Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Breaking news - D.Trump nie przyjedzie ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do ostatnich minut będą ważyły się losy wizyty Prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie. Sieć internetowa w Białym Domu zablokowana.

 
           
 
 
Dosłownie przed chwilą na specjalnej konferencji prasowej rzecznik Białego Domy poinformował że z całego niemal świata napływają protesty przeciwko wizycie prezydenta USA w Polsce.
Kraju rządzonym przez faszystowski reżim Jarosława Kaczynskiego. 
Dodatkowo wzrosło niebezpieczonstwo i zagrożenie życia Prezydenta USA z uwagi na pojawienie się tuż u wybrzeży Polski lotniskowców z Rosji i Chin. Tuż przed 14 polskiego czasu z platformy dla zwiedzających Pałac Kultury w Warszawie dostrzeżono chlubę floty rosyjskiej - lotniskowiec Kuzniecow.

 

          

 

 

Sytuacja jest dynamiczna i rozwojowa.
Za dwie godziny kolejna konferencja prasowa w Białym Domu.

KOMENTARZE

 • Dzis - Dzień Niepodległości USA.
  Prezydent Duda napisał list gratulacyjny do Trumpa
  http://tvrep.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/dwnld1332220133_4.jpg

  Dziś, 4 lipca, Stany Zjednoczone obchodzą święto państwowe Dnia Niepodległości. Tego dnia w 1776 roku ogłoszona została Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii.

  Poniżej pełna treść listu prezydenta RP Andrzeja Dudy do prezydenta USA Donalda Trumpa:

  Szanowny Panie Prezydencie!

  Z okazji święta państwowego Stanów Zjednoczonych Ameryki – Dnia Niepodległości – w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym, składam na Pańskie ręce najserdeczniejsze życzenia i gratulacje.

  Rzeczpospolitą Polską i Stany Zjednoczone Ameryki łączą tradycyjne więzi przyjaźni, oparte na wspólnie podzielanych wartościach partnerstwo strategiczne oraz poszanowanie wzajemnych interesów. Ważnym punktem odniesienia w naszych relacjach jest Polonia Amerykańska. Cieszy mnie fakt, że podczas kampanii prezydenckiej znalazł Pan czas na spotkanie z tą bliską memu sercu społecznością.

  Dodatkowym, niewątpliwym, wzmocnieniem naszych bliskich relacji jest braterstwo broni naszych żołnierzy, wykute w Iraku, Afganistanie i innych punktach zapalnych współczesnego świata. W pamięci zbiorowej Polaków zapisał się czyn 24-letniego sierżanta sztabowego Michaela H. Ollisa, który w sierpniu 2013 r. podczas ataku talibów na bazę w Ghazni w Afganistanie, oddał życie osłaniając własnym ciałem podporucznika Karola Cierpicę. Za uratowanie polskiego oficera został odznaczony pośmiertnie przez polskie władze Gwiazdą Afganistanu oraz Złotym Medalem Wojska Polskiego.

  W sposób szczególny doceniam amerykański wkład w gwarancje bezpieczeństwa dla europejskich sojuszników, znajdujących się na wschodniej flance NATO, poprzez rozmieszczenie żołnierzy amerykańskich w regionie, w tym w Polsce. Z satysfakcją odnotowuję implementację decyzji podjętych w ubiegłym roku podczas Szczytu NATO w Warszawie, jak również ich potwierdzenie podczas niedawnego spotkania szefów państw i rządów państw członkowskich NATO w Brukseli.

  Niezwykle istotny, dla mnie jako Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dla moich Rodaków, ale też dla państw regionu Europy Środkowej skupionych wokół Inicjatywy Trójmorza, jest fakt, że przyjął Pan zaproszenie do złożenia wizyty w Polsce oraz do udziału w organizowanym 6 lipca w Warszawie Szczycie Inicjatywy. Liczę na owocne rozmowy dwustronne i wielostronne, podkreślające nasze zaangażowanie na rzecz dalszego wzmacniania więzi transatlantyckiej. Jestem głęboko przekonany, że spotkanie przywódców państw tej części Europy, zorientowanych na zacieśnienie współpracy gospodarczej, inwestycyjnej, biznesowej i infrastrukturalnej będzie sukcesem, również ze względu na obecność na nim Pana Prezydenta.

  Proszę jeszcze raz przyjąć, Panie Prezydencie, najlepsze życzenia powodzenia w dalszym pełnieniu przez Pana tej szlachetnej i odpowiedzialnej misji, jaką bez wątpienia jest urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Życzę Panu, Pana Rodzinie, współpracownikom oraz całemu Narodowi Amerykańskiemu wszelkiej pomyślności.

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

  Andrzej Duda
 • Apel
  https://pbs.twimg.com/media/DD2Ab6HXsAEiVzS.jpg
 • @Husky 20:46:46
  //PiS się kończy//.....nie wiem czy aby za tą panią Elą nie stoi sam Kijowski ale jeśli nie , to z pewnością kończy się jakaś resztka rozumu tej pani
 • @puuuq 21:21:33
  Totalną skretyniała opozycja na każdym kroku daje świadectwo swojej indolencji. Takich przeciwników ma Kaczyński.Wizyta Donalda Trumpa w Warszawie to pstryczek w niemieckie i francuskie nosy. I potężny cios dla Rosji. A nasze tutejsze lewaki wyją i wyją.
  Widać to po wpisach

  https://pbs.twimg.com/media/DD6WYCyXUAA-j1s.jpg
 • @Husky 20:46:46
  Pani Elzbiety wpis jest nie pelny.Zapomniala wspomniec o Maybachu Ojca Rydzyka, cegielkach na stocznie, plywanie w liksusach pralata Jankowskiego, danielach jakiegos biskupa,globalnym ociepleniu, bilionach Putina, ach ten Putin.
 • hehe
  Jedynym słusznym powodem odmowy przyjazdu było by zamkniecie w Polsce wszystkich MacDonaldów. W innych przypadkach nie ma sprawy.

  PS: poza tym to jest amerykański Prezydent więc czemu wszyscy szczerzą zęby? Przyjedzie i pojedzie a w kraju jak zawsze zostanie tylko kupa.
 • @staszek kieliszek 21:31:13
  Widziales tego Maybacha.
  Fajna mu fure ino mu zazdroscic

  A tu masz odpowiedz :

  "Nigdy nie wybaczę tej k..wie Komorowskiemu i bydlakom z Platformy". Marian Kowalski wulgarnie o byłym prezydencie

  https://v.wpimg.pl/LTE1MTU4JT1qfmJiYQA0Z3YGYjB7Qzw9KFZjJDkbfWNwB3VmbAZ9YWgcfGNiBHRgdwh0YHpZLSYsUCN5Pls7NSlCJj17Xjwz/

  Nigdy nie wybaczę tej k..... Komorowskiemu!

  https://t.co/kW0ozgM3HS

  Kowalski odniósł się do ochodów 11 listopada. Święta od kilku lat kojarzonego z niespokojnym przebiegiem marszów w stolicy. O wszczynanie zamieszek często obwiniało się właśnie środowiska nacjonalistyczne, do przedstawicieli których zalicza się Kowalski. Nie brak jednak osób przekonanych o prowokacjach policji pod rządami Platformy Obywatelskiej. Do tych ostatnich Kowalski również się zalicza.

  - Komorowski i ta jego sk...wysyńska banda próbowała sprowadzić [obchody Święta Niepodległości - przyp. red.] do atmosfery stanu wojennego - zaczyna swoją tyradę Kowalski. - Dlatego nigdy nie wybaczę tej k..wie Komorowskiemu i tym bydlakom z Platformy, że 11 listopada urządzali łapanki na ulicach Warszawy - kontynuuje w podobnym tonie. - Będziecie sk...wysyny w więzieniu za to - kończy. A współprowadzący audycję Paweł Chojecki (pastor Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie) ze zrozumieniem kiwa głową.
 • @Stara Baba 21:37:53
  Ale jak zobaczy tutejsze notki, to jeszcze nic nie wiadomo 8-)))
 • @Husky 21:40:04
  Lepsze Polaków pieprzenie niż czterodniowe za oknem fajerwerków walenie.
  Przyjedzie bo tu cicho i spokojnie. :-)
 • Trump podpisze w Warszawie umowe o dalszym ulepszaniu
  szeroko rozumianej wspolpracy kulturalnej i naukowej pomiedzy dwoma krajami.USA przeznaczy na ten cel $100 mln.Pieniadze te lecac do Polski zatocza szeroki luk nad Atlantykiem i powroca do USA.
 • @Stara Baba 21:42:46
  //Przyjedzie bo tu cicho i spokojnie. :-)/
  Dzieki Bogu - spokojnie

  https://pbs.twimg.com/media/DD6YSexXoAAxLDu.jpg
 • @Nibiru 21:45:44
  Pewnie i masz racje
 • @staszek kieliszek 21:50:12
  Staszku bo to jest tak ze ta wizyta Trumpa w Polsce spowodowała, iż ujawniły się wszystkie antypolskie kanalie.
  Te służące Niemcom, jak i te służące wiernie Putinowi...
  Do tej grupy ciebie raczej nie zaliczam 8-)))))
 • @staszek kieliszek 21:50:12
  Jeśli jest tak, że Trump chce z naszymi władzami ubić dobry dla USA interes,to faktem jest, że z opozycją w PL nie chce ubić nawet komara w kiblu
 • @Nibiru 22:14:50
  Donald Trump da się wynieść z Krakowskiego Przedmieścia w geście solidarności z Frasyniukiem i Wałęsa.
  Będzie krzyczał
  THE KONSTYTYCJA,
  THE DEMOKRACJA
 • @Husky 22:01:44
  To Trump chce ubić interes z władzami Wielkiej Brytanii?
  Przecież na razie się tam nie wybiera, no i co do tego ma opozycja w Polsce?
 • @lorenco 22:23:38
  241 years ago America declared it's Independence, Freedom & Liberty, forever shall it stand

  https://pbs.twimg.com/media/DD58Oh7V0AAnW_N.jpg
 • @Nibiru 22:31:36
  tylko dlaczego najpierw tu
 • @Husky 22:25:51
  Ja życzę narodowi amerykańskiemu wszystkiego najlepszego.
  Żeby schudli, żeby szanowali inne narody a także Indian trzymanych w rezerwatach no i życzę temu narodowi aby byli zdrowi i ciałem i umysłem.
  Natomiast wytłumacz mi, czy rząd PiS - u to jest polski rząd czy londyński, skoro piszesz " nasze władze"?
 • @lorenco 22:37:26
  Miałem na to odpowiedziec w piątek bodajże.
  Potem zacząłem pić.
 • @Nibiru 23:27:59
  po drodze ?
 • @Nibiru 21:45:44
  źródło poproszę ...;)
 • @Husky 21:53:56
  "wizyta Trumpa w Polsce spowodowała, iż ujawniły się wszystkie antypolskie kanalie.
  Te służące Niemcom, jak i te służące wiernie Putinowi."

  Jest jeszcze najgorszy sort kanalii,co płynęła rynsztokiem i wpadła do Tamizy - ta służąca syjonistycznym pasożytom..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej