Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 22803 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

My, Żydzi polscy. Pies nam mordę lizał.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto takiemu przygłupowi jak Hartman nadał tytuł profesorski. Pewnie to ta sama "uczelnia " , która nadała tytuł profesorski niejakiemu Bartoszewskiemu Ten żyd nadaje się jedynie do pracy z miotłą w garści

 Żydzi zdradzili!

Oskarżam Żydów – nie wszystkich, lecz licznych, choć żadnego nazwiska nie wymienię – o zdradę. Tak, o zdradę. Łzy cisną mi się do oczu, gdy widzę pierwszego nienawistnika Żydów, spadkobiercę najgorszych tradycji endeckiego, antysemickiego katolicyzmu międzywojnia, Tadeusza Rydzyka, triumfującego – w obecności najwyższych władz RP – niczym król Ubu w roli kapłana i kustosza pamięci Sprawiedliwych wśród narodów świata…

Dopiął swego. Nie tylko stworzył „Kaplicę Pamięci”, w której zapisano sprawdzone i niesprawdzone nazwiska Polaków ratujących Żydów przed wydaniem ich Niemcom przez wychowanków przedwojennych Rydzyków, lecz zyskał dla swojej przewrotnej działalności aktywne poparcie wielu Żydów, w tym również oficjalnych czynników izraelskich. Rzygać mi się chce na myśl o tym odrażającym triumfie hucpy i załgania. Lecz to nie Rydzyk wzbudza to obrzydzenie i nie głupcy z PiS, którzy myślą, że można dziś swój antysemityzm przykryć łgarstwami o dobrych Polakach katolikach, którzy w czasie wojny uczynili wszystko, co w ich mocy, by ratować swych braci Żydów, o nielicznych „czarnych owcach” i znacznie liczniejszych żydowskich niewdzięcznikach, pomawiających Polaków o antysemityzm. Moja złość i pogarda jest dla Żydów, którzy przed kilkoma dniami zleźli się tam w Toruniu, by składać hołdy i płaszczyć się przed oślizgłym cynizmem i jego diabolicznym celebransem. Jak Wam nie wstyd!
O całej wstrętnej przewrotności i bałamuctwie neoantysemickiego dyskursu obecnej władzy pisałem już kilka razy. Pisali i inni. Jednak o potwornym nadużyciu i profanacji, której dopuścił się Rydzyk, strojący się w piórka obrońcy pamięci o żydowskich ofiarach wojny oraz prawdy o Polakach, którzy ich ratowali, pisało już bardzo niewielu. Wraz z kilkoma zaledwie osobami protestowałem i wzywałem organizacje żydowskie, a także samych Sprawiedliwych, do powstrzymania tej najbardziej odrażającej moralnie manipulacji, jakiej można dopuścić się na pamięci historycznej, a przede wszystkim na pamięci o tych, którzy narażali życie bądź oddali życie, aby bronić życia bliźniego. Daremnie. Nikt tego wezwania nie posłuchał. Nie wydarzyło się nic. Co gorsza, znaleźli się i tacy, którzy w pełni świadomi, w co tu się gra, przyłączyli się do tego brudnego pokera. Zdrajcy! Dlaczego to zrobili? Jedni dla pieniędzy i kariery. Inni z pogardy dla Polaków, sięgającej tak daleko, że załgany antysemita błaznujący w roli lejącego łzy krokodyla zdaje się im jakimś postępem w stosunku do Polaka antysemity gnającego widłami uciekiniera z obozu i przekopującego pola śmierci w poszukiwaniu złotych żydowskich zębów. Trudno orzec, jakie motywy są tu bardziej odrażające. Nie dbam o to.
Wiem dobrze, jak to wszystko wygląda i na czym się opiera. Jak cynizm splata się z ignorancją, a ignorancja z rasizmem i nacjonalistyczną pychą. I jak pracuje ten piękny splot w tkaninie polityki i biznesu. Ale to wiem ja i kilkuset tak samo jak ja dobrze poinformowanych.

  Miliony nie wiedzą i nie rozumieją z tego nic a nic. Są jednak i setki takich, którym – jak mówię – wiedzy i zrozumienia zawiłej a obrzydliwej tej sprawy nie brakuje, lecz nie kiwnęli palcem w bucie. Ich też dziś oskarżam. Gdzie były dzieci Holocaustu? Gdzie byli sami Sprawiedliwi, gdy Rydzyk ważył się zbrukać ich pamięć? Gdzie był Izrael? Ach, Izrael… Izrael, rządzony przez takich samych religianckich nacjonalistów jak PiS, był właśnie tam – na posterunku zdrady. Podwoje izraelskiej ambasady otwarte są dziś dla Rydzyka, jakoż i święte bramy toruńskiej rozgłośni dla izraelskich dyplomatów. Jakże pogarda wzajemna, podlana wspólnym interesem, cementuje…
Żydzi, w tym i polscy Żydzi, ponieśli dziś moralną klęskę. Zawiedli na tym polu, na którym najbardziej należało na nich liczyć. Czego zabrakło? Dlaczego to się stało? Wiele się na to złożyło przyczyn. A najważniejsza jest ta, że na grzeczności wobec nowej władzy wiele dziś można zyskać. Wystarczy tylko potakiwać, że owszem, bardzo pięknie ratowali Polacy Żydów. No bo przecież to prawda, prawda? Co złego – to nie my. Dla dobra sprawy warto poprzeć PiS i Rydzyka, bo faszyści gorsi. A faszyści tylko się śmieją z żydowskiej obłudy i żydowskiej głupoty, w które wszak nigdy nie wątpili. I czekają, aż zeszmacimy się ze szczętem. Jesteśmy na dobrej drodze. My, Żydzi polscy.

 

Pies nam mordę lizał.

 

 

 
 
ps.
A tak się ten Hartman starał, tak mówił "językiem miłości" na zmianę z Michnikiem i pielęgnował "polski antysemityzm"... aż zgłupiał do reszty,
Być Hartmanem i nie zgłupieć - to sztuka.
 
 

 

KOMENTARZE

 • @
  https://www.youtube.com/watch?v=-T7vcOJ2A14
 • Hartman jest inteligentny, zrozumiał co się stało
  Amerykańscy Żydzi planowali zlikwidowanie "nacjonalistycznego" radia Rydzyka, ale zostali unieszkodliwieni przez Ojca Dyrektora. Zawsze uważałam, że Polacy mają o wiele lepsze głowy do interesów od Żydów - brak im tylko czasami wiary we własne możliwości.

  Daje 5* Hartmanowi za dogłębną analizę "żydowskiego zeszmacenia".A Husky pochwała się należy za odnalezienie tak interesującego tekstu.
 • @AgnieszkaS 19:37:07
  Znam się na żydach 8-)))
  Pozdrawiam
 • @Husky
  5* Za karpia po żydowsku . :))) Salut.
 • Biedaczek
  Troszeczkę się zapowietrzył.

  "Gdzie były dzieci Holocaustu?"

  Jakiego "Holocaustu"? Czy chodzi o 6 milionów Polaków wymordowanych w czasie II Wojny Światowej wywołanej przez żydowskich bankierów, czy może o miliony Rosjan wymordowanych przez żydobolszewię radziecką?
 • Nie zgłupiał.
  Zidiociał. Kompletnie.
 • @Husky 19:46:02 ja także i pzdr!
  https://pbs.twimg.com/media/DDQOHbxW0AAjPJV.jpg
 • Żydy z żydami za łby się wzięli, oj niedobrze panie bobrze.
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/hartman.png

  Jest odpowiedz na skandaliczny tekst Hartmana o „zdradzie Żydów”. „Na tym polega demokracja”

  http://niezalezna.pl/209987-jest-odpowiedz-na-skandaliczny-tekst-hartmana-o-zdradzie-zydow-na-tym-polega-demokracja
 • @Husky 19:46:02
  Sensacyjna prawda o Unii Europejskiej, prof. Krystyna Pawłowicz mówi jak jest. 15 lutego 2016 roku prof. Krystyna Pawłowicz wygłosiła odczyt na temat prawnych aspektów funkcjonowania Unii Europejskiej. Dla większości słuchaczy przedstawione przez nią wyniki badań zabrzmiały wręcz sensacyjnie.


  https://www.youtube.com/watch?v=7TqdkYan_zI&feature=youtu.be


  Ps...Brawo, pani poseł! Niestety wszystko co powiedziała pani Pawłowicz jest suchą prawdą zimną i bez emocji. Dziś trzeba nam mówić prawdę, jaka ona jest, cobyśmy my obywatele mogli mieć jasność naszej sytuacji, jej przyczynach oraz kierunku w którym należy nam się posuwać, jako ciągle jeszcze w jakimś stopniu państwo, choć podobno już tylko teoretyczne... Jesteśmy tu całkowicie zgodni co do faktu, że przynależność do Unii ani nam, ani Państwu Polskiemu nie służy, oraz jasnym jest, że jest w zasadzie nielegalna, bowiem jest sprzeczna z najważniejszymi interesami naszego państwa. Wspaniały wykład, wszystko ok ale jak sprawa wygląda z legalnością tej konstytucji z 1997 roku ponieważ w referendum społecznym wzięło udział tylko 45% społeczeństwa a obowiązujące minimum to 50% +1 osoba, więc do kosza a mimo tego zebrało się zgromadzenie narodowe, które uznało legalność tej podłej stolzmanowskiej konstytucji, to targowica i kryminał i według prawa ciągle obowiązuje konstytucja z 1935 roku, III RP to nielegalny twór z nielegalną konstytucją. Z jednym się tylko nie zgodzę w tej wypowiedzi, że to Putin nasłał muzułmanów. Muzułmanów nasłali Syjoniści. Merkel i Soros wykonali ich rozkazy. Reszta konkretnie i na temat. Czyli w tym momencie parlament Polski jest iluzoryczny. To dlatego Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej! Czas i nam wystąpić z tego euroislamu! Jedyne co można powiedzieć to powtórzyć za anglikami: We want our country back. POprawni walczą z panią prof. Pawłowicz, bo jest fenomenalnie kompetentna. Ta kobieta, to skarb. Głosowałem przeciwko wejściu do eurokołchozu wyczuwając eurokołkoz na odległość, ale pani prof. Pawłowicz sporo rzeczy wyjaśnia ponad to, co wyczuwałem. Trzeba się mocno zbroić i szkolić do obrony niepodległości... Drugą "nogą" wiedzy o UE układającą "klocki lego" są wykłady Karonia z wiedzy społecznej na:


  https://www.youtube.com/user/HISTORIASZTUKI2011/videos?disable_polymer=1

  Ta Unia przypomina mi tzw. PZPR, organizację nomenklaturową. Mafia ta, stała przez całe dekady ponad prawem. Jej rządy były niczym nieograniczone, Ba nigdzie nie była nawet wymieniana w żadnych ustawach. Rządziła z woli sowietów, bez oglądania się na prawo. Takie bezprawie jest bardzo charakterystyczne dla lewactwa na przykład na Kubie, w Wenezueli czy w Chinach. UE dołączyła do tego doborowego towarzystwa ponieważ łajdacy, zdrajcy i sprzedawczyki chcą osiągnąć władzę dożywotnią i dziedziczną. Ale dziwnym zrządzeniem bożym pojawił się islam, który tych lewaków zniszczy i to fizycznie. Mrzonki o nowym porządku świata upadną. Nie chcesz Chrystusa? Dostaniesz Mahometa. Nie podoba ci się chrześcijańskie dziedzictwo Europy to dostaniesz Islam. Zburzysz Kościoły to powstaną Meczety.. Chcesz aborcji a dostaniesz burkę na głowę. W ten sposób wpadniesz z deszczu pod rynnę. Nawet nie zorientujesz się kiedy to się stanie. Szatan Spinelli i jego diabły prowadzą Europę do zagłady przy pomocy Sorosa (narodowości handlowej i prawniczej). To jest komuna Spinellego dokładnie taka sama lub nawet gorsza od marksizmu i leninizmu. A islam żydolewackie siły wykorzystały i zaplanowały do wyniszczenia nas Europejczyków! Przypomnę wszystkim, że (cytat) "Upadek Babilonu, Egiptu, Grecji, Rzymu nie jest wynikiem przegranych bitew lub klęsk żywiołowych, a skutkiem niekontrolowanego napływu do nich rasowo obcych im plemion, międzyrasowego wymieszania, przeniknięcia ich do struktur władzy. Szczególnie szybko imperia się rozpadały w wyniku międzyrasowych małżeństw." Ci co do nas skierowali falę obcych rasowo plemion widać o tym dobrze wiedzieli.
 • @Repsol 19:51:51
  „Nie ma Dudy, rządzi Dudaczewski”. Awantura po tekście Lisiewicza, kancelaria prezydenta odpowiada w TVN 24(sic!)

  http://niezalezna.pl/210166-nie-ma-dudy-rzadzi-dudaczewski-awantura-po-tekscie-lisiewicza-kancelaria-prezydenta-odpowiada-w-tvn-24

  Ps..Gromkie brawa dla pana Piotra Lisiewicza! Pan Lisiewicz napisał to co każdy rozumny człowiek, który głosował na PAD widzi. Już widać jak jego ludzie latają do TVN...to już więcej nic dodawać nie trzeba ! Ma pan całkowitą rację w 100 procentach. Duda - Adrianek już w lipcu przeszedł do obozu zdrady narodowej i jak do tej pory robi wszystko by tam pozostać i tym zdrajcom się przypodobać. Wywiady w szwabskiej TVN dobitnie świadczą o tym, gdzie ten osobnik z pałacu namiestnikowskiego najlepiej się czuje i która mu stacja / zdrajców na pasku Niemiec / najlepiej odpowiada. Samo poparcie jakie Dudzie udzielają antypolskie środowiska jednoznacznie świadczy, że Duda mnie swojego wyborcę totalnie oszukał. Fakty są faktami. Z faktami się nie dyskutuje tylko z faktów wyciąga się wnioski. U mnie rozdział Andrzej Duda Prezydentem został definitywnie zamknięty po wetach. Nie łudzę się już co do Dudy kim jest i dokąd zmierza. On już nawet oczy ma inne pełne kłamstwa, tak bardzo się zawiedliśmy i nie przebaczymy. Po Dudzie widać że ma nie czyste sumienie. Ma obłąkane oczy. Jest pokręcony ... to mix: produkt cywilizacji mongolsko-rosyjsko-sowieckiej i cywilizacji łacińsko-chrześcijańskiej (ni pies ni wydra coś na kształt świdra). PAD jest skończony wśród wyborców dobrej zmiany jako prezydent RP. Czy się zreflektuje i będzie próbował odzyskać twarz? Bardzo wątpliwe, za bardzo jest uwikłany z układem III RP. Bez poparcia PiS-u który wystawi swojego kandydata na prezydenta ma zerowe szanse na powtórną reelekcję. Duda jest już przegrany, ale PiS jeszcze o tym nie mówi. Dr Targalski opisał metody rozpoznawania przez dawne służby słabych cech charakteru A.Dudy zaraz po wygranych wyborach, uważał że temu badaniu służyły akcje medialne, kabaretowe, internetowe i uliczne, ale mnie zastanawiają późniejsze środki nacisku ze sfery rodzinnej czy obyczajowej, może środowiskowe z okresu studiów, bo na inne był za młody, jak dla mnie, tylko rozbuchane ego to za mało na życiowe decyzje. Prezydent na dziś robi za MSZ, MF, MON, etc..czyli "człowiek orkiestra" z filmu z Louisem de Funes i w Wietnamie otwiera drzwi do Europy i Polski azjatyckiemu komunizmowi, a w Polsce w Pałacu żydokomuchy rządzą. Po co było to "obalanie komuny", skoro wszystko wraca ze wzmożoną siłą? Prezydent RP A.Duda w Socjalistycznej Republice Wietnamu. Ostatnio to prawie spadłem z krzesła, jak usłyszałem newsa. A chodzi o to, że w trakcie tej wizyty ma zostać podpisana umowa o udzieleniu przez Polskę dla Socjalistycznej Republiki Wietnamu b.dużej pożyczki finansowej. Ok. A te to jeszcze nic. Za te "pożyczone" od Polski pieniądze- socjalistyczny Wietnam ma dokonać w Polsce...zakupów. Jaja jak berety !!! Pytanie? Jaki to interes dla Polski? Wietnam to kraj b.biedny ,do tej pory chyba jeszcze nie zapłacił Polsce za wybudowane statki/trawlery rybackie i male masowce/- w Polskich stoczniach w czasach....PRL. A takie Maroco za dostarczone z Polski lokomotywy spalinowe płacił...mandarynkami też w czasach PRL-u. Robimy więc interesy na miarę XXI wieku z Prezydentem w tle...to kpina z Polski i Polaków. Ciekawi mnie i pewnie Polaków na niego głosujących ile rozdał nie swoich pieniędzy np Ukraina i ostatnio Wietnam i za czyją zgodą rozdysponował pieniądze państwa polskiego.
 • @Husky
  Zdrajcy Polski muszą ponieść karę!!! Panie Ziobro pana wypowiedź to hańba! ..To jest dowód, że nadal nie mamy wolnej Polski. Zamiast sądzić zdrajców Polski, sądzi się tych, którzy sprzeciwiają się zdrajcom. PiS niby takie przeciw targowicy, ale tylko tak by pogrozić palcem. Kara? Wykluczone. Nawet symboliczna jak na manifestacji narodowców zabroniona. Śmiejemy się z Europy Zachodniej? U nas nawet z transparentem nie można protestować, kredkami mazać po ulicach też. Tak PiS chętnie zwalcza ewentualną konkurencję - Patriotów i Narodowców. Śledztwa wobec zdrajców oczywiście brak. Chazarski żyd, pedofil i kazirodca Hartman pracujący na polskiej uczelni UJ pluje wulgarnie na Polskę i Polaków od lat, żadnej decyzji, dalej uczy nienawiści na uczelni! Rybak w wiezieniu hańba! Odczepcie się od Narodowców a zacznijcie myśleć o przywróceniu kary śmierci za zdradę Ojczyzny. To jest przestępstwo wobec Polski i Polaków i kara za to ma być bolesna żeby inni się zastanowili. Wszczęcie śledztwa jest absurdalnym krokiem pod publiczkę żydolewackiej, pedalskiej i zbankrutowanej politycznie i ekonomicznie Jewropy, ich komisarzy ludowych.. Krokiem z cyklu udajemy, że coś robimy. Oczywiste jest że służby powinny mieć informatorów w szeregach ekstremistów. Powinny i na pewno mają, więc to nie jest żadne "nawoływanie do zbrodni" tylko happening o znaczeniu symbolicznym. Również tak, na obrazach właśnie - in effigie - wieszano na rynku krakowskim przywódców Konfederacji Targowickiej. Happening nawiązywał więc do tamtego wydarzenia i każdy kto choć trochę zna historię o tym wie. Wszczynanie postępowania jest zwyczajnie bałamutne, a szukanie paragrafu na pokojowych demonstrantów tylko dlatego, że użyli rekwizytów przywołujących na myśl dawne metody wymiaru kary to zwyczajny żydobolszewizm w stylu Wyszyńskiego. Nikt nie wszczynał śledztwa przeciwko rodzicom dzieci KODziarzy które spacerowały z namalowaną kaczką i strzelbą na kawałku tektury... Czy tamto też było "nawoływaniem do morderstwa"? Każda pętla ze sznura ma takie samo znaczenie. Dewaluacja słów sprawia że ludzie dostają amoku i gubią sens i resztki pragmatyzmu. Wszczynanie śledztwa jest PRowym oszustwem panie Ziobro, bo wiadomo, że śledztwo skończy się niczym. Nie ma artykułu Kodeksu Karnego pod który można byłoby podpiąć stanie z kawałkiem drewna i obrazkami. A jeśli się taki znajdzie to będzie to dowód na wariactwo tych którzy kodeks karny chcą stosować, dowód na to, że każde prawo można nagiąć w imię politycznej potrzeby. Panie Ziobro. Śledztwo rozpoczęte, jeśli w wyniku dochodzenia prokuratura dojdzie do słusznego wniosku, że ten happening był uzasadnionym wyrazem oburzenia obywateli Polski, a nie agentury zagranicznej, przeciwko europosłom za zdradę stanu, trzeba będzie to śledztwo umorzyć, a przed sąd, doprowadzić postacie z obrazów! Przypominam, o tym, że kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu RP w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę RP, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Pan Ziobro wraz z kolegami z PiSu drobnymi kroczkami zbliżają się do momentu kiedy ich portrety może też ktoś zawiesić w eksponowanym miejscu. Chcecie nas upokarzać ze względu na unijne fundusze? I to będzie co innego niż obecna Targowica? Patriotyczna prawicowa Targowica może? Te portrety też trzeba powiesić. W końcu to zasłużeni dla Rzeczypospolitej Przyjaciół politycy, należy im się zawisnąć jak samemu Bierutowi http://tn.1j.pl/9nkxn/ Oto kto rządzi Polakami i skąd przychodzą rozkazy. Obyście zdechli wy parchy w jarmułkach udający Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej