Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
603 posty 20024 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Rusofob - czyli lewackie majaki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Musimy pozbyć się z Polski syjonistycznej zgnilizny, a więc także rusofobów !!!!! Atmosfera rusofobii narasta !! SKANDAL

W ostatnim czasie głównie na portalach internetowych można przeczytać potyczki słowne osób popierających politykę Rosji i jej przeciwników nazywanych przez pierwszych rusofobami. Czy zatem rusofob to wróg Polski czy patriota?

 

Jak w pięć minut zostać Rusofobem.
A to bardzo proste.
Wystarczy na forum zadać 4-5 pytań i sprawa załatwiona.
Najprostsze z nich to

Czy to Rosjanie wymordowali w Katyniu elitę Polski -- RUSOFOB
Czy to Rosjanie deportowali 200tys.Polaków do rosyjskich gułagów -- RUSOFOB
Czy to Rosjanie w latach 1937-38 wymordowali 140 tyś Polaków -- RUSOFOB
Czy wywóz (kradzież) dzieł sztuki z Polski rozliczono --RUSOFOB
Czy mord na 592 działaczach latem 1945 roku, (Obławą augustowską) kogokolwiek skazano --RUSOFOB

Zadałbym jeszcze setkę pytań.Ale po co.

Dla postkomuny i lewackich ekspertów to już wystarczy
Nie pytaj więcej wstrętny , obrzydliwy RUSOFOBIE.


                

 

Kim jest Rusofob ?

 

Rusofobia to według dostępnej literatury oznacza nic innego jak „wrogość do Rosjan i Rosji i wszystkiego co rosyjskie”. W mediach można przeczytać określenie, że „Rusofobia to system wartości uznanej w Europie jako sprzeczny z rosyjskim systemem opartym na kłamstwie i fałszu”. Innymi słowy ktoś, kto deklaruje swoją niechęć do Rosjan i wszystkiego co rosyjskie wychodzi z założenia iż lepiej jako rusofob stracić niż rusofobem zyskać.

Taka postawa Europejczyków głownie Polaków, Niemców, Holendrów oraz mieszkańców państw nadbałtyckich wchodzących w skład UE wynika jednak, jak podają media, z wielu uwarunkowań. Nie są to tylko uwarunkowania kulturowe czy historyczne aczkolwiek do 2014 r. czyli do zmiany polityki Rosji wobec swoich sąsiadów głównie Ukrainy takowe one głownie były.Rusofob to osoba, która według zwolenników Rosji i władz Kremla, nie popiera rosyjskich aspiracji agresji, dokonywanych działań terrorystycznych, morderstw oraz działań zbrojnych skierowanych na inne kraje. Osoby takie są celowo piętnowane, ośmieszane i wyszydzane w ramach zaplanowanych działań wojny psychologicznej. Czynią to głównie w mediach oraz nie tylko w mediach opłacani agenci Kremla oraz zwolennicy działań ekspansywnych Rosji czyli tzw. V kolumna usytuowana w krajach Europejskich i USA.

RUSOFOB – PATRIOTA
Gdy działania wojsk Rosyjskich w pasie przygranicznym ewidentnie już zagrażają Polsce w zakresie ich szkolenia i przygotowania do agresji na nasz kraj, o czym pisałem wcześniej w moich materiałach zamieszczonych na tym portalu o tym że : Rosja do swojej polityki ekspansji i dominacji potrzebuje wrogów, zdaniem mediów światowych takiego wroga obecnie Rosja sobie już znalazła, a jest nim Polska. A dlaczego, dowiecie się za chwilę.

Według prasy światowej, to Polska w medialnej propagandzie Rosji stanowi kulturowo- cywilizacyjne zagrożenie. A gdy politycy z nad Wisły otrzymają w UE intratne stanowiska to atak medialny Rosji na Polskę będzie miał charakter zmasowany i długofalowy.

Pierwsze przykłady takiego działania już istnieją, to przecież rosyjska prasa podległa pod Kreml pisze, że cytat: „Polska szkoli ukraińskie bojówki”, „Polski batalion walczy na Ukrainie”, „Polska pragnie odzyskać dawne ziemie na wschodzie leżące na Litwie i Ukrainie”itp.

To Rosjanie, jak wiemy w dzień 4 listopada święto ustanowione przez Putina – obchodzą jako swoje święto narodowe i Dzień Jedności Narodowej. Przypomnę iż jest to data wypędzenia polskich panów z Rosji. Mimo iż jak wiemy z historii polskie rządy na Kremlu w XVII trwały bardzo krótko, to według polityki medialnej Putina były istotnym zagrożeniem dla istnienia tego państwa.
Wiadomo z historii dziejów świata i państw, że wielkie potęgi i narody by istnieć i dominować muszą posiadać wroga. Wbrew faktom historycznym dla Rosji Putina wrogiem nie są Niemcy, na co wskazywać mogą historyczne fakty a Polska.

DLACZEGO POLSKA STAŁA SIĘ MEDIALNYM WROGIEM ROSJI.
Powodów według literatury przedmiotu takiego działania jest kilka, oto niektóre z nich.

Po pierwsze– Polska wbrew pozorom i mitom nie odgrywa żadnego militarnego zagrożenia dla Rosji, ale stanowi zagrożenie kulturowe, cywilizacyjne. W Polsce jak powszechnie wiadomo żyje się obecnie lepiej niż w Rosji.

Po drugie – Polska aktualnie znajduje się na wyższym niż Rosja poziomie cywilizacyjnym w zakresie wprowadzania reform gospodarczych i społecznych w tym sum pieniędzy ze środków unijnych przeznaczonych na te cele.

Po trzecie– Polska jako członek UE i NATO korzysta z wielu przywilejów z tego wynikających np. dotyczących swobodnego przepływu towarów, usług i ludzi po całym terytorium UE. Prowadzi także ożywioną politykę uniezależniania się od dostaw surowców z Rosji.

Po czwarte – Polska jest krajem z którym liczą się partnerzy na terytorium UE, jest także w strategicznym sojuszu z USA. Politycznie odgrywa znaczącą rolę na terytorium środkowej Europy.

 

Po piąte – według samych Rosjan w Polsce istnieją największe tendencje tzw. „rusofobii” o czym wielokrotnie wspominał Putin w czasie swoich konferencji prasowych.

Po szóste – to rosyjskie kreowanie wśród społeczeństwa Rosji tzw. „polonofobii” czyli niechęci do narodu polskiego. Media Rosji realizują tę politykę oddziaływania na swój naród od czasu zakończenia rewolucji bolszewickiej, gdzie komunistyczna propaganda traktowała Polaków jako wrogów klasowych i okupantów taki stan rzeczy trwał aż do zakończenia II wojny światowej. Przejawem tej polityki był np. mord Katyński. Po zakończeniu II wojny światowej aż do roku 1980, gdy Polska była częścią imperium sowieckiego propaganda ZSRR w stosunku do Polski kreowała ZSRR jako wyzwoliciela spod okupanta hitlerowskiego oraz panowania kapitalizmu.

Dla Rosji wyjście Polski spod jej wpływów politycznych i gospodarczych stanowił cios dla polityki i strategii globalnej. Stąd diametralna zmiana polityki Rosji wobec Polski idąca w kierunku uzależniania gospodarczego oraz w zakresie wywierania presji politycznych i militarnych na Polskę np. poprzez koncentrację sił zbrojnych Rosji w Kaliningradzie itp.

PROPAGANDA ROSJI I CO DALEJ ?
Propaganda, jak wiemy z literatury przedmiotu, rządzi się pewną logiką działań i celów jednak w przypadku Rosji od dawna jest ona oderwana od istniejącej rzeczywistości. Przykład to ostatnie wydarzenia militarne i propagandowe na Ukrainie i pełne w nim zaangażowanie logistycznie oraz militarne Rosji i samego Putina. Rosja na swój użytek karmi swoich obywateli, „bzdurami wyssanymi z palca” jak twierdzą politycy amerykańscy, ale to po to by odwrócić ich uwagę od prawdziwego strategicznego działania militarnego jako agresora wywołującego konflikt wojny w Europie – aneksja Krymu iż zakusy na odzyskanie panowania w danym bloku wschodnim.

Rosja obawia się rosnącej roli Polski na arenie międzynarodowej i zrobi wszystko, by się temu przeciwstawić metodami wojny psychologicznej, pozostawionej agentury oraz sporymi pieniędzmi. Na portalach internetowych, co pokazują media na świecie, a szczególnie w Polsce odzywają się „dziwni polskojęzyczni” pseudo obywatele Polski agentura Rosji popierają politykuję ekspansji Rosji – takie wypowiedzi oraz artykuły można przeczytać także i na tym portalu.

Polska, według opinii wielu ekspertów jest silna tylko w sojuszu strategicznym z USA stanowiąc wspólną politykę Unii Europejskiej wobec Rosji. I tak już się dzieje i to bardzo dobrze.

Gdy polityka Rosji ewidentnie, w świetle ostatnich wydarzeń w Europie, zmierza do militarnej konfrontacji z NATO i UE na polu gospodarczym oraz militarnym, to patriota, a przypomnę iż patriota to postawa pełna szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie swego życia i zdrowia w imię jej obrony w każdej chwili jest przeciwko takim wrogim działaniom Rosji wobec Polski. Patriota zatem to osoba, której postawa charakteryzuje się przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste. Patriotyzm oparty jest zatem na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.

W przypadku gdy mówimy o Polsce i Polakach podkreślam słowo Polska i Polacy, a nie polskojęzyczni obywatele Rosji czy jej agenci zamieszkali na terytorium RP, to patriotyzm Polaka, w chwili gdy Rosja niewątpliwie sposobi się do wojny z Polską ( nie koniecznie militarnej ale propagandowej, gospodarczej itp), o czym wspomniał także i Prezydent RP., to także i postawa wchodząca w zakres tzw. rusofobii.

Rosja od dawna wprowadziła całkowity zakaz handlu z Polską wszelkimi artykułami i to jeszcze przed nałożonym embargiem przez UE (przykłady blokowania towarów rolniczych w tym i mięsnych) w ostatnim okresie, jak wiemy z przekazów medialnych, zamknęła przed naszym transportem swoje drogi a sama co robi ? No właśnie oto przykłady :

POLSKI RYNEK ZALEWANY JEST ROSYJSKIMI TOWARAMI.
„Bojkotuj rosyjskie produkty” namawiają Polaków media, ma być to odzew za rosyjskie embargo na polską żywność.

Nie kupujemy od dzisiaj paliwa na takich stacjach benzynowych jak Łukoil. Za każdy litr zapłaconego na tej stacji przez nas paliwa, to nasze pieniądze trafiają do rosyjskiej gospodarki i rosyjskich polityków, którzy nałożyli embargo na naszą żywność.

Nie kupujemy pod żadnym pozorem takich alkoholi jak: Żubrówka, Soplica, Absolwent, Bols, Palace i Royal – zdziwieni! Tak to nie są polskie wódki, znalazły się one niestety w rękach Russian Standard największego producenta alkoholi w Rosji i to ten producent sprzedaje nam Polakom wymienione alkohole, a my kupujący myślimy, że to krajowe towary nic bardziej mylnego, a nasze pieniądze trafiają znowu do Putina.

 

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/788399,kim-jest-rusofob,2

KOMENTARZE

 • Kolejna przeklejka bez pomyślunku, bez znajomości realiów
  tekstu człowieka, co pojęcia nie ma o czym pisze. Mogę ci oświadczyć, bo wiem to z pewnego źródła, w zeszłym roku wszystkie owoce, które przeznaczone były na rynek rosyjski zjedli Rosjanie. Jak, no cóż, czy mam zdradzać tajemnice naszych handlowców? Niech im się wiedzie. Wódka, czy to najważniejszy produkt Polski? A innych produktów rosyjskich to na rynku jakoś nie widać. Ktoś tam leczy swoją rusofobię a ty tak kopiujesz, kopiujesz i kopiujesz.
 • @Zawisza Niebieski 23:35:25
  Kolejnym razem zapytam ciebie o zgode
 • Pierdzisz smalcem....
  "Nie kupujemy od dzisiaj paliwa na takich stacjach benzynowych jak Łukoil."
  Koniec dylematu „czy tankować u Putina?”. Sieć stacji Łukoil znika z Polski.
  Lukoil Europe Holdings podpisała z austriackim AMIC Energy Management umowę dotyczącą sprzedaży 230 stacji benzynowych w Polsce, na Litwie oraz Łotwie. Transakcja ma zostać zamknięta w drugim kwartale 2016 r.
  Info mocno nieświeże, ale jak ktoś lubi padlinę...
 • dziennikarzUBywatelski
  Talerhof - pierwszy w Europie obóz koncentracyjny dla rusofilów.
 • @
  Oddam łotewskiego dziada w dobre ręce. Dorzucam złamanego grosza.
  http://i67.tinypic.com/210he0x.jpg
 • @fretka 06:08:24
  Terezin - drugi obóz koncentracyjny dla Moskali.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/Arbeitmachtfrei_01.jpg
 • @fretka 06:35:04
  a ten to tez Rusofill 8-)))
 • @fretka 07:22:21
  Rusofobia !!!

  Piszę, dlaczego nie ma większej bredni niż straszenie przez żyjących jeszcze komunistów Rusofobami.

  ps.
  a u Was bija czarnych ?
  8-)))
 • @Husky 07:47:36
  a u Was?
 • Masochista kundel vel ctrl+v ...
  znowu mnie odblokował...To już chyba dziesiąty raz :)
  haha..
  no to masz pałę za arta..
  Lubisz jak się na ciebie pluje ?

  chyba czas kundelku zmienić nicka na neonie, bo pod tym już chyba nic nie strolujesz... poza samo ośmieszeniem :)
 • Dostałeś świetną ocenę: 1,6 na tym portalu to sukces !
  Gratuluję za trafny wpis.
 • @apoloniusz 12:27:20
  Raczej trefny . Idzie do lochu .Ave.
 • @apoloniusz 12:27:20
  Tu dla wszystkich . http://rada.gov.ua/news/Novyny/147912.html
 • @Paulus Aquarius 11:45:10
  Witam zacnego gościa (znanego blogera) w moich skromnych progach.
  Dziękuję za ocenę.
  Dziękuję !!!!!
  Zawsze na tobie mogłem polegać jak i na @Zawiszy
  Miłego wieczoru
 • @apoloniusz 12:27:20
  Dzieki
  Staram sie 8-))))
 • @fretka 08:19:01
  Teraz jest moda na muslimów.
  Drzazgi lecą 8-)))
  pzdr.
 • @Husky 18:07:59
  "w moich skromnych progach."

  Choć skromnością nie grzeszysz to faktycznie.."progi" twe ( twój blog) skromnie wyglądają nad wyraz...przy czym warto podkreślić, że biorąc pod uwagę zawartość twojego szmatławego bloga, to wyrażenie "skromnych" jest najłagodniejszym z określeń
 • @Paulus Aquarius 19:08:33
  Czekamy od dawna na twoj autorski wpis
 • @Husky 19:12:49
  Czekamy od dawna na twoj autorski wpis
  było ich wiele...

  ...a czy blogerzy neonu przeczytają kiedyś twój autorski tekst ????
 • @Paulus Aquarius 19:24:18
  tylko nie zapomnij wkleić link, bo znów będzie blamaż

  ok.
  czekamy
 • @Husky 19:36:47
  nie odpowiedziałeś ...
  "...a czy blogerzy neonu przeczytają kiedyś twój autorski tekst ????"
 • @Paulus Aquarius 19:47:04
  Sporo tam sie udzielales

  Rusofilem być

  Rusofilia , zjawisko z pogranicza dewiacji umysłowej, czyli rusofilia, a co za tym idzie, wyznawcy tejże, czyli – rusofile. Zastanawiam się od jakiegoś czasu, od kiedy to występuje na taką skalę w Polsce. I dlaczego ten margines tak wściekle atakuje

  http://antykomunista.neon24.pl/post/139672,rusofilem-byc
 • @Husky 20:02:49
  "...a czy blogerzy neonu przeczytają kiedyś twój autorski tekst ????"
 • @Paulus Aquarius 20:04:12
  ten też mi napisałeś ?

  http://antykomunista.neon24.pl/post/139230,polonofobia
 • @Husky 20:02:49
  to to był ten autorski debiut ???


  HAHAHA...

  PAMIĘTAM jak pod tym artem prosiłem admina ...

  !!!!
  Admin nie dawaj do lochu !!!!!!

  pozwólmy kundlowi na SAMOZAORANIE !!!

  Średnia ocena: 1.8 (20 głosów)


  I WSZYSTKO W TEMACIE :D
 • @Husky 20:15:24
  hihi..bo jebne :))))

  jeszcze coś napisałeś ??

  NIEZŁY DOROBEK

  https://www.youtube.com/watch?v=mCOGJ8565yA
 • @Paulus Aquarius 20:45:33
  Średnia ocena: 1.0 (1 głos)


  http://orbo.neon24.pl/post/124803,zoorganizowany-bojkot-stacji-paliwowych

  HAHAHA...

  PAMIĘTAM
 • @Husky 20:50:19
  ocena od ciebie więc nie podniecaj się..

  jedna pała to nie to samo co...17

  nieprawdaż?
 • @Paulus Aquarius 20:59:34
  a bywało więcej
  ;)
 • @Paulus Aquarius 21:00:03
  no masz racje
  wiecej, wiecej

  NIEZŁY DOROBEK

  http://orbo.neon24.pl/post/81587,rewolucja-musi-nadejsc
 • @Husky 21:02:41
  100 % autorski tekst

  ocena tak jak w powyższym nadmienionym przez ciebie przypadku pozostawiona przez ciebie albo jakiegoś podobnego frustrata

  więc kto tu się powinien wstydzić?

  Bo chyba nie ja ?

  Jak napiszesz kiedyś tekst takiej długości własnymi słowami ..
  Z MIEJSCA WSTAWIAM 5*!!!
 • @Husky 07:35:58
  Tam więcej takich kwiatków. Nie dziwie się, że turystów wystraszyły.
  http://inosmi.ru/images/23575/26/235752636.jpg
  https://ukranews.com/uploads/news/2012/03/16/18/9c995647d934a57ee252057e076631bdf0d54eeb.jpg
  http://spektr.press/pictures/pictop_54362.jpg
  https://cdn1.img.ria.ru/images/139098/53/1390985342.jpg
  https://news-front.info/wp-content/uploads/2016/03/Riga_inx960x640.jpg
 • @fretka 21:26:15
  https://news-front.info/wp-content/uploads/2016/11/Riga-Waffen-ss-.jpg
  https://nahnews.org/uploads/2016/12/09/orig-waffen-1481258937.jpg
  https://www.google.pl/search?dcr=0&tbs=simg:CAESyQIJ7zDkZWHGSf8avQILEKjU2AQaCAgACAMIPghCDAsQsIynCBpiCmAIAxIosBvYH9YeyQylENkfhBuxG9UevxnTK_1Iu4C3BOew58S7tOa0uoDnjLhowZwkMr1Jd5rvZREyPXobk-Zwesi1Y9mSs-z6qsATuW2bnf2BKUYvCDGn01qiTgNyqIAQMCxCOrv4IGgoKCAgBEgRvVmMcDAsQne3BCRqkAQojChBtaWxpdGFyeSB1bmlmb3Jt2qWI9gMLCgkvbS8wM3cxcjQKGQoHc29sZGllctqliPYDCgoIL20vMDk5bWQKIwoQbWlsaXRhcnkgb2ZmaWNlctqliPYDCwoJL20vMDEycWRwCiAKDW1pbGl0YXJ5IHJhbmvapYj2AwsKCS9tLzAxM2JtbAobCghtaWxpdGFyedqliPYDCwoJL20vMDFoNnJqDA&q=%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B5+%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2+%D1%81%D1%81+%D0%B2+%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B5&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjtt-nJopHWAhVHYpoKHcZ5A_AQsw4IOg&biw=1152&bih=577#imgrc=xgwcrPfctgGafM:
 • @Paulus Aquarius 21:24:54
  PS. MOŻESZ DALEJ PRÓBOWAĆ porównywać się ze mną..
  ale obawiam się ,że nie uda ci się zabłysnąć zbytnio

  Przykro mi ..chciałbym żebyś i ty umiał coś napisać z głowy

  A TAK TO PORÓWNYWANIE to skończy się jak postawienie obok siebie
  kondoma i balona aerostatu ;)

  poniżej:
  1) Paweł Chajec (Paulus Aquarius)

  https://www.epiotrkow.pl/multimedia/icon/17c4fde1abc603650b388367ac2ef2fe.jpg

  2) anonim ( husky)

  https://www.igra4kite.com/images/intex-56556.jpg
 • @Paulus Aquarius 21:40:11
  dobra starczy na dzisiaj...

  bo zaczynam mieć wyrzuty sumienia , że gnębię słabszych

  ps. nie chlaj.. twardy bądź !
 • @Paulus Aquarius 21:44:47
  dobra starczy na dzisiaj...

  bo zaczynam mieć wyrzuty sumienia , że gnębię dzieci

  pa,pa
 • @fretka 21:34:22
  Pozdrawiam. http://decydent.pl/filozofia-i-dyplomacja-43/
 • @fretka 21:34:22
  Tych medali to nie ma zbyt wiele
  ale ci .....

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_YpJTsVoGKHWUGC6n4Gg6GRN65P0CA7sC.jpg
 • @Husky 21:48:49
  nie chcę cię dobijać ale znów ci się ksero włączyło chyba...bo odpisałeś kopiując mój tekst..

  już tylko to może ci pomóc...
  tylko nie przedawkuj !!!

  http://vader.joemonster.org/upload/rsx/14383384043dff3356b8ddf45a4a736b879.png
 • @Husky 21:48:49
  ...gdybyś jednak nadal chciał coś powiedzieć to zażyj:

  https://pbs.twimg.com/media/CW0ioyRXIAAswFp.jpg
 • @Husky 21:57:28
  //Tych medali to nie ma zbyt wiele//.
  Może i mają jakieś "Za pacyfikację powstania'' albo "przepiłowanie cywila na pół''.
 • @Paulus Aquarius 22:03:12
  Sprawdzałeś .
  Działa.
  A jaka kolejność kolorów


  A i przesylam ci za free

  https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR2tKgcvhajzte6fkkHAce9Y5uj-8gJlUB7TLDWVicXQ06T9di0
 • @fretka 22:10:59
  Na szczęście matka natura lada dzień przypomni sobie o nich 8-)))
 • @Husky 22:11:41
  nie sprawdzałem bo nigdy nie było potrzeby...

  No ale ty to co innego i chyba wiesz, że alkohol ci nie pomoże...

  najlepiej jakbyś detoks od kompa sobie zrobił, wyszedł z domu dziewczynę poznał..
  Jak stracisz dziewictwo to i chęć do życia wróci :D

  dobrze ci radzę !

  3maj się... ja już naprawdę muszę uciekać..
  Zresztą i tak ci nie pomogę w niczym bo nie jestem psychiatrą tylko pracownikiem socjalnym ( bez uprawnień w UK- więc i na tym polu nie pomogę ci np. w zdobyciu zasiłku dla cierpiących na "learning disabilities" :DDD )..więc cóż mogę powiedzieć ..

  wracaj do zdrowia !

  bye
 • @Repsol 21:55:24
  1000 to tylko na takim jednym przemarszu. A ile jest takich co nie poszło.
 • @Paulus Aquarius 22:30:36
  a i ty wracaj do zdrowia !

  bye
 • @fretka 22:31:56
  Dużo oj dużo .Ave. http://kibiceslaska.pl/wp-content/uploads/2014/03/bandera.jpg
 • @Repsol 21:55:24
  //przedstawiciele władz, wprawdzie nie zakazują tych uroczystości, ale w nich nie uczestniczą oficjalnie.//
  Otóż uczestniczą i bardzo aktywnie.
  ''Na przemarszu łotewskich legionistów SS deputowani pobiły się z przeciwnikami przemarszu.''
  http://www.ntv.ru/novosti/521757/
  ''Zgodnie z decyzją sądu w Rydze Rada Miasta przeprosi publicznie za to, że zakazywała przemarsz weteranów „Waffen SS” w mieście.
  http://www.ntv.ru/novosti/509676/
 • @Husky 22:35:58
  oj tam, oj tam, myślisz ,że skoro sam jesteś nieco bardziej ułomny to inni na neonie też muszą być ? Przykro mi ( że jesteś osamotniony - choć nie do końca , bo Talbot też jest biedaczyna chory :((( ) ... Ale to naprawdę nie znaczy ,że nie możesz żyć jak inni ..także w realnym świecie, z dystansem do internetu ! W Londynie na pewno są takie AA DLA UZALEŻNIONYCH OD NETA ! To byłby pierwszy milowy krok na twojej ścieżce do wyzdrowienia !!! Może nawet wyleczyłbyś rusofobie :D
  TO BYŁBY KURWA, PRAWDZIWY CUD MEDYCYNY W TAK BEZNADZIEJNYM PRZYPADKU !!!!!

  PS. No dobra sorki za ten nokaucik... ;) Nie chciałem być złośliwy ! Na pewno kiedyś zamoczysz ;)
  (odnośnie komentarza :Paulus Aquarius 06.09.2017 22:30:36)

  aha.. ODPOWIADAJĄC nie kseruj !!!- spróbuj wymyślić coś swojego - czyli zacznij "leczenie" obsesyjnego kopiowania już dziś !!
 • @Paulus Aquarius 23:11:37
  Ecik, dość tej sowieckiej retoryki i bełkotu

  ić spać
  pa,pa
 • @fretka 23:05:39
  Ich wszystkich powinno się zdekapitować tak jak Cesarstwo Rzymskie postąpiło z Kartaginą . Niestety humanitaryzm zwyciężył i mamy obok siebie państwa potworki , takie jak upadlina ,litwa ,estonia i łotwa . Po prostu brak słów . Ave. https://www.youtube.com/watch?v=lvaLfoOpfGQ
 • @Husky 23:26:00
  Czasem zachowujesz się tak . Opanuj się . https://www.youtube.com/watch?v=FN7r0Rr1Qyc Pozdrawiam smutno . :(
 • @Repsol 23:44:45
  Estonia jest ok...chyba...
  Byłem tam kilka razy to zupełnie inne państwo niż Litwa czy Łotwa.
  Tallin , rozwinięty -bardzo ładne miasto -współpracują i handlują z FR to i znacznie lepiej im się powodzi niż ich rusofobicznym sąsiadom z południa..
 • @Husky 23:26:00
  gdzieś ty się tu sowieckiej retoryki i bełkotu dopatrzył ciołku ?
 • @Husky 18:08:25
  Podbiłeś Ne24 Nikt nie ma takich wpisów, a to jest coś.
  Dałem "5" ale okazało się, iż niepotrzebnie "zniszczyłem" Ci ocenę, więc przepraszam.
 • kundel Husky vel durny Józiu z Londynu przestań udawać polskiego patriotę
  "Po pierwsze– Polska wbrew pozorom i mitom nie odgrywa żadnego militarnego zagrożenia dla Rosji, ale stanowi zagrożenie kulturowe, cywilizacyjne."

  Chodzi oczywiście o drugą część zdania:

  "(Polska dla Rosji) stanowi zagrożenie kulturowe, cywilizacyjne."

  kundel,
  ktoś kto nie zna historii może przyjąć za dobrą monetę wszystko, co do tej pory napisałeś, ale że Polska stanowi - dzisiaj - kulturowe, cywilizacyjne, zagrożenie dla kogokolwiek, mógł napisać tylko wyjątkowy kretyn.
  - ty jesteś głupszy nawet od łańcucha, którym przypięli cię do budy.
 • @apoloniusz 10:08:12
  8-)))
 • @apoloniusz 10:08:12
  //Podbiłeś Ne24 Nikt nie ma takich wpisów, a to jest coś.//


  dziekuje
  Postaram sie o wiecej
 • @Rzeczpospolita 11:50:37
  Kosiur vel durny aj waju z Otwocka
  przestań udawać polskiego patriotę
  Tu jest Polska a nie Polin
  panimaju
 • @Husky 18:42:20
  kundel , twój przydupas odpadł po kilku komentarzach...

  ehh.. myślałem, że ma chociaż wydmuszki w miejscu gdzie powinny być jaja :))
  A tu impotencja taka, że tylko z pozycji bana dyskusja możliwa...

  Jak oni was tam szkolą...

  trolle z łapanki ? po podstawówce ?
 • @Paulus Aquarius 19:33:39
  Dzieki za koment
  Zawsze to 1 wiecej
 • @Husky 18:42:20
  jakby nie patrzeć Sz.P. Dariusz Kosiur jest Polakiem , co jest sprawdzalne i dlatego nie ukrywa swojej tożsamości
  A ty jesteś anonimem ..

  CZYLI - NIKT NIE WIE KIM JESTEŚ !
  chazarski troll ? bardzo możliwe- twoja syjonistyczna działalność razi po oczach...
 • @Husky 19:36:02
  większa ilość komentarzy ..to teoretycznie większe zainteresowanie czytelników co się dzieje pod notką... choć ilość odsłon nie zdaje się znacząco tego potwierdzać.niestety
  Ale załóżmy ,że dzięki tym komentów więcej osób czyta ( wróć !..raczej zagląda) na twojego bloga
  To dobrze !
  Im więcej ludzi czyta w jaki sposób się demaskujesz tym lepiej!

  dobra ..miałem dziś g.. nie tykać..
 • @Paulus Aquarius 19:38:04
  aleś odkrył hameryke
  Jestem antyimigranckim, ksenofobicznym, zaściankowym ciemnym, niedouczonym, cynicznym prymitywem.Żyd,faszysta,moher, i oczywiście jestem rusofilem,banderowcem,germanofilem,postkomunistą etc.

  I jeszcze jedno: jestem żywy!
  I lubię to
 • @Husky 19:54:43
  miałem dziś g.. nie tykać..
  i też nie dotrzymałem słowa
  pa,pa
 • @Husky 20:06:04
  musisz ostrożniej zmieniać pieluchy..
  :)))
 • Husky
  Czytam Twój tekst raz, czytam po raz drugi... - i za cholerę nie mogę zrozumieć motywacji admina...
  Pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 21:50:56
  Niektórzy są traktowani tak jak są 8-))))
  To też znamienite miejsce skoro tyle ocen i komentarzy
  jednym słowem nie jest źle

  Pozdrawiam prawych

  https://pbs.twimg.com/media/DJJeykaWAAAXssa.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej