Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
603 posty 20021 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Zaakceptować terror islamski jako nową normalność?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W samym miesiącu Ramadanu świat był świadkiem 160 islamskich ataków w 29 krajach, w których zamordowano 1627 osób, a 1824 zostało rannych. To jest ISLAM !!!!!

                     

 

 Norweska pisarka mówi wprost: "Islam atakuje. Nas, świat Zachodu.(...) Żadna inna religia nie ma w sobie takiego pierwiastka przemocy"...Większość muzułmanów podąża za nietolerancyjnym fundamentalizmem Mahometa. I z tym mamy problem w Europie. I z tym islamem walczę i taki islam krytykuję. Żadna inna religia nie ma w sobie takiego pierwiastka przemocy powiedziała Hege Storhaug. Storhaug to norweska pisarka, feministka i obrończyni praw człowieka. Zasłynęła krytyką islamu, co w Europie Zachodniej rzadko spotyka się z akceptacją elit. Pytana przez Piotra Ibrahima Kalwasa, czy stoimy w obliczu wojny cywilizacji, odpowiedziała:
Tak. Islam atakuje. (…)Nas, świat Zachodu.

                   

Islam dziś - to tylko stosowanie terroru, zwłaszcza działalność ugrupowań ekstremistycznych usiłujących za pomocą zabójstw , porwań zakładników, zamachów ,strachu i nienawiści i innych podobnych środków zwrócić uwagę opinii publicznej na wysuwane przez siebie hasła lub wymusić na rządach określone ustępstwa.

Islam i terroryzm mają długą wspólną historię, jakkolwiek w ostatnim stuleciu zjawisko to przyćmiewał raczej terroryzm o motywacjach ideologicznych. Nowoczesny terroryzm islamski zrodził się dzięki "sukcesowi" rewolucji islamskiej w Iranie.

                    

Teza że muzułmanie przyjeżdąją do Europy tylko po to by szukać wolności i pokoju jest naciągany.Muzułmanie czują się na Zachodzie nad wyraz pewni siebie, wiedzą że cel jest zupełnie inny. Tym celem jest wojna z niewiernymi. Wojna która już trwa.Codziennie dowiadujemy się o kolejnym gwałcie, napadzie czy zbrodni.Islam domaga się, aby szariat był przyjęty na całym świecie. Siłą bądź stopniową, podstępną i cierpliwą polityką

                    

Polecam znakomity tekst Nonie Darwish  - Accept Islamic Terror as the New Normal

https://www.gatestoneinstitute.org/10474/islamic-terror-new-normal

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska

Urodzona w Egipcie amerykańska działaczka na rzecz praw człowieka. Jest córką egipskiego pułkownika Mustafy Hafeza - założyciela terrorystycznego oddziału fedajinów, którzy zabijali w większości żydowskich cywilów. Jej ojciec został zlikwidowany w 1956 r. przez armię izraelską, a muzułmanie ogłosili go szahidem. Nonie Darwish stworzyła organizację "Arabowie dla Izraela", która popiera pokojową koegzystencję na Bliskim Wschodzie i zwalcza muzułmańską kulturę nienawiści. Autorka książek: "Cruel and Usual Punishment: The Terrifying Global Implications of Islamic Law", "Now They Call Me Infidel".

 

Zaakceptować terror islamski jako nową normalność?

 

Po atakach terrorystycznych często słyszymy w mediach zachodnich i od polityków, że musimy zaakceptować ataki terrorystyczne jako „nową normalność".

Dla obywateli Zachodu ten zwrot jest niebezpieczny.

Islamska doktryna dżihadu, ekspansji i dawah (islamskiego rozszerzania zasięgu, nawracania) mocno wspiera się na użyciu zarówno terroru, jak przynęty. Targhib wal tarhib jest doktryną islamską, która znaczy “uwodzić (przynęcać) i terroryzować” jako narzędzie dawah, by podbić narody i zmusić obywateli do podporządkowania się prawu islamskiemu, szariatowi. Jest to manipulowanie instynktownymi skłonnościami mózgu ludzkiego przez stosowanie skrajnych przeciwności przyjemności i bólu – nagradzanie, a potem surowe karanie – by wyprać mózgi ludziom i podporządkować ich islamowi.

Większość zwykłych muzułmanów nie jest nawet świadoma tej doktryny, ale wiele napisano o niej w książkach islamskich. Szejkowie głównego nurtu, tacy jak Salman Al Awda, omawiali ją w telewizji Al-Dżazira. W programie pod tytułem “Szariat i życie” Al Awda zalecał używanie skrajności, “przesadę… nagrody i kary, moralnej i materialnej… w obu kierunkach”. Powiedział: “Według tej doktryny używanie terroru jest prawomocnym obowiązkiemszariatu”.

Ludzie na Zachodzie sądzą, że terror jest czymś, co islamistyczni dżihadyści zadają nie-muzułmanom. I jest tym. Terror jednak jest także mechanizmem zapewnienia uległości w islamie. Według prawa islamskiego dżihadyści, którzy unikają dokonywania dżihadu, mają zostać zabici. Terror jest w ten sposób groźbą, która utrzymuje dżihadystów w wykonywaniu ich misji i która powoduje, że zwykli muzułmanie podporządkowują się szariatowi.

Kurs rekrutowania dżihadystów w Internecie zawiera następujący opis:
"Indywidualna Dawa polega na wywołaniu rekcji emocjonalnych u rekrutów (i budowania stosunków osobistych). Podejście Abu 'Amra ilustruje koncepcję rekrutacyjną zwaną al-targhib wa'l-tarhib, ktora jest techniką kija i marchewki wychwalania korzyści z akcji i równoczesnego wyjaśniania przerażających kosztów zaniechania akcji. Koncepcja ta jest wprowadzona w Koranie i omawia ją wielu myślicieli islamskich, badając najlepszy sposób wzywania ludzi do islamu (na przykład, kilku uczonych napisało książki zatytułowane al-targhib wa'l-tarhib). Według Abu 'Amra, rekrutujący powinni stosować tę koncepcję podczas całego procesu rekrutacyjnego, ale podkreślać korzyści akcji wcześnie w tym procesie, a koszty zaniechania akcji później”.
Innymi słowy, werbownicy dżihadystów powinni zaczynać od podkreślania “dobrych rzeczy”, “przynęty” – przyszłej chwały, supremacji i spełnienia każdego pożądliwego pragnienia, takiego jak dziewice w raju. Później powinni grozić rekrutom “terrorem” i “hańbą” – konsekwencjami, jeśli nie wezmą udziału w dżihadzie.

Częścią tarhib czyli "terroryzowania" w tej doktrynie jest czynienie okrutnych przykładów z tych, którzy nie stosują się do wymogów islamu. To jest powód, dla którego kraje muzułmańskie, takie jak Arabia Saudyjska i Iran, oraz organizacje takie jak ISIS, świadomie organizują publiczne, ceremonialne obcinanie głów, chłostę i amputację kończyn. Kraje takie jak Egipt, Jordania i Turcja są dyskretniejsze, ale tolerują i popierają morderstwa honorowe; zabijanie apostatów; bicie kobiet i dzieci oraz tortury i morderstwa w swoich więzieniach. Doktryna targhib i tarhib jest żywa i ma się dobrze, nie tylko w teokracjach islamskich, ale także w tak zwanych “umiarkowanych” krajach muzułmańskich.

Islam używa technik prania mózgów przez “przyjemność i ból” od swojego powstania i aż do dzisiaj. Podczas gdy Biblia – tradycja judeochrześcijańska Zachodu – jest bardziej w harmonii z dobrą stroną natury ludzkiej, Islam jest tego odwrotnością: używa instynktu samozachowawczego człowieka, by złamać ludzką wolę i wyprać im mózgi do niewolniczego posłuszeństwa.

Podobnie jak większość muzułmanów nigdy nie słyszałam o tej fundamentalnej doktrynie islamu, kiedy dorastałam w Egipcie, ale czułam wpływ tej doktryny na moje życie – w każdym aspekcie kultury islamskiej; w islamskim nauczaniu; w stosunkach w mojej islamskiej rodzinie; w tym, jak działają rządy islamskie i jak ludzie u władzy traktują ludzi im podporządkowanych.

Islamska doktryna “uwodzić i terroryzować” dała kulturę toksycznych skrajności: nieufności i strachu, dumy i wstydu, pozwolenia na kłamstwo ("takijja"), i odrzucenia przyjmowania odpowiedzialności za własne czyny.

Przeżywszy większość życia w islamie stwierdzam ze smutkiem, że ludzie, których Zachód nazywa “umiarkowanymi”, w rzeczywistości często są obywatelami, którzy nauczyli się żyć z terrorem i akceptują go jako normalność. Przez stulecia wielu usprawiedliwiało terror, potępiało ofiary terroru i szło na kompromisy z terrorystami, żeby przeżyć. Kultura islamska, w której żyła, patrzy w drugą stronę, kiedy bite są kobiety. Kiedy morduje się dziewczyny dla honoru, pytanie brzmi: „Co ona zrobiła?” zamiast: „Jak można?” Kiedy zabija się i prześladuje chrześcijan, wielu obwinia chrześcijan za prześladowania, jakich doznają z rąk muzułmanów. Normalną reakcją islamską na terrory jest: „Nie moja sprawa”.

A teraz islamska doktryna Targhib wal Tarhib przybyła na Zachód i zamierza zmienić humanistyczną kulturę zachodnią. Chce zastąpić respekt dla praw człowieka, dbanie o bliźniego i wartości wolności i pokoju wartościami niewolnictwa, terroru, tyranii i strachu.

Islamski dżihad zawsze liczył, że ludzie w podbitych ziemiach w końcu ustąpią, poddadzą się i zaakceptują terroryzm jako część życia, podobną do katastrof naturalnych, trzęsień ziemi i powodzi.

Islamskiej doktrynie Targhib wal Tarhib nie zabrało długo, by zadziałać na psychikę zachodnich przywódców i mediów, którzy mówią nam, byśmy żyli z nią jako z „nową normalnością”. Muzułmanie, którzy będą w końcu patrzeć w drugą stronę, kiedy dzieje się terror, są ludźmi koło was..

 

 

https://www.gatestoneinstitute.org/10474/islamic-terror-new-normal

 

 

KOMENTARZE

 • Przerzut migrantów do Włoch przynosi przemytnikom zyski w wysokości
  co najmniej 400 milionów dolarów rocznie – pisze w środę dziennik "Corriere della Sera". Gazeta dodaje, że gangi wymuszają też okup za porwanych migrantów.

  http://i.iplsc.com/52-procent-mezczyzn-i-33-proc-kobiet-zostalo-pojmanych-przez/0006PEZUI6C7X4TT-C122-F4.jpg

  52 procent mężczyzn i 33 proc. kobiet zostało pojmanych przez gangi w czasie drogi przez Afrykę,

  W artykule wyjaśniono, że przychody przemytników, szacowane na 400 milionów dolarów, nie obejmują kwot, jakie wymuszają oni od migrantów w punktach kontrolnych oraz pracy przymusowej wykonywanej przez dziesiątki tysięcy ludzi, którzy chcą dostać się do Włoch.
  Na łamach mediolańskiego dziennika postawiono tezę, że to brak oficjalnych i kontrolowanych kanałów dla tych, którzy chcą dostać się do Europy, doprowadził do rozkwitu wręcz całego "przemysłu" przemytu ludzi.
  Gazeta przytacza rezultaty ankiety, przeprowadzonej wśród tysiąca uchodźców. Na podstawie ich relacji ustalono, że za przerzut z Afryki zachodniej migranci płacą po około 825 dolarów. W przypadku Afryki wschodniej kwota ta sięga 3750 dolarów. Tym drugim szlakiem przypływają uciekinierzy z Erytrei, Somalii, Sudanu czy nawet Bangladeszu. Stanowili oni jedną czwartą wszystkich migrantów w zeszłym roku.
  Z Afryki zachodniej przybywają obywatele Mali, Senegalu, Gambii, Wybrzeża Kości Słoniowej i Nigerii. Na podstawie liczb z pierwszego półrocza szacuje się, że do końca roku przypłynie stamtąd co najmniej 150 tysięcy osób. Zyski z ich transportu są znacznie wyższe - zauważono.
  Grupy przestępcze czerpią też korzyści z uprowadzeń przemycanych migrantów, którzy są torturowani i uwalniani dopiero po tym, gdy rodziny zapłacą za nich okup w wysokości od 3 do 5 tysięcy dolarów. Na tym procederze wymuszeń przestępcy zarabiają około 80 mln dolarów rocznie.
  "Corriere della Sera" podaje wyniki analiz Światowej Organizacji ds. Migracji, wskazujące, że 52 procent mężczyzn i 33 proc. kobiet zostało pojmanych przez gangi w czasie drogi przez Afrykę.
  Z Rzymu Sylwia Wysocka
  (PAP)
 • Oj, kundel, kundel - jesteś na prawdę tak głupi, czy tylko udajesz?
  A pamiętasz, kundel, z historii, jak Polacy napadli na niemiecką radiostację w Gliwicach?

  Zwróć się do swojej ambasady, nie wiem, USA, czy Izrael, z prośbą o doszkolenie, bo nikt na twoje brednie się nie nabierze.
 • @Rzeczpospolita 09:54:59
  -,, Oj, kundel, kundel - jesteś na prawdę tak głupi, czy tylko udajesz? ,,-

  Myślę że jest motywowany podstawą ideologiczną .. jaką ..to już jest ..?
  Biorąc pod uwagę jego troskę o Polskę i to co się dzieje poza ..można wydedukować właściwie nic.


  ,,Definicja internacjonalizmu w demokracjach kapitalistycznych[edytuj]
  Internacjonalizm w demokracji kapitalistycznej ma wzmacniać poczucie tolerancji pomiędzy narodami, prowadzić do wymieszania się substratów narodowych, pomagać ma on w stworzeniu jednego organizmu ludzkiego niepodzielonego na narody czy rasy. Ma wzmacniać funkcjonowanie rynków bardzo rozszerzając zakres ich działania,,

  Myślę że mój kolega powinien się trochę zastanowić co wspiera . bo wygląda że bije prawą ręką ..lewą , a obie należą do tej samej osoby.
 • @Husky 08:16:40
  - Kochany kolego , chcesz nam wcisnąć że ten niezwyciężony sojusz NATO jest bezsilny i gówno może .
  Powinieneś otworzyć wreszcie oczy i zobaczyć w czym bierzesz udział .
 • "Zaakceptować terror islamski jako nową normalność?"
  NAJWYRAŹNIEJ NIE MA WYJŚCIA...

  TO ZACHÓD WYHODOWAŁ ekstremistów islamskich... po to aby zderzyć ich z ..ekstremistami chrześcijańskimi :)

  SKORO ELITY TEGO CHCĄ... A LEMINGI JAK TY POPIERAJĄ ICH RETORYKĘ...
  to krew się poleje...

  I TO TAKŻE WŁAŚNIE DZIĘKI TOBIE...

  MOŻESZ BYĆ Z SIEBIE DUMNY...

  CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ TWOJĄ MINĘ JAK ZACZNĄ SIĘ POGROMY W LONDYNIE... i będziesz spierdalał w podskokach ...przed maczetą :D

  A MOŻE BĘDZIESZ KLĘCZAŁ PRZED CIAPATYMI i błagał o litość ;ddd ???
 • Husky
  Na gatestone można dowiedzieć się wielu rzeczy, których nie dowiesz się gdzie indziej, to cenne i rzadkie źródło.. Jednak musisz pamiętać, że to żydowska jednostka. Po prostu trzeba o tym pamiętać.

  W mediach nie ma PRAWDY. Każdy komuś podlega i realizuje jakąś propagandę używając do tego prawdy i kłamstwa. Każdy forsuje jakąś ideologię i ma interes.

  Pewnie, że fajnie by było, gdybyśmy mieli jakieś obiektywne, niezależne źródła. Tylko, że takie nie istnieją, a źródeł zależnych od nas nie ma właściwie wogóle, więc potrzebne są filtry przy analizie.
  Można by wyróżnić Gadowskiego, ale on sam siebie cenzoruje i przynajmniej udaje, że cały czas wierzy, że istnieją jacyś umiarkowani muzułmanie i dialog.
  Dziwne nie jest, chłop chce żyć, to tylko jego praca. Nie chce skończyć jak Milewicz. Nie ma tu zresztą specjalnego znaczenia, że Milewicz oberwał prawdopodobnie niededykowaną kulą, tylko przy okazji.
  Bo kto umarł, ten nie żyje, a Gadowski by se jeszcze pożył.
 • @Paulus Aquarius 12:26:33
  "NAJWYRAŹNIEJ NIE MA WYJŚCIA..."
  To próbują nam wmówić, rozwiązanie istnieje.
  -----------
  "TO ZACHÓD WYHODOWAŁ ekstremistów islamskich... po to aby zderzyć ich z ..ekstremistami chrześcijańskimi :) "
  Ekstremistów islamskich wyhodował Mahomet 1400lat temu, ekstremiści chrześcijańscy przynajmniej na razie nie istnieją, ale akcja potrafi rodzić reakcję. Możliwe, że się pojawią.
  ----------------
  ""SKORO ELITY TEGO CHCĄ... A LEMINGI JAK TY POPIERAJĄ ICH RETORYKĘ...
  to krew się poleje... ""
  To nie są elity, tylko zdrajcy za srebrniki i nie chcą polania krwi, tylko wymordowania białych chrześcijan w pierwszej kolejności.
  ------------------
  "I TO TAKŻE WŁAŚNIE DZIĘKI TOBIE..."
  Bo nie jest uległy? Powinien być, aby uniknąć rozlewania?
  ------------------
  MOŻESZ BYĆ Z SIEBIE DUMNY..
  Bez przesady, memento mori, należy być skromnym..
  -----------------
  CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ TWOJĄ MINĘ JAK ZACZNĄ SIĘ POGROMY W LONDYNIE... i będziesz spierdalał w podskokach ...przed maczetą :D
  A MOŻE BĘDZIESZ KLĘCZAŁ PRZED CIAPATYMI i błagał o litość ;ddd ???

  Ten fragment najlepiej wskazuje sympatie autora tych słów i jego motywację. Jak widać mimo wszystkich wcześniejszych słów, które z siebie wylewa, a które są w sprzeczności z tym życzeniem.
  Jak widać ten obywatel, jednak zdaje sobie sprawę, z drastycznie rosnącej populacji muzułmanów przynajmniej w GB, wie że zaczną się okrutne pogromy i bawi go to. Sympatyzuje. Chce cierpienia chrześcijan i innowierców oraz zamienienia GB w kraj pod panowaniem islamu, przy pomocy maczety.

  A MOŻE BĘDZIESZ KLĘCZAŁ PRZED CIAPATYMI i błagał o litość ;ddd ???
  Triumf i satysfakcja, za to brak cierpliwości... ale się doczeka. To nieuniknione.
 • x
  Era super terroru już się zaczęła, trwa. Nie polega na incydentalnym wybuchu na koncercie, czy wjeździe ciężarówki w tłum. Zagrożenie staje się permanentne każdego dnia dla obywatela wychodzącego z domu, a nawet pozostającego w domu nie pokazują tego telewizje. Za to próba przeciwstawienia się jest nazywana przez władze rasizmem i islamofobią, za które grożą kary. Wystarczy się nie zgadzać i nie popierać, aby zostać rasista. Rasistę można, a nawet trzeba, traktować gorzej niż tych którzy oporu nie stawiają..
 • @Rzeczpospolita 09:54:59
  Słuchaj nachodzco że Wzgórz Golan.
  To że masz Polskie dokumenty a nawet pesel, nie upoważnia cię byś zabierał głosu w sprawie nas Polaków dotyczących.
  Ciesz się że tu jeszcze jesteś, (jeszcze) bo.......
  bo za chwile i rok 68 się u nas powtórzy
  Bilet powrotny w jedną stronę i po tobie.
  Tak że zamilcz.
 • @Paulus Aquarius 12:26:33
  Prof. Wolniewicz: Każda rasa jest nośnikiem innej cywilizacji ale cywilizacja białych jest najwyższa! Różnice kulturowe i cywilizacyjne są widoczne nawet w statystykach przestępczości. Murzyni w USA stanowią około 13% ludności, a popełniają około 60% wszystkich morderstw, w Londynie stanowią około 12%, i też popełniają około 60% wszystkich morderstw, co stanowi więcej niż Arabowie muzułmanie, którzy są na drugim miejscu. Za to według cytowanego raportu przez gazetę w Anglii i Walii w ostatnich latach drastycznie wzrosła liczba młodocianych przestępców wywodzących się z mniejszości etnicznych. Według raportu przygotowanego przez szefa służby więziennej w Anglii i Walii aż 40% osadzonych to czarni. Wśród młodych przestępców osadzonych w więzieniach wzrosła także liczba muzułmanów. W zeszłym roku ich liczba osiągnęła 16%. Następnie, w tym roku w Oslo dokonano już 2 razy więcej gwałtów niż w 2010 r. - wykazują policyjne statystyki. Większość z nich dokonana została przez czarnoskórych imigrantów. Z 48 gwałtów popełnionych w stolicy Norwegii w tym roku aż 45 zostało popełnionych przez przybyszów spoza Europy, z których większość z nich ubiega się o azyl.

  https://www.youtube.com/watch?v=lO-7fgJau_8

  A tu podaję linki do pełnych raportów wyżej wymienionych statystyk kryminalnych.
  https://posprawie.wordpress.com/2013/...
  http://informacje24.co.uk/wielka-bryt...
  http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/...
  https://posprawie.wordpress.com/
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,606...

  Większość konfliktów wojennych oraz etnicznych wewnątrz krajów multikulturowych wynika z wieloetniczności, a najspokojniejsze państwa na świecie to państwa monogamiczne rasowo i kulturowo! Ponadto tam gdzie ścierają się ze sobą różne rasy i kultury tworzą się getta gdzie szerzy się przestępczość. Podam przykłady: Ludobójstwo w RPA na białych europejczykach, których murzyni zabili 68.798 od 1994 r.. Rozpad Czechosłowacji. Wojna na Bałkanach po rozpadzie Jugosławii. Wojna północ południe w USA. Konflikty rasowe w USA. Ludobójstwo plemienia Hutu na plemieniu Tutsi ok. 1100.000 zabitych. Żydowska okupacja Palestyny i 60 letni konflikt w strefie gazy itp.. Liczne getta oraz konflikty rasowe w Brazylii, USA, Londynie, Francji i Szwecji, następnie wojujący i robiący zamachy terrorystyczne islamiści, którzy nawołują do islamizacji oraz dżihadu, jak i czarne dzielnice, gdzie szerzy się przestępczość kryminalna, czarne gangi itp.. Różnice kulturowe i cywilizacyjne są widoczne nawet w statystykach przestępczości. Murzyni w USA stanowią około 13% ludności, a popełniają około 60% wszystkich morderstw, w Londynie stanowią około 12%, i też popełniają około 60% wszystkich morderstw, co stanowi więcej niż Arabowie muzułmanie, którzy są na drugim miejscu. Za to według cytowanego raportu przez gazetę w Anglii i Walii w ostatnich latach drastycznie wzrosła liczba młodocianych przestępców wywodzących się z mniejszości etnicznych. Według raportu przygotowanego przez szefa służby więziennej w Anglii i Walii aż 40% osadzonych to czarni. Wśród młodych przestępców osadzonych w więzieniach wzrosła także liczba muzułmanów. W zeszłym roku ich liczba osiągnęła 16%. Następnie, w tym roku w Oslo dokonano już 2 razy więcej gwałtów niż w 2010 r. - wykazują policyjne statystyki. Większość z nich dokonana została przez czarnoskórych imigrantów. Z 48 gwałtów popełnionych w stolicy Norwegii w tym roku aż 45 zostało popełnionych przez przybyszów spoza Europy, z których większość z nich ubiega się o azyl.  A tu podaję linki do pełnych raportów wyżej wymienionych statystyk kryminalnych.
  https://posprawie.wordpress.com/2013/05/10/ciemna-strona-przestepczosci-w-europie/
  http://informacje24.co.uk/wielka-brytania/wiadomosci-wb/4423-40-mlodych-przestepcow-stanowia-czarnoskorzy.html
  http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/gwalty_w_oslo_dzielem_imigrantow_spoza_europy/49898
  https://posprawie.wordpress.com/
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,6061970,6061970,Statystyki_przestepczosci_Murzynow_w_USA.html

  Ps..Bardzo dobre porównanie bowiem ludzkie procesory są różne. Kora mózgowa (odpowiadająca za logiczne myślenie) jest u ras czarnych gorzej rozwinięta. Ponadto mają oni za wysoki poziom testosteronu, który również źle wpływa na umiejętność analitycznego myślenia. Profesor Wolniewicz powinien być współtwórcą nowej konstytucji RP. Bo to jest najazd i inwazja na kraje gdzie są biali ludzie w Europie i nie tylko.
  Jak ktoś mówi głośno w temacie i jest to prawdą to można mu przylepiać łatki różne ,a fundacje i stowarzyszenia co walczą przyklejając ludziom łatki nasyłają policje jak na pana Wolniewicza przykładowo. Lewactwo na zachodzie doszczętnie ogłupiło społeczeństwa tamtych krajów ale i oni powoli zaczynają dostrzegać problem i zagrożenie jakie może nadejść bo te fale imigrantów się nie skończą w 2016 roku będą większe fale i jaja w Europie bo Unia Europejka ( Parlament) nie zrobili dokładnie niczego by zapobiegać tego typu działaniom na przyszłość . Oni mówią tak " Przyjmujcie imigrantów do swoich krajów " to rozwiąże problem imigracji w Europie.
  Tylko głąby nie wspomną ,że będą kolejne fale imigrantów jak w samej Turcji czeka 2 miliony ludzi. No ,a jeszcze jak usłyszą ,że kraje Unii przyjmują to tym bardziej napiszą smsy czy zadzwonią do sowich rodzin przyjeżdżajcie bo przyjmują. I to jest takie rozwiązanie według nich problemu imigracji ludzi z krajów trzeciego świata bo do Europy walą ludzie z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu ,a nie tylko ( Syryjczycy i Irakijczycy ) jak to mówią i piszą w mediach polskojęzycznych.
 • @fabi 10:41:58
  Nie musi być w tej walce NATO
  wystarczy że :


  Lista działań, które należy podjąć już dzisiaj.

  – Zatrzymanie imigracji muzułmańskiej

  – Odebranie islamowi statusu religii

  – Zaprzestanie zatrudniania muzułmanów na ważnych posadach związanym z bezpieczeństwem narodowym

  – Deportacja wszystkich nielegalnych muzułmańskich imigrantów. Jeśli nie mogą zostać przyjęci do kraju pochodzenia, należy znaleźć kraj alternatywny, który ich zaakceptuje

  – Deportacja każdego muzułmanina notowanego/karanego za poważne wykroczenie

  – Zatrzymanie usług tłumaczeń na koszt podatnika

  – Duchowni muzułmańscy powinni być obserwowani i deportowani, jeśli zdecydują się głosić treści ekstremistyczne

  – Delegalizacja małżeństw kuzynostwa

  – Odciąć świadczenia socjalne muzułmanom, którzy uczynili z niego podstawowe źródło utrzymania, pomimo zdolności do pracy. Nie tylko zdemobilizuje to muzułmanów już przybyłych, ale też zniechęci nowych przybyszów.

  – Szczątki islamskich terrorystów należy chować zaszywając je w świńskiej skórze, aby uniemożliwić im wstęp do raju

  – Deportacja rodzin zamachowców, którzy często sami zachęcają zamachowców w nadziei na zagwarantowanie sobie miejsca w raju

  – Bojkot muzułmańskich biznesów, zwłaszcza żywności halal.

  Źródło: Crombouke.blogspot.co.uk

  https://ndie.pl/jak-pokonac-islam-pokojowo/
 • Prognoza pogody w Szwecji i Iraku.
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1499934877165630102182.jpg


  Ten film jest hitem internetu

  https://youtu.be/6artfaSKNs8
 • @Husky 5*****!
  To ja między innymi pałuję, tak jak zapowiedziałem Jak widzisz jestem konsekwentny. Pzdr!
 • @kula Lis 67 19:12:43
  //"Średnia ocena: 1.9 (10 głosów)
  ?????
  Cóż to się dzieje?" -

  --- Zadaniowcy i trolle wskazują nam drzwi. Nam, to znaczy Tiamat i mnie. Tak jest na ogół, gdy notka ujmuje sprawy uchodźców. I co mam o tym myśleć... Wiem, że mamy rację, a przynajmniej bardzo dużo racji, a trolle nie chcą podjąć dyskusji. //  Pan Zygmunt użala się że trolle nie chcą podjąć dyskusji.
  Można i tak
  Ale jak mogą podjąć dyskusję skoro są uznawani za trolle, wcześniej pogonieni z bloga , lub też zbanowani.
  Te oceny to nie są dla Pana Zygmunta, ale za dzierżawę bloga. I z treścią dzierżawiącej się inni nie zgadzają. Tylko tyle

  ps.
  sam dzierżawiłem dom.
  Wiem że to nie zawsze dobra inwestycja.
  Długi i niestety ale bardzo kosztowny był to remont 8-))))))

  Pozdrawiam
 • @Husky 13:35:07
  Pan Kosiur to porządny Polak na 100%.. występujący pod swoim nazwiskiem, z dorobkiem publicystycznym- inteligentny, elokwentny człowiek z zasadami.

  Ty jesteś tu anonimem, czyli zerem - bo boisz się upublicznienia swojego wizerunku... Pozostaje pytanie dlaczego ? Musi być jakiś powód, że boisz się panicznie zdemaskowania. Zwykły troll i tchórz nie zasługujący na szacunek.. Ch.. c. n. g... !!!

  KONIEC, KROPKA.
 • @Paulus Aquarius 19:46:52
  i ty Ty jesteś tu anonimem, czyli zerem
  sorry
  mniej niz zero

  https://youtu.be/JFHanoST-vI?list=RDJFHanoST-vI
 • Znawca islamu ZAORAŁ lewackich dziennikarzy! 72 dziewice? Serio?
  https://youtu.be/InS-wzVwn9Q
 • @Torin 12:52:37
  Dokładnie tak wygląda kobieta w islamie! Bardzo mocne!

  https://youtu.be/SNBRdDaZJnY
 • Rusza program repatriacji Polaków z Kazachstanu.
  W ciągu kilka lat do Ojczyzny wróci ok 10 tys naszych rodaków
 • @Paulus Aquarius 19:46:52
  Dekalog Michnika , dekalog Leminga i KODomity , dekalog POpaprańców

  https://pbs.twimg.com/media/DFFv0fgWAAEHyXf.jpg
 • @Husky 20:07:01
  Jedyna słuszna decyzja to albo ich deportować albo pozabijać. Bo i tak będzie wojna jak tylko będzie ich większość z tym, że wtedy oni wybiją nas (czyt. nasze dzieci i wnuki) a nie my ich. Innej opcji nie ma, jak za Sobieskiego, Karola Młota i Breivika!
 • @kula Lis 67 21:18:02
  Islam, pedofilia i muzułmanie - Muzułmanie nie chcą abyś obejrzał ten film

  U tych kozojebców wszystko kręci się wokół instynktów. To dzikusy.

  Warto chociaz dlugie

  https://youtu.be/xFn0o4lRRWI
 • Dziecko zgwałcone przez muzułmanina
  https://youtu.be/WZYfdaEpKLw

  Rodzina w islamie: muzułmanie zamordowali własne dziecko

  https://youtu.be/o5Rfjoy470M

  nekrofilia jest dozwolona w islamie

  https://youtu.be/bwOKNXnxKxA

  Gwałty w islamie: dlaczego doszło do gwałtów w Kolonii - islamski punkt widzenia

  https://youtu.be/-_YXXAZahbM
 • @kula Lis 67 21:20:30
  //Jedyna słuszna decyzja to albo ich deportować albo pozabijać//

  ostro
  ale.....
  pzdr
 • @Husky 00:09:56
  Niestety tu trzeba ostro, ponieważ taka jest prawda, od której się już nie ucieknie.
 • @Husky 00:09:56
  Mariusz Błaszczak: Polska nie musi przyjmować imigrantów ekonomicznych z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, zwanych uchodźcami. Minister Mariusz Błaszczak podpisał odpowiedź na zarzuty Komisji Europejskiej w sprawie mechanizmu relokacji: „Przed chwilą podpisałem dokument stanowiący odpowiedź na zarzuty Komisji Europejskiej. Dokument zawiera argumenty, w moim przekonaniu bardzo mocne, za tym, że Polska nie musi przyjmować imigrantów ekonomicznych z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, zwanych uchodźcami powiedział Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji, podczas konferencji prasowej poświęconej temu dokumentowi. Moja argumentacja jest oparta o zasadę bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo jest polityką narodową, a nie wspólnotową – dodał. Polska w swojej odpowiedzi do Komisji Europejskiej wnosi o umorzenie postępowania o naruszenie prawa UE w związku z decyzjami o relokacji z 2015 r. W przygotowanym przez MSWiA stanowisku wskazano m.in. na systemowe braki w mechanizmie wykonywania decyzji o relokacji, które nie pozwalają na zapewnienie odpowiednich gwarancji bezpieczeństwa. Mechanizm relokacji, który został narzucony przy zgodzie koalicji PO-PSL, jest nieskuteczny. Jest to mechanizm, który przyciąga nowe fale migracji – powiedział minister Mariusz Błaszczak.- Bezpieczeństwo polskich obywateli jest najwyższym priorytetem polskiego rządu – dodał na zakończenie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w przygotowanej dla Komisji Europejskiej odpowiedzi z całą stanowczością zaznaczyło, że Polska nie odrzuca unijnej zasady solidarności i konieczność niesienia pomocy humanitarnej. Polska w dyskusji na forum UE podtrzymuje jednak swoje stanowisko i wyraża zdecydowany sprzeciw jedynie w odniesieniu do proponowanych obowiązkowych i automatycznych działań relokacyjnych. Zdaniem naszego kraju te działania nie są skuteczne i zachęcają kolejne fale migrantów do przybywania do Europy. Strona polska podkreśliła w swoim wystąpieniu, że kluczem do rozwiązania problemów migracyjnych jest działanie u źródła – czyli tam, gdzie rodzi się migracja. Dlatego też naszym zdaniem działania podejmowane przez Unię Europejską powinny opierać się na współpracy z państwami trzecimi położonymi wzdłuż szlaków migracyjnych, budowaniu ich zdolności w dziedzinie azylu i zarządzania migracją oraz pomocy humanitarnej dla uchodźców udzielanej w pobliżu krajów ich pochodzenia. Niezmiernie ważne jest również wzmacnianie ochrony granic zewnętrznych UE i walka z przemytnikami migrantów oraz handlarzami ludźmi. Według Polski do wydania decyzji Rady UE 2015/1523 z 14 września 2015 r. oraz decyzji Rady UE 2015/1601 z 22 września 2015 r. została dobrana błędna podstawa prawna. Spowodowało to, że nie były one rozpatrywane przez Radę Europejską, która powinna podjąć decyzję w tej sprawie i powinna ona być jednomyślna. W odpowiedzi do Komisji Europejskiej MSWiA zwróciło również uwagę na toczące się postępowanie, które dotyczy ważności decyzji Rady UE 2015/1601. W grudniu 2015 r. Węgry i Słowacja wniosły do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej skargi o stwierdzenie nieważności tej decyzji Rady. Polska przyłączyła się do tych postępowań w charakterze interwenienta. W toczącym się postępowaniu podniesiono zarzuty proceduralne i materialnoprawne. Wskazano m.in., że w procedurze przyjmowania decyzji nie dochowano wymogu jednomyślności w sytuacji, gdy pierwotny wniosek dotyczący decyzji został zmieniony w toku prac w Radzie. Mechanizm automatycznej relokacji jest błędny i zagraża bezpieczeństwu Należy podkreślić, że Polska podjęła próby realizacji decyzji Rady UE 2015/1523 z 14 września 2015 r. oraz decyzji Rady UE 2015/1601 z 22 września 2015 r. ustanawiających środki tymczasowe w obszarze ochrony międzynarodowej na rzecz Włoch i Grecji. Jednak próby te wykazały, że mechanizm weryfikowania i przyjmowania wnioskodawców nie pozwala na właściwe wykonywanie przez Polskę obowiązków w dziedzinie porządku publicznego i bezpieczeństwa wewnętrznego. Traktat o funkcjonowaniu Unii Europejskiej (TFUE) jednoznacznie potwierdza, że bezpieczeństwo narodowe pozostaje w zakresie wyłącznej odpowiedzialności każdego państwa członkowskiego. Również Trybunał Sprawiedliwości wielokrotnie wskazywał, że to państwa członkowskie mają obowiązek podjęcia środków zmierzających do zagwarantowania ich bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego oraz że jedynie państwa członkowskie są kompetentne w zakresie utrzymania porządku publicznego i zapewnienia bezpieczeństwa wewnętrznego. Polityka bezpieczeństwa należy zatem do poszczególnych państw, a nie do polityki wspólnotowej. Brak możliwości skutecznej weryfikacji osób do relokacji W odpowiedzi dla Komisji Europejskiej wskazano, że niestety sposób, w jaki wykonywane są decyzje Rady EU nie pozwala Polsce na realizację obowiązków dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa narodowego. Zarówno Włochy, jak i Grecja nie wypracowały skutecznych metod weryfikacji osób do relokacji pod kątem bezpieczeństwa. Nie jest również możliwa szybka identyfikacji osób wymagających ochrony międzynarodowej i oddzielenie ich od migrantów ekonomicznych. Relokacja w swoim założeniu miała dotyczyć wyłącznie osób w sposób oczywisty wymagających ochrony międzynarodowej. Jednak w praktyce wśród osób przeznaczonych do relokacji znajdują się osoby posługujące się fałszywą tożsamością i osoby podające nieprawdziwe dane o swoim kraju pochodzenia oraz wieku. Wybór osób kwalifikujących się do relokacji zostaje dokonany przez Włochy i Grecję ze wsparciem Europejskiego Urzędu Wsparcia w Dziedzinie Azylu (EASO). Włochy i Grecja dokonując tego wyboru mogą, ale nie muszą, uwzględnić przekazane przez państwa członkowskie preferencje. Każde państwo członkowskie ma następnie możliwość odmowy przyjęcia wybranych osób kierując się przede wszystkim względami bezpieczeństwa. W odpowiedzi na zarzuty Komisji Europejskiej, MSWiA przedstawiło szczegółowe informacje na temat prób realizacji decyzji o relokacji z Włoch i Grecji. Polska w 2015 r. zgłosiła gotowość do relokacji 100 osób, wskazując swoje preferencje, m.in. rodziny, samotne kobiety, posiadanie kontaktów z Polską, komunikatywną znajomość języków: polskiego, angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, innych języków UE, posiadanie kwalifikacji zawodowych, wykształcenie potwierdzone dowolnymi dokumentami, przynależność do mniejszości religijnych w krajach pochodzenia. Aby zweryfikować osoby, które miałyby zostać relokowane, wyznaczeni zostali oficerowie łącznikowi. Oficerowi łącznikowemu wyznaczonemu do Włoch uniemożliwiono przeprowadzenie bezpośrednich przesłuchań i sprawdzeń w stosunku do kandydatów do relokacji z Włoch. Polskę pozbawiono zatem podstawowego środka umożliwiającego dokonanie oceny wiarygodności wnioskodawców. Również w Grecji próby realizacji obowiązków wynikających z decyzji Rady UE wykazały, że mechanizm przyjmowania wnioskodawców nie pozwala na właściwe wykonywanie przez Polskę obowiązków w dziedzinie porządku publicznego i bezpieczeństwa wewnętrznego. Oficer łącznikowy wziął co prawda udział w przesłuchaniach wnioskodawców w Grecji, jednak w weryfikowanej grupie znajdowały się osoby, które mogły stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa RP (np. osoby posługujące się fałszywą tożsamością lub osoby podające nieprawdziwe dane o swoim wieku lub kraju pochodzenia oraz osoby w stosunku do których były informacje, że posiadają powiązania w grupami terrorystycznymi). W związku z tym władze RP w kwietniu 2016 r. poinformowały stronę grecką o braku możliwości zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Strona grecka wycofała wszystkie zaproponowane wnioski. W odpowiedzi podkreślono, że zaprzestając podawania liczby wnioskodawców, których można by relokować na terytorium RP, Polska działała w celu zapewnienia sobie możliwości wykonywania obowiązków utrzymania porządku publicznego i ochrony bezpieczeństwa wewnętrznego. Jest to zgodne z art. 72 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej (TFUE). MSWiA zaznaczyło, że do chwili obecnej nie zostały w ramach UE wypracowane skuteczne mechanizmy i procedury weryfikacji przyjmowanych uchodźców pod kątem bezpieczeństwa oraz sprawnej i szybkiej identyfikacji osób wymagających ochrony międzynarodowej oraz osób migrujących wyłącznie z pobudek ekonomicznych. Aktualnie wykonanie decyzji o relokacji kształtuje się na poziomie około 14 proc. (dane z lipca 2017 r.). Można więc twierdzić, że decyzji tych nie wykonują wszystkie państwa członkowskie, a sam fakt zgłaszania gotowości przyjęcia uchodźców także nie oznacza realizacji ich postanowień. Polska angażuje się w pomoc humanitarną i ochronę granic zewnętrznych UE W odpowiedzi do Komisji Europejskiej podkreślono, że polski rząd jest solidarny wobec naszych partnerów m.in. poprzez wzmacnianie ochrony granic zewnętrznych Unii Europejskiej. Pomoc możliwa jest np. w ramach operacji inicjowanych przez FRONTEX, które również służą wsparciu systemów azylowych Włoch i Grecji. Polska udziela pomocy, oddelegowując ekspertów i funkcjonariuszy m.in. do Grecji oraz deklaruje zwiększenie zaangażowania w ten rodzaj wparcia. Od początku 2016 r. polscy funkcjonariusze biorą udział w licznych misjach koordynowanych przez FRONTEX. Odbyli już dziesiątki misji w 17 krajach. Największego wsparcia udzieliliśmy Grecji, Bułgarii, Węgrom, Słowenii i Macedonii. Do 27 czerwca 2017 r. wsparcie Straży Granicznej dla naszych partnerów wyniosło aż 8693 osobo/dni. Obecnie na misjach zagranicznych przebywa ponad 100 osób. Dodatkowo, Polska w znacznym stopniu angażuje się w pomoc humanitarną na rzecz państw trzecich szczególnie dotkniętych skutkami kryzysu. Polskie wsparcie udzielane jest np. Jordanii, Syrii, Turcji, Irakowi czy Libanowi. Pomoc ukierunkowana na działania u źródła stanowi realne wsparcie zarówno dla migrantów, jak i dla państw pochodzenia i tranzytu. Ograniczamy również w ten sposób napływ tych osób do Unii Europejskiej. MSWiA w wystąpieniu wskazało również na problem tzw. ruchów wtórnych. Odgórne narzucenie państwa członkowskiego relokacji, do którego osoby relokowane będą trafiać często wbrew swojej woli, spowoduje, że część takich osób będzie przemieszczać się do innych państw członkowskich. Takich prób przemieszczenia należy spodziewać się ze względu na różnice poziomu życia w poszczególnych państwach np. dotyczące rynków pracy, dostępu do mieszkań czy wysokości świadczeń socjalnych.

  https://youtu.be/RijVhV9fVg4

  https://youtu.be/uDPh-cRf84g
 • @Husky 19:58:00
  Mój wizerunek , imię , nazwisko jest na neonie znane..
  Nie mam nic do ukrycia ...

  W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE...

  Nie mam nic przeciwko pisania pod nickiem, sam zresztą to robię.
  Jednak ty dopuszczasz się obelg- oskarżeń wobec osoby , można by rzecz publicznej samemu ukrywając się za patriotycznymi hasłami.
  Nikt na neonie cię nie zna mimo , że jesteś tu już parę lat.
  Nie wydaje ci się to trochę dziwne?
  Za każdym razem gdy ktoś wspomina abyś ujawnił się kim jesteś uciekasz od tematu...
  Skoro więc nie masz choć krzty odwagi cywilnej, to przynajmniej daruj sobie personalne ataki na porządnych ludzi, występujących pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem...
  Może powinno się sprowokować cię...do tego stopnia aby się spotkać na sali sądowej ? Są na to sprawdzone sposoby, aby kogoś do sądu zaciągnąć, a w Anglii jest to jeszcze łatwiejsze...
  Tak więc wybieraj husky: konfrontacja albo zostań tam gdzie miejsce anonima...
 • @Husky 21:15:47
  ps.
  Nie wiem dlaczego kierujesz ten dekalog akurat do mnie, skoro gardzę żydokomuną jeszcze bardziej żydokatolicyzmem i mogę się jedynie domyślić , że mój komentarz spowodował ból dupy i w rezultacie twój nieudolny rewanż w postaci wlepki. Stara metoda aby uciec od meritum- w tym przypadku - odniesienie do faktu bycia przez ciebie nic nie wartym ANONIMEM.. schowanym za patriotycznym przebraniem...
 • @Husky 13:40:44
  ,, Lista działań, które należy podjąć już dzisiaj.,, , lista jest długa i nic z niej nie wynika .
  Jak widzisz, twoja słuszna demokracja ma to gdzieś .. więc do kogo te słowa ?
  Sądzisz że prowadzony na pasku PIS , jest w stanie czemukolwiek zapobiec. Przecież to są te same siły które forsują zmiany na świecie .
  Nie musisz mi udowadniać linkami czegokolwiek , wystarczy patrzeć i słuchać .... Trzeba być naprawdę głupim by uważać ze to nie jest sterowane odgórnie .... powodzenia .
 • @Husky 08:16:40
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/obrzezanie-kobiet.jpg
  Niemcy: w ciągu roku migranci „obrzezali” 10 tysięcy dziewcząt. Władze są bezradne! W Niemczech gwałtownie wzrasta liczba „obrzezanych dziewcząt”, mimo iż zabrania tego tamtejsze prawo. Zdaniem przedstawicieli organizacji Terre des Femmes liczba okaleczonych w ciągu roku wzrosła o ponad 10 tys. i obecnie wynosi już prawie 60 tys. Jak podaje serwis tvp.info powołujący się na dane thelocal.de „gwałtowny wzrost jest efektem napływu migrantów z krajów, w których obrzezanie jest praktykowane, na przykład Somalii czy Erytrei, ale również między innymi z Iraku”. – W związku z napływem migrantów z takich krajów jak Erytrea czy Irak, odnotowujemy ogromny wzrost liczby okaleczonych kobiet i dziewczynek zagrożonych tym zabiegiem – powiedziała Charlotte Weil, rzecznik Terre des Femmes w wypowiedzi dla agencji DPA.

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c4/Circumcision_Female_Genital_Multilation_FGM_October_2010.jpg

  Obrzezanie dziewcząt polega na częściowym lub kompletnym usunięciu u nich narządów rodnych. Zgodnie z bliskowschodnią „tradycją” rytuał ten stanowi „przejście dziewczynek (niejednokrotnie kilkudniowych niemowląt) w dorosłość”. Niemieckie władze są bezradne, ponieważ formalnie migranci okaleczający dziewczynki nie łamią tamtejszego prawa. „Akty obrzezania” są bowiem dokonywane we Francji bądź Holandii dokąd na kilka dni są one specjalnie w tym celu wywożone. Za: pch24.pl, źródło: tvp.info

  https://youtu.be/25_9PhLKVHw
 • @Paulus Aquarius 10:30:24
  //Tak więc wybieraj husky: konfrontacja albo zostań tam gdzie miejsce anonima...//

  Wstrzasajaca propozycja
 • @Husky 13:35:07
  kundel,
  przywaruj! - tylko z tej pozycji wolno ci wydać skowyt pod moim adresem

  a teraz popatrz, czy to aby nie twój pobratymiec -? - a to także "szczery" jak ty "Polak", co nie lubi Ruskich

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/05/marcin-c5bcydc582ak-rey.jpg

  - kundel,
  nie bój się, pokaż jakiej jesteś rasy, jeśli określenie kundel ci doskwiera
 • @Rzeczpospolita 20:06:18
  to braciak twój,
  no niemal twoje lustrzane odbicie
  a te uszy to macie po ojcu ???
 • @Husky 20:56:25
  no, właśnie, kundel,

  rasowy pies tak nie ujada
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/imigranciwpolsce-696x433.jpg

  https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/20108402_1297097980432041_2078997092108167293_n.png?oh=36d30de72b2384b967ded3f6a3dc173c&oe=5A094869

  Uchodźcy z Niemiec terroryzują mieszkańców przygranicznych miejscowości w Polsce! Strefa Schengen, która do niedawna wydawała nam się cywilizacyjnym osiągnięciem, jest obecnie głównym zagrożeniem dla Europy. Wszystko to za sprawą Niemiec, które zainicjowały wielką migrację murzynów i Arabów, którzy zachęceni przez kanclerz Angelę Merkel, przybywają milionami po obiecane pieniądze i mieszkania. Na skutek tego zachodnia Europa została zalana migrantami, a statystyki przestępstw przez nich popełnianych wystrzeliły w górę. Doskwiera to już także mieszkańcom pogranicza Polski i Niemiec. Gdy Niemcy połapali się, że w zachodnich landach powstaje coraz większy bałagan, zaczęli przekierowywać swoich „gości” z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu, na swoją wschodnią granicę. Ze względu na to, że granice między Polską i Niemcami pozostają otwarte, tak zwani „uchodźcy” często przechodzą na stronę polską stanowiąc takie samo zagrożenie, jak w Niemczech. Często zaczepiają kobiety, które czują z tego powodu dyskomfort i czują się zagrożone.

  https://youtu.be/h7Z7SXoarbE

  Zachowanie niemieckich imigrantów jest szczególnie dolegliwe w Słubicach, gdzie wsławili się oni już licznymi przestępstwami. Na potęgę kradną w sklepach, biorąc co popadnie. Ponieważ poruszają się w grupach, często terroryzują właścicieli sklepów, którzy ich zachowanie określają jako agresywne i prowokacyjne, czując się przy tym zupełnie bezkarni. Mieszkańcy Słubic są tak sterroryzowani, że wędkarze obawiają się samotnie chodzić nad Odrę na ryby, ponieważ mogą się stać łatwiejszym celem dla islamskich imigrantów. Gdy do rozmaitych incydentów zostaje wezwana polska policja, imigranci ulatniają się przechodząc na stronę niemiecką, gdzie rzeczywiście właściwie nic im za to nie grozi. Dopiero rozbudowany monitoring i podwojenie patroli policji spowodował, że ostatnio pod tym względem sytuacja nieco się poprawiła, ale obecność islamskich imigrantów tak blisko ich granicznego miasta i tak powoduje odczucie pogorszenia się bezpieczeństwa. Wymiana populacji w Europie z chrześcijańskiej na islamską, którą na nowy poziom wspięli Niemcy, skutkuje zatem nie tylko obniżeniem bezpieczeństwa obywateli krajów takich jak Francja, Niemcy, czy Wielka Brytania, ale wpływa też na inne kraje, które nie miały kolonialnej przeszłości, jak na przykład Polska, czy Węgry. Konstruktorzy nowego ładu w Unii Europejskiej postrzegają jednak jako nieprawidłowość brak mniejszości muzułmańskiej w naszych krajach i planują przymusowe umieszczenie w Europie Wschodniej skupisk islamskich osadników o roszczeniowych postawach, którzy zupełnie nie ukrywają tego, że ich celem jest uczynienie z Europy islamskiego kontynentu z państwami wyznającymi prawa szariatu. Nie ma wątpliwości, że pomagający z jakiegoś powodu w przymusowej islamizacji naszego kontynentu władcy UE, nie spoczną dopóki nie znajdą jakiegoś sposobu na podzielenie się z nami swoim problemem z islamistami. Przypadek Słubic jak w soczewce pokazuje, że obawy przed islamizacją Polski są uzasadnione i jest to dowód na to czego można się spodziewać w normalnym codziennym życiu, gdy unijni decydenci wspomagani przez liczną grupę polskojęzycznych polityków – tak zwanej opozycji, znajdą wreszcie sposób na implantację islamskiej diaspory również w Polsce. Czas na działanie ze strony Polski jest właśnie teraz i nie ma lepszego sposobu na rozwiązanie problemu jak mądra polityka imigracyjna, która powinna się objawiać wyjściem ze strefy Schengen, budową ogrodzenia na granicy z Niemcami na wzór Węgier i ich granicy z Serbią, a w ostateczności należy rozważyć wyjście z Unii Europejskiej, która wyewoluowała w kierunku politycznego „potwora”. Im szybciej to pojmiemy tym lepiej.

  Za: zmianynaziemi.pl
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/ImigranciGwalt.jpg

  Zislamizowane Włochy grożą Europie inwazją migrantów! Chcą się pozbyć około 200 tysięcy obcokrajowców! Przynajmniej od kilku lat głośno mówi się o niebezpieczeństwach, wynikających z przyjmowania tzw. uchodźców z krajów arabskich i afrykańskich. Turcja próbowała w przeszłości wykorzystać islamskich migrantów, aby wejść w struktury Unii Europejskiej, otrzymać wizy i kilka miliardów euro. Był to jawny szantaż, któremu UE nie uległa, jednak to jeszcze nie koniec naszych problemów. Teraz zislamizowane Włochy grożą Europie inwazją migrantów! Od dłuższego czasu Włochy proszą o pomoc. Na terenie kraju przebywa już około 200 tysięcy obcokrajowców a z roku na rok przybywają kolejni. Żaden kraj europejski nie miał zamiaru pomagać w ograniczaniu napływu islamistów sąsiednia Austria zapowiedziała nawet możliwość wysłania wojsk na wspólną granicę, aby powstrzymać nielegalną migrację. Włochy są osamotnione a jedyne udzielone wsparcie polega na sprowadzaniu kolejnych ludzi. Swoją rolę odgrywają tu organizacje pozarządowe, które zajmują się sprowadzaniem islamistów przez Morze Śródziemne, a podobno współpracują również z przemytnikami.

  https://youtu.be/XBUx6-yEqOw
  Teraz wygląda na to, że Włochy będą szantażować kraje członkowskie Unii Europejskiej lub po prostu dokonają zemsty. Dziennik The Times podaje, że włoski rząd zagroził tzw. opcją nuklearną. Zakłada ona otwarcie granic dla 200 tysięcy migrantów i wysłanie ich na północ, czyli w głąb Europy, korzystając z układu z Schengen. Cierpliwość Włochów najwyraźniej dobiegła końca a premier Matteo Renzi zaczął brzmieć jak Erdogan. Polityk powiedział ostatnio, że Włosi nie mają moralnego obowiązku przyjmować ludzi gorszych od siebie. Groził również, że Rzym ograniczy środki finansowe dla krajów UE, które odmówiły pomocy. Jednak nawet to nie wywołało żadnej reakcji ze strony Unii Europejskiej. Włochy są obecnie niczym wulkan. Wielka erupcja może nastąpić w każdej chwili, a wtedy strumień islamskiej lawy zaleje Europę. Dotyczy to również Czech, Polski i Węgier – państw, które odmówiły udziału w programie relokacyjnym. Cały ten projekt miał za zadanie przenieść islamskich migrantów z Grecji i Włoch do poszczególnych krajów, lecz okazał się wielkim niewypałem. Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wielkim zagrożeniem może być włoska „opcja nuklearna”. Pamiętajmy, że kolejne setki tysięcy uchodźców stacjonuje w Grecji. Z kolei Turcja ugościła kilka milionów migrantów. Jeśli Włochy otworzą swoje granice Grecja może dojść do wniosku, że jej również nikt nie chciał pomóc i tam także może nastąpić otwarcie granic. Erdogan wielokrotnie groził zerwaniem porozumienia z „faszystowską” Unią Europejską, która nie spełniła jego postulatów. W Europie robi się coraz niebezpieczniej i jedynym rozwiązaniem wydaje się być natychmiastowa deportacja wszystkich nielegalnych migrantów, co w chwili obecnej jest już niestety niemożliwe do zrealizowania.
  Za: zmianynaziemi.pl

  https://youtu.be/ywjgPUz2PdQ
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/patol-imigrant.jpg


  BULWERSUJĄCE! W Warszawie imigranci atakują i grożą starszemu Polakowi! Czują się bezkarni! Pan Tomasz Dygała udostępnił na YouTube bulwersujący film, przed Ośrodkiem Pomocy Społecznej (jak to przystało na imigrantów) Warszawa, Białołęka został zaatakowany przez przybysza ze wschodu. Oto opis filmu z YouTube: „Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne. Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać… Nie chciałem. Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem. A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej.” ZOBACZ: NIELEGALNI IMIGRANCI W POLSCE || Nie posiadali żadnych dokumentów tożsamości, Straż Graniczna znalazła ich ukrytych w naczepie ciężarówki! Oraz w komentarzu, 26 czerwca 2017 roku opisuje dalszy bieg historii: „Sprawa wraca. Właśnie dostałem pogróżki od prawdopodobnie bohatera tego filmu. Nawtykał mi przez telefon, coś w rodzaju: „ty chuju jebany, masz skasować ten film, wiemy gdzie mieszkasz i cie zajebiemy jak go nie skasujesz, masz na to 10 sekund” Tak właśnie zachowują się obcokrajowcy w Polsce. Panowie myślą, że oskarżenie o mityczny „rasizm” może w naszym kraju otwierać drogę do czynienia wszelkich patologii, liczę, że odpowiedni urząd zajmie się nimi i pokaże drogę powrotną pod irańską granicę.

  https://youtu.be/oYUNVMsA1UQ

  https://youtu.be/ZWYJn5BxkhE
  Ps..Trzeba było wziąć kij i mu przyjebać a nie wdawać się w dyskusje. Trzeba było nie wpuszczać do Polski i nie proponować studiów w Polsce dzikusom. Wykształcić dzikusa to będzie wykształcony dzikus. Wielka szkoda, że tacy imigranci osiedlają się w Polsce i jeszcze korzystają z pieniędzy polskich podatników. Wątpię, żeby Polskę udało im się zawojować jak inne kraje europejskie. Na szczęście już Polacy zaczęli wracać do kraju z tułaczki zarobkowej. Pogonią tych dzikusów tam skąd przyszli.
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Gwalciciele-Niemcy-Wegierka.jpg

  Trzech imigrantów gwałciło dziewczynę z Węgier na niemieckim dworcu! Całość nagrywali jej telefonem. Laura, to 28-letnia Węgierka, która pracowała w Niemczech. Została zaatakowana podczas festynu miejskiego w mieście Mühlhausen w Turyngii. Isaak N., miał podejść do ofiary, gdy ta opuszczała teren festynu. Złapał ją za rękę mówiąc: Będziemy teraz uprawiać seks. Tak się rozpoczęła gehenna, która zniszczyła życie młodej Europejki. Została wielokrotnie zgwałcona na dworcu w Mühlhausen przez trzech Etiopczyków starających się o azyl w Niemczech. Dziewczyna nie tylko została zgwałcona, była również bestialsko bita i poniżana. Imigranci mieli gwałcić ją na zmianę, zmuszać do seksu analnego i oralnego. Gwałcili ją grupowo i indywidualnie, część zdarzenia zarejestrowali na wideo. Podczas przesłuchania w sądzie jeden z oskarżonych przyznał się jedynie do odbycia z ofiarą stosunku, do którego doszło za obopólna zgodą. Dwójka pozostałych zaprzeczała udziałowi w gwałcie jednak na podstawie badań stwierdzono zgodność DNA z próbkami pobranymi podczas obdukcji. Laura podczas posiedzenia sądu wielokrotnie wybuchała płaczem kiedy musiała opisywać szczegóły związane ze zbrodnią: „Każdy z nich zgwałcił mnie 3 razy” wspomniała roztrzęsiona kobieta. Uważam, że taka sprawa powinna zakończyć się jednym rozstrzygnięciem: ucięcie narzędzia gwałtu i odesłanie (wpław) do Afryki. A potem na ich oczach zrobić to samo ich rodzinom co oni zrobili tej dziewczynie. Oko za oko!

  https://youtu.be/EzFe9SvhDZU

  Ps...Proponuję ponowne wyprawy krzyżowe. Za to wszystko co się dzieje w Europie odpowiadają rządy jakie kurwa prawo ,jakie kurwa zasady jebać ich tak samo jak oni robią to na. Od kołyski powinni to kurwa tępić bo to nie jest naród tylko bydło, cały ten Bliski Wschód wyjebać bombą atomową! Prawda jest taka, że żelazna kurtyna w pewnym sensie uratowała nas bo gdyby nie 50 lat komuny wyglądalibyśmy tak jak Francja Niemcy czy inne gówno zachodu. Dojdzie do tego i coraz głośniej się o tym mówi, że powstanie Trójmorze z Polską na czele. A cały zachód zamieni się w kolejną islamską pustynię. Poszukajcie w sieci a najlepiej darknecie ile kontenerów broni do Hiszpanii dotarło. Niemcy, Belgia, Austria, Szwecja, Anglia, Finlandia, Norwegia i Francja jest już islamska bo nawet czwarte pokolenie się radykalizuje, a przynajmniej sympatyzuje z salafitami. Góra trzy lata i będzie ciekawie. Za tak poważne przestępstwo Węgry powinny wystąpić o wydanie im sprawców gwałtu !!!! i wsadzić do swojego wiezienia na najwyższy wymiar kary. Przecież to co się kurwa dzieje to jest jakaś tragedia. Francja, Anglia, Niemcy, Szwecja, etc.. Kobiety są masowo gwałcone przez pojebane ścierwa które uciekły ze swoich plemion zostawiając swoje kobiety, kozy, owce, etc.. . Gdzie ci kurwa wielcy Niemcy co chciały rządzić całym światem?
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/imigrancisztukiwalki.jpg

  Mediolan: imigrant rzucił się z nożem na policjanta krzycząc „chce umrzeć za Allaha!” Imigrant pochodzący z Gwinei dokonał napaści na pracowników dworca autobusowego w Mediolanie. Mężczyznom udało się uniknąć bezpośredniego starcia z napastnikiem. Niepocieszony Gwinejczyk postanowił więc zaatakować nożem policjanta. Jego życiu i zdrowiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusza uratowała kamizelka kuloodporna. Na ulicach Mediolanu doszło do poważnego incydentu z udziałem imigranta z Gwinei. Mężczyzna zaatakował nożem kilku pracowników dworca autobusowego, który obsługuje połączenia z lokalnym lotniskiem. Napastnik nie zdołał im jednak bezpośrednio zagrozić ponieważ udało się im ukryć w jednym z pomieszczeń. Gwinejczyk dokonał jednak ataku z nożem w ręku na jednego z policjantów, którzy zostali wezwani przez pracowników dworca. Funkcjonariusz doznał tylko niewielkiego zranienia, a jego zdrowie ochroniła kamizelka kuloodporna. Co ważne odnotowania, napastnik rzucając się na policjanta miał krzyczeć, że „chce umrzeć za Allaha”. Mężczyzna został zatrzymany. Jak ustaliła policja, Gwinejczyk to 31-letni imigrant, który we Włoszech przebywał nielegalnie. 4 lipca zaczął obowiązywać go nakaz opuszczenia kraju. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, ale jego tożsamość udało się ustalić na podstawie odcisków palców.

  Ps...Chciał do raju. Dlaczego policjant nie spełnił prośby biednego dzikusa? Przecież podobno policja jest po to aby pomagać w potrzebie.
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Nielegalni-Imigranci-533x261.jpg

  WSTYD! Krakowscy kibice przemycili kilkuset imigrantów pochodzących z krajów arabskich. Zatrzymano 10 osób. Grupę przestępczą, która przemycała imigrantów pochodzących z krajów arabskich na terytorium Niemiec i Austrii, rozbiła Straż Graniczna. Grupa, powiązana ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców, mogła przerzucić kilkaset osób. W sprawie zatrzymano 10 osób. Jak poinformowała w piątek kpt. Katarzyna Walczak, rzeczniczka Śląskiego Oddziału Straży Granicznej, który prowadzi śledztwo w tej sprawie, ustalono w nim m.in., że członkowie zorganizowanej grupy powiązanej ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców nawiązali ścisłą współpracę z działającymi na terenie państw bałkańskich i Węgier arabskimi i afrykańskimi przemytnikami ludzi. Celem było wspólne organizowanie przemytu imigrantów pochodzących z Syrii, Iraku, Afganistanu i Pakistanu do Niemiec oraz Austrii. Transporty imigrantów, wśród nich kilkuletnich dzieci, odbywały się w trudnych warunkach, jednorazowo do kilkudziesięciu osób, samochodami dostawczymi niedostosowanymi do przewozu ludzi. „Szacuje się, że grupa dokonała przemytu kilkuset imigrantów, od których inkasowano opłaty w wysokości od 300 do 1000 euro” – podała rzeczniczka Śląskiego Oddziału SG. Przemyt rozpoczynał się z reguły na Węgrzech – w największym w tym kraju ośrodku dla uchodźców w miejscowości Bicske – albo w Budapeszcie i prowadził do Niemiec albo Austrii przez granice Czech, Słowacji i Polski – w zależności od punktu docelowego. W jednym z przypadków przewożący cudzoziemców kierowca doprowadził na terenie Słowacji do zderzenia z innym pojazdem, powodując wypadek ze skutkiem śmiertelnym. „Rozbicie grupy stało się możliwe dzięki zakrojonej na szeroką skalę współpracy Polskiej Straży Granicznej z Dyrekcją Niemieckiej Policji Federalnej w Pirnie” – podkreśliła kpt. Walczak. W ramach tej współpracy powołano m.in. polsko-niemiecką grupę dochodzeniowo-śledczą. Kurier PAP – www.kurier.pap.pl

  https://youtu.be/9tNv0ewhxeY
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Frankfurt.jpg

  Frankfurt pierwszym niemieckim miastem, w którym imigranci stanowią większość populacji! Przypadek Niemiec doskonale pokazuje do czego zmierza polityka islamizacji i wielokulturowości, która jest nachalnie promowana przez tamtejszy rząd oraz Unię Europejską. Władze Frankfurtu ogłosiły, że Niemcy oficjalnie stali się mniejszością we własnym mieście. Dziś jest to Frankfurt, a wkrótce to samo spotka kolejne miasta. Raport pod nazwą: „Frankfurt Integration and Diversity Monitoring” pokazuje, że Niemcy stanowią we Frankfurcie jedynie 48,8% populacji. Pozostałe 51,2% to imigranci z różnych państw świata. Największą mniejszością we Frankfurcie są Turcy, którzy stanowią aż 13% populacji. Z kolei 61% ludności urodzonej poza państwem to obywatele innych krajów Unii Europejskiej. Mówimy zatem nie tylko o zjawisku islamizacji, ale także osiedlaniu się mieszkańców innych państw europejskich. Dokument pokazuje również, że rodowici Niemcy generują niemal dwa razy większe zyski dla miasta w porównaniu do imigrantów. W kwestii zatrudnienia, 83% Niemców i 78% Niemek posiada pracę, zaś wśród obcokrajowców liczy te są zdecydowanie niższe – 73% mężczyzn i tylko 59% kobiet posiada zatrudnienie.

  https://youtu.be/bUWC0JrXR8w Biorąc również pod uwagę kryzys demograficzny należy stwierdzić, że Frankfurt dotarł do pewnego punktu, z którego nie ma już odwrotu. Trzeba powiedzieć wprost, że naród niemiecki zaczyna zanikać a imigranci zajmują ich miejsce. Frankfurt to dopiero początek wielkich zmian u naszego zachodniego sąsiada – wkrótce Niemcy staną się mniejszością w kolejnych miastach, takich jak Augsburg i Stuttgart. Radykalne zmiany zachodzą również w innych europejskich miastach, np. w Amsterdamie, Brukseli, Londynie i Genewie. W najbliższych dekadach Europa zmieni się więc nie do poznania.
  Za: zmianynaziemi.pl
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/krzyz.jpg

  Imigranci w Berlinie pobili mężczyznę, bo nosił łańcuszek z krzyżykiem! W Berlinie trzech młodych mężczyzn napadło i pobiło 39-latka – poinformował dziennik „Die Welt”. Prawdopodobnie napastnikom nie spodobał się łańcuszek z krzyżykiem, jaki ofiara nosiła na szyi. Rzeczniczka prasowa prezydium policji w Berlinie, w rozmowie z Polskim Radiem nie wykluczyła, że napastnikami mogli być uchodźcy z Północnej Afryki. Rzeczniczka prasowa berlińskiej policji powiedziała Polskiemu Radiu, że służby ścigania poszukują trzech młodych mężczyzn w wieku około 14-16 lat, którzy nocy w sobotę, w dzielnicy Prenzlauer Berg dokonali napadu. – Nie można wykluczyć, że poszukiwani napastnicy pochodzą z krajów arabskich – powiedziała rzeczniczka. Z zeznań świadków wynika, że sprawcy, mówiący słabo po niemiecku, wulgarnymi słowami obrażali ofiarę. Pobili go, zerwali mu z szyi krzyżyk i uciekli. Sprawę napadu potraktowano poważnie, bowiem śledztwo nad nim przejął wydział Ochrony Państwa z policji śledczej w Berlinie. Zajmuje się on zapobieganiem i zwalczaniem czynów kryminalnych motywowanych politycznie, w tym m.in. przestępstw dokonanych przez skrajną lewicę, neonazistów, cudzoziemców i skrajnych islamistów. Za: TVP.info, IAR

  https://youtu.be/X-AXbYtdc-E
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/paryzimigranci.jpg
  Paryż staje się nowym Calais – imigranci z Afryki okupują stolicę Francji! Gdy przemierza się Paryż nie sposób nie natknąć się na tak zwanych „uchodźców”. Już zupełnie normalne staje się spotkanie grup czarnoskórych wyrostków rozmawiających w różnych dziwnych afrykańskich językach. W paryskim metrze spotyka się żebrających uchodźców niekiedy przemierzających wagony boso. Widać wyraźnie, że jest coraz gorzej. Dla kogoś odwiedzającego Paryż od 2008 roku, regularnie kilka razy do roku, jak piszący te słowa, nie jest problemem zauważyć zmiany i pogorszenia sytuacji w zakresie bezpieczeństwa w „mieście miłości”. Miejscowi, zanurzeni w rzeczywistości muli-kulti, mogą tego nie dostrzegać jak w przypowieści o powoli gotowanej żabie, która pływa aż do wrzenia wody. Jednak wystarczy złapać perspektywę, aby zobaczyć zmiany, które są destrukcyjne dla francuskiego społeczeństwa. Islamizacja Francji weszła w nową fazę. Miejscowi radykalni islamiści, zwani przez niektórych dla niepoznaki „Francuzami”, zyskali ważnego sprzymierzeńca w walce z niewiernymi. Chodzi o tak zwanych „uchodźców”, czyli młodych mężczyzn w wieku poborowym, którzy milionami przybywają po pieniądze rozdawane bez pracy przez europejskie kraje socjalistyczne. Stanowią oni oczywisty rezerwuar terrorystyczny, ponieważ ich sytuacja skłania do radykalizacji. Co więcej, nawet gdyby każdy z „księciów orientu” dostawał od francuskiego rządu zasiłki to i tak nie spowoduje to, że nie dojdzie do ich radykalizacji, bo przecież na rodzimych francuskich islamistów zasiłki bynajmniej nie zadziałały i jak nienawidzili zachodniej kultury tak dalej nienawidzą i to w kolejnych pokoleniach.

  https://www.facebook.com/Islamizacja/videos/1244685522339954/ Dla Polaka wizyta w Paryżu może być nieco szokująca. Już gdy jedzie się z lotniska do miasta, w pociągach, praktycznie nie widzi się białych. Wygląda to tak, jakby proporcje ludności ciemnoskórej i białej, były zupełnie zaburzone, na korzyść tych pierwszych. Zresztą to samo widać na peronach. Być może jest to wynikiem tego, że pociąg RER B, o którym teraz mowa, przejeżdża przez miasto Saint Denis, które stanowi jedną ze stref NO GO. Możliwe też, że białych nie widać, ponieważ pracują na te zasiłki. Jakkolwiek by nie było jest to widok porażający. Poruszając się dalej w miasto, wcale nie jest lepiej i w wielu miejscach na ulicach siedzą ludzie z kartkami sugerującymi, że są syryjskimi uchodźcami, potrzebującymi pieniędzy. Piorunujące wrażenie robi na przykład przejście przez stację metra i RER, Les Halles, gdzie na co drugim rogu na ziemi siedzi okutana islamistka z dyżurnym dzieckiem, zawodząca coś po arabsku. Gdy mija się takich kilka pod rząd, można odnieść wrażenie, że to już nie Europa tylko Bliski Wschód. Do tego jednak można się przyzwyczaić, gorzej, że islamiści coraz częściej stają się agresywni względem białych. Świadczą o tym zamachy, które występują prawie codziennie, ale nie tylko. W paryskim metrze spotyka się czarnoskórych wyrostków, którzy zachowują się prowokacyjnie, jakby to oni byli u siebie. Objawia się to słownymi zaczepkami, na które najlepiej reagować odwracając wzrok i licząc, że nie będzie się przedmiotem ataku. Do tych zachowań dochodzą przemarsze bosych „uchodźców” zadających jałmużny. Większość odmawia co zapewne jeszcze bardziej frustruje tych młodzieńców z Afryki. Zastraszeni terrorem politycznej poprawności Francuzi boją się nawet publicznie wyrażać swoje zdanie na temat skutków islamizacji i wpuszczenia milionów nielegalnych imigrantów. Pod tym względem można już mówić bez cienia przesady o zanikaniu prawdziwej Francji i stopniowym powstawaniu podwalin pod stworzenie przyszłego Kalifatu Francuskiego. Nie wygląda na to, aby proces ten dało się zatrzymać, bo już jest za późno na działanie i nie ma woli politycznej do deportacji wrogiej Francji części społeczeństwa. Oznacza to nieuchronny upadek tego kieszonkowego mocarstwa, pytanie tylko czy to rezultat świadomego działania elit, czy też chaotyczny skutek bezmyślnej polityki imigracyjnej Francji, trwającej od kilku dekad.

  Za: zmianynaziemi.pl

  https://www.youtube.com/watch?v=ufCESvXRjQI

  Ps...To celowe i planowane działanie. Prawdziwi władcy wyeskalują własnie we Francji rzeź jakiej nie powstydziła by się z jej gilotynami masońska rewolucja francuska. My dla tych bogatych pojebów i nasze życie jest dla nich nic nie warte jako masy. Ich chore plany realizuje UE plan marksisty Spinnellego który od 2003 jest oficjalnym planem UE. My biali ludzie mamy być "zastąpieni " przez beznarodowy motłoch który łatwiej zdaniem tych psycholi będzie sterować .
 • @Husky
  http://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/islamizacja-dzieci-meczet.jpg

  ABSURDY POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI || Niemcy: wizyta w meczecie obowiązkowa, kto nie idzie – płaci grzywnę! 13-letni uczeń jednej z niemieckich szkół nie chciał pójść z klasą do meczetu kierowanego przez organizację podejrzaną o ekstremizm. Teraz jego rodzice muszą zapłacić grzywnę. 14 czerwca 2016 roku uczeń szkoły podstawowej w Rendsburgu w Szlezwiku-Holsztynie odmówił odwiedzenia wraz z klasą lokalnego meczetu. Chodzi o placówkę zarządzaną przez organizację Milli-Görüs, pilnie obserwowaną przez niemieckie służby ze względu na podejrzenia o powiązania ze środowiskiem radykalnych ekstremistów, w tym szerzących poglądy islamistyczne i antysemickie. Rodzicom 13-latka grozi teraz grzywna w łącznej wysokości 300 euro. W sierpniu ma rozpocząć się proces, bo para nie zgodziła się na zapłacenie kary, przekonując że ma prawo nie posyłać do meczetu swojego dziecka. Jak tłumaczą, nie przynależą do żadnej organizacji religijnej i obawiają się, że odwiedzając radykalną placówkę ich synowi grozi indoktrynacja religijna.

  https://youtu.be/DwikzXA1jRY

  Uczestnictwo w zajęciach szkolnych jest w Niemczech obowiązkowe, a nagminne nieposyłanie na nie dzieci może kończyć się nie tylko grzywną i krótkim aresztem, ale nawet odebraniem rodzicom podopiecznych. W przeszłości takie ustawodawstwo zwracało się zwykle przeciwko rodzinom chrześcijańskim, próbującym chronić swoje dzieci przed manipulacjami ideologii gender nauczanej w szkołach w ramach edukacji seksualnej.

  Źródła: Kath.net, pch24.pl

  A tutaj Holandia:

  https://www.facebook.com/Islamizacja/videos/1265975206877652/
 • @Husky coś tu nie tak, czyżby nas okłamywano?
  OBLANY TEST WS. IMIGRANTÓW. RZĄD NIE TYLKO OBCIĄŻY PODATNIKA DODATKOWYMI KOSZTAMI...
  Rząd Beaty Szydło zaakceptował decyzje Unii Europejskiej zmuszającą Polskę do przyjęcia muzułmańskich imigrantów. Po całej serii wypowiedzi, które sugerowały odrzucenie tego dyktatu, rząd skapitulował, nie próbując nawet, jak Słowacja zaskarżyć tej decyzji do sądu unijnego. Polska jest krajem, który przyjął kilka lat temu, bez żadnej solidarności unijnej, blisko stutysięczna imigrację czeczeńską. Obecnie jest krajem, który przyjął najwięcej w całej Europie, imigrantów zarobkowych z Ukrainy. Przy podejmowaniu decyzji unijnych, tych faktów nawet nie usiłowano brać pod uwagę. Natomiast rządy zarówno poprzedni, jak i obecny nie skorzystały z sugestii Marka Jurka, aby przyjmować w Polsce uchodźców chrześcijańskich z Syrii i Iraku, uchodźców, którzy we własnych krajach są brutalnie prześladowani i którym pomoc jest naszym moralnym obowiązkiem.
  Kapitulacja w tej kwestii, to coś znacznie więcej, niż tylko obciążenie polskiego podatnika kosztami utrzymania muzułmańskich imigrantów. To przede wszystkim jest otwarciem naszego kraju na napływ muzułmanów, a więc powtórzenie tego samego fundamentalnego błędu, jakie w przeszłości popełniły państwa zachodnie. To otwarcie polityki multikulturalizmu, który niszczy dziś tożsamość narodową i spójność społeczną narodów zachodnioeuropejskich, to otwarcie na różnorakiego rodzaju patologie i na islamizację naszego kraju. Po doświadczeniach krajów zachodnich, Polska powinna być szczególnie ostrożna wobec tych błędów jakie Zachodnia Europa popełniała przyjmując rzesze muzułmańskich imigrantów. Ci ludzie nie szanują ani naszych wartości, ani naszej wolności. Ich celem jest islamizacja Europy i tego celu nie tylko nie ukrywają, ale wprost coraz natarczywiej i coraz brutalniej domagają się jej respektowania. Zgoda na decyzje UE, to zgoda na zapoczątkowanie tego procesu, który dziś niszczy Zachodnia Europę, to zgoda na zdradę cywilizacji chrześcijańskiej.
  Ale ta decyzja ma jeszcze jeden groźny aspekt. Na podstawie rozszerzonej traktatem lizbońskim zasady głosowania większościowego, Niemcy za pośrednictwem struktur unijnych narzucają państwom europejskim decyzje , które są fundamentalnie sprzeczne z ich interesami narodowym. Akceptacja tej decyzji, to w praktyce przyjęcie zasady, że także w innych sferach działalności Unii będzie można narzuć państwom arbitralne decyzje, sprzeczne z ich fundamentalnymi interesami. To groźba utraty przez państwo polskie możliwości wolnego kształtowania własnej przyszłości. To jest nie tylko zniszczenie zasady solidarności europejskiej, ale radykalne ograniczenie suwerenności państwa polskiego. Dlatego kwestia sprzeciwu wobec tej arbitralnej decyzji unijnej, to kwestia naszej suwerenności. Natomiast zgoda, na ten dyktat, to tylko kontynuacja kapitulanckiej wobec Niemiec i Unii polityki rządu Ewy Kopacz. I nie zastąpi tego faktu zmiana retoryki. Bo nie o retorykę tu chodzi, tylko o naszą niepodległość. My nie możemy się na to zgodzić. I to jest zasadniczy test dla obecnego rządu. Albo będziemy mieli podmiotową politykę wobec Unii, albo będziemy podążali w kierunku przekształcenia państw narodowych, w tym naszego państwa, w polityczne wydmuszki, które nie decydują o polityce własnych narodów. To nie jest kwestia tylko kilku tysięcy imigrantów, to kwestia, czy sami będziemy decydowali o własnej przyszłości, czy też inni będą decydowali za nas.
  Marian Piłka
  historyk, wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej
 • @Husky
  Mord Polki i jej dzieci w Szwecji. Polka i trójka jej dzieci zostały bestialsko zamordowane w Göteborgu. Szwedzka policja zatrzymała podejrzanego - to ojciec i mąż ofiar. Mężczyzna - według tamtejszych mediów - pochodził z Bośni. "W mieszkaniu w dzielnicy Angered w Göteborgu znaleziono ciała 35-letniej kobiety i trójki dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Cała czwórka została zamordowana, a mieszkanie podpalone" - podaje rmf24.pl Według policji sprawcą jest 51-letni mężczyzna - pochodzący z Bośni mąż kobiety i ojciec dzieci. "Szwedzka prasa pisze, że rodzina borykała się z poważnymi problemami finansowymi. Miała długi, od dwóch lat nie opłacała czynszu i w dniu tragedii miała zostać eksmitowana" - dodaje RMF FM.
  Ps..Ona wyszła (zakochała się) w 16 lat starszym od siebie bośniackim muzelu, wiec dostała to na co zasłużyła z przepisu Qurwana. To przestroga dla naiwnych dziewczyn. Ludzie to nie bigos aby mieszać ich jak sałatkę.
 • @Husky
  Kryzys w szwedzkiej policji rozlewa się po całym kraju: "To jest jak tykająca bomba." Arytmia serca, katar żołądka, i zero czasu na regenerację. Odznaka za odznaką policyjną zostają oddawane przez policjantów w całej Szwecji. "Człowiek czuje się sfrustrowany, że nie wystarcza, że jest nas zbyt mało, że nie nadążamy za ogłaszanymi wezwaniami alarmowymi", mówi Lars Österberg z Hudiksvall. Policjantów Lars-a Österberga i Hudiksvall, Erika Westringa z Uppsali, Adama z Örebro i Ali-ego ze Sztokholmu łączy jedno, wszyscy podkreślają trudną sytuację w policji, gdzie obsada zatrudnionych policjantów zmniejsza się z miesiąca na miesiąc. "Moi koledzy, nie wytrzymują, dopada ich syndrom wypalenia zawodowego, tzw "wejście w ścianę" w miejscu pracy. " Odległości między różnymi zadaniami odbierają siły, i w wielu przypadkach policjanci nie zdążają na miejsce alarmowego wezwania. Poczucie, że nie nadążają z pomocą obywatelom zżera wielu policjantow. Lars Österberg pracuje w policji w Hudiksvall od 23 lat. "Widzę szare twarze moich kolegów i beznadzieję w oczach." "Sytuacja w policji jest wyrazem narastającego chaosu. Jesteśmy zmuszeni pracować ponad normę, poza godzinami pracy, jest nas zbyt mało, aby zabezpieczać duże okręgi w Uppsali, Enköping, i inne w Uppland. " mówi Erik Westring, który właśnie oddał policyjną odznakę. Wszystkie oddziały policyjne, nawet te, które pracują w cywilu zmuszone są do ekstra wypadów, i nagłych ulicznych wydarzeń. Adam, który od 10 lat pracuje w Örebro, w jednostce patrolowej, mówi o 45 wyjazdach wozów policyjnych w ciągu jednego dnia. Obsada patroli policyjnych w Örebro zmniejszyła się do tego stopnia, że policjanci zmuszeni są do jednoosobowych wyjazdów na wezwanie w teren. " Nie mamy czasu, aby pracować nad profilaktyką przeciwko przestępczości, wszystkie zobowiązania wobec obywateli, są tylko na papierze." Związki zawodowe policji są krytyczne wobec zaistniałej sytuacji, podkreślają konieczność zwiększenia ilości policjantów, podniesienia pensji, która leży poniżej średniej krajowej, i poprawy warunków pracy policji. "Serce boli, kiedy ambicja i żar powołania wypala się." - mówią odchodzący z zawodu policjanci. Adam i Ali, to imiona sfingowane. Policjanci pragną pozostać anonimowymi ze względów osobistych.

  https://www.svt.se/nyheter/lok...
 • @kula Lis 67 17:39:34
  Szwedzi twierdzą, że to jedna z najbardziej rytualnych historii w ciągu ostatnich lat.
 • @Husky 18:18:53
  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2017/07/szwecja-graf-rw-300x225.jpg
  Dramat ofiar muzułmańskiej pedofilii trwa, a Polsat cenzuruje o niej informacje..Trwa dramat 14-letniej dziewczynki, której pedofilskie małżeństwo ze starszym mężczyzną sąd w Szwecji uznał za legalne i zezwolił na dalsze jej wykorzystywanie seksualne – służy ona swojemu mężowi jako obiekt seksualny od 12 roku życia. Z kolei w Polsce Polsat odmówił w lipcu tego roku komercyjnego zareklamowania miesięcznika „Moja Rodzina” ponieważ stwierdzenie tam faktu, że Mahomet uprawiał seks z sześcioletnią żoną miało zdaniem ekspertów Polsatu urażać uczucia religijne…

  Co do Szwecji, legalna pedofilia jest tam możliwa tylko pod pewnym warunkiem. Pedofil musi być muzułmaninem albo wyznawcą innej religii, w której wykorzystywanie seksualne dzieci jest na porządku dziennym i nocnym.

  Jak doszło do akceptacji pedofilii w Szwecji? – Dziewczynka – imigrantka z Syrii – jest obecnie w ciąży i ma czternaście lat. Szwedzki sąd zaś uznał, że jej małżeństwo jest ważne, bowiem jest ona wystarczająco dojrzała, a także z powodu przyczyn religijnych i kulturowych – informował Malydziennik.pl powołując się na Speisa.com

  – Służby socjalne Szwecji, gdy odkryły, że dziecko jest wykorzystywane seksualnie i uznaje się je za pozostające w małżeństwie, natychmiast złożyły sprawę do sądu, ale sędzia nie dopatrzył się niczego złego w pedofilskim małżeństwie. Jego zdaniem dziewczynka dorastała w odmiennym środowisku religijnym i kulturowym, więc w jej małżeństwie nie ma nic złego – czytamy na serwisie Malydziennik.pl

  W wywiadzie opublikowanym 22 lipca w Prawy.TV Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera, odpowiadając na pytania ks. Ryszarda Halwy SAC tłumaczyła, że już Mahomet był pedofilem (uprawiał seks udowy ze swoją 6-letnią żoną, a od jej 9 roku życia – seks tradycyjny, inwazyjny…). Prorok zaś jest wzorem do naśladowania dla każdego islamisty. Najnowszy numer miesięcznika „Moja Rodzina” poświęcony jest m.in. pedofilii w islamie oraz pedofilii samego proroka. Reklama lipcowego numeru została z powodu powyższej tematyki nieprzyjęta w telewizji Polsat nawet na zasadach komercyjnej reklamy. Stacja tłumaczyła odmowę reklamy pisma ewentualnym urażeniem uczuć religijnych.
  Robert Wyrostkiewicz
 • @Husky 18:18:53
  https://reporters.pl/8861/samobojcze-komando-173-dzihadysci-wyruszyli-zabijac-w-europie/
 • @Husky 18:18:53
  https://reporters.pl/8859/saudyjski-ksiaze-aresztowany-nagrania-ujawniaja-co-robil-mocne-zabawy-wideo/

  https://youtu.be/5_p4BLCqyNk
 • @Husky 18:18:53
  https://reporters.pl/8853/imigranci-pokroili-14-latke-na-kebaby-matka-pozywa-policje-ktora-ich-wypuscila/
 • @Husky 18:18:53
  https://reporters.pl/8770/i-co-zrobic-z-tymi-dziewczynami-w-mosulu-schwytali-20-terrorystek-z-niemiec-rosji-i-kanady-foto/
 • @Husky 18:18:53
  https://reporters.pl/8724/ten-obled-sie-nie-skonczy-merkel-nie-bedzie-zadnej-gornej-granicy-przyjmowania-imigrantow/
 • @Husky 18:18:53
  https://reporters.pl/6857/szwedzi-listy-pisza-imigranci-nie-czytaja-poczta-przestala-dzialac/
 • @Husky 18:18:53
  https://reporters.pl/8842/kwasem-po-brzuchu-imigrantom-nie-spodobala-sie-ciezarna-kobieta-wideo/

  https://youtu.be/MyRl7DEkoow
 • @Husky 18:18:53
  https://reporters.pl/8840/burmistrzu-pobudka-czas-na-muzulmanskie-modly-wideo/

  https://youtu.be/Zavty6ZTvzU
 • @Husky 08:16:40
  https://reporters.pl/8719/bejsbolowa-sprawiedliwosc-na-sycylii-miejscowi-spuscili-lomot-imigranckim-bandytom-wideo/

  https://youtu.be/4egTaBhtA9k
 • Choroby które posiada ludność Afrykańska są faktem
  ,a skoro są faktem dlaczego nie można o tym głośno mówić ?
  w Afryce panują choroby obce EU

  https://pbs.twimg.com/media/DFl5Qk6XkAE27sQ.jpg
 • Szwedka zaprosiła na nocleg imigrantów. Zamiast spać, zgwałcili jej 14-letnią córkę!
  Kobieta z szwedzkiego Västmanland zaoferowała nocleg uchodźcom z Bliskiego Wschodu. W podziękowaniu za gościnę, zgwałcili jej 14-letnią córkę.

  W listopadzie ubiegłego roku Szwedka przenocowała czterech uchodźców w wieku 20-25lat, którzy byli krewnymi innego uchodźcy, którego już wcześniej ugościła. Po wyjeździe szybko okazało się, że jej 14-latnia córka została zgwałcona przez jednego z nich. To 25-letni Syryjczyk.

  Mężczyzna miał najpierw upić nastolatkę, a następnie wykorzystać seksualnie. 14-latka pamięta, że prosiła kolegów uchodźcy, aby go powstrzymali, jednak nie mieli zamiaru jej pomóc. To jednak nie koniec, gdy ich dom opuściło czterech dorosłych uchodźców, córka Szwedki została zgwałcona ponownie, tylko, że przez niepełnoletnich, którzy często odwiedzali dziewczynę w domu. Dziewczynka była w bardzo złym stanie psychicznym, do szkoły powróciła dopiero po kilku miesiącach.

  Sąd Okręgowy w Västmanland wymierzył karę tylko 25-latkowi. Trafi do więzienia na 2 lata i dziesięć miesięcy więzienia. Musi również wypłacić ofierze odszkodowanie w wysokości 115 tys. koron.

  Prokurator poinformował, że przestępca seksualny prawdopodobnie nie będzie deportowany.

  źródło: friatider.se

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej