Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
750 postów 24724 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bogdan Zalewski opublikował swoje przemyślenia dotyczące kryzysu dyplomatycznego między Polską, a Izraelem. Stacja zdecydowała się na zawieszenie go w obowiązkach do czasu złożenia wyjaśnień.

 Dziennikarz RMF FM o "żydowskich polakożercach". 

Bogdan Zalewski opublikował swoje przemyślenia dotyczące kryzysu dyplomatycznego między Polską, a Izraelem. Jego tekst jest pełen kontrowersyjnych i antysemickich stwierdzeń. Stacja zdecydowała się na zawieszenie go w obowiązkach do czasu złożenia wyjaśnień.

Stoimy na stanowisku ze wszelkie treści publikowane na prywatnych stronach dziennikarzy są wyłącznie ich opiniami. Oznacza to że nie zawsze są zbieżne ze stanowiskiem redakcji radia RMF FM, od zawsze podkreślającej swoją bezstronność i obiektywizm. Redakcja stanowczo odcina się od wszelkich antysemickich zachowań. Jednocześnie zapewniamy, że antysemickie opinie nigdy nie pojawiły się i nie pojawią na antenie. W związku z kontrowersjami jakie wywołała publikacja red. Zalewskiego został on do czasu złożenia wyjaśnień zawieszony w pełnionych obowiązkach" - napisał nam rzecznik Maciej Brzozowski.

Rząd izraelski uważa, że przy pomocy ustawy o IPN Polacy chcą wymazać z historii fakt, że dopuszczali się mordowania Żydów. Dla Zalewskiego to znak, że czas porzucić polityczną poprawność. Zresztą, jak twierdzi "nigdy nie bał się iść po prąd propagandowych klisz". To wszystko sprawiło, że napisał tekst pełen kontrowersyjnych tez. Wybija z niego pochwała antysemityzmu. Dziennikarz opublikował go na portalu pressmania.pl.

Według dziennikarza "jesteśmy na wojnie z Żydami", a raczej, jak ich określa, z "polakożerczą żydowską armią". Zalewski podkreśla, że to co się dzieje to "śmiertelnie niebezpieczna batalia". Wyraża jednak nadzieję, że "efektem nie będzie totalna fizyczna zagłada naszego narodu". Poddaje też w wątpliwość prześladowania Żydów po 1945 roku.Zupełnie, jakby fakt zakończenia wojny i śmierci Hitlera automatycznie oznaczał koniec trudnej sytuacji narodu żydowskiego.

 

Czy Jego tekst jest pełen kontrowersyjnych i antysemickich stwierdzeń ???
Osadźmy sami.

Przedstawiam skróty wpisu opublikowanego na

//pressmania.pl/polacy-jestesmy-na-wojnie-jestesmy-na-wojnie-z-zydami/

         

Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami!

Wiem, że ryzykuję bardzo wiele. Najmniej dotkliwa jest dla mnie utrata „znajomych” na Facebooku, którzy zrywają ze mną kontakty, „nie mogąc czytać moich tekstów, i to bynajmniej nie ze względu na ich długość”. Czniam to.

W swoim życiu zawsze kierowałem się zasadą odwagi cywilnej. Nigdy nie bałem się iść pod prąd obowiązujących propagandowych klisz i medialnych dezinformacji, powtarzanych przez większość tzw. nadawców i odbiorców fałszywych komunikatów. Tak jest i tym razem.

Mówię więc wprost, nie bawię się w bojaźliwy język ezopowych zagadek, nie klękam przed polityczną poprawnością: Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami! Nie pierwszy raz w naszej historii. Ryzykując przesadną wzniosłością, dodam: jesteśmy na wojnie z Żydami być może już po raz ostatni. Stawką tej śmiertelnie groźnej batalii być może nie będzie totalna fizyczna Zagłada naszego narodu.

Wierzę w to, że czasy rozbiorów Rzeczypospolitej i epoka holocaustów (ormiańskiego, żydowskiego, kambodżańskiego) jest już za nami. Jednak zagrożenie nadal pozostaje śmiertelne. Możemy jako państwo znaleźć się w absolutnej izolacji, która wyczerpie całkowicie nasze siły cywilizacyjne, aż do anihilacji. Moim zdaniem należy to Polakom uświadamiać, pracować nad rozwojem narodowego ducha: dumy i walki. Walki na wszystkich polach. Przede wszystkim trzeba sobie uświadomić: wiedza to władza.

Ja już wybrałem: w życiu prywatnym, rodzinnym, duchowym. Jestem gotowy podnieść rzuconą mi jako Polakowi rękawicę. Szukam ludzi ducha i czynu. Odkreślając grubą krechą hitlerowską, barbarzyńską ideę „ostatecznego rozwiązania” i wszelkie pomysły czystek etnicznych, zajmuję się czystą myślą obronną. Wyciągam wnioski z przeszłych sukcesów i błędów.

 

 

Pytanie, czy Żydzi faktycznie byli aż tak dyskryminowani po 1945 roku? Autor tekstu słusznie zaprzecza i podaje dowody, że działania Myerson były niczym innym jak działaniem pijarowym, jakbyśmy to dzisiaj określili. No bo, cóż? Hitler zmarł w kwietniu owego roku, jeszcze niedawno antyżydowski Berlin legł w gruzach, a jego antysemiccy mieszkańcy padli na twarz przed aliantami. Żydowscy komisarze Związku Sowieckiego rządzili wschodnią Europą w tym okupowaną Polska żelazną pięścią. W brytyjskiej Palestynie Żydzi zaangażowali się w kampanię terroru przeciwko Brytyjczykom i rodowitym Palestyńczykom. We władzach USA było pełno Żydów na wielu kluczowych stanowiskach. Wielu z tych Żydów aktywnie zaangażowało się w szpiegostwo na rzecz Sowietów.


Jak potężnym wrogiem są Żydzi.


Tylko Rzymianie, Hiszpanie i Portugalczycy były mocarstwami, które naprawdę i na długi okres pokonały Żydów. Żydowscy przeciwnicy Pelleya rzeczywiście byli mocarni i kompetentni. Byli w stanie uwięzić tego wybitnego przywódcę i ograniczyć jego prawa do Pierwszej Poprawki po wyjściu z więzienia. Zakneblowali mu usta. Mając to na uwadze, jeśli ktoś prowadzi podobną krucjatę, polegającą na podnoszenie świadomości w kwestii żydowskiej, musi dbać o standardy postępowania w życiu prywatnym i zawodowym, musi być jak żona Cezara. (Ja taką osobą nie jestem, stąd jestem łatwym celem dla wrogów. Mimo to nie uchylam się od walki.) Pelley i wielu jego wyznawców z ruchu Srebrnych Koszul nie ustrzegli się błędów, nie byli krystalicznie uczciwi. Williama Dudley Pelleya należy uważać za jednego z pierwszych amerykańskich proroków, który wskazywał na rosnącą żydowską kontrolę rządu USA i amerykańskiego społeczeństwa na początku XX wieku.

 

 

 

Autor: Bogdan Zalewski
Dziennikarz RMF FM, bloger i poeta; autor książki „13 załączników” poświęconej Zagadce Smoleńskiej.

 

 

//pressmania.pl/polacy-jestesmy-na-wojnie-jestesmy-na-wojnie-z-zydami/

https://wiadomosci.wp.pl/dziennikarz-rmf-fm-o-zydowskich-polakozercach-mamy-komentarz-stacji-6216314117367937a

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Nie walczyć, a jedynie kijami się od psów oganiać.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:56:47
  Odganiam się jak mogę, ale on gania za mną jak wściekły owczarek ...
  niemiecki


  https://pbs.twimg.com/media/DVIJ15AWkAcavpW.jpg
 • Główny rabin Ukrainy apeluje o
  odwołanie podróży po Polsce w sprawie ustawy o Holokauście. W liście do izraelskiego ministra edukacji rabina Mosze Azmana mówi się, że "March of the Living" powinien odbywać się w jego kraju

  https://pbs.twimg.com/card_img/959384703546490880/j-WWNNfJ?format=jpg&name=600x314

  https://www.timesofisrael.com/ukraine-chief-rabbi-calls-for-canceling-poland-trips-over-holocaust-bill/
 • @Husky 19:24:01
  ...hahaha... dobry pomysł żyda z Ukrainy.
 • Przepraszam za słowa, ale przed Państwem kawał sqrwysyna... z PO
  https://pbs.twimg.com/media/DVIRxNfXcAANVtx.jpg
 • @Husky 21:08:49
  Musi co jego rodzina mordowała, skoro mówi ...śmy.
  Zdaje się, że Izrael rozpętuje też wojnę na innym froncie kwestionując projekt ustawy irlandzkiego parlamentu o zakazie handlu towarami wyprodukowanymi na okupowanych palestyńskich terenach: https://www.youtube.com/watch?v=iF6T7BOZEzI
 • @wercia 21:54:32
  Izrael toczy wojny na wielu,wielu frontach.
  Teraz ino czekać jak oskarży o holokaust Inadian na Indianach.
  W kolejce są Aborygeni 8-))))
  pzdr.
 • @wercia 21:54:32
  Skąd to zdziwienie?
  Przecież powiedział prawdę.Żeby wrócić do koryta zrobią wszystko , nawet matkę sprzeda.
  System komunistyczny, którego był w latach 80-tych prominentnym członkiem mordował ale obozów nie zakładał.
  Morderca Święcicki ma może coś więcej do powiedzenia ... czy nie powinna zająć się nim prokuratura ? Słowo "mordowaliśmy" wskazuje na to, że morderca Święcicki działał w grupie ...

  To jest doskonały czas w którym okazuje się kto jest Polakiem i zachowuje się jak trzeba a kto jest zdrajcą i targowicą.
  pzdr.
 • Luty 2018:
  Niemieckie MSZ przyznaje się do Holokaustu.
  Świat w szoku.
  PO ma z tego powodu sraczke.
  Kukiz dziękuje na TT po niemiecku.

  Żyjemy jednak w PO..banych czasach.
  Sorry.
 • @Husky 22:19:04
  MSZ się przyznaje a ZDF nie przeprasza
 • @Husky 22:08:02
  Garbatonosy szef tego dziennikarza szybko przywołał go do porządku i Zalewski jak kopnięty w zadek kundel prędziutko pobiegł skamlać żydów o wybaczenie,ze użył tak nikczemnych słów.
  No i po co zrobił z siebie idiotę?
 • Jeżeli skutkiem wojny (elementu kapitalistycznej polityki gospodarczej), jest...
  przejęcie wszelkich dóbr podbitego kraju, łącznie z jego przestrzenią gospodarczą i przede wszystkim ludnością tego kraju jako zbiorową masą jeniecką do różnorakiego niewolniczego wykorzystania, to obecnie, jak najbardziej mamy do czynienia wojną prowadzoną przeciw narodowi polskiemu na terytorium Polski.
  Jak widzimy, zostaliśmy wcześniej podstępnie przygotowani, od strony propagandowej, militarnej i każdej innej, do przegrania tej wojny.
 • @Husky 21:08:49
  że też Pan Bóg pozwala na coś takiego...
 • @Jan Paweł 09:05:31
  Skoro ten święcicki twierdzi, że "mordowaliśmy Żydów", mozna mu wierzyć, że opowiada fakty z historii swojej rodziny. W takim wypadku należy sprawdzić czy jego dom nie jest mieniem pożydowskim, co byłoby logiczną konsekwencją przyznania się. I wtedy oddać prawowitym właścicielom.
 • @Husky 09:23:26
  A tutaj skamlanie Zalewskiego

  "Autor tych słów już przeprasza:"app-facebook
  Bogdan Zalewski
  2 godz. temu
  Szanowni Czytelnicy! Przepraszam za swoje ostatnie teksty na moim prywatnym profilu na Facebooku, które mogły urazić niektórych z Was. Nie było moją intencją obrażanie Narodu Żydowskiego, ani zaprzeczanie niewątpliwie wyjątkowej Tragedii Holocaustu. Chciałbym oświadczyć, że nie jestem antysemitą. Absolutnie jestem przeciwnikiem jakichkolwiek zachowań antysemickich. W ferworze bieżących wydarzeń i gorących dyskusji dałem się ponieść nieprzemyślanym emocjom. Jeszcze raz wszystkich, których dotknęły moje słowa, serdecznie przepraszam. Bogdan Zalewski".
 • @matterhorn 10:02:49
  cynik
 • @
  Sprawcą kryzysu w stosunkach polsko-izraelskich i polsko- żydowskich jest Aleksander Kwaśniewski syn Żyda Stolzmana z Białogardu. Przeprosił Żydów za Jedwabne i zawetował reprywatyzację Warszawy.
  Cichy ,,bohater".

  https://pbs.twimg.com/media/DVJHXmSWAAAlhEI.jpg
 • Jeden wpis i dwa absurdy:
  - "Polska racja stanu" w ustach TARGOWICZAN na brukselskich dywanikach
  - "ekspercka" Platforma Obywatelska, która przez 8 lat dla dobra polskiej suwerenności nie zrobiła NIC

  https://pbs.twimg.com/media/DVLth-XX0AAtUki.jpg
 • 13.I.43 w miejscowości Sadowne
  Leon Lubkiewicz daje 2 bochenki chleba Żydówkom Elizównie i Czapkiewiczównie. Gestapo zatrzymuje Żydówki które zdradzają od kogo dostały chleb.
  Niemcy torturują cały dzień Lubkiewicza,jego żonę i syna a później ich mordują.

  https://pbs.twimg.com/media/DVMDSE5XcAEn-Ta.jpg
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:56:47
  To jednak mistrzowie.
  W parę dni załatwili sobie trzydzieści kilka mln. antysemitów w środku Europy.

  https://pbs.twimg.com/media/DVJIW8oX0AI5j5X.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DVLTavzXcAE96XB.jpg
 • @Seth 21:07:33
  "Naczelny rabin Ukrainy Jacob Dov Bleich. Na spinkach do mankietów trójząb ukraiński umieszczony jest w gwiazdozbiorze Dawida.

  https://pbs.twimg.com/media/DVNKqduW4AAQO2Q.jpg

  https://t.co/zvweJTvTL4
 • @Husky 22:03:03
  "Izrael toczy wojny na wielu,wielu frontach."

  Cholernie niezdrowa taktyka.
  No, ale że mają za sobą wielkiego żandarma, to mogą sobie trochę pofikać.

  Ciekawe, czy Trump wie o:

  - Judenratach,
  - Holokauście Słowian,
  - Decydującej roli Żydów w propagowaniu komunizmu,
  - Braku suwerenności monetarnej USA,
  - Posiadaniu przez Izrael broni atomowej...

  Jak się dowie, to żandarm może udać, że nie widzi, okręty z bronią atomową, której "nie ma" mogą się nie móc zanurzyć, rakiety zaklinować w wyrzutniach i się aktywować "na miejscu" i w ogóle "żelazna mycka" może się zawiesić...

  Aj waj! ;-/

  5* - oczywiście.

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej
 • BEZPRAWIE

  586 dni wojny z narodem

  37 lat... Stan wojenny w Polsce to nie tylko ponad 10 tys. internowanych, godzina policyjna czy inne mniej lub bardziej dotkliwie represje. To także kolejne śmiertelne ofiary komunistycznego reżimu w Polsce. Wciąż nie rozliczonego... czytaj więcej

 • POLSKA

  Polska historia po żydowsku.

  Duda otrzymał rolę polskojęzycznego narratora nowej wersji historii. Analizując treść tego, co powiedział, być może, już niedługo, okaże się, że Żydzi byli w Polsce przed Polakami, a „Polin” powstało przed państwem polskim. czytaj więcej

 • MEDIA

  Media społecznościowe i informacja trucizną dla demokracji?

  Potrzebne nam jest pilnie nowe prawo odnoszące się do różnych form manipulacji medialnych i fake newsów, które pozwalałoby skutecznie walczyć z kłamstwami na temat Polski, jakie są rozpowszechniane w mediach. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej