Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
668 postów 21888 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Mściciel

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PiS tylko chcę się mścić. Wiadomo tylko że nic dobrego z tego nie będzie. Nie będzie. Proponuję żeby wszyscy nazywali PIS-owską władzę ekipą totalnych zamordystów. Non stop, aż się wbije do ich głów.

 
               
 
 
Rządy PiS to jest najgorsza rzecz, jaką mogła się Polsce przytrafić w ostatnich dziesięcioleciach. Takich szkodników to za czasów Stalina,Bieruta czy Gomułki nawet nie było.To nie był kolejny rok rządu Beaty Szydło, to był rok wyłącznej, mściwej i prymitywnej władzy Jarosława Kaczyńskiego.

Dwa lata rządów zwykłego posła. Dwa lata tyrani, zamordyzmu, czy nawet aresztowań przeciwników politycznych vide Piskorski
A efektem kolejnych dwóch lat rządów Kaczynskiego (jeśli do tego dopuścimy ) będzie to, że Polacy będą żyć relatywnie dużo gorzej jak idzie o sprawy materialne, w jeszcze gorszym środowisku, coraz mniej bezpiecznie niż w ostatniej latach XX wieku.

Szkoda Polski dla Jarka K, notabene pierwszego kawalera RP. Przecież ten mściwy człowiek nigdy nic nie osiągnął. Jak to mawiali nasi dziadowie "tacy ludzie mają łajno na rękach" czego się tylko dotkną to spier..lą.

 

                   

Czy upadek państwa PiS już się zaczął. Skutki tej "Dobrej Zmiany"   to juz  widać. Choćby tylko w tym, że wszystkie banki podniosły marże, a nasza  złotówka tanieje względem euro czy dolara. Jak jeszcze podniosą podatki, to wtedy cały ten (moherowo- rydzykowy ) elektorat PiSiorów zacznie głodem przymierać.

Jak Polacy oceniają czas rządów PiS? .

Ciekawe czy po kolejnych 2 latach rządów PiS nadal będziecie tak samo ślepi.

Czy wszyscy Polacy pogodzili się z życiem w państwie PiS 

Proszę o rzeczowe argumenty dotyczące powodu odsunięcia PIS od władzy.Co złego stało się w Waszym życiu  w ostatnich dwóch latach.

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Wścieklizna?
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:22:15
  //Wścieklizna?//

  A ŻEBY NIE BYŁO WĄTPLIWOŚCI - NIC MI NIE JEST 8-))))


  ps.

  Z szacunku do kobiet i osób starszych,zostawię ten artykuł bez komentarza...

  https://pbs.twimg.com/card_img/910510693752950784/3QW3DO_h?format=jpg&name=600x314

  https://t.co/gP4x5nWiS0
 • @Husky 12:33:51
  Ta niewiedza (nieświadomość) PADa zaczyna przerażać. Czyżby Berlin, Telawiw i Moskwa obstawiła PADa swoimi ludźmi? Trump z Białego Domu wyrzucił wszystkich po sprzątaczki oraz wszystkich ambasadorów po poprzedniku, coś ok. 4000 osób. Tam jest taka tradycja i nikt nie wyje i nie zasłania się np. kodeksem pracy. Trzeba sprzątać inaczej brudem się zarośnie. Tak powinno być jak zrobił Trump ... a u nas cackają się i trzymają kretów ... nawet nie pofatygują się o zbadanie ich przeszłości .. nieudolność ? ... czy łatwowierność ?... wszystkich szefów co nie zlustrowali swoich pracowników na bruk i będzie ok ... wezmą się za robotę jak należy. Czy ktoś teraz ma wątpliwości dlaczego Macierewicz nie chciał przekazywać tajnych informacji ludziom z otoczenia PAD. Żeby tajne służby dobrze działały, same muszą być oczyszczone po patologiach SLD i PO. Obecny czas to niestety jeszcze czas oczyszczania, na szczęście skuteczny bo co chwila ktoś jest ujawniany i odchodzi. U Dudy trwa to oporniej, bo jest bardziej konsyliacyjny niż JK i rząd, bo chce być w stronę wszystkich i zapomniał, że "jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził." Zawsze powtarzałem, że jeżeli jest spokój wśród rządzących to powinniśmy się martwić (czyli jest podejrzenie że chronią swoich) i odwrotnie, gdy trwa wojna na górze to jest nadzieja że coś się zmieni na plus. Prof. Zybertowicz powiedział jeszcze jedną istotną rzecz, że szef BBN Soloch, nie zażądał o nikogo z przyjmowanych do BBN osób oświadczenia lustracyjnego, a przecież wiedział, że większość z tych ludzi służyła radą Komorowskiemu w BBN. Po takiej hiper-kompromitacji Soloch nie powinien być ani dnia dłużej szefem BBN. Zdymisjonować natychmiast! Ile jeszcze komunistycznych kretów zatrudnionych jest w pałacu prezydenckim/ Kto ich tam wcisnął. A może to świadome działania prezydenta? Gdzie są polskie służby specjalne i komu one służą? To jak działają polskie służby i kto jest tam zatrudniony, że taki człowiek miał dostęp do tajemnic państwowych. Nie wierzę , że Soloch nie wiedział z kim pracuje. Przecież takich u Dudy prezydenta teoretyka jest dużo więcej. Bierzemy imiona i nazwiska i sprawdziliśmy.
  Humor, satyra:

  http://wpolityce.pl/polityka/334541-prezydent-blisko-ludzi-andrzej-duda-pociesza-internautke-zaniepokojona-ludzmi-gen-kozieja-w-bbn-wiecej-wiary

  Parafrazując klasyka: cieniasa mamy za prezydenta!
 • @Husky 12:33:51
  Najpierw wymienieni przez Aleksandra Ściosa na TT
  Koziejowcy w BBN:

  a. Sylwester Żerdecki - pełnomocnik ds. ochrony inf. niejawnych, podlega mu Kancelaria Tajna*
  b. gen. dyw. Romuald Ratajczak - doradca szefa BBN (obok dr. hab. A. Zybertowicza)
  c. Paweł Turowski (w BBN od 2007)
  d. gen. broni Bogusław Samol - były dowódca Korpusu Północno-Wschodniego NATO
  e. płk rez. Czesław Juźwik - Dept. Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi BBN
  f. płk rez. Marek Surmański (w BBN od 2005)

  *to chyba ten, o którym J.Targalski pisze: "niezbędny nowej władzy, gdyż umie np. pisać notatki z poufnych rozmów"(?) Według dr. Jerzego Targalskiego dochodzą tu jeszcze DORADCY (często "zalegendowani" ex-opozycjoniści) oraz RZECZNICY. Rzecznikiem KP jest Marek Magierowski, natomiast BBN - "koziejowiec" Marcin Skowron.
  Dalsze niezwykle ważne tropy w artykułach:
  A. Ściosa "USTAWODAWCY Z SB" z 30 sierpnia 2009 /klik/
  Zastanawialiśmy się jak "wycieka" korespondencja BBN/MON, która (w normalnym państwie) raczej nie powinna być ujawniana opinii publicznej, ale laikowi nie przyszłoby do głowy (bo "takie rzeczy się nie dzieją"!), że mogła wyciekać np. przez tajną kancelarię BBN i choćby "rzeczników".
  Ponura groteska. - Ludzie! Gdzie my żyjemy!!? Czy już tylko naiwni wierzą, że przyklepany przez prezydenta Dudę, "koziejowy" BBN ujawni ANEKS?
 • @Husky 12:33:51
  "OTORBIACZE I POŚREDNICY"
  W okresach, gdy systemowi zagrażają zmiany, najważniejsza rola przypada otorbiaczom i pośrednikom. Ich podstawowym zadaniem jest zachowanie zasobu kadrowego elity III RP w na tyle nienaruszonym stanie, by gdy niebezpieczeństwo minie, wszyscy mogli wrócić na stanowiska. W każdej instytucji do gry wchodzą otorbiacze należący do systemu, którzy demonstrują swoje oddanie i przydatność obecnej władzy. Wszystko działa dobrze, a my we wszystkim pomożemy – i tak impet zmian szybko wytraca prędkość. Skoro jest tak dobrze, po co cokolwiek zmieniać? Te kilka stanowisk dla kumpli i rodziny nowego kierownictwa jakoś się znajdzie, a starych przesuniemy. Szybko nowe kierownictwo staje się więźniem średniego aparatu, który ma doświadczenie w sabotowaniu wszelkich zmian. O wiele niebezpieczniejsi są pośrednicy. W okresie stabilizacji uchodzą za represjonowanych bojowników opozycji, ponieważ muszą uzyskać zalegendowanie. Gdy w związku z nieprzewidzianym wynikiem wyborów następuje okres strachu dla establishmentu III RP, wkraczają pośrednicy. Zostają najczęściej doradcami i rzecznikami prasowymi. To oni grają kluczową rolę w łańcuszku znajomości prowadzącym od byłej opozycji do byłej władzy. Kwitną, gdyż wszyscy ich potrzebują. Przez nich establishment III RP dociera do nowych decydentów, by bronić swoich najważniejszych kadr przed zwolnieniem. To ich nadsłuchują nowi, by dowiedzieć się od osób tak zasłużonych, kogo nie wolno zwolnić pod żadnym pozorem, bo tajnie pomagał, w rzeczywistości popiera zmiany i jest niezbędny nowej władzy, gdyż umie np. pisać notatki z poufnych rozmów. Gdy pośrednicy napotykają nielicznych nieugiętych, którzy nie przejmują się ich radami, pomagają w ich wykańczaniu. Oczywiście dla dobra sprawy, by nie kompromitowali nowej ekipy. To pośrednicy wtedy biegają do TVN i „Wybiórczej”, służą zmyślonymi informacjami lub poufnymi dokumentami.

  Autor: Jerzy Targalski
 • @Husky 12:33:51
  Widać, jakie bagno wokół siebie zbiera Prezydent Duduś. Żenada. Ilu jeszcze śpiochów WSI ma wokół siebie Duduś? Nie dziwota, że Sadurska, znana z uczciwości, wolała odejść z tej zapaskudzonej i niesprzątanej stajni Augiasza. Wstyd!!! Panie Kaczyński, warto się rozejrzeć za innym kandydatem prawicy i broń boże nie popierajcie teraz podniesienia rangi prezydenta i oddanie mu władzy absolutnej, jak tego pragnie, nie popierajcie jego referendum. To jest taki drugi "Marcinkiewicz".
 • @kula Lis 67 13:40:05
  Ma Targalski racje
 • @Husky 12:33:51
  Przykre to jest i straszne. Magdalenka wciąż ma władzę. Teraz widać dlaczego PAD zawetował ustawy o SN i KRS. Wpływ służb PRL na PAD musi być bardzo duży. Najpierw PAD pozbył się ludzi PiS z kancelarii Prezydenta(uczciwa Sadurska, etc..) a później zostały zawetowane ustawy. BBN to zbędny twór, siedlisko szponów oraz ludzi , którzy o bezpieczeństwie nie mają zielonego pojęcia. BBN powołany przez Lecha "bolka", tylko rozmywa odpowiedzialność instytucji konstytucyjnie umocowanych do zapewnienia bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego. Prezydent powinien złożyć wniosek do Marszałka Sejmu o rozwiązanie tego zbędnego balastu, żerującego na budżecie państwa. Taki twór nie jest w stanie podjąć żadnej decyzji, w wypadku konfliktu decyzja należy do Sztabu Generalnego i ostatecznie do Prezydenta. Jeżeli ten twór będzie dalej istniał, to trzymajmy w magazynach zapas białych szmat, bo tylko to nam pozostanie jak oręż.
 • @kula Lis 67 13:43:08
  jak zawsze 5+ za komenty i pełna zgoda..niestety
 • @Autor
  Najniższa ocena. Wg mnie - granie na emocjach i kłamliwe tezy.
  1. Jak Polacy oceniają?
  - Wyniki działalności rządu dobrze ocenia 52 proc. badanych (o 1 pkt proc. więcej niż przed miesiącem), źle – 38 proc. (+1 pkt proc.).
  - Jak wynika z badania CBOS, już ponad połowa Polaków - 52 procent - pozytywnie ocenia sytuację gospodarczą w kraju. To wzrost o trzy punkty procentowe w porównaniu z sierpniem
  - 56 proc. badanych dobrze ocenia pracę prezydenta Andrzeja Dudy, źle - 34 proc. - wynika z sondażu Kantar Public.

  2. Jakie są fakty?
  - Poprawa wyników w przemyśle, skokowy wzrost produkcji budowlanej, rosnąca sprzedaż detaliczna, średnia płaca i zatrudnienie wskazują, że PKB w III i IV kwartale bieżącego roku będzie rosło w tempie ok. 4,5 proc. – tak eksperci komentują sierpniowe dane Głównego Urzędu Statystycznego o gospodarce.
  - Agencja Moody's podnosi prognozy dla Polski i umacnia naszą walutę
  - dolar przez ostatnie 2 lata OSŁABIŁ się względem złotówki, a więc złotówka się UMACNIA, co przyspieszyło od stycznia — 16 listopada 2015 kurs wynosił 3,95 zł za dolara, dzisiaj 3,55 (a przewiduję że już niedługo będzie poniżej 3,50).

  I po co kłamać?
 • @kresu 14:16:43
  To co napisałeś to nie zasługa prezydenta lecz rządu i ministrów.
 • @kresu 14:16:43
  //I po co kłamać?//

  to raczej ironia a nie fakty
  wpis to bajka dla lemingow, by nie tracili nadziei 8-)))

  Pozdrawiam
 • @nieaktywna 13:59:59
  Merkel córką Hitlera? Szokujące fakty łączące kanclerz Niemiec i Führera!
  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2016/05/Mer-Hit-696x392.jpg

  Czy Angela Merkel to córka Adolfa Hitlera? Tę tezę sceptycy nazywają teorią spiskową, choć porównania charakterystyki twarzy dzisiejszej kanclerz Niemiec i przywódcy III Rzeszy zdają się nie zostawiać wątpliwości. Ponadto istnieją dokumenty, które rzekomo potwierdzają bliskie pokrewieństwo przywódców. Jak podają niezależne źródła, zapłodniona zamrożoną w czasach II Wojny Światowej spermą miała zostać jedna z sióstr Braun. Ewa była towarzyszką życia wodza hitlerowskich Niemiec. Po wkroczeniu Armii Czerwonej do Berlina miała uciec wraz z Adolfem Hitlerem do Argentyny. Benjamin Fulford, kanadyjski dziennikarz polsko-żydowskiego pochodzenia już w 2011 roku pisał: „dzięki doniesieniom wywiadu rosyjskiego i niemieckiego, wyszło, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera – została poczęta z zamrożonej spermy, pod nadzorem nazistowskiego eksperta złapanego przez Sowietów. Oznacza to bez wątpienia, że jeden z liderów nazistowskiej frakcji ma nadzieję na powołanie faszystowskiego – totalitarnego rządu światowego”. Jeszcze nie jesteście przekonani? To zobaczcie poniższe zdjęcie przedstawiające młodą Merkel i zdjęcie matki Hitlera w mniej więcej tym samym wieku. Warto porównać prawe krawędzie górnych powiek – u obu kobiet są bardzo podobne, oczy, nos i inne podobne elementy powodują, że można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że są to cechy rodzinne.

  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2016/05/merkel10.jpg

  Niektóre źródła podają, że imię i nazwisko obecnej kanclerz Niemiec są anagramem Angela Merkel = Klara Mengele. Powiązania dr Mengele prowadzą wprost do klanów Rotszyldów i Bushów. Na fotografiach niżej warto zwrócić uwagę m.in. na usta i ich okolice. Czyż nie podobne?

  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2016/05/angela.jpg


  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2016/05/old-hitler-argentina.jpg

  Poniżej kolejne uderzające porównanie Hitlera i Merkel, nawet zmarszczki pod oczami mają podobny kształt! Zdjęcie pochodzi z artykułu „Co się stało z zamrożoną spermą Hitlera?” w

  helpfreetheearth.com.


  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2016/05/hitler-Merkel.jpg

  Zresztą właśnie portal HFTE powołuje się na dokumenty STASI, które potwierdzają, że córka Adolfa Hitlera piastuje obecnie to samo stanowisko co ojciec – stanowisko kanclerza Niemiec.
  Ps...Takie są plany zajęcia Europy przez....żydków np spod znaku Rothschildów. II wojna św była konsekwencją pomysłu chazarów chcących odtworzyć kraj Izraela ja terenie Palestyny. Mieli im pomóc Niemcy którzy zgodzili się zmusić do wyjazdu z Europy najmądrzejszych, najbardziej zaradnych, zdrowych a resztę w ramach selekcji naturalnej zutylizować. Nagrodą był majątek tych zutylizowanych i słone opłaty za zgodę na wyjazd, Podstawą każdego przedsięwzięcia masońskiego jest mord założycielski. Żydów zginęło nie 6 milionów-co udowodniono-bo było ich wtedy zaledwie 300 000!! 6 milionów to żydki wymyślili na poczet swoich potrzeb, czyli celem założenia państwa Izrael bo ponoć Bóg im powiedział, że wolno im będzie stworzyć swoje państwo jeśli zginie ich W OGNIU!! 6 milionów! I dlatego ten ich przekręt z ilością ofiar holokaustu. Pozostali żydzi trzymający się wiernie Biblii i Talmudu psioczą na nich ile wlezie, że założyli państwo, czego nie wolno im było zrobić! Izrael jest całkowicie wg wiary żydowskiej NIELEGALNYM PAŃSTWEM, które nie powinno nigdy powstać!
 • Najnowszy sondaż. PiS z bezwzględną większością w Sejmie
  Gdyby wybory odbywały się we wrześniu, wygrałoby je PiS. Na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosowałoby 40,4 proc. wyborców. W Sejmie znalazłyby się jeszcze cztery inne partie polityczne. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Do Rzeczy".

  https://v.wpimg.pl/LTE4Mzk1JT1qe2JMXwU0YHcNYh5FRjw9KFNjCgcefmR3Bn9PXQZ4eXEGdUJaBHpkakQkCUVbPDM=/

  O połowę mniejszym poparciem cieszy się PO, na którą swój głos oddałoby 22,6 proc. wyborców. Z sondażu pracowni Estymator wynika, że tak samo jak w obecnym Sejmie, trzecią siłą polityczną byłby Kukiz'15 z poparciem na poziomie 9,8 proc. W poselskich ławach zasiedliby jeszcze posłowie Nowoczesnej z poparciem 8,9 proc. wyborców oraz PSL-u cieszący się sympatią 6,3 proc. Polaków.

  Progu wyborczego nie przekroczyłyby SLD (4,3 proc.), Partia Razem (4,1 proc.) oraz ugrupowanie Janusza Korwin-Mikkego Wolność (2,3 proc.).


  Po podziale mandatów PiS miałby 235 posłów, czyli większość pozwalającą na przegłosowania, tak samo jak teraz, każdego projektu ustawy. PO miałaby 124, a Kukiz'15 44 posłów. W ławach Nowoczesnej zasiadałoby 34, a PSL-u 22 polityków.

  Sondaż przeprowadziła pracownia Estymator w dniach 21-22 września na ogólnopolskiej, reprezentatywnej grupie 1009 dorosłych osób.
 • @Husky 14:38:08
  A pan profesor Zybertowicz to wczoraj spadł z Księżyca na Ziemię? Jakiekolwiek odsunięcie od obowiązków do czasu wyjaśnienia sprawy któregokolwiek z doradców prezydenckich skutkowało bezpośrednią interwencją prezydenta i pismem do premier Szydło z sugestią odwołania ministra. Ileż to razy doświadczyli takich działań najlepsi nasi ministrowie, gdy chcieli uprzątać to komusze bagno. Mało tego prezydent zawsze osobiście bronił bagna wokół siebie. Widać, dopóki nie staje się to głośne , to mu to zupełnie nie przeszkadza. A jeszcze jak się uwzględni, że w innych instytucjach krety zostały i skrzętnie chowały niewygodne dokumenty, to łatwiej zrozumieć, że bez twardych dokumentów nie można było nic powiedzieć prezydentowi, bo to wywoływało tylko jego agresję. Przecież Duda zdjął tylko Klicha, a resztę sobie zostawił. Mało tego, pozwolił Komorowskiemu mieszkać jeszcze jakiś czas w Belwederze, nie odzyskał rzeczy które Komorowski wyniósł z Belwederu i z Pałacu prezydenckiego. To wszystko dla mnie jest niezrozumiałe, ale zaczyna mi się układać w spójną całość ta wyjątkowa pobłażliwość i dbanie o interesy Komorowskiego. Macierewicz robi przegląd kadr, mimo oporu Dudusia Prezydenta. Ale w MSZ jest dalej syf. To nie tylko kwestia pozostawienia ambasadora w Egipcie mimo odmowy przez niego udzielenia pomocy Magdalenie Żuk, zanim została zamordowana, kiedy jeszcze żyła. Prezydent Trump odwołał prawie wszystkich swoich ambasadorów na świecie w pierwszym tygodniu prezydentury. Waszczykowski do dzisiaj trzyma wielu komuchów na stołkach. Ambasador w USA, w Brukseli i wielu innych miejscach wiele zła wyrządzali Polsce współpracując JAWNIE z KOD i resztą histerycznej opozycji. Waszczykowski nic nie robił przez ponad rok w tej sprawie, wystarczały mu słodkie fotki na powitanie z każdej zagranicznej podróży.
 • @Husky 15:05:47 to miarodajny sondaż bo na ponad 10tys osobach
  To poniżej niebieskiego i innych tu bardzo zaboli, oj zaboli!
  Głos oddany!
  Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? // Termin głosowania: WRZESIEŃ 2017
  Prawo i Sprawiedliwość 67.38%
  Kukiz'15 10.18%
  Wolność 6.44%
  Platforma Obywatelska 4.57%
  Ruch Narodowy 3.03%
  Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.2%
  Nowoczesna 1.54%
  Partia Razem 1.3%
  Polskie Stronnictwo Ludowe 0.72%
  Inny komitet 0.71%
  Kongres Nowej Prawicy 0.61%
  Prawica Rzeczypospolitej 0.47%
  Inicjatywa Polska 0.24%
  Twój Ruch 0.22%
  Samoobrona 0.16%
  Partia Zieloni 0.08%
  Unia Europejskich Demokratów 0.08%
  Wolni i Solidarni 0.08%
  Głosów: 10236!!!!!!!! Wykresy pod linkiem

  http://ewybory.eu/sonda-parlamentarna/
 • Komuchy demokratyczne.
  https://pbs.twimg.com/media/DKWZu3hXUAA0917.jpg
 • Michał Boni...TW Znak...agent SB. Zdrajca
  Michał Boni...TW Znak...agent SB. Zdrajca. Europoseł PO. Donosił na kolegów teraz donosi na Polskę.

  To targowicki śmieć najgorszego sortu .

  https://pbs.twimg.com/media/DKfogExWkAASZCU.jpg
 • @kula Lis 67 15:21:37
  Nic innego tylko w 2018 trzeba głosować na PiS bo te lewaki z naszej Ojczyzny zrobią ruinę - nie możemy do tego dopuścić

  https://pbs.twimg.com/media/DKfsPu8XoAIrvCQ.jpg
 • @Husky 17:03:12
  Jakim cudem ludzie pokroju płk Juźwika i prof Królikowskiego znaleźli się obok prezydenta RP? Warto by zrobić audyt i sprawdzić czy w Belwederze nie ma innych trujących grzybów. Do 3 razy sztuka?
  Sprawa Michała Królikowskiego i zamrożonych pieniędzy. Kalendarium faktów. Milion złotych od firmy podejrzanej o udział w mafii paliwowej trafiło do byłego wiceministra sprawiedliwości w rządzie PO-PSL, Michała Królikowskiego – ujawnił w piątek portal tvp.info, przekazując szczegóły sprawy zamrożonych pieniędzy prawdopodobnie pochodzących z przestępstwa. Temat wywołał dyskusję polityczną, pojawiły się też liczne komentarze, w których jednak nieraz ginęła kolejność zdarzeń. Dziś przedstawiamy dokładne kalendarium sprawy Michała Królikowskiego. Całość pod linkiem..


  https://www.tvp.info/34118924/sprawa-michala-krolikowskiego-i-zamrozonych-pieniedzy-kalendarium-faktow


  Ps..Pierwsza prezes Sądu Najwyższego, prof. Małgorzata Gersdorf publicznie chwali mec. Królikowskiego, który przyjął 1 mln PLN od mafii z Białegostoku. Profesor? Za kaczki, kury, jaja albo tatuś z mamusią i dziadkami dogadali się z ubekami i dali mu tytuł. Bez przesady z tym profesorem. Takich u mnie na wsi pełno, praktycznie co drugi, takich profesorów, to przed wojną szewcy używali do roznoszenia butów klientom z wyższej półki. Wkręcił się do zespołu przy prezydencie aby ochronić swój tyłek. 200 tys. zł to chyba honorarium za przechowanie w bezpiecznym miejscu gotówki (700.000PLN) pochodzącej z rabunku? No to teraz należy sprawdzić czy "wzięty adwokat grupy przestępczej odprowadził podatek od 200.000zł i czy wystawił stosowny rachunek grupie przestępczej, albo czy w ogóle zgłosił ten fakt w zeznaniu podatkowym. I to jest pierwsze co prowadzący śledztwo powinni zrobić. No ale znając życie i skorumpowany świat sądowniczy to chyba tego nie uczynili wg zasady "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem". I tak się kręci do dzisiaj. Zatem można zrozumieć niechęć kliki sądowniczej do zmian. Jest o co walczyć. A swoją drogą jak prezydent Duda mógł zatrudnić u siebie nawet jako doradce ministra z poprzedniego rządu (PO) któremu władza zwierzchnia odebrała legitymację do rządzenia? Wyłudzanie VAT to jest już zajęcie o charakterze mafilnym, bo takie wyłudzenie, bez pomocy urzędników państwowych raczej ma małe szanse na powodzenie. Ktoś z wysokiego piętra władzy musiał tego pilnować, w sensie ochraniać. Czas Tuska to był czas łatwej kasy od frajerów czyli od podatników, których strzelano między rogi za błąd w formularzu PIT, spóźnienie się z płatnością VAT i tym podobnym, a z drugiej strony Karuzele VAT kręciły się jak elektron wokół jądra wodoru. PiS w bezprawie, korupcję, rozkradanie Warszawy...uderza ostro, skutecznie i bezwzględnie. Po ostatnich aresztowaniach,przestępcy widzą, że nawet Filipiny nie są już krajem bezpiecznym. Dla przestępców są to dni ostateczne, dlatego dogadajcie się z Ziobrą wydajcie mocodawców, wskażcie konta. Idźcie na układ na złagodzenie kary ale śpieszcie się bo jutro będzie za późno, ktoś was ubiegnie i to on będzie na wolności.
 • @Husky 17:03:12
  Sprawa byłego oficera bezpieki zatrudnionego w BBN. MON wydało oświadczenie....Ministerstwo Obrony Narodowej nie mogło sprawdzać płk. rez. Czesława Juźwika, bo z wojska odszedł w 2007 r., a w BBN został zatrudniony jako pracownik cywilny; MON nie ma żadnej prawnej możliwości oddziaływania na politykę kadrową prowadzoną przez kierownictwo BBN - poinformował resort obrony w komunikacie. Zgodnie z sobotnim komunikatem Biura Bezpieczeństwa Narodowego, jego szef Paweł Soloch "odbył rozmowę z ekspertem w Departamencie Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi w BBN płk. rez. Czesławem Juźwikiem, podczas której poinformowany został o fakcie jego służby w Wojskowej Służbie Wewnętrznej w latach 1983-1990". W związku z powyższym minister Paweł Soloch podjął decyzję o natychmiastowym rozwiązaniu umowy o pracę z płk. C. Juźwikiem podało Biuro. BBN zaznaczył jednocześnie w komunikacie dotyczącym zwolnienia Juźwika, że "za osłonę kontrwywiadowczą BBN i przekazywanie tego typu informacji odpowiedzialne są właściwe służby ochrony państwa". Ponadto szef BBN w 2016 r. bezpośrednio zwrócił się do ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, a także ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego, o przekazywanie wszelkich niepokojących sygnałów dotyczących zatrudnionych w BBN osób. "Dotychczas żadne informacje o takim charakterze nie zostały przekazane". Dziś MON poinformowało w oświadczeniu, że Czesław Juźwik odszedł z zawodowej służby wojskowej w 2007 r. i został zatrudniony w BBN jako pracownik cywilny. Przez byłego szefa BBN Stanisława Kozieja we wrześniu 2010 r. na stanowisku zastępcy dyrektora Departamentu Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi przypomniał resort w komunikacie. Jak podkreśliła rzeczniczka Ministerstwa Obrony Narodowej ppłk Anna Pęzioł-Wójtowicz, postępowania sprawdzającego w stosunku do osób cywilnych, zatrudnionych w cywilnej instytucji, nie może prowadzić MON. Podkreślamy, że za politykę kadrową urzędu odpowiada wyłącznie pracodawca, a więc w tym przypadku szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, który samodzielnie decyduje o osobach pracujących w Biurze. Jako pracodawca ma możliwość sprawdzenia przebiegu kariery zawodowej pracownika. Informacja ta zawarta jest w teczce osobowej pracownika dostępna szefowi BBN. Wydaje się, że ani szef BBN, ani żaden z jego urzędników nie podjął wysiłku sprawdzenia osób, które współpracowały z poprzednim kierownictwem Biura oświadczyła rzeczniczka MON. Jak jednocześnie zaznaczyła, "Ministerstwo Obrony Narodowej nie ma żadnej prawnej możliwości oddziaływania na politykę kadrową prowadzoną przez kierownictwo Biura Bezpieczeństwa Narodowego". W związku z komunikatem BBN z 23 września 2017 r. przypominamy komunikat MON z 3 sierpnia 2017 r. Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz od początku wskazywał na nieprawidłowości przy zatrudnieniu poszczególnych osób w BBN, które nie zostały uwzględnione napisała też ppłk Anna Pęzioł-Wójtowicz.

  Ps..To "natychmiast" jest niestety nadużyciem, ponieważ miało by zastosowanie jakby ta dymisja odbyła się kilka miesięcy temu, a tak BERLIN, TELAWIW i MOSKWA, przez długi czas miała w BBN swojego szpiona i tylko pozostaje zapytanie kto go tam zatrudnił? bo to mogła być albo celowa robota albo karygodne zaniedbanie. Na tym stanowisku taki "epizod" jest dramatem i nie powinien podlegać parolowi i odpowiedzialnego trzeba i to koniecznie dezaktywować od takiej odpowiedzialności.
 • @Husky 17:03:12
  Duduś-Kornhauser wyciąnął "ustawowego", POlszewickiego, VAT-aferyjnego Królika z kapelusza, a teraz wypiera się ustami swoich pachołków, że tak nie było :) Ale Polacy po owocach go poznają, czy oczyści z malwersyjnej, sowieckiej żydo-komuny Polskie Sądownictwo czy stanie się Bolkiem Bis. Produkował się jak szalony w ONZ i USA, ale kim naprawdę jest Polacy poznają Dudę po skutkach jego dziwnych "inicjatyw". Dobrze, że rozmawia z nim Jarosław Kaczyński, to daje nadzieję. Zlecenie przez Dudę napisania ustaw byłemu POlszewickiemu Królikowi - VAT-owemu aferzyście to jest skandal dużego kalibru ! Do tego zignorował ofertę PIS konsultowania się z Ministrem Sprawiedliwości podczas pisania tych ustaw. No i te super-skandaliczne zatrudnianie w BBN rosyjskich szpiegów ! Czy to głupota, niechlujstwo czy targowicka dywersja tych lewackich gnojków kręcących się wokół Dudy typu Solochow ?! Także te ostatnie wyskoki lewackiego, garbatonosego śmundola rzecznika Dudusia - Łapy, który jak gówniarz atakuje PIS, premier Szydło i Antoniego Macierewicza oraz wącha się z GWnianą żydokomuną Szechtera, co jest haniebne i godne potępienia. Zablokowanie 24 lipca przez Dudę ustaw reformujących zasyfione esbecką żydokomuną SN i KSR oraz zaproszenie do rozmów pejsatej szefowej Nadzwyczajnej Kasty, było nożem w plecy Narodu Polskiego. Polacy tylko dlatego wybrali Dudę na prezydenta, ponieważ ten w imieniu PiS obiecywał bezwzględnie rozprawić się (z pomocą siekierki) z Nadzwyczajną Kastą ! A dzisiaj kręci i mataczy. Ulega telefonicznym naciskom hitlerowskiej wariatki Makreli i zaprasza na konsultacje szefową Nadzwyczajnej Kasty pejsatą multimilionerkę (malwersantkę?) Gersdorf oraz agenturę Hitlerlandu i Kacapii - czyli Nowośmieszną, Kikuza i Plugawych Oszustów ! Cała nadzieja w sile PIS, wielkiej mądrości Jarosława Kaczyńskiego i determinacji Narodu Polskiego. Bo na Dudusia-Brutusa-Kornhausera, któremu sodówa i pycha uderzyły do głowy, liczyć już chyba Polacy nie mogą.
 • @Husky 17:03:12
  Niedługo się okaże, że i PAD (był w jednej partii UW poprzedniczce PO z Tuskiem, Gasiuk-Pihowicz, Ryśkiem, Shrekiem i Kijowskim) nie brał udziału w tych ustawach, bo jak Królikowski ex członek PO nie chce ujawnić konta z niepewnymi pieniędzmi to widać może być ich jeszcze więcej albo mógł już je wydać więc się martwi albo więcej osób by ujawnił. Jeśli to jest prawdą, że ustawy PAD to tylko kompilacja projektów przygotowanych przez osoby z zewnątrz tj. z kręgu nadzwyczajnej kasty to śmiało możemy powiedzieć, że mieliśmy prezydenta a mamy Marcinkiewicza bis. Pan Duda tak wbił w pychę, że uwierzył iż zbuduje swoją partię z którą wygra następne wybory. Niestety utwierdzają go w tym jego doradcy, którzy jak coraz częściej możemy odkryć wywodzą się bardziej z dawnej UW niż PiS. Jego zderzenie z rzeczywistością będzie jednak twardym lądowaniem. Wyborcy PiS nie zapominają zdrad i nie ufają ludziom, którzy kłamią. A PAD z całą pewnością oszukał nie tylko rząd ale i swoich wyborców, kłamiąc że jeśli PiS spełni jego żądania to on podpisze ustawy. Prawdopodobnie on i jego współpracownicy myśleli, że PiS nie wprowadzi jego poprawek do ustawy i odium fiaska reformy wymiaru niesprawiedliwości obciąży PiS. Gdy jednak okazało się, że PiS wprowadzi poprawki PAD to prawdopodobnie skorzystano z opcji kreta w biurze legislacyjnym, który wprowadził wykluczające się zapisy i przez to PAD miał wątpliwe ale jednak podstawy do złamania obietnicy. Jestem tylko ciekawy czy PiS przeprowadził postępowanie wyjaśniające skąd w ustawie znalazły się sprzeczne zapisy?
 • @Husky 17:03:12
  Prezydent Duda nie pozwoli na reformę sądownictwa bądźcie tego pewni. Nie wierzę, że w ustawach pisanych dla prezydenta będzie mowa o odsunięciu wszystkich skompromitowanych sędziów SN i KRS i wprowadzenie nowych. A to podstawowa sprawa bo to przecież ci sędziowie doprowadzili do patologi i w tej patologi trwali. PiS przedstawił w lipcu ustawę o RIO, której duduś nie podpisał. Teraz już wszystko zaczyna robić się czytelne. Duduś ochronił POkacapskie samorządy. Dopiero przy wyborach parlamentarnych za dwa lata coś ruszy. PiS będzie miał zdecydowaną większość sejmową i będzie mógł odrzucać weta prezydenta. Premierem powinien być Jarosław Kaczyński a pani Beata Szydło za 3 lata zostanie prezydentem. Niestety na razie nic nie będziemy w stanie zrobić. Całe działanie pana Dudy na urzędzie Prezydenta to jedna wielka kpina z wyborców. Wetując ustawy zapowiedział, że przedłoży własne projekty ustaw. Tymczasem prof. Zybertowicz powiada, że fakcie weta zgłosiło się ochoczo wielu profesorów do Kancelarii Prezydenta z propozycją napisania projektów ustaw w miejsce zawetowanych, m.in. i pan Królikowski. Wszyscy złożyli potem swoje projekty i na tym współpraca się zakończyła. Konkluzja: Prezydent wetując ustawy nie miał żadnej własnej koncepcji reformy wymiaru sprawiedliwości. Pozbierali w Kancelarii propozycje tychże profesorów i męczyli jakieś niby własne projekty, na zasadzie kompilacji z wielu opracowań. Do obecnej chwili nie zostały podane przez Pałac żadne informacje na czym owe projekty mają polegać i co będą zawierać (zawierają). Nie ujawniono nawet ogólnych założeń i tez teoretycznie opracowywanych ustaw. Wszystko tajne. Czy kandydując na urząd Prezydenta RP pan Duda ogłaszał wszem i wobec, że ma piękny projekt reform, ale go nie pokaże dopóki nie zostanie wybrany? Czy też może głośno i wszędzie opowiadał co zrobi gdy zostanie Prezydentem i jaki jest jego program wyborczy? Odnoszę wrażenie, że pan Duda to wykształcony kombinator. Potwierdzeniem moich przypuszczeń jest to, że Prezes PiS pan Kaczyński przedłożył oczekiwania rządzącej (?) partii na piśmie i za pokwitowaniem, żeby się chłystkowi nie zdawało, że po raz kolejny wszystkich wykoleguje. Tak to widzę, tysiące kilometrów od kraju.
 • Husky
  //PiS tylko chcę się mścić. Wiadomo tylko że nic dobrego z tego nie będzie. Nie będzie. Proponuję żeby wszyscy nazywali PIS-owską władzę ekipą totalnych zamordystów. Non stop, aż się wbije do ich głów.//

  No widzisz Zbóju? Starczy trochę tobą potrząsnąć i prawie gadasz jak Polak.
 • @Husky 17:03:12
  Jaki z tego wniosek ? a to, że stary antykomunistyczny wyjadacz Antoni, zaorał całe BBN cieniutko prowadzone pod parasolem mało doświadczonego pana prezydenta, a tam ?, szkoda gadać, istna przechowalnia żydokomunistycznych emerytów !!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:33:52
  Mogą tylko POmarzyć...tyle im zostało ...

  https://pbs.twimg.com/media/DKf-0dPXoAEgAlL.jpg
 • @Husky
  „Lekarzu ulecz się sam!” Jak Amerykanie „przyjmowali” żydowskich uchodźców w czasach Holokaustu(czytaj holokitu!)


  http://czashistorii.pl/marek-skalski/lekarzu-ulecz-sie-sam-jak-amerykanie-przyjmowali-zydowskich-uchodzcow-w-czasach-holokaustu/
  Ps..Polska powinna o tych faktach szeroko informować opinię publiczną na świecie!
 • @Husky 18:46:56
  Wycinakami mnie nie denerwuj.
  Plisss.

  Ja jestem duży chłopczyk...
 • @kula Lis 67 14:52:25
  no,ciekawe..i to w dniu w którym jej partia prawdopodobnie wygrywa
  kolejne wybory..sacrebleu chciałoby sie rzec : )
 • @nieaktywna 19:41:58
  Już ponoć "wygrała" już przed wyborami, więc pytanie po co te koszta i fikcja wyborów?
 • Kula lis nawrzucał tekstów bez sensu i składu, Husky jedynym dla siebie zrozumiałym pismem obrazkowym odpowiedział
  Husky jedynym dla siebie zrozumiałym pismem obrazkowym odpowiedział.
  Więc czy jest sens się wypowiadać? Wystarczy diagnoza, postępująca lemingoza.
 • @Zawisza Niebieski 22:03:49
  https://pbs.twimg.com/media/DKRdFdIX0AEGDr4.jpg
 • @Husky 22:22:56
  "Oni po prostu odjechali!", czyli kulisy relacji prezes Kaczyński - prezydent Duda. Co będzie dalej? Ważny artykuł Jacka Karnowskiego.

  https://wpolityce.pl/polityka/359221-oni-po-prostu-odjechali-czyli-kulisy-relacji-prezes-kaczynski-prezydent-duda-co-bedzie-dalej-wazny-artykul-jacka-karnowskiego
  Ps...Dziękuję za bardzo dobrą i potrzebną analizę, jakże potrzebną nam wszystkim, zatroskanym losami Ojczyzny. Naprawdę otworzyła mi oczy. Pański komentarz umacnia moje przekonanie, że jedynym prezydentem RP godnym tego tytułu był śp. Lech Kaczyński. Tak się zastanawiam, dlaczego Duda nie poleciał z Prezydentem Lechem Kaczyński do Smoleńska? Ta bardzo dobra analiza, da im dużo do myślenia i naprawienia wspólnych błędów, bo jak na razie to demoralizacja Nas! Jeżeli to się potwierdzi to będzie dowód, że Duda zdradził i to będzie koniec jego kariery. Oni nie odjechali. PAD przypomniał sobie (a może pamiętał) o mateczce partii, uwarunkowaniach środowiskowych i rodzinnych. Próbuje też budować system prezydencki i potwierdzić go w referendum. Z tego wynika, że Bruksela, Merkel i tzw. opozycja mają swojego człowieka w Belwederze. Smutne to ale prawdziwe. Jakoś nikt z polityków, dziennikarzy, komentatorów politycznych etc. nie odważy się powiedzieć o destrukcyjnej roli żydostwa ( vide: Kornhauserówna ). Za chwilę się przekonamy, jaki wpływ na PAD miała jego polityczna kariera w UW, najbardziej antypolskim ugrupowaniu, po 1989r ? PAD to zdrajca. Unia Wolności wychodzi gardłem. PAD ciągle dumnie paraduje w "niby szatach na Polaka-Słowianina" ale tłum już rechoce przecież "król jest nagi ze szkieletem chazarsko u-kraja" - polin-pałac-PAD padł! Naród miał zapewnienie że sądy zostaną zreformowane. PAD i rząd to wielokrotnie potwierdzały. Teraz PAD zdradza wyborców! Kpi z narodu, kpi z wyborców. Kuma się ze zdrajcami i wrogami... Szkoda...Duda zdradził i pożałuje tego..Oni nie odjechali, tylko sumiennie wykonują zadania oficerów prowadzących. Niemcy sporo kasy wydali na UW - partię Dudy. Zdrada Dudy będzie jego klęską. Tuska wyeliminują z gry sądy (Smoleńsk, hazard, etc..)...Jeżeli nie będzie głębokiej reformy wymiaru niesprawiedliwości to komuna nigdy nie padnie a Polacy będą tylko niewolnikami - przykład Warszawska reprywatyzacja to Hania z sędziami grabili Warszawę. PAD powinien pamiętać, że pycha kroczy przed upadkiem. Niech dalej tak postępuje, to pozostanie mu prosić Merkel, by wystawiła go tak jak Tuska do jakiejś fuchy unijnej. Zmiany muszą boleć inaczej dalej będą trwać obrady okrągłego stołu. Krótka ta kariera Dudy. Polacy chcieli go mieć za swojego prezydenta, ale się nie dało. Mały człowiek uwierzył bezpodstawnie w swoją wielkość. Duda otaczając się żydokomuchami z poprzedniego układu, wsiokami, esbekami jest rozgrywany przez zimnych wyszkolonych drani. Odszedł fotograf, odeszła Sadurska, etc..konflikt z Macierewiczem i całym PiS wskazuje, że ktoś dobrze rozgrywa. Bo ten niby prezydent jest bardzo dobry ale tylko w patetycznych mowach i w niczym innym. Okazał się tylko przeambicjonowanym człowiekiem. Wszystkie (prawie wszystkie) nadzieje, że PAD będzie na czele dobrych zmian właśnie się spopieliły,już widać mieszankę egoizmu i nieporadności przykrywaną płomiennymi mowami. PAD okazał się słaby, cienki. PiS nie jest temu winny, że ten zdradził dobrą zmianę. Duda to nowszy model Komorowskiego! Taki rozwój sytuacji już dawno przewidział autor bloga bezdekretu. Duda przeszedł metamorfozę wizerunkową ,przyprawił sobie gębę, razem z nieogolonym żydem Łapińskim są tak pompatyczni i nabzdyczeni, że jak ich widzę i słyszę, dostaję niebezpiecznego dla zdrowia ataku śmiechu. Duda już nie jest moim prezydentem! On przeszedł na stronę PO. PAD na 100 procent nie ma mojego głosu. Kornhausery nie będą rządzili moją Ojczyzną. Żałuję że głosowałem na tego zdrajcę.
 • @Husky 22:22:56
  Jest przeciek z projektu. ! Najważniejszy punkt czyli depozyty adwokackie mają być zwolnione z opodatkowania! Tak doradzili Prezydentowi prawnicy, eksperci, filozofowie i inne wszelkiej maści autorytety moralne.
 • @Husky 22:22:56
  Są pierwsze przecieki w sprawie prezydenckich ustaw o sądownictwie. Tak ostrego starcia jeszcze nie było. Do tej pory najostrzejszych konfliktem na linii Prawo i Sprawiedliwość – Andrzej Duda było wakacyjne weto dwóch ustaw przygotowanych przez Ministra Sprawiedliwości, Zbigniewa Ziobrę. Jak jednak informuje „Fakt” dzisiejsze przedstawienie prezydenckich ustaw o sądownictwie pokaże, że czeka nas konflikt jakiego jeszcze nie było.
  Choć po spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego z Andrzejem Dudą nie brakowało ogólnikowych wypowiedzi o chęci współpracy itd., to jednak sama rozmowa miała przebiegać mniej przyjemnie. Według ustaleń „Faktu” Prezydent nie zdradził prezesowi PiS szczegółów swoich ustaw, a warunki, które przedstawił Kaczyński odrzucił. To oznacza, że porozumienia nie ma i przygotowane w Pałacu Prezydenckim projekty ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa zostaną prawdopodobnie odrzucone przez Sejm. Na potwierdzenie tych tez przytaczane są słowa Kaczyńskiego z wywiadu dla „w Sieci Prawdy”: Są daleko idące różnice zdań. Czy da da się je sprowadzić do jakiegoś wspólnego mianownika, który pozwoliłby posunąć sprawę reformy sądownictwa naprzód, tego dziś nie wiem – mówił prezes PiS. Punktem zgodnym ma być wprowadzenie poprawki proponowanej przez Kukiz’15, czyli wybór składu KRS większością 3/5, ale już kością niezgody może okazać się skrócenie kadencji Sądu Najwyższego i wiek emerytalny dla sędziów.
 • @Husky 22:22:56
  Kaczyński w ekskluzywnym wywiadzie. Prezes PiS zdradził czy będą zmiany w rządzie i co dalej z Prezydentem Dudą. Jarosław Kaczyński, prezes największego ugrupowania w polskim parlamencie, udzielił wywiadu tygodnikowi „w Sieci prawdy”. W ekskluzywnym wywiadzie dla pro-rządowej gazety Kaczyński poruszył między innymi kwestie zmian w rządzie i sytuacji na linii Prezydent Andrzej Duda – kierownictwo partii. Kaczyński o zmianach w rządzie:

  Przez rekonstrukcję można rozumieć trzy sprawy: po pierwsze, jakąś niewielką zmianę i przypuszczam, że takie zmiany są możliwe; po drugie, dużą zmianę w rządzie, tu trudno dziś to ocenić; i po trzecie, zmianę całego rządu wraz z premierem – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

  Mogę powiedzieć tyle: w listopadzie, po dwóch latach, dokonamy oceny całego rządu i wówczas zapadną decyzje. Na razie – patrząc na ogólne wyniki – mogę powiedzieć: jest dobrze – ocenił Kaczyński.

  Kaczyński o reparacjach:

  Nie ma żadnych podstaw prawnych, by Niemcy mogły nam odmówić (reparacji). Tu trzeba działać konsekwentnie, dzieląc całą akcję na etapy. Teraz jest etap sejmowy, a więc jeszcze nie etap oficjalnego wystąpienia państwa polskiego – powiedział Kaczyński.

  Jak dodawał: Jest to proces, który będzie się rozwijał (…) W żadnym wypadku nie mamy zamiaru z niego rezygnować.

  Warto przeczytać: Popularny aktor osiągnął szczyt żenady. „Od jakiegoś czasu nie mówię, że jestem Polakiem”

  Kaczyński o Prezydencie Andrzeju Dudzie:

  Kaczyński pytany w wywiadzie, który ukazał się w poniedziałek, co będzie najważniejszym zadaniem politycznym obozu rządzącego w najbliższym czasie, odparł: „Oczywiście sprawy sądów, a szerzej: pytanie o działanie prezydenta”.

  Musimy wiedzieć, czy możemy iść do przodu, czy możliwe są kolejne zmiany, czy na razie więcej nie zdołamy w Polsce naprawić – tłumaczył.

  Kaczyński skomentował wcześniej spotkanie z głową państwa w piątek w TVP Info. Mówił, że „droga do porozumienia jest otwarta” i nie wydaje mu się, „żeby była specjalnie trudna do przebycia”.

  (PAP)
 • @Husky 22:22:56
  Komuna wiecznie żywa, bo to mutacja.
  http://nczas.com/wp-content/uploads/2017/09/wolnosc24-magazyn-696x401.jpg

  Nasz temat numeru to wcale nie zadziwiający sposób, w jaki lewicowa elita przyjmuje zbliżającą się setną rocznicę bolszewickiego przewrotu. Otóż lewacy wprawdzie dostrzegają „plusy ujemne” kataklizmu, który zlikwidował Rosję i położył się cieniem na całym świecie, jednak przede wszystkim wychwalają „plusy dodatnie” czerwonego października.

  Były więc i gułag, i Wielki Terror, ale przede wszystkim „wyzwolenie robotnika i kobiety”, „upadek patriarchatu”, „emerytury i świadczenia dla każdego”, „bezpłatne szkoły i przedszkola”, a nawet „lepszy seks”. Nikogo to oczywiście nie dziwi, bo z jednej strony tak bardzo jesteśmy przyzwyczajeni do powszechnego lewaczenia, że niestety już nas ono mało bulwersuje, a z drugiej strony jest przecież niemała grupa osób, która takie podejście „rozumieją”. Więcej – wielu ludzi, nawet z prawej strony, takiemu rozumowaniu przyświadcza, przekonując, że „przecież nie wszystko za komuny było takie złe”.

  Oczywiście z takim myśleniem trzeba radykalnie zerwać. Trzeba stale podkreślać, że komuna to było tak samo immanentne zło jak niemiecki nazizm. A przecież nikt nawet nie ośmieli się stosować podobnego „rozmiękczania” i „plusologii” do nazizmu, mówiąc na przykład, że wprawdzie III Rzesza trochę Żydów zamordowała, ale przecież odblokowało to ścieżki awansu w bankowości i akademii, wzrosła ruchliwość społeczna, a w ogóle to dzięki niej powstał samochód dla ludu, czyli volkswagen, a w dodatku była ona, ta III Rzesza, prekursorką Unii Europejskiej, która – jak wiadomo – jest najwspanialszą rzeczą pod słońcem…

  Dlaczego można odrzucić jedną zbrodniczą ideologię, a wychwalać drugą – to temat dla filozofów. Zmarły niedawno prof. Bogusław Wolniewicz przekonywał mnie kiedyś, że jego zdaniem, myślenie komunistyczne jest pewnego rodzaju umysłową mutacją i zawsze będzie grupa ludzi, która myśli w ten sposób, więc rozwiązanie jest jedno – trzeba ich rozpoznawać i wsadzać do więzienia, zanim będzie za późno. O tym, co może się stać, gdy rzeczywiście będzie za późno, przekonali się Rosjanie, gdy ich komunistyczni mutanci przejęli władzę równy wiek temu. Przejęli i zaczęli wprowadzać swoje rządy, będące mieszaniną zwykłego bandytyzmu z ideologicznym zacietrzewieniem. wskazującym potrzebę fizycznej likwidacji przeszłości i jej reliktów.
 • @Husky 22:22:56
  Wczoraj Państwo w Państwie, na Polsacie, pokazało całe oblicze sądownictwa, komorników, notariuszy itd. Nic się nie zmieni. Dalej będą pastwić się na skrzywdzonymi Polakami. Już oni znajdą kruczki prawne. Na przykład, zabieranie dzieci za biedę rodzinom zastępczym, stanowionych przez dziadków. Przecież to najbliższa rodzina. A MOPS straszy, że rodzinom zastępczym za biedę dzieci zabrać można. Co to ma być za ustawa?. To jakiś absurd. Nikt nie da dzieci rodzinom zastępczym, gdy w domu jest bieda. Jeżeli są to dziadkowie, którzy z różnych przyczyn stanowią taką rodzinę, to według mnie dzieci nie powinno się zabierać. Tak chyba powinno stanowić prawo. A urzędnicy znowu wykorzystują luki w prawie.
 • @Husky 22:22:56
  https://wpolityce.pl/polityka/359273-top-10-cytatow-z-wywiadu-kaczynskiego-w-sieci-prezes-pis-musimy-wytrzymac-presje-ue-jesli-tego-nie-zrobimy-zostaniemy-krajem-peryferyjnym Ps..Z tym przypominaniem w partii to bardzo dobrze ale niestety niema nikogo co by to przypominał PADowi a to skutkuje, że stacza się on w kierunku Marcinkiewiczyzmu. PiS to, co obiecał wyborcom na spotkaniach dotrzymuje. Są partie, które widzą wyborców tylko do moment wyborów. PAD-owi odbiło coś na mózg. Nie ma jednej wypowiedzi aby nie padło wielokrotnie stwierdzenie: "JA jako prezydent" "JA prezydent RP" JA,JA JA i tak w kółko, a gdzie trochę skromności i taktu ? Panie Kaczyński jesteśmy z panem ani kroku w tył to jest walka albo wygrają folksdojcze czy targowica albo MY.
 • @Husky 22:22:56
  https://wpolityce.pl/polityka/359267-minister-szczerski-odpowiada-na-publikacje-tygodnika-sieci-to-jest-pewien-strumien-swiadomosci-dziennikarsko-partyjnej

  Ps..Kancelaria prezydenta łże w żywe oczy! Wy jesteście z Plakami?- ale tymi z KODu! Nie ma bata...albo mają coś na prezydenta i trzymają go w szachu albo to OKRUTNA POmyłka! W wyborach parlamentarnych 2015 na PiS zagłosowała większość POLAKÓW właśnie. I to Polacy oczekują rzeczywistych, a nie "pudrowanych" zmian w sądownictwie, tzn. likwidacji mafii w togach. A pan prezydent - jak się okazuje - staje po stronie mafii, a nie Polaków...Szczerski to jest teatr, skąd w kancelarii tylu ludzi Komorowskiego i WSI ? Zastanów się panie Szczerski, czy ty służysz dobrej zmianie, czy raczej ambicyjkom swoim i PAD. Czy w kancelarii Prezydenta dużo pracowników i doradców ma "milionowe depozyty" na swoich kontach i kontach swoich bliskich? Panie Szczerski tzw. 3/5 "pomysłu Kukiza" wymyślili Giertych i spółka. i zablokowali reformy..Kiedy likwidacja "dukaczewskiej" BBN? czy jego żona jest jeszcze tłumaczem w kancelarii prezydenta? Wyspiański wiecznie żywy " miałeś chamie złoty..... ostał cię jeno sznur". Gdzie pomoc frankowiczom, gdzie aneks do raportu? Mamy za to szantażowanie PiS i hejt przeciwko Macierewiczowi. Polacy to ocenią.
 • @Husky 22:22:56
  Konto Michała Królikowskiego zablokowane? Chodzić może nawet o 750 tys. zł. Generalny Inspektor Informacji Finansowej zablokował konto Michała Królikowskiego - poinformował dziś portal dziennik.pl. Chodzi o część z 1 mln zł, który Królikowski dostał w lutym od firmy, która jest podejrzewana o wyłudzenia. Chodzi o część z 1 mln zł, który Królikowski dostał w lutym od firmy, która jest podejrzewana o wyłudzenia 700 mln zł VAT w wyniku obrotu paliwami podał portal. Jak wynika z informacji portalu dziennik.pl, pieniądze miały zostać zablokowane w czwartek. Królikowski powiedział, że wie o zajęciu pieniędzy od piątku lub soboty i jest zadowolony z tej decyzji. Dodał, że zajęte zostało 750 tys. zł. Rzecznik prasowy ministra finansów Łukasz Świerżewski powiedział PAP, że resort nie komentuje w żaden sposób tej informacji. "GIIF nie udziela informacji na takie zapytania" podkreślił.

  Źródło: PAP
 • @Husky 22:22:56
  https://wpolityce.pl/polityka/359295-kuczynski-w-szale-czesc-sukcesu-afd-sily-groznej-dla-polski-to-robota-kaczynskiego-jego-zbrodniczej-polityki-szczucia-na-niemcy
  Ps..AfD założyła osobiście Merkel. Swoją polityką oczywiście. Wielki człowiek pan Jarosław Kaczyński skoro nawet wyniki wyborcze w Niemczech, to jego zasługa!!! Kaczyński to jest odpowiedzialny nawet za plamy na księżycu...ups...:)..miało być..na słońcu. Tak na poważnie to: powoli Niemcom zapala się "czerwone światełko" w kontekście nadmiernej liberalizacji władzy w związku z tym wpuszcza konserwatystów do Bundestagu. Kuczyński zgodnie z oficjalną linią propagandy polskich pseudo-liberałów i totalnej opozycji jednocześnie głosi wszem i wobec że Niemieccy i Europejscy Liberałowie są miłośnikami Polski i Polaków a Niemieccy Konserwatyści to są "faszyści" lub "neonaziści". Już wkrótce PiS zaleje całą Europę i lewactwo będzie na POntonach emigrować do Afryki. A jaki gen ma Kuczyński? Wystarczy spojrzeć na tę pokrzywioną ze złości gębę i rdzennie "polskie" rysy. Radzę diasporze żydowskiej, aby powściągnęła tego "rumaka" intelektualnego, ponieważ jego obrzydliwa retoryka w połączeniu z żydowskim pochodzeniem wywołuje antypatię i antysemityzm do całego narodu. Ten schizofrenik o wyglądzie menela już dawno powinien być ze Stefanem na oddziale!
 • @Husky 22:22:56
  Jak na razie to są założenia. Gdzie obiecane teksty ustaw? Czy mamy czekać tak jak na publikację aneksu WSI? Fatalnie. Ośrodki doradcze Prezydenta nie są w stanie napisać konstytucyjnej ustawy. To jest dziecinada, a nie realpolitic. Powiadasz zmiana konstytucji? A jakże tego dokonasz prestigititatorze??? Fatalnie prezydent wetuje ustawy jako niekonstytucyjne i sam tworzy ustawy niekonstytucyjne. Skoro napisał ustawę niekonstytucyjną, to niech albo napisze konstytucyjną ( przecież sam zawetował z powodu niekonstytucyjności), albo w ramach poprawek Sejm może przegłosować tak, żeby była konstytucyjna. Ale on chce pełnię władzy i dlatego dla własnych potrzeb chce zmienić Konstytucję. I już wiadomo dlaczego otaczał się doradcami Komorowskiego. Obiecali mu że wynieśli Wałęsę , to i jego wyniosą w górę. I temu trzeba się przeciwstawić. Bolek 2 nam niepotrzebny. Czyli PAD stanął po stronie Nadzwyczajnej kasty Układ wsi wiecznie żywy. PAD jak i jego kolega niejaki Bolek postanowił wesprzeć lewą nogę i tylko dla wyraźnych chęci przejęcia władzy...nie liczy się obywatel a tylko PAD-a przerośnięte -ego...smutne bo trwoni się prawicowe zaufanie i chęć pracy dla Polski. Jestem zdecydowanie przeciwny zdawania się na decyzję jednego człowieka. Największy mandat społeczny do sprawowania władzy ma PiS 37,58%, a nie PAD, który miał w I turze tylko 34,76%. Miał do wyboru: wojna lub hańba. Wybrał - hańba. A wojnę z opozycją będzie miał i tak!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej