Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
749 postów 24674 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Czeka nas katastrofa, którą trudno sobie wyobrazić

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska złamała prawo. Za sprawą działalności PIS-u smog jest już największym zagrożeniem dla klimatu Polski.Nie liczcie, że to się rozejdzie po kościach. Będą kary i to bardzo wysokie. Liczone w mld zł.

Kara okresowa może wynieść od 5066 do 303 960 euro za każdy dzień łamania przepisów, ryczałtowa – od 4 300 000 euro do 50 034 200 euro .Kary mogą być łączone. Oznacza to, że – jak przewidywała Najwyższa Izba Kontroli – możemy zapłacić nawet 4 miliardy złotych.
Sprawa smogu nie jest jedyną, która toczy się przed Trybunałem Europejskim
Od 2 lat jesteśmy krajem z niezwykle skażonym środowiskiem naturalnym, a nasze powietrze i wody biją rekordy w Europie.
A dlaczego:
Pojawił się Prezes Kaczynski, a wraz z nim zabójczy Smog.    Nastąpił wstęp do Apokalipsy...Aż tu nagle!Wkroczył Europejski Trybunał Sprawiedliwości. Ze stanowczym orzeczeniem. Smog musi odejść! A wiadomo kim bez niego jest Prezes.   Nikim!Trybunał wyrwał Bestii kły. Bez znieczulenia…
Rząd PiS obronił nas przed uchodźcami, ale smog, który zabija 40.000 Polaków rocznie, uznał za "problem teoretyczny".
"Kto wbrew faktom przypisuje Narodowi i Państwu Polskiemu zaniedbania w walce ze smogiem, podlega karze 3 lat więzienia".
O nasze zdrowie i życie bardziej dba UE, niż polski rząd.
 
Dzis  Trybunał Sprawiedliwości UE w Luksemburgu orzekł, że Polska, złamała prawo UE, dopuszczając do nadmiernych wieloletnich przekroczeń stężeń pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu. 

Dzisiejszy wyrok Trybunału, który stwierdza z całą mocą, że Polska nie ustanowiła skutecznego systemu ochrony dla swoich obywateli, jeżeli chodzi o jakość powietrza pokazuje, że te skumulowane opóźnienia dotykają nas dzisiaj z całą mocą

Trybunał Sprawiedliwości, opierając się na przedstawionych przez Polskę danych. stwierdził, dobowe dopuszczalne wartości pyłu zawieszonego w powietrzu (PM10) były stale przekraczane w 35 spośród 46 stref jakości powietrza w naszym kraju. Ponadto w dziewięciu strefach stale przekraczane były również roczne dopuszczalne wartości. "Stwierdzone w ten sposób przekroczenie należy uznać za trwałe" - zaznaczyli sędziowie.

 

 

 

 

                

 Tort z "węgla" z napisem "Gratulujemy obrony polskiego smogu"ustawili aktywiści Greenpeace przed wejściem do Ministerstwa Energii. Happening zorganizowano w związku z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który orzekł, że Polska złamała dyrektywę dotyczącą norm jakości powietrza.

- Wyrok jest dla Polski niekorzystny i nie jest to dziwne, ponieważ polskie władze robią bardzo niewiele w kwestii poprawy jakości powietrza i w kwestii poprawy zdrowia Polek i Polaków, bo to my ostatecznie oddychamy tym powietrzem. To my przez nie chorujemy, to Polacy przedwcześnie umierają - mówił dziennikarzom pod ME Marek Józefiak z Greenpeace Polska.

Zgony z powodu smogu

Cytował dane Europejskiej Agencji Środowiska, według których co roku z powodu zanieczyszczenia powietrza w Polsce umiera przedwcześnie 47 tys. osób. Ponad 60 proc. przedszkoli w Polsce znajduje się w miejscach, w których jakość powietrza nie odpowiada normom - podkreślił.

 

i pierwszy polityczny komentarz :

Obowiązkiem każdego patrioty jest zrobić wszystko co możliwe, aby następne wybory (każde!) PiS przegrał z kretesem. Jeżeli ta partia największych szkodników od 1939 będzie rządzić następną kadencję to zagrożony jest byt Państwa Polskiego.

 

 
 

KOMENTARZE

 • Zeby nie było ze jestem zawsze na nie .. 5*
  ,,Dziś Trybunał Sprawiedliwości UE w Luksemburgu orzekł, że Polska, złamała prawo UE, dopuszczając do nadmiernych wieloletnich przekroczeń stężeń pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu. ,,

  Nie wiem tylko dlaczego gniewasz się Trybunał Sprawiedliwości UE ..prawo jest prawo, trzeba go szanować .
  Zaniedbania są już od rządów twojego ulubieńca .
  Problem w tym że PIS nic nie robi w tym kierunku zajęty betonowaniem swej władzy w Polsce . Ale nie ma co się martwić ..i tak zapłaci ten frajer co wrzuca kartki do urny . wycieczki na Jasną Górę , miesięcznice ,
  walka z wiatrakami ..jedynie Rydzyk dba o czyste powietrze i jemu tez PIS rzuca kłody pod nogi .
  podpisanie tzw.Protokołu z Kioto ..1997 r . to już 20 lat i co ...
 • @fabi 19:36:08
  no ale gdzie te 5*
 • @Husky 19:39:02
  no a skąd je masz , sam chyba sobie nie dałeś
 • @fabi 19:43:59
  ta pierwsza to od dziennikarza !!!
  pzdr.
 • Powinno się zbadać
  czy przeważające wiatry, wiejące zwykle z zachodu, mają dodatkowy wpływ na poziom smogu w Polsce. Niemcy są największym jego producentem w Europie, większym niż cała jej wschodnia część.
 • @Casey 19:56:58
  to nieprawda !!!!!!
  8-)))

  //Wczoraj wieczorem UJRZAŁAM NIEBO po raz pierwszy OD PÓŁ ROKU Dziś rano ujrzałam całe w smugach chemicznych ..obecnie jest "mleko" i tak pozostanie przez tygodnie....jak jadę do Brukseli , to juz za granicami Polski, niebo zaczyna się oczyszczać/przejaśniać.//
  Róża Gräfin von
  THUN UND HOHENSTEIN
 • @Husky 20:03:01
  trzeba się otworzyć na Ruskich, niech powieje wiatr ze wschodu, ten syberyjski z nad Bajkału i morza Ochockiego, od razu się przejaśni i powietrze się oczyści.
  A jak ta cała komisja europejska będzie nas karała za PiS to my PiS obronimy, a jewropę pogonimy.
 • @Oświat 22:16:06
  // to my PiS obronimy//

  nie wszyscy tacy chetni 8-)))))))

  Henryk z wielkopolskiego KOD ograniczył swoją działalność w tej organizacji. I to tylko przez społeczeństwo, które jest... no sam przeczytaj.
  Ogromne zarzuty ma Henryk do Polaków...

  https://pbs.twimg.com/media/DWoVfcUX4AATsSz.jpg
 • @Oświat 22:16:06
  Z zachodu czy ze wschodu
  Oto niepodważalny dowód na to, że Ziemia jest okrągła...

  https://pbs.twimg.com/media/DWpqisbXUAQNH3D.jpg
 • To, że mamy powietrze jakie mamy to nie do końca wina dzisiejszego rządu
  Ale wystarczy powiedzieć, że 2018 rząd przeznaczył 10 razy mniej pieniędzy niż na postrzelony pomysł Macierewicza budowy strzelnic.
  Wygląda na to, że pragnienie strzelania sobie w kolano w PiS jest 10 razy większe niż dbałość o nasze płuca. Całe szczęście Macierewicza już nie ma, może jednak przeznaczymy te pieniądze na coś bardziej Polakom potrzebnego.
 • @Zawisza Niebieski 23:02:16
  To nie PIS odbiera ci wolność ale TVN rozum....

  Jakoś tak dziwnie biorą się za polski smog dopiero gdy PiS jest przy władzy.
  Moglibyście, Wy opozycjo wyjaśnić, jak "zaniechania" w latach 2015-2017 mogły wpłynąć na jakość powietrza w latach 2008-2015?
  Jakaś podróż w czasie czy co?  ps.
  W biurze prasowym PO.

  Grabiec: Wrzućcie info o wyroku ws. smogu.
  "dziennikarz": Szefie, ale chodzi o lata kiedy to my rządziliśmy.
  Grabiec: Nieważne, nasi wyborcy to debile, wrzucaj. Zwalamy na PiS.
 • @Zawisza Niebieski 23:02:16
  Po dwóch latach straszenia przez PO unijnymi sankcjami, wychodzi na to, że jedyne realne sankcje jakie nam grożą, to te za politykę rządu PO w sprawie smogu
  Wiedzeli co mówią!

  Trybunał Sprawiedliwość UE w wyroku ws. Smogu w Polsce zaznaczył że chodzi o lata 2007-2015 czyli rządy PO-PSL

  Niestety scierwomedia przychylne PO (Gówno Wyborcze .gazeta.pl portal Lisa) nie podały o jakie lata chodzi dzięki czemu trolle (zwane "dziennikarzami") oPOzycji obwiniają PiS.
  Cynizm ??
  Fałsz ??
  czy tylko DEBILIZM
 • @Zawisza Niebieski 23:02:16
  Na błękitnym niebie pojawiła się tęcza, a na udręczonych twarzach uśmiech. W sercach ludu zagościła nadzieja; powróci Donald na swym wiernym Grasiu.
  Znów zabrzmi kojąca Oda do Radości - lek na całe zło.
  I będzie, jak było. Ewa nas ukocha, Aniela ubogaci, a Róża na nowo rozkwitnie…

  https://pbs.twimg.com/media/DWqL2Y7WAAEiUHp.jpg
 • @Nibiru 23:34:03
  ja tez
  8-))))

  https://pbs.twimg.com/media/DWa3xNgXcAI_2Vk.jpg
 • @Husky 23:17:04
  Czy ty naprawdę nie możesz zrozumieć, że takich ludzi jak ty, co jak nie wysłuchają agitki TVPiS to nic nie rozumieją co się dzieje na świecie?
  O nie dzieje się dobrze ostatnio tym twoim mocodawcom. Jaki, co może kandydować na największego idiotę co najmniej kwartału zmusił komisję d.s. badania bandyckich prywatyzacji z czasów L.Kaczyńskiego i Hanny Gronkiewicz Waltz do zapłaty kosztów sądowych podejmowanych przez niego decyzji. Prawnik z niego jak z koziej... Do tego wciągnął Polskę w nagonkę ze strony środowisk żydowskich. Brawo PiS, tylko wy takich idiotyzmów narobić potraficie.
  Macierewicz nie dał się wygryźć z pokoju ministra, Błaszczak musiał poszukać sobie innego pokoiku. Teraz buduje symulator samolot, by udowodnić to, co nie dało się udowodnić np. próbkami z ciał ofiar, czyli wybuchu. Znaleźli zapis z monitoringu jak przygotowywano samolot do odlotu i ogłosili, że były tam nieznane osoby. Ten człowiek ma niespożyte siły w głoszeniu głupot.
  Nie ma dnia, by PiS się samo nie zaorał. Dwa lata a sami już widzą, że trzeba po nich odbudowywać kraj. Sam Błaszczak ogłosił, że jego misją jest naprawa stosunków z prezydentem po działaniach Macierewicza.
  Premier składa kwiaty na pomniku oddziałów kolaborujących z Niemcami w czasie II wojny światowej. Wysokie premie dla nieudacznych współpracowników Szydło.Można by się śmiać, gdyby nie było to tragiczne.

  Ja myślę, że ty to też widzisz, tylko zadaniowość nie pozwala ci się przyznać przed samym sobą.
 • @Husky 23:22:50
  A ty tylko wybiórczo czytasz? Od tamtego czasu nie zrobiono nic, albo prawie nic i obecny rząd również nie robi nic. Rączka w rączkę działa PO-PiS. Ani jedni ani drudzy nic nie robię.
  http://img.interia.pl/biznes/nimg/v/v/Dzis_wyrok_Trybunal_7042612.jpg
  Masz rok 2017, pozbawiono cię całkiem myślenia. Zobaczysz okres rządów PO to już ci się klapki na oczy zsuwają.
 • @Zawisza Niebieski 00:35:26
  potrafisz strollowac każdy wpis,
  co właściwie nic nowego
  coś tu napisał w temacie notki, co ????
  jedno zdanie ?

  żetelny dziennikażu z czerskiej

  do jutra ...

  https://pbs.twimg.com/media/DWrHRoSWkAEbcPx.jpg
 • @Husky 01:33:11
  Mowisz strollować, uważasz za nie strollowanie tylko gdy ktoś myśli i mówi tak jak ty byś chciał. Mój pierwszy wpis zawsze odnosi się do tematu notatki, a później rozmowa się toczy w różne kierunki. Zobacz sam, moim pierwszym wpisem było "To, że mamy powietrze jakie mamy to nie do końca wina dzisiejszego rządu..."

  Na co ty go strollowałeś "To nie PIS odbiera ci wolność ale TVN rozum...." Dalej były odpowiedzi na twoje zdania

  To schorzenie, gdy własne wady przypisuje się innym nazywa się projekcją.

  Popatrz tylko jak trollujesz własne wypowiedzi. Po co to zdjęcie młodej dziewczyny? Po co to zdjęcie Tuska z Brukseli, ma jakiś związek z tematem.

  Ale jeśli już to zdjęcie to obrazuje ono jedną sprawę. Donald Tusk spokojnie wychodzi do ludzi spotyka się z nimi na ulicy, potrafi pójść po zakupy? A Jarosław Kaczyński nie pojawi się na ulicy bez silnej obstawy lub kordonu policji w tym snajperów. Świadczyć to może o poważnej chorobie Jarosława Kaczyńskiego, ten człowiek już dawno oderwany jest od rzeczywistości, żyje w świecie własnych urojeń i ten człowiek decyduje o Polsce.
 • @Zawisza Niebieski 03:11:24
  Tak się kończy udawanie, że ma się pojęcie o polityce.
  Po raz kolejny pokazałeś, że nie grzeszysz politycznym rozumem. Liczy się tylko cynizm i polityczna nawalanka.
  Zero merytoryki.
  Teksty i komentarze na poziomie mojego 10 letniego bratanka
  Nie idźcie tą drogą tow.obywatelu Zawisza, nie idźcie!
  Z taką opozycją normalni Polacy mogą spać spokojnie

  //Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę. Na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowałoby 47 proc. ankietowanych. Druga w sondażu Platforma Obywatelska ma aż 28 proc. straty do PiS (19 proc. poparcia).
  W Sejmie znalazłyby się jeszcze Sojusz Lewicy Demokratycznej (8 proc.), Kukiz'15 (7 proc.), Nowoczesna (6 proc.) oraz Polskie Stronnictwo Ludowe i Partia Razem (po 5 proc.).//  Zdradzieckie mordy sami zdrajcy i złodzieje

  https://pbs.twimg.com/media/DWpFGNmWsAApycr.jpg
 • @Husky 09:08:32
  Kokainowa łapówka. Śledztwo w sprawie gangu, którego członkowie podawali się za współpracowników służb specjalnych, zatacza coraz szersze kręgi. Prokuratura Regionalna w Katowicach i Centralne Biuro Antykorupcyjne są w posiadaniu informacji wskazujących, że dochodziło do przekazywania urzędnikom państwowym i dziennikarzom łapówek w postaci kokainy. Ten szokujący wątek jest bardzo delikatny. Śledczy podejrzewają, że niektóre publikacje korzystne dla członków gangu lub jego zleceniodawców mogły powstawać za narkotyki. W tym wątku pojawiają się nazwiska kilku warszawskich dziennikarzy, m.in. znanej dziennikarki, posiadających bardzo szerokie znajomości w kręgach politycznych. Kiedy więc dojdzie do wstrząsu w branży medialnej? Oby jak najszybciej! Nazwiska tych kokainowych pseudodziennikarzy powinny być ujawnione, a środowisko powinno ich wykluczyć ze swoich szeregów.
 • @Husky
  Totalna opozycja w tym niebieski i jego akolici ma zepsuty cały weekend. Po takim sondażu to nic dziwnego. Niemal połowa Polaków deklaruje, że w wyborach oddałaby głos na Prawo i Sprawiedliwość. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster. Natomiast opozycyjne ugrupowania – od bardzo już dawna – pozostają bardzo daleko w tyle za partią rządzącą.
  Jak stwierdza „Super Express” (sondaż przeprowadzono dla tego dziennika, portalu se.pl i telewizji NOWA TV) „na PiS nie ma mocnych i to mimo zawirowań na arenie międzynarodowej, poczynając od przepychanek z Unią Europejską po ostatnie napięcia z Izraelem w sprawie ustawy o IPN”.

  Według Instytutu Badań Pollster, blisko 47 proc. respondentów oddałoby swój głos na Prawo i Sprawiedliwość, gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę.

  Z sondażu wynika, że na Platformę Obywatelską zagłosowałoby 19 proc. pytanych, na SLD 8 proc., zaś na Kukiz'15 – 7 proc. Z kolei na Nowoczesną oddałoby głos 6 proc. respondentów, a na PSL i Partię Razem – 5 proc. Partia Wolność uzyskałaby 3 proc., co lokowałoby ją poniżej progu wyborczego.

  Nie zanosi się na to, by jakakolwiek partia mogła zagrozić obozowi rządzącemu. Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, w sejmie znalazłoby się aż siedem ugrupowań podaje „SE”.
 • @Husky
  Platforma ma nadal 19 % poparcia, jest jeszcze SLD z 8 % poparciem, to pokazuje ile jeszcze gówna mamy w kraju i trzeba się z tym będzie uporać. To nie jest opozycja to raczej bojówki zwalczające polski interes narodowy!
 • @Husky 09:08:32
  Opozycja w totalnej rozsypce. Skaczą sobie do oczu z byle powodu. O co poszło tym razem?

  http://niezalezna.pl/217821-opozycja-w-totalnej-rozsypce-skacza-sobie-do-oczu-z-byle-powodu-o-co-poszlo-tym-razem
 • @Husky 09:08:32 17 lat dojrzewał do wniosku, że PO to partia złodziei?
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2018/02/23/825/360/ee2a82673fd040d9ab9232e597df8236.jpeg


  Neumann nie kryje złości: „Pomysł startu Wojciechowicza jest absurdalny. To świadczy wyłącznie o złych intencjach”...

  https://wpolityce.pl/polityka/382932-neumann-nie-kryje-zlosci-pomysl-startu-wojciechowicza-jest-absurdalny-to-swiadczy-wylacznie-o-zlych-intencjach


  Ps...Jakoś mało słowiańskie facjaty. Kapitalnie się wam wszystko sypie, trzeszczy, czas opuścić łajbę pt. peło, "charyzmatyczny" się nie sprawdził i nie sprawdza...Wojciechowicz obetnij te kłaki jak u starego satrya! Oj, Robert S. by sę ucieszył z takiego koleżki n a prezydenta... Ale nie masz szans! Żryjcie się świnie peowskie!
 • @kula Lis 67 11:25:04 ps... ten lokaty
  Już Hajkę sypie. Oj będzie aj waj aj waj.
 • @Husky 09:08:32 dlatego wycie by było jak było.
  TVP Szczecin: Poseł PO zatrudniał sam siebie za publiczne pieniądze. Polityk Platformy Obywatelskiej Marek Hok był zatrudniony w kołobrzeskim szpitalu, gdy pełnił funkcję radnego Sejmiku i członka zarządu. Potwierdza to sama placówka. Te informacje zaskoczyły opozycyjnych radnych, którzy chcą, by w piątek zajęła się ich wyjaśnieniem komisja rewizyjna Sejmiku donosi TVP Szczecin.

  Jak informuje Telewizja Polska, powołując się na rzecznika kołobrzeskiego szpitala, sytuacja ta trwała przez pięć lat od 2006 do 2011 roku. W tym okresie Hok (dziś czołowy poseł PO z woj. zachodniopomorskiego) był radnym sejmiku i zasiadał w zarządzie województwa, a jednocześnie pełnił funkcje z-cy dyrektora ds. lecznictwa w kołobrzeskiej placówce. Oznacza to, że de facto pracował w podległej sobie jednostce na stanowisku kierowniczym.

  Przypomnijmy, że ustawa o samorządzie województwa zakazuje łączenia mandatu radnego ze stanowiskami kierowniczymi w jednostkach organizacyjnych województwa, czyli podległych samorządowi. Według prawników Hok, decydując się na pracę w szpitalu, automatycznie wygasił swój mandat radnego.

  W polityce dla takich ludzi nie powinno być miejsca mówi wicemarszałek województwa, Kazimierz Drzazga z PiS, w rozmowie z dziennikarzem TVP

  Wątpliwości, co do uczciwości posła mają nie tylko radni PiS, ale nawet zachodniopomorscy politycy SLD:

  To jest jednostka podległa, więc to absolutnie byłoby złamanie prawa
  mówi na antenie szczecińskiej telewizji przewodniczący klubu radnych SLD Dariusz Wieczorek.

  Autor reportażu, dziennikarz TVP Przemysław Plecan zaznacza, że próbował kontaktować się z posłem Hokiem, ale ten nie znalazł dla niego czasu. Nieuchwytny był także marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

  TVP Szczecin, pf
 • @Husky NIEBIESKI I JEGO AKOLICI SIĘ ZAPŁACĄ.
  To koniec Platformy? Kłótnia goni kłótnię. Odchodzą kolejni działacze. „Czekam na raport zamknięcia PO”.


  http://niezalezna.pl/217841-to-koniec-platformy-klotnia-goni-klotnie-odchodza-kolejni-dzialacze-czekam-na-raport-zamkniecia-po
 • @Zawisza Niebieski 03:11:24
  ,, Kaczyński nie pojawi się na ulicy bez silnej obstawy lub kordonu policji w tym snajperów ,, .

  tą obstawę ma już od dawna , już wtedy zastanawiało mnie dlaczego .

  Odpowiedź jest jedna , to jego osoba gra główną rolę w grach politycznych . I nie chodzi o jego wybitne zdolnośći , resztę można sobie dopowiedzieć .. muwi o tym cos G.Braun .
 • @kula Lis 67 10:20:06
  //Totalna opozycja w tym niebieski i jego akolici ma zepsuty cały weekend.//


  który to już kolejny weekend ?
  a ile jeszcze przed nim
  szkoda chopa

  ps.

  a może zamiast pisać tu fake newsy ,weźmie się solidnie za relaks

  https://pbs.twimg.com/media/DWu9CMVWAAE0lr6.jpg
 • @kula Lis 67 10:22:46
  Mieszkanka przygranicznej miejscowości, wypatruje krula europyp który lada moment ma przybyć na białej kobyle do Polski.

  https://pbs.twimg.com/media/DWu9i2VXkAcqZou.jpg
 • @kula Lis 67 11:25:04
  Powód do zmartwienia będziemy mieć dopiero wówczas, gdy totalni zaczną mówić o nas dobrze...
 • @
  https://pbs.twimg.com/media/DWqDfEaX0AAM8z5.jpg
 • @kula Lis 67 14:59:10
  Gdy Polacy na mszach świętych, na Pasterkach AD 1970 śpiewali kolędy, Lech Wałęsa wypełniał w siedzibie KW MO w Gdańsku swój pierwszy ...szczęśliwy kupon totolotka.

  https://pbs.twimg.com/media/DWvUQsFWkAAG1O9.jpg
 • @Zawisza Niebieski 03:11:24
  Gdy to pisali to jak bardzo płakali ??

  https://pbs.twimg.com/media/DWvVIy3WkAAXpX-.jpg
 • @kula Lis 67 13:21:18
  To sędzia Robert Bełczącki, który skazał dwóch komunistycznych generałów na dwa lata więzienia!!!
  Brawo dla sędziego!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DWvLhl8WkAASq0u.jpg
 • @
  http://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/02/ja-tu-siedzialem_2018-02-23_21-37-50.jpg
 • @Husky 19:48:40
  Tak tak tak .. a krzyczysz tak samo ...

  https://www.youtube.com/watch?v=livaHrj2kg4
 • @Husky 19:34:04
  Już w ostatnim PiS ma ponad 50%!
 • @Husky 19:34:04
  Czego się obawia Trzaskowski? Rafał Trzaskowski powinien się szczegółowo wytłumaczyć z zarzutów stawianych przez jednego ze „złotych chłopców PO”. Michał Dzięba oskarżył na Facebooku kandydata PO na prezydenta Warszawy o branie kokainy i przyjęcie 150 tys. zł na kampanię wyborczą do PE w 2009 r. od lobbysty pracującego dla ukraińskiego oligarchy. To poważne zarzuty. Tymczasem Trzaskowski chce przemilczeć sprawę, sugerując niepoczytalność Dzięby. Problem w tym, że znają się doskonale. Rok pracowali w Brukseli w jednym pokoju. Dzięba był też bardzo wpływową osobą w PO, szczególnie w pierwszym rządzie PO-PSL. Należał do bliskich współpracowników Donalda Tuska i zasiadał w gabinecie politycznym ówczesnego ministra skarbu Aleksandra Grada. Wiedzę o kulisach działalności PO ma ogromną. Panie Trzaskowski, chowanie głowy w piasek nie pomoże. A Trzaskowski o Dziębie: "To wariat, jego nie słuchajcie". Swoją drogą to wciąganie kokainki przez kandydata jest trochę mocniejszym zarzutem niż popalanie trawki. No i do tego jakieś fiki-miki z modelkami. I robi się gorąco. Pudelek, Fakt, Angora i paparazzi już pewnie gotowi do działania. Tylko ich szefowie jeszcze nie wydali rozkazu spuszczenia psów gończych. Jak Rafałek będzie grzeczny, to sprawa jak kokaina - rozejdzie się po kościach i spłynie z moczem. Lepiej drążyć "polski antysemityzm".
 • @kula Lis 67 12:37:51
  @Zawisza sie POstarał
  Wiec i wynik jest !!!
  Wielkie mu brawa

  http://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/02/to-zawdzieczamy-zawiszy_2018-02-24_15-09-32.jpg
 • @Husky 15:11:33
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15194822451d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Politycy PO przyjechali na Radę Krajową. A strażnicy od HGW założyli im w autach blokady na koła! Nawet sposób parkowania świadczy o tym z kim mamy do czynienia. Walczą o praworządność, a w dupie mają nawet reguły i przepisy. W Warszawie po godz. 11 rozpoczęło się dziś posiedzenie Rady Krajowej PO poświęcone polityce zagranicznej, zwłaszcza pozycji Polski w UE i na świecie. Politycy Platformy sporo mówili o praworządności, wizerunku naszego kraju, nowoczesności i tolerancji. Wcześniej zaparkowali jednak swoje auta w taki sposób, że warszawska straż miejska - nadzorowana przez Hannę Gronkiewicz-Waltz - zmuszona była założyć im blokady na koła! Wszystko wskazuje na to, że niektórzy politycy PO zaparkowali swoje auta w niedozwolonym miejscu (a dokładniej: w zatoczce autobusowej), gdyż... chcieli przyoszczędzić na parkingu. Niektórzy potraktowali działania strażników miejskich jako swoistą zemstę Hanny Gronkiewicz-Waltz, od której w ostatnim czasie Platforma Obywatelska mocno się odcina. Bóg czasem wybacza, Hanka "Zemsta" Gronkiewicz-Waltz nigdy. Wcześniej to Platforma założyła Hance blokadę. Pozycja Schetyny w Platformie słabnie. Dlatego na ten spęd Tusk wysłał swoich komisarzy ludowych w postaci Bieńkowskiej i Radka Sikorskiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej