Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
748 postów 24653 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Kogo delegalizować?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Polsce nie ma przyzwolenia na poglądy hitlerowskie. Jednocześnie jest to kolejny przykład, że wciąż jesteśmy zbyt pobłażliwi dla propagowania totalitaryzmu komunistycznego.

         

 

"TVN słynie z prowokacji, a to podrzucą komuś butelki, a to niby coś samo się spali, a wkręcanie na bezczelnego to ich chleb powszedni, dla mnie to zbyt grubymi nićmi szyte, bajeczka dla naiwnych, źli naziści sami wystawili się na odstrzał, a może TVN, sypnął im kasą za to przedstawienie ?..."

"Za rządów PO powstała ta organizacja młokosów uwielbiających Hitlera a za rządów PIS zostanie zdelegalizowana . Brudziński z pewnością to zrobi . Dlaczego przez prawie rok TVNy nie ujawniły tych filmów ?. Prowokacja ?."

 

komenty z sieci

Zauważmy, że przed każdym międzynarodowym wydarzeniem, w którym Polska ma odegrać ważną rolę, czy to wizyta prezydenta USA, czy szczyt NATO, czy wizyta sekretarza amerykańskiego stanu jedna z telewizji zawsze "odpala" jakiś wielki skandal. Czy to jest przypadek?

 

    

 

 

 

Polecam bardzo ciekawy tekst blogera Huberta Kowalskiego zamieszczony na portalu Salon24.

https://www.salon24.pl/u/hubonadzis/838283,kogo-delegalizowac

 

Reportaż TVN – u o polskich środowiskach neonazistowskich wywołał prawdziwą burzę w debacie publicznej. Mundury SS, nazistowskie pieśni i tort ze swastyką. Całość wyglądała trochę groteskowo, a trochę przerażająco, co w połączeniu ze stworzonym klimatem tajemniczości przełożyło się na popularność materiału. Cieszy fakt, że cała polska opinia publiczna wyraziła oburzenie i sprzeciw wobec aktywności przedstawionych w reportażu neonazistów. To jednak nie koniec.

Oprócz oficjalnego przekazu reportażu, czyli problemu istnienia ruchów neonazistowskich, widoczna jest pewna konkluzja lansowana przez część mediów. Tą konkluzją jest przekonanie, że działalność patologicznych piewców Adolfa Hitlera ma swoje źródła w polskim środowisku narodowym. Reporterzy TVN – u pokazali fakty, dzięki którym wiążą podziemne wybryki skinheadów z polityczną działalnością Ruchu Narodowego. Nie jest tajemnicą, że na obrzeżach działalności legalnych organizacji nacjonalistycznych pojawiają się ludzie, u których da się zaobserwować fascynacje niepolskimi ruchami totalitarnymi, w tym niemieckimi, co często jest związane z subkulturą skinheadów. Faktem jest jednak, że takie osoby nie angażują się w jawną działalność polityczną i są konsekwentnie potępiane przez liderów tych organizacji. Mimo, że narodowcy nie chcą mieć nic wspólnego z neonazistami, ci wciąż powracają i pojawiają się na narodowych manifestacjach czy koncertach. Możliwe, że wynika to z braku ostrożności wśród narodowców, braku odpowiedniej selekcji. Nie da się jednak wykluczyć prowokacji, gdyż nie ma wątpliwości, że wielu środowiskom zależy na skompromitowaniu polskiej myśli narodowej dla realizacji swoich interesów politycznych.

Do policyjnych prowokacji dochodziło bowiem kilka lat temu, przy okazji Marszu Niepodległości. Nieumundurowani policjanci w dresiarskich strojach wtapiali się w tłum manifestantów, aby później brać udział w burdach. To incydenty, których byłem świadkiem. Później doszło do podpalenia budki pod ambasadą Rosji. Z rozmowy opublikowanej przez tygodnik Do Rzeczy wynikało, że spalenie budki zlecił szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz. Jednak oskarżono kogoś zupełnie innego. Kamil Zbroiński z Radomska spędził w areszcie ponad dwa miesiące, niedawno został uniewinniony.

11 listopada 2011 r. środowiska polskiej skrajnej lewicy sprowadziły do Warszawy niemieckie bojówki anarchokomunistyczne, czyli tzw. antifę. Bojówkarze zaatakowali polską grupę rekonstrukcyjną Księstwa Warszawskiego, a następnie próbowali schronić się w siedzibie lewicowego pisma „Krytyka Polityczna”. W trakcie Marszu Niepodległości niemieccy lewacy biegali ulicami Warszawy w poszukiwaniu polskich patriotów, czego również byłem świadkiem. Antifa pojawia się w polskiej stolicy zawsze 11 listopada, nie kryjąc się ze swoim anarchokomunistycznym przekazem. Niestety, nieformalny sposób prowadzenia działalności przez tzw. antifę powoduje, że brakuje możliwości kontrolowania takich grup.

               

 

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że zarówno nazizm, jak i komunizm to ideologie, dla których nie może być miejsca w polskiej przestrzeni publicznej. W Polsce nie działają żadne legalne organizacje nazistowskie, ale za to istnieje Komunistyczna Partia Polski, czyli ugrupowanie, które wprost odwołuje się do zbrodniczej ideologii, a jej działacze uważają, że Józef Stalin był cudownym wyzwolicielem narodów. To margines, który na szczęście nie zyskuje poparcia społecznego. W prawdzie symbolika komunistyczna, czyli sierp i młot, czerwona gwiazda oraz wizerunki Stalina czy Lenina, budzi sprzeciw społeczny, jednak jest on na pewno mniej wyrazisty niż w przypadku symboliki nazistowskiej.

Proces upowszechniania wiedzy o zbrodniach komunistycznych i walce Polaków przeciwko czerwonemu reżimowi rozpoczął się dopiero kilka lat temu. Widać, że wciąż jest wiele do zrobienia. Tutaj przywołam niedawny incydent pochwalony przez lewicowy portal strajk.eu. Na fejsbukowej stronie portalu opublikowano zdjęcie zniszczonego billboardu promującego dekomunizację, na którym widniał m.in. wizerunek rotmistrza Witolda Pileckiego. Nieznani sprawcy zamazali twarze Wyklętych, pisząc na nich słowo „mordercy”. Akt wandalizmu został przychylnie skomentowany przez dziennikarzy portalu strajk.eu, jednak później wpis usunięto. Widocznie wciąż brakuje edukacji w tym zakresie.

             

 

Przy takich tematach zawsze wraca jedno hasło – delegalizacja. Paradoksalnie najgłośniej o delegalizowaniu różnych organizacji mówią politycy skrajnie lewicowej partii Razem, której lider Adrian Zandberg swojego czasu przemawiał przy sztandarach z symbolami sierpa i młota. Po emisji reportażu TVN – u znów wróciły postulaty zdelegalizowania Obozu Narodowo – Radykalnego, mimo że o tej organizacji nie było żadnej mowy w materiale telewizyjnym. Zawsze sceptycznie odnosiłem się do pomysłów delegalizowania jakichkolwiek organizacji ze względu na prezentowane przez nie poglądy, jeżeli nie dochodzi do jawnego promowania przemocy lub innych nieprawidłowości. Działalność przedstawionego w reportażu stowarzyszenia Duma i Nowoczesność jest zdecydowanie naganna, więc nie będę zdziwiony, jeśli zostanie ono zdelegalizowane. Hasło delegalizacji jest bardzo chwytliwe i medialne, jednak wprowadzenie go w życie nie rozwiąże żadnych problemów. Prawny zakaz funkcjonowania określonych stowarzyszeń nie spowoduje, że znikną ludzie, którzy propagują zakazane poglądy. Paradoksalnie może dojść do efektu odwrotnego do zamierzonego, do efektu zakazanego owocu, który sprawi, że zdelegalizowane środowisko stanie się atrakcyjne dla części społeczeństwa. Delegalizacja spowoduje jedynie, że niepożądane ruchy zejdą do podziemia, a organy państwowe stracą istotne narzędzia kontroli nad organizacjami. Ludzie, którzy mogą okazać się groźni dla ładu społecznego staną się nieuchwytni. Nie bez powodu anarchokomunistyczna antifa nie posiada żadnych oficjalnych struktur. Działają poza prawem z własnej woli, ponieważ wiedzą, że w takiej formule ograniczają służbom możliwości inwigilacji i kontroli swojego środowiska.

Medialna burza po reportażu o neonazistach pokazuje, że w Polsce nie ma przyzwolenia na poglądy hitlerowskie. Jednocześnie jest to kolejny przykład, że wciąż jesteśmy zbyt pobłażliwi dla propagowania totalitaryzmu komunistycznego. Tego typu afery zawsze tworzą pewien nacisk polityczny na rządzących, którzy chcą zakończyć temat za pomocą wprowadzenia odpowiednich rozwiązań prawnych. W takich sytuacjach zawsze istnieje zagrożenie, że rządzący sięgną po kroki, które rzeczywiście zakończą temat, ale nie rozwiążą problemu.

Hubert Kowalski

 

 

 

KOMENTARZE

 • źli naziści sami wystawili się na odstrzał
  "TVN słynie z prowokacji, a to podrzucą komuś butelki, a to niby coś samo się spali, a wkręcanie na bezczelnego to ich chleb powszedni, dla mnie to zbyt grubymi nićmi szyte, bajeczka dla naiwnych, źli naziści sami wystawili się na odstrzał, a może TVN, sypnął im kasą za to przedstawienie ?..."

  Warto w tym miejscu przypomnieć notkę z 08 stycznia 2018 r. pt."
  "Czy ws. "kiboli" prezydenta Dudę przesłucha prokuratur"

  http://ziut.neon24.pl/post/141889,czy-ws-kiboli-prezydenta-dude-przeslucha-prokuratur

  w której pytałem: Czy nie zauważacie, że zaczyna się w Polsce medialna nagonka na młodych patriotycznie nastawionych ludzi, mająca doprowadzić do ich alienacji i potępiania, być może w wyniku celowych prowokacji?


  Dlaczego kolportowanie nazizmu niektórym wciąż się opłaca?
  http://ziut.neon24.pl/post/142111,dlaczego-kolportowanie-nazizmu-niektorym-wciaz-sie-oplaca-1
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 22:12:44
  Działacz lewicy odpowiada przed sądem za publiczne nazwanie Obozu Narodowo-Radykalnego organizacją "odwołującą się do faszystowskich, antysemickich, rasistowskich i ksenofobicznych korzeni". W prywatnym akcie oskarżenia elbląski działacz ONR Jacek Gierwatowski domaga się od Roberta Kolińskiego z Partii Razem przeprosin i wpłaty dwóch tysięcy złotych na Fundację Pomoc Patrioty.
  http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,22935610,obrazil-onr-wpisem-na-facebooku-i-stanal-przed-sadem-wstyd.html#BoxGWImg
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 22:12:44
  Za chwile .....

  to jest to , szukają , płacą i znajdują .

  https://pbs.twimg.com/media/DUP7e7XXUAAGVh8.jpg
 • @Husky 22:51:28
  Wyślij im to >> https://www.youtube.com/watch?v=Bz19WV-LuB8

  * Masz link do oryginału tego ogłoszenia?
 • Widać konsternację ruchów nacjonalistycznych, wydawało im się, że za PiS wszystko można
  Jednak PiS została złapana za rękę i nie ma wyjścia, będą musieli zareagować, przestać chronić skrajne organizacje.

  Dziś rano Jaki przyciśnięty do muru deklarował delegalizację "Duma i Nowoczesność" ale również ONR za hasła w czasie Marszu Niepodległości w stylu "Europa tylko biała", czy też "Czysta krew". Jeśli chcemy żyć w pokoju, móc spokojnie obchodzić nasze święta wszelkie tego typu skrajne organizacje winny być zdelegalizowane i kontrolowane. I dotyczy to zarówno faszystów, nacjonalistów jak i komunistów, bo to jedno i to samo bagno.
 • @Husky 22:51:28
  TU TO JEST https://www.facebook.com/180693945296997/posts/652536748112712
 • @Zawisza Niebieski 23:03:27
  https://pbs.twimg.com/media/DUFDtW8XcAEvfLX.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:03:27
  A czy Ty przeprosiłeś już dzisiaj za polskich nazistów?
  TVN, Agorę, Kraśkę, Żydów, Niemców i Ruskich.
 • @Husky 23:07:06
  No co Ty ?. https://www.youtube.com/watch?v=rjfUm6mbBv4
 • @Zawisza Niebieski 23:03:27
  Wywiad z @Zawisza

  To za waszych czasów powstały ta organizacje
  -to nic
  -to za waszych czasów je zarejestrowano
  -to nic
  -nic z tym nie zrobiliście
  -to nic
  -nie zmieniliście prawa
  -to nic
  -czyli to wasza wina Platformo Obywatelska
  -nie, to wina Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i PiS
  Kurtyna
 • @Husky 23:07:06
  A niby dlaczego ja mam przepraszać, niech przepraszają naziści, niech przepraszają ci co ich chronili. Niech przeprasza donosiciel Ziobro, co do Brukseli donosił w obronie kiboli. Niech policja, prokuratura zajmie się tymi co łamią prawo i nikt nikogo nie będzie musiał przepraszać. Zawsze byłem przeciw wszelkim skrajnościom. Jak pewnie wiesz, choć nie chcesz uwierzyć ja mam poglądy centralne.

  A co powie Donald Tusk zobaczymy. Mnie bardziej ciekawi co na to powie Kaczyński, Ziobro, ułaskawiony przestępca z CBA. Teraz oni powinni się ostro do roboty wziąć.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 23:05:25
  Pan Rybak(nazista) na spotkaniu z

  https://pbs.twimg.com/media/DUNf-mzWsAAXPuj.jpg
 • @Husky 23:17:59
  Dziećmi ?.
 • @Repsol 23:10:52
  // No co Ty ?. https://www.youtube.com/watch?v=rjfUm6mbBv4 //

  W NASTĘPNEJ KADENCJI SEJMU TAKIE WYBRYKI ZDELEGALIZUJEMY :D
 • @Zawisza Niebieski 23:17:03
  Jaki człowiek takie symbole panie Zawisza.
  Dla mnie symbolem Polski jest :
  Orzeł w koronie
  Flaga biało czerwona
  Hymn
  Znak "Polski Walczącej"
  Bohaterowie, którzy umierali za nas i naszą Ojczyznę.

  To wy macie obsesję na punkcie PiS i PJK
 • @Repsol 23:19:24
  Tusk zawsze był chłopczykiem w krótkich spodenkach.
  I tak jest do dziś
  pzdr.
 • @Husky 23:21:45
  No to pełna zgoda co do symboli, dołożę do tego jeszcze naszą historię, naszych królów, naszych twórców.

  Ale Towarzyszu Husky, ja jestem jeden, w moim domu nikt nie zwracał się do nikogo formą "wy", nawet w czasach stalinowskich. Ja jestem ja i ja odpowiadam za moje poglądy, jak kształtuję moje poglądy i nikt więcej. Nie należę do żadnego stada lemingów, czy to prawicowych, czy lewicowych. Nie należę do żadnej partii, do żadnej grupy o żadnych poglądach. Swoje poglądy na temat PiS czy też J.K, T.R itd są moimi poglądami, które uzasadniam konkretnymi argumentami. Poniał?
 • @Husky 23:17:59
  Powiedz Husky, ty jesteś kłamcą, czy też tylko tak ciebie w jajo robią?
  Rybak (nazista) był zaproszony wtedy przez Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobro. Widzisz jak cię robią w balona a ty łapiesz się jak płotka?

  Zaorana prawica łapie się brzytwy. Każdą informację jaką może podać polityk PIS trzeba sprawdzać, bo na 90% kłamią. Nie na darmo tylu "polityków" PiS to wyrokowcy.
 • @Husky 23:17:59
  Rybak nigdy nie był i nie jest "nazistą". Tak może napisać tylko ktoś kto go nie zna albo kompletny idiota. Albo jedno i drugie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:43:43
  Oczywiście że Pan Rybak nie jest nazistą.
  Tak jak i ONR nie jest nazistowskim ruchem.
  To w TVN-ie pokazano zdjęcie Ziobry z Rybakiem jako DOWÓD na to że PIS chroni nazistów i ich leaderów.
  Zapomnieli tylko w tej ekstazie i prostackiej manipulacji pokazać zdjęcie pana Rybaka z Tuskiem z tego samego spotkania w sejmie.
 • @Zawisza Niebieski 23:17:03
  //A co powie Donald Tusk zobaczymy//

  Dzisiejszy sondaż Kantar

  https://pbs.twimg.com/media/DUKgNoAXcAcMSqR.jpg

  //A co powie Donald Tusk zobaczymy//

  sondaż CBOS:

  https://pbs.twimg.com/media/DT1DiUZWsAAMTts.jpg
 • A ileż to roboty !
  // Prawny zakaz funkcjonowania określonych stowarzyszeń nie spowoduje, że znikną ludzie, którzy propagują zakazane poglądy//

  Też mi problem! w przeszłości już wypracowano model załatwiania tych spraw.Sprawnie i definitywnie.Chyba było dość czasu aby się czegoś nauczyć.
  Gdyby tak dajmy na to budynek Sejmu stanął w płomieniach to śledztwo mogłoby wykazać że podpalili go aktywiści partii Razem.
  A skoro bez sądowego wyroku można zupełnie legalnie trzymać człowieka w pierdlu dwa lata to ja sobie wyobrażam ile można zafasować za podpalenie parlamentu.
 • @Zawisza Niebieski 23:17:03
  Najbardziej znany polski neonazista.
  Twoj guru
  Samozaoranie to ( fakty nie mity)

  https://pbs.twimg.com/media/DUOvKgbWsAUgKCV.jpg
 • @ikulalibal 08:20:00
  // aktywiści partii Razem//

  tak po Waszemu to jednak dumnie to brzmi
 • @ikulalibal 08:20:00
  Nazistów i komunistów trzeba tępić. To jest poza dyskusją. Ale w sumie pocieszające jest to, że tych ujawnionych nazioli jest co najwyżej kilkudziesięciu i ze swoją patologią muszą się chować po lasach. Komuniści są znacznie bardziej rozzuchwaleni.
 • @Husky 08:27:59
  No ale budynek Sejmu może się zapalić? Tak teoretycznie.
  Przecież już jakaś budka strażnicza już płonęła.Czyż się mylę?
 • @ikulalibal 08:30:01
  a kto ja podpalił ??
  naziści ???
 • @Husky 08:29:13
  //Nazistów i komunistów trzeba tępić.//

  Głupi jesteś Husky.I to w stopniu zatrważającym.
  Cała tajemnica "subtelnej różnicy" między nazistami a komunistami polega na tym że ideologia nazistowska została "skazana na wieczne potępienie" w efekcie wyroku międzynarodowego trybunału karnego.
  Zaś komuniści nie, a jakby tego było mało to jeszcze ideologia owa jest od blisko stulecia (a już od 60-lecia na pewno) częścią oficjalnego politycznego życia Zachodniej Europy.
  Oczywiście można ich w Polsce zakazać ale będą się upierdliwiać i zawsze znajdą poparcie na Zachodzie.Tym bardziej teraz kiedy światowe treny każą byłym piewcą kapitalizmu nawracać się na komunizm.Nie zawrócisz patykiem Wisły, Choćbyś tłukł łbem o ścianę.
  Zacznij już tłuc.
 • @ikulalibal 08:41:38
  Pozdrawiamy partie komunistyczne i robotnicze całego świata walczące o postęp, pokój i socjalizm!

  Niech żyje i umacnia się jedność międzynarodowego ruchu komunistycznego!

  Pozdrawiamy partie komunistyczne — awangardę mas walczących o lepsze życie, postęp i demokrację, o pokój i socjalizm!

  Socjalizm gwarancją siły i pomyślnego rozwoju Ojczyzny!

  Umacniajmy nasze socjalistyczne państwo!

  Walczymy o antyimperialistyczną solidarność, pokój i przyjaźń młodzieży całego świata!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:43:43
  // Jarek Ruszkiewicz SL 24.01.2018 06:43:43@Husky 23:17:59 Rybak nigdy nie był i nie jest "nazistą". Tak może napisać tylko ktoś kto go nie zna albo kompletny idiota. Albo jedno i drugie. //

  Jeżeli RYBAK paląc kukłę chasyda mówi że spalił kukłę Sorosa, to albo udaje idiotę, albo jest takim samym prowokatorem jak tzw "naziści" sfilmowani przez TVN, ... a jeśli nawet nie to nie jest bohaterem Ruchu Nariodowego tylko szkodnikiem, tak samo jak szkodnikami są koledzy kolegów posła Winnickiego - taka w praktyce, jest PRAWDA
 • @ikulalibal 08:41:38
  Do kasacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DUQY3GSWkAEDBRY.jpg
 • @
  Partyjka Razem wyskoczyła przed wyborami jak królik z kapelusza. Ciekawe ile tak naprawdę liczy członków. Wystartowała i wygrała. Nic o niej nie słychać, a gruby szmal z pieniędzy publicznych płynie do komunisty Zandberga, przy prawnym zakazie propagowania ustroju i symboli komunistycznych. Demokratyczne państwo prawa- koń by się uśmiał.
 • @wercia 09:37:13
  //Ciekawe ile tak naprawdę liczy członków.//
  Ekspert ikulalibal na to nam zapewne odpowie
 • @Husky 07:50:33
  /Zapomnieli tylko w tej ekstazie i prostackiej manipulacji pokazać zdjęcie pana Rybaka z Tuskiem//

  Zapomnieli także pokazać zdjęcie Piotrka Rybaka z Kukizem a tych jest najwięcej.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 09:01:38
  Jak to łatwo ulegać manipulacjom - Twój przypadek.
  Znasz P.Rybaka? Rozmawiałeś z nim kiedyś? To co możesz o nim wiedzieć. Jesteś ofiarą maistreamowej (chazarskiej) manipulacji.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:58:31
  // Znasz P.Rybaka? Rozmawiałeś z nim kiedyś? //

  Miałem przyjemność uścisnąć mu rękę. / Obserwować w realu zachowanie jego i jego otoczenia. / Moim zdaniem jest [z]manipulowanym przez innych człowiekiem, który tak jak wielu przed nim, [i zapewne po nim] gra wyznaczoną mu rolę. - Takie jest moje subiektywne spostrzeżenie po osobistym "podglądzie człowieka" / W TV to wygląda inaczej, ... rzeczywisty "image" RYBY [moim zdaniem] odbiega od tego, na jaki się go kreuje.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 11:06:08
  O P.Rybaku jedyne co złego można powiedzieć to to, że jest trochę naiwny. Na pewno nie jest człowiekiem złej woli ani zmanipulowany. Znam go trochę lepiej niż Ty.
  To, że powstał Kukiz15 to w dużej mierze także jego zasługa, inwestował swój czas i niemałe pieniądze. A klub Kukiza jest najbardziej polski w Sejmie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:23:48
  // O P.Rybaku jedyne co złego można powiedzieć to to, że jest trochę naiwny. //

  Z zasady oceniam po czynach. / Byłem za Dudą bo był z rekomendacji PiS, ... pomyliłem się. Sprawy poszły w takim kierunku, że jak na razie wycofuję też poparcie dla samego PiS. ... Warunkowo podtrzymuję je jeszcze dla Kaczyńskiego, ... choć chyba też nie powinienem.

  Jeśli chodzi o Rybaka, to tak jak PiS oceniam go po tym co i jak robi. Po zachowaniu i skuteczności, ... a Piotr Rybak jak na razie bardzo skutecznie skompromitował Ruch Narodowy. / To że spalił "kukłę chasyda" nie jest dla mnie bohaterstwem, ... choć "Wraże Media" chciały by, aby w Polsce tak to wyglądało. - Tylko głupi, i "trochę naiwny" może się dać na to nabrać. - Być może nabiera się też na to p. P. Rybak? - Kto to wie.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 11:37:07
  A ja nie głosowałem na Dudę właśnie dlatego, że był rekomendowany przez PiS. Zresztą powinienem napisać "nie głosowałbym" bo nie głosuję od 85' :)

  A co do Piotrka Rybaka to kolejna ofiara polityczna, pierwszą jest oczywiście Piskorski. Już te dwie sprawy dyskwalifikują tę antypolską partię. Przynajmniej w moich oczach. Dla mnie nie różnią się od PO i przystawek.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:23:48
  Nazista nie nazista, a jakie to ma znaczenie.Znaczenie ma to że związany z (cokolwiek to znaczy) amerykańskim kapitałem TVN wytropił nazistów ,reszta (bóg wie z jakim kapitałem związana) mediów roztrąbiła "afere" niemożebliwie a następnie do roboty przystąpili:polityce,publicyści ma się rozumieć niezależni,oraz reszta w tym my.
  Jednym słowem jest afera.Jest nazizm.I jest tradycja.A przypominam że stosowne roszczeniowe wobec Polski prawo czeka na podpis Trumpa.
  Ale,ale...apropos "tradycji" czy już wiesz Jarek Ruszkiewicz że AK urządzało szwancparady w celu tropienia żydów ukrywających się w szeregach tej organizacji?
  Jeszcze latem informacja o tym wzbudzała u mnie wzruszenie ramionami.A dziś-prosze! dziś juz jest w wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Szwancparada
  Amerykańskie tempo!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:43:55
  // A co do Piotrka Rybaka to kolejna ofiara polityczna, pierwszą jest oczywiście Piskorski. //

  Rybak nie jest "ofiarą polityczną", ... to raczej aktor, albo "trochę naiwny" człowiek. Jak pisałeś "To, że powstał Kukiz15 to w dużej mierze także jego zasługa", ... i może to jest wyjaśnieniem roli Ryby. - Tuż po prezydenckim sukcesie Kukiza w wyborach prezydenckich Kukiz ogłosił, że złoży prezydentowi [ówczesnemu prezydentowi Komorowskiemu] swoje postulaty. Teraz Kukiz'15 gra "ramię w ramię" z prezydentem Dudą, ... który w moich oczach już jest skompromitowany. - A to stawia pod znakiem zapytania to, że "Kukiza jest najbardziej polski w Sejmie". / / / Kukiz'15 jest najbardziej prezydencki w Sejmie.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 11:56:02
  Ja pisałem o posłach od Kukiza, nie o samym Kukizie. Ten co jakiś czas robi dziwne wolty.
 • @ikulalibal 11:47:15
  //AK urządzało szwancparady w celu tropienia żydów ukrywających się w szeregach tej organizacji?//

  A co w tym złego? Lepiej wiedzieć z kim ma się do czynienia. Żydzi rozpoznają się w mig, my Polacy nie jesteśmy tacy sprytni.
  Nie słyszałem jednak, żeby AK zajmowało się szmalcownictwem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:11:41
  //Nie słyszałem//

  A ja owszem.A ja tak.Z relacji izraelskiego polityka padło:
  "AK było programowo antysemickie" "AK zabiło więcej Żydów niż Niemców" itd i w tym tonie.
  Jakby nie patrzeć to groźne oskarżeni a o tym że brudne to już wcale nie mówie.A przecież mamy tyle sprawnych instytucji np IPN, ze dwa tuziny organizacji kombatanckich i nikt nie "rzucił rękawicy" w twarz oszczercy?
  Nikt nie podjął wyzwania Grossa który zapowiedział że głoszone przez siebie tezy udowodni przed każdym sądem albowiem posiada dowody?
  Nikt? jak długo i jak wytrwale można udawać że to sprawa tylko "publicystyczna" ? a przecież nieuzbrojonym okiem widać że to sprawa polityczna .I to gruba. Dorabiają (już dorobili ) nam gębę uczestników holokaustu i nikt nie reaguje? dziwne to jakieś.
  Na dodatek teraz ci naziści z Wodzisławia!
 • Panowie nie rozpędzajcie się z tą krytyką nazizmu i komunizmu...
  Ukraińscy patrioci, umiłowani przez Rządy RP i komisarzy UE ,
  pełnymi garściami korzystają z retoryki i symboliki nazistowskiej.
  A komunizm, czy nie jest umiłowanym dzieckiem starszych braci w wierze naszych polskich baranków watykańskich?

  Według mnie są to sprzeczki w rodzinie...
  Lepiej się do niej nie mieszać.
 • Trzeba poszukać żydowskiej agentury w tym stowarzyszeniu.
  Taka jaskrawa prowokacja natychmiast sugeruje agenturalny charakter incydentu.
  To pewnie żydowska agentura wrabia Polaków w nazizm.
  Tę tendencję widać na wielu frontach życia medialnego.

  Oni chcą w ten sposób zamknąć usta narodowi Polskiemu który już nie chce się dawać ograbiać i zniewalać globalnej mafii żydowskiej której marionetki z małymi wyjątkami rządzą Polską od 89r.

  To taka sama prowokacja jak ze spaleniem budki przed ambasadą Rosyjską.
  żydowskie zlecenie a wykonanie przez Polskich sprzedawczyków czyli zdrajców lub przez pożytecznych idiotów którzy nie rozumieją komu w istocie służą.

  Globalna mafia żydowska zdobyła w 1989r władzę w Polsce dzięki lokalnym zdrajcom i pożytecznym idiotom z Solidarności przy aktywnym i czynnym oraz świadomym udziale KK z JPII na czele.
 • @Oscar 14:20:47
  To się nazywa psychologia wstydu.
 • @ikulalibal 11:47:15
  Żakowski: "W Pustyni i w puszczy to książka rasistowska. Sienkiewicz też był rasistą"

  https://pbs.twimg.com/media/DUT82nsXcAEXBrI.jpg

  Jestem w trakcie lektury "W pustyni i w puszczy" z moim dzieckiem. Włosy dęba stają, jak to jest rasistowska książka. I ona inna nie będzie. Strasznie źle napisana. To powinno być w przypisach w wydaniu dla dzieci napisane, że Sienkiewicz był rasistą, ale w tych czasach ludzie jeszcze nie wiedzieli że to jest złe

  - mówił Jacek Żakowski.

  https://youtu.be/n25tckDKjbU
 • @ikulalibal 12:48:23
  Widzę to tak
  Delegalizacja Duma i Nowoczesność
  delegalizacja Komunistycznej Partii Polski i czasopisma Brzask
  ekstradycja Stefana Michnika
 • @
  W miejscu "obchodów" rocznicy urodzin Adolfa Hitlera, w lesie pod Wodzisławiem Śląskim, przeprowadzono eksperyment procesowy – poinformował rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Jak dodał, chodziło o ustalenie szczegółów dot. przebiegu wydarzeń z 13 maja 2017 r.

  w miejscu "obchodów", w lesie pod Wodzisławiem Śląskim, przeprowadzono dziś eksperyment procesowy
  Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Gliwicach. Na jej polecenie ABW zatrzymała pięć osób, które brały udział w "obchodach" 128. rocznicy urodzin Hitlera. Usłyszały zarzuty propagowania nazistowskiego ustroju, a jedna także nielegalnego posiadania broni.

  W poniedziałek zatrzymano trzech organizatorów spotkania. Jest wśród nich szef organizującego "obchody" stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność" - Mateusz S. Dwaj pozostali to Adam B. i Tomasz R. Jeszcze dziś ma zapaść decyzja w sprawie stosowania wobec nich środków zapobiegawczych.

  Dzisiaj prokuratura poinformowała o zatrzymaniu dwóch kolejnych osób – Doroty R. i Adriana K. Jak poinformował Żaryn, zatrzymano je w Wodzisławiu Śląskim i Rybniku.

  - Z materiałów ABW wynika, że Dorota R. i Adrian K. powiązani są z obchodami rocznicy. Na miejscu zdarzenia ABW i prokuratura przeprowadziły eksperyment procesowy. W trakcie czynności ustalano szczegóły związane z przebiegiem wydarzeń z 13 maja 2017 r. - dodał.

  Podczas przeszukań w mieszkaniach zatrzymanych znaleziono mundury, flagi, odznaki, naszywki i publikacje o symbolice nazistowskiej.

  Zabezpieczone zostały ponadto telefony komórkowe i komputery. Powołani przez prokuraturę biegli będą ustalali, czy znajdują się na nich zdjęcia i nagrania z imprez i spotkań, na których propagowano nazizm. Przy jednym z podejrzanych znaleziono też pistolet i 16 sztuk amunicji.


  PAP
 • Film TVN pewnym kandydatem do trzech oskarów:
  produkcja, reżyseria, rozpowszechnianie
 • @Zbigniew Jacniacki 12:49:58
  Tymczasem w TVNie:
  Historyczny rekord na warszawskiej giełdzie– Nieważne.
  Gospodarka rośnie– Nieważne.
  Polacy zadowoleni z sytuacji w kraju– Nieważne.
  O 9% spadła liczba rodzin korzystających z pomocy społecznej– Nieważne.

  "Polscy hitlerowcy" – Grzejemy temat.
 • A jeżeli naziści wskażą , że są proamerykańscy i proukraińscy?
  Podczas głosowania w Trzecim Komitecie Zgromadzenia Ogólnego ONZ, które odbyło się w dniu 21 listopada 2014, Stany Zjednoczone, Kanada i Ukraina były jedynymi krajami, które na posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego ONZ zagłosowały przeciwko rosyjskiej rezolucji potępiającej gloryfikację nazizmu.
  https://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.ru/2014_11_24/Ujawnily-sie-kraje-popierajace-nazizm-3401/
 • @Husky 15:48:31
  Mateusz, Adam i Tomasz.. toż to biblijne imiona.. sprawa śmierdzi ustawką czosnkową..

  Nie wierzę aby to byli Polacy Narodowcy. Widzę dwie opcje: albo to ukraińscy statyści, albo ślązoki z RAŚ.

  Cel już jest jawny, chcą zdelegalizować ONR, które Hitlera nie wielbi, ale nacjonalistów wrzucają do jednego worka..

  Uderzają w nazizm, czyli w narodowy socjalizm to ich boli!!!! a syjonizm to co?????????

  Chanuka to czczenie mordu rytualnego.. mace miały domieszkę krwi niemowlęcia chrześcijańskiego.. jakoś tego nie piętnują i nie zabraniają :(
 • @wk..ny 16:56:06
  powyższym komentarzem odpowiedziałem na pytanie z tytułu notki..
  prezydent i premier za wspieranie i propagowanie nazizmu w wersji żydowskiej powinni zostać usunięci z urzędów i surowo ukarani.. nawet bez wyroku, przecież mamy casus Piskorskiego..

  Broń, której używają jest obusieczna; szowinizm, nacjonalizm, totalitaryzm, rasizm to atrybuty Izraela.. handel ludźmi i ich narządami to domena Rabinów, no i żydzi finansowali Hitlera w celu oczyszczenia "narodu" z parchatej biedoty.. doigrali się bo przegięli, coraz więcej Polaków to widzi, choć niedostatecznie dużo, aby powstać z kolan sprzed rzymskiej szubienicy :((
 • @Husky 07:50:33
  "Zapomnieli tylko w tej ekstazie i prostackiej manipulacji pokazać zdjęcie pana Rybaka z Tuskiem z tego samego spotkania w sejmie." Czy ciebie już tą antypolską reżimową propagandą tak zmanipulowali, czy też jesteś częścią tej propagandy?

  Zostawmy rozważania kim jest pan Rybak. Został on zaproszony do sejmu przez ugrupowanie Ziobry i czy po drodze pojawił się przy Tusku, czy przy Kaczyńskim czy kimkolwiek innym to nie ma znaczenia. Był w sejmie na zaproszenie Ziobry. Zaś zdjęcie Rybak na tle Tuska rozmawiającego z dzieckiem to wicie się propagandy PiS jak piskorz w ręku.

  PiS i organizacje prawicowe zostały celnie trafione i zaorane. Nie będzie już można mówić, że to "takie machanie rączką", że w Marszu Niepodległości nie było nazistowskich, faszystowskich ruchów. Zostali trafieni i zatopieni. By wyjść z twarzą nie ma innej drogi jak delegalizacja ONR, i innych ruchów nacjonalistyczno-faszyrzujących. Ocywiście mogą się dalej zaorywać i mówić, nic nie było, nic nie wiem, zwlekać, ale to wyjdzie w najmniej korzystnym momencie.

  Jeśli jednak wśród wazelniarzy PIS jest jeszcze choć jeden, co mu mózgu nie zżarło, to przy okazji powinni również uderzyć w lewaków, w komunistów i inne skrajne organizacje po drugiej stronie.

  Tak więc zacznij myśleć, a nie obrazki wklejać, nie zaorywać się wraz z PiS opowiadający bzdury. Tylko droga delegalizacji skrajnych organizacji po jednej jak i drugiej stronie leży w dobrze pojętym interesie Polski. Czas by PiS wziął się do roboty a nie plótł jak sądownie potwierdzony kłamca Kurski.
 • @Zawisza Niebieski 17:15:55
  a gdzie coś o Pawlowicz
  gdzie
 • @Zawisza Niebieski 17:15:55
  w czym ci ten ONR przeszkadza
 • @Zbigniew Jacniacki 16:06:46
  A jaki powod tej decyzji podali Amerykanie
 • @Husky 17:40:54
  Pawłowicz jest wtedy, gdy sprawa dotyczy również niej. Ona mimo, że jest analfabetką, złodziejką poglądów faszystowskich nie głosi.

  ONR? A kto głosił rasistowskie hasła?
  http://ocdn.eu/newsweek-web/9632060b-bbb9-4579-a423-b6cf4721edf0.jpg
 • @Zawisza Niebieski 19:23:35
  Masz jeszcze jeden obrazek:
  http://cdn.natemat.pl/ff814202ac22e847902542b2228c03da,1024,0,0,0.jpg
 • @Zawisza Niebieski 19:25:14
  Mam nadzieje ze tu WSZYSTKIM wyjasnisz gdzie to zdjecie i kiedy zostalo
  zrobione
 • @Husky 19:30:25
  Proszę cię bardzo:
  http://natemat.pl/224771,onr-domaga-sie-delegalizacji-partii-razem-za-szerzenie-komunizmu-wniosek-wplynal-juz-do-ministra-ziobry
 • @Zawisza Niebieski 19:34:01
  Pytam się ciebie jak rozumnej istoty (mam nadzieję) gdzie zostało i KIEDY zrobione to zdjęcie.
  Fake newsy od Lisa włóż sobie w ...
 • @Husky 19:42:18
  Ty chciałeś to zobaczyć u Kurskiego? Bądź rozumną osobą, oni będą w żywe oczy kłamali. Mało to w internecie zdjęć, choćby z Marszu Niepodległości?
 • @Zawisza Niebieski 23:46:20
  Pytam się ciebie jak rozumnej istoty (mam nadzieję) gdzie zostało i KIEDY zrobione to zdjęcie.
  Czego się boisz.
  Tego że ci po raz enty udowodnię twój cynizm i obłudę.
  TVN , Niesiol czy Lis przy tobie to pikus

  Pytam się ciebie gdzie zostało i KIEDY zrobione to zdjęcie.
  Masz resztki honoru
 • @Husky 06:58:40
  Człowieku, czy ciebie też jak PiS uderzył dowód wsparcia dla organizacji faszyzujących, o jakim cyniźmie, obłudzie, resztkach honoru. Bredzisz jak dziś Brudziński w reżimowej. Podałem ci źródło zdjęcia, masz tam nazwisko autora, czy można rzetelniej? Ty podajesz, gdzie i kiedy zostały zrobione wszystkie zdjęcia które wrzucasz? I co jest to cynizm, brak honoru? Jeśli by tak było, to nie miał byś grama honoru. Nie ja jestem autorem, nie jestem dziennikarzem śledczym, co wyłapuje faszystów, nacjonalistów w środowiskach PiS. Korzystam ze zdjęć dostępnych w sieci.

  Ale nieźle PiS zaorany, aż przyjemnie patrzeć jak się motają, jak mówią, a PO to też...
  Jeśli jednak zdelegalizują ONR, tych idiotów to tam na filmie obchodzili urodziny Hitlera do paki wsadzą, zdelegalizują komunistów, kilku idiotów poniesie odpowiednią karę to tylko dla Polski może być dobrze.
  Ja chcę, by święto Niepodległości było świętem Polaków a nie prawaków/lewaków co się na ustawkę umawiają.
 • @Zawisza Niebieski 23:12:30
  Pytam się ciebie jak rozumnej istoty (mam nadzieję) gdzie zostało i KIEDY zrobione to zdjęcie.
  Czego się boisz.
  Tego że ci po raz enty udowodnię twój cynizm i obłudę.
  TVN , Niesiol czy Lis przy tobie to pikus

  Pytam się ciebie gdzie zostało i KIEDY zrobione to zdjęcie.
  Masz resztki honoru
 • @Zawisza Niebieski 23:12:30
  Honor to ty masz w ....?
  Więc takim cynikom, i łgarzom podaje do wiadomości

  To zdjecie jest z 21 czerwca 2008 roku, marsz ONR, Myślenice w woj. małopolskim (fot. przegladdziennikarski.pl)
  http://s.tvp.pl/images2/e/b/2/uid_eb2dd7f392e75fd1fe2a74aeb8f2954d1501675711992_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_356.jpg

  http://www.tvp.info/33449432/heilujacy-skini-i-powstanie-czyli-fake-news-posla-po

  10 lat temu !!!!!!!

  Nazwanie ciebie cynikiem i łgarzem to obraza dla nich
  Złoć ci zalewa resztki ....
  pa,pa ...... jacu
 • @Husky 23:28:14
  Przyznaję, że nieźle jesteś szkolony na trolla PIS, nieźle PiS inwestuje
  No i powiedz mi, co udowodniłeś? Czy działacze ONR tego gestu nie wykonali? Nie ważne kiedy, takie zachowanie jest w Polsce niedopuszczane, jest dowód na zdjęciu i jest powód do rozważenia rozwiązania organizacji faszyzującej. I co by trolle nie płakały, nie pluły na wszystkich co by ich żółć i nienawiść do wszystkiego nie zalewała to było myśleć wcześniej. A ty zacznij myśleć.

  Powiedz mi, dlaczego nie mam wierzyć Lisowi a mam wierzyć Kurskiemu, człowiekowi skazywanemu prawomocnymi wyrokami za kłamstwa. Nie ma dnia, by na paskach reżimowa TVPiS nie umieściła jakiegoś kłamstwa albo półprawdy. Nie ma wypowiedzi polityków typu Brudziński, Błaszczak, by nie było manipulacji, kłamstw. Więc co udowodniłeś "pa,pa ...... jacu"

  Dla mnie udowodniłeś jedno, że jesteś wyszkolonym trollem pozbawionym zdolności myślenia.
 • @Zawisza Niebieski 08:23:48
  A mnie udowodniłeś jedno, że jesteś klasycznym przykładem leminga pozbawionym zdolności myślenia, bo i czym.
  Pokazałem ci czarno na białym jak WAM wyprano czerepy .Do jakich manipulacji, fałszerstw i obłudy jesteście zdolni.
  Wiesz czym WY się różnicie od ORN, Ruchu Narodowego czy PIS ?
  Tam są POLACY a nie zaprzańcy z nr.PESEL którzy plują , pluli na nasz kraj.
  Taka mała subtelna różnica.
  Pamiętaj TU JEST POLSKA

  https://pbs.twimg.com/media/DUcmq8ZW0AU0UgX.jpg

  ps.
  Dziś pajace w Polsce walczycie z nazistami, a jutro z UFO. To UFO przywiozło nazistów z NaziPlanety. To z nimi trzeba walczyć. Nie ma i nie będzie zgody na zmianę kolejności. Naziści są tak samo powszedni jak ufoludki. Żadnego jeszcze nie widziałem na własne oczy.
  Za to zaprzańców codziennie
 • @Zawisza Niebieski 08:23:48
  Czytając twoje komentarze,twoje odpowiedzi na zadane pytania wiem jedno.
  To nie jest histeria, to objawy choroby psychicznej.
  Właścicieli TVN24 należy obciążać kosztem leczenia psychiatrycznego ich widzów. Ta stacja niszczy lemingom psychikę zmuszając ich do nieustającego strachu i histerii.
  To celowe cyniczne działanie !!!!
 • @Husky 09:35:07
  Jak bardzo trzeba nienawidzić Polski by w kraju w którym tylu ludzi zginęło tylu ludzi z rąk niemieckich hitlerowców, by przywracać symbole propagowane przez tych ludzi. To tylko nacjonaliści wiedzą. Jak bardo trzeba nienawidzić Polski, by rozpościerać nad takimi ludźmi parasol ochronny, to tylko PiS wie. Jak bardzo trzeba nienawidzić Polski, by bronić tych ludzi, to tylko PiSowski leming wie, prawda Husky?

  Wtłoczyli ci w głowę, że trzeba jak Bogu wierzyć reżimowym mediom niezależnym od prawdy, ty wierzysz i myślisz, że inni też są tacy sami. Bo przecież nie można nie być lemingiem... prawda Husky? Pięknie opisujesz swoje odczucia, tak, strachem, histerią, mamieniem pseudopatriotyzmem lemingi na postronkach trzymają. Nie widzisz innego świata i to smutne.
 • @Zawisza Niebieski 19:05:06
  Od..... sie
  od ORN i Ruchu Narodowego
 • @Husky 19:08:27
  Od... się, gdy faszyści w tym ruchu poniosą właściwą (bolesną) karę za swoje idiotyzmy. Ale z tych nerwów widzę, że ty też przynajmniej faszyzujesz, a może też w pozdrowieniu hitlerowców gdzieś na zdjęciach figurujesz, stąd pupcia mokra ze strachu, że pewnego pięknego poranka Polacy zapukają do drzwi i poproszą o zabranie szczoteczki do zębów.

  Nikt kto jest polskim patriotą, znającym naszą historię nie zaakceptuje idiotów zabawiających się w hitlerowców. Koniec idiotycznych tłumaczeń, "oni sobie tak rączką machają". W kajdankach już machać nie będą. To trzeba wypalić w zarodku, zarówno w przypadku wnuków faszystów jak i wnuków komunistów. Dzięki Polakom, co sfilmowali "zabawy" idiotów utraciliście parasol ochronny PIS "pro publico bono". I nic nie dadzą żałosne skomlenia Huskych.
 • @Zawisza Niebieski 21:46:40
  A w domu wszystko ok. ??????
  Pamietaj do lasu nie wchodz

  U góry Przodkowie dzisiejszych członków ONR
  U dołu przodkowie PO-wców, Nowoczesnych i innego komuszego scierwa

  https://pbs.twimg.com/media/DUabvR6X0AAxP2M.jpg

  Wszystkim Platformianym łajzom twierdzącym że PiS popiera totalitaryzmy przypomnę jak POlszewicy ręka w rękę z komuchami oddawali cześć mordercy, bandycie i sowieckiemu namiestnikowi na Polskę Jaruzelskiemu .


  Czarny piątek dla totalnych.

  Prezydent Duda spotyka się z prezydentem Trumpem.
  Premier Morawiecki spotyka się z Grupą Wyszehradzką.
  Sekretarz Stanu USA spotyka się z Prezesem Kaczyńskim.

  Lubnauer spotyka się ze Schetyną...

  Kolejny typowy dzień „izolacji Polski”


  https://pbs.twimg.com/media/DUfnIaJW4AEMzWw.jpg
 • @Husky 22:10:10
  Z tego żalu, że już twoi przyjaciele urodzin zbrodniarza Hitlera obchodzić będą się bali zdjęcia ci się pomyliły.
  Koledzy pradziadków Kaczyńskich
  http://joemonster.org/images/vad/img_29726/696b800a690fb91dda7bb9e30e960f13.jpg

  O wafelki się nie martw, lepiej martw się o te puszki i kiełbaski. Puszka rozerwana bombą termobaryczną może pokaleczyć, a kiełbaska jak zwiędnie to tylko koty można kochać :)

  Miłego weekendu, ja z pewnością odpocznę po pracowitym tygodniu, a ty co, żal za pięknymi imprezami z palonymi swastykami, co?
 • @Zawisza Niebieski 01:24:17
  W szponach nazizmu, dzień piąty.
  Fatalna noc.
  Nie zmrużyłem oka, bo całą noc pod moim oknem maszerował pięcioosobowy oddział Waffen-SS, chrupiąc głośno wafelki.
  @Zawiszo !!!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DUf7dXgW4AA5Mr3.jpg
 • @Zawisza Niebieski 01:24:17
  https://pbs.twimg.com/media/DUgBN24XkAAO_rS.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:03:27
  "Szeregowy poseł" & "król Europy".

  https://pbs.twimg.com/media/DUjNMLnW0AAo9cW.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DUjNNFpWAAAkjDn.jpg
 • Fake News - Fake Media
  https://pbs.twimg.com/media/DUjfU0YW4AAyogC.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej