Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
750 postów 24714 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Do Pani Kornhauser

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dramatyczny list pani Weroniki Książek do żony prezydenta A.Dudy. Kim Weronika Książek jest .....poszukajcie w necie. Sporo tego. Ciekawe co by na taki list odpowiedziała Miss Mokrego podkoszulka żona prezydenta bez BULU

 Pani Agato, a może trzeba się było wreszcie odezwać?

 

          

 

 

Jest Pani nieobecną pierwszą damą.


Milczy Pani, kiedy łamane są prawa kobiet, kiedy centymetr po centymetrze odbiera się nam naszą wolność i wtłacza w konserwatywne ramki. Nie reaguje Pani, kiedy partia rządząca obraża Pani męża, traktując go jak prywatnego notariusza.Nie odezwała się Pani nawet, kiedy pod Waszymi oknami stała grupa osiłków z transparentami (tych samych, którzy jeszcze kilka tygodni temu przybijali piątki z admiratorami Adolfa Hitlera od wafelków, którzy różnią się od reszty tylko tym, że mieli pecha, bo zostali przyłapani), krzycząc „Duda-Juda, zdejmij jarmułkę” i „Dość wesela, wypierdalać do Izraela!”. Czy rozumie Pani, że właśnie kazano Pani spakować manatki? Że oni krzyczeli do Pani rodziny, do Pani bliskich, do ludzi, którzy Panią wychowali?

Czy już Pani wie, co mogły czuć żydowskie kobiety na Podlasiu, kiedy wybijano w ich domach szyby? Kiedy w szabas na wsi podrzucano im do izb węże? Kiedy w nocy zatruwano w ich studniach wodę? Kiedy najpierw zaczepiano je na ulicy albo na drodze, później bito albo gwałcono, a potem już zupełnie bezkarnie zabijano?

Oni wszyscy krzyczeli mniej więcej o tym, że to samo chętnie zrobiliby z Panią albo z Pani córką, kiedy tylko dostaną lepszy glejt na przemoc. A Wy daliście im do ręki jeszcze więcej broni, by mogli zacząć Was nią okładać.

Żydowskie kobiety, zamordowane w Bzurach: Gutka, Rywka, Sonia. Może żyłyby, gdyby nazywały się Anna, Elżbieta, Teresa. Było ich ponad dwadzieścia, młodszych i starszych – od dziewczynek w wieku komunijnym po trzydziestoparoletnie.Były pozbawione ochrony swoich mężczyzn, którzy albo już nie żyli, albo wywieziono ich w siną dal. Najpierw trzymano je w piwnicy sołtysa, potem zawieziono na pole i zakatowano. Przedtem wykopano dół i kazano im rozbierać się do majtek.

Bili je pałkami okutymi żelazem. IPN umorzył śledztwo. Polska dowiedziała się o tym w 2016 roku, dzięki determinacji jednego człowieka. Takim ludziom, Pani Agato, właśnie chcecie zamknąć usta. Ale to jest bliżej niż myślicie, to jest na Facebooku, wylewa się z Twittera, triumfuje na koszulce Międlara: „Nie płakałem po Jedwabnem”. Ani antysemickie zbrodnie z dwudziestolecia, ani marzec ‘68 nie potrzebowały wojny. Przemoc nie musi być oficjalnie obleczona w narodowe barwy, by być straszna.

Co czuły dziewczyny z Bzur, jaki niewyobrażalny strach, kiedy kazano im się obnażyć i wystawić na ciosy? Czy myśli Pani, że ludzie skandujący pod Waszymi oknami mieliby skrupuły, by nie ograbić, nie wypędzić i nie skrzywdzić Pani najbliższych? A może już teraz w Krakowie szczelniej zasłaniacie okna? Niechże Pani stanie choćby w swojej własnej obronie! Bo właśnie budują Wam kolejny stos, a Wy znowu odwracacie oczy.Autorka listu: Weronika Książek

//strajk.eu/do-pani-kornhauser/

https://pl.sputniknews.com/authors/weronika_ksiazek/

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Słabo to widzę , chcesz powiedzieć że ktoś znowu wpłynie na Polskę ?. Pierwsza " Dama " ? . Ave . 5*
 • @Repsol 22:13:02
  Albo będzie rozwód 8-))))

  https://s1.kozaczek.pl/2017/02/14/wcpktkqturbxy9knjlmnmu3zmy4ztljzwjimzm4zguwn2mwzwmxnzdloc5qcgvnk5udam0bkm0dgc0b-jmfzqmuzqg8lqfzmi9wdwxzy21zl01eqv8vmtqwyjfjzmu3zjbhyzuyzwrjmdewzdcwotc4ztg0ymuucg5namia.jpeg
 • @?
  // Nie odezwała się Pani nawet, kiedy pod Waszymi oknami stała grupa osiłków z transparentami (tych samych, którzy jeszcze kilka tygodni temu przybijali piątki z admiratorami Adolfa Hitlera od wafelków, którzy różnią się od reszty tylko tym, że mieli pecha, bo zostali przyłapani), krzycząc „Duda-Juda, zdejmij jarmułkę” i „Dość wesela, wypierdalać do Izraela!”. //

  CZY TA PANI PISZE O TYM "INCYDENCIE"?

  Czy "naziści z TVN-u" byli ukraińskimi banderowcami?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142154,czy-nazisci-z-tvn-u-byli-ukrainskimi-banderowcami

  CZY BARDZIEJ O TYCH?

  W 1939 r. Łódź, była drugim co do wielkości miastem w Polsce, i po Warszawie, drugim co do wielkości centrum żydowskim w całej Europie. Społeczność żydowska liczyła tam ponad 200 000 osób, co stanowiło około jednej trzeciej całkowitej populacji miasta. Naziści od początku okupacji stosowali drastyczne metody, aby zrealizować plan, najpierw rabunku, a następnie eksterminacji miejscowej ludności żydowskiej.

  W dniu 11 września [1939 r.], w Dzień Niepodległości Polski, niemieccy naziści skierowali wyłapanych na ulicach miasta Żydów, i pod groźbą kary za nieposłuszeństwo zmusili ich do zburzenia wspaniałego pomnika bohatera narodowego Polski Tadeusza Kościuszki.Na miejsce przywieziono grupy Polaków, aby oglądali Żydów wykonujących tę pracę.

  Nazajutrz, kilka synagog zostało w tajemniczy sposób podpalonych, a nazistowscy dziennikarze stwierdzili, że podpaleń dokonali oburzeni Polacy w odwecie za profanację pamięci ich bohatera. / W dniach 13 i 14 listopada spalono jeszcze więcej synagog, w tym największych, na ulicy Kościuszki i Wolborskiej w Łodzi. Łącznie podpalonych zostało około dziesięciu żydowskich synagog. W dniu 16 listopada 1939 r. Lokalna nazistowska gazeta "Littzmannstadter Zeitung" ponownie przypisała podpalenia świątyń Polakom. / patrz strona 69 książki /

  / Strona 100 / Po założeniu [w Polsce] żydowskich gett hitlerowcy rozpoczęli systematyczne plądrowanie żydowskich nieruchomości we wszystkie miastach, miasteczkach i wioskach Wschodniej Galicji, konfiskując wszystko, od towarów i biżuterii, poprzez meble i ubrania, zabierając mienie które nie zostało wcześniej zabrane.

  Na początku 1942 r., w celu dokonywania pogromów ludności żydowskiej, Niemcy założyli specjalne "oddziały eksterminacyjne", składające się z niemieckich jednostek, oraz Ukraińców.Pierwszy pogrom odbył się we Lwowie i trwał 3 dni.Został przeprowadzony przez "pogrom-gangi" dowodzone przez lokalnego szefa Gestapo, który zaowocował tysiącami wymordowanych Żydów oraz zniszczeniem żydowskich domów.

  "Oddziały eksterminacyjne" nie podlegała jurysdykcji miejscowych sił okupacyjnych.Funkcjonowały pod nadzorem gestapo, który z kolei było bezpośrednio odpowiedzialne przed administracją berlińskiej "Sonder Diest" [służby specjalne].Szef gestapo zarządzał "naloty" na obszary, gdzie podczas krwawych pogromów dokonywał na Żydach. eksterminacji
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142354,fragmenty-o-holokauscie-the-black-book-of-polish-jewry-1943

  OSOBIŚIE BARDZIEJ JESTEM ZWOLENNIKIEM FAKTÓW, ... A NIE HISTERII : /
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 22:22:20
  Ave . :)))
 • Autorka listu - Weronika Książek
  https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p370x247/27539968_143256373151221_7737867930239264603_n.jpg?oh=de4532a21e7852c490a6c074dfa6a79b&oe=5B200FC5  redaktor działu krajowego w: Dziennik Trybuna
  dziennikarz, reporter w: STRAJK.eu
  Poprzednie stanowisko: dziennikarz, reporter; w: Tygodnik NIE
  Studiowała „stylista-wizażysta” na: Instytut Kształcenia kosmetycznego Beauty Lux Warszawa
  Uczyła się w Sveučilište u Zagrebu
  Studiowała „Filologia polska” na: Uniwersytet Warszawski
  Uczęszczała do: XIII LO im. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
  Mieszka w: Słuzewiec, Warszawa, Poland
  Zarządza stronami STRAJK.eu i The Kotełs

  i jej amulet :

  "Tak" dla prawa do krytyki Izraela, "nie" dla antysemityzmu

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=142062829937242&set=p.142062829937242&type=3


  https://www.facebook.com/weronika.ksiazek.cichocka
 • Apel do żydo-chazarów ! Macie swój piękny IZRAEL to na co czekacie ?
  Apeluje do wszystkich żydów chazarów w Polsce i Europie !

  Izrael czeka na was Izrael to wasze miejsce na ziemi ! nie męczcie siebie i nie męczcie nas ! będziecie wśród swoich pozbędziecie się strachu że was znowu zaczną w Polsce i Europie mordować ! no co żydzi wyjedziecie ???

  Bracia Słowianie ! na 100 % te żydowskie pasożyty NIE wyjadą z Polski ! bo na kim by pasożytowali ? w Izraelu żyd żydem pogania i tam w Izraelu by żyć trzeba ciężko pracować , a przecież istotą żyda jest pasożytniczy żywot i on bez ofiary nie może istnieć więc do Izraela żydzi nie wyjadą !!!!
  [ już jedne żyd pederasta gwiazda TVN niejaki Pieróg ogłosił ze przenosi się do Izraela i co ? szybciutko żyd wrócił do Polski ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  nazista który systematycznie mordował żydów antysemita i Ksenofob !
 • @ele 08:38:52
  Ci ludzie to prawdziwy rak toczący Polskę od wieków, spadkobiercy targowiczan, nienawidzący Kościoła i Polaków, szczęśliwi gdyby Polska nie istniała a przynajmniej nie ta tradycyjna, katolicka, konserwatywna, dumna z narodowej historii. Najlepiej podległa innemu mocarstwu. Dość!
 • @Husky 08:45:31- spadkobiercy targowiczan powiadasz?
  Dlaczego Kościół poparł targowicę i rozbiory?

  http://sciaga.pl/tekst/81620-82-konstytucja_3_maja_targowica_wieszanie_biskupow_zdrajcow_i_insurekcja
 • @Husky 08:45:31
  Dawniej, a było to dawno mówiło się o żydach jako o "ludziach o duszy pokrętnej". Ostrzeżenie aby goj nie robił z nimi interesów, bo nigdy na tym dobrze nie wyjdzie było mądrością ludu. Dla nich lichwa, sutenerstwo, oszustwo, mordy, wyszynk alkoholu i donosicielstwo były chlebem powszednim. Teraz , bardziej naukowo, mówi się, że "kierują się talmudyczną moralnością sytuacyjną".

  Lepiej jednak aby stąd spierdalali. Humanizm zostawmy na potem. Nie pasujemy do siebie.
 • @nikander 09:13:47
  //Lepiej jednak aby stąd spierdalali//


  Dokładnie tak.To jedyne wyjście.

  Weronika Książek, żyje w świecie fantazji, czy to wyrzuty sumienia za osobistych dziadków?
  Styl tej "dziennikarki" przypomina jako żywo wypowiedzi Grossa. Bardzo dobrze robi pierwsza dama że nie dolewa oliwy do i tak już zbyt dużego ognia.
 • @Husky 09:19:18
  Mówiąc szczerze, to nie zazdroszczę jej sytuacji w jakiej się znajduje.
 • @nikander 09:53:30
  Książek chce zagonić prezydentową Dudę do synagogi... stąd jej "zatroskany" apel.
  A niech ta i Książek uszanuje decyzję Dudy,i niech wie , że jako żona urzędnika nie jest ważną osobą w państwie.
  Razem z prezydentem... najważniejszymi osobami w każdym państwie są OBYWATELE !!!
 • @Husky 09:19:18
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/braz.jpg

  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/dr.jpg

  Został bohaterem zwolenników opozycji w walce z PiS.(pewnie i niebieskiego i jego akolitów) Dziesiątki tysięcy udostępnień, miliony lajków… Tymczasem okazuje się, że to aktor porno [FOTO]


  https://niezlomni.com/zostal-bohaterem-zwolennikow-opozycji-walce-pis-dziesiatki-tysiecy-udostepnien-miliony-lajkow-tymczasem-okazuje-sie-ze-aktor-porno-foto/


  Ps..Zesrałem się ze śmiechu, Łysy z Brazzers czyli Johnny Sins generałem USA. Jednak lewactwo to skończeni kretyni i półgłówki do kwadratu.
 • @Husky oto ten "ałtorytet" lewactwa, kodu, etc...!
  https://pl.xhamster.com/search?q=%C5%81ysy+z+Brazzers+czyli+Johnny+Sins
 • @kula Lis 67 11:23:47
  //Został bohaterem zwolenników opozycji w walce z PiS.(pewnie i niebieskiego i jego akolitów) Dziesiątki tysięcy udostępnień, miliony lajków… Tymczasem okazuje się, że to aktor porno //


  A tu inny bohater

  https://pbs.twimg.com/media/DVSdG5zXUAES2Wo.jpg

  Teraz tylko czekać, aż jakiś diduszko założy opaskę z Gwiazdą Dawida, walnie ryjem o chodnik i będzie udawał zabitego przez polskich nazistów.

  Zawsze na pierwszej linii, czyli „Pieniądze Sorosa wy*ebmy do kosza”
  Marsz Obrońców Konstytucji,
  Demokracji, Puszczy, Imigrantów, Izraela,
  Marsz W Obronie Marszów,
  Marsz Parasoli,
  Marsz Wibratorów,
  Marsz Parasoli i Wibratorów W Jednym,


  Marsz Żeby W Końcu Dostać W Ryja...
 • @kula Lis 67 12:20:48
  Pilne!
  Reporter Superwizjera przeniknął w szeregi neokomunistów z Podlasia. Przebywał z nimi w lesie 2 miesiące, żywiąc się samogonem i skórzanymi okładkami Dzieł Lenina.
  Powstał unikalny materiał pokazujący, jak neokomuniści świętują urodziny Dzierżyńskiego.

  https://pbs.twimg.com/media/DVgcf5cW0AAu3Qb.jpg
 • @kula Lis 67 12:20:48
  Smacznego 8-))))

  Po ile s(z)malec u Róży?

  https://pbs.twimg.com/media/DVc4XklWAAAx5Z9.jpg
 • @kula Lis 67 11:23:47
  Tłusty Czwartek

  https://pbs.twimg.com/media/DVdnjSSXcAAxy8b.jpg
 • @kula Lis 67 11:23:47
  niech mnie odwoła ????
  A i do sądu też może podać

  https://pbs.twimg.com/media/DVcr0M2W0AIKMrS.jpg
 • @
  W zasadzie to podręczyłbym jakąś Żydówkę na Podlasiu! A co, póki mogę.
  Ale gdzie taką teraz na wsi znaleźć; wszystko na salonach.
  No i skąd węża teraz wziąć i to jeszcze w sobotę.
 • @
  W Polsce mamy chyba ostatnie podrygi tych, których Polska uwiera, którzy Polski nie chcą, którzy jej nie cierpią.
  Oglądam tę przedśmiertną szamotaninę z pewnym zainteresowaniem.

  https://pbs.twimg.com/media/DVhldy2X4AUDdbR.jpg
 • Kolejna ustawka...
  Ostatnio w Polsce mamy do czynienia z samymi ustawkami.
  Niedawno była ustawka z ustawą (o IPN-ie), a tu kolejna.
  Ciekawe co dalej?
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:17:57
  Z tym wężem to jest problem
  Spory 8-)))
 • @nikander 09:13:47
  Dokładnie tego zdania zrobili się moi sąsiedzi, 20 i 35 lat.
  Żydki same pracują na antysemityzm. Oby okazało się, że naród Polski jest "nierychliwy ale sprawiedliwy".

  W sumie jak byłem młody, na topie były dowcipy o żydkach, może czas przypomnieć sobie i powtarzać młodym?
  że "wagonu piasku nie rozładujesz widłami" :)
 • @Jan Paweł 17:26:01
  A w kolejce kolejne ustawy do "ustawki".
  Lada moment będzie ta o repolonizacji mediów.
  Oj będzie wycie.
  pzdr.
 • @Husky 09:19:18
  "Weronika Książek, żyje w świecie fantazji..."/Husky/

  Proszę tak nie myśleć. Mamy tu do czynienia z cwanym planem zrobienia kariery "dziennikarskiej" na awanturze z żydami. Weronika celowo zwraca na siebie uwagę swoim ostentacyjnie bezczelnym listem. Przecież nie chodzi tu o prawdę, a jedynie o wyróżnienie się w tłumie innych medialnych służalców zajmujących się zawodowo "obszczekiwaniem".

  Kurs „stylista-wizażysta” odegrał tu ważniejszą rolę niż studia na filologii polskiej. "Specjalistka od makijaży" zabrała się za dorabianie Polsce prymitywnej antysemickiej gęby.

  Z antypolonizmem zagranicznym można jakoś sobie poradzić, myślę jednak, że najwięksi wrogowie polskości znajdują się w jej granicach i niszczą kraj od środka.
 • @laurentp 18:05:42
  Proponuję Żydom założyć flagi Izraela na plecy i zrobić marsz żywych w Paryżu.
  Szybko przeobrazi się w marsz martwych.
  Muzułmanie szybko im pokażą co to jest prawdziwy antysemityzm.
  Qrwa co za hipokryzja, nas pouczają a tam Żyd w jarmułce 100 metrów by nie przeszedł bez obelgi
 • @AgnieszkaS 19:29:00
  No faktycznie "dziennikarka" od Urbana ma wiele do powiedzenia
  Staniała odwaga, zdrożał rozum.
  To tak jest , gdy "autorytet" komunistyczna dziennikarka od make upu bierze się za politykę.
  Wydaliła pierda z gardzieli i myśli, ze mądra.
  Nic nie napisała co czuły polskie dziewczynki i polskie kobiety jak żydzi sprzedawali ich mężów na NKWD i sporządzali listy Polaków do wywózki na Syberię. Ten bełkotliwy tekst tylko potwierdza intelektualne dno autorki
  pzdr.
 • @laurentp 18:05:42
  TOILET VISION NETWORK 24

  Trzech sprawiedliwych wśród narodu antysemitów

  https://pbs.twimg.com/media/DVh8oGvX0AAwMxq.jpg
 • @Husky 19:29:35
  Cejrowski o kłamliwych słowach Cimoszewicza o udziale Polaków w Holokauście: Powiedział "my" i to by się zgadzało, bo jego ojciec to ruski trep, i w sumie to by się zgadzało, bo to są ludzie odpowiedzialni za różne brzydkie złe rzeczy. Gorzej, że za granicą są postrzegani jako normalni Polacy mówił gość „Minęła 20” Wojciech Cejrowski, odnosząc się do kłamliwych słów m.in. Włodzimierza Cimoszewicza, który przekonywał, że Polacy brali udział w Holokauście.

  https://wpolityce.pl/polityka/380645-cejrowski-o-klamliwych-slowach-cimoszewicza-o-udziale-polakow-w-holokauscie-powiedzial-my-i-to-by-sie-zgadzalo-wideo

  Ps.Marian Cimoszewicz NKWD-zista, członek batalionu "śmierć", prowadzał Wołodię na Powązki. Czego tam szukał, humor sobie poprawiał? Kiszczak nie chciał synalka u siebie, zrobił z niego kapusia.
  Sądzę, że powinien opowiedzieć najpierw o wyczynach swego tatusia. Podobno ściany pomieszczenia, w którym "prostował" ludzi zbroczone były krwią. Niech od tego zacznie! Gdybyśmy żyli w prawej i silnej Polsce, to takie żydokomunistyczne męty-mendy jak Cimoszka (skurwysyn krasnoarmiejca, szefa IW), ich POmioty i POcioty, mogłyby co najwyżej huśtać jaja żubrom w Białowieży. A może by tak dla potwierdzenia opinii tej czerwonej gnidy zbudować dla niego jakiś taki kameralny gułago-łagerek w Puszczy Białowieskiej? Jako kapo można by płk Mazgułę i tego damskiego boksera z obstawy Gajowego Brąka zatrudnić!
 • @kula Lis 67 07:59:16
  Lis i jego zyd

  https://pbs.twimg.com/media/DVhniXmXUAAloyH.jpg

  Twoi krewni skurwysynu, byli bandytami sprzedającymi Polaków i Niemcom i sowietom
 • @Husky 09:45:03
  N. powstawała w kontrze do PO. Niby nie akceptowała polityki Tuska i Kopacz. Teraz mówi Schetyna, że wyborcy oczekują jedności?. Normalnie wyjdzie z tego "GŁUPI I GŁUPSZY". Nowośmieszna Platforma UBywatelska z Grzesiem Dyndałą staje się centrum antypolonizmu czyli nowoczesną totalną targowicą. Toć to prostytucja polityczna w czystej postaci za nie polskie pieniądze. A kto wybiera zdegenerowaną, złodziejską, postkomunistyczną mafię przestępczą? A kto wybiera Targowicę, antypolską, zdradziecką bandę? No czekamy, wpisujcie się degeneraci PO/N. "Popatrz matko, popatrz ojcze! Oto idą dwaj folksdojcze. Co za hańba, co za wstyd! Jeden Polak, drugi żyd." - cytat: s.p. mecenas Stanisław Szczuka.
 • @Husky 09:45:03
  W związku z obecnie mającymi miejsce nieustającymi żydowskimi atakami na Polskie Państwo i Polskie Ambasady żądamy od Rządu "Dobrej zmiany" zajęcia oficjalnego stanowiska zgodnego z Polską racją stanu w tej sprawie! Żądamy oficjalnego opublikowania na stronach rządowych listy nazwisk obywateli Izraela którzy w ciągu minimum ostatnich 10-ciu lat TAK! otrzymali obywatelstwo Państwa Polskiego, lista nazwisk i POWODU dla którego obywatelstwo Polskie zostało przyznane. Dodatkowo opublikowania pełnej listy nazwisk obywateli Izraela pobierających jakiekolwiek świadczenia fundowane przez Polskiego podatnika! Pełna lista, nazwiska, obecny adres zamieszkania, kwota świadczeń i POWÓD dla którego świadczenie zostało przyznane i jest wypłacane! Naród Polski ma PRAWO do tej skrzętnie i wstydliwie ukrywanej wiedzy! NIC O NAS BEZ NAS!
 • Książek łże jak bura suka
  Niemcy nie wywozili żydowskich mężczyzn, lecz wszystkich Żydów, łącznie z kobietami i dziećmi. Książek o tym nie wie, bo nie ma ona pojęcia o historii II wojny światowej.
 • @jazmig 21:19:30
  //Książek łże jak bura suka//
  i nie tylko ona

  DominikaWielowieyska‏
  @DWielowieyska


  Moją irytację budzi teza, że Polacy to naród bohaterów, ratujących Żydów. Prawda jest inna - ani biała, ani czarna. Polaków, którzy heroicznie pomagali Żydom, było bardzo niewielu. Niewielu Polaków kolaborowało z Niemcami i Żydów ścigało. Zdecydowana większość nie robiła nic.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • BEZPRAWIE

  586 dni wojny z narodem

  37 lat... Stan wojenny w Polsce to nie tylko ponad 10 tys. internowanych, godzina policyjna czy inne mniej lub bardziej dotkliwie represje. To także kolejne śmiertelne ofiary komunistycznego reżimu w Polsce. Wciąż nie rozliczonego... czytaj więcej

 • POLSKA

  Polska historia po żydowsku.

  Duda otrzymał rolę polskojęzycznego narratora nowej wersji historii. Analizując treść tego, co powiedział, być może, już niedługo, okaże się, że Żydzi byli w Polsce przed Polakami, a „Polin” powstało przed państwem polskim. czytaj więcej

 • MEDIA

  Media społecznościowe i informacja trucizną dla demokracji?

  Potrzebne nam jest pilnie nowe prawo odnoszące się do różnych form manipulacji medialnych i fake newsów, które pozwalałoby skutecznie walczyć z kłamstwami na temat Polski, jakie są rozpowszechniane w mediach. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej