Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
778 postów 25841 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Polska zostanie oskarżona o negowanie Holokaustu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

61 deputowanych w 120-osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową ustawę o IPN. Projekt popierają posłowie rządzącej koalicji i część opozycji

Knesset wyciąga najcięższe działa, oskarżając Polskę o "negowanie Holokaustu". To się już w głowie nie mieści.
Knesset grozi, że jeśli polski parlament przyjmie nowelizację ustawy o IPN, to Polska zostanie oskarżona o negowanie Holokausty. Za to w Izraelu jest kara do 5 lat więzienia. Czyli co, zaraz zaczną nas wszystkich wsadzać? Przecież to więcej niż absurd.

Powinniśmy oddać Oświęcim prawowitym właścicielom Niemcom niech zabiorą w całości z Polskiej ziemi swoje obozy będą wiedzieć jak to rozebrać i złożyć pod Berlinem bo sami budowali i niech tam z żydami organizują obchody i niech się odpi...bo my z tym nic wspólnego nie mamy

         

//www.jpost.com/Israel-News/Majority-of-Knesset-backs-bill-accusing-Poland-of-Holocaust-denial-540311

MAJORITY OF KNESSET BACKS BILL ACCUSING POLAND OF HOLOCAUST DENIAL

> Polish diplomat summoned over draft law banning term 'Polish death camps'
> Zoabi: Polish denial of Holocaust role shouldn't surprise Israelis
BY LAHAV HARKOV JANUARY 31, 2018 16:49

 

 

               

 

Nie chce mi się wierzyć, że to prawdziwa informacja – tak wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki odniósł się do publikacji „Jerusalem Post”.

– Jeżeli by się tak stało, to by oznaczało, że w opinii izraelskich polityków jednak były polskie obozy śmierci i Polacy są współodpowiedzialni za Holokaust. Mam nadzieję, że tak się nie wydarzy, bo historia była inna – podkreślił wiceminister.

– Nie było żadnych polskich obozów śmierci, tylko Polska była okupowana i na terenie okupowanej Polski, Niemcy zorganizowali obozy koncentracyjne – dodał.

Wieczorem Senat zajmie się nowelizacją ustawy o IPN. Wcześniej komisje senackie praw człowieka, praworządności i petycji oraz kultury i środków przekazu poparły bez poprawek nowelizację ustawy, która wprowadza m.in. karę więzienia za przypisywanie polskiemu narodowi i państwu odpowiedzialności za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką.

 

Zgodnie z nowymi przepisami ustawy o IPN, każdy kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne – będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech. Do nowych przepisów krytycznie odniosły się władze Izraela, m.in. premier Benjamin Netanjahu, a także władze Ukrainy.

 

To jest krańcowo obrzydliwe, że państwo, które powstało (i słusznie!) Po to, by chronić ocalonych z Holocaustu- fałszuje historię, zrzucając winę na ofiary i wspierając Niemcy, które do Zagłady doprowadziły, i Rosję, która, pomagając nazistom zniszczyć Polskę,tę Zagładę wspomogła

 

PAP

+ cytaty z sieci 

 

 

KOMENTARZE

 • I co,wystraszyłeś się?
  Ja zapytuję forumowych speców,a co z chazarską "bronią atomową"? Czy ją mają, czy to tylko Wielki Blef chazara? To samo tyczy się USA.
  Zawarty promieniotwórczy pierwiastek wymaga podobno ciągłego odnawiania w wirówkach,a to wymaga specjalistów i ogromnej kasy,no i wirówek.Nowoczesne wirówki posiada Iran i wyklęty Kim.
  Ruskie o stanie atomu w USA wiedzą pewnie wszystko,a na temat chazarskiego?
 • żydzi zwariowali. To dobrze bo się jawnie kompromitują.
  Zrzucili maski "zachodniej cywilizacji" i pokazali swoje prawdziwe chazarskie twarze.
  Chazarskie czyli genetycznie nie żydowskie a tylko kulturowo na tle religijnym żydowskie twarze.
  Chazarzy to tylko plemiona z Azji mniejszej które przyjęły wiarę żydowską.
  Prawdziwi genetyczni żydzi to Palestyńczycy którzy z kolei przeszli na islam.

  To kultura, tradycja, religia, wychowanie czyni człowieka groźnym dla otoczenia a nie genetyka. (genetyka też ale tylko w trybie patologii medycznej).
  Groźnych zbrodniarzy wychowuje się od dziecka...przez indoktrynację przed którą dzieci bronić się nie potrafią.
  Dlatego wszelkie szkółki kościelne są tak groźne dla społeczeństwa... one wychowują kolejne pokolenia niewolników religijnych... niewolników mentalnych czyli takich na całe życie.
 • @Oscar 19:01:03
  Czy rezolucja naszego parlamentu głosząca, iż w Knesecie zasiadają same durnie i nieuki, ktore nie znają nawet historii własnego narodu będzie w obecnej sytuacji właściwa?
 • TW Matka miał rozładowany telefon
  i nie wiedział, że mu impreze odwołali. 8-)))

  https://pbs.twimg.com/media/DU4y78WW0AEYznW.jpg
 • @
  Gdyby Kneset uchwalił taka ustawę, to należy oddać sprawę do trybunału sprawiedliwości i tam kwestię długo i medialnie wyjaśniać.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:57:17
  uchwali
  to pewne
 • chazarskie pogróżki
  Kneset przyjął projekt ustawy, w którym Polska ma być oskarżona o negowanie Holokaustu. „Za” głosowało 61 na 120 deputowanych. Izrael zdecyduje się na ten krok jeśli Sejm przyjmie ustawę o IPN.

  PISrael już wali w pampersy,dla zmyłki oczywiście.
 • Jak nie idzie to nie idzie.
  Obywatele RP przyszli przygotowani pod ambasadę Izraela, a tam… cicho.

  W pobliżu ambasady Izraela w Warszawie, gdzie miała się odbyć manifestacja środowisk narodowych zebrało się dziś wieczorem kilkadziesiąt osób. Wśród nich pojawili się ruchu Obywatele RP oraz niewielka grupa związana z narodowcami. „Najwięcej jest demonstrantów z TVN-u, Polsatu, Superstacji i Radia Zet” – śmieją się internauci, którzy przyszli zobaczyć wydarzenie.
  Nie zabrakło też starego bywalca wszelakich wieców Andrzeja Hadacza.

  Znany „Andrzejek”, którego wyłapały m.in. kamery TVP Info.

  http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/916d44cd1.jpg

  Jak poinformowała policja, na miejscu było spokojnie bez żadnych poważnych incydentów.

  Po decyzji wojewody organizatorzy protestu poinformowali, że rezygnują z demonstracji.

  Mimo to po godz. 17. w okolicy ambasady Izraela w Warszawie, przy skrzyżowaniu ulic Filtrowej i Krzywickiego zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Przedstawiciele Obywateli RP trzymają transparenty z napisami: „Jeśli stoję przed wyborem: naród czy prawda, naród czy wolność, wybieram wolność - Tomas Venclova”, „Tylko prawda nas wyzwoli - Jezus, Żyd, Król Polski” oraz „Jedwabne też "nasze", tak jak Yad Vashem”. Część osób ma przypięte znaczki Obywateli RP.

  Na miejscu była także grupa około 10 osób ze środowisk narodowych, które trzymali transparent. „Stop antypolonizmowi i kłamstwom”.
 • "Artyści, politycy i dziennikarze"
  "Artyści, politycy i dziennikarze" .... podpisali się pod apelem o zmiany w ustawie o IPN. Wśród nich:

  A. Applebaum, J. Gross, J. Hartman, A. Holland, K. Janda, Jarosław Kurski, W. Lemański, M. Płatek, K. Szczuka, R. Thun, J. Żakowski.

  Żadne nazwisko mnie nie dziwi.
 • @Husky 21:41:45
  Dobrą wiadomością jest to, że wszystkie żydofilne POtwory wyłażą z szafy.
  A Polak jak umie nazwać WROGA, to sobie poradzi.

  I po drugie dobrze, że się pospieszyli nieco... Żyją jeszcze niedobitki Polaków którzy parchów ratowali i mogą dać świadectwo, choćby swoim rodzinom. A rodziny znajomym i tak dalej.

  Plują na nas, że jesteśmy antysemitami, a po tych ich wystąpieniach, to liczba antysemitów lawinowo wzrośnie, bo Polak nie lubi jak na niego plują bez dania racji...
 • @laurentp 22:29:31
  Polecam
  Warto 8-)))))))

  https://youtu.be/7JXUvdKsuJg
 • Jak ważna jest ta ustawa o IPN
  http://3obieg.pl/polskie-obozy-koncentracyjne-a-jednak-deal
 • *****
  Żydzi się śpieszą czyli "idą na rympał" bo dotarło do nich ,że w samej stolicy również goje na reprywatyzacjach "koszą kasę " a wg nich pieniądz należy się tylko im bo przecież o tych 65 mld to oni już ględzą od lat i zawsze jakoś wyciszano sprawę , tym razem uruchomiono wszystkie dostępne środki by zohydzić Polskę w skali "mega " ,wypociny Kosińskiego czy Grossa już nie wystarczą , najgorszy jest w tym udział polskich stronników żydowskiej hucpy
 • W takim razie pozostało jeszcze oskarżenie Polaków o to, że...
  oddychają... (jeszcze oddychają).
 • @laurentp 22:29:31
  Gdzie byliście przez tyle lat ??? przypomnę !! W maju 2013 z funkcji kierownika Zakładu Analiz Problemów Wschodnich w ISP PAN został odwołany twórca tego zakladu, prof. Krzysztof Jasiewicz. Bezpośrednim powodem odwołania był wywiad udzielony przez profesora miesięcznikowi „Focus Historia ekstra” na temat losów i postaw Żydów podczas II wojny świat.

  Przypomnijmy:

  Pytany przez "Do rzeczy" /nr 18/2013/ "Dlaczego udzielił pan tego nieszczęsnego wywiadu "Focusowi"?", K.Jasiewicz odpowiada: "Postanowiłem mówić o Żydach dokładnie takim samym językiem, jakim żydowscy historycy mówią o Polakach. (…) Traktuje się nas arogancko, oskarża o najstraszniejsze grzechy. Wmawia się nam, że nie tylko nie wolno nam protestować, ale jeszcze mamy za to dziękować i bić się w piersi. Nie zrobiłem więc niczego, czego Żydzi nie robiliby wobec nas" . Zapytany o kontrowersyjny tytuł artykułu, naukowiec oświadczył: "... tytuł ["Żydzi byli sami sobie winni"] nadał magazyn "Focus Historia". Przypuszczam, że dziennikarz przeprowadzający wywiad - Jerzy Diatłowicki."

  10 czerwca, 2013 r. 93 historyków skierowało list otwarty do prezesa PAN, prof. Michała Kleibera i opinii publicznej w związku z prześladowaniem prof. Krzysztofa Jasiewicza za udzielenie wywiadu prasowego. Pojawia się tam znamienny fragment:

  "Prześladowanie prof. Jasiewicza przywołuje pamięć o najczarniejszych praktykach terroru komunistycznego skierowanych przeciwko wolności nauki".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej