Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
778 postów 25875 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Kaczyński nareszcie pojął, że bez młodych nie da rady!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska potrzebuje działania, a nie debaty i bicia piany. Współpracujmy i opowiadajmy. Zachęcajmy do aktywności blogerów. Cel jest jeden - wspaniała Ojczyzna.

 Panie Ministrze Macierewicz.

Dziękuję za te 2 lata ciężkiej i bardzo odpowiedzialnej pracy na stanowisku szefa MON. Szczególnie dziękuję za utworzenie Wojsk OT. Bez osobistego zaangażowania Pana Ministra w ten projekt, nie byłoby to możliwe.

       

 

Niektórzy niestety kierują się tylko emocjami, jakby w ogóle nie rozumieli polityki. Już nawet JK podejrzewany jest o zdradę.

Masakra.

"Łotry i głupcy bywają dla siebie wzajemnie pobłażliwi,ale kiedy zjawi się człowiek o rzeczywistym talencie,odwadze,rozumie i prawości - natychmiast powstają przeciw niemu i jeśli nie mogą ściągnąć go w dół,to przynajmniej próbują oczernić jego charakter,zamordować reputację."

 

       

 

Kaczyński nareszcie pojął, że bez młodych nie da rady!


Zacznę od tego, że dla mnie człowiek młody to ktoś w przedziale wiekowym od 30 do 50.

I zwróćcie Państwo uwagę na fakt, że zarówno Prezydent, jak Premier to właśnie młodzi pomazańcy Jarosława Kaczyńskiego, który jak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują w końcu zrozumiał, że nie jest już w stanie sam nadążyć za nienotowanym dotąd przyśpieszeniem rozwoju cywilizacji, jakie nastąpiło w ostatnich dwudziestu latach i wciąż następuje. Wydaje się, że prezes Kaczyński sobie uświadomił, - za co należą mu się słowa uznania, że te nowe warunki pociągają za sobą konieczność przestawienia się na idące z duchem czasu nowoczesne myślenie, kompatybilne z tempem i specyfiką dokonujących się zmian cywilizacyjnych, do czego pokolenie 60 Plus już nie jest zdolne, gdyż nie zna narzędzi, jakich się obecnie do tego w Europie i Świecie używa, a ludzie tej kategorii wiekowej pozostaną na zawsze obciążeni „starym myśleniem” rodem z epoki minionej.

Powiem więcej. Wygląda na to, że Jarosław Kaczyński doszedł w końcu do wniosku, że nie da się efektywnie rządzić państwem przy wsparciu jednie połowy Polaków i postawił na Prezydenta i Premiera, którzy chcą reprezentować interesy wszystkich obywateli, a nie tylko tych o poglądach konserwatywnych, o czym często mówił prezydent Duda, a dziś po ogłoszeniu nowego składu rządu zaznaczył to dobitnie premier Morawiecki.A więc wygląda na to, że nowa władza dobrej zmiany otwiera się także na racjonalną opozycję, co stwarza realną szansę na ostateczne zakończenie trwającej nieprzerwanie od czasu okrągłego stołu i hamującej rozwój kraju wojny polsko polskiej. Wojny wywołanej i prowadzonej na zasadzie wahadłowej przez polityków Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości, - co doprowadziło naród do swoistej dewiacji wiodącej ku temu, że zbliżyliśmy się niebezpiecznie do ostatniego stadium paranoidalnej schizofrenii zrodzonej z maniakalnej nienawiści wszystkich do wszystkich, za czym jest już tylko czarna dziura.

Coś mi się także widzi, że być może pod wpływem teścia młody zwierzchnik sił zbrojnych wreszcie pojął, że zarządzanie obronnością państwa to nie harcerstwo i kółko różańcowe. Zaś młody premier Morawiecki uświadomił panu Prezesowi, iż niezależnie od wpływów Ojca Dyrektora „elektorat smoleński” przepraszam za wyrażenie wymiera w postępie geometrycznym i z rządu muszą już wylecieć masakrycznie kompromitujący Polskę ministrowie Szyszko i Macierewicz.

Wielce obiecujące jest także obsadzenie resortów gospodarczo finansowych młodymi fachowcami i muszę przyznać, że o ile ostatnio byłem bezlitośnie krytyczny w stosunku do poczynań władzy dobrej zmiany to dzisiejsza rekonstrukcja rządu, jest moim zdaniem swoistym majstersztykiem, jakiego można było dokonać w dzisiejszych realiach.

Brawo dla Jarosława Kaczyńskiego! Brawo dla Prezydenta i Premiera! - którzy zdają się wreszcie działać „wespół w zespół” jak niegdyś śpiewał nieodżałowany Michnikowski.

To tyle na gorąco o rekonstrukcji rządu.

A teraz czekam niecierpliwie na rekonstrukcję państwa, którą jak niedawno pisałem trzeba zacząć od zmiany obsady kluczowych stanowisk w naszym państwie póki, co obsadzonych przez: bez-obciachowego marszałka Sejmu; "gładkomównego" marszałka Senatu; „butaprenowego” przewodniczącego Klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz „gogolowskiego rewizora” z teką szefa Gabinetu Politycznego Premiera. Bo Polska nie wyjdzie na prostą, jeśli te stanowiska będą nadal obsadzone przez partyjnych aparatczyków i piszących na komputerze jednym palcem nieczujących bluesa zgredów o mentalności niedźwiadków Koala, jak nie gorzej.

Ale spoko! Nie od razu Kraków zbudowano.

Więc dajmy trochę czasu architektonicznemu trio kreatorów dobrej zmiany w składzie Duda -Morawiecki - Kaczyński.

Ale pamiętajcie! Rzecz musi się sfinalizować, co najmniej na miesiąc przed wyborami samorządowymi.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)
 

https://www.salon24.pl/u/salonowcy/835057,kaczynski-nareszcie-pojal-ze-bez-mlodych-nie-da-rady

 

KOMENTARZE

 • @ Husky
  // dajmy trochę czasu architektonicznemu trio kreatorów dobrej zmiany w składzie Duda - Morawiecki - Kaczyński. //

  - JAKA TO DOBRA ZMIANA SKORO JEJ FILAREM JEST CZŁOWIEK PODLEGAJĄCY POD TRYBUNAŁ STANU / ŻYD i STARZEC NA WYMARCIU?
 • Antek do zajezdni...
  Buuuuuuuuuuuuuuuu :))))))))))))))))))))))))
  Betonowe mohery beczą :)))))))))))))

  I kto im teraz będzie bajki o Smoleńsku opowiadał do poduszki?

  Zbóju! jak tam samopoczucie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:34:09
  // im teraz będzie bajki o Smoleńsku opowiadał //

  - Husky'iemu nie zalezy na bajkach o Smoleńsku / Jemu zależy na tym samym co jego Panu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:34:09
  Wspaniałe
  a za m-c strzeli w sondażach 50%
  ps.
  i gdzie dziś są te eksperty co latami pisali o hakach na Kaczynskiego jakie miał/ma Macierewicz
  gdzie ?
  W czarnej doopie
  pzdr.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 19:46:50
  W Moskwie strzeliły korki łod Igristoja
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:34:09
  do jakiej zajezdni?????...ło matko Spiryto stracił polityczny instynkt samozachowaczy...Antkowi na pewno szykowane jest stanowisko może...sekretarz generalny NATO :))))))))...W KOŃCU UDA SIĘ RUSZYĆ NA MOSKALA...w Polsce Antek to się ino marnował :))
 • @Husky 20:00:59
  "czarną dupą" będzie Kaczyński jeśli do 10 kwietnia nie wyjaśni sprawy Smoleńska, ... a nie wyjaśni bo za sprawą Smoleńska stpją ludzie których on sam kryje / Tuż po 2010 roku, po wyborach czytałem, że go trzymają bo jest im jeszcze potrzebny. Od teraz już nie jest "Murzyn wykonał zadanie" może odejść, ... i odejdzie / Szybciej niż się nam wydaje.
 • @Husky 20:00:59
  A co mnie obchodzą jakieś haki? Z pewnością mają wzajemne.

  Ale ja tak lubię Antka Szalonego, że cieszę się, że w końcu będzie mógł odpocząć. I faktycznie może PiSowi podskoczyć w sondażach jak odstawili inteligentnego inaczej na boczny tor.
  Obawiam się jednak, że będzie się mścił i zabierze swoich przydupasów. A wtedy PiS straci. Ale ja w takiej sytuacji płakał nie będę.

  Ale ty jako wielki fan Bombowego Antka musisz się czuć zdołowany... :(
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:14:08
  Pije. Ku chwale Ojczyzny!
  8-)))
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 20:10:02
  Czekałem kiedy odpalisz opcję nuklearną
 • @trybeus 20:08:12
  //.ło matko Spiryto stracił polityczny instynkt //

  Spoko Kogucie, doskonale wiem, że nic się nie zmieni a Antek z głodu nie zdechnie. Daję po prostu upust swojej wielkiej radości i pewnie będę pościł każdego 9/01. (Pościł, nie suszył :)
 • @Husky 20:24:54
  //Pije.//

  Tylko nie zapij się z rozpaczy. NEon cię potrzebuje!
  :))))))))))))))))
 • @Husky
  Przepowiadam . Jeszcze zapłaczemy za Antonim . Jedyny który wziątek nie brał . 5* Salut.
 • I z czego się cieszyć?
  Następnym posunięciem (no, albo którymś z kolei), będzie decyzja przeniesienia ambasady polskiej z Tel Awiwu do Jerozolimy. A później już tylko rekompensata 65 mld. $ w postaci gruntów z lasami i tym co pod nimi.

  pOZDARWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Husky 20:24:54
  // Pije. Ku chwale Ojczyzny! //

  טרינקען. צו דער כבוד פון די מאָטהערלאַנד!
 • @Husky 20:26:46
  // Czekałem kiedy odpalisz opcję nuklearną //

  TU JUŻ NIE MA CZEGO ZBIERAĆ : /
 • @wiedzajestwksiążkach 20:57:24
  //będzie decyzja przeniesienia ambasady polskiej z Tel Awiwu do Jerozolimy. A później już tylko rekompensata 65 mld. $ w postaci gruntów z lasami i tym co pod nimi. //

  Zapomnij. Nie ma takiej opcji.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 21:33:59
  A ty

  Для Родины
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:39:26
  // Nie ma takiej opcji. //

  Skoro udało się im przenieść stolicę z TelAviwu do Warszawy, to jest możliwe przenieść ambasadę do Jerozolimy. / Opcje są różne.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:39:26
  O tych 65 mld bedziemy sie rozpisywali przez kolejne 30 lat
 • @Husky 21:43:32
  // Для Родины //

  Nie dla Twojej
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 21:48:23
  przestań już spamować
  proszę
  pzdr
 • @Husky 21:56:33
  Oooo! Zaraz dostane bana :D / Widze że nie jesteś odporny na krytykę
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 22:01:50
  na czym ta twoja krytyka polega ?
  na tym ?

  http://antykomunista.neon24.pl/post/141920,kaczynski-nareszcie-pojal-ze-bez-mlodych-nie-da-rady#comment_1433517
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:34:09
  "I kto im teraz będzie bajki o Smoleńsku opowiadał do poduszki?"

  I o agresywnej agresji agresywnej Rosji ;-DDD
  Jak żyć?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:39:26
  Jestem optymistą. Jednak założę się o... tzw. czucie. O któryś z niepoznanych, bądź niedocenianych zmysłów. Kto ma większe czucie przyszłości?
  Stawiam, co napisałem.
  Z radością jednak przegram i przyznam się do porażki.

  TzT.
 • @wiedzajestwksiążkach 22:11:34
  Nie przegrasz, ... pod warunkiem, że tą butelkę obalimy razem. / Ja też czytam książki. :D
 • @Husky 22:05:15
  // http://antykomunista.neon24.pl/post/141920,kaczynski-nareszcie-pojal-ze-bez-mlodych-nie-da-rady#comment_1433517 //

  Na tym https://youtu.be/6K87BLgJ0WY
 • Husky
  "A więc wygląda na to, że nowa władza dobrej zmiany otwiera się także na racjonalną opozycję..."

  To otwieranie na "racjonalną opozycję" mogłabym jeszcze inaczej określić, ale nie chcę być złośliwa.

  " Zaś młody premier Morawiecki uświadomił panu Prezesowi, iż niezależnie od wpływów Ojca Dyrektora „elektorat smoleński” przepraszam za wyrażenie wymiera w postępie geometrycznym i z rządu muszą już wylecieć masakrycznie kompromitujący Polskę ministrowie Szyszko i Macierewicz."

  Masakryczną kompromitacją jest bezczelne i intelektualnie upadłe wazeliniarstwo nauczyciela akademickiego(?), Krzysztofa Pasierbiewicza.


  Czym się Pan kierował przy wyborze tego tekstu, Husky? Taki dziwny wybór rzuca cień i na pańską osobę.
 • @wiedzajestwksiążkach 22:11:34
  //Z radością jednak przegram i przyznam się do porażki. //

  A z radością pokryję połowę twojej przegranej i razem się urżniemy :)
 • Jutro w sejmie debata o GMO
  Poprszono mnie o za mieszczczenie informacji ze juro kolejne spotkanie Komisji Rolnictwa na temat dopszczenia do upraw GMO w Polsce .To byc albo nie byc dla kazdego polaka,i jego zdrowia w okresie wielu pokolen. Malo jest czasu wiec moze chociaz mieszkancy Warszawy i bliskich ikolic zamanifestuja brak zgody na trucie nas prodktami GMO. Milo byloby gdyby pojawila sie grupka osob z rzeczowymi chaslami by rano pzywitac poslow zdarzajacyc na posiedzenie komisji 11:00 –
  Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa (OSZ)
  Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi (RRW)

  sala kolumnowa im. Kazimierza Pużaka (bud. C-D)

  Nastąpiła zmiana sali oraz porządku dziennego posiedzenia.

  Rozpatrzenie sprawozdania Podkomisji nadzwyczajnej o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1424) - kontynuacja.
 • @AgnieszkaS 22:35:33
  "Łotry i głupcy bywają dla siebie wzajemnie pobłażliwi,ale kiedy zjawi się człowiek o rzeczywistym talencie,odwadze,rozumie i prawości - natychmiast powstają przeciw niemu i jeśli nie mogą ściągnąć go w dół,to przynajmniej próbują oczernić jego charakter,zamordować reputację."

  to wstęp do mojej notki
  myślę że wiele to wyjaśnia
  8-))))
  pzdr.

  tekst Pasierbiewicza - sporny i nie znaczy że się z nim zgadzam
 • @AgnieszkaS 22:35:33
  **Czym się Pan kierował przy wyborze tego tekstu, Husky? Taki dziwny wybór rzuca cień i na pańską osobę. **

  Może Husky kierował się tym // Zacznę od tego, że dla mnie człowiek młody to ktoś w przedziale wiekowym od 30 do 50. // >> https://youtu.be/6K87BLgJ0WY

  /// być może pod wpływem teścia młody zwierzchnik sił zbrojnych wreszcie pojął, że zarządzanie obronnością państwa to nie harcerstwo i kółko różańcowe. Zaś młody premier Morawiecki uświadomił panu Prezesowi, iż niezależnie od wpływów Ojca Dyrektora „elektorat smoleński” / .. / wymiera w postępie geometrycznym //


  // Wielce obiecujące jest także obsadzenie resortów gospodarczo finansowych młodymi fachowcami i muszę przyznać, że o ile ostatnio byłem bezlitośnie krytyczny w stosunku do poczynań władzy dobrej zmiany to dzisiejsza rekonstrukcja rządu, jest moim zdaniem swoistym majstersztykiem, jakiego można było dokonać w dzisiejszych realiach. //
 • @Husky 23:06:56
  "to wstęp do mojej notki"/Husky/

  Pański wstęp zlewa się w jedno z "wypocinami" Pasierbiewicza. Musiałam odszukać tekst "Kaczyński nareszcie pojął, że bez młodych nie da rady" na Salon24, aby odnaleźć jego początek.

  Nadal nie wiem, do kogo odnosi się cytowany przez Pana fragment z J.Swifta. Nie rozumiem, co ten cytat wyjaśnia. Nigdzie nie przedstawił Pan swojej pozycji, a z tzw. wstępu raczej ma się wrażenie, że jest Pan przede wszystkim człowiekiem partii - co partia robi, to Pan popiera.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:40:05
  "Nie przegrasz, ... pod warunkiem, że tą butelkę obalimy razem. / Ja też czytam książki. :D" - Ziut - Blok Narodowy Polski 09.01.2018 22:15:56

  "A z radością pokryję połowę twojej przegranej i razem się urżniemy :)" - Jest nas już trzech, do jednej flaszki.

  Mamy inne spojrzenia na świat. Łączy nas toast (sic!) w ramach przyszłości!

  Czy może Nas czekać lepsze jutro?

  Po co się tutaj udzielamy?

  Aby razem, wspólnie, Nasze wnuki wypiły za pomyślność świata.

  Czy mnie coś opętało? Czy po to się udzielam, aby... pobudzić innych?

  TzT.
 • @AgnieszkaS 23:37:45
  // A teraz czekam niecierpliwie na rekonstrukcję państwa, którą jak niedawno pisałem trzeba zacząć od zmiany obsady kluczowych stanowisk w naszym państwie póki, co obsadzonych przez: bez-obciachowego marszałka Sejmu; "gładkomównego" marszałka Senatu; „butaprenowego” przewodniczącego Klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz „gogolowskiego rewizora” z teką szefa Gabinetu Politycznego Premiera.

  Bo Polska nie wyjdzie na prostą, jeśli te stanowiska będą nadal obsadzone przez partyjnych aparatczyków i piszących na komputerze jednym palcem nieczujących bluesa zgredów o mentalności niedźwiadków Koala, jak nie gorzej.

  Ale spoko! Nie od razu Kraków zbudowano.

  Więc dajmy trochę czasu architektonicznemu trio kreatorów dobrej zmiany w składzie Duda -Morawiecki - Kaczyński.

  Ale pamiętajcie! Rzecz musi się sfinalizować, co najmniej na miesiąc przed wyborami samorządowymi. //

  WYGLĄDA NA TO, ŻE MARZENIEM JEST DALSZA REKONSTRUKCJA / TYLKO KTO BĘDZIE NAMI WTEDY RZĄDZIŁ?
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 22:15:56
  "A z radością pokryję połowę twojej przegranej i razem się urżniemy." - Jarek Ruszkiewicz SL 09.01.2018 22:40:05

  Mamy inne spojrzenia na świat. Łączy nas toast (sic!) w ramach przyszłości!

  Jest nas już trzech! Od czegoś trzeba zacząć. Przy kielichu, każdy fałsz wypłynie, jak oliwa.

  Czy może Nas czekać lepsze jutro?

  Po co się tutaj udzielamy?

  Aby razem, wspólnie, Nasze wnuki wypiły za pomyślność świata.

  Czy mnie coś opętało? Czy po to się udzielam, aby... pobudzić innych?

  TzT.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 23:16:34
  Czym się Pan kierował przy wyborze tego tekstu, Husky?

  A może Husky kierował się tym:

  "Bo Polska nie wyjdzie na prostą, jeśli te stanowiska będą nadal obsadzone przez partyjnych aparatczyków i piszących na komputerze jednym palcem nieczujących bluesa zgredów o mentalności niedźwiadków Koala, jak nie gorzej."/Pasierbiewicz/

  Wszyscy wiemy, skąd blues pochodzi.

  Najlepsze wyczucie bluesa mieli niewolnicy na amerykańskich plantacjach bawełny.

  PiS coraz lepiej czuje bluesa. Trudno się dziwić. Trudno również nie zauważyć, że pisząc o aparatczykach i z jednym palcem na komputerze zgredach tryskający bluesowym entuzjazmem Pasierbiewicz mógł mieć na myśli Kaczyńskiego.

  A Pan, Ziut, również poczuł bluesa?
 • @wiedzajestwksiążkach 23:58:34
  //Mamy inne spojrzenia na świat. Łączy nas toast (sic!) w ramach przyszłości! //

  No właśnie! Ja tam mogę napić się nawet z diabłem byle tylko dobrze było dla Polski. Trochę patetycznie ale tak jest.

  //Czy mnie coś opętało? Czy po to się udzielam, aby... pobudzić innych? //
  Takie opętanie to nie opętanie :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:42:24
  Ok. Napiszmy pakt nawet z diabłem.
  Oddam duszę... za przyszłość mych siostrzeńców i siostrzenic. Za następne pokolenia Polaków. Nic nie mam do stracenia, bo dusza i tak zagubiona i nie wiadomo gdzie błądzi.

  TzT.
 • @wiedzajestwksiążkach 00:50:31
  Jam jest ten, który podpisuje się gdzie indziej jako "Wujek Polonii".
  I niech Polonia, zostanie pierwszą panią Prezydent RP.
  Tylko jak wiesz, czego pragniesz, może to się spełnić!

  TzT.
 • @AgnieszkaS 00:26:21
  Zapraszam na kielicha. Przy wódce, łatwiej znaleźć przywódcę.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Nibiru 20:28:34
  :))) Komentarz - perełka.
  Pozdrawiam,
 • @wiedzajestwksiążkach 01:16:03
  "Zapraszam na kielicha. Przy wódce, łatwiej znaleźć przywódcę. "
  /wiedzajestwksiążkach/  Dobra rada. Żytniówka "Belweder" wydaje się najwłaściwszym wyborem trunku.

  Pozdrawiam przyjaźnie!
 • @Repsol 20:41:48
  "Przepowiadam . Jeszcze zapłaczemy za Antonim . Jedyny który wziątek nie brał." /Repsol/

  Zapomnieliśmy, że to Macierewicz, co prawda już dawno temu, na łamach Radia Maryja przestrzegał Polaków przed wstąpieniem do EU. A i Radio Maryja było wtedy inne, dziwnie prorosyjskie. Wszystko się zmienia i być może przyjdzie nam wkrótce zapłakać.
 • @AgnieszkaS 02:26:04
  W całej tej sprawie z dymisją A Macierewicza nie chodzi o to,że przestał być ministrem. Ministrem się bywa. Ale chodzi o to, że skrzywdzono porządnego człowieka,patriotę któremu w pracy w MON nie można nic zarzucić !
  PAD który to wymusił przypłaci swoją karierą i nie będzie II kadencji.
  Beata Szydło ustąpiła, Antoniego Macierewicza odwołali, a jutro ... CBA i tak zapuka po następnego skorumpowanego polityka.

  ps.
  Tak długo jak sprawy Polski idą w dobrym kierunku, zarówno rząd, jak i PiS, mają moje poparcie.
 • @Husky 08:21:34
  // Tak długo jak sprawy Polski idą w dobrym kierunku, zarówno rząd, jak i PiS, mają moje poparcie. //

  PiS JEST W TRAKCIE WROGIEGO PRZEJĘCIA / DLATEGO TRACI MOJE POPARCIE
  http://ziut.neon24.pl/post/141919,motyw-czy-teraz-soros-wyeliminje-jaroslawa-kaczynskiego
 • @Husky 08:21:34
  ,,Beata Szydło ustąpiła, Antoniego Macierewicza odwołali, a jutro ,,

  ..... będzie nowy dzień . ,, chodzi o to, że skrzywdzono porządnego człowieka ,, ... chcesz powiedzieć że prezes ich oboje skrzywdził .
  To jest polityka ... budowanie Polskiego skansenu na dłuższą mete i tak skończyłaby się katastrofą .
 • @Autor
  fajny film wczoraj widziałem.

  Tytuł- Rekonstrukcja
  Reżyser -Jonny Daniels
  W rolach głównych- M.Morawiecki A Duda J.Kaczyński

  Całkowity koszt filmu zamknie się sumą 65 mld$

  Gdzie Ty autorze widzisz ten dobry kierunek PIS-u w tym filmie.Chyba jesteś kulawy na jedno oko.
 • @Husky 08:21:34
  //skrzywdzono porządnego człowieka,patriotę któremu w pracy w MON nie można nic zarzucić ! //

  Porządni ludzie nie należeli do KOR.
  To był największy szkodnik w polskiej armii.
  Amen.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:59:49
  Nie chcę się pastwić nad nikim, ale - albo minister Antoni Macierewicz oczyścił armie z komunistycznych złogów, albo złogi te wczoraj wygrały.
  Tego połączyć się nie da.
 • @Husky 17:05:30
  // oczyścił armie z komunistycznych złogów, //

  Pitolisz. W armii nie ma już oficerów z czasów komuny. Są na emeryturze.
  A nawet jak się trafi jakiś, który kończył jakąś szkołę w Rosji to armia powinna na niego chuchać i dmuchać. Nawet średnio rozgarnięty kapral ci to powie.
 • @Husky 17:05:30
  Jesteś kolego biednym człowiekiem .. zdejmij berecik bo zapewne ci coś uciska .
  A nie pomyślałeś .. ze ty i tobie podobni jesteście tymi złogami ..które trzeba będzie mozolnie usuwać .
  Polskę mieliśmy i mamy tylko jedną , i nią musimy się dzielić . Jakie to katolickie wykluczać i poniżać ogromnej masy ludzi . Ich winą jest to że się trochę wcześniej urodzili . Jesteś tylko mącicielem któremu dobro naszego kraju jest obce .
  Chciałbym wierzyć że nowy premier i prezydent zaczną powoli zasypywać te rowy wykopane przez twoich pupilów .
  Dochodzące głosy o wycofaniu części wojsk USA z wschodniej flanki daje nadziej na przyszłość .
 • @fabi 20:24:16
  //jesteś kolego biednym człowiekiem- //
  pracuje i mam
  a na dodatek gram
  w Euromilion
  pzdr.
 • @Husky 20:00:59
  ,,Wspaniałe
  a za m-c strzeli w sondażach 50%"
  To nie o sondaże chodzi a o Niepodległość Polski z Suwerennym Narodem Polskim.
  Chłopie zrozum, że system trzeba zmienić, a nie jednych szpiegów zastapić drugim szpiegiem i jeszcze głupszym, albo głupca głupcem zastąpić to żadna sztuka.
  System od 89 roku jest ten sam - czyli realizowanie polityki w Polsce w interesie światowej mafii finansowej.
  Jeden pozytywny ruch ,,naczelnej ciotki z Żoliborza i Danielsa" jest taki, że walec się zatrzymał i zaraz będzie się odkręcał jak w WjWajEsie.
 • @Wrzodak Z. 21:40:27
  dzieki za koment
  pzdr.
 • @Wrzodak Z. 21:40:27
  "System od 89 roku jest ten sam - czyli realizowanie polityki w Polsce w interesie światowej mafii finansowej."

  Nie gadajmy o "światowej mafii finansowej". To jest frazeologia, której nie sposób podjąć w poważnej dyskusji (podobnie jak iluminaci, masoni czy podobni tajni zarządcy szatana), ale dobrze:

  Skoro globalne zmiany (m.in. cyfryzacja, likwidacja obrotu gotówkowego, postawienie na kredyt jako powszechny impuls rozwojowy), forsowane przez ową "światową mafię finansową", są nie do zatrzymania, to dlaczego ich nie wykorzystać dla interesu Polski, polskiej rodziny i polskiego społeczeństwa? Albo przynajmniej nie podjąć próby utemperowania ich drapieżnego charakteru?

  Można albo zezwolić działać zachodnim bankom w sposób bezkarny (jak za rządów SLD i PO), albo przecież także związać je "zakazem lichwy", czyli uzależnić wartość udzielanych kredytów od realnego kursu obcej waluty względem złotego, tak by nie było wzrostu wartości kredytu o 30% rocznie.

  Skoro większości młodych Polaków i tak nie stać na własne mieszkanie, to chyba lepiej jest, gdy kupią je za kredyt, ale przez te 30 lat będą mieszkali we "własnym", niż gdyby mieli płacić czynsz w podobnej wysokości lub kłócić się z teściową.

  Proszę porównać sobie powierzchnię kwadratową przypadającą na Polaka w 1989 r. a tę, która przypada na statystycznego Kowalskiego dziś. Dane są oczywiste - ostatnie 30 lat to epoka wprost niespotykanego w naszej historii rozwoju.

  Nietrafność Pana sądu polega na tym, że większość Polaków chce gospodarki kapitalistycznej, Zachodu i Europy tu nad Wisłą i tego, co powszechnie nazywa się modernizacją (plastikowych kart kredytowych, McDonaldów i autostrad oraz wakacji Last Minute nad Adriatykiem).

  Pro-konsumenckie zachowania wcale nie muszą być skierowane przeciwko Ojczyźnie.

  Owszem, istnieje pewna przepaść mentalna między "pokoleniem styropianu" a pokoleniem ich dzieci. Wynikająca choćby ze znajomości języków obcych i świadomości, jak żyje się na Zachodzie.

  Ale uwierzmy młodym ludziom. Oni byli, widzieli i wcale nie aż tak bezkrytycznie przyjmują zachodnie modele i wzorce.

  Rząd Morawieckiego to rząd, który ma największy potencjał na starcie (b. dobre przedbiegi w wykonaniu Beaty Szydło) i szanse na uzyskanie realnego wsparcia na poziomie >50%. A takiego poparcia nawet elastyczny Tusk nie miał.
 • @Wrzodak Z. 21:40:27
  Po co taka rekonstrukcja ?

  1. By wygrać wybory samorządowe szczególnie tam gdzie rządzi sitwa PO- PSL
  2. By wygrać wybory większością konstytucyjną
  3. By wywalić na śmietnik konstytucję Kwaśniewskiego
  4. By nowa Konstytucja Wolnej Polski uniemożliwiła odkręcenie dobrych zmian
 • Jak wygrac wybory
  Program totalnej opozycji :

  https://pbs.twimg.com/media/DTNtlrzWAAgl6iZ.jpg
 • ZAGADKA !!!
  Opisz dwoma słowami to co widzisz ...

  https://pbs.twimg.com/media/DTSeZPPWkAI77ev.jpg
 • @Husky 22:40:51
  //Opisz dwoma słowami to co widzisz ...//

  erupcja Eyjafjallajökull
 • Pierwszy przypadek na swiecie.
  PJK Mistrz !

  https://pbs.twimg.com/media/DTXWzKCX4AAwdZL.jpg
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 22:01:50
  Następny chory z nienawiści człowiek. Nie wiem czemu Husky cię toleruje po tych ciągłych bredniach. Po dwu komentarzach spadaj. Przestań truć i nieustannie psuć atmosferę na blogu. Choćby dla swego zdrowia psychicznego.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:59:49
  Wiesz dobrze, że wystąpił z KOR-u kiedy ten został zawłaszczony przez Kuronia i Michnika. Więc po co to piszesz?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej