Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
778 postów 25841 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Nie przepraszam za Holokaust

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za kilkaset lat spokojnego i bezpiecznego życia, za narażanie życia za ratowanie. Oni tak nam tylko potrafią "podziękować".Najpierw tworząc żydowskie partie komunistyczne w Polsce, później żydowskie UB a po 89 trzon polityczny (UW) niszczący Polskę

     
 
 
 
                       

 
 
Od wielu, wielu lat ścigamy jakieś gazety i stacje telewizyjne za obrzydliwe kłamstwo o "polskich obozach koncentracyjnych",  majac nadzieję  ze jest to pomyłką i może ignorancją, a  tu....władze Izraela twierdzą, że tak ma być. 
Rząd Izraela odrzuca nowelizację polskiego prawa! To jest jakiś sen, co to ma być?
Ale to są owoce wielomiesięcznej nagonki na własny kraj, donoszenia gdzie się da, pokazywania Polski w najgorszym świetle, Polaków jako ciemnych ksenofobów, a władz jako faszystów. Gorzkie owoce.
Podczas gdy całe państwo razem z premierem i ministrami zajmuje się ściganiem kilku nazistów w lesie z wafelkowym tortem, Izrael pluję nam w twarz a pojedynczy Żydzi oskarżają o holocaust... Brawo TVN, brawo GW, brawo PO, brawo Nowoczesna i reszta.Jakże perfidnie wygląda teraz Wafelkowa Inscenizacja szczujni TVN24. Zawsze są z Wrogami Polski. Jakby widzieli gdzie ten wróg uderzy i tam osłabiają nas. Normalny kraj taką dywersję "utylizuje". A PIS się boi tego ścierwa ruszyć.Nie wstyd wam, że tak ojczyznę naszą obrobiliście?
PO nie głosowało za ustawą,bali się że stracą sponsorów?  Zdrajcy z obywatelskiej wstrzymali się od głosu-Polacy wam tego nie zapomną!!!!

Skandal .


 
Zanim w Auschwitz zabito pierwszego Żyda , wymordowano tam około miliona Polaków i Romów. Rozumiem, że zrobiliśmy to sobie sami w ramach „ćwiczeń” 
 
Żydzi tam zgładzeni oprócz tego, że byli żydami, byli przede wszystkim OBYWATELAMI POLSKIMI, Izraela nie było wtedy nawet w planach.
Czy ktoś słyszał o Żydach ratujących Polaków gdziekolwiek, kiedykolwiek z jakiejkolwiek opresji, nie mówiąc o zagrożeniu życia?
 
 

 

               

Mam pomysł, aby przed wejściem na teren niemieckiego obozu zagłady KL Auschwitz - zainscenizować przejście graniczne do Niemiec. Postawić tam Grenzschutz i esesmanów w mundurach od Hugo Bossa, aby odwiedzający wiedzieli czyj to był obóz.

 

 

Może czas im przypomnieć ilu polaków wymordowali żydzi służący w oddziałach NKWD.Tak wygląda żydowska wdzięczność...Za pomoc Polaków podczas II wojny, za wybudowanie muzeum ich historii, za 100 baniek na ich cmentarz... Niewpuszczanie przedstawicieli polskich organizacji, zakazanie ekspozycji polskich flag i zwyczajnie skandaliczne wystąpienie pani ambasador, jest po prostu policzkiem w twarz polskiemu narodowi.

Żydzi Polskę oskarżają ?

 

As many as 150000 Jews served in Hitlers military, some with the Nazi leader’s explicit consent, according to a U.S. historian who has interviewed hundreds of former soldiers.

                

https://thegreateststorynevertold.tv/as-many-as-150000-jews-served-in-hitlers-military/#prettyPhoto/0/

Żydowskie Gestapo w gettach

Żydowska pisarka Hannah Arendt w książce "Eichmann w Jerozolimie":

„Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej tej ponurej historii.”  Izrael nie będzie pisał Polakom historii!

             

 

Presją na Polskę nasila się, ataki idą prawie że wszystkich stron, w najbliższym czasie spodziewam się, iż odezwie się Rosja. Więcej będzie też słychać probanderowskiej Ukrainy.
Z pewnością żyjemy w czasach ostatecznych - przynajmniej my - Polacy.

Jeśli teraz, ostatecznie, nie załatwimy swych spraw - nie upomnimy się o prawdę historyczną i o nasze miejsce w przyszłości, to ostatecznie nie będzie się komu o Polskę upominać.Puenta niech bedzie ten komentarz z TT :

Ja pierdolę, pokażcie mi drugi taki kraj któremu wszyscy naokoło mówią co ma robić, każdy nas ustawia i mówi co powinniśmy a czego nie. Uchodźców przyjmij, Żydom zapłać, od Niemców kasy nie żądaj, puszczy nie wycinaj, mleko wylewaj bo za dużo.


A spierdalać bo psami poszczuję !!!

 

 

ps.

Jak PIS wycofa się z ustawy pod naporem Izraela to w dupie mam te całą dobrą zmianę.Nikt nie może płuc na Polskę.Żaden Niemiec, żaden Żyd ,żaden banderowiec żaden Rosjanin czy ktokolwiek inny!  NIKT
To sprawdzian dla PISu
Oby go nie oblał

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  W ten żydowski marketingowy sposób promocja HOLOMITU może trwać, trwać...

  http://m.neon24.pl/01a54fb76e97e6f1c16369ccab6e41af,0,0.jpg
 • widzę ...
  ...że się wybudzasz :)))

  //Jak PIS wycofa się z ustawy pod naporem Izraela to w dupie mam te całą dobrą zmianę.Nikt nie może płuc na Polskę.Żaden Niemiec, żaden Żyd ,żaden banderowiec żaden Rosjanin czy ktokolwiek inny! NIKT
  To sprawdzian dla PISu
  Oby go nie oblał//

  a ty myślisz, ze targowiczanie z PiS chcą zdawać jakiś sprawdzian???:)))))...za chwilę oddadzą władzę i powiedzą, ze chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle...
 • @Arjanek 09:33:10
  Arjanek w tym "temacie" nigdy nie zawiedzie.
  A to skomentujesz :
  Polacy zamordowani w samym Auschwitz -
  140 tyś.
  Też mit !!!
 • @trybeus 09:34:46
  Obawiam się że ta "chwila" dłuuugo potrwa 8-)))
 • Czy Polska jest kolonią izraelską?
  Zdumiewające słowa ambasador Izraela: Rząd naszego kraju odrzuca nowelizację ustawy o IPN. Anna Azari, ambasador Izraela w Polsce w zdumiewających słowach odniosła się do sprawy nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.

  W Izraelu ta nowelizacja była traktowana jako możliwość kary dla świadectw ocalałych z Zagłady. Dużo, dużo emocji. Rząd Izraela odrzuca tę nowelizację. Mamy nadzieje, że możemy znaleźć wspólną drogę, by zrobić zmiany w tej nowelizacji. Izrael też rozumie, kto budował KL Auschiwitz i inne obozy. Wszyscy wiedzą, że to nie byli Polacy. Ale u nas traktuje się to jako niemożliwość powiedzenia prawdy o Zagładzie i wszyscy są oburzeni tym, co się zdarzyło. Mam nadzieję, że jak zawsze, jak dobrzy przyjaciele, Polska i Izrael znajdą drogę i wspólny język jak będziemy pamiętać historię. Pamiętamy wszystkich, którzy zginęli w zagładzie powiedziała Azari podczas uroczystości w Auschwitz.

  Sprawę nowelizacji ustawy o IPN podniósł też premier Izraela Benjamin Netanjahu. Polskie prawo to absurd i jestem mu przeciwny. Nie możemy zmienić historii i Holocaustowi nie można zaprzeczać. Poleciłem ambasador Izraela w Polsce, by spotkała się z polskim premierem i przekazała mu moje stanowisko napisał Netanjahu na Twitterze.

  Do kontrowersji wokół nowelizacji ustawy o IPN odniósł się wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. To ten przepis wywołał histerie w izraelskich mediach. Izraela sam od lat penalizuje podobne określenia. To Polska nie może zrobić tego samego? RT #GermanDeathCamps ! napisał na Twitterze.

  Ps..Odrzucać mogą swoje ustawy...tu jest Polska, a nie Izrael!!! Wezwać ją do MSZ i zażądać od rządu Izraela wydalenia z Polski. MSZ ogłasza tą Panią "persona non grata", daje 24 godziny na opuszczenie Polski...i tyle. Tylko te tchórze w MSZ...Pani ambasador Izraela pochwalając " polskie obozy śmierci" powinna być pierwszą ukaraną! My nie recenzujemy przepisów izraelskich. Tacy ambasadorowie tylko wzbudzają antysemityzm. Mało im go na świecie? Czy Polska też ingeruje w prawodawstwo innych państw? Wczoraj nie podobało się Ukrainie, dziś nie podoba się Izraelowi. Czy Polacy mają obowiązek uzgadniać swoje prawo z innymi narodami? Wydaje mi się, że Polski rząd nie powinien reagować na taki bełkot tylko poczekać jak w Izraelu zaczną pisać polskie obozy i wytoczyć im sprawę karną. Mam nadzieję, że PiS się nie cofnie. Trzeba poczekać aż żydzi oprzytomnieją i zacząć budować realistyczne relacje od nowa. Bez czołgania się i wyprzedawania polskich interesów. Dalej otwierajcie kolejne muzea żydowskie, dajcie kolejne 100 milionów na kolejny cmentarz żydowski, organizujcie wspólne posiedzenia rządu, jeszcze głębiej wchodźcie w 4 litery, obchodźcie kolejne nikomu niepotrzebne żydowskie rocznice i święta. Kop w tyłek murowany. Miejcie resztkę honoru. Poczytajcie dlaczego w Polsce jest taki smród czosnku gorszy od dołu kloacznego wypełnionego fekaliami!

  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-prawdziwych-zydowskich

  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/
 • Jakiś powód jest, że żydów świat nie kocha.
  Przecież to sami żydzi cały czas, na całym świecie ciężko pracują na niechęć i odrazę do nich. Teraz nasz wróg się ujawnił, Izrael nie był i nie będzie naszym przyjacielem tak jak Niemcy i Rosja ! Teraz widać kto stoi za akcją dezinformacji o zbrodniach niemieckich i atakach na Polskę! Izrael! Własnie w telewizji w programie Studio Polska było połączenie telefoniczne z jakąś kobietą która relacjonowała, że nie wpuszczono jej z polską flagą na uroczystość do obozu. Jeśli zdaniem żydów jest zakłamywana prawda o antysemityzmie polskim, to mając na względzie bezpieczeństwo żydów, polski MSZ powinien natychmiast wstrzymać wydawanie dziesiątek tysięcy polskich paszportów obywatelom Izraela. Jeśli chodzi o żydowskie roszczenia, kilka miesięcy temu prezes Kaczyński na spotkaniu z PiS publicznie podkreślał, że są niezgodne z polskim prawem i niedopuszczalne. Majątek obywateli polskich żydowskiego pochodzenia, bezpotomnie wymordowanych przez Niemców, przeszedł na skarb Rzeczpospolitej zgodnie z prawem całego cywilizowanego świata zresztą. Warto więc nie pękać i twardo sprawę naszych interesów i tej żydowskiej hucpy stawiać. A, że organizacje żydowskie grzeją temat, to ich wilcze prawo. Nie dać się żydowskiej retoryce! Jak my Polacy, wymiękniemy to jesteśmy dupy bez honoru! Żydowskie obozy śmierci Auschwitz-Birkenau, Majdanek, Treblinka - czy tak będzie poprawnie drodzy Izraelici? Że też wcześniej nikt na to nie wpadł! Takie określenie nie będzie karalne i trzeba je wylansować. No cóż, tę narrację o polskiej odpowiedzialności a nawet o polskich obozach rozpowszechniają w Izraelu ci, którzy w 1968 tam przyjechali z Polski. Tylko, że to nie obecne państwo polskie spowodowało ich wyjazd, ale w ten sposób się mszczą za swój los stosując kłamstwa, manipulacje i półprawdy, a nawet prawdę (szmalcownicy) generalizując ją obarczając cały naród winą. Nie zmienimy tego, bo oni w te kłamstwo wierzą. Jedyne co mogłoby w jakimś stopniu to zmienić, jest stanięcie w prawdzie przez elity żydowskie na świecie, ale to się nigdy nie stanie. Tak się żydzi odwdzięczają za miliony wywalone na muzea, cmentarze itp.."Żagiew" i Judenraty z waszymi policjantami-odmanami mówi to coś wam Izraelici? To żydzi żydom zgotowali ten los! Może czas im przypomnieć ilu Polaków wymordowali żydzi służący w oddziałach NKWD i Smierszy oraz w IW, UB/SB. Politycy izraelscy i organizacje fałszujące historię poprzez oskarżanie Polski o niepopełnione zbrodnie całkowicie dyskredytują elity rządzące tamtego kraju. Izrael niby dba o badania historyczne dotyczące zagłady Żydów podczas wojny, ale w rzeczywistości zajmuje się głównie manipulacją i propagandą. Zaciekłość, z jaką atakuje Polaków i uprawia szantaż oraz wyłudzenia, świadczy o Izraelu i jego bojówkach propagandowych jak najgorzej. Zaślepieni nienawiścią i głupotą sprawiają, że ich kraj staje się obecnie jednym z najbardziej rasistowskich i nazistowskich państw na całym świecie. To bardzo źle dla niego wróży. Kiedyś pewien francuski żyd powiedział, że są żydzi, którzy będą wywoływać swoją działalnością antysemityzm, bo to jest biznes, jak każdy inny. Czy o to chodzi.?? Przypomnę, że obozy koncentracyjne wybudowali Niemcy na terenie okupowanej i zaanektowanej Polski w celu zagłady trzonu społeczeństwa polskiego. Pierwszymi ofiarami byli inteligenci, nauczyciele, duchowieństwo. Zanim Niemcy zaczęli swój mord na żydach to najpierw mordowali w obozach Polaków. Choć pierwsze tysiące wymordowali w pomorskich lasach już w pierwszych miesiącach wojny. W Toruniu w Szmalcówce obóz koncentracyjny powstał już we wrześniu 1939 i nie był to obóz pracy.ale zagłady. Według planów niemieckich Polacy mieli zostać wyeliminowani po "rozwiązaniu kwestii żydowskiej". Zakazane jest mówienie o żydowskich kolaborantach i zbrodniarzach, choć w obozach kapo byli także żydzi i wcale nie byli łagodniejsi wręcz odwrotnie. Podobnie jak żydowska policja w gettach. Faszystowska Hiszpania w czasie wojny uratowała więcej żydów niż angielscy, czy amerykańscy żydowscy biznesmeni i bankierzy. W tej wojnie nikt nie miał czystych rąk ale wygląda na to, że rolę ofiar eurolemingów inteligencja i przyznała żydowskim i niemieckim obywatelom. Smutne jest, że w Izraelu powiela się kłamstwa tworzone przez propagandystów niemieckich i komunistycznych w czasie wojny i po niej. Na koniec: Szokujące wyznanie Merkel: w Niemczech żydzi nie mogliby dziś funkcjonować bez ochrony policji!..."Policyjnej ochrony wymaga zarówno szkoła, przedszkole, jak synagoga" - poinformowała dziś niemiecka kanclerz Angela Merkel. "To trudne do zrozumienia i zawstydzające" dodała w swym dzisiejszym wideoprzesłaniu.". I zero reakcji żydów. Ciekawe. A do Polski drą mordę. Widać żydzi Niemcom już przebaczyli. Za pieniądze ale jednak. Ale mogliby jeszcze i jeszcze i jeszcze i .... Bywam od czasu do czasu u szwabów i widzę jak jest w Berlinie. Dzień i noc strzeżone są szkoły, synagogi, etc. Strzeżone przez wojsko nawet. Patrząc na Polskę, to nie ma żadnego antysemityzmu. Polska to najspokojniejszy i najbezpieczniejszy kraj Europy. Niemcy specjalnie wpuścili islam do siebie aby pozbyć się z czasem żydów którzy siedzą im na karku i dyktują swoją politykę !!! Przecież ci nowi "Niemcy" od dziecka są wychowywani w nienawiści do żydów i nie kryją, że dążą do ich likwidacji i zniszczenia Izraela, więc co w tym dziwnego ? Niech Angela wyśle swoich imigrantów z Bliskiego Wschodu do tolerancyjnego Izraela, zobaczymy jak żydowscy bracia przywitają ich chlebem i solą kaliber 8mm. Niemcy nadal po cichu ciągle czczą Hitlera i faszyzm...i marzą o IV Rzeszy. Wszyscy są potomkami bandytów z SS, Gestapo czy Wehrmachtu. A jabłko nie pada daleko od jabłoni. Choć ich hipokryzja ma też kuriozalne oblicze. W swoim ( wytyczonym przez zwycięzców ) obłędzie żeby pozbywać się wszystkiego co może być uznane za "przejaw " dawnych wyznań. Nie dostaniesz nr rejestracyjnych auta (mimo, że zapłacisz) z literami HH i cyframi 88 ... wyjątek to miasto Hamburg ponieważ pierwsze H wynika z określenia "wolne miasto kupieckie " czyli Hansestaadt ... dlatego do dziś Bremen, Luebeck czy Rostok mają takie rejestracje .... Lecz nie o rejestracje chodzi, lecz o dyskusje jaka miała miejsce kilka lat temu w Niemczech, żeby zmienić rejestracje pojazdów w Hamburgu .... tego co mają w piwnicach nie zmienią, ale to co świat zobaczy ..... chętnie. A "Przedsiębiorstwo holocaust" to jak widać świetny geszeft dla któregoś już pokolenia tych bogatych czosnkowych, którzy z tego żyją! Gdyby Polska nie była bogata w złoża naturalne, nikt w tym żydzi by się Polską nie interesował.
  A oto mapa przestępstw w Niemczech z roku 2016 popełnionych w większości przez nachodźców. Wyszczególniono wiele kategorii z datami i opisami. Niestety ostatnie mapy pochodzące z roku 2017 są już nieosiągalne zapewne z wiadomych powodów (standardy). Mapa trochę długo się ładuje.......  https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1sKPTG4QX60NOzWOn5ZRf7zRaBrs&ll=51.81540697822871%2C12.43573242499997&z=7
 • @Husky
  Ciekawa lektura. Pani ambasador Izraela na WEEKEND polecam książkę amerykańskiego żyda: Swoje rewelacje Bryan Mark Rigg (żyd) opublikował w pracy "Żydowscy żołnierze Hitlera
 • @kula Lis 67 09:47:00
  Witam
  i pozdrawiam
 • @Husky
  Skoro w 2014 roku w Krakowie obradował Kneset (!) to nie dziwcie się, że czują się tu panami! NA PEWNO zmienimy tę ustawę, bo premier to żyd, co sam publicznie przyznał a PAD był na obradach Knesetu. Rodacy ZAPAMIĘTAJCIE MOJE SŁOWA : żadna obca przybłęda NIE JEST ZAINTERESOWANA NASZYM BYTEM ..... przecież żyją na koszt obywateli nie swojego państwa .... żyją na ICH koszt.
 • @Husky
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/11/Antypolonizm-8.jpg
 • @kula Lis 67 10:14:02
  W ogóle co to znaczy że Izrael odrzuca(sic) polska ustawę ?!
 • @Husky 10:03:26
  Będzie dymisja? Ostre słowa Kaczyńskiego o nowym ministrze. Chyba już mu nie odpuści. Jarosław Kaczyński powiedział, że kandydatura prof. Czaputowicza na stanowisko ministra spraw zagranicznych jest eksperymentem. Prezes PiS w wywiadzie dla „Gazety Polskiej Codziennie” powiedział, że to nie on miał być ministrem, ale inna osoba, która w ostatniej chwili zrezygnowała. Kaczyński potwierdził, że jego „eksperyment nie miał dobrego startu”, ale dodał, że wszystko już zostało wyjaśnione.

  Czytaj też: pozycje. Duda spotkał się z Trumpem. Czy poruszył najważniejszy temat stosunków amerykańsko-polskich?

  Czaputowicz powiedział: „Uważamy, że w proces ten powinien zostać włączony Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, jako jedyna instytucja uprawniona do decydowania o tym, czy prawa i standardy Unii Europejskiej są przestrzegane”. Wypowiedź dotyczyła reformy polskiego sądownictwa.

  Czytaj też: Pierwsza zagraniczna wizyta Czaputowicza. Rewolucja w polityce rządu. Wyborcy PiS-u się wściekną. Czaputowicz jeszcze gorzej zachował się w Berlinie, gdzie w sprawach reparacji powiedział, żeby dyskusja była prowadzona na poziomie ekspertów i że „nie jest to kwestia, która stanowi jakiś balast w stosunkach między rządami”. Ponadto w wywiadzie dla niemieckiego dziennika „Die Welt” Czaputowicz oświadczył, że temat reparacji „nie istnieje w stosunkach pomiędzy naszymi rządami”.

  Komentarz:
  Minister Czaputowicz po serii takich dyletanckich wypowiedzi nadaje się tylko do dymisji. Jeśli PiS tego teraz nie robi, to tylko żeby nie kompromitować się dymisjonowaniem ministra, którego dosłownie chwilę temu wypromował. Znając jednak prezesa Kaczyńskiego, można mieć nadzieję, że odczeka stosowny czas i pozbędzie się tej niefortunnej osoby.
  https://www.youtube.com/watch?v=FmQFyYUPa0o Błyskawiczna akcja! NOWY minister PiS już wylatuje...
  https://www.youtube.com/watch?v=llZsVPZsYCY Minister spraw zagranicznych prof. Jacek Czaputowicz wybrał się w tym tygodniu do Berlina. Spotkał się tam ze swym niemieckim odpowiednikiem, Sigmarem Gabrielem. Prawdopodobnie najważniejszym dla rządu PiS tematem, który podjęli politycy, były oczywiście wojenne reparacje. Co ciekawe, Czaputowicz stwierdził jednak, że „nie jest to kwestia, która stanowi jakiś balast w stosunkach między rządami". W wywiadzie dla jednej z niemieckich gazet szef polskiego MSZ powiedział za to, że temat reparacji „nie istnieje w stosunkach pomiędzy naszymi rządami". Słowa te rozwścieczyły nawet Jarosława Kaczyńskiego, który natychmiast w Sejmie zapewnił, ze PiS nie zmienia wcale swego stanowiska w tej kwestii! Od teraz wszystkie wypowiedzi minister będzie musiał konsultować z kierownictwem partii, a następna pomyłka skończy się dymisją. Ekspresowa reakcja władz partii. Minister nie przygotował się do tej wizyty. Dyplomacja dyplomacją, ale pewne kwestie są dla nas nie do złagodzenia. Stąd reakcja prezesa – powiedział w rozmowie z „Faktem" jeden z przedstawicieli partii rządzącej. Czas pokaże, czy błąd Czaputowicza nie będzie początkiem końca jego kariery na nowym stanowisku. Wściekłość Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego na pewno nie pomoże mu jednak w utrzymaniu prestiżowej funkcji.
 • @Husky 10:03:26
  JESTEM NA WOLNYM, NA BARCE NIE MIAŁEM INTERNETU. POZDRAWIAM.
 • @kula Lis 67 10:21:51
  A ja widzę, że pół Polski dostało jakiegoś pierdolca i obchodzi się z Żydami jak z jajkiem. Bo nawet hiszpański sąd federalny nie cacka się z Netanyahu i chciał jego aresztowania po przekroczeniu granicy hiszpańskiej.
 • Coś na wzór @Zawiszy i TVN24
  PIS powinien w trybie pilnym powołać Ministerstwo Siania Fermentu i Propagandy (MSFiP).
  Coś na wzór @Zawiszy i TVN24
  Ja je mogę utworzyć i poprowadzić 8-)))))))
  I zobaczycie, że za pól roku Merkel weźmie się za łeb z Macronem i Putinem
 • @Husky 10:03:26
  Posłuchajcie uważniej co plecie Adrian-PAD, a to spoufala żydów do prowokacji! A teraz do klangoru chóru żydów z Izraela dołączy GW, TVN, Onet, etc.. i ich autorytety żydowskie ze świata oraz totalna opozycja. Kto wczoraj oglądał obchody 73 rocznicy wyzwolenia Auschwitz, tego wypowiedź pani ambasador Azari musiała kompletnie porazić. Mnie wbiło w fotel! Całość wypowiedzi sprowadzała się do tego, że nieważne jest, że rząd i służby w Polsce zareagowały stanowczo na wyskok jakichś neonazistów, ważne jest to, że w Polsce śmiano uchwalić nowelizację ustawy, która nasz kraj ma zabezpieczyć przed pomówieniami i kłamliwymi oskarżeniami. Jaki z tego wniosek? Jedyny możliwy jest taki, że komuś bardzo zależy by te pomówienia i fałszywe oskarżenia były jednak możliwe. Próbkę tego mamy już na bieżąco w wypowiedzi Harkov i Lapida. Podczas swojej wypowiedzi Pani Azari posunęła się do szantażu emocjonalnego a i wielce znaczące jest to , że swoją opinię wypowiedziała podczas obchodów! Publicznie do całej Polski i Świata! To nie była przecież wypowiedź skierowana do jakiegoś polskiego polityka, która wyciekła do mediów. To ma ogromną wagę!! To jest próba wymuszenia i głębokiej ingerencji w sprawy innego państwa, naszego państwa. Należy sobie zadać pytanie, skąd taka reakcja? Od lat obserwuję irracjonalne podejście przedstawicieli PiS do środowisk żydowskich. Od wielu lat , bo problem dotyczył jeszcze Pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Od dawna przedstawiciele PiS włączając w to obecny rząd do żydów podchodzą ignorując kompletnie uwarunkowania kulturowe i wynikające z nich postawy. Trzeba zrozumieć, że żydzi to jednak inna kultura, inna mentalność i inna etyka. Nowomodne ignorowanie różnic kulturowych musi się mścić. Ignorancja w tej kwestii musi zrodzić problemy. Wyjątkowo jaskrawo dowiódł tego Komorowski, który swoją ignorancją wobec kultury japońskiej i wywrzaskiwaniem o szogunie Japończyków obraził, a Polsce przyniósł wstyd. Obecny rząd pod tym względem nie jest lepszy, ponieważ w swojej naiwności ignoruje to z kim rozmawia stawiając na "spokojne tłumaczenie" logikę i racjonalizm. No i tłumaczą komunistom w KE, że chcą się pozbyć komunistów z polskich sądów... W kontaktach z żydami należy obecnie rządzącym doradzić korzystanie z wiedzy badaczy kultury żydowskiej. W przeciwnym razie mogą do dnia sądnego palić świeczki chanukowe i tylko tworzyć kolejne problemy i wrogów. Moja śp.ciocia pochodziła ze Lwowa, często opowiadała nam co robili żydzi po wkroczeniu Rosjan do Lwowa, jej koleżanki z klasy żydowski pluły na nią i inne polskie dziewczynki, donosili na Polaków do NKWD, zabierali mienie wywiezionych Polaków, powtarzała nam do końca swoich dni by nie ufać żydom! Czytałem w jakiejś wybiórczej szmacie, że tzw "dowodem" na udział Polaków w zagładzie żydów są polscy kolejarze obsługujący lokomotywy wjeżdżające do obozów. Przyjmując ich logikę, biorąc pod uwagę żydowskich szmalcowników, geszefciarzy robiących interesy z Niemcami należy przyjąć, że żydzi mieli taki sam udział w holokauście co Niemcy. Ktoś powinien to głośno przypomnieć na politycznym forum. Może czas zacząć używać określenia: niemiecko - żydowskie obozy śmierci?
 • @Husky 10:28:19
  Tu nie chodzi o to jak twierdzą żydzi, że po wejściu ustawy nie mogą mówić prawdy. Tu chodzi o to, że próbują nas obarczyć odpowiedzialnością za niemiecki holokaust i chcieliby wymusić od nas odszkodowania, a ustawa im to komplikuje.
 • @kula Lis 67 10:37:13
  Jeden z idoli tutejszego blogera niejaki Grabiec -
  właśnie powiedział, że za Jedwabne odpowiedzialni są Polacy.
  To Niemcy odpowiadają za zbrodnie w Jedwabnem!!
  Grabiec ty niemiecka gnido!!!
  Dość kłamstw!!!

  Ty, kurwa, malowany głupku
 • @kula Lis 67 10:43:16
  Każdy kto uważa, że Polska jest "współodpowiedzialna" za Holocaust, lub też posługuje się pojęciem "polskie obozy zagłady" - powinien być ścigany i karany.
 • @Husky 10:28:19
  Cierpliwi i mający czas mogą poczytać (ośmielam się polecić) F. Koneczny - książki o "ichniejszej" cywilizacji, wywiad rzeka z ks. Chrostowskim -książka: "Kościół- Żydzi- Polska" czy K. MacDonald "Kultura krytyki", a lepiej jej skróty, oraz np. Chińczyk Hongbing - cykl "Wojna o pieniądz". Wszystkie dostępne także w dużych politycznie poprawnych księgarniach, choć najmniej chyba Koneczny. A jak ktoś choćby przejrzy te książki, jakieś choćby obszerniejsze fragmenty, to niech się zastanowi, czy ma dalej szukać Ruskich i Putina:))) w różnych działaniach.
 • @Husky 10:19:50
  Kiedyś napisałem ci że przyjdzie czas ze będziemy musieli murem stać za naszym rządem niezależnie od opcji politycznej , no i ....

  ,,Presją na Polskę nasila się, ataki idą prawie że wszystkich stron, w najbliższym czasie spodziewam się, iż odezwie się Rosja.,,

  Kochany , jesteś chory z nienawiści do Rosji ..tak jaki ta cała formacja którą popierasz . Nienawiść odebrała wam rozum i realne myślenie .
  Obudź się , jesteście sterowani jak małe dzieci .. Tak Kaczyński na króla Polski .. na miesięcznicy Smoleńskiej już udowadniano że posiada rodowód królewski . W całej Polsce wymuszane są zmiany nazw ulic , placów, itd ... pomnik na każdej ulicy .. brat na Wawelu . Boże chroń króla .
  Nie kto inny jak twoja formacja wymazuje z kart historii fakt wyzwolenia z pod okupacji hitlerowskiej przez Armię Czerwoną . Tak Oświęcim wyzwoliła banderowska Ukraina ... nie rozumie skąd ten skowyt o zakłamywaniu historii przez Żydów . Poskarżysz się Trupowi .
  Zostaliście z palcem w dupie ..
 • @Husky 10:28:19
  Fakt, część ofiar holocaustu zamiast niemieckiego żołnierza spotkało żydowskiego policjanta, który pałką drewnianą po okradzeniu zagonił je do bydlęcych wagonów. A w obozie był żydowski kapo..! Czyli wobec tego obóz w Auschwitz-Birkenau, Tereblinkę należy nazwać "żydowskim obozem zagłady"? nie wnikając nawet w fakt jak wielu żydowskich zdrajców świadomie kierowało bezpośrednio lufy karabinów i pistoletów w stronę swoich żydowskich współbraci w w/w obozach. Nawet dzisiejsza PO-sowiecko-Nowoczesno-Ludowa targowica nie jest w stanie przebić liczebnością żydowskich zdrajców.
 • @fabi 10:58:59
  //Nie kto inny jak twoja formacja wymazuje z kart historii fakt wyzwolenia z pod okupacji hitlerowskiej przez Armię Czerwoną .//

  podaj jeden przykład JEDEN
  JEDEN - inaczej jesteś zwykłym .....
  resztę nie każdy dopisze
 • @Husky 11:16:37
  Nie kompromituj się ..
 • @fabi 11:22:58
  Ok.
  a Ty tylko nie błaźnij się
  podaj ten JEDEN
  podaj
 • @Husky 11:36:40
  Dałbym ci i dwa .. ale to świadczyłoby o twojej głupocie .

  Mówiłem ci już kiedyś ze ten PISowsko -katolicki Polski skansen został zbudowany nie bez potrzeby . Masz łeb zryty propagandą i niczego nie rozumiesz .

  ,, w 1996 na spotkaniu Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires. Tam ówczesny sekretarz generalny WJC Izrael Singer zakomunikował:

  „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (...) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”.

  Czas by w końcu do ciebie dotarło ..Kaczyński dostał władzę by można było Polskę złapać za gardło .
  Husky ..udowodnij teraz że nie jesteś koniem .
 • @fabi 11:51:14
  Nie rób z większe siebie ...... niż jesteś
  Podaj JEDEN przykład
  Jeden że :
  //Nie kto inny jak twoja formacja wymazuje z kart historii fakt wyzwolenia z pod okupacji hitlerowskiej przez Armię Czerwoną .//

  Czas by w końcu do ciebie dotarło to pytanie !!!!!!
 • @Husky 11:55:33
  Zycze zdrówka ..
 • @fabi 11:51:14
  Jeśli chodzi o żydowskie roszczenia, kilka miesięcy temu prezes Kaczyński na spotkaniu z PiS publicznie podkreślał, że są niezgodne z polskim prawem i niedopuszczalne. Majątek obywateli polskich żydowskiego pochodzenia, bezpotomnie wymordowanych przez Niemców, przeszedł na skarb Rzeczpospolitej zgodnie z prawem całego cywilizowanego świata zresztą.
 • @fabi 12:07:45
  I ja zycze zdrówka ..
 • @kula Lis 67 12:13:22
  To co piszesz jest oczywistą oczywistością . Ja mówie o czym innym .
 • Kancelaria Prezydenta wystosowała oświadczenie.
  "Zapraszam ambasador Izraela Annę Azari do rozmowy" - napisał w niedzielę na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Dodał, że ma nadzieję na wyeliminowanie wątpliwości dotyczących nowelizacji wprowadzającej m.in. kary za używanie sformułowań typu "polskie obozy śmierci".

  Kancelaria Prezydenta wystosowała w tej sprawie oświadczenie. "Każdy, kto używa kłamliwego terminu "polski obóz śmierci" nie tylko bezcześci pamięć jego ofiar, ale także zatruwa świadomość kłamstwem, co powinno być piętnowane i karane" - czytamy w nim.

  Oświadczenie Kancelarii Prezydenta
  "W poniedziałek po południu na prośbę strony izraelskiej szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski spotka się z ambasador Izraela Anną Azari, w celu omówienia sytuacji związanej z dyskusją wokół nowelizacji ustawy o IPN" - poinformowała w niedzielę PAP prezydencka kancelaria.
  W podpisanym przez szefa gabinetu prezydenta oświadczeniu przekazanym w niedzielę PAP podkreślono, że prace parlamentarne nad wspomnianymi przepisami nie są zakończone.
  "Dlatego prezydent RP przedstawi swoją finalną ocenę procedowanych przepisów prawnych po zakończeniu prac parlamentarnych i wnikliwej analizie ostatecznego kształtu ustawy. Prezydent RP respektuje w tej sprawie autonomię prac legislacyjnych w polskim parlamencie" - podkreślił Szczerski.
  "Odnosząc się do pojawiających się w przestrzeni publicznej głosów, pragniemy zwrócić uwagę, że celem ustawy jest zapobieganie kłamstwom i fałszywym oskarżeniom skierowanym w stronę Narodu i Państwa Polskiego, o czym mówi wprost przepis projektowanej ustawy. Jeśli zatem głosy krytyków projektu wynikają jedynie z ich troski o prawdę o Holokauście, to ustawa ta wychodzi na przeciw ich oczekiwaniom, a nie jest z nimi sprzeczna" - głosi oświadczenie szefa gabinetu prezydenta.
  Każdy, kto używa dla Niemieckiego Nazistowskiego Obozu Koncentracyjnego i Zagłady Auschwitz-Birkenau i innych obozów kłamliwego terminu "polski obóz śmierci" nie tylko bezcześci pamięć jego ofiar, ale także zatruwa świadomość kłamstwem, co powinno być piętnowane i karane - oświadczyła KPRP.

  W przekazanym PAP oświadczeniu podkreślono, że celem nowelizacji ustawy o IPN, która m.in. przewiduje karę grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech m.in. za używanie sformułowań typu "polskie obozy śmierci" jest "zapobieganie kłamstwom i fałszywym oskarżeniom skierowanym w stronę Narodu i Państwa Polskiego, o czym mówi wprost przepis projektowanej ustawy".

  "Jeśli zatem głosy krytyków projektu wynikają jedynie z ich troski o prawdę o Holokauście, to ustawa ta wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, a nie jest z nimi sprzeczna" - zaznaczono w oświadczeniu podpisanym przez szefa gabinetu prezydenta Krzysztofa Szczerskiego.

  Zaznaczono w nim, że "poszukiwanie i dokumentowanie prawdy oraz ściganie i piętnowanie kłamstwa to działania zbieżne i mające ten sam cel" i że "mamy wspólne, polsko-żydowskie ważne osiągnięcia w tej kwestii, jak choćby nadanie przez UNESCO właściwej historycznie nazwy Niemieckiemu Nazistowskiemu Obozowi Koncentracyjnemu i Zagłady Auschwitz-Birkenau".

  "Działaliśmy w tej sprawie razem i razem osiągnęliśmy potwierdzenie tej prawdy. Dlatego dzisiaj każdy, kto używa dla tego i innych obozów kłamliwego terminu +polski obóz śmierci+ nie tylko bezcześci pamięć jego ofiar, ale także zatruwa świadomość kłamstwem, co powinno być piętnowane i karane" - czytamy.

  "Jednocześnie każdy, kogo osobista pamięć lub badania historyczne zawierają prawdę o zbrodniach i zachowaniach niegodnych, jakie miały w przeszłości miejsce z udziałem Polaków, ma pełne prawo do tej prawdy" - głosi oświadczenie.

  W oświadczeniu wyrażono ubolewanie, że "krytyczne głosy dotyczące projektowanej ustawy pojawiły się w kraju i zagranicą w dniu obchodów 73. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau, które miały miejsce w obecności ocalałych więźniów tego niemieckiego obozu, w tym Polaków i Żydów, gdyż szczególnie niektóre z ich treści i formy nie służyły spokojnemu wyjaśnieniu sytuacji, a jedynie wzbudziły niepotrzebne emocjonalne reakcje".


  "Musimy cały czas walczyć o prawdę, a prawda jest wręcz oczywista, że zagłada zrodziła się w bawarskich piwnicach, powstała w niemieckich głowach i przez Niemców została zrealizowana"

  Te słowa jakieś półtora roku temu w wywiadzie dla Roberta Mazurka powiedział Szewach Weiss, były przewodniczący Knesetu, były ambasador Izraela w Polsce .
 • @Husky 12:44:29
  A jak to bywało z żydami na przełomie wieków ? Otóż gdyby nie Polska i Polacy przez tak liczne wieki, nie gościli nacji żydowskiej, na swoich terenach, to żydzi - jako narodowość, zniknęli by całkiem z powierzchni ziemi. Piłsudski w 1918 roku ograniczył im ich marzenia o drugiej i równie ważnej narodowości w Polsce - wyczuł ich zamiary, że chcą tu mieć swoją państwowość, ze wszystkimi prawami, co w rezultacie zablokowałoby rozwój Polski, jako naszej ojczyzny - to był moment, od którego żydzi nas nienawidzą. Na przełomie wieków zostały przetrzebione ich szeregi, szlachetni już się nie liczą , a to co zostało charakteryzuje się siłą przeżycia za każdą cenę - i dlatego mamy ich, takich jakich mamy - SPRYTNYCH, OBROTNYCH, CWANYCH, ZDRADZIECKICH, ZORGANIZOWANYCH - I UMIEJĘTNIE POSŁUGUJĄCYCH SIĘ NAJWIĘKSZĄ BRONIĄ TEGO ŚWIATA PIENIĘDZMI!
 • @kula Lis 67 12:52:38
  A tu masz kolego wypowiedz nazisty jak to pisze @Zawisza

  //Przepraszam widzów za moje emocje, możecie mówić, że się nie nadaję do polityki. Ale to nie jest polityka, to już jest etyka i elementarna sprawiedliwość – powiedział Paweł Kukiz w programie "Kawa na Ławę" w TVN24. Lider ruchu Kukiz'15 odniósł się w ten sposób do reakcji ambasador Izraela na nowelizację ustawy o "polskich obozach zagłady".//
  i dalej :

  //- Polacy byli łapani na ulicach i wywożeniu w bydlęcych wagonach przez Niemców. Skazani na katorżniczą pracę, by budować miejsca, w których mordowano Żydów. Tam został zamordowany również mój dziadek. I ja się dziś dowiaduję, że Izrael uważa, że mój dziadek, Polak, został zamordowany w polskim obozie koncentracyjnym. Jak tak można? - pytał Paweł Kukiz w TVN24.//

  //Polacy nie byli mordercami. Natomiast każdy morderca czy to Polaka, czy Żyda czy czarnoskórego powinien być z całą stanowczością surowo karany - zakończył swoją wypowiedź.

  Wcześniej w programie Paweł Kukiz stwierdził, że mówienie o "polskich obozach koncentracyjnych" to "etyczny Holokaust na Polakach".//
 • @Husky 12:44:29
  To teraz każda ustawa wychodząca z Sejmu zamiast w Senacie a następnie przez prezydenta RP będzie musiała być zaakceptowana przez Kneset? Żydom nawet nie należy się dziwić - robią to z myślą o własnych interesach, ale my jak widać w dalszym ciągu jesteśmy ich "młodszymi" i jak się okazuje - głupszymi "braćmi", albo nadal nie mamy swojego, polskiego rządu.
 • @kula Lis 67 13:06:40
  Ale nie tylko przez Kneset
  Przez Banderowców i Niemców też
 • @Husky 12:44:29 Postawa Dudy w tej sprawie jest skandaliczna.
  Uznał iż już wygrał, gdy udało się mu usunąć z rządu parę niewygodnych w jego planach osób a na dodatek zostało mu jeszcze sporo czasu aby realizować antypolskie plany, bo Zjednoczona Prawica nie jest w stanie postawić go (za sprawą np J. Gowina, który popiera jego działania) przed Trybunałem Stanu w związku z art 145 Konstytucji RP! Szczerski już wymięka. To co głoszą izraelscy politycy to skandal i fałszowanie historii. Wezwą prezydenta i premiera do siebie? czy wystarczy że przeczołgają ich w ambasadzie, najlepiej niech z nimi porozmawia jakiś attache, przeczyta dyrektywy od ambasadora które przekażą reszcie partii, żeby wiedzieli na przyszłość jak głosować.
 • @Husky 12:44:29
  http://www.uwazamrze.pl/public/images/articles/medium/87a8be80dbf1dd9e03569b332c90d4e6.jpg

  Jak żydzi kolaborowali z Niemcami- Leszek Pietrzak...W okupowanej przez Niemców Polsce żydzi kolaborowali znacznie częściej niż Polacy. Robili to nawet wtedy, gdy rozpoczął się Holokaust. Dziś to Polacy nazywani są kolaborantami i wspólnikami Niemców w żydowskiej Zagładzie. Całość tu:
  http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/jak-zydzi-kolaborowali-z-niemcami


  Żydowska policja w służbie Niemiec. Całość tu:


  http://www.upadeknarodu.cba.pl/zydowska-policja.html


  http://www.upadeknarodu.cba.pl/jewry/getto51-polcja-zydowska-wa-wa.jpg

  http://www.upadeknarodu.cba.pl/jewry/zydowscy-kolaboranci.gif

  http://www.upadeknarodu.cba.pl/jewry/zydowski-policjant-warsaw-getto.jpg


  http://www.upadeknarodu.cba.pl/jewry/c1.jpg


  http://www.upadeknarodu.cba.pl/jewry/jurgen(josef)stroop.jpg

  http://www.upadeknarodu.cba.pl/jewry/blond-trutka.jpg

  "Blond trutka"
  Wydała na śmierć setki żydów. Wzięła za to pieniądze. Sama była żydówką! Największym postrachem żydów ukrywających się przed Niemcami podczas II wojny światowej byli ludzie, którzy w zamian za pieniądze zajmowali się ich tropieniem i wydawaniem na pewną śmierć. W Berlinie najbardziej osławionym Greiferem ("łapaczem") wcale nie był fanatyczny nazista ani nawet Niemiec, lecz... żydówka - Stella Kübler.
 • @Husky 13:10:02
  Ajwaj ajwaj!! Co to się porobiło???

  Jeszcze niedawno Husky każdego kto ośmielił się mówić zbyt niepochlebnie o żydach sztorcował i wyzywał od antysemitów a dziś widzę ,ze przyłączył się do chóru antysemitników.
  No cóż lepiej późno niż wcale

  Jeżeli ja zapraszam do siebie do domu ludzi (nie ważne jakiej rasy ,wiary czy koloru skóry) to wymagam poszanowania mojej gościnności.Jeżeli zaproszeni goście zaczynają przestawiać mi meble w moim domu,obrażają moich bliskich żonę czy dzieci to ja biorę takiego gościa za mordę i na kopach wywalam za drzwi.
  Ten rząd i ta władza takiego kroku nie zrobią (zbyt blisko spokrewnieni z żydostwem) ale może doczekam czasów kiedy ktoś odważny weźmie za pysk to parchate plemię i wypierdoli z Polski raz na zawsze bez prawa powrotu.
 • @matterhorn 13:24:06
  //Jeszcze niedawno Husky każdego kto ośmielił się mówić zbyt niepochlebnie o żydach sztorcował //

  Jakiś KONKRETNY przykład
  JEDEN !!!
  please
 • @Husky 13:28:56
  Na tle twojej notki , zapytam co sądzisz o brataniu się z nimi ?. Ave. https://rafalby.wordpress.com/2015/02/02/wklad-ukraincow-w-sprawe-hitlerowskich-obozow-koncentracyjnych/
 • @Husky
  Zobaczymy teraz jak nasz Prezydent zda swój egzamin z obywatelstwa polskiego....Jeżeli prezydent Duda zawetuje tą ustawę, to jasno się określi, po której tronie stoi, a wtedy może już zacząć pakować walizki i szukać nowego lokum. Marzenia o kolejnej kadencji pękną jak bańska mydlana. Choć moim zdaniem lepiej niech nic już nie mówi, ale zacznie się pakować. Mówiąc wprost - wycofamy się z tej ustawy lub zdeformujemy ja tak, że nie będzie miała żadnego znaczenia.
 • @Repsol 13:46:57
  Właśnie procedowana ustawa wyraźnie o tym mówi
  Stąd aj waj na Ukrainie i w Izraelu
  a i o tym tu pisze :

  https://thegreateststorynevertold.tv/as-many-as-150000-jews-served-in-hitlers-military/
 • @Husky 13:28:56
  Mamy umowę na te roszczenia i sprawa jest na zawsze już zamknięta!
  http://www.michalkiewicz.pl/do_sciagniecia/uklad_miedzy_rzadem_prl_a_rzadem_usa_dotyczacy_roszczen.pdf


  „Układ zawarty między rządem Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej i rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki dotyczący roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych. Rząd Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej i rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki pragnąc dokonać uregulowania roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Polski oraz pragnąc dokonać postępu w stosunkach gospodarczych między obu krajami, uzgodniły, co następuje: Art. I A. Rząd Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, zwany dalej Rządem Polskim, zgadza się zapłacić, a rząd Stanów Zjednoczonych przyjąć sumę 40 milionów dolarów w walucie Stanów Zjednoczonych na całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich żądań obywateli Stanów Zjednoczonych, zarówno osób fizycznych, jak prawnych, do Rządu Polskiego z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub odnoszących się do mienia, które miało miejsce w dniu lub przed dniem wejścia w życie niniejszego układu. B. Zapłata przez Rząd Polski sumy 40 milionów dolarów będzie dokonana do rąk Sekretarza Stanu Stanów Zjednoczonych w 20 rocznych ratach po 2 miliony dolarów w walucie Stanów Zjednoczonych, przy czym każda rata powinna być uiszczona w dniu 10 stycznia, poczynając od dnia 10 stycznia 1961 r. Art. II Roszczeniami, o których mowa w art. I i które są uregulowane i zaspokojone niniejszym układem, są roszczenia obywateli Stanów Zjednoczonych z tytułu: a) nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub odnoszących się do mienia; b) przejęcia własności albo utraty używania lub użytkowania mienia na podstawie polskich ustaw, dekretów lub innych zarządzeń, ograniczających lub uszczuplających prawa i interesy związane lub odnoszące się do mienia, przy czym rozumie się, że dla celów niniejszego ustępu datą przejęcia własności albo utraty używania lub użytkowania jest data, w której tego rodzaju polskie prawa, dekrety lub inne zarządzenia zostały po raz pierwszy zastosowane do mienia; c) długów przedsiębiorstw, które zostały znacjonalizowane lub przejęte przez Polskę, i długów, które obciążały mienie znacjonalizowane i przejęte na właśność lub inaczej przejęte przez Polskę. Art. III Suma zapłacona Rządowi Stanów Zjednoczonych w myśl art. I niniejszego układu zostanie rozdzielona w sposób i zgodnie z metodą podziału, zastosowanymi wedle uznania Rządu Stanów Zjednoczonych. Art. IV Po wejściu w życie niniejszego układu Rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał Rządowi Polskiemu, ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Rządu Polskiego, o których mowa w art. I niniejszego układu. W przypadku, gdyby takie roszczenia zostały bezpośrednio przedłożone przez obywateli Stanów Zjednoczonych Rządowi Polskiemu – Rząd Polski przekaże je Rządowi Stanów Zjednoczonych”.

  http://wolnosc24.pl/2017/12/20/nowa-ustawa-donalda-trumpa-pozwoli-na-przejmowanie-majatkow-zydowskich-bez-spadkobiercow-bez-ponoszenia-kosztow/
  http://prawy.pl/63981-polonia-apeluje-do-kongresmenow-aby-glosowali-przeciwko-antypolskiej-ustawie-i-domaga-sie-powolania-przedstawiciela-ds-ludobojstwa-dokonanego-na-polakach/
 • @Husky 13:03:59
  Dawid chce się spotkać z Goliatem: Izrael ma tylko do 2 mln pracujących a tyle jest u nas w spółdzielczości bankowej i niech ktoś powie, że są gorzej wykształceni. "Dzisiaj sektor Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych skupia niemal 2 miliony członków, oferując im atrakcyjne produkty finansowe, walczy z wykluczeniem finansowym, ogranicza zjawisko lichwy, wspiera wartości patriotyczne i chrześcijańskie."
 • @kula Lis 67 13:50:53
  Zdziwisz się .Salut Amigo. Pamiętaj kto to napisał......................................." Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
  drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
  dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew."
 • @Husky 13:28:56
  Nigdy nie gromadzę żadnych archiwów polegam tylko na własnej pamięci i powiem,że sam doświadczyłem chamskiego potraktowania kiedy nazwałem żydów po imieniu na twoim blogu.
  Ni o chyba nie zaprzaczysz ,ze w podobny sposób traktujesz blogera WPS "Stanisława"
 • @Husky 13:10:02
  Polska ponoć potęgą, wstawanie z kolan, międzymorze rata tata... Izrael nas czołga jak kolonię, z czym do ludzi ? Z żydami ustalać treść ustawy? O PiSie.. Jeśli to zrobisz to masz już po moim poparciu! Rząd polski powinien wydać oświadczenie i na tym dyskusja powinna się zakończyć, a dalsze kroki dyplomatyczne wobec Izraela powinny być już tylko pochodną tego, z czym będziemy mieli do czynienia z tamtej strony i powinny nosić znamiona większej stanowczości - ale skoro instytucje państwa polskiego wolą na brzuchu, cóż przykre to ale chyba nikogo to jakoś specjalnie nie zaskakuje. Nasza rasa jest Rasa Panów. > Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla. Wszystko w temacie!
 • @matterhorn 14:09:56
  //polegam tylko na własnej pamięci //


  lata robią swoje
  no ale może kiedyś sobie przypomnisz i wkleisz
  pzdr.
 • @Repsol 14:09:09
  Pamiętam dobrze kto to pisał. Pzdr!
 • @trybeus 09:34:46
  //za chwilę oddadzą władzę i powiedzą, ze chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle...//

  Tak dokładnie będzie tylko co wtedy Husky zrobi? Obwiesi się na łańcuchu przy budzie?
 • @Repsol 13:46:57
  Hodujemy węża na własnej piersi – czyli V kolumna, tylko czyja…?

  https://rafalby.wordpress.com/2015/01/16/hodujemy-weza-na-wlasnej-piersi-czyli-v-kolumna-tylko-czyja/
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:21:40
  Marzenia nic nie kosztują 8-)))))
  pzdr.
 • Husky
  Twój szef zmieni tę ustawę i PiS się wycofa, po cichutku oczywiście, nocą.
  Nie może przecież robić wbrew woli "prezydenta tysiąclecia", który bezprawnie leży na Wawelu.

  Posłuchaj sobie co bredził w Knesecie:
  //Tak jest i mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, raz jedni wygrywają, a raz drudzy, ostatnio wygraliśmy my, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości wygra ktoś inny - nie chcielibyśmy tego, oczywiście (śmiech), nie można tego wykluczyć, to polityka wobec Izraela się nie zmieni. //

  https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

  Ja idę o zakład, że Kaczor dogada się ze swoim szefostwem z Israela.
  A ty co mi powiesz?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:37:13
  Nie jestem @Zawisza i nie słodzę totalnym kretynom i szmalcownikom, jak on to tu czyni.
  I dlatego :
  i ja mam ograniczone zaufanie do PIS-u
  I tym się od wielu różnie.

  Polityka to qrestwo więc wszystko jest możliwe
 • @Husky 13:52:23
  Tu nie ma co dyskutować. To nie Izrael będzie nam ustanawiał prawo. Jak Izrael chce wzbudzić nienawiść Polaków do żydów, to niech tak dalej postępuje. Działanie i wtrącanie się rządu Izraela w nasze prawo wzbudzą tylko niechęć do żydów w Polsce. Możemy poprawnie politycznie nic nie mówić, ale w razie jakiejkolwiek zawieruchy już nigdy nie pomożemy żydom, bo w imię czego. Pomagaliśmy i jesteśmy współwinni jak to nam chce przypisać Izrael, to jak nie będziemy pomagali, też będziemy współwinni. Ale wtedy nasze rodziny będą miały szansę lepiej przetrwać, bo będą miały więcej jedzenia. Może rząd Izraela nie ma tej świadomości, że najbardziej wartościowi żydzi po wojnie zostali w Polsce, a do Izraela wyjechali ci , co mieli najwięcej do ukrycia ze swojej przeszłości. Teraz rośnie tam następne pokolenie polakożerców.
 • @Husky 14:24:50
  Jakie marzenia? O tym, że PiS padnie na pysk? Czy o twoim obwieszeniu?
  Co do pierwszego to już raz się zdarzyło, nie pamiętasz?

  A śmierci w żadnym wypadku ci nie życzę! Mam nadzieję, że zdążymy cię z Zawiszą naprostować, żeby twoja trauma nie była samobójcza :)))))
 • @Husky 14:42:57
  //Nie jestem @Zawisza i nie słodzę totalnym kretynom i szmalcownikom, jak on to tu czyni.//

  To poważny zarzut. Potrafisz to udokumentować? Nie czytam wszystkiego i może mi coś umknęło.
  I będzie lepiej jak to znajdziesz w miarę szybko...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:46:19
  Obawiam się że prostowanie mnie przez @Zawisza ( a zwłaszcza przez niego) to jak trafienie kula w płot.
  Raz jeszcze powtarzam za cienki....
  Za cienki....
  Innych czasem warto posłuchać.
  A TVN24 vel Zawisza ??? to tylko jedno kliknięcie
  pilotem i nie ma takowych
  Nawet w takiej chwili w obliczu takich łgarstw staje po stronie antypolskiej kampanii byle dokopać PiS. Kim on jest. Kim ???? Kogo chce uczyc ?
  ŻENADA
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:48:39
  Proszę mi dać czas.
  Znajdę i to nie jeden komentarz.
  ok.

  ps.

  tylko uściślijmy że ja mam na myśli Totalnych kretynów i szmalcowników jako zwolenników PO i tych pozostałych
  KOD.Obywatele,Nowoczesna etc.
 • @Repsol 14:09:09
  Przecież mamy ponoć polski? i propolski? rząd i ministra spraw zagranicznych oraz premiera. Czy PAD jest ministrem spraw zagranicznych ? Bardzo podoba mi się wpis Wildsteina. Wali z grubej rury i nie patyczkuje się!!!!! A nasi???? Kulą ogonek i będą dyskutować!!! Za kłamstwa i pomówienia Polaków -pod sąd!!!
 • @Repsol 14:09:09
  Czwarte veto Dudaczewskiego-Kornhausera jest więcej niż pewne, jeśli wcześniej "niezależny i niezawisły" Senat nie wprowadzi żądanych przez obce państwo "poprawek". Zaprawdę odzyskaliśmy pełną suwerenność jako państwo. Niedługo rząd Madagaskaru zażąda od Polski reparacji za próbę kolonizacji przez II RP.
 • @kula Lis 67 15:17:00
  Mnie to już nic nie zdziwi. Pzdr. :)
 • @kula Lis 67 15:17:00
  //Czwarte veto Dudaczewskiego-Kornhausera jest więcej niż pewne,//
  wszystko jest mozliwe
 • @Husky 14:57:18
  Radziecka pionierka i ambasador Anna Azari to wnuczka i córka z rodziny stalinowców da Nam jeszcze popalić, myślałem że źle słyszę słuchając jej przemówienia w obozie, to skandal to policzek w twarz całego Naszego Narodu!
 • @Husky
  Widzę to jako lizusostwo do kwadratu - tłumaczenie się innemu krajowi (nawet nie "kochanej unii":) do czego zobowiązują jakieś traktaty) z ustawy, która nieco może utrudnić antypolskie i bezzasadne ataki, środowiskom związanym z tym krajem. Znam "standardy nadwiślańskie", ale te działanie idzie dalej....
 • @kula Lis 67 15:49:31
  Beata Mazurek


  Nie będziemy zmieniać żadnych przepisów w ustawie o IPN.Mamy dosyć oskarżania Polski i Polaków o niemieckie zbrodnie.
 • @Husky
  Ekshumacja w Jedwabnem powinna być wspólnym wnioskiem z rozmów. Oraz współudział żydowskich agentów z ŻAGIEW w wydawaniu na śmierć Polaków za pomoc żydowskim mieszkańcom Generalnej Guberni. I sprawa żydowskiej organizacji BETAR popierającej segregację rasową Niemiec i politykę Hitlera.
 • @kula Lis 67 15:44:53
  Najlepiej by było skrzętnie spakować na wagony ten obóz i wysłać właścicielom do Berlina
  A teren zrównać i zostawić tylko pomnik ku czci ofiar!
 • @kula Lis 67 15:49:31
  Rafał A. Ziemkiewicz  Jeśli żydowscy szowiniści naprawdę chcą tej licytacji, przypomnę, że i my mamy takie Jad-Waszem, gdzie ma swoje drzewko każdy Żyd, który pomógł Polakowi w czasach stalinizmu, gdy byli oni w PL tak wpływowi i mieli taki wpływ na aparat przemocy.
  Nazywa się ono Pustynia Błędowska.
 • @Husky 15:06:33
  //tylko uściślijmy że ja mam na myśli Totalnych kretynów i szmalcowników jako zwolenników PO i tych pozostałych
  KOD.Obywatele,Nowoczesna etc.//

  Szerokie spektrum. Ja w takim razie do kategorii "szmalcowników" zaliczam oprócz wymienionych także PiS.
  Pewnych słów Husky lepiej nie nadużywać, no chyba, że chcesz się postawić w jednym szeregu z tym idiotą Czarneckim. W takim razie gratuluję.
  Chyba się zgodzisz, że to kretyn?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:08:30
  On może i kretyn ale ona (thun) to antypolska szmata

  Może być 8-)))))
  pzdr.
 • @kula Lis 67 15:44:53
  Koniec świata !!
  Żyd do żydów

  “The death camps were not Polish, the bill is truthful, the Germans were responsible” says Israel’s Ministry of Foreign Affairs

  Jonny Daniels: „niemieckie, nazistowskie obozy” - wszystko inne fałszuje historię
  Terminologia "polski obóz śmierci" jest niepoprawna, może skłonić ludzi do myślenia, że one zostały stworzone przez Polaków, a nie były

  https://pbs.twimg.com/card_img/957351736737484806/Tw-bLXOb?format=jpg&name=800x419
 • @Repsol 15:21:40
  Dlaczego polscy więźniowie Auschwitz nie mogą podczas uroczystości czy zwiedzania obozu nosić polskiej flagi.Toż to hańba jest aby dyrektor muzeum Auschwitz pozwalał na zwracanie uwagi naszym polskim więźniom przez jakiś młodych ludzi z Izraela, żeby schowali tą flagę.
 • @kula Lis 67 16:35:42
  Tylko patrzeć jak Polakom wstępu tam zabronią .Dziwne czasy .Ave.
 • @Husky 16:20:26
  Przede wszystkim trzeba zrobić porządek na własnym podwórku. Zlikwidować wreszcie działającą w Polsce V Kolumnę! Czyli szechterowskie GWno i TVN, niemieckie Onet i WP z Interią w pierwszej kolejności. Wróg wewnętrzny (V kolumna) najgorszy do z walczenia z wrogów, oraz wróg zewnętrzny (Berlin, Izrael, 447) uderzyły w zsynchronizowany sposób. To atak na Polskę sił zła! Jeśli sobie przypominam to Karczewski chce deliberować z tą chazarką. Kto mu dał mandat na rozmowy? Wara! Wara! Karczewski z żydami o nas bez nas..Wara!

  To żydzi krzyczą bo to oni stoją za antypolską propagandą ..Polska ma być poniżana na arenie międzynarodowej aż da im nienależne im żadnym prawem 65mld US dolar..Słyszeliście moi mili państwo żeby w Rosji na którą tak wszyscy jadą ktoś mówił o polskich obozach zagłady???

  Smród czosnkowych gnid! czas na ostateczne rozwiązanie z tymi tymi chodzącymi odchodami plującymi na Polskę i Polaków!

  http://img.wiocha.pl/images/4/c/4ce2f83898b23f5678a8edbc1aa0b61f.jpg?s=1517142859
 • @Husky 16:20:26
  Uzbrojona narracja przeciwko Polsce. Mamy do czynienia z przebiegłym i bezwzględnym przeciwnikiem. Przeciwko Polsce prowadzona jest skoordynowana akcja dyfamacyjna. Przedstawiciele klasy politycznej muszą sobie wreszcie zdać sprawę z tego, że nie istnieją przypadki w tej materii. Przeciwnik, aby dotrzeć z antypolskim komunikatem, wykorzystuje kod kulturowy odbiorców w Europie Zachodniej i Ameryce. Podobnie nasza akcja przeciwdziałania musi być prowadzona w sposób skoordynowany i w kodzie (idiomie) kulturowym adresata. Tak więc - potrzeba skoordynowanej akcji obserwacyjnej oraz skoordynowanego przeciwdziałania i akcji anty-dezinformacyjnej. Od wyborów parlamentarnych w 2015 roku trwa agresywna ofensywa propagandowa przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi polskiemu, podważająca reputację partii rządzącej w kraju i za granicą. Polityka informacyjna prowadząca do zrównoważenia i neutralizacji dominującej fałszywej antyrządowej narracji i umożliwiająca skuteczne zarządzanie percepcją jest nie tylko kwestią odkłamania niemal dwóch lat fałszywych doniesień medialnych, ale przede wszystkim sprawą bezpieczeństwa narodowego. W niepewnym świecie z coraz mniej stabilnymi granicami państwowymi, kraj przedstawiany jako moralnie skompromitowany traci zaufanie państw sprzymierzonych i ryzykuje izolację polityczną. Tym samym staje się on państwem zagrożonym. Nasza historia pokazuje, iż kampania dezinformacyjna skutecznie oczerniająca wizerunek Polski poważnie wpływa na opinię publiczną i jest w stanie podważyć zobowiązania sojuszników w stosunku do niepodległości kraju i osłabić ich poczucie lojalności – mieliśmy tego dowodny przykład po Jałcie i Poczdamie. Współcześnie mimo członkostwa Polski w NATO i Unii Europejskiej, za suwerenność i terytorialną integralność „faszystowskiego” kraju (a tak przedstawiana jest Polska) niekoniecznie warto walczyć. Dlatego też wdrożenie strategii komunikacji i prowadzenie zarówno wewnętrznej jak i zagranicznej polityki informacyjnej w celu ochrony wizerunku kraju i zarządzania jego percepcją jest centralnym aspektem polityki zagranicznej i obronnej państwa. Miażdżące zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach 2015 roku i dojście do władzy sił antykomunistycznych w Polsce doprowadziło w krajowych i zagranicznych mediach do bezprecedensowego ataku na demokratycznie wybrany rząd polski. Na niespotykaną dotąd skalę, z wyjątkową werbalną wrogością i wysokim stopniem koordynacji przeprowadzana jest niesłabnąca, dobrze zorganizowana i wyjątkowo skuteczna międzynarodowa kampania dezinformacyjna, której udaje się podważać prawomocność rządu w oczach opinii publicznej. Po ośmiu latach u władzy, nie przyjmując do wiadomości porażki wyborczej opozycja natychmiast w pełni wykorzystała swoje rozległe kontakty w mediach międzynarodowych, wśród przychylnie ustosunkowanego przywództwa Rady Europejskiej oraz w polskim korpusie dyplomatycznym w USA i krajach EU i przystąpiła do dyskredytowania partii rządzącej poprzez agresywną - i skuteczną - politykę informacyjną. Od chwili wyborów, Polska jest konsekwentnie i przekonywująco przedstawiana w mediach zachodnich jako kraj autorytarny – „stalinowski”, „putinowski”, „neo-bolszewicki”, czy też „faszystowski”, w którym demokracja jest zagrożona, a rząd rzekomo rujnuje zasady społeczeństwa obywatelskiego niszcząc Konstytucję, niezależny system sądownictwa i wolność słowa. Doniesienia na temat „najbardziej prawicowego parlamentu w Europie” lub „niebezpiecznego zwrotu Polski na prawo” po raz pierwszy pojawiły się jeszcze przed wyborami parlamentarnymi 2015 roku i zanim został utworzony nowy rząd. Wyraźnie to pokazuje prężną organizację opozycji, realizację w kraju i za granicą programu polityki informacyjnej przygotowanego na wypadek przegrania wyborów demokratycznych w Polsce. Te negatywne doniesienia rozprzestrzeniane w nowych i tradycyjnych mediach po obu stronach Atlantyku są od ponad dwóch lat nieprzerwanie publikowane pod podobnymi nagłówkami. Skrupulatnie wyreżyserowane protesty antyrządowe, profesjonalnie zaprojektowane logo opozycyjne, flagi i transparenty gotowe od chwili klęski wyborczej - przyciągają entuzjastyczną uwagę mediów od chwili „spontanicznego” powstania opozycji w ciągu 48 godzin od ogłoszenia nowego gabinetu.
  Daleka jednak od spontaniczności, międzynarodowa opozycja udowadnia ciągle swoimi akcjami, że jest przemyślaną i dobrze dofinansowaną organizacją polityczną, jakby alternatywnym rządem powołanym nie w wyniku wyborów, lecz protestów, z własnym budżetem, ministrami, biurami, przedstawicielami, zjazdami, rzecznikami prasowymi i korpusem dyplomatycznym w miastach Europy i USA. Ataki, które prowadzą uzbrojoną narracją na demokratycznie wybranych reprezentantów narodu polskiego są precyzyjnie dopasowane do wrażliwości politycznej opinii publicznej za granicą. Zakładają mechaniczną i gwałtowną reakcję na sygnały słowne takie jak „faszyzm”, „nietolerancja”, „rasizm”, „dyskryminacja”, „podważenie niezawisłości sądów”, „zagrożenie demokracji”, itd. Są to słowa-klucze i zwroty tak oczywiste, zrozumiałe same z siebie, że nie wymagają wyjaśnień – każdy wie, co o nich myśleć i jak traktować tych, którzy się z nimi identyfikują; opinie o nich są powtarzane ad nauseam w artykułach, reportażach filmowych, w kulturalnym towarzystwie, na przyjęciach. Odbywa się to nie bez powodu. Po pierwsze, ataki używające słowa-klucze i manipulacyjne slogany odwracają uwagę elektoratu polskiego i uniemożliwiają autentyczną debatę polityczną - analiza programu reform czy też próba zrozumienia prawdziwych zagrożeń stojących przed Polską i całym światem zachodnim są trudne w atmosferze oblężenia. Tak więc zamiast debaty jest kolektywne usiłowanie złapania własnego ogona oraz paraliżująca nadreaktywność i brak dystansu Polaków do siebie i polityki. Po drugie, ta sama kampania dezinformacyjna, która odwraca uwagę Polaków od rzeczywistości wspiera zarówno opozycję anty-rządową w kraju jak i przeciwników interesu państwowego suwerennej Polski za granicą – celowo lub przez przypadek, obóz opozycyjny de facto współdziała z przeciwnikami polityki Polski w Rosji, UE i w Stanach Zjednoczonych. Komu – oczywiście poza opozycją odsuniętą przez wyborców od władzy – może się nie podobać nowy polski rząd? Otóż negatywna prasa antyrządowa jest również wypadkową konfliktu interesów na scenie międzynarodowej. Polityka zagraniczna rządu powołanego po wygranych wyborach w 2015 roku, o ile zbieżna z interesami Intermarium, nie zawsze cieszy się wsparciem wśród najbliższych sąsiadów i bardziej odległych sojuszników. Po pierwsze, nie każdy kraj podziela Polskie dążenie do niezależności energetycznej Europy poprzez zróżnicowanie źródeł energii, posiadanie własnego terminalu LNG dla importu oraz popieranie paliw kopalnych, które stoją w sprzeczności z unijnymi priorytetami ekologicznymi. Ponadto, Polska wspiera budowę rurociągu północ-południe i przeciwna jest konstrukcji na osi Berlin-Moskwa Nord-Stream II. Dostarczałby on rosyjski gaz bezpośrednio do UE wzdłuż polskiego wybrzeża Bałtyku, z pominięciem dawnej strefy sowieckich wpływów, co preferuje Rosja i byli politycy UE obecnie zasiadający w Zarządach i Radach Nadzorczych Gazpromu, Rosneft, Lukoil, itp. Nic dziwnego, że niektórzy myślą o ich długiej kadencji z nostalgią. Podobnie jest z Polskimi interesami związanymi z bezpieczeństwem, które są zgodne z polityką USA, lecz sprzeczne z interesami Rosji i wszystkich, którzy popierają bardziej potulne i eurocentryczne stanowisko w zakresie bezpieczeństwa; Polska popiera bazy NATO i stałą obecność oddziałów amerykańskich na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, nie ufa militarystycznej Rosji i sprzeciwia się unijnej polityce ustępstw. Ponadto Polska jest zwolennikiem większej suwerenności krajów członkowskich UE i sprzeciwia się nadmiernej integracji politycznej, która wzmacnia niewybranych i przed nikim nieodpowiedzialnych urzędników unijnych w Brukseli i stawia ich ponad demokratycznie wybranymi rządami państw członkowskich; jako członek Grupy Wyszehradzkiej oraz większego regionu Trójmorza, Polska postrzegana jest w Unii jako siła decentralizująca; Polska jest zwolennikiem bardziej elastycznej, „federalistycznej” Europy, co stanowi wyzwanie dla sztywnej i uniwersalnej struktury politycznej Brukseli. Nie bez znaczenia pozostaje naturalny, wręcz odruchowy konserwatyzm społeczny Polaków i ich silne poczucie tożsamości związanej z wiarą. Nie są to cechy narodowe popularne w „postępowych kręgach” Europy i USA, dla których ingerencja biurokratyczna Brukseli jest preferowanym narzędziem przezwyciężania przywiązań kulturowych i woli polskich wyborców. Komentarze na temat Polski nie są jednak tylko organiczną i naturalną mieszanką opinii na temat różnych aspektów polityki kraju. Nie ma wątpliwości, że istnieją jasne oznaki prowadzenia planowanej długotrwałej kampanii dezinformacyjnej przeciwko Polsce, podobnej w metodologii i tematyce do propagandy stalinowskiej z czasów przejęcia Państwa Polskiego przez sowieckich komunistów: pewne elementy prawdy są ubrane w kompletnie fałszywą narrację, której rozpowszechnianie ułatwiają teraz nowe media i Internet. Można zaobserwować proces produkcji fałszu: Niby-fakty i zniekształcenia rzeczywistości pojawiają się w różnych miejscach niemal jednocześnie; są cytowane i powielane przez inne portale i gazety, powtarzane, kopiowane – podczas gdy prawda może wyłamać się na światło dzienne, kłamstwo, za którym nie stoi namacalna rzeczywistość, musi być stopniowo „zasiane” i rozwinięte, aż wzrasta i wtedy nikt już nie pyta o jego źródło. Najpierw pojawiają się artykuły napływające do portali, gazet, czy stacji telewizyjnych stałym strumieniem: coś niby zostało zaobserwowane i wszyscy o tym mówią. Informacje powtarzają się, są powielane bez żadnego sceptycyzmu lub jakiejkolwiek weryfikacji faktów; artykuły niemal „piszą się same” i są natychmiast bezkrytycznie cytowane, stając się nowym źródłem „faktów”. Po nich pojawiają się dłuższe, „analityczne” artykuły tworzone już przez bardziej znanych dziennikarzy głównego nurtu, pracujących obecnie w portalach informacyjnych takich jak Sputnik News lub RT. Jest to np. Christopher Hodges (laureat Nagrody Pulitzera, były reporter z The New York Times i obecnie reporter Russia Today), autor skrajnie stronniczych tekstów o Polsce, takich jak „Nowi europejscy faszyści,” które stały się wzorcem dla piszących o „niedemokratycznej Polsce”, „zmierzającej w kierunku faszyzmu” i której autokratyczne odruchy są niebezpieczne i powinny być kontrolowane, najlepiej przez kogoś innego niż demokratycznie wybrani przedstawiciele. Inne wpływowe media mnożą i przerysowują te same słowa, tytuły, cytują te same nazwiska, wywiady i podają te same fałszywe wiadomości w bezkrytyczny sposób – ten sam wzorzec dziennikarski powtarzany jest z drobnymi wariacjami od 2015 roku. Kiedykolwiek Polska przyciąga do siebie uwagę – debata w Parlamencie Europejskim, czy wizyta Premiera w Brukseli lub zbliżające się obchody wyzwolenia Auschwitz – w te wszystkie dni widzieliśmy zaaranżowaną eksplozję artykułów anty-rządowych o specyficznej tematyce zawsze dopasowanej do okazji. Powielanie i wzajemne cytowanie odbywa się na Twitterze, Facebooku i w mediach głównego nurtu: telewizjach kablowych, The New York Times, The NY Review of Books, The Washington Post, the Financial Times, The Hill, The Economist, The WSJ, Politico, Reuters, Bloomberg News, Foreign Policy, Foreign Affairs, Newsweek, Forbes, Huffington Post, The Daily Beast, The National Interest, The New Yorker, The Atlantic, AFP, The Associated Press, The Times of London, The Guardian, The Tablet, The Digital Journal i wiele innych stacji, gazet i portali. W ten sposób np. swastyka z TVN na Śląsku, rzekomo płonąca z okazji urodzin Hitlera, pojawiła się w różnych mediach anglojęzycznej ponad 60,000 razy w ciągu 24 godzin od pierwszej prowokacyjnej emisji! Wspólnie komentatorzy po obu stronach Atlantyku tworzą doskonale funkcjonujące pudło rezonansowe, uporczywie powtarzające tę samą krytykę „autorytarnej” Polski. Intelektualne DNA tej efektywnej i najbardziej krzywdzącej antypolskiej narracji sięga strategii komunikacyjnej Stalina, któremu udało się przekonać świat, że jako wyzwoliciel Oświęcimia przerwał Holocaust i stał się najpoważniejszym wrogiem faszyzmu. A więc polskie pragnienie wolności, instynktowny antykomunizm i nastroje antysowieckie – stały się z natury anty-antyfaszystowskie, a więc faszystowskie, reakcyjne i antysemickie. Według tego samego scenariusza agenci i kolaboranci sowieccy byli postępowymi bohaterami, a nie zdrajcami i poplecznikami jednego z największych morderczych reżimów totalitarnych ostatniego stulecia. Narracja używana przeciw Polsce od 2015 roku jest odgrzana w tej samej kuchni historycznej. Wśród docelowych odbiorców kampanii dezinformacyjnej prowadzonej przeciwko Polsce są wyborcy, politycy, intelektualiści i media świata zachodniego. Przede wszystkim są nimi nasi sojusznicy, którzy mają się w wyniku kampanii antypolskiej od nas odciąć. Dlatego też, każda kampania mająca na celu zdyskredytowanie i zastąpienie obecnej narracji prawdziwym i pozytywnym wizerunkiem Polski i Polaków musi być adresowana do równie szerokiej publiczności – do tych samych sojuszników. Ostatecznym celem naszego programu komunikacji jest zabezpieczenie pozycji Polski poprzez przedstawienie Polski oddanej wolności i kulturze zachodniej zbudowanej na wartościach judeochrześcijańskich, państwa dumnego z pół millenium tradycji tolerancji religijnej zakłóconej tylko przez podboje. Odkręcenie narracji kreowanej przez ponad pół wieku jest żmudnym zadaniem, które wymaga nie tylko zaplanowanej strategii, ale też wysiłku i cierpliwości. Sprostowania w dziennikach nie możemy oczekiwać z dnia na dzień. Wymaga to współpracy z kolegiami redakcyjnymi w celu pokazania i wyjaśnienia mechanizmów tworzenia cyklu wiadomości o Polsce. Konieczne jest strategiczne umieszczanie informacji w mediach, rozmowy z politykami, parlamentarzystami w celu tłumaczenia i obnażania dezinformacji, zamawianie ekspertyz i gromadzenie informacji. Ważna jest współpraca z ośrodkami badawczymi za granicą, z think-tankami, naukowcami, komentatorami, zespołami ekspertów i instytucjami akademickimi; organizowanie konferencji i paneli, przedstawianie faktów, dowodów na różne aspekty kampanii dezinformacyjnej przeciwko Polsce, oznak podejmowania wrogich wysiłków przez agentów wpływu, oraz prezentowanie i umocnienie nowej, prawdziwej narracji we wszystkich możliwych modułach informacyjnych i medialnych, zarówno oficjalnych jak i nieformalnych. Jest to właśnie potrzebny Polsce szeroko zakrojony projekt komunikacji strategicznej – zadanie, którego się podjęliśmy jako PFN i które jest realizowane w sposób dyskrecjonalny, z oczywistych względów – aby utrudnić wrogom Polski przeciwdziałanie i nie informować ich o planowanych działaniach. Bardzo istotnym problemem jest tu koordynacja działań anty-dezinformacyjnych strony polskiej. Wiemy już teraz że główną osią antypolskiej narracji jest „polski nazizm” i do niej dostosowany jest cały wachlarz działań przeciwnika. Jak już wspomniano wyżej - polskiemu kalendarzowi politycznemu towarzyszą działania dezinformacyjne wrogów Polski. To #FakeNews, które w dodatku – skoro Polska jest oskarżana jest o „nazizm”- powiązane są z hitlerowskim kalendarzem rocznicowym. Nie bez kozery histeria medialna na podstawie reportażu o „leśnych nazistach świętujących urodziny Adolfa” pojawiła się tuż przed wizytą Prezydenta i Premiera w Davos i wizytą Rexa Tillersona, amerykańskiego Sekretarza Stanu, w Polsce. Tak samo prowokacja na Marszu Niepodległości 11 listopada ubiegłego roku miała miejsce przed ważnymi dla Polski wydarzeniami związanymi z dywersyfikacją źródeł energii, kwestią zakupu rakiet Patriot i debatą w Parlamencie Europejskim na temat Polski. Ta linia narracyjna oplata polski kalendarz polityczny i dyplomatyczny jak wąż dusiciel. Można jednak przygotować się przynajmniej na niektóre akcje typu #ActiveMeasures (dezinformacja, inspiracja, manipulacje medialne itd.). Wymaga to koordynacji działania agend rządowych wykrywających zagrożenia. Następnie można będzie to obnażyć i pokazać mechanizm prowokacji i dezinformacji. I tak przykładowo wydaje się, że najbliższe akcje przeciwnika mogą być związane z datami: 30 stycznia - 85 rocznica dojścia Hitlera do władzy, 13 lutego – rocznica bombardowania Drezna, 27 lutego – pożar Reichstagu, 8 marca – 50 rocznica Marca’68, 31 marca – data rozpoczęcia akcji Gleichschaltung (hitlerowskiego ujednolicenia społeczeństwa Niemiec), 16 kwietnia – data egzekucji Rudolfa Hössa – komendanta Auschwitz, 19 kwietnia – rocznica wybuchu Powstania w Getcie w Warszawie, 20 kwietnia - kolejna rocznica urodzin Hitlera, 26 kwietnia - rocznica założenia Gestapo. Wszystkie te daty mogą być wykorzystane przez przeciwnika do skoordynowanej i zorkiestrowanej akcji antypolskiej, takiej, jak chociażby świętowanie przez jakieś grupy prowokatorów kolejnych rocznic lub demonstracje pamięci o niemieckich zbrodniarzach, a następnie nagłaśnianie tego przez media. Zaś rocznica 8 marca będzie prawie na pewno okazją do kolejnej fali oskarżeń Polaków o „wrodzony antysemityzm”, zwłaszcza w kontekście ostatnich wydarzeń. Mogą pojawić się też oskarżenia Polaków w niemieckiej prasie o ludobójstwo, bo polski dywizjon 300 Ziemi Mazowieckiej brał udział w bombardowaniu Drezna w lutym 1945 roku - co wydaje się absurdalne, ale ponieważ oskarżenia przeciwko Polsce są absurdalne, to trzeba i takie warianty brać pod uwagę. Tym bardziej że niemiecka narracja historyczna właśnie takie argumenty podnosi – w tym wypadku Polacy nie tylko byliby „sprawcami Holokaustu”, ale też „zbrodniarzami wojennymi”. Przeciwko Polsce prowadzona jest skoordynowana akcja dyfamacyjna. Przedstawiciele klasy politycznej muszą sobie wreszcie zdać sprawę z tego, że nie istnieją przypadki w tej materii. Przeciwnik, aby dotrzeć z antypolskim komunikatem, wykorzystuje kod kulturowy odbiorców w Europie Zachodniej i Ameryce. Podobnie nasza akcja przeciwdziałania musi być prowadzona w sposób skoordynowany i w kodzie (idiomie) kulturowym adresata. Tak więc - potrzeba skoordynowanej akcji obserwacyjnej oraz skoordynowanego przeciwdziałania i akcji anty-dezinformacyjnej. I wszyscy musimy pamiętać, że mamy do czynienia z przebiegłym, zdeterminowanym, doświadczonym i bezwzględnym przeciwnikiem.

  Maciej Świrski

  Członek Zarządu Polskiej Fundacji Narodowej
 • @Husky 15:54:11
  Prezes IPN o ustawie dot. "polskich obozów": potrzebna, ale może być jeszcze zmieniona. "Stanowisko strony izraelskiej budzi niepokój". Ustawa dot. „polskich obozów śmierci” jest potrzebna, ale pamiętajmy, że może zostać jeszcze zmieniona w Senacie - podkreśla prezes IPN Jarosław Szarek. Za niepokojące w dyskusji dot. nowych przepisów prezes IPN uznał stanowisko strony izraelskiej.

  Instytut Pamięci Narodowej od wielu lat zwraca uwagę na funkcjonujące w obiegu publicznym fałszywe słowa o +polskich obozach śmierci+ czy o +polskich obozach koncentracyjnych+. Tego rodzaju sformułowania są niedopuszczalne i przyjęta przez Sejm nowelizacja wynikała z dotychczasowej bierności państwa polskiego w tej sprawie. Przez dziesięciolecia niedostatecznie reagowano na przypisywanie Polakom lub polskiemu państwu odpowiedzialności za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką. Warto pamiętać, że naród polski był ofiarą tych zbrodni, a nie ich sprawcą

  —powiedział PAP Szarek.

  Podkreślił też, że obecnie w wielu krajach na świecie, m.in. w USA lub we Francji, funkcjonują przekazy, także w szkołach, że to naród polski dopuścił się współudziału w zbrodniach popełnionych w czasie II wojny światowej.

  Niedawno jeden z polskich uczniów francuskiej szkoły miał nieprzyjemności za zwrócenie uwagi na nieprawdziwą informację w podręczniku, że Polacy byli strażnikami w jednym z obozów zagłady. Takie przypadki są zgłaszane do Instytutu Pamięci Narodowej i to jest bardzo poważny problem. Byłem ostatnio w Stanach Zjednoczonych i na wielu spotkaniach, m.in. z organizacjami polonijnymi, poruszano ten problem i wzywano do większej aktywności Polski, by go rozwiązać

  —zwrócił uwagę Szarek.

  Prezes IPN zwrócił jednocześnie uwagę, że proces legislacyjny dyskutowanej ustawy o Instytucie jeszcze się nie zakończył, ponieważ jej nowelizacja trafi najpierw do Senatu, a następnie do prezydenta.

  Po pierwsze nie wiemy, jaki będzie ostateczny kształt tej ustawy, czy np. będą w niej zachowane sankcje grożące więzieniem, czy być może ograniczą się jedynie do wysokiej i dotkliwej kary finansowej. Po drugie, nawet jeśli te przepisy wejdą w życie, to o ewentualnej karze będzie decydował sąd

  —tłumaczył Szarek.

  Odnosząc się do krytyki ze strony Izraela nowelizacji dot. „polskich obozów śmierci” prezes IPN zaznaczył, że stanowisko strony izraelskiej „budzi niepokój”. Dodał też, że Polska od ok. 250 lat ma „złe skojarzenia”, jeśli chodzi o tak jawne próby wpływania ze strony zagranicznych placówek na jej wewnętrzne decyzje.

  Polska jest suwerennym demokratycznym krajem

  —zaznaczył.

  Trzeba brać pod uwagę wrażliwość Polaków. To Polacy byli pierwszymi ofiarami napaści narodowosocjalistycznych Niemiec we wrześniu 1939 roku i niemieckiej polityki okupacyjnej. Wydano na nas wyrok śmierci, miliony osób w okupowanej Polsce przez ponad pięć lat były masowo i systematycznie eksterminowane. Poza stratami osobowymi były też ogromne zniszczenia polskich miast, doszczętnie zniszczono nam Warszawę, a po wojnie nasz kraj znalazł się w sowieckiej strefie wpływów i znowu miliony ludzi zostało skazanych na tułaczkę. To też jest konsekwencja 1 września 1939 roku

  —mówił prezes Instytutu.

  Pytany o zbrodnie popełniane przez Polaków w czasie II wojny światowej m.in. na Żydach (np. poprzez działalność szmalcowników, którzy wydawali Żydów Niemcom) prezes IPN podkreślił, że „nikt nie neguje zachowań marginesu”.

  Taki zdemoralizowany margines pojawia się w każdym społeczeństwie, ale proszę pamiętać, że był on ścigany przez struktury Polskiego Państwa Podziemnego, które wykonywało wyroki śmieci za wydawanie Żydów

  —podkreślił Szarek.

  Nowelę ustawy o IPN - Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu Sejm uchwalił w piątek.

  Zgodnie z nią, każdy kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne - będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech. Taka sama kara grozi za „rażące pomniejszanie odpowiedzialności rzeczywistych sprawców tych zbrodni”.

  Zgodnie z intencją ustawodawcy, kary grzywny lub więzienia będą grozić za takie słowa jak np. „polskie obozy śmierci” czy „polskie obozy zagłady” ze względu na zawarte w nich przypisywanie polskiemu narodowi lub polskiemu państwu odpowiedzialności za zbrodnie popełniane na terenach tych obozów.

  Jeśli sprawca działałby nieumyślnie, podlegałby karze grzywny lub ograniczeniu wolności. Nowy przepis ma się stosować do obywatela polskiego oraz cudzoziemca - „niezależnie od przepisów obowiązujących w miejscu popełnienia czynu”. Śledztwo z urzędu wszczynałby prokurator IPN.

  Ustawa zakłada także możliwość wytaczania za takie sformułowania jak „polskie obozy śmierci” procesów cywilnych, m.in. przez organizacje pozarządowe i Instytut Pamięci Narodowej. Odszkodowanie lub zadośćuczynienie będą przysługiwać Skarbowi Państwa.

  Krytycznie do nowych przepisów odniosły się w sobotę władze Izraela, m.in. premier Benjamin Netanjahu i ambasador Izraela Anna Azari. Polskie władze, m.in. MSZ, podkreślając, że ustawa penalizująca fałszywe oskarżenia Polaków o zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej jest potrzebna, jednocześnie zaznacza, że proces legislacyjny jeszcze się nie zakończył. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski oświadczył w niedzielę, że zaprasza ambasador Izraela do rozmowy. Dodał, że ma nadzieję na wyeliminowanie wątpliwości dotyczących nowelizacji wprowadzającej m.in. kary za używanie sformułowań typu „polskie obozy śmierci”.

  kk/PAP

  Ps...He he he już przed najbardziej tchórzliwym i złodziejskim narodem wam gacie się trzęsą !!! Obleśne !!! Gdzie Honor się pytam ???? Prezesie IPN, Stanowisko strony izraelskiej jest przede wszystkim SKANDALICZNE i BEZCZELNE, ignorujące kanały dyplomatyczne ! I przestań pan z tym "ustawa...może być jeszcze zmieniona"...Dlaczego rząd PiS tak łatwo poddaje się żydowskiej presji. Dlaczego ambasador Izraela nie został wezwany do MSZ i nie otrzymał noty z pytaniem dlaczego Izrael wtrąca się w wewnętrzne sprawy Polski i chce pisać dla Polski ustawy? Już zaczyna się przygotowanie ludzi na ustępstwa...Do cholery, czy my jesteśmy suwerennym krajem, czy obce kraje będą wpływać na nasz proces legislacyjny? To jest skandal po prostu! Nikt nie będzie sobie naszym krajem gęby wycierał! Non possumus! Nie ustąpimy! Bo za tym odstępstwem, już tylko równia pochyła w nasz polityczny i etniczny niebyt!
 • @kula Lis 67 17:24:08
  Wykrakałeś .Pzdr. :) https://wiadomosci.onet.pl/swiat/msz-izraela-zastepca-ambasadora-rp-w-tel-awiwie-wezwany-do-zlozenia-wyjasnien/0yks8xw
 • @Husky 15:54:11
  Żydzi chcą żeby wszystkie narody czuły się winne. Ułatwia to różnego rodzaju roszczenia. Może ktoś powinien "wyjaśnić" treści oryginalnego Talmudu i stosunek żydów do gojów, albo do Palestyńczyków? Apartheid, nielegalną okupację, łamanie przez Izrael prawa międzynarodowego (osady, aneksja, etniczna czystka, blokada ekonomiczna, sprawa uchodźców palestyńskich, bombardowanie terenów cywilnych, więzienie dzieci, oskarżanie powstańców o terroryzm, kłamstwa historyczne i polityczne, pomoc terrorystom, zachęcanie do wojen państwami arabskimi sprzeciwiającymi się nielegalnej ekspansji Izraela, itd, itp.). Największym wrogiem Polski i Polskości nie są Rosjanie lecz żydzi( polscy-czyli mieszkający tutaj, niemieccy, amerykańscy, angielscy, izraelscy.) Przedsiębiorstwo "holokaust" nadal zbiera szekle. Fałszowanie historii przez żydów przebiło cyrk historyczny uprawiany przez rezunów Ukrainy. Ja się zastanawiam czy czasem Bóg, odebrał Syjonistom rozum ? Czy to tylko takie przejściowe "zaćmienie '', a może wymyślono sobie, że Mesjasz '' jest już tuż, tuż, więc nie warto przejmować się ...... ! Ano zobaczymy czy ogół narodu nie zapłaci za to chamstwo wobec spolegliwego i posłusznego, nad wyraz narodu polskiego. Dla mnie to "dywersja '' .
 • @Husky 15:54:11
  Apartheid State': UN Slams Israel For Human Rights Violation. On Tuesday, the UN Human Rights Council (HRC) held a session aimed at assessing the progress Israel made during its third Universal Periodic Review (UPR), a UN-backed process designed to assess the human rights record of a state and make recommendations for improvement.

  In the course of the struggle between the Israelis and Palestinians, the UN has repeatedly accused Israel of not respecting human rights as it continues to build settlements on the West Bank, however, the strongest condemnation comes from South Africa, a country which used to have one of the world's worst human rights records itself.

  During the session a delegate from South Africa, a country where the system of discrimination based on supremacy of white people and suppression of the black population called apartheid originated from, characterized Israel as "the only state in the world that can be called an apartheid state," since it denies the right of self-determination to the Palestinian people, "in the absence of which no other human right can be exercised or enjoyed.”

  https://cdn3.img.sputniknews.com/images/106103/20/1061032009.jpg


  Other HRC members also expressed their deep concern over Israel's violation of the UN resolution which rules that Israeli settlements on the West Bank and in East Jerusalem are illegal, as the country continues to expand the existing settlements as well as building new areas. Russia, Jordan, the UAE and Iran alongside other countries called on Israel to stop the annexation of Palestinian land and the construction of Israeli settlements there, whereas the Palestinian delegation during the session urged Israel to halt “its 50-year colonial occupation" and "compensate Palestinians for all of the losses incurred due to their presence."

  https://cdn2.img.sputniknews.com/images/106103/19/1061031978.jpg

  Israeli ambassador to the UN Aviva Raz Shechter said that Israel would submit to the review process though she pointed out the HRC's bias and "the unfair treatment of Israel" in the council.

  READ MORE: Israeli Twelve-Graders Defy Draft Over 'Oppression' of Palestinians – Reports

  Territory in the West Bank was seized by Israel during the 1967 Six-Day War in the course the long-lasting struggle between Israelis and Palestinians for the territory of what previously was the British Mandate of Palestine. The West Bank is mostly populated by Arabs and the United Nations considers this territory to be illegally occupied by Israel. Some sponsors of a peace process, among whom are Russia and the EU, have repeatedly warned that Israeli settlement activity undermines any chances for a two-state solution, which involves the creation of an independent Palestinian state alongside Israel.
  Ps..AIPAC has 94% of USA Senators and a majority of the House of Representative on their contribution list. That don't mean USA/Israel should circumvent the United Nations. It's time for the UN to start asserting it's legal authority and not become as useless like the League of Nations. Why dont the US the champion of human rights do something against those robbers who continue to rob the palestinian land. The zionists are the worst creature on earth. Talk, talk and more talk. When will the so-called power act and start sanctions against Israel? When will the nations of the world push back against the US and the sale of weapons by the US to Israel? The only nation showing any backbone is NK. Israel is still not going to get punished.
  Sadly that is how the world works today. Unfortunately unless these countries start to put some muscle into the condemnation nothing will change. Israel frankly doesn't care what anyone says they want to land and cleansing Palestinians from the land is an integral part of the strategy.
 • @Repsol 14:09:09
  Gdy nie wiadomo, o co tak naprawdę chodzi, to zawsze chodzi o kasę. Pazerna i wiecznie chciwa na kasę - banda mycaków. "Drugi Powszechny Spis Ludności – przeprowadzony przez państwo polskie 9 grudnia 1931 roku. Według spisu, populacja Polski wynosiła 32 108 000, z czego 21 835 000 to osoby polskojęzyczne, a reszta - użytkownicy języków mniejszości narodowych (spis nie uwzględniał pytania o narodowość)".
  Język żydowski zadeklarowało 2.489.034 (7,80%), język hebrajski 243.539 (0.76%). Można zatem przyjąć, że w roku 1931 zamieszkiwało Polskę ok. 3 100 000 żydów. Oznacza to, że nie było szans na zastępowalność (odnawialność) pokoleń. Masowa emigracja żydów z Polski między 1931 - 1939 spowodowała spadek ich liczebności co najmniej o 20% i musiała mieć decydujący wpływ na liczbę urodzeń, ponieważ to młody i płodny segment społeczeństwa zawsze pierwszy decyduje się na emigrację. W Polsce przed 1 września 1939 mogło mieszkać ok 2 600 000 żydów… z tego 1,8 mln na Kresach (sowiecka strefa okupacyjna) i 900.000 w tzw. Generalnej Guberni (GG). Z tych 0.9 mln w GG do 1941 roku do sowietów czmychnęło ok. 200.000 żydów z rodzinami (głównie komuniści). Kolejne 200.000 żydów zostało po aryjskiej (po Polskiej) stronie… więc we wszystkich gettach na terenie GG zgromadzono około 500.000 żydów. W gettach do 1942 roku zginęła połowa żydów (przeważnie dzieci i starsi) z powodu głodu, chorób i zimna…więc do wszystkich obozów KL w Polsce mogło trafić jedynie 250.000 żydów…jeżeli 50-100.000 żydów przeżyło obozy, to z „prostej matematyki” wychodzi, że we wszystkich Niemieckich obozach w Polsce zginęło niewiele ponad 150.000 żydów…a na Kresach w latach 1941-1942 niemczochy zamordowali z 500 tys żydów (a może i mniej, według MCK ok. 300 tys, większość zmarła na tyfus, wycieńczenia), bo przynajmniej połowa czmychnęła na wschód przed frontem…więc z „prostej matematyki” wychodzi, że w tzw. holokauście "zginęło" ok. 1,4 mln Polskich żydów, czyli najwyżej 50 % przedwojennej populacji…"graficznie": ok. 1 mln żydów (na Kresach ) niemczochy z Ukraińcami, Białorusinami i Litwinami po prostu zastrzelili ich i do dołów...następne 250.00-300.000 zmarło zwyczajnie w gettach (przy kompletnej obojętności tych żydów, którzy żyli)...no i we wszystkich obozach (KL) mogło ich zginąć jedynie ok. 150.000...bo więcej ich w Generalnej Guberni (Polsce) nie było...i raczej z wycieńczenia przy pracy (którą musieli wykonywać)...niż w jakiś okrutny sposób jak, to rozgłaszają...Niemczochy dokonywali eksterminacji wyłącznie na wszystkich innych narodach, ale nie na żydach...1. W Mein K Hitlera nie ma mowy o eksterminacji żydów...2. w 1933 roku syjoniści zawarli z Hitlerem układ na temat humanitarnego pozbycia się żydów z Rzeszy...było to realizowane do 1939 roku, kiedy, to anglosaskie żydostwo zablokowało przyjmowanie żydów z III Rzeszy...3. po 1939 roku niemczochy gromadzą żydów w gettach, aby na zdobycznych statkach Francji i Anglii wywieść żydów na Madagaskar (tzw. plan Eichmanna)...gdy, to nie wyszło szwaby dalej trzymają żydów do końca 1942 roku w gettach...później tych co zostali kierują do obozów pracy (Birkenau), a nie do KL np. Auschwitz...4. niemczochy nigdy i nigdzie na terenie III Rzeszy i GG nie mordowali żydów i nie prowadzili na nich żadnych nieludzkich eksperymentów, co robili jednak z innymi narodami...sławny dr Mengele nie eksperymentował na żydach...są jeszcze dwa wyjątki...w 1941 roku po napaści na ZSRR niemczochy od razu rozstrzeliwali żydów (ok 1 mln lub mniej) i w 1944 roku niemczochy wzięli się za żydów z ościennych krajów III Rzeszy...był, to odwet za wypowiedzenie "totalnej wojny" z niemczochami podjętej przez żydowskie organizacje w USA, co skutkowało min "dywanowymi" bombardowaniami, czyli ludobójstwem na cywilnej ludności niemczochów...i tu eksterminacja była bardzo prosta...ładowano latem żydów na ścisk do wagonów...jechali tak z 10-14 dni w upał i bez picia i jedzenia do Polski...w Polsce (np.Treblinka) żydowskie sondernkomando wyładowywało 99 % trupów ...i do dołów...a w zimie 1944/45 żydów z Węgier również bardzo "prosto"...do wagonów na ścisk...kilka dni jechali w mróz do Polski...i to co zawsze...99% to trupy...okrutnie, ale tanio i skutecznie...żadnych komór, żadnych spalin, żadnych wstrzykiwań przez Mengele...są na to wspomnienia tych co transporty z Francji, czy Węgier przeżyli...ale, to jest za trywialne więc czciciele holokaustu takie relacje utajniają...Sam termin holokaust (użyty po raz pierwszy w latach sześćdziesiątych XX wieku) jest wielkim nadużyciem stosowanym przez żydów…. Termin holokaust (gr. ὁλόκαυστος ,holokaustos – „całopalenie, ofiara całopalna”) jest zaczerpnięty z Septuaginty (Stary Testament w greckim języku), księga Kapłańska (3 Mojżeszowa) rozdział 1 wiersz 9 (i wiersze 3-17) i znaczy ofiara spalona całkowicie (składano również inne ofiary, a spalane tylko częściowo). To samo słowo w hebrajskiej wersji Starego Testamentu brzmi: Olah (hebr. עלָה– całopalenie, ofiara całopalna, a w języku nowo-hebrajskim Shoah, Szoa (hebr. שואה – całkowita zagłada, zniszczenie). Żydowskie kłamstwo, bezmyślnie powtarzanie przez chrześcijan polega na tym, że skoro w II Wojnie światowej zginęło mniej niż 50% populacji żydowskiej, to nie można mówić o holokauście (nowohebrajskie Shoah, czy hebrajskie Olah z 3 Kapłańskiej 1,3-17)….Ponieważ holokaust, to całkowita zagłada, całkowite zniszczenie, a nie 40-50% populacji…Jak się już żydzi biorą za wyjaśnianie historii innych narodów to można oczekiwać tylko rozlewu krwi. Ciekawe, czy wyjaśnią:
  1. dlaczego witali kwiatami, chlebem i solą wkraczające wojska niemieckie we wrześniu 1939 roku,
  2. dlaczego wymordowali Polaków w Katyniu,
  2, dlaczego żydowskie NKWD wymordowało 400 000 Polaków (całymi rodzinami) w okresie pierwszego półrocza 1944 r. - po wkroczeniu frontu wschodniego na ziemie polskie.
  3. dlaczego przez całą II WŚ kolaborowali z Niemcami,
  4. Dlaczego nie walczyli w Powstaniu Warszawskim,
  5. Dlaczego wymordowali miliony Polaków na obszarach okupacji bolszewickiej (Wymordowali znacznie więcej Polaków niż Niemcy),
  6. Dlaczego po II WŚ mordowali we wszystkie możliwe sposoby polskich narodowców,
  To tylko tak z grubsza - szacunkowo ponad 4 mln zamordowanych Polaków przez to ścierwo. Dlaczego my Polacy mamy dzisiaj stawiać im pomniki? Dlaczego ten polski naród się nie budzi i nie zrobi porządku z dziećmi i wnukami dawnych oprawców Polaków pełniących dzisiaj rządy w Judeopolonii?

  Ps..Eichmann pełnej krwi żyd urodzony w Jerozolimie miałby spiskować przeciwko własnemu narodowi ? Przecież jako "starszy brat" ma zawszę rację ( wg JP II) ... a może Eichmann nie był żydem ? tylko gdzie się nauczył biegle hebrajskiego ..?
 • @Husky
  Właśnie przejrzałam różne żydowskie media i nie da się ukryć, że antypolonizm dosięga tam zenitu. Ta ustawa musi przejść, inaczej będzie z nami koniec.

  "PO nie głosowało za ustawą,bali się że stracą sponsorów? Zdrajcy z obywatelskiej wstrzymali się od głosu-Polacy wam tego nie zapomną!!!!"

  Wszyscy oni są opłacani przez żydowskie lobby, tak jak politycy w USA. To są sprzedajne ........

  Za notkę oczywiście 5*
 • @Repsol 14:09:09
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/230/98/2309869.jpg

  Historycy wyjaśnią prawdę o stosunku Polaków do żydów podczas wojny. Izraelski Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu Jad Waszem, największy na świecie ośrodek poświęcony żydowskim ofiarom Holokaustu, obiecał, że będzie nadal wspierał badania zmierzające do ustalenia „skomplikowanej prawdy” o stosunku Polaków do żydów podczas II wojny światowej, pomimo ograniczeń wprowadzonych przez Warszawę. Przyjęta przez Sejm RP w piątek nowelizacji ustawy o IPN przewiduje karę do trzech lat więzienia lub grzywny za użycie sformułowania typu „polskie obozy śmierci" oraz przypisywanie „polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne”. Władze Izraela, w tym premier, prezydent i MSZ, skrytykowały polską nowelę i proszą o zmianę jej projektu. Jad Waszem w opublikowanym oświadczeniu stwierdził, że uchwalona przez polskich posłów ustawa może „zniekształcić prawdę historyczną”, chociaż samo określenie „polskie obozy śmierci” jest błędem. Nie ma wątpliwości, że określenie „polskie obozy śmierci” jest błędne z historycznego punktu widzenia. Obozy zagłady były organizowane w okupowanej przez nazistów Polsce w celu mordowania narodu żydowskiego w ramach „Ostatecznego Rozwiązania” głosi oświadczenie. Izraelski instytut twierdzi, że „ograniczenia wypowiedzi naukowców i innych osób na temat bezpośredniego lub pośredniego współudziału Polaków w zbrodniach popełnionych na ich ziemi podczas Holokaustu są poważnym zniekształceniem”. W oświadczeniu podkreślono, że Jad Waszem będzie nadal wspierać działania zmierzające do ustalenia „skomplikowanej prawdy” o Holokauście.
 • @kula Lis 67 18:24:43
  Dlaczego nikt nie zapyta Jerzego Urbana, Żyda uratowanego od krematorium, przez polskich chłopów, czy KIEDYKOLWIEK, JEDNYM słowem, podziękował za darowane życie?
 • @AgnieszkaS 18:21:16
  Pan Bóg już zaczyna karać żydów. W Izraelu jest niespotykana dotąd SUSZA. Wysycha jezioro Tyberiadzkie- źródło wody pitnej. A deszcz nie pada jak nie padał... Za chwilę będą racjonować wodę pitną ! Władze apelują już tylko o...modlitwę...
 • @kula Lis 67 18:24:43
  http://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/01/dupowlaz-niemcow-milczy-jak-zwykle_2018-01-28_18-36-15.jpg
 • @AgnieszkaS 18:21:16
  //"PO nie głosowało za ustawą,bali się że stracą sponsorów?//

  No tak ale ustawa przeszła i co ciekawe głosami 235 sympatyków nazistów.
  Ot chichot historii
  8-))))
 • @kula Lis 67 18:33:59
  Żydzi szaleją w związku z nowelizacją ustawy o karaniu za "polskie obozy śmierci". I to nie są anonimowe postacie. To premier Izraela, kandydat na przyszłego i ambasador tego wrogiego nam państwa w Polsce. Niemcy-wybieleni,
  Polacy w/g @Zawiszy to naziści.
  Dranie i zaprzancy w jednym sojuszu z TVN.
 • @kula Lis 67 18:33:59
  To wyciąg z prawa karnego Izraela.
  Penalizują z karą do 5 lat.
  My „tylko” do 3 lat.

  https://pbs.twimg.com/media/DUowk6oXUAAiugL.jpg
 • @kula Lis 67 18:24:43
  Izraelski głos w twoim domu !!!!

  //Mamy teraz przesrane z Rosją , Niemcami i Ukrainą o Izraelu nie mówiąc .
  Jak myślisz co będzie z tą ustawą .. i nie chodzi tam tylko o Polskie obozy . Myślę ze tego gniota ktoś nam podrzucił .//

  http://zawisza.neon24.pl/post/142179,gdy-moralnosc-ludzka-zastepuje-moralnosc-partyjna#comment_1436959
 • @Husky 19:02:53
  Żydzi zorientowali się trochę za późno, że ta nowa ustawa może im troszeczkę przeszkodzić w dojeniu Polski i Polaków z kasy za wyssany z brudnego palucha udział w holokauście. No i teraz gardłują. Chyba nikt, kto ma choć odrobinę zdrowego rozsądku, nie uwierzy, że chodzi im o coś innego: pieniążki dla "narodu wybranego" są najważniejsze i tylko one się liczą. Kara grzywny lub do 3 lat więzienia dla osób, które przypisują Polsce odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką. Premier Izraela Benjamin Netanjahu zdecydowanie sprzeciwia się tej ustawie. Dlaczego Izrael tego nie chce? Bo chce dobrych stosunków w Niemcami kosztem nawet swojej tragicznej historii i kosztem dobrego imienia Polski. Izrael trzyma sztamę z Niemcami pomimo, że to Niemcy są odpowiedzialne za tragedię II wojny światowej. Dla Izraela liczą się interesy i nic więcej. Decyzja premiera słuszna, ale rola marszałka senatu - całkowicie niezrozumiała. Tą sprawę powinno załatwić szybko i jednoznacznie MSZ. Babę spakować i wysłać ciupasem do domu. Jak towarzystwo nie jest w stanie zrozumieć języka polskiego, to niech się uczy ! Wcale bym się tak nie cieszył, że to akurat Marszałek Senatu przyjmie panią ambasador gdyż to właśnie Senat może tę ustawę aktualnie zablokować.
 • @Husky 19:02:53
  W kwestii ustawy chroniącej dobre imię naszej Ojczyzny i godności narodu polskiego, nie może być w niej poprawności politycznej. Prawda i tylko prawda wycelowana jak pięść, pozwoli nam być dumnymi Polakami a tego nie chcą żydzi i to nie od dziś.
 • @kula Lis 67 20:07:55
  A tu komentarz szmaciarza z PO
  Kawał r..ja

  https://pbs.twimg.com/media/DUpc4XqXUAAsCjK.jpg
 • @kula Lis 67 20:10:29
  Ciekawe co oni jutro wysrają?

  https://pbs.twimg.com/media/DUpm4-gXkAArkHj.jpg
 • @kula Lis 67 20:10:29
  Ambasador Anna Azari jest gościem w Polsce. Ten gość niestety nasrał na środku Naszego salonu i wymazał ściany gównem. Trzeba podziękować za wizytę i pokazać drzwi.
 • @Husky 20:15:18
  Czemu kolejni raz nasi włodarze zginają kark przed żydami ???, to skandal powinni twardo bronić tej ustawy i postawić do pionu panią ambasador Izraela, niech zna swoje miejsce w szeregu !!!>"W każdym narodzie musi się wyrobić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My jesteśmy materiałem gotowym, my zawładniemy krajem, opanujemy go przez giełdy i przez wielką część prasy. Naszym właściwym królestwem, naszą stolicą, naszym Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. Kraj ten należy do nas, jest nasz!" 1981-Berele Lewartow alias Geremek.
 • @kula Lis 67 20:22:42
  Odpowiedż jest prosta . Brak dekomunizacji i cisza z opublikowaniem aneksu WSI . Dalej nas rolują .Ave . https://www.youtube.com/watch?v=wn3WunPJ8As
 • @kula Lis 67 20:22:42
  Światowy Kongres Żydów skomentował polską ustawę

  Na stronie internetowej Świetowego Kongresu Żydów (World Jewish Congress) pojawił się komunikat prezesa Roberta Singera.
  We wpisie podkreślił, że "polacy ze zrozumiałych względów stają się wrażliwi, gdy obozy zagłady i obozy koncentracyjne nazywane są polskimi tylko dlatego, że były zlokalizowane na polskiej ziemi, i chcą, by było jasne, że to Niemcy, a nie Polacy są odpowiedzialni za ustanowienie i podtrzymywanie tych fabryk śmierci, w których zginęły w Holokauście miliony Żydów".

  Singer podkreślił, że w samym Auschwitz zginęło ponad 70 tys. Polaków niebędących Żydami.

  O ile jednak Auschwitz-Birkenau, Treblinka, Majdanek, Chełmno, Sobibór i Bełżec powinny być nazywane nazistowskimi lub niemieckimi obozami w okupowanej Polsce, o tyle jest poważnym błędem ze strony Polski próba karania tych, którzy nie stosują się do tego nazewnictwa - zastrzegł Singer. Wierzę głęboko, że to musi zostać zmienione poprzez kampanię edukacyjną, a nie penalizację - tłumaczy szef WJC.

  - Znakomici polscy naukowcy wykazali jasno w swych starannie udokumentowanych pismach, że nie były to raczej izolowane przypadki. Uznawanie takiej literatury za oszczerczą, a jej autorów za osoby zaangażowanie w działania przestępcze jest wybielaniem zapisów historycznych i powinno być zdecydowanie odrzucone - podsumowuje Robert Singer. Dodał również, że proponowane przepisy są "zaciemnianiem historii" i "atakiem na demokrację".
 • @Husky 21:42:46
  Dobrze że napisali o germanach nie nazistach. Ave. https://dorzeczy.pl/27862/Pierwsze-niemieckie-obozy-koncentracyjne-powstaly-w-Afryce-Potomkowie-ofiar-chca-zadoscuczynienia.html
 • @kula Lis 67 20:22:42
  Nie wierzę w to....Czerepach mówi że trzeba jeszcze raz na spokojnie wytłumaczyć stronie izraelskiej tę nowelizację ustawy.
  Tłumaczę spokojnie i powoli:
  W Y P I E R D A L A Ć.
 • @Husky 22:45:34
  :)))
 • @Repsol 23:13:42
  W Niemieckich obozach koncentracyjnych nie zginął nawet jeden obywatel Izraela.

  Piszę to świadomy odpowiedzialności.
 • @
  A teraz przygotujcie się na 50-lecie wydarzeń Marcowych...
  Polacy Naziści ( ci z PIS-u) i to w komunistycznej Polsce wypędzili Żydów...
  Będzie gorąco...!!!
 • @Husky 22:45:34
  Izraelscy lekarze prowadzili makabryczne eksperymenty na ocalałych z Auschwitz. Na początku tego wieku w Izraelu przeprowadzano eksperymenty, które muszą dziś budzić obrzydzenie. Prowadzono je m.in. na starcach, którzy przeżyli Auschwitz. Ich autorami byli izraelscy lekarze.

  Nie od dziś wiadomo, że najgorsze rzeczy mogą spotkać człowieka ze strony drugiej osoby. Jednak to, co miało miejsce w latach 2000-2004 przechodzi ludzkie pojęcie. W dwóch izraelskich szpitalach – Kaplan Hospital w Rehowot oraz Hartzfeld Hospital w Gederze – grupa sześciu lekarzy przeprowadzała na pacjentach oddziału geriatrycznego eksperymenty, które równie dobrze mogłyby być sprawką doktora Mengele.

  Nazwisko nazistowskiego lekarza – jednego z największego zbrodniarzy II Wojny Światowej; człowieka, który realizował chore eksperymenty – zostaje tu przywołane nie przez przypadek. Wydarzania te miały bowiem miejsce w Izraelu, a wiele osób, które poddane zostały doświadczeniom stanowili byli więźniowie niemieckich obozów koncentracyjnych, wśród których niektórzy byli obiektami zainteresowania wspomnianego już doktora Mengele. Tym razem piekło zgotował im jednak nie nazistowski zbrodniarz, ale ich pobratymcy.

  To, co działo się w dwóch izraelskich placówkach medycznych musi wywoływać oburzenie. Pod opiekę medyków-tyranów trafiali przede wszystkim ludzie starsi, w wieku od 67 do 102 lat. Znaczna część z nich, ze względu na podeszły wiek, była mocno schorowana. Byli i tacy, którzy cierpieli na demencję starczą i nie zdawali nawet sobie sprawy z tego, na co tak naprawdę wyrazili zgodę.

  Wśród koszmarnych doświadczeń, na jakie narażani byli podopieczni izraelskich lekarzy znajdowały się zabiegi, które polegały np. na głodzeniu pensjonariuszy przy jednoczesnym podawaniu im medykamentów pobudzających apetyt. W wielu przypadkach we wspomnianych szpitalach dopuszczano się również procedur upuszczania moczu wprost z pęcherza. Na porządku dziennym było wykonywanie nowatorskich i jednocześnie bardzo niebezpiecznych, eksperymentalnych operacji. W przypadku niektórych pacjentów dokonywano też celowego przedawkowania farmaceutyków.

  Jedną z podopiecznych izraelskich lekarzy była Berta Wiesel, polska Żydówka, która omal nie stała się jedną z ofiar dr. Mengele. Królikiem doświadczalnym niemieckiego psychopaty nie została tylko dlatego, że ukrywała fakt posiadania siostry bliźniaczki – informował dziennik “Rzeczpospolita”.

  Jak ujawniono w sporządzonym w czasie śledztwa raporcie, niektóre z eksperymentów realizowano, mimo że nie miały one szans przełożyć się na żadne istotne korzyści z punktu widzenia nauki czy medycyny. W wielu wypadkach doświadczenia przeprowadzano pomimo ostrzeżeń wysyłanych przez autorytety świata nauki, które sugerowały, że mogą być one nieetyczne bądź niezgodne z prawem.

  Zgody na udział w eksperymentach pozyskiwane były od pacjentów w sposób podstępny. Nierzadko bywało tak, że zamiast podpisów pod odpowiednimi oświadczeniami znajdywały się tylko odciski palców. Wielu ze schorowanych seniorów, którym cało udało się przetrwać piekło obozów koncentracyjnych, nie przeżyło prowadzonych na nich testów. Jak wykazało późniejsze śledztwo, lekarze dopuszczali się w wielu wypadkach niszczenia sporządzonej dokumentacji dotyczącej swoich ofiar.

  Cała sprawa wyszła na jaw w 2006 r. za sprawą dziennikarzy dziennika “Haarec”. Przypadki eksperymentów prowadzonych na starcach oburzyły izraelską opinię publiczną. Natychmiast zaczęto stawiać pytania o przesłanki, jakimi kierowali się medycy. W wielu wypadkach przyczyna była całkiem trywialna – okazywało się, że wieloma z lekarzy kierowały osobiste ambicje i chęć przyspieszenia własnej kariery. Autorzy eksperymentów nie ukrywali też, że zabiegi przeprowadzone na ludziach dawały im bardziej miarodajne wyniki niż te realizowane na zwierzętach.

  W 2006 r. dokonano serii aresztowań lekarzy zamieszanych w proceder. Wobec czterech najbardziej doświadczonych lekarzy, których zatrzymano, wysunięto zarzuty m.in.: o oszustwa, napaści, znęcanie się nad pacjentami, zaniedbania i fałszerstwa.

  Jak udało się ustalić śledczym, ofiarami mrocznych eksperymentów mogły się stać nawet setki osób. Szokować może fakt, że doświadczenia prowadzone były przez tak długi czas – realizowano je aż przez cztery lata. Jak to możliwe, że nikt wcześniej nie zauważył, że na oddziałach geriatrycznych dzieje się coś złego?

  Najbardziej bulwersujący w całej sprawie jest fakt, że w czasie, kiedy czas rozliczania okrucieństw, jakich dopuszczali się hitlerowcy podczas II wojny światowej, jeszcze nie minął, inni kaci czaili się w pobliżu, a w ich żyłach płynęła ta sama krew, która znajduje się w żyłach ich ofiar. Okrutnym chichotem losu jest fakt, że w czasie, gdy niektórym z bezbronnych ofiar medycznych eksperymentów cudem udało się przeżyć obozowe piekło, oprawców znaleźli wśród swoich rodaków, którym zdecydowali się powierzyć swój los.

  “Nie sądziłem, że takie rzeczy mogłyby się wydarzyć w Izraelu, ale się działy. Jest ich niewielu, ale tacy ludzie istnieją. Jestem żydem i nigdy nie przypuszczałem, by takich rzeczy mogli się dopuszczać żydowscy lekarze. Szczególnie biorąc pod uwagę naszą ponurą historię w tej dziedzinie” – powiedział dr Jacques Michel, który kierował wówczas śledztwem. Kim trzeba być, aby wykorzystać w sposób tak okrutny ludzi, którzy już raz, mając za sobą podobne doświadczenia, cudem ocaleli?

  http://niewiarygodne.pl

  Za: Dziennik gajowego Maruchy (2013-01-12)
 • @Husky 09:01:14
  Zamiast wdawać się w dziwne dyskusje dlaczego nie przypomnicie:
  1) "W 1940 na tych terenach władze niemieckie utworzyły obóz przeznaczony początkowo do osadzania więźniów politycznych i opozycji, głównie Polaków."

  2) "W marcu 1941 po raz pierwszy obóz wizytował Himmler – zdecydował wtedy o jego rozbudowie, tak aby mógł pomieścić 30 tysięcy więźniów (wcześniej obóz planowano na ok. 10 tysięcy), a także wydał rozkazy o rozpoczęciu budowy obozu Auschwitz II w odległej o trzy kilometry od KL Auschwitz wsi Brzezinka. Początkowo miał to być obóz dla jeńców (przygotowywano miejsce dla tysięcy jeńców radzieckich), jednak potem plany te zostały zmienione.
  3) Dopiero po Konferencji w Wannsee – spotkanie: ", które odbyło się 20 stycznia 1942 roku w willi przy Großer Wannsee 56/58 w Berlinie (obecnie muzeum Dom Konferencji w Wannsee), na którym zebrali się niemieccy prominenci nazistowskiej służby państwowej, pod przewodnictwem Reinharda Heydricha. Tematem narady było praktyczne rozwiązanie kwestii żydowskiej, jak eufemistycznie określano planowane ludobójstwo żydów.) " I najważniej - gdzie, w którym miejscu, znajdziecie wzmiankę o wymordowaniu żydów. Nigdzie. Niemcy wiedzieli co robią. Na papierze nie ma dowodów, a fakty, jak okazuje się dzisiaj, można dowolnie ustalać.
  Macie swój strategiczny sojusz z Izraelem. Trzeba zrobić wreszcie jedną rzecz: przeprowadzić ekshumacje w Jedwabnem. I wtedy WSZYSTKO się wyjaśni. To kiedy będą badania naukowe w Jedwabnem? Ekshumacja? A może niech Izrael wyjaśni, dlaczego tak bardzo jej nie chce? Czy dlatego, że nie mógłby dłużej głosić kłamstw o polskich sprawcach? Dlatego trzeba nagrywać filmować aparatami komórkami więźniów Polaków uwięzionych w obozach niemieckich i niech mówią czyje to były obozy i że Niemcy komendanci po niemiecku mówili. Póki żyją czas. Delikatnie ale niech nie marudzą że kogo to obchodzi albo że wszyscy wiedzą. Nie wszyscy wiedzą. Nikt nie wie. Nawet Obama z USA nie wie! Zapisywać! Filmować! Utrwalać! Do Internetu YouTube wrzucać!
 • @Husky 09:01:14
  Mam pytanie do Polaków ratujących żydów w czasie II wojny światowej: Czy warto było poświęcać się, narażając na śmierć siebie i swoje rodziny z czego narody Europy się śmieją i tego nie rozumieją, skoro teraz ci sami żydzi plują wam w twarz i nazywają was mordercami i sprawcami holokaustu. Oddajcie im te medale, te drzewka.
 • @Husky 08:41:30
  Żydowskie obozy koncentracyjne...Nawet w sytuacji, w której moja wyobraźnia wyrabiałaby nadgodziny, nie byłbym w stanie wyobrazić sobie skowytu, jaki rozległby się od Tel Awiwu po Nowy Jork, gdyby ambasador polski w Izraelu zażądał od izraelskiego rządu, by ten wycofał ustawę o karaniu kłamców negujących Holokaust.
  http://www.wyszperane.info/2018/01/28/zydowskie-obozy-koncentracyjne/
 • @Husky 08:41:30
  Dyplomacja nie przyłożyła się wystarczająco. Izraelczycy mieli prawo się oburzyć ? Czy aby na pewno nas Polaków nie obraża "polskie obozy śmierci" O co ten krzyk z Izraela ? A jakie mamy fakty w tej sprawie? Sięgnijmy do niedawnej historii, by przypomnieć rzeczy, wydawałoby się, oczywiste. Odrzucając jednoznacznie umizgi Hitlera i w przeciwieństwie do wielu innych państw europejskich (Włochów, Austriaków, Słowaków, Rumunów, Bułgarów, Węgrów, Hiszpanów, Finów i przez dwa pierwsze lata wojny także Rosjan ) od pierwszego do ostatniego dnia II wojny światowej Polska była po właściwej stronie, przeciwstawiając się Niemcom i barbarzyńskiej ideologii nazistów – to fakt. Za wierność ideałom, walkę z Niemcami na wszystkich frontach II wojny światowej i twardy opór wyrażający się z jednej strony w braku jakichkolwiek form zorganizowanej na szczeblu państwowym kolaboracji (w przeciwieństwie np. do Francuzów czy Norwegów), z drugiej zaś w utworzeniu największej podziemnej armii w okupowanej Europie, w Powstaniu Warszawskim i w pomaganiu mordowanym przez Niemców Żydom, zapłaciliśmy straszną cenę: wielką daninę krwi oraz strat materialnych i terytorialnych, nieporównywalną z żadnym innym krajem – to także fakt. Po wygranej wojnie zostaliśmy zdradzeni przez wszystkich i sprzedani w Jałcie kolejnym, tym razem sowieckim, okupantom, czego skutki odczuwamy po dziś dzień – to kolejny fakt . Pomimo wszystkich tych faktów, ktoś (kto?) zadał sobie wiele trudu i mocno pracował nad tym, by przypięto nam łatkę sojuszników Hitlera, podłych „nazistów” współodpowiedzialnych za holokaust Żydów, twórców „polskich obozów koncentracyjnych”, i czy nam się to podoba czy nie, taki wizerunek mamy dziś w świecie (kto nie wierzy, niechaj obejrzy film Violetty Kardynał „Do góry nogami” o postrzeganiu „nazistów” przez młodzież amerykańską i kanadyjską) – to także fakt. Podjęta właśnie przez polski Sejm próba zablokowania czy choćby ograniczenia szerzenia tych kłamstw oraz walki o prawdę spotkała się z ostrym protestem oraz negacją oficjeli i autorytetów z Izraela – to najnowszy i ostatni już fakt. O co zatem chodzi? Furia, którą w pewnych kołach w Izraelu wywołała ustawa polskiego Sejmu o karaniu za kłamstwa o rzekomych „polskich obozach śmierci” spowodowała, że maski właśnie spadły i jaśniej widać dziś to, co do niedawna było zakryte – że mogło to być coś znacznie więcej, niż „tylko” przyzwolenie na kłamstwa i że powielanie tych oczywistych łgarstw było po prostu Żydom na rękę. Być może dlatego, że skuteczne – a przynajmniej bardziej skuteczne niż dotąd – zwalczanie kłamstw o Polakach, jako współsprawcach „nazistowskich zbrodni” (o niemieckich zbrodniach nie ma na świecie w ogóle mowy), a zamiast tego pokazywanie polskiego wkładu w walkę z „nazistami” i potwornej ceny, jaką za tę walkę ponieśliśmy, stanowi zagrożenie dla „monopolu” cierpień Żydów, ofiar Holokaustu? A może dlatego, że zablokowanie kłamstw i odkrycie przed światem oczywistej dla nas prawdy, mogłoby zaburzyć funkcjonowanie świetnie funkcjonującej maszynerii „przedsiębiorstwa Holokaust”, które właśnie, przy pomocy senatu USA, weszło w decydujący etap walki o zapłatę przez Polskę (w takiej czy innej formie) 65 miliardów dolarów, które w ramach roszczeń miałyby przypaść żydowskim organizacjom zajmujących się edukacją na temat holokaustu? Były polskie obozy koncentracyjne czy nie były? Byliśmy narodem nazistów czy nie byliśmy? Jesteśmy po stronie katów czy ofiar? Wszyscy Polacy znają odpowiedzi na te pytania – ale nie zna ich świat. Mówienie o „polskich obozach koncentracyjnych” – „bo przecież były ulokowane w Polsce”, jak tłumaczą obrońcy tego terminu – jest równie absurdalne, jak mówienie na przykład o „żydowskich obozach koncentracyjnych”, bo przecież w większości byli zamykani w nich żydzi. Polski rząd powinien odwołać swojego ambasadora z Izraela i pożegnać panią opluskwiaczkę pełniącą obowiązki ambasador Izraela w Polsce. Aż do uchwalenia dużej ustawy reprywatyzacyjnej przez Sejm RP, co definitywnie utnie zakusy Przemysłu Holokaust na 800 miliardów złotych do upolowania.. Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo że chodzi o pieniądze! Nie bez powodu w USA kończą się prace nad ustawą która przekazuje majątek pożydowski za granicami Stanów amerykańskim i izraelskim ORGANIZACJOM żydowskim. I nie bać się! W obecnej sytuacji międzynarodowej to Izraelowi bardziej zależy na nielicznych pozostałych sojusznikach, niż Polsce na przyjaźni (interesownej ) Izraela. Szybko uchwalić prawo zamykające im drogę do roszczeń wobec Polski, Poczekać, aż ochłoną i tyle. Oskarżenia Polski o "polskie obozy" skończą się natychmiast, gdy gra dla Przemysłu Holokaust będzie już tylko o pietruszkę a nie setki miliardów od Polski i Polaków!
 • @Husky 08:41:30
  Największą zarazą faszystowską jest autor Ofera Aderet z Haaretza, który urodził się po II wojnie nie ma zielonego pojęcia , co ludzie wycierpieli pod okupacją niemiecką i co działo się w Polsce. Najlepiej jest bezczelnie szczekać i obrażać Polskę i Polaków..To kłamca i manipulant. Ta gazeta to izraelski odpowiednik "Wyborczej", więc nie ma się co dziwić, że wypisuje takie brednie. Niemcy i żydzi wspólnie działają w tej sprawie. Żydzi chcą teraz od Polski odszkodowań za rzekomy holokaust czyli holokit, a Niemcy nie chcą płacić reparacji wojennych, połączył ich wspólny wróg, czyli nasz kraj ! Nie pojmuję, dlaczego wyjęto z ustawy sferę kultury i nauki, to jest ogromny błąd i skandal. Przykład z poprzednich lat: Ida., Pokłosie, Klątwa i inne skandaliczne realizacje. Obecnie szykowany w Lublinie za społeczne pieniądze spektakl "Malowany ptak" wg. degenerata Kosińskiego, nie wspomnę o pseudonaukowych publikacjach Grossa. Nie warto żydkom ustępować. Oni nie cenią prawdy, uczciwości tylko pieniądze i własną pozycję.
 • @Husky 09:01:14
  "Polska powinna zostawić pisanie historii Holokaustu prawdziwym historykom". A jedyni na świecie "prawdziwi" historycy muszą wywodzić się z narodu wybranego. Nie bardzo rozumiem tego bicia piany! Z kim wy w ogóle dyskutujecie? tylko winny się tłumaczy. Olać żydowskich rasistów i ich bezczelne spekulacje. My prawdę znamy i powinniśmy stąpać twardo po ziemi z podniesioną głową. Jak im nie pasuje, krótko wprowadzić obostrzenia w wydawaniu pozwoleń na wizyty w Leżajsku na grobie cadyka, niech swoje obrzędy odprawiają na swojej ziemi. Wyburzyć obóz w Oświęcimiu, upamiętnić tylko jakimś obeliskiem. Karać tak jak w ustawie ale wymazać możliwość wykonywania tzw. performance w sztuce n/t temat. Nie tłumaczyć się przed nikim, pisać książki i historię tak jak wyglądała. Jeśli zaś żydzi widzą w nas antysemitów to niech robią tak dalej a się nie zawiodą.Bezczelni żydowscy lewacy, nasza ustawa IPN jest prawie słowo w słowo przepisana z ich ustawy, różni się tylko karą, oni mają 5 lat, my daliśmy 3 lata. I o czym to świadczy jak nie o ogromnej nienawiści do Polaków? Kneset chce już w Polsce rządzić? Niedoczekanie ich, jeżeli nasz rząd ustąpi choćby na krok to zapłacimy kartkami wyborczymi, nie pozwolimy aby obce mocarstwo szarogęsiło się w Polsce i zrównywało nas ciągle z błotem. Zabrać się też za te wycieczki żydków do Oświęcimia bo to co tam się dzieje to urąga wszelkim prawnym normom, wydać ustawę o zakazie posiadania broni wjazdu Mossadu do Polski. Ochroniarze też są w Polsce i możemy ich ochraniać tym bardziej jak dają się poznać z chamskiej strony należy żydków pilnować aby nie narobili szkód w obozie co już nieraz miało miejsce. Jeżeli jak zwykle rząd PiS ugnie karki przed żydami to stracą w naszych oczach wszystko. Niech potem żydzi opluwają na całego Polskę. Ponoć grożą nam za ustawę jeżeli jej nie zmienimy sankcje Izraela ???? co daktyli nam nie sprzedadzą ? których i tak nie będzie bo Bóg pokarał ich już suszą, nie będą mieli co pić nawet.
 • @Repsol 20:45:44
  Jest spora część obywateli Izraela, która jawnie głosi pogląd, że obozy śmierci były polskie. Świadomie prowadzą indoktrynację ideologiczną młodych Izraelczyków wysyłanych do Polski w celu odwiedzenia Auschwitz, czy innych obozów, wpajając im na specjalnych spotkaniach przed wyjazdem, że Polacy są antysemitami i odpowiadają za Holokaust. Zabraniają im też kontaktu z polską młodzieżą obawiając się, że ich kłamstwo może nie wytrzymać próby czasu. To jest oficjalna polityka rządu Izraela. Wszyscy młodzi Izraelczycy obowiązkowo przechodzą takie pranie mózgu przez odbyciem służby wojskowej. Zaszczepiana w ten sposób nienawiść kiełkuje w młodych umysłach. Dopiero, kiedy udaje im się nawiązać kontakty z rówieśnikami z Polski, otwierają im się oczy i widzą w jaki sposób zostali zmanipulowani przez własnych nauczycieli, którzy wzorują swoje działania na goebelsowskiej manipulacji. Jeśli wam się uda (jest to dość trudne, bo dbają o to aby nikt postronny nie słyszał ich indoktrynacji), to posłuchajcie jakie rzeczy wygadują o Polakach opiekunowie grup izraelskiej młodzieży, kiedy odwiedzają nasz przyjazny kraj. Z tym faktem polski rząd również powinien zrobić porządek. Podobnie jak w Izraelu, również w Polsce każda grupa powinna mieć "opiekuna", który będzie monitorował nienawistne zachowania ze strony odwiedzających i kierował odpowiednie wnioski do organów ścigania. Ten ostatni izraelski jazgot jest dla mnie zupełnie zrozumiały. Część z nich po prostu tak myśli. Poza tym wystarczy obejrzeć filmy w jaki sposób postępują z Palestyńczykami na terenach okupowanych... i zrozumiecie, że wiele się nauczyli od Niemców.
 • @Husky 08:41:30
  Jak wierzyć temu człowiekowi? Izraelski polityk atakuje Polskę i mija się z prawdą(czyli łże jak jąkaty Szechter alias Michnik)

  http://niezalezna.pl/215506-jak-wierzyc-temu-czlowiekowi-izraelski-polityk-atakuje-polske-i-mija-sie-z-prawda
  Już kiedyś Adam Michnik uśmiercił swoich rodziców w Holokauście. Jego wypowiedź ukazała się w Der Spiegel.

  Ps..Chciałbym przypomnieć żydom, że 74 lata temu żydzi dokonali pogromu polskiej wsi Koniuchy. W odróżnieniu od Jedwabnego zbrodnia ta nie wywołuje jednak większego zainteresowania Wczesnym rankiem 29 stycznia 1944 r. uzbrojone grupy żydów wspierane przez Litwinów postanowiły dokonać pogromu zamieszkałej przez Polaków wsi Koniuchy. Chałupy, w których żyli nasi rodacy były podpalane. Jeśli ktoś próbował uciec z palącego się domu musiał liczyć się z tym, że napastnicy otworzą do niego ogień z pistoletów i karabinów. W ten sposób zginęło 38 osób - mężczyzn, kobiet i dzieci. W odróżnieniu od Jedwabnego zbrodnia ta nie wywołuje jednak większego zainteresowania. A takich wsi było wiele na wschodnich terenach należących do Rzeczypospolitej ! To samo żydzi zrobili we wsi Naliboki.
 • @Husky 08:41:30
  Dawniej antysemitą był ten, który nie lubił żydów( do 1947r), dzisiaj antysemitami są ci , których nie lubią żydzi. Jest stare żydowskie porzekadło: Co dobrego Ci uczyniłem, ze tak mnie nienawidzisz? Przekłada się to na stosunek żydów do Polaków. Na ogół kat nienawidzi swojej ofiary, a katami dla nas byli niewątpliwie żydzi i to od baaardzo dawna. Jak tylko zaczęli opanowywać ziemie polskie. W 1921 r. odbyła się w Warszawie konferencja żydoznawcza, serdecznie polecam lekturę. Bardzo prawdziwa i wielce pouczająca:


  http://www.polishclub.org/.../pamietnik-i-konferencji.../

  A najwięcej żydów zamordowali żydzi-komuniści, ale przecież o tym nie można mówić. Żyd zawsze będzie żydem i to jest najprawdziwsza z prawdziwych prawda. Po wojnie przywieziono do Polski ponad 200 tys żydów przeszkolonych w sowiecji i osadzonych na stanowiskach partyjnych i nie tylko nawet w wojsku. Ciekawe jest to, że pierwsze stenogramy posiedzeń Polit Biura PRL zapisywane były w Jiddisz.....A później i do teraz tak jest. Dzieci i wnuki resortowe pochodzą od tych od tych dwustu tysięcy przywiezionych Polsce na osłodę wolności. Polska, jaka Polska -Judeopolonia-Polin. Nie należy zapominać o zbrodniczej działalności żydowskiej policji w Gettach, która z olbrzymią aktywnością i okrucieństwem po ich okradzeniu wysyłała swoich współbraci, swoje rodziny na śmierć czym zaskoczeni byli sami Niemcy gardzący nimi. Należało by też wspomnieć słowa jednego z przywódców żydów amerykańskich, dla którego: "Jedna krowa w Izraelu, jest ważniejsza niż los wszystkich żydów w Europie". Skąd on mógł wiedzieć, że po latach ta symboliczna krowa zamieni się w złotego cielca, na którym amerykański przemysł holokaustu czyli holokitu będzie bezczelnie wyciskał miliony z krajów Europy ?


  Łapanka Vel' d'Hiv - czarna karta w historii Francji

  https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/888084,Lapanka-Vel-dHiv-czarna-karta-w-historii-Francji

  Ranking morderców żydów[Niemcy nie byliby w stanie sami wykonać planu zagłady Żydów, gdyby nie mieli swoich wspólników. Byli nimi Ukraińcy, Rumuni, Francuzi, Włosi, Litwini, Łotysze, Estończycy, Słowacy, Węgrzy, Holendrzy, Belgowie, Norwegowie, Chorwaci i Włosi.]

  http://www.bezc.pl/artykul/59/ranking-mordercow-zydow

  Warto poczytać więcej i ze szczegółami w książce Henryka Pająka"Chazarska dzicz panem świata- Zagłada Rosji".Tylko nie przed snem, bo straszna jest prawda o tamtych czasach.

  http://www.kanon24.pl/1480,chazarska-dzicz-panem-swiata-tom-i-zaglada-rosji.html Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/3551/udzial-zydow-we-wladzach-rewolucji-bolszewickiej
 • @Husky 08:41:30
  A to przykład kłamstw rozsiewanych po świecie. Wg autorki tego tekstu ów słynny prokurator zajmujący się Jedwabnem, dowiódł, że mord popełnili Polacy / dosłowne tłumaczenie/. Nawet z jego raportu nie wynikają jednoznaczne wnioski. Z tego, co można przeczytać w opracowaniach, stwierdził on, że różnie o tym opowiadają świadkowie, że Niemcy byli, a inni, że ich nie było. Jacy świadkowie tak twierdzą?
  http://www.radzilow.com/gazeta3.htm
 • @kula Lis 67 10:31:09
  Pani ambasador Izraela postuluje stworzyć wspólną grupę roboczą w sprawie ustawy o IPN?

  To rząd Polski powinien postulować o stworzenie wspólnej grupy roboczej dotyczącej prac nad ustawą o niepodległości Palestyny.
  A do prac zaproponować dookoptowanie dodatkowo Iranu.
 • @Husky 16:50:47
  http://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/56791.jpg?r=1517243156
  Czy katolik może świętować Chanukę? Czyli rozterki prezydenta...Jest jeden Bóg – to pierwsza z Sześciu Prawd Wiary. Trzecia z nich wyjaśnia zaś, że są trzy Osoby Boskie: Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty. W Pana Boga w trzech Osobach wierzymy my, katolicy, a także inne chrześcijańskie związki wyznaniowe. Nie wierzą z kolei w Trójjedynego Boga monoteiści tacy jak muzułmanie i żydzi. Czy więc prezydent Andrzej Duda, katolik, powinien organizować w swoim Pałacu chanukowe zapalanie świec? Jako prezydent – być może, chociaż niekoniecznie. Jako katolik – z całą pewnością nie. Katolik ma swoją Wiarę, swój kult, swoje celebracje i święta. Wyznawcom innych religii trzeba okazywać szacunek należny wszystkim ludziom, ale ich błędnym doktrynom należy wyrazić jasny sprzeciw. Andrzej Duda mógłby więc złożyć wyznawcom judaizmu chanukowe życzenia – dajmy na to: aby ten czas był dla nich rodzinny. Jest wszak głową państwa, w którym żyje pewna grupa żydów. Prezydent powinien bez wątpienia prezentować wobec nich serdeczne odruchy, nie zapominając jednak, że liczba judaistów w Polsce jest niewysoka i cnota sprawiedliwości wymagałaby złożenia analogicznych życzeń również innym grupom – przynajmniej tym porównywalnym liczebnie z gminami żydowskimi, którym poświęca się wiele uwagi. Prezydent-katolik nie powinien jednak uczestniczyć w celebracjach niekatolickich, w tym w judaistycznych. Nie jest bowiem ani świadkiem Jehowy, ani muzułmaninem, ani żydem. Chrześcijaństwo, owszem, wyrosło z religii mojżeszowej, ale judaizmem nie jest. My, katolicy, wierzymy w Boga Abrahama, Izaaka, Jakuba, jednak za sprawą Pana Jezusa Słowo stało się Ciałem. Wiemy więc – inaczej niż pobożni żydzi w starożytnym Izraelu – że są Trzy Osoby Boskie. Żyjący dziś żydzi odrzucają Boskość Pana Jezusa i nie wierzą w Trójcę Świętą, mimo że te prawdy zostały objawione dwa tysiące lat temu. Wielce problematyczne jest w tym kontekście stwierdzenie, że starozakonni wierzą „w tego samego Boga” co chrześcijanie. Dlatego też doktrynalnych błędów powielać i pochwalać nie należy. Żeby zaś modlić się za żydów, nie potrzeba modlić się z nimi. Prezydent Duda dźwiga na sobie odpowiedzialność za państwo jako całość i naród jako wspólnotę. Głową państwa jest się jednak 5, 10, 30, rzadziej 60 lat, zaś katolikiem – całą wieczność. Dlatego wypełnianie katolickich obowiązków wynikających z chrztu i przynależności do Kościoła powinno być dla niego (i każdego z nas) priorytetem. Urządzając zapalanie chanukowych świec w swoim Pałacu prezydent stracił równowagę między tym co ważniejsze: duchowe, a tym co mniej istotne: materialne – polityczne. Poszedł o krok za daleko. Życzenia dla społeczności żydowskiej byłyby gestem absolutnie wystarczającym. I duchowo bezpiecznym.

  Michał Wałach


  Ps...... a czy w knesecie świętuję Boże Narodzenie ? Duda katolik? Sami widzicie jaki z niego katolik!!!!
 • @kula Lis 67 11:16:20
  Prezydent: nigdy nie zgodzę się, byśmy my jako naród, czy Polska jako państwo, byli oczerniani poprzez zakłamywanie prawdy historycznej i poprzez fałszywe oskarżenia; w ostatnich dniach pod adresem naszego kraju i naszego narodu padło ich zbyt wiele

  PAP
 • @kula Lis 67 11:33:02
  Jeżeli jest coś pewnego na tym świecie oprócz śmierci i podatków, to chyba tylko to, że środowiska żydowskie zawsze już będą nękać Polskę o odszkodowania za mienie utracone podczas wojny i po jej zakończeniu.
 • @kula Lis 67 11:39:54
  Należy raz na zawsze skończyć z głupim gadaniem, że w Auschwitz ginęli jacyś Żydzi.
  Izrael jeszcze wtedy nie istniał a to byli w ogromnej większości obywatele polscy, niektórzy wyznania mojżeszowego, ale Izraelowi nic do tego. Nie mieli z tym państwem nic wspólnego.
  Należy też skończyć z praktyką wpuszczania na teren muzeum obozu izraelskich wycieczek z ich własnymi przewodnikami, fałszującymi historię. Jeśli chcą zwiedzać, to obowiązkowo z polskim przewodnikiem.
  Żadnego łażenia samopas.
  Taki regulamin.

  Jak nie pasuje, to do widzenia.
 • @kula Lis 67 16:13:11
  A 3 lata temu taki skandal!
  Po czymś takim powinien dyrektor Cywiński wylecieć na pysk!!!
  Żądam zwolnienia tej kreatury!

  https://pbs.twimg.com/media/DUr8HyUX0AADmdE.jpg
 • @Husky 16:50:47
  Czyli jednak chodzi o to, co żydzi lubią najbardziej? O pieniądze!
  Wszystko się układa w logiczną całość, dzisiejsze Niemcy (jak hitlerowcy) nadal posługują się żydami jak swoimi psami. Ustawa o reprywatyzacji w USA już gotowa ma nr447, to na jej podstawie żydzi otrzymają od Polski odszkodowanie za utracone kamienice w czasie holokaustu. Jeżeli Polska im nie wypłaci to "ONI" będą nam przy odzyskaniu reparacji szkodzić-smrodzić. Oni będą mieli również wpływ na wysokość tych reparacji- wiadomo bowiem że tak dużych pieniędzy Niemcy nie mają tylko ponad 3 biliony ojro długu!. Niemców wydoili czas na Polskę. No i mamy drugie dno ataku na Polskę, z powodu ustawy reprywatyzacyjnej, a żydom znów mamona przysłania zdroworozsądkowe myślenie, jakie to przykre a zarazem, żałosne i niebezpieczne. Jak szukano "złotego pociągu" w Wałbrzychu, to od razu Żydzi ogłosili, że złoto z tego pociągu jest ich. Wprawdzie pociągu ani złota nie ma, ale w takim razie oddajmy im całą zawartość tego tunelu i niech się raz na zawsze od Polski odpierdolą. Jak widać, holocaust NICZEGO ich nie nauczył. 80 ton złota Polski Niemcy ukradli a 3 tony odebraliśmy gdzie jest 77 ton? gdzie pytam, gdzie, gdzie reszta pytam historyków gdzie, a prezydent Duda jeszcze będzie paradował z tym prezydentem oszustem z Izraela, no to będziemy my też paradować w marszu żywych na żywo. Jak widać cała Polska budzi zainteresowanie środowisk żydowskich aż do jej stuprocentowej kolonizacji i wykreślenia z mapy. Oddawanie Polski po kawałku nic w tej sytuacji nie zmieni. Należy zwyczajnie tupnąć nogą i zawołać poszli won!
 • @kula Lis 67 18:49:26
  https://img4.dmty.pl//uploads/201407/1404908983_3tutfw_600.jpg
 • @Husky 16:50:47
  Proponuję w jednym z Niemieckich Obozów Koncentracyjnych zorganizowanie wystawy. Niemieckie obozy koncentracyjne na terenie Niemiec. Pierwsze obozy koncentracyjne zostały zorganizowane w III Rzeszy w 1933 r. Dachau pierwszy obóz koncentracyjny (niektóre źródła wskazują, że pierwszym niewielkim obozem, założonym 12 marca 1933 r. był obóz Dürrgoy, obecnie dzielnica Wrocławia). Jeszcze w roku 1933 SA i SS oraz policja zorganizowały kolejne obozy, m.in. w Oranienburgu, Berlinie (tzw. Columbia-Haus), Królewcu (Quednau), Papenburgu, Esterwegen, Kemna bei Wuppertal, Sonnenburgu, Sachsenburgu, Lichtenburgu. W 1934. W następnych latach założono obozy w: Sachsenhausen (1936), Buchenwaldzie (1937), Mauthausen (1938), Flossenbürgu (1938) oraz obóz dla kobiet w Ravensbrück (1939). Skoro Niemiaszki nie znają własnej historii to im przypomnimy. Tylko czy w III RP ktoś się odważy, tj. tzw. będzie zgoda polityczna.
 • @kula Lis 67 19:05:41
  TVN schodzi na psy 8-)))))
  tylko 6 minut o nazizmie, kończą się...
 • @Husky 16:50:47
  Tu piszą w Israelu o nowym prawie.

  http://www.jpost.com/Diaspora/Antisemitism/How-I-became-public-enemy-No-1-in-Poland-540089?utm_source=newsletter&utm_campaign=29-1-2018&utm_content=how-i-became-public-enemy-no-1-in-poland-540089
 • @Husky 19:08:59
  Prezydent Izraela niech jedzie obchodzić wszelakie święta ale do swoich niemieckich przyjaciół a od Polski proszę się odczepić. Nie chcemy na naszej ziemi fałszywych żydów czyhających tylko na kasę od nas. Zrobić pilnie zestawienie współpracy żydowskiej z Hitlerowcami jak i Sowietami przy prześladowaniu i mordowaniu Polaków!!! Te wasze żydowskie wycieczki niby młodzieży proszę także skierować już do Niemiec. My was wszystkich już nie chcemy!!! Żyd = zawsze kłopoty! Bulimy za te żydowskie miejsca turystycznych pielgrzymek: obozy, cmentarze, jakieś muzea żydów i inne wariactwa. Austria np. pozostawiła samym sobie obozy zlokalizowane na ich terenie. Pilnują nie dbają. Gliński przeznaczył 50 milionów na renowację cmentarza żydowskiego, musiał bym przeklnąć ale się wstrzymam.....Za jakie grzechy publiczne pieniądze są wydawane na żydowskie ekstrawagancje? ? Niech żydzi sami to utrzymują. Jeżeli żydzi będą się tak dalej zachowywać aby tylko szkodzić Polsce to należy się zastanowić nad organizacją takich cyrków w Polsce . Nie może być tak aby ktoś przyjeżdżał do naszego kraju aby pluć na Polskę i Polaków. Ostatnie wydarzenia świadczą tylko o wrogości wobec nas. Do Niemców żydzi już nie mają takich pretensji bo Niemcy zapłacili. .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej