Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
668 postów 21888 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Islam z ludzką twarzą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Większość Kurdów to wyznawcy islamu, którzy przez wieki żyli po sąsiedzku z chrześcijanami, jazydami, Asyryjczykami i żydami bez żadnych konfliktów wyznaniowych.

Kurdowie walczą o niepodległość.
Islam z ludzką twarzą
 
                      
 
TEKST DZIĘKI UPRZEJMOŚCI: POLSKO-AMERYKAŃSKIEJ FUNDACJI EDUKACJI I ROZWOJU EKONOMICZNEGO (PAFERE.ORG)
 
 
Iracki Kurdystan (Kurdystan Południowy) to autonomiczna jednostka administracyjna Iraku. Region ten znajduje się na północnym wschodzie Iraku i jest zaledwie jedną z części Kurdystanu, podzielonego pomiędzy Turcję, Syrię i Iran. W irackim Kurdystanie żyje aż 7 milionów ludzi, wśród nich wiele mniejszości: jazydzi, Asyryjczycy, Turkmeni, Szabakowie, Ormianie i mandaici. Władzę nad regionem sprawuje Kurdyjski Rząd Regionalny, a ustrojem jest demokracja parlamentarna. W regionalnym parlamencie zasiada 111 posłów. Południowi Kurdowie uzyskali częściową autonomię w 1991 roku w wyniku powstania przeciwko byłemu reżimowi. Dzięki inicjatywie Stanów Zjednoczonych ustanowiono strefę wyłączoną dla lotnictwa irackiego, żeby chronić nowo powstały autonomiczny region. W 1992 roku został utworzony Kurdyjski Rząd Regionalny, który został uznany w nowej konstytucji Iraku, podpisanej w 2005 roku. Funkcję prezydenta Kurdystanu pełni obecnie Masoud Barzani, premiera – Nechirvan Barzani.

Kurdowie od dłuższego czasu walczą o niepodległość swojego kraju. W Iraku – kraju targanym wewnętrznymi problemami – prawdziwym wyzwaniem dla Kurdów jest zapewnienie stabilności swego regionu. Dokładają oni wszelkich starań, by zachować możliwość samostanowienia o swoim narodzie. Pomimo, że rząd iracki i wszystkie sąsiednie kraje są przeciwne niepodległości Kurdystanu, 25 września 2017 roku odbyło się w tej sprawie referendum, które pokazało, że większość mieszkańców chce niezależności.

Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi do głowy podróżnikom, którzy chcą zwiedzić Region Kurdystanu, jest bezpieczeństwo. I słusznie, ponieważ w Iraku nadal toczą się działania wojennie i absolutnie nie można powiedzieć, że kraj jest bezpieczny dla turystów. Co innego jednak, jeśli chodzi o Kurdystan – przez ponad 10 lat, poza jednym przypadkiem, nie zdarzył się tu żaden samobójczy atak bombowy ani wybuch. Podróżnicy mogą czuć się w irackim Kurdystanie całkowicie bezpiecznie, jeśli pozostają w strefach kontrolowanych przez siły kurdyjskie. Granice są z kolei dobrze zabezpieczone przez armię. Nad zapewnieniem bezpieczeństwa w regionie pracują siły policyjne i wywiad, którzy wspierani przez zwykłych obywateli, są niezwykle uczuleni na każde działanie mogące zdestabilizować region. Na przykład gdy samozwańcze Państwo Islamskie zaatakowało granice Kurdystanu, tysiące cywilów ochotniczo dołączyło do sił zbrojnych Kurdystanu, tzw. Peszmergów, żeby walczyć z ISIS. Co więcej, wiele osób dostarczało Peszmergom jedzenie, żeby przynajmniej w ten sposób okazać im wsparcie. Wszyscy Kurdowie starają się chronić swój naród, jak tylko potrafią, dlatego nie waham się powiedzieć, że Kurdystan jest bezpieczniejszy niż wiele krajów europejskich, takich jak Hiszpania, Francja, Niemcy, Wielka Brytania i Szwecja, gdzie w ostatnim czasie miały miejsce zamachy terrorystyczne. Cytując słowa anonimowego podróżnika po Kurdystanie: „Nigdy w czasie moich podróży po regionie nie czułem się w jakikolwiek sposób zagrożony ani nie byłem świadkiem niczego, co wywołałoby we mnie strach”.

Kurdystan to bogaty region – dzięki swoim zasobom naturalnym, użytkom rolnym itp. Region jest położony na obszarze obfitującym w złoża ropy naftowej, a jego rząd jest bardzo elastyczny i otwarty na zagraniczne inwestycje. Jak mówi Ayal Frank (zagraniczny inwestor w regionie): „Celem Rady Biznesu USA-Kurdystan jest wzmocnienie, zwiększenie i rozwinięcie dobrych perspektyw do prowadzenia biznesu i inwestycji amerykańskich w Regionie Kurdystanu”. Kurdyjski rząd regionalny promuje politykę otwartych drzwi dla międzynarodowych firm chcących inwestować w złoża ropy i gazu. Ministerstwo Zasobów Naturalnych współpracuje i podpisuje kontrakty z niezliczonymi międzynarodowymi firmami i spodziewa się napływu kolejnych licznych inwestorów. Cytując ministra zasobów naturalnych: „Jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące wszelkich obszarów naszych działań – od szkoleń i rozwoju do eksploatacji naszych złóż”. (Autor: Daban Najmadeen z Kurdystanu)

 
Nowe szkoły i uniwersytety w Kurdystanie otworzyły drogę dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obywatele starają się być mniej zależni od rządu. Amerykański Uniwersytet As-Sulajmanija, jeden z najlepszych uniwersytetów w Iraku i najlepszy prywatny uniwersytet w kraju, to idealne miejsce, żeby przyszli przedsiębiorcy mieli możliwość kontaktu z zachodnim stylem edukacji. Napływ zagranicznych, nowoczesnych szkół i uniwersytetów stanowił bardzo istotną zmianę dla Kurdów. Obecnie w Regionie Kurdystanu działają szkoły brytyjskie, koreańskie, francuskie i amerykańskie, a liczba osób posługujących się językiem angielskim znacznie wzrosła w porównaniu do poprzednich pokoleń.
 
Kurdowie to niejednorodna grupa etniczna pochodząca z Bliskiego Wschodu. Zamieszkują terytorium czterech państw: Iraku, Iranu, Turcji i Syrii. Posługują się językiem kurdyjskim, podzielonym na dwa dialekty – kurmandżi i sorani – i mają swoją kulturę, normy i obyczaje. Kalendarz kurdyjski jest starszy o 700 lat niż stosowany niemal na całym świecie kalendarz gregoriański.

Kurdowie mają opinię ludzi bardzo towarzyskich i otwartych. Nie ma żadnych istotnych tarć pomiędzy mniejszościami, które zamieszkują teren Kurdystanu. Większość Kurdów to wyznawcy islamu, którzy przez wieki żyli po sąsiedzku z chrześcijanami, jazydami, Asyryjczykami i żydami bez żadnych konfliktów wyznaniowych.

 
Czwórkę młodych Kurdów, w tym autora zamieszczonego powyżej tekstu, spotkałem na wolnościowej imprezie English Libert Camp w podwrocławskiej Sobótce. Pierwsze, co mnie zaskoczyło, to to, że wszyscy świetnie mówili po angielsku. Gdy Kurd-przedsiębiorca mówił o swoim biznesie, odniosłem wrażenie, że myśli, jakby był wykształcony w USA, ale jak się okazało, nigdy tam nie był. W wyniku różnorakich działań politycznych iracki Kurdystan uzyskał faktyczną autonomię. Jak mówili moi nowo poznani znajomi, praktycznie jest to pełna niezawisłość od Bagdadu. Kraje zachodnie ufundowały wiele uczelni, w których bardzo intensywnie kształcą się młodzi ludzie. Wolność i właśnie te szkoły przyczyniły się do boomu gospodarczego. Jeśli chodzi o siły zbrojne, to – jak twierdzili moi rozmówcy – są one zorganizowane w oparciu o najlepsze wzorce demokracji bezpośredniej (podobnie jak np. w Szwajcarii umundurowani zawodowcy mogą liczyć na wsparcie uzbrojonych obywateli) i dlatego zapewniają pełne bezpieczeństwo. Referendum, które miało pokazać odpowiedz na pytanie „Czy jesteś za pełną niezawisłością Kurdystanu?”, pokazało, że znakomita większość ludności chce niepodległości. Oczywiście cześć Kurdów chce wolnej ojczyzny, ale zdaje sobie sprawę, że sytuacja geopolityczna w regionie jest bardzo skomplikowana i opowiedzenie się za pełną niezawisłością może na przykład spowodować akcję militarną Turcji. Miejmy jednak nadzieję, że im się uda i że już w niedługim czasie powstanie nowy wolny niepodległy Kurdystan, a Polska jako jedna z pierwszych uzna ten kraj.
 
 
 
Jan Wojciech Kubań (prezes Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego – PAFERE).
 
//wolnosc24.pl/2017/09/26/kurdowie-walcza-o-niepodleglosc-islam-z-ludzka-twarza/2/
 
 

 

KOMENTARZE

 • Nie było, nie ma i nigdy nie będzie islamu z ludzką twarzą.
  Nielegalni imigranci przybyli do Wielkiej Brytanii. Wyskakują z ciężarówki na środku ulicy. VIDEO To chyba już typowy widok w multi-kulturalnej Europie. W biały dzień, na środku ruchliwej ulicy, nielegalni imigranci zeskakują z ciężarówki i biegną w siną dal. Kierowcy nie są w stanie samodzielnie powstrzymać tych ludzi, którzy przedostają się do Wielkiej Brytanii wykorzystując ich samochody. Brak wystarczającego wsparcia policji oraz nagonka na tych kierowców, którzy zapowiedzieli, że gotowi są dopuszczać się rękoczynów wobec imigrantów-gapowiczów, skutkuje takimi sytuacjami, jak na poniższym filmie. Zastanawiające jest dlaczego nikt nie reaguje widząc ludzi zeskakujących z ciężarówki na środku ruchliwej ulicy. Nikogo nie dziwi to, co się dzieje? Nikogo to nie niepokoi? Gdzie jest policja? Gdzie są jakiekolwiek służby? To jakaś paranoja. W UK trwają aresztowania kolejnych osób zamieszanych w zamach terrorystyczny na stacji metra Parsons Green, a na środku ulicy nielegalni imigranci, wśród których mogą być potencjalni terroryści, bez przeszkód lądują właśnie na angielskiej ziemi. Film pod linkiem http://wprawo.pl/2017/09/26/nielegalni-imigranci-przybyli-do-wielkiej-brytanii-wyskakuja-z-ciezarowki-na-srodku-ulicy-video/
  Ps..To rozprzestrzenia się jak zaraza. Niedługo cały kontynent będzie zainfekowany. Lepszy martwy wróg niż żywy, czy jest syjonistą czy też islamistą nie ma znaczenia. W zamian za efekty ubogacania państwa stosujące politykę "herzlich willkomen" otrzymują w zamian dobrze wykształconą kadrę młodych osiłków posiadających tak niezbędne obecnie umiejętności jak: konstrukcja bomb i innych ładunków wybuchowcy, doświadczenie w walkach ulicznych, umiejętność posługiwania się bronią palną różnych marek i kalibrów, dużą odwagę i "chęć do rozrywania się na mieście ".Te cenne umiejętności dawno bowiem zanikły w sytych społeczeństwach zachodu, gdzie ministrami wojny są panienki na wysokich obcasach. Merkel dalej swoje "es wird keine Obergrenze" i w szybkim tempie nada im ta małpiatka obywatelstwo niemieckie, i jakie 100tys. na drogę do PRLu, a oni bez łaski polskich władz sobie kupią dom albo mieszkanie i już tu zostaną, a ich dzieci będą się rodzić w PRL i co im zrobicie? Wyrzucicie? Jak? Do niemieckich firm, które są w Polsce przysyłają nam delegowanych pracowników, a oni zazwyczaj są zatrudnionymi imigrantami. W mojej miejscowości jest ich zatrzęsienie. Czy rząd premier Beaty Szydło wraz z ministrem Błszczakiem o tym wie?.
 • @Husky
  Islamiści w holenderskiej armii. Szpiegowali na rzecz ISIS. Holenderskie służby prowadzą pięć w śledztw sprawie domniemanej obecności islamistów w armii. Jeden z nich miał przekazywać ISIS dane dotyczące wojskowych śmigłowców.
  Holenderska agencja ANP informuje o śledztwach toczących się w armii dotyczących islamskich i lewackich ekstremistów. Dochodzenia prowadzi specjalna komórka antyterrorystyczna – CTER, która zajmuje się także identyfikowanie radykalizujących się wojskowych. Śledztwa rozpoczęto po się po odkryciu, iż sierżant sił powietrznych Ahmed M. przyłączył się do ISIS w Syrii w 2015 roku. Żołnierz stacjonował w bazie Gilze-Rijen i miał dostęp do do wrażliwych informacji o woskowych helikopterach Apache. Najprawdopodobniej przekazał dane o broni islamskim terrorystom. Holenderskie Ministerstwo Obrony Narodowej potwierdza prowadzenie śledztw, ale nie chce ujawniać żadnych szczegółów. Minister Jeanine Hennis-Plasschaert powiedziała holenderskiej stacji RTL, iż nie chce informować o przypadkach spenetrowania holenderskiej armii przez islamistów i o radykalizowaniu się żołnierzy, ze względu na dobro śledztwa. Wiadomo jednak, że trzy śledztwa zakończą się wkrótce. Holendreska CTER (Służba Wywiadu Antyterrorystycznego, Ekstremizmu i Radykalizmu) działa niezależnie od innych służb holenderskim. Jej zadaniem jest monitorowanie przypadków radykalizacji żołnierzy służących w holenderskiej armii i identyfikowanie ich. Najczęściej przypadki dotyczą muzułmanów, którzy się zradykalizowali, ale jedno ze śledztw dotyczy też zidentyfikowanego skrajnie lewackiego ekstremisty. CTER zbiera dane i przekazuje je holenderskiej policji i wywiadowi wojskowemu – MIVD. Ps..O holenderskiej „armii” lepiej nie piszcie, biorąc pod uwagę tę słynną Srebrenicę. To nie żadna armia, tylko coś w rodzaju polskiego Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, z całym im szacunkiem oddanym. Holenderska „armia” to takie „toy soldiers” z piosenki. Gdy byłem mały, mama mi też takie plastikowe żołnierzyki kupowała. W armiach zachodnich 50% to gender, transe, pedały i lesby.
 • @Husky
  Meczet dla homoseksualistów, transseksualistów i feministek. Chcą zbliżyć islam do kultury Zachodu. Portal WP przeprowadził wywiad z niemieckimi muzułmanami, którzy prowadzą meczet promujący liberalne wartości i próbujący przystosować wiernych do kultury Zachodu. Meczet działa od czerwca w Berlinie. Idea jego powstania narodziła się po konferencji islamskiej, w której wzięła udział prawnik Seyran Ates, przedstawicielka meczetu, która chce by promowano w nim nie wartości konserwatywne, ale liberalne. Chcemy promować islam na miarę XXI stulecia, który odnalazłby się w zachodnim społeczeństwie, szanując przede wszystkim konstytucję i prawa człowieka mówi Seyran Ates portalowi WP. Uważamy, że najważniejsze jest postępowanie zgodnie z zasadami, które mówią o wolności jednostki i równości płci wobec prawa. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy chcą do nas przyjść. Udzielamy też ślubów między przedstawicielami islamu i innych religii i wcale nie wierzymy, że muzułmanka musi wyjść za muzułmanina, jak chcieliby konserwatyści. W meczecie dopuszczona jest oficjalnie obecność homoseksualistów. U nas homoseksualiści są zawsze mile widziani, tak było od samego początku mówi portalowi WP Rajmund Muller. Dla nas to nie ma żadnego znaczenia. Zostawiamy każdego z jego religia sam na sam. Cokolwiek robi Bóg będzie go sądził sam, nie my. Ja mogę mieć moje zdanie na różne tematy, dopóki nie posuwam się do wyrządzania komuś szkody. I taką opinię ma nasz meczet na temat homoseksualizmu. Mamy u nas także transseksualistę. Jednak trzeba też mieć świadomość, że ludziom wychowanym w takich rodzinach, gdzie panuje krytyczna opinia na temat homoseksualistów jest niesamowicie trudno zaakceptować nasz punkt widzenia mówi Muller. Na razie do meczetu uczęszcza niewielu wiernych – 5- 10 osób. Podobne meczety promujące liberalne wartości i próbujące pogodzić islam, z kulturą Zachodu działają w Danii i USA. W Indonezji aktywna jest organizacja Sisters of Islam domagająca się równouprawnienia kobiet. Prowadzący meczet obawiają się o swoje bezpieczeństwo. Jego oficjalną przedstawicielką jet prawnik Seyran Ates, której przydzielono policyjną ochronę. Drugi z rozmówców portalu WP występował pod przybranym nazwiskiem.
 • @Husky
  Co na to ubogacenie frau kanclerin Makrela i lewak Franuś zwany papieżem? Imigrant gwałcił 10-latkę na oczach policji i przechodniów. Nie dał się odciągnąć. W Tybindze w Niemczech rozegrał się okrutny dramat. 10-letnia dziewczyna została zgwałcona przez 37-letniego imigranta z Syrii. Zwyrodnialec nie przerwał czynności nawet jak przechodnie i policjant próbowali go odciągnąć od dziecka. Imigrant gwałcił dziewczynkę i jednocześnie osłaniał się 28-centymetrowym nożem przed chcącymi przerwać dramat dziecka ludźmi. Imigrant spotkał 10-lakę na szlaku rowerowym do Hirschau. Z relacji prokuratury wynika, że pogłaskał ją po plecach, a kiedy zsiadła z roweru zaciągnął pod pobliski stóg siana. Zmusił ofiarę do uległości za pomocą noża. Rozerwał jej ubranie, po czym zaczął gwałcić. Wtedy dziecko zaczęło krzyczeć, przybiegli ludzie, w tym będący w pobliżu policjant. Ubogacający kulturowo zwyrodnialec nie chciał dać się odciągnąć od dziecka. Osłaniał się 28-centymetrowym nożem. W Niemczech przebywa od 2014 roku. Ani razu nie podjął pracy. Rok temu opuścił więzienie, odbywał karę za kradzież, był też karany za molestowanie seksualne.

  Źródło: schwarzwaelder-bote.de Ps..Policjant niemiecki nie mógł go po prostu zastrzelić? bo w USA byłby już trupem policjant czy uzbrojeni przechodnie by go zastrzelili. Znowu "skandal" w państwowej TV Niemiec, bo skandalem w Sozialamcie Świata jest powiedzenie prawdy przez 8 minut przez Hans-Olaf Henkel

  https://www.youtube.com/watch?v=tRJNR23vREw To jest ubogacanie Europy w inną kulturę. Niemki już nie zgłaszają gwałtów jak Afrykanki. Bo i po co? Policja reaguje niechętnie., gwałcicieli wypuszczają a ofiara przeżywa kolejną traumę. Z drugiej strony Polacy wykazali się wyjątkową lekkomyślnością. W biały dzień napadają na ludzi a co dopiero o zmierzchu. Tutaj młoda Polka opowiada o edukacji we Francji
  https://www.youtube.com/watch?v=9KKOl5wH-fk
  Ps...W Polsce już nie tylko w większych miastach jest też coraz bardziej kolorowo. Miriam im płaci po 2600zł na łebka, ale na jak długo jej wystarczy? Liczy na to, że się zakorzenią a obowiązki finansowe przejmie państwo.
 • @Husky
  To już prawdziwa pedofilska plaga! Małżeństwa muzułmanów z dziećmi są coraz częstsze. Rządzące lewactwo nic z tym nie robi! Australijska policja federalna opublikowała szokujący raport, z którego wynika, że w ich kraju, w ciągu zaledwie dwóch lat, niemal sto dziewczynek zostało przymuszonych do ślubu z dorosłymi mężczyznami. Tamtejsze media opublikowały również wstrząsający list dziewczynki, która została przymuszona do związku z dorosłym mężczyzną. Opisuje w nim, że pod koniec roku szkolnego została zmuszona do wyjazdu poza Australię z 50 lat starszym mężem. Australijskie media podkreślają, że partia rządząca, Australijska Partia Pracy (ALP), wie o istniejącym problemie, ale wcale mu nie przeciwdziała. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że australijskie lewactwo w tym temacie jest zgodne z islamskimi postulatami, a zarazem uczestniczy w światowym marszu przez kulturę i obyczaje, którego kolejnym etapem jest próba legalizacji pedofilii. Jedyny przypadek kiedy mężczyzna został skazany za poślubienie dziecka miał miejsce w czerwcu bieżącego roku. Pedofilem okazał się muzułmański duchowny Ibrahim Omerdic, który poślubił 14-latkę z Melbourne. Większość małżeństw z dziećmi zawarli wyznawcy islamu, którzy jawnie popierają pedofilię.
  Za: huffingtonpost
  Zobaczcie film, na którym widać jak Ibrahim Omedric jest prowadzony przez policję: Child Marriage Talking Place in a Mosque in Australia

  https://youtu.be/5ojEAjE6vA4


  Ps..Do czego ten świat zmierza? wczoraj pedalstwo dziś pedofilia jutro zoofilia a po jutrze nekrofilia – a ja mały biedny hetero wyznający tradycyjny polski system wartości oparty na rodzinie jestem wręcz przerażony. Przecież ten zachód to totalne szambo, powinno się pozbyć chazarów i odbudować Imperium Lechickie – to jedyna obrona przed wynaturzeniami. EUROPA umiera na miejsce Europejczyków wdzierają się w roku 2015 - 2 miliony islamistów, fala postępuje codziennie. Naszą bronią są brzuchy naszych kobiet krzyczą islamiści. Islam najpotworniejsza ideologia świata kontrolowana przez Sharija przerażającym prawem niewiarygodnie okrutnym szczególnie wobec kobiet. Islam jest odpowiedzialny za śmierć około 300 milionów chrześcijan i ludzi innych wiar od jego powstania. Islam nigdy się nie asymiluje nigdzie. Ci ludzie nie przychodzą do Europy i Ameryki Płn, aby się asymilować ale zdobywa. Świat zachodni dba najmniej o chrześcijan którzy są codziennie mordowani pod jarzmem islamu. Islam religią nienawiści i niepokoju. 70 procent dzisiejszych islamistów zostało nawróconych na "wiarę" siłą. Życie ich proroka to jarzmo mordów, pedofili, gwałtów, sodomii, zoofilii i niewolnictwa seksualnego, witajcie sobie lewacy w Polsce nachodźców islamskich tylko wy.
 • @Husky
  Kilka dni temu rozmawiałem z jedną kobietą, która od wielu lat mieszka w Niemczech - wyszła za mąż za Niemca. Sama mówi, że wielu w jej nowym kraju jest przeciwko masowym przyjmowaniu imigrantów i że Polska bardzo dobrze robi, że sprzeciwiamy się decyzjom UE. Wielu Niemców odwiedzających Polskę jest zdziwionych, że tutaj jest tak bezpiecznie, że po zmroku nie ma grup podejrzanych osób, na jakie się napotykali w swoim kraju lub będąc na wakacjach np w Grecji. Chętnie bym pokazał takie osoby na antenie Tvn24 czy GW.... ale myślę, że " w pełni demokratyczne media" uznałyby to za ukrytą propagandę podstawionych ludzi. Niemcy są zmęczeni dotychczasowymi elitami politycznymi, nie ukrywają potrzebę głębokich zmian. Polityka Merkel się nie przyjęła Shultz także nie spełnia oczekiwań potrzebny jest ktoś inny. Jednak oby za 5-10 lat zza Odrą w geście pozdrowienia nie podnoszono ręki.....
 • tytuł powinien brzmieć...
  NIEPODLEGŁY KURDYSTAN - PROJEKT ANTY ASSADOWSKO IRAŃSKI - czyli ..
  ...ISLAM Z SYJONISTYCZNĄ TWARZĄ
 • @Husky
  Ciapatych, czekoladowych oraz kobiet w burkach jest mnóstwo, przynajmniej w Warszawie. W centrach handlowych jest ich mnóstwo. Łażą po 4 - 5 młodych byków ze smartfonami i absolutnie nikt się nimi nie interesuje. Czy ktoś wie skąd się to w Polsce bierze skoro niby ich nie przyjmujemy? Wydaje mi się, że albo to są ludzie, którzy przyjechali np. z Niemiec (mamy przecież otwarte granice w ramach UE), albo mogą to być uchodźcy z Krymu, bo sporo ich w Polsce. Ale oni nie chodzą w burkach i ogólnie są spokojni ludzie, także raczej pierwszy wariant. Niestety, dopóki Polska jest w UE, to nic z tym nie zrobimy, dlatego, że jedną z podstawowych zasad UE jest swobodny przepływ osób, także jeżeli taki muzułmanin ma np. stały pobyt w Niemczech, to absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się osiedlił w Polsce, niestety, ale takie jest prawo UE. Także nie ma znaczenia, że nie przyjęliśmy migrantów, i tak ich nam wcisną w ten sposób, że po prostu tutaj sobie przyjadą już ze stałym pobytem któregoś państwa UE, albo co gorsza obywatelstwem. Niemieckie samorządy, oprócz zakwaterowania, wyżywienia i ubrań, przekazują przybyszom 352 euro miesięcznie. A w przypadku rodziny nawet do 1000 euro. Mają na wycieczki, zakupy w Polsce i rozpoznawanie terenu pod przyszłe akcje terrorystyczne. Pora wprowadzić kontrolę dokumentów na granicy z Niemcami i wyrywkowe kontrole dokumentów na ulicach. Ci hodowcy kóz traktują kobiety jak swoje kozy. U nich nie ma żłobków, rent ani emerytur. Jak Arab umiera to najbliższy krewny zabiera jego kobietę czy kobiety do siebie wraz z jej dziećmi. Podobnie jak to się robi ze zwierzętami domowymi aby z głodu nie zdechły. Tak to jest w ich cywilizacji. Najwyższa pora wyjść z tego eurokalifatu...
 • @kula Lis 67 17:43:00
  //Nie było, nie ma i nigdy nie będzie islamu z ludzką twarzą.//


  Oczywista oczywistość 8-)))
 • @kula Lis 67 18:07:15
  "Ciapatych, czekoladowych oraz kobiet w burkach jest mnóstwo, przynajmniej w Warszawie. W centrach handlowych jest ich mnóstwo. Łażą po 4 - 5 młodych byków ze smartfonami i absolutnie nikt się nimi nie interesuje."

  Dopóki "zwykli Polacy" nie zaczną "czegoś z tym robić" to ZARAZA będzie narastać.
  Życzmy sobie, by jednymi z pierwszych OFIAR tej zarazy byli członkowie RODZIN POlicjantów.
  Brutalne, ale konieczne.
  Bo inaczej będą tych kolorowych "bronić" przed Polakami. Ale jak odczują na "własnej" skórze, to może będą reagować, jak ruska milicja w Murmańsku...
 • @Husky 18:22:43
  Oj tam, a portrety nagrobne? :)
  Choć u nich chyba nie wolno nawet takich robić.
 • @laurentp 22:23:31
  //Dopóki "zwykli Polacy" nie zaczną "czegoś z tym robić"//
  zaczynają,zaczynają coś robić 8-))))

  Two Polish Men Make It Perfectly Clear What They Think Of Immigration

  https://www.youtube.com/watch?v=7AO9oU-hGgI
 • @Husky 22:31:17
  Witold Gadowski o wystawie "Islam to także nasza historia": "To dowód na aberrację umysłową, do której skłonni są eurokomuniści". W islam wpisana jest agresja przeciw chrześcijaństwu i innym religiom. To są fakty i żadne wystawy tego nie zmienią mówi Witold Gadowski w rozmowie z wPolityce.pl.

  https://wpolityce.pl/polityka/359787-nasz-wywiad-witold-gadowski-o-wystawie-islam-to-takze-nasza-historia-to-dowod-na-aberracje-umyslowa-do-ktorej-sklonni-sa-eurokomunisci


  Ps..Szacunek Panie Gadowski! Krotko na temat i K´O dla ciemnego lewactwa. islam to ideologia udostępniania dzieci dorosłym do zabaw dorosłych - ich raj gwarantuje 72 sztuki na muslima do wiecznego gwałcenia, Mahomet zaś kopulował z 5-6 letnimi dziećmi i to koran nakazuje. Sekta starego pedofila. Przecież ten potop islamu na Europę jest precyzyjnie zaplanowany i realizowany. Wszystkie działania Unii Europejskiej są podporządkowane jednemu celowi: likwidacja państw narodowych i stworzenie komunistycznego, totalitarnego superpaństwa. Dokładnie to zaprojektował włoski komunista Altero Spinelli (patron UE) w swoim "Manifeście z Ventotene". Azjatycko-afrykańska tłuszcza sprowadzana do Europy służy do destabilizacji sytuacji, a z części z nich ("uchodźcy" to przecież wypasione byczki w wieku poborowym) stworzy się Europejski Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego czyli takie Waffen SS gotowe bez najmniejszych zahamowań wymordować mieszkańców całych miast. Pora zacząć to ludziom uświadamiać, bo większość w dalszym ciągu żyje złudzeniami i iluzjami o europejskiej solidarności, świecie bez granic... Tak - nie będzie granic, bo będzie jeden wielki ŁAGIER!...Czy wreszcie lewactwo osądzi polskiego terrorystę, Jana III SOBIESKIEGO, za to, ze w 1683 pod Wiedniem brutalnie rozjechał husarią (samochodów wtedy jeszcze nie było), POkojowo nastawionych muzułmanów?
 • @Husky 22:31:17
  A to dobre! Sikorski nadal chce imigrantów w Polsce: "Należy przyjąć nawet 7 tysięcy. To mniej niż jedna rodzina na gminę"..Na miejscu polskiego rządu odtrąbiłbym zwycięstwo i wygasił choć jeden front w ramach uzgodnionej dobrowolnej kwoty powiedział Radosław Sikorski na antenie TVN24BiS.
  [Jaki pomysł ma Radosław Sikorski w związku z nowym pomysłem KE?
  Należy przyjąć nawet 7 tysięcy. To nawet mniej niż jedna rodzina na gminę stwierdził. Sam byłem uchodźcą, więc proszę nie oczekiwać ode mnie innego stanowiska dodał.]

  https://wpolityce.pl/polityka/359819-a-to-dobre-sikorski-nadal-chce-imigrantow-w-polsce-nalezy-przyjac-nawet-7-tysiecy-to-mniej-niz-jedna-rodzina-na-gmine

  Ps..Przyjmij sobie do Chobielina te 7 tyś. pacanie. Kłamiesz Sikora alias Sikorski cały czas chyba jak siedzisz w ustępie to też kłamiesz. Kto ci dal 10 funtów żeby kupić zaświadczenie Honorable of Master którym posługiwałeś się jako minister żeby brać kasę za ukończenie wyższych studiów nie mając nawet matury. Przecież wiedziałeś, że robisz oszustwo. Jesteś spalony jako polityk, jesteś oszust, złodziej, kolaborant z wrogim państwem przeciwko Polsce. Z każdym upływającym dniem twój powrót do wielkiej polityki staje się mniej realny.
 • @Husky 22:31:17
  Poważna analiza Komorowskiego nt. imigracji: "W Polsce chrześcijaństwa się nie realizuje. Zostały zbudowane postawy niechęci do obcych". Cały świat cywilizowany zapamiętał słowa pani premier, która powiedziała Polska nie przyjmie żadnego uchodźcy, czyli osoby uciekającej z pożogi wojennej powiedział Bronisław Komorowski na antenie TVN BiS.


  https://wpolityce.pl/polityka/359817-powazna-analiza-komorowskiego-nt-imigracji-w-polsce-chrzescijanstwa-sie-nie-realizuje-zostaly-zbudowane-postawy-niecheci-do-obcych

  Ps...Bredzi jak zwykle. Tenże osobnik ma takie pojęcie o chrześcijaństwie jak o przyzwoitości, czego wielokrotnie dowiódł. Czy ktoś mógłby wyjaśnić o co chodzi z tym: "budzi wiele, wiele lat wstydu polskiego". To już 2 lata a ja ciągle nie mogę tego pojąć jak to możliwe, że ten człowiek był prezydentem RP. Ciekawe ile ten chrześcijanin, w ramach realizacji swojego chrześcijaństwa, przekazał np. pieniędzy dla rodzin syryjskich w ramach programu Caritas, czy ogranicza się tylko do bełkotu i jątrzenia. To jeden z muszkieterów :donos, polmos, bigos i wetos. Oni wszyscy "ozłacają" Polskę. Trzeba szoguna w bulu zapytać...a gdzie się podziała "Gęsiarka" i inne przedmioty z pałacu ?
 • @Husky 22:31:17
  Wczoraj ok.17 tej na dworcu kolejowym w Essen bez jakiegokolwiek powodu 22 letnia Niemka otrzymała potężny cios w twarz od przechodzącego arabsko wyglądającego mężczyzny, Niemka wylądowała ze złamaniami kości twarzy w szpitalu, a ten 23 letni bandyta został ujęty przez bohaterskich Niemców i zaprowadzony na Policję. Jest on policji dobrze znany w Essen z rozbojów, gwałtów i kradzieży sklepowych.
 • @Husky 22:31:17
  Dlaczego w Polsce pewna grupa społeczna jest poza zasięgiem wymiaru sprawiedliwości ? a my Polacy tylko gojami ?
 • @Husky 18:22:43
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/merkel_wolnosc24.jpg

  Imigracja nie ma wpływu na terroryzm? Liczba potencjalnych zamachowców wzrosła w Niemczech czterokrotnie! Liczba imigrantów/uchodźców zdolnych do zamachów terrorystycznych od 2011 roku wzrosła czterokrotnie podało Niemieckie Biuro Policji Kryminalnej. Po tym jak ponad milion imigrantów przybyło tylko w 2015 roku do Niemiec, w kraju ogromnie wzrosło zagrożenie terroryzmem i zwykłą przestępczością. Tylko w ciągu jednej nocy w Sylwestra w Kolonii doszło do ataków na tle seksualnym na ponad 1200 kobiet. Teraz władze podają, iż na terenie Niemiec przebywa 657 imigrantów zdolnych do zamachów terrorystycznych i 388 osób, które mogą im pomagać. Wśród fali imigrantów znalazło się ponad pół miliona Syryjczyków, którzy nie są tak zradykalizowani jak przybysze z innych krajów, ale jednocześnie uważa się, że są bardzo podatni na wpływ islamskich ekstremistów. Nie mają korzeni w Niemczech, nie znają języka, niczym nie dysponują mówi Aleksander Ritzman, szef Europejskiej Fundacji na rzecz Demokracji Dżihadyści mają rozwiązanie na wszystkie problemy. Wystarczy tylko słuchać ich rozkazów. Doświadczenie wskazuje, iż Niemcy bardzo słabo radzą sobie z asymilowaniem imigrantów. Dowodem na to są choćby problemy z mniejszością turecką. Aż 63% niemieckich Turków, którzy mogli brać udział w wyborach w Turcji, wsparło referendum w sprawie przyznania jeszcze większej władzy prezydentowi Erdoganowi. Mimo, iż żyją w demokracji i cieszą się wolnością, ci ludzie zagłosowali za likwidacją demokracji w Turcji napisał w swoim komentarzu magazyn Der Spiegel.
  Władze tureckie mają tymczasem coraz większy wpływ na Turków zamieszkujących w Niemczech, którzy mają być rozdarci pomiędzy tęsknota do ojczystego kraju, a wygodnym życiem nad Renem. Erdogan wykorzystuje to i opłaca ponad 900 imamów nauczających w tureckich meczetach w Niemczech. Z kolei Miriam Lau z dziennika Die Zeit pisze, iż tylko znikoma część Niemców uważa, że Niemcy korzystają na napływie imigrantów. W kraju rośnie coraz większa niechęć w stosunku do przybyszy, a dyskusja, czy Niemcy w ogóle mogą być krajem imigranckim, staje się coraz bardziej powszechna i oficjalna. A był to temat przez lata przemilczany. Źródło: Fox News, DW
 • @kula Lis 67 20:01:00
  https://pbs.twimg.com/media/DK1kzquWkAAiDQO.jpg
 • @Husky 07:15:26
  Dobre!
 • @Husky 07:15:26
  https://pbs.twimg.com/media/DKvsu5HXcAAHoO8.jpg

  Czy niemiecka policja wdraża prawo szariatu? Spacer z psem to przestępstwo? Szokujące video! Szokująca scena została sfilmowana podczas festynu kurdyjskiego w Niemczech. Policjant wyglądający na muzułmanina (charakterystyczna broda) brutalnie potraktował kobietę spacerującą z wózkiem i psem na smyczy. Nie tylko nie pozwolił jej skręcić w ulicę, po której szli uczestnicy festynu, ale zastosował wobec niej przemoc fizyczną nie zważając na dziecko w wózku. Czy to już prawo szariatu na ulicach niemieckich miast? Pies jest dla muzułmanów zwierzęciem nieczystym. Według tradycji hadisów, z których wywodzi się szariat, wszystko, co zostało dotknięte przez psa, powinno być posypane ziemią, która ma właściwości puryfikujące oraz umyte siedem razy wodą. Hadisy nauczają też, że modły nie będą ważne, jeśli przed modlącym przejdzie pies. Od kilku lat mieszkający w Europie wyznawcy islamu chcą narzucić swoje standardy mieszkańcom Europy Zachodniej również w kwestii zwierząt. Próbują wymóc na władzach wprowadzenie zakazu trzymania psów w domach i przechodzenia z nimi w pobliżu meczetów. Islamscy taksówkarze i kierowcy autobusów odmawiają przewiezienia psa, nawet gdy jest przewodnikiem osoby niewidomej. Obecność psów ma naruszać wolność religijną muzułmanów i ich prawo do życia według zasad islamu.
  Germany: Apparently Sharia law already applies. Woman with dog is treated rudely by police, while in background migrant folklore runs.

  https://twitter.com/OnlineMagazin/status/912987844267954176


  Ps.. Brodaty policjant pilnuje islamskiego zgromadzenia i legitymuje białych. Tak bardzo bał się ugryzienia, że szarpał kobietę i stawał jeszcze bliżej psa, kompletnie nie zwracając na niego uwagi. Poza tym, jakim prawem używa siły wobec kobiety, która nic nie robi, oprócz tego, że przystanęła. Skandal !!!!!! Dlaczego „policjant z brodą” zatrzymuje kobietę? Dlaczego zakazuje jej pójścia dalej ulicą? To już zaszło za daleko ! Islamska policja pilnuje żeby Muflonom włos z głowy nie spadł, pies to wróg. A gdzie jest ta policja jak gwałcą kobiety, tłuką dziewczyny, gwałcą poniewierają. Tłuka białych mężczyzn, nie ma policji. Niemcy kaput, w towarzystwie Francji, Danii, Szwecji itd.

  https://pbs.twimg.com/media/DKw8icpXoAEC4Wz.jpg


  https://pbs.twimg.com/card_img/913328812989042688/pNYDsBNC?format=jpg&name=600x314


  https://pbs.twimg.com/media/DKuZ0tPUMAA9XUZ.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DKuo7HaXkAEwgbP.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DKvrbUgVYAAtAb1.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DKuwrQnU8AA6GAd.jpg

  True fascism I dare to say

  https://pbs.twimg.com/media/DKu0c2GXkAAMDVA.jpg
 • @Husky 07:15:26
  Publiczne modły muzułmanów we Francji: „Zabijajcie bałwochwalców bez wyjątku”. VIDEO Kilka dni temu w sieci pojawił się film pokazujący publiczne modły muzułmanów przed budynkiem merostwa w Clichy we Francji. Muzułmanie zajęli pas drogowy, a policjanci kierowali ruchem pilnując, żeby modlącym nic się nie stało. A o co modlili się ci ludzie?
  Prowadzący modły imam wyśpiewał werset 36 sury 9 Koranu: „Zabijajcie bałwochwalców bez wyjątku, tak jak oni was zabijają bez wyjątku. I widzicie, że Allach jest z pobożnymi”. Taką samą modlitwę odmawiają dżihadyści zanim przeprowadzą dekapitację. Zgromadzenie najprawdopodobniej odbyło się za zgodą władz miejskich. W przeciwnym razie policja usunęłaby muzułmanów z jezdni.
  Czy w ramach tolerancji i otwarcia się na islamskie „ubogacenie” na ulicach zachodnioeuropejskich miast będą wkrótce odbywać się publiczne biczowania i egzekucje?

  https://youtu.be/4ZojWRngW0A
 • @Husky 07:15:26
  https://warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/4030549a12fbd462823688f433aa5b0e_L.jpg

  Mafia ratuje Włochy przed imigrantami! To dzięki włoskim gangsterom oprawcy Polaków trafili za kratki! Korzystając z poparcia lokalnych polityków, mafia tworzy coś na wzór kolonii. Prywatne organizacje paramilitarne próbują zapanować nad północnym wybrzeżem Afryki. Jeden z byłych bossów włoskiej mafii został delegowany przez struktury mafijne do założenia paramilitarnego obozu w Libii. Obóz został zlokalizowany 75 km od stolicy Libii, w miejscowości Sabrata. Jak donosi Reuters, działalność tylko tego obozu zredukowała o 50 proc. napływ imigrantów do Włoch – pisze na łamach najnowszego numeru tygodnika Warszawska Gazeta Łukasz Pawelski.
  Jak wskazuje autor artykułu:

  Teraz we Włoszech mafia wraca w glorii chwały i cieszy się coraz większym poparciem zwykłych ludzi, gdyż zapewnia ochronę przed agresywnymi uchodźcami. To właśnie dzięki włoskiej mafii oprawcy Polaków z Rimini trafili przed oblicze sprawiedliwości. Dwóch z nich, którzy „zgłosili się sami” na posterunek policji, „podrzucono” w bagażniku samochodu. Woleli więzienie niż ryzyko przebywania na ulicy.

  Przestępcy odczuli negatywny wpływ imigrantów
  Włoskie grupy przestępcze odczuły presję związaną z niekontrolowanym napływem imigrantów. Po pierwsze na ulicach zrobiło się za ciasno. Po drugie wielcy bossowie to też biznesmeni. Właściciele kurortów czy kasyn. Napływ uchodźców psuje im biznes. W charakterystyczny dla siebie, praktyczny sposób mafia postanowiła pokazać, kto rządzi we Włoszech – czytamy w tygodniku Warszawska Gazeta.

  (…)

  Czytajcie cały tekst na łamach najnowszej Warszawskiej Gazecie!
 • @Husky 18:22:43
  http://i.imgur.com/4f5jsg5.jpg
 • @Husky 18:22:43
  https://jacekmiedlar.pl/wp-content/uploads/2017/02/z21356832QZPZ-Gazeta-620x410.jpg
  „Opanujemy cały świat”! Pierwszy tygodnik arabski w Polsce! Które kioski sprzyjają islamizacji? Muzułmanie „ubogacają” polskie media. Powstał pierwszy tygodnik arabski o Warszawie „ZPZ Gazeta”.

  Wydawany jest w trzech językach: arabskim, polskim i angielskim. Z raportu przygotowanego w 2013 roku przez doktoranta Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego Radosława Stryjewskiego, wynika że w stolicy Polski mieszka około 20 tysięcy muzułmanów. Tak było prawie cztery lata temu. Możemy się jedynie domyślać, że teraz jest ich o wiele więcej. Alzachrani Abdullah, wydawca i redaktor naczelny tygodnika chce, by gazeta była czytana nie tylko przez społeczność muzułmańską z Warszawy. Krótko mówią, zależy mu, by gazeta islamizowała znienawidzonych gojów, o czym świadczą jego dalekosiężne plany.
  – Na początku 2 miliony, później 38, a potem to już cała kula ziemska. W redakcji „ZPZ Gazeta” pracuje sześć osób, a w przyszłości… wszyscy mieszkańcy Warszawy – powiedział Abdullah.

  Na pytanie kiedy szef sześcioosobowej redakcji przybył do Polski, odpowiada niejasno, że przybył do Polski dwa lata temu. W jakich okolicznościach? Nie chce tego zdradzić. Rodzi się kolejne pytanie. Kto finansuje islamskie medium?

  „ZPZ Gazeta” kosztuje 2 złote i na nasze szczęście można ją dostać jedynie w trzech kioskach w Warszawie. Jednak to o trzy kioski za dużo… Warto byście Państwo wiedzieli, które kioski w Warszawie sprzyjają islamizacji oraz informowali swoich znajomych, które punkty należy omijać z daleka. Warto również pomyśleć o tym, by informować o sprawie szerszą opinię publiczną. Może dobrym pomysłem będą naklejki na kioskach: „Tutaj sprzedają arabskie gazety. STOP ISLAMIZACJI”?

  https://jacekmiedlar.pl/wp-content/uploads/2017/02/alzahrani.png

  Ps..Do tej pory Polska i Polacy byli niebywale silnie judaizowani przez media różnego rodzaju żydostwa, najczęściej lewackiego ale i też judeochrześcijańskiego ( nie mylić z katolicyzmem). Teraz mamy być jeszcze islamizowani. Czas się brać do roboty i rozpowszechniać media katolickie i polskie. Jeśli chodzi o katolickie to jest regularnie prowadzona działalność publicystyczna Bractwa Św. Piusa X. No i oczywiście takich Księży wielkiego ducha i serca jak Ksiądz Jacek. Jeśli chodzi o media czysto polskie to faktycznie z najbardziej popularnych widziałbym tu Niepodległą ( niestety bardzo podrożała ostatnio ) jak też w mniejszym stopniu Gazetę Warszawską ( na mój gust za bardzo pro Pisowska ). Pozostaje wyłapywanie interesujących treści na internecie, gdyż Dzięki Bogu rośnie nam świadomość społeczna i dochodzą nowi orędownicy sprawy katolickiej i polskiej.
 • @kula Lis 67 15:06:04
  Fajnie! dziś ubogacają nas słowem, jutro bombami…
 • @Husky 18:22:43
  Unia Europejska chce pokazywać muzułmanów w lepszym świetle. Wyznawcy islamu zostali uznani za grupę dyskryminowaną


  https://wpolityce.pl/swiat/360093-unia-europejska-chce-pokazywac-muzulmanow-w-lepszym-swietle-wyznawcy-islamu-zostali-uznani-za-grupe-dyskryminowana
  Ps. ..Promocja powinna polegać na umożliwieniu im bezpłatnego wstępu na fermy kóz, w wiadomym celu !!! Po wystawie: ”Islam to także nasza historia” teraz już tylko czekam na wystawę "Wermacht, Gestapo i SS to też armia wolnej Europy". Jak zrobi coś złego chrześcijan = szafot, muzułmanin gwałci morduje = kultura religijna, która każdy ma szanować. To jest chore. Europa dla Europejczyków Afryka dla Afrykanów, żydolewicę i lwicę UE do Korei Półn. Widział ktoś by w Arabii Saud. zasiedlali osiedla Europejczykami? No to kiedy sąd żydolewactwa i lewactwa nad Królem Sobieskim i Jego husarią ponieważ według lewactwa to on ich pod Wiedniem bardzo dyskryminował/bardzo i to bardzo boleśnie. A żydolwackim "mendrcom" unijnym tylko lewatywa z kwasu siarkowego już tylko pomoże.
 • @Husky 18:22:43
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/imam_abu_ramadan_wolnosc24.jpg

  Nowy rekordzista? Pobrał 600 tysięcy dolarów w zasiłkach i praktycznie mieszkał w Libii. Oto „uchodźca” Ramadan. Uchodźca z Libii, o wdzięcznie brzmiącym nazwisku Abu Ramadan, stracił status uchodźcy w Szwajcarii. Przyczyną ma być to, że mężczyzna regularnie jeździł do kraju. Abu Ramadan to kaznodzieja, który był oskarżany o szerzenie nienawiści, co miał wyrażać w swoich kazaniach w czasie pobytu w Szwajcarii. W Szwajcarii, do czasu wydalenia, przebywał 20 lat, w tym czasie pobrał ponad 600 tysięcy dolarów w zasiłkach. Ramadan broni się, że jego wypowiedzi są źle tłumaczone i stąd całe nieporozumienie, on sam nie ma sobie nic do zarzucenia. To jednak nie to było przyczyną, że został mu odebrany status uchodźcy. Okazuje się bowiem, że mężczyzna odwiedzał swój kraj kilka razy w roku i spędzał tam ponad miesiąc. Ramadan odwoływał się od decyzji władz, jednak Federalny Sąd Administracyjny przyznał im rację i wskazał, że faktycznie Ramadan nie powinien mieć statusu uchodźcy. Mężczyzna tłumaczył, że był nieświadomy, że nie może wracać do swojej ojczyzny. Pobierając zasiłki na poziomie szwajcarskim i płacąc za produkty według cen libijskich można całkiem nieźle żyć!
 • @Husky 18:22:43
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/Child-Calais-Migrants-UK-640x480.jpg

  Brytyjczycy przestają zajmować się swoimi sierotami. Pierwszeństwo mają „uchodźcy dzieci”. Bezbronne, samotne dzieci pozbawiane są opieki w Wielkiej Brytanii. Ta, kierowana jest do imigrantów, podających się za dziecięcych uchodźców. Prawdziwy szok przeżyła Harriet Sergeant, reporterka londyńskiego Spectatora, kiedy postanowiła przeprowadzić wywiady z przybranymi rodzicami zajmującymi się opieką nad samotnymi dziećmi. Z dziesięciu par w zachodnim Londynie, tylko jedna zajmowała się właśnie takimi potrzebującymi pomocy dziećmi. Pozostałe ‚opiekowały” się imigrantami, którzy podawali się się za niepełnoletnich uchodźców, pozbawianych opieki dorosłych. Aż w trzech przypadkach, takim zastępczym rodzicom przydzielono mężczyzn twierdzących, że są nastolatkami. Pierwszą rzeczą o jaką poprosił była golarka opowiada reporterce jedno z zastępczych rodziców. Wszyscy mieli wielkie brody. Kolejny rodzic opowiada jak to bardzo kłopotliwe jest mieć w domu dorosłego mężczyznę. Władze nic sobie z tego nie robią. Nasze obawy są całkowicie lekceważone mówi. Według Eurostatu, tylko 8% imigrantów przybyłych w 2015 roku do Europy miało poniżej 14 lat. Ponad połowa deklarowała, że ma 16-17 lat. Aż 91% było płci męskiej. To według reporterki całkowicie podważa mit o biednych dzieciach uchodźcach przybywających do Wielkiej Brytanii.

  Zobacz też: Szokujące dane. Muzułmanom wystarczy na to 40 lat. Kasandryczny raport: Zachodnia Europa zniknie

  http://wolnosc24.pl/2017/09/29/juz-za-dwa-pokolenia-muzulmanie-beda-wiekszoscia-w-europie-kasandryczny-raport-zachodnia-europa-zniknie/

  Sergeant cytuje też przedstawicieli organizacji Save the Children (Ratujmy Dzieci), którzy twierdzą, iż: Wielu przybywających jest samowystarczalnych i nie potrzebuje żadnej pomocy. Nie są żadnymi sierotami, wręcz przeciwnie to rodziny wysłały ich razem z z pomocą przemytników ludzi. 90% z nich nie jest sierotami powiedział reporterce anonimowy urzędnik, od ponad 20 lat zajmujący się imigracją. – Ich podróż tutaj jest bardzo dobrze organizowana. Rodziny zapłaciły przemytnikom, by znaleźli się tutaj. Następnie same chcą tu zjechać. To młodzi mężczyźni zasobni w dużo gotówki. W naszym systemie nie ma nic co pozwoliłoby zatrzymać 25 letniego terrorystę z ISIS, który poda się za 17-letniego uchodźcę mówi z kolei reporterce ekspert od spraw terroryzmu. Państwo brytyjskie przeznacza ogromne środki na opiekę nad „dziecięcymi uchodźcami”, że zaczyna brakować na pomoc naprawdę potrzebującym dzieciom. „Uchodźcy” zaczynają mieć pierwszeństwo. Opieka nad takimi ‚sierotami” nie tylko pozbawia jej brytyjskie dzieci, ale niesie ze sobą poważne zagrożenia. To właśnie w jednym z takich rodzinnych domów dziecka, pod opieką zastępczych rodziców mieszkał zamachowiec, który ostatnio przeprowadził terrorystyczny atak w londyńskim metrze, w wyniku którego rannych zostało 30 osób.
 • @Husky 07:15:26
  Szokujące dane. Muzułmanom wystarczy na to 40 lat. Kasandryczny raport: Zachodnia Europa zniknie.


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/muzulmanie_niemcy_wolnosc24.jpg
  Muzułmanie uczestniczą w modłach w meczecie Merkez w Duisburgu.

  Według francuskiego Instytutu Wolności, jeśli utrzymają się obecne trendy demograficzne w Europie, w ciągu 40 lat większość mieszkańców zachodniej części kontynentu stanowić będą muzułmanie. Francuski Instytut opublikował badania i obliczenia, których wynika, że w 2057 roku muzułmanie będą stanowić większość mieszkańców nie tylko we Francji, ale w całej Zachodniej Europie. Charles Gave, autor raportu, szef Instytutu Wolności i grupy badawczej Gavekal Research oparł swe obliczenia na teraźniejszym trendzie demograficznym. Obecna dzietność białych francuskich rodzin wynosi 1,4 dziecka, natomiast wśród muzułmanów mieszkających we Francji aż 3,4 – 4. Francja nie prowadzi oficjalnych statystyk dotyczących etnicznego pochodzenia obywateli, jednak z wielu danych można oszacować, iż muzułmanie stanowią już ponad 10% 67-milionowej populacji kraju. W 2010 roku było to 7,5%. Oficjalna dzietność we Francji to 1,9 dziecka na kobietę, ale Gave dowodzi, iż w przypadku europejskich Francuzek wynosi ona tylko 1,4 dziecka. W pozostałej części Europy jest jeszcze gorzej, gdyż oficjalna dzietność wynosi zaledwie 1,6 dziecka na kobietę. Według Gavea najpóźniej za 40 lat muzułmanie będą większością w takich krajach jak Austria, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Belgia i Holandia. To nie są przewidywania pisze w swym raporcie badacz. To są obliczenia, które nawet nie uwzględniają nowych imigrantów. Proces całkowitej wymiany społeczeństwa Europy Zachodniej może jeszcze przyspieszyć, jeśli kontynuowane będzie przyjmowanie imigrantów, czy to legalnych, czy nielegalnych z Bliskiego wschodu i Afryki Północnej ostrzega Gave. Nasza sielanka zakończy się, kiedy zmieni się demografia, bo zwyczajnie staniemy się mniejszością we własnych krajach pisze Gave. Większość zaś nie będzie zwracać na stare ostrzeżenia i biadolenia, których autorzy będą albo na emeryturze, albo martwi. Według autora raportu największym wydarzeniem w ciągu najbliższych 30-40 lat będzie zniknięcie populacji europejskiej, która zbudowała współczesny świat. Wraz ze zniknięciem tej populacji, zniknie też różnorodność i wzajemne konkurowanie narodów Europy, co pozwoliło odnieść Staremu Kontynentowi tak wielki sukces na przestrzeni ostatnich pięciu wieków.
 • @kula Lis 67 07:23:14
  Nowe oblicze Francji. To przyszłość dla Polski i Europy?

  Francuski bloger/pisarz Majid Oukacha wrzucił na YouTube film pokazujący nowe oblicze Francji. Kiedyś świecka, dziś rozmodlona w kierunku islamu. Dodatkowo modlący się mają we Francji wsparcie policji, która strzeże całego spektaklu. Na Twitterze Oukacha wyraża się bardzo mocno mówiąc o „skolonizowaniu francuskich ulic” i bierności władz jakie zostały wybrane w wyborach.  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2017/09/Islami%C5%9Bci-modl%C4%85-si%C4%99-na-ulicy-we-Francji-pod-ochron%C4%85-Policji.jpg

  https://youtu.be/4ZojWRngW0A
 • @Husky 22:31:17
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/1497304401162623100441.jpg
  Ten sondaż powinien otworzyć oczy UE. Europejczycy boją się islamistów! Sondaż dotyczący obaw Europejczyków przed islamem został wykonany na zlecenie francuskiego dziennika "Le Figaro". Wynika z niego, że 58 procent mieszkańców naszego kontynentu uważa, iż islam jest poważnym zagrożeniem dla Europy. Co na to Merkel i spółka?
  Instytut Ipsos na zlecenie francuskiego dziennika "Le Figaro" przeprowadził sondaż, w którym Europejczycy mogli wyrazić swoje obawy przed islamistami. Badanie pokazało, że aż 85 procent Czechów boi się muzułmanów. To najwyższy wynik wśród krajów europejskich. Na drugim miejscu znalazła się Słowacja - 78 proc., a za nią Polska - 67 proc. Tuż za naszym krajem w ankiecie znalazły się kraje takie jak Węgry (66%), Austria (65%) i Niemcy (63%).

  Islamu obawia się też 57% Francuzów, a także 58% Włochów i 61% Belgów.

  Tylko w czterech krajach UE mniej niż połowa respondentów stwierdziła, że islam jest poważnym zagrożeniem. Są to mieszkańcy Chorwacji (29%), Portugalii (36%), Finlandii (44%) oraz Rumunii (45%).

  Średni odsetek dla całej Unii wyniósł 58%.

  Źródło: lefigaro.fr, dw.com

  Ps...Zagrożeniem dla Europy poza islamem są Niemcy i Francuzi ze swoją filozofią polityczną. Groß-Gerau: Drei Männer bedrohen Passanten mit Machete, Niemiec wczoraj rano spieszył się oczywiście do roboty jak to u Niemców jest nałogiem i został zaatakowany przez trzech Negrów maczetą, obezwładniony i obrabowany.
  To jest religia pokoju ? To jest asymilacja ? Integracja ?

  https://www.youtube.com/watch?v=_wwmygKmDU4

  Co to ma wspólnego z kulturą chrześcijańską ?

  https://www.youtube.com/watch?v=FHFf7NIwOHQ

  https://www.youtube.com/watch?v=5rsciRaJVtE

  https://www.youtube.com/watch?v=eLqTZ07ja7g

  https://www.youtube.com/watch?v=8Tz4bbqgge8

  https://www.youtube.com/watch?v=5lq3F4CUVIU
 • Żyd przebrany za muslima ???
  Atak nożownika w Marsylii. Dwie ofiary śmiertelne
  Na dworcu kolejowym Saint-Charles w Marsylii mężczyzna zaatakował nożem podróżnych. Dwie osoby zginęły. Napastnik został zabity przez francuskich wojskowych.

  Jak doniósł dziennik "La Provence", do zdarzenia miało miejsce na peronie dworca około godziny 13:45. Według "Le Monde" ofiarami zamachowca były dwie kobiety. Mężczyznę zabiło dwóch żołnierzy pełniących patrol w ramach antyterrorystycznej operacji Sentinelle. Napastnik miał wznosić okrzyki "Allahu akbar".

  pap
 • I kolejny Żyd przebrany za muslima ???
  Atak terrorystyczny w Kanadzie. Pięć osób rannych
  5 osób rannych - to bilans ataku 30-latka w Edmonton w Kanadzie. Zanim rzucił się z nożem na policjanta, wjechał autem w czterech przechodniów. Sprawca jest najwyraźniej sympatykiem tzw. Państwa Islamskiego - na przednim siedzeniu samochodu miał flagę ISIS.

  Dramat rozegrał się przed Stadionem Commonwealth podczas meczu w sobotę wieczór w Edmonton, na zachodzie kraju. Rozpędzony chevrolet malibu pokonał policyjną blokadę i uderzył w policjanta. 30-letni kierowca wyskoczył z auta i zaatakował nożem funkcjonariusza - powiedział agencji AP Rod Knecht, szef policji w Edmonton. Stan policjanta nie jest krytyczny.
 • @Husky 18:22:43 oto islam z "ludzką twarzą"
  Zamach na dworcu w Marsylii - zginęli ludzie. Policja zastrzeliła nożownika. Mężczyzna, który zabił nożem dwie osoby na głównym dworcu kolejowym w Marsylii, został zastrzelony przez siły bezpieczeństwa. Atakując niewinnych ludzi morderca wykrzykiwał "Alalhu akbar" (po arabsku "Bóg jest wielki") – poinformowała policja. Ma to wskazywać na charakter terrorystyczny ataku. Prokuratura poinformowała, że napastnika zastrzelili żołnierze ochraniający dworzec w ramach antyterrorystycznej operacji Sentinelle. W związku z zamachem do Marsylii udał się francuski minister spraw wewnętrznych Gerard Collomb. Wcześniej informowano o jednej ofierze śmiertelnej nożownika.

  https://support.twitter.com/articles/20170514


  Ps..Czy w Polsce policja legitymuje brudasów i wydala ich poza granice kraju ? Czy znowu wystąpi min.Błaszczak i pani premier i powtórzą po raz kolejny raz kłamstwo, że Polska jest bezpieczna ? Sprawy musimy wziąć we własne ręce. Skoro do władzy doszli w Europie lewaccy politycy o skłonnościach do samozagłady, pozostaje nam tylko wiara w siłę mądrego społeczeństwa. Siłę pokażmy 7 października na granicach Polski. 7.10. - święto Matki Boskiej Różańcowej, ustanowione na pamiątkę zwycięskiej bitwy pod Lepanto. Bitwa pod Lepanto Czym dla środkowej Europy była odsiecz wiedeńska, tym dla chrześcijańskich krajów basenu Morza Śródziemnego była bitwa pod Lepanto z 7 października 1571 r. Siły imperium osmańskiego zostały powstrzymane w jednym z najbardziej krwawych starć morskich w historii... Wojska Selima II, „pana całej ziemi”, miały ruszyć na Rzym. Sułtan ogłosił, że z Bazyliki Piotrowej uczyni stajnię dla swych koni… Nic nie mogło go już powstrzymać. Tylko cud. Chrześcijanie przypisują zwycięstwo nad wielką turecką flotą wstawiennictwu Matki Bożej..
 • Więcej muslimów! Więcej muslimów!
  Nowe fakty o zamachowcu z Marsylii. Mordując kobiety krzyczał "Allahu Akbar"

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/przechwytywanie_297.jpg

  http://niezalezna.pl/204730-nowe-fakty-o-zamachowcu-z-marsylii-mordujac-kobiety-krzyczal-quotallahu-akbarquot
 • Jedna z ofiar islamisty z Marsylii miała 17 lat.
  Media piszą o niej "kobieta" podczas kiedy o 17-letnich migrantach to pisali "dzieci".Sierotki z Aleppo.

  https://pbs.twimg.com/media/DLEMAODW0AAQHud.jpg
 • W Wiedniu czterech Afgańczyków i Czeczenów
  ubogaciło Bułgara i Serba nożami. Serb nie żyje, Bułgar ciężko ranny

  https://pbs.twimg.com/media/DLCrNuuW0AAE3AZ.jpg

  https://t.co/cJMQXUPC7P
 • @Husky 22:06:03
  http://nczas.com/wp-content/uploads/2017/08/archer-696x497.jpg


  Polak walczący z ISIS dostał bana za to, że ostrzegał przed terrorystami. Jego wykasowany post robi furorę w sieci. Archer – Grupa Zadaniowa „Gniew Eufratu” to profil facebookowy Polaków walczących z bronią w ręku z ISIS. Jeden z członków Archera opisał na FB, jakim zagrożeniem jest powrót do Europy islamistów żądnych zemsty za upadek Państwa Islamskiego. Post został wykasowany przez Facebooka.

  Jak pisze Polak, „cenzorzy Facebooka jednak postanowili ukryć mój wczorajszy post przed Wami i zbanować mnie z wiadomych względów. Tajemnica poliszynela jest, ze Google i Facebook to korporacje bardzo mocno związane z polityka skrajnie lewicową i wszystko nie po ich myśli szybko znika”.

  Jego kopie opublikował jednak elitarny portal katolicki Prawy pl i na tam odnalazło go wciągu 48 godzin 310.000 czytelników.

  „Nie robię i nigdy nie robiłem żadnych prawicowych jazd na tej stronie i nie zamierzam. Przedstawiam fakty obiektywnie. Ale no właśnie, fakty…” – pisze członek Archera.

  „Nie będę publikował tego ponownie, bo znowu dostane bana, ale zastraszać się nie dam. Przenoszę się niedługo na inna platformę blogowa, na która stalinowskie metody jeszcze nie dotarły. Dam znać w swoim czasie. (…)

  Na wypadek kolejnej cenzury, jesli macie ochotę share’owac ,wklejajcie tekst we własny post, bo dostałem kilkadziesiąt wiadomości, ze wyświetlały im się puste linki na tablicach” – dodaje.

  Jak zwykle również przypominam o możliwości wsparcia Gniewu Eufratu – https://m.facebook.com/ArcherPL/photos/a.416419705374410.1073741829.412403462442701/465621850454195/?type=3

  W tekście „Polak walczący z Państwem Islamskim ostrzega: Europa będzie płonąć żywym ogniem, kiedy psychopaci z ISIS wrócą na Kontynent” publicysta portalu Prawy pl zacytował wis dzielnego Polaka:

  „Staram się unikać wiadomości docierających z Europy, bo z oczywistych względów mam dość nerwów na co dzień, ale zwykle gdy dochodzi do jakiegoś ataku, moja skrzynka zapełnia się wiadomościami od Was zawierającymi linki do tych informacji. Niestety czasami nie mogę się oprzeć.

  Tak było i tym razem gdy dowiedziałem się o zbiorowym gwałcie dokonanym przez Afrykańczyków na Polce w obecności jej partnera, który wcześniej został przez nich pobity. I to w uważanej za bardzo bezpieczną miejscowości Rimini we Włoszech, do której co roku udaje się dziesiątki tysięcy osób.

  W piątek doszło do aż trzech ataków terrorystycznych w rożnych miastach Europy.

  Jednego dnia.

  Parę dni wcześniej Barcelona.

  Oczywiście, następnego dnia w Barcelonie przeszła manifestacja „lewicy”, domagająca się przyjmowania jeszcze większej liczby uchodźców! Nawet nie mam słów, żeby opisać zbydlęcenie i zdemoralizowanie tych liberalnych debili, wiec się wstrzymam, bo jak bym zaczął to bym nie skończył. Łatwo odłożyć latte i iść pajacować na ulice, gdy nie ma się bladego pojęcia skąd cześć tych uchodźców ogólne bierze.

  Zapraszam wszystkich aktywistów do mnie na front w Raqqa, żeby sobie pooglądali kogo miedzy innymi tak żywiołowo zapraszają do swoich domów. Morderców, gwałcicieli, pedofilów, najgorszych z najgorszych „ludzi”. Zasłaniających się dziećmi i kobietami i zmuszających ich do zamachów samobójczych. Chorych psychicznie ekstremistów, których JEDYNYM CELEM w życiu jest Was wszystkich pozabijać. Ci wszyscy manifestujący maja krew na rekach do pary z zidiociałymi politykami.

  W tym samym czasie w Danii wystartował program „Przytul Dżihadystę” mający na celu zadbanie o wracających z Syrii i Iraku terrorystów.

  K…wa.

  Sorry, ale gdybym spotkał kiedyś człowieka odpowiedzialnego za tą akcję społeczną, to bym go na noszach wysłał do szpitala. Pieniądze na odszkodowanie mam odłożone.

  Nie wiem co się dzieje, naprawdę. Słysze glosy, ze Europa zasługuje na ten terror za lata kretyńskiego zarządzania i w końcu sprowadzenie tych wszystkich terrorystów wtopionych w tłom prawdziwych uchodźców, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Szkoda mi tylko ludzi ginących w zamachach. Dzieci.

  Społeczeństwa Europejskie nie są bez winy. Owszem, to rządy dopuściły się pośrednio tych zbrodni. Ale gdzie byli wtedy obywatele? Już dawno ulice Paryża, Brukseli i Berlina powinny być zapełnione wkurwionymi ludźmi, obrzucającymi budynki rządowe koktajlami Mołotowa. Za to piekło, które im zgotowali. A tu nic. No skoro nie ma reakcji to jest i będzie tylko gorzej. To Wam obiecuję.

  Wiem, ilu terrorystom udaje się zbiec przed sprawiedliwością w Syrii. Wiem jak banalnie prosto jest się w cywilnych ciuchach wydostać z oblężonego przez nas miasta. I wiem jak z palcem w nosie ci terroryści transportują się następnie do Europy.

  Myślicie, że kupią domek z ogródkiem w południowej Francji i będą sobie korzystać z życia na wolności? Nie. Są zmotywowani do zabijania bardziej niż kiedykolwiek, bo ich wielkie marzenie, wielki sen o Państwie Islamskim, o Kalifacie właśnie dobiega końca.

  Będą się mścili. Ale nie na mnie i nie na wojsku. Bo nas się boja, a to są tchórze. Będą się mścili na was, bo wiedzą, że się nie obronicie, wiedzą, że dziecko czy kobieta ich nie powstrzyma. Wybierają łatwe, cywilne cele.

  A przybędzie ich do końca października tysiące. Politycy Wam tego nie powiedzą, ale ja mam swoje źródła, które mówią, że nie da się nic zrobić, by powstrzymać ich napływ. Nic. Nie ma żadnej rzetelnej weryfikacji. Do Anglii przybywają 25-latkowie z brodami do pasa z paszportami 15-latków. I co im zrobicie? Nic. Przyjmuje się ich. Tak to wygląda. Zresztą założę się, że codziennie macie takie informacje docierające z internetu.

  Waszym zadaniem jest nigdy, przenigdy nie dopuścić oszołomów zachęcających do przyjmowania niezweryfikowanych uchodźców do Polski. Nie będą nazywał po imieniu, ale wiecie o kogo chodzi. Tyle możecie zrobić.

  Nie należę do ludzi gołosłownych. Nie jestem jakimś rasistą, islamofobem czy faszystą. Walczę z Arabami przeciwko Arabom, wyrywam muzułmanka ludność cywilną ze szponów islamskiego terroru. Ci ludzie ich nienawidzą dużo bardziej niż Wy. Oni zniszczyli dla nich wszystko. Nie krzyczę ‚zdelegalizować islam’ czy ‚zabić wszystkich Muzułmanów’. Bo wiem, ze większość z tych ludzi jest dobra i wartościowa. Niejednokrotnie lokalni sunnici dokarmiali nas podczas bitwy o Tabqa, gdy to dniami byliśmy odcięci od wody i pożywienia. Walczymy tu nie tylko za Was, ale też za nich.

  Ten dość emocjonalny tekst nie jest napisany przez jakiegoś pełnego nienawiści faszystę, który mędrkuje sobie w internecie miedzy drugim, a trzecim browarem.

  Po prostu dla mnie liczą się czyny, nie słowa.

  Ja i inni postanowiliśmy dopaść tych drani na ich ziemi, zanim uda im się dotrzeć do Europy i terroryzować nasze społeczeństwa. Robimy co możemy. Naprawdę. Ale nie wszystkich uda nam się wysłać do piachu.

  Pilnujcie się kochani. Z rozsądkiem wybierajcie lokalizacje swoich wypoczynków.

  I gotujcie się, bo po wyzwoleniu Raqqa, Europa będzie płonąć żywym ogniem”.

  Warto więc cytować opinie zamieszczane na Facebooku, bo czym te trafne często znikają. Znikające wpisy dzielnych Polaków to już kolejny przykład jak firma mająca realny monopol na rynku, wykorzystuje swoją pozycje monopolisty do ukrywania politycznie niepoprawnej prawdy. O dzielnych Polakach walczących z ISIS pisaliśmy w
  Polscy specjalsi walczą w Syrii ze zwyrodnialcami z Państwa Islamskiego. Na ochotnika i za swoje pieniądze. Brawo! [FOTO]

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/05/gniew_eufratu_polska_wolnosc24.pl_.jpg
 • @Husky 22:06:03
  Game over! Islamski fanatyk chciał nagrać swoją akcję w stylu Call of Duty. Ale trafił na lepszego gracza. Kombinacja dżihadysta plus kamera Go Pro daje czasem niezły efekt. Na początku wygląda to jak gra komputerowa. Islamski fanatyk idzie w stronę pozycji przeciwników z wysuniętą do przodu lufa karabinu. Po chwili wystrzelony w jego stronę granat trafia w betonowy filar budynku. Eksplozja rozrzuca odłamki betonu w promieniu kilkunastu metrów, mimo to dżihadysta idzie dalej. Kolejny wystrzelony granat jest już celny. Kamera filmuje moment eksplozji, której nie miał prawa przeżyć. Na następnym ujęciu widać już zwłoki terrorysty.
  ISIS FIGHTER FILMS HIMSELF GETTING ROASTED BY GRENADE

  https://youtu.be/hItHRpfe6x0
 • @Husky 22:06:03
  2 zabitych, 24 rannych w Las Vegas. Goście Angeli Merkel?

  http://www.dailymail.co.uk/home/index.html
 • @kula Lis 67 09:35:52
  Strzelanina w Las Vegas. Napastnik "unieszkodliwiony". Policja w Las Vegas unieszkodliwiła sprawcę strzelaniny, do której doszło w tym mieście w niedzielę wieczorem (poniedziałek rano w Polsce). Według rzecznika tamtejszego szpitala 14 spośród co najmniej 24 rannych jest w stanie krytycznym. Informując o unieszkodliwieniu napastnika na Twitterze, policja ponownie zaapelowała, by mieszkańcy omijali miejsce zdarzenia.
  W strzelaninie zginęły co najmniej dwie osoby. Incydent miał miejsce podczas koncertu muzyki country, w okolicy hotelu Mandalay Bay.
 • @Husky 22:06:03
  Włoskie władze stworzyły „pakt narodowy dla islamu”. Będą wspierać budowę meczetów. Włoski minister spraw wewnętrznych Marco Minniti jest pomysłodawcą projektu, w myśl którego rząd włoski będzie zawierał układ z uchodźcami, na mocy którego w zamian za ochronę ich praw (w tym swobodę wyznania), pomoc w znalezieniu pracy i dachu nad głową mają oni nauczyć się języka włoskiego, przestrzegać wartości zapisanych w konstytucji i obowiązującego we Włoszech prawa. Projekt skierowany jest do osób, które nie mogą powrócić do swoich krajów pochodzenia bez narażenia swego zdrowia i życia (ok. 75 tys. osób). Aby uniknąć ryzyka islamofobii, plan przewiduje powstanie „paktu narodowego dla islamu”, w ramach którego imamowie, działający w istniejących już we Włoszech wspólnotach, mogliby się dokształcać. W zależności od potrzeb wspierana byłaby budowa nowych meczetów pod warunkiem pełnej przejrzystości ich finansowania. Projekt finansowany jest głownie z funduszy europejskich (100 milionów euro).

  Ps..Żydzi ubili interes na miarę tysiąclecia. A teraz spieprzają z Europy. Przy okazji zostawiając naiwniakom Unii Europejskiej swoje syfy. A ci jak stado baranów zawierzyli swoich najbliższych islamistom ! Ci zaś liczą na zmianę ? Żeby było śmieszniej to widać , że jak nie w tym w następnym roku w Watykanie widoczna będzie kopuła z czarną flaga islamu. To już jest koniec części zachodniej pięknej, zabytkowej Europy.
 • @Husky Oto całkowite zidiocenie pierdolniętych lewaczek feministek.
  http://shapemeup.pl/wp-content/uploads/2017/03/Ania-z-rodzina-na-wernisazu-swojej-wystawy.jpg


  http://shapemeup.pl/wp-content/uploads/2017/03/cipki2.jpg

  http://shapemeup.pl/wp-content/uploads/2017/03/cipki1.jpg

  http://shapemeup.pl/wp-content/uploads/2017/03/cipki3.jpg  Feministyczna akcja Ana-suromai: publiczne obnażanie jako demonstracja mocy kobiet. Portal shapemeup.pl przeprowadził wywiad z Anną Kuśpiel, uczestniczką akcji Ana-suromai (z gr. podnieść ubranie) nawiązujących do „aktu wywodzącego się z pradawnego kultu waginy, w którym narządy płciowe kobiety sankcjonowały jej władzę”. Od 2014 roku odbyło się 13 takich akcji. Feministki fotografują się w miejscach publicznych, z uniesionymi spódnicami, pokazując swoje narządy płciowe. „Przyznam, że uczestnictwo w tych akcjach wcale nie należało do lekkich, ale cel był ważniejszy od niedogodności. Akcje, w których brałam udział, odbywały się zimą i niskie temperatury naprawdę nie ułatwiały nam zadania. Najtrudniej było na Kopcu Wandy – śnieżnie, mroźno i wietrznie. Uczestniczyłam w pięciu pierwszych akcjach dopóki pomieszkiwałam i studiowałam w Krakowie.” opowiada Kuśpiel. Czemu ma służyć ta akcja? Kuśpiel tłumaczy, że ma to być pokaz kobiecej mocy. „Wydawałoby się, że sytuacja kobiet dorównuje pozycji mężczyzn, a nawet jeśli są ewentualne nierówności, to wkrótce zostaną rozwiązane. Niestety ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, zmiany wprowadzane w prawie w polskim spychają kobietę jeszcze niżej. Wystarczy wspomnieć o nierównych wynagrodzeniach, presji i niesprawiedliwości w ocenie społecznej. Dlatego uważam, że dziś takie inicjatywy są jeszcze bardziej potrzebne.” wyjaśnia Kuśpiel.

  Pozwolicie, że powstrzymamy się od komentarza. Cały wywiad tutaj.

  http://shapemeup.pl/lifestyle/ania-kuspiel-ana-suromai/

  Źródło: shapemeup.pl

  Ps..Kankan XXI wieku! Nie mam pojęcia jak tu mieć szacunek do takiej kobiety? Najbardziej powalone jest to, że wiele z nich ma dzieci, które później będą oglądały waginę mamusi na zdjęciach w Internecie, a koledzy będą z nich szydzić, bo powiedzmy matka Piotrka pokazała wszystkim cipę. Głupie są niektóre kobiety, bardzo głupie. To zboczenie nazywa się ekshibicjonizm, tylko tyle. Nic więcej nie można powiedzieć. Wyłapać i dać do zabawy nachodźcom… Będą docenione ich waginy…Niech wystawią swoje waginy w Niemczech, w Belgii, we Francji, itp., stając w ten sposób jak wyżej na zdjęciu naprzeciwko wielkiej grupy muzułmanów modlących się na ulicy /co oni czynią już publicznie i bardzo często/ !! Będą miały właściwą publikę i zademonstrują swoją siłę tkwiącą w waginie /zamiast w głowie jak u homo sapiens/ przed najwłaściwszym audytorium! Niejeden brudas z nadania "złotej pani" zamoczył by swoje mocno rozgrzane prącie w wilgotnej i ociekającej chucią waginie takiej właśnie euro-lewackiej feministki tyle tylko, że żaden z tych śmierdzieli nie wie jak dotrzeć do kopca Wandy w Polsce, aby zanurzyć swojego bucefała w niewiernej i leniwej feministycznej krowie z podniesioną sukienką. I znów cały misterny plan sypnął się w pizdu, bo feministyczna wagina owej pani "sankcjonująca władzę w pradawnym kulcie" pokazująca rzekomo swoją moc, jest w obecnych czasach niepełnosprawna społecznie. Zamiast pozować do zdjęcia z gołą cipą na mrozie, niech lepiej wskoczy na rurę w klubie "go-go". Będziemy przynajmniej oglądać pizdę nad głową, a nie pizdę na mrozie.
  Cyt. ”Uczestniczyłam w pięciu pierwszych akcjach dopóki pomieszkiwałam i studiowałam w Krakowie." opowiada Kuśpiel.”

  Odp. Tak,tak. Znamy takie studentki z Krakowa, które w takich ekstremalno-waginalnych akcjach w latach 80-tych wiodły prym w takich akcjach i w różnych Krakowskich knajpach pod stołem uprawiały azjatycką sztukaterię znaną w szerszych kręgach jako "Bambuko" dla nadzianych kolesi, za tzw. "certyfikat kobiecości" w postaci loda na ciepło.Te pięć akcji to najdelikatniej mówiąc feministyczna ściema.

  Cyt. "Dlatego uważam, że dziś takie inicjatywy są jeszcze bardziej potrzebne." wyjaśnia Kuśpiel.”

  Odp. Ależ oczywiście droga pani Anno.W Polsce chętnych na "Bambuko" jest co nie miara, więc pełna zgoda co do takiej inicjatywy.

  Poprosimy jeszcze o kalendarz zdarzeń, bo kolejka darmowych uzurpatorów do tej wielkiej charytatywnej akcji zapewne zbyt duża się okaże, a potencjalne falliczne napięcie nowych klientów wydać się może nazbyt wysokie. Dlatego terminy w tym wypadku bardzo ważne są !!!
 • @Husky 22:06:03
  Muzułmanie W Warszawie Chcą Prawa Szariatu. Dziękujemy Ci HGW!

  https://www.youtube.com/watch?v=iJs6EBtxisI

  Złodziejka chazarska HGW PO winna być pierwszą osobą podlegającą prawu szariatu skoro nie chce podporządkować się prawu Polskiemu!!! HGW jest już na wylocie i wcale bym się nie zdziwił gdyby nagle znalazła się w kraju z którym nie mamy umowy ekstradycyjnej i nie tylko ona. Mam nadzieję, że Warszawiacy i inni mieszkańcy naszych miast wybiorą takich radnych i prezydentów którzy nie sprowadzą nam muslimów. A z tymi co tu już są i łamią nasze prawo lub chcą wprowadzać swoje zwyczaje dla nas szkodliwe nie wolno się patyczkować. W zależności od przewinienia wydalać z Polski, zamykać do więzień lub zakazywać działalności.


  Czy Polska wolna jest od islamistów ? Czy rządzi u nas prawo szariatu ?

  https://www.youtube.com/watch?v=odYpF1cVBj8

  POLSKA NIE DLA MUZUŁMANÓW 2017 07 16

  https://www.youtube.com/watch?v=dyIjg7bDUtM


  Polacy boją się uchodźców w centrum Polski - uwaga sceny drastyczne

  https://www.youtube.com/watch?v=GrlmwPZaPZI


  MUZUŁMANIN ZAATAKOWAŁ POLAKA

  https://www.youtube.com/watch?v=SyuhxWAKYpg


  Norwegia - Potężny cios w Muzułmańskich uchodźców/imigrantów??

  https://www.youtube.com/watch?v=Aq6IM56QlFI&t=102s

  400 Rosjan zmasakrowało imigrantów w Niemczech w odwecie za gwałt

  https://www.youtube.com/watch?v=WBDo6yGMOl0


  Muzułmanie atakują Rosjan. Ruska siekiera pomogła

  https://www.youtube.com/watch?v=44bcgzUPxsM

  Jak Putin radzi sobie z imigrantami. Warto zobaczyć.

  https://www.youtube.com/watch?v=0jR_w-jGx3I

  Europą rządzą(z nadania szemranego towarzystwa czciciel złotego cielca) upośledzeni menele i dewiaci z zaburzeniami tożsamości płciowej. I to jest odpowiednia postawa głowy Państwa. Postawa prezydenta Rosji oraz wszystkich trzeźwo myślących wobec rzeczywistych zagrożeń powinna być akceptowana. Akurat tutaj jestem za Rosjanami. Nasi politycy powinni brać z Putina przykład. Tak długo jak będziemy miągwić, a nie stawiać sprawę jasno i twardą ręką, to wreszcie i Nas zaleją islamskie ścierwa!!! LAĆ BRUDASÓW ! Fanatycy religijne mogą co najwyżej poprosić o rozpatrzenie takiej czy innej sprawy ich dotyczącej. Natomiast nie mają prawa narzucać innym swoich zachowań (skoro oni nie pozwalają nam na uszanowanie zasad obowiązujących w naszych krajach, o ile ewidentnie nie łamią prawa, ale te same przepisy jednocześnie nie łamią podstawowych praw człowieka) to trzeba być porządnym s***m aby wymagać tego od ludzi którym wcześniej samemu się nie pozwoliło na pewne odstępstwa od ich zasad.
 • @kula Lis 67 13:35:07
  Musisz to wiedzieć(187)Oto imigrant, który gwałcił Szwedkę i chwalił się tym na Facebooku

  https://www.youtube.com/watch?v=ltBED7O57Pw

  Szyszkę mu w dupę. Chcą burdelu w Szwecji to mają. Gdzie feministki? Szwedki lubią ciemnoskórych jurnych muzułmanów, (seriale szwedzkie to potwierdzają), a multiculti to nowa religia Europy. Wystarczy posłuchać Schultza, Tuska i Merkel. Jeszcze parę innych powinno być zgwałconych, a potem 10 imigrantów powinno przelecieć ich premiera, 20 sędziego który wydaje wyrok, a potem tych 30 niech wydmucha Makrelę. A islam w Polsce powinien być zdelegalizowany !!!! Mam jedno pytanie jak dojdzie do rozprawy z Europejczykami po czyjej stronie staną ci ponoć łagodni muzułmanie, kiedy będą mieli do wyboru ścięcie za pomoc europejczykowi, lub otrzymanie jego majątku za obcięcie mu głowy.

  Musisz to wiedzieć!(204) Imigranci w Niemczech śpiewają: "Nie mam auta, pieniędzy, ale mam azyl..." .... kpina ze szwabów i to mocna. Mają poczucie humoru...nie ma co.

  https://www.youtube.com/watch?v=rSgoosEmcBo
 • @kula Lis 67 13:56:27
  Według badań naukowych kobiety absorbują DNA każdego faceta z którym sypiają. Według badania przeprowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu w Seattle i Centrum Badań nad Rakiem Freda Hutchinsona, kobiety zachowują DNA każdego mężczyzny, z którym utrzymywały kontakty seksualne. Ustalono to przypadkiem, gdy próbowano zrozumieć, czy kobiety, które urodziły syna, mogą być bardziej narażone na pewne choroby neurologiczne, które występują częściej u mężczyzn.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wed...

  https://www.youtube.com/watch?v=nhuzuc-tKzg&t=75s


  Pozdrawiam wszystkie amatorki egzotycznych bolców..
 • @Husky
  Szokujące!!! Św. Franciszek Ujawnia Straszliwą Prawdę O Obecnym Papieżu??!!!!! Fałszywy Prorok. Słuchając jego wypowiedzi coraz bardziej zaczynam w to wierzyć. Wystarczy posłuchać wypowiedzi obecnego papieża by nie mieć wątpliwości co do jego intencji. Ale trzeba myśleć samodzielnie a nie łykać wszystko co tak zwani 'pasterze' nam podsuwają. Naszym drogowskazem powinno być czytanie Biblii i jej studiowanie, a nie interpretacje opętanych.


  https://www.youtube.com/watch?v=vdxWeGvrS_I

  Demon w czasie Egzorcyzmu wyznał prawdę o Franciszku i katastrofie która nas czeka? W Brazylii w lutym odbył się egzorcyzm w czasie którego przez opętanego objawił się demon. Istota opisała kim naprawdę jest papież Franciszek, a także wspomniała o pewnej katastrofie...

  Źródło: http://www.lastampa.it/2017/06/14/vat...

  https://www.youtube.com/watch?v=iOGQrQ2eGFA

  Jezus jest grzechem, wężem i diabłem to kolejne bluźnierstwo anty - papieża.

  https://www.youtube.com/watch?v=qNtIkdOdbbM
 • @Husky
  Podano szokujące kulisy odsunięcia papieża Benedykta XVI od władzy. Konsekwencje publikacji maili wykradzionych szefowi sztabu wyborczego Hillary Clinton, Johnowi Podesta, są znaczące. Wśród wielu szokujących informacji, które zostały ujawnione przez portal Wikileaks, zwrócono ostatnio uwagę na to co pisał na temat planowanej zmiany papieża w Watykanie na bardziej lewicowego. Najwyraźniej operacja ta się powiodła.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pod...

  https://www.youtube.com/watch?v=BJ47X23kG3w

  Bo Benedykt powiedział prawdę o islamie, chodziło o dyskusje Benedykta w Ratisbonie o islamie.....dlatego musiał odejść. Był po prostu niewygodny. Franciszek antypapież, który z luteranami w Szwecji świętował schizmę Lutra, to fałszywy prorok z przepowiedni i szef watykańskich iluminatów: ostrzezenie.net Przecież komuchy naszpikowały Kościół swoimi agentami pchanymi do seminariów po brzegi. Inwigilowali papieży od dawna, jak np. Dziwisz, a gdy urośli w silę to jednego zamordowali, a drugiego tym postraszyli i zmusili do abdykacji, bo Watykanem nie rządzi papież, tylko kościelno-iluminacka mafia. Wystarczy posłuchać Natanka, by pozbyć się złudzeń.
 • @Husky
  Włochy: Pocałował dziewczynę i został brutalnie zaatakowany przez „policję szariatu”...Jeszcze do niedawna Włochy były uważane za kraj chrześcijański, w którym nie było miejsca dla islamskiego fundamentalizmu. Sytuacja szybko się zmieniła. Kraj, który do niedawna był wymarzonym miejscem dla zakochanych, stał się miejscem, w którym swoje nienawistne zasady zaczynają wprowadzać muzułmanie.

  Kilka dni temu włoska para wybrała się na romantyczny spacer. Los tak chciał, że akurat pod meczetem przy Via San Vito w Rzymie mężczyzna postanowił pocałować ukochaną. To nie spodobało się 24-letniemu imigrantowi z Malezji, który pod nielegalnym meczetem sprawował dyżur w „policji szariatu”. Na widok całujących się Włochów zareagował szałem. Najpierw zaczął krzyczeć: „Nie wolno wam całować się pod meczetem!”, potem wylał na nich wiadro pomyj, popchnął kobietę, a mężczyznę zaczął okładać pięściami, przewrócił i skopał. Obok przechodził karabinier, który stanął w obronie Włocha. On również brutalnie został zaatakowany przez muzułmanina. Potem muzułmanin został obezwładniony i aresztowany.

  Warto dodać, że to jeden z wielu tego typu przypadków we Włoszech. Fanatyczne patrole „policji szariatu” atakują wszystkich, którzy nie wpisują się w kanony doktryny islamu. Zaatakowany może zostać np. każda kobieta np. za zbyt krótką spódniczkę, wyzywający makijaż, słuchanie muzyki czy miłosny pocałunek.

  Źródło: breitbart.com
 • @Husky 22:06:03
  W kilka sekund znokautował trzech imigrantów! Tak się rozmawia z „nachodźcami”...W ubiegłym tygodniu niemal całą Polskę obiegło nagranie z Polakiem, który nokautuje zatrzymującego samochód czarnego imigranta. Do podobnej sytuacji doszło – prawdopodobnie – w Rosji. Piszemy prawdopodobnie, ponieważ po samym nagraniu ciężko zlokalizować miejsce zdarzenia, a jedyną wskazówką jest język, którym posługuje się główny bohater. Rosjanin został zaczepiony w windzie przez trzech imigrantów, prawdopodobnie Czeczenów. Gdy otworzyły się drzwi windy, Rosjanin nie wytrzymał i szukających zaczepki ciemnoskórych mężczyzn zasypał gradem ciosów. W zaledwie kilka sekund znokautował całą trójkę. Co tu dużo mówić. Tak się prowadzi dialog z wszelkiej maści fundamentalistami, czy się to komuś podoba czy nie. Europejskie elity powinny wziąć sobie te słowa do serca.


  https://youtu.be/QxRQ_LLWEiY
 • @Husky 22:31:17
  Na You Tube już ten film lewactwo wykasowało.
 • @Husky
  Przemilczany fakt! Merkel i politycy UE wzięli udział w satanistycznym spektaklu, „symbolu walki z nacjonalizmem”(sic!!!!) W ubiegłym roku w Alpach Szwajcarskich otwarto Tunel Świętego Gotarda – najdłuższy, najgłębszy i najdroższy tunel kolejowy na świecie. Tunel budowano aż 17 lat. Jego długość wynosi 57 km, a koszt budowy wyniósł 11 mld euro. Dzięki niemu droga z Zurychu do Mediolanu jest krótsza o ponad godzinę. W związku z otwarciem zorganizowano monstrualny spektakl, który niczym nie przypominał kulturalnego wydarzenia, ani nawet niesmacznej postmoderny. Zorganizowano satanistyczną „orgię”, którą nazwano „symbolem jedności Europy zagrożonej przez ruchy nacjonalistyczne”. Autorzy projektu nie kryli, że wzorowali się na lokalnej legendzie o Moście Diabła zbudowanym przez Szatana. Cały rytuał był przesączony symboliką okultystyczną i pornografią. Mistrzem ceremonii był mężczyzna przebrany za kozła, obok którego klęczały kobiety w białych welonach. Podczas spektaklu bardzo często pojawiała się symbolika kozła, rogate czaszki czy obsceniczne twarze. Pojawił się motyw mający na celu wyśmianie ukrzyżowania Chrystusa. Trzech mężczyzn w pomarańczowych, roboczych ubraniach zawieszono na linach. Parodiowali ukrzyżowanie podobnie jak potem trzy ukrzyżowane duchy. Na telebimach bardzo często pojawiały się obrzydliwe insekty na tle demonicznych twarzy. Pod koniec spektaklu wyruszyła procesja okryta welonem na znak poślubienia kozła, przed którym ludzie padali na twarz. Nie brakowało również scen promujących ideologię gender i homoseksualne dewiacje. Na uroczyste otwarcie tunelu zaproszono europejskie elity, w tym polityków Unii Europejskiej i Angelę Merkel, którzy entuzjastycznie oklaskiwali „spektakl”. Ten spektakl pokazuje jak bardzo elity obawiają się chrześcijańskiej Europy i naszych chrystusowych serc. Drżą przed budzącą się z letargu Europą Wolnych Narodów, która dzięki sile pochodzącej od Boga powoli powstaje z letargu, a lewackiej nienawiści wypowiada wojnę. Lewacki establishment zdaje sobie sprawę z tego jaka siła w nas drzemie, stąd w ferworze szału podpisuje pakt z Lucyferem i w ręce Złego chce również oddać chrześcijańską Europę, na co nigdy nie możemy pozwolić.

  https://youtu.be/1JiYl0nW1zM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej