Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 22806 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Obronimy Polskę ? Powstrzymamy PiS?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polityka bezlitośnie demaskuje gówniarzy i palcem wskazuje błaznów, którzy w polityce znaleźli się przypadkiem albo zostali wynajęci do prostych zadań. Dopóki PO miało władzę i pełną osłonę medialną nie musiała się niczym przejmować.

Niestety "Totalna opozycja" udaje, że nie wie na czym polega polityka, nie wie co to zawieranie kompromisów. Kiepsko to widzę. Wielki szacunek dla PIS i zjednoczonej prawicy. Gdyby pozostali politycy mieli takie profesjonalne podejście do zarządzania państwem moglibyśmy być wzorem do naśladowania.
 
 
 

 

 Fazy rozkładu opozycji:
1. Wybory - Utrata przytomności.
2. Wygrana PiS - Utrata koryta.
3. Powstanie KOD - Utrata mózgu.
4. Donoszenie w UE - Zanik kręgosłupa moralnego.
5. Pucz 2016 - Zanik jaj.
6. Powolna agonia i ostateczny rozkład.

To nieuleczalne. Bezradność i nienawiść prowadzą do wściekłości.

Opozycja nie ma pomysłu na siebie i na państwo, sytuacja do jakiej doprowadzili jest istotnie śmieszna i straszna jednocześnie.Opozycja na dziś nie jest w stanie się zjednoczyć. Co więcej, nawet nie jest w stanie w sposób skuteczny krytykować rządzących, tak żeby jego narracja dominowała.
Co powinna zrobić opozycja.Opozycja powinna wygrać wybory. Ale jak ?
Powtarzanie "prawdy", że ustawy łamią konstytucję, nie wystarczy.
Powtarzanie "prawdy" wydumanej, bo od Konstytucyjności Ustaw nie jest opozycja ,ani żaden tabloid tylko TK. Robienie wody z mózgu jak za czasów PRL.

Krytykować łatwo, powie ktoś. Co zatem konkretnie powinna naszym zdaniem robić opozycja?

Pytanie: Jak to jest z tą naszą opozycją?
Odpowiedź: Jest tak, jak było. Czyli nic się nie zmieniło. Dno

Czy dzisiejszą opozycja to faktycznie dno. Nie jestem odosobniony w postrzeganiu sposobu działań totalnej opozycji.
Polecam zatem wpis blogera którego większość z nas zna.


 Dopóki PO miało władzę i pełną osłonę medialną nie musiała się niczym przejmować. Dowolny bzdet był przerabiany na debatę publiczną i publika żyła takimi tematami jak: kastrowanie pedofilów, wojna z dopalaczami, wojna z kibolami, czy też inne liczenie kilometrów autostrad.W takich warunkach nie potrzeba żadnej tęgiej głowy, wystarczający był ten poziom, który PO sobą reprezentowała. PiS wbrew patologicznym realiom musiał wykonać gigantyczną pracę, bo wygrana w wyborach wiązała się z pokonaniem nie tylko politycznych przeciwników, ale ściany medialnej propagandy. Od początku do końca była to walka nieuczciwą, ale paradoksalnie to właśnie brak uczciwości i ustawiony pojedynek sprawił, że PiS nauczył się politycznej strategii.

Różnic między tymi dwoma partiami jest mnóstwo, ale jedną z ważniejszych polega właśnie na tym, że PiS jest zaprawione w twardych politycznych bojach, a PO prochu nie powąchała nigdy, zawsze była prowadzona za łapkę. Skutkiem tego jest nie brak doświadczenia, ale też całkowite pogubienie.

Średnio rozgarnięty, nawet nieco przytępiony, człowiek wie, że wpakować się w kłopoty to żadna sztuka, gorzej z kłopotów wyjść.Zgadzam się i nie zgadzam, że „opozycja” miała plan, ale po pierwsze nie był to plan przejęcia, tylko przestraszenia i sparaliżowania władzy, po drugie plan sprowadził się do impulsu.

Polityczni nieudacznicy wymyślili sobie, że zrobią taką zadymę, która doskonale się sprzeda w usłużnych mediach i w efekcie doprowadzi do masowych protestów społecznych. Wszystko, cały misterny plan, nic innego nie mieli w zanadrzu i niczego innego nie chcieli osiągnąć.

Narzędziem do osiągnięcia celu było przejęcie sejmu, od początku nie miało to wyglądać tak, jak wyszło, ale wyszło, jak wyszło. Problem w tym, że dobór narzędzi i celu nie pozostawiał „opozycji” żadnej drogi ewakuacji, mówiąc inaczej, nie było ani planu „B”, ani nawet wyjścia awaryjnego. W jakich warunkach ten tragikomiczny pucz mógł się udać?

Udałby się włącznie wówczas, gdyby zrealizował wszystkie założenia, czyli PiS musiałby się naprawdę przestraszyć i wycofać że wszystkich politycznych zamierzeń, no i Polacy musieliby w siłę setek tysięcy wyjść na ulicę. Analizując przywołany pakiet pobożnych życzeń z całą odpowiedzialnością i przekonaniem można powiedzieć, że tę polityczną „strategię” przygotowali kompletni idioci. Nie trzeba być politykiem, wystarczyło trochę znać ludzkie emocje, aby wiedzieć, że ani PiS nie odpuści, ani Polacy z powodu wygłupów smarkacza Szczerby nie pozostawią Świąt i nie wyjdą na ulice.

Skoro się planowało, że przy pomocy żałosnego zajęcia mównicy sejmowej doprowadzi się do przełomu i wywoła burzę społeczną, a następnie z projektu zostają dyżury w ciemnej opuszczonej sali plenarnej, to jest jasne na kogo się wyszło. Polityczny przeciwnik osiągnął cele, które sobie postawił, PIS przegłosowano obie ważne ustawy, no i sprzed sejmu zniknęły ostatnie niedobitki.

Media nie bardzo wiedzą czego się teraz uchwycić, aby nadać farsie choćby skrawki powagi. Cóż pozostaje? Siedzieć w pułapce i udawać, że ma się cokolwiek pod kontrolą.

Wyjście z sejmu tu i teraz oznaczałoby spektakularne przyznanie się do porażki, która tak naprawdę nie była wynikiem znaczącej wyższości przeciwnika, ale skutkiem całkowitej autokompromitacji „opozycji”.

Kaczyński nic wielkiego nie zrobił, przeciwnie, wykonał to, co wykonałaby każdy profesjonalny polityk.

Jest oczywiste, że pod naporem hucpy urządzonej przez „opozycję”, władza nie mogła się cofnąć, bo stworzyłaby precedens i ukręciła powróz na własną szyję. Gdy się ta oczywistość zrealizowała, Schetyna i Petru zostali z rękami w nocnikach po łokcie i wzajemnie się przekonują, że jeden jedyny plan A był doskonały, tylko PiS i Polacy do niego nie dorośli.

Siedzą w sejmie z bardzo prostego powodu – nie mają innego wyjścia. I to nie koniec dramatu domorosłych puczystów, oni i tego nie wiedzą, że im dłużej będą siedzieć, tym bardziej będą się w porażce pogrążać.

Wyjść głupio, ale siedzieć jeszcze głupiej!No to co robimy? Siedzimy, zobaczymy, co będzie dalej. Dokładnie tyle i nic więcej w tej chwili się nie dzieje, oni o nic nie walczą, oni po prostu nie godzą się z porażką, w najgłupszy możliwy sposób.

 

//kontrowersje.net/opozycja_nie_walczy_ju_o_nic_opozycja_najg_upiej_jak_potrafi_nie_godzi_si_z_pora_k

 

KOMENTARZE

 • Zbóju...
  Czuję się rozczarowany twoją postawą. Czemu tak mnie olewasz?
  Cały czas męczy mnie ten brak asysty wojskowej w Poznaniu.
  Wiesz, dla mnie to sprawa dość osobista bo jestem wnukiem Powstańca.

  To jak? Sprężysz się?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:25:18
  Wysłałem zapytanie do szefa MON-u.
  Czekam na odpowiedź 8-)))
  Cierpliwości

  pzdr.
 • Jedynie realna opozycja w Polsce siedzi w areszcie !
  Słowianie ! żydo-lewactwo to Dno [ PO SLD PSL Nowoczesna KOD ORP ]
  tak zwana prawica to żydo-syjoniści o zabarwieniu katolickim [ PIS i reszta ]

  Lewactwo nadaje sie tylko do Deportacji ! bo to 100% okupanci Polski !

  PIS-syjoniści z ludzką twarzą nie realizują interesów Polaków Słowian a interes syjonizmu , zdewastowane stosunki polityczno -gospodarcze z Rosją
  uczepienie się Izraeala i żydo-USA i realizowanie interesów żydowskich kosztem pracujących niewolniczo polaków !

  Słowianie ! ŻADNA z dzisiejszych partii NIE realizuję interesów polaków
  bo te wszystkie żydowskie partie są z jednego pnia żydowskiego !!!

  jedyna partia ZMIANA Piskorskiego która poważnie miała być opozycją do dzisiejszych żydowskich partii ZOSTAŁA BEZPRAWNIE BRUTALNIE ZNISZCZONA !
  półtora roku mija i lider ZMIANY siedzi sobie w areszcie bez podania konkretnych zarzutów ! i co mi powiecie Kukiz 15 ? mordy w kubeł i cicho sza ! jesteście tacy sami co te knajackie okupacyjne partie żydowskie w Polsce ! paszoł won KUKIZ 15 !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . żydo-Polska to państwo bezprawia !
 • @ele 11:01:54
  Dzieki za komentarz
  Pozdrawiam
 • @Husky 10:59:27
  A co tam "zapytowywać"? Przecież ten ... (i tu każdy może sobie wstawić co uważa za stosowne) i tak ci nie odpowie.
  PiS dzięki takim ... przerżnie wybory samorządowe w Wielkopolsce a w Poznaniu będą ciągle rządzić POpaprańcy.
  Niezła ta "dobra zmiana"...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:08:03
  Poznań to Wielkopolska ale nie cała Polska
  Jeśli przegrają, to nikt z tego powodu harakiri nie popełni
  pzdr
 • @Husky 12:43:07
  No pewnie, że nie cała Polska.

  Nikt płakać nie będzie?
  To ciekawe podejście "dobrej zmiany" do kolebki państwa polskiego.
  Tylko tak dalej zbóju a PiS przerżnie w całej Polsce.

  Idiota i kretyn (na ministerialnym stołku) poniewiera Polakami... Zaiste "dobra zmiana".

  A ja ci podpowiem dlaczego jeszcze tak jest.
  Otóż w Wielkopolsce i na Kujawach chazar pod pruskim zaborem miał malusio do gadania. Polscy chłopi nie dawali się chazarom okradać i zakładali spółdzielnie. Chazarzy latali po pustym sklepie i całej Europie robiąc aj waj jaki to "antysemnityzm" u nas jest.

  Chazarzy do dziś tego nie mogą zapomnieć.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:55:59
  A czy PIS ma już monopol na władzę w każdym dużym mieście.
  Przegrają walki o fotel i w Poznaniu i w Gdańsku czy też Warszawie pomimo braku HGW.
  Z tym się Kaczynski liczy a nawet mówi to otwarcie.
 • @Husky 15:19:21
  Taki pewny siebie ten twój "naczelnik"? No no...

  Ale pamiętaj, że po wyborach samorządowych będą parlamentarne. Wielkopolska i pół Kujaw nie zapomni kaczystom takiego afrontu. A my jesteśmy pamiętliwi jak dwa słonie... I na nic się nie zda schowanie do szafy tego kretyna (na ministerialnym stołku) i jego "naczelnika".

  Ale kto wie? Może to i dobrze, że tak się stało? Może właśnie z naszych dzielnic powinna wyjść odnowa, która by zmiotła kaczystowskie, POpaprane państwo.
  Skoro potrafimy budować lokomotywy to taczki i kosy też umiemy.

  Przemyśl to sobie zbóju.
 • @Husky 15:19:21
  //...obchody po raz kolejny odbyły się bez oficjalnej asysty wojskowej. Organizatorzy obchodów powstania nie zgadzają się bowiem, aby w trakcie apelu poległych obok bohaterów zrywu z 1918 r. wymieniać również osoby, które zginęły w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. – Może za rok, przy okazji 100. rocznicy, uda się oddzielić obchody rocznicy powstania od polityki, od licytacji, kto jest większym patriotą i Polakiem – mówił marszałek Woźniak i dodawał: – Może uda się odzyskać udział wojska polskiego w uroczystościach z jego ceremoniałem, który jest naszym wspólnym dziedzictwem narodowym i nie powinny być wykorzystywane politycznie. Mam nadzieję, że obchody 100. rocznicy będą naszym wspólnym manifestem pamięci o przodkach.

  Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/99-rocznica-wybuchu-powstania-wielkopolskiego-glowne-uroczystosci-odbyly-sie-bez-asysty-wojska-zdjecia,12798914/

  Jak to skomentujesz zbóju?
  Jest ci choć trochę wstyd z tych co tak tu gloryfikujesz a jednocześnie innym odmawiasz Polskości?
  Czy będziesz dalej szedł w zaparte?
  Eh...
 • @Husky 15:19:21
  //Przed Pomnikiem Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu odbyły się główne uroczystości upamiętniające rocznicę wybuchu powstania z 27 grudnia 1918 r. W obchodach wzięli udział politycy, harcerze, przedstawiciele grup rekonstrukcyjnych i setki poznaniaków. Z powodu konfliktu z ministrem obrony narodowej zabrakło jednak żołnierzy. //
  http://wrzesnia.naszemiasto.pl/tag/brak-asysty-wojskowej.html

  Mam dalej cytować?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:59:05
  Kolejne powstanie ???
  Miast Paderewskiego przyjedzie ....... ?????
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:25:58
  A wiec kto ?
 • @Husky 18:31:34
  //Miast Paderewskiego przyjedzie ....... ?????//

  No przecież nie ten pokurcz z Żoliborza, który się na innego "naczelnika" powołuje i kwiatki mu składa... Albo ten kretyn z szalonym okiem. To ta sama banda.

  Już ja bym więcej w Poznaniu załatwił :)))
 • @Husky 19:28:10
  Kto?

  To akurat najmniej istotne, może być Mańka od Kiepskich.
  Ważne jest to, kto pójdzie i będzie się bił o Polskę.

  Lekce warzenie połowy Polski, bo tą decyzją kretyna są oburzeni wszyscy normalni Polacy - od Odry do Bugu, tę odnogę mafii syjonistycznej w Polsce (teraz to akurat PiS) mogą zmieść. I to już nie na drodze parlamentarnej ale bardziej konkretnie. Jak czytałeś Ojca Chrzestnego to wiesz o czym mówię. Najpierw ryba a potem łeb konia :))))))))))))))

  Zbóju, jeśli masz coś do powiedzenia w tej syjońskiej ośmiornicy, która oplata Polskę od wieków, to powiedz im, żeby odpuścili bo im się nie opłaci... To będzie w ich najlepiej pojętym interesie.

  Ale i tak cię trochę lubię :)
 • Opozycja wysiaduje w sejmie
  Niech siedzą. Należy ich tylko od czasu do czasu odkurzyć i otrzeć z nich pajęczyny, aby nie budzili jeszcze większego obrzydzenia swoją, i tak już Polakom wstrętną, aparycją.
 • @AgnieszkaS 21:45:56
  Obecnie opozycja zajęta jest akcją charytatywną tj. przekazywaniem na licytację WOŚP swoich cennych pamiątek.

  np:

  Zdjęcie pod tytułem "Bydlęta klękają"

  https://pbs.twimg.com/media/DSDgR12XUAAusPH.jpg

  Akt Zgonu ŚP. WOJCIECHA DIDUSZKI

  https://pbs.twimg.com/media/DSEBjQIWAAAQv7E.jpg

  Fiolka ze łzami Beaty Sawickiej.

  https://pbs.twimg.com/media/DSDQvubX4AUwo9w.jpg

  A wujek Bronek przekazał do licytacji na WOŚP żyrandol.
  Uwaga! Żyrandol jest bez żarówek.

  https://pbs.twimg.com/media/DSDT9zOX4AASWkv.jpg
 • @Husky 22:15:36
  "Fiolka ze łzami Beaty Sawickiej"

  Albo cebula w rękawie.
 • @AgnieszkaS 23:21:01
  Wiaderko potu, który spłynął z Chlebowskiego.

  https://pbs.twimg.com/media/DSDOJM5XUAAf8Ij.jpg

  Gustowny kaftan, który poseł Niesiołowski nosił między posiedzeniami Sejmu.
  Niestety, mocno zużyty, choć - jak sam twierdzi - bardzo wygodny.

  https://pbs.twimg.com/media/DSDLrc4WAAAhnrX.jpg

  Pani Prezydent Hanna dorzuca kamienicę!

  https://pbs.twimg.com/media/DSFmJSTW0AEHpjl.jpg

  Pięć nowiutkich pojemników do segregacji śmieci

  https://pbs.twimg.com/media/DSF3_EmWAAAVygy.jpg
 • Podział mandatów sejmowych na podstawie prognozy z 29 grudnia 2017 (zmiana w stosunku do wyborów 2015)
  https://pbs.twimg.com/media/DSPRA7AWkAMHj1F.jpg
 • Nic głupszego dzisiaj nie zobaczycie.
  Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że Platforma komuś za to zapłaciła.

  https://youtu.be/jiiYLZ5x3qE

  Dno dna
 • Im nawet święta się mylą.
  Widzę, że beka od rana ze spotu platformy. I dobrze.
  Koszyk z masłem i jajkami jako symbol kolacji wigilijnej.


  https://pbs.twimg.com/media/DSSa-LZXUAAgMmo.jpg
 • Ach ta nasza ukochana Totalna Opozycja..
  Życzę wam takich samych sukcesów w 2018 jak w 2017.
  Na jesieni 2019 PIS będzie miał 60%

  https://pbs.twimg.com/media/DSXbu4bWAAU-L6t.jpg
 • 31 XII 1926 w Starachowicach
  31 XII 1926 w Starachowicach, urodziła się zmarła przed czterema laty JADWIGA KACZYŃSKA z domu Jasiewicz. Podczas II WŚ sanitariuszka i harcerka Szarych Szeregów na Kielecczyźnie o pseudonimie „Bratek”. Później polonistka oraz nauczycielka.
  Matka Lecha i Jarosława Kaczyńskich.

  https://pbs.twimg.com/media/DSVSpicX4AAnXY1.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DSVSqaLX4AU1oOl.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej