Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
755 postów 24862 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Samozaoranie opozycji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ta opozycja jest już skazana na wyrzucenie na śmietnik. No cóż, nie trzeba być prorokiem aby dostrzec, że "opozycja totalna" zaczyna myśleć, o życiu poza polityka

Ta złodziejska opozycja, donosząca i broniąca utraconych ośmiorniczek nadaje się tylko na śmietnik obok zlewni nieczystości.Kiedyś Tusk wypowiedział słynne zdanie, że nie ma z kim przegrać. Dziś to samo może pomyśleć Jarosław Kaczyński.  On sam tego jednak nie powie, ale różne zapowiedzi, jak choćby ta o trzech kadencjach, pokazują, że rząd i PiS czują się coraz pewniej.Premier Mateusz Morawiecki  mówi wprost: „Będziemy długo rządzić, przynajmniej trzy kadencje”. I przy takiej opozycji wcale nie jest to niemożliwe.

I czuć się tak będą. Bo jak się nie ma z kim przegrać, to można przegrać tylko z jednym….z samym sobą. Pokazała nam wszystkim to już PO, a ta pułapka staje teraz przed PiS. Bo z taką opozycją PiS przegrać nie może.

A z samym sobą…

Kiedyś słyszało się opinie, że PO jest partią, która opiera swój sukces na dobrym pijarze i cieplej wodzie w kranie. To nie kto inny jak Platforma wymyśliła hasło „opozycja totalna”. Czy to byl w strzał w kolano.Nie ma takiej bredni, której by dziś totalna opozycja nie wykrzyczała. Nie ma takiej głupoty, której by nie zrobiła, nie ma takiej szkody dla Polski, przed którą umiałaby się cofnąć, aby tylko na złość Kaczyńskiemu.

Kluczem do zrozumienia wściekłego ataku na rząd, prezydenta, PiS są miliardy złoty które teraz trafiają do państwa, zamiast wyparowywać jak za "rządu" PO. Nad zdrajcami Polski stałe rozpostarty jest medialny parasol ochronny vide TVN,Polsat,Wyborcza.

W następnej kadencji nie będzie opozycji bo niewielu nawet złodziei zechce na nich głosować? Złodzieje też bywają honorowi. Unia będzie dopiero atakować że brak opozycji ! Jak naród może nie chcieć zdrajców ?

Obecną alternatywą dla Polski jest PiS i dopóki oszalała opozycja się nie ogarnie, nie pozostaje Polakom nic innego jak głosować i popierać tą partię, chyba że chcą w następnej kadencji obudzić się z ręką w nocniku i mieć kopię ostatnich nierządów PO-PSL, których konsekwencje są wszystkim już znane.Jeśli opozycja ma nadzieję, że nagłośnienie zatrzymania W.Frasyniuka zapoczątkuje sondażowy wstrząs to jest w błędzie.

 

Czy partia PO przekroczy do końca roku próg 10 %

 

Zobaczmy ja to wyglada dzis :

Luty 2017 - luty 2018

 

 

Wybory w 2015 - i dzis 

 

 //antykomunista.neon24.pl/post/138560,pokonac-pis-tylko-jak

//antykomunista.neon24.pl/post/138538,niech-pan-cos-zrobi-z-ta-polska

//antykomunista.neon24.pl/post/138506,mit-tuska-krola-czy-prezydenta-europy

//antykomunista.neon24.pl/post/138412,druga-rocznica-wyjatkowego-dnia

 

KOMENTARZE

 • hm...
  jaka tam opozycja , to zwykłe ch...je psów nierasowych .

  pozdr
 • Opozycja
  samozaorała się jak jeszcze była rządem przy korycie i wszyscy o tym wiedzą. Zajęło im to jednak kilka lat.
  Napisz lepiej jako znany ekspert od PiSlamizmu jak to możliwe, że obecna koalicja samozaorała się w dwa lata?
  Maski opadły zbóju, to są wszarze żydowscy. Jeszcze gorsi jak poprzednia ekipa.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:55:55
  Zastanawiam się i ja.Jak to jest możliwe że na tych wszarzy nadal głosować chcą ludzie.
  Pal licho że chcą, tylko dlaczego aż połowa potencjalnych wyborców.
  Czyżby ten polski grajdołek aż tak zwariował
  pzdr.
 • @Zorion 20:48:28
  //jaka tam opozycja , to zwykłe ch...je //
  8-))))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DWBzc2UWkAA0bCD.jpg

  czy można być większą szują ?
  Sikorski ostrzega świat: „PiS zacznie ZABIJAĆ!”


  https://pbs.twimg.com/card_img/963861264207360001/pAEU1uZh?format=jpg&name=600x314
 • autor
  PiS w miarę dobrze zaczął, ale z czasem….
  Duda okazał się nie dorastać do sprawowanego urzędu, jego dwa veta rzucone jak kłody pod nogi PiSu i nas wszystkich wywołały oburzenie i podejrzenie, że jego osoba została wymuszona przez, jak to nazwał J. Kaczyński ,,niesłychane naciski”.
  Odsunięcie B. Szydło to kolejna przykra niespodzianka.
  Rysujący się coraz wyraźniej obraz obecnego premiera jako skrajnego niemoty, źle wróży PiSowi na przyszłość.
  Słupki poparcia to jedno, zawód i rozczarowanie jakie wydaje się narastać to drugie.
  Czy w miedzy czasie nie wyskoczy nam coś nowego, nowa siła polityczna.
  Taka przestrzeń na nową siłę polityczną po spodziewanej klęsce totalniaków, wydaje się otwierać.
 • @Oświat 21:39:27
  //Czy w miedzy czasie nie wyskoczy nam coś nowego, nowa siła polityczna.
  Taka przestrzeń na nową siłę polityczną po spodziewanej klęsce totalniaków, wydaje się otwierać.//

  Na kim, na jakiej partii , opierasz swoją nadzieję.
  Czy to ma być dzisiejsza opozycja pozaparlamentarna.Czy jakiś nowy twór, a jesli tak, to może jakieś sensowne nazwisko.
  dzieki za komentarz
  pzdr.
 • @Husky 21:21:38
  //Czyżby ten polski grajdołek aż tak zwariował//

  Polakom obrzezano mózgi.
  Ale z tego można się wyleczyć. Starczy wystrzelić cały PO-PiS i przystawki w kosmos. Bez prawa powrotu.
 • Husky
  PIS - PO ... dwie strony tej samej szekli, jedną stronę mamy już zaoraną, z drugą pójdzie łatwiej.
  Już nie ma alternatywy głosowania na mniejsze zło.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:36:04
  Jak długo ta kuracja może trwać.
  2-3 kadencje PIS-u
  Życzę wytrwałości 8-))))))))
  pzdr.
 • @hamurabi 22:38:40
  zawsze szanowałem i szanuje optymistów
  Dawno nie było analizy czy choćby refleksji opozycji
  No ale wreszcie jest

  https://pbs.twimg.com/media/DWEoAQLW4AEZnFo.jpg
 • @Husky 21:54:55
  ,,Na kim, na jakiej partii , opierasz swoją nadzieję."
  Nadziei raczej nie mam.
  Ale można się spodziewać, że znowu wyskoczy coś jednosezonowe, jak LPR, Palikot, Kukiz.
  Jak nas bieda mocno nie przyciśnie to się nie ruszymy.
  Będziemy raczej czekali aż się świat (obecny) zawali.
 • BO TO JEST TEN CZAS BY BY POWSTAŁA PARTIA POLSKI WALCZĄCEJ Z GRZEGORZEM BRAUNEM
  dlaczego ludzie nie mają na kogo glosować i ciągle te same ryje rządzą ???, prawie wszyscy w sejmie na usługach to Niemiec Rosji czy Izraela, dlatego że Polacy nie są wierzący w Jezusa nie chcą Go na Króla Polski, i nie chcą żyć zgodnie z Jego przykazaniami, dlatego Grzegorz Braun nie jest akceptowany, ludzie wolą głosowac na świnie różnego rzędu czy to PIS PO N SLD itd a wszyscy to tak jak pisałem wyżej na usługach tych państw. zresztą tylko Grzegorz Braun mówił prawdę o tym że polska to kondominium ...... i on zna całą prawdę i teraz ta prawda wychodzi na jaw. no ale ludzie dalej wolą te świnie z kondominium, niż prawdziwych Polakow patriotów którzy chcą Jezusa na Króla
 • POLACY NAIWNYM NARODEM
  zastanawiam się dlaczego Polacy są tak łatwowierni głupi i zawsze budzą się za późno z ręką w nocniku tak jak ludzie którzy jechali na Sybir czy do Oświęcimia, wszyscy brali walizki jakby myśleli że im Niemcy i Ruski wczasy zafundowali, nawet gdy wysiadali myśleli że ich witają na wiwat, budzili się dopiero gdy szli pod prysznic a tu zamiast wody poleciał gaz, tak jest i teraz ciągle wybierają wkoło tych samych te same partie, jakby myśleli ze sie zmienili politycy i teraz będzie lepiej, a znowu to samo, nawet jak rząd da Izraelowi ten bilion złotych to i tak ludzie będą na nich głosować i żyć naiwnie, no chyba że się znowu obudzą pod takim prysznicem, no ale to już będzie za późno
 • @Husky 22:52:26
  Wybory prezydenta Rosji odbędą się 18 marca. Startuje w nich ośmiu kandydatów: Sergiej Baburin, Paweł Grudinin, Władimir Żyrinowski, Władimir Putin, Ksenia Sobczak, Maksim Surajkin, Boris Titow i Grigorij Jawlinskij.

  Jak myślicie kto wygra?
 • @wróg publiczny nr 111 23:54:15
  ,,tylko Grzegorz Braun"... wyglada na ,,Polaka"
 • @Oświat 09:16:57
  Wybory ???????????
  Humor, to coś co nam zawsze powinno dopisywać
  8-))))
  Miłego dnia
 • @Husky do miodu trochę dziegdziu.
  Oszołomiony sondażami PiS popełnia grzech arogancji. A to zawsze prowadzi do tego samego miejsca - w ławy opozycji. Pokorę, umiar i roztropność w działaniu - te cechy obiecywała nam Beata Szydło w trakcie wygłaszanego ponad 2 lata temu expose. One miały towarzyszyć wszystkim członkom rządu, wszystkim członkom nowego establishmentu, który miał być inny od ekipy PO-PSL. Po dwóch latach i milionach złotych nagród dla ministrów, rekordowo rozdmuchanym gabinecie politycznym (100 wiceministrów), pośle Suskim, który palnął, że 90 tys. złotych to "normalna pensja" i wielu innych sprawach stwierdzam, że coś mogło jednak pójść nie tak. Oderwania od rzeczywistości u niektórych członków PiS postępuje szybciej, niż u bonzów z PO. Sodówa, zbyt dobre notowania w sondażach oraz sprzyjające media Sakiewicza oraz braci Karnowskich (których przekazy coraz bardziej utrudniają właściwą percepcję bieżących wydarzeń), uderzyły poszczególnym członkom partii Kaczyńskiego do głowy. Nagrody po 70-80 tysięcy złotych w ciągu roku dla członków rządu, rozdmuchany gabinet polityczny liczący już 100 wiceministrów (rząd Kopacz w szczytowym momencie miał 89 wiceministrów), coraz to nowe wypowiedzi członków PiS, których celem jest usprawiedliwianie partyjnego nepotyzmu i kumoterstwa, czy też ostatnie gale i bankiety dla władzy organizowane przez zaprzyjaźnione media (Sakiewicz i bracia Karnowscy). To wszystko sprawia, że coraz bliższa staje mi się opinia wyrażona przez publicystę i dziennikarza Onet.pl Andrzeja Gajcego:
  "Arogancja to cecha każdej władzy. Tylko nieliczni potrafią się jej oprzeć, a większość prowadzi koniec końców w to samo miejsce - w ławy opozycji, a największych arogantów - za kraty"....Jakby tego było mało coraz twardsza jest w PiS myśl - nazwijmy to umownie - "socjalistyczna", zgodnie z którą państwo winno uregulować niemal wszystko, co tylko się da. Dla partii Kaczyńskiego ta myśl jest jednak tak samo groźna, jak wizerunkowo groźny był Bartłomiej Misiewicz beztrosko bawiący się w klubie disco. Pod tym względem PiS powinien się wystrzegać najnowszych propozycji jakie płyną z Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy. Otóż pracujący w tej komisji prawnicy właśnie zaproponowali, aby wykonywanie usług na umowie zlecenie lub umowie o dzieło miało być dopuszczalne wyłącznie w ramach samozatrudnienia. Innymi słowy: pracownik, chcący legalnie dorobić do etatu (np. udzielający korepetycji nauczyciel), będzie musiał założyć działalność gospodarczą albo znaleźć umowę o pracę u innego pracodawcy. Wiem, to są drobne rzeczy. Niemniej jest ich coraz więcej, a miarka może się niebawem przelać.

  Źródło: Andrzej Gajcy (Twitter.com)
  Źródło: Rząd Morawieckiego "puchnie". Ma już 100 wiceministrów (DoRzeczy.pl)
  Źródło: Zakaz dorabiania do etatu – kolejne propozycje z nowego kodeksu pracy (PolskaTimes.pl)
 • @Husky 22:52:26
  Nie znam jakiegoś Tadeusza Tondela. To Twój kumpel ?
  Właściwie co Cię obchodzi co dzieje się w Polsce?
  Twoim zadaniem jest sprzątanie kibli w Newport, jasne?!
 • @Husky 21:21:38
  "Czyżby ten polski grajdołek aż tak zwariował"

  Tak. Widać to między innymi po... Tobie ;-)

  Jak można nie dostrzegać tych prawnych i ekonomicznych debilizmów jakie popełnia PiS. A sztandarowy jest 500+ ;-DDDD

  Oczywiście 5*
 • Ponoć dzisiaj urodziny premiera w gabinecie cieni
  Z tej okazji życzę mu aby przestał działać przeciwko Polsce, donosic i wywlekać za granicę polskie sprawy no i co tam jeszcze?
  aha
  aby PO w przyszłych wyborach nie przekroczyła progu wyborczego

  https://pbs.twimg.com/media/DWU4NkoXkAA1rwP.jpg
 • @hamurabi 01:01:57
  BUM!
  A czy Wy się pytacie o to, co się dzieje w Nowej Zelandii?

  https://pbs.twimg.com/media/DWTjF16W0AAxahV.jpg
 • @Jasiek 18:58:11
  W środowisku WiR i KOD są już gotowi,
  nawet większość spakowana - na poranną wizytę policji i pobyt w więzieniu

  https://pbs.twimg.com/media/DWRIMLhWkAAZioc.jpg
 • @kula Lis 67 10:38:11
  Pan Ryszard w to niedzielne popołudnie postanowił zastanowić się nad formą przeciwstawienia się obecnej władzy

  https://pbs.twimg.com/media/DWJ-Ur3XcAABBG9.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - POLSKA

  Jak budować partię

  Niemal wszystkie polskie partie okazały się efemerydami. Większość z nich albo zniknęła ze sceny politycznej, albo zmarginalizowała się. Gdzie są Ruch Palikota, Liga Polskich Rodzin, Unia Wolności, SLD czy Samoobrona? czytaj więcej

 • BEZPRAWIE

  9 z "Wujka "

  16.12.81.W tym dniu doszło do największej zbrodni stanu wojennego. Podczas pacyfikacji strajku w Kopalni "Wujek" w Katowicach przez oddziały milicji, wojska i ZOMO, użyto broni palnej. Zamordowano dziewięciu górników, wielu zostało rannych czytaj więcej

 • HISTORIA ŚWIATA

  "Kursk"... wstrząsający...

  Film "Kursk" ukazuje zgubny wpływ - politycznej - propagandy sukcesu na życie zwykłych obywateli. Życie ludzkie bywa wtedy mniej warte, niż wypuszczany fałsz. A metody stosowane przez polityków bywają zbrodnicze. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej