Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
755 postów 24862 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Panią Merkel uprasza się o nie psucie Żydom geszeftu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziwne ? Kanclerz Merkel potwierdza prawdę historyczną o Holocauście ,że to Niemcy dokonali zbrodni na Żydach - natomiast ci z PO i totalnej twierdzą ,że Polacy brali udział w Holocauście

 Merkel o Holokauście:

Każdy rząd Niemiec będzie ją na siebie brał
Kanclerz Niemiec Angela Merkel w opublikowanym dziś nagraniu odniosła się do dyskusji wokół ustawy o IPN.Niemcy ponoszą odpowiedzialność za Holokaust i tylko ta świadomość może być podstawą dobrych relacji z Polską         

 

 

Mięknie rura Izraelowi . Dzieki ustawie prawda wychodzi na słońce a Merkel zgadza sie z tym by o niej rozmawiać.

To ważna chwila dla Polski. Szacunek za taką wypowiedź

I nie będzie sie mieszać w sprawie ustawy . Czy Izrael to słyszy? Czy dalej będzie sie wpierda...lac w nasze ustawy !!!!!

No proszę, gdyby dalej rządziły czerwone PO-wskie pajace, to dalej jako przyjaciele dzielilibyśmy się odpowiedzialnością za zbrodnie. A tu taka "sensacja". Drogą Pani Merkel, trzeba było na swoich namiestników wyznaczyć kolaborantów z mniej lepkimi łapkami, dalej by rządzili i dbali o interesy pani kraju.Warto żeby Żydzi tu w Polsce poczytali jej wypowiedzi i odczepili się od Polski...

Obóz Auschwitz-Birkenau powinien być zakwalifikowany przez UNESCO jako niemieckie dziedzictwo kulturowe.

 

A co na to Święcicki,a co na to Tusk,Cimoszewicz,Schetyna i cała totalna Polakożercza zydo -komuna ?

               

Co na to 88 "polskich" "intelektualistów" ???

Nosz   q. . wa
Gazeta,pl i jak napisać o tym żeby nie napisać o tym

            

 

Takiego stężenie propagandy i anty-Polskości w jednym miejscu nie widziałem

Konstanty Gebert (żyd) u Lisa:

,,Miałem w rodzinie krewnych,którzy z własnej woli wrócili do getta, uznawszy,że w getcie jest bezpieczniej,bo przynajmniej nie ma tam Polaków."


             

 

 

Dwie kanale zawsze się rozumieją.Widzę jak to dziennikarskie dno Lis ,spija słowa z załganej gęby tej osobliwości.Słomiany Mojżesz - etatowy opluwacz Polski! Czy ten żyd Gebert nadal wierzy że Niemcy wywozili jego braci z getta ,aby im oszczędzić zagrożenia i krzywd od działań wojennych ? Pewnie jak jechali pociągami przez miasteczka to pytali jak daleko jeszcze do wypoczynkowej kolonii Treblinki.Tylko jak mu sie kuźwa udało przeżyć wśród tych ludożerców z nad Wisły.Dwie kłamliwe kanalie. Myślę , że Boska kara za te łgarstwa " was " nie minie.

Zydowska prawda i żydowska mentalność!

Lemingi z PO i totalnej opozycji to stado bezrefleksyjne. Nie potrzebują argumentów, nie potrzebują faktów, nie chcą porównywać opinii i punktów widzenia, wystarcza im, że poruszają się w tym samym kierunku, co reszta stada. Taki TUSK  to nie ma nawet odbicia w lustrze.Palant.

 

Czy Izrael przeprosił za wtargnięcie starców na teren polskiej ambasady?

Jakby to się stało w Polsce za rządów PO to Tusk ,Kopacz, Sikorski i inni w ramach przeprosin dla Żydów na kolanach by z Warszawy do Jerozolimy poszli

 

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń i kolejne pomysły Syjonistów.

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Czekam na dalszy rozwój wydarzeń i kolejne pomysły Syjonistów."

  Odpalą projekt "Samson"?

  Ale oby nie.
  Zastanawia mnie ta wypowiedź Merkel, a raczej to kto wydał jej takie instrukcje...
  Kiedyś Grzegorz Braun wspomniał o tym czym mogła być cała ta pi...a reformacja i wyszło mu, że to turecka black-op rozsadzenia chrześcijańskiej Europy od środka. Pośrednikami byli...Żydzi. Ponieważ Merkel jest córką protestanckiego pastora, to cała sprawa z "harcliź wilkomen" z perspektywy dziejów staje się jasna. Ale czy to mówi coś o jej mocodawcach? Nie wiem....

  Oczywiście 5*

  Serdecznie pozdrawiam.
 • @ Autor
  "Panią Merkel uprasza się o nie psucie Żydom geszeftu!"

  A dlaczego?
  A niech bruździ!!!!
  Mośkom udało się zbałamucić jankesów, ale ze szkopami chyba tak łatwo się nie uporają...
  No chyba, że zatrudnią jankesów do jakiegoś "demokratycznego bombardowania" czy cuś....;-)
 • @Jasiek 19:59:57
  Słyszales o Ukraińskiej studentce mieszkającej w Polsce,która założyła na fb grupę "polski rasizm",ponieważ kierowca autobusu mówił do niej ......w języku polskim?
  Chciałbym poinformować,że znalazła sobie odpowiednie towarzystwo, patrz czwarta od prawej.

  https://pbs.twimg.com/media/DVsf8aWW0AIUtJ8.jpg
 • "Taki TUSK to nie ma odbicia w lustrze."
  Po zachodzie słońca trzeba się imać za krzyże i święconą wodę.

  Zdecydowanie 5*


  Pozdrawiam!
 • @
  ŻYDZIE (i ŻYDÓWKO) !!!!!!!
  Oto Warszawa w roku 1945!
  Którą kamienicę sobie życzysz?! Pokaż wyraźnie! Możesz?
  Jesteś w stanie nam ją pokazać?

  https://pbs.twimg.com/media/DVsV1V3WAAAxyCV.jpg
 • TVN ukarany przez Sąd Najwyższy za wyreżyserowanie dokumentu!
  A pamiętacie reportaż TVN, w którym pokazano dom opieki, gdzie starsi ludzie byli przykuwani do kaloryfera i leżeli na podłodze? Właśnie Sąd Najwyższy uznał, że materiał był wyreżyserowany. TVN będzie musiał przeprosić właścicielkę domu opieki.

  To nie pierwszy raz, kiedy kłamie TVN,miał powstać reportaż o pijących Policjantach na Światowych Dniach Młodzieży
  Ile jeszcze takich było ?
 • @AgnieszkaS 20:40:50
  Dziekuje i oczekuje na ocene 8-))))
 • @Husky 20:56:00
  Dziekuje i oczekuje na ocene 8-))))

  Nareszcie mi się udało.
 • @AgnieszkaS 21:09:30
  8-)))))))
  pzdr.
 • @Husky 20:45:09
  W nawiązaniu do zdjęcia zrównanej z ziemią Warszawy.

  Polska młodzież, w tym mój śp. wujek, odbudowywała te kamienice w czynie społecznym. A oni teraz żądają kamienic.
 • @AgnieszkaS 21:14:13
  Mam i ja bardzo dużą rodzinę w Wa-wie (Praga Pół.)
  Też własnymi rękoma odbudowywali własne domy.
 • @Husky 20:56:00
  Dobry wieczór .... co za przemiana ..z Niemcami się bratasz .

  No ale u ciebie dzień bez platfusów i Zawiszy , dniem straconym .

  Tak ... ,,A co na to Święcicki,a co na to Tusk,Cimoszewicz,Schetyna i cała totalna Polakożercza zydo -komuna ? .

  Dobrze , a co na to Husky ...,, W Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera. Ustawa nie zmienia historii. Nie można jednak piętnować narodu za działania jednostek, a nawet grup osób, które zabijały lub wydawały Żydów – mówi szef MSZ Jacek Czaputowicz.,,

  ,, Profesor Tomasz Gross jest naukowcem i mimo że nie zgadzam się z tezami jego prac, to ustawa go nie dotyczy. Jest swoboda prowadzenia badań naukowych i prof. Gross ma prawo do swoich poglądów. On nie używa określenia „polskie obozy śmierci”. .,,

  Z jednym się chyba zgodzimy , swoboda prowadzenia badań naukowych a prawo do swoich poglądów to dwie różne rzeczy . Tylko mi nie mów że tego nie rozumiesz .
 • @AgnieszkaS 21:14:13
  Tego nikt się nie spodziewał. Bardzo mocna wypowiedź żydowskiego posła do Knesetu w niemieckich mediach. To będzie prawdziwy wstrząs. Tak ostre słowa jeszcze nie padły.

  Teraz dopiero sytuacja na linii Polska-Izrael się zaogni. Izraelski polityk zdecydował się zdradzić całą prawdę na temat rządu swojego kraju.

  Poseł do Knesetu uderza w Izrael


  Uri Awneri stwierdził, że Izrael prowadzi kłamliwą politykę edukacyjno-historyczną. Żydowski poseł na łamach „Neues Deutschalnd” napisał bowiem, że w Izraelu naucza się, iż Polska brała ramię w ramię z Niemcami współudział w Holokauście. W związku z powyższym obywatele Izraela są przekonani, że to Polacy obsługiwali piece krematoryjne w Auschwitz.

  Awneri na łamach niemieckiego pisma komentuje spór dyplomatyczny Polski z Izraelem wokół noweli ustawy o IPN.

  – Polski parlament zdecydował, że każdy, kto mówi o „polskich obozach zagłady” może trafić na trzy lata do więzienia. Prawidłowe określenie to „nazistowskie obozy zagłady w Polsce”. To słuszne. A jednak w Izraelu wybuchło prawdziwe oburzenie. Jak to? Polacy zaprzeczają Holokaustowi? Twierdzą, że nie pomagali nazistom w prześladowaniu i mordowaniu Żydów? To oczywiście fałsz. Polacy nigdy nie porozumieli się z nazistami, nawet tak, jak inne państwa europejskie – napisał izraelski polityk.

  Poseł do Knesetu przypomina następnie, że Polacy też byli ofiarami hitlerowskich Niemiec.

  – Owszem, istnieli polscy kolaboranci – tak samo, jak we wszystkich innych krajach. Przecież są także palestyńscy kolaboranci na terenach zajmowanych dziś przez Izrael, Jednak celem Hitlera było nie tylko wymordowanie wszystkich Żydów – dokładnie to samo chciał zrobić ze Słowianami – napisał.

  Polska najbardziej tolerancyjna w Europie

  Awneri przypomina także powód, dla którego tak wielu Żydów żyło w Polsce. Polityk zaznacza, iż nasz kraj był jednym z najbardziej tolerancyjnych w Europie.

  – W Izraelu nikt nie zadaje sobie pytania, dlaczego w Polsce żyły miliony Żydów. Bo kraj ten był wcześniej najbardziej otwartym, najbardziej tolerancyjnym w Europie. Takie fakty nie są u nas znane. Izraelczyków uczy się natomiast, że Holokaust był wspólnym niemiecko-polskim przedsięwzięciem, a piece w Auschwitz obsługiwali Polacy – napisał na łamach Neues Detschland izraelski poseł.

  Są to bardzo ważne słowa, wskazują bowiem na to, że wielu Żydów ma już dość kłamliwej polityki historycznej Izraela. Miejmy nadzieję, że w światowej debacie publicznej zacznie pojawiać się więcej takich postaci jak Urwi Awneri, którzy chcą głosić prawdę na temat Holocaustu.

  Źródło: fronda.pl
 • @fabi 21:21:46
  //No ale u ciebie dzień bez platfusów i Zawiszy , dniem straconym .//

  Ile drinków wypiłeś 8-))))
  Znajdź we wpisie lub komentarzach....... coś o @Zawiszy
  Tak tęsknisz za nim, bo ja niestety nie
  pzdr.
 • @fabi 21:21:46
  // Profesor Tomasz Gross jest naukowcem//
  a historykiem tez ???
 • @Husky 21:32:14
  Bez nerwów , nie czepiam się ..staram się tylko logicznie to wszystko ująć .

  No tak , dzień się nie skończył .. myślę że Zawisza się pojawi , On cię też lubi .

  // Profesor Tomasz Gross jest naukowcem//
  a historykiem tez ???

  Nie wiem .. ale PIS-owski minister chyba wie , bo to jego słowa .
  On naprawdę mówi ciekawie .. ,,że temat reparacji „nie istnieje w stosunkach pomiędzy naszymi (polskim i niemieckim-red.) rządami”.

  To jakaś nowa taktyka , małpowanie L. Wałęsy -- jestem za a nawet przeciw .
 • @fabi 21:44:33
  //Bez nerwów , nie czepiam się ..staram się tylko logicznie to wszystko ująć//


  Łatwiej znaleźć dwie identyczne skarpetki po wyjęciu z pralki, niż dwóch patriotów z Platformy .

  Żydzi swoim działaniem otworzyli Puszkę Pandory. Zaatakowali kraj, który ma pełną wiedzę o ich działaniach podczas wojny i po wojnie. Mit żydowskich ofiar się skończy.
  Pewna epoka minie. I PO minie
  pzdr.
 • @Husky 21:58:02
  No dobrze .. z tą puszką są również niejasności .

  ,, Waszczykowski: MSZ ostrzegał, że Izrael nie akceptuje ustawy o IPN

  Nieco inną wersję przedstawiła w TVN24 Beata Szydło. – Nigdy nie było takich obiekcji, które by spowodowały, że byłaby konieczność zmiany tej ustawy w takim głębszym zakresie. Gdyby takie obiekcje się pojawiły, to na pewno byłyby również rozmowy na temat zmiany zapisów – tłumaczyła była premier. ,,

  Cy aby na pewno Żydzi swoim działaniem otworzyli Puszkę Pandory .

  Dowody mówią ze to puszką otwarł PIS .. a dlaczego .. ?
 • @Husky 21:22:50
  Wypowiedź Uri Awneri na temat kłamliwej polityki Izraela na pewno zostanie przyjęta przez Izraelczyków jako wroga ich narodowi i z całą pewnością odrzucona. Ja mogę usprawiedliwić ludzi młodszego pokolenia, ponieważ taką otrzymali edukację, ale nie mam wytłumaczenia dla tych, którzy przeżyli Holocaust i poszli protestować pod polskie ambasady. Żydzi pokroju Uri Awneri to są wyjątki. Gorzej, że tego rodzaju kłamstwa na temat Polski i Polaków są chlebem powszednim również amerykańskich Żydów.

  Mimo wszystko tę "wojnę polsko-żydowską" na forum międzynarodowym odbieram jako zjawisko dla nas pozytywne i od dawna potrzebne. Ta "burza" zjednoczyła nas, podniosła z kolan i wzmocniła pozycję naszego rządu. A przy tej okazji wielu "śpiącym królewiczom i królewnom" otworzyły się oczy na rzeczywistość. Nie tylko Niemcy, również rosyjscy politycy poparli nasze działania, a Ukraińcy, w przypływie szału, przeistoczyli się w naszych wrogów. O wypowiedziach Francuzów lepiej jest nie wspominać. Dobrze jest jednak wiedzieć, na kogo Polska może liczyć, a prawdę (bez udawania) można poznać tylko w takich właśnie sytuacjach.
 • @fabi 22:09:59
  //Dowody mówią ze to puszką otwarł PIS .. a dlaczego .. ?//

  Jakby to się stało w Polsce za rządów PO to Tusk ,Kopacz, Sikorski i inni w ramach przeprosin dla Żydów na kolanach by z Warszawy do Jerozolimy poszli
  Wystarczy ?

  Bardzo dobre dwa zdania Kaczyńskiego, które będą powtarzane przez cały tydzień. Nie dać się sprowokować "antysemityzmem", a jednocześnie nie pozwolić nikomu, Żydom też, pluć sobie w twarz.
  No i jak nie przyklasnąć?!
 • @AgnieszkaS 22:11:12
  //Mimo wszystko tę "wojnę polsko-żydowską" na forum międzynarodowym odbieram jako zjawisko dla nas pozytywne i od dawna potrzebne. Ta "burza" zjednoczyła nas, podniosła z kolan i wzmocniła pozycję naszego rządu. A przy tej okazji wielu "śpiącym królewiczom i królewnom" otworzyły się oczy na rzeczywistość. Nie tylko Niemcy, również rosyjscy politycy poparli nasze działania, a Ukraińcy, w przypływie szału, przeistoczyli się w naszych wrogów. O wypowiedziach Francuzów lepiej jest nie wspominać. Dobrze jest jednak wiedzieć, na kogo Polska może liczyć, a prawdę (bez udawania) można poznać tylko w takich właśnie sytuacjach.//


  Te kilka zdań polecam z wielką uwagą panu @Fabi, który widzi to jednak inaczej.I nie tylko On.
  No ale.....
  pzdr.
 • @AgnieszkaS 22:11:12
  Izraelowi nie opłaca się spór z Polską, część tamtejszych środowisk próbuje wyhamować spór, ale ani diaspora amerykańska, ani niektórzy politycy polskojęzyczni, ani prawdziwi animatorzy tej wojenki nie są zainteresowaniem jej wygaszaniem.
 • @Husky 22:30:05
  Amerykanie będą zawsze po stronie Żydów przeciwko Polsce. Taka sytuacja jest efektem"procesu symbiozy", który zachodzi pomiędzy potężnym żydowskim lobby i amerykańskimi politykami. A więc całe "zło" znajduje się tutaj, a nie w Izraelu i to oni są zainteresowani prowadzeniem wojny z Polską.
 • @Husky 22:13:58
  Nie dać się sprowokować "antysemityzmem" .. Tak.. zaraz na początku tak mówiłem , wtedy inaczej do mnie pisałeś , pamiętasz jak się na mnie pastwiliście .... Żydzi mi w twarz plują ..dobra było minęło .

  ,,No i jak nie przyklasnąć?! ,, rozumiem ze teraz i mi przyklaskujesz , wtedy po prostu nerwy cię ponosiły .


  ,, Bardzo dobre dwa zdania Kaczyńskiego, które będą powtarzane przez cały tydzień. ,, - Tez tak myślę , tak działa propaganda , boje się że tydzień to za mało .
  Przez to cię lubię .. nie używasz wulgaryzmów , tak trzymaj , jesteś tu wizytówką prezesa .
 • @AgnieszkaS 22:53:33
  Państwo Polskie wybudowało Muzeum Historii Żydów Polskich – Polin, wspiera finansowo Żydowski Instytut Historyczny, przekazała amerykańskim i polskim Żydom mienie przedwojennych gmin żydowskich, a ostatnio polski rząd przekazał na renowację żydowskiego cmentarza na Woli 100 milionów złotych. Teraz z kolei pojawił się pomysł wybudowania w Polsce muzeum chasydyzmu. Państwo polskie walczy z antysemityzmem i jest obecnie postrzegane jako najbezpieczniejsze w Europie miejsce do życia dla Żydów. Czy w obliczu wysuwania przez amerykańskich Żydów bezprawnych roszczeń w stosunku do Polski, reszta polskich Żydów i polskich organizacji żydowskich znajdzie odwagę i stanie w jej obronie?!

  To wielki test lojalności dla polskich Żydów, których główne organizacje są powiązane personalnie i instytucjonalnie z amerykańskimi Żydami.

  polecam :

  Czas, aby polscy Żydzi obronili Polskę przed roszczeniami amerykańskich Żydów!

  http://telewizjarepublika.pl/czas-aby-polscy-zydzi-obronili-polske-przed-roszczeniami-amerykanskich-zydow,59837.html
 • @fabi 22:55:46
  //jesteś tu wizytówką prezesa .//
  // nie używasz wulgaryzmów //

  wiec bez wulgaryzmów to tak na dzis wyglada
  czyli podsumowując ostatnie wydarzenia oczami opozycji:

  Obozy były polskie
  Sowieci wyzwolili Polskę
  Wałęsa mąż stanu
  Jaruzelski uratował Polskę
  Wyborcy PiS to faszyści
  Wyborcy PO i .N to ostoja tolerancji
  Marsze w Polsce są naziolskie
  UE nas wyrzuci ze struktur
  Coś pominąłem?

  ps.
  a i suka to bardzo niedżentelmeńskie slowo :
  https://pbs.twimg.com/media/DVhc8-XWkAEq70N.jpg

  pzdr.
 • @Husky 23:09:25
  Sowieci wyzwolili Polskę...nie no , co ty .. krasnoludki
 • @fabi 23:19:13
  wyzwolili i Jaruzelski uratował Polskę
  Dobranoc
 • @fabi 23:19:13
  I w trakcie tego przemarszu w te i nazad pozostawili wielu...........
 • @Husky 23:29:18
  Ty to masz jednak przesrane , jak w takich warunkach pracować .

  Masz nowe wytyczne .. ja pier....

  ,,"Dziś wrogowie Polski, można powiedzieć, że dzisiaj diabeł podpowiada nam pewną bardzo niedobrą receptę, pewną ciężką chorobę duszy, chorobę umysłu - tą chorobą jest antysemityzm

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-kaczynski-jestesmy-juz-naprawde-bardzo-blisko,nId,2520868#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Słuchaj .. na wszelki wypadek idź do egzorcysty
 • @Husky 21:22:50
  Czytałem wiele jego artykułów na Counterpunch. Bardzo inteligentny człowiek.
 • @fabi 00:06:07
  //Słuchaj .. na wszelki wypadek idź do egzorcysty//

  A tobie przyjacielu ku pamieci :

  Pod hasłem „Trzeźwość egzaminem z wolności” rozpocznie się dziś Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

  https://pbs.twimg.com/media/DVrPXNhXkAAiSoB.jpg
 • @fabi 21:21:46
  "Z jednym się chyba zgodzimy , swoboda prowadzenia badań naukowych a prawo do swoich poglądów to dwie różne rzeczy ."

  A jak wygląda żydowska "swoboda prowadzenia badań naukowych "?

  Kilku naukowców w tym Irvinga osadzono w więźieniu tylko dlatego,że ośmielili się zakwestionować rozmiar ofiar Holocaustu.
  Nie inaczej stało się z polskim historykiem Ratajczakiem,który tylko cytował tych negocjanistów w swoich pracach.Został wdeptany w ziemię przez syjonistyczne prasowe i telewizyjne ścierwa a potem skrytobójczo zamordowany,
 • @Husky 20:45:09
  „Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, stwierdziła, że Niemcy ponoszą odpowiedzialność za Holokaust.
  A kto ponosi odpowiedzialność za wymordowanie paru milionów Polaków?
  Co oni tam kombinują?”

  Rzeczywiście warto zadać sobie to bardzo ważne pytanie. Brytyjski korespondent wojenny i pisarz, Douglas Reed podjąl próbe wyjaśnienia czy może raczej zrozumienia tego mechanizmu w swojej książce The Controversy of Zion wydanej w1956 r. ( teraz zapewne ta książka nie moglaby sie w ogóle ukazać – przyp. Salcie).
  Pisze on między innymi tak:

  „…‘Zbrodnie przeciwko żydom’ wydzielone zostały jako odrębny akt oskarżenia, tak jakby żydzi różnili się od pozostałej ludzkości (w chwili ogłoszenia wyroku, sto milionów istnień ludzkich w Europie Wschodniej dołączyło do ogólnej sumy ofiar prześladowań, z których żydzi stanowili jedynie procent odpowiadający ich liczebności)..”

  Fragment tego rozdziału :

  „…Szczytem zemsty były procesy ‘zbrodniarzy wojennych’; szczególnie sąd nad głównymi przywódcami nazistowskimi w Norymberdze…

  Przez wybór żydowskiego Dnia Sądu na powieszenie przywódców nazistowskich i dowódców niemieckich, zachodni liderzy przydali zakończeniu wojny aspekt zemsty wywartej specyficznie w imieniu ‘żydów’. Obserwując przebieg procesu sądowego, zrozumieć można było cel intensywnej zakłamanej propagandy czasu wojny, o której pisałem wcześniej. ‘Zbrodnie przeciwko żydom’ wydzielone zostały jako odrębny akt oskarżenia, tak jakby żydzi różnili się od pozostałej ludzkości (w chwili ogłoszenia wyroku, sto milionów istnień ludzkich w Europie Wschodniej dołączyło do ogólnej sumy ofiar prześladowań, z których żydzi stanowili jedynie procent odpowiadający ich liczebności). Z tego zarzutu uczyniono przeciw oskarżonym ‘rdzeń sprawy’ (słowami kapitana Liddell Hart’a), opierając go na argumencie ‘sześciu milionów zabitych żydów’ (z upływem czasu słowo ‘zaginionych’ zmieniono na ‘zabitych’). Każdy niezależny sąd z miejsca odrzuciłby sprawę, opartą na całkowicie niesprawdzalnych argumentach. Norymberscy prawnicy, którzy w swej praktyce prywatnej kwestionowaliby sporny przecinek dziesiętny dla uniewinnienia klienta, tutaj przyjęli tą fantastyczną liczbę jako podstawę domagania się skazania.

  Posługując się źródłami żydowskimi, opisałem wcześniej proces, w którym na przestrzeni lat żydzi ‘wydzielili się’ z masy ofiar hitlerowskich i z dnia na dzień zwiększali swój kontygent (palenie książek przez Hitlera stało się ‘paleniem książek żydowskich’; jego obozy koncentracyjne, zapełnione w 90 procentach Niemcami, stały się obozami koncentracyjnymi dla żydów; komunikaty wojenne o zabiciu ‘150,000 Białorusinów, Ukraińców i żydów w Kijowie’ zmieniły się w zabicie ‘150,000 żydów’, i tak dalej bez końca)

  Twierdzenie o ‘sześciu milionach żydów’ było końcowym produktem tego procesu, przyjętym bezwarunkowo przez sąd. W ciągu sześciu lat wojny Niemcy, Włosi i Japończycy zabili przy użyciu najbardziej wymyślnych środków zagłady, łącznie 824.928. brytyjskich i amerykańskich żołnierzy, marynarzy i cywilów. Przyjmując, że połowę z nich zabili Niemcy w Europie, liczba zabitych przez nich żydów wynosiłaby pietnaście razy więcej. Aby tego dokonać, musieliby użyć żołnierzy, broni, środków transportu, strażników i materiałów w ilości kilkakrotnie przekraczającej potrzebę wygrania wojny.

  Cyfra ta nie wymagałaby nawet wzmianki, gdyby nie to, że posłużyła do nadania II WŚ piętna ‘wojny żydowskiej’; a może też pokierować losami potencjalnej trzeciej wojny. Dlatego też warto się nią tu zająć….”

  .https://terazbedziebylo.wordpress.com/2015/01/17/ilu-zydow-douglas-reed/
 • @AgnieszkaS 22:53:33
  Poziom amerykańskiej edukacji. Praca studentki na Uniwersytecie w New Hampsire została zdyskwalifikowana, ponieważ studentka porównała ekonomię USA z ekonomia Australii. Pani profesor nie zaliczyła pracy ponieważ uważała, że Australia nie jest państwem tylko kontynentem.

  Kompletne debile. I ten uniwersytet i kadra, którą zatrudniają i te wyznania na twitterze.

  https://www.rt.com/news/418447-university-lecturer-australia-not-country/

  Ps..Wspaniałe!!! Ale to chyba jest uniwersytet dla gojów…
 • @AgnieszkaS 22:53:33
  Krzysztof Bosak o "antysemityzmie" Polaków, nowelizacji IPN i pikiecie ws. roszczeń żydowskich!

  https://youtu.be/BaIRRdq3GrA


  REWELACJE MORAWIECKIEGO......Znów mydlenie rządu. Niedługo będą szekle a nie euro ! To dopiero początek rządów pejsatych! My byliśmy nikim po wojnie i do dziś. Do póki rządzą tu obcy to nie będzie "Wielkiej Polski", którą nam oczy mydlą. Niestety nie jestem optymistą i niestety obstawiam, że będzie kolejny rozbiór Polski. Dogadają się znów mocarstwa co zrobić z Polską i Ukrainą. My tylko jesteśmy pionkami w grze jako Polska, a my osobiście jesteśmy tylko numerkiem w statystyce. Bo my stąd mamy wypierdalać. Ma tu zostać 10/15 milionów Polaków a reszta ma wypierdalać z kraju pozostałych chcą wymordować nas. Nas sprzedano dla Izraela tu ma być, Państwo żydowskie Polin.


  https://youtu.be/2o3jlD5ELG8
 • @AgnieszkaS 22:53:33
  WOJNA IRAN - IZRAEL POLSKIE ZOBOWIĄZANIA WOBEC IZRAELA rządowe dokumenty !

  https://www.youtube.com/watch?v=0jqNVH_nN94
 • @AgnieszkaS 22:53:33
  Pan Kękuś zwracał się do Kancelarii RM o udostępnienie informacji, ile kosztują budżet państwa darowizny dla żydów w wys. 100 euro/mies. na każdego. Odesłano go do MSZ, a potem do Urzędu ds. Kombatantów (żydzi kombatanci?). W końcu odpowiedziano, że nie robi się takich odrębnych wyliczeń. Nawet nie sprawdza się, czy ci żydzi żyją, czy może umarli. Tak właśnie rozdaje się nasze pieniądze, za bezdurno.
 • @AgnieszkaS 22:53:33
  Już teraz w Warszawie spotyka się żydów w metrze, na ulicy, w centrach handlowych. Szlag człowieka trafia, jak się słyszy tą żmijową mowę.  Polska na kolanach przed Izraelem!

  https://www.youtube.com/watch?v=qeK-MHQHvTo&t=33s
 • @kula Lis 67 13:44:07
  Powiedzial Piotr Szumlewicz..............

  Nigdy wcześniej nie czułem tak wielkiego wstydu za politykę mojego kraju jak obecnie. Jest mi niesamowicie przykro, że PiS-owska władza tak bardzo kompromituje Polskę i przedstawia w tak złym świetle polskie społeczeństwo. Przepraszam świecie. Nie wszyscy tacy jesteśmy.
 • @kula Lis 67 14:09:38
  Ukraińskie gwałty na Polkach dokonane w latach 1939-1948. Temat zakazany

  https://t.co/oCpHGBY9a9
 • @kula Lis 67 14:15:47
  Tu nie chodzi o ,,odżydzanie,'' żydzi w pewnej części to też zwykli ludzie. A w czasie wojny właśnie ci dobrzy ginęli z rąk, oraz dzięki działaniom swych łotrowskich współziomków. Kto więc przeżył? Niewielki odsetek porządnych, a większość tych podłych morderców co służyli w UB.
 • @kula Lis 67 14:11:39
  Jak ktoś jeszcze nie zna, to bardzo polecam książkę Sz. Datnera, "Las sprawiedliwych".
  Dostępna w necie jako PDF.

  https://pbs.twimg.com/media/DVnCzLqUQAAksBJ.jpg
 • @Husky
  Tysiące osób z krajów muzułmańskich w Polsce! Z oficjalnych danych rządu RP wynika, że od 2014 przybywa nam ludzi z krajów muzułmańskich. Portal rządowy Migracje udostępnia informacje o tym, ile osób przybyło do Polski. Według oficjalnej wersji z maja 2017: „Nie ma w tej chwili możliwości, aby do Polski byli przyjmowani uchodźcy i na pewno nie zgodzimy się na narzucanie Polsce, ani innym krajom członkowskim jakichkolwiek przymusowych kwot”. Źródła Urzędu do spraw Cudzoziemców sugerują jednak coś innego. Dla uzyskania wyników zestawienia wyselekcjonowano osoby pochodzące z krajów z wyraźnym udziałem muzułmanów w ogóle społeczeństwa: Afganistanu (99,7%), Albanii (56,7%), Algierii (99%), Arabii Saudyjskiej (~100%), Azerbejdżanu (96,9%), Egiptu (90%), Erytrei (48%?), Iraku (~95-98%), Iranu (99,4%), Jemenu (99,1%), Jordanii (97,2%), Kataru (67,7%), Kazachstanu (70,2%), Kuwejtu (76,7%), Libanu (54%), Libii (96,6%), Maroko (99%), Mauretanii (100%), Nigerii (50%), Pakistanu (96,4%), Somalii (100%), Sudanu (~100%), Syrii (87%), Tadżykistanu (85%), Tunezji (99,1%), Turcji (99,8%), Turkmenistanu (89%), Uzbekistanu (88%) i Zjednoczonych Emiratów Arabskich (76%). W zestawieniu nie znalazła się Armenia i Ghana, choć miały spory udział w liczbie przyjezdnych do Polski. W 2014 na pobyt czasowy z wyżej wymienionych krajów miały pozwolenie 4973 osoby, a w 2017 ich liczba wzrosła ponad dwukrotnie – do 12 674 osób. Jeżeli chodzi o liczbę osób z pozwoleniem na pobyt stały, ich liczba zwiększyła się od 2238 do 3943. W przypadku rezydentów długoterminowych, mających prawo pobytu w całej UE – ich liczba powiększyła się z 437 do 978. Status uchodźcy miały w 2014 322 osoby, a w 2017 – już 559. Ochronę uzupełniającą dostało 179 w 2014 roku, a w zeszłym roku – 215 osób. Pobyt ze względów humanitarnych tyczył się początkowo 40 osób, a zwiększył do 116. Zestawienie wieku ukazuje, że osoby poniżej 20 roku życia, jak i powyżej 40. są w mniejszości. Trzonem przyjętej do Polski grupy są osoby pomiędzy 20 a 39 rokiem życia, czyli w pełni sił. Ich liczba w 2014 wynosiła 5794, a wzrosła do 12 603. Dla porównania liczba osób między 40 a 50 rokiem życia zwiększyła się do 3586 z 1463 osób. Dane te uwidaczniają fakt, że przybywają do Polski mężczyźni. Ich liczba wzrosła do 14 631 z 6575 panów. Dla uchwycenia skali panie zwiększyły swą liczebność do 3957 z 1703 kobiet. Najwięcej przybyło do nas Turków (20,81% – 3869 osób), następnie Uzbeków (9,44% – 1755) i Pakistańczyków (7,07% – 1314). Jakie są tego skutki dla Polaków? Rok 2017 otworzyła sprawa zabójstwa Polaka przez Marokańczyka i Algierczyka w Ełku. W lipcu 2017, jak podała policja z warszawskiego Mokotowa, 37-letni Irańczyk dewastował kościół Jezuitów. W tym samym miesiącu na terenie willi i siedziby Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej w Warszawie, w meczecie przy Wiertniczej, muzułmanie pobili się o prawo własności do budynku, o czym informowała Niezależna. Miesiąc później dwóch Algierczyków w Gdyni molestowało czternastolatkę, o czym doniósł portal Trójmiasto. We wrześniu Rzeczpospolita poinformowała, że na warszawskim Muranowie piątka muzułmanów na ulicy odmawiała Salat. Portal Tomasza Sommera Wolnosc24 doniósł, że w mazowieckim Lininie samorząd domaga się zamknięcia ośrodka dla uchodźców, lub wydalenia z niego muzułmanów, a na ich miejsce przyjęcia chrześcijan. Telewizja Republika zacytowała we wrześniu 2017 list muzułmanów do marszałka Marka Kuchcińskiego: „Wysoce nierzetelny przekaz medialny dotyczący islamu, który przybrał niesłychaną dotychczas skalę, budzi ogromny niepokój wśród muzułmanów. Ten bezprecedensowy i narastający atak przywołuje na myśl sytuację społeczności żydowskiej na terenie przedwojennych Niemiec”. Z kolei jak doniósł Dziennik Łódzki, we wspomnianym wyżej meczecie przy ul. Wiertniczej, jak doniósł świadek Mohamed F., przebywały osoby wyjeżdżające na dżihad do Syrii, czyli tu znajdowali się późniejsi członkowie organizacji terrorystycznej Świt Syrii. Imam Anjem Choudary podczas wypowiedzi dla Faktów TVN oznajmił: „pewnego dnia prawo szariatu zostanie także wprowadzone w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie represyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allach to jest to forma ucisku. Dzięki takiej naszej polityce i wasz reżim zostanie usunięty. Ludzie będą szczęśliwsi. Wiesz na pewno, że w Polsce macie sekularne prawo, rządy tzw. liberalnej demokracji, a w tym nie ma żadnych mocnych, trwałych wzorców, czy modeli. Wszystko wynika u was z rozdziału państwa od Allacha, a w niektórych krajach przyjmuje to formę anarchii”. Na łamach dodatku Plus minus do Rzeczpospolitej redaktor Ewa Kaleta, związana też z Gazetą Wyborczą, opisała we wrześniu 2017 dwóch konwertytów na islam, jeden z nich Gabriel stwierdził: „Islam (…) nie jest religią pokoju”. Jego brat w muzułmańskiej wierze Dawid zauważył: „komunizm jest podobny do islamu” i wyjaśnił, że ma na myśli zniesienie klas, czy walkę z nacjonalizmem. Takich niuansów, jak doniesienia z cytowanych wyżej mediów dane z portalu Migracje nie ujawniają. Ukazują, że w 2017 najwięcej przybyło osób na terenie województwa mazowieckiego. Brak tutaj informacji o wyznaniu przyjezdnych, co w kontekście niechęci do chrześcijaństwa w islamie ma znaczenie. O ile rok poprzedni zamyka się z liczbą 18 588 osób łącznie, styczeń 2018 ukazuje, że tendencja jest dalej rosnąca (choć minął dopiero miesiąc i wyciąganie daleko idących wniosków jest przedwczesne). Dane statystyczne mogą być tłumaczone, że rząd ściąga z krajów muzułmańskich chrześcijan, ale czy aby na pewno? Urząd ds. uchodźców podaje, że w Polsce przyjezdny otrzyma jednorazowo 140 zł na zakup odzieży i obuwia, czy do 750 zł miesięcznie na osobę (1500 zł na czteroosobową rodzinę). Czy to wiele? Wedle doniesień TVP Info Polska premier Polski wypowiedział się, że nasz kraj nie przyjmie uchodźców z Bliskiego Wschodu, czy Afryki. Dane statystyczne budzą jednak szereg pytań. Skoro nie przyjęliśmy uchodźców, kim są przybyli do Polski mieszkańcy z wyżej opisanych krajów?


  Ps...Rząd mówi jedno, a robi drugie. Mają społeczeństwo za idiotów. Cała niemal ostatnia działalność PiS polega na tym, że mówi jedno, a czyni. A już te ostatnie działania ośmieszają prezydenta, rząd i sejm z senatem. Islamistów coraz więcej, a jeszcze ma być zgoda na budowę wahabickiego centrum, toż to chore. Przypomnę, że każda mniejszość przekraczająca 5% miejscowej populacji zaczyna generować potężne problemy.
 • @kula Lis 67 19:52:14
  Nowe pokolenie Niemiec nie chce brać odpowiedzialności za Holokaust.

  https://pbs.twimg.com/media/DVxnifIWAAI6hV1.jpg
 • @kula Lis 67 14:15:47
  A ja mam propozycję skierowaną do posłów, posłanek i senatorów a może by tak wprowadzić zmianę do regulaminu sejmu i senatu o automatycznym odebraniu immunitetu za wypowiedzi o charakterze anty - polskim
 • @kula Lis 67 19:52:14
  Julia miała 3 latka......
  zamordowana przez niemieckich zbrodniarzy

  https://pbs.twimg.com/media/DVvrBA1WsAUmuDy.jpg
 • @kula Lis 67 19:52:14
  We Lwowie na ul.Łęckiego Polka i Ukrainka ukrywały Żydów>część w schowku za ścianą a część w ukrytej skrzyni...Niemcy odkrywają schowek...Żydzi zdradzają ukrytą skrzynię...Polka bierze cała winę na siebie i umiera na Majdanku...Ukrainka zostaje zwolniona

  https://pbs.twimg.com/media/DVyWxEnW0AAsd2f.jpg
 • @kula Lis 67 19:52:14
  szmalcownik z "Jüdischer Ordnungsdienst" w Getcie Warszawskim a po wojnie szefa Wojskowego Sądu Rejonowego i sądowego mordercę Polaków...Jana Zaborowskiego

  https://pbs.twimg.com/media/DVxKH8NW4AE70Lk.jpg
 • @kula Lis 67 19:52:14
  A to z kolei nie kto inny tylko : przyjaciel Stefana Michnika...szef Okręgowego Sądu Wojskowego w Poznaniu i Kat Polaków...Franciszek Szeliński.

  https://pbs.twimg.com/media/DVxOk6eX4AE7zFD.jpg
 • @kula Lis 67 19:52:14
  Shalom TVN24 !
  Mam dla Was na dziś temat z cyklu Polski Antysemityzm

  W Polsce międzywojennej było :
  130 pism w języku Jidysz
  15 żydowskich teatrów
  302 szkół z językiem hebrajskim

  Na zdj.uroczyste otwarcie Szkoły Talmudycznej w Jaśle 1934

  https://pbs.twimg.com/media/DVvRB9HWAAA9QEp.jpg
 • @Husky
  "Strzeżcie się Greków, nawet gdy przynoszą dary" - mówienie przyzwoitych zdań przez Merkel i Niemców NIC ich nie kosztuje. Nie można przywiązywać do tego zbytniej wagi, liczą się fakty. Należy przyspieszyć sprawę reparacji i głośno o nich mówić na forum międzynarodowym. Do skutku.
 • @Husky
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/film.png


  Tego filmu nie chciała pokazać przez lata telewizja publiczna. Zobacz dokument, który przedstawia niewygodne fakty w sprawie Jedwabnego [WIDEO]...Mimo że film Artura Janickiego powstał w 2003 roku, niewiele osób go widziało. Nie został pokazany w telewizji publicznej, tymczasem stawia ważne pytania w sprawie zbrodni. Prezentuje zupełnie inne spojrzenie na wydarzenia z 10 lipca 1941. Film przedstawia m.in. ustalenia archeologów prowadzących ekshumację na miejscu zbrodni oraz rozmowy z mieszkańcami Jedwabnego, polemizuje z tezami Jana Tomasza Grossa zawartymi w jego książce „Sąsiedzi”.

  https://youtu.be/biBg3iwIyBc
 • @Husky
  ,,Trzeba mieć świra, żeby…”. Gross ostro atakuje premiera Morawieckiego i zdradza, w co wierzono w Izraelu ,,Polacy byli gorsi od Niemców”

  https://niezlomni.com/trzeba-miec-swira-zeby-gross-ostro-atakuje-premiera-morawieckiego-zdradza-wierzono-izraelu-polacy-byli-gorsi-niemcow/
 • @Husky
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2016/08/jedwabne.jpg

  Co doradca premiera Izraela podpowiadał Polsce w sprawie Jedwabnego. „Czy w Jedwabnem w 1941 była stacja benzynowa?” . Marek Jan Chodakiewicz na łamach tygodnika „Do Rzeczy” przypomina, że obowiązująca narracja na temat wydarzeń z Jedwabnego nie ma żadnego pokrycia w dowodach. Wyjawia też, co poradził mu w sprawie badań nad zbrodnią w Jedwabnem światowej sławy amerykański profesor medycyny sądowej Jan Moor-Jankowski informuje PCh24.pl.
  Jan Moor-Jankowski, zmarły w 2005 roku doradca premiera Izraela w dziedzinie medycyny sądowej, radził Chodakiewiczowi. „Natychmiast trzeba przeprowadzić ekshumację. Gdy napomniałem, że niektórzy ortodoksi mojżeszowi sprzeciwiają się temu, odparł: Co z tego? Czy Polska to państwo wyznaniowe? W Izraelu też się sprzeciwiają. Przeszkadzają nam nie tylko w wykopaliskach archeologicznych, lecz także w czynnościach dochodzeniowych dotyczących morderstw pospolitych czy aktów terroryzmu. Czasami musimy wysyłać na nich oddziały prewencji. Odpowiedziałem, że wysłanie ZOMO na ortodoksów byłoby katastrofą wizerunkową dla Polski, ale profesor się upierał: Podstawą jest ekshumacja. Bez tego nie poznamy liczby ofiar, przyczyny śmierci i dynamiki zbrodni”...Inna sprawa, która nie pasuje do zwykłego przebiegu pogromów, to fakt, że oprawcy oddzielili mężczyzn w sile wieku od kobiet, dzieci i starców. Pogrom bowiem jest chaotyczny i spontaniczny. A masowy mord w Jedwabnem był przemyślany i zorganizowany. Żadnej furii zabijania, tylko zimno wykalkulowana rzeź pisze Chodakiewicz. Moor-Jankowski poradził również odnalezienie eksperta-pirotechnika który mógłby ustalić ile trzeba paliwa („nafty”, jak twierdzi Jan Tomasz Gross), aby spalić 1,2 tys. osób. Udało nam się uzyskać ekspertyzę dzięki prof. Iwonowi Cyprianowi Pogonowskiemu (…) Pierwsze pytanie od eksperta: Czy w Jedwabnem w roku 1941 była stacja benzynowa?. Z kalkulacji pirotechnicznych wychodziło, że trzeba by co najmniej cysternę nafty, by spalić tylu ludzi”...Chodakiewicz twierdzi, że: „w momencie całkowitego zalewu propagandowego i szantażu moralnego należy tworzyć własną narrację, a zupełnie zignorować dominujący, politycznie poprawny paradygmat”

  Posługując się cytatem z Sun Tzu dodaje, że „nie należy przyjmować bitwy na warunkach przeciwnika, bo się przegra”.

  źródło: Do Rzeczy / Pch24

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - POLSKA

  Jak budować partię

  Niemal wszystkie polskie partie okazały się efemerydami. Większość z nich albo zniknęła ze sceny politycznej, albo zmarginalizowała się. Gdzie są Ruch Palikota, Liga Polskich Rodzin, Unia Wolności, SLD czy Samoobrona? czytaj więcej

 • BEZPRAWIE

  9 z "Wujka "

  16.12.81.W tym dniu doszło do największej zbrodni stanu wojennego. Podczas pacyfikacji strajku w Kopalni "Wujek" w Katowicach przez oddziały milicji, wojska i ZOMO, użyto broni palnej. Zamordowano dziewięciu górników, wielu zostało rannych czytaj więcej

 • HISTORIA ŚWIATA

  "Kursk"... wstrząsający...

  Film "Kursk" ukazuje zgubny wpływ - politycznej - propagandy sukcesu na życie zwykłych obywateli. Życie ludzkie bywa wtedy mniej warte, niż wypuszczany fałsz. A metody stosowane przez polityków bywają zbrodnicze. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej