Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
748 postów 24653 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Komu przeszkadza Bogusław Jeznach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przeciwnicy oczerniają Go tu na wszelkie sposoby. Szanowni Państwo, apeluję o tolerancję i zgode! O umiar, o zdrowy rozsądek . Dość tej nienawiści, dość !!!!!

Internetowa nienawiść coraz częściej  przekracza barierę zdrowego rozsądku i rzeczywistości

 

 

 

 

         

 Od kilku dni obserwuję bardzo niepokojące zjawisko na Neon-ie, które przybiera na sile i zmierza w dziwnym kierunku, choć dobrze znanym z przeszłości. Mianowicie chodzi o nasilające się ataki na Pana Bogusława Jeznacha, których celem jest podważenie nie tylko wiarygodności tego człowieka , ale też rzetelności.

Trudno to doprawdy zrozumieć i uwierzyć w czyste intencje piszących owe teksty, (ostatnio w ilości dość obfitej), których głównym celem ataku jest nie kto inny, jak sam Pan Jeznach.

Ciężko zatem uwierzyć, że dzieje się to przez przypadek, a zarzuty stawiane w owych tekstach wynikają li tylko z jakiegoś trudnego do zrozumienia "rozgoryczenia"  brakiem linków do tekstów zamieszczanych na portalu przez Pana Jeznacha.

Nie wiem, kto dzisiaj inspiruje tego typu teksty, nie chcę nikogo urazić, ale wiem jedno: stosunek do Pana Jeznacha i jego wykonywanej tu pracy, jest niejako probierzem prawdziwych intencji piszących tu te paszkwile.

Szanowni , doprowadziliśmy do bardzo dziwnej sytuacji.

Polak, drwi z Polaka, a mieszanie w to jeszcze epizodów z życia prywatnego Pana Bogusława to w czystej postaci sqrwysynstwo.

 

KOMENTARZE

 • Autor, witaj;
  Mądry tekst ;-)
  Pozdrawiam
 • Masz Zbóju
  u mnie michę.
  Ja akurat mam ten przywilej, że znam Pana Bogusława osobiście i tacy obsikiwacze nogawek tylko mnie śmieszą.
 • Ja Pana Jeznacha bardzo uwazam i szanuje.
  Jest Gosc przez duze G.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:36:56
  Dzieki.
  ps.
  Mamy tu nieprawdopodobny wysyp specjalistów od prowadzenia śledztw.
 • Stosowny obrazek
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1kKJxDL44CbdFr7tTvGYKZcyC7MF2-pD_I7i6AVTM5XrzisGWZw
 • I jeszcze jeden
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTM_xZ8V4Zqw7Ptx1eYep1-LjVrYLsbahizbnnm8LMHE4R0Kzq
 • @pitagoras 09:43:43
  Zrobiłeś sobie kapitalne selfie
  dzieki za ocene
 • I jeszcze jeden
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfJhaj8PBCpursX0HR7SWkn3rETVlG3OnkLjcfxeYaSZVJqKxF
 • @pitagoras 09:46:38
  Nie błaźnij się już
  please
  i nie spamuj
 • @staszek kieliszek 09:39:24
  Ja też jak i większość na portalu.
  pzdr
 • @pitagoras 09:46:38
  Na dziś koniec twojej błazenady
  Przykro mi.
 • autor
  Bardzo dobra notka Husky! Zrobiłeś kawał dobrej roboty.
  Ja osobiście lubię i cenię wpisy Pana Bogusława. Miło, że ktoś staje w Jego obronie.
  Pozdrawiam i ... oczywiście zasłużone 5*
 • @Husky 09:46:26
  // Husky 22.01.2018 09:46:26@pitagoras 09:43:43 Zrobiłeś sobie kapitalne selfie dzieki za ocene //

  Te typy tak mają / "SAMI SWOI" :D
  .
  http://m.neon24.pl/9ebd137dac85223abb12797d22c6d9ee,0,0.jpg
  .
  Zabawną sytuację z udziałem posła PO Borysa Budki pokazali w programie prowadzący wtorkowe "Szkło kontaktowe" w TVN24. Były minister sprawiedliwości komentował wprowadzane przez PiS zmiany w sądownictwie, gdy nagle jego wypowiedź zakłóciło donośne kwiczenie. - Jezus... Jeszcze świń to nie było - skomentował zaskoczony polityk. >>> https://www.tvn24.pl/szklo-kontaktowe-zaskoczony-borys-budka-przeszkodzily-mu-swinie,803149,s.html
 • @Autorze
  Pan Bogusław zamieścił notkę o kolejnym żydowskim gównie którym jest bitcoin i który podsuwany jest nie tylko Polakom ale całej światowej populacji. Hasbara musiała zareagować. Szabas-gnoji ci u nas dostatek.
 • @Autor
  Bogusław Jeznach jest rasowym dziennikarzem. I pisze bardzo porządne teksty. Pan Jeznach ma poza tym więcej pozytywnych cech intelektu i charakteru.
  Miło mi, że Pan to docenia. Szkoda, że tylko jedną 5* mogę Panu wystawić za przyzwoitą notkę.

  Pozdrawiam Pana :)
  i Pana Bogusława też :)
 • Gwoli prawdy
  kiedyś bardzo negatywnie oceniłem artykuł Pana BJ o Jaruzelskim. Ale pomimo tego, od dobrych kilku lat zaczynam codzienny przegląd Neonu od szukania jego notek i jestem mocno zawiedziony kiedy ze względu na wyjazdy służbowe jest tu tygodniami nieobecny. Powielanie wiadomości ze Sputnika też mu wybaczam, bo czasami daje on własną ocenę sytuacji politycznej w Polsce, która zawsze jest niedościgłym wzorem dla innych komentatorów. Zaś jego notki na tematy naukowe są wspaniałym dowodem wielkiej erudycji.
  Dużo, dużo, bardzo dużo zdrowia drogi Panie Bogusławie i jeszcze wiele, wiele lat pisania na Neonie. Z całego serca, wszystkiego najlepszego!
  KP
 • Przecież kundel tylko udaje szacunek/ podlizuje się do Sz .Pana Jeznacha!
  Jeszcze nie tak dawno pisał, że jest "specjalistą od wklejek" a argumenty z mojej strony w obronie Pana Bogusława do niego nie trafiały...

  Husky jest jak zwykle zwyczajnie przepełniony fałszem!

  Wyrażam w tym miejscu szacunek dla Pana Jeznacha!

  ... i brak szacunku dla huskiego ...
 • @Paulus Aquarius 16:18:32
  Wyrzygałeś się już.
  Ulżyło ci
 • @Husky 16:30:56
  hUSKY :Szanowni Państwo, apeluję o tolerancję i zgode! O umiar, o zdrowy rozsądek .
  hUSKY :Wyrzygałeś się już.Ulżyło ci


  pozostaje tylko powtórzyć... fałsz i obłuda to główne składniki kundlowskiej krwi..
 • Autor
  Dotychczas z twoimi wpisami nie zgadzałem się, szczególnie przed przepoczwarzeniem. Tym razem muszę Ci podziękować za wpis w sprawie Pana Jeznacha, którego bardzo szanuję i znam jego artykuły jeszcze z wydawnictwa Ojczyzna a które zachowałem do dziś.
  Muszę przyznać, iż najczęściej czytanie na Neonie rozpoczynam od czytania jego artykułów, bardzo ciekawych i ukazujących świat w różnych jego aspektach i w szeroki diapazonie.
  Okazuje się, że niektórzy nie mogą mu tego darować. Chęć przyłożenia za opisywanie rzeczywistości, oraz deprecjonowanie jego pracy, jest próbą zniechęcenia go do pisania na Neonie. Ci ludzie się odkryli. Wiemy dlaczego tu piszą i kogo reprezentują.
  Panie Bogusławie, hasbarskie głośno i po chamsku atakują. Niech Pan na nich nie zważa, proszę być tu obecnym i nadal pisać. Uczciwi i nie przyszywani Polacy tego potrzebują.
 • @Paulus Aquarius 16:37:41
  A mi się zdaje, że Husky napisał to szczerze. Tylko krowy nie zmieniają poglądów. Chyba nie jesteś krową, Paweł?
  Z notką się zgadzasz czy nie?
 • Szczerze się podpisuję pod tym co napisał Autor
  j.w.
 • Husky
  "Ciężko zatem uwierzyć, że dzieje się to przez przypadek, a zarzuty stawiane w owych tekstach wynikają li tylko z jakiegoś trudnego do zrozumienia "rozgoryczenia" brakiem linków do tekstów zamieszczanych na portalu przez Pana Jeznacha."

  W moim przypadku jest to rozgoryczenie, że pod notkami nie ma w nawiasie napisane "tekst oparty na (nazwa strony internetowej, czy tygodnika), a linki to nawet nie są mi potrzebne. Chodzi tu tylko o pewne notki, bo pod wszystkimi pozostałymi Pan Jeznach uczciwie pisze skąd przetłumaczony materiał pochodzi. Uważam za istotne, czyja opinia w danym tekście została przedstawiona. Myślę, że dla pozostałych czytelników jest również ważne, czy artykuł obrazuje punkt widzenia "niezależnej.pl", czy może "Gazety Wyborczej", a w tym przypadku "The Economist".

  To jest przypadek, Panie Husky. Gdyby nie moja uwaga skierowana do Pana Jeznach to ów "efekt domina" nigdy by nie nastąpił.

  "Polak, drwi z Polaka, a mieszanie w to jeszcze epizodów z życia prywatnego Pana Bogusława to w czystej postaci sqrwysynstwo."

  Podzielam tę opinię. Tutaj nie ma miejsca na dyskusję o życiu prywatnym
  Autora. Takie podejście jest chamskie i nieprzyzwoite.
 • @Paulus Aquarius 16:18:32
  Poczytaj tu :
  2 lata temu

  http://trzcinska.neon24.pl/post/131575,boguslaw-jeznach-na-neon24-pl-to-ten-tw-ps-filip
 • @AgnieszkaS 19:43:29
  //Podzielam tę opinię. Tutaj nie ma miejsca na dyskusję o życiu prywatnym
  Autora. Takie podejście jest chamskie i nieprzyzwoite.//

  Mali ludzie
 • Witam.
  Generalnie czytelnicy szanują Pana Jeznacha, sposób pisania dociera, rozszerza klapy w banii. Wiele osób deklaruje, że zaczyna czytać Nowy Ekran od poszukiwania jego artów, ja do nich należę. Bardzo też szanuję ludzi, którzy z nim się nie zgadzają merytorycznie, ale nie przeszkadza im zawiązać swego rodzaju pozytywnej więzi.
  Cała nawalanka zaczęła się od uwagi, słusznej moim zdaniem, AgnieszkiS. Normalnie trzeba było poczekać na odpowiedź BogusławaJ. Mi to wystarcza bynajmniej. Między wódkę a zakąskę wskoczył frustrat RAM i kilku innych przyklasnęło. Tak się dzieje, jak komuś się życie w realu pie@#$rdoli z komputerowym.
  Atakujący Pana Bogusława to najczęściej intelektualne miernoty, osoby z zaburzeniami emo jonalnymi , psychiatra miałby tu dużo do powiedzenia.
 • @Krystyna Trzcińska 19:55:39
  Mam piwnicę do posprzątania
 • @nikander 10:52:32
  "Pan Bogusław zamieścił notkę o kolejnym żydowskim gównie którym jest bitcoin i który podsuwany jest nie tylko Polakom ale całej światowej populacji."/nikander/


  W sprawie bitcoin całkowicie się z Panem zgadzam, czyli nie podzielam punktu widzenia zawartego w artykule przeniesionym na Neon z "The Economist". Uważałam, że Polacy powinni znać źródło, z którego ten tekst pochodził, a przez to i samego opiniodawcę.
 • @AgnieszkaS 20:07:08
  TW Filip kradnie teksty.. to zostało udowodnione, został złapany za rękę, a że do tej pory było to nieodkryte, to ludzie mieli go za geniusza w każdym jego słowie napisanym (tylko to nie były jego słowa).. Husky podobny plagiator, ale o dużo mniejszym IQ broni go.. Ja nie twierdzę, że to nie jest mądry człowiek, ale że wykonuje tu zadanie, a i pokuszę się o twierdzenie, że robi to na etacie u kangura..

  Sprawy prywatne, czyli zostanie TW Filip powinien raz na zawsze wyjaśnić czytelnikom, ale z jakiś powodó notki o tym nie napisał..

  Do tego skasował mój komentarz bez słowa wyjaśnienia; dobra szkoła propagandy - kasować/zabijać niewygodnych..

  Tłumacz RAM nie ściemnia, że pisze sam, nawet robiąc kompilację kilku tekstów daje do nich linki.. TW Filip doda kilka zdań od siebie i uważa, że to jego tekst.. W tym sporze jestem po stronie tłumacza RAM..

  P.S.
  Blogerami obu nie nazwę, bo to tłumacze tylko, ale jeden jest uczciwy, a drugi nie..
 • @wk..ny 22:00:58
  dzieki za koment
 • @Husky 22:14:05
  co ma wisieć nie utonie.. pamiętaj ;)
 • @wk..ny 22:24:04
  też ci już o tym pisałem
 • @wk..ny 22:00:58
  "(...) kradnie teksty.. to zostało udowodnione, został złapany za rękę, a że do tej pory było to nieodkryte, to ludzie mieli go za geniusza w każdym jego słowie napisanym (tylko to nie były jego słowa).. Husky podobny plagiator..."/wk..ny/


  Pamiętam, jak wielokrotnie Husky był upominany o podawanie źródeł przy swoich tekstach, również o zaprzestanie wycinania z różnych stron kawałków i składania z tego notki. Mogłabym poszukać - niestety muszę już wyjść do pracy - a ostatnio chyba był pouczony w tej materii przez Astrę. Dlatego właśnie sądziłam, że Husky powinien najlepiej zrozumieć, że obowiązujące zasady powinny być stosowane wobec ogółu blogerów, a nie wybiórczo.

  Co do RAM-a to również cenię u niego dokładność i precyzję dokumentowania każdej strony, z której skorzystał przy pisaniu swojej notki, to nie ulega wątpliwości.

  Przepraszam, że tu skończę. Muszą już wyjść, bo jestem spóźniona.

  Do jutra!
 • @AgnieszkaS 23:16:41
  Tak.
  Zdarzylo i mi sie.
  Pisalem juz wiele razy o tym.

  http://jeznach.neon24.pl/post/142054,krach-bitcoina#comment_1435007
 • @wk..ny 22:00:58
  II

  " Ja nie twierdzę, że to nie jest mądry człowiek, ale że wykonuje tu zadanie, a i pokuszę się o twierdzenie, że robi to na etacie u kangura.."

  "Do tego skasował mój komentarz bez słowa wyjaśnienia; dobra szkoła propagandy - kasować/zabijać niewygodnych.."/wk..ny/  Myślę, że gdyby komentował Pan tylko na temat a nie wypowiadał się na temat życiorysu Pana Jeznacha, to tekst nie został by usunięty.

  Ja próbowałam odszukać, co oznacza "robić na etacie u kangura", ponieważ to określenie jest mi nieznane, ale nie znalazłam. Domyślam się, że chodzi tu o spełnianie roli agenta lub coś w tym rodzaju.

  Mam inne zdanie. Uważam, że Pan Jeznach pasjonuje się prezentowaniem swoich notek na Neonie, a jego czytelnicy nie mogą si
 • @AgnieszkaS 21:32:33
  a jego czytelnicy nie mogą si ..........

  ????
 • @Husky 21:53:40
  Nie wiem co się stało z tekstem, połowa komentarza nie ukazała się.

  Powinno być:

  Uważam, że Pan Jeznach pasjonuje się prezentowaniem swoich notek na Neonie, a jego czytelnicy nie mogą się na te teksty doczekać. Dla nich to jest zupełnie obojętne, czy jest to twórczość Autora, czy też może gdzieś "zapożyczona".


  To tak w skrócie, bo nie pamiętam, co pierwotnie napisałam.
 • @AgnieszkaS 22:08:28
  UFO ?
  8-))))
 • @AgnieszkaS 22:08:28
  Pamiętajcie by czasem też się uśmiechać 8-)))))
  Dlatego oponentom Pan Jeznacha proponuje :


  https://pbs.twimg.com/media/DUQTpIdW0AEHa7d.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej