Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 22803 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Majstersztyk Prezydenta A.Dudy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podjąłem decyzję o podpisaniu ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa – powiedział prezydent A. Duda. Z niesmakiem słucham głosów, o tym jaki to straszliwy system zostanie wprowadzony, który będzie powodował upolitycznienie systemu -

 

Brawo Prezydencie !.

Kapitalna i natychmiastowa odpowiedź na atak komisji europejskiej. Ruch mistrzowski po prostu i rozgrywamy opozycję zdradziecką nie ma zmiłuj.

         

I nie przesadzajmy, że dzieje się jakiś dramat. Ujawnili się wszyscy zdrajcy i zewnętrzni wrogowie Polski, więc wiemy, na czym stoimy. A od decyzji KE do sankcji droga jak stąd do Jowisza dla rowerzysty

Właśnie jesteśmy świadkami upadku umowy okrągłostołowej która zakładała odejście komunistów w zamian za ich nietykalność i obsadzenie w sądownictwie który będzie ich bronił po wsze czasy.


Zapowiedź wygłoszenia przez prezydenta oświadczenia pojawiła się niedługo po tym, gdy Komisja Europejska zdecydowała o uruchomieniu wobec Polski art.7.1 unijnego traktatu. Wiceszef KE Frans Timmermans informując o tej decyzji podał, że KE daje Warszawie trzy miesiące na wprowadzenie rekomendacji dotyczących praworządności.
Przed środową decyzją KE porównywała ustawę o Sądzie Najwyższym i nowelizację ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa z przyjętymi w lipcu rekomendacjami dla Polski. Obie ustawy - których projekty złożył w Sejmie prezydent Duda - zostały uchwalone przez Sejm na początku grudnia.

 

i komentarz z sieci :

Brawo Panie Prezydencie! Brawo PiS! Brawo Polacy!

Targowicy gnije kicha i robi co może, żeby dorwać się do koryta: kłamie donosi na Polskę zagranicą, błaga na kolanach UE o nałożenie na Polskę sankcji. Już niedługo. W najbliższych wyborach żaden świadomy Polak nie odda głosu na zdrajców narodowych. PO jest kulą u nogi suwerennej i niepodległej Polski. Odsuńmy od Polski PO i inne lewactwo a skończy się donoszenie i zdrada narodowa. Wara UE od Polskiego prawodawstwa! Czemu procedura praworządności nie wprowadzona jest przeciwko Niemcom pomimo tego że Merkel niezgodnie z konstytucją otworzyła przed islamistami granice Europy? Czemu nie ma procedury przeciwko Francji oraz Hiszpanii, ktora brutalnie rozprawia się że zwolennikami separacji Barcelony? Nie ma przeciwko tym państwom procedur UE bo nie ma w tych krajach donosicieli, zdrajców ktorzy poparliby wprowadzenie sankcji przeciwko własnej Ojczyźnie. Polska po raz drugi w swojej historii doświadczyła zdrady narodowej ze strony Totalnej Targowicy ktora zrobi wszystko zeby tylko zaszkodzić Polsce. Zachowanie POwskich posłów mozna porównać do wezwania policji przez syna do aresztowania własnego ojca za to ze zwrócił uwagę synowi na zle zachowanie. Jak mozna zagłosować za uruchomieniem przeciwko własnej Ojczyźnie sankcji?? Odnoszę wrażenie że POwcy w kolejnym kroku poproszą o interwencję zbrojną w Polsce. Nie ma poblazania dla zdrajców narodowych. Uważam że najlepsza kara dla zdrajców narodowych bedzie spadek poparcia w sondażach. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Czy lewactwo na serio myśli, że groźba sankcji powali Polskę na kolana i przywrócą w ten sposób koryto zdrajcom narodowym? Dalej będzie można okradać Polskę i ogłupiać Polaków? Chyba śnią … Współcześni Polacy zahartowani doświadczeniem 123 lat walki o przywrócenie na mapy świata oraz walką o wyzwolenie spod łapy komunizmu znamy wartość wolności i honoru. Polacy są jak silni jak skała, Polska jest kotwicą wolności i chrześcijańskich wartości w Europie i żadne zastraszanie lewactwa europejskiego tego nie zmieni. Byliśmy, jesteśmy i będziemy wolnym narodem w centrum Europy. Jesteśmy narodem jednolitym kulturowo, co najbardziej kuje w oczy zachodnie kraje takie jak Niemcy i Francja. Lewactwo Europejskie wali się jednak w szybkim tempie i za kilka lat Polska będzie jednym z najsilniejszych mocarstw Europy – silnym gospodarczo i bezpieczna. Naszą przewagą jest brak islamu a co za tym idzie bezpieczeństwo. Za kilka lat najbardziej wykształceni mieszkańcy Europy będą uciekali z opanowanych islamskim terrorem stolic Europejskich do Polski. UE to dostrzega i dlatego tak teraz cisną Polskę ale nic z tego. Na taką reakcję UE odpowiedz może być tylko jedna – wzrost poparcia dla PiS. Jeżeli zależy Ci na suwerennej i bezpiecznej Polsce, Jeżeli irytuje Cię fakt, że są w Polsce politycy, którzy nakłaniają na kolanach zagranicę do nałożenia na Polskę sankcji to poprzyj PiS.


Mina lewactwa i zdrajców Polski będzie bezcenna.


  #MuremZaPiS

 

 

 

KOMENTARZE

 • Węgry obronią Polskę – zapewnił dzisiaj wicepremier Węgier Zsolt Semjen po decyzji Komisji Europejskiej
  Semjen stwierdził, że rząd Węgier teraz i w przyszłości będzie zdecydowanie stać u boku Polski. - Obronimy Polskę przed niesprawiedliwym, pokazowym postępowaniem politycznym – zapewnił.

  Zapytany, czy może to oznaczać, że Węgry zawetują decyzję przeciwko Polsce, odparł, że tak.
 • srata tata
  No i niby na czym polega ten "majstersztyk" ?
 • @ikulalibal 18:39:11
  Na tym , że olał lewacką KE i tyle w temacie.
 • @ikulalibal 18:39:11
  A na tym :

  Żałosna komisjo, lewackie pyłki
  Możecie cmoknąć nas w nasze tyłki
  A wasze rady od jasnej cholery
  Trzymamy tam, gdzie kończą się plery
  Na koniec powiem wam, z elegancją
  Podcieram wszak tyłek...tolerancją
  Pozdrowię jeszcze z PO złamasy
  To wszystko przez was, złamane k.....y

  https://twitter.com/twitter/statuses/943519735395778560
 • @kula Lis 67 19:07:07
  Radość kapusiów.

  https://pbs.twimg.com/media/DRcPnQgW4AArHbA.jpg
 • @kula Lis 67 19:07:07
  Uruchomienie artykułu 7.1 przez Komisję Europejską okaże się potężną kompromitacją eurokratów.
  Głosowanie w sprawie Polski przegrają, a to pokaże, że nie ma zgody na dyktaturę mniejszości.
  Tusk i Timmermans będą tłumaczyć przegraną!
  Pogrążają się w akcie politycznej desperacji.

  Zdradzieckie Mordy

  https://pbs.twimg.com/media/DRgGOxGXcAA0QVl.jpg
 • moim zdaniem
  Kapusie czy nie kapusie to pozostawiam dla innych. Z tym majstersztykiem także nie był bym tak bardzo wyrywny. Większość zdarzeń w polskim grajdole jest losowa i podlega sile teraźniejszej według okoliczności a nie planowania.
  Przeczytałem dzisiaj w internetowej prasie treść zmienionej przez Prezydenta nowelizacji której to notka po dwóch godzinach jakby zapadła się pod ziemię. Muszę powiedzieć że zmiany dokonane przez Dudę zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Poza jednym kontrowersyjnym lecz nie od razu złym posunięciem działania prawa wstecz osobiście widzę tam same plusy i początek rozpadu starej sędziowskiej kasty. Sejm nareszcie dostał moc ale teraz to od obywateli będzie zależeć jak ten Sejm będzie wyglądał! Czy po tarasach będą ganiać "partyjne bojówki", czy będą JOW-y czy absolutnie inne warianty zależeć to już będzie od Polaków i ich zaangażowania w sprawy państwa. "Jak sobie pościelisz tak się i wyśpisz" chciało by się rzec. Naprawdę jestem mile zaskoczony.
 • @Husky 19:43:27
  Olejnik, Lis i reszta już na stanowiskach. W niektórych redakcjach rozległo się wycie(znakomicie!)


  http://niezalezna.pl/212069-olejnik-lis-i-resztajuz-na-stanowiskach-w-niektorych-redakcjach-rozleglo-sie-wycie


  Ps...Jakoś nie widziałem aby jakiś polityk niemiecki, francuski czy innego kraju szkalował swoje państwo w obcych mediach czy w instytucjach międzynarodowych, nie wiem czy wynika to z odpowiedzialności karnej czy z poczucia patriotyzmu? Zdrajca Lis pisze: " Naród dziękuje PiS-owi." Dlaczego ten chłoptaś służący Niemcom wypowiada się w moim imieniu mówiąc naród. Ty nie należysz do naszego narodu gnido faszystowska. Kto ci dał prawo mendo do wypowiadania się w moim imieniu zdradziecki ryju?
 • @kula Lis 67 20:45:17
  Tak od serca .
  Były różne opinie i słowa po tym jak Prezydent Andrzej Duda zawetował ustawy. Oprócz tych które go obrażały i poniżały szanowałam wszystkie. Sam miałam wątpliwości i chwile zwątpienia.
  Dzisiaj się cieszę i wierzę, że konstruktywna krytyka nikomu nie szkodzi a pomaga.
  Dziękuję

  https://pbs.twimg.com/media/DRglgEZW4AAtUfT.jpg
 • @kula Lis 67 20:45:17
  Spakowani ?
  Pożegnaliście się z kolegami i koleżankami ?
  Super
  To teraz wypier... ać !!!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DRgd212WkAAfaD7.jpg
 • @Stara Baba 20:18:48
  Samowolką się skończyła i dojenie Polski, jeszcze troszkę wyłapiemy wszystkie wszy lewackie co piły Polska krew.
  Rok 2018 pokaże kwiczenie resztek z PO i konfiskata zagrabionych majątków na czele z HGW

  Co poglądyi nienawiść do PIS-u robią z "człowieka"
  Zdjęcia z dziś, po decyzji Prezydenta A.Dudy

  https://pbs.twimg.com/media/DRg-DumXkAUpc9n.jpg
 • @Husky 21:06:28
  Mimo "wisienki na torcie" nie był bym aż tak optymistyczny.
  PiS to wciąż alternatywa mniejszego zła w kontekście do PO. Aby zmienić Polskę i jej rzeczywistość potrzeba bardzo drastycznych posunięć a PiS jest
  jednak starym establishmentem z wtyczkami "obcych" interesów i kilka rzuconych cukierków tego nie zmieni.
  Obym się mylił.
 • @Stara Baba 21:13:20
  Mam nadziej że się mylisz
  8-))))
  Pozdrawiam
 • @ Autor
  "Właśnie jesteśmy świadkami upadku umowy okrągłostołowej..."

  Husky, jak będziesz pisał takie rzeczy to ja będę płakał z rozpaczy....

  A czy mówi Ci coś nazwa "układ wrocławski"...

  I tyle w temacie jeśli chodzi o "dobrą" zmianę.
 • @Jasiek 21:46:18
  jest też :
  Warszawski
  Gdański.....

  z Schengen

  8-))))

  Ale co się tak trzęsiemy nad tą Unią?
  Wzięliśmy już co było​ tam do wzięcia, więcej nie będzie i czas wypierdzielać, jak sami ułatwiają...
 • @Stara Baba 21:13:20
  "Obym się mylił."

  Nie - nie mylisz się :-(

  PiS nie zniósł ustawy 1066, wsparł niemiecki koncern motoryzacyjny, beneficjentami 500+ okażą się tanie niemieckie, portugalskie i francuskie sieci handlowe, a polskim przedsiębiorcom dokręci się śrubę...

  O podniesieniu kwoty wolnej od podatku, a tym bardziej o likwidacji debilnych PIT i składek na ZUS, wprowadzeniu Ustawy Wilczka możemy zapomnieć.

  PiS dalej zmierza do redukcji polskiej populacji i robi to na modłę patriotyczną - tylko ogłupieni ludzie tego nie widzą...
 • Husky, pamiętasz może swą maksymę?
  Słychać wycie, znakomicie? Od rana reżimowe, kłamliwe media, kłamcy potwierdzonego sądownie niejakiego Kurskiego wyją. Wyjesz i ty. Wyje Kula lis, czyli co? Mogę przyjąć, "mamy znakomicie"?

  Wobec zbliżającej się klęski mamy konsolidację PiS, Duda z Andrzeja znów staje się Adrianem, ośmieszył się totalnie udając, że podpisuje coś innego, niż mógł podpisać już dawno. Nikt nie ma wątpliwości, nawet analfabetka Pawłowicz, że dochodzi do kolejnego złamania konstytucji.

  Wszystko wskazuje na to, że do sankcji nie dojdzie, ale zapłacimy za pomyłkę wyborczą w inny sposób. Niestety w Polsce nie ma mądrej klasy politycznej, co będzie potrafiła dogadywać się z Unią, państwami z którymi mamy wspólnotę interesów. Mamy bandę marionetek, co próbuje realizować "pomysły sfrustrowanego człowieka, co mu się wydaje, że Europą może rządzić.

  A Polacy powinni cierpliwie poczekać, a później targowicę, czyli "zdradzieckie mordy Kaczyńskiego", (sądownie uznane, jako nie obrażające członków PiS) rozliczyć. Duda, Kaczyński, Szydło i inni targowiczanie niech się rozliczą przed Trybunałem Stanu. Spokojnie poczekam. Mnie teraz zależy na tym, by jak najszybciej usunąć największych wrogów Polski. Macierewicza, co zniszczył armię i obce wojska do Polski sprowadził, Szyszko, największego szkodnika lasów Polski. Na to, że podnóżek prezesa, wazelina-Błaszczak wyleci nie liczę. On wsiądzie na taczkę wraz z prezesem. Prezes lubi ludzi "co nic sobą nie reprezentują", gardzi nimi ale idealnie wykorzystuje. Tak było z kłamliwą-Szydło, co dziś zajmuje się tymi, których wedle PiS nie ma w Polsce, czyli imigrantami.
 • @Husky 21:51:24
  "Wzięliśmy już co było​ tam do wzięcia..."

  Wzięliśmy Husky, ale po dupie. Ujebali nam może i 10 mln miejsc pracy, zabrali młodych, zlikwidowali konkurencję, przejęli banki, handel i media. A dotacje? W ponad 80% wracają do starej UE - nam zostają ścieżki rowerowe i fontanny - na fabryki dotacji NIET!


  "jest też :
  Warszawski
  Gdański.....

  z Schengen"

  - Układ z Schengen to ja mam w dupie - jak każdy normalny Polak, który chciałby pracować w Polsce i w Polsce wypoczywać. Niech sobie w dupę wsadzą wizy razem ze zmywakami. A dzięki układowi z Schengen mogą się w Polsce pojawić "uchodźcy" z ajfonami... przewidziałeś?

  Układ wrocławski ma tę przewagę nad innymi wymienionymi przez Ciebie, że był mocno powiązany z ruską wojskową razwiedką - czyli GRU... "trochę" gorzej niż FSB - i w dodatku z klimatami masońsko - satanistycznymi. Mam wrażenie, że sami Ruscy nie mogą się z nimi uporać :-(

  A za wpis daję 5* bo mnie rozbawiłeś zestawieniem dwóch słów - "Duda" i "majstersztyk" ;-DDDD

  Pozdro!
 • @Zawisza Niebieski 22:06:58
  Pampers się przelał ?????

  Walonki wyciągnięte z piwnicy?
  Koksowniki napełnione?
  UB-ecja dawać na ulicę protestować a my sobie Święta zrobimy !!!

  https://pbs.twimg.com/media/DRgftr0W0AIZYpM.jpg
 • @Jasiek 22:07:49
  Cóż można powiedzieć Timmermansowi i konfidentom z PO?
  Spierdalajcie na drzewo banany prostować

  https://pbs.twimg.com/media/DRg8dzxWsAANa3a.jpg
 • @Jasiek 22:07:49
  // A dzięki układowi z Schengen mogą się w Polsce pojawić "uchodźcy" z ajfonami... przewidziałeś?//

  sierotki z Aleppo ?
  8-)))
 • @Husky 22:14:05
  "Cóż można powiedzieć Timmermansowi i konfidentom z PO?
  Spierdalajcie na drzewo banany prostować"

  A z tym to się zgodzę w zupełności. Do listy adresatów dodałbym jeszcze makrelę i makarona.

  Ale co do "zdolności" PiS do zmian na lepsze zostaję przy swoim.
  Twoje memy mnie nie przekonają ;-)
  Zarówno schodzące ze sceny stronnictwo rusko - pruskie jak i umacniające usraelsko - trockistowsko - satanistyczne są dla mnie jako Polaka jednakowym złem.
  Może też kiedyś to zauważysz.

  Powodzenia jakby co :-)
 • @Husky 22:15:12
  "sierotki z Aleppo ?
  8-)))"

  To nie jest śmieszne:

  - chodzi o to, że oni mogą tu wjechać jak już dostaną pozwolenie na pobyt. Właśnie dzięki układowi z Schengen.

  - chodzi też o to, że usralel rozpierdolił następny kraj. Razem z Aleppo :-(
 • @Jasiek 22:26:05
  The British government should stand up to the EU and stand with Poland. Poland has been a robust British ally and has a long history of bravery and sacrifice in the defence of freedom.

  https://pbs.twimg.com/card_img/943233476202987521/n9RxHnSP?format=jpg&name=600x314

  http://www.telegraph.co.uk/news/2017/12/20/eu-triggers-nuclear-option-against-poland-theresa-may-walks/
 • @Jasiek 22:29:49
  Do Polski nie wjadą
  Spoko
 • @Husky 22:30:49
  "defence of freedom."

  And ZUS ;-DDDDDDD
 • @Jasiek 22:51:09
  Oni nie płacą składek ZUS

  dlatego jest decyzja :


  https://pbs.twimg.com/media/DRhNnkyXUAAlQd3.jpg
 • @Husky 22:11:42
  Na razie stanę z boku i będę oglądał jak Husky wyje. Potrafię spokojnie ocenić sytuację. Popatrzę, jak pod naporem USA PiS wycofa się z decyzji idiotów politycznych w sprawie kary dla TVN. Ja mam czas, więc mogę poczekać, aż marionetki będą kolejno wędrować na spowiedź wielkanocną przed Trybunałem Stanu. Widzisz Husky, patrzący z boku, na to co się wyrabia w Polsce można spokojnie oceniać sprawę. Dla leminga to albo euforia albo wycie. Wczoraj Husky był w euforii, dziś z reżimową kłamliwą TVPiS, targowicą co nam obce wojska sprowadziła, wyje i mota się, pocieszny to widok. Ale niech wyje, przecież to ty, nie ja twierdzę, że gdy słychać wycie, to dla Polski znakomicie.
 • A Niebieski w depresji.
  I wyje w milczeniu. Tak mu przykro....

  Dobrze mu to zrobi! To może przywróć mu zdrowie psychiczne. Chociaż trochę....
 • @Zawisza Niebieski 23:57:20
  https://pbs.twimg.com/media/DRjOifFWAAAfCqT.jpg
 • @Casey 04:51:46
  Nadzieją umiera ostatnia
  Tylko program Leki+ jest mu potrzebny


  pzdr.
 • @Husky 21:06:28
  Lombrozowskie czaszki. Patologiczny typy ze skłonnościami do schizofrenii. Choroba dwubiegunowa o czym świadczą natręctwa. Cały czas mówia o Kaczyńskim. To psychoza maniakalno - depresyjna.


  mało wiemy o czarownicach... pamiętacie film-horror o kosmitach? Chcieli opanować Ziemię więc przybierali postać ludzką, lecz gdy założyło się specjalne okulary można było zobaczyć ich prawdziwe oblicze...
  Fotograf widocznie miał te okulary... Powinien je ludziom udostępniać

  https://pbs.twimg.com/media/DRh1g7KW0AAqkh6.jpg
 • Do @Zawisza Niebieski 23:57:20
  Kłamiesz Zawisza !!!!!! bezczelnie po żydowsku KŁAMIESZ !!!!!!!
  żołdaków żydo-NATO sprowadzała koalicja PO-PSL ! za PIS żołdaki z żydo-NATO zostali na stałe w Polsce !

  żydo-POPIS sprowadził do Polski żydo-Nato by żydowscy okupanci miały ochronę przed Polakami Słowianami !! bo wszelkie żydostwo panicznie sie obawia Polaków Słowian ! dlatego my Polacy jesteśmy najbardziej rozbrojonym społeczeństwem w Europie ! Okupacja Polski trwa i Zawisza Niebieski i JEMU PODOBNI OSOBNICY są zadowoleni !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska Wolna to Polska Słowiańska !
 • @Zawisza Niebieski 23:57:20
  Uliczne spędy, Seba i seicento,wiewiórki,puszcza,BOR i kraksy,Kijowski i zbiórki,Ciamajdan 2, donoszenie na Polskę, świeczki, znicze, przemrożone dupy, i co z tego wszystkiego?
  A gówno!

  https://pbs.twimg.com/media/DRgwrKcW0AAmVXJ.jpg

  Panie Boże dziękuję Ci że pozwoliłeś mi doczekać bezsilnego wycia tych zdrajców

  https://pbs.twimg.com/media/DRjWXvIX0AEMCVF.jpg

  Co tu więcej mówić - idealne podsumowanie wczorajszego dnia

  https://pbs.twimg.com/media/DRht4npXcAMHGRA.jpg


  I co tam lewackie ptysie? Słychać wycie, znakomicie!
 • @ele 08:13:58
  //Kłamiesz Zawisza !!!!!! bezczelnie po żydowsku KŁAMIESZ !!!!!!!//

  Zawisza NIGDY nie kłamie !!!

  On tylko mija się z prawdą
  Te typki tak mają
 • @Husky 07:35:51
  Ciekawe, czy naprawdę przestał bać się brukselskich commies ?
  W Ameryce lucyferyczne rządy lewactwa skończyły się. Wyją, ujadają, kłamią, próbują impeachmentu POTUSA, lecz wyjątkowo konserwatywnego rządu nie zatrzymają. Ma on poparcie większości Amerykanów, którzy chcą MAGA. Jak lewactwo i lewica zdecydują się na wojnę domową, to będą ją mieli. W takim wypadku będą mieli przeciw sobie dziesiątki milionów luf, gotowych do strzału. Amerykanie są przygotowani do wojny domowej. W roku 2016 Amerykanie dokupili (nie kupili, tylko DOKUPILI), prawie 18 000 ton amunicji >
  http://www.breitbart.com/big-government/2016/12/16/americans-bought-17850-tons-of-ammo-in-last-12-months/

  Być może dlatego Donald Trump nie mógł być niewybrany na prezydenta - to jest naturalnie teoria spiskowa, lecz dziesiątki milionów sztuk broni palnej i wielokrotne ogałacanie ponad 50 000 sklepów z bronią palną w USA z wszelakiej broni i amunicji, to nie jest teoria spiskowa. To jest fakt. Wprowadzanie socjalizmu tylnymi drzwiami metodą salami nie powiodło się. Hillary Clinton przegrała wybory. W UE lucyferyczne rządy obłąkanych lewicowców i lewactwa również dobiegną końca. PAD, gdyby był naprawdę odważny, nie używałby języka poprawności politycznej zwracając się do "eurokratów", bo chodzi o niszczenie przez nich demokracji i ich próby niedopuszczenia sprawiedliwości do głosu w Polsce. To są bezczelne commies (komuchy) przede wszystkim, nie "eurokraci". PAD powinien nazwać rzeczy po imieniu oraz to, co oni wyprawiają. A co oni wyprawiają ? Kłamią ? A kiedy to komuniści i faszyści nie kłamali ? To PAD tego nie wie ? Dziwi się, że grawitacja to siła przyciągania ? Śmieszne. Czy to, co ci "eurokraci" robią, to nie jest wprowadzanie totalitaryzmu, czy to nie są próby zniszczenia demokracji i niedopuszczenia do głosu sprawiedliwości w Polsce ? BREXIT nie był przypadkiem. Chamy i prymitywy oraz wyrafinowane zbóje nie znają języka dyplomacji. Tacy ustępują wyłącznie przed siłą. Z dyplomacji i piękna to oni się śmieją. Takie środki są przeciw skuteczne. A co jest skuteczne ? Dopiero kiedy spadnie im na łeb ciężki kawał żelaza, nimi wstrząśnie, to zrozumieją, że nie ma żartów. Przecież to są neo bolszewicy. Bolszewicy znają tylko jeden język. Jest nim język siły. Na tym filmie Brytyjczycy mówią bez ogródek prawdę, czym stała się Unia Europejska (napisy po polsku można włączyć lub wyłączyć naciskając na "guzik" "cc"):

  https://www.youtube.com/watch?v=lX4vZ-Y-K3U
 • @Husky 07:35:51
  Mowa jak zwykle dobra. Pan Duda jest świetnym mówcą i nikt temu nie zaprzeczy. Zresztą retoryka dzisiejsza jest taką , z jaka stykać powinniśmy się od zawsze. I jest jeszcze coś, co naprawdę miło odebrałem: za Panem Dudą tylko biel i czerwień! Żadnych niebieskich...I tak prezydent zrobił szach i mat. Odpowiedź na atak KE na Polski Rząd mogła być tylko jedna - podpisanie ustawy o SN i KRS i basta ! Mistrzowskie posunięcie . Brawo !
 • @Husky 08:27:32
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/12/20/825/360/947452a843ae4d30b1411b7cad911de2.jpeg

  Prezydent Andrzej Duda: "Chcę przywrócić poczucie sprawiedliwości i pan Timmermans mi tego nie zabroni"!


  https://wpolityce.pl/polityka/372978-prezydent-andrzej-duda-chce-przywrocic-poczucie-sprawiedliwosci-i-pan-timmermans-mi-tego-nie-zabroni

  Ps....Odzyskaliśmy Prezydenta od którego Frans dostał po pysku. Teraz jest szansa na większość konstytucyjną. Oni ośmielają się nam grozić a nas to wzmocni bo znów jesteśmy razem. Sądownictwo nie jest żadną władzą. Sędziowie wykonują jedynie nakazy Suwerena, który poprzez swoich przedstawicieli uchwala ustawy obowiązujące sędziów. Sądownictwo jest służbą, tak jak służba zdrowia. Sędziowie są od orzekania w sprawach. Od tworzenia uchwalania praw jest PARLAMENT! Czy minister Szymański wysłał już Timmermansowi filmiki z obscenicznych i pornograficznych publicznych występów niejakiego Rzeplińskiego, który sam se pisał i sam se orzekał i ogłaszał publicznie jeszcze przed rozprawą TK, jakie będzie orzeczenie ? Do tych filmików z obsceniczną pornografią zapewne Szymański dołączy pismo towarzysza Rzeplińskiego, w którym ten zakazuje KE podejmowania jakichkolwiek uchwał, do czasu wydania przez niego odpowiedniego orzeczenia ! Tak tylko pytam ?
 • @Husky 08:07:29
  Jej tate pułkownik SB tej czarownicy ma obecnie ok 1700 zł emerytury na rękę! Stąd den grymas na gębie.
 • @Husky 08:27:32
  Jątrzyli, teraz biją brawo! Niemiecka prasa zachwycona decyzją KE ws. Warszawy. Komentatorzy już wieszczą opuszczenie przez Polskę struktur UE

  https://wpolityce.pl/swiat/373002-jatrzyli-teraz-bija-brawo-niemiecka-prasa-zachwycona-decyzja-ke-ws-warszawy-komentatorzy-juz-wieszcza-opuszczenie-przez-polske-struktur-ue

  PS..Czyli nic nowego , olać Niemców , dobry Niemiec to martwy Niemiec , jak mawiał mój dziadek. W jednym mają rację - Europy wygaszającej Polską gospodarkę szukającej białych murzynów za 1/4 średniej unijnego wynagrodzenia - NIE CHCEMY! Obyśmy wyszli z UE! Skończą się Kauflandy, Rossmany, Lidle, Biedronki, Aldi i inne pijawki a znając operatywność Polaków powstaną nowe polskie! Mało kto toleruje donoszenie na swój kraj aby wyrządzić finansową szkodę. PO i reszta wkrótce boleśnie się o tym przekona!

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/04186-Malo-kto-toleruje-donoszenie-na-swoj-kraj.htm

  Zabezpieczenie swojej władzy w kraju ma dla PiS absolutny priorytet, od europejskich wartości (partia) odeszła daleko.

  OTO TE EUROPEJSKIE WARTOŚCI!

  Antonio Francesco Gramsci (1891-1937). Włoski komunista, którego światłe myśli to kamień węgielny obecnej Unii Europejskiej. Gramsci był zdania, że w Europie Zachodniej rewolucja komunistyczna à la Rosja nie wchodzi w grę. Żeby w Europie stworzyć nowego człowieka Homo sovieticus europeitus trzeba zdecydować się na długi marsz przez instytucje. Marsz destrukcji, lewica ma przejąć bądź zniszczyć wszystkie instytucje będące czynnikami integrującymi ludzi. Zlikwidować państwa narodowe, wymazać ze słowników pojęcia ojczyzny i patriotyzmu i mówić wyłącznie o faszyzmie i nacjonalizmie, zlikwidować religię chrześcijańską jednoczącą miliony ludzi na świecie (Światowe Dni Młodzieży 2016), przekształcić uczelnie i szkoły w miejsca indoktrynacji i ogłupiania ludzi, przerabiania ich na lemingi, promować w sztuce nihilizm, zniszczyć tradycyjną rodzinę poprzez promowanie dewiacji, łącznie z kazirodztwem, spowodować aby statystyczny obywatel był (odwrotnie niż pisał John Donne w XVII medytacji) samoistną wyspą niemającą oparcia w państwie, społeczności, w kościele, szkole i rodzinie. Idee Gramsciego przejęła tzw. Szkoła Frankfurcka, a jej sztandarowym hasłem było zdanie autorstwa Willi Münzenberga: "Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział".
 • @Husky 08:27:32
  Takiego dyktatu jak towarzysze komisarze unijni nie stosował nawet Kreml.

  http://niepoprawni.pl/blog/nathanel/konfederaci-z-targowicy-tez-uwazali-sie-za-ratownikow-ojczyzny
 • @kula Lis 67 09:22:24
  Ilu prawdziwych działaczy opozycji antykomunistycznej otrzymało renty specjalne by nie żyć w nędzy?
  Ta podróba dostała


  https://pbs.twimg.com/media/DRhgVWkXcAAOCRQ.jpg
 • @kula Lis 67 09:45:11
  Jest i kolejny apel skierowany do młodych w wykonaniu pana Marka z Gorszego Sortu.

  Jest też nawiązanie do tradycji partyzanckich

  https://pbs.twimg.com/media/DRjrc7JXkAAScXq.jpg
 • @kula Lis 67 09:48:30
  CZARNA ŚRODA

  20 grudnia 2017

  Jak żyć
  ... w totalnej oPOzycji ?

  https://pbs.twimg.com/media/DRjysLDWkAAoWjJ.jpg
 • @Husky 10:12:27
  Mam nadzieję, że po podpisaniu ustaw o KRS i SN przez prezydenta od stycznia 2018, zacznie się skrupulatne rozliczanie przez resort PK i ministra Ziobry, MF/US niebotycznych majątków sędziów i prokuratorów, uczciwi mogą spać spokojnie, inni jak tępy obleśny chazar Kaufman alias Rzepliński, Żurek, obleśna alkoholiczka chazarska i przestępca Gersdorf, etc..etc..nie powinni bo ich majątki nie pokrywają się z ich oficjalnymi dochodami urzędników państwowych. Przypominam, że za PO i PSL z powodu opieszałości sądów Polska zapłaciła duże odszkodowania na wniosek unijnych sądów. Czas z tym skończyć.
 • @kula Lis 67 12:13:19
  To jest ich sprawiedliwość nie nasza obywateli. My chcemy zmian w sądownictwie po to by takich "cudów" sprawiedliwości nie było.

  https://pbs.twimg.com/media/DRkTIdZXkAACRuC.jpg
 • @kula Lis 67 12:13:19
  Do wszystkich którzy twierdzą, że PO też kiedyś miało wysokie sondaże:
  Owszem ale mieli za sobą TVP, TVN, POLSAT, GW i wszystkie opiniotwórcze media w Polsce
  PIS prócz TVP ma wszystkich przeciwko sobie a i tak miażdzy w sondażach
  Taka różnica
 • @Husky 10:12:27
  Chłopaki z GW, niebieski i jemu tu podobni: Może być gorzej. Może być jak w 1795 na ten przykład. Macie mokro i śmierdząco w gaciach? To dobrze. Tacy jak wy tak zawsze mają jak idzie rozliczenie.
 • @kula Lis 67 13:00:27
  W mojej opinii to Polska powinna domagać się nałożenia kar na inne państwa z UE a nie odwrotnie. Staliśmy się dobrym chłopcem do bicia, ale nie szturcha nas ktoś od nas serio mocniejszy a byle frajer.
  Żyjemy w czasach, że byle pseudointelektualny menel mówi nam co mamy robić.

  https://pbs.twimg.com/media/DRjxIKxW0AAGqAG.jpg
 • @kula Lis 67 13:00:27
  Andrzej Misiołek i Leszek Piechota dołączyli do PiS.

  Wcześniej byli senatorami PO

  Senatorowie Andrzej Misiołek i Leszek Piechota w ubiegłym tygodniu zrezygnowali z członkostwa w PO. W oświadczeniu podkreślili, że podjęli taką decyzję z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest sierpniowy wywiad Borysa Budki dla Zeit Online, a drugim poparcie przez sześciu europosłów z PO rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski.

  Byli senatorowie PO uznali, że sierpniowy wywiad Borysa Budki dla Zeit Online był niedopuszczalny. Andrzej Misiołek i Leszek Piechota zaapelowali o rezygnację z funkcji wiceprzewodniczącego PO oraz sprostowania swojej wypowiedzi.
 • @kula Lis 67 13:00:27
  Ojoj nerwy zaczynają puszczać ludziom z KOD i UBywateli

  https://pbs.twimg.com/media/DRhIL8aW0AUkeHn.jpg
 • Gdy pracując w TVN zbyt mocno zangażujesz się politycznie
  https://pbs.twimg.com/media/DRkItTXXkAAYZC5.jpg
 • @Husky 13:29:49
  A to dobre! Niemieccy prawnicy zatroskani reformami sądownictwa w Polsce. Tymczasem w Niemczech sędziów wybierają politycy! Zagraniczni sojusznicy polskiej kasty sędziowskiej w akcji! Niemieckie Stowarzyszenie Prawników przestrzega przed ingerencją w praworządność. Niemcy sugerują, że wpływ władzy wykonawczej na wybór sędziów stanowi zagrożenie dla niezależności sądownictwa. To osobliwy pogląd w ustach niemieckich prawników, szczególnie, że w Niemczech sędziów powołują politycy, a wpływ niemieckich władz federalnych i landowych na sądownictwo jest jednym z największych w Europie! Niezależność sędziów stanowi jeden z fundamentów państwa kierującego się w swoich działaniach zasadami praworządności”, wskazuje Wiceprezes Niemieckiego Stowarzyszenia Prawników dr Thomas Remmers (adwokat i notariusz), dodając, że „niezależność ta zostaje naruszona w sytuacji gdy władza wykonawcza ma możliwość ingerowania w organizację i funkcjonowanie sądów na najwyższym szczeblu czytamy na stronie wojującego z polskim rządem stowarzyszenia sędziów „Iustitia”. Powyższa uwaga odnosi się także do planowanego skracania kadencji sędziów Sądu Najwyższego w Polsce i możliwości uchylania ze szczególnych powodów wydanych uprzednio prawomocnych orzeczeń sądowych informuje stowarzyszenie. Stanowisko niemieckich sędziów może budzić spore zdziwienie. W Niemczech sędziów federalnych mianuje i odwołuje prezydent federalny, a sędziów landowych minister landu właściwy do spraw wymiaru sprawiedliwości. Robią to na wniosek komisji ds. powoływania sędziów wybieranych przez władze ustawodawcze i wykonawcze. Wpływ władzy wykonawczej i prawodawczej na wybór sędziów w prawie niemieckim jest zatem decydujący informowało niedawno ministerstwo sprawiedliwości. Niemieckim prawnikom najwyraźniej nie przeszkadza niemal całkowite upolitycznienie ich sądownictwa. Problemów i awantur szukają więc w Polsce. Niemcy są też ostatnim krajem, który ma prawo uczyć Polaków praworządności.

  Ps...Niemieccy prawnicy ? Tuż po wojnie Morgenthau proponował wykastrować cały naród niemiecki i wysłać do roboty na plantacjach, a ziemie podzielić miedzy sąsiadów. W Niemczech sędziów powołują politycy, a wpływ niemieckich władz federalnych i landowych na sądownictwo jest jednym z największym w Europie....Niemcy wyją ponieważ posiadacz niemieckiego paszportu nie może nigdy więcej być polskim sędzią według podpisanych już ustaw. Nigdy. Teraz władze powinny zabrać się z impetem do oczyszczenia bagna, które było tworzone na zamówienie i sprzyjało m.in. niemieckim geszeftom na terenie całego kraju.
 • @Husky 13:35:25
  Kolenda i babcia Makaronowa mogą grać w filmie Planeta Małp bez charakteryzacji..a reszta na sabat czarownic na Łysą Górę.
 • @Husky 13:29:49
  Prezydent już wczoraj podpisał, on coś nie tego ten Wojtaszewski.
 • @kula Lis 67 14:00:00
  Standardy Platformy UBywatelskiej.

  Wychodzi szwab Neumann i mówi, że pisowska prokuratura prowadzi polityczną nagonkę na posła Gawłowskiego.


  https://pbs.twimg.com/media/DRkquF8X0AEKFyJ.jpg


  Standardy PiS.
  Senator Kogut sam składa wniosek o pozbawienie go immunitetu.
 • @kula Lis 67 13:58:18
  A tu żydowska małpa z koszernej w amoku ;

  https://pbs.twimg.com/media/DRhmBegX0AAMJK3.jpg

  Zapomniał dopisać że po wizę dostaną się, jeśli pokonają zasieki, pola minowe, bagna z krokodylami i miotacze napalmu.
 • @kula Lis 67 14:00:00
  A to już dzisiejsza akcja #KOD - czyli łączenie się duchowo z UE przy śpiewaniu/graniu "Ody do radości".

  Rozpoczęli punktualnie o godzinie 12:00

  https://twitter.com/twitter/statuses/943835917067935744
 • @Husky co ty na to?
  Policja w Radomsku pobiła 83-latka, ponieważ bronił krzyża [ZDJĘCIA!!!]

  http://prawy.pl/62775-policja-w-radomsku-pobila-83-latka-poniewaz-bronil-krzyza-zdjecia/#comment-6107433
 • @Husky 14:23:02
  Szef żydowskiej organizacji o założeniach, żeby gojów traktować jak zwierzęta!

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=u1af3gcWg9o


  Chabad Lubavich to kabalistyczna sekta która dąży wymiany dekalogu na prawa noachidzkie obowiązujące gojów, za przywilej istnienia życia jednocześnie z narodem wybranym. Polaków nie powinny interesować żaden Chabab Lubavich, czy chanukowe świece w sejmie. Świadczy to o pogardzie do Polski i Polaków. Wypowiedzi niektórych pewnie żydów są chamskie. Gorzka refleksja. Coraz więcej spraw związanych z żydami wciska się Polakom. Wciska się urzędowo nie od dzisiaj


  https://youtu.be/w0U25_MC6ck?t=127

  To żydzi z B’nai B’rith wspierali budowę meczetu w Warszawie. Egzotyka? Tylko pozornie. Mają tu wspólnego wroga. Poza tym założenia obu religii są bardzo podobne. Zdrowe stosunki kiedy jako bandy rabunkowe mordowali Polaków i wydawali AK-owców Niemcom, kiedy jako NKWDziści i UB-ecy mordowali Polaków. To był ich szacunek.
  Piłsudski wiedział, że znowu go zdradzą i na dzień przed Bitwą Warszawską przy pomocy gen. Sosnkowskiego internował żydowskich oficerów i 2/3 żołnierzy. Dzięki temu ustrzegł się żydowskiego noża w plecy. Wyobrażacie sobie? Tuż przed walną bitwą pozbawić się 17 tyś żołnierzy!!! To się nazywa odwaga.
 • @Husky 14:23:02
  A może poseł Gawłowski i Neuman przypomni w których z poniższych afer brali udział? 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE 153 mld zł 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
 • @Husky 14:23:02
  To jest tylko płotka ten złodziej Gawłowski panie ministrze Ziobro!. Wasze obietnice wyborcze, na dziś skupiają się na płotkach!. Dlaczego nikt nie wrzucił na wokandę w trybie pilnym, dochodzenia w sprawie zabójstwa Andrzeja Leppera i Sławomira Petelickiego?. Czy macie zamiar chować się za oficjalną wersją?. Samobójstw?. To kpina z inteligencji wyborców!. Może pora też zwalić z piedestału oficera i niby Polaka, generała Dukaczewskiego?. Dalej rządzi i jest zbyt wysoko?. Dla prawa nikt nie powinien być zbyt wysoko!. Co z dochodzeniem, w sprawie walizek pieniędzy od Sobiesiaka, dla przewodniczącego i tępego szwabożyda herrTuska?. Dlaczego nikt nie przesłuchał w tej sprawie żydoukropa i pospolitego przestępcy(akcja Widelec i nie tylko) i pospolitego złodzieja Szetyny alias Schetyny, który według słów Leppera, te walizki za Tuskiem nosił?. Bierzecie się za płotki, a rybki ze świecznika, są nadal bezkarne. Czy cela dla złodziejki kamienic i defraudantki budżetu Warszawy chazarki Gronkiewicz Waltz, jest zbyt ponura?. A może pan Prokurator Krajowy i minister boi się oskarżeń o antysemityzm?. Lista kanalii jest długa, a ryba psuje się od głowy. Jeśli chcecie wygrać kolejne wybory, trzeba zacząć karać, od góry!. A może to tylko polityczny matrix?. I kurtuazyjna wymiana ekip, co kilka lat?. A szarpiący sznurki śmieją się zza kurtyny, zacierając łapki i poszarpując pejsy?....
 • @kula Lis 67 18:09:21
  Kwestie konstytucyjne są i powinny być kwestią wewnętrzną dla krajów, których dotyczą - tak premier Wielkiej Brytanii Theresa May odniosła się do decyzji KE o uruchomieniu art. 7.1. unijnego traktatu.
 • @Husky
  Dramat rodziny Lorkowskich. Sąd zabrał im dzieci przed świętami Bożego Narodzenia...Nawet jeżeli sprawa zakończy się pozytywnie, dla rodziny Lorkowskich z Łajs nadchodzące święta Bożego Narodzenia nie będą wesołe. Wszystko przez decyzję sądu, który nakazał odebrać rodzinie dzieci. Przemoc? Nie. Bezrobocie? Nie, oboje rodzice ciężko pracują. Poniedziałku 18 grudnia rodzina Lorkowskich na pewno nie zapomni nigdy. To wówczas do szkoły przyjechała „brygada” różnorakich służb, zabrała Oliwkę z lekcji, niczego dziecku nie tłumacząc, po czym udała się do domu dziewczynki, skąd zabrano jeszcze jej czteroletniego brata czytamy na portalu Express Olsztyn.pl. O odebraniu dzieci zdecydował sąd na posiedzeniu 15 grudnia. Nie poinformował rodziców o toczącym się postępowaniu. Decyzję przekazał rodzicom dopiero dzień po odebraniu dzieci. W uzasadnieniu postanowienia o napisano, że „dzieci przychodziły do placówek opiekuńczo-wychowawczych zaniedbane”. Nikt z nami o tym nie rozmawiał, nikt nie prosił o opinię szkoły w tej sprawie. Ani ja ani wychowawczyni Oliwii nie możemy powiedzieć złego słowa na ten temat mówi rozgoryczona dyrektorka szkoły. Oliwia jest czyściutka, ubrana skromnie, ale schludnie, zawsze ma kanapki, jakieś owoce, a mama ma stały kontakt ze szkołą, przychodzi na szkolne imprezy, zebrania rodziców. Jak ktoś mógł napisać, że dziecko jest zaniedbane? I to bez rozmowy z nami? dodaje.
  Nie jest w tej opinii odosobniona. Tak samo uważa przewodnicząca stowarzyszenia prowadzącego szkołę, która rodzinę Lorkowskich dobrze zna. Do świąt zostało ledwie kilka dni. Czy dzieciom uda się spędzić je w gronie rodzinnym? zastanawia się Express Olsztyn.pl.


  Ps..Jakim prawem w ogóle wszczęto postępowanie i nie powiadomiono rodziców. Tacy sędziowie to kaci rodzin, dla czterolatka wyrwanie z domu to trauma na całe życie. Porwane za młodu. Cała ustawa o polskich Jugendamtach musi być zlikwidowana, a nie tylko nowelizacja min. Ziobry o pretekście ekonomicznym przy porywaniu dzieci - do odfajkowania obietnic. To jest skandal, takich sędziów to należałoby powiesić. Chazarski sędzia pokazał kto tu rządzi, takich powinni powyrzucać dyscyplinarnie z zawodu w tym prawniczego na zawsze! Widzę, że na nadzwyczajną kastę tylko sznur może podziałać trzeźwiąco. Pewnie biurwa z MOPSu chciała pokazać jaka jest ważna a sędzina bezrefleksyjnie jak jej idolka z SN. Panie Ministrze, trzeba interweniować!  PK i ministrze Ziobro, mam nadzieję, że to się tak nie skończy ! W Polsce jest jeszcze 700 sędziów z czasów komuny i ich potomków, to trzeba wywalić, bo to ludzie bez sumienia. Sędziowie postanowili udowodnić, że trzeba ich jak najszybciej powyrzucać, bo nie służą Polakom, a wręcz przeciwnie; walcząc z rządem biorą dzieci za zakładników. Trzeba przebudować wydziały prawa. Interes na styku GOPSy, kuratorzy, sędziny- tarantule z sądów rodzinnych i tzw. rodziny zastępcze kręci się dalej pomimo tylu skandali. Państwo nadal teoretyczne? Żona Neumanna?
 • @Husky 18:27:28
  Mało kto toleruje donoszenie na swój kraj. PO wkrótce boleśnie się o tym przekona. Przedstawicieli Platformy Obywatelskiej najmocniej przeraża... DEMOKRACJA, i to, że w wyniku demokratycznych wyborów utracili władzę, wpływy i pieniądze. Jeszcze w 2014 r. Stefan Niesiołowski krzyczał do PiS: "Wygracie wybory, to sobie wszystko przegłosujecie". Kilkanaście miesięcy później PiS wygrywa wybory i ku wielkiemu zdumieniu nie mogących się otrząsnąć z porażki członków PO zaczyna realizować swój program. Bezsilna opozycja wpada wówczas na pomysł, aby zacząć donosić na Polskę. To był ich największy błąd. Mało kto bowiem jest w stanie to tolerować. Nie wszystko w tym co robi PiS może się podobać. Jest sporo kwestii, z którymi można polemizować. Jest też całe pole zaniedbań i błędów popełnionych przez przedstawicieli partii Kaczyńskiego, które trzeba wytykać i piętnować. Sugerowanie jednak, że działania PiS godzą w demokrację i są w istocie dyktaturą, wobec czego w reakcji możliwe jest stosowanie bezprawia w postaci dążenia do paraliżu prac parlamentarnych, jest grubym przegięciem. Tak samo przesadą jest uruchamianie przez Komisję Europejską art. 7 Traktatu o UE, bo Polska zapragnęła mieć system wyłaniania KRS podobny do hiszpańskiego czy niemieckiego. Twierdzenie, że rządzący PiS dokonuje "zamachu na niezależność sędziowską" jest dokładnie takim samym nadużyciem jak twierdzenie, że działania partii Kaczyńskiego uderzają w "wolność i demokrację". Jednym z głównych zarzutów jakie można stawiać obecnej opozycji parlamentarnej jest pomieszanie pojęć. Swoich przeciwników politycznych nazywają "faszystami", normalne zachowania parlamentarne porównują do "zamachów na demokrację", a lider PiS jest dla nich "dyktatorem". W swojej totalniackiej semantyce nakręcili się już do tak absurdalnego stopnia, że uznali donoszenie na swój kraj do Komisji Europejskiej za coś zupełnie normalnego. Zwykli ludzie widzą doskonale, że przeciwnicy PO nie są żadnymi faszystami, nikt nie organizuje zamachów na demokrację, a Kaczyńskiego trudno jednak zrównać z Saddamem Husajnem. W tych okolicznościach nie mam wątpliwości, że uruchomienie art. 7 Traktatu o UE na podstawie nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości donosów PO będzie dla tej partii bardzo bolesne..
 • @Husky
  Teraz w tej chwili w Niemczech na "arte" Róża Thun szkaluje.

  https://www.arte.tv/de/videos/071436-003-A/re-polen-vor-der-zerreissprobe/
 • @Husky
  Uwaga!... Czechy napadły na Polskę pod rzeką Olzą dzięki towarzyszowi Buzkowi, który po powrocie do kraju powinien ponieść konsekwencje za wielomiliardowe straty o czym się nie pisze, że swoją idiotyczną decyzją zrównania z ziemią w roku 1999 materiałem wybuchowym wybudowanej koło Cieszyna i oddanej do ruchu za wiele miliardów w roku 1987 najnowocześniejszej kopalni KWK MORCINEK z najlepszym na świecie węglem koksującym klasy R-35 i drugimi w świecie okazami "węgla kulistego w pokładzie 404/1-2 pozbawił ok. 300 ludzi z okolic Cieszyna i Jastrzębia pracy a wiele miliardów złotych obróciło się w gówno i teraz Czesi podkopali się pod rzeka Olzą, weszli pod ziemią nielegalnie na teren Polski i kradną nam to cenne złoże...Przecież to skandal o którym się w ogóle nie pisze! Wysadzanie tej pięknej z widokiem na Czechy kopalni można zobaczyć na: "www.kopalnia.morcinek. pl"
 • @kula Lis 67 18:33:44
  Zakaz odbierania dzieci z powodu biedy został ustanowiony, ale nie we wszystkich sądach się przyjął. A najlepiej się zabiera przed Bożym Narodzeniem.Oczywiście, że niezgodnie z konstytucją, która w art. 72 nakazuje wysłuchanie dziecka i uwzględnienie jego rozsądnych życzeń. Ten przepis Konstytucji sądy rodzinne nagminnie łamią, zabierają dzieci, których na oczy nie widziały.Jeśli doszło do przestępstwa wobec dziecka, zabiera się sprawcę tego przestępstwa do aresztu, a nie dzieci do sierocińca. Inaczej jest to leczenie dżumy cholerą.
 • Ona zbrzydła.......czy wyładniała?...bo już sam nie wiem..
  https://pbs.twimg.com/media/DRhH-b_W0AA_JJq.jpg
 • @kula Lis 67 20:01:18
  dla tuska i thun

  https://pbs.twimg.com/media/DRg3RRHXcAAhGo8.jpg
 • @Husky 22:27:51
  Pisałeś, że Zawisza mija się z prawdą.
  Ja natomiast zauważyłem, że:

  - Zawisza wyciąga niewygodne prawdy
  - Husky odwraca kota ogonem, gdy Jasiek przytacza argument :-DDD

  A co do Du...y i "majstersztyku" to jednym z pierwszych było podpisanie ustawy o przymusie szczepień przeciwko hpv. I dziewczynki staną się bezpłodne.

  PiS swoje zadanie już spełnił - odsunął polszewię od władzy - teraz czas na:

  - PiSEXIT z Polski
  - EXITPOL z UE

  Co za PiS? Np koalicja Kukiz'15 z Samoobroną RP.
  Ale byłoby wycie! I znakomicie!

  Smutno pozdrawiam
 • @Jasiek 07:05:00
  Oczywiście że Zawisza piszę prawdę. Jest jak TVN24, cała prawda całą dobę.

  I dlatego przez takie objawianie "prawdy Zawiszy" i innych z Partii Oszustów poparcie dla PO jest poniżej 20% a dla PiS powoli zbliża się do 50%.
  Zawisza piękną krecią robotę odstawia na portalu by zniszczyć PO-zostalosci po partii Oszustów.
  Wygląda na to, że jego życiowym celem jest unicestwienie PO-sekty. Nic tak nie niszczy jak ochrona przestępców. A wyświechtane slogany o politycznych naciskach...........?.One nie działają.
  Raz jeszcze powtarzam,

  Zawisza to skarb dla PIS-u.
  Chrońmy go.
 • @Jasiek 07:05:00
  No a teraz jak oni Ci ten art.7 uruchomią to co zrobisz?
  Jak to co?

  Biorę się za ustawę medialną.

  https://pbs.twimg.com/media/DRltwabXcAAMTk6.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DRltzsxWkAEOGik.jpg
 • @Husky o peowskim złodzieju Gawłowskim
  Pytam skąd u niego kasa na wielką willę w Koszalinie, apartament w Chorwacji no i ziemia za 2,70zł za m2 w centrum Koszalina ale to nie na niego? Z pensji wiceministra? CBA niech go także zapyta o to co ja i nie tylko jego.
 • @kula Lis 67 08:14:19
  Mam nadzieję że kto jak kto ale Zawisza nam na to pytanie udzieli wyczerpującej odpowiedzi
  Miłego dnia
  pzdr
 • @Husky 07:51:32
  "The Times" o działaniach KE wobec Polski: Komisja zdecydowała się na publiczną próbę sił, której nie jest w stanie wygrać! W sporze z Polską Komisja Europejska musi wystrzegać się gróźb, których później nie będzie w stanie spełnić ocenia w piątek brytyjski dziennik „The Times”.
  Na razie KE zdecydowała się na publiczną próbę sił, której nie jest w stanie wygrać dodaje. KE „wszczęła procedury, które prawdopodobnie przyniosą skutek odwrotny do zamierzonego, nie zmienią nic w kontrowersyjnych ustawach (przyjętych w Polsce) i doprowadzą do rozpadu UE” zaznacza gazeta. W ocenie „Timesa” Bruksela nie powinna „wymachiwać szabelką czy podsycać oburzenie”, bo „izolowanie Polski raczej wzmocni (rządzący) PiS”. UE może uzyskać lepsze rezultaty w rozmowach z Polską, jeśli „podczas zaplanowanych rozmów o długoterminowym budżecie UE będzie nalegać na to, by Polska pozostała krajem otwartym” podkreśla dziennik. Jako jeden ze sposobów wskazuje zapewnienie środków organizacjom pozarządowym, które monitorują polską politykę. Zamiast tego Bruksela postawiła na publiczną próbę sił, której nie jest w stanie wygrać pisze „The Times”.

  Ps...Jak na Angoli zaskakująco trafne uwagi. Szczególnie nasza opozycja dewastuje wizerunek Polski, GW albo bezpośrednio pisze do niemieckich/francuskich dzienników, albo informuje ich korespondentów. Nadęty balon powinien być przekłuty! Wszystkie ślady antypolskich ataków na Polskę prowadza do ... szechterowskiego GWna. To jest matecznik V Kolumny w Polsce. Trzeba koniecznie i jak najszybciej usunąć ten chazarski wrzód na organizmie Polski.
  https://www.heise.de/tp/features/Kritik-an-polnischer-Justizreform-Sitzt-Deutschland-im-Glashaus-3779572.html

  Krytyka polskiej reformy sądowej: czy Niemcy siedzą w szklarni?
 • @Husky 08:36:58 nie udzieli niebieski. Także miłego dnia życzę.
  Kolejny kolekcjoner jak Ukrainiec Slavko Nowaczenko. Czyż ten "pęd" do zegarków nie jest dowodem, że to "coś" przybyło do Rzeczpospolitej na tance sowieckiej, a jeśli nie odnosi się to personalnie do tych osobników (+towarzysz Nowak), to przynajmniej przyswoili sobie tę "oryginalno-wschodnią kulturę".., jako swoją (sic!).. Tylko patrzeć, jak będą robić sobie złote zęby i całe szczęki, ale myślę, że do tego nie dojdzie ze zrozumiałych względów, bo to zbyt rzucające się w oczy i na ogół dekonspiruje.. Podejrzewam, że wolą swoje koślawe i przetrzebione, choć towarzysz żydoukrop i pospolity złodziej, przestępca Szetyna alias Schetyna zerwał z tą "ichnią" tradycją robiąc sobie nówki i to podejrzewam, że nie za złotówki.. Zastanawiam się więc co będą brać za swoje "usługi" w przyszłości?.. Samochody z firankami już były (czyż to nie świadczy o wschodnim guście), zegarki też, złote szczęki i zęby odpadają, co więc brać można?.. To dopiero pytanie!.. Ja wam towarzysze proponuje ruble transferowe i "wasze", a jak i nazwa wskazuje łatwe do transferu...., za granicę!.. Riebiata kochają "czasy" i tyle, to fajnie że zostali wierni kacapskiej tradycji, tradycja zobowiązuje. Takie to "elity" 3RP, co rozwalają i wyprzedają Polskę za drobne dla siebie. To nie tylko afera melioracyjna, lista afer PO-PSL jest długa (100+). Oba zegarki nosił jednocześnie! Jak ruski żołnierz. Na przykładzie działaczy platformy antyobywatelskiej widzimy ich chazarską mentalność. Zamiłowanie do zegarków przyjechało do nas na ruskich czołgach i przetrwało do dziś w PO. Nowak, Gawłowski ...to chyba ruskie geny. Żołnierz radziecki też miał hopla na punkcie zegarków. Łupili jak leci. Na rękach mieli po kilka "czasow" Boże, jakie to małe i przyziemne. Kto za nim głosował? Nawet komunistom w połączeniu z ZSRR nie udało się tak niszczyć i okradać Polski, jak zrobiła to Platforma O. z Niemcami, Francją i Belgią... Zniszczyli fabryki, oświatę, służbę zdrowia...
 • @Husky 08:36:58
  Po takiej aferze, zapewne były prezes KZGW Sumisławski "sra po gaciach". W KZGW również pewnie panika za - kilkuset milionowe kontrakty (warte kilkadziesiąt razy mniej niż za nie zapłacono) za opracowania typu Masterplany, aktualizacja Planów Gospodarowania Wodami, Plany Zarządzania Ryzykiem Powodziowym i Mapy Ryzyka i Zagrożenia Powodziowego. Na litach osób firm opracowujących te opracowania byli członkowie rodzin pracowników KZGW i RZGW. Poza tym, jeżeli Gawłowski dopuszczał i brał udział w przekrętach w skali tak małej instytucji jaką jest IMGW czy też wojewódzki zarząd melioracji to co dopiero mogło się dziać przy miliardowych kontraktach realizowanych w RZGW przez kolegów dyrektorów Gawła. Nazwy lodołamaczy coś o tym świadczą.
 • @Husky 08:36:58
  Po prostu przegłosować w Sejmie i odebrać immunitet. Ludzie z PO boją się, że ich kolega Gawłowski zacznie sypać:) Przecież to jasne jak słońce, że stając w obronie tego pajaca Gawłowskiego, reszta tej hołoty POpaprańców, broni kolejnych kandydatów przed spotkaniem z prokuratorem lub z aresztem.
 • @Husky Prezydent olał dziadygę.
  Groźby guru kasty! Prof. Strzembosz: "Ostrzegałbym sędziów, którzy będą aplikować do Izby Dyscyplinarnej SN, bo ich kariera może być złamana"

  https://wpolityce.pl/polityka/373130-grozby-guru-kasty-prof-strzembosz-ostrzegalbym-sedziow-ktorzy-beda-aplikowac-do-izby-dyscyplinarnej-sn-bo-ich-kariera-moze-byc-zlamana

  Ps...Dementia paroxismalis. Przykro patrzeć. Na szczęście nie czuć. Ten dziad stojący nad grobem powinien skoncentrować się na zapiecku i bamboszach. Najgorzej jak tacy starzy sklerotycy chcą jeszcze zaistnieć.
  Były przez Sądu Najwyższego Strzembosz jest normalnie bezczelny i ma wysokie mniemanie o sobie. Dziadek myśli, że wciąż rozdaje karty, a ci którzy go się nie posłuchają, rzeczywiście złamią sobie karierę. Jego wypowiedź świadczy jedynie o tym, gdzie ta nadzwyczajna kasta zabrnęła i brnie dalej. Już raz zasłonił własną osobą "nadzwyczajną kastę "/wtedy cieszył się jak się później okazało niezasłużonym autorytetem/ale kurtyna odsłoniła całą prawdę. Teraz to może stanąć na głowie ale na próżno. O to ten który zapewniał, że środowisko sędziowskie samo się oczyści hehe! w dawnej NRD tylko 30% sędziów przeszło pozytywna weryfikacje reszta poszła na zieloną trawkę!!
 • @Husky 08:36:58
  Była czarna środa, a dziś ogłosili z Szetyną czarny czwartek. Jak to niebieski i jego akolici zniosą?
 • @Husky 08:36:58
  Niewiarygodne! "Fakt": Gawłowski wziął dwa zegarki... za to, że szef IMiGW awansował na zastępcę swojego kochanka! O nowym wątku afery korupcyjnej posła Platformy Obywatelskiej pisze „Fakt”. Sekretarz generalny i bliski współpracownik Grzegorza Schetyny wziął dwa drogie zegarki za to, że szef IMiGW awansował na zastępcę swojego kochanka!
  Gdyby ta historia miała być kanwą dla scenariusza filmowego czy powieści, widzowie pewnie uznaliby ją za zbyt nieprawdopodobną, by mogła być prawdziwa pisze Fakt. Gawłowskiego przyjął zegarki marki Tag Heuer Carrera 16, które w 2011 r. były warte około 26 tys. zł. Polityk Platformy był wtedy wiceministrem środowiska i nadzorował Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMiGW). Natomiast szefem Instytutu był Mieczysław O., który na zastępcę awansował swojego kochanka Łukasza L. Niedługo po nominacji opętani miłością panowie pojechali do Genewy na kongres Światowej Organizacji Meteorologicznej. Tam O. poinformował Łukasza L., że jeśli chce utrzymać stanowisko, zgodnie z panującym w ministerstwie zwyczajem musi się odwdzięczyć Gawłowskiemu czytamy w „Fakcie”. W Genewie Łukasz L. otrzymał anonimowy mail ze zdjęciami niemal identycznych dwóch zegarków. Kupiła je w Warszawie jego koleżanka. „Prezent” wiceministrowi dostarczył specjalny kierowca. Gawłowski, podczas wizyty w IMiGW potwierdził, że przesyłka dotarła. Zapewnił też Łukasza L., że jego stanowisko jest bezpieczne pisze „Fakt”. Sprawa wyszła na jaw, ponieważ jesienią 2014 r.ABW zatrzymała Łukasza L., który podzielił się swoją wiedzą na temat Gawłowskiego ze śledczymi. Agencja nie zajęła się tym wątkiem sprawy, więc Łukasz L. złożył doniesienie do CBA. W lipcu 2016 r. został aresztowany również Mieczysław O., który również poszedł na współpracę. Dzięki jego zeznaniom rozszerzono śledztwo o wątek tzw. afery melioracyjnej.

  Ps..PO jest lepsza od Nowoczesnej, przebili ich w nowoczesności. No to mamy "wierność" po grób zadniolubnych ! Bagno, chlew, czyli lemingowa stajnia Augiasza. "Zgodnie z panującym w ministerstwie zwyczajem" takie prezenty były chyba normą w PO. Chyba CBA znajdzie dużo więcej takich darów "wdzięczności" u członķów PO. To niestety nie scenariusz filmowy ale prawda o PO i jej trwaniu przy korycie przez 8 straconych dla Polski lat. Może ten scenariusz "Tuskowej Demokracji" przesłać KE aby wiedziała w czym rzecz? Strach pomyśleć ile tego złomu mogło być w szufladzie u "króla europy" w gabinecie. Nie wiem jak jest w Słupsku ale tutaj sprawa była oczywista, chciałeś coś dostać to musiałeś coś dać w tym wypadku był to zegarek i ujście jelita grubego petenta. Zamiłowanie do zegarków to po ruskich tatusiach, dziadkach! Typowy potomek Pełniącego obowiązki Polaka-ruskiego. Kiedy wreszcie zostanie ujawniona ich lista!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej