Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

"Korytarze humanitarne" to pomysł zbrodniczy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie zgadzam się na żadnych nachodźców Żadnych! Islam to zbrodnicza ideologia polityczna. "Korytarze humanitarne" to pomysł zbrodniczy!

Dla polskiego polityka głównym celem ma być dobro ojczyzny, bogactwo obywateli i szeroko rozumiany dobrobyt Polski!

Ten temat to kpina!

 WSTYD!

 

             

 

Czy w Polsce zostanie zalegalizowana poligamia czyli wielożeństwo?
Czy zostanie w Polsce zalegalizowana pedofilia,zoofilia,nekrofila itp?
Pytam w związku z planami przyjęcia do Polski tysięcy najeźdźców muzułmańskich

 

 

Szczególnie, gdy ma na sobie pas szachida, albo karabin w ręku.

 

 

KOMENTARZE

 • Ty tak na poważnie .
  Wygląda na to że będziesz musiał przejść do opozycji .

  19 grudzień ... ,,Była szefowa kancelarii premiera Beata Kempa otrzymała nowe zadanie: koordynacji pomocy humanitarnej i spraw uchodźców - poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. ,,

  Według premiera, "podniesienie tego problemu do rangi ministerialnej, czyli osoby, która w randze ministra-członka Rady Ministrów odpowiada za sprawy uchodźców i pomoc humanitarną, jest wyraźnym dowodem na to, że nie tylko tego nie lekceważymy, ale chcemy się bardzo poważnie za to zabrać".

  Ciekawe co na to prezes ..
 • powoli "wychodzi szydło z worka".
  "Zaproponujmy im naszą kulturę. Powinniśmy z uchodźców czynić nas. Tylko powinniśmy przybyszom postawić wymagania, zmusić ich do wysiłku, sami podjąć działania, które "ich" przerobią na "nas" - powiedział Kornel Morawiecki
  Powiedział także że "te 7 tysięcy (uchodźców - PAP) na 40-milionowy kraj, na które zgodził się poprzedni rząd, nie powinno być problemem".

  Swoją drogą to jestem ciekawy czy rozmawiali o tym (syn i ojciec)
  11 Listopada podczas marszu i co w związku z tym postanowili przy Wigilii?  PS: well.... ukrywająca się pod płaszczykiem "patrioty" banda oszustów,
  tchórzy i karierowiczów kosztem Narodu. Uchodźcy = koniec PIS
  tylko że to żadne pocieszenie.
  Proszę także nie zapominać że orędownikami tworzenia "korytarzy
  humanitarnych" czyli w zasadzie przyjmowania nachodźców do
  Polski jest nie kto inny jak także i episkopat tejże Polski.
 • @fabi 13:30:51
  A czy Kornel Morawiecki to podwladny Kaczynskiego.
 • Ty nadal w Anglii? Jak myślisz, kim dla Anglików jesteś, jak nie imigrantem?
  To takie inne słowo dla określenia uchodźcy.
  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-polakom-dzieciom-i-psom-wstep-wzbroniony-kontrowersyjna-tabl,nId,2480505
  Tak naprawdę to Polska nigdy nie zaprzestała przyjmować uchodźców, czy to w Czeczenii, czy to z Ukrainy. Uchodźcy islamscy rzeczywiście są trudnymi, ze względu na różnice kulturowe, różnice podejścia do życia i to, że słabo się adoptują.

  "powoli "wychodzi szydło z worka"" napisała Stara Baba, to wszystko od dawna było widać, tylko trzeba było lepiej obserwować.
 • @Zawisza Niebieski 14:47:18
  Ależ z "za wody" czyli daleko z boku widać to najlepiej a prawda widoczna jest nie od dziś i mnie nie zaskoczyła.
 • Tak
  Tu nie ma nic nikomu do wyjaśniania i tłumaczenia
  Nie i Ch..j!

  pozdr.
 • @Husky 14:45:02
  powtarzam..

  19 grudzień ... ,,Była szefowa kancelarii premiera Beata Kempa otrzymała nowe zadanie: koordynacji pomocy humanitarnej i spraw uchodźców - poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki

  Jak widzisz chodzi o Mateusza.. ale głowa do góry nic się nie stało , te 7 tys. już dawno było zabukowane . Tam w Anglii masz więcej i jakoś nie narzekasz .
  Przykro mi jest że się denerwujesz , to jeszcze nie koniec świata , no i mamy jeszcze prezesa i całą partię .
 • @ Autor
  "Islam to zbrodnicza ideologia polityczna."

  A "demokracja"? ;-DDD

  5*

  Pozdro!
 • @Zawisza Niebieski 14:47:18
  Gwarant normalności i bezpieczeństwa w naszym kraju.

  https://pbs.twimg.com/media/DSObXi5W4AASisY.jpg
 • @fabi 16:56:30
  Poseł Krystyna Pawłowicz bez owijania w bawełnę :
  -stanowisko polskiego rządu NIE ULEGŁO ZMIANIE "żadnych nachodźców islamskich,żadnych korytarzy tylko pomoc na miejscu"
  - Pani Poseł bardzo ostro krytykuje wypowiedź K.Morawieckiego jako szkodzącą Rządowi i Polakom.

  https://pbs.twimg.com/media/DSK5-XzWkAAuRgz.jpg
 • @fabi 16:56:30
  //Tam w Anglii masz więcej i jakoś nie narzekasz .
  https://pbs.twimg.com/media/DSO9aqmW0AAr-Un.jpg
 • A na miliony Ukraińców
  się zgadzasz?
  Przecież to jest mina, na którą antypolska banda PO-PiSowa nas wsadza.
 • @Husky 18:48:40
  Ty zboczony jesteś Husky?
  Powieś tego ryja sobie nad łóżkiem ale nas nie katuj. Ok?
 • @AgnieszkaS 20:08:53
  //Skoro nie uległo zmianie, to jakim prawem Morawiecki pozwala sobie na takie wypowiedzi?//


  Kornel Morawiecki nie jest ani w rządzie ani w PIS-ie
 • @AgnieszkaS 20:08:53
  Nowa Francja

  https://pbs.twimg.com/media/DSPGIGpWAAAygvJ.jpg
 • @AgnieszkaS 20:08:53
  Czas na wygraną w kategorii "najgłupsi z najgłupszych" roku 2017. Jak ma być głupio to rzecz jasna TVN przoduje a wygrała swoją kretynska wypowiedzią Pani ze zdjęcia.
  Serdecznie gratuluję.

  https://pbs.twimg.com/media/DSPJN2EW4AQLg6x.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:07:19
  Triumfalnie ogłoszono zwycięstwo nad ISIS i pokój w Syrii.

  Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow oświadczył 27 grudnia, że główny etap walk z Państwem Islamskim (IS) w Syrii został już zakończony

  Czyż nie oznacza to, że czas pomóc uchodźcom wrócić do domu?

  Może ktoś z entuzjastów przyjmowania emigrantów wyznawców islamu w Polsce poda mi dane ilu emigrantów przyjęły Arabia Saudyjska, Kuwejt,Katar, Emiraty Arabskie?
 • @AgnieszkaS 20:08:53
  Gwałci Europejczyk - zwyrodnialec
  Gwałci uchodźca - taka kultura
  Kradnie Europejczyk - złodziej
  Kradnie uchodźca - bieda
  Pluje na krzyż Europejczyk - zniewaga
  Pluje na krzyż uchodźca - religia

  Jeśli „stracimy krzyż”, koniec naszej cywilizacji bez znaczenia czy wierzysz czy nie.
 • @
  Adam Andruszkiewicz  Stanowisko koła Wolni i Solidarni ws. przyjęcia tysięcy islamskich imigrantów jest jasne oraz klarowne. Jesteśmy przeciwni narzucaniu nam siłą przez UE islamskich imigrantów. Słowa K. Morawieckiego są prywatnymi opiniami p. Marszałka, nie zaś stanowiskiem WiS czy Rządu RP.
 • @fabi 13:30:51
  Słuchałem właśnie polityków PO na temat nachodźców.
  Cała ta platforma jest jak elektrownia w Fukuszimie czy innym Czarnobylu. Nawet jak się rozleci zasmrodzi politycznymi odpadami cały kraj.

  Póki w Polsce nie znajdą się wszyscy Rodacy ze Wschodu i ich potomkowie, ci, którzy marzą, by wrócić do Ojczyzny - przyjęcie choćby jednego uchodźcy będzie wstydem dla Polski i policzkiem wymierzonym przymusowym wygnańcom!
 • 2018?
  Dobrze Husky że zająłeś się tematem, szkoda tylko że siła rażenia neon 24 jest znikoma w porównaniu z mocą systemu manipulacji socjotechnicznej zwanej mediami, ale zawsze coś . Tutaj w Polsce Husky panuje zbiorowa hipnoza, Polacy są ofiarami eksperymentu socjotechnicznego. Tutaj media służą do wykonywania zbiorowej hipnozy na Polakach. Tutaj mało kto wie w jakim środowisku żyje , dramat narodu rozgrywa się na naszych oczach. Ty Husky jesteś naszym polskim towarem eksportowym, a widzisz Ty powinieneś być tutaj i pracować dla Polski i Polaków - szkoda

  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)
 • @AgnieszkaS 22:01:31
  Różnie to w rodzinie jest, ale jeśli jest stanowisko rządu w tej sprawie to raczej był tylko nadymany balon.


  Rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska: Polskie stanowisko w kwestii przyjęcia i relokacji imigrantów i uchodźców pozostaje niezmienne

  //Joanna Kopcińska: Polskie stanowisko w tej kwestii pozostaje niezmienne. To Polska decyduje czy jest wstanie przyjąć przyjmuje uchodźców, czy nie. To nasza suwerenna decyzja. Decyzja ta leży w rękach Polaków, a nie urzędników, którzy niewiele mają z Polską wspólnego i mało o nas wiedzą?] Podejście rządu RP w sprawie uchodźców znajduje coraz większe zrozumienie w Unii Europejskiej. I to nas bardzo cieszy, a zarazem potwierdza, że Europa zaczyna dostrzegać zagrożenia, o których Polska mówiła rok, a nawet dwa lata temu. Będziemy zatem w dalszym ciągu niezmiennie przedstawiali nasze podejście do polityki relokacji, bo mamy świadomość, jak niezwykle istotna jest to kwestia, nie tylko dla Polski czy dla Europy, ale do świata. Aby wyrazić się precyzyjnie: w Polsce, jak nigdzie indziej, zdajemy sobie sprawę, czym jest wojna i jak wielki dramat za nią stoi, ale jako Polacy, których po wojnie rozsiano po świecie i części z nas zamknięto szansę powrotu do kraju, wiemy, że najlepsze, co można zrobić, to pomagać, ale pomagać pokrzywdzonym w ich ojczyznach.
  Pragnę przypomnieć, że Polska przyjęła do tej pory bardzo wielu uchodźców z Ukrainy, gdzie także toczy się wojna. Odnieść można wrażenie, że Komisja Europejska tego nie dostrzegła, tymczasem nie podlega dyskusji, że na wschodzie Ukrainy trwa wojna i giną tam ludzie. Poprzez takie działania, jak przyjmowanie uchodźców z Ukrainy, pomagamy rozładować napięcia na wschodniej flance Unii Europejskiej, a to jest niestety zbyt często pomijane lub, co gorsza, niedostrzegane przez naszych zachodnich partnerów. Z pewnością będziemy starali się im tłumaczyć, że Polska wywiązuje się z pomocy cierpiącym od wojny narodom z nawiązką, tyle że robi to inaczej, niż tego obligatoryjnie oczekiwała do tej pory część państw Europy.
  Jak odebrała Pani wypowiedź Kornela Morawieckiego dot. imigrantów? Czy może ona świadczyć o próbie wpływania na zmianę polityki rządu w tej kwestii?
  Każdy ma prawo do własnych poglądów i ma prawo o nich mówić, o ile nie naruszają one prawa lub wolności innych ludzi. W tym przypadku są to poglądy lidera koła poselskiego Wolni i Solidarni, do których poseł Kornel Morawiecki ma pełne prawo, jak każdy inny. Nie odzwierciedlają one jednak polityki rządu, która jest jasna od początku.//

  https://wpolityce.pl/polityka/374102-nasz-wywiad-rzeczniczka-rzadu-joanna-kopcinska-polskie-stanowisko-w-kwestii-przyjecia-i-relokacji-imigrantow-i-uchodzcow-pozostaje-niezmienne
 • "możemy rozważyć czasową pomoc osobom najbardziej potrzebującym, osobom starszym, małym dzieciom, szczególnie chrześcijanom"
  Macie tu najnowsze wieści z "placu Pigalle" i co mówi wicemarszałek?
  Będziemy pomagać tylko ........ - no właśnie.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bielan-o-uchodzcach-mozemy-rozwazyc-czasowa-pomoc-osobom-najbardziej-potrzebujacym/1swbct6
 • @Zorion 22:00:28
  // Tutaj w Polsce Husky panuje zbiorowa hipnoza, Polacy są ofiarami eksperymentu socjotechnicznego. //
  Pełna zgoda, mamy tu na portalu "fanatyka" Kaczynskiego i PIS-u.
  To klasyczna ofiara eksperymentu socjotechnicznego

  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 8-)))))
  ZDROWIA
 • @Stara Baba 22:12:59
  Podkreślił, że nie ma upoważnienia by wypowiadać się w imieniu rządu.
 • @Husky 22:15:07
  Szkoda - nie zrozumiałeś, tu nie chodzi o żadne PIS-y i Kaczyńskich ( to iluzja) , to jest poważniejszy eksperyment, poważniejsze cele i konsekwencje.
  Zastanów się i pomyśl :)
  życzenia na PP
 • @Husky 22:17:44
  Panie @Husky, wiesz człowieku dobrze że to wszystko tam na górze "śmierdzi"! Zaczynają pompować wiadomości i sprawdzać jak obywatel się wychyla. Normalny zabieg sprawdzający nastroje społeczne i przygotowujący medialnie do łagodzenia opinii.
  O podatku katastralnym także "troszeczkę" pisali. Czyż nie będzie wprowadzony od 1 stycznia?
 • Dlaczego tak mało się o tym mówi?
  https://pbs.twimg.com/media/DR_TA9sW4AAP_KZ.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:07:19
  Nie zgadzam sie
 • @Stara Baba 22:29:44
  //Zaczynają pompować wiadomości i sprawdzać jak obywatel się wychyla.//


  I dostali po łbie.
  Kaczor za własnego życia nigdy się na sierotki z Aleppo nie zgodzi.Byłby to jego koniec.
  To pewne

  ps.
  W sprawie przyjmowania bądź nieprzyjmowania uchodźców powinni się wypowiedzieć wszyscy członkowie rodziny Morawieckich.

  pzdr.
 • @Husky 21:08:03
  Nikogo nie przyjęli.
  A Syryjczycy już wracają do domu. Tysiącami.
 • @Husky 22:39:50
  //Kaczor za własnego życia nigdy się na sierotki z Aleppo nie zgodzi.//

  Za to UPAdlińców skolko ugodna :))))
 • @Nibiru 22:45:11
  Jedni (zupelnie w niedawnej historii) tez chcieli korytarza
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:42:46
  No to problem z głowy.
  A tak tu się zamartwiamy 8-)))
 • @Nibiru 23:06:43
  8-))))
 • @Nibiru 23:06:43
  Fajna rodzinka?
  Tacy słodcy multikulturalni, nie ?
  Oboje sprzeniewierzyli się przeciwko swoim rasom i razem mieli synka i córkę.

  Anthony Milan Ross - szef wegańskiej kuchni w Boże Narodzenie zastrzelił swoją -żonę, córkę i syna!
  Tak kończy się multikulturalizm!

  https://pbs.twimg.com/media/DSOA3mcWAAAmHWa.jpg
 • @Nibiru 23:35:43
  Kolejną tragedia.
  A wnioski.....

  za mało danych w tym artykule
 • @Husky 23:24:46
  Te socjalistki same się proszą o ataki. Brak autorytetu rodziny, brak wzorca ojca, tworzenie par homo adoptujących dzieci. To jest powód upadku Europy. Muzułmanie trzymają się razem i rodzina jest u nich ważna. Jedyną przeszkodą dla nich to Europa środkowa.
 • @Husky 23:07:49
  I pomyśleć, że ci bezczelni eurokraci śmią pouczać Polskę, a tolerują zachowania niemieckie, zachowanie Merkel, która za sprowadzenie islamistów i muzułmanów czyli jak widać strasznego zagrożenia dla społeczeństwa niemieckiego i innych narodów powinna już gnić w więzieniu! Timmermans, Junker i inne potwory z UE my Polacy wiemy, że nagonkę na nas robicie nie z własnego widzimisię ale na polecenie Niemiec, Francji i tej zgniłej moralnie targowicy, zdrajców z mafii PO,PSL,SLD, Nowoczesnej, KOD i innych lewackich grup, bo te kraje i ta targowica tracą na tym, że Polska przestaje być od nich zależna, że Polacy nie klęczą na kolanach przed nimi, że nie godzimy się i nie pozwolimy abyście nas zmusili do przyjęcie tych morderców islamistów i muzułmanów itp. My prawi Polacy jesteśmy wolnym kilkudziesięciomilionowym narodem i nie damy się wam gnębić! Dziwię się niemieckiemu społeczeństwu że nie rozliczyło jeszcze Merkel za zło które im sprowadziła i na które to zło społeczeństwo łoży pieniądze z podatków. Za niedługo nie będzie już Niemców, Francuzów czy innych nacji, ani ich rządów bo islam ich wymorduje, a resztę tubylców pozamykają w gettach. Radzę więc wam Timmermansy, Junkery i inne potworki utrzymywane z naszych podatków zajmijcie się tymi krajami w których naprawdę dokonywane są przestępstwa przez polityków, a od nas Polaków trzymajcie wasze zaborcze łapy z daleka! To wy Niemcy, Francuzi, Holendrzy, Szwedzi, Hiszpanie stworzyliście w swoich krajach niewolnictwo, bo to u was miliony społeczeństwa nie ma nic do powiedzenia, nie liczycie się z ich głosami! Zapewniamy cię Timmermansie, Junkerze, Tusku i innych, że dopiero teraz mamy demokrację, gdy w Polsce przejął władzę nasz prawy Rząd, PIS i prawica wybrani w demokratycznych wyborach przez kilkadziesiąt milionów Polaków! Przestańcie w UE konfabulować na temat Polski, bo Polska i my Polacy mamy się dobrze zwłaszcza teraz po zatwierdzeniu i podpisaniu przez naszego Prezydenta ustaw o reformie sądownictwa !!!!
 • @Zorion 14:53:45
  CO Z "KORYTARZAMI HUMANITARNYMI"??? Przecież to jest nic innego jak sprowadzanie uchodźców! Z tego powodu upadło PO a wy składając obietnicę, że nie sprowadzicie ich do Polski zdobyliście większość. Jeżeli złamiecie obietnicę To będzie wasz koniec! Takie sprawy jak 500+, sądy czy karuzele vat to są detale jeżeli zaczniecie importować islamistów! (...) Scenariusz jest prosty i bezdyskusyjny: masowa imigracja z krajów muzułmańskich - powstanie gett - islamski ekstremizm - zamachy. Nie pomagają żadne recepty - ani brytyjska tolerancja, pragmatyzm i otwartość, ani francuska stanowczość i brutalność, ani szwedzka ofiarność na granicy samounicestwienia. To kończy się tak samo. Kto tego nie widzi, odrzuca najbardziej podstawową relację z rzeczywistością. Skoro z zagrożeniem nie poradziły sobie najbardziej rozwinięte i bogate państwa zachodu, jaka jest szansa, że u nas sprawy potoczyłyby się inaczej? Otóż szansa ta wynosi zero. (...) Zadowolony z siebie jak zawsze polski establishment nie rezygnuje jednak z zamiaru „ubogacenia” Polski strefami no-go i tym wszystkim, czego doświadczają mieszkańcy wielu zachodnich miast, z rozmaitą przestępczością i agresją na czele. I nie jest to tylko ideologiczne szaleństwo: to jest ważny interes ideologiczno-polityczny. (...) Establishment nie czuje się bezpośrednio zagrożony, bo wie, że tak jak na zachodzie, getta powstaną nie w dzielnicach najdroższych, ale tam, gdzie mieszania są relatywnie tanie. (...) Problem radzenia sobie z imigrantami spadnie więc na uboższą część społeczeństwa, którą „elita” będzie łajała w klimatyzowanych studiach TV za brak tolerancji i inne domniemane grzechy. (...) Najważniejsze jest jednak, by Polacy mieli dziś jasność wyboru, przed którym stoją. Bo jeżeli raz uchylimy drzwi dla tego zjawiska, to tych drzwi już nigdy nie domkniemy. (...) Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej ojczyzny. (...) Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny Kardynał Stefan Wyszyński, Prymas Tysiąclecia.
 • @Husky
  Sylwester w Berlinie pod specjalnym nadzorem. Tworzą... specjalną strefę, w której kobiety mają uniknąć gwałtu.


  http://niezalezna.pl/212783-sylwester-w-berlinie-pod-specjalnym-nadzorem-tworza-specjalna-strefe-w-ktorej-kobiety-maja-uniknac-gwaltu


  Obozy koncentracyjne ale tym razem nie polskie. Kobiety będą mogły szukać schronienia w tak zwanych namiotach beduinów. Namioty beduinów mają chronić kobiety właśnie przed beduinami.


  https://www.bz-berlin.de/data/uploads/2017/12/gue_zelte8097_1514486332-1024x576.jpg

  W Kolonii też budują specjalną strefę tak jak w zeszłym roku. Bardzo się szczycili, że nie było większych ataków. A policja po prostu otoczyła płotem całe centrum i nie wpuszczała tam tych dzikusów. Później kozie syny i lewaki odgrażały się, że pójdą do sądu, bo to była dyskryminacja. Niemieckie kobiety będą odgrodzone płotem jak owce przed trykiem. Teraz jak ciapate zgwałcą to będzie wytłumaczenie: Mogła pani iść do strefy bezpiecznej. To jak sygnał i przekaz dla tych napaleńców, że jak kobieta do takiej strefy nie poszła, znaczy że chce !!! To tak jakby wywiesić tam napis "Tu najlepszy towar". Ciekawe co zrobi policja gdy do strefy będą napływać w dużych ilościach stęsknieni migranci? Przecież no można zabronić. Co gdy policjantów będzie mniej niż Afrykańczyków? i jeszcze jedno - czy każda kobieta która tam nie wejdzie będzie winna swojego gwałtu (bo chciała)? Hehehe... czyli będą jak małpy w klatce, a resztę rozumiem można będzie pykać bez konsekwencji!
 • @Husky 14:45:02
  Film na Facerbooku- podziękowanie Merkel za przyjęcie imigrantów - - uwaga mocne !!! - jak nie masz tam konta (na FC) to po kliknięciu tego linku niżej trzeba pod zielonym napisem "załóż konto" na ich stronie kliknąć -"nie teraz" i wtedy można zobaczyć:

  https://www.facebook.com/TheRebelPatriot/videos/1991482737787821/

  Jest jeszcze jeden ale bardzo wstrząsający jak arab zabija nożem kobietę i dźga ją kilkadziesiąt razy po całym ciele na koniec zostawiając nóż wbity w jej plecach w kręgosłupie, ta dziewczyna bardzo krzyczy a potem już tylko jęczy i nie może wstać. Oni te filmy ukrywają aby ludzie nie chcieli się na nich zemścić. Jest gorzej niż myślicie i wiecie.
 • @Nibiru 23:06:43
  Sprowadzeni do Niemiec migranci przywieźli w sobie miliardy, miliardy plemników. Nieznarkotyzowane, świeżutkie, wygrzane w słońcu Sahary, a "zachodnie" ? Podobno tzw. udatność plemników na zachodzie spadła do 60%.
 • @Nibiru 23:06:43 wysłać do Berlina dziadka Morawieckiego aby otrzeźwiał.
  Niemcy będą dbać o "cnotę" swoich obywatelek tylko w specjalnej strefie a jeśli dojdzie do gwałtów, poza strefą, to oczywiście same będą sobie winne a nawet raczej nie będą się skarżyć aby nie uznano, że właśnie poszły tam aby "być ofiarą zbiorowych gwałtów. "Współczuję Niemcom", pomysłu i oczywistej dyskryminacji kobiet i wydaje się, że Merkel 2018 roku nie przetrzyma bo coraz więcej państw zaczyna mówić "król jest nagi" i ci posłuszni Niemcy, zaczynają, "myśleć po Polsku" i wiedzą, że Merkel doprowadziła do, długotrwałego a może nawet trwałego chaosu.
 • @kula Lis 67 08:19:43
  Moje oczekiwania wobec PIS, rządu i PAD na 2018 rok:
  zero islamskich imigrantów,
  wyjaśnić Smoleńsk,
  wyrwać komusze chwasty,
  ukarać zdrajców i złodziei z PO,
  zrepolonizować media,
  kontynuować dobrą zmianę .
  Bo choć jestem Wasz wyborca, to wolty nie daruję.
 • @kula Lis 67 08:24:01
  Inżynierowie , Chirurdzy ,Informatycy......... zmęczeni ciągłym strzelaniem do innych ,czekają na korytarz humanitarny dziadzia Morawieckiego.

  https://pbs.twimg.com/media/DSR1n5XX0AARmft.jpg
 • @Husky 23:07:49
  Nastąpił czas wojny,czas apokalipsy lewackiej UE. Na naszych oczach ulega totalnej dezintegracji i rozpadowi eurokołchoz. Irracjonalnym i nieodpowiedzialnym zachowaniem naszego rządu jest ciągłe jego zapewnienie o naszym dozgonnym dalszym udziale w tej upadającej organizacji. To wszystko kosztuje, oprócz tego zabezpieczenia są płacone zasiłki dla milionowej rzeszy imigrantów, zwiększone nakłady na policję, oraz pokrycia szkód wyrządzonych obywatelom, dochodzi blokada inwestycji w tych krajach i ucieczka inwestorów do bezpiecznej strefy środkowo-europejskiej. Tak powstają państwa policyjne, z woli ludu. Najpierw należy zastraszyć, potem w imię wyższej konieczności obywatele się zgadzają na ograniczenie wolności osobistej. A problem i tak jest nierozwiązany. Bo przecież mamy gonić królika a nie go złapać. Czyżby to typowy obraz demokracji? Stan wyjątkowy w Paryżu. Rewizje obywateli, wszelakie przeszukiwania toreb, obmacywania ups przeszukiwania. Bariery, zapory, patrole. Broń ostra. To pokój czy wojna? Oj Europo Europo. Miałaś chamko złoty róg. Miałaś chamko czapkę z piór. Ostał ci się jeno sznur.
 • @Husky 08:58:45
  Mam takie same i także nie daruję.
 • @kula Lis 67 08:19:43
  Znakomita wiadomość dla @Zawiszy Niebieskiego.
  Jego platforma ma już 23%

  Gdyby wybory parlamentarne odbyły się pod koniec grudnia, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość – wynika z sondażu pracowni Estymator przeprowadzonego dla portalu DoRzeczy.pl. Partia Jarosława Kaczyńskiego może liczyć obecnie na 45,7 proc. poparcia.

  Na drugim miejscu znalazłaby się Platforma Obywatelska, na którą chęć oddania głosu zadeklarowało 23,4 proc. ankietowanych.

  Ostatnie miejsce na podium należy do ruchu Kukiz'15, który może liczyć na 8,3 proc. poparcia.
  Swoją reprezentację w Sejmie miałby także: Nowoczesna – 6,9 proc., Polskie Stronnictwo Ludowe - 5,5 proc. oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej - 5,4 proc.
  Progu wyborczego nie przekroczyłaby ani partia Razem z wynikiem 2,9 proc., ani partia Wolność, którą wskazało 1,0 proc. ankietowanych. Inne ugrupowania mają poparcie na poziomie 0,9 proc.


  https://dorzeczy.pl/_thumb/19/37/916dd5171956abe4fb1e6324f8c4.png

  Badanie przeprowadzono w dniach 27-28 grudnia 2017 na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1003 dorosłych osób metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CATI. W prezentowanych wynikach uwzględniono wyłącznie osoby, które zadeklarowały na jaką partię będą głosować. Sondaż wykonała pracownia Estymator.

  https://dorzeczy.pl/tylko-na-dorzeczy/51564/Sondaz-dla-DoRzeczypl-PiS-wciaz-z-ogromna-przewaga.html
 • @Husky 08:59:46
  Nie wiadomo z jakiego powodu przemilcza się fakt, iż przed bramkami kontrolnymi strefy bezpieczeństwa, dzieci i niemiecka młodzież w strojach regionalnych będą wręczały dobrze opalonym gościom frau Merkel kolorowe, bogato ilustrowane instrukcje obsługi kobiety, napisane w oparciu i wielowiekową tradycję niemiecką.
 • @Husky 08:59:46
  Teraz zaczynają przyjeżdżać na pseudo studia do Polski. Opłacane przez fundacje i zostają. Czyli jest napływ. Czas się zająć tymi niby uczelniami. Wprowadzić egzaminy na studia i egzaminy końcowe państwowe na niby studiach.
 • @kula Lis 67 08:53:30
  W lewackim mieście USA Denver, zalegalizowano sranie i lanie na chodnikach, aby ułatwić życie biednych imigrantów.
  Jak z tym się nie zgadzasz, to na pewno jesteś chorym ksenofobem

  https://pbs.twimg.com/card_img/946894081199890432/K5QOfrTt?format=jpg&name=600x314

  https://t.co/pXD9hG7Y6m
 • @kula Lis 67 08:44:13
  Tyle w temacie tego zbrodniczego pomysłu. NIE! Nigdy!
  Nie chcę o tym więcej słyszeć!
  Nie podpalicie Polski totalni kretyni . Nie
  Przestańcie stręczyć Polakom tą zbrodniczą ideologię!

  https://pbs.twimg.com/media/DSPyh2CX4AEYwN3.jpg
 • @Husky 08:58:45
  Czyli Niemcy tworzą już sami pierwsze haremy...Zaczyna się izolacja kobiet tak jak w krajach arabskich. Oddzielne miejsce w autobusie w innych miejscach publicznych. Aby uniknąć gwałtu, kobieta musi siedzieć w klatce, a więc jaka to zabawa noworoczna ? już lepiej nie wychodzić z domu. W przypadku przestępstw, jakich dopuszczają się dość powszechnie na terenie Niemiec, uchodźcy, odrębnym problemem jest fakt, że są oni nierozpoznawalni, toteż ani ofiara ani świadkowie nie mogą jednoznacznie rozpoznać sprawcy co czyni ich bezkarnymi a jak wiemy od ponad 200 lat bezkarność nie tylko rozzuchwala ale i zachęca do czynów przestępczych i demoralizuje. Uchodźcy w stanie po alkoholu, ich gesty, miny , ubiór niedostosowany do cywilizacji europejskiej o tej porze roku, hałaśliwa rozmowa w nieznanym Europie językach, może być rozmaicie interpretowana, wzbudzają strach, a będąc z tak odległej od europejskiej cywilizacji są absolutnie nieprzewidywalni jako, że Europejczyka można wstępnie ocenić czy i jakie zagrożenie dla nas stanowi jak jest to np. bezdomny czy osoba nawalona do obucha co przecież też występuje i na zachodzie a tu absolutnie nic nie jest przewidywalne.
 • @Husky 08:59:46
  Rozmawia dwóch opozycjonistów w Syrii
  -A Tobie wujek z Ameryki co przysłał w prezencie?
  - Pas szahida.
  https://yournews.com/wp-content/uploads/2017/06/McCain-terrorists-Syria-anti-assad-678x381.jpg
 • @Husky 09:14:10
  It is Now Legal to Defecate and Urinate on Denver Sidewalks! What???


  https://joeforamerica.com/2017/12/now-legal-defecate-urinate-denver-sidewalks/


  https://youtu.be/mOWOwHit9yY
 • @Husky 09:21:14
  Zabójstwo nastolatki w Kandel, czyli granice kulturowego relatywizmu. „Gdy odwracanie głowy już nie pomaga”

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/374060-zabojstwo-nastolatki-w-kandel-czyli-granice-kulturowego-relatywizmu-gdy-odwracanie-glowy-juz-nie-pomaga

  Ps.Jeśli Niemcy się nie przebudzą i nie pogonią tych polityków którzy mówią,że to normalne,to takie sytuacje będą na porządku dziennym i politycy będą je nadal usprawiedliwiali. Zdrajców nie brakuje. Nasze "elyty" nie lepsze. Wystarczy wspomnieć starego Morawieckiego czy Gowina. Wyciąć ich przy najbliższych wyborach! Po pierwsze to straszna głupota i to światowa, w tym polska, że dzieci w wieku szkolnym "tworzą" pary, więc zachodzi pytanie, po co?, oczywiście, aby się obmacywać, bzykać, bo do małżeństwa za młodzi. A gdzie są feministki, protesty, ich carne parasolki, oburzenie, papierowe torby na głowie? Najłatwiej jest atakować białych mężczyzn.
 • @AgnieszkaS 22:01:31
  Krzyż to rzymska szubienica.. szkoda, że Rzymianie nie używali gilotyny, bo by w kościołach stała?
  Ja jestem za końcem cywilizacji opartej na religiach abrahamowych, powinno się wszystkie zdelegalizować i budować nową cywilizację bez żydowskich korzeni..

  Co do Morawieckiego.. Tatuś to Bolek nr2, sprzedał się i syna oddał na wychowanie/wyszkolenie ponadnarodowemu żydowstwu - stąd kariera historyka w banku.. mają tego samego patrona i nie ugryzą ręki mocodawcy, bo zginą..
 • @Husky 09:14:10
  Wśród tych bandytów muzułmańskich jest szczególnie dużo chirurgów, oni dobrze operują nożem jak mają ledwo 15 lat i mocny zarost.
 • @Husky 09:21:14
  Uchodźca z Somalii domaga się szwedzkiego obywatelstwa, by móc odwiedzić kraj, w którym rzekomo grozi mu niebezpieczeństwo!
 • @wk..ny 10:00:45
  Bóg zapłać
  i
  Udanej soboty
 • @Husky
  Ale nam znowu położyli konia trojańskiego w postaci ojca i syna Morawieckich. Czy temu ojcu spadł włos w czasie internowania jak i Bolkowi? Jeżeli nie to mamy odpowiedź na ich niszczenie Polski. Senior Morawiecki ma niebezpieczne pomysły i być może jako ojciec obecnego premiera może na jego decyzje wpływać. Czy takie wywiady nie są zapowiedzią tych zmian? Dudzie stara Romaszewska, teść i rodzice, ojciec Dudy wypowiedział się również za wprowadzeniem imigrantów, zaznaczając o małej szkodliwości. Wydaje mi się, że K. Morawiecki ma czysto lewackie zapędy. Cyt. za TV Republika a tych wywiadów jest wiele: "Kornel Morawiecki chce dyskusji o eutanazji ponieważ ona może uleczyć służbę zdrowia!"

  http://telewizjarepublika.pl/kornel-morawiecki-chce-dyskusji-o-eutanazji,39253.html
 • @Husky
  PiS siedzi na beczce prochu i bawi się zapałkami pozwalając żeby ojciec premiera kłapał paszczą i ustawiał syna premiera! Szanowny PiSie, my widzimy, że na ulicach Polski coraz więcej Arabów, Azjatów, Murzynów! Jakim cudem!? To zdradziecka nacja ! Chcą islamu to do Izraela! Skoro Kornel ruszył temat więc jakieś przemyślenia były. Polacy zawsze byli zdradzani przez zgniłe elity więc i w tym przypadku dostali mdłości. To nie o korytarze chodzi, ale obecni władcy UE, którym przyświeca filozofia Spinellego, Sorosa tą metodą chcą zniszczyć naszą narodowość i religię, chcą nam zaszczepić własna zgniliznę. Korytarze humanitarne o tysiące kilometrów od potrzebujących to jest interes dla grupy cwaniaków. Pomagać trzeba na miejscu, to tańsze i skuteczniejsze; "korytarze" to otwarcie wrót dla multi kulti. Przypominam, że tzw. UE została utworzona przez wielkie europejskie firmy i tylko dla nich, chodziło o nieskrepowany przepływ kapitałów. Dopiero znacznie później włączono w "toto" mieszkańców by zamknąć im dzioby. Ale to nie oznacza, że pierwotny powód zniknął, on trwa i się rozwija. Ataki na Polskę: - nie da się okradać, - zbiera wokół siebie inne kraje (!) - Polacy są znacznie inteligentniejsi od założycieli tej mafijnej organizacji. Pojawiają się także opinie, że nagonka na Polskę ma osłabić jej wizerunek i pozycję w przypadku wprowadzenia w życie roszczeń o odszkodowania wojenne. No więc IV Rzesza dwoi się i troi...
 • @kula Lis 67 10:29:44
  Sylwester w Europie

  Francja. W Paryżu na ulice wyjdzie blisko 8 tysięcy policjantów i żołnierzy.

  Niemcy. W Berlinie powstaną strefy bezpieczeństwa dla kobiet.

  Wielka Brytania. W Londynie postawią betonowe zapory.

  Polska. IMGW ostrzega kierowców przed śliskimi drogami.
 • @Husky
  Kornel chwalił się w 2015 że "ma 3 kobiety", w tym żonę, kochankę i byłą kochankę, czyli typowy muzułmanin. Jakie więc wartości wyniósł z domu Mateusz? No i w stanie wojennym składał karabin więc prawie "bojownik jihadu". W Poznaniu już są, wynajmują mieszkania bo w Polsce taniej, policja nie chodzi z bronią. Na południu miasta wynajęli cały dom, parkują gdzie popadnie, a jak im kobieta uwagę zwróciła to ją opluli. O Mateuszu i Kornelu Morawieckim, polecam!

  https://www.youtube.com/watch?v=C9RGHkeqeXo


  Dyrektorem departamentu komunikacji u Morawieckiego juniora jest człowiek który zarabiał krocie w Orlenie za czasów rządów PO, prywatnie kumpel młodego Kulczyka, brawo, prawdziwa dobra zmiana!!
 • @Husky
  Rozsądni ludzi z góry wiedzieli, że klan Morawieckich, to komunistyczno-banksterska forpoczta ! Za jakie i czyje to zasługi młody mgr historii zaczyna karierę w banku od doradcy prezesa, którym - co za przypadek - był wieloletni rezydent PRLowski w Paryżu w latach 70-80? I zostaje prezesem? Dzieje się wiele rzeczy niezrozumiałych. Co właściwie jest w aneksie do raportu o WSI? Może to wyjaśni co Morawiecki pieprzy, może to coś więcej niż demencja. Jak ktoś jeszcze nie wie o co chodzi, to niech wpisze do Googla Czyżewski-Morawiecki-Instytut Gaucka. Niektórzy dziennikarze prawicowi coś już w TVP Info bąkają o jakimś kompromisie. Mateusz Morawiecki przygotowuje społeczeństwo na woltę w sprawie uchodźców? Niedługo pan panie Morawiecki wraz z premierem będziecie uchodźcami. Róbcie tak dalej. Elektorat PiS zdrady nie wybaczy. Właśnie ogłosił pan koniec rządów swojego syna. Jeżeli PiSowi się wydaje, że przez ostatnie 2 lata były "tłumy na ulicach", to jeszcze chyba nie widział prawdziwych tłumów...Słowa KM należy odczytywać jako zapowiedź premiera MM, a to znaczy że Soros będzie realizował swój plan, gdyż nastąpi rozbicie grupy V4, i zalew islamistów + miliony Ukraińców. Co na to PiS-owcy??? Morawiecki! Złóż mandat posła! Nie reprezentujesz już Polaków! To już wiemy, czemu Szydło ze swoim "Europo powstań z kolan" nie pasowała do towarzystwa i tak ją przeczołgano. Zaczyna się "ocieplanie" stosunków z UE. Wiadomo już po co pełnomocnik ds. uchodźców. I po to była potrzebna zmiana premiera, PiS testuje swoich wyborców - ile można jeszcze .......! Oczekujemy natychmiastowej dymisji jego synalka i powrotu Pani Premier Szydło ! A Morawiecki niech spieprza tam gdzie jest tak jak mu pasuje ! Prok.Czyżewski mówi


  https://gloria.tv/video/giGuu3VkEUEm12xo2Rqm4afEa
  Czy WSI przygotowały Mateusza Morawieckiego na premiera RP?!

  Dynamika mieszania zupy populacyjnej się liczy?! Wie, że wyczerpał się na starym kontynencie materiał genetyczny do kombinacji [Dzieci z wadami, chore, zniekształcone, skazane na stałą opiekę medyczną się rodzą itd] Załamanie systemów ubezpieczeń społecznych, finansów...........Żadnych imigrantów! .. Ilość Ukraińców też trzeba poważnie zredukować!!! .. PiS wchodzi jak widać na drogę PO/SLD!!! Podobno wojna w Syrii się skończyła? A więc to nie uchodźcy ale osadnicy. Sztuczne zaludnianie zawsze źle się kończy a nasze kultury są zbyt odmienne aby żyć razem bez konfliktów. Waszczykowski powiedział, że rząd już od 7 m-cy prowadzi rozmowy na temat tzw "korytarzy migracyjnych" z UE !!!! Co oni knują? Kłamiesz, gnojku. Skąd się biorą te tabuny śniadych w Warszawie? Pod urzędem ds cudzoziemców na Marszałkowskiej 3 jest jak w Paryżu, sami ciapaci albo czarni. Jesteśmy usypiani jak Zachód 35 lat temu. Telewizjarepublika.pl ks.Cislo i p.Czarnek: na Lubelszczyźnie przyjęliśmy 1000 uchodźców, bezpiecznych dla nas! Pytam: co pan minister na to? PiS przekonuje, że nie przyjmujemy ? Skandal! Żądamy wyjaśnień! Ks. prof. Cisło ostrzega: "Albo chrześcijaństwo, albo będziemy chodzić grzecznie do meczetów". WIDEO

  https://wpolityce.pl/kosciol/373922-ks-prof-cislo-ostrzega-albo-chrzescijanstwo-albo-bedziemy-chodzic-grzecznie-do-meczetow-wideo


  Nic dodać nic ująć. Albo chrześcijaństwo albo islam. Innej opcji nie ma. Ks Cisło to zna z autopsji pomaga tam na miejscu i brawo za szczerą opinie a nie bełkot Nycza Polaka czy Franciszka itp...Obronimy Chrześcijaństwo w Polsce. Inne państwa niech robią, co chcą i my róbmy swoją powinność wobec Boga i Ojczyzny. Wszyscy ateiści i marksiści będą grzecznie człapali do meczetu, a wcześniej będą WYKASTROWANI .
 • @Husky
  Polskie media milczą jak zaklęte.. a tu proszę kolejna dobra wiadomość z Kalifatu niemieckiego: "15 letni" a tak naprawdę ok. 30 letni "uchodźca" z Afganistanu zabił nożem 15 letnią Niemkę, za to że nie chciała się z nim spotykać!
 • @Husky 10:11:10
  Kornel Morawiecki - kolejny fałszywy idol  Jan Bodakowski http://prawy.pl/11798-kornel-morawiecki-kolejny-falszywy-idol-srodowisk-katolickich/

  Przez lata w środowiskach katolickich [??? jakich?? których?? ślepych i głuchych? Mirosław Dakowski] panował bezrefleksyjny pogląd, że Kornel Morawiecki jest katolikom bliski. Wynikało to z założenia, że jeżeli legendarny przywódca opozycji antykomunistycznej nie znalazł się przy korycie w III RP to zapewne jest to bliski katolikom człowiek. Zapewne dalej żyliby w takim błędnym przeświadczeniu gdyby nie to, że Kornel Morawiecki zaczął udzielać wywiadów na temat swoich poglądów. Trzeciego grudnia na stronach internetowych „Gazety Wyborczej” ukazał się wywiad Tomasza Kwaśniewskiego z Kornelem Morawickim. Z wywiadu z legendarnym opozycjonistą wynika, że teologiczne nauczanie Kościoła katolickiego i katolickie praktyki religijne bynajmniej nie są mu bliskie.

  Pytanie dziennikarza „To jest pan katolikiem czy pan nim nie jest?” jest dla Kornela Morawieckiego „dziecinne” i „niepoważne”. Duchowość, „post-religijna” jak to sam określa poseł, wykracza poza katolicyzm, który jego zdaniem ogranicza.

  Zdaniem Kornela Morawieckiego „coraz więcej ludzi, zwłaszcza młodych” chce czegoś więcej niż to, co daje wiara katolicka „bo w zderzeniu z nauką” wiara katolicka „wydaje się dziecinna” i dlatego „trzeba znaleźć inną perspektywę, ale nie niszcząc Kościoła”.

  Duchowość Kornela Morawieckiego ukształtowały pisma Simone Weil (nie ochrzczonej żydówki z Francji, żyjącej w pierwszej połowie XX wieku, która w czasie wojny domowej w Hiszpanii walczyła z siłami katolickimi i narodowymi w bandach anarchistycznych). W młodości Kornel Morawiecki uczęszczał „na wolnomyślicielskie spotkania i dyskusje w kamienicy na rogu Świętokrzyskiej i Nowego Światu”.

  Matka Kornela Morawieckiego była zwolenniczką powstania „Stanów Zjednoczonych Europy”. Podobne poglądy ma Kornel Morawiecki, który jest zwolennikiem dalszej integracji Unii Europejskiej. Poseł opowiada się by powoli, ewolucyjnie, dążyć do tego by był wspólny europejski rząd, budżet, policja, armia.

  W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Kornel Morawiecki zadeklarował, jest za przyjmowaniem uchodźców z Syrii bo „dla 38-milionowego narodu kilka tysięcy ludzi to nie jest problem. Tak samo jak kilka milionów dla całej Europy”.

  W wywiadzie dla „Wyborczej” Kornel Morawiecki poparł idee wielokulturowości stwierdzając, że „monokulturowa Polska jest niemożliwa”. Zdaniem posła, gdyby Polska zamknęła się imigrantów i idee wielokulturowości „to by była klęska. Regres”.

  Kornel Morawiecki odrzucił też idee odcięcia się Polski od procesu globalizacji. Zdaniem posła „myślenie, że z tego się wyłączymy i będziemy budować własną potęgę, to nieporozumienie. Dziś żaden z tradycyjnych narodów Europy nie jest w stanie w pojedynkę sprostać światowej konkurencji”.

  Równie oryginalne jak poglądy Kornel Morawiecki ma życie osobiste. Na stronie internetowej Super Expressu ukazał się artykuł w którym 74 letni Kornel Morawiecki ujawnił, że żyje od lat z konkubiną z którą ma 22-letniego syna. W artykule poseł deklaruje, że prócz konkubiny kocha żonę, z którą już nie mieszka (z żoną ma syna Mateusza, wiceministra w rządzie PiS), i trzecią panią, z którą zakładał Solidarność Walczącą. Co najciekawsze Kornel Morawiecki z każdą z pań spędzi zbliżająca się Wigilię.

  Jakiś czas temu Kornel Morawiecki w programie radiowym „Gość Radia Zet” w rozmowie z Moniką Olejnik gwarantował polskość Adama Michnika, i stwierdził, że nie można wyrzucać z Polski Adama Michnika, który czuje się Polakiem.

  Odpowiadając na pytania Moniki Olejnik Kornel Morawiecki stwierdził, że Generał Kiszczak, choć zniszczył nadzieje Solidarności, to ma prawo do godnego prywatnego (a nie publicznego) pogrzebu.

  Zdaniem posła Marsz Niepodległość powinien wszystkich łączyć, też polityków Platformy Obywatelskiej, a Ruch Narodowy nie może zawłaszczać pojęcia niepodległości. Poseł Morawiecki nie polemizował z Moniką Olejnik, która oskarżała Ruch Narodowy, a szczególnie posła Roberta Winnickiego, o ksenofobię, antysemityzm i związki z nazizmem.

  Zdaniem Kornela Morawieckiego w Smoleńsku miała miejsce zwykła katastrofa lotnicza a nie zamach, natomiast kłótnie o Smoleńsk są w cudzym interesie. Według Morawieckiego w dniu katastrofy wszyscy chcieli dobrze, w tym i Lech Kaczyński, który za wszelką cenę chciał wylądować, i Rosjanie. A do „tego była mgła i stały się jakieś nieuwagi”.

  Zdaniem posła Morawieckiego rządy Platformy Obywatelskiej nie szkodziły Polsce, a Polska nie jest w ruinie. W złej kondycji zdaniem posła Morawieckiego są stosunki społeczne. Posła martwi też to że, za mało słucha się Polaków.

  Kornel Morawiecki urodził się w 1941 roku. Młodość spędził w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Po doktoracie pracował na tej uczelni i Politechnice Wrocławskiej. Jest ojcem Mateusza Morawieckiego, prezesa zarządu Banku Zachodniego WBK SA. Był uczestnikiem strajków studenckich w marcu 1968. Od 1979 związany był z konspiracyjnym pismem „Biuletyn Dolnośląski”. Uczestniczył w strajkach 1980. Działał w Solidarności. Od 13 grudnia 1981 w konspiracji. Po 6 latach konspiracyjnej działalności został zatrzymany w listopadzie 1987. W kwietniu 1988 wyemigrował z Polski, w sierpniu nielegalnie powrócił do kraju.

  W III RP Kornel Morawiecki nie zdołał zebrać w 1990 roku podpisów potrzebnych do startu w wyborach, w tym samym roku nie udało mu się zostać posłem z list założonej przez siebie Partii Wolności. Podobnym niepowodzeniem zakończył się start Kornela Morawieckiego w 1997 roku z list ROP, w 2007 roku do senatu z PiS, na prezydenta w 2010 (zdobył 0,13% poparcia i 21.596 głosów w skali całego kraju), w wyborach samorządowych w 2010, do senatu w 2011. W ostaniach wyborach prezydenckich nie zdołał zarejestrować swojej kandydatury.

  W czasie debaty kandydatów na kandydatów w wyborach prezydenckich legendarny przywódca zadeklarował, że w planach ma likwidację bezrobocia, płacenie młodzieży za dalszą naukę, nowy globalny ustrój gospodarczy, nową ordynację wyborczą, upowszechnienie referendów, transfery od bogatych do biednych, wyższe podatki dla bogatych.

  Kornel Morawiecki zadeklarował, że chce Polski solidarnej, sprawiedliwej, wolnej od indywidualizmu, uznaje system wolnorynkowy i indywidualistyczny za zło. Zdaniem Kornela Morawieckiego obecny system polityczny i gospodarczy się zużył, a rewolucja techniczna zniewala ludzi, powodem bezrobocia jest zaś postęp techniczny. Legendarny lider Solidarności Walczącej wystąpił przeciw broni jądrowej, uznał, że PO by zyskać poparcie dla Komorowskiego nakręca antyrosyjską psychozę wojenną, a obrona terytorialna to mit.

  Podczas debaty przed wyborami prezydenckimi Kornel Morawiecki zadeklarował także, że jest otwarty na współpracę z PiS, i za swój cel uważa zjednoczenie Polaków z PiS i PO. Niemniej od Komorowskiego woli Dudę.

  Morawiecki sprzeciwił się też likwidacji Unii Europejskiej i uznał, że na Ukrainie jest wojna domowa, a nie wojna Ukrainy z Rosją.

  Kornel Morawiecki stwierdził też podczas debaty, że GMO jest czymś naturalnym, poparł in vitro, kompromis aborcyjny i sprzeciwił się posiadaniu prawa do broni palnej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:13:36
  Powieś tego ryja .....
  Jarek Ruszkiewicz SL

  Oi nieładnie, nieładnie.
 • @Oświat 11:00:49
  Pierwotnie miałem zamieścić zdjęcie Tuska na białym koniu.
  Ale koń padł ...w Janowie .......z rozpaczy

  Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:51:03
  ,,Za to UPAdlińców skolko ugodna :...."

  Bez przesady, sporo z nich to dawni obywatele II RP, to Ukraińcy polskiego pochodzenia.
  Wielu z nich po wojnie, gdy zostali oddzieleni od ojczyzny nową granicą, nie przeniosło się do Polski w nadziei że Polska znów do nich wróci.
  Znają polski język, czasem prawosławni czasem katolicy.
 • @Husky 08:58:45
  Mają Europę, mają multikulti, będą mieli krew na ulicach

  https://www.youtube.com/watch?v=f9iCmE94Om8
  https://www.youtube.com/watch?v=NyWmAzkRsXc
  https://www.youtube.com/watch?v=Bwzx3bIgjXU
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:13:36
  Nie musisz "chamować". Co ci to daje?
 • @Oświat 11:16:01
  heheh.. ale pitolisz.. ilu znasz takich??
  ja na 20 Ukraińców poznałem tylko jednego z kartą Polaka..
  jedyny co mówił po polsku i był dumny, że jego ojciec był Polakiem, ale on sam o sobie mówił, że jest Ukraińcem. Różnił się bardzo od całej reszty(wygląd, zachowanie, wiedza) ale to wyjątek był.. Fakt, że z Ukraińcami jesteśmy bardziej spokrewnieni niż z semitami, Ukraińka urodzi mi białe dzieci takie same jak Polka..

  Żydzi, którzy mają tu już Polin, a jest ich ze 3mln zasymilowanych na kierowniczych stanowiskach wszędzie (spółki skarbu państwa, korporacje, sądy itd..) nie dopuszczą do zalewu islamistów w "ich" kraju, nie chcą inwestować w pancerne limuzyny, strzeżone osiedla starczą..

  Tu w Polin w porównaniu do Izraela mają spokój, bomb czy zamachów nie boją się i tego będą się trzymać.. a te kilka tysięcy "uchodźców" bardziej zajmie głowy autochtonów niż im zagrozi..

  Reasumując; Polin obroni nas przed Islamem.
 • @Husky 11:11:39
  Korytarze humanitarne już działają. Koszerne korporacje obsadzają na kierowniczych stanowiskach importowanych muzułmanów zamiast Polaków (patrz: HSBC w Krakowie p. Gadowskiego).


  http://echointernetu.pl/2017/11/10/imigranci-z-krajow-islamskich-juz-sa-w-polsce-te-dane-przerazaja/


  Ponoć nikogo nie przyjmują .... weryfikacji brak bo strona migracje.gov.pl dziwnym trafem nie działa. Jeżeli PiS złamie obietnicę w sprawie uchodźców, to już ich nie ma. Mówię to jako wyborca PiS -od zawsze. Źle skończy się również wpuszczanie ich "tylnymi drzwiami ", bo i to się wyda. Jeśli PiS skapituluje, sprowadzi swoją wiarygodność do zera. Do tej pory udawało jej się dość konsekwentnie trwać przy składanych deklaracjach. Kapitulacja -> najpoważniejsze oszustwo.
 • @kula Lis 67 10:40:50
  "Nic dodać nic ująć. Albo chrześcijaństwo albo islam."
  Jak bardzo trzeba mieć obrzezany umysł przez rabina aby takie tezy forować.. księdza jeszcze zrozumiem, bo to jego praca, ale Pan??

  Wszystkie religie abrahamowe powinny zostać zdelegalizowane.
  Jeżeli Mein Kampf jest książką zabronioną, to Stary Testament powinien być tym bardziej.. o Talmudzie to już szkoda wspominać, bo to jest jeszcze bardziej antyludzkie (antygojskie).
 • @Oświat 11:43:58
  Bezpieczeństwo nie ma ceny!!! Niepokoi wzrastająca rola w rządzie kreta z PO Gowina? Po takiej decyzji PiS przegra z kretesem!!! Rządzący Polską potrafią tylko kapitulować. Dobry komentarz dr Targalskiego. Political correctness to najgorszy wirus, który zaatakował zachodnią cywilizację (jeżeli ona jeszcze nią jest). I nie powiedział jeszcze ostatniego słowa bowiem jego wyznawcy (kapłani) czczą go jak nowego boga. Jest już prawną wykładnią w większości zachodnich krajów, To nadchodząca tragedia.
 • @Husky
  A tak wygląda według niemieckiego "Bild" osiemnastolatek. I nawet im brewka nie drgnie.


  http://www.pi-news.net/2016/09/muhammad-18-glaubt-die-bild-das-wirklich/
 • @kula Lis 67 12:39:33
  bardzo mnie cieszy, że zaczyna Pan widzieć bez pisobielma na oczach..

  może dla Huskyego też jest nadzieja?? hehe, rozmarzyłem się.. może jak przestaną mu płacić, to za ruble zatrudni się i zmieni "światopogląd" o 180st, albo raczej o 540st (bo trochę pogania własny ogon ;)
 • @kula Lis 67 12:44:41
  W Polsce nie lepiej.. żona Tymochowicza ma 20lat..
  hehe (śmiech przez łzy :(

  https://goo.gl/PB3Bpb

  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/piotr-tymochowicz-znalazl-zone-w-kambodzy_975582.html
 • @wk..ny 12:49:57
  Imieniny obchodzą Anizjusz, Egwin, Eksuperancjusz, Liberiusz, Łazarz, Perpet, Rajner, Sewer i Uniedrog.

  A wypić nie ma z kim...
 • @Oświat 11:43:58
  Podczas Sylwestra przy Bramie Brandenburskiej w Berlinie będzie specjalna strefa bezpieczeństwa dla napastowanych kobiet. Ofiary będą mogły skorzystać m.in. z pomocy psychologa. A co z psychologiem dla biednego napastnika, któremu taka Niemka ucieknie do strefy? Bransoletki "nie dotykaj mnie" powinny być zakazane, są niezgodne z prawem do gwałtu.
 • @Husky 13:32:07
  Ty to masz żydowski kalendarz chyba..

  W moim znajduję Kasię i Tomka.

  Ale świętować można zawsze: 30.12.1066 Muzułmanie dokonali masakry żydowskich mieszkańców Grenady. Wypijmy za to, dzięki temu zażydzenie Świata jest mniejsze :)))
 • @Oświat 11:43:58
  https://wpolityce.pl/forum/polityka/128-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-polityka/tematy/1347129-polska-utworzy-korytarze-humanitarne-adam-bielan-uwazam-ze-mozemy-rozwazyc-czasowa-pomoc-osobom-najbardziej-potrzebujacym-komentarze-publikacji

  Ps...Widać coraz więcej zdrajców jak żyd Bielan. No to już 3 z grupy kreta PO Gowina który wciska nam islam! Żydzie niemyty, nawet kominem nie pozwolimy wślizgnąć się dziczy islamskiej! Zapamiętaj to sobie i skończcie jątrzyć bo Polacy nie ulegną zdrajcom RP! Kto teraz rządzi w Polsce ??? Taka informacja przydałaby się nam Polakom !!!

  Bielan to jest fachowiec..z Szabasowej kolacji.Instrukcje od J.Danielsa przyjęte.c.d.decyzji nastąpi na kolejnej kolacji u Danielsa.Prawda,panie Bielan? Ps. czy te białe czapeczki dostaliście na pamiątkę? Repolonizacja polskiej polityki jest konieczna i to jak najszybciej. Cudzoziemcy-RAUS!
 • @kula Lis 67 14:15:02
  Już nawet Stalin zauważył, gdyby wszystkich żydów wypuścić z Polski do Izraela, to Państwo polskie padło by z braku kadr zarządczych :((

  Przykre to, ale prawdziwe.. miliona Misiewiczów nie damy rady wystawić w zamian, a o kompetentnych kadrach w tej ilości nie ma co myśleć nawet :((
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/212827-kupowal-kokaine-u-dilera-celebrytow-wkrotce-bedzie-zeznawal-w-sadzie-wiemy-co-dzisiaj-robi

  Ps..Elity III RP to kupa (w sensie dosłownym) ćpunów, alkoholików i różnego rodzaju dewiatów, bo to przecież takie modne, europejskie, lewackie i genderowe, PO-wszechnie akceptowane w degrengoladzie targowickiego salonu....A wszystko co nie wszyscy być może pamiętają zaczęło się od skundlonego Tuska u którego jak niesie fama można było dostać najlepszą trawkę w Trójmieście...Czy to postępowanie toczy się z wyłączeniem jawności, a jeśli tak, to dlaczego, bo jakoś skąpe informacje docierają do opinii publicznej o uczestnikach procesu. (zwłaszcza o świadkach). To znaczy, że jeszcze nie obchodzimy jubileuszu dziesięciolecia afery pederastów z Dworca Centralnego w W-wie, bo do dzisiaj nie ogłoszono nazwisk (a zapowiadano, że tak się stanie!) zboczeńców z wysokich sfer. Rządzie my chcemy znać całą listę celebrytów, lekarzy a nie że znowu coś wybiórczo będzie podawane do wiadomości Polaków i wyborców. Uważam, że na tej liście są też posłowie i politycy. Uważam również że powinno się wprowadzić obowiązkowe badania w Sejmie i senacie na spożycie alkoholu i psychotropów. W końcu macie ogromną odpowiedzialność za państwo i często zabijacie więcej ludzi niż naćpani kierowcy. Zresztą wszystkich nas obowiązują badania do pracy a wy nadzwyczajni ludzie jesteście? Po warszawce od dawna chodzą wieści że na demonstracjach KOD bywają "nawalone" celebrytki. Najpierw lamusy jadą na koksie, a potem robią z siebie kretynów....

  https://youtu.be/2VBW8LotoJg?t=597
 • @Oświat 11:43:58
  Terroryści mobilizują się na nadejście Nowego Roku. Sylwester zagrożony atakami islamistów

  http://niezalezna.pl/212834-terrorysci-mobilizuja-sie-na-nadejscie-nowego-roku-sylwester-zagrozony-atakami-islamistow

  Najwyższy poziom środków bezpieczeństwa w Rzymie


  http://niezalezna.pl/212843-najwyzszy-poziom-srodkow-bezpieczenstwa-w-rzymie

  Ps...A jak będą ubogacać? Korespondencyjnie? Sześć tysięcy... To ja się pytam... co to za prawo, co to za służby które pozwalają wracać do swoich krajów i na teren UE bez poniesienia konsekwencji za popieranie, szkolenie, walkę, zabijanie w imię organizacji terrorystycznej? A zachód z Niemcami na czele, banda hipokrytów zaniepokojony jest Polską i jej wewnętrznymi sprawami...Może jak zginęło by z 300 Niemców w tego Sylwestra to szwabów by coś nauczyło, innej możliwości na kretynizm nie ma. Niech dalej zapraszają czarnuchów i witają ich kwiatami aż ciapate zetną im wszystkim te głupie łby, ale od nas niech szwaby trzymają się z daleka ze swoimi nakazami i rozkazami oraz ze swoimi "gośćmi", my mamy swoich idiotów to nam wystarczy. Nie ukrywam, za ten cały jad i nienawiść do Polski życzę by były to bardzo krwawe zabawy sylwestrowej w Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii i Belgistanie. Wsparcie socjalne dla imigrantów jest dla Niemiec bardzo kosztowne. Do tego zwalczanie wzrostu przestępczości i dodatkowe patrole policji, wojsko etc.wiąże się z ogromnymi kosztami. Jak długo ich gospodarka takie coś wytrzyma? 5-10 lat ?? Na dodatek obecnie nie są w stanie stabilnie rządzić krajem. Oj niewesoło rysuje im się przyszłość... niewesoło...Myślę, że nie dłużej niż 5 lat, bo gdyby mieli dłuższą perspektywę, utworzyliby koalicję rządową. A tu widać, że jak diabeł święconej wody boją się wejść do rządu. Nawet potomek szefa gestapo w Mauthausen-Gusen. Oni wszyscy wiedzą, że Niemcy są na skraju wytrzymałości psychicznej i wystarczy iskra, by krwawa jatka ruszyła. Na policję nie mogą liczyć, bo ją lewactwo zniszczyło, wojsko podobnie. Czyli Niemcy kaput. Republika Weimarska. Deja vu.
 • @Husky 11:11:39
  Wzajemnie wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i kolejnych lat bez muzułmanów
 • @wk..ny 12:32:16
  ilu znam?
  Sporo.
  Właśnie ci z polskimi korzeniami najszybciej sobie przypomnieli o Polsce i o tym, że można tu zarobić. Znajomość języka ( z domu, ze lwowskim akcentem) też jest pomocna.
  No a poza tym, to ze Lwowa, czy Stanisławowa do Polski bliżej niż z Charkowa czy z Kijowa.
 • @kula Lis 67 12:43:10
  Jakby PiS wpuścił do kraju kolorowych, to też bym na PiS nie zagłosował, tylko na kogo głosować, żeby nie wróciła PO?
  Trzeba by chyba prosić B. Szydło o powołanie nowej partii.
 • @Husky 21:08:39
  masz
  92 komentarze
  a
  Odsłon: 325
  ???
  Inni mają 3000 odsłon a zero komentarzy.
  Jak to możliwe?
 • @Oświat 15:09:48
  Bo tu Panie magia działa..
  Ponoć byłem adminem.. ale bez dostępu.. dano mi ograniczone możliwości..

  Ponoć dotyczy to każdego admina, więc jest nadadmin i prezes..

  Ja z pozycji "admina" nie widziałem kto komu 1* daje, ale ktoś to widział przecież.. kręcenie licznikami to nie nowość.. tu dziwne rzeczy dzieją się niczym w baśniach braci Grimm..

  Zarządzanie tym portalem leży, a może raczej WiSI na sznurkach od marionetek.. długi temat.. niezależnych mediów nawet alternatywnych nie ma :((

  Ja tu jestem z przyzwyczajenia, no i jakby nie było, dla najmniejszej cenzury w polskim intrernecie..
 • @Oświat 15:09:48
  Są tacy co po dwóch - trzech minutach mają ponad tysiąc.
  Kilka razy o tym pisałem i natychmiast pokazywałem.
  Ale to i tak nic, gdy w grę wchodzą miliony odsłon 8-))))

  http://ranczo.neon24.pl/post/121108,nowa-ekonomia-ogolnopolska-akcja-informacyjna

  Odsłon: 1000955
 • @kula Lis 67 13:36:54
  Jest lepszy sposób zabezpieczenia przed gwałtem.
  Maska Angeli Merkel.
 • @Husky
  Afgańczyk zamordował nastolatkę. Co na to niemieccy politycy? Ostrzegają przed potępianiem uchodźców...

  https://wpolityce.pl/swiat/374204-afganczyk-zamordowal-nastolatke-co-na-to-niemieccy-politycy-ostrzegaja-przed-potepianiem-uchodzcow

  Ps...Durne Niemiaszki na słowo uwierzyły, że facet ma ponad 30stkę jest 15latkiem! Ten Abdul przedstawił dokumenty, że ma 15 lat, prawda że ma 34 lata co widać na foto. Widać tylko na naszej granicy sprawdzają paszporty ilekroć jadę za granice czy wracam. Niemieccy politycy bardzo lubią, gdy zabijane i gwałcone są ich dziewczyny. Po to tych tzw. uchodźców zaprosili. Dopiero niedawno sprawdzanie wieku było ograniczaniem praw człowieka! 40 letnie byki podawały się za 14-15 latków żeby uniknąć deportacji! Ci którzy dokonali gwałtu na Polce we Włoszech to też nieletni coś koło 30 -stki! Szkoda, że dziewczyna zginęła, życia nikt jej nie zwróci nawet jakby gnoja skazali na karę śmierci. Miejmy nadzieję, że wyroku nie będzie uzasadniać zwyczaj panujący w kraju pochodzenia! Korytarze humanitarne hmmm. Pytanie czy Morawiecki senior z Bielanem i reszta będą mieli odwagę spojrzeć w oczy rodzinie, pierwszej Polskiej ofiary tzw.uchodźcy. Krew tego dziecka jest na rekach Merkel. Przyjmujcie ich ale do własnych domów, na własne utrzymanie i odpowiedzialność. Doskonały pomysł. Jak taki jeden z drugim zamorduje kogoś obojętnie czy z tego domu, który go przygarnął, czy innego to wtedy się nie liczy i nie uznajemy tego morderstwa, a ofiara ma nakaz sądowy, żeby mimo śmiertelnych ran nadal żyć. To rozwiązuje problem.
 • @Husky U nas będą wybuchały petardy i sztuczne ognie a tam bombki. :-) też świątecznie
  Nawet jakby z trzystu Niemców czy Francuzów wyleciało w tego Sylwestra w powietrze,to i tak tępe Szwaby i żabojady niczego się nie nauczą. Dalej będą głosować na starą Angelę i miłośnika staruch-motyla Emmanuela. Będą łazić w kółko w marszach,zalewać się krokodylowymi łzami,skrobać kredkami,nosić bransoletki oraz tworzyć strefy "antygwałtowe"...A u nas taki Polak (nomen omen-ze wskazaniem na tego omena), Gądecki, Boniecki, Kramer czy inny przygłup będzie chciał ściągać na gwałt (sic!) tutaj tego tatałajstwa. I jeszcze jedno zagrożenie-Szwaby podobno kombinują, żeby swoich ciapatych wysłać do specjalnych obozów na Ukrainie. Przez taki polski korytarz oczywiście. I moim zdaniem, to dlatego Kornel rzucił jakiś głodny kawałek o tych korytarzach humanitarnych. Absolutnie nie!!! Ukraina niech sobie przyjmuje ich jak chce(ciekawe co za to dostanie Poroszenko i inni oligarchowie), a my musimy wtedy znów wrócić do wiz dla obywateli Ukrainy i już. Bo nam się to tatałajstwo tu rozlezie.
 • @kula Lis 67 16:20:50
  Tak przerzucają "uchodźców" do Europy.
  Policja przecierała oczy ze zdumienia


  Koszmarne odkrycie hiszpańskiej policji i służb granicznych. Podczas rutynowej kontroli na przejściu granicznym między Hiszpanią a Marokiem funkcjonariusze natknęli się na makabryczne znalezisko. Pod tablicą rozdzielczą jednego z samochodów, którego kierowca próbował przekroczyć granicę znajdował się 12-letni chłopiec.
  Nastolatek najprawdopodobniej pochodzi z Gwinei i, jak tysiące jego rodaków skuszonych obietnicą Angeli Merkel, chciał dotrzeć do Europy w poszukiwaniu lepszego życia. O mały włos jego podróż mogła zakończyć się tragicznie. Jak poinformowały hiszpańskie służby, chłopiec był odwodniony, przestraszony i wycieńczony, a jego kończyny zdeformowane, co sugeruje, że podróżował w ten sposób przez dłuższy czas. Został znaleziony, kiedy hiszpańscy pogranicznicy zaczęli sprawdzać samochód za pomocą specjalnego skanera sensorycznego. Urządzenie pod tablicą samochodu zarejestrowało bicie jego serca.
  - Chłopiec został znaleziony po wyczerpujących poszukiwaniach w miejscu, w którym nigdy byśmy się tego nie spodziewali. Oficer poczuł ciało osoby po tym, jak włożył swoją rękę pod tablicę rozdzielczą. Natychmiast wyrwał „deskę” i wtedy zobaczyliśmy jego – relacjonuje hiszpańska służba graniczna.
  Pochodzący z Maroka mężczyzna, który próbował przewieźć chłopca został zatrzymany.


  http://www.elmundo.es/espana/2017/12/10/5a2d1eadca4741220c8b457d.html
 • @Husky 15:47:18
  Odsłon: 1000955......
  A może zasnął z palcem na przycisku licznika?
 • @Oświat 17:05:42
  Pewnie tak 8-)))
  Jest tu kilku takich
 • @Husky 16:00:02
  Jest lepszy sposób zabezpieczenia przed gwałtem.
  Maska Angeli Merkel.

  Husky
  Merkel zostawiają sobie na deser.
 • ZAORANE
  PiS: odrzucamy próby narzucania tzw. relokacji imigrantów do poszczególnych państw UE.

  Odrzucamy próby narzucania tzw. relokacji imigrantów do poszczególnych państw UE, w tym Polski - napisała w przesłanym PAP komunikacie rzeczniczka Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.
  "Wobec pojawiających się w mediach nieprawdziwych informacji i komentarzy władze PiS i KP PiS oświadczają, że nasze stanowisko w sprawie przyjmowania imigrantów z Afryki oraz Bliskiego i Środkowego Wschodu pozostaje niezmienne" - stwierdził PiS.

  Jak wynika z komunikatu, Prawo i Sprawiedliwość, a także Klub Parlamentarny PiS, nadal opowiadają się "za niesieniem i finansowaniem pomocy humanitarnej społecznościom dotkniętym wojną lub głodem". "PiS podtrzymuje stanowisko sformułowane w poprzednich latach o konieczności udzielania pomocy w miejscu zamieszkania osób poszkodowanych i jednocześnie odrzuca próby narzucania tzw. relokacji imigrantów do poszczególnych państw UE, w tym Polski" - napisano w komunikacie.

  "Wypowiedzi polityków nienależących do PiS pozostają ich prywatnymi opiniami i w żadnych stopniu nie reprezentują stanowiska klubu i partii" - zaznaczono w dokumencie podpisanym przez Beatę Mazurek.
  (PAP)

  16:52, 30.12.2017
 • @Oświat 17:12:58
  A u nas Środe

  https://www.tysol.pl/zdj/zdjecie/6876
 • @Husky 17:13:55
  Bingo tak trzymać żadnego kucykojebca. A opinia Sellina? Przecież on należy do PiSu i powiedział, że korytarze humanitarne to nie problem. Głęboka rekonstrukcja POwinna POlegać na wypierdoleniu Morawieckich i ich żydowskich kuzynów-agentów.
  https://www.timesofisrael.com/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister/
 • @kula Lis 67 17:35:22
  wiecej juz tego nie powie 8-)))
 • @Husky 17:44:14
  Muzułmanie i tak pójdą do piekła. Co za różnica, czy szybciej, czy później ? Życie jednego Polaka Chrześcijanina jest więcej warte niż życie 1 mln muzułmanów. Nie wolno wpuszczać islamu na ziemie chrześcijańskie. Nie wolno naszym przodkom, którzy oddali życie za wiarę pod Wiedniem powiedzieć : Rakka ! Meczety i haremy w Polsce ? Nigdy ! Polacy mają wylatywać na bombach w powietrze ? Jest koniecznością pogonienie precz oszalałe zachodnioeuropejskie elity. Przecież to szaleńcy ! Kontynent potrzebuje odważnych, mądrych, chrześcijańskich liderów, a nie tchórzliwych eunuchów bez rozumu. Greet Wilders, cytat:


  http://www.breitbart.com/london/2017/02/28/geert-wilders-islam-not-religion-totalitarian-ideology/


  Tłum. "Geert Wilders : Islam nie jest religią, jest totalitarną ideologią. Islam jest totalitarną ideologią, nie religią, i w związku z tym prawa zapisane w holenderskiej konstytucji dotyczące wolności religijnych jego nie dotyczą. W obszernym wywiadzie nagranym w styczniu, który pojawił się w mediach podczas weekendu, populistyczny polityk i lider Holenderskiej Partii Wolności (PVV) powiedział, że chociaż Islam posiada wiele cech religii, to ma więcej wspólnego z ideologiami totalitarnymi takimi jak komunizm i faszyzm, i powinien być traktowany jako taki. “ W Koranie nie tylko jest więcej anty-semityzmu aniżeli w “Mein Kampf” – podobnie okropnej książce jaka kiedykolwiek się ukazała, ale jednym z dowodów na totalitaryzm jest to, że z Islamu nie można się wycofać. To jest dowód, że to jest totalitaryzm”, powiedział. “Islam jest ideologią, która nie pozwala na wolność. Popatrzcie, w prawie wszystkich krajach na świecie gdzie dominuje Islam – zobaczycie brak społeczeństwa obywatelskiego, zasady prawa, wolności prasy, praw kobiet, Chrześcijan a nawet, gdy ktoś chce wycofać się z Islamu, apostatów.” “Możecie przestać być Chrześcijanami lub wyznawcami Judaizmu i zostać ateistami lub zacząć wyznawać inną religię ; nie możecie wycofać się z faszyzmu lub komunizmu. I ciągle dzisiaj w Holandii, w Niemczech i arabskim świecie karą za zdradę Islamu jest śmierć. Tego typu myślenie, ten rodzaj kary w ramach ideologii jest czymś, czego nie powinniśmy importować.” Przyznając, że jego opinię podziela mniejszość, że Holandia nie zmieni konstytucji, gdyby jego partia wygrała nadchodzące wybory, sprecyzował ją jako krytykę części idei, nie Muzułmanów. “ Wierzę, że Islam i wolność nie są kompatybilne. Nie mówię o ludziach.” “ Byłem wiele razy w Iranie, Iraku, Syrii, Egipcie oraz Jordanie, i przekonalem się, że żyją tam przyjaźni, uprzejmi i często bardzo interesujący ludzie. Ja nie mam problemów, jeśli chodzi o Muzułmanów, jak sądzi wielu ludzi.” “ Ale wierzę, że ideologia islamska jest bardzo niebezpieczna.” Wilders wyraził również sprzeciw wobec Unii Europejskiej, która, jak powiedział, obdziera narody europejskie z ich suwerenności i skarcił przywódców europejskich za przestrzeganie przez nich doktryny relatywizmu kulturowego. Powołując się na sukces Donalda J. Trumpa w wygraniu prezydentury Stanów Zjednoczonych Ameryki na platformie patriotyzmu i dumy narodowej, Wilders powiedział, że: "państwo narodowe musi być niezależne, potrzebuje własnej flagi i wartości. To nie bigoteria czy rasizm, to jest patriotyzm, a patriotyzm dzisiaj rośnie.” "Więc chciałbym spróbować odzyskać naszą narodową suwerenność, być niezależnym i pozwolić Holendrom, holenderskiemu rządowi i parlamentowi decydować ponownie o naszym własnym losie." Greets dodał, że “ Większość politycznych przywódców nie tylko popiera multikulturalizm, oni są relatywistami w stosunku do kultur i wierzą, że kultury są równe.” I dał taką prognozę : “ Jestem pewny, że nadchodzą ostatnie dni Unii Europejskiej, tak jak zmierzchającego Imperium Rzymskiego. To tylko kwestia czasu.” Wilders okazał się być ogromnie popularnym kandydatem, a PVV partią sunącą po torze do sukcesu zdobycia większości miejsc w parlamencie. Zamiast wykorzystać okazję do dokładnego przeanalizowania idei Wildersa jeszcze przed holenderskimi wyborami w marcu, prasa tymczasem skupiła się na błędzie, który popełnił on podczas wywiadu. Omawiając politykę PVV Wilders powiedział, że inspiracją dla niego był Pym Fortuyn, polityk, który “głosił idee rozwiązania problemów, które głoszę teraz ja i nieszczęśliwie został zamordowany przez radykalnego Islamistę.” Fortuyn został zamordowany przez ekologa, Volkerta van der Graafa, który twierdził, że zastrzelił polityka w celu "ochrony" muzułmanów. Wilders potwierdził ten fakt w tweecie wyjaśniając, że miał zamiar odwołać się do filmowca Theo van Gogha, który został postrzelony i zasztyletowany przez Islamistę w 2004 roku za reżyserię filmu dokumentalnego “Uległość”, która krytykowała traktowanie kobiet w Islamie. W drugim tweecie Wilders dodał, że: "Lewicowi elitarni a przegrani cieszą się z mojego przejęzyczenia, ale my zamierzamy bardzo szybko de-islamizować Holandię i to nie jest przejęzyczenie.”...Jakby Rosja się kierowała sercem to by miała w Czeczenii kalifat czy emirat jakiegoś Daesh czy Talibów czy Al-Kaidy. Rosja się kierowała rozumem i ma Kadyrowa jako autokratę religijnego w Czeczenii - jednak przewidywalnego w zachowaniach muzułmanina. W krajach muzułmańskich demokracja nie funkcjonuje. Musi być dyktator, watażka czy ktoś taki który trzyma całe towarzystwo w kraju za twarz.
 • @Husky 17:13:55
  To jeszcze bym prosił o jasne stanowisko odnośnie korytarzy humanitarnych, bo jakoś w tej kwestii to oświadczenie mnie nie uspokoiło. „za niesieniem i finansowaniem pomocy humanitarnej społecznościom dotkniętym wojną lub głodem” a kiedy taka pomoc będzie dla Polaków ? bo 2100 brutto oznacza biedę i patologie.
 • @Husky 17:17:27
  WYDARZYŁO SIĘ WE FRANCJI... Oby nie wydarzyło się w Polsce (Memento dla demokracji, tolerancji, wyzwolonej kobiecości) W 2015 roku nastolatki o nieeuropejsko brzmiących imionach skatowały młodą francuską kobietę. Za co? Tylko za to, że 21-letnia plażowiczka Angelique... wystawiła swe wdzięki w parku w starosławnym Reims. Gdy patrol ubranych od stóp do głów śniadolicych, nastolatek zażądał, by niemal naga, zażywająca kąpieli słonecznej kobieta się ubrała - wyzwolona i pewna siebie Francuzka rzuciła im wyzwanie. Powstała z koca i hardo postawiła się młodocianym moralistkom. Spięła pośladki, rozcapierzyła niczym zadziorna lwica pazury i wykrzyczała zadziornie "Allez"! To nie miała być jednak zwykła bójka dziewczyn zawiszczących sobie urody, zazdrosnych o chłopaka etc. Tu miała się bowiem rozegrać heroiczna walka podjęta w obronie wartości cywilizacji współczesnego Zachodu. O tak! Stając denude, w krasie wyzwolonej kobiecości, naprzeciwko nieletniej agresorki - dojrzała i dumna Angelique zdecydowała się stoczyć bój o coś nieporównanie ważniejszego niż komfort plażowiczki. Ta dzielna francuska kobieta zamanifestowała w ten sposób poszanowanie imponderabiliów Starego Kontynentu. Niestety, za swą odwagę i determinację, za pokazanie wszem i wobec zgrabnych nóg, a także reszty pięknego, jędrnego ciała, śmiało i bezpruderyjnie wyeksponowanego w kusym bikini - roznegliżowana plażowiczka zapłaciła zdrowiem. Zapłaciła bezlitosnym skopaniem swej delikatnej pupy przez brutalną młodocianą napastniczkę (i kumpele podżegające bezlitosną szesnastolatkę do bójki). Z siniakami, zadrapaniami i innymi znamionami ciężkiego pobicia sprawionego jej przez nastolatkę - nieszczęsna Angelique zakończyła swe plażowanie na oddziale intensywnej terapii. Bracia i Siostry od liberte-egalite-fraternite! Zachciało się Wam pouczać Polskę - kraj, w którym dziewczyny chodzą w mini, a bikini naraża co najwyżej na słowa zachwytu, a nie manto, o standardach demokracji. A ja, przywołując przykład dzielnej Angelique, skatowanej bestialsko za opalanie się w stroju kąpielowym, zapytam: Czy tak ma wyglądać współczesna Europa? Czy młode Francuzki do starości mają zakrywać swe wdzięki w imię "poprawności politycznej"? Czy obywatele Francji zasługują na zaordynowany im przez władzę stan wyjątkowy?
 • @Husky 17:44:14
  11 zakładników wziętych w urzędzie pocztowym w Charkowie. Sprawca ma ładunki wybuchowe. Mężczyzna, który najprawdopodobniej ma przytroczone do ciała ładunki wybuchowe, wziął 11 zakładników w urzędzie pocztowym w Charkowie na wschodzie Ukrainy - poinformowała policja. Wśród zakładników jest dwoje dzieci.
  Według agencji Interfax-Ukraina część zakładników została już uwolniona.

  Mężczyzna, którego tożsamość nie została jeszcze ustalona, zachowuje się spokojnie, nie postawił dotąd żądań i pozostaje w kontakcie z policją za pomocą telefonów zakładników - powiedział szef regionalnej policji Ołeh Bech.

  Nagrania telewizyjne z miejsca zdarzenia pokazują policjantów i radiowozy rozstawione w pobliżu dwukondygnacyjnego budynku poczty w północno-wschodniej części miasta. Miejsce to zostało odgrodzone.

  Robimy wszystko, by utrzymać kontakt z tym mężczyzną i wszystko, co konieczne, by doprowadzić do uwolnienia przetrzymywanych przez niego ludzi – dodał Bech.

  Obawy sprawcy budzi niedawna wymiana jeńców między władzami ukraińskimi a prorosyjskimi separatystami w Donbasie. Zdaniem mężczyzny należało uwolnić więcej więźniów.
 • @Husky 17:13:55
  Nie tylko przymusowej ale dobrowolnej również. Na wschodzie mamy nie sprowadzonych do kraju swoich rodaków. To nasz obowiązek !! Oni bardziej cierpieli i cierpią . Najeżdżają nas nieroby i barbarzyńcy szukający łatwego życia na cudzy koszt. Nasze zobowiązanie to Rodacy na wschodzie. W budżecie powinien powstać fundusz na sprowadzenie wszystkich Rodaków ze wschodu. Nie można kosztem naszych Rodaków sprowadzać do Polski muzułmanów. Podobno jest to 15 tys. rodzin . Każdy przyjęty muzułmanin to przyjęcie 10 kolejnych tzw rodziny. Jak są w nich dziewczynki to trzeba to również przemnożyć wielokrotnie. To powinien być rok szczególny obchodów naszej wolności i niepodległości, który powinniśmy świętować razem z naszymi zesłańcami wszystkimi Rodakami, którzy pozostali na tej nieludzkiej ziemi.
 • @Husky 17:44:14
  Jest w świecie islamskim bractwo które jest bardzo wpływowe i silne, nosi nazwę Bractwo Muzułmańskie. Siedzibę ma w Kairze.
 • @Husky
  Warto powiedzieć, że część "imigrantów" likwiduje kwasem swoje linie papilarne aby nie można było ustalić ich prawdziwej tożsamości.
 • @Husky 17:44:14
  1. Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.
  2. Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii (prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne)
  3. Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.
  4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego (co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach).

  5. Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku (jak rozumiem japońskie tłumaczenie).

  6. Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.

  7. Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.

  8. Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich.

  9. Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.
  10. Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować tylko w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
  11. Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
  12. W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
  13. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
  14. Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się nie japońskie firmy.
  15. Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.
  16. O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.
  17. Japonia nie akceptuje praw szariatu.
  18. Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.
 • @Husky to u Ciebie!
  W Londynie w strefach "No-go Zones" noże i kwas!


  http://www.breitbart.com/london/2017/12/29/london-no-go-zones-acid-revealed/

  Dostawcy (kierowcy) w Londynie mówią, że pracować w "No-go Zones" jest zbyt niebezpiecznie. Kwas i ataki nożowników. W islamskich dzielnicach - zaraza korupcji. No lemingi, korupcja to wasza specjalność, więc udanych wycieczek do Londynu, zmienią wam kwasem buźki ha ha, może wypłyną wam oczka, bo kwas to kwas, a o nożach już i nie warto pisać, wiadomo: mogą pozbawić główki itp.
 • @kula Lis 67 19:32:20
  Coś się świeci.
  Na ulicach antyterroryści,policja i wojsko
 • @Husky 19:48:07
  Stolica Apostolska przyjęła program ONZ „Globalny Pakt na rzecz Migrantów i Uchodźców”. Franciszek wzywa do ułatwienia imigrantom sposobu dotarcia do kraju docelowego, ułatwienia procedury łączenia rodzin, by imigrant mógł sprowadzić nie tylko małżonkę i dzieci, ale także dalszą rodzinę. Episkopat wydał komunikat, w którym upomniał się o działania władz polskich na rzecz tworzenia tzw. korytarzy humanitarnych. Rząd RP nie powinien ulegać tej presji, ale łatwo nie ma. Problem jest poważny, bo Polacy nie wybrali nikogo z Episkopatu do rządzenia państwem!!!
 • @Husky 19:48:07
  EUROTUMANY, dlaczego przebogate kraje arabskie jak Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie, Katar, NIE PRZYJĘŁY ANI JEDNEGO IMIGRANTA, DLACZEGO ?! W Dubaju stoi tysiące wolnych apartamentów, meczety...No i dlaczego Kornel potwierdził, że Mateusz jest zwolennikiem korytarzy? Dlaczego bankster sam nie zabiera głosu? Skandal, PiS jednak będzie przyjmowało uchodźców!!!!

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/kornel-morawiecki-mateusz-przekonany-korytarzy-humanitarnych-dla-uchodzcow/
 • @Oświat 17:05:42
  Tak dla konfrontacji
  jeśli chodzi o odsłony  https://www.similarweb.com/website/neon24.pl
 • @Husky 19:48:07
  Jeżeli pani Mazurek prawdę prawi, to dlaczego senior najstarszego prywatnego haremu w III RP jeszcze nie siedzi? spróbujcie tylko przyjąć pod pozorem korytarzy humanitarnych rodzin i setek krewnych biednych, "syryjskich" leczonych w Polsce sierot, kto za to zapłaci? znowu Polacy dali się wam oszukać. Referendum ! Referendum !!! REFERENDUM !!! To czy PiS (czy inne partie) sprowadzi muzułmańskich nachodźców pod przymusem, czy dobrowolnie, "korytarzami" czy "podkopami" nie ma znaczenia.
 • @Husky 19:48:07
  Jeżeli wciąż mydlą oczy i nie chcą powiedzieć wprost, co myślą o korytarzach, to wniosek jest prosty: myślą to samo co Gowin. Tylko on miał to chociaż odwagę powiedzieć, a oni nie.
 • @kula Lis 67 20:52:05
  Ciekawe dlaczego Pan Premier się nie wypowiada...
  Zaczyna się przemilczanie niewygodnych tematów?
 • @Husky 19:48:07
  Madam Mazurek, czy o korytarzach madam świadomie przemilczała? Czy madam zakłamuje rzeczywistość świadomie, czy udaje i wciska ludziom kit? Madam Mazurek, uderz w stół, a nożyce podskoczą! Madam, przyznaj się, sprowadziliście ciapatych, bo to duża kapucha, no i eskimosi tak chcieli, np. Jonny-flacha Daniels z beretem! A Kornel potwierdził w TVN24, że syn popiera korytarze. A jakby ktoś chciał wiedzieć, co sądzi Kaczyński, to już dawno mówił, że popiera korytarze:

  http://www.rp.pl/Polityka/170319410-Kaczynski-Popieram-utworzenie-korytarzy-humanitarnych.html

  A tak dokarmia banderowców pieniędzmi Polaków!


  http://telewizjarepublika.pl/program-500-rowniez-dla-ukraincow,37816.html
 • @Husky 20:59:32
  Tate Kornel potwierdził w TVN24, że syn popiera korytarze.
 • @kula Lis 67 20:41:02
  Ciekawe, jak czują się rodziny ofiar zamachów terrorystycznych w Niemczech albo Niemki zgwałcone przez "uchodźców", kiedy od 2 lat w swoich mediach słyszą, że to Polska jest dla Europy największym problemem i stanowi zagrożenie większe niż terroryści z ISIS.
 • @kula Lis 67 20:31:40
  Podczas gdy w nowoczesnej Europie przed Sylwestrem mobilizują setki tysięcy policjantów, stawiają betonowe zapory i organizują strefy "Tylko dla kobiet", my w Kaczystowskim Ciemnogrodzie......... zastanawiamy się jakiego wybrać szampana.
 • @Husky 20:59:32
  Wystarczy tylko raz otworzyć tak zw. korytarz, a tym korytarzem będą Polsce wciskać na początek tysiące, a potem ruszy lawina nie do opanowania. Żadnych korytarzy. Zachodnia Europa zalana, nie radzi sobie.
 • @kula Lis 67 21:16:10
  Informacja z Niemiec: rajstopy anty-gwałty
  NIE chronią przed 'uchodźcami', którzy wcześniej mieli już randki z kozami i owcami.

  'Uchodźcy', którzy mieli już wcześniej kontakt z wielbłądami uważają je nawet za romantyczne!!

  Przekażcie osobom, które jadą na Sylwester do Niemiec czy Francji

  https://pbs.twimg.com/media/DSTy3lRXUAAasYH.jpg
 • @Husky 20:59:32
  Bielan, Morawiecki, Gowin, Sasin mówi o sprowadzaniu migrantów, to nie są szarzy posłowie, vice-premier, senator, senior sejmu, coś w tym jest powinien coś powiedzieć chyba prezes Kaczyński, my Polacy chcemy wiedzieć. Jeżeli władze zgodzą się na przyjmowanie uchodźców będzie to ogromnym błędem. Bez względu na to, czy rząd nazwie to korytarzami humanitarnymi, czy określi w jakikolwiek inny sposób, będzie to przyjęcie uchodźców. Korytarze humanitarne to w rzeczywistości przyjęcie uchodźców bez nazywania tego wprost. Jeżeli PiS się na to zdecyduje, popełni błąd. Nie łudźmy się, nikt społeczeństwu nie powie wprost, że przyjmujemy imigrantów.

  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/305259850-Uchodzcy-Rzad-ulegnie-namowom-papieza-ws-korytarzy-humanitarnych.html
 • @Husky 20:59:32
  Ważne jest stanowisko PiS, ale ważniejsze rządu. Gdzie jest premier? Wicemister spraw zagranicznych Szymański mówi tak, jak Mazurek, a minister spraw zagranicznych Waszczykowski opowiada się za korytarzami. Wicepremier Beata Szydło jest przeciwko, a wicepremier Gowin popiera korytarze. Wszystko to wypowiedzi publiczne w ciągu 3 dni. A premier Morawiecki siedzi cicho. Gdyby opozycja była mądrzejsza, już leciałyby wióry z tego rządu. Wszystko to jest bardzo niepokojące.


  Obudźcie się! Imigranci islamscy są już w Polsce! Te dane przerażają. Cicha relokacja?


  https://gloria.tv/article/bh649fWQr6Vg1awhQo64TBnLe%20%20%EF%84%AA
 • @kula Lis 67 21:35:46
  Czy rok 2018 będzie rokiem korytarzy humanitarnych dla młodych niemieckich kobiet uciekających do Polski przed przemocą migrantów
  Merkel ? Skoro Niemcy w panice próbują teraz na gwałt otwierać "strefy ochronne" dla kobiet ("Schutzzonen") ?
  Przyjmijmy 7.000 młodych Niemek.

  https://pbs.twimg.com/media/DSUFkJEWkAIkk4e.jpg
 • @Husky
  I dlatego pisowcy przepychają przymus szczepień dorosłych bo będą korytarze humanitarne i islamscy imigranci z chorobami.
 • @Nibiru 22:21:50
  Śniegu to ja nie widziałem od wielu, wielu lat.
  No chyba że w telewizji 8-))))
 • @Nibiru 22:30:41
  8-)))
 • @Husky 21:37:59
  Szczyt bezczelnej manipulacji!., Goebbels i Urban razem. No i gdzie to oświadczenie Morawieckiego? Nic takiego tu nie ma. W tytule o Morawieckim, w treści tylko streszczenie wypocin Kopcińskiej, bez wzmianki o tym, że nie odcięto się od zapowiadanych "korytarzy". Pozostaje niezmienne? To skąd w dużych miastach są całe tabuny śniadych? A może korytarze humanitarne już działają tylko PiS "zapomniał" o tym powiedzieć. I nie mówcie, że to wszystko są studenci.Nas nie interesuje stanowisko spadu po PO w sprawie uchodźców, nas interesuje stanowisko PiS w sprawie korytarzy. Niech PiS nie kręci, tylko powie kiedy otwiera korytarze. Musimy się przygotować. Ponoć PO z Łodzi odnowiło kontakty z p.rzecznik...A kiedyś była taka lojalna. Dopiero potem zdradziła. A tak w ogóle to kto to w ogóle jest? Jak to możliwe, że jakiś zgniłki z PO pełnią funkcje w rządzie? Japa staremu Kornelowi się nie zamyka. Wczoraj powiedział, że PO i .N donoszące na Polskę do Brukseli to nie Targowica, i że jego syn podziela tę opinię. Normalnie szczękę zbierałem z podłogi. Będę pytał z uporem maniaka, bowiem przy filofrankowych postbanksterach trzeba mieć ultrajasną wykładnię przedmiotu analiz. Co z końmi trojańskimi emigracji islamskiej, tj.tzw. korytarzami humanitarnymi? Oczywiście, że stanowisko rządu w sprawie przymusowej relokacji się nie zmienia. Co innego dobrowolne korytarze. Te już dogadali z episkopatem i z Brukselą. Korytarze humanitarne to współczesna wersja korytarza eksterytorialnego, którego Hitler zażądał od Polski w 1939 roku. Kreatorzy NWO doskonale wiedzą, jak rozmiękczyć opór takich państw, jak Węgry i Polska. Lewacy w ONZ opracowali projekt, który został zaakceptowany przez Stolicę Apostolską. Zostały rozesłane szczegółowe dyrektywy do Episkopatów w całej Europie. Nasz przyjął to w listopadzie 2017 na KUL w Lublinie. Potem były naciski lewackich biskupów, min. Nycza na Rząd RP. A wiadomo, że religijny rząd miał ogromny kłopot z odmówieniem. Teraz myślę, że ta zgoda już jest dana, dlatego udają głupa. Wyborcy dostaną furii, jeśli to prawda. A Gowinowi chyba sodowa ostatnio uderza do głowy. Tyle, że jak z rządu wychodzą jakieś fatalne pomysły to praktycznie można być pewnym, że to pomysł Gowina. Należy zmienić ordynację by zwycięzca miał większość.
  Przypominam, że w marcu rusza unijny (niemiecki) projekt wynajmowania kwater u Polaków mieszkających przy granicy. Pecunia non olet, więc chętnych nie brakuje. Będą nadal brać socjal niemiecki, mieszkać i wydawać w Polsce. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że to Islamiści ze swoim zwyrodniałym prawem szarijatu.
 • @Husky 21:37:59
  https://wpolityce.pl/polityka/374230-wazne-slowa-rzeczniczki-rzadu-stanowisko-polski-ws-uchodzcow-pozostaje-niezmienne-wiemy-ze-najlepsze-co-mozna-robic-to-pomagac


  Ps..Mam wrażenie, że " KTOŚ " gra rękami Morawieckiego, Gowina , Bielana na rozbicie rządu i przedterminowe wybory. A czy rząd ulegnie naciskom Nycza i Watykanu i otworzy korytarze "humanitarne" ? , które są zawoalowaną formą relokacji. Dlaczego w tej sprawie nie ma zapowiedzi rządu ? Żaden Polak już więcej nie uwierzy islamskiemu PiS. Kłamiecie jak PO. Nie dla kolonizacji islamskiej w Polsce. Ani jednego. Żadnych rzekomo chorych, dzieci, kobiet, nikogo. Morawiecki, Gowin i Bielan won do Syrii. Nawet nie myślcie o tym żeby chociaż jednego koziegosyna sprowadzić do Polski, bo wyjedziecie od koryta szybciej niż to wam się wydaje.
 • @Husky 21:37:59
  Afrykanie robią burdel w metrze. Niemcy we własnym kraju już tylko opuszczają wzrok!

  http://polskaracja.com/afrykanie-robia-burdel-w-metrze/?utm_source=onesignal
 • @Husky
  Mąż poseł Scheuring-Wielgus w „nowoczesny” sposób przytula publiczne pieniądze! Zawiadamiamy CBA, NIK i prokuraturę


  http://wprawo.pl/2017/12/30/maz-posel-scheuring-wielgus-nowoczesny-sposob-przytula-publiczne-pieniadze-zawiadamiamy-cba-nik-prokurature/?publisher-theme-comment-inserted=1#comment-68675
 • @Husky
  Niemiecka polityk chce wprowadzenia szariatu w RFN: jest „absolutnie kompatybilny” z obowiązującym prawem. Sawsan Chebli to urodzona w Berlinie muzułmanka pochodząca z rodziny palestyńskich imigrantów. „Mój ojciec jest pobożnym muzułmaninem, słabo zna niemiecki, nie umie pisać ani czytać, ale jest lepiej zintegrowany niż wielu członków AfD, którzy kwestionują naszą konstytucję” – powiedziała Chebli w wywiadzie dla Frankfurter Allgemeine Zeitung. Tak oto metodą małych kroczków i przy wykorzystaniu terroru polit-poprawności, który zastąpił zdrowy rozsądek, islamizacja Europy postępuje z każdym dniem. Lewicowe oszołomy piszą elaboraty na temat polskiej islamofobii wynikającej z nieprzepracowanego antysemityzmu i współodpowiedzialności za Holokaust. Fakty nie docierają do ich zideologizowanych móżdżków, a fakty są takie: muzułmanie dążą do wprowadzenia swojego religijnego, okrutnego prawa na całym świecie. Deklarują to w sposób otwarty, tak jak ten imam na filmie, który oświadczył: „To nie jest kwestia tego, czy będziemy wam przeszkadzać. Pewnego dnia prawo szariatu zostanie także wprowadzone w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allach, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce wasz reżim zostanie usunięty i ludzie będą szczęśliwsi. Wiesz na pewno, że w Polsce macie sekularne prawo, rządy tzw. liberalnej demokracji, a w tym nie ma żadnych trwałych wzorców, czy modeli . Wszystko wynika u was z rozdziału państwa od Allacha. W niektórych krajach przyjmuje to już nawet formy anarchii. Te wszystkie ekonomiczne pokusy, jak alkohol, pornografia, hazard, a nawet prostytucja stały się lukratywnymi przedsięwzięciami gospodarczymi, a to wykorzystuje instynkt prokreacji. Islam usunie te pokusy, a wtedy będzie wystarczająco dużo pieniędzy na edukację, ochronę zdrowia i całą resztę. Teraz żyjecie w systemie nastawionym na wykorzystywanie człowieka. Jedyną drogą do przetrwania na tej planecie będzie uczynienie tego wszystkiego nielegalnym, wprowadzenie islamu i szariatu (…) Wy, chrześcijanie wierzycie w zasadę „co cesarskie cesarzowi, a co boskie Bogu”. Jeśli przyjmiemy, że cesarz jest muzułmaninem wprowadzającym prawo szariatu, nie powinniście mieć z niczym problemu.”

  https://youtu.be/mpwHhRgFzes


  Źródło: breitbart.com, youtube


  Ps...Aby zostać lewakiem należy mieć iloraz inteligencji mniejszy od ameby, kleszcza, czy owsika a może tasiemca. Ponieważ każde wymienione stworzonko jest na tyle inteligentne, że stara się przeżyć i zna swoją płeć, co odróżnia je od lewaków, które uparcie dążą do sprowadzenia na siebie zagłady.
 • @Husky
  Druty kolczaste, płot pod napięciem, walka wręcz. Tak węgierscy bracia walczą z nielegalnymi imigrantami [WIDEO]...Od kilku lat Węgrzy walczą z najazdem nielegalnych, islamskich imigrantów, którzy przez ich granicę próbują wedrzeć się do Europy. Pomimo wyjątkowej agresji muzułmanów, ataku na ludność cywilną, kradzieży oraz dyktatu Unii Europejskiej, Węgrzy wzięli sprawy w swoje ręce i zablokowali imigrantom nielegalny szlak. O obronie węgierskiej granicy opowiada László Toroczkai, burmistrz przygranicznego miasta Ásotthalom. W 2015 roku przybyła do nas dziennie 9000 imigrantów i mogli sobie przechodzić po prostu przez płot, który stanowi granicę między Węgrami a Serbią. Jest on również granicą Unii Europejskiej i strefy Schengen. Była to szalona sytuacja, ponieważ wówczas każdy mógł się przedostać przez granicę bez żadnej kontroli. Nikt nie chciał bronić tej granicy – opowiada Toroczkai. – Mój dom znajduje się najbliżej granicy, mieszkam jedynie parę metrów od płotu granicznego. Niemal codziennie pojawiali się imigranci, którzy chcieli włamywać się do naszych domów czy ogródków. Węgrzy wzięli sprawy w swoje ręce i nie zważając na rozkazy UE włodarzy UE, islamskim imigrantom zablokowali jeden ze szlaków, którym docierali do Europy. Jednak jak podkreśla burmistrz Ásotthalom, ochrona granicy serbsko-węgierskiej nie jest wystarczająca w walce z „nachodźcami”. Obecnie policja terenowa pilnuje płotu, aby nie uległ zniszczeniom, ponieważ przemytnicy obserwują granice, aby przerzucić ludzi na naszą stronę, gdy nikogo nie ma wyjaśnia László Toroczkai i zaznacza, że sam płot nie rozwiązuje problemu napływu nielegalnych imigrantów.


  https://youtu.be/sR6QQkOG4bE

  Ps..Po prostu brawo! Tym warto się chyba zająć na portalu: dotąd (za Szydło) rząd zgłaszał zdecydowane NIE imigrantom (wszystkim), teraz (za bankstera Morawieckiego) rząd zgłasza "raczej nie" imigrantom …niezweryfikowanym pod względem terroryzmu (w domyśle: inni mogą być). Ot, takie delikatne przesunięcie akcentów a głupi autochtoni może nie zauważą różnicy.
 • @Husky
  Bostońska Orkiestra Symfoniczna ma zmienić repertuar. Powód? Za dużo utworów skomponowanych przez białych mężczyzn! Ponad 60 muzyków podpisało się pod apelem, w którym żądają, aby Bostońska Orkiestra Symfoniczna zmieniła swój repertuar, gdyż jest w nim zbyt wiele utworów skomponowanych przez białych mężczyzn. Sygnatariusze apelu (m.in. wykładowcy Harvard University i Berklee College of Music) wskazują, że repertuar przewidziany na sezon 2017-2018 „nie wykazuje zróżnicowania i innowacyjności”, gdyż spośród 73 utworów tylko jeden został skomponowany przez kobietę, a pozostałe 72 zostały skomponowane przez białych mężczyzn. Zdaniem osób podpisanych pod apelem jest to niewłaściwe, więc domagają się, aby Bostońska Orkiestra Symfoniczna włączyła do swojego repertuaru utwory skomponowane przez kobiety i kolorowych. Genialny pomysł, prawda? Wyrzućmy do kosza partytury Mozarta, Beethovena, Schuberta, Prokofiewa, Straussa, Czajkowskiego, Szopena, Mendelssohna, Wagnera, Ravela, Rachmaninowa i innych białych mężczyzn, których utwory znalazły się w „nie wykazującym zróżnicowania i innowacyjności” repertuarze Bostońskiej Orkiestry Symfonicznej. Zastąpią je kompozycje na tam-tamy i wszyscy będą szczęśliwi. A w ogóle po co komu orkiestra symfoniczna? Przecież to symbol supremacji białej rasy. Orkiestrę rozpędzić, a budynek przerobić na schronisko dla uchodźców, albo na magazyn dla burzonych pomników Konfederacji. To dopiero będzie prawdziwa innowacyjność!

  Źródło: bostonglobe.com
 • @Husky
  Tak zwane "korytarze humanitarne" już są rzeczywistością. ONZ przy pomocy UE dopiął swego !!! Pierwsze przerzuty muzułmanów z Libii do Włoch miały miejsce przed dwoma tygodniami. Od tego czasu samoloty transportowe wojska lądują w odstępach godzinnych we Włoszech i innych krajach Europy przywożąc nielegalnych uchodźców którzy od tego czasu stali się legalnymi !!! Wymiana narodów Europy jest już w pełnym toku. Dzisiaj zaśniesz w swoim kraju a jutro obudzisz się już w kalifacie islamskim !!! Wybudowali meczet i miliony Polaków nie protestowały, przypłyną miliony, nikt nie zaprotestuje, jak wyrżną miliony, już nie będzie miał kto protestować. Szczęśliwego Nowego Roku, póki co.
 • @Husky 23:38:31
  W Szwecji powstanie organ zwalczający przemoc wobec… muzułmanek. Będą walczyć kredkami? Od czasu gdy do Szwecji przybyły setki tysięcy islamskich imigrantów, przestępczość w tym kraju wzrosła o ponad 900% oraz powstało ponad 60 stref szariatu. Z obawy przed islamską agresją policjanci odchodzą ze służby, a rodowici Szwedzi uciekają z kraju. Zamiast rozwiązać kwestię islamskiej przestępczości i deportować muzułmanów z kraju, Szwedzi bredzą o tolerancji, równouprawnieniu i powołują do życia dziwne urzędy. Jednym z nich jest tzw. Urząd Równości, który 1 stycznia 2018 rozpocznie swoją pracę w Goeteborgu. Oficjalnie będzie przeciwdziałał przemocy wobec muzułmanek, które padają ofiarą tzw. „kultury honoru”. Przemoc wobec kobiet oraz ta związana z kulturą honoru to wielki, trudny do zwalczenia, społeczny problem w Szwecji. Rozbija on życie zarówno kobiet jak i dzieci mówi minister ds. równości Asa Regner i zaznacza, że w do pracy w urzędzie powołano 70 pracowników. Na czym dokładnie będzie polegała walka z islamskim fundamentalizmem? Jeszcze nikt tego szczegółowo nie zdradził. Ale biorąc pod uwagę Szwedzką bezradność w walce z islamską przestępczością, możemy mieć pewność, że Urząd Równości będzie kolejnym marksistowskim tworem, którego celem będzie usprawiedliwianie fundamentalizmu islamskiej mniejszości, która z biegiem czasu stanie się większością w Szwecji. Przecież to standard marksizmu kulturowego, którym kieruje się tamtejszy establishment. Poza tym jak nowy urząd może działać skutecznie, skoro szwedzcy policjanci odmawiają interwencji w dzielnicach szariatu? Przecież to nie pracownicy urzędu, a policjanci będą bezpośrednio interweniować, gdy jakaś muzułmanka będzie padała ofiarą agresji? A zatem od 1 stycznia długopisy i kredki idą w ruch. Poza tym, zamiast walczyć z islamską agresją wobec muzułmańskich kobiet, może warto by było powalczyć z islamską nienawiścią wymierzoną w stronę rodowitych Szwedów?
 • @Husky
  Polaków mogą uspokoić już tylko osobiste, jednoznaczne oświadczenia Premiera i Prezesa...Tak, jak 70 proc. Polaków, NIE CHCĘ w mojej Ojczyźnie ŻADNYCH MIGRANTÓW z żadnych relokacji ani z jakichkolwiek pokazówek islamskich „humanitarnych korytarzy”!

  NIE CHCĘ !!!

  Osoby spoza PiS wzburzyły społeczne nastroje przeciwko PIS i jest to już trudne do uspokojenia. Oświadczenia rzeczników rządu i PiS, jak wynika z burzy na portalach społecznościowych – nie pomogły.

  Myślę, że uspokoić stan wrzenia i irytacji po nieodpowiedzialnych i samowolnych wypowiedziach niektórych osób z naszej strony politycznej, mogą już TYLKO JASNE i JEDNOZNACZNE OSOBISTE oświadczenia Premiera Mateusza Morawieckiego i Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, odcinające się od pomysłów o relokacji i od pułapek „humanitarnych korytarzy”. Proszę o to w imieniu Wyborców.


  autor: Prof. Krystyna Pawłowicz
  Poseł Prawa i Sprawiedliwości.

  Ps...Brawo, pani Krystyno! Zwycięstwo PiS w 2015 zawdzięcza tylko zdradzie PO i zgodzie na przyjecie iSSlamistow! Ludzie, mnie włączając byli PRZERAŻENI wlewająca się do Europy dzika tłuszczą, PiS stanowczo zadeklarował ze nie przyjmiemy tej zarazy u siebie i przez 2 lata dotrzymywał słowa! Pytanie jest, skąd nagle ta nagła zmiana? Makrela zadyndała zwitka ojro, czy lewacki papcio z Watykanu uruchomił swoich Nyczów i Gądeckich. Nie dla kolonizacji islamskiej w Polsce. Ani jednego. Żadnego rzekomo chorego, kobiety, dziecka, nikogo. Nigdy więcej islamskiego PiS. Nawet nie myślcie o tym żeby chociaż jednego koziegosyna sprowadzić do Polski, bo wyjedziecie wszyscy od koryta szybciej niż się to wam w Warszawie wydaje. Doprowadzimy do tego, że wszyscy wylecicie na pysk i będą przedterminowe wybory. Po pierwsze to imigrantów z Syrii jest 10%, i oni po wojnie już wracają do swego kraju, reszta to centralna Afryka. Po drugie to nie Polska wywołała tam wojnę, więc nie musimy nikogo przyjmować. Po trzecie to żydowski zbrodniarz, złodziej i oszust lewak Soros ich sprowadza.
 • @kula Lis 67 10:27:47
  W kwestii przyjmowania niewielkiej liczby imigrantów, symbolicznej wręcz, pozwolę sobie przypomnieć przysłowie,
  a przysłowia są mądrością narodów przecież.
  - Kropla drąży skałę.
 • @kula Lis 67 09:50:32
  A może w Niemczech na Sylwestra niech stworzą strefy:
  Nur für Deutsche
 • @Husky 10:43:09
  W Anglii, chyba w 2015r. Polka została zarżnięta przez męża inż. z Iraku. Poznałem, z konieczności tych muzułmanów: 90% to czuby, mimo, że mieszkają na Zachodzie. W Kanadzie, rodzina utopiła w Niagarze 4 (albo 3 córki) bo chciały żyć po zachodniemu; także brat zastrzelił siostrę z tego samego powodu.
 • @Husky 10:43:09
  W kraju za Odrą nie prowadzi się żadnej dyskusji...każdy kto łączy mordy islamskich nachodżców z imigracją tzw. uchodźców natychmiast okrzyczany jest faszystą i rasistą. Media oskarżają wprost przeciętnych Niemców o złe taktowanie dotkniętych traumą ofiary wojny dlatego powodują u nich agresję,więc sami są sobie winni...Islamski morderca zasługuje co najwyżej na zrozumienie i współczucie.
 • @Husky 10:43:09
  Jeśli kontynuowana będzie polityka "otwartych drzwi" lub dojdzie do nagłych fal imigracyjnych (takich jak ta w 2015 r.) będziemy mieć w Europie aż 76 mln (czyli 14 proc.) mahometan. Można się spodziewać dalszej imigracji, ponieważ kraje muzułmańskie przeżywają demograficzny boom. W Pakistanie co roku przybywają 3 mln mieszkańców, a w Egipcie 2 mln. Żeby zaspokoić ich potrzeby, w tym ostatnim kraju należałoby codziennie oddawać do użytku 5 tys. mieszkań i 10 szkół. Nie ma na to obecnie najmniejszych szans, dlatego presja imigracyjna na Stary Kontynent z Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu i Azji Środkowej będzie stale rosła...
  http://niedziela.pl/artykul/134481/nd/Islamska-przyszlosc-Europy
 • @
  Serce me raduję się, na koniec roku 2017 dwóch najzajadlejszych PiSuarów neonowych zaczyna widzieć kłodę w oku PiSu :))

  Dobrze to zapowiada na Nowy Rok 2018, oczekuję w Nowym Roku notek, że POPiS to to samo zło :))))))))))))))))
 • @wk..ny 12:12:46
  Od samego początku sprzeciwiamy się koncepcji mechanizmu relokacji. Jednostronne narzucanie takiego rozwiązania na państwa członkowskie jest zaprzeczeniem zasad wspólnoty. Nasze zdanie w tej sprawie nie zmieniło się ani na jotę i nie ulegnie zmianie również po rekonstrukcji rządu. Nie pozwolimy na narzucanie nam złych propozycji, które nie pomagają rozwiązać problemu u jego źródła

  Premier
  Mateusz Morawiecki‏
  31.12.2017


  Amen
 • @kula Lis 67 11:12:46
  The first German women are already on the way to the New Years Eve party at the Brandenburger Tor in Berlin.
  Of course protected!

  https://pbs.twimg.com/media/DSXyu7zVoAAh7Ed.jpg
 • @Husky 10:55:20
  Imigranci zasypali skargami niemieckie sądy. Do sądów administracyjnych w Niemczech napływa coraz więcej skarg imigrantów, którym niemieckie władze odmówiły azylu. W 2017 roku liczba skarg wzrosła do 200 tysięcy, czyli o połowę więcej w porównaniu z 2016 rokiem powiedział agencji dpa szef organizacji sędziowskiej.
  Lawinowo wzrastająca liczba skarg do rozpatrzenia staje się coraz większym problemem dla łącznie 51 niemieckich sądów administracyjnych pierwszej instancji podkreślił przewodniczący Niemieckiego Stowarzyszenia Sędziów Sądów Administracyjnych Robert Seegmueller, którego wypowiedź opublikowała w niedziela agencja dpa.
  W jego ocenie nie wystarczy zapowiedziane wzmocnienie personelu tych sądów o 400 pracowników do około 1700 osób. Jak powiedział, władze landów muszą rozważyć dalsze zwiększenie liczebności personelu.
  Seegmueller podkreślił, że masowy napływ imigrantów do Niemiec obnażył słabości niemieckiego prawa procesowego. Wskazał, że zbyt powolne są np. procedury dowodowe, a sądy drugiej i trzeciej instancji nie radzą sobie ze sprawnym i wyczerpującym odpowiadaniem na pytania merytoryczne i prawne, przez co nie tworzą ogólnokrajowych wytycznych dla tego typu postępowań. Niekonsekwentne orzecznictwo oraz opóźnione wydawanie decyzji to znaczące źródło dodatkowych postępowań dodał Seegmueller. W 2015 roku do Niemiec przybyło 1890 tys. migrantów, w 2016 roku 280 tys., a w tym roku według rządowych szacunków ma to być mniej niż 200 tys.

  Ps..Oj co za ordnung, a miało być tak sehr gut. I co? Dobry żydowski wuj Soros pewnie wsparł finansowo i instruktażowo. Za tym stoją organizacje Sorosa (Rothschildów), które tej hołocie doradzają oraz finansują ich skargi. W przeciwnym razie skąd by analfabeci wiedzieli co, jak, do kogo i w jakiej formie?
 • @Husky 12:45:18
  https://wpolityce.pl/polityka/374272-premier-morawiecki-jednoznacznie-od-samego-poczatku-sprzeciwiamy-sie-koncepcji-mechanizmu-relokacji-nasze-zdanie-nie-zmienilo-sie-ani-na-jote

  Ps..I znowu to samo. Żadne jednoznacznie! Zamieszanie powstało, bo JK, Gowin, biskupy, Bielan, stary Morawiecki zaczęli urabiać grunt pod korytarze humanitarne. I M. Morawiecki niech o tym mówi, a nie o relokacji. Bo, że relokacji nie będzie, to wiemy! Chodzi o to, że chcą zrobić to samo tylko tylnymi drzwiami! Islamista Morawiecki kłamie. P. prof. Pawłowicz pytała przecież wczoraj czy islamski rząd PiS będzie zwoził do Polski kozichsynów. Odpowiedzi jak nie było tak nie ma. Lewak M. Morawiecki cały czas kłamie. W dniu w którym PiS oficjalnie zadeklaruje chęć przyjęcia tak zwanych uchodźców przegra wybory. Jak wpuszczą uchodźców, to PiSowi z 45% zrobi się 15 % i polityczna śmierć. Nie dla kolonizacji islamskiej w Polsce. Ani jednego. Żadnych rzekomo chorych, kobiet, dzieci, nikogo. Nawet o tym nie myślcie żeby chociaż jednego islamistę tu przywieźć ,bo wyjedziecie od koryta szybciej niż się wam w Warszawie wydaje. Panie M. Morawiecki, czy Polska jest twoją własnością i zakładnikiem twojej zasranej kariery? Dlaczego nie dostajemy odpowiedzi, co z korytarzami? Te oczywiście przez zakrystie będą uruchomione. Jeśli władza unika jednoznacznej odpowiedzi oznacza to ,że zamierza zrobić to o czym nie chce mówić. Czyli oszukuje. No i to stanowisko Kempy czyli jak pod płaszczykiem pomocy przelać forsę do KK. I kim są śniadzi w Warszawie, których tu pełno od 2 lat ministrze M. Błaszczak? M. Morawiecki to były doradca Tuska, więc nic dziwnego, że takie samo krętactwo i matactwo. Dobrze wie, że Polakom chodzi o sprawę korytarzy. Jeżeli o tym nie wspomina, to znaczy, że popiera. Ta wypowiedź mnie kompletnie nie satysfakcjonuje, bo skoro było o relokacji, to ja osobiście a myślę że nie tylko ja, chciałbym teraz usłyszeć coś o korytarzach humanitarnych, bo to chyba jednak są dwie nieco odmienne sytuacje. Byłbym bardzo wdzięczny za jasną odpowiedź i żeby wreszcie rządzący przestali w tej sprawie kluczyć. Jeżeli znów rząd i premier odwracają kota ogonem i unikają jak ognia wypowiedzi na temat korytarzy, to oznacza, że je popierają, tylko boją się przyznać. Więc sprawa bardzo źle wygląda. Dziś to już nie tylko relokacja a polityka przyjmowania jakiejkolwiek imigracji. Państwo Polskie ma obowiązki polskie. Brak warunków do powrotu polskiej imigracji to działania antypolskie, wrogie. I to mówi człowiek który dał 19 mln euro Mercedesowi. Ja się pytam za co? Czy to są reparacje wojenne dla Niemców, że Polacy słabo pracowali w ich fabrykach? Dobrze, że Polakom się nie obniża podatków. Morawiecki stosuje sztuczki pijarowskie i na pytanie, że dal ostatnio 10 mln.euro bankierom, odpowiada że już daliśmy od początku 50 mln.euro. Proszę się przyzwyczajać. Teraz jak pójdziecie do zakrystii by dać na mszę, nie bądźcie zdziwieni obecnością beżowych ministrantów z brodami. Ciapate w Warszawie rozwożą pizzę, Sikhowie budują świątynię. Pytam kto im dal pozwolenie na pobyt i prace? i dlaczego?

  Morawiecki chce przyjąć uchodźców do Polski. Ojciec premiera testuje nastroje Polaków?

  https://www.youtube.com/watch?v=Zk8SQy4Bq-c
  Polecam artykuł> Agentura wpływu, co to jest, kim oni są, jak działają?! Wstęp do tematu

  https://jozefdarski.pl/6330-agentura-wplywu
 • @kula Lis 67 13:52:55
  https://jozefdarski.pl/6330-agentura-wplywu

  Ta witryna jest nieosiągalna,może być tymczasowo niedostępna

  Strona internetowa pod adresem https://jozefdarski.pl/6330-agentura-wplywu
 • @Husky 14:00:51
  U mnie dostępna. https://jozefdarski.pl/6330-agentura-wplywu
 • @Husky
  https://wrealu24.pl/wp-content/uploads/2017/12/cenzuraszwecja.jpg
  To koniec Szwecji! “Już po nas, są ich tysiące. Nic nie możemy zrobić!”.. Szwecja rozszarpywana jest na strzępy przez muzułmańskich imigrantów i uchodźców. Policja błaga o pomoc i niedługo kraj będzie potrzebował zbrojnej interwencji z zewnątrz, żeby uniknąć humanitarnej katastrofy pisze duński aktywista ruchu antyislamizacyjnego Nicolaia Sennels w tekście, jaki ukazał się na stronie 10News, cytowany przez portal Euroislam. Niedawno szef szwedzkiej policji Dan Eliasson przed kamerami telewizji alarmował, że służby nie są już w stanie utrzymać porządku w kraju i proszą o wsparcie wszystkie „pozytywne siły”. Okazuje się, że nie jest przesadzone wezwanie, ponieważ z raportu, który wyciekł do mediów wynika, że liczba niebezpiecznych stref („no-go”) we Szwecji zwiększyła się do 61. Komisarze policji mówią wręcz o panującym na ulicach bezprawiu, a siły bezpieczeństwa Säpo ostrzegają o “tysiącach islamistów” w kraju. O powadze sytuacji świadczy także fakt, że rzeczywistość w czarnych barwach przedstawia także wielu ekspertów. Obawiam się, że to koniec dobrze zorganizowanej, porządnej i egalitarnej Szwecji, jaką znaliśmy dotychczas. Osobiście nie byłbym zaskoczony, gdyby wybuchła w niej wojna domowa w takiej czy innej formie. W niektórych miejscach już się ona zaczęła ocenił ekspert ONZ ds. zdestabilizowanych obszarów i sytuacji kryzysowych, Johan Patrik Engellau. W najbardziej dotkniętych dzielnicach ekstremiści przejęli kontrolę. Poczucie praworządności, bezpieczeństwa i spokoju zagrożone jest faktem, że siły policyjne przestają sobie radzić, a sytuacja stale się pogarsza, już nic nie możemy zrobić. Szwecja jest w katastrofalnej sytuacji dodaje Per Magnus Ranstorp, ekspert ds. terroryzmu i radykalizacji ze szwedzkiej akademii wojskowej. Autor tekstu zwraca uwagę, że we wspomnianych wcześniej niebezpiecznych strefach („strefy no-go”), prawo szwedzkie zostało zastąpione radykalną mieszaniną prawa dżungli i szariatu. Sennels ostrzega, że uzbrojeni radykałowie, wyznający ideologię tzw. Państwa Islamskiego, „wyszarpują duże kawałki Szwecji dla siebie”. Co przeraża w tej sytuacji, to bierna postawa rządu. Jak podkreśla duński aktywista, liberalna władza nie stawia islamistom realnego oporu, a elity polityczne są dalekie od podjęcia stanowczych kroków. Na dodatek siły bezpieczeństwa są pozbawione odpowiedniego paramilitarnego potencjału. Rząd wydaje się nie rozumieć, że utracił kontrolę. Jest taki punkt, kiedy już nie można zatrzymać rozwoju wypadków. Nie wiem, czy Szwecja osiągnęła taki punkt jeśli chodzi o konsekwencje imigracji, ale jeśli nawet nie, obawiam się, że jesteśmy bardzo blisko mówi ekspert ONZ Johan Patrik Engellau. Nicolai Sennels podkreśla, że już niedługo Szwecja będzie potrzebowała pomocy z zewnątrz. Już wkrótce społeczność międzynarodowa będzie musiała tam interweniować w celu uniknięcia katastrofy humanitarnej stwierdza autor tekstu.

  euroislam.pl

  Ps...Niech PiS już szykuje naszą marynarkę wojenną by ci ludzie tutaj nie przypłynęli to raz a dwa to niech polski rząd szykuję wojska lądowe do interwencji krainie szwedzkiej bo o państwie można już zapomnieć.
 • @Husky
  [Kornel Morawiecki radzi też synowi, co powinien uczynić w sprawie uchodźców. Rząd Morawieckiego powinien uruchomić korytarze humanitarne. Nie ma powodów do zwlekania – tłumaczy Kornel Morawiecki.]>Morawiecki niech sobie przyjmie uchodźców do swojego domu to jego sprawa. Niemcy i pozostałe kraje, które w przeszłości miały kolonie i czerpali z tego korzyści i bogacili się to teraz jest ich obowiązkiem przyjmować i utrzymywać uchodźców. Polska nigdy nie miała kolonii i nie podbijała innych krajów to i nie ma obowiązku nikogo przyjmować.
 • @Husky
  Nasi hierarchowie powinni skorzystać z okazji i milczeć. Skandalem i bezczelnością bowiem były słowa homilii abp Gądeckiego, że bezpieczeństwo Polaków jest mniej ważne od życia muzułmanina. Gądecki powtarza tylko słowa papieża Franciszka. Jeden i drugi to zdrajca chrześcijaństwa, a Gądecki dodatkowo jest zdrajcą Polski.

  https://gosc.pl/doc/4396140.Abp-Gadecki-W-kwestii-uchodzcow-punktem-odniesienia-musi-byc
 • @kula Lis 67 14:53:28
  Profesor, który chciał zabicia wszystkich białych żali się, że otrzymuje groźby.
  CNN robi skandaliczny reportaż o tym, że profesor który napisał 'All I want for Christmas is white genocide' dostaje pogróżki i boi się wyjść z domu.

  http://www.washingtonexaminer.com/white-genocide-for-christmas-drexel-professor-resigns/article/2644565

  https://t.co/zkTNzluOsr
 • @kula Lis 67 15:25:45
  Joachim Brudziński

  Ponoć po nowym roku ma w Polsce zabraknąć róż, wszystkie róże w UE wykupują na gwałt feministyczne aktywistki w Niemczech.Szykują się do rozdawania ich po Sylwestrze młodym napalonym byczkom zwanymi "uchodźcami" którzy znów mogą poczuć się "sprowokowani" do sylwestrowych gwałtów.
 • @Husky 15:40:55
  Właśnie oglądałem program z wczorajszego dnia emitowany przez Radio Maryja które podobno nigdy nie kłamie. Co to za "korytarze humanitarne" ma uruchamiać P. Beata Kempa? Co nam robicie wodę z mózgu? Korytarze humanitarne to to samo co relokacja, myślicie, że Polacy to idioci? Tu link ....


  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/informacje-30-12-2017-20-00/ ...


  Może raczy nam to rząd PiS wytłumaczyć, a nie jakie ma osobiste poglądy co do przyjmowania brudasów do Polski? Już znowu huczy cały internet że jest to robienie wody z mózgu Polakom, a dodatkowo ojciec premiera RP dolał oliwy do ognia mówiąc, że 7.000 najeźdźców to nic dla 40 milionowego kraju jakim jesteśmy. Niech on do swojego domu sobie przyjmuje czarnuchów i ich utrzymuje ze swojej kieszeni nie naszej, a od Polaków won. Czyżby jednak PiS mówił co innego a robił co innego? Proszę nam to wyjaśnić.
 • @Husky
  CARITAS Polska ma obiecane dostać od EU i Merkel po 6.000 EURO za każdego wpuszczonego do Polski nielegalnego imigranta muzułmańskiego, jeśli zrobi to wbrew woli Polaków i polskiego rządu. Biskupi umoczeni w tajną współpracę z komunistyczną Służbą Bezpieczeństwa w PRL zawsze będą przeciw Polsce i Polakom!
 • @Husky 15:40:55
  Unia Europejska pod wodza wybranych w sposób niedemokratyczny watażków dąży do stworzenia superpaństwa z całym opresyjno-urzędniczym aparatem ucisku, na przeszkodzie stoją im państwa narodowe, które są niezbyt podatne na to, żeby ograniczać wolność obywateli. Dlatego eurokraci wpadli na iście szatański pomysł, polegający na wpuszczeniu kilku milionów islamskich najeźdźców eufemistycznie zwanych uchodźcami co ma wywołać eskalacje napięcia, przestępczość i coraz częstsze ataki terrorystyczne. Dlatego pod pretekstem walki z terroryzmem najpierw stopniowo zostanie zniesiona wolność np. wolność słowa, co ma już miejsce na zachodzie kolejny etap to tzw. armia europejska do kontroli przestrzegania "wartości europejskich" ostateczna faza to zapewne euro służby specjalne. Będzie się to odbywać stopniowo małymi krokami w taki sposób, że gdy ludzie zorientują się, że żyją jak niewolnicy pod butem euro komuny, będzie już za późno, żeby z tym walczyć będą to zmiany nieodwracalne.
 • @Husky
  Dlaczego ci wszyscy "święto***liwi" biskupi nie upomną się o los polskich repatriantów ze wschodu? O mordowanych w krajach muzułmańskich chrześcijanach? Tylko na siłę chcą importować hurtem do Polski islam ? Kasa od eurokołchozu wzięta, to teraz trzeba się wywiązać ze zobowiązań. To nie są uchodźcy tylko dzika horda mająca w zamiarze narzucenie gospodarzom swoich praw, religii i kultury, czyli zawłaszczenie ziemi gospodarzy. KK wmawia nam, że jest inaczej, a tak nie postępuje dobry pasterz. Pan Jezus mówi, że dobry pasterz życie swe odda za owce swoje.
 • @kula Lis 67 16:21:25
  Jestem za ściągnięciem WSZYSTKICH POLAKÓW ZE WSCHODU,WSZYSTKICH repatriantów i ich rodziców i całych rodzin do Polski.Jest tyle pracy ze damy radę.Obóz dobrej zmiany pokazał że MOŻNA bo prawda jest taka że MOŻNA. Prezesie JK zrób ruch pokoleniowy. Zostaniesz zapamiętany na lata.

  https://pbs.twimg.com/media/DSVxT4kX4AAwfo9.jpg
 • @Husky 17:05:27
  Przeczytajcie w najnowszym numerze "W Sieci" artykuł Grzegorza Górnego o papie Francu i o jego machlojkach z tym nieszczęsnym "Amortis letitia" czy jakoś tak. Zobaczymy co zrobi cwaniaczek Gądecki, który w zależności od tego,z kim rozmawia, to takie kity wciska, w sprawie odniesienia się do wypocin Franciszka. Przy okazji PiS da sobie radę z lustracją w policji, służbach, sądach, tylko w Kościele coś pełno tego i nikt się za to nie bierze. A tam brużdżą najgorzej.
 • @Husky 17:05:27
  A pofatygował się Nycz do Syrii aby to zobaczyć? Tymczasem wielu księży, wolontariuszy już tam jest i pomagają, więc nie Nycz zamiast gadać swoje ruszy dupsko tam gdzie jest potrzeba. Szanowny Nycz nich się zajmie dziećmi polskimi adoptowanymi za granice. Warto oglądnąć film na You Tube, bo za chwilę go skasują.

  www.youtube.com/watch?v=xGjZ18gEn-A adopcja za granicą
 • @Husky 17:05:27
  Kościół i ten Caritas ma pomagać jak już w Polsce chrześcijanom, a nie jakimś bandytom muzułmańskim. W Egipcie to organizacje muzułmańskie pomagają mordować tych Koptów.
 • @kula Lis 67 16:12:47
  Jedynym plusem stref jest to, że można do nich oddać żonę przed pójściem do baru.
 • @Husky 22:28:44
  Tymczasem w Nowej Zelandii treningi trwały już grubo przed sylwestrem....

  https://www.liveleak.com/view?i=d12_1513594931
 • @Husky 22:28:44
  Nieoficjalne dane - 1200 ataków na tle seksualnym , ok. 100 gwałtów - i to tylko w Berlinie.
 • @kula Lis 67 13:13:32
  Unknown persons (quite sure the usual suspects) fired from a moving car some New Years Eve rockets at the pedestrians in Bonn. Diversity is our strength. Germany is going into rosy times.

  https://twitter.com/twitter/statuses/947801081274355714
 • @kula Lis 67 13:13:32
  Ciekawe jaką karę wlepi nam Komisja Europejska za brak stref bezpieczeństwa dla kobiet w centrach polskich miast
  To rażące złamanie norm europejskich.
 • @kula Lis 67 13:13:32
  Bidule.

  https://pbs.twimg.com/media/DSdpi6HW4AET6J2.jpg
 • @Husky 16:08:01
  Sylwester we Francji. Dzicz kopie leżącą na ziemi policjantkę. „Europa pierwszej prędkości”. WIDEO

  http://niezalezna.pl/212969-sylwester-we-francji-dzicz-kopie-lezaca-na-ziemi-policjantke-europa-pierwszej-predkosci-wideo

  Ps..Wartości europejskie jaki każe nam się 'ciemnogrodzianom' importować? Dziękuję! Wole polski, białasowy "ciemnogród"! Ktoś ma ochotę jeszcze na "korytarze trojańsko-humanitarne" by sprowadzać taką dzicz z poziomem >60 IQ. Oto te "wartości europejskie", czyli?....dzicz na ulicy, a Francuz lub np. Niemiec w piwnicy swego domu, z paniką w oczach. Jak podczas wojny, a jest "cudowna era Eu"...co tam jest nie tak Macron,Timmermanek, Schulz czy Merkel. Co z tą dziczą zrobicie, bo właśni obywatele mogą was zlinczować za ten rozpierdziel, do jakiego dopuszczacie...nadal! "Marine Le Pen – przewodnicząca Frontu Narodowego, deputowana do Parlamentu Europejskiego VI, VII i VIII kadencji wydała najnowsze oświadczenie dotyczące krwawych rozruchów w Champigny-sur-Marne w okolicach Paryża. Powołała się na materiał dowodowy w postaci filmów dostępnych w Internecie, pokazujących dziesiątki osób demolujących samochody i niszczących elewację różnych budynków. Podkreśliła, że we Francji wzrasta zagrożenie terrorystyczne i że obowiązkiem ministra spraw wewnętrznych Gérarda Collomba jest reagowanie z całą mocą wobec narastającej eskalacji agresji. Marine le Pen jest za ustanowieniem nagrody za wskazanie prowodyrów oraz zwiększeniem środków obronnych, a także za zmianami w prawie. Zarzuca byłemu premierowi Bernardowi Cazeneuve opieszałość oraz niedotrzymywanie obietnic." prawy.pl
 • @Husky to u Ciebie, wiesz coś w temacie?
  4 mężczyzn zasztyletowanych podczas Sylwestra w Londynie
  http://niezalezna.pl/212975-4-mezczyzn-zasztyletowanych-podczas-sylwestra-w-londynie
 • @kula Lis 67 07:51:34
  Swoją drogą jak Policjanka mogła zostać sama...ktos zidiocial?
 • @kula Lis 67 07:55:07
  W Niemczech nie ma nadal rządu, naczelnik więzienia o ucieczkach więźniów dowiaduje się z prasy, we Francji na ulicach palą auta, zostaje zlinczowana policjantka, ale to Polska jest głównym tematem w UE.
  Godna podziwu logika.
 • @Husky 08:21:26
  Jej partner leżał już ogłuszony i skopany, jak i ich samochód. Pejsbuk już to zablokował za słowo dzicz.
 • @Husky 09:02:23
  Z tymi imigrantami chodzi tylko o to, żeby mainstream zbudował sobie z nich elektorat (bo w momencie gdy dostaną obywatelstwo stają się przecież elektoratem), który jest wdzięczny, niewymagający, łatwowierny i urabialny. Takim społeczeństwem łatwiej sterować, natomiast z rdzennych mieszkańców, niezadowolonych z masowego importu ludzi z zupełnie innych stron świata można zrobić ksenofobów, rasistów, prymitywów, i wyobcować ich z własnego kraju. Taki jest ogólnie plan i widać to jak na dłoni - rdzennych Europejczyków można obrażać, dyskryminować i marginalizować bez ograniczeń, natomiast imigranci są cacy, bez względu na to co robią. Oglądałem ostatnio reportaż BBC z prowadzącym Simonem Reeve z Turcji, gdzie głównym tematem były rządy Erdogana, jakie to wszystko złe i w ogóle. Ale pokazali również ogromne obozy które Turcja ogromnym kosztem zbudowała dla uchodźców przy granicy z Syrią. Pokazali jak wdzięczni są Syryjczycy Turkom za pomoc i że wszyscy chcą zostać w Turcji, i na koniec wymsknęło się im, że w ten sposób Erdogan buduje sobie elektorat, który będzie mu dozgonnie wdzięczny za pomoc. I to właśnie robi mainstream w Europie !! Tylko że dla mainstreamu unijnego jak robi to taki Erdogan to jest cwaniactwo, a jak oni to robią to z miłosierdzia i własnej wspaniałości. To po prostu ma być wdzięczny elektorat, chętnie głosujący za każdym razem na Merkel, Macrona i innego włoskiego lizuska, na małżeństwa homo, legalizację marihuany i inne niezwykle istotne dla Europy sprawy, natomiast prawami pracowniczymi nie będzie się specjalnie przejmował.
 • @Husky 09:02:23
  Czy narody Francji, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Grecji itp. są tak ślepe, czy głupie, że non stop wybierają te liberalno-komunistyczne łże "elyty", które im organizują islamski holocaust ? Powinni obalić raz na zawsze to dziadostwo. Dla mnie jest już po Europie, już się nie dźwignie z kolan.
 • @Husky 08:21:26
  Dobrze, że jej nie zjedli. Wartości europejskie są jak w Paryżu spłonie więcej niż 1000 aut a brakło jedno .
 • @Husky 09:02:23
  Plaga ucieczek z berlińskiego więzienia. Dyrektor placówki dowiedział się o ostatnim przypadku z... gazet! Z zakładu karnego Ploetzensee w Berlinie uciekło w poniedziałek dwóch więźniów. W zeszłym tygodniu z tego samego więzienia zbiegło czterech przestępców, których pomimo pościgu do tej pory nie schwytano. Dyrektor placówki dowiedział się o zajściu z prasy.

  Dwaj mężczyźni w wieku 44 i 21 lat uciekli w nocy z niedzieli na poniedziałek przez okno w celi, z którego wyrwali kraty - pisze gazeta „Bild”, która jako pierwsza poinformowała o wydarzeniu.

  Jeden z uciekinierów zrezygnował z pozostania na wolności i sam powrócił do aresztu.

  Jak twierdzi redakcja, minister sprawiedliwości Berlina Dirk Behrendt z partii Zieloni dowiedział się o ucieczce z „Bilda”.

  Rzecznik ministerstwa Sebastian Brux nazwał ucieczkę „poronionym pomysłem”. Obaj więźniowie odbywali karę w systemie otwartym - za dnia przebywali na wolności, a do celi wracali tylko na noc.

  Starszy z więźniów - Saldiray D. miał w połowie lutego wyjść na wolność, młodszemu Domenique’owi B. kara kończyła się w marcu.

  W zeszły czwartek z zakładu karnego Ploetzensee zbiegło czterech więźniów odsiadujących kary za kradzieże i włamania. Mężczyźni w wieku od 27 do 38 lat przedostali się niepostrzeżenie do kotłowni, a następnie wybili za pomocą młota i szlifierki dziurę w ścianie, przez którą uciekli. Nikt nie zauważył, gdy przeczołgiwali się pod murem z drutu kolczastego.

  Dwóch innych więźniów nie wróciło w zeszłym tygodniu z przepustek.

  Opozycyjna CDU domaga się dymisji ministra sprawiedliwości. W latach 2006-2016 odnotowano tylko sześć ucieczek z więzień w Berlinie.


  Ps...A jakie to więzienie to jest przecież ZOO dla dzikich zwierząt, poczuły zapach samic i uciekły to przecież tylko zwierzęta. Takie odbywanie kary w niemieckim "systemie otwartym" polgające na tym, że na noc się wraca do celi, to fajny pomysł jest: najlepiej dostać w takim systemie dożywocie, bo się ma zapewniony dach nad głową do końca życia...
 • @Husky 09:02:23
  A w "Niemcach" Kalifacie biją policję, strażaków, pogotowie..
  Sylwester w Niemczech pod znakiem ataków na funkcjonariuszy. Politycy domagają się kar..

  http://niezalezna.pl/213005-sylwester-w-niemczech-pod-znakiem-atakow-na-funkcjonariuszy-politycy-domagaja-sie-kar
 • @Husky 09:02:23
  A we Francyji Macrona to się działo!
  Sylwester we Francji. Spalono ponad tysiąc pojazdów, brutalnie bito funkcjonariuszy policji.


  http://niezalezna.pl/213003-sylwester-we-francji-spalono-ponad-tysiac-pojazdow-brutalnie-bito-funkcjonariuszy-policji

  Ps...Tłum stanowił zagrożenie dla życia i zdrowia policjantki. Dlatego powinna wywalić w nich cały magazynek, a potem przeładować i wywalić drugi. Może by tego nie przeżyła, ale kilku dzikusów pewnie też nie. A co by było, gdyby któryś z nich wyrwał jej broń i potem zaczął strzelać do ludzi? Boją się zastrzelić muslima, bo potem spaliliby im w zamieszkach pół Paryża. A ja bym nakazał ustawić kilka karabinów maszynowych i szybko bym zamieszki stłumił. Każdego złapanego - deportować do afrykańskiej lepianki. Policja i wojsko powinno wejść do tej dzielnicy i spacyfikować ją, żeby wiedzieli, że za każdego pobitego policjanta będzie tysiąc skatowanych "muslimów". Gdyby odebrali lub zmniejszyli w Niemczech i Francji zasiłki, to Berlin , czy Paryż stałyby się strefami wojny i spłonęły by jak Rzym !!!! Islam nie jest tchórzliwy
  Prezydent Macron głupstwa opowiada. Nazywanie bojowników islamskich gotowych oddać życie "za sprawę" tchórzami, jest żałosnym ujadaniem i przyznaniem się do błędów. Polityka multi-kulti to klęska i katastrofa głupoty, bo lewackie ideologie to głupota. Pan powiedział : "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną." Głupie lewackie elity odrzuciły Boga i same mianowały się bogami. Za to Opatrzność ich ukarała i karze. Islam jest totalitarną ideologią nie pozwalającą na wolność, demokrację i tolerancję. Odejście od islamu jest karane śmiercią. Żałosne ujadanie Macrona nic nie pomoże. Jest głupi. Europę trzeba de-islamizować i nie ma innego wyjścia jeśli Europejczycy mają wolę uratować cywilizację chrześcijańsko-łacińską. Kto wie, czy gdyby nie zwycięstwo króla Jana III Sobieskiego pod Wiedniem Macron teraz by nie służył jako główny eunuch w jakimś haremie. Ale jego wnuki być może będą służyć. Wykastrowane z męskości zachodnie społeczeństwa budzą obrzydzenie jak i ten duży dzieciak, Macron. Czy można sobie wyobrazić francuską napoleońską gwardię (która umierała ale nigdy się nie poddawała) wymalowującą na asfalcie kredkami esy floresy ? Śmieszne, prawda ? Francja i Francuzi to upadłe państwo i upadli ludzie. Nie islamiści są tchórzami, tylko odwrotnie. Popiskiwanie wykastrowanych eunuchów obraża prawdę i męstwo. Wstyd !Wypada ten film i dane z zajść we Francji oraz Niemczech przesłać na ręce Episkopatu Polski i do Kurii Biskupich pod rozwagę.Orędownicy kościelni otwierający wbrew woli narodu korytarze humanitarne zapewne za nasze pieniądze powinni zobaczyć czym się również w Polsce skończą ich strzeliste akty miłosierdzia i tolerancji.
 • @Husky 09:02:23
  Bawarska CSU domaga się obniżenia świadczenia dla ubiegających się o azyl

  https://wpolityce.pl/swiat/374466-niemcom-wraca-zdrowy-rozsadek-bawarska-csu-domaga-sie-obnizenia-swiadczenia-dla-ubiegajacych-sie-o-azyl

  Ps...Za 38 lat pracy w największym koncernie niemieckim przysługuje 1100 eu czyli 1100 zł! emerytury, a "przybysze" bez papierów maja zabezpieczenie socjalne na poziomie ok. 1000 eu bez skinienia palcem na rzecz budżetu. Sodoma i Gomora w kalifacie DE czyli dostają większy socjal od obywateli niemieckich, z jakiej racji mają tak długo przebywać na garnuszku podatników, podobno przybywa ich obecnie 15 tys. miesięcznie, a gdzie łączenie rodzin? Gdyby odebrali lub zmniejszyli w Niemczech i Francji zasiłki, to Berlin , czy Paryż stałyby się strefami wojny i spłonęły by jak Rzym !!!!
 • @kula Lis 67 13:07:08
  Tak się bawią przybysze z Afryki.
  Prezydent Emmanuel Macron potępił incydent na Twitterze - tyle tylko może ten gigant myśli politycznej przyssany do uwiędłego cycka! "wywołało falę oburzenia we Francji","Macron potępił incydent na Twitterze", "Zapewnił, że winni zostaną odnalezieni oraz ukarani". A więc moje gratulacje wy oszołomy. I oby wam nie zabrakło miejsc w więzieniach. Przecież to tylko chwilowa gówno-burza, bo cóż ten lewak może wielkiego zrobić skoro w orędziu noworocznym "Podkreślił, że Francja będzie nadal przyjmować uchodźców i imigrantów, ale nie będzie mogła tego robić "bez jasno określonych zasad". Więc idąc tym tokiem rozumowania to oznacza, że dalej ten pacan będzie przyjmował tą dziczyznę, a potem będzie ją siedząc oczywiście w ciepłym fotelu potępiał na tym swoim twitterku, będąc jednocześnie mocno oburzonym. Cóż za kretyn. A tymczasem czarnuchy mu pod nosem urosną w taką siłę, że następnym prezydentem zostanie człowiek, który gwałci kozy.
 • Rok 2025
  https://pbs.twimg.com/media/DSjPGOBXkAA7dBx.jpg
 • Szpital w Rzymie,
  odział położniczy. 38-letni imigrant, Somalijczyk, od kilku lat we Włoszech, przedostał się (ubrany w skradziony ubiór pielęgniarza) do sali porodowej. Próbował zgwałcić rodzącą kobietę, obmacywał ją, masturbował się. Został zatrzymany.

  https://pbs.twimg.com/card_img/948193458518405120/RxZciHbt?format=jpg&name=800x419

  https://t.co/QSyXa13xD5
 • @Husky 18:16:48
  Niemcy: Polityk AfD grozi postępowanie za ostrą krytykę tweeta policji po arabsku. Co do diabła dzieje się w tym kraju? Dlaczego na oficjalnym koncie policji w Nadrenii Północnej-Westfalii zamieszczono tweet w języku arabskim. Uważacie, że w ten sposób uda wam się oswoić barbarzyńskie hordy muzułmanów dokonujących grupowych gwałtów? Za te słowa Beatrix von Storch, polityk partii Alternatywa dla Niemiec może stanąć przed sądem. Wszystko zaczęło się od tweeta kolońskiej policji, jaki zamieściła 31 grudnia wraz z życzeniami noworocznymi w kilku językach, w tym arabskim.

  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2018/01/02/824/360/7ab41330fed1493b85c9595e0c59cf94.jpeg Na wpis odpowiedziała ostrym komentarzem polityk AfD Beatrix von Storch

  Co do diabła dzieje się w tym kraju? Dlaczego na oficjalnym koncie policji w Nadrenii Północnej-Westfalii zamieszczono tweet w języku arabskim. Uważacie, że w ten sposób uda wam się oswoić barbarzyńskie hordy muzułmanów dokonujących grupowych gwałtów? napisała na Twitterze von Storch. I tym razem polityczna poprawność w Niemczech wzięła górę. Nie dosyć, że twitterowe konto polityk AfD zostało przejściowo zablokowane ze „promowanie nienawiści”, to na dodatek von Storch grozi postępowanie za popełnienie czynu karalnego „podsycania do nienawiści”. To nie wszystko! Prokuratura rozważa, czy nie wszcząć także postępowania przeciwko szefowej klubu poselskiego AfD w Bundestagu. Alice Weidel stanęła bowiem w obronie wpisu Beatrix von Storch. Ten rok rozpoczyna się stosowaniem cenzury oraz kapitulacją naszych władz przed importowanym, plądrującym, obmacującym, bijącym i dźgającym nożami motłochem imigrantów, do których mamy się z łaski swojej przyzwyczaić. Niemiecka policja tymczasem posługuje się językiem arabskim, pomimo, że urzędowym językiem w tym kraju jest niemiecki napisała Weidel na Facebooku.

  Ps..Niemcom, co jakiś czas odbija, teraz on przyszedł. W Niemczech jest teraz tak jak w państwach totalitarnych. Niemcy już oficjalnie mają cenzurę Internetu. Za wyrażanie poglądów niezgodnych z linią w władz idzie się do wiezienia. Ciekaw jestem jak długo Niemcy będą znosić reżim który narzucił narodowi jakieś lewackie urojenia a poprawność polityczna odebrała czy pomieszała im w głowach. Prawda i realizm zwycięży, nawet w tak ogłupionych Niemczech, a AfD będzie rosła w siłę i wszystkich rozliczy z obłędu w jaki wprowadzili Niemców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej