Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
749 postów 24674 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Dlatego jesteśmy antysemitami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nigdy nie miałam żadnych uprzedzeń do narodów Niemieckiego i Żydowskiego.Chciałabym się tylko dowiedzieć,dlaczego u obu tych nacji jest tyle POGARDY dla nas...Polaków ???

Jesteśmy dla nich niebezpieczni. Nie znoszą konkurencji...Bo jednym i drugim od dziecka wmawia się,że są półbogami.Jedni uważają się za spadkobierców porządku rzymskiego,drudzy za naród wybrany.Jednak w kryzysowych sytuacjach tylko Polacy potrafią zachować się szlachetnie.Jesteśmy dowodem ich barbarzyństwa.Boją się nas i swoich tajemnic.Obie te nacje zaczynają rozumieć że coraz więcej tracą ,chociaż by zawsze było tabu kto jest wyznania judaistycznego, zmiana nazwisk ale i posady państwowe i społeczne z górnej półki a teraz zaczyna wychodzić wszystko na światło publiczne i to ich boli..

 I jedni i drudzy bogacili się na naszej pracy, korzystali z niepowodzeń. A ponieważ rośniemy w siłę gryzą coraz bardziej.Byliśmy świadkami hańby moralnej obu narodów. Jedni wykazali się nadludzkim zbydlęceniem w traktowaniu innych narodów, drudzy wyjątkową utratą własnej godności. Polacy byli świadkami i tego nam nie mogą wybaczyć.

Niemce mają dziejową misję a by nas cywilizować, Żydzi mają dziejową misję aby nas ograbiać 
Nigdzie indziej nie było tak drakońskich kar za pomaganie Żydom jak w Polsce. Tytuł „Sprawiedliwego wsród narodów swiata” otrzymało tez najwiecej Polaków. To byli prawdziwi bohaterowie i dobrze o tym przypominać!

    

 

Osoby skazane na śmierć za pomoc Żydom :

Norwegia - 0
Włochy - 0
Holandia - 0
Belgia - 0
Francja - 0
Norwegia - 0
Dania - 1
Polska - 30 000

Dodam do tego, że nie jest możliwe by to był przypadek, że co jakiś czas na szczyty władzy dochodzą ludzie (tacy jak np. Tusk ) którzy jeszcze wspierają te nacje w propagowaniu pogardy wobec Polaków i polskości. Czy to nie te nacje, takich właśnie zdrajców, finansują?

14.I.42 Niemcy pod nadzorem SS-Standartenführera Rudolfa Mildnera (od 49 na wczasach w słonecznej Argentynie) w zimny styczniowy dzień wieszają na Rynku w Szczakowej 22 Polskich Kolejarzy (ręce skrępowane drutem kolczastym,usta zagipsowane).

            

Wielu myśli że w ratowanie żydów były zaangażowane tylko pojedyncze rodziny, ta jak rodzina Ulmów. Częściej w ratowanie jednego Żyda zaangażowane było od kilkunastu do kilkudziesięciu osób.. Papiery, kryjówki, itd. Większość z nich do dziś nie jest nawet znana.A spalenie żywcem rodziny Kowalskich było szokiem dla mieszkańców okolic Ciepielowa. Polacy byli tak samo jak Żydzi skazani na zagładę, tylko w następnej kolejności. I mimo trudnych warunków - pomagali.

Dziś znaczenie Polski zależeć będzie od tego czy zdoła wyzyskać należycie swe dary przyrody czy wytworzy polski handel i przemysł Bez tego warunku będziemy dla Europy krajem nie społeczeństwem, lecz kolonią dla państw silnych ekonomicznie A za tym pójdzie iluzoryczność naszej niepodległości.

I dlatego jestem dumny , że jestem POLAKIEM oraz że Najjaśniejsza Rzeczpospolita jest moją Ojczyzną. Na Pohybel tym którzy tak jak Róża Von From Poland służy swojej ojczyżnie Szwaboladowi

Czy Żydzi to pamiętają i są nam wdzięczni.- Nieee.!, potrafią tylko pluć na Nas i obrażać i żądać odszkodowań na olbrzymie sumy, Powiedzcie Mi jak ja mam ich szanować. I nie mówcie że jestem antysemitą, bo to nie prawda.

ps.

Jedna nieścisłość.

W Polsce za pomoc Żydom nikogo nie skazywano na śmierć. Mordowano bez wyroku.

 

 

 

KOMENTARZE

 • A dlaczego jesteśmy anty złodziejami anty mfijni, anty pedofilscy..?
  Powody są bardzo podobne.
  Ludzie uczciwi uciskani okradani, pozbawiani życiowych szans są przeciwni tym którzy im to robią.
  A dlaczego ofiary bandyckiego rabunku są wrogo nastawieni do bandytów którzy tego rabunku dokonali ?
  A dlaczego nie lubimy morderców i zbrodniarzy (Palestyna, krwawe kolorowe rewolucje...) ?
  A dlaczego nie lubiliśmy nazistów po 1939r ?

  To proste pytanie i proste oczywiste odpowiedzi.
  Pytanie tytułowe jest trywialne a odpowiedź oczywista.

  a są uczciwi żydzi ? są na pewno są tak byli uczciwi Niemcy w czasach nazistowskich.... niestety takie są prawa odpowiedzialności za lojalność grupową. Lojalność grupowa oznacza współodpowiedzialność za działania grupy (narodu, mafii, grupy, religii)
 • @Oscar 13:58:26
  Tak się zastanawiam...gdyby II wojna światowa trwała do teraz.To kogo Niemcy mordowaliby dzisiaj ??? Gdyby już wszystkich zabili.
 • Niezła notatka, gdybyś nie zepsuł jej propagandą na poziomie TVPiS.
  Widzisz Husky, każdy naród uważa siebie za lepszego od innych, taka już natura ludzka, moje stado jest lepsze od tego drugiego, atawizm który w dawnych czasach pozwalał przetrwać, tworzył mechanizmy obronne dla "mojego stada" względem otoczenia. Z tego mechanizmu wyrasta również patriotyzm, oddać życie by stado przetrwało.

  Z drugiej strony takim atawizmom należy przeciwdziałać, budować współpracę między narodami i to czynimy w czasach pokoju.

  Prawda jest, że mimo iż tylko na wschód od Niemiec obowiązywał prawo, że za ukrywanie Żydów groziła kara śmierci, stąd i te liczby, że na zachodzie za to nikt nie zginął, to wśród Polaków najwięcej "sprawiedliwych wśród narodów świata".

  Niemcy "cywilizowali" nas poprzez Kościół Katolicki. Mądrzy nasi władcy
  wiele wysiłków dołożylio, by uniezależnić nas od Kościoła Niemieckiego.

  Notatka byłaby całkiem dobra, gdyby nie wylazła z ciebie znów PiS-owska lemingoza. "...Dodam do tego, że nie jest możliwe by to był przypadek, że co jakiś czas na szczyty władzy dochodzą ludzie (tacy jak np. Lech Kaczyński)..." który stwierdził w Izraelu na spotkaniu z dezerterami z armii Andersa,
  https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

  I tak lemingoza znów zaorała ciekawą jakby nie było notatkę.

  A pani Róża, czy nie powiedziała prawdy o tym, że PiS w Polsce mamy problem z demokracją. Przecież Andrzej Duda też w Niemczech oficjalnie mówił, że w Polsce są problemy z demokracją, nieprawdaż? Zgodziła się tylko z prezydentem z ramienia PiS, czyż to nie jest "chwalebne". Porozumienie ponad podziałami :)

  Tylko Ryszard (szmalcownik) Czarnecki wyszedł na osła nie wiedząc, co oznacza słowo "szmalcownik", no ale w PiS znajomość języka polskiego, naszej historii zawsze kulała. Przykład "zaprzaniec" Macierewicza. :)
 • @Oscar 13:58:26
  Ostatnio czytałem ciekawy artykuł na temat psychopatów.
  https://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/siedem-oznak-ktore-zdradza-psychopate/nbzdqen#slajd-8

  To co mnie uderzyło że wg artykułu opis psychopaty pasuje do odwiecznego stereotypu żyda... każdy sam może to zweryfikować.
  Wniosek taki
  Psychopatia ma nie tylko podłoże genetyczne ale i podłoże kulturowe, środowiskowe, religijne... to wręcz styl życie, metoda na sukces w życiu...
  kopiowana przez dzieci uczące się na podstawie obserwacji postępowania rodziców.

  Narodami rządzą psychopaci b oni są najskuteczniejsi z zdobywaniu "awansu społecznego" aż do władzy włącznie.

  Demokracja nie wypracowała jeszcze metody eliminowania psychopatów ze ścieżki prowadzącej do władzy.

  To ciekawe i kluczowe zagadnienie na drodze do realnej demokracji.

  .
 • @Zawisza Niebieski 14:15:18
  Właśnie wyczytałem dawkę słodkopierdów ( jak zawsze)
  Pani Róża to tylko zwykła germanska szmata
  I tylko tyle
 • @Zawisza Niebieski 14:15:18
  "Kto dopuszcza się zbrodni ZDRADY,szpiegostwa,DENUNCJACJI,lub nieludzkiego prześladowania i krzywdzenia ludności-podlega karze śmierci"

  https://pbs.twimg.com/media/DTVo_ZpW4AIkMj8.jpg
 • @Husky 14:28:26
  Polecam. http://zygumntbalas.neon24.pl/post/117931,polacy-nie-mieli-obowiazku-ratowania-zydow Pzdr.
 • @Repsol 14:33:42
  Pamietam ten wpis.
  Pamietam
  Pzdr.
 • @
  Husky ukończył ten trening...

  http://act-il.com/

  ...a teraz powinien:

  HOLOCAUST DEPROGRAMMING COURSE

  Free yourself from a lifetime of Holo-brainwashing about “Six Million” Jews “gassed” in “Gas Chambers Disguised as Shower Rooms”

  https://holocaustdeprogrammingcourse.com/
 • @Arjanek - skomentujesz ?
  12.I.40 Niemcy (Liderzy Unii Europejskiej) zakończyli mordowanie Polaków w szpitalu psychiatrycznym w Dziekance koło Gniezna.Zamordowali za pomocą skopolaminy i gazu ok,3600 pacjentów i personelu.

  https://pbs.twimg.com/media/DTVAwL9WAAA-Egk.jpg

  12.I.40 Niemcy mordują : 300 mężczyzn,124 kobiety i 17 dzieci...pacjentów Szpitala Psychiatrycznego w Chełmie.Część była wyrzucona przez okna i dobijana na dziedzińcu szpitala.

  https://pbs.twimg.com/media/DTTEDDkXcAEt9_l.jpg

  10.I.43 Władze okupacyjne dystryktu krakowskiego poinformowały,że "Niemiecki sąd dorażny skazał 6 Polaków na karę śmierci za dokonanie nielegalnego uboju"

  https://pbs.twimg.com/media/DTLxAcuXcAAXcqQ.jpg
 • @Arjanek 14:40:47
  9.I.40 Wyższy Dowódca SS i Policji w Okręgu Rzeszy "Gdańsk-Prusy Zachodnie" SS-Obergruppenführer Richard Hildebrandt melduje,że : "od X do XII 39 zlikwidowaliśmy 3400 umysłowo chorych Polaków".
  Na zdjęciu samochód w którym Niemcy mordowali nas gazem

  https://pbs.twimg.com/media/DTHuEffWsAA9Cs9.jpg
 • @Husky 14:32:50
  No to skoro chcesz już stosować prawo wojenne, to zacznijmy od tych dawniejszych donosicieli
  1.Zbigniew Ziobro donosi w sprawie kiboli robiących burdy na stadionach
  2. Mariusz Błaszczak donosi w sprawie dotacji dla Legii
  3. Rok 2014, grupa donosicieli z PiS w EKiR donosi w sprawie wyborów samorządowych
  4. Antoni Macierewicz donosi w sprawie katastrofy w Smoleńsku
  5. Beata Kempa 2012 w sprawie demokracji w Polsce
  6. Andrzej Duda na spotkaniu z prezydentem Niemiec, w sprawie demokracji w Polsce.

  Oj, KIEROWNICTWO WALKI PODZIEMNEJ będzie miało dużo do roboty. "Szmalcowników" ci pod dostatkiem
 • @Autor
  "Dlatego jesteśmy antysemitami". -

  --- Kto jest, to jest. Ja na pewno nie. I zresztą Pan - o ile dobrze pamiętam - też nie wykazywał oznak wrogości (czy też odwrotnie: jakiejś szczególnej sympatii). Ale jest narracja (tworzona przez żydowskiego pochodzenia historyków i literatów) w tych sprawach bardzo jednostronna, więc trzeba zadać czasem parę pytań.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 15:23:05
  WITAM
  i pozdrawiam
 • @Autor (II)
  Napisałem wyżej: "Ale jest narracja (tworzona przez żydowskiego pochodzenia historyków i literatów) w tych sprawach bardzo jednostronna,...". -
  Dodam: Bardzo często jest ta narracja zafałszowana lub wręcz nieprawdziwa.
 • @Zawisza Niebieski 14:58:06
  Co tam znowu wysepleniłeś
 • @zygmuntbialas 15:28:31
  Od lat nic się nie zmienia
  Te same żądze,te same pragnienia
 • @Husky 15:32:11
  Od dłuższego czasu ci pokazuję, że jedni drugich warci. Pokazuję argumenty, rozkładające cię na łopatki, na które potrafisz tylko tyle "Co tam znowu wysepleniłeś". Widać, że z wrażenia zatraciłeś umiejętność czytania ze zrozumieniem. A ty nadal dobre notki, jeśli oczywiście nie kopiowane, psujesz totalną swoją lemingozą. Nie łudź się, od reżimowej TVPiS lepszy na pewno nnie będziesz, tam najlepszych kłamców przyjmują, prosto z taśmy "najdroższego patrioty".

  W sprawie Żydów należałoby jeszcze wspomnieć o Karskim, który jeździł z prośbą o pomoc, o interwencję międzynarodową do wpływowych środowisk żydowskich, które zupełnie nie zareagowały. O ile na Węgrzech potrafili zadziałać, o tyle swoich pobratymców z Polski olali totalnie. Dziś nie mogą się tłumaczyć, że nie wiedzieli, bo widzieli.
 • @Zawisza Niebieski 14:58:06
  Zapomniałeś o "donosie " w/s licencji dla TV Trwam bo przecież w wybitnie katolickim kraju dla takiej telewizji nie może być miejsca , podobno Schetyna obiecał "esbekom" przywrócenie poprzednich świadczeń czyli będzie to chyba jedyna grupa ludzi w Polsce co poprze w wyborach PO bo skoro partie opozycyjne nie potrafią nawet być opozycją to tym bardziej nikt im już nie powierzy "misji zarządzania " Polską , mamy kuriozalną w skali świata sytuację gdzie organizuje się protesty przeciwko parlamentarnej opozycji ,stąd zaniechaj już stawiania znaku równości pomiędzy PiS i PO bo nie ma ku temu najmniejszych przesłanek , wg mnie "platformie " do jesieni 2019 pozostało znalezienie jakichś "nowych twarzy" w swoim gronie bo te aktualne nadają się jedynie do formułowania co raz to nowych "gabinetów cieni " czyli zabawie , którą wyborcy ocenią na tyle poważnie ,że partia ta nie przekroczy 5%
 • Szanowny Panie Hasky...
  Patrząc na to wszystko do strony Wiary (przez duże W, bo wiary w Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej), to zgodnie z orędziem danym nam przez Matkę Boską w Siekierkach:
  https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0
  to te wszystkie tragiczne przypadłości, spadły na Polaków, za grzeszne życie przedwojennej wierchuszki. Chociaż, jak wiemy, ryba psuje się od głowy, więc pewnie i doły w jakimś tam stopniu były przesiąknięte grzechem.

  Zachęcam do obejrzenia tego filmu, bo nie ulega wątpliwości, że Matka Boska przychodziła do młodziutkiej wtedy Władzi Frączak i orędziem od PANA BOGA... DO NAS, POLAKÓW : "MÓDLCIE SIĘ I NAWRACAJCIE SIĘ, BO IDZIE NA WAS CIĘŻKA KARA. MÓDLCIE SIĘ CODZIENNIE NA RÓŻAŃCU"

  Sa już dzisiaj opinie, że ówczesny Prymas zlekceważył to Orędzie i to on jest winien tych milionów ofiar.

  A wiemy, że przedwojenna Warszawa konkurowała z Paryżem. W samej tylko Warszawie, funkcjonowało ok 70tyś prostytutek!

  Więc niech ta zrównana z ziemią Warszawa:
  https://www.youtube.com/watch?v=twDouTqS4c8&t=69s
  będzie symbolem tej kary Bożej jaka na Polskę spadła.

  Patrząc dalej oczyma Wiary (no bo jakimi my Polacy- Katolicy mamy patrzeć), ta kara Boża ciągnęła się jeszcze po wojnie do 1956, kiedy to Polacy pod przywództwem Prymasa Tysiąclecia złożyli Śluby Jasnogórskie i jak wiemy od tego czasu rozpoczął się w Polsce okres budowania podstaw do milionów awansów społecznych młodych ludzi ze środowisk wiejskich i robotniczych. Czego wyrazem był nieprawdopodobny przyrost naturalny (tzw wyże demograficzne) Polaków widzących perspektywy, mających pewność jutra, co skutkowało niemal lawinowym rodzeniem dzieci.

  Patrząc dalej oczyma Wiary, to co się stało z tymi naszymi Ślubami Jasnogórskimi, że znowu straciliśmy tą, można powiedzieć, przychylność Pana Boga i... swoją Ojczyznę, którą budowały ciężkim wysiłkiem, całe powojenne pokolenia?

  Jeżeli My Polacy nie odpowiemy sobie na to pytanie, nie myślmy nawet o odzyskaniu wolnej Ojczyzny
 • @Zawisza Niebieski 14:58:06
  Zawisza, jesteś naprawdę obrzydliwy. Zaślepia cię chora nienawiść.
  A wtedy bredzisz.
 • @Zawisza Niebieski 15:46:17
  Przestań trollowac w swoim ulubionym stylu peowskiego leminga.
  Raz ci jeszcze powtarzam.
  Czy to Tusk czy szmalcowniczka Thun nie są warci naszej śliny.
  Co najwyżej plunąć im w te zdradzieckie mordy, a ich portrety wysłać Owsikowi na licytację.
  Skoro tam też są cmentarne hieny i nekrofile,to i te portrety mogą się tam znaleźć.
  Raz jeszcze pisze ci.
  To jest notka o Żydach i Niemcach i nie mieszaj w to PIS bo robisz się doprawdy ŻENUJĄCY.
  Pisz w temacie.
 • @Casey 17:05:18
  Hate speech to wizytówką tych z kasty oderwanej od koryta.
  Nie ma szans na zmianę.
  Pozdrawiam
  ps.
  gdyby notka była o życiu seksualnym aborygenów to i tak napisałby w konkluzji o PIS-e i Kaczynskim.
  Tak go ta nienawiść zżera
 • @rabszak 17:07:41
  wiesz o tym, że w tym momencie, jesteś narzędziem Zła?
  Czyli, skoro jesteś już na jego usługach, to możesz być pewien, że, jeżeli się z tego nie wywiniesz (w konfesjonale) to możesz usłyszeć w swojej godzinie agonii (chyba nie myślisz naiwnie, że coś takiego Cię ominie) :
  "nie umarłem za niego a mi służył. JEST MÓJ"...
  Wiesz co się po takim żądaniu dzieje?
  Poczytaj (albo posłuchaj na YT ebooków) mistyków*
  * mistyk, to osoba, która tu na Ziemi dostaje uznane przez Kościół (po zbadaniu przez lekarzy) orędzia od Pana Boga dla nas tu na Ziemi
 • @puuuq 16:43:58
  To, że opozycja pod dowództwem Schetyny i do niedawna Petru jest śmieszna, jak śmieszna była PiS za czasów marszy "Obudź się Polsko" to chyba sporu nie ma. Między PO-PiS należy postawić równość, obie nie są partiami polskich interesów. Jak ocenią wyborcy? Zobaczymy. Komorowski na pół roku przed wyborami też miał 70% poparcia, nieprawdaż.

  Za to niech pan nie nazywa TV Trwam telewizją katolicką, bo to katolicyzmowi i wierzącym ubliża. Redemptoryści to zwykły koncern multimedialny zaangażowany w politykę, nie w szerzenie wiary. Koncern prowadzący różną działalność medialną w prawie 100 krajach na świecie, to, że akurat na katolickie nuty grają to zupełnie marginalna sprawa, ale nie są to media katolickie.

  A czy Polska to kraj katolicki, nie mówiąc już o "wybitnie". Ostatnie notowania mówią o ok. 40% wierzących uczęszczających do kościoła. Jeszcze jest to trochę więcej niż na zachodzie, (ok. 25%) ale co roku spada liczba praktykujących. Jest to między innymi wynik tego, że hierarchia skupiła się na polityce, na dobrach materialnych.
 • @rabszak 17:07:41
  A czy i Ty wysłałeś coś już na licytację.
  Może własne IQ
 • @rabszak 17:07:41
  Prawda, dziś jest ciężki dzień dla "bankierów Pana Boga". Jaki dziś od samego rana było "bylejaki:" :) Owsiak z pewnością zbierze znacznie więcej, niż PiS ukradł podatnikom i do Torunia zawiózł.
 • @Zawisza Niebieski 17:15:53
  Masz swój TVN i Szechterowska gadzinówkę to czego jeszcze chcesz.
  Kto ci każe TV Trwam oglądać.
  Przełącz sobie w ostateczności na TV Mango to dla takich intelektualistów twojego pokroju.
  I kolejny mój apel.
  Przestań trollowac
  przestań
 • @rabszak 17:22:00
  Albo przekazane do Torunia "najdroższemu patriocie", on już będzie wiedział jak najlepiej je spożytkować, jak cegiełki na ratowanie Stoczni Gdańskiej".
 • @rabszak
  Baw sie na wlasnym blogu
  ok.?
 • @Zawisza Niebieski 17:15:53
  // nie nazywa TV Trwam telewizją katolicką, bo to katolicyzmowi i wierzącym ubliża//
  Powiedz to tym tysiącom emerytów , dla których ta telewizja jest jedynym miejscem gdzie mogą znaleźć coś dla siebie , no ale co wykształconych z dużych miast obchodzą starzy ludzie ?
 • @Husky 17:30:59
  Husky, przecież ty tak bardzo lubisz wklejane obrazki, nie podobały ci się? Jak u Kalego, wiesz, tego z W Pustyni i w Puszczy, "jak ja wklejać to dobrze, jak mi wklejać to złe".

  Co do TV-trwam to u mnie w telewizorze czegoś takiego nie ma, wystarczy, że coś tam z TVPiS czasem pooglądam. Ale niestety teraz PiS kradnie również moje podatki i zanosi do "najdroższego patrioty". Stąd złodzieja mam prawo nazwać złodziejem.

  Jak myślisz, czy będzie porównanie ile dziś zebrał Kościół na uchodźców a ile Owsiak na leczenie Polaków?

  A prawda nie jest trollowaniem, ona tylko trollom przeszkadza.
 • @Zawisza Niebieski 17:48:49
  Mnie interesuje tylko ile ten hochsztapler Owsik zarobi na nekrofili.
  Ale nie musisz odpowiadać bo to nie jest tematem notki.
  ok.?
  Czas na dyskusję o Niemcach i Żydach a nie o celebrytach.
 • Czyżby zmiana płci u ciebie nastąpiła
  ,,Nigdy nie miałam żadnych uprzedzeń do narodów Niemieckiego i Żydowskiego.Chciałabym się tylko dowiedzieć,dlaczego u obu tych nacji jest tyle POGARDY dla nas...Polaków ??? ,,

  Nie wiem na jakiej postawie twierdzi ( pan ,pani ) Husky ,iż Zydzi i Niemcy odnoszą się do nas z pogardą .
 • @Husky 17:56:51
  Więc powiedz mi, co z Niemcami i Żydami ma wspólnego Donald Tusk, pani Róża Thun? Po co do historycznej notki dołączasz sprawy rodem z reżimowej TVPiS. Jeśli byś tego nie zrobił wysoko ocenił bym notkę, może nie za całokształt a za poruszenie tematu Dopisał bym coś o Karskim, też wyrzut sumienia dla amerykańskich środowisk żydowskich, można ich spokojnie zapytać co wyście zrobili dla ratowania swoich? Dobrą notkę zakopałeś chcąc dokopać PO.

  Jak wiesz, zawsze głoszę teorię, że PO-PiS to jedno zło i jestem w stanie udowodnić to argumentami. Jedni i drudzy donosili na legalnie wybrany rząd. Jedni i drudzy realizują nie nasze interesy. PO konsorcjów zachodnich PIS Izraela i USA.
 • Dlatego, że nas gnębią,
  G.K. Chesterson angielski pisarz, który przeszedł na katolicyzm, wielki sympatyk Polaków podkreślał, że mamy cechy, których nienawidzą ludzie żli.
 • @puuuq 17:34:46
  Każdy ma prawo oglądać co chce, co mu się podoba. Z konsorcjum multimedialnym redemprotystów sprawa była taka, że nie chcieli zapłacić tyle ile płacą za prawo do emisji konsorcja multimedialne. Jak sam wiesz, że nie jest to telewizja religijna, nie jest to telewizja społeczna, TV Trwam działa jak normalna stacja komercyjna, zaangażowana politycznie. Że prowadzą tam inne programy, niekiedy katolickie, to robi każda telewizja,
  Jak pewnie wiesz, Tadeusz R. domagał się od przedsiębiorstw państwowych dotacji "od nich to mamy co kot napłakał".

  Emerytom też można zapewnić zupełnie inne rozrywki, programy popularno-naukowe, programy przyrodnicze, programy dla seniorów, tę rolę powinna spełniać telewizja publiczna, na nią płacimy. Senior nie musi się tylko modlić i bać się, czy już jutro nie umrze. Mam w rodzinie seniorów i to aktywnych, uniwersytet III w. moja mama i teściowa malują na emerturze.
  Bóg do żadnej partii się nie zapisał, żadnej nie wspiera. Niech się redemptoryści zajmą sprawami religii a nie polityki, a nie obsadzania stanowisk, nie budowaniem zakładów grzewczych. Dawno w Polsce należało zrobić to co zrobiono w Niemczech. Dziś radio Horeb zajmuje się tym, do czego powołani zostali redemptoryści, przeczytaj sobie co mają wpisane w klauzulę. Na pewno nie geotermię, hotelarstwo, gastronomię.
 • @Zawisza Niebieski 18:14:24
  //Więc powiedz mi, co z Niemcami i Żydami ma wspólnego Donald Tusk, pani Róża Thun?//

  Raczej zapytaj co mają wspólnego z Polską i Polakami.
  Poza posiadaniem nr.PESEL
  Tak będzie i precyzyjniej i dosadniej
  ps.
  czy w notce jest cos o Thun
  czy tylko twoje strollowanie tematu
 • @Zawisza Niebieski 18:27:18
  Jeszcze chwilka i PIS dobierze się do dupsk szwabskim mediom.
  Ale będzie WYCIE.
  Ale będzie WYCIE.
  Ale będzie WYCIE.
  Nawet przy sądach to był pikus.
  Będzie jazda bez trzymanki.
  A te resztki opozycji zrobią w parlamencie UE - Ciamajdan 3.0
 • @Husky 18:42:37 tym się dobieże
  https://s.ciekawostkihistoryczne.pl/uploads/2016/10/CatholicClergyAndNaziOfficials.jpg
 • @rabszak 18:56:50
  // tym się dobieże//

  dobieże

  No to z licytacji twojego IQ będzie lipa
 • @Jan Paweł 16:54:08
  "A wiemy, że przedwojenna Warszawa konkurowała z Paryżem. W samej tylko Warszawie, funkcjonowało ok 70tyś prostytutek!"/Jan Paweł/

  A głównie wynikało to z biedy, braku wykształcenia i jakichkolwiek perspektyw życiowych. W Warszawie ludzie gnieździli się w norach; w jednym wynajętym pokoju mieszkały po trzy rodziny. Dopiero Polska Ludowa zdołała to wszystko zmienić.


  Z Wikipedii:

  "W 1914 na ziemiach polskich było: 57% analfabetów w zaborze rosyjskim, 40% w Galicji i 5% w zaborze pruskim. Według statystyk w Polsce w 1921 było 33,1% analfabetów, w 1931 – 23,1%.

  Analfabeci według wyznań w 1931 w II Rzeczpospolitej:

  ewangelickie – 9,9%
  mojżeszowe – 15,4%
  rzymskokatolickie – 17,2%
  greckokatolickie – 38,5%
  prawosławne – 52,5%.

  Na Ludowe Wojsko Polskie również nałożono obowiązek nauczania żołnierzy odbywających służbę wojskową. Świadectwa ukończenia kursu otrzymało 618 298 osób. "
 • @Husky 17:13:43
  //tych z kasty oderwanej od koryta.//

  To pan Zawisza należy do "kasty oderwanej od koryta.//?
  Nie wiedziałem...
 • @Nibiru 19:01:53
  Chciałabym dożyć czasów, gdy w końcu żydzi ogarną, że bycie innym, nie znaczy gorszym.
 • @Husky 19:20:51
  Ktoś, kto uważa się za lepszego (tak jak żydzi) w rzeczywistości jest gorszym i sam stawia się na takiej pozycji.
 • Żeby obraz tych zbrodni
  był bardziej transparentny : Dekret Hansa Franka z 15.X.41 : "Kara śmierci dla każdego Polaka za podanie Żydowi szklanki wody lub kromki chleba".
  Pomagaliśmy...i umieraliśmy

  https://pbs.twimg.com/media/DTgKf5CXkAAEU_Y.jpg
 • @Zawisza Niebieski 18:27:18
  Zawisza , Ty dostrzegasz tylko to co chcesz ale dzieje się znacznie więcej , chociaż tego nie widać bo to ,że w Twojej rodzinie emeryci są jeszcze sprawni i nie potrzebują kontaktu z "Trwam" nie obliguje do wniosku ,że tak jest ze wszystkimi , a już te propozycje by TVP przejęła rolę "zabawiania " seniorów i wskazanie na "obszary" , którymi ci seniorzy powinni się zajmować , stawia Cię w pozycji wiedzącego najlepiej co dla nich jest dobre . Czy tak trudno zrozumieć ,że są samotni , schorowani ludzie ,których poza modlitwą już nic więcej nie obchodzi ?Dla nich radio Maryja i Trwam jest wszystkim , i to nie jest jakaś wąska grupa ludzi ale dla Ciebie ważniejsze są interesy Rydzyka i zakonników ,zresztą co w tym jest złego ? Czy zakony od samego początku nie prowadziły różnych form zarabiania pieniędzy ? Co jest złego w zarabianiu ? I nie powołuj się tu na jakieś niemieckie "rozwiązania " bo tam jest podatek kościelny, stąd nawet gdy zabraknie kościołów ,to państwo zagospodaruje przejęte na religię pieniądze
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:27:42
  Prawda
  pzdr.
 • Autor
  Gdy Kain zabił swego brata Abla, Bóg postanowił go ukarać wygnaniem z jego roli. Kain podzielił się z Bogiem swoimi obawami o życie bo jeśli będzie tułaczem i wygnańcem, każdy kto go spotka będzie mógł go zabić. Kain popełnił zbrodnie za którą Bóg karał przelaniem krwi zbrodniarza, ale najwyraźniej miał Bóg wobec Kaina plan, więc nałożył na niego znamię aby go nie zabili. Najwidoczniej Kain miał wygląd zbójcy, psychopaty i zdrajcy ale dzięki znamieniu nie został rozpoznany i mógł bezpiecznie zamieszkać wśród innych mieszkańców Ziemi. Nawet zrobił karierę, założył rodzinę i wybudował miasto. Przybliżając tę starą historię dzisiejszym czasom łatwo skonkludować, że nic się specjalnie nie zmieniło. Wprawdzie nie ma już dziś biblijnych żydów a chazarstwo wygląda już bardziej cywilizowanie ale i tak żydzi nakładają na siebie znamię. By nie zostali rozpoznani i mogli bezpiecznie zakładać rodziny, robić kariery i budować. Tym znamieniem są obecnie polsko-brzmiące nazwiska jakie przyjmują. Można jednak ich zidentyfikować, gdyż wybierając nazwiska kierują się swoistym kodem aby zbytnio nie łamać sobie łbów. Źródłem nazwisk są grupy czy kompleksy przyrodniczo-techniczne, powiedzmy. I tak, jest grupa geologiczna z której wyłoniły się takie nazwiska jak: Żwirski, Gliński, Ziemiński, Kamiński, Krzemiński, Skalski, Piasecki. Grupa regionalno-geograficzna: Mazowiecki, Warmiński, Morawiecki, Żuławski, Kujawski et cetera. Grupa miast: Warszawski, Berliński, Poznański, Wrocławski, Halicki, Gdański et cetera. Grupa rzemiosł i zawodów: Bednarski, Kowalski, Ślusarski, Tokarski, Szklarski, Krawczyk, Krawczyński, et cetera. Grupa nowych chrześcijan: Nowakowski, Nowak, Nowek, Nowik, Nawrocki, Krzyżanowski, Kościelski, et cetera. Grupa rolniczo-leśna: Borowski, Zagajewski, Lasek, Winnicki, Sadowski, Kwiatkowski, et cetera. Grupa narodowościowa: Polak, Rusin, Litwin, Niemiec, Szwed, Czech, et cetera. Grupa wywodząca się od nazw miesięcy i dni tygodnia: Styczyński, Styczeń, Marczyński, Marzec, Kwieciński, Kwiecień, Majewski, Maj, Czerwiński, Czerwiec, Lipiński, Lipiec, Sierpiński, Sierpień, Wrzesiński, Wrzesień, Grudziński, Grudzień, Poniedzielski, Poniedziałek, Środa, Piątek, Piątkowski, Sobota, Sobociński, Niedziela, Niedzielski. Itd, itd. Duzo by jeszcze wymieniać gdyż od czasu gdy sekta Jakuba Franka pod koniec XVIII wieku przeszła na chrześcijaństwo weszli we wszystkie środowiska, w ziemiaństwo, w urzędy, rzemiosła, handel oczywiście, duchowieństwo, usługi. Mamy w tej chwili co najmniej 3 mln Polaków z zydowskimi korzeniami, nie jest więc dziwne, że ten elektorat głosuje na wszystkie partie bo we wszystkich ma swoich przedstawicieli. Dlatego polityka w Polsce musi być prożydowska i jest a "dobra zmiana" realizuje ich postulaty i politykę, służy "budowaniu miast", także ostatnia rekonstrukcja rządu z premierem Morawieckim na czele po to została przeprowadzona. Gdy się rozpatrzyć w nazwiskach w rządzie, sejmie w senacie, administracji, wymiarze sprawiedliwości, szkolnictwie, służbie zdrowia to tam przede wszystkim znajdziecie te nazwiska i wiele jeszcze innych bardziej pospolitych, bo w niepodległej Polsce uciekającym z Rosji tzw. Litwakom nadawano hurtem nazwiska jakie akurat na język urzędnikowi się nawinęły: Śledź, Lis, Kogut, Koper, Marchewka, Pietruszka, Kiełbasa itd. itd. Te nazwiska noszą także 100% Polacy więc znamiona w sumie dobrze żydom służą i chronią.
 • @Slav 21:28:53
  Raczej piszesz jak drzewiej Polski Pan nadawał na Kresach nazwiska swoim poddanym bękartom ,aby ilość duszyczek się zgadzała . " No i tak mamy teraz gnojowisko na upadlinie i terenach liteskich" Pzdr.
 • @Husky 19:20:51
  „Chciałbym dożyć czasów, gdy w końcu żydzi się ogarną, że bycie innym, nie znaczy gorszym.” - Husky

  Ja też chciałbym dożyć takich czasów, pomimo, że to okazuje się niemożliwe. Spaja ich doktryna i nieśmiertelna idea wypowiedziana przez Yosefa Ovadia, Naczelnego Rabina Izraela: "Goje rodzą się tylko po to, aby nam służyć.”
  Bij, zabij – nic nie pomaga.
  Dialektycznie wpojone „wartości” żydo-komunizmu niszczą drugą połowę mózgu na zawsze, po czym pierwsza połowa uzależnia się od bossów, pieniędzy, pozycji, alkoholu, itp. Działa jak narkotyk, który na końcu zabija.
  Dlatego żydo-komunista zawsze będzie żydo-komunistą, a jego oponent (najczęściej Chrześcijanin) zawsze będzie cierpiał. Od wieki wieków, Żyd atakuje, Goj się broni.

  Formy ataków są różne. Zaczyna się od podwarzania ogólnie znanych prawd (Biblii), wyzwisk, i gróźb.
  Jak np.:
  „ujawniasz swe pochodzenie i sk...two wyssane z mlekiem matki". - Krzysztof J. Wojtas 05.02.2015 10:36:03
  „żydowski gnojek Zdzich” - Jarek Ruszkiewicz SL 03.10.2017 10:39:06
  „zwykły anonimowy, żydowski obsikywacz nogawek” - Jarek Ruszkiewicz SL 09.10.2017 17:07:51
  Chociaż niektore z nich są bardzo zabawne, jak np. ten komentarz:
  „Ktoś, kto uważa się za lepszego (tak jak Ruszkiewicz) w rzeczywistości jest gorszym i sam stawia się na takiej pozycji.” - Jarek Ruszkiewicz SL 14.01.2018 19:27:42

  No i jak tu żyć?
 • @puuuq 19:33:57
  Może nie jest ci znana historia niemieckiego radia Maryja. Tak jak u nas było to radio zajmujące się bardziej politykowaniem niż sprawami religijnymi. Jednak kościół Niemiecki zareagował dość szybko, dziś radio Maryja w Niemczech nie istnieje, w jego miejsce jest radio Horeb zajmujące się ściśle sprawami religijnymi.

  Nikt nie miałby żadnej pretensji, gdyby media redemptorystów zajmowały się sprawami religijnymi, sprawami modlitwy. Nikt nie powinien odbierać katolikom dostępu do mediów katolickich, są przecież takie, jak Radio Józef.

  TV Trwam jest jednak stacją nastawioną politycznie, propagującą działania jednej partii. Chrześcijaństwo to 2000 lat, partie żyją krótko. Nigdy na wiązaniu się z polityką Kościół nie zyskiwał, zyskiwali za to politycy. Do dziś KRK wypomina się związki z faszyzmem (papież Hitlera).
 • @Zdzich 02:00:35
  W związku z żądaniami Żydów od Polski odszkodowań za straty poniesione podczas II WŚ żądajmy od Izraela odszkodowań za wymordowanie przez żydowskich komunistów z UB i NKWD Polskiej elity.

  http://kontrowersje.net/sites/default/files/styles/tresc/public/%C5%BBydowscy-kaci.jpg?itok=y-OANhUo
 • @Zdzich 02:00:35
  // Od wieki wieków, Żyd atakuje, Goj się broni. //  Królewska Tora, izraelski bestseller usprawiedliwia terror

  „W 230-stronicowej książce Szapira i jego współautor, rabin Josef Elitzur (Królewska Tora, obecnie izraelski bestseller) twierdzą, że prawo żydowskie pozwala na mordowanie gojów w przeróżnych okolicznościach. Piszą, że żydzi maja prawo mordować gojów w każdej sytuacji zagrożenia życia żyda ze strony „nie-żyda”, nawet jeśli goj „nie jest winien powstałej sytuacji”.

  Książka sankcjonuje mordy nie-żydowskich dzieci i niemowląt: „Jest uzasadnienie mordowania dzieci jeśli jest jasne, że one dorosną i zrobią nam krzywdę, i w takiej sytuacji mogą być zamordowane umyślnie, a nie tylko w walce z dorosłymi.”

  Rabini sugerują, że krzywdzenie dzieci nie-żydowskich przywódców jest uzasadnione, jeśli istnieje prawdopodobieństwo, że to spowoduje nacisk na nich w celu zmiany poglądów. Autorzy bronią również „okrutnych czynów w celu stworzenia odpowiedniej równowagi terroru” i traktowania wszystkich członków „wrogiego narodu” jako celów odwetu, nawet kiedy nie biorą bezpośredniego udziału we wrogich działaniach.” (terror fałszywej flagi)

  To uzasadnienie pozwala na użycie uśmiercającej siły przeciwko chrześcijanom, jeśli ich śmierć przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa Izraela, nawet przez korzyści ekonomiczne.
 • @puuuq 19:33:57
  I dowód ostateczny, że @Zawisza zawsze ma rację. Tu niemieccy żołnierze pilnują polskich drzew Puszczy Białowieskiej przed zbliżającym się PiS-owskim elementem.

  https://pbs.twimg.com/media/DTghW9WX4AAAuKx.jpg
 • @Zdzich 02:00:35
  Widzę, że urlop był za krótki. Zasłużyłeś na następny.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:30:10
  Cytować ciebie też nie wolno? Zajrzyj do regulaminu.
  Petycję do Repsola juz wysłałeś, czy samemu mam zadzwonić?
 • @Husky 07:27:32
  Z żądaniem nie byłoby kłopotu. Oprócz odszkodowań za mordy dokonane przez żydowskich komunistów z UB i NKWD należałoby również żądać zwrotu majątków przechwyconych przez żydów po wysłaniu całych polskich rodzin do gulagu.
  (Mówią „nasze kamienice”, ale nie mówią kto był włascicielem tych kamienic i dworków przez wojną.)

  Tylko problem w tym, kto otrzyma te odszkodowania.
  Ofiary żydowskiego terroru nie żyja. Żyją natomiast wychwalacze i promotorzy żydowskiego socjalizmu, tacy jak Ruszkiewicz, Kosiur, Jeznach, Kamycki, pani Tiamat, itp.
  To dla nich mamy walczyć z Żydami o odszkodowania?
  Gorzka prawda.
 • @Zdzich 16:42:59
  Ty mnie nie zacytowałeś tylko bezczelnie zmanipulowałeś moje słowa. Typowe żydowskie trollowanie.
  Szykuj się na dłuższy urlop.
 • @Zdzich 17:05:33
  "Tylko problem w tym, kto otrzyma te odszkodowania.
  Ofiary żydowskiego terroru nie żyja. Żyją natomiast wychwalacze i promotorzy żydowskiego socjalizmu, tacy jak Ruszkiewicz, Kosiur, Jeznach, Kamycki, pani Tiamat, itp.
  To dla nich mamy walczyć z Żydami o odszkodowania?
  Gorzka prawda."

  Teraz to przegiąłeś Zdzichu :(
  Jesteś jednak chory... na insynuacje pełne nienawiści.
  To jest niesłychane, takie poniżające traktowanie tutejszych blogerów!
  Uważam, że rekonwalescencja do wiosny jak najbardzeij Ci się należy.

  Pozdrawiam
 • Senat USA dopomina się o mienie ofiar Holokaustu.
  A ja się pytam, gdzie to mienie, czy stoi tu choćby jedna żydowska kamienica?

  https://pbs.twimg.com/media/DTgcVNvWAAAfCuP.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej