Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
748 postów 24653 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

D.Trmup wzywa do pokoju w Polsce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Znów iskrzy na linii Waszyngton - Warszawa. Prezydent USA D.Trump kolejny raz przestrzega rząd w Warszawie. Robi to dla dobra demokracji i pokoju. Wysyła list do Jarosława Kaczyńskiego

Korespondent (PAP) w Waszyngtonie Tadeusz Zachurski dotarł do informacji że w ub.środę Departament Stanu USA za pośrednictwem swgo ambasadora w Warszawie przekazał list Prezydenta USA dotyczący sytuacji politycznej w naszym kraju.
Heather Nauert rzecznik Departamentu USA zapytana o list nie odpowiedziała wprost na pytanie  Zacharskiego, stwierdzając jedynie że relacje z Polska są na pewnym zakręcie. Nie odniosła się jednak do treści listu Prezydenta USA.

 

Premier Mateusz Morawiecki zapytany o to przez dziennikarzy nie zaprzeczył i nie potwierdził, czy otrzymał taki list
 

 

 

 

      

 

Dyplomacja amerykańska starała się o spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, natomiast list Prezydenta D.Trumpa został przekazany Premierowi M.Morawieckiemu przez ambasadora USA . D.Trump w liście miał zaapelować, żeby do jego przyjazdu do Polski na obchody 100 -lecia Niepodległości w listopadzie, politycy zakończyli spory i uspokoili nastroje społeczne.
 
 
Mam nadzieję, że uda nam się poznać pełny tekst tego listu, że ambasada USA albo pan premier zdecyduje się go opublikować
 
 
 
Czy adresat listu Prezes Jarosław Kaczynski po tym liście złagodzi ton.
Pytanie otwarte
 
         
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • suwerenność na bakier
  Sam fakt istnienia listów, jeżeli takowe istnieją, dowodzi że z polską suwerennością jest źle.
 • Może Putin powinien wysłać taki list do Trampa ?
  Oczekiwalibyśmy podobnej reakcji jakiej Tramp oczekuje po Kaczyńskim .
 • @Stara Baba 14:10:31
  ciekaw jestem reakcji Kaczyńskiego
  poczekamy
 • @Oscar 14:28:39
  tu chodzi o dobro Polski
 • @Husky 15:07:28
  komu chodzi o dobro Polski ?
  Trampowi ?
  Kaczyńskiemu ?

  Gdybyś powiedział że chodzi o dobro Izraela albo choćby Pollin to bym się zgodził i co do Trampa i Kaczyńskiego.
 • @Oscar 15:29:21
  jednemu i drugiemu
  mam nadzieje ze wojna Polsko - Polska dobiegnie końca
 • D.Trmup wzywa do pokoju w Polsce.
  Między kim a kim?
  Dopóki nie dowiemy się do kogo powysyłał takie listy, nie będzie wiadomo między kim a kim chce być mediatorem.

  Sprawa ma drugie dno. Pokój to jedna z postaw ludzkich składajacych się na człowieczeństwo dojrzałe.
  Kaczyńskiego za w pełni człowieka uznał w pierwszym rzędzie, bo do niego skierował pierwszy z ujawnionych listów.
  Ciekawe kogo następnego uzna za godnego sobie partnera aby walczyć o pokój?
  Skoro tego od razu nie ujawnia to pewnie szuka.
 • @miarka 16:00:25
  //Kaczyńskiego za w pełni człowieka uznał w pierwszym rzędzie, bo do niego skierował pierwszy z ujawnionych listów.//

  Widać ze Prezydentowi USA zależy na spokoju w Polsce.
  Stad ten list
  pzdr.
 • @Autor
  "Mam nadzieję, że uda nam się poznać pełny tekst tego listu, że ambasada USA albo pan premier zdecyduje się go opublikować "

  Nie ma sprawy jak chcesz to ci prześlę kopię tego listu.Sam osobiście dyktowałem go Trumpowi, który powiedział,ze jak najszybciej prześle mi odpowiedź jak kiedykolwiek ją otrzyma.
 • @matterhorn 16:13:09
  no to czekam
 • @Husky 16:04:28
  O nie. Spokój to nie pokój. Spokój to stan który przychodzi z pokojem. Najpierw musi być pokój żeby był spokój.
  Pokój zaś to najpierw pokój ducha - ludzkiego ducha, godnego człowieczeństwa (pokój między chrześcijany, pokój społeczny, pokój międzynarodowy), a więc i stan z punktu widzenia którego nie widać zagrożeń ani dla moralności, ani prawości, ani sprawiedliwości, ani dla uprawiania działalności politycznej - i to dokładnie w takiej kolejności.
  Jeżeli apel idzie po linii politycznej to jest głupi, bo w tej kolejności to można tylko budować iluzje albo przemoc czy terror, ale jeżeli apel idzie od strony ludzkiej, to o przyszłości można rozmawiać.
 • @miarka 16:24:33
  Trump to ...
  ludzki człowiek jest
  wie co pisze
  8-))))
 • @Husky 16:26:02
  "Trump to ... ludzki człowiek jest..."

  Człowiek to jest ludzkim z natury. Być ludzkim to najpierw mieć sumienie ludzkie.
  To raczej pańska zasługa być ludzkim - "ludzki pan".
 • @miarka 16:44:17
  Być może sumienie Trumpa "ruszyło" i napisał co napisał
  tylko co z sumieniem Kaczynskiego
 • HAPPY EASTER dear friends from Poland for America
  We thank you, President Trump for your visit to POLAND in 2017 and a beautiful speech. You showed the whole world of the Spirit of POLAND like No One before

  https://pbs.twimg.com/media/DZtHgTFXcAAqvtG.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DZtHhzDW4AANkmQ.jpg
 • @Husky 16:51:12
  "...tylko co z sumieniem Kaczynskiego"?

  No właśnie?
  Apeluje o pokój to i sam siebie postrzega jako człowieka pokoju - świętego nieledwie.
  Apeluje o pokój, to widzi w Kaczyńskim człowieka pokoju - apeluje o czynienie pokoju: a przecie "Błogosławieni pokój czyniący" (... ze świątecznym błogosławieństwem").
  Toż to "apel na górze".

  - Kiedy pokój jest czyniony od strony sumienia to ok - będzie i pokój dla dobrych, choćby się to miało komu nie podobać.
  A jak od strony polityki - o tu jest problem dla sumienia - zwłaszcza w rozróżnianiu dobra i zła, piękna i brzydoty, prawdy i kłamstwa.

  Pokój na siłę to i sumienie na bakier. Ma Kaczyński sumienie, czy nie ma?
 • @miarka 17:24:44
  // Ma Kaczyński sumienie, czy nie ma?//
  tego ja nie wiem
  ale są/jest tu tacy co bez problemu na takie pytanie odpowiedzą
  8-)))
 • @Husky 16:21:32
  No to będziesz musiał długo czekać bo aż do 1 kwietnia 2019r
 • @matterhorn 17:47:10
  sporo czasu
 • @Husky
  Erdogan: „Ej, Netanjahu jesteś terrorystą”..Tureckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potępiło w piątek „nieproporcjonalne użycie siły wobec pokojowych demonstrantów” i zażądało, aby Izrael natychmiast tego zaprzestał. Później prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan publicznie nazwał działania Izraelczyków „nieludzkim atakiem”. Premier Izraela Benjamin Netanjahu odrzucił oskarżenia ze strony Turcji i powiedział, że Ankara nie ma prawa uczyć moralności „najbardziej moralnego wojska na świecie”.Turecki prezydent Recep Tayyip Erdogan powiedział na kongresie partii rządzącej w Adanie: „Wczoraj izraelski premier, który nie znajduje się na tym samym szczeblu co ja, wyraził pewne oświadczenie… Wystarczy spojrzeć na te słowa ich armia rzekomo nigdy przeprowadzała prześladowań. Mają oczy, ale nie widzą, mają uszy, ale nie słyszą, mają usta, ale nie mówią prawdy. Serca są zamknięte. Nie muszę mówić o tym, jak okrutna jest armia Izraela. Izrael jest śmiały wobec uciśnionych, a wobec innych jest skromny. Okrutni nigdy nie będą odważni, nie postawią pomnika zwycięstwa. Oni śmieją twierdzić, że nasza armia uciskała niewinnych ludzi w Afrinie. Ej, Netanjahu, jesteś słaby i żałosny. Nabierz rozumu. Twój problem to nie państwo terrorystyczne. Powszechnie wiadomo, co zrobiliście w Gazie i Jerozolimie. Nikt na świecie cię nie kocha”. „Nie mów mi, że masz broń jądrową. Kiedy przyjdzie ta chwila, ona nie zadziała. Nie bierz na siebie grzechu niewinnych. Nie znajdziesz miejsca na świecie, dokąd będziesz mógł pojechać. Bądź uczciwy. Dopóki nie będziesz uczciwy, nie usłyszysz od nas ani jednego dobrego słowa”. Ej, Netanjahu, jesteś najeźdźcą. Jesteś na tych terytoriach jako najeźdźca. Jesteś terrorystą. To co zrobiłeś Palestyńczykom, zapisano w historii. Nigdy tego nie zapomnimy. Jestem pewien, że lud Izraela jest niezadowolony (zaniepokojony) twoimi działaniami.


  Ps..Miałby taką odwagę jak Erdogan prez. Duda? Jak myślisz? "Najbardziej moralnego wojska na świecie" - Dobre! Uzbrojona po zęby armia, konfrontuje się z dziećmi, kobietami i co najwyżej z chłopcami uzbrojonymi w kamienie.. W piątek bo w sobotę mają szabas żyd Izraela zaatakował 1350 niewinnych Palestyńczyków w tym 240 biednych dzieci. Oto to jest ten ponoć uczciwy naród żydowski tu i teraz..Cały "cywilizowany" świat siedzi cichutko, nie chce skrytykować i w ogóle zareagować na zabicie 16 protestujących bo boi się oskarżenia i antysemityzm. Ciekawe co by było gdyby jakiś inny kraj zastrzelił 15 protestujących przy jego granicy? wydalenie dyplomatów? sankcje? wielkie halo w mediach? prześciganie się polityków i dziennikarzy w krytykowaniu i wymyślaniu sankcji, kar? jak za Skripalów mających się dobrze. A wydalić izraelskich dyplomatów i zażądać sankcji. Zabili 15 osób więc dlaczego nie nazywa się ich złym faszystowskim reżimem mordującym pokojowych demonstrantów? Żydzi okazali się winni zabójstw niewinnych ludzi Polska powinna wydalić ambasadora żydowskiego p. Azari. Prezydent Turcji ma rację. To zbrodniarze co udowodnili jako twórcy bolszewizmu i finansujący niemiecki nazizm a my też powinniśmy, i to bardzo zdecydowanie, przeciwdziałać ich osiedlaniu się w Polsce bo to nie tylko niszczy polski charakter kraju ale wręcz wróży nam powtórkę losu gnębionych Palestyńczyków i w tym celu hodowany jest, niestety przy naszym udziale, rezuński "kalifat". Żydzi dokonują czystek etnicznych na ludności palestyńskiej w taki sam sposób jak Niemcy wynarodawiali zagarnięte tereny Polski. Bismarck i Hitler to ich idole. Pewnie dlatego żydzi i Niemcy razem atakują Polskę i Polaków. Swój swojego popiera. Polacy podczas okupacji mieli taką samą szansę na przetrwanie jaką dziś mają Palestyńczycy pod okupacją izraelską, i wciąż mają pretensję do Polaków, że nie potrafili ich uratować. To kretynizm w czystej postaci. Ojciec Klimuszko przewidywał/ wizja/ to tak. Atom rzucony na państwo w Afryce Północnej. Tsunami, zalane Włochy... Historia do tego zmierza. Prawda jest też taka, że chazaria przyjaciół nie ma żadnych. W Palestynie miały powstać dwa państwa: Izrael i Palestyna. Żydzi dokonali czystek etnicznych na ludności palestyńskiej w starym dobrym stylu SS. I ukradli ziemię, domy i majątki Palestyńczyków. Widać, że żydzi mają prawo pozbawiać ludzi majątków, nieruchomości, bez zadośćuczynienia natomiast sami żądają od innych zwrot nieruchomości czy odszkodowania nawet jeśli prawowici właściciele czy spadkobiercy nie żyją ? widać, w wielu przypadkach, jaka to wredna nacja, uzurpują sobie prawo do "holokaustu", rzekomo popełnionego tylko na narodzie żydowskim, jednocześnie sami od lat "czynią" holokaust narodowi palestyńskiemu, no i co ciekawe: tak żydzi jak i Niemcy, są najbardziej nielubianymi narodami w świecie, coś w tym jest ....Jak widać sytuacja wokół państwa Izrael staje się coraz bardziej poważna, to samo we Francji, w Niemczech. No cóż, prawdopodobnie w Polsce pójdą w górę ceny nieruchomości.
 • @kula Lis 67 20:57:24
  Bo Netanjahu jest terrorystą
  prawda
 • @Husky 21:03:58
  "Jesteś na tych ziemiach najeźdźcą (...), a jednocześnie jesteś terrorystą" - powiedział Erdogan. Przecież dokładnie tak samo żydzi zachowują się w Polsce w stosunku do Polaków! Tzw.naród wybrany postanowił nauczać polskich tubylców kiedy jest demokracja i praworządność a kiedy jej nie ma (oczywiście demokracja i praworządność jest wtedy gdy rządzą "nasi" bo jak rządzą ONI to demokracji już nie ma...o praworządności nie ma mowy). Polacy pamiętają enkwudzistowskie katownie i kacapskich żydów mordujących Polskich patriotów, niestety żydolewactwo dokazuje dalej...czy to Polska czy Palestyna...Od II wojny światowej od momentu utworzenia tego gniazda OS trwa tam bezustannie wojna czy nikt tego nie widzi. Turcja ma takich samych wrogów co my: żydów, Niemców. Po wtóre, jest byłym mocarstwem położonym na skraju stref geopolitycznych tak jak my. Jeśli nie chcemy do końca życia czapkować (czaputować) Niemcom, żydom czy Amerykanom to musimy tworzyć sojusze z takimi państwami jak Turcja i Iran. Wiem, że nie mieści się to w głowie obecnej władzy, ale próbować trzeba. Dlaczego maleńki Izrael jest tak ważny dla Polski? Prześledźcie drzewa genealogiczne czołowych polityków i dziennikarzy a zrozumiecie dlaczego maleńki Izrael odgrywa nieproporcjonalnie wielką rolę dla Polski.
 • @Husky 21:03:58
  W dzisiejszej społeczności "żydowskiej" ok 90% populacji stanowią "żydzi" aszkenazyjscy i tylko ok 10% populacji stanowią "żydzi" sefardyjscy (potomkowie afrykańskich Berberów) wypędzonych swego czasu z Hiszpanii.
 • @Husky 21:03:58
  Żydownia już ma wszystkich przeciwko sobie i jest kwestią czasu ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiego terroryzmu na ziemi. Chciałbym doczekać momentu kiedy ten ponoć Naród Wybrany będzie wypłacał odszkodowania za zniszczenie całego rejonu arabskiego. Za zniszczenie Syrii, Iraku, Libii, Palestyny i całego regionu. Za stworzeniem i podtrzymywaniem ISIS to chyba stoi jakaś ''wielka niewiadoma'' - big black magic - uzbrojeni agenci z innej planety, wyszkoleni Marsjanie z karabinami, z logistyką, połączeniami internetowymi i satelitarnymi, zarządzaniem innymi organizacjami w innych częściach świata jak Boko Haram w Nigerii. Nikt nie może się z nimi rozprawić a oni rosną w siłę. Polsce Izareal jest do niczego nie potrzebny. Kiedy zaatakują nas następnym razem powinniśmy zerwać wszelkie kontakty z tym wrogim krajem. Żydzi chcą nas ograbić na 300 mld USD (najchętniej w naturze aby uzyskać kontrolę nad terytorium Europy Środkowej). Nic dobrego z ich strony nas nie czeka. Trzymać ich jak najdalej od Polski. Ustawa reprywatyzacyjna ma być korzystna dla naszej ojczyzny a nie jakichś przebierańców z żydowskich organizacji w USA czy Izraelu. Sympatyków żydów i Izraela próżno szukać wśród Polaków, po tym jak żydzi nam "podziękowali" za pomoc w czasie okupacji Niemieckiej. Na razie zakamuflowane żydostwo niestety nadal tu mieszka (poza aferzystami i złodziejami, którzy do Izraela uciekli przed więzieniem). II RP chciała osiedlać żydów na Madagaskarze ale wybuchła wojna. A pomyśleć, że to samo co w Palestynie mogło być w Polsce. Wygooglujcie sobie hasło LUBLINLAND (ale nie na wikipedii)
 • @kula Lis 67 21:13:52
  // Prześledźcie drzewa genealogiczne czołowych polityków i dziennikarzy a zrozumiecie dlaczego maleńki Izrael odgrywa nieproporcjonalnie wielką rolę dla Polski.//

  i blogerów 8-)))))
 • @kula Lis 67 21:43:36
  https://pbs.twimg.com/media/DZuZhzSWAAEL5Zr.jpg
 • @Husky 21:49:50
  “…naszem Jeruzalem będzie Polska.
  My będziemy jej arystokracją,
  my tu rządzić będziemy,
  kraj ten należy do nas, jest nasz…”

  http://www.polishclub.org/2013/01/29/rok-1863-stanislaw-dider-rola-neofitw-w-dziejach-polski/
 • @Husky 21:49:50
  Wall Street i rewolucja bolszewicka w Rosji

  Powinniśmy ją [Rosję] zamienić w pustynię
  zasiedloną białymi Negrami, którym damy
  taką tyranię, jaka nie śniła się najgorszym
  despotom wschodu – Lew Trocki

  „Pierwsze poufne spotkanie w który ustalono dyrektywy dotyczące sposobu rozegrania rewolucji bolszewickiej, rewolucji, która wstrząśnie światem, odbyło się 14 lutego 1916 roku w Nowym Jorku. Wzięły w nim udział 62 osoby, z których aż 50 było weteranami rewolucji z 1905 roku. Śmiało można powiedzieć, że inżynierami rewolucji bolszewickiej z 1917 roku byli: Jakub H.Schiff, Felix Warburg, Otto H. Kahn, M.L.Schiff, Max Breitung, Isaac Seligman, M.Guggenheim oraz Kuhn, Loeb & Co. Wiosną 1917 roku Jakub H.Schiff rozpoczął rozpoczął hojniej finansować Leivę Bronsteina-Trockiego. Jego inwestycja w rewolucję bolszewicką miała osiągnąć zawrotną sumę około 20 milionów dolarów.”

  Tenże Jakub Schiff po zdetronizowaniu Romanowych wysłał w dniu 19 marca 1917 r. następującą depeszę do ministra spraw zagranicznych Miliukowa ([5] str. 384):

  „Niech pan pozwoli, że jako nieprzejednany wróg tyrańskiej autokracji, prześladującej bezlitośnie mych współwyznawców, złożę powinszowania za pańskim pośrednictwem ludowi rosyjskiemu z powodu czynu, którego dokonał tak wspaniale i życzenia pańskim kolegom z nowego rządu i panu, byście mieli pełne powodzenie w wielkim zadaniu, któregoście się podjęli z takim patriotyzmem. Niech was Bóg błogosławi.”

  http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/komunizm/kom1.html

  a wcześniej

  Obdarzony administracyjnym talentem A.Stołypin , piastujący od 1906 r urząd premiera Rosji, był człowiekiem wyjątkowo silnej woli i odwagi. Stanowił więc on dla masonów śmiertelne zagrożenie, dlatego usiłowano go wielokrotnie zabić, począwszy od roku 1906 kiedy podłożono bombę w jego letniej rezydencji. Ostatecznie został zastrzelony w 1911 r. podczas galowego przedstawienia w teatrze w Kijowie przez żydowskiego prawnika Mordechaja Bogrowa. W tym samym okresie carowi odmawiano jakichkolwiek kredytów i pożyczek podsycając nastroje do rewolucji i w roku 1916 aż trzy razy odrzucono pokojowe oferty cara Mikołaja II.

  https://marucha.wordpress.com/2012/07/17/94-rocznica-zamordowania-cara-mikolaja-ii-przez-bolszewikow/#comment-179640
 • @Husky 21:49:50
  LUBLINLAND - nowe państwo żydowskie ? Pierwsza koncepcja utworzenia państwa żydowskiego było przesiedlenie-ewakuacja
  wszystkich żydów zamieszkałych na świecie na Madagaskar:

  www.iyp.org/polish/history/judeopolonia/panstwo_zydowskie_nisko.htm

  Takie plany były dyskutowane przez niemieckiego żyda A. Rosenberga w 1939 roku:
  1939 February 7 Alfred Rosenberg, at a press conference in Berlin, discusses a plan to settle all 15 million of the world's Jews on the island of Madegascar.
  www.humanitas-
  international.org/showcase/chronography/timebase/1939tbse.htm


  Następną koncepcją była umowa Stalina i Hitlera o utworzeniu państwa żydowskiego na terenach Polski. Państwo żydowskie miało nazywać się Lublinland, po wysiedleniu Polaków z Lubelszczyzny (dlatego hitlerowcy zaczęli wysiedlać ludność, ale tylko polską z Zamojszczyzny). Prawda o tych planach jest celowo przemilczana a żydowskie instytucje "historyczne" nie badają tego tematu, gdyż w tych planach o utworzeniu państwa żydowskiego uczestniczyli najważniejsi aktywiści żydowscy w Europie i współpracowali w tym temacie z hitlerowcami jeszcze przed wybuchem II Wojny Światowej, oraz konsultowali się w tych sprawach z działaczami diaspory
  żydowskiej w USA. Aby te plany mogły być realizowane, musiało być najpierw unicestwione Państwo Polskie:

  www.iyp.org/polish/history/judeopolonia/lublinland2.htm

  O planach utworzenia państwa żydowskiego tzw. Lublinlandu na terenach polskich wiedzieli żydzi w całej Europie.
  Po agresji hitlerowskiej na różne kraje europejskie, hitlerowcy obiecywali żydom, że zostają przesiedleni do nowego utworzonego ich państwa, które nazywa się Lublinland. Żydzi więc bez większego oporu wsiadali do podstawionych pociągów i "jechali do Lublinlandu.

  1939 September 21 The Germans decree that all Polish communities with less than 500 Jews are to be dissolved and that the Jews are hereafter to live in certain restricted areas in the larger cities, or in a special region between Lublin and Nisko, called the "Lublinland reservation." (Atlas)
  www.humanitas-
  international.org/showcase/chronography/timebase/1939tbse.htm


  Zachęcam każdego, kto interesuje się tym tematem, aby na wyszukiwarkę
  internetową wpisał słowo LUBLINLAND, wtedy wyskakują autentyczne żydowskie karty internetowe, które podają, że taka to a taka osoba została "wywieziona" z takiego to miasta Europy do Lublinlandu i już nigdy się nie odnalazła, oraz, że obecnie jeszcze żyjąca osoba pochodzenia żydowskiego poszukuje zaginionej osoby wywiezionej do Lublinlandu. Oto jedna z tych kart internetowych:

  www.jewishgen.org/Yizkor/stropkov1/str001.html

  Te informacje potwierdzają dzisiaj, że żydzi mieszkający w gdzieś w Europie wierzyli, że takie państwo zostało utworzone, zabierali najbardziej wartościowe
  mienie ze sobą, nie zdając sobie sprawy z tego, że zostali oszukani i że jadą na śmierć, ale do Oświęcimia lub innego obozu koncentracyjnego:

  www.iyp.org/polish/history/judeopolonia/lublinland.htm

  Na początku XX wieku żydzi, snuli plany o utworzeniu państwa tzw. Judeopolonii:

  www.iyp.org/polish/history/judeopolonia/cywilizacja_zydowska.htm

  Żydzi wypierają się z faktu, że nie w tak dawnej przeszłości planowali
  unicestwienie Państwa Polskiego w zamian za utworzenie państwa żydowskiego na terenach Polski. Koncepcja była taka, gdyż na terenach Polski mieszkało prawie 28% żydowskiej populacji żyjącej na świecie:

  www.iyp.org/polish/history/judeopolonia/judeopolonia_spory_o_historie_pro
  f_nowak.htm

  www.iyp.org/polish/history/judeopolonia/antypolonizm_dla_mlodziezy.htm

  www.israelshamir.net/invasion.htm

  Obecnie na palestyńskich kartach internetowych przewija watek tzw. Lublilandu, gdzie Palestyńczycy piszą, że żydzi z ziemi palestyńskiej zrobili sobie nowy Lublinland i usiłują wysiedlić lub wymordować Palestyńczyków tak samo jak hitlerowcy próbowali oczyścić Lubelszczyznę z rdzennej ludności polskiej, aby osiedlić tylko żydów na terenie Lubelszczyzny:

  www.ummahnews.com/viewarticle.php?sid=3403

  Warto też szukać informacji, czym się sugerował rząd USA, że 5 września 1939 ogłosił neutralność wobec agresji hitlerowskiej na Polskę, wiedząc, że Warszawa jest bombardowana a Polacy bestialsko mordowani przez Niemców:
  1939 September 5 The United States proclaims neutrality in the European war.
  www.humanitas-
  international.org/showcase/chronography/timebase/1939tbse.htm
 • @Husky 21:49:50
  Jeśli prawda jest przeciw "żymianom" - to jest antysemityzm. Dlatego wszystkie kraje tak zaciekle walczą z prawdą, ba nawet organizacje pozarządowe finansowane z naszych podatków. Płacimy więc, czy chcemy, czy nie, aby nie wolno nam było wyrażać poglądów. Mogą okazać się one bowiem antysemitnicze, zatem przestępcze. Ciekawe, czy dywagowanie na temat "żymiańskiego parlamentu europejskiego" zamilczanego wstydliwie przez nachalne mendia, to też antysemitniczość.

  polish.ruvr.ru/2013_01_28/W-Krakowie-odbywa-sie-sesja-Europejskiego-Parlamentu-Zydowskiego/

  Parlament ten rezydujący za ścianą PE w Brukseli jest organizacją pozarządową. Takie organizacje są finansowane przez UE (tj. przez Europejczyków za pośrednictwem biurokratycznej machiny). Aktualna sesja zapewne dodatkowo przez krakowski samorząd i z budżetu centralnego. Niektórzy posłowie też tam zostali zaproszeni. Głównymi zadaniami ŻPE są: walka z antysemityzmem, poparcie dla Izraela, promocja i ochrona wartości żydowskich na szczeblu międzynarodowym.
  http://www.bibula.com/?p=52520
 • @Husky 21:03:58
  Podpisuję się obiema rękami, pod wypowiedzią prezydenta Turcji p. Erdogana! W zasadzie to może sobie na to pozwolić, bo "naród wybrany" nie ma w Turcji takich wpływów jak w Polsce i innych krajach...W Polsce niestety mają ogromne wpływy i nie wolno nic złego (...ba, nawet neutralnego ) powiedzieć, bo zaraz nazwą cię antysemitą. Tylko trzeba mieć "jaja", nie prowadzić polityki na kolanach, mieć na uwadze dobro Polski a nie Izraela czy własne (jeżeli chodzi o "naszych" polityków). Wyobraźmy sobie, że Polska po odzyskaniu niepodległości ma zakaz kontaktu ze światem odbiera nam się siłą część ziemi potem prewencyjnie w ramach poszukiwania powstańców używa się białego fosforu wobec dzieci i kobiet wyrzuca się całe rodziny z domu i burzy się go. Powiem krótko Palestyńczycy to święci ludzie, że jeszcze nie wymordowali żydów. I tak sobie myślę co będzie jak Iran i Turcja będą mieć dostęp do broni masowego rażenia nie koniecznie atomowej. Ten kocioł Bliskowschodni i związane z nim korzyści wymykają się z pod kontroli żydowsko-amerykańskiej i to może być początkiem wojny między mocarstwami a nie jak do teraz grupami interesów. Ciekawe zjawisko: Palestyńczyk, szturmujący granicę(?) "Greenlandii'' to "szkodnik'' (bo przebywa w naturalnym środowisku). Ten sam Palestyńczyk, szturmujący granice Europy to "biedny uchodźca'' (bo zmuszono go do opuszczenia ojcowizny) ...19 ofiar, kilkuset rannych a w mediach grobowa cisza, gdyby to się zdarzyło w jakimś Europejskim kraju to raban na cały świat. A TVN już usprawiedliwia Eskimosów, winny Hamas. Co prawda Hamas powstał później niż "getto w strefie Gazy'', ale jakie ma to znaczenie ... Kiedy świat przestanie się kręcić wokół Eskimoskiego pępka (i tańczyć,jak mu Jankiel zagra ...) ? I czy jest chirurg potrafiący usunąć Eskimoskiego raka ? Na razie jeszcze nie, bo Jankiel gra na cymbałach. Ale jak cymbały zawisną to kto wie ... kto wie ... Będzie "lany poniedziałek'' ? Poniedziałek? A może nie tylko poniedziałek ... ?
 • @Husky 21:03:58
  Ten "incydent" miał miejsce 3 dni temu a świat dalej milczy. Dlaczego izraelscy dyplomaci nie są wzywani na dywaniki? Dlaczego nikt z naszych rządzących nie potępia Izraela? Gdzie jest ONZ? Dlaczego nikt nie żąda sankcji dla Izraela? Dlaczego dziennikarze tego nie rozdmuchują i nie robią z tego afery? Żydzi zabijają 19 protestujących Palestyńczyków i nic, grobowa cisza! Gdy Wielka Brytania oskarża Rosję bez dowodów o podtrucie 2 osób i afera na cały świat, media i politycy wariują. No i odpowiedź: To, że cisza w mediach to chyba oczywiste, skoro ich większość jest w żydowskich rękach, a reszta przez żydów opłacana.W rządach państw też jest dużo tego plemienia, wystarczy popatrzeć na Polskę. Dlaczego nie wzywają na dywanik, bo zaraz w ich mediach zrobił by się wrzask o antysemityzm i prześladowanie narodu wybranego.
 • @Husky 21:03:58
  To, że jest terrorystą wszyscy wiedzą to widać nawet z oficjalnej działalności. Będąc w Sajjeret Matkal mordował cywili w tym kobiety i dzieci ale co z tego? Przecież wybranym wolno!
 • @Husky 21:03:58
  Ciekawostką jest to, że do powstania państwa Izrael rdzenni żydzi i Palestyńczycy przez wieki żyli ze sobą w zgodzie. Nie było wtedy polityki na tych ziemiach. Po ogłoszeniu w 1948 r. powstania państwa żydowskiego napłynęło tam mnóstwo żydów z byłego ZSRR, Polski, etc... Mentalność napływowców kompletnie rozbiła życie tubylców. Efekt? Mamy do dzisiaj.
 • @Husky 21:03:58
  Turcji nie ruszy już nikt jest mocarstwem regionalnym, ma potężną armię, druga armia w NATO po USA, ma również silny duży naród który jest obecnie zjednoczony wokół prezydenta Erdogana. Wrogowie narodu albo uciekli za granicę, albo gniją w więzieniu! Prezydent Erdogan to mądry i przebiegły polityk, a wcześniej znakomicie dogadywał się z Netanjahu, obecnie ma jeden cel, jest nim podporządkowanie obywateli tureckich, którzy są narodowości kurdyjskiej. Tymczasowe poparcie Palestyńczyków to tylko kolejna gra Erdogana dla zahamowania możliwości zamachów terrorystycznych przez Kurdów, po zmianie konstytucji nie zdążył do końca zlikwidować tureckiej opozycji. Turcja to nie Polska gdzie władza nic nie może lub nie chce robić z wrogami narodu! Erdogan trzyma z Putinem, przeciw USA, bazy USA są na terenie Turcji, która bombarduje Kurdów, którzy są w koalicji z USA, Netanjahu strzela do wszystkiego co się rusza, jeździ do Putina i bombarduje bazy w Syrii którą Rosja chroni, ale czasami jakby mniej itd, oni wszyscy zakiwali się już tak, że chyba sami nie wiedzą kto z kim i o co chodzi. Czyli Węzeł gordyjski. Turcy mają jaja, a z "naszych" tylko są jaja. Kelnerzy i lokaje udający patriotów. Poszczekają na Rosję, za to podkulą ogon przed Izraelem i Ukrainą. A wydawało się, że od 2015r. będzie jednak inaczej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej