Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
603 posty 20021 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Zamachowca z Londynu pochowali jak (niewiernego) psa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chcieli zostać bohaterami i walcząc z niewiernymi, liczyli za pewne na nagrodę w raju. Okazało się jednak, że nie mogli liczyć nawet na odpowiednie modlitwy i godny pochówek

                      

 

Terrorysta z London Bridge, Khuram Butt, został pochowany w tajemnicy, bez ceremonii pogrzebowej i obecności żałobników. To dość niecodzienna sytuacja, bo zgodnie z muzułmańskimi tradycjami, każdy wyznawca islamu ma prawo do pochówku, niezależnie od tego jak żył i co zrobił.

W tym wypadku 130 imamów, najprawdopodobniej pod naciskami opinii publicznej, odmówiło rodzinie zmarłego swojej posługi. Terrorysta został pochowany bez odpowiednich modlitw pogrzebowych.
Po tym jak cmentarze odmówiły przyjęcia ciała, rodzina zmuszona była pochować Butta, bez żadnej ceremonii, na najbliższym cmentarzu komunalnym we Wschodnim Londynie. Nie była przy tym obecna nawet matka terrorysty, która od czasu zamachu bardzo podupadła na zdrowiu. Nie powiadomiono także przyjaciół i znajomych.
Butt przewodził trójce terrorystów, którzy dokonali ataku w pobliżu London Bridge 4 czerwca tego roku. Rozpędzonym vanem wjechali w grupę pieszych na moście, a następnie atakowali nożami przypadkowych przechodniów. W wyniku tego aktu terroru zginęło 8 osób, a wiele zostało ciężko rannych. Wszyscy napastnicy zostali zastrzeleni przez brytyjskie służby.
Chcieli zostać bohaterami i walcząc z niewiernymi, liczyli za pewne na nagrodę w raju. Okazało się jednak, że nie mogli liczyć nawet na odpowiednie modlitwy i godny pochówek.
Na zdjęciu Khuram Butt, kiedy nawracał niewiernych jeszcze słowem. Miał skończyć w raju, a tymczasem pochowali go jak (niewiernego) psa
 
http://www.tygodniknarodowy.pl/7905/zaden-cmentarz-nie-chcial-/
 
Zawrzało w świecie Islamu!

Ktoś wypuścił w Internecie "Kamasutrę dla muzułmanek"
 
               


Rewolucja kulturowa, a może akcja jakichś służb, której celem jest wywołanie napięcia w świecie Islamu? Jedno jest pewne - „Poradnik po dozwolonym seksie”, książka, która pojawiła się w siecie i z miejsca wywołała falę kontrowersji, sprowokowała liczne dyskusje w kręgach muzułmańskich.
Wspomniana pozycja liczy sobie 54 strony. Jej autorem jest osoba podająca się jako Umm Muladhat. To kompendium wiedzy skierowane do muzułmanek zawiera w sobie m.in. instruktaż całowania, pieszczot czy opis pozycji seksualnych. Nic więc dziwnego, że islamscy radykałowie na wieść o "Poradniku" wpadli w szał, zarzucając autorowi ukrywającemu się pod pseudonimem propagowanie "rozwiązłości". Z góry odmienne zdanie mają nieliczne organizacje wyemancypowanych muzułmańskich kobiet, które chwalą "odważną" książkę za złamanie tematu tabu.
 
http://www.tygodniknarodowy.pl/7920/zawrzalo-w-swiecie-islamu-ktos-wypuscil-w-internec/
 
 
Skąd w islamie bierze się upośledzenie umysłowe oraz niski iloraz inteligencji?
 
Kazirodztwo to zachowania seksualne pomiędzy krewnymi, które są zakazane w wielu krajach. Kazirodztwo zaliczane jest najczęściej do patologii seksualnych. U większości społeczeństw jest to zachowanie najbardziej potępiane, jednak istnieją kultury, które w pełni akceptują związki kazirodcze. Jedna z nich to kultura islamska.
 
               
 
 
Sura An-Nisa, fragment Koranu uznawanego przez muzułmanów za bezpośrednie słowa Boga skierowane do Mahometa, precyzuje, z którymi kobietami wolno się żenić mężczyznom wedle islamu:

- Nie żeńcie się z niewiastami, które były żonami ojców waszych, jest to występek, jest tu ścieżka do zguby; lecz jeśli się złe stanie, zachowaj twą niewiastę. Nie wolno wam żenić się: z matką, z waszymi córkami, siostrami, synowicami, mamkami, ich córkami, z matkami żon waszych, z córkami niewiast, którymi się opiekujecie, chybabyście nigdy nie mieszkali z ich matkami. Nie będziesz także pojmował: twoich pasierbic, ani dwie żyjące siostry; jeżeli występek popełniony. (4:26-27)

Jednak niekoniecznie jest tak w rzeczywistosci.

https://youtu.be/EykqyA85Pxc
https://www.facebook.com/DziennikNarodowy/videos/1144899482201414/
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Zabójstwo honorowe w Londynie. Zgwałcił 19-latkę i podciął jej gardło
  19-letnia Celine Dookhran najpierw została porwana, następnie brutalnie zgwałcona i zamordowana. Na końcu jej ciało morderca poćwiartował i ukrył w zamrażalce. Brytyjskie media opisują dziś historię zabójstwa honorowego Hinduski, które wydarzyło się w Londynie.

  https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/07/nintchdbpict000341098942-e1500963802552.jpg?strip=all&w=393&quality=100

  Po gwałcie podcięto jej gardło
  Bezpośrednią przyczyną śmierci było wykrwawienie w wyniku podcięcia gardła.

  Służbom udało się już złapać mordercę. Jest nim 33-letni Mujahad A., który usłyszał już zarzuty gwałtu i morderstwa Celine Dookhran oraz gwałtu i usiłowania zabójstwa innej 21-letniej kobiety. Zarzuty usłyszał również 28-letni Vincent T., który miał pomagać w uprowadzeniu młodych kobiet. Obaj mężczyźni zostali aresztowani. Rozprawa została wyznaczona na 21 sierpnia.

  "Zabójstwo honorowe"

  Zabójstwo honorowe motywowane jest chęcią "zmycia hańby" spowodowanej uznawanym za rzekomo niewłaściwe zachowanie jej członka. Czasami do zabójstwa wystarczy samo podejrzenie, że doszło do takiego zachowania. Ofiarami bywają w większości młode kobiety, najczęściej żyjące w społecznościach bądź kulturach, w których reputacja kobiety (żony, córki) stanowi o reputacji rodziny. Zabójstwo „w obronie honoru rodziny” popełniane jest przez męskich członków rodziny, tj. ojców, braci, wujów, kuzynów.

  http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Zabojstwo-honorowe-w-Londynie-Zgwalcil-19-latke-i-podcial-jej-gardlo
 • Brytyjczyk pójdzie na pół roku do więzienia za zaatakowanie muzułmanki ... boczkiem
  36-letni Alex Chivers został skazany przez sąd w Londynie na karę 25 tygodni więzienia oraz 115 funtów grzywny za zaatakowanie na jednej z ulic brytyjskiej stolicy muzułmańskiej dziewczyny. Szła ona z matką, gdy Chivers z założonym - dla utrudnienia identyfikacji - na głowę kaskiem motocyklowym i narciarskimi goglami na oczach, podszedł do niej i rzucił jej w twarz............ boczek.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/static/uploads/blog/Alex-Chivers-jailed-hit-Muslim-girl-bacon-823230.jpg

  Robiąc to, jednocześnie obrażał ją, nazywając "brudem z ISIS" i mówiąc, że "zasłużyła na atak". Cały incydent był przez znajomego Chiversa nagrany na telefon komórkowy. Chociaż dziewczynka nie doznała żadnych obrażeń, ale twierdzi, że poniosła szkody psychiczne. Według policji w Londynie, podobnych przypadków jest więcej, ale zwykle nie są zgłaszane
 • Od razu widać że autor tego tekstu wali w klawiaturę rękami czarnymi od pługa
  // zgodnie z muzułmańskimi tradycjami, każdy wyznawca islamu ma prawo do pochówku//

  do liceum nie chodził to i nie wie że to nie żadna "muzułmańska tradycja"
  a jeden z najstarszych dylematów etycznych rozstrzygnięty jakieś dwa i pół tysiąca lat temu.

  //In Antigone, Sophocles asks the question, which law is greater: the gods' or man's. Sophocles votes for the law of the gods. He does this in order to save Athens from the moral destruction which seems imminent. Sophocles wants to warn his countrymen about hubris, or arrogance, because he believes this will be their downfall. In Antigone, the hubris of Creon is revealed.

  Creon's decree to leave Polyneices unburied in itself makes a bold statement about what it means to be a citizen, and what constitutes abdication of citizenship. It was the firmly kept custom of the Greeks that each city was responsible for the burial of its citizens. Herodotus discussed how members of each city would collect their own dead after a large battle to bury them.[19] In Antigone, it is therefore natural that the people of Thebes did not bury the Argives, but very striking that Creon prohibited the burial of Polyneices. Since he is a citizen of Thebes, it would have been natural for the Thebans to bury him. Creon is telling his people that Polyneices has distanced himself from them, and that they are prohibited from treating him as a fellow-citizen and burying him as is the custom for citizens.

  In prohibiting the people of Thebes from burying Polyneices, Creon is essentially placing him on the level of the other attackers—the foreign Argives. For Creon, the fact that Polyneices has attacked the city effectively revokes his citizenship and makes him a foreigner. As defined by this decree, citizenship is based on loyalty. It is revoked when Polyneices commits what in Creon's eyes amounts to treason. When pitted against Antigone's view, this understanding of citizenship creates a new axis of conflict. Antigone does not deny that Polyneices has betrayed the state, she simply acts as if this betrayal does not rob him of the connection that he would have otherwise had with the city. Creon, on the other hand, believes that citizenship is a contract; it is not absolute or inalienable, and can be lost in certain circumstances. These two opposing views – that citizenship is absolute and undeniable and alternatively that citizenship is based on certain behavior – are known respectively as citizenship 'by nature' and citizenship 'by law.'//

  PS
  faktycznie, chamstwo się szerzy i zagraża filarom naszej cywilizacji
 • @ikulalibal 21:29:42
  zgodnie z muzułmańskimi tradycjami pochowali go jak (niewiernego) psa
  tyle
 • @ikulalibal 21:29:42
  Islam to religia pokoju. No i szacunku wobec kobiety.

  I have no idea! But what do feminists say about this Muslim Niqab steam jet washing system?

  https://twitter.com/OnlineMagazin
 • autor
  /każdy wyznawca islamu ma prawo do pochówku / przecież go pochowano, to o co chodzi w tej notce?
  Co autor chciał przekazać?
 • @roux 08:07:42
  /każdy wyznawca islamu ma prawo do pochówku / przecież go pochowano, to o co chodzi w tej notce?
  Co autor chciał przekazać?
  ŻE JEST IDIOTĄ..

  "Skąd w islamie bierze się upośledzenie umysłowe oraz niski iloraz inteligencji?" - PYTA ÓW NIEDOROZWÓJ

  A TYMCZASEM BARDZIEJ NA MIEJSCU JEST PYTANIE :
  Skąd u HUSKIEGO bierze się upośledzenie umysłowe oraz niski iloraz inteligencji ?
 • @Husky 21:10:42
  łagodny brytyjski wymiar sprawiedliwości...
 • @Paulus Aquarius 10:09:54
  Chyba nie doczekam się odpowiedzi ;-))
 • @Paulus Aquarius 10:09:54
  Skąd u Paulusa Aquariusa bierze się upośledzenie umysłowe oraz niski iloraz inteligencji ?

  Skąd
 • @roux 11:06:51
  ale jakiej ?
 • @Husky 17:09:52
  O co chodzi w notce I co Autor chciał przekazać?
  pzdr
 • @ikulalibal 21:29:42
  Wywieranie zemsty na zmarłym jest przejawem zupełnego zbydlęcenia, dla Kreona nie ma żadnego usprawiedliwienia. Tym bardziej nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tych, którzy mienią się chrześcijanami.
  Wyraźnie jest o tym napisane w Piśmie Świętym.
 • @roux 18:42:07
  Wyraźnie napisałem że za to co zrobił miał "uroczysty" pogrzeb.
  I tak ma szczęście że to nie w czasach UB czy NKWD i odbyło się to w cywilizowanym kraju
  Wystarczy
  pzdr
 • @Husky 19:00:00
  Unikasz odpowiedzi, masz prawo ;-))
 • @roux 22:48:14
  odpowiedzialem 2 razy
 • Former German Cop: “Angela Merkel is the Worst Thing That Ever Happened to Germany and Europe”
  https://pbs.twimg.com/media/DFsIk_eXYAAea7t.jpg
 • @Paulus Aquarius 10:09:54
  Zalecam diazepam (do 60 mg/d w dawkach podzielonych), lorazepam i oksazepam.
  Powinno pomóc
  I pamietaj o kolorach
 • @Husky 08:31:49
  "Zalecam diazepam (do 60 mg/d w dawkach podzielonych), lorazepam i oksazepam.
  Powinno pomóc
  I pamietaj o kolorach"

  Stan mojej osobowości nie wymaga stabilizowania go lekami, którymi tu wymieniłeś a które to wydają się być koniecznie stosowane przez ciebie.
  Zresztą to właśnie ja kilkukrotnie sugerowałem ci skonsultowanie się ze specjalistą od zaburzeń psychicznych, gdyż jest aż nadto widoczne, że taka pomoc jest ci potrzebna.
  To co napisałeś to nieudolny sposób przypisania mi swoich dolegliwości -po raz kolejny kopiujesz jak papuga teksty kierowane przeze mnie do ciebie, co wygląda po prostu żałośnie. Spróbuj wymyślić coś oryginalnego, szczególnie jeśli rozmawiasz z osobą, której z dużą dozą prawdopodobieństwa, nie dorastasz do pięt.

  ;)
 • @Paulus Aquarius 17:20:24
  Jedna osoba zginęła, a pięć zostało rannych w ataku z użyciem długiego noża, do którego doszło w piątek w jednym z supermarketów w Hamburgu. Sprawca został zatrzymany

  http://i.iplsc.com/hamburg-policja-na-miejscu-zdarzenia/0006Q320WBUFKIX8-C122-F4.jpg

  Uzbrojony w długi nóż kuchenny napastnik wtargnął po godzinie 15 do supermarketu sieci Edeka w dzielnicy Hamburga Barmbek. O godz. 15.11 do straży pożarnej napłynęły pierwsze zgłoszenia o zajściu. Powołując się na naocznych świadków, dziennik "Bild" podał, że napastnik krzyczał "Allahu Akbar".
  "Stałam przy kasie, gdy zakrwawiony napastnik pojawił się obok mnie. Miał długi nóż. Bałam się, że zginę. Mężczyzna wyrzucił do góry ramiona, zawołał 'Allahu Akbar' i wybiegł ze sklepu" - powiedziała stacji telewizyjnej NTV jedna z klientek.
  Po ucieczce z supermarketu sprawca nadal atakował przechodniów. Ścigający go świadkowie zdarzenia obezwładnili go, wspólnie z policjantami po cywilnemu, w pobliżu miejsca zdarzenia.
  Jak pisze "Bild", związany mężczyzna umazany krwią został odtransportowany z miejsca przestępstwa policyjnym samochodem. Tabloid opublikował na stronie internetowej zdjęcie rzekomo pojmanego z głową zasłoniętą papierowym workiem. Policja potwierdziła, że mężczyzna jest lekko ranny.
  Policja poinformowała, że sprawca działał sam i nie miał wspólników. Początkowo media pisały o poszukiwaniu drugiej osoby. Policja nie zidentyfikowała dotychczas sprawcy. Nieznany jest też motyw ataku. Zill zaznaczył, że śledztwo uwzględnia wszystkie możliwe wątki.

  Z Berlina Jacek Lepiarz (PAP)
 • @Husky 18:57:37
  To nie do mnie komentarz...
  Na wklejki to sobie rozmawiaj i innym kundlowatym przychlastem lisem
 • Muzułmański lider: Biała rasa wkrótce wyginie. Muzułmanie mają obowiązek zapładniać wasze kobiety
  Dyrektor australijskiego Zarządu Certyfikacji Halal (Halal Certification Authority), Mohamed Elmouelhy, ogłosił w skasowanym już poście na Facebooku że "biała rasa wymrze" w ciągu najbliższych 40 lat, a zatem "australijskie kobiety potrzebują muzułmanów do zapładniania".

  http://www.dzienniknarodowy.pl/static/uploads/blog/rsz_maxresdefault_3_1_8spovi5.jpg


  Jego komentarze nawiązują do badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Hebrajskiego - opublikowanych w czasopiśmie Human Reproduction Update. Wykazały one pogorszenie się jakosc nasienia i związany z tym spadek płodności wśród mężczyzn w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Nowej Zelandii.

  - Według Uniwersytetu Hebrajskiego liczebność plemników u Australijczyków zmniejszyła się o 52 procent w ciągu ostatnich 40 lat, więc wasi mężczyźni są wymierającym gatunkiem - napisał w komentarzu Elmoulhy. - Australijskie kobiety potrzebują nas zapładniania, by mogły być w otoczeniu muzułmańskich dzieci, podczas gdy (biali mężczyźni - przyp.red.) pijacy piwo, palący papierosy, wstrzykujący sobie narkotyki mogą tylko pomarzyć sobie o tym, do czego muzułmanie są zdolni.

  - Jeśli ten kraj dalej będzie krajem bigotów, biała rasa wymrze przez następne 40 lat. Muzułmanie mają obowiązek sprawić, by wasze kobiety były szczęśliwe - kontynuował Elmoulhy. - Ponieważ wymieracie, lepiej znajdźcie sobie miejsce na lokalnym cmentarzu. Jeśli nie możecie sobie na to pozwolić, samobójstwo jest tańszą alternatywą dla bigotów.

  Oburzenie na komentarz Elmoulhy'ego, spotęgowane przez informacje w wielu australijskich mediach spowodowały iż usunął on ten post. Tłumaczył potem, że specjalnie zamieścił go - ale tylko po to by "poirytować dwulicowców".


  http://www.dzienniknarodowy.pl/7650/muzulmanski-lider-biala-rasa-wkrotce-wyginie/
 • Bunt włoskich NGO-sów!
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/07/31/825/360/889f5ca037d74ccbb9996e49582cf16e.jpeg


  Bunt włoskich NGO-sów! Większość organizacji pozarządowych nie podpisała kodeksu zasad udziału w ratowaniu migrantów. Większość organizacji pozarządowych, wśród nich Lekarze bez Granic, nie podpisała kodeksu zasad udziału w ratowaniu migrantów na Morzu Śródziemnym. Kodeks postępowania opracowało MSW Włoch, które od jego aprobaty uzależnia zgodę na udział w operacjach. Włoskie media podały w poniedziałek, że nowe reguły podpisała organizacja Save the Children. Oprócz Lekarzy bez Granic złożenia podpisu odmówiła też niemiecka NGO Jugend Rettet, której przedstawiciele przybyli do siedziby MSW w Rzymie. Reprezentanci innych organizacji nie byli zaś obecni. Wcześniej hiszpańska Proactiva Open Arms ogłosiła, że także nie podpisze nowych zasad. Władze Włoch zapowiedziały, że ci, którzy tego nie zrobią, muszą liczyć się z podjęciem „kroków” wobec nich. Jako jedną z hipotez wymienia się zakaz wpuszczania statków tych NGO do włoskich portów. Kilka spotkań z delegacjami stowarzyszeń pomocy humanitarnej nie rozwiało ich wątpliwości i sprzeciwu wobec niektórych punktów kodeksu. Największe kontrowersje budzi postawiony przez MSW warunek, by na statkach organizacji obecni byli przedstawiciele policji sądowej w celu rozpoczęcia śledztwa w sprawie przemytu migrantów. Ponadto wymaga się, by jednostki te unikały przekazywania uratowanych na morzu ludzi na pokłady innych jednostek. Na liście 13 wymogów, których spełnienia strona włoska oczekuje od NGO, jest także zobowiązanie, że statki nie będą wpływać na wody libijskie z wyjątkiem sytuacji, w których istnieje bezpośrednie zagrożenie, oraz że nie będą uniemożliwiać działalności libijskiej Straży Przybrzeżnej. Statki organizacji nie będą też mogły nadawać żadnych sygnałów, by nie zachęcać migrantów do wyruszania w drogę i nie naprowadzać ich łodzi w swoją stronę. Wymaga się też pełnej współpracy ze służbami koordynującymi operacje na Morzu Śródziemnym. Zapisano również wymóg przedstawiania raportów na temat źródeł finansowania władzom kraju, pod którego banderą pływa statek. Niemiecka organizacja Sea Watch uznała dokument włoskiego MSW za „w dużej części nielegalny”. Media zwracają uwagę na to, że minister spraw wewnętrznych Marco Minniti chce, aby kodeks natychmiast wszedł w życie, i określa go jako „niezbędny dla bezpieczeństwa państwa”. Przypomniał zarazem, że ponad 40 procent uratowanych na morzu migrantów przypływa na wybrzeża Włoch statkami organizacji pozarządowych. Władzom w Rzymie zależy na uregulowaniu zasad ich działalności, a także na tym, by umożliwić Straży Przybrzeżnej Libii prowadzenie operacji na wodach tego kraju w ramach walki z przemytnikami migrantów. W ostatnim czasie wielokrotnie kierowano zarzuty pod adresem załóg statków NGO, że sprzyjają one napływowi migrantów, ponieważ wręcz wypływają w kierunku ich łodzi i pontonów ku brzegom Libii. Włoska opozycja krytykująca politykę migracyjną rządu, wśród niej Ruch Pięciu Gwiazd, twierdzi, że organizacje pozarządowe działają jak „taksówki”, które zabierają migrantów z dryfujących łodzi i transportują ich do Włoch. Prokuratura na Sycylii wszczęła przed kilkoma miesiącami dochodzenie dotyczące udziału organizacji pozarządowych w patrolach na trasach przerzutu migrantów. Poważne zastrzeżenia wobec nich zgłosiła też unijna agencja ds. granic Frontex. Ps...Na zdjęciu tradycyjnie same kobiety, dzieci i starcy uciekający przed wojną z afryki a następnie uciekający przed wojną z Włoch i Francji do Szwecji, Anglii i Niemiec. Merkel powiedziała, że potrzebni inżynierowie, lekarze, informatycy, architekci jak widać na pontonie to sami wykształceni ludzie a nawet chirurdzy z narzędziami maczetami i nożami przybyli. Ten kodeks postępowania organizacji pozarządowych pokazuje jak się odbywa sprowadzanie migrantów. Sprzeciw tych organizacji to potwierdza. Wierzycie dalej w spontaniczność tego najazdu? To stopniowy koniec Europy. Postępująca anarchia, zalew imigrantami, pasywność sterroryzowanych "polityczną poprawnością" i strachem przed jej skutkami, zmanipulowanych mediami ludzi. Miała być pomoc humanitarna dla Syrii a w rezultacie przesiedlono Afrykę. O Syrii muzułmańskiej już nikt nie pisze bo przesiedlona do Europy. Kto tych przesiedleńców z Afryki utrzyma jak sprowadzą swoje plemiona, żony, rodziny i kozy? Włochy to skorumpowane państwo a te NGO to biznes mafijny . Za kilka lat Włochy będą upadającym krajem. Jedźcie tam teraz, dopóki jeszcze można w miarę spokojnie zwiedzać. Czas wyjść z żydo-lewacko-pedalsko-genderowo i już muzułmańskiej Unii bo Polski nie stać na utrzymanie Afryki.


  kula Lis 67
 • Pijani i naćpani "UCHODŹCY" w Paryżu!
  Szok! Imigranci "Ubogacają kulturowo" stolicę Francji! MOCNE! https://www.youtube.com/watch?v=23XtoujJbjM&t=6s

  Zobacz ciapatych na schodach ruchomych ! HIT !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=zAn4ABIZoEs


  kula Lis 67
 • Niemcy cieszą się tak, z napływających nachodźców z Bliskiego i Środkowego Wschodu oraz z Afryki, że
  że coraz więcej podań o broń składają...I nie trzeba żadnych radykalnych islamistów, wystarczą 4 baby z wózkami, które wszczynają burdę w autobusie, że liczne jednostki policji muszą bitwę (z 80 uczestnikami) opanować, albo tak jak wczoraj Rommerskirchen do ratusza wpada 11 osobowa rodzina iracka (matka i 10 dzieci) i robi rozróbę u burmistrza - rzucają krzesłami, strącają obrazy, tłuką donice - wielka akcja policji i ....nie wiadomo o co tym ludziom chodziło! Niemcy są ubogacone!
  https://www.welt.de Załączam video z "pokojowymi muzułmanami". Obejrzyjcie szczególnie 3:09 jak lubisz "potyczkę na krzesła".

  http://www.youtube.com Germany wkrótce zaginą i to jest dobra wiadomość dla Polski, że nie będzie już tego zbrodniczego kraju. W Niemczech zrobiono sondaż uliczny : czy jesteś za przyjmowaniem uchodźców, 5% powiedziało NIE, 5% powiedziało TAK a pozostali nie zrozumieli pytania :-) Kiedyś za czasów komuny opowiadano sobie dowcip na temat Niemców, dotyczył on przeszczepiania mózgów ! Była mowa, że niemieckie byłyby najbardziej pożądane do przeszczepów bo są najmniej używane, no i coś w tym jest ! Przedstawiam symulację napływu ludności z Afryki do Europy (w tym do Niemiec).
  Jeśli nie zmieni się prawa w Europie to ten napływ nie skończy się NIGDY, a populacja Europejczyków po prostu zniknie w morzu imigrantów z Afryki. Szczegóły niżej.

  Afryka jest w stanie wysyłać do Europy miliony ludzi rocznie bez jakiejkolwiek zmiany obecnej populacji ludności na tym kontynencie. To proste prawa demografii.

  Symulacja demografii krajów Afryki w przypadku, gdyby Europa przyjęła wszystkich imigrantów.

  W tej chwili populacja Afryki liczy 1.26 mld ludzi.
  Załóżmy, że Europa zacznie przyjmować wszystkich
  a Afrykańczycy zaczną mieć po 4 dzieci (co jest w zasadzie ograniczeniem obecnej populacji w Afryce).
  Liczba ludzi w wieku rozrodczym to ok 25% populacji,
  czyli liczba nowych mieszkańców po 20 latach (jedno pokolenie)

  1.26*10^9*0.25/2 - liczba rodzin w wieku rozrodczym.
  (1.26*10^9*0.25/2)*4 = 0.63 mld - liczba nowych mieszkańców po 20 latach

  W między czasie 25% starej liczby ludności umrze,
  czyli mamy: 75% starej populacji + wszyscy nowi =
  =1.26*10^9*0.75 + 0.63*10^9 = 1.575 mld ludzi.

  Afryka nie może wyżywić więcej mieszkańców,
  czyli cała nadwyżka popłynie do Europy czyli po 20 latach przypłynie

  1.575 - 1.26 = 0.315 mld ludzi

  Czyli 15 milionów ludzi rocznie.

  Czyli w ciągu 20 lat to Europy może przypłynąć 0.315 mld ludzi bez zmiany populacji ludzi w Afryce.
  To tylko świeża nadwyżka możliwa do "wyprodukowana" w ciągu 20 lat. Co daje średnio 15 milionów ludzi rocznie.
  To jest ilość, która może przybyć z Afryki bez najmniejszego problemu. Można powiedzieć przez przypadek, przy pomyślnych wiatrach tyle ludzi może przyjechać bez zmiany obecnej populacji w Afryce.

  Moja symulacja dotyczy całej Afryki, ale ktoś może pomyśleć, że tylko Afryka Północna ma znaczenie … czyli np. podaną liczbę należy podzielić przez 10 (wydaje mi się, że Afryce Północnej mieszka więcej ludzi, ale niech będzie i 10). Wtedy do Europy przybędzie 15/10=1.5 milion ludzi rocznie … i tyle właśnie do Europy jeździ uchodźców rocznie w ostatnich latach.

  Jeszcze raz podkreślam, uchodźcy, których tu liczę to tylko „nadwyżka”. Ci ludzi mogą przyjechać do Europy bez jakiejkolwiek zmiany w populacji oraz przyroście demograficznym na terenie Afryki. W moich obliczeniach przyjąłem 4 dzieci na rodzinę, co w warunkach afrykańskich jest liczbą mocno zaniżoną.

  Ile ludzi może przyjechać, gdy Afrykańczycy będą mieli więcej dzieci?
  Oto szacunkowe liczby:

  Przy 6 dzieciach po 20 latach do Europy może przyjechać 0.63 mld ludzi.
  Co daje średnio 31 mil ludzi rocznie.

  Przy 8 dzieciach po 20 latach do Europy może przyjechać 0.945 mld ludzi.
  Co daje średnio 47 mil ludzi rocznie.

  Przy 10 dzieciach po 20 latach do Europy może przyjechać 1.26 mld ludzi.
  Co daje średnio 63 mil ludzi rocznie.

  itp. Wnioski ekonomiczne, polityczne itp. proszę wyciągnąć samemu. To przerażające statystyki. Dlaczego Unia Europejska się nie broni? Jeśli taka polityka Unii w krótkim okresie się nie zmieni- to dojdzie do całkowitego rozpadu Unii. Oderwie się grupa krajów zwana dziś krajami Trójmorza - i utworzą własną Unię- silniejszą od starej. Jak długo można być tak zaślepionym? To jest nawet w Biblii przepowiedziane. Jest takie tajne założenie, że Europę ma zniszczyć 50 mln ludzi napływowych z Afryki a wtedy żegnajcie obyczaje tradycje europejskie. Oni nas po prostu zaprzęgną do niewoli. Taki plan i oto chodzi Grupa polityków dostała przywileje została kupiona i oni będą w jakiś sposób chronieni ale tylko przez jakiś czas, potem dołączą do niewolników w 25 roku będzie po nas. Czy to naprawdę NOwy Porządek Świata? Myślę, że tak. Pięknie o tym mówi książka Raspaila "Obóz świętych" warto przeczytać. Autor niewiele się pomylił a pisał ją w latach 70 -tych Teraz jest hitem i sprzedaje się mln egz.


  kula Lis 67
 • Dwóch Algierczyków molestowało w Gdyni czternastolatkę.
  . Zaatakowali ją na szkolnym boisku. Policja z Gdyni zatrzymała dwóch Algierczyków podejrzewanych o napaść seksualną na 14-letnią dziewczynkę. Sąd podejmie decyzję o ich ewentualnym aresztowaniu. Zgłoszenia na policję dokonała matka ofiary, która poinformowała, iż jej córka była atakowana i molestowana na szkolnym boisku przez dwóch nieznanych mężczyzn. Na podstawie zeznań dziewczynki i świadków policja szybko sporządziła rysopisy sprawców. Według świadków obaj mężczyźni już wcześniej wiele razy kręcili się w okolicy boiska przy lesie na Działkach Leśnych i zaczepiali dzieci. Działania operacyjne szybko doprowadziły do zatrzymania dwóch algierskich marynarzy. Odbywają oni szkolenia w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Są częścią załogi żaglowca, który budowany jest w gdyńskiej stoczni dla algierskiej
  marynarki. Za czyny, o które podejrzewani są Algierczycy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


  Ps..Była już nimi "akcja" w Gdyni, bo zamknięto na Akademii bufet dla polskich studentów, żeby mogli się stołować się tylko Algierczycy. Uczelnia dla kasy sprowadza muslimską dzicz, a to co dla nas jest oznaką zboczenia dla nich wg islamu normalne.

  kula Lis 67
 • facebook pomaga islamistom ?
  https://reporters.pl/6933/facebook-pomoze-islamistom-tropic-bluzniercow-potem-ich-zabija/

  kula Lis 67
 • Brytyjski harem Mohammeda
  https://reporters.pl/2250/isla-ava-mia-i-poppy-czyli-nowy-brytyjski-harem-mohammeda/

  kula Lisa 67
 • Zakazuja noszenia brody
  https://reporters.pl/7096/chiny-zakazuja-noszenia-brody-i-nadawania-dzieciom-muzulmanskich-imion/


  kula Lis 67
 • Stolica islamskiej przemocy
  https://reporters.pl/2226/paryz-europejska-stolica-islamskiej-przemocy-oto-co-was-tam-spotka-wideo/

  kula Lis 67
 • Angela Merkel przyznaje – Niemcy staną się państwem muzułmańskim.
  Angela Merkel przyznaje – Niemcy staną się państwem muzułmańskim. Angela Merkel przyznała w wywiadzie, że Niemcy stają się coraz bardziej muzułmańskie niż chrześcijańskie. Jak informuje strona britainfirst.tv w artykule „Niemcy staną się państwem muzułmańskim przyznaje Angela Merkel” niemiecka kanclerz w wywiadzie dla Frankfurter Allgemeine Zeitung przyznała, że Niemcy staną się państwem muzułmańskim, w którym liczba meczetów będzie przewyższać liczbę kościołów. W opinii szefowej niemieckiego rządu jej rodacy nie są w pełni świadomi nadchodzącej przyszłości i powinni się angażować w integrację oraz przyjmowanie islamskich imigrantów, dodając że rodowici Niemcy powinni profilaktycznie dla własnego bezpieczeństwa przejść na islam. Według brytyjskiego portalu w Niemczech żyje populacja około 5.000.000 muzułmanów. Mają oni dużo wyższy przyrost demograficzni niż rodzimi Niemcy. Podobnie jest w innych krajach, we Francji 30 proc. dzieci jest muzułmanami, w Paryżu czy Marsylii około 45 proc. Na południu Francji jest więcej meczetów niż kościołów. W Wielkiej Brytanii jest około 2.500.000 muzułmanów i 1000 meczetów. W Belgii połowa przychodzących na świat dzieci to dzieci muzułmanów. W Rosji 20 proc. populacji to muzułmanie. Islamizacja Europy nie postępuje tym razem na drodze podboju militarnego ale dzięki poprzez wyższą dzietność w rodzinach islamskich imigrantów.
  Jan Bodakowski Ps.. Obecnie trwa walka wartości "liberalnych" czytaj żydolewackich z chrześcijańskimi. Dlatego Europa Zachodnia tak ujada na Rosję. Ludziska nawet nie wiedzą, że są wpychani w próżnię a tą pustkę wypełnia islam. Chociaż jak sobie pomyślę o kobietach w dzisiejszej żydolewackiej Europie… przydałoby się zapakować jej w muzułmański kierat. Celem żydoeurokomuny jest świadoma islamizacja Europy i wymazanie cywilizacji zachodniej z kart historii. Czyżby feministyczne kurwiszony popierające islamizacje Europy miały na względzie podupadłą kondycje moralną europejskich kobiet? Dlatego właśnie w Bawarii rosną w siłę ruchy separatystyczne, chcą się odłączyć od tego lewackiego i muzułmańskiego burdelu z Berlina i Hamburga. Niemiec już nie ma, zaanektujmy Saksonię pod pozorem ochrony praw mniejszości słowiańskiej, konieczności stworzenia kordonu sanitarnego oraz powołując się na dawną unię personalną. Dlatego nie ma co fikać Rosji, bo za kilkadziesiąt lat jak Gruzini w XIXw na kolanach będziemy błagać cara by okazał chrześcijańskie miłosierdzie i zgodził się na przyłączenie Polski do Rosji, ratując Polaków przed islamskim podbojem (tak, Rosja nie podbiła Gruzji – Gruzini na kolanach błagali cara by ich zaanektował i uratował przed losem wyrzynanych przez Turków Ormian!).
 • Londyn: lekarz pierwszego kontaktu z 118 zarzutami molestowania seksualnego
  London doctor Manish Shah charged with 118 sex offences
  47-year-old accused of multiple sex crimes, including one count of sexual assault on a child under the age of 13

  http://www.independent.co.uk/news/uk/crime/doctor-manish-shah-charged-118-sex-offences-romford-east-london-sexual-assault-met-police-scotland-a7873986.html


  Pakistanczyk - 47 letni Manish Shah - lekarz pierwszego kontaktu z Londynu został oskarżony o dopuszczenie się 118 aktów molestowania seksualnego pacjentów, w tym jednej osoby nieletniej.


  Lekarz prowadził praktykę we wschodnim Londynie. Wszystkie akty molestowania miały miejsce pomiędzy czerwcem 2004 roku a lipcem 2013. W sumie zgłosiły się 54 osoby poszkodowane. Najmłodsza z molestowanych osób nie ukończyła jeszcze 13 lat.

  Mężczyzna był już wcześniej zawieszany w prawie wykonywania zawodu i aresztowany pod zarzutem molestowania seksualnego. Śledztwo prowadzone przez specjalnie przeszkolonych w tym celu detektywów Scotland Yardu rozpoczęło się po zgłoszeniu jednej z ofiar. Dochodzenie trwa już 4 lata, a lekarz ma się stawić na rozprawę przed sądem w Barkingside w czwartek 31 sierpnia.
 • Wzbogacenie kultury Bliskiego Wschodu jest na końcówce. Europa jest dalej.
  https://pbs.twimg.com/media/DGfQULIVwAAo9l5.jpg
 • Strzelanina w Brukseli.
  W zatrzymanym samochodzie mogą być ładunki wybuchowe

  Belgijska policja otworzyła ogień w kierunku jednego z pojazdów w dzielnicy Molenbeek w Brukseli. W samochodzie mogą być materiały wybuchowe – podaje agencja Reuters.

  Funkcjonariusze podjęli interwencję, gdy kierowca przejechał na czerwonym świetle na skrzyżowaniu. Następnie odmówił podporządkowania się poleceniom policji i spowodował kolizję z radiowozem. Po zatrzymaniu kierowca powiedział, że w samochodzie są środki wybuchowe. Na miejsce wezwano wojskowych saperów. Tożsamość mężczyzny nie jest jeszcze znana.

  W związku z zagrożeniem okolice miejsca otoczono policyjnym kordonem, tamtejsze sklepy i lokale usługowe ewakuowano, a mieszkańcom polecono, by nie opuszczali domów. Nikt nie został ranny.

  Molenbeek-Saint-Jean to dzielnica zamieszkana w dużej mierze przez wywodzącą się z Maroka mniejszość muzułmańską. Zyskała rozgłos, gdy okazało się, że związani z nią byli terroryści, którzy w listopadzie 2015 roku przeprowadzili zamachy w Paryżu, w których zginęło 130 osób. Ta sama komórka Państwa Islamskiego w marcu 2016 roku przeprowadziła zamach w Brukseli, który kosztował życie 32 osób.


  PAP
 • Wyniki sondy na Szwedzkim portalu
  Wyniki sondy na Szwedzkim portalu
  "czy popierasz postawę Polski wobec muzułmańskich imigrantów"
  (można głosować)

  https://pbs.twimg.com/media/DGuyKM8W0AAGPQr.jpg

  https://t.co/UqVTw7Su8l
 • Muzułmańskie rodziny oddają swoje dzieci islamskim terrorystom na zamachowców samobójców!
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/08/09123333/8-758x527.jpg

  Jak podaje portal jihadwatch.org, muzułmańskie rodziny coraz chętniej oddają swoje dzieci na przeszkolenie terrorystyczne.

  Rzecznik nigeryjskiej armii Sani Usman powiedział:

  Odkryliśmy że większość nieletnich została terrorystom przekazana przez ich własne, bezduszne rodziny.

  Rodziny tych dzieci z pewnością są bezwzględne, nie wzięło się to jednak z powietrza. Duchowni islamscy uczą przecież, że śmierć poprzez wysadzenie się w zamachu samobójczym to dla muzułmanina najwyższy honor, szacunek i uznanie.

  Islamscy terroryści w Nigerii bardzo lubią do zamachów samobójczych używać dziewczynek, także takich będących w ciąży.

  źródło: jihadwatch.org
 • Co tu komentować...
  https://pbs.twimg.com/media/DHHdsXcWsAMJfqc.jpg
 • Francja: samochód wjechał w pizzerię. Zginęła dziewczynka, 5 osób jest rannych
  Jedna osoba zginęła, a co najmniej pięć zostało rannych, gdy samochód wjechał w pizzerię na wschodnich przedmieściach Paryża - podają francuskie media. Kierowca powiedział po zatrzymaniu, że chciał popełnić samobójstwo - informuje telewizja RTL

  https://v.wpimg.pl/LTMxMjc0JT1iN2JZVAg0YHxJYg5NRzw9IB9jGg8ffWV4QXVbUgZ6Z2BJf15aCHtieUt-RRNZNi4oCiQLTlY-NSMbJwtNWjwz/

  Do zdarzenia doszło w centrum handlowym w miejscowości La Ferte-sous-Jouarre. Ofiara śmiertelna to 8-letnia dziewczynka.

  Według telewizji informacyjnej LCI, sprawca wjechał umyślnie samochodem BMW najpierw w ogródek przed pizzerią Cesena, a potem w budynek, gdzie się ona mieści.

  France: Car in Sein-et-Marne was intentionally driven into a pizzeria, little girl was killed & 8 ppl. injured.

  https://t.co/eTSVPekrr1
 • Pedestrians Injured, Police evacuate area after truck hits crowd in Barcelona
  ‘There Are Injured’: Truck Hits Crowd in Central Barcelona, Police Evacuate Popular Tourism Spot

  http://media.breitbart.com/media/2017/08/Barcelona-640x480.png

  http://www.breitbart.com/london/2017/08/17/truck-hits-crowd-central-barcelona-police-evacuate-popular-tourism-spot/
 • Furgonetka wjechała w tłum ludzi na Placu Katalońskim w Barcelonie. Policja: to atak terrorystyczny
  Furgonetka wjechała w tłum w centrum Barcelony. W miejscu wypadku było kilkadziesiąt osób, są różne dane na temat ofiar. O 32 rannych, w tym 10 ciężko i jednej ofierze śmiertelnej informuje katalońska policja, podkreślając, że to wstępne dane. Według radia Cadena SER trzynaście osób nie żyje, a co najmniej 20 jest rannych. Policja potwierdziła, że to atak terrorystyczny.

  "Znów niewinni ludzie zabici i ranni w zamachu. Żal i współczucie dla Poszkodowanych i ich Bliskich" - napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Informacje o zamachu terrorystycznym w Barcelonie określił jako tragiczne.
 • @Husky 19:48:17
  https://twitter.com/TEN_GOP


  jest tam film z zamachu

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej