Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
748 postów 24653 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Ruszył program Cela +

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali w piątek posła i sekretarza generalnego PO Stanisława Gawłowskiego. Zaczął się weekend, a dzisiaj na dodatek Piątek 13.

 

Uwaga wszyscy złodzieje w Polsce, jak cię kiedyś złapią za rękę to zawsze mów, że to "akcja polityczna", w Platformie to działa.

 

Totalni latali z konstytucją jak ze sraczką a tam jest napisane że wszyscy są równi wobec prawa ! Szary człowiek za parę złotych siedzi w więzieniu a złodzieje skorumpowani posłowie z PO mają mieć jakieś względy

 Są tacy posłowie PO i PSL o których od wielu lat mówi się w mediach, jakie popełnili przestępstwa i jaka im grozi kara.I co z tego kiedy żadnego z nich nie zamykają.Za rządów PO-PSL politycy przyzwalali na popełnianie przestępstw a nawet wprowadzali ustawy chroniące przestępców.

                 

 

Dopóki nie będą zlikwidowane immunitety i wprowadzone badania na zażywanie narkotyków i nadużywanie alkoholu w Sejmie i Senacie oraz obniżenie kosztów utrzymania bezproduktywnych przedstawicieli obu tych izb to się raczej nic nie zmieni.

 

           

 

Po przesłuchaniu podejrzanego, może zaistnieć konieczność zastosowania wobec niego środków zapobiegawczych, w tym wystąpienia do Sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania; w takich sytuacjach, zgodnie z przepisami kodeksu postępowania karnego, regułą procesową jest zatrzymanie podejrzanego – poinformowała w komunikacie Prokuratura Krajowa.

 

 

  

 

Sekretarz generalny PO powiedział przed budynkiem szczecińskiego wydziału PK, że spodziewał się zatrzymania. – Jest to prokuratura zarządzana przez polityka PiS, Zbigniewa Ziobrę, więc nie mam wątpliwości, że każdy scenariusz jest możliwy – mówił Gawłowski. Z kolei jego pełnomocnik stwierdził, że jeśli dojdzie do zatrzymania posła, to „będziemy mieli do czynienia z pierwszym więźniem politycznym Jarosława Kaczyńskiego”.


Podejrzenia korupcyjne


Prokurator Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej jeszcze dziś ma przedstawić posłowi zarzuty popełnienia pięciu przestępstw, w tym trzech o charakterze korupcyjnym. Gawłowski, który pełnił funkcję wiceministra ochrony środowiska w rządzie PO-PSL miał przyjąć w tym okresie łapówkę w wysokości co najmniej 175 tysięcy złotych w gotówce, a także dwa zegarki o wartości prawie 25 tysięcy złotych. Pozostałe zarzuty mają dotyczyć podżegania do wręczenia korzyści majątkowej w wysokości co najmniej 200 tysięcy złotych, ujawnienia informacji niejawnej, a także plagiatu pracy doktorskiej.

 

 

Sejm za zatrzymaniem i tymczasowym aresztowaniem

W czwartek Sejm przegłosował zgodę na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie sekretarza generalnego i posła PO Stanisława Gawłowskiego. Za wnioskiem Prokuratury Krajowej zagłosowało 226 posłów PiS, 25 posłów Kukiz'15, sześciu posłów WiS oraz czterech posłów niezrzeszonych. Przeciw było 127 posłów PO, 25 posłów Nowoczesnej, 16 posłów PSL-UED oraz trzech posłów niezrzeszonych.

Czekamy

czekamy na następnych cwaniakow


        

 

 

KOMENTARZE

 • Przed wyborami
  parę blotek się zatrzymie , po wyborach z braku dowodów wypuści i budowanie Rzeczpospolitej przyjaciół ruszy pełną parą.
 • @zadziwiony 20:53:18
  Pożyjemy- zobaczymy
  dzieki za koment
 • Trzeba zacząć od tego.
  Kiedy Polska będzie Polską ruszą ku celom.
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/kaczynski-w-sadzie-wazne-sa-tylko-te-dni-ktorych-jeszcze-nie-znamy-wiezien-skazany.jpg
 • @Jaromir 20:59:08
  koń Giertych właśnie oświadczył że mamy pierwszego więźnia politycznego za rządów PiS
  Kretyn !
  Na świecie nie takich oszustów do wiezienia wsadzali i nikt nie krzyczał o więźniach politycznych jak złodziej to złodziej i tyle !
 • 5*
  "Beneficjent" wygląda jak pączek w maśle. Skromna dieta dobrze mu zrobi.
  Może zgubi trochę na wadze.
 • @AgnieszkaS 21:26:07
  Już zapomnieli o "bohaterze" Frasyniuku?
  Przecież to on był pierwszym więźniem politycznym zesłanym przez PiS do łagrów.
  Sam widziałem w telewizji jak witał się z córką po latach zesłania.
  Pozdrawiam i miłego dnia życzę
 • @Husky 21:34:52
  A co z senatorem Kpgutem?
  Tak z ciekawości pytam...
 • @hamurabi 21:40:12
  I on będzie siedział
  Nie martw się tym
  Nie ma zmiłuj
 • @ Autor
  "Ruszył program Cela +"

  Aj, dlaczego tak późno...
  Aj, dlaczego tak mało...
  Aj, dlaczego tak płytko...

  Oczywiście 5*

  Mam nadzieję, że program się rozkręci :-))))

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Jasiek 06:36:58
  Niedaleka przyszłość???

  https://pbs.twimg.com/media/Darss24W4AE05ky.jpg
 • @Jasiek 06:36:58
  Co tam amerykański atak - nie wiecie czy Stasiu Gawlowsk zjadł w więzieniu śniadanie?
 • @Husky 07:59:32
  "nie wiecie czy Stasiu Gawlowsk zjadł w więzieniu śniadanie?"

  Tego nie wiem, ale jeden posiłek dziennie na koszt podatnika, to wszystko co bym mu dał do momentu aż zacznie zeznawać. I w ramach "terapii zeznaniowej" powiesiłbym na ścianie przepiękne zdjęcie jakiegoś przysmaku, np:

  http://www.chlopskiejadlo.pl/wp-content/uploads/2017/03/Ch%C5%82opskie-Specja%C5%82y-small.jpg
 • @Husky 07:39:04
  Donek! Donek! Donek!

  ;-DDDD
 • @Husky 07:59:32
  https://pbs.twimg.com/media/DauBFEhW0AAdFZU.jpg
 • @rabszak 09:37:31
  Wszystkie Ryśki to fajne chłopy ;-DDD

  Pozdro!
 • @Husky 21:06:20
  Za groźby karalne pod adresem prokuratorów, końska menda powinna być natychmiast usunięta z zawodu. Gdzie jest rada adwokacka?
 • @hamurabi 21:40:12
  Jak nie wpłaci obniżonej z 1mln zł na 600tys zł kaucji to pójdzie siedzieć.
 • @Husky 07:39:04
  Teraz niebawem będzie taki czerwony krzyżyk i opaska na oczach u Szetyny, potem reszta na czerwono.
 • @kula Lis 67 15:44:21
  Qń kopyta rozgrzewa

  https://pbs.twimg.com/media/DavnjXFX4AAJMO_.jpg
 • @Husky 16:00:06
  100/100! Pzdr!
 • @kula Lis 67 15:47:02
  Elyty III RP spędzające sobotę w najdroższych restauracjach, są oburzone. Prywatyzacja polskich banków czy telekomunikacji, to był "rozwój i postęp" - a ulgi dla małych polskich firm i wsparcie dla rodzin to "bezczelne rozdawnictwo i populizm".
  Ech. Słychać wycie?
 • @Husky 18:32:35
  Prof. Pawłowicz po konwencji PiS: "I co wy na to, totalni? Zostały wam już tylko żebry do zagranicy i Sorosa o zbrojną interwencję na nas"...Konwencja PiS, na której zostało zapowiedzianych szereg konkretnych, korzystnych propozycji dla Polaków, z pewnością nie mogła się spodobać totalnej opozycji. Jej obecne położenie dosadnie przedstawiła poseł PiS Krystyna Pawłowicz.

  I co wy na to, totalni? Jakie macie dla Polaków propozycje, skoro jesteście „antypisem”? Zostały wam już tylko żebry do zagranicy i Sorosa o zbrojną interwencję na nas, na Mazowsze, Małopolskę, Pomorze, Śląsk, Wielkopolskę i resztę naszej Ojczyzny. Szach, mat napisała na swoim Twitterze. Można się spodziewać, że totalna opozycja rzeczywiście nadal będzie się odwoływała do zagranicznej pomocy. Pytanie tylko, czy takie zachowanie, bez konkretnych propozycji dla Polaków, może zostać pozytywnie ocenione przez wyborców? Tak jest, dalej walić kijem w klatkę, w której się sami zamknęli (vide-posłanka K.Gajewska) !!! Najlepsze jest to, że wielu z nich bezpośrednio z klatki trafi do Celi + ...
 • @Husky 18:32:35
  a nie martwi Cię rozpasanie syjonistów za rządów "dobrej zmiany"? I ręczne sterowanie przez nich polską polityką? Uważam, że to gorsze niż wiszenie u germańskiej klamki. Za PO nie wyobrażałem sobie , że może być gorzej. Rzeczywistość przerosła moje wyobrażenia w tym względzie.
 • @kula Lis 67 18:46:18
  Te wszystkie ułatwienia dla Polaków, rolników i drobnych przedsiębiorców to bzdury dla niekumatych. Wejrzyj w odpowiednie ustawy, a przekonasz się ,że bez kilkuset tysięcy złotych żadnego biznesu nie otworzysz ( w pełni legalnie). Czy to w mieście czy na wsi. Wymogi administracyjne ,budowlane, BHpowskie , sanitarne w końcu podatkowe skutecznie udupiają mały biznes. Tak więc powtarzam . Ta cała pomoc to tylko kupowanie głosów za świecidełka z tombaku. Dymają nas, mamią i uspokajają by spokojnie "Rzeczpospolitą Przyjaciół" budować. Jak się ockniemy to pół Polski i cała władza będzie w łapskach i syjonistów.
 • @Husky 16:00:06
  Desperacki ruch kolegów Gawłowskiego. Dostali odpowiedź - teraz wszystko jasne? Wniosek Platformy Obywatelskiej o reasumpcję głosowania ws. uchylenia immunitetu posłowi Platformy Stanisławowi Gawłowskiemu jest bezprzedmiotowy wskazano w komunikacie Centrum Informacji Sejmu. W ocenie CIS podczas głosowania osiągnięto wymaganą większość, a wynik nie budzi wątpliwości. Koledzy polityka podejrzanego o łapówkarstwo brzytwy się chwytają...
  Gawłowski – poseł i sekretarz generalny PO – został w piątek zatrzymany w Szczecinie przez CBA, następnie usłyszał pięć prokuratorskich zarzutów, w tym trzy o charakterze korupcyjnym. Dzień wcześniej zgodę na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie sekretarza generalnego Platformy, wyraził w głosowaniu Sejm.

  Jeszcze w piątek posłowie klubu PO złożyli do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego wniosek o reasumpcję głosowania ws. posła Gawłowskiego.

  Grzegorz Długi (Kukiz'15) powiedział, że wniosek ws. reasumpcji nie uzyskał aprobaty marszałka, który argumentował, że "poseł Gawłowski wypowiadał się w tej sprawie na poprzednim posiedzeniu Sejmu, a samo głosowanie zostało z wycofane z porządku poprzedniego posiedzenia Sejmu na prośbę PO, by nie odbywało się ono przed Świętami wielkanocnymi".

  W oświadczeniu CIS zwrócono uwagę, że głosowanie ws. posła Gawłowskiego przeprowadzono regulaminowo w bloku głosowań, a za poparciem wniosku o uchylenie immunitetu zagłosowało 261 posłów.

  "Oznacza to, że wymagana większość do podjęcia uchwały o wyrażeniu zgody na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie posła Stanisława Gawłowskiego została osiągnięta, a wynik głosowania nie budzi wątpliwości" - wskazano w komunikacie.

  CIS podkreślił, że poseł Gawłowski "skorzystał ze wszystkich przysługujących mu w ustawie o wykonywaniu mandatu posła i senatora oraz Regulaminie Sejmu uprawnień, a złożony wniosek o reasumpcję głosowania jest bezprzedmiotowy".

  W komunikacie rządowym podkreślono również, że podnoszony argument, iż Gawłowskiemu uniemożliwiono zabranie głosu w dotyczącej go sprawie jest niezgodny z prawdą.

  "Sprawą wniosku o wyrażenie zgody na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie posła Gawłowskiego komisja zajmowała się 27 lutego. Poseł Gawłowski - pomimo obecności na posiedzeniu Komisji - nie zabrał na niej głosu. Ponadto, sprawozdanie Komisji było rozpatrywane na forum Sejmu 22 marca, podczas poprzedniego posiedzenia Izby. Posłowi Gawłowskiemu udzielono wówczas głosu" - wyjaśniło CIS.
 • @Husky 16:00:06
  Kolesie mają Gawłowskiego w dupie. Im chodzi o ich własną skórę, bo kiedy aresztant przemyśli sprawę, to sypnie po kolei Schetinescu, Donescu, Kopaczescu i pomniejszego płazu gadziny platformiane, jak np. Nowak brzmiący z niemiecka... i z polska brzmiący Neumann etc.
 • @kula Lis 67 21:24:57
  Ja to nawet kibicuje nowoczesnym platfusom.
  Bo każdy ma prawo do orgazmu.
  Orgazm jest falą entuzjazmu
  8-)))))

  https://pbs.twimg.com/media/DaxAc26W0AEjYZH.jpg
 • @kula Lis 67 21:22:53
  https://pbs.twimg.com/media/DauepBsWsAUGrEX.jpg
 • I tym miłym akcentem kończy się niedziela
  Ups, nie ma sędziego na telefon ?
  Gaweł aresztowany, cud .......... sądy zaczęły normalnie działać

  https://pbs.twimg.com/media/DarOfDRXUAA38ZL.jpg

  Dobrej nocy ....... robaczki

  https://pbs.twimg.com/media/DaqP775XcAEs6GA.jpg
 • Hej @Zawiszo sprawa jest
  Czarny chleb i czarna kawa
  Grafikę na stronie Gabinetu Cieni musisz zmienić


  https://pbs.twimg.com/media/Da2GQELXkAI0d_9.jpg


  Kierownik Donek 27-1 coś napisze
 • @
  Nadszedł dzień kiedy POlszewickie zaprzaństwo przestało kochać sądy
  Aresztowanie oszusta i złodzieja St.Gawlowskiego z PO i to sekretarza generalnego tej złodziejskiej stajni, to wisienka na torcie udanego weekendu dla Prawicy. Teraz nawet IBRiS i szczujnia TVN będą miały problem wysrać sondaż jak to PIS-owi poparcie spada
  Na świecie zamykają prezydentów, premierów więc areszt Gawłowskiego mnie nie rusza,
  czekam na więcej Cela+
 • @Husky 21:22:54
  Z Sejmu do... aresztu. Nowy numer "Sieci" ujawnia kulisy afery ze Stanisławem Gawłowskim. Sprawdź szczegóły! Z Sejmu do aresztu, czyli kulisy afery, w której główną rolę gra Stanisław Gawłowski – w najnowszym numerze „Sieci” redakcja ujawnia szokujące fakty o sekretarzu generalnym Platformy Obywatelskiej: Wypady do Meksyku i Australii z bogatym biznesmenem, łapówka wręczona na stacji benzynowej pod Koszalinem, wspólne imprezy z przyjacielem „Bodziem”, który w zamian za załatwianie kontraktów miał finansować kampanię wyborczą sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej, oraz wielka mistyfikacja z apartamentem w Chorwacji za 50 tys. euro, który Stanisław Gawłowski miał przyjąć w ramach łapówki – czytamy na łamach tygodnika. W nowym numerze „Sieci” Wojciech Biedroń w artykule „»Bankier« Platformy w areszcie” szczegółowo analizuje powody zatrzymania sekretarza generalnego PO, Stanisława Gawłowskiego. Kluczowe aspekty, jakie publicysta tygodnika porusza w swoim tekście, dotyczą przyjęcia łapówki w wysokości 175 tys. zł oraz dwóch zegarków o łącznej wartości prawie 26 tys. zł, tzw. afery melioracyjnej oraz otrzymanej przez Gawłowskiego nieruchomości w Chorwacji, którą formalnie „kupić” mieli teściowie jego pasierba. Sprawa nieruchomości w Chorwacji w kontekście afery melioracyjnej jest, według naszych informacji, jednym z ważniejszych powodów, dla których sąd wydał zgodę na tymczasowe aresztowanie Gawłowskiego, mimo że formalnie najważniejszym elementem prokuratorskiego wniosku o areszt jest sprawa przyjęcia przez polityka PO łapówki na cele kampanii wyborczej. Sąd zdał sobie bowiem sprawę, że nowe wątki w aferze, pojawienie się sprawy apartamentu w Chorwacji, mogą być przedmiotem matactwa w wykonaniu zarówno Gawłowskiego, jak i Bogdana K wyjaśnia Biedroń.
 • @Husky 21:22:54
  Minister sprawiedliwości był pytany o sprawę zarzutów i aresztu dla Stanisława Gawłowskiego, sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej. Zapoznawałem się z analizami tej sprawy, dokonywanymi w Prokuratorze Krajowej. Analizy te wskazują, że materiał dowodowy jest bardzo obszerny wskazujący na liczne zarzuty kryminalne. To zarzuty różnej skali: korupcyjne, „drobiazgi” jak przyjmowanie zegarków, do których politycy PO mają słabość, również dotyczy to plagiatu… W toku są inne czynności procesowe, które będą też skutkować stawianiem kolejnych zarzutów korupcyjnych, o ile sąd się na to zgodzi. (…) Chodzi o kolejną kwotę 100 tys. zł z łapówki i apartament, jaki miał być otrzymany w Chorwacji podkreślił Ziobro.
 • @kula Lis 67 08:42:31
  Myślałem,że granica kompromitacji została już osiągnięta.
  A jednak...

  https://pbs.twimg.com/media/DbT54yVX0Ac5Fyf.jpg
 • @kula Lis 67 08:46:34
  No to porównajmy "pałac" P.J.Kaczyńskiego z szałasami i lepiankami elyty 3RP.

  https://pbs.twimg.com/media/DbZndffWkAAHMAa.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej