności, a najspokojniejsze państwa na świecie to państwa monogamiczne rasowo i kulturowo! Ponadto tam gdzie ścierają się ze sobą różne rasy i kultury tworzą się getta gdzie szerzy się przestępczość. Podam przykłady: Ludobójstwo w RPA na białych europejczykach, których murzyni zabili 68.798 od 1994 r.. Rozpad Czechosłowacji. Wojna na Bałkanach po rozpadzie Jugosławii. Wojna północ południe w USA. Konflikty rasowe w USA. Ludobójstwo plemienia Hutu na plemieniu Tutsi ok. 1100.000 zabitych. Żydowska okupacja Palestyny i 60 letni konflikt w strefie gazy itp.. Liczne getta oraz konflikty rasowe w Brazylii, USA, Londynie, Francji i Szwecji, następnie wojujący i robiący zamachy terrorystyczne islamiści, którzy nawołują do islamizacji oraz dżihadu, jak i czarne dzielnice, gdzie szerzy się przestępczość kryminalna, czarne gangi itp.. Różnice kulturowe i cywilizacyjne są widoczne nawet w statystykach przestępczości. Murzyni w USA stanowią około 13% ludności, a popełniają około 60% wszystkich morderstw, w Londynie stanowią około 12%, i też popełniają około 60% wszystkich morderstw, co stanowi więcej niż Arabowie muzułmanie, którzy są na drugim miejscu. Za to według cytowanego raportu przez gazetę w Anglii i Walii w ostatnich latach drastycznie wzrosła liczba młodocianych przestępców wywodzących się z mniejszości etnicznych. Według raportu przygotowanego przez szefa służby więziennej w Anglii i Walii aż 40% osadzonych to czarni. Wśród młodych przestępców osadzonych w więzieniach wzrosła także liczba muzułmanów. W zeszłym roku ich liczba osiągnęła 16%. Następnie, w tym roku w Oslo dokonano już 2 razy więcej gwałtów niż w 2010 r. - wykazują policyjne statystyki. Większość z nich dokonana została przez czarnoskórych imigrantów. Z 48 gwałtów popełnionych w stolicy Norwegii w tym roku aż 45 zostało popełnionych przez przybyszów spoza Europy, z których większość z nich ubiega się o azyl.  A tu podaję linki do pełnych raportów wyżej wymienionych statystyk kryminalnych.
  https://posprawie.wordpress.com/2013/05/10/ciemna-strona-przestepczosci-w-europie/
  http://informacje24.co.uk/wielka-brytania/wiadomosci-wb/4423-40-mlodych-przestepcow-stanowia-czarnoskorzy.html
  http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/gwalty_w_oslo_dzielem_imigrantow_spoza_europy/49898
  https://posprawie.wordpress.com/
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,6061970,6061970,Statystyki_przestepczosci_Murzynow_w_USA.html

  Ps..Bardzo dobre porównanie bowiem ludzkie procesory są różne. Kora mózgowa (odpowiadająca za logiczne myślenie) jest u ras czarnych gorzej rozwinięta. Ponadto mają oni za wysoki poziom testosteronu, który również źle wpływa na umiejętność analitycznego myślenia. Profesor Wolniewicz powinien być współtwórcą nowej konstytucji RP. Bo to jest najazd i inwazja na kraje gdzie są biali ludzie w Europie i nie tylko.
  Jak ktoś mówi głośno w temacie i jest to prawdą to można mu przylepiać łatki różne ,a fundacje i stowarzyszenia co walczą przyklejając ludziom łatki nasyłają policje jak na pana Wolniewicza przykładowo. Lewactwo na zachodzie doszczętnie ogłupiło społeczeństwa tamtych krajów ale i oni powoli zaczynają dostrzegać problem i zagrożenie jakie może nadejść bo te fale imigrantów się nie skończą w 2016 roku będą większe fale i jaja w Europie bo Unia Europejka ( Parlament) nie zrobili dokładnie niczego by zapobiegać tego typu działaniom na przyszłość . Oni mówią tak " Przyjmujcie imigrantów do swoich krajów " to rozwiąże problem imigracji w Europie.
  Tylko głąby nie wspomną ,że będą kolejne fale imigrantów jak w samej Turcji czeka 2 miliony ludzi. No ,a jeszcze jak usłyszą ,że kraje Unii przyjmują to tym bardziej napiszą smsy czy zadzwonią do sowich rodzin przyjeżdżajcie bo przyjmują. I to jest takie rozwiązanie według nich problemu imigracji ludzi z krajów trzeciego świata bo do Europy walą ludzie z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu ,a nie tylko ( Syryjczycy i Irakijczycy ) jak to mówią i piszą w mediach polskojęzycznych.
 • @kula Lis 67 19:13:27
  //Tylko głąby nie wspomną ,że będą kolejne fale imigrantów //
  ale :
  tlumy muzulmanow wala do Europy po ... odszkodowania

  8-)))))
 • @Husky
  Kiedyś uważaliśmy frazes "zepsuty zachód" za wymysł komunistów ze wschodu który miał nas zniechęcić do ucieczki na tzw zachód, tymczasem ten frazes dziś pokazuje jak bardzo jest to prawdziwe określenie systemu "wartości" współczesnego zachodu (najbardziej dobitnie to widać na przykładzie Szwecji i Niemiec) ... to jest upadek cywilizacji technicznej która zostanie pochłonięta przez dzikie hordy (: dlatego że ludzie na tzw zachodzie tracą coś bardzo wartościowego, cennego, nazywa się to instynkt samozachowawczy, wartości tj rodzina, tradycja, ojczyzna itp. , te wartości są fundamentem znacznie bardziej prymitywnych regionów świata które wkrótce nie będą miały większego problemu z przejęciem terytorium cywilizowanych krajów zachodu ... ponieważ ludzie tzw. zachodu tracą świadomość tego kim są i dokąd zmierzaj.
 • @Paulus Aquarius 20:12:09
  Nie nie jesteśmy ci sami durniu. Ja jestem z Opola. 12 lat wśród muzułmanów. Więc wiem co piszę.
 • @kula Lis 67 20:18:15
  zostaw to coś
  zostaw
  pozdrawiam
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1498754312164242101381.jpg

  Radny z Platformy na siłę chce uchodźców. No to dostał ciekawą propozycję..Proponuję panu radnemu, żeby przyjął rodzinę czeczeńską; to też są ludzie, którzy mają status uchodźcy powiedział minister Mariusz Błaszczak, komentując deklarację radnego sejmiku wojewódzkiego z PO, który chce przyjąć rodzinę z Syrii. Radny świętokrzyskiego sejmiku, Grigor Szaginian, wystosował w poniedziałek list do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, w którym zadeklarował chęć przyjęcia pod swój dach rodziny uchodźców z Syrii.
  Na czwartkowej konferencji prasowej minister Błaszczak był pytany o prawidłowość takiego trybu występowania do MSWiA o zgodę na przyjęcie uchodźców. Nie ma takiej procedury podkreślił minister.
  Proponuję panu radnemu, żeby przyjął rodzinę czeczeńską z ośrodka pod Górą Kalwarią. To też są ludzie, którzy mają status uchodźcy. Proszę bardzo, jeżeli chce taki gest zrobić, to ci ludzie oczekują pomocy, można to przeprowadzić w ten sposób powiedział szef MSWiA. Radny Szaginian mówił, że swoją deklaracją chciał pokazać, że w sprawie uchodźców potrzebne są „konkretne rozwiązania”. Oznajmił też, że rodzinę z Syrii chce przyjąć na własny koszt.

  Ps...Odpowiedz Błaszczaka znakomita. Posłem do sejmu z Kielc jest Hryćko Szetyna vel Schetyna, do PE Róża Thun von Hohenszajs, więc może być też jakiś Szaginian...Ten radny Grigor Szaginian to jakiej jest narodowości? Przypuszczam, że nie polskiej to jakim prawem i kto wybrał tego człowieka do zajmowania jakichkolwiek funkcji w polskich zarządach, sejmikach? Nauczcie się w końcu Polacy, że do rządzenia wybiera się tylko Polaków. Pokażcie mi taki drugi kraj (oprócz republik wielonarodowych) gdzie w kraju w miarę jednorodnym etnicznie wybiera się obcego. A swoją drogą to dlaczego jeszcze tym radnym nie zainteresowały się jeszcze służby? Przecież to jest działanie na szkodę Polski! To niech "pan radny" jedzie z uchodźcami na urlop do Syrii i niech już tam zostanie.

  https://www.youtube.com/watch?... Przyklady przyjmowania uchodzcow pod swoj dach znamy z innych krajow.

  Nawet Min. Obrony RFN, Von der Leyen zrobiła pokazówkę i przyjęła pod swój dach rodzinę z Syrii ....... na, jak się okazało później 3 miesiące. Później jednak to podatnik musiał dalej łożyć na te rodzinę, gdyż oczywiście ta niemiecka wywłoka po tym, jak się wszystko uciszyło po cichutku przekazała tę rodzinę dalej ....państwu na utrzymanie.
 • @kula Lis 67 21:09:01
  „Nie można oddzielić terroryzmu od islamu ogólnie” uważa premier Quebecu

  https://euroislam.pl/app/uploads/2017/06/canada-660x350.jpg

  Premier kanadyjskiej prowincji Quebec zmienił dotychczasową narrację wiążąc terroryzm z islamem i nalegając, by muzułmanie zrobili więcej w celu zwalczenia tego typu przemocy.

  „Nie można rozdzielać tego typu wydarzenia, terroryzmu od islamu ogólnie”, powiedział premier prowincji Quebec, Philippe Couillard, w komentarzu do napaści na policjanta w Michigan, dokonanej przez 49-letniego mieszkańca Quebecu, który miał krzyczeć Allah Akhbar.

  Niektórzy przywódcy społeczności muzułmańskiej Quebecu, którzy uważali premiera za swojego sojusznika, zostali zaskoczeni. „Politycy, którzy mówią w ten sposób, mówią terrorystom, że mają prawo używać religijnych uzasadnień dla tego co robią”, skomentował słowa premiera szef Muzułmańskiej Rady Montrealu Salam Elmenyawi.

  Premier Couillard nie pojawił się także na święcie Eid z okazji zakończenia Ramadanu, na które został zaproszony przez muzułmanów.

  Ta zmiana zaskoczyła także specjalistów od terroryzmu. Dla osób takich jak Dr Carvin, profesor asystent Carleton University przeciwdziałanie zamachom opiera się na współpracy ze społecznościami muzułmanów, a do tego „potrzeba zaufania z ich strony, że nie staną się kozłem ofiarnym”.

  To też zaskoczenie dla analityków politycznych, którzy nie widzą specjalnych korzyści w pozyskaniu poparcia z zaostrzenia postawy przez Couillarda. (j)

  źródło: The Globe and Mail
 • @kula Lis 67 20:18:15
  Islam, cz.3 – Pedofilia

  https://bialyrasizm.pl/wp-content/uploads/2015/10/pedofil_islamski-300x284.jpg

  http://bialyrasizm.pl/wp-content/uploads/2015/10/006-300x225.jpeg

  http://bialyrasizm.pl/wp-content/uploads/2015/10/muzulmanin_pedofil.jpg

  http://bialyrasizm.pl/wp-content/uploads/2015/10/islam_malzenstwo.jpg

  Homoseksualizm w Islamie

  jest potępiany i niedopuszczalny, ale… w dokumencie: „Dancing Boys of Afganistan” (2010) możemy zobaczyć, że gwałcenie młodych chłopaków w Afganistanie nie jest uznawane przez tamtejszych muzułmanów ani za akt homoseksualizmu, ani pedofilii. W filmie tym przedstawiona jest tradycja, według której bogaci miejscowi mężczyźni kupują seksualne usługi chłopców (m.in. 11 letnich), często przebieranych specjalnie na tą okazję w damskie ubrania. Oczywiście w czasie trwania tego rytuału (nie wiem czy to dobre słowo) chłopcy muszą tańczyć i śpiewać piosenki – przecież taka jest „tradycja”. Każdy chłopiec, który musi występować w tym cyrku nazywany jest „bacha bazi” (chłopiec do zabawy). „Nabycie” i seksualne zniewolenie takiego chłopca przez dorosłego, często kilkudziesięcioletniego bogatego muzułmanina, uważane jest za przejaw prestiżu i wysokiego statutu społecznego. Niektórzy afgańscy muzułmanie mają nawet kilku takich młodocianych niewolników. Jeden z nich chwali się nawet, iż w okresie 20 lat wziął w seksualną niewolę 3000 (!) chłopców.

  http://bialyrasizm.pl/wp-content/uploads/2015/10/mulla_islamski_caluje_chlopca.jpg

  Pedofile

  https://bialyrasizm.pl/wp-content/uploads/2015/10/islamscy_pedofile_rotherham.jpg  https://bialyrasizm.pl/islam-pedofilia/
 • @Husky
  Niezły spam , podobny do gazowni . Trzymaj się z nowym partnerem . :)))
 • Czeski sposób na muzułmanów ?
  Parlament zmienia prawo. Czesi mogą strzelać do terrorystów!

  Czeski parlament pozwala strzelać obywatelom do terrorystów. Dziś zdecydowaną większością głosów uchwalił nowelizację konstytucji.

  Teraz obywatele Czech będą mogli użyć broni, gdy bezpieczeństwo kraju będzie zagrożone. Dotyczy to również zamachów terrorystycznych. Każdy z posiadających legalnie broń Czechów będzie mógł w takim przypadku strzelać.

  Brawo !!!!!!

  http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Czechy.-Parlament-pozwala-strzelac-obywatelom-do-terrorystow
 • @kula Lis 67 09:37:46
  Jeśli ktoś jednak wybiera się w lecie do Paryża...

  to tu ma taki obrazek z samego centrum miasta

  https://pbs.twimg.com/media/DDduMXZWsAAys5P.jpg
 • @kula Lis 67 09:45:19
  POLSKA - OSTATNI BASTION EUROPY / POLAND - THE LAST BASTION OF EUROPE (2017)

  POLAND VS ISLAM!

  https://youtu.be/ThDYrQ8n75o
 • @kula Lis 67 10:13:38
  Max Kolonko i Zbigniew Ziobro
  JAK ZROBIĆ PORZĄDEK Z UCHODŹCAMI

  https://youtu.be/gtzUwFoiqqI
 • @Husky 07:24:34 będzie do kogo strzelać!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1498758588164244101382.jpg

  Ponad 1,5 tys. islamistów wróciło do Europy. Według danych Europejskiego Centrum Antyterrorystycznego (ECTC) w szeregi Państwa Islamskiego (IS) w Iraku i Syrii zaciągnęło się ok. 5 tyc. mieszkańców państw europejskich, z których 1 650 powróciło, chociaż powroty te są mniej liczne niż przewidywano. Kierujący ETCT pułkownik hiszpańskiej Guardia Civil Manuel Navarrete, występując dziś na kursie zorganizowanym pod Madrytem przez Fundację Ofiar Terroryzmu, zwrócił uwagę na świetne przygotowanie wojskowe dżihadystów powracających do Europy. Same zaś powroty byłych bojowników do krajów ich zamieszkania w Europie stanowią, jak podkreślił, „dowód porażek, jakie ponosi terroryzm w Iraku i Syrii“. Znaczna część spośród tych, którzy powrócili do Europy, została według danych ETCT „zatrzymana bądź jest kontrolowana w krajach, do których przybyli“.
  Wskazując na konieczność bardzo uważnego śledzenia „przepływu elementów terrorystycznych i obserwowany ostatnio wzrost liczby kobiet i nieletnich wśród werbowanych przez organizacje terrorystyczne“, płk Navarette mówił o zwiększonym napływie terrorystów do takich „zdestabilizowanych krajów“, jak Libia, Somalia, Jemen, a także Indonezja. Hiszpański ekspert zwrócił uwagę na nowe metody działania terrorystów, m.in. na odchodzenie od ataków dokonywanych z użyciem materiałów wybuchowych na rzecz „spontanicznych“ ataków dokonywanych „zaimprowizowanymi środkami“. Navarette uważa za konieczne rozszerzenie współpracy europejskich sił policyjnych i organów ścigania, w których bazach danych są przechowywane dane dotyczące 6 tys. terrorystów, z krajami pozaeuropejskimi, wśród nich ze Stanami Zjednoczonymi.

  Ps..O tylu władze wiedzą a o ilu nie wiedzą ? To wyszkoleni i ostrzelani w walce spece - świetna kadra dla przyszłej konspiracji i dywersji. Zasoby ludzkie są w zasadzie w każdym kraju tzw. starej UE. Biorąc ze powracający są "spragnieni" dalszego przelewu krwi... to c.d. nastąpi i w całej Europie !!
 • @Husky 07:26:29
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/29/829/383/d7cd24ef747b4825858a73c7a5d437ee.jpeg

  Chciał dokonać odwetu? Mężczyzna próbował wjechać w tłum wiernych przed meczetem na przedmieściach Paryża...Francuska policja aresztowała mężczyznę po tym, jak próbował wjechać samochodem w tłum wiernych zgromadzonych przed meczetem w Creteil na przedmieściach Paryża. Nikt nie został ranny. Jak poinformowała policja, na razie nie są znane motywy działania napastnika. Mężczyźnie nie udało się wjechać w ludzi, ponieważ przed świątynią były ustawione bariery. Jak podaje dziennik „Le Parisien” mężczyzna powiedział, że chciał zemścić się na atakach związanych z dżihadystycznym Państwem Islamskim, w których w ciągu ostatnich lat zginęło w Paryżu ponad 100 osób.
  Ps.."Oko za oko , ząb za ząb"...To są skutki multi kulti, dzień w którym Anglik wjechał w muzułmanów po raz pierwszy, był pamiętny, wtedy wszyscy zaszczuci przez lewaków i muzułmanów ludzie Zachodu, zmuszani do ich utrzymania zrozumieli że MOŻNA dać odpór. Może to tak ma być. Bezczynność, lub jak kto woli bezsilność państwa kiedyś MUSI doprowadzić do jakiejś reakcji. Do wybuchu agresji. Politycy o tym wiedzą. Zdaje się, że będą ubogacać się nawzajem. Trudno się dziwić. Zresztą UE pewnie ma to w planach jako "okres przejściowy"...Oto, zaczyna być widoczna rozpacz i bezradność, przywiązanych do tradycyjnych wartości, rdzennych Europejczyków, opuszczonych przez własną władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą.
 • Bądźmy solidarni: wysyłajmy kredki!
  Rządy zachodnie nie boją się muzułmańskich zamachów, dopóki odpowiedzią wytresowanych i zdegenerowanych społeczeństw jest pisanie kredkami na trotuarach i tatuowanie pszczółek. Do zamachów wymóżdżeni Europejczycy mają się przyzwyczaić, gdyż wtedy nie dojdzie do rozruchów w miastach i sytuacji quasi-wojny domowej, co z punktu widzenia rządów stanowi prawdziwe zagrożenie. Po prostu co kilka dni zginie kilka osób, ale spokój społeczny dzięki medialnym kampaniom kłamstw zostanie zachowany, więc zdeprawowanym rządom nic nie zagrozi. Co najwyżej zabraknie kredek. Ta strusia polityka dotychczas jest niezwykle skuteczna. Największe niebezpieczeństwo z punktu widzenia rządzących stanowiłoby utworzenie obywatelskiej samoobrony i akty odwetu. Doprowadziłyby one do eskalacji i wojny domowej w zachodnich miastach, a w konsekwencji do obalenia rządów i wymiany elit politycznych. Dlatego rządzący upatrują największe zagrożenie dla siebie w oporze Europejczyków. Spodziewać się więc możemy prewencyjnych akcji represyjnych szybciej wobec tubylców. Tym bardziej że przecież poskramianie „rasistów, faszystów i ksenofobów” będzie usprawiedliwione. Rewizje, kontrole i deportacje w dzielnicach muzułmańskich byłyby dowodem rasizmu, a poza tym byłyby niebezpieczne, gdyż spotkałyby się ze zbrojnym oporem. Na to odważne siły bezpieczeństwa i rządzący nie mogą sobie pozwolić. W nieuchronnie nadchodzącej konfrontacji policja i wojsko będą więc zmuszone ochraniać muzułmanów i traktować wyrozumiale zamachowców. Już teraz udają, że ich nie znają, by nie mieć problemów. Siły bezpieczeństwa koncentrować się za to będą na represjach wobec Europejczyków, gdyby stawili opór. Autor: Jerzy Targalski

  Ps...Można by odnieść wrażenie, że Pan Redaktor pisze w stylu kabaretowym, z dużym poczuciem humoru, choć zjadliwie. Ale jest to w pełni adekwatne, gdy opisuje się zachodni kabaret z udziałem tamtejszych polityków i całych społeczeństw. Tylko ciarki przechodzą na myśl, że w wcześniej czy później tamtejsi obywatele odkryją, że zostali siłą wepchnięci na scenę, na której islamiści zwani "imigrantami" swoje kwestie traktują dosłownie, zgodnie z wykładnią dżihadu. A ich rekwizyty to prawdziwa broń i ostra amunicja. Na razie chyba jeszcze nie w pełni to do nich dotarło. Coraz bardziej podobają mi się teksty Pana Targalskiego. Ale ja pójdę nieco dalej: Uważam , że migranci są po prostu narzędziem w rękach zachodnich elit, za pomocą którego elity te celowo i planowo będą mogły zaprowadzić terror w swoich państwach, i początki tego właśnie obserwujemy. Koniec demokracji.... teraz superpaństwo europejski się buduje... Eurokibuc zaczyna się ujawniać w pełnej krasie z tą różnicą , że nie Stalina i Lenina się w nim czci , a idee Spinellego. Nie wysyłajmy im kredek, dla ich własnego dobra. Bo jeszcze trochę i za pomazanie na chodniku kredką grzecznie sami maszerować będą do jakiegoś obozu pracy, bez szemrania i oporu.
  Gwarantuję Panu Targalskiemu, że jak migranci swoją rolę już odegrają, podobnie jak odegrają swoją rolę stowarzyszenia dewiantów wspierane przez szalone feministki; z nimi wszystkimi zachodnie siły bezpieczeństwa dadzą sobie radę w przysłowiowe pięć minut. Nikt i pan również nie wspomina, że wszystko to dzieje się na wskutek efektu "kłamstwa demokratycznego". Przecież tam, na mitycznych Zachodzie same "wyżej rozwinięte demokracje" i to one są źródłem - opisywanych przez pana - nieszczęść. Nikt nie mówi, że to demokratyczni wybrańcy sprowadzają na nas zagładę. Nikt nie mówi, że suweren to tylko element 'kłamstwa demokratycznego". Że wyborcy to tylko zniewoleni demokracją głupcy legitymizujący władzę narzucaną im w ramach pijarowych igrów. Wyborcy wygranych frakcji partii władzy zamieniają się w wyznawców odpornych na argumenty i zamiast kontrolować swoich wybrańców i stawiać wymagania stają się narzędziem utrzymania władzy. Demokracja to jest oszustwo. Powtarzam to od dłuższego czasu - terror politycznej poprawności jest gorszy od terroru islamskiego. Terror politpoprawności pozwala nie tylko sprowadzać śmiertelne zagrożenie w postaci terroru islamskiego, ale także gwarantuje islamistom większe prawa i bezkarność niż rdzennym mieszkańcom Europy. Terror politycznej poprawności i cała ta inżynieria społeczna narzucana nam przez lewactwo światowe skończy się tragicznie dla Europy. Widzi to każdy rozsądny człowiek.
 • Husky: Nawet Trump olal tzw. OPOZYCJĘ! Już wyją, że nie mogą się z nim spotkać!
  Opozycja: PiS nie zaprosił nas na Trumpa. A to Trump nie chciał z nimi gadać...Wystąpienie na pl. Krasińskich jest organizowane na życzenie prezydenta Donalda Trumpa, organizatorem jest ambasada USA, która tworzy listy gości oraz zajmuje się wysyłaniem zaproszeniem i zbieraniem potwierdzeń udziału w tym wydarzeniu - podało MSZ. To odpowiedź na histeryczne reakcje polityków opozycji, zarzucających polskiemu rządowi, że nie zaprosił ich na spotkanie z prezydentem USA.
  Wyjaśnienie to przekazane zostało - jak podano w informacji Biura Rzecznika Prasowego MSZ - "ze względu na to, że w mediach rozprzestrzeniają się nieprawidłowe informacje dotyczące podmiotu zapraszającego na planowane przemówienie prezydenta Trumpa w Warszawie". "Jest to wydarzenie organizowane na życzenie Prezydenta Donalda Trumpa i jego gospodarzem jest strona amerykańska. Organizatorem wystąpienia Prezydenta USA na Placu Krasińskich w Warszawie jest Ambasada USA. Zatem to Ambasada USA tworzy listy zapraszanych gości, a także zajmuje się wysyłaniem zaproszeń i zbieraniem potwierdzeń udziału" podał resort spraw zagranicznych. W czwartek w "Kropce nad i" w TVN24 szef klubu PO Sławomir Neumann pytany, czy Platforma Obywatelska jest zbulwersowana tym, że opozycja nie została zaproszona na wystąpienie prezydenta Trumpa na placu Krasińskich w Warszawie 6 lipca, stwierdził, że "to jest rzeczywiście rzecz bulwersująca". "Bo jest organizowane spotkanie z prezydentem Trumpem na placu Krasińskich, jak zaplanował pan prezydent Duda. Kancelaria Prezydenta jest organizatorem tego przedsięwzięcia. Posłowie nawet PiS, słyszymy, dostali kilkadziesiąt zaproszeń na osobę, żeby przywieźć swoich zwolenników na to spotkanie, żeby prezydenta Trumpa godnie przywitać. Natomiast opozycja nie była zaproszona" żalił się Neumann. Neumann stwierdził też, że skandaliczne jest zachowanie Kancelarii Prezydenta, która - według niego - uważa, że jest to przedsięwzięcie tylko dla wybranych i spotkanie z prezydentem Trumpem dla zwolenników Klubów "Gazety Polskiej" czy Prawa i Sprawiedliwości, a nie dla opozycji. W czwartek wieczorem Krzysztof Łapiński, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, powiedział, że organizatorem wystąpienia prezydenta Trumpa na pl. Krasińskich jest ambasada Stanów Zjednoczonych; to ona rozsyła zaproszenia do VIP-ów, polityków. "Kancelaria Prezydenta nie decyduje, kto dostanie specjalne zaproszenia na tę uroczystość" - podkreślił Łapiński.

  Ps..A niby kto z Totalnej miałby w spotkaniu z Trumpem uczestniczyć ? Schetyna, Kopacz, HGW, Neumann, Petru, Kosiniak ...to jakieś "autorytety " ? Szemrane towarzycho umoczone w kłamstwa, dziwne interesy, prowokujące uliczne starcia- mają się spotkać z głowa demokratycznego kraju ? Pluć na Polskę i legalny rząd ?
  Chorzy na "Brukseliozę " w stanie terminalnym może chcieli Trampowi zaproponować przyjmowanie "imigrantów"? Najpierw chamy pyszczyły na kandydata , później już na prezydenta a teraz chcieliby robić sobie fotki u jego boku ? A poszli von swołocz niemiecka ! Co najwyżej możecie od ochrony Prezydenta USA dostać porządnego kopa w dupę !
  A po cóż prez. Trump ma tracić czas na "rozmowy" z bandą opluwających go przed, podczas i po wyborach lewackich łajdaków, należących do tej samej komuszej formacji, która zwalcza go wszelkimi środkami na noże w rodzinnym USA ? Co się dziwi opozycja, skoro pokazaliście się od najgorszej strony. Przecież ta cała opozycja totalna była przeciw wyborowi Trumpa na prezydenta USA i go oczerniała, a teraz chciałaby sobie nim gębę wycierać ? Dla bolszewizmu nie ma miejsca w cywilizowanym świecie. Zatem ambasada Stanów Zjednoczonych dobrze wie, co robi. Wasze chamskie zachowanie zostało "docenione" nawet w Waszyngtonie. Róbcie tak dalej.
 • @Husky 07:26:29
  Prasa w Wiedniu pisze o "nowej rzucie przerzutu tych bandytów arabskich do Hiszpanii, bo Włochy się bronią. W ub. tygodniu do Andaluzji przybyło ponad tysiąc tych Afrykanów muzelskich. To już dawno jest najazd, wojna, a głupki w Niemczech z tą Merkel na czele zajmują się "małżeństwami" pedałów czy noszeniem szmaty na głowie itd.
 • @Husky 07:24:34
  Niemcy likwidują wolność słowa! Gdzie jest Komisja Europejska i inni "demokraci"? Parlament Niemiec przyjął ustawę o zwalczaniu m.in. mowy nienawiści i tzw. fake newsów w internecie. To w zasadzie likwidacja wolności słowa, ale niemiecki rząd przekonuje, że ustawa jest konieczna. Koniec z krytyką przyjmowania uchodźców oraz publicznym wyrażaniem niezadowolenia islamizacją? Nowe prawo, którego projekt rząd przedstawił w kwietniu, nakłada na administratorów portali obowiązek usuwania lub blokowania wpisów karalnych - w ciągu 24 godzin od wpłynięcia skargi przy wpisach, których karalność nie podlega dyskusji (np. negowanie Holokaustu), w ciągu tygodnia w przypadkach budzących wątpliwości. Ponadto administratorzy będą musieli stworzyć łatwo osiągalny i działający bez przerwy system umożliwiający użytkownikom zgłaszanie przypadków hejtu. W przypadku niestosowania się do przepisów ustawa przewiduje grzywny do 5 mln euro dla przedstawicieli administratorów portali, a także kary finansowe dla koncernów jako osób prawnych w wysokości do 50 mln euro w przypadku uporczywego niereagowania na zgłoszenia. Chodzi m.in. o treści nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych, propagandę terrorystyczną, nieprawdziwe wiadomości (fake news) czy groźby i obelgi. W ustawie przewidziano możliwość utworzenia niezależnego gremium, które miałoby podejmować decyzje w trudnych przypadkach. Na razie nie wiadomo jednak, na jakich zasadach miałoby powstać ani kto miałby w nim zasiadać - zauważa dpa. Ponadto, z uwagi na to, że większość wielkich koncernów internetowych ma siedzibę za granicą, uwzględniono także możliwość powoływania przez nie w Niemczech uprawnionych podmiotów, które miałyby reagować na skargi w ciągu 48 godzin od ich otrzymania. Ustawę przyjęto głosami koalicji partii CDU/CSU i SPD, przy sprzeciwie deputowanych z ugrupowań Lewica i Zieloni. Minister sprawiedliwości Heiko Maas (SPD) bronił ustawy jako... "gwarancji wolności słowa". - Dzięki nowym przepisom kończymy czasy prawa pięści w internecie - przekonywał. Jak dodał, rząd był zmuszony interweniować w obliczu narastającej liczby przestępstw z nienawiści w sieci. Podczas parlamentarnej debaty krytycy nowego prawa oceniali, że rząd przerzuca na prywatne firmy podejmowanie decyzji, które powinien rozstrzygać wymiar sprawiedliwości. Wyrażano też obawy, że ustawa doprowadzi do ograniczenia wolności słowa - wskazywano, że w przypadkach granicznych firmy internetowe mogą z obawy przed karami skłaniać się ku usuwaniu treści.

  Ps...Ale jaja najpierw pedały i lesby, a teraz to, czyli koniec naszego odwiecznego wroga jest bliski.
 • muslimów mam w .... głębokim poważaniu
  gorzej że zapraszamy banderowców, mniejszych i większych. to jest problem,ale nie wszyscy chcą to widzieć ale poczują...niestety

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej