Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 22804 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Na spokojne święta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kijowski dziękując ofiarodawcom mówi, że jego rodzina już odetchnęła. Bez wątpienia, 32 tys. zł. to wystarczając a kwota, by "bez stresów bytowych przetrwać święta".

Kabaretu ciąg dalszy! Pierwszy nierób RP z KOD serdecznie dziękuje za zrzutkę. 32 tys na święta... kto by nie przytulił?32 tys takiemu na długo nie starczy. Nowy iPhon paliwo do Harleya nowy kask, Kaczka i pasztet na stół wigilijny i poszło...Niech już zaczynają zbierać kolejną ratę ...bo wyjedzie !!!!!!

 To jest jednak niesamowite. Zdrowy leń, mający wysoko płatny zawód, mieszkający w wypasionym domu, ze spokojem słucha jak organizuje się na niego zrzutkę i nawet mu powieka nie drgnie, przyjmując taką kasę. A przecież jest wielu znacznie bardziej potrzebujących. W tym jego dzieci

 

 

"Kijowski nie musi iść do pracy", tytułuje "GW".

Dostał ze "zrzutki" 32 tys.zł., bo... przeżywa "dramatycznie obniżenie standardów życia". Jak widać są ludzie gotowi płacić temu nierobowi i moralnej łachudrze, mimo jego przewałek z rachunkami i niepłacenia alimentów. Wymiotuję...

Pytanie brzmi, jakie święta ma na myśli Kijowski. Może mu chodzi o święta Purim, obchodzone przez Warszawskich, Petersburskich, Amsterdamskich...? A to jeszcze parę miesięcy.

A po Nowym Roku następna zbiórka wśród idiotów KOD-omitów i UB-ywateli. Bo za tę kasę tylko do "Sześciu Króli" to bydlę przeżyje.Przepraszam, obraziłem bydlęta. Pasożyty zawsze były, są i będą. Poraża jedynie stan umysłów tych, którzy go utrzymują. Doprawdy nie widzą własnej głupoty ubranej w szatki wielkiej sprawy ratowania "bohatera"?

Zastanawia mnie fakt, że w obliczu takiego napływu gotówki nie zainteresują się tym odpowiednie służby i w ramach zaległych alimentów nie położą łapy na prezencie od fanów Matiego. Czy podatek został zapłacony ? Gdzie jest państwo?

Niestety,nastały takie czasy w których patologię popiera się bardziej,niż porządnych ludzi
Wyśmiewa się z tych,którzy uczciwie pracują a premiuje nierobów.Niech debile dalej utrzymują tego śmiecia, który powinien gnić w więzieniu.

 

NA NIEROBA / NA WNUCZKA

 Różne metody ten sam cel

 

Boże narodzenie to czas dzielenia się z innymi. Mateusz Kijowski pieniędzmi ze zbiórki mógłby obdzielić ponad trzydzieści polskich rodzin. Ile dokładnie, to już zależy od badań. Według wyliczeń firmy doradczej Deloitte, Polacy wydadzą na organizację świąt średnio 882 zł. Przyjmując tę sumę, możemy policzyć, że 32195 zł wystarczyłoby 36 rodzinom. Zostanie jeszcze 807 zł.

Jego zobowiązania na dzieci wynoszą 2100 zł miesięcznie. Do tego dodajmy 15 proc. kosztów komorniczych, czyli 315 zł. Razem 2415 zł. 32195 zł wystarczy więc na trzynaście miesięcy i jeszcze zostanie 800 zł.Gdzie tutaj jest komornik.Toż to kasa do zgarnięcia na alimenty dla dzieci.

Kuźwa ale jaką to trzeba być mendą aby na oczach całej Polski robić z siebie niedojdę jak ma się zdrowe ręce i nogi.Oto kolejny rezultat wieloletniej bezkarności, bezprawia i aroganckiego rozpasania się tej bezczelnej, POlszewicko-kodomickiej hołoty, ale także i jeszcze słabości odradzającego się z wielkimi trudnościami, naszego demokratycznego państwa.

32 tys. zł zebrane dla nieroba to jest sukces? Najgorsze jest to, że ten żałosny człowiek uważa to za normalne.

Czy ten sukinkot zdaje sobie sprawę z tego, że 30.000 to jest roczna pensja wielu tysięcy Polaków? Bezczelność tego chama przekroczyła już granice przyzwoitości!!!

 
 
 
 
Czas zbierać alimenciarzowi na Sylwestra.
Albo zbiórka stała? No bo sylwester, potem #Ferie Dla Materusza, #Wielkanoc Dla Mateusza #Majówka Dla Mateusza #Wakacje Dla Mateusza i #Pogodna Jesień Mateusza


Co za kurwa menda kijowska. Znam naprawdę biedne rodziny i pracujących z nich ludzi, którzy cieszą się, że mają pracę, rodzinę i co jeść. A ten skurwysyn pasożyt po prostu " dziękuję"
Do jakich to czasów doszło, że udostępniam wpis Leszka Millera i zgadzam się z każdym słowem. Ech... Nie trawię postkomuny, ale trzeba przyznać panu Leszkowi, że jezyk ma cięty.
 
 
Wstyd
Żenada
Kompromitacja
Hańba
Frajerstwo..

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Gdzie jest państwo?"

  Państwo? Państwo "zdało" "egzamin" :-(
  Zwłaszcza po vetach nowego strażnika żyrandola.

  A tak na serio, to myślę, że te wszystkie myszki-agresorki, móhy, szojringi, wy-maski, huny itd traktują swoje występy szalenie na serio. Don Matteo również.
  To chyba jakiś dziwny stan umysłu. Głębszy niż hipokryzja, bo hipokryta to chyba wie, że jest hipokrytą...

  Oczywiście 5*

  Pozdro!
 • @Husky
  Ja wszystko rozumiem... to że w KOD są sami durnie też... ale że siostra Pawłowicz jest niespełna rozumu?? to mnie zaskoczyło....zapomniał dodać, że na mydło też brudasa nie stać. ŚMIERDZĄCY LEŃ.
 • @Jasiek 08:08:59
  Kijowski jest po prostu cwany, godni pożałowania są jego donatorzy. Ale przywódcy kasty w togach jakoś go nie wspierają a mają przecież ciężką nieopodatkowaną pensję. Rzepliński nic a wziął za 2 lata za urlopy. Proponuję uzbierać na dworek dla Kijowskiego. Elżbieta Pawłowicz pozazdrościła siostrze popularności i dlatego rozpoczęła żebraninę na śmierdzącego, niedomytego lumpa, nieroba i wałkonia III RP.
 • @Husky Tak wygląda wzorzec czyli naczelny pasożyt RP. na darmowym żarciu.
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15135821111d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  KOD zaczął już świętowanie. Choinka, prezenty i jedzenie. Zjawił się nawet Kijowski.


  http://niezalezna.pl/211765-kod-zaczal-juz-swietowanie-choinka-prezenty-i-jedzenie-zjawil-sie-nawet-kijowski
 • Kijowski to wzorzec prawdziwego żyda ! czyli klasyka pasożyta
  Dlaczego nie wchodzi komornik na te 32 tyś zł ? dlaczego nie wchodzi komornik na ten motocykl ? też coś wart jest !!!

  Bracia SŁOWIANIE ! żydzi w Polsce są pod specjalnym opiekuńczym nadzorem ! no ale nie ma się czego dziwić jak prokurator jest żydem !
  komornik jest żydem ! media są żydowskie , rządy są żydowskie to i wszelkie żydowskie pasożyty i złodzieje są praktycznie BEZKARNI !!!
  bo jak mi świętej pamięci babcia mówiła [ że żyd żydowi oka nie wykoli ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polska Krajem Neutralnym !
 • @Husky
  Szczery poemat poetessy i piosenkarki sejmowej.


  Nic ująć, a dodać by można wiele - na przykład orzeczenie...


  Joanna Mucha  My Polacy sortu najgorszego

  My złodzieje majątku polskiego

  Łże elity i opcje niemieckie

  Kondominium germańsko sowieckie

  My agenci, zdrajcy genetyczni

  Mainstrimowcy, alfonsi uliczni

  Szmaty unii, o których wiadomo

  Że są dzisiaj tam gdzie stało zomo

  My żydowskie pachołki zachodu

  Bolszewicy i zdrajcy narodu

  My wrogowie kościoła, rodziny

  Genderowcy, zboczone gadziny

  Interesom obcym zaprzedani

  Merkelowej i Putina fani

  My folksdojcze, resortowe dzieci

  Dzieci Moskwy i brukselskie śmieci
 • Jeleni ci u nas pod dostatkiem,ale Kijowski to płotka
  Ten ci dopiero łowca jeleni, mistrz nad mistrzami Kijowski tylko na biednego łowił, ten na biednego i na Maryję łowi.
  https://img6.dmty.pl//uploads/1248695147_by_MrsLabi_600.jpg
 • @Jaromir 16:58:54
  Spróbuj i Ty
 • @Husky 17:15:39
  Pomniejszasz zasługi Tadeusza R.?
 • @Husky 17:15:39
  Być złodziejem, oszustem nie każdy ma ochotę poczucie bycia uczciwym też swą wartość ma. Jak informuje radio Z Rydzyk kolejne 12 mln wyciągnął. Jego zachłanność nie ma granic
 • zaKODowani i UBwateleRP
  Ten komentarz to do was.......zaKODowani,UBwateleRP,feminazistki,
  aborcjonistki,czarne małpy,obrońcy demokracji sądownictwa w PL.

  Kobiecie chorej na SM skradziono auto i wózek inwalidzki z pod domu.

  Jeśli się nie odnajdzie to zróbcie zbiórkę dla niej..wy bydlęta etyczno-moralne!

  do was pisze!
 • @Husky 18:39:51
  "wy bydlęta etyczno-moralne"
  Widzę Husky, że wylało się z ciebie trochę "miłości PiS" jak z prezesa na drabince. Coś nerwy puszczają, a tak miało być dobrze?
 • @Zawisza Niebieski 19:37:32
  poczułeś się urażony

  jesli tak, to przykro mi
 • @Husky 20:00:15
  Takim językiem to chyba każdy Polak będzie urażony. No ale wśród obcokrajowców, "zdradzieckich mord Kaczyńskiego" to język dość popularny. Jak o tłumacz jestem dość tolerancyjny na różnice kulturowe, jednak plugawienie języka ojczystego boli, to przyznaję. No ale kto by wymagał kultury od elektoratu "podstawówka +".
 • @Zawisza Niebieski 20:30:33
  Wiesz na co pójdzie składka na którą wpłaciłeś
  To już oficjalne

  Komornik zajmie nierobowi całą kwotę zbiórki.(media)

  Ale Kij zrobi z siebie ofiarę reżimu i durnie spłacą mu całą zaległość alimentacyjną.
  O to chodziło od samego początku 8-))))))
 • Szanowny Panie ministrze Ziobro
  niech Pan Nam zrobi prezent świąteczny i przymknie tego nieroba i oszusta
  Wszyscy na to czekamy.


  https://pbs.twimg.com/media/DRUzCHaWsAA1WPU.jpg  ps.

  doświadczony kombinator z tego Kijowskiego, jak to mówią starożytni Eskimosi:
  "Jadł śnieg o wszystkich odcieniach żółci"
 • @kula Lis 67 14:07:04
  „Farmazon” w końcu się doigrał

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/j_1.jpg  W sprawie kierowania groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza Telewizji Polskiej S.A do zaniechania interwencji prasowej został zatrzymany mężczyzna, który usłyszy zarzuty – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Warszawie.
  Zatrzymanie jest związane z koniecznością wykonania czynności procesowych, w postaci ogłoszenia postanowienia o przedstawieniu zarzutów i przesłuchania go w charakterze podejrzanego

  – powiedział rzecznik prasowy warszawskiej prokuratury okręgowej prok. Łukasz Łapczyński.  Jak dodał „obecnie trwają czynności związane z zatrzymaniem”. Zaznaczył, że osobie zatrzymanej wstępnie planowane jest „ogłoszenie dwóch zarzutów”.

  Śledztwo w sprawie kierowania 8 grudnia w Warszawie groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarzy TVP do zaniechania interwencji prasowej wszczęto w zeszłym tygodniu. Chodzi o przestępstwo opisane w art. 43 Prawa prasowego, zagrożone karą trzech lat pozbawienia wolności. Prowadzenie śledztwa prokurator powierzył Komendzie Stołecznej Policji.

  Przed tygodniem Telewizja Polska złożyła doniesienie do prokuratury w tej sprawie. Prezes TVP SA Jacek Kurski pisał: „Nie ma zgody na chamstwo i przemoc wobec dziennikarzy”.

  W ubiegły piątek przed sejmem doszło do przepychanek i ostrej wymiany zdań między ekipą TVP, a protestującymi w tym miejscu Obywatelami RP. Wydarzenie zarejestrowała kamera. Od jednego z protestujących pracownicy TVP usłyszeli m.in. wulgaryzmy i groźby, w tym: „bo ci łapy połamiemy”. Dziennikarka TVP tłumaczyła, że zajmuje się pracą i apelowała o wzajemny szacunek. – Nikt was tu nie potrzebuje (...), kłamiecie – w odpowiedzi.

  TVP wniosła „o wszczęcie postępowania przygotowawczego i podjęcie niezbędnych czynności dowodowych w celu pociągnięcia sprawcy opisanego wyżej czynu do odpowiedzialności karnej”.
 • Husky
  Dostał ze "zrzutki" 32 tys.zł., bo... przeżywa "dramatycznie obniżenie standardów życia".


  Zrzutkę zrobili "polscy demokraci", bo przecież normalni ludzie nie są kompletnymi idiotami. Żal, że Kijowski z głodu nie udał się na emigrację. Cóż jednak robić? Można tylko westchnąć. A od czasu do czasu z piersi się wyrwie: od (morowego) powietrza, KOD-u, ognia i WOJNY... wybaw nas Panie!

  P.S.
  Radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!
 • @Husky 22:45:14
  Lepiej powiedz prawdę co Błaszczakowska policja zrobiła.
  Czyn tego człowieka jest bezsprzecznie naganny, co do tego wątpliwości nie ma. Prawdą są również słowa o kłamliwej TVPiS. To, że to gniazdo kłamliwej propagandy, co do tego wątpliwości nie ma.

  Otóż Błasczakowska policja pomimo, iż nie było żadnego wezwania do stawienia się na policji w celi złożenia wyjaśnień, wpadła do mieszkania tego Polaka, zrobiła kipisz w mieszkaniu jego rodziców, które i on zamieszkiwał, zabrała cały sprzęt komputerowy, nośniki pamięci, jego skutego w radiowozie odwiozła na komisatiat.

  Jest to ewidentne złamanie prawa i jeśli jeszcze Polska jest państwem prawa ci co to uczynili powinni odpowiedzieć przed sądem. Jest to nadużycie środków w błahej sprawie. Niezależnie od kary jaką słusznie powinien ponieść ten człowiek. Kara powinna być niewielka, biorąc pod uwagę kary, jakie ponosili sprawcy podobnych czynów w przeszłości w stosunku do innych telewizji, ludzie, którzy zdecydowali o podjęciu tak szeroko zakrojonych działań powinni ponieść surowe kary dyscyplinarne. Myślę, że ta sprawa będzie papierkiem lakmusowym, tego, czy żyjemy jeszcze w wolnej Polsce, czy już w kraju pozbawionym demokracji budowanym na wzór bolszewicki.
 • @AgnieszkaS 23:21:28
  //Zrzutkę zrobili "polscy demokraci",//

  Właśnie jeden z takich składkowiczów, wyjaśnia nam tu, na czym ta demokracja ( i jej obrona ) polega.
  Wyjaśnia nam wszystkim w sposób profesjonalny (jak to na profesora przystało) i są to argumenty nie do obrony

  P.S.
  Radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!

  http://www.pomorskiak.pl/images/kartka_bozenarodzenie_2009.jpg
 • @Zawisza Niebieski 01:54:34
  //Lepiej powiedz prawdę co Błaszczakowska policja zrobiła.//

  Obiła mu mordę

  A jeśli nie to wielka szkoda

  ps.
  profesor, skąd Ty masz tak precyzyjne info o tej nieludzkiej tragedii,
  skąd ??
 • @Zawisza Niebieski 01:54:34
  Czasem i jemu w okresie przedświątecznym, udaje się powiedzieć coś mądrego

  https://pbs.twimg.com/media/DRMQ11PXUAAbzRr.jpg
 • @Zawisza Niebieski 01:54:34
  WCZORAJSZA POTĘŻNA demonstracja przed komendą policji po zatrzymaniu Farmazona -
  TEJ KODolawiny NIE ZATRZYMACIE !!

  https://pbs.twimg.com/media/DRY1JA1XUAEqS-S.jpg
 • @Zawisza Niebieski 01:54:34
  https://twitter.com/twitter/statuses/943010073755955200
 • @Husky 22:05:13
  Inicjatorką zbiórki na Kijowskiego jest Elżbieta Pawłowicz-Opara. Kilka dni temu zapowiedziała ona organizację "zrzutek" dla innych działaczy Komitetu Obrony Demokracji, którzy "znaleźli się w podobnej sytuacji materialnej".
 • @Husky 22:05:13
  http://niezalezna.pl/211829-przedwczesna-radosc-kijowskiego-komornik-moze-zajac-pieniadze-ze-zbiorki
 • @Husky 22:05:13
  Wczoraj do newsa o uzbieranej kwocie, napisałem komentarz: "A co na to komornik?" Nie ważne jaki darczyńcy napisali cel na przelewie (Kijowski to nie fundacja ani stowarzyszenie), ważne, że to darowizna, nie ważne, czy na święta, na choinkę, na karpia czy jesiotra albo nową kurteczkę. Nawet, gdyby to były pożyczki, pieniądze z chwilą gdy wpłynęły na jego konto lub gdy dostał je do ręki są jego własnością, nieważne skąd pochodzą. A nowi wierzyciele mogą co najwyżej ustawić się w kolejce za dotychczasowymi;).Jeżeli ktoś zalega 3 m-ce z alimentami biorą za wsiarz i do mamra ... a Kijowski masę kasy zalega, ma drogi motocykl i nic, ani jeden włos z głowy mu nie spadł . Do tego jeszcze żebrze ... pytam się co robi sąd, co robi komornik w tej sprawie ?
 • @Husky 22:05:13
  Metoda "na wnuczka" już się przeżyła i zużyła. Lepszą forsę można skosić "na demokrację". Tylko trzeba mieć brodę i rękawiczki. Wtedy tłumoki na to lecą. Otwieram szampana za tłumoków !!! A to świetny komentarz do tej sytuacji:

  http://naszeblogi.pl/48985-bereza-kar-tuska
 • @Husky 22:05:13
  Ukrywanie majątku przed komornikiem jest karalne. Niepłacenie alimentów również jest karalne. Nie wiem co jest gorsze w tej sprawie - postawa samego Kijowskiego (determinacja w niepłaceniu alimentów ) czy bezczelna tolerancja tego przestępstwa przez polskie władze ?! Dlaczego, w takim razie, ktokolwiek płaci w Polsce alimenty ?
 • @Husky 22:45:14
  Ujawniamy: "Farmazon" był wielokrotnie karany. A w jego mieszkaniu znaleziono nielegalną broń! Na jaw wychodzą szokujące fakty o przeszłości Franciszka J., ochroniarza manifestacji KOD i Obywateli RP. W ciągu ostatnich siedmiu lat był wielokrotnie skazywany za rozmaite przestępstwa: groźby karalne, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz dwukrotnie za naruszenie zakazu sądowego.


  http://niezalezna.pl/211891-ujawniamy-quotfarmazonquot-byl-wielokrotnie-karany-a-w-jego-mieszkaniu-znaleziono-nielegalna-bron


  Ps..A co z firmą ochroniarska która jak donoszą media prowadził nielegalnie? Wielokrotnie karany człowiek, nie ma prawa dostać koncesji na prowadzenie takiej działalności, której ponoć nie miał i działał bez niej, a za to też powinien mieć zarzut karny. A tak na marginesie, to prokuratura powinna jeszcze dosięgnąć tego jak ja go nazywam długiego (wysokiego) kutasa, widocznego na nagraniu w zielonej kurtce, który również w tym samym dniu znieważył dziennikarkę co widać i słychać na nagraniu. Jego nazwisko Wojciech Król bodajże. I on skazaniec może prowadzić bezkarnie i koncesji jeszcze firmę ochroniarską? To już wiemy kto ochrania banki, wojsko też oni ochraniają co jest nieprawdopodobnym skandalem w Polsce, sklepy, domy, mieszkania, WSI, byli ZOMO-wcy, UB-eki. Skandal, kto wydaje im licencje? Taki sam WSI-ok z sądu? To opłacane lewactwo polskojęzyczni volksdojcze mają tylko takich działaczy Kramek agent upainy-bezkarny !!!!!! Z trzema zębami Kasprzyk - przecież to jest totalny wieloletni nierób. Kucyk-nierób i to są ich twarze a w zasadzie mordy ubeckie :)
 • @Husky 06:56:15
  Skąd mam informacje? Człowiek inteligentny czyta materiały różnych stron, nie opiera się na jednym źródle i dopiero wtedy wyciąga własne wnioski, informacja ta podawana była w różnych źródłach.
  Tego co opiera się tylko na jednych źródłach bardzo łatwo zmanipulować.
 • @Zawisza Niebieski 01:54:34
  Bardzo dobrze zrobiła, o ile zrobiła? temu poubeckiemu śmieciowi. Do mnie wpadła peowska policja Szetyny zrobiła kipisz i kompa zabrała. Oddali po 2 latach.
 • @kula Lis 67 13:33:11
  No dobrze, ale o ile dobrze wiem, to w twoim przypadku chodziło o obrażanie za pomocą komputera a tamten człowiek obraził tylko słownie i zrobił to w miejscu publicznym, nie we własnym domu.

  A tak przy okazji, jeśli tamtego człowieka nazywasz śmieciem, to jak siebie określisz? Ty jesteś skrajnym PiS-owcem, on skrajnym antyPiS-owcem. Takie poglądy w Polsce są dopuszczalne i nikt nikogo obrażać nie powinien.

  Jak mówię, powinien być osądzony zgodnie z prawem, ale za obrażenie, nie za poglądy i nic więcej.

  Mam nadzieję, że jeszcze w Polsce PiS-bolszewizm nie się na tyle nie zakorzenił, ze ludzie mają prawo mieć swoje poglądy, choćby nawet chcieli być socjalistami, antyPiSowcami, czy też regalistami. To w Polsce prawnie jeszcze nie jest zabronione.
 • @Husky 07:11:00
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15136899831d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Nowy autorytet wstawia się za „Farmazonem”. Tym razem lider kapeli KOD skazany za handel kobietami. Kolejna „osobistość” bierze „farmazona” w obronę i domaga się jego zwolnienia. Głos w sprawie Franciszka J., ochroniarza manifestacji KOD i Obywateli RP, zabrał Konrad M. – mężczyzna skazany na 6,5 roku więzienia za handel kobietami. Cóż za doborowe towarzystwo… Tylko jakieś nazwiska niepełne. Całość pod linkiem.


  http://niezalezna.pl/211904-nowy-autorytet-wstawia-sie-za-farmazonem-tym-razem-lider-kapeli-kod-skazany-za-handel-kobietami
 • @Zawisza Niebieski 14:44:28
  To poubecki śmieć, kilkakrotnie już karany, jego firma bez licencji, posiadanie nielegalne broni teraz. Chcesz więcej? obrońco ubecji? a może i sam masz te same korzenie co ten śmieć? Ja nikogo nie obrażał ichniej policji posługując się materiałami z internetu i filmami z You Tube.
 • @Zawisza Niebieski 14:44:28
  - Alimenciarz i oszust
  - Handlarz kobietami
  - Bandzior poubecki z nielegalną bronią
  + Totalnie nieudolna opozycja, stronniczy sędziowie i skamlejący ubecy
  To sobie elity 3RP wybrały rycerzy do walki z PiSem - no pogratulować
 • @Husky
  Koniec eldorado dla przestępców podatkowych.(z Unii a przede wszystkim z Niemiec także i to ich zabolało bardzo, stąd ich wycie, etc..) Rząd przyjął projekt dotyczący uszczelnienia systemu podatkowego oraz służby zdrowia - poinformował dziś na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu premier Mateusz Morawiecki. Morawiecki wyjaśnił, że rząd zajął się m.in. wdrożeniem kolejnej opcji tzw. programu SENT, czyli uszczelnienia systemu transportu towarów. Tutaj rzecz dotyczy m.in. leków oraz przewożenia towarów koleją poinformował szef rządu. Zaznaczył, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy udało się skutecznie uszczelnić system transportu drogowego. Zapewnił, że obecnie jest kontrolowana niemal każda cysterna z około 150 dziennie wjeżdżających do Polski. Wskazał, że w roku 2015 cystern z paliwem wjeżdżało około 650-700. To gigantyczna różnica kilkuset cystern dziennie. Mimo to oczywiście nie mamy żadnych braków paliwa na stacjach benzynowych, co świadczy o tym, że to uszczelnienie bardzo dobrze zadziałało ocenił Morawiecki. Ale chcemy dalej iść za ciosem oświadczył. Wyjaśnił, że przestępcy podatkowi przenieśli się bowiem na kolej, ale także na barki, głównie na Odrze. My te luki uszczelniamy, ta ustawa również pomoże te luki uszczelnić. Będzie pierwszym krokiem do tego, o czym mówiłem w expose, czyli uszczelnienia w obszarze służby zdrowia. (...) Wywóz refundowanych leków, produkowanych u nas, do krajów zachodnich jest pozbawianiem pieniędzy budżetu i pozbawianiem lekarstw pacjentów. Do tego oczywiście nie możemy dopuścić powiedział premier. Ocenił, że projekt jest ważnym krokiem do dalszego uszczelnienia systemu podatkowego i służby zdrowia.
 • @Zawisza Niebieski 14:44:28
  KOD i Obywatele RP to zbieranina meneli i recydywistów ! Ciekawe towarzystwo + Totalnie nieudolna opozycja, stronniczy sędziowie i skamlejący ubecy"... To są właśnie koalicjanci Grzegorza Schetyny i jego pomagierzy w dziele reformowania Polski na modłę PO. Poubeccy ochroniarze to była prywatna "Armia" PO za podatników pieniądze. Zajmowali się od: utrudniania zapalania zniczy na Krakowskim Przedmieściu, poprzez ochronę interesów bonzów PO, aż do prowokacji na marszach wolnościowych. Teraz zajmują się prowokacjami mającymi na celu wywoływanie rozruchów na ulicach miast i destabilizacje życia w Polsce.
 • @Zawisza Niebieski 13:09:50
  jesteś tego namacalnym i klasycznym przykładem

  jak można wyprać resztki mózgu przez TVN czy Onet oraz parę innych scierwomedialnych stron
 • @kula Lis 67 15:16:04
  Franek Za Murem wiec :


  https://pbs.twimg.com/media/DRY6WWAW0AA-Tfi.jpg
 • @Zawisza Niebieski 14:44:28
  Tego nie powiedzą ci o Farmazonie w TVN:

  W ciągu ostatnich siedmiu lat był skazany za: groźby karalne, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i naruszenie zakazu sądowego.

  Szok?

  Niekoniecznie.

  Po prostu przeciętny obraz Obywateli R
 • @Husky 15:53:16
  Widzisz, na podstawie twego wpisu mogę ci wykazać, że to właśnie ty jesteś osobą o wypranym mózgu przez media zależne od PiS i Tadeusza R. Wpojono ci, że patriota to musi być katolik i zwolennik PiS . Co jest oczywiście tzw "g... prawdą". Za to wszyscy, co nie cenią PiS to oglądają TVN, czytają GW itd. PiS jest partią, której twardy elektorat to ludzie nie wykształceni, mieszkańcy małych miejscowości. Człowiek, który do którego PiS nie trafia, a powiem ci, że obracając się w środowisku ludzi z wyższym wykształceniem technicznym zwolenników PiS nie widzę. Są różne poglądy ale nie ma twardogłowych zwolenników PiS. Co więcej, nie ma twardogłowych zwolenników jakiejkolwiiek z dzisiejszych partii. Osobiście telewizję oglądam sporadycznie i raczej filmy niż programy typu "gadające głowy" Ponieważ czytam zarówno portale zwolenników PIS jak i ich przeciwników mogę sobie wyrobić własne zdanie, podczas gdy ty nie jesteś w stanie zobaczyć błędy wszystkich partii. Zgodzić się z wami, że dzisiejsza opozycja jest miałka, nijaka i dużych szans ani pomysłu na przejęcie władzy nie ma. Schetyna powinien podążyć drogą Petru, bo z niego przywódcy nie będzie.
  Tak więc nie potrafisz wyrwać się poza schemat, jaki ci media zależne od PiS wtłoczyły do głowy.
 • @kula Lis 67 15:16:04
  Masz rację, opozycja jest nieudolna, tak jak nieudolne było PiS, gdy przez 8 lat było w opozycji. KOD to nie są ludzie, którzy by zasługiwali na to, by rządzić Polską, to zadymiarze podobni do faszyzującej Młodzieży Wszechpolskiej.

  A co do bonzów, ich mamy w każdej partii. Weź przekręt stulecia Skoki i Biernackiego, weź dzisiejszą aferę senatora PIS. Do władzy się idzie po pieniądze, idealistów i patriotów tam nie znajdziesz. Dziś PiS buduje Polskę na wzorcach bolszewizmu. Kaczyński przesiąknięty jest tymi wzorcami na tyle, że nie potrafi tworzyć struktur demokratycznych, on przez swoje marionetki musi rządzić wszystkim.
 • @Husky 16:34:43
  Stypendium żenady....Nie można jednak napisać, że opozycji zupełnie nic się nie udaje. Mateusz Kijowski, który oburzył wiele osób, z góry deklarując przyjęcie pieniędzy z tzw. stypendium wolności, zgromadził oczekiwaną kwotę. Okazuje się, że w sytuacji, gdy powszechnie znana jest sprawa alimentów byłego lidera KOD-u i ciągnie się za nim wiele niejasności dotyczących zbiórek na działanie samej organizacji, w których wyniku stracił jej przywództwo, nie brak chętnych do dalszego finansowania. Czy jest to oburzające? Jest. Czy jest to poniżające? Jest. Najwyraźniej jednak 32 tys. zł są tego warte, zwłaszcza że to prawdopodobnie dopiero początek. Wraz z organizatorką Elżbietą Pawłowicz (siostrą szczególnie przez opozycję znienawidzonej poseł Krystyny Pawłowicz, co dodaje sprawie dodatkowego uroku) zapowiada już kolejne zbiórki pod tym samym hasłem. Służyć mają one innym działaczom, można być jednak pewnym, że pierwszym beneficjentem w miarę pojawiania się kolejnych potrzeb będzie zdemoralizowany informatyk. Inny skompromitowany filar KOD-u, oskarżony o handel kobietami Konrad M., nagrywa na święta budowaną na skojarzeniach ze stanem wojennym „kolędę” dla rzekomo gnębiących opozycję policjantów. Nie zdziwię się, jeśli wkrótce i on zostanie beneficjentem zbiórki Pawłowicz. Historia zbiórki Kijowskiego jest zarazem komiczna i budząca głęboki sprzeciw.
 • @Husky następni łowcy jeleni ruszają na złote żniwa?
  Trzeba uruchomić następną zbiórkę Stypendium na oko lub Serduszko na oko. Jurek do akcji. Albo OKO press niech weźmie kredyt i wyjedzie za Odrę, tam za propagandę dobrze płacą, ale czy tamtejsi zgodzą się na obce medium na swoim terenie?  Manipulowali, prowokowali, a teraz żebrzą! Żenujący apel OKO.press: "Brakuje nam 28 tys. zł miesięcznie. Możemy liczyć tylko na was”


  https://wpolityce.pl/polityka/372821-manipulowali-prowokowali-a-teraz-zebrza-zenujacy-apel-okopress-brakuje-nam-28-tys-zl-miesiecznie-mozemy-liczyc-tylko-na-was
 • @Husky 07:11:00
  Prokuratura potwierdziła - „Farmazon” działał bez koncesji. Ale śledztwo umorzono. Dlaczego?! Co rusz odkrywamy nowe, zdumiewające informacje na temat Franciszka Jagielskiego. Przed kilkoma miesiącami MSWiA powiadomiło prokuraturę o podejrzeniu, że agencja "Farmazon" działała bez koncesji. To zostało potwierdzone, ale śledztwo umorzono pod koniec listopada z powodu - jak ustaliła niezalezna.pl - "braku znamion czynu zabronionego". Dowiedzieliśmy się również o innych śledztwa, w których pojawiało się nazwisko ochroniarza marszów KOD i Obywateli RP. Jagielski to właściciel agencji ochrony Farmazon, uczestnik wielu antyrządowych demonstracji. W sieci chwali się zdjęciami z Bronisławem Komorowskim, Mają Ostaszewską i Władysławem Frasyniukiem. Okazuje się, że Franciszek Jagielski formalnie prowadzi działalność od połowy tego roku. W internecie są jednak zdjęcia, jak jeszcze przed tym okresem ochrania Władysława Frasyniuka. MSWiA powiadomiło w tej sprawie prokuraturę. Portal niezalezna.pl dowiedział się, że 22 listopada Prokuratura Rejonowa Łódź-Górna umorzyła postępowanie w tej sprawie wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego. Pomimo że "Farmazon” rzeczywiście nie miał koncesji na świadczenie usług ochroniarskich. Skąd więc ta decyzja śledczych? Ustalono, że Franciszek Jagielski nikogo nie zatrudniał, nie podpisał z nikim umowy, nie pobierał żadnego wynagrodzenia tłumaczy niezalezna.pl prokurator Jacek Pakuła z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.
 • @Husky 22:05:13
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/12/20/825/360/55aea953831d46c9851c035b37082555.jpeg

  I po świętach za 30 tysięcy. Komornik może zająć pieniądze Kijowskiego. Jego długi to prawie 150 tys. złotych. „Stypendium Wolności” zebrane dla Mateusza Kijowskiego - skompromitowanego byłego Lidera Komitetu Obrony Demokracji to prawie 32 tysiące złotych. Okazuje się jednak, że z tej kwoty w portfelu Kijowskiego z tej kwoty może nic nie zostać.
  Wszystko to spowodowane jest przez jego długi. Przypomnijmy, że na początku roku w mediach pojawiła się informacja, że zalega on z alimentami na sumę 220 tys. złotych. Jeśli stypendium wpłynie na konto byłego szefa KOD, może zostać zajęte przez komornika na poczet długów wobec dzieci. Jak podkreślił w rozmowie z „Super Expressem” mecenas Lech Obara, komornik nie będzie mógł zająć całości kwoty, ponieważ na koncie Kijowskiego musi pozostać kwota równa minimalnemu wynagrodzeniu prawie 1500 zł netto. A jak nawet założy nowe konto, komornicy mają specjalny system, w którym szybko to sprawdzą podkreśla prawnik.

  Ps..A jak nie wpłyną na konto, to znaczy, że ktoś zrobił niezły szwindel w tym KOD-zie. Tak czy inaczej, prokuratura będzie miała robotę po świętach.
 • @Husky 22:45:14
  Ale bagno. Według prokuratury jedni musza mieć licencje a inni nie. Kto nad tym panuje? Kto za tym stoi? Okazuje się, że UBekistan z UBywatelami i POlszewikami są poza prawem i dodatkowo pod ochrona nadzwyczajnej kasty sędziowskiej z żurkami i tulejkami w roli głównej.
 • @Husky 22:45:14
  Bandyta działa bezprawnie i państwo nie może nic zrobić, czy państwo jest nadal teoretyczne? przecież to terrorysta!
 • @kula Lis 67 10:44:22
  Zawisza Niebieski zbankrutuje
  Tyle tych sciepek
 • @Husky 14:55:38
  Na 100%! pzdr!
 • będzie żył z datków, jak ksiądz
  Mateusz Kijowski stwierdził, że żadna praca w Polsce nie pozwoli mu się utrzymać i dlatego będzie żył z datków, jak ksiądz.
  Rzucilibyście mu na tacę?

  Mateusz Kijowski, były lider Komitetu Obony Demokracji: Zacznijmy od tego, że nie dostałem 32 tys. zł. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy nie uzyskiwałem żadnych dochodów. Powstały ogromne zaległości i zadłużenie.

  Różne prace wykonywałem. Ale nie jestem fachowcem z ogromnym doświadczeniem w żadnym z tych obszarów. Mediana zarobków w Polsce wynosi 3,5 tys. brutto. Nie chodzi o to, żebym oczekiwał ogromnego wynagrodzenia. Ale żeby móc spłacać długi musiałbym zarabiać ponad 8 tys. brutto.


  mogę powiedzieć, że pierwszy przelew – 5.000 zł – poszedł dla komornika.

  https://wiadomosci.wp.pl/kijowski-zostaje-w-polsce-bo-ludzie-sie-zrzucili-bym-nie-wyjezdzal-zagranice-6200404106811009a
 • @Zawisza Niebieski
  Oto Kijowski
  Żeby się nie narobić,wymyślił,że będzie na ulicy walczył o demokrację
  Znalazł frajerów,którzy zrobili na niego zbiórkę
  I już był w ogródku,juz witał się z gąską, ale..... komornik zabrał mu wszystko a US nakazał zapłacić 4000 podatku
  Żyj uczciwie
  Nie bądź,jak Kijowski

  https://pbs.twimg.com/media/DRjWV6NX4AEJAVQ.jpg
 • Kijowski to jednak mistrz świata.
  Wyżebrał 32000 zł
  Komornik po zajęciu zostawi mu z tego 1500 zł a on będzie musiał do US wpłacić ponad 4000 podatku!!!
 • @Husky 16:34:43
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/12/21/825/360/5cc16bee21ca46d394e8f065ff37b172.jpeg


  Farmazon gnębił lokatorów? Działaczka ruchów miejskich: Franciszek J. był brutalny wobec lokatorów. Wybił okna i wyjął drzwi w mieszkaniu chorej kobiety! To, co zrobił Franciszek J. jest typową metodą stosowaną przez czyścicieli kamienic. Tak właśnie postępują, gdy chcą się kogoś pozbyć. (…) Należałoby sprawdzić, czy „Farmazon” legalnie wszedł w posiadanie kamienic w Łodzi oraz na jakiej podstawie nimi zarządza

  — mówi Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, Europejskie Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Łodzi w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

  wPolityce.pl: Zajmuje się pani działalnością na rzecz ochrony praw lokatorów w Łodzi. Czy spotkała się pani z ich łamaniem ze strony pana Franciszka J., który został zatrzymany za groźby wobec dziennikarki TVP?

  Agnieszka Wojciechowska van Heukelom: Pan J. jako zarządca nieruchomości odznaczał się butą i arogancją w stosunku do lokatorów. Czuł się bezkarny. Lokatorzy kamienic, które nadzorował skarżyli się, że są zastraszani. Nachodził ich z kolegami. Widać po jego zachowaniu, chociażby w stosunku do dziennikarki TVP, że niespecjalnie przejmuje się prawem i kimkolwiek, chętnie stosuje argument siły. W skandaliczny sposób potraktował chorą kobietę, mieszkankę kamienicy przy ul. Szenwalda 4.

  Co się stało?

  To była około sześćdziesięcioletnia kobieta, raczej mało poczytalna. Stwarzała wiele problemów, skarżyli się na nią lokatorzy. Ale to jak potraktował ją pan Franciszek J. jest karygodne. Metody zachowania tzw. właściciela były brutalne i niezrozumiałe. Wybił okna i wyjął drzwi w mieszkaniu tej chorej kobiety.

  Dlaczego?

  Tłumaczył, że to doprowadzi do większego przewiewu jej mieszkania. To absurdalne tłumaczenie. Kobieta była niepełnosprawna, częściowo niepoczytalna, więc tym bardziej godne potępienia jest to, że ją dręczył. Wyrwanie okien i drzwi sprawiło, że w mieszkaniu był cały czas przeciąg. Uniemożliwiało to normalne funkcjonowanie. To, co zrobił Franciszek J. jest typową metodą stosowaną przez czyścicieli kamienic. Tak właśnie postępują, gdy chcą się kogoś pozbyć.

  Czyli ta pani przebywała w mieszkaniu bez drzwi i okien również zimą?

  Tak. Przebywała w mieszkaniu przez dłuższy czas. Lokatorzy zgłaszali to do opieki społecznej. Starali się, żeby tę panią zabrać z kamienicy, bo faktycznie przysparzała im wielu kłopotów. Ale wyjmowanie okien i drzwi nie jest metodą na rozwiązanie problemu.

  Jak pan J. tłumaczył usunięcie drzwi i okien w mieszkaniu chorej kobiety?

  Powtarzał, że chodziło mu o przewietrzenie mieszkania. Widać, że jest osobą kompletnie nieczułą na ludzką krzywdę. Argumenty, które przedstawia, są typowymi tłumaczeniami tzw. czyścicieli kamienic. Mówił, że lokatorzy sami sobie szkodą, wszystko niszczą. Nie widział problemu nawet gdy w jednej z kamienic będących jego własnością odcięto wodę co skutecznie utrudniło mieszkańcom życie.

  Z jakiego powodu wstrzymano dostawy wody?

  Mimo, iż Franciszek J. pobierał opłaty od lokatorów nie płacił widocznie za wodę, chociaż jest do tego zobowiązany. Właściciel kamienicy jest przecież jedynie pośrednikiem w przekazywaniu tych opłat do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Pieniądze, które do niego wpływają od mieszkańców to zaliczka celowa. Jeżeli przeznaczał je na coś innego, jest to forma wyłudzenia.

  Sytuacja właścicielska nieruchomości w Łodzi jest inna niż chociażby w Warszawie. Może Pani opowiedzieć o szczegółach tej sprawy?

  Łódź jest bardzo specyficznym miastem. Mnóstwo kamienic znajduje się w rękach osób, które nie są do tego uprawnione. Tak jest od czasów II wojny światowej. Łódź nie była zniszczona jak Warszawa. Wielu dawnych właścicieli opuściło swoje domy i nigdy do nich nie wróciło, a ich nieruchomości stały się łatwym łupem.

  Zaledwie 15 proc. kamienic, czyli łącznie niewiele ponad 3 tysiące budynków pozostaje w zainteresowaniu władz miasta (stanowi własność, współwłasność albo gmina zarządza nimi na podstawie prowadzenia cudzych spraw bez zlecenia). Cała reszta zasobu budynków w Łodzi , czyli 85 proc. to nieruchomości,którymi lokalne władze się nie interesują. Nie inwentaryzują ich nie wiedzą do kogo należą, i kto nimi zarządza. Niestety od czasów wojny wiele z nich pozostaje w rękach oszustów. I to oni zamiast skarbu państwa czy gminy czerpią z nich latami pożytki.

  Wracając do Franciszka J.: skoro już wiadomo, że posiadał broń mimo braku pozwolenia, prowadził usługi ochroniarskie bez odpowiedniej koncesji należałoby sprawdzić, czy aby legalnie wszedł w posiadanie tych kamienic w Łodzi oraz na jakiej podstawie nimi zarządza.

  Rozmawiał Tomasz Plaskota

  Ps..Chyba niedługo zmięknie odwłok temu "rycerzowi",obrońcy demokracji. Znajomość z Komorowskim "Bulem raczej mu nie pomoże. Ten czarny ubiór na tle którego biała naszywka, a raczej jej strzałki sugerują PROMIENIE CZARNEGO SŁOŃCA. Dla mnie jednoznaczne sugerowanie empatii do oddziałów SS podczas OKUPACJI Polski, Europy. Wysłać mu kontrolę skarbową, PiP i sanepid sprawdzić zgodność deklaracji podatkowych z posiadanym majątkiem wystarczy? Zajmijcie się tym naziolskim gnomem. Kompleksowo. Dobrze przygotować zarzuty, żeby wymiar kary łącznej był dla niego jak największy. Krok po kroku udowadniać jego przestępstwa. Żadnych błędów lub zaniedbań
 • @kula Lis 67 10:10:23
  Wigilijna kolacja u Kijowskiego
  danie główne....

  https://pbs.twimg.com/media/DRjzQDcWsAAJukP.jpg
 • @Husky 10:25:40
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/12/21/825/370/85bc1ceb640f499bb209a88031d26b30.png

  Żali się, grozi swoim, rozlicza i znów żebrze! Mateusz Kijowski nie ma w sobie ani krzty refleksji: "Po dwóch latach aktywności znaleźliśmy się na skraju przeżycia". Były lider Komitetu Obrony Demokracji nie daje o sobie zapomnieć! W kolejnej odezwie do „narodu” tłumaczy się ze swojej żebraniny, skierowanej do swoich sympatyków i oskarża swoich byłych współpracowników o spisek. Jednocześnie znów żali się na swoją trudną sytuację finansową i kreuje się na ofiarę spisku. Szczyt żenady i bezczelności! Już na wstępie swojego „apelu” Kijowski atakuje swoich byłych przyjaciół z KOD. Mam dosyć. Kłamstwa na mój temat szczujnia rozpowszechniała od marca 2015. W listopadzie 2015 ich natężenie się nasiliło. Przywykłem. Trudno mieć do kogoś pretensję o to, że jest kanalią. Kiedy moi współpracownicy zaczęli powtarzać i wspierać te kłamstwa, byłem mocno zdziwiony. Ale ponieważ nie robili tego wobec mnie, a za plecami, zakładałem, że może ktoś coś przekręcił. Niczego nie podejrzewałem, kiedy w grudniu 2015 pewna bulwarówka napisała o moich alimentach. A trzeba było się zastanowić. Przecież zaledwie kilka tygodni wcześniej na pierwszy spotkaniu w gronie kilkunastu osób każdy mówił, co można mu zarzucić, żebyśmy byli przygotowani na ataki i mogli się wzajemnie bronić. Tylko moje sprawy zostały wyciągnięte przez brukowiec. Przypadek? pisze Mateusz Kijowski. Osamotniony i ośmieszony Kijowski nie waha się, by przyłożyć także swojemu środowisku. Co ciekawe, atakuje nawet lewacki salon, którego przez kilkanaście miesięcy był podporą. Czyżby zrozumiał, że media związane z opozycją, których był pupilem nie znają zasady lojalności? Tu Kijowski wprost pisze nielojalności i konformizmie. Do oszczerców i kłamców ze szczujni dołączyli najpierw niektórzy z moich współpracowników, później również wielu liderów opinii z tak zwanych środowisk liberalnych. Dziennikarzy, polityków, działaczy. Nikt już nie szukał informacji, dokumentów źródłowych, nikt nie szukał prawdy.(…) W końcu w tak zwanym salonie do dobrego tonu weszło, żeby wykazać się zgrabnym kopnięciem Kijowskiego. Trudno jest dotknąć prawdziwych oponentów. Kijowski był blisko, więc nawet króciutką nóżką łatwo było dosięgnąć. Przecież ten, kto kopie innego, wykazuje swoją wyższość. Tak, do was piszę dziennikarze mediów liberalnych, tak zwanych antypisowskich. Czy przypadkiem nie po prostu konformistycznych? Oddających rzetelność za klikalność czy oglądalność? żali się były lider KOD. Po tych szturchańcach i gorzkich refleksjach wobec swoich byłych sprzymierzeńców, Kijowski zaczyna litanię o swojej rzekomej niedoli finansowej. Niczym chłystek bez honoru żali się na brak pieniędzy i powody dla których stał się żebrakiem. Oczywiście nie widzi w sobie problemu. Znów winny jest „zły los” i „źli ludzie”. W 2017 roku moja rodzina popadała w coraz głębszą destabilizację finansową. Ale nawet Ci, którzy „życzliwie radzili”, żebym się wycofał do Sulejówka i napisał książkę nie zauważali, że w tej analogii brakowało mi jednego istotnego elementu – Sulejówka – miejsca i środków do skoncentrowania się na pisaniu książek czy szykowaniu do przyszłej działalności. Te rady można by w skrócie sprowadzić do: „Zejdź nam z oczu i nie zawracaj głowy. Zrobiłeś swoje, teraz spadaj.” Padały z ust osób, które niewiele wcześniej wychwalały mnie pod niebiosa, zabiegały o moją przychylność, zapraszały na spotkania jako honorowego gościa pisze Kijowski, który opisuje rzeczywiście trudną, sytuację zdrowotną swoich najbliższych. Ciężka sytuacja naszej rodziny zaczęła się od kredytu frankowego oraz choroby nowotworowej mojej żony. Dodatkowym uwarunkowaniem jest to, że mieszkamy z dwoma niepełnosprawnymi synami, którzy co prawda są pełnoletni, ale samodzielni być może kiedyś będą. Kiedy sytuacja zaczęła nas przygniatać, uznaliśmy, że mam prawo powiedzieć o tym, jak jest. Przed listopadem 2015 radziliśmy sobie i widzieliśmy perspektywę wyjścia z kłopotów. Po dwóch latach aktywności w sferze publicznej znaleźliśmy się na skraju przeżycia. Powiedziałem to publicznie pisze Kijowski. Oczywiście Kijowski nie byłby sobą, gdyby nie wychwalał samego siebie. Z odezwy możemy się dowiedzieć, że był niemal liderem rewolucji! Szedłem po wolność, równość i demokrację. Solidarność i braterstwo. Ale w tych wartościach to, co zrobiliście mojej rodzinie, się nie mieści. Dla kogo ważniejsze jest, żeby się nie narazić niż żeby dotrzeć do prawdy, ten nie jest ze mną bredzi Kijowski. Kiedy powiedziałem głośno, w jak trudnej sytuacji jest nasza rodzina – nadzieja jednak wróciła. Odezwało się tak wiele osób życzliwych, wspierających, ze szczerym sercem i otwartą głową. Przekonałem się, że ci głośni nie stanowią większości. A na pewno nie reprezentują całości. (…) Muszę jednak obronić moja rodzinę przed kłamstwami i oszczerstwami. Mam prawo bronić rodzinę. Mam obowiązek bronić rodzinę. (…) Możecie mnie opluć, możecie mi uprzykrzyć życie, możecie mnie nawet zabić. Ale mnie nie pokonacie. Bo od lat wiem, co jest ważne. A w ciągu ostatniego roku utwierdziłem się w przekonaniu, że wartości najwyższe – wolność, równość, demokracja, solidarność, różnorodność – nie mają ceny kończy swój egzaltowany występ. Mateusz Kijowski znalazł się w matni. Opuścili go wszyscy, którym zaufał i którzy niegdyś go wspierali. Dlaczego tak się stało? To proste! Mateusz Kijowski był i jest jedynie figurantem. Słupem, na którym potężniejsi i bardziej cwani wieszali polityczne fiszki. Szybko okazało się też, że medialny fejm i wygodne życie były dla Kijowskiego podstawą. Dziś po fejmie nie ma już śladu. Kijowski stał się jedynie pośmiewiskiem. Żałosny upadek. Ostateczny.


  Ps...W tym jest coś prawdy. Wypchnęli go na frontmena, a kiedy się zużył, wywalili na śmietnik. Tyle że od początku było wiadomo, że tak będzie. Co gorsza facet tak naprawdę nie ma żadnej refleksji co zrobił źle on dalej uważa że jest ofiarą -tak jest ofiarą ale tych co go wykorzystali i kopnęli w dupę......Semitnik z Kijowa- wynalazca. Zawiązuje pejsy z tyłu zgrubienia szyi,które un zwie głową. Oj jaki bidulek... dopiero co w świetle fleszy latał za granicę i Juesej za cudzą kasę i obściskiwał się z możnymi tego świata a teraz kiedy został kopnięty w dupę żali się wszystkim dookoła...Przypomnę, że Kijowski ma dwoje dzieci niesprawnych a on chodzi po zgromadzeniach. A trójząb Kasprzyk, w domu dzieci z zespołem downa a on lata po demonstracjach. Istnieje jakieś wytłumaczenie?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej