Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
603 posty 20024 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Yankee Go Home !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Wojsko USA jest dobrym straszakiem.Nie ma co się łudzić na razie raczej nie mamy praktycznej zdolności obrony bez wsparcia USA i NATO. Nie wszyscy jednak podzielają ten pogląd. Nie wszyscy.

 
 
80% Polaków według badań jakiegoś CBOS-u popiera sojusz Polski i USA..
My nie wierzymy, że aż tylu jest złych Polaków.
A te łobuzy z USA i ich polskie psy łańcuchowe z PIS-u to tylko nieszczęście na nas ściągną.
Rośnie opór społeczny, stanowcze NIE mówią ludzie nauki,profesorowie,autorytety moralne,posłowie i zwykli ludzie co znają całą prawdę o celach imperialistów zza oceanu.Publikowane są apele do władz, lecz żadnego odzewu.
Jak to wszystko się skończy.
Wiemy , ucierpią niewinni ludzie, a kraj stoczy się na krawędź upadku.
Czy tego chcemy.
 
 
 
 
„My, polscy patrioci, wyrażamy swoje obawy i sprzeciw wobec wprowadzenia i rozlokowania wojsk USA na terytorium naszej Ojczyzny. Obecność obcych wojsk na terytorium naszego kraju zawsze w historii była symbolem pozbawiania Polaków rzeczywistej Niepodległości i pełnej Suwerenności. Dziś obecność obcych wojsk na polskim terytorium stanowi zagrożenie naszego pokojowego bytu i niesie groźbę wciągnięcia nas, pod flagą NATO, w konflikt z naszymi sąsiadami w imię nie polskich interesów”.

 

Pawła Kukiz
Posel na sejm
Kukiz’15

 

 

 

       

 

   LIST OTWARTY W SPRAWIE OBECNOŚCI WOJSK AMERYKAŃSKICH W POLSCE


My niżej podpisani – polskie organizacje społeczne i mieszkańcy Warszawy – w 72. Rocznicę Wyzwolenia Stolicy Polski spod okupacji niemieckiej, wyrażamy swoje obawy i sprzeciw wobec wprowadzenia i rozlokowania wojsk Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej na terytorium naszej Ojczyzny. Obecność obcych wojsk na terytorium naszego kraju zawsze w historii była symbolem pozbawiania Polaków rzeczywistej Niepodległości i pełnej Suwerenności. Dziś obecność obcych wojsk na polskim terytorium stanowi zagrożenie naszego pokojowego bytu i niesie groźbę wciągnięcia nas, pod flagą NATO, w konflikt z naszymi sąsiadami w imię nie polskich interesów.

 

Bieg historii wskazuje, że USA od dwóch wieków realizuje politykę prowadzenia działań zbrojnych poza granicami swego kraju. Równocześnie za sprawą USA wybuchały i wybuchają wojny w różnych zakątkach globu ziemskiego. To jest podstawą ich dzisiejszej imperialnej potęgi. Wszędzie poza terytorium USA żołnierze amerykańscy strzegą wyłącznie interesów amerykańskiego kapitału i amerykańskiej racji stanu, a nie kraju do którego wkroczyli.Tam gdzie pojawiają się amerykańscy żołnierze, wcześniej lub później dochodzi do krwawych lokalnych wojen, rzekomo „w obronie demokracji”. Na przykładzie krajów bałkańskich, Iraku, Libanu, Afganistanu, Syrii, widać, że także w ostatnich latach, rezultatem obecności wojsk USA w innych krajach zawsze są miliony zabitych i okaleczonych ludzi oraz potworne zniszczenia dóbr materialnych – lecz nigdy amerykańskich.

Nie chcemy w Polsce powtórki z Bałkanów. Nie chcemy być kolejnym krajem, w którym Amerykanie wprowadzają siłą swoje „demokratyczne” porządki, swój ład i swoje zwyczaje oparte na bezwzględnym wyzysku ludzi pracy, poprzedzając je obecnością swoich wojsk. Nie wierzymy w skuteczność obrony Polski przez Amerykanów, gdyż w przeszłości mieliśmy już smutne doświadczenia z wywiązywania się ówczesnych Sojuszników z przyjętych zobowiązań wobec Polski, w tym Stanów Zjednoczonych. Pamiętamy, że decyzje tzw. Wielkiej Trójki, jakie zapadły na konferencjach w Teheranie i Jałcie w latach 1943 i 1945, były bez zastrzeżeń akceptowane przez Rząd USA i nie uwzględniały interesów Polski, mimo że byliśmy wówczas liczącym się państwem walczącym z Niemcami. Właśnie wówczas zostaliśmy sprzedani przez naszych sojuszników z USA, którzy kierowali się wyłącznie swoimi, egoistycznymi interesami. Jesteśmy przekonani, że zrobią to ponownie jeżeli będzie to leżało w ich interesach.

O własny potencjał obronny powinniśmy zadbać sami. Amerykańskie gwarancje bezpieczeństwa, wyrażane poprzez instalowanie własnych wojsk na terytorium naszej Ojczyzny, to czysta iluzja, to slogan pozbawiony realnej wartości albowiem wbrew propagandowej retoryce dziś Polsce nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Nie zgadzamy się, aby nasza Ojczyzna – Polska, stała się kolejną ofiarą amerykańskiej imperialnej polityki, amerykańskiego ekspansjonizmu. Nie chcemy, by tragiczną prawdą okazał się powtarzany obecnie w Polsce sarkazm, że „USA zamierza bić się z Rosją o Ukrainę do ostatniego polskiego żołnierza”.

Sygnatariuszami „Listu otwartego” są:

(1) organizacje kombatanckie i społeczne:

Krajowa Rada Kombatantów Wojska Polskiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych,
Zarząd Rejonowy ZKRPiBWP Warszawa-Praga Północ,
Rada Krajowa Środowiska Polaków Byłych Żołnierzy Armii Radzieckiej Związku Kombatantów RP i BWP,
Rada Krajowa Żołnierzy Armii Ludowej przy ZG ZKRPiBWP,
Stowarzyszenie Spadkobierców Polskich Kombatantów II Wojny Światowej,
Komitet Budowy Pomnika Ofiar Obozu KL Warschau,
Społeczny Komitet Obrony Symboli Pamięci Ofiar Wojen,
Warszawski Komitet Antywojenny,
Stowarzyszenie Żołnierzy Zawodowych W Stanie Spoczynku i Rezerwy oraz Ich Rodzin,
Ruch Odnowy Rzeczypospolitej Polskiej,
Ruch Suwerenność Narodu Polskiego,
Obóz Wielkiej Polski,
Bractwo Świętego Stanisława,
Okręg Warszawski Polskich Drużyn Strzeleckich,
CSLI Lazarus Union,
Ekumeniczny Uniwersytet Trzeciego Wieku;
osoby indywidualne:
Żołnierz Zgrupowań Partyzanckich Armii Krajowej pod dowództwem Jana Piwnika „Ponurego” w Okręgu Kielecko-Radomskim AK „Jodła” i Batalionów Chłopskich pod dowództwem Jerzego Madeja w Obwodzie Koneckim na Kielecczyźnie,
Oficerowie Wojska Polskiego rezerwy i w stanie spoczynku,
Emeryt Policji,
Syn reżysera Bohdana Poręby
„List otwarty” został przekazany do wiadomości:

– Prezydenta RP,

– Marszałka Sejmu RP,

– Marszałka Senatu RP,

– Premiera Rządu RP,

– Mediów.

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-otwarty-sprawie-obecnosci-wojsk-amerykanskich-polsce-2017-02

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Nie będę wnikał w szczegóły :)
  Przytczę z notki:

  Paweł Kukiz - "Dziś obecność obcych wojsk na polskim terytorium stanowi zagrożenie naszego pokojowego bytu i niesie groźbę wciągnięcia nas, pod flagą NATO, w konflikt z naszymi sąsiadami w imię nie polskich interesów”.

  Z listu otwartego - "Wszędzie poza terytorium USA żołnierze amerykańscy strzegą wyłącznie interesów amerykańskiego kapitału i amerykańskiej racji stanu, a nie kraju do którego wkroczyli".

  5*
  Pozdrawiam.
 • @Autor (II)
  "Yankee Go Home !!!" -

  --- Tytuł notki uzyskuje moją pełną aprobatę :)
 • Polska od 89r to kolonia zachodu.
  Polska straciła w 89r suwerenność
  PRL był suwerennym gospodarczo krajem a politycznie był silnie związany z ZSRR ale znacznie słabiej niż teraz z UE.
  Po 89r za sprawą KK z JPII na czele, lokalnych zdrajców , V kolumny żydowskiej i banderowskiej oraz rzeszom pożytecznych idiotów (głównie wasali KK) Polska straciła suwerenność gospodarczą i polityczną.
  PO 89r nowi najeźdźcy Polskę, rękoma lokalnych zdrajców z POPISu natychmiast obrabowali ze wszystkiego co miała (złodziejskie prywatyzacje, likwidacja systemy bankowego, wasalne umowy międzynarodowa np konkordat...),

  Obecnie zachód się dzieli kłóci (USA kontra UE ) i agentury tych okupantów (odpowiednio PIS i PO) też się kłócą pod dyktando swoich zagranicznych mocodawców. To w istocie kłótnia dwóch okupantów o wpływy w kolonii o nazwie "Polska" a niedługo Pollin.

  Warto skojarzyć sobie fakt że PO PIS to polityczne emanację Solidarności.
  i ciągle się na to "dziedzictwo" powołują.
  Oznacza to Solidarność ale i KK z JPII na czele prowadzi`lu "solidarną politykę" zdrady narodowej. Uczestniczyły w tym miliony pożytecznych idiotów rzucanych na "barykady" całkiem nie świadomych jaki los i przygotowują władze Solidarności i kogo, czyje interesy te władze w istocie reprezentują (podobnie KK z JPII na czele).

  Dzisiaj obowiązuje doktryna "specjalnej kasty" że nie oszust jest winien oszustwa ale ofiara która dała się na to oszustwo złapać.
  (setki przykładów oszustw w umowach dla naiwnych, kiedyś złodzieje sprzedający kradzione samochody byli zdaniem "specjalnej kasty" niewinni a winni byli naiwni nabywcy tych samochodów....
  Oszukujące klientów reklamy to norma w najjaśniejszej sztandarowy przykład to OFE i palmy...)

  Obecność obcych wojsk na terenie Polski to prawo kolonizatora, to jego decyzja a jego lokalne marionetki (zdrajcy swojego kraju) przygotują wszelki niezbędne podstawy prawne.

  Polska to tylko kolonia o udawanej suwerenności.

  "Miałeś chamie złoty róg..." tym rogiem były reformy Gierka które wyprzedzały reformy Chińczyków o 20 lat.
  Chińczycy konsekwentnie podążają drogą którą wytyczył Polsce Gierek.
  Efekty widać dzisiaj gołym okiem.

  "Miałeś chamie złoty róg"
  wolałeś słuchać ambony i radia wolna Europa czyli wrogich jak to dzisiaj już każdy widzi narodowi Polskiemu mediów.
 • No no Zbójnicki :)))
  Jakiś gorszy dzień masz, dyspensa czy po prostu Polak się w tobie obudził?
  Może byś się jeszcze ustosunkował do cytowanego tekstu? Bardzom ciekaw :)))

  PS. Jutro 11/9. Pamiętasz?
 • @Husky poza tematem, obejrzyj.
  http://wolnosc24.pl/2017/09/10/irma-wyssala-ocean-niesamowite-zjawisko-po-przejsciu-poteznego-huraganu-video/
 • W założeniu miała to być satyra
  Może za mało przejrzysta, więc załapało się na nią, na poważnie, paru blogerów. W sumie niewypał.
 • @kula Lis 67 14:38:37
  Co będzie w Polsce po przejściu huraganu "JARO" 8-))))
 • yyy... pię...*
  ...poczekam ...
  na komentarze huskiego pod notką...

  Jeśli powstrzyma się od antyrosyjskiej wklejki i/lub utrzyma ton artykułu..

  TO DAJE 5+ * :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:55:27
  "Jutro 11/9". -

  --- Dobrze, że przypomniałeś. Może powtórzę jedną z tych notek:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/04/24/co-sie-dzialo-11-09-2001-w-nowym-jorku/

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/03/17/co-sie-dzieje-na-swiecie-17-03-2016-2/
 • @Paulus Aquarius 15:17:58
  "... i/lub utrzyma ton artykułu...". -

  --- W sumie to powyższa notka jest jednoznacznie informacyjna (a nie propagandowa). Czytałem i trochę nie dowierzałem, ale na świecie tyle się zmienia :)
 • @zygmuntbialas 15:58:39
  Jasne, że powtórz ale trzeba dać także szansę Hyskemu, niech się chłopak wykaże, w końcu mi obiecał :))))
 • @ zygmunt bialas-Co się działo 11.09.2001 w Nowym Jorku
  Mysle ze zaprezentowany material to podrzucony watek dezinformacji i klasycznej manipulacji a udzial Arabi Saudyjskiej i jej pozwanie oraz żadanie odszkodowan ma uwiarygodnic zekoma obecnosc terrorystow ktorych byc nie moglo ,jest to calkowicie spreparowany watek mym zdeaniem. Nie bylo zadnych samolotow wlatujacych i uderzajacych we wierze wtc,swykly film zrobiony w holywod zreszta sa dokladne analizy tych ,, kadr,, i widac ze jest to obraz zrobiony komputerowo,co do swiadkow ktorzy widzieli wlatujace samoloty to chyba kazdy potrafi sobie reszte dopowiedziec
 • @jan 19:36:05
  a wiesz ile tych świadków było
  masz jakieś "dane"
  ps.
  ciekawe czy tak naprawdę te wieże istniały w rzeczywistości
  nurtuje mnie to od czasu jak sam je na własne oczy widziałem, a teraz już nie wiem czy to nie była aby "wina"............ whisky

  pzdr.
 • @huski- widzem ze chcesz podniesc temperaturena swym wpisie..
  Cos mi siem zaczyna dziac z komputerem czy to twoja robota,z toba huski to trudno dyskutowac,moze ty zawsze masz przy sobie butelke łyski. W kazdym razie skoro na pewno nie bylo samolotu w pentagonie to z prostej analogi wynika ze nie koniecznie musialy byc w WTC o innych faktach nie wspominajac.
 • @jan 20:20:15
  //Cos mi siem zaczyna dziac z komputerem czy to twoja robota,//


  raczej tak
  nadchodzi huragan "Jaro"

  // skoro na pewno nie było samolotu w pentagonie//

  niektórzy mają problem ze wzrokiem,
  no ale

  pozdr.
 • @Husky 20:36:55
  Szkoda komentować .Bywaj. http://www.huskytraining.net/wp-content/uploads/2011/01/husky-howling.jpg
 • @Husky 19:43:59
  Oj Zbóju... Co ty mnie tak dziś omijasz?... :(

  Rozumiem, pracujesz nad notką na jutro.
  Pochwalam, musisz się skupić :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:06:10
  Gostek teraz się smaruje .Ave Amigo . :))) https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQN-jZlObVFo_dvnu388_JETjxsGNT7afRsB-2bvDfMdt1AOt21uQ
 • ...obiecane ..5*
  ;)
 • @Casey 14:49:20
  wiem, że husky się nabija.. i nie utożsamia się z tą notką...
  ale niech tam...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:38:06
  "... niech się chłopak wykaże, w końcu mi obiecał :))))" -

  --- No i powyższa notka jest obiecująca.
 • @jan 19:36:05
  "Mysle ze zaprezentowany material to podrzucony watek dezinformacji...". -

  --- Najpierw trzeba notki przeczytać, by potem komentować.
 • @Paulus Aquarius 21:44:04
  "wiem, że husky się nabija.. i nie utożsamia się z tą notką...". -

  --- To byłaby nowatorska postawa blogerska.
  W sumie notka zawiera istotne informacje dotyczące zdarzeń, które są ważne.

  Pozdrawiam.
 • 1* kundel Husky vel durny Józiu z Londynu - widzę, że udało ci się nabrać wielu Komentatorów
  mnie nie nabierzesz syjonistyczny popaprańcu
 • Szanowni Komentatorzy
  Przecież kundel Husky vel durny Józio z Londynu napisał swoje dość jednoznanczne kredo już na wstępie:

  "Czy Wojsko USA jest dobrym straszakiem.Nie ma co się łudzić na razie raczej nie mamy praktycznej zdolności obrony bez wsparcia USA i NATO. Nie wszyscy jednak podzielają ten pogląd. Nie wszyscy."

  kundel wyraził szczery żal, że nie wszyscy Polacy chcą widzieć u siebie wojska syjonistycznego okupanta.

  kundel nie pomyślał jednak, że te wojska nie chronią nas przed naszym największym wrogiem, jakim jest syjonistyczny okupant, czyli USA.
 • @Rzeczpospolita 23:46:48
  Kosiur vel durny Rabinie z Otwocka
  twoją ocenę to mam w pięciu literach.
  Zresztą jak zawsze
  Shalom bracie,shalom
 • @Rzeczpospolita 23:57:28
  Kurcze, a mnie oszwabił i dałem mu "5"
 • @Rzeczpospolita 23:46:48
  //widzę, że udało ci się nabrać wielu Komentatorów
  mnie nie nabierzesz syjonistyczny popaprańcu//

  I po co te nerwiki panie Kosiurze?
  To jest syjonistyczny trollik pod moją osobistą opieką.

  Mi też pan nie wierzysz? :)))
 • @Husky 07:45:53
  //twoją ocenę to mam w pięciu literach.//

  To ty Zbóju masz inną (większą) doopę jak ja i inni Polacy?...

  Świat nie przestaje mnie zadziwiać...
 • @Husky 07:45:53 kundel vel durny Józiu z Londynu
  wyraz: "dupa" - 4 litery; "głowa" - 5 liter; "serce" - 5 liter

  - w języku polskim używając takiego zwrotu, jaki użyłeś, eufemizm stosuje się w mianowniku l.p., a więc jeśli chcesz napisać, że masz coś w "dupie", to piszesz "w czterech literach",

  - jednak w twoim przypadku i niezależnie od twoich intencji, jest bez znaczenia, czy napisałeś "cztery", czy "pięć liter", ponieważ u ciebie, jak na syjonistycznego kundla przystało, te trzy rzeczowniki są dokładnie równoważne - oznaczają to samo.
 • @Rzeczpospolita 11:43:52
  //Husky 07:45:53 kundel vel durny Józiu z Londynu//

  Powtarzam panu, panie Kosiurze, że Husky to nie ten durny Joszko z Londynu. Tamten jest kompletnym idiotą i analfabetą. Zatrzymał się na poziomie pisma obrazkowego. Husky potrafi napisać komentarz a tamten nie potrafi. Wiem bo sam go stąd wykopałem.

  Jak donosi chazarska wikipedia - "Piktografami (czyli pismem obrazkowym) posługiwały się prehistoryczne ludy basenu Morza Śródziemnego, Chin, niektóre ludy Afryki Środkowej, Ameryki Północnej i Australii."

  Kilku z tych prehistorycznych ludzików dotrwało do naszych czasów.
  Czy to nie jest osiągnięcie? :)))
 • @Rzeczpospolita 11:43:52
  Durny Rabinie z Otwocka
  Jeśli twoje aj waju oceny mam w dupie to ile jest liter
  Czyżby talmudyczna szkoła wykształciła matoła ??

  shalom
 • @Rzeczpospolita 23:46:48
  "mnie nie nabierzesz syjonistyczny popaprańcu:" xD
  https://www.youtube.com/watch?v=gBw8Aj1Mwd4

  Mnie nie nabrał...ale na jego możliwości to spore osiągnięcie gdy nie ma słowa o złej Rosji i jeszcze gorszym Putinie..więc niech ma piąteczkę...
  ..taki dzień dobroci dla trolla :D
 • Wolna Polska
  .
  @Oscar 13:30:28

  czyli "Polska od 89r to kolonia zachodu."

  Jak pozbyć się suwerenności pokazali przy-wódcy NSZZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  wszakoż

  - http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/09/kulisy-strajku-w-stoczni-gdanskiej-poczatku-kolorowej-rewolucji-solidarnosciowej/comment-page-1/#comment-6906

  Polska potwierdziła swój status kolonii podpisując Cyrograf Lizboński:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  nie wińmy wszakże jednego, to była cała banda z partii jedności tego PO.PiSu demokracji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej