Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
776 postów 25607 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

,,Jest robota dla egzorcysty”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chamski atak na Kamila Stocha. Kuczokowi z „Wyborczej” przeszkadza znak krzyża przed skokiem.Znany pisarz w ,,Wyborczej” wyśmiewa ich w wyjątkowo prymitywny sposób.

Znak krzyża był od początku Kościoła jednym z najważniejszych elementów modlitwy błogosławieństwa, czyli poświęcenia i ofiarowania Bogu wszelkich naszych myśli i wykonywanych czynności, a nawet przedmiotów codziennego użytku.
 Znak krzyża czynimy, rozpoczynając i kończąc modlitwę, kreślimy go dzieciom na czołach w geście błogosławieństwa, a także błogosławiąc pokarmy. Krzyż jest znakiem rozpoznawczym chrześcijańskich świątyń, przydrożnych kapliczek i cmentarzy.
 
 
 
 
Skoczkowie narciarscy wykonują znak krzyża, a do tego odnoszą sukcesy. To połączenie jest nie do przełknięcia dla wielu przedstawicieli środowiska lewicowo-liberalnego. Wojciech Kuczok, pisarz, m.in. laureat nagrody literackiej ,,Nike”, w mało wyszukany sposób odniósł się do tego na łamach ,,Wyborczej”

 

                 

 

  „Sportowcy manifestujący wiarę podczas transmitowanych zawodów obrażają moje uczucia ateistyczne, choć mniej mnie drażnią tacy, którzy po odniesionym sukcesie dziękują Bogu, niż ci, którzy wzywają go na pomoc przed startem. Skoczek, który pół roku temu miażdżył rywali jeszcze bezlitośniej, niż czyni to obecnie Kamil Stoch, nie powinien się zachowywać jak pan Zenek z aerofobią, który umiera ze strachu w kołującym aeroplanie. Mateczko Boska, jak się nie przeżegnam, to spadniemy. A przecież Bóg nie ogląda skoków narciarskich – od kiedy istnieje TV Trwam, nie przełącza na inne kanały”


Martwi mnie natomiast pobożność naszego pogromcy igielitu […]. Dawid Kubacki nie przestaje się żegnać przed skokiem. Żona uznaje to za jeszcze jeden dowód na przewagę narciarstwa alpejskiego. Mówi, że nie byłoby problemu, gdyby miał kijki.


Dalibóg, w żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe „Wymię ojca…” będzie poprzedzało każdy dojazd do progu. Wygląda na to, że w przypadku skoczka z Nowego Targu wiara w Boga jest silniejsza od wiary w siebie.

 

ps.

Dlaczego Kuczokowi tak bardzo przeszkadza znak krzyża, wykonywany przed skokiem przez Kamila Stocha oraz wielu innych sportowców?

https://niezlomni.com/polscy-skoczkowie-wykonuja-znak-krzyza-znany-pisarz-wyborczej-wysmiewa-wyjatkowo-prymitywny-sposob-publicysta-komentuje-robota-dla-egzorcysty/

 

KOMENTARZE

 • No, Zbóju...
  Zgrabny tekst wkleiłeś, gratulki.

  Ja zawsze jak wychodzę z domu to się żegnam znakiem krzyża i dlatego tak bardzo podoba mi się ten zwyczaj wśród sportowców.
  Będą z ciebie jeszcze ludzie :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:26:49
  Obrażaniem Kamila Stocha , żydokomuna strzela sobie dodatkowo w stopę, ups w raciczkę! W swojej bezczelności, zuchwałości nie przebierają w środkach. Wszyscy Polacy cieszą się ze Stocha a nie ubliżają mu!
 • @Nibiru 19:40:16
  Obraża bo się nie boi, bo chrześcianin mu głowy za to nie obetnie, nie przypominam sobie żadnych artykułów w koszernej obrażających Machometa.
  Czerwone gnoje, bolszewickie parchy. Nie znające umiaru i nie mające szacunku dla symboli i innych.
 • @ Husky: Dlaczego Kuczokowi tak bardzo przeszkadza znak krzyża
  Wojciech Kuczok: manifestujący wiarę obrażają moje uczucia ateistyczne

  ... a mnie obraża manifestowanie, w taki sposób, jego ateistycznych uczuć. / Ciekawe czy są na to jakieś paragrafy?
 • Ziut - Blok Narodowy Polski 12.01.2018 20:03:07
  Ciekawe czy są na to jakieś paragrafy? / Są ...

  Art. 196. Obrażanie uczuć religijnych innych osób

  Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 • Gazeta.pl
  Przepis o ochronie uczuć religijnych przeciwdziała "zastępowaniu argumentów merytorycznych zniewagami" - stwierdził Trybunał Konstytucyjny. I orzekł, że karanie za krytykę przedmiotu czci religijnej dokonywaną w sposób "znieważający, wyszydzający, obelżywy, poniżający" jest zgodne z konstytucją.

  Chodzi o słynny art. 196 kodeksu karnego, który za "obrazę uczuć religijnych" przewiduje karę nawet dwóch lat pozbawienia wolności. O sprawdzenie, czy zapis nie jest sprzeczny z konstytucją, wystąpiła do Trybunału Konstytucyjnego Dorota "Doda" Rabczewska.

  W jednym z wywiadów popularna piosenkarka określiła autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła". Dlatego, jak twierdziła, "bardziej wierzy w dinozaury niż w Biblię". Obrażony takimi słowami poczuł się przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak, który o możliwości popełnienia przestępstwa przez Dodę powiadomił prokuraturę. Piosenkarka musiała zapłacić 5 tys. złotych grzywny.
  >> http://wyborcza.pl/1,75398,18977260,trybunal-bada-czy-karanie-za-obraze-uczuc-religijnych-jest.html
 • @Husky 19:47:03
  Oj, zdarza się, zdarza, że za wyśmiewanie, profanowanie itd Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej spadają głowy.
  Swego czasu na YT można było zobaczyć filmik, jak to stary banderowiec w mundurze, obwieszony orderami (pewnie za odwagę, gdy w dziesięciu wpadli do domu gdzie była matka z dziećmi), na jakimś tam ich spędzie, stał przed mikrofonem i opowiadał jak to w Imię Jezusa Chrystusa Lachów riezali. Nie zdążył skończyć zdania, bo runął na ziemię jak rażony piorunem. YT usunęło ten filmik (nie mogę go znaleźć, mimo że miałem go "ulubionych"), bo chyba był niepoprawny politycznie.

  Napisałem celowo w pierwszym zdaniu o Którego Pana Boga mi chodzi, żeby nie było w tym całym ekumeniźmie,m wątpliwości.

  A tak na marginesie, to skoro nasz (katolicki) Pan Bóg jest tym samym Bogiem jaki jest np w Islamie, to mam pytanie, czy nasz Bóg także po zmroku nie widzi i wtedy można grzeszyć, tak jak to własnie jest w Islamie?
  Gdzie islamiści, gdy poszczą, to tylko do zmroku, a po zmroku gdy już ich bóg nie widzi, to zajadają się do bólu.
  Czy z innymi grzechami też tak jest?
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 20:06:44
  Po 29 latach funkcjonowania Wyborcza /Koszerna wciąż widzi katolików w gettach/rezerwatach* (*niewłaściwe skreślić). Mentalność jak widać nie do zmiany.
  GW tworzą nieszczęśnicy chorzy z nienawiści do chrześcijan i Polaków, to już dla nikogo nie stanowi tajemnicy, ale tego, że rodzony ojciec Kamila jest z zawodu psychologiem wyrobnicy z GW nie wiedzą nawet dla mnie stanowi zaskoczenie.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 20:09:25
  Specjalne Judzą chcą aby wzniecić antysemityzm a później drzeć mordy Aj Waj na cały świat.
 • @Nibiru 20:10:46
  No cóż... to świadczy tylko o zerowym poziomie intelektualnym pseudo dziennikarzy z czerskiej. Jest żydokomuna i jej odłam żydogówniarzeria
 • @Jan Paweł 20:21:16
  //Nie zdążył skończyć zdania, bo runął na ziemię jak rażony piorunem. //

  ...... go pies
 • @Nibiru 20:54:30
  8-)))
 • tak jest
  I rozpalają media ogniska, przy których chcą grzać Polaków .
  Chcą pożaru, bo tyle ognisk to dużo już.
  Ale to się skończy, już nie długo podpalacze spłoną w tym co rozpalili.

  pozdrawiam
 • @Jan Paweł 20:21:16
  :))) Pzdr. https://www.wykop.pl/link/3823441/banderowiec-umarl-w-trakcie-przemowienia-gloryfikujacego/
 • @Repsol 21:41:43
  Dzięki... pozdrawiam

  P.S. Trzeba być wyjątkową kanalią, by gloryfikować zbrodniarzy i to jeszcze przed wizerunkiem Jezusa Chrystusa.
  Gbur, powinien już dawno być po spowiedzi i... zadośćuczynieniu i żalu za grzechy. A tu ani najmniejszej odrobiny żalu, tylko duma i pycha z dokonanych zbrodni na bezbronnych cywilach.
  Ciekawe ile sam ma tych okrutnych zbrodni na sumieniu.
  Chociaż nie nam to oceniać, bo Miłosierdzie Boże jest niepojęte i niezgłębione, to możemy jednak domniemywać, kto się o niego upomniał, słowami: "nie umarłem za niego a mi służył. JEST MÓJ" (podobno, tak to się odbywa)
 • @Zorion 21:36:10
  Szkoda nawet komentować....dno
  Lewackie bydło
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:26:49
  //Ja zawsze jak wychodzę z domu to się żegnam znakiem krzyża//

  Ja też
  Ale po ocenach widać że nie wszyscy.
  Boją się znaku krzyża ?
  Potrzebny im jest jednak egzorcysta.
 • @Husky 22:25:13
  //Ale po ocenach widać że nie wszyscy.//

  No niestety...
  Ale ty jako katolik i Polak nie możesz błądzić i popierać antypolskiej, syjonistycznej bandy.
 • @Jan Paweł 20:21:16
  "YT usunęło ten filmik (nie mogę go znaleźć, mimo że miałem go "ulubionych"), bo chyba był niepoprawny politycznie."

  Jest taki program - nazywa się You Tube Song Downloader. Po jego zainstalowaniu można ściągnąć film z YT na dysk, albo sam dźwięk/piosenkę. Może są inne takie programy, ale ja akurat korzystałem z tego. Przydaje się w razie gdy filmik znika z sieci.

  Ukłony
 • @Husky 20:47:00
  "...... go pies"

  Aleś się rozpędził ;-DDD
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:37:02
  "Ale ty jako katolik i Polak..."

  A może judeo-katolik i Poliniak? ;-DDD

  Pozdro!
 • @Jasiek 00:12:40
  //A może judeo-katolik i Poliniak? ;-DDD//

  No Jasiek... Nie bądź taki okrutny, ja wierzę w ludzi i ich nawrócenie :))))
 • @ Szanowny Autor
  Ciekawe co by zrobił jakby stanął na rozbiegu?
  Przeżegnałby się? ;-DDD

  Ale jełopów zatrudniają w GW.
  Nakład będzie spadał - o żadnym wzlocie nie ma mowy. Będzie upadek przed zjazdem...

  https://www.youtube.com/watch?v=G2GXHhWN7jI

  5*

  Ukłony
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:18:43
  "No Jasiek... Nie bądź taki okrutny,..."

  No dobra, dobra, ale sam wiesz... tam miłość do USA...
  Czasami sam nie wiem co myśleć ;-)
 • @Husky 22:25:13
  "Ale po ocenach widać że nie wszyscy."

  Kuźwa, na Neonie jakieś GW-niane osobniki się pewnie zarejestrowały i popierają swoich :-(
 • @Jasiek 00:25:06
  //Kuźwa, na Neonie jakieś GW-niane osobniki się pewnie zarejestrowały i popierają swoich :-(//

  To znaczy, że trzeba znowu kosę naostrzyć i ciąć równo z trawą. Coś za dużo tego "pluralizmu liberalnego" znowu na NEonie...
 • Niech ten Kuczok wyjdzie na skocznie i usiadzie na stanowisku skoczka.
  Zanim zdazy sie przezagnac bedzie mial pelne majty.
 • @Zorion 21:36:10
  https://pbs.twimg.com/media/DTXg7q9WsAAk6NN.jpg
 • @Husky
  Husky, no jak to jest z wolnymi niedzielami? Wprowadzili to czy nie?
 • @fretka 16:41:37
  https://pbs.twimg.com/media/DTbqtvLW0AAqKvi.jpg
 • @Husky 16:57:10
  hakerzy przejęli korespondencję między przedstawicielami MKOl i WADA.
  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://www.interfax.ru/sport/595058&prev=search
 • @fretka 18:21:46
  Pewnie Usraelici dzięki badaniom nad techniką wojskową w zakresie farmacji otrzymali oczekiwane rezultaty .Czyli badaniom się poddawać nie będziemy ,aby nowe technologie farmaceutyczne nie zostały przypadkiem rozpoznane przez poddanych .Tyle w skrócie .Pozdrawiam.
 • kuczokoid
  Primo - jaki znany pisarz? Może kol.Passent, może paru innym z GieWu?
  Secundo - Kuczokowi po jego traumie rodzinnej wszystko się miesza,nagle został ateistą. Tertio - po co w ogóle go pokazywać.
 • @excalibur 22:45:01
  Tylko pokazujemy co uczucie do niby młodej pasentowej morze pokraki rzyciowe trafiać .Pzdr.
 • Poznań, dzisiaj. Brak słów...
  https://pbs.twimg.com/media/DThblHYW4AEbaIJ.jpg
 • @Husky 21:19:43
  Jak nic czekają na ubogacenie przez nachodżców . :))) http://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/04/takie-tam-przed-gwaltem.jpg
 • Państwo jest pod kontrolą
  Platformiany misio ma cztery prokuratorskie zarzuty zarabia 15 tys miesiecznie, właśnie przyznał sobie 85 tys nagrody za............
  wzorowe wykonywanie obowiązków.

  https://pbs.twimg.com/media/DTkDmEXWAAEGZnd.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDYCYNA

  Szczepić, nie szczepić...dyskutować warto

  Kwestia szczepień pozostaje od kilku lat jednym z najgorętszych tematów. W sejmie znów wrzało, uczestniczyło w niej kilkadziesiąt osób - posłów, lekarzy, specjalistów oraz budzący kontrowersje na świecie brytyjski profesor. czytaj więcej

 • PRAWO

  "analna nimfomanka".

  Kto zarabiał na prostytucji w mieszkaniu posła Gawłowskiego? Śledztwo w sprawie czerpania korzyści z nierządu w mieszkaniu byłego sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej prowadzi Prokuratura Rejonowa Szczecin-Śródmieście. czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Partia Oszustów - fakty

  Też jestem bardzo zniesmaczony rządami PO.Nie spodziewałem się takiej arogancji i pogardy dla innych. Powiem więcej. To zorganizowana grupa o charakterze przestępczym. Fenomen PO to ignorancja i arogancja jako substytuty mądrości. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej