Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
750 postów 24714 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Mamy prawdziwego Włodarza Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sobotę w samo południe w Warszawie rozpoczęła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

"Polska jest jedna".

Zapowiedzi konwencji PIS:
- darmowe leki dla kobiet w ciąży
- obniżka CIT z 15% na 9%
- 300 zł dla każdego dziecka na wyprawkę szkolną
- emerytura dla kobiet które wychowały co najmniej 4 dzieci a nie pracowały zawodowo.

Dzisiejsza zapowiedź programu PO:
- odsunąć PIS od władzy.

 

 W TVN-ach burza mózgów.
Jak wytłumaczyć lemingom, że KonwencjaPiS była nieudana, słaba i nudna.
A w dodatku Prezes miał przekrzywiony krawat...

Uczcie się totalna opozycjo! Tak wygląda konwencją poważnej partii! A wy, choćbyście wysłali do boju tysiąc oszustów i dokleili milion fake newsów - nie przykryjecie tym swojego nieuctwa i nieudacznictwa! Bo co wy potraficie poza wrzeszczeniem o walce z PiS-em? NIC!

 

Te uśmiechy mówią wszystko o dzisiejszej konwencjaPiS. Jest motywacja, jest zapał do pracy, są zadania i jest plan na najbliższy czas. Więc do pracy dla Polski

Polska Jest Jedna

     

 

 W sobotę w samo południe w Warszawie rozpoczęła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. "To spotkanie ma szczególne cechy. Coś dzisiaj zaczynamy. Zaczynamy wielką drogę po Polsce i wielką rozmowę z Polakami" - powiedział prezes PiS. "Musimy robić wszystko, by nic nie można było nam zarzucić. Musimy być partią czystych rąk. Nie będzie żadnego zmiłowania dla tych, którzy będą sobie te ręce brudzić" - podkreślił Kaczyński. Z kolei premier premier zapowiedział "Piątkę Morawieckiego", a Beata Szydło szereg obietnic socjalnych.

Kaczyński: Musimy być partią czystych rąk. Nie będzie żadnego zmiłowania
"To spotkanie ma pewne szczególne cechy. Coś dzisiaj zaczynamy. Zaczynamy wielką drogę po Polsce i wielką rozmowę z Polakami. (...) Trwa 'dobra zmiana', ale ją trzeba nieustannie podtrzymywać, także poparcie dla niej. Trzeba nieustannie pracować, tym bardziej, że zdarzyły nam się potknięcia. Oczywiście nie bierzcie pod uwagę sondaży" - zaczął prezes PiS.
"Chcemy dotrzeć do 600-700 punktów. Chcemy dotrzeć do wszystkich województw, powiatów. Do wielu miast i wsi" - zapowiedział.
Prezes PiS zaznaczył, że bohaterami konwencji nie będzie on, ale kolejni mówcy.
"Polacy powinni wiedzieć, że my ciągle myślimy i o nich pamiętamy. Ciągle chcemy zapewniać Polakom nową pomoc, coś co ich wzmocni. Coś, co będzie dowodem, że władza robi, co do niej należy. Dba o obywateli" - mówił.

"Jedziemy, żeby słuchać tego, co nam powiedzą, ci którzy przybędą na spotkania" - stwierdził.
"Pozwolę sobie, by przypomnieć to, co mówiłem wielokrotnie. Otóż nie działamy dla siebie. Działamy dla Polaków. Do polityki nie idzie się dla polityki" - podkreślił.

"My musimy być w polityce ludźmi bez skazy. To jest trudne, bo człowiek jest z natury grzeszny. Ale musimy robić wszystko, by nic nie można było nam zarzucić. Musimy być partią czystych rąk. Nie będzie żadnego zmiłowania dla tych, którzy będą sobie te ręce brudzić. (...) Musimy w ocenach różnych ludzi, przywódców naszej partii, brać pod uwagę zasługi i błędy" - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.


Wystąpienie premiera Morawieckiego

Polska musi być bardziej sprawiedliwa, to jest część naszego programu" - podkreślił Morawiecki. "Wcześniej rządzili ci, którzy mieli kamień zamiast serca dla polskich przedsiębiorców. Ich program nazywa się "antyPiS", a nasz program nazywa się "Polska" - dodał.
"W 2019 roku ma być w budowie 100 tys. mieszkań z programu Mieszkanie plus" - zapowiedział premier.

"Za chwilę ruszymy w Polskę, by słuchać ludzi. By wiedzieć czego od nas oczekują. Możemy to zrobić tylko działając zgodnie i pracując razem w ramach Zjednoczonej Prawicy" - rozpoczął swoje wystąpienie premier Mateusz Morawiecki.

"Naszą pierwszą propozycją jest niższy ZUS" - powiedział szef rządu.

"Dla nas wieś, rolnicy są kluczowym priorytetem. Chcemy poszerzyć zakres ustawy o handlu detalicznym, by rolnicy mogli sprzedawać bezpośrednio swoje płody, by wyższe marże były dla nich" - zaznaczył Morawiecki. "Minister Jurgiel zaprezentuje wkrótce kompleksowy program dla rolników" - dodał.
"Pokazaliśmy, że można zupełnie inaczej prowadzić politykę społeczną i gospodarczną. Nasz obóz polityczny jest po to, żeby dawać społeczeństwu coraz więcej bezpieczeństwa w różnych wymiarach" - mówił.

"Budujemy Polskę równych szans, równych możliwości, dla każdego. Zrobimy wszystko, by prawo było równe dla każdego, Polska ma być krajem takich samych możliwości i równych szans dla wszystkich" - zaznaczył.

"Polska nie może być 'Polską nie da się'. Musimy dalej kontynuować nasz program. Mamy jeszcze wiele do zrobienia" - mówił.


Premier zapowiedzial projekt "Wyprawka". "Chcemy, żeby każde dziecko otrzymywało wyprawkę w wysokości 300 złotych"- mówi o nowym projekcie Morawiecki. "byłaby przyznawana na początek roku szkolnego dzieciom" - 

Obniżymy podatek CIT z 15 proc. do 9 proc -

"Dostępność plus", skierowany dla seniorów. "Zagwarantujemy na ten program 23 miliardy złotych po to, żeby poprawić warunki życia seniorom, osobom słabszym, osobom niepełnosprawnym" 
Zaproponujemy minimalną emeryturę dla pań, które urodziły przynajmniej czwórkę dzieci -

Chcemy powołać specjalny fundusz. Przeznaczamy półtora miliarda złotych na drogi gminne i powiatowe. Także będzie fundusz o wysokości 5 miliardów złotych na najbliższe 18 miesięcy, także na drogi gminne i powiatowe

Chcę Polski najlepeszej z możliwych, takiej nie dostanie się za darmo. Ją można tylko okupić ciężką pracą, jednością, dyscypliną" - powiedział. "Polska jest jedna. Wierzę w jej zwycięstwo. Zwyciężymy!" - zakończył swoje wystąpienie premier Mateusz Morawiecki.
 

 

PAP

Interia.

wPolityce

DoRzeczyj

 

 

KOMENTARZE

 • Baju , baju
  będziesz w raju....
 • @zadziwiony 19:55:58
  a piekło dla POzostałych
  8-))))
 • Husky, nie pamiętasz?
  "Po owocach ich poznacie"
 • @wercia 19:57:55
  Natychmiastowa reakcja PO
  8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DawtHPCWAAAB3zI.jpg
 • panie husky,
  czy pan to nie przypadkiem pan kuźmiuk ?
 • Autor
  aktywna obecność na Neonie powinna - jak się wydaje - skłaniać do głębszych analiz - niż takie jak z publicznej telewizji
 • @Andrzej Tokarski 20:21:21
  Zrobiłem przelot po portalach.
  Moja refleksja.
  Koalicja Obywatelska obiecała dziś Polakom, że wygra wybory. PiS obiecało im: wyprawkę dla dzieci, niższe podatki dla małych firm, wsparcie dla kobiet w ciąży.
  Tak, to faktycznie KO na luzie
 • @provincjał 20:14:59
  nie znam
 • @Husky 19:57:23
  Ostatnio pan Morawiecki bardzo mnie irytował swoimi ciągłymi przechwałkami o uszczelnianiu VAT i ogromnych pieniądzach jakie z tego tytułu płynęły do budżetu państw.
  Myślałem no to qudżwa weź obniż podatki.
  Dziś zaskoczył nie rozmiarem i treścią tego co zaproponował, zaskoczył w sensie pozytywnym.
  - darmowe leki dla kobiet w ciąży
  - obniżka CIT z 15% na 9%
  - 300 zł dla każdego dziecka na wyprawkę szkolną
  - emerytura dla kobiet które wychowały co najmniej 4 dzieci a nie pracowały zawodowo.
  A także zmianami w ustawie by rolnicy mogli sprzedawać bezpośrednio swoje płody,
  Bo to coś dla mojej żony rolniczki i dla moich z nią współpracujących synów
  No i ja też coś z tego będę miał bo i dla mnie nieco dorabiającego do emerytury też mają być ułatwienia i udogodnienia w tym co robię i w tym bym mógł parę złotych zarobić.
  A wielkim sieciom handlowym, zagranicznym, podatek którego do tej pory nie mieli.
  Sumując trzeba zauważyć, że PiS zaczyna być partią nie tylko rządzącą, ale też naszą partią, polską partią. Taką partią, której dotychczas nie mieliśmy a która jest nam potrzebna.
  Warto przyjąć to do wiadomości i skończyć z totalną nieustającą krytyką, Kaczyńskiego i ekipy jaką stworzył.
  Dziś nalatywanie na PiS nie jest w naszym interesie, jest bardziej w interesie obcych i wrogich nam sił.
  Niestety.
  Miejmy to na uwadze, komu dowalamy i komu tym samym się wysługujemy
  Zatem brawo PiS, a Huskemu 5 za notkę
 • B. Sz.
  A przy okazji mogę dodać, że pani Beata Szydło jest doskonałym mówcą. Dziś miała świetne wystąpienie i niejako zniwelowała to niefortunne wystąpienie w sejmie, ,,...że te pieniądze się po prostu należały” co było jej sporym politycznym potknięciem.
 • @Oświat 20:46:31
  Nie dość, że 500+ cały rok, to jeszcze 300 plus we wrześniu, poza sezonem? Masakra. To kiedy ci nieszczęśni celebryci będą mogli wyjechać nad Bałtyk by być z dala od pospólstwa?
  Polacy mają prosty wybór: Albo wybrać Program K.O. i jako niemiecka kolonia utrzymywać złodziei, mafie - albo wdeptać w ziemię POstkomunę i zacząć budować silną Polskę w oparciu o polskie rodziny i polskie firmy.
  Nie od razu Kraków zbudowano. 4 lata to stanowczo zbyt krótki okres. Na ociosanie tego kawałka drewna i uformowanie jakiegoś kształtu daje minimum 8-12 lat.
 • @Oświat 20:46:31
  A będę mógł wieprzka sobie w komórce wyhodować, zabić go i zjeść? Bez betonowych płotów,fundamentów, rynien dezynfekcyjnych i prowadzenia ewidencji zużytych środków oraz ruchu pojazdów? Swoje ziarenka zboża wysiać? Jestem małorolny na 3ha. Chcę tylko jedną świnkę dla siebie!
 • @Oświat 20:55:56
  Już jutro urodziny ma nasza najlepsza Pani Premier
  Pokażmy że pamiętamy i składamy Jej najlepsze życzenia

  https://pbs.twimg.com/media/Daw2TQGXcAEZOmY.jpg
 • @Oświat 20:55:56
  Pani doktor Krystynie Pawłowicz
  Z Okazji Urodzin,
  Życzymy 100 Lat

  https://pbs.twimg.com/media/DawOvvfWkAIGcbm.jpg
 • @zadziwiony 21:02:52
  Chcesz wyhodować tylko jedną świnkę?
  Byle nie w centrum miasta i nie przy moim płocie, też mieszkam w mieście.
  Ja mam kurki w kurniku, ale sąsiedzi się nie skarzą, tylko kupują jaja po najwyższych z możliwych cenach, jak narzekają, to tylko, że na zapisy, a nie kiedy chcą.
 • @Nibiru 21:31:31
  zgadazam się
  pzdr.
 • @Nibiru 21:31:31
  ...300 mld USD dla finansowych grandziarzy....

  Dała bym ci chleba z masłem, alem go zjadła, alem go zjadła.
  To tym finansowym grandziarzom, piosenka
 • @Oświat 21:43:23
  Jakie są nowe zapowiedziane programy Prawa i Sprawiedliwości? Rewelacyjne!
  Dlaczego?
  Bo są skierowane do Polek i Polaków wszystkich pokoleń!

  https://pbs.twimg.com/media/Daw_6XjX0AId7dl.jpg
 • @Nibiru 22:38:23
  W W.B nędzarzy żyje 50% społeczeństwa
  bo tylu otrzymuje różnoraka pomoc
  Co za dziadowski kraj.
  A o Szwecji,Norwegii już nie wspomnę bo to żebracy sa
 • @Nibiru 23:05:38
  Jak zrobić by wszyscy byli bogaci,zdrowi i szczęśliwi
  masz pomysl
 • @Husky 22:52:44
  Rząd zaczął prowadzić politykę prospołeczną, w interesie narodu.
  Jak myślisz komu się to może nie podobać.
 • @Oświat 23:13:34
  Została jeszcze jedna ważna niespełniona obietnica wyborcza PIS-u.
  Ustawa o dekoncentracji obcego kapitału w mediach.
  Bardzo ważna dla niezawisłości Państwa Polskiego.
  Wierzę że PIS wypełni i tą obietnicę.
  Ma jeszcze półtora roku.

  ps.
  Jeśli ktoś widział bardziej parszywy ryj jak ten - proszę o natychmiastowy kontakt. 8-)))

  https://pbs.twimg.com/media/DaxajddWkAA2nnt.jpg
 • Miał rację klasyk, naród głupi wszystko kupi
  Długo zastanawiali się PiSiewicze jak po serii kompromitacji, afer wmówić lemingom że złodziej nie jest złodziejem i patrzcie, Husky się załapał. PiSiewicze poszli po starej linii Szydło, nakłamać, naobiecywać, a lemingi będą już zyski liczyły. Jest jedna drobna różnica, wtedy prezesa udało się schować, dziś on bryluje, a to nie wróży sukcesu.

  Czy lemingi można coś nauczyć? Tak pytam się tych, co jak w dym szli za kłamstwami smoleńskimi Macierewicza i jego grupy z "zespołem Macierewicza". Jak się czujecie po zobaczeniu animowanej bajki dla grzecznych dzieci, o tym jak to zły wybuch strącił dobry samolocik? Bo jak inaczej tę kompromitację ocenić?

  Trzeba powołać nowy rząd, bo gdy "ci którym się należało" rozjadą się po wioskach kto będzie rządził krajem? Znów będziemy mieli jak przy katastrofie w Borach Tucholskich gdy ludzie potrzebowali pomocy, a oni brylowali po imprezach?

  Ja tam czekam na to, by zobaczyć przelewy którymi poldkirmu pdatnikowi zwracają ukradzione pieniądze. Mamy czas, jeszcze miesiąc.
 • @Zawisza Niebieski 23:26:15
  //Miał rację klasyk, naród głupi wszystko kupi//
  Jesteś tego encyklopedycznym przypadkiem
  Wierze ci

  I nie zaczynaj spamować jak klasyczny leming
  PIS to ty możesz POcałować w ... litery
  A teraz
  WYJEMY !!!!!!

  jakieś życzenia

  https://pbs.twimg.com/media/Daw2TQGXcAEZOmY.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DawOvvfWkAIGcbm.jpg
 • @Nibiru 23:50:14
  Mnie na dziś wystarczy prosty sposób na życie jak ma Bolek W.
  Wygrywać w toto-lotka

  8-)))
  dobranoc
 • @Husky 23:37:34
  Powtarzasz się z obrazkami, więcej w przedszkolu nie było?

  Ale ja też przyłączę się do życzeń dla panie Pawłowicz, bardziej kalorycznych surówek, by co chwila nie musiała żreć na sali sejmowej podczas obrad i wyższego wyposażenia dla posłów, by nie musiała kraść kilometrówek. Ups... prezes obiecał zmniejszyć uposażenie, gdzie tu biedni posłowie znajdą możliwość okradania Polaków?

  Nikt lemingowi PiS nie wmówi, że białe jest białe, nie uwierzy też, że jest lemingiem, ale przypomnę obietnice kłamiącej Szydło.

  Zmniejszenie VAT do 22%, 0 VAT na ubranka dla dzieci, pomoc frankowiczom, gdzie pomoc dla matek samotnie wychowujących dzieci, gdzie możliwość dorabiania opiekunom wychowującym dzieci niepełnosprawne? Ważne, że się urodzi, nie ważne za co go później utrzymać.

  Populiści dobrobyt głoszą, lemingi się łapią, ty Husky powinienieś to najlepiej wiedzieć, pierwszy się załapałeś. Tak Husky, naród głupi wszystko kupi, ty załapałeś się jako pierwszy na Neon głosząc obiecanki jako osiągnięcia.
 • @Zawisza Niebieski 23:57:07
  dobranoc
 • @Husky 23:58:04
  Miłej nocy i snów o potędze.
 • @Oświat 23:13:34
  Mają rozmach skur............

  Pełny program PO, Koalicji Obywatelskiej:
  1. Odsunąć PiS od władzy
  2. Odsunąć od władzy PiS
  3. PiS od władzy odsunąć
  4. PiS odsunąć od władzy
  5. Od władzy PiS odsunąć
  6. Od władzy odsunąć PiS

  O jeden punkt więcej niż Premier Morawiecki!
 • @Husky 08:44:50
  Mieli znacznie większy rozmach skur... za rządów PO-PSL bo rozumiem, że w twoim języku słowo "skur..." onacza opozycję.

  1. Odsunąć PO od władzy
  2. Napaść wiecznie głodnego forsy Tadeusza R.
  3. Przestępstwo kumoterstwa zmienić w prawo do kumoterstwa, by obsadzić niekompetentnymi PiSiewiczami wszelkie lukratywne stanowiska.
  4. Pokazać, że wystarczy tylko dobra wola, by wrak TU154 wrócił Polski
  5. W każdym mieście ulica i plac Kaczyńskiego
  6. W każdym ogródku pomnik Kaczyńskiego.
 • @Zawisza Niebieski 14:35:34
  Sprzątaczka po wczorajszej Konwencji PO znalazła jakieś nie ujawnione zapiski.....


  https://pbs.twimg.com/media/Da1ZcKEX4AElQX2.jpg
 • @Husky 22:52:44
  Oj, czlowieku, nie pisz byle czego.W Szwecji jest zbyt kolorowo ale kazdego stac na przyzwoite zycie. Oby w Polsce emeryt mial tyle co Szwed.
 • @Husky 18:04:34
  To nie była sprzątaczka, to był troll, który ten tekścik napisał, no ale dobrze, jeśli się bawimy.
  1. Utworzymy ZOMO nazywając to OT w celu inwigilacji obywateli, wartości bojowej nie ma to żadnej, ale znakomicie nadaje się do wyłapywania nieprawomyślnych obywateli. Sprawdziło się to za czasów bolszewizmu, sprawdzi się to za czasów PiSbolszewizmu. Niech nam żyje Polska zjednoczona partia PiS.
  2. Nie kupimy Caracale, zaś nasze wojsko będzie latało za pomocą dronów oraz modeli halikopterów jakże często prezentowanych Macierewicza. Żaden szpieg nie zrobiłby tyle dla rozbrojenia Polski co zrobił agent Macierewicz.
  3. Przyjmiemy emigrantów z Ukrainy, dofinansujemy rządy Ukrainy, razem z potomkami UPA będziemy walczyli o silną UPadlinę.
  4. Wytniemy lasy państwowe, rocznie będziemy wycinali 2.5 x wartość przyrostu masy drzewnej, wybijemy również wszystkie zwierzęta, łosie, bażanty, żubry przy okazji psy gospodarzy, zezwalając na polowania na prywatnych terenach.
  5. Z pieniędzy polskjiego podatnika sfinansujemy nowego barona energetyki Tadeusza R.
  6. Nie damy wsparcia 500+ samotnym matkom wychowującym dzieci, powinny pilnować się mężów zgodnie z katolicką zasadą, niechby pił, niechby bił ale był.
  7. Ogłosimy wszystkim, że emeryci będą mieli leki za darmo, ale bezpłatne będą tylko dla umierających.
  8. Ogłosimy Jarosława K. skarbem narodowym i zamkniemy w muzeum w gablocie, by nam nikt go nie ukradł.
  9. CBA będzie rządził ułaskawiony przestępca, on najlepiej wie, jak przekręty sfingować.
  10. Napiszemy nową ustawę dla IPN, w tym celu zespół tworzących ustawę przejdzie szkolenie w Izraelu.
  11. Stworzymy nową jeszcze bardziej scince-fiction film animowany o tym jak niegrzeczna wybuszek zniszczył samolocik.
 • @Zawisza Niebieski 20:32:03
  Znów nie masz co na siebie włożyć!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DazsgiqWsAIQP3-.jpg


  masz widzę spore zapasy
 • @Husky 20:36:08
  No cóż, Husky, przedszkole, pismo obrazkowe, to twoja dziedzina. Ładne zdjęcie twego kolegi lub koleżanki, to muszę przyznać. W obrazkach się wyrobiłeś.
  Wiara w przekaz przygotowany dla elektoratu podstawówka + też świadczy o nie pojmowaniu przekazu dla dorosłych.

  Jak sam widzisz, twoi populiści dla narodu głupiego jeszcze mają daleko do wywiązania się z tego, co Szydło naobiecywała a ty już głosisz nowe obiecanki jako sukces wypełniony.

  Na razie czekamy, aż oddadzą podatnikom ukradzione pieniądze w formie "nagród które się im należały". Jak nie oddadzą, to w momencie gdy już Polacy będą przy władzy, z odsetkami odbierzemy. Ale będzie kwik, jak komornik u drzwi stanie. A odsetki rosną.
 • @Zawisza Niebieski 23:16:29
  //Na razie czekamy, aż oddadzą podatnikom ukradzione pieniądze //

  I tym miłym akcentem kończy się niedziela
  Ups, nie ma sędziego na telefon ?
  Gaweł aresztowany, cud .......... sądy zaczęły normalnie działać

  https://pbs.twimg.com/media/DarOfDRXUAA38ZL.jpg

  Dobrej nocy ....... robaczku

  https://pbs.twimg.com/media/DaqP775XcAEs6GA.jpg

  Hej @Zawiszo sprawa jest
  Czarny chleb i czarna kawa
  Grafikę na stronie Gabinetu Cieni musisz zmienić


  https://pbs.twimg.com/media/Da2GQELXkAI0d_9.jpg

  Kierownik Donek 27-1 coś napisze

  Nadszedł dzień kiedy POlszewickie zaprzaństwo przestało kochać sądy
  Aresztowanie oszusta i złodzieja St.Gawlowskiego z PO i to sekretarza generalnego tej złodziejskiej stajni, to wisienka na torcie udanego weekendu dla Prawicy. Teraz nawet IBRiS i szczujnia TVN będą miały problem wysrać sondaż jak to PIS-owi poparcie spada
  Na świecie zamykają prezydentów, premierów więc areszt Gawłowskiego mnie nie rusza,
  czekam na więcej Cela+

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143262,ruszyl-program-cela#cmnts

OSTATNIE POSTY

więcej
 • BEZPRAWIE

  586 dni wojny z narodem

  37 lat... Stan wojenny w Polsce to nie tylko ponad 10 tys. internowanych, godzina policyjna czy inne mniej lub bardziej dotkliwie represje. To także kolejne śmiertelne ofiary komunistycznego reżimu w Polsce. Wciąż nie rozliczonego... czytaj więcej

 • POLSKA

  Polska historia po żydowsku.

  Duda otrzymał rolę polskojęzycznego narratora nowej wersji historii. Analizując treść tego, co powiedział, być może, już niedługo, okaże się, że Żydzi byli w Polsce przed Polakami, a „Polin” powstało przed państwem polskim. czytaj więcej

 • MEDIA

  Media społecznościowe i informacja trucizną dla demokracji?

  Potrzebne nam jest pilnie nowe prawo odnoszące się do różnych form manipulacji medialnych i fake newsów, które pozwalałoby skutecznie walczyć z kłamstwami na temat Polski, jakie są rozpowszechniane w mediach. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej