Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Towarzyszu Donaldzie, więcej nie trzeba.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

22 kwietnia 1957 roku w Gdańsku przyszedł na świat anty - Polak dla którego polskość to nienormalność Donald Franciszek Tusk ! Wszystkiego tego co najgorsze Panu życzę w imieniu Polaków pokrzywdzonych przez Pana rządy !

Włodzimierz Lenin
Włodzimierz Lenin, roś. Владимир Ленин, właśc. Władimir Iljicz Uljanow, roś. Владимир Ильич Ульянов (ur.22 kwietnia 1870 w Symbirsku, zm. 21 stycznia 1924 w Górkach) – rosyjski polityk socjaldemokratyczny i komunistyczny, organizator i przywódca rewolucji październikowej, a następnie pierwszy przywódca Rosji radzieckiej. Współzałożyciel i lider partii bolszewickiej. Teoretyk ideologii komunizmu i twórca idei leninizmu

Donald Franciszek Tusk
Donald Franciszek Tusk i (ur. 22 kwietnia 1957 w Gdańsku) – polski polityk i historyk.
W latach 1997–2001 senator i wicemarszałek Senatu IV kadencji, w latach 2001–2005 wicemarszałek Sejmu IV kadencji, współzałożyciel Platformy Obywatelskiej i jej przewodniczący w latach 2003–2014, od 2007 do 2009 przewodniczący Komitetu Integracji Europejskiej, w latach 2007–2014 prezes Rady Ministrów. W 2005 kandydat na prezydenta RP. Od 2014 krul Europy 27-1.Szef kelnerów w Brukseli. Ma organizować spotkania VIP-ów i dbać , aby się im dobrze piło i żarło. Nic nie znaczy i nic nie może. Jedyne działanie jakie przejawia to szkodzenie Polsce.

 

          


 

Tuskowi na urodziny .

Panie Donald - miało być inaczej, miały byc reformy, miało być poważnie.A wyszło jak wyszło.

Jesteś Pan błaznem, piarowskim błaznem.
PUSTE gesty
PUSTE słowa
PUSTE serce
PUSTA mowa
PUSTE,choć zacięte usta
PUSTY wzrok i głowa PUSTA
...obietnice, obietnice...

"słonce Peru,mistrz bajeru i jeszcze ta 'cap eczka." z warkoczykami,bajerami...

                        

Trzeba dużego poświecenia, aby młode pokolenie Polaków zrozumiało, że robiona polityka PO-PSL, zrobiła dużo większej szkody niż 50 lat okupacji sowieckiejtuż po II W. Ś., bo wtedy jeszcze budowano szkoły i fabryki dla ludzi pracy, a ONI ten cały dorobek niszczyli, przez rabunek i sprzedaż jego obcym zagranicznym korporacjom, które go PO-tem "uśmiercały" jak polskie stocznie. Dlatego trzeba dużej determinacji - ducha i siły woli, by tym sprzedajnym zdrajcom narodu polskiego mówić

 

ZAPAMIĘTAJCIE, że nie można się wyrzec polskich korzeni, jak się w Polsce urodziło, bo ojczyznę ma się tylko jedną, tak jak matkę, która daje życie poczętemu dziecku i której należy zawsze okazywać szacunek. Nawet gdyby była tą złą matką, lecz to ona dała życie temu dziecku. Kto tego nie rozumie, to nie może mówić o miłości bliźniego.

TARGOWICA którą zaprzańcy robili i chcą dalej czynić, nigdy IM nie zostanie wybaczona. Nie można PO-dcinać gałęzi na której się siedzi, bo zawsze można z niej z wielkim hukiem spaść i więcej się nie PO-dnieść. Trzeba zawsze mówić prawdę, że złodziej JEST złodziejem - NIE kleptomanem, a alkoholik pijakiem - NIE, że ma chorobę alkoholową /lub filipińską/

 

A numer jego 27:1. 

 

           

Fakt, jego rząd, to same imprezy towarzyskie. Towarzystwo u Sowy, wśród wybranej publiki na stadionach, 40 piętrze Marriotta, cmentarzach. Wszędzie towarzystwo doborowe. Powinniśmy nazwać go towarzyszem.

ZŁO jakie postkomuna w czasie 27 lat wyrządziła Polakom i "Nocnej Zmiany" na której był Tusk z Pawlakiem i nie tylko był, ale uczestniczył, nie da się wymazać-zapomnieć, czy zamieść PO-d dywan, jak mafia poprzedniego nierządu przez 8 lat to czyniła.


Teraz kiedy następuje normalizacja życia w kraju, to zaprzedani obcym Polsce kapitałom i chciwi ponownej władzy, zdrajcy narodu dążą do obalenia legalnie wybranego rządu PIS-u, by znów zniewolić Polaków do pracy za marne grosze, a resztę dorobku narodowego sprzedać wrogiemu i obcemu kapitałowi zagranicznemu, tak jak przez 8 lat to robili za swoich rządów.

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky 5+++++!
  Dodam, że w żydoszwabskiej rodzinie spod Bełchatowa, esesmanów/SD. Jego tante/ciotka zginęła na Gustloffie z jego kuzynami, była funkcjonariuszką Gestapo w Gdańsku. Do podstawówki on w ogóle po polsku nie mówił, za to był w szkole bity i wyśmiewany od szwabów, stąd jego kompleksy i polonofobia. Ponoć jak sam mówił babcia uczyła go niemieckiego z komiksów, i kolędy śpiewał po niemiecku. Cała rodzinka ma paszporty niemieckie i izraelskie. A ta copka peruwiańska na łbie świadczy o jego pustostanie umysłowym, żaden inny polityk takiej nie nałożył.
 • @kula Lis 67 10:32:55
  Ktoś już dał jedynkę
  Czyżby @Zawisza 27-1 już się obudził
  8-))))))

  Kiedy Schetynę vel Dyndałę spytano o sukcesy Platformy Obywatelskiej oświadczył:

  https://pbs.twimg.com/media/DbX1al2WAAAei4o.jpg
 • @Husky 10:45:15
  Na to wygląda, lecz weny "tfórczej" widać mu brakło, bo nic nie napisał.
 • Widzę, że "miłość PiSowska" wylała się tu szerokim strumieniem
  Panie Przewodniczący Rady Europejskiej życzę Panu zdrowia i pomyślności w życiu osobistym jak i politycznym. Więcej zaorywań pałających "miłością PiS" jak 27: 1 czy też ta debata
  https://www.youtube.com/watch?v=4huqIWuseZA
  Więcej debat politycznych z "władcą marionetek", co bez 2300 policjantów Polakom na oczy pokazać się boi. Zawsze to dobry humor, gdy widać człowieka zadławiającego się własną "miłością PiS".

  Husky, jak ty ten dzień przeżyjesz. Ładna pogoda idź na spacer tak jak i ja dziś rano z psem. Las tak pięknie pachnie. Może "miłość PiS" nie dokona aż tak wielkiego spustoszenia w twoim organizmie, bo zjadliwa to substancja.
 • @kula Lis 67 11:08:19
  Wspieraj Kula lis Huskyego, bo to dla lemingów czas trudny. Ostatnio Janosik Morawiecki zakopał się totalnie:

  W dniu 15.04.2018 uroczyście ogłosił "Dzięki wyższym wpływom z podatku VAT, dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego możemy sfinansować programy socjalne"

  W dniu 20.04.2018 zaś sobie zaprzeczył "Niepełnosprawni najmocniej potrzebują naszego wsparcia i naszej troski dlatego zaproponujemy specjalną daninę solidarnościową"

  No to co, mamy te pieniądze, czy ich nie mamy? W premiach "co im się należały" sobie porozdawali? W 5 dni, niezłe tępo rozkradania, a może Tadeusz R kolejną ratę za "patriotyzm" otrzymał? Jakim trzeba być lemingiem by tym ludziom nadal wierzyć?

  Ale wspierajcie się, wróci Donald Tusk i jak zdecyduje sie kandydować na prezydenta to dopiero będziecie mieli problem. Głosować na Dudę czy nie głosować? Bo jak "władca marionetek" zdecyduje się na wystawienie własnej marionetki, Donald Tusk będzie nam prezydentem. Oj będzie ból, będzie ból i wycie do księżyca.

  "tfórcza" rozumiem, że korepetyje z ortografii u pani Pawłowicz odbierałeś. Ona korzysta z słownika "prawackiego"
 • @Zawisza Niebieski 11:34:18
  Wbij sobie do swego pustego łba, że ten rudy tępy pomiot esesmanów nigdy preziem nie zostanie. Prędzej po powrocie o ile POwróci czeka go Cela+w towarzystwie Szetyny, Kopacz i już na niego czekającego Gawłowskiego. A jeszcze gdy Gawłowski zostanie świadkiem koronnym o czym się już mówi to 3/4 PO będzie siedzieć z tym ciulem jewropy. Zapamiętaj moje słowa, one się ziszczą jak te kiedyś o połączeniu Niemiec, w co nikt nie wierzył, uważano mnie za wroga.
 • @kula Lis 67 11:46:22
  Spokojnie, spokojnie, i tak Donaldowi Tuskowi pomiot carskich oficerów nie podskoczy, widziałeś filmik "inteligenta" w akcji? Do programu Cela + stoi już kolejka, senator Kogut, senator Biernacki, Beata S., Jarosław K., Antoni M., Andrzej D.

  A teraz o prawdzie. PiS prawda to kłamstwo gorsze od gó..no prawdy. Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk nigdy nie miał w rodzinie essesmana, podczas gdy "skarb narodowy" Jarosław Kaczyński miał dwóch pradziedków carskich oficerów. Znow "miłość PiS zakopana?
 • Ej, kundel, kundel - popatrz: "Żydowskie tańce radosne" - może sam ruszysz w tany
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/1184805_717332921617240_2009373724_n.jpg

  „Taniec radości z podpisania traktatu lizbońskiego”

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/19/zydowskie-tance-radosne-poprzez-demokracje-do-judeopolonii-i-nwo/
 • @Zawisza Niebieski 11:55:29
  Ty tego nie doczekasz, ludzie tak długo nie żyją.
 • @Zawisza Niebieski 11:55:29
  Zapamiętaj, że PO i PSL, LEWACY JUŻ NIGDY DO WŁADZY NIE DOJDĄ.! Choć jestem także krytyczny co do włazidupstwa przez PAD, PiS a także PO, lewactwo żydom, to mimo to PiS ma zapewnione kilka kadencji rządzenia. W tym czasie PO zniknie bo 3/4 z nich zasiedli Celę+. PO może do następnych wyborów całkiem zniknąć jak Gawłowski zacznie sypać licząc na mniejszy wyrok, a ma co sypać, był ich sekretarzem generalnym, chyba, że POślizgnie się na mydle w łaźni, POwiesi się w celi przy "zepsutym monitoringu" i skończy jak Lepper, etc..
 • @Rzeczpospolita 12:01:35
  To nie taniec lecz zeskok z podestu, nie ośmieszaj się.
 • @Husky 10:45:15
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15242323201d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Padło pytanie do Schetyny: "3-4 sukcesy Platformy przez 8 lat". Nie dał rady! Najpierw zapadło kilka sekund ciszy. Potem padło kilka zdań o budowie dróg i orlików. „A później już tylko PiS, PiS, PiS” tak wystąpienie Grzegorza Schetyny podsumowują internauci. Szef partii opozycyjnej po prostu nie dał rady odpowiedzieć na pytanie dziennikarza o podsumowanie ośmiu lat rządów Platformy i wymienienie kilku sukcesów tego ugrupowania. Totalna porażka. Wczoraj Grzegorz Schetyna, w ramach rozpoczynającej się kampanii przed wyborami samorządowymi, udał się z politykami swojej partii, m.in. Sławomirem Nitrasem, Bartoszem Arłukowiczem i Robertem Tyszkiewiczem do Goleniowa (Zachodniopomorskie). Tam przedstawiciele PO wystąpili na konferencji prasowej. W pewnym momencie Arłukowicz poprosił obecnych dziennikarzy o zadawanie pytań. Panie przewodniczący, ja zapytam z innej beczki zwrócił się do Schetyny dziennikarz portalu goleniow.net.pl. Jeżeli chce Pan przekonać do siebie Polaków, do wyborów samorządowych, jak by Pan miał podsumować 8 lat rządów PO. Jakie by Pan wymienił trzy-cztery największe sukcesy Platformy? zapytał mężczyzna. W reakcji na to, szef Platformy na kilka sekund… zaniemówił. Nitras i Arłukowicz zrobili poważny wyraz twarzy, a Tyszkiewicz zaczął się… uśmiechać pod nosem. PO to jest partia, która nie może mówić tylko o ośmiu latach rządów w latach 2007-2015. Jeżeli dzisiaj w kontekście wyborów samorządowych chcemy podsumowywać, to podsumowujmy trzy kadencje, nasze kadencje samorządowe, nasze kadencje od 2006 roku, nasza władza w sejmikach, zmiana, przebudowa całej konstrukcji polskiego państwa, polskich województw, Polski lokalnej" zaczął kręcić Schetyna. To przecież nie przypadkowo tysiące kilometrów zbudowanych dróg, dróg ekspresowych czy autostrad. Ale przecież to program fundusz dróg lokalnych, ponad 15,5 tys. zbudowanych, przebudowanych kilometrów dróg lokalnych. 6,5 tys. orlików. To wreszcie otworzenie się i zbudowanie bardzo mocne polskiej pozycji w Europie, w świecie mówił Schetyna. Na tym pozytywne wspomnienia z lat rządzenia Platformy skończyły się nawet obecnemu liderowi tej partii. Nagranie tej rozmowy z lokalnym portalem nie przebiło się wczoraj ani do TVN, które relacjonowały wyjazd polityków PO. Tymczasem pojawiło się i zostało szeroko skomentowane m.in. w sieciach społecznościowych.

  Ps.. Miał rację! Największym sukcesem rządów PO jest to, że władzę przejęło Prawo i Sprawiedliwość! Schetynę w Goleniowie zapytano o 3, 4 sukcesy PO w czasie 8 letnich rządów. Najpierw cisza, potem drogi, najdroższe dwupasmowe drogi świata? wybudowane za pieniądze podatników i przekazane na własność mafijnym oligarchom? Jeden km autostrady na koniec 2012 r. kosztował ok. 10 mln euro, podczas gdy w Niemczech ok. 8,2 mln euro, a Słowenii - 7,3 mln euro no i Orliki, Orliki budowane z kredytów na 2012 przez POstkomunistów my do dziś jeszcze spłacamy, których w większości już nie ma, bo zaorane lub kozy "murawę" zjadły i niszczeją a swojaki zarobiły i dlatego jeździmy po wertepach bo zabrakło kasy na drogi. A później już tylko PiS, PiS, PiS. Dopisuję "sukcesy" PO/PSL..Tak naprawdę wystarczy tylko jeden "sukces" i to na miarę "rekordu świata" a jest nim zadłużenie Polski i to wyprzedając co się tylko da i to tylko w ciągu 8 lat, na taką kwotę jaka wydali komuchy przez 45 lat, odbudowując kraj po wojnie, i uwaga !! "Sukcesów" mieli co nie miara. Najdroższe autostrady i stadiony w Europie a może i w świecie. Zwijanie Polskiej Armii, największa dziura budżetowa, wyprowadzenie 250 miliardów z budżetu !!! Zwinięcie kilkuset miliardów z OFE. Do ZUS nie wpłynęły, do budżetu też nie. Wyrzucanie lokatorów z mieszkań i ciepła woda w kranie na zielonej wyspie oby żyło się lepiej. najwięcej afer itd..
 • @Zawisza Niebieski 11:41:23
  To "tfórcza" napisałem celowo, w ten sposób, widać jesteś za tępy by zrozumieć, sayonara lub w twym języku szalom i bez odzewu, szkoda mi na "POlemikę" z pustakiem intelektualnym klawiatury i kompa .
 • @kula Lis 67 12:11:32
  Spokojnie, "przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy PiS zdradziecki" :)

  Ostatnio PiS w strachu, sondażownia jak twierdził Duda rządowa, niejaki CBOS próbując podbudować PIS moralnie ogłosiła, że mają poparcie 46%, podczas gdy wszystkie inne wykazują poparcie na poziomie 30%. Zbudowali sobie w Warszawie "schody do nikąd" teraz sprawniej pójdzie droga na śmietnik historii.

  A może słyszałeś o tym, że gdy Morawiecki Janosika udawał Błaszczak głosił program ze śpiewającymi ławeczkami. Na ławki śpiewające pieśni patriotyczne zamierza wydać 5 mln z naszych podatków. Znowu jakiś koleś potrzebuje zarobić?

  Gowin przyznał 247 tys zł fundacji jego kolesiów, założonej na tydzień przed końcem składania ofert w konkursie Wsparcie dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku". Afera aferę goni. Program PiS to kumoterstwo, złodziejstwo, matactwo.

  A co do cela+ to możesz być spokojny, kruk krukowi oka nie wykole. Zarówno Kaczyński jak i Tusk spokojnie swych dni doczekają. Trochę dla lemingów teatrzyków zrobią a później się poklepią po ramionach i pójdą na piwo.
 • @Zawisza Niebieski 11:41:23
  A ty jak ten czerwony leming z krwi i kości masz wiele konkretnych propozycji dla Polaków czyli :
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  Co ja mówię 8-))))
  Przecież nie można takiemu jak ty człowiekowi odmówić prawa do posiadania marzeń, aczkolwiek w twoim przypadku lepiej byłoby dla ciebie gdybyś spojrzał w lustro i zadał sobie pytania. Ja zakuty łeb to choroba czy stan umysłu
  Wiesz co takim jak ty się POkazuje
  jeśli masz pięć palców to ten środkowy
  jeśli już


  it can be like that ?

  Tłum śpiewa:
  STO LAT, STO LAT...

  https://pbs.twimg.com/media/DbYAG2rW0AAKAOf.jpg
 • @Rzeczpospolita 12:01:35
  Shalom bracie
  Oczywiście ze tak
  Ale pod jednym warunkiem .Ty jako ten znany Rabin z Otwocka
  razem z twoim prezesem (kantorem) Ziembińskim odtańczycie swojego żydowskiego cancana
  bedzieta jak ta para prowadząca.
 • @Zawisza Niebieski 11:55:29
  a ty który w kolejce ?
  tak tylko pytam
 • @Husky 12:41:25
  „Balcerowicz pił wódkę z Masą!” -o „elitach” III RP mówi W. Sumliński. Wydawałoby się, że już niewiele jest mnie w stanie zdziwić, jeśli chodzi o polską rzeczywistość w III RP. Mam tu na myśli pierwsze 20 lat tzw. wolności, o której kłamano nam z mediów. 8 lat rządów koalicji PO-PSL dokładnie pokazało nam jak chory był to system i wiele czasu upłynie, zanim dzisiejsza władza będzie mogła to naprawić i sprawić, by nasze państwo funkcjonowało w miarę normalnie. Kilka dni temu na naszej stronie opublikowałem część rozmowy z Wojciechem Sumlińskim, która traktowała o prawdziwej twarzy jednego z „autorytetów moralnych” III RP – Bronisława Geremka. Dzisiaj czas na kolejnego „fachowca” i „zbawcę” narodu. W dzisiejszym odcinku autor „Z Mocy Nadziei” opowiada o Leszku Balcerowiczu, który bardzo często popijał wódkę z gangsterami z Pruszkowa. Nic dodać, nic ująć.

  http://thenowypolskishow.co.uk/balcerowicz-pil-wodke-z-masa
 • @Husky 12:41:25
  „B. Geremek zginął w ramionach prostytutki!” – W. Sumliński odbrązawia postać byłego szefa MSZ. Miałem poczekać z publikacją tego materiału kilka dni. Mam nadzieję, że Wojciech Sumliński się na mnie nie obrazi i zrozumie chęć podzielenia się informacjami ze słuchaczami mojego portalu. Otóż, gdy pytałem autora „Z Mocy Nadziei” o postać D. Tuska i jego uwikłania w afery ostatnich lat, dosyć przypadkowo pojawiła się postać Bronisława Geremka. Ten były szef MSZ i dla niektórych ogromny autorytet niestety nie był tym, za jakiego uważała go większość Polaków. Po raz kolejny dowiadujemy się, że III RP to był jeden wielki teatr zakłamania i teraz, jeśli chcemy coś zmienić na lepsze w naszym kraju, to musimy opowiedzieć prawdę. W dzisiejszej, kolejnej odsłonie rozmowy z W. Sumlińskim dowiecie się jak wyglądała prawdziwa mafia w III RP i posłuchacie, w jakich okolicznościach zginął ten, którego imieniem nadano jedną z sal w polskim parlamencie. Proszę mi wierzyć, że po wysłuchaniu tego nagrania ręce opadają.

  http://thenowypolskishow.co.uk/b-geremek-i-prostytutki
 • @Zawisza Niebieski 11:41:23
  A teraz jedną prośba
  Obyś sobie nic złego nie uczynił !!!!
  please
  Sondaż wczorajszy dla Superstacji ;
  Który z kandydatów byłby najlepszy w wyborach 2020

  1.Andrzeja Duda - 34%
  2.Robert Biedroń - 16%
  3.Donald Tusk -13%
  4.Monika Jaruzelska- 4%
  Wyniki ostateczne
  Glosowało 3275 osób.


  To nawet z pedałem ze Słupska ta Brukselska szmata nie ma szans.

  ps.
  tylko nie przeżywaj tego .....jak mrówka okres
 • @Husky 12:41:25 ulubieńca niebieskiego jednak czeka Cela+ jak i Pawlaka.
  „Lepper zginął, bo miał obszerną wiedzę na temat gazowego przekrętu Tuska!” – W. Sumliński. Po ostatnich aresztowaniach i zapowiedziach kolejnych, w PO zrobiło się gorąco. Kopacz niemal płacze na konferencji prasowej, a Schetyna jest tak zdenerwowany i bezradny, bo nie wie jak ma z tym wszystkim walczyć. W końcu w przeciągu kilku dni dwóch bardzo ważnych polityków tej partii stawia czoło poważnym zarzutom. To wszystko nie uchodzi uwadze Donalda Tuska, który ponoć rozpowiada w Brukseli, że już niedługo również może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Pytani publicyści o tę właśnie sprawę dywagują i raczej dochodzą do wniosku, że najwyżej może on stanąć przed Trybunałem Stanu. A jak jest naprawdę? Czy były premier ma się czego obawiać? Wojciech Sumliński mówi wprost, że tak i wskazuje śmierć A. Leppera i jego wiedzę na temat uwikłania Donalda w przekręt gazowy. Przypominam, że kupowany surowiec jest najdroższym w całej Europie, a Tusk i Pawlak odgrywali w tym procederze główne role. Posłuchajcie słów człowieka, którego książka o naszym „Królu Europy” ukarze się na rynku już pod koniec tego roku.

  http://thenowypolskishow.co.uk/lepper-zginal-botusk
 • @kula Lis 67 12:39:32
  BINGO
  Trafiony zatopiony
 • @Husky 12:59:21
  Ten pedał ze Słupska czy raczej Dupska Biedroniu zakłada partię 2 pedałów-kolarzy, a on będzie prezesem ciotą, zastępcą ten zbok Rafalal.
 • @Zawisza Niebieski 11:55:29
  https://pbs.twimg.com/media/DbXuKrAXUAAP9TC.jpg

  Życzymy mu z całego serca okien w gustowną szkocką kratę!
  Sto lat, sto lat!

  Ciekawe czy Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie kiedykolwiek odcięło się od tego zdrajcy, czy nadal jest tam honorowym przewodniczący. Mentalny cinkciarz.

  Przecież już był prezydentem w 2005.
  Mnóstwo bilbordów widziałem

  https://pbs.twimg.com/media/DbYacEYWkAEw2co.jpg

  Tyle tylko że strzał z liścia od sp.Prezydenta L .Kaczyńskiego i do dziś jest tylko szatniarzem w ten kraju
  Zawiszo samo życie
  i nie płacz bo łzy ci się po plecach już leją
 • @Husky 12:59:21
  Oj będzie przeżywał ten sondaż oj będzie, ryży z pedałem/ciotą nawet przegrywa, on nawet z tym zbokiem Rafalal by przegrał gdyby go w sondażu ujęto.
 • @Husky 13:10:56
  No właśnie on już był prezydentem, choć tylko z plakatu, tak już zostanie. Jeszcze ma szansę być preziem w Celi+ preziem z zasadzeniem, wiesz w co?..Pzdr!
 • @Husky 13:10:56
  Tusk kandydatem na prezydenta? Wg.totalnych totalitarystów pewnie tak ale facet, który jako premier publicznie zapewnia, że ta funkcja "jest dla niego 100x ważniejsza niż najwyższe stanowiska w UE" po czym czmycha za granicę obejmując lukratywną synekurę "za zasługi" ma zerową wiarygodność w oczach myślących wyborców. Żadna partia w cywilizowanym świecie nie odważyła by się na taki blamaż. Ale dla PO ( i jej wyborców?) jest o.k..
 • @Husky 13:10:56
  Zawiodła ulica, sięgną PO rezerwy w szaletach. Jeśli Tusk pcha się na prezydenta RP oznacza to, że gospodarka Polski rośnie i coraz więcej jest do rozkradzenia.
 • @Husky 12:59:21
  Uwierzyć lemingowi? Podaj link do tej wiadomości. Jedyny sondaż w tej sprawie w Superstacji to
  http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2018-04-17/andrzej-duda-wygrywa-w-sondazu-prezydenckim-donald-tusk-i-robert-biedron-daleko-w-tyle/
  I trochę inaczej wygląda.
 • @Husky 13:10:56
  Padło parę mocnych słów pod adresem "Prezydenta Europy". Znany artysta mówi wprost, co myśli o Tusku.
  http://niezalezna.pl/223245-padlo-pare-mocnych-slow-pod-adresem-prezydenta-europy-znany-artysta-mowi-wprost-co-mysli-o-tusku

  Ps..Rudy, pruski autochton, to antypolska menda, sama osobiście publicznie mówiąca o tym, mówiąca głośno, dobitnie i wyraźnie, że polskość to nienormalność, tfu !!! Tusk to istota urodzona na terenie Polski ale nie Polak ! To że ma takie obywatelstwo to o niczym nie przesądza - on jest mentalnym Niemcem - i to mu się opłaca. On jest mentalna szuja, w Polsce jest Polakiem, w Niemczech jest Niemcem, w Izraelu jest żydem! Kaszubi nawet się do niego nie przyznają. W przedwojennych czasach w mieście Łodzi był taki lodzermensz co się nazywał Chaim Tusk. O tym trzeba mówić dosadnie. Dosadnie. Król a raczej Ciul Europy jest nagi. To jest (z punktu politycznego) kompletne zero. Zachowanie i reakcja po tragedii w Smoleńsku, nie godna Premiera Polski. Czym on w tej fasadowej organizacji Króluje ? Spodobał się unijnym (makrelowym) w rozdawaniu uśmieszków, kieliszków, dowcipów ? Przecie to nie nasz kandydat na to stanowisko. Dziadek w SS/SD i Wehrmachcie, ojciec z NRD. Nie zdradził Małgosi, Doroty i Kasi, lecz wierny Angeli i STASI.
  Rudy to wróg nr. 1 Polski i Polaków. SKANDAL! Angielski Tuska kosztował NAS 100 tysięcy złotych podczas indywidualnych lekcji za... pieniądze podatników! „ Ten Tusk WYLATAŁ 5 100 000 zł w ciągu 5 lat! Tusk w ciągu 5 lat średnio co 6 dni latał różnymi maszynami na trasie Gdańsk - Warszawa lub Warszawa - Gdańsk. Premier, który mieszka w Sopocie, właśnie tam spędza większość weekendów. Jak wyliczyliśmy, za te przeloty Tuska zapłaciliśmy 5,1 mln zł!
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/skandal-angielski-tuska-kosztowal-nas-100-tys-zl_479743.html.

  (a i tak dukając czyta z kartki to co mu napiszą, on i niemieckiego nie zna bo także duka bo babcia z komiksów go uczyła, tak samo ma problemy z językiem polskim, to wtórny analfabeta)

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/donald-tusk-wylatal-5-100-000-zl-w-ciagu-5-lat-to-jest-tanie-panstwo_293136.html


  http://niezalezna.pl/10258-kosztowne-podroze-d-tuska

  Nie mogę zrozumieć ? jak można się ekscytować tym chłoptasiem z Gdańska ? wykształcenie ? kiepski historyk, żadnych osiągnięć naukowych, prócz judzenia i mściwości, gdyby nie nijaki Kubiak bodajże z ubecji nikt by o tym chłoptasiu nie słyszał. Wepchnęli go lewacy do polityki bo wyczuli, że to idiota i zrobi to co zechcą te ubeckie męty czy mendy. Dodam tylko, że Ryża Świnia jest nie tylko produkt naszej rodzimej UBcji lecz i niemieckiej agentury, STASI/BND która finansowała większość partii politycznych w Polsce, głównie POdlość. Zarówno jego ojciec, jak i on sam byli agentami STASI/BND, więc nie trzeba być geniuszem, żeby wyciągnąć z tego wnioski. Tusk powinien wisieć, jak to się robiło do niedawna u nas a nadal robi w innych krajach..
 • @Husky 13:10:56
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/11/439x291xtusk.walesa.jpg.pagespeed.ic_.W54obmqU1t.jpg

  Donald Tusk: ,,Polskość to nienormalność.’’ Słowa Patrioty? ,,Polskość to nienormalność, takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie, co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię.’’ Donald Tusk. Fragment wywiadu udzielonego czasopismu: ,,Znak.’’


  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/11/41535_e21f6a7b1f55b90da6bda075a4ca6360-299x400.jpeg


  Prezydent Andrzej Duda zaprosił na obchody święta Niepodległości 11 Listopada byłego premiera Donalda Tuska, który jak podają oficjalne komunikaty powinien owe zaproszenie przyjąć i postawić swoje Unijne Stopy na Polskiej ziemi. Wielu publicystów oraz komentatorów krótko kwituje całą sprawę. Prezydent takimi decyzjami traci kolejne punkty poparcia wśród prawicowych wyborców. Są również i bardziej skrajne opinie nazywające Andrzeja Dudę resortowym dzieckiem i zdrajcom obietnic wyborczych. A zatem czy wyborcy głosujący na obecnego Prezydenta mogą czuć się oszukani, zdradzeni i wystawieni do wiatru?

  To jednak nie wszystko. Coraz częściej pojawiają się komentarze łączące osobę Prezydenta z Georgiem Sorosem. Wielu ekspertów jawnie twierdzi, że Andrzej Duda został po prostu kupiony przez przedstawicieli Żydowskiej Agendy w Europie w czasie swoich licznych zagranicznych wizyt. Czy zatem rzeczywiście Andrzej Duda zaprzedał duszę konglomeratowi zła w postaci europejskiej finansjery? Tego nie wiemy, jednak działanie Prezydenta jest całkowicie odmienne od obietnic, które składał. Taka sytuacja jest wysoce niepokojąca.

  ,,Polskość to nienormalność, takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie, co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię.’’ Donald Tusk. Fragment wywiadu udzielonego czasopismu: ,,Znak.’’
  Czy tego typu wypowiedz pasuje do człowieka, który rzekomo troszczy się o własny kraj, czy może takie słowa bardziej pasują do człowieka, który wstydzi się własnego narodu, pochodzenia i chce być kimś innym, chce być Europejczykiem na posyłki Eurokratów? Megalomania to nic dobrego, ponieważ za stołki i mamonę można zaprzedać duszę. Wniosek nasuwa się jeden, lepiej dla każdego narodu, jaki by nie był, aby ludzie pokroju człowieka wypowiadającego takie zdania jak to zacytowane powyżej, nigdy nie stawali za sterami władzy w danym narodzie.

  Zbliża się święto Niepodległości, a zatem i wielki Marsz patriotów, można napisać obecnej Polskiej Husarii. To wydarzenie jest solą w oku dla sił dążących do zniszczenia narodu Polskiego, to też zrobią one wszystko, aby jutrzejszy Marsz i jutrzejsze święto wzbogacić o tragiczne wydarzenia, które szybko obiegną światowe serwisy informacyjne. Tym destrukcyjnym siłom, dążącym do upadku Polski, nie chodzi o świętowanie wolności, ale o realizowanie ukrytych planów mających na celu osłabienie a następnie wymazanie Polski z myśli i historii Europy.

  Jak byśmy się nie ustosunkowali do tego co obecnie dzieje się w polityce krajowej i europejskiej, to pewne fakty należy zaakceptować, ponieważ czy w nie wierzymy czy nie, to się dzieje i wcześniej czy później dotknie każdego Polaka. Obecne czasy to szansa dla Polski, aby zerwać kajdany i opuścić to wirtualne więzienie, jakie na nasz Naród nałożyły Europejskie Elity. Walka toczy się na najwyższych szczeblach, czasem możemy tego nie dostrzegać, ale to się nieustannie dzieje.

  Jeżeli Polska nie usamodzielni się teraz, nie oderwie ze swojego ciała tych nagromadzonych przez wieki pijawek, wówczas powstaje pytanie czy podobna szansa do obecnej jeszcze kiedykolwiek się nadarzy? Jeżeli nie dziś to, kiedy? Jeżeli nie my to, kto? Są to fundamentalne pytania.

  Są to pytania o przyszłość Polski, kształt Polski i to, jaka ona będzie? Czy będzie to kraj wolny czy też służalczy, stanowiący przystawkę dla wielkich i możnych tego świata?

  Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

  Źródło: http://globalne-archiwum.pl/donald-tusk-polskosc-to-nienormalnosc-slowa-patrioty/
 • @kula Lis 67 12:11:32
  Oczywiście chłopie,
  to zeskok, ale jaki radosny, bo właśnie po wspólnym ustaleniu, że traktat lizboński będzie ratyfikowany.
 • @Husky 12:48:43 - kundel, na którym zdjęciu ciebie szukać
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2014/08/tusk-schudrich.jpg

  a może na tym

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2014/08/lech_kaczynski_synagogue_21-12-2008_1.jpg

  bo tym chyba nie

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2014/08/z11395279q.jpg

  A poza tym - "spieprzaj dziadu"

  https://www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY
 • @kula Lis 67 13:49:30
  Źle się musi dziać w PiS, skoro sięgasz do lotów Przewodniczącego Donalda Tuska, no i znowu zaliczasz wpadkę.
  B.Szydło w ciągu roku marionetkowania wykonała 39 lotów CASA za sumę 986 tys złotych, czyli porównywalnie tak wygląda oszczędne państwo PIS, większość lotów do domu by mężowi obiad ugotować.

  Inny przykład dojnej zmiany, Anna Maria Anders wydała 600 tys zł z naszych pieniędzy na loty. Tak PiS doi podatnika.

  Jak tam Husky, już link do sondażu znalazł? Bo wygląda na to, że jeden leming zaorał drugiego. No ale czekamy na wyniki poszukiwań.
 • @Rzeczpospolita 14:10:15
  Ja rozpoznałem ciebie
  tuz za tuskiem po prawej
 • @Zawisza Niebieski 13:28:34
  zobacz sobie na TT i FF
  tyle masz lemingu do roboty
 • @Husky 14:43:49
  Podaj Husky link nie znam baz danych dla trolli. Bo Superstacja do tego się nie przyznaje.
 • @Zawisza Niebieski 13:28:34
  „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić!


  https://pbs.twimg.com/media/DbYBWeAXkAEmdcR.jpg
 • @kula Lis 67 13:49:30
  Dobre

  https://pbs.twimg.com/media/DbY13ZsXcAAKRrE.jpg
 • @Husky 14:49:25
  Masz kolejnego polityka, co nie boi się pójść po zakupy, nie potrzeba 1300 policjantów by odważył się wyjść z domu.

  http://memnews.pl/images/0/0/0/5/6/8/8/3/sf9s7guk.jpg

  No jak tam z linkiem?
 • @Zawisza Niebieski 14:12:16
  To koniec Tuska! Jego znajomy ujawnił wstrząsającą prawdę!

  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2018/02/prawda-696x364.png


  To musi otworzyć oczy sympatykom Donalda Tuska! Natomiast jeśli tak się nie stanie, to zapewne nie zrobi tego już nic i nikt. Wstrząsające fakty o byłym premierze Polski i początkach jego politycznej kariery, ujawnia były opozycjonista.

  Wielu nie może pojąć, jak to możliwe, że Donald Tusk wciąż cieszy się w naszym kraju poparciem. Są przecież ludzie, którzy mówią wprost, że tak on, jak i jego ugrupowanie, reprezentują niemieckie interesy w Polsce.


  http://newsweb.pl/2018/02/23/koniec-tuska-znajomy-ujawnil-wstrzasajaca-prawde-wideo/
 • @Zawisza Niebieski 14:57:49
  Tak
  z mordercą Tuskiem
  Jasne ??
 • @Zawisza Niebieski 14:46:52
  Zaorane
  Prosto w ryj Halickiego

  "Różnica między mną, a wami jest taka, że ja kupowałem za swoje, a wy żarliście za publiczne!"
  KO.

  https://pbs.twimg.com/media/DbX9DjwUwAI0qQQ.jpg
 • @Husky 15:02:01
  Czyli mam rozumieć, że leming Husky zaorał leminga Kulę lisa podając fałszywe wyniki po czym obaj nakłapali dziobami o częściach rowegowych. Czy jest coś bardziej łatwowiernego od leminga PiS?

  A co morderców, 2 lata, bodajże 6 mln zł polski podatnik wydał na grupę z zespołem Macierewicza. Mamy całkowite zaoranie PiS i filmik animowany o tym jak niegrzeczny wybuszek stącił samolocik. Wszelkie dowody wskazują na to, że Kain zabił Abla. Jedyny sensowny raport to raport ekspertów z Laskiem na czele.
 • @Zawisza Niebieski 15:09:19
  a znajdź sobie "dziennikarski pajacyku" na TT i FF
  https://twitter.com/
  https://www.facebook.com/
  pełno tych sond, setki
  i nie graj jak zwykle wariata.
  Sam przytoczyłeś sondaż i GDZIE jest ta twoją szmata z Brukseli
  GDZIE ?????
  a wiesz gdzie ??? w czarnej DUPIE u Biedronia
  Idź już na spacer, weź tabletki, tylko kolorów nie pomyl
 • @Husky 15:16:57
  No cóż, twitter, facebook i wiarygodność sondaży. Koń by się uśmiał. Sondaże w których każdy może sobie głosować po kilka a nawet setki razy.
  Widzisz Kula Lis czym cię Husky nakarmił a ty jak naiwne dziecię uwierzyłeś. :) :) Polewka z leminga. I wierzyć tu lemingowi.

  Dla twej wiadomości nie mam konta ani na pejs-zbuku ani na twitterze, od dawna wiadomo, że to spiegowskie portale robiące wodę z mózgu.

  Ale podałeś, że to sondaż Superstacji. Na oficjalnej stronie Superstacji o takim czymś nie mówią. Czyli kłamałeś jak Kurski? Naród głupi wszystko kupi, kupił i Kula Lis.

  A "szmata z brukseli", rozumiem Ryszard Czarnecki po dostaniu w pełni zasłużonego kopa ze stanowiska ostatnio dostał bana na reprezentowanie Unii. Okazał się za głupi. Za inteligenta to on może tylko w PiS robić.
 • @Zawisza Niebieski 14:57:49
  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2018/04/tusk-2.png

  Tusk poniżony na oczach kolegów z Brukseli. Morawiecki powiedział wszystko. Taktyka Donalda Tuska zawiodła na całej linii. Strona polska kontratakuje z niezwykłą precyzją. Ta wypowiedź Morawieckiego, w której mówi całą prawdę o byłym premierze, obiega właśnie brukselskie gabinety.

  Na ponad rok przed powrotem do Polski, Tusk obiera taktykę „na męczennika”. Mówiła o tym między innymi Małgorzata Wassermann, która jako jedna z pierwszych przejrzała plan obecnego jeszcze przewodniczącego Rady Europejskiej.

  ZOBACZ TEŻ: Przerażony Tusk chodzi po Brukseli i błaga o wsparcie. „Chcą mnie aresztować”

  Taktyka na męczennika
  Tusk po raz kolejny chce być „tym dobrym”. W skrócie: udawać, że nie rozumie, skąd ataki na niego oraz lansować tezę, że to Kaczyński i środowiska narodowe dzielą Polaków. Tę narrację zapoczątkował już w 2005 r. Czy naród po raz trzeci nabierze się na tę sztuczkę? Przekonamy się już w 2020 r., gdy Tusk wystartuje w wyborach prezydenckich.

  Dziś jeszcze szczuje w Brukseli na rząd Prawa i Sprawiedliwości. Ma za zadanie nie – jak mówi opozycja – „reprezentowanie Polski”, a najzwyczajniej w świecie jak najdotkliwsze obicie PiS-u. Dziś bardzo ostro o postawie byłego premiera i założyciela PO wypowiedział się Kornel Morawiecki, którego wypowiedzi są w zachodnich mediach przedstawiane jako – poniekąd – stanowisko samego premiera.

  Morawiecki o Tusku
  Morawiecki był pytany w PR24 o ocenę pracy szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. – Były premier Donald Tusk trochę szkodzi Europie, zaburza standardy europejskie. To jest mój głębszy, poważniejszy zarzut. Nie może polityk tego szczebla europejskiego popierać jedną grupę polityczną w jakimkolwiek kraju europejskim, a tym bardziej w kraju ojczystym. Pan Donald Tusk jest absolutnym ambasadorem nie Polski, a PO, z której wyszedł i to jest niewłaściwa sytuacja i tym szkodzi Polsce. Zaniża wymóg pewnej głębszej bezstronności, uczciwości politycznej – mówił Morawiecki.

  Tak bezpośrednio o szkodliwej dla ogółu polityki działalności Tuska nie mówił jeszcze żaden z istotnych polityków w naszym kraju. Być może dopiero teraz do świadomości unijnych dygnitarzy dotrze, jak złą opinię w wielu środowiskach w Polsce ma Donald Tusk. Propaganda sukcesu największych mediów za rządów PO-PSL (Gazeta Wyborcza, Newsweek, TVN, TVP Jana Dworaka, Polityka, Onet i inne) mogła nieco zakrzywić punkt widzenia władz Unii. Zresztą już wcześniej unijni urzędnicy zorientowali się, jaki jest Donald Tusk. Padł nawet pomysł, by jeszcze przed upływem jego drugiej kadencji… zlikwidować stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. Uznano, że „nie jest tytanem pracy”.

  Ps..Szubienica coraz bliżej! I dobrze. Przecież on jawnie działał przeciwko Polsce, a za to jest więzienie. Powinni mu odebrać emeryturkę europejską i po prostu zakazać pracy w polityce. Niech idzie na kasę do Biedronki.
 • @kula Lis 67 15:41:18
  To, że Kaczyński i środowiska PIS dzielą Polaków to przecież każdy wie. Może ci przypomnieć, jakbyś nie pamiętał. Sort Kaczyńskiego i Sort Polaków,
  my i zomowcy?
  https://www.youtube.com/watch?v=MYbNcd0LyU4

  https://www.youtube.com/watch?v=9nPUtdKYkEo

  A Morawiecki, no cóż, mało to on głupot nagadał, jedna więcej jedna mniej różnicy nie czyni.

  Ale Husky cię nieźle zrobił, jeszcze mnie brzuch od śmiechy boli.
 • @Husky 14:58:15
  Prezes PiS ujawnił cel swojego życia! Chce naprawić wielki błąd sprzed lat. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, właśnie naprawia swój ogromny błąd sprzed lat. Nie ma wątpliwości, że lepsza okazja do tego już mu się nie przytrafi. Ma w tej chwili mocne zaplecze polityczne i rekordowe poparcie społeczne. Przez lata prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński był w opozycji wobec rządów Platformy Obywatelskiej, na której czele stał Donald Tusk. Z grymasem na twarzy przyglądał się prywatyzacji i oddawaniu w obce ręce majątku narodowego, prowokacjom na marszach patriotycznych i ohydnym manipulacjom mediów publicznych oraz prywatnych sprzęgniętych z frakcją rządzącą. Gdy wydawało się, że nic już nie zatrzyma Platformy Obywatelskiej, Polacy nagle się ocknęli. PiS pewnie wygrało wybory parlamentarne, Andrzej Duda prezydenckie, a dziś pozycja ugrupowania rządzącego jest niepodważalna. Prezes Prawa i Sprawiedliwości może wreszcie dążyć do osiągnięcia celu swojego życia. Co nim jest – ktoś zapyta. Jarosław Kaczyński nie ukrywa, że 15 lat temu popełnił ogromny błąd. Z całych sił przekonywał, że Polska musi podpisać Traktat Lizboński, zachwalał jego zapisy i mówił, że musimy integrować się w ramach UE. Dziś wie, że nie mógł popełnić większego błędu, bo to właśnie dzięki temu traktatowi Bruksela może wciskać nam siłą uchodźców czy karać nasze państwo za wprowadzane ustawy.

  To się dzieje teraz!
  Właśnie teraz obserwujemy, jak prezes Prawa i Sprawiedliwości wszystko to odkręca. Jego stosunek do całej instytucji Unii Europejskiej zmienił się na przestrzeni ostatnich lat diametralnie. Dziś jawnie występuje przeciwko dyktatowi Brukseli i prawdopodobnie dąży do wyprowadzenia Polski z Unii. Może w tej kwestii liczyć na poparcie milionów Polaków. Nastroje eurosceptyczne zyskują bowiem w naszym kraju na sile. Nie dzieje się to oczywiście bez powodu, bo dumni ze swojego kraju i ze swojej historii Polacy zauważają, że najwyżsi urzędnicy unijni zmierzają do federalizacji Europy, czyli stworzenia „Stanów Zjednoczonych” z pominięciem państw narodowych. Już teraz suwerenność krajów członkowskich pozostawia wiele do życzenia.

  Polska się wycofuje.
  Spora część prawicy – z Januszem Korwin-Mikkem na czele – ma ogromny żal do Jarosława Kaczyńskiego za wepchnięcie Polski do UE i namówienie brata do podpisania Traktatu Lizbońskiego. Dziś wyraźnie widzimy, że prezes PiS zdaje sobie sprawę, co zrobił. Oczywiście w dobie „mody” na UE nie może o tym mówić głośno, ale wszystko wskazuje na to, że sukcesywnie realizuje to, o czym pisał w swojej książce pt. „Polska naszych marzeń”. Chce przywrócić Polsce suwerenność i podmiotowość.
  Napisał tam, że chce widzieć Polskę rozliczoną, czystą, opiekuńczą, dbającą o obywatela. Często przyznaje również, że nie podoba mu się ingerencja sił zewnętrznych w sprawy polskie. Możemy mieć pewność, że tej szansy prezes nie odpuści, bo UE, Berlin i wiele innych sił zewnętrznych, usiłuje blokować wszelkie reformy Polski, które lider PiS wymyślił. Racjonalne wyjście jest tylko jedno.
 • @kula Lis 67 12:36:03
  "Padło pytanie do Schetyny: "3-4 sukcesy Platformy przez 8 lat". Nie dał rady! Najpierw zapadło kilka sekund ciszy. Potem padło kilka zdań o budowie dróg i orlików. "

  No nie wypadało mu wymienić faktyczne sukcesy wykonania zleconych zadać typu likwidacja przemysłu stoczniowego intensywny drenaż finansów społeczeństwa przez oddanie za ochłapy banków. Likwidacjo prywatyzacja przemysłu etc. Ma chłop trochę sumienia czy raczej instynktu przetrwania
 • @gnago 16:00:15
  "Padło pytanie do Schetyny: "3-4 sukcesy Platformy przez 8 lat". Nie dał rady! Najpierw zapadło kilka sekund ciszy.....potem oznajmił ...
  sukces ????
  ............to takie takie proste
  Wystarczy mieć takiego Zawisze i sukces murowany w robieniu ludzi w ..uja
  Mamy kilku takich pożytecznych idiotów i to jest nasz największy sukces
  8 lat.
  To skarb
 • @Zawisza Niebieski 15:48:12
  Na widok twoich dziennikarskich wypocin
  to nie jeden tu komentujący dostał padaczki żołądkowej ze śmiechu.
  Warto by ci przypomnieć coś tu pisał o PO
  CYNIKU z gorszego sortu
  Warto
  weź się za pisanie o ptaszkach i twoich sektach, tam się wykażesz, bo na polityce się znasz jak wól na gwiazdach.
 • @Husky to dzięki Prezesowi J.Kaczyńskiemu i PiS. Gdyby nie oni mielibyśmy już to samo.
  Szwedzi zdradzają, dlaczego migrują do Polski. „Ten kraj jest …Szwedzi masowo opuszczają swój kraj. Jako główny kierunek migracji wybierają Polskę, choć równie blisko mają m.in. do Niemiec. Mogliby także wybrać inne państwa Europy zachodniej, ale tego nie robią. Dlaczego? Zapewne większość osób w Polsce się domyśla. Natomiast warto zasięgnąć opinii rodowitych Szwedów, którzy emigrowali do kraju nad Wisłą lub mieli z Polską do czynienia. To, co mówią, napawa dumą. Jeszcze do niedawna to Szwecja uchodziła za wymarzone miejsce do życia. Każdego roku dziesiątki tysięcy naszych rodaków opuszczało kraj, by udać się właśnie do skandynawskiego raju. Na przestrzeni lat wszystko się jednak zmieniło.

  Mało kto jeszcze kilka dekad temu mógł przypuszczać, że kierunek migracji się odwróci. Już od co najmniej 5 lat przybiera na sile migracja Szwedów (tych rdzennych, całe szczęście) do Polski, którą uważają za jedno z ostatnich naprawdę bezpiecznych państw w Europie.

  Dlaczego właśnie Polska?
  Lars Anders Johansson do dziś wspomina swój pobyt w Polsce. W naszym kraju spędził noc sylwestrową. Szwedzka gwiazda zdradza, jak zaskakujące dla mieszkańca Sztokholmu były polskie realia. „Zadziwiający był fakt, że Polacy zachowywali się spokojnie i kulturalnie mimo tego, że byli w widoczny sposób upojeni alkoholem” – przyznał. – Mnóstwo alkoholu. Mnóstwo fajerwerków. Sklepy monopolowe były otwarte nawet jeszcze po północy, a podchmieleni Polacy chodzili wokół z butelkami wódki w rękach, wesoło świętujący – zachwycał się Johansson.

  Larsa Andersa Johanssona zachwycił przede wszystkim sposób, w jaki Polacy się bawili, ponieważ w Szwecji wygląda to zupełnie inaczej. – A jednak: żadnego nastroju nienawiści. Nikt nie strzelał racami w ludzi i samochody. Żadnych pełnych nienawiści grup młodzieży, ćpających i zastraszających kobiety. Wszędzie można było zobaczyć mężczyzn i kobiety w każdym wieku. Nawet samotne kobiety spacerowały bez obaw. Czy to naprawdę więcej zakazów o fajerwerkach i sprzedaży alkoholu potrzebuje Szwecja, czy może chodzi o coś innego? – pytał na Facebooku Lars.

  Ten kraj jest normalny....
  Jak m.in. wynika z wyznań Johanssona, Polska to z perspektywy szwedzkiej jeden z ostatnich normalnych krajów w Unii Europejskiej. Coraz częściej sądy w Szwecji przymykają oczy na pedofilskie małżeństwa muzułmanów. W Polsce jest to absolutnie niedopuszczalne, co wiedzą nasi sąsiedzi zza Bałtyku.

  Ponadto temat główny to muzułmańscy imigranci. W sierpniu jeden ze szwedzkich dzienników przeprowadził na swoim portalu sondę, która idealnie zobrazowała nastroje zastraszonych polityczną poprawnością Szwedów. Szwedzki dziennik Nyheteridag.se zamieścił artykuł opisujący postawę Polaków wobec muzułmańskich imigrantów, przytoczyli sondaż IBRIS dla „Polityki”. Reakcja Szwedów była zaskakująca. W artykule opisującym nastroje Polaków zamieszczono dodatkowo sondę, w której zapytano Szwedów, czy popierają postawę Polski wobec muzułmańskich imigrantów. 98% czytelników oddających głos w sondzie zgodziło się z Polakami (2399 osób), natomiast przeciwko postawie Polski jest 2% oddających głos (43).


  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2018/04/sonda-szwedzki-portal-696x252.jpg  Nasza jednoetniczność jest atrakcyjna dla Szwedów, którzy z roku na rok przeżywają coraz większy terror we własnym kraju. Miliony muzułmanów czują się już jak u siebie, wzrasta liczba stref „no go”, kobiety nie wychodzą z domu same, a płonące samochody na ulicach stają się codziennością. Polska stała się – po raz kolejny – ostatnią oazą spokoju w Europie dla narodu ugnębionego przez bezmyślnych polityków.


  Ps..Nie tylko Szwedzi, Niemcy i Duńczycy to samo. Kraje, w których socjal jest duży tak pożądany przez imigrantów. Austria się budzi, ale też mają problem. Obecnie Ukraińcy przyjeżdżają do Polski, ale niedługo chyba nasi sąsiedzi najbliżsi też zaczną się zjeżdżać masowo, bo już to jednak trwa. Sam mam sąsiadów Niemców co przyjechali uciekając przez islamem. Czytałem gdzieś, że muzułmanie domagają się usunięcia Finów z Finlandii.
 • @Husky 14:58:15
  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2018/04/gajewska.png


  Posłanka PO nagrała klip. Chce PODRZYNAĆ GARDŁA „PiSowcom”! Przedstawiamy zapis szokującej transmisji na żywo, którą przeprowadziła na Facebooku posłanka Platformy Obywatelskiej Kinga Gajewska. Parlamentarzystka głównej partii opozycyjnej podgrzewa nastroje jak nikt wcześniej. Gdy spora część opinii publicznej wciąż jest przekonana, że to Jarosław Kaczyński i spółka dzielą Polaków, posłanka Platformy nagrywa filmik, w którym jasno sugeruje, co trzeba robić z politykami PiS-u. Gajewska chce rozpętać piekło. O tym, jak niebezpieczne są tego typu apele ze strony opozycji, przekonaliśmy się zimą z 2016 na 2017 r. Wówczas przedstawiciele PO i Nowoczesnej krzyczeli, że polityków partii rządzącej należy wywieźć na taczkach. Efekt? Ataki werbalne i fizyczne na opuszczających parlament polityków PiS, a nawet fanatyczne rzucanie się pod rządowe samochody. W swoim streamie Kinga Gajewska przez kwadrans wytyka rządowi, co nie podoba jej się w jego działaniach, wyraża wściekłość z powodu odbierania immunitetów jej kolegom, a na końcu ostrzega: Bójcie się, bójcie się Boga i Grzegorza Schetyny. Wszystkich was… (w tym momencie z uśmiechem na ustach pokazuje gest podrzynania gardła) … rozliczymy powiedziała posłanka PO, po czym pożegnała się z widzami. Powtarzajcie to, co usłyszeliście rodzinie i znajomym – dodała jeszcze na koniec Gajewska.

  https://www.facebook.com/GajewskaKinga/videos/2062452207308558/

  Ps..Ty niedorozwoju, aż dziw, że jeszcze nie wziął się za nią prokurator? Jak można dopuszczać, aby takie bezmózgowce groziły polskim władzom? To są groźby karalne! Przecież to jawne nawoływanie do agresji fizycznej i czymś tym na filmie powinna zająć się prokuratura. Niesłychane jak odbija ludziom w PO, bo Naród chce innej Polski niż oni nam zafundowali. Jak to trzeba nienawidzić własnego kraju by nie pogodzić się z decyzją suwerena jakim są Obywatele. Do psychiatry ich wysłać bo ewidentnie na leczenie kwalifikują się. To już za długo trwa. Niesamowite, że ktoś może być tak pierdolnięty. przepraszam ale nie znajduję określenia na tak dennego babsztyla. Czy ktoś nie może powiedzieć tej babie, że musi się koniecznie leczyć w zakładzie zamkniętym. PO czy nie wstyd wam mieć takiego członka? to mój w spodniach jest mądrzejszy jak ją zobaczył to nawet się nie podniósł. Ona jest bezdennie GŁUPIA! Szok ! Jak takie tępaki jak ty dostają się do polityki ? Jesteś dziunio głupsza niż nogi stołowe, za pieniądze tatuśka ale pokazywanie PODRZYNANIA GARDŁA to będziesz się miała z czego dziwo tłumaczyć, to n ie przejdzie ci bez kary. Grześka vel Widelce Shrek stawia na równi z Bogiem to jak widać oznacza niezrównoważenie psychiczne pojebana bladź. Już były na tobie się po roku poznał, teraz Myrcha będzie cię jebał.
 • @Husky 16:21:50
  Na polityce znam się na tyle, że wyłapuję wszelkie kłamstwa trolli, jak twoje z "sondażem" co się na nie Kula Lis załapał. To wyraźnie pokazuje, że każdą bzdurę chwytacie jako prawdę.

  Większość moich ocen politycznych się sprawdza. Przypomnij sobie jak piałeś na temat Dudy, ja od początku pokazywałem kto i kiedy nam go wybrał na prezydenta i wiele, wiele innych rzeczy. Tak więc wychodzi na to, że jak wół na gwiazdach ty się znasz na polityce. Opowiadasz bajki które stajnie trolli podsyłają, bezmyślnie, bez grama trzeźwej oceny. A, że potrafię napisać też na inne tematy to tylko świadczy na moją korzyść.
 • @Zawisza Niebieski 15:48:12
  Ja także to robię, ty jesteś w tym drugim sorcie.
 • @kula Lis 67 16:49:31
  Nigdy nie twierdziłem że jest inaczej. Ja jestem w sorcie Polaków, wy w sorcie Kaczyńskiego. Sorcie co kłamstwa Kurskiego kupuje.

  Kolejny pouczający filmik:

  https://www.youtube.com/watch?v=VVWx-Mog65Y

  Masz dwóch polityków, jeden może szkolnym ale angielskim się posługuje, potrafi kilka słów powiedzieć, drugi tylko głupkowato śmiać się potrafi. I takiego "jenteligenta" dał nam PiS za prezydenta.
 • @Husky 14:58:15
  Natomiast nie ciąży mu dziadunio z SS/SD i Wehrmachtu, tante w Gestapo, order im. W. Rathenau'a - polakożercy itp drobiazgi. Przypomnieć też trzeba, że nie jest on Kaszubem , ale etnicznym żydoNiemcem.
 • @Zawisza Niebieski 16:48:04
  //Większość moich ocen politycznych się sprawdza//

  ty już faktycznie zaliczyłeś odlot niczym Nitras
  Co by za gówno bierzesz

  A poczytaj swoje wpisy..... tak swoje wpisy.
  Mam ci je tu wkleić pożyteczny .....oto
  Kogo ty za wariata uważasz ?
  że siebie to wszyscy tu wiedzą i nie musisz tego udowadniać

  Czy PIS miał w/g ciebie kiedykolwiek wygrać wybory.
  Czy ktoś w/g ciebie z PIS-u miał wygrać wybory prezydencie.

  Poczytaj własne WYPOCINY i nie błaźnij się do reszty
  Nie wkleję tych linków do twoich wypocin z czystej higieny i troski o zdrowie pozostałych

  Oj pajacu,pajacu
  Raz ci powtarzam zajmij się ornitologią i sektami i nie zawracja dupy tu innym.
 • @Zawisza Niebieski 16:59:39
  Przecież II sort to nie Polacy lecz POlacy, folksdojcze, pomioty werwolfu, i ci przywleczeni z taborami sowietów ze swym POmiotem, oraz banderowcy ze swym miotem. Więc jak możesz się w I sorcie czyli Polaków jak ja z krwi i kości plasować. Nam nie po drodze ze sobą. Nie kręć bo cię kręciną a nie niebieskim nazwę.
 • @kula Lis 67 17:12:33
  Kto twoim zdaniem ma dziadziunia z SS/SD, czt tante w Gestapo. Jarosław Kaczyński? Bo Na pewno nie miał ich Donald Tusk. Znowi ktoś cię w "naród głupi co wszystko kupi" wrobił? Ten drugi sort to Polacy, to wśród sortu Kaczyńskiego obchodzono urodziny Hitlera. Zdaje się to Duda wsparł niezłą kwotą banderowców a Kaczyński wraz z nimi manifestował.

  Pleć pleciugo, byle nie za długo. Co powiesz to się kupy nie trzyma.
 • @Zawisza Niebieski 16:59:39
  // drugi tylko głupkowato śmiać się potrafi//

  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/NGMktkpTURBXy82MzEwYzMzNWY3OTYzZmI5YTgzMzZmMDg3ZDlhZDMzNC5qcGeRkwIAzQHk

  https://i.wpimg.pl/O/400x550/i.wp.pl/a/f/jpeg/21947/tusk_mina_pap550.jpeg

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSYFccddUzFj1YjNmgm5s6OIKsWA16z6C_dbjdzAEbmudTjmZoz
 • @Nibiru 17:21:58
  a za co wykasowany
  za co
 • @Husky 17:23:42
  No cóż, Husky nie widziałeś, że tam mężczyzna z kobietą rozmawiał a obok stał błazen i się rechotał nic nie pojmując o czym rozmawiają. Ale chcesz inny filmik o zdolnościach tych orłów polityki międzynarodowej?

  https://www.youtube.com/watch?v=rdS-Z5TrBis
 • @Zawisza Niebieski 17:21:09
  Przecież on sam powiedział, że tante zginęła z kuzynami na Gustloffie. Na nim uciekała wierchuszka, zwylki Niemcy furkami, rowerami i pieszo. Była urzędniczką ponoć w gdańskim ratuszu, a okazało się, że w Gestapo. Niemieckie archiwa dostępne. Oni mają potrójne obywatelstwa a jakie to już pisałem. Sam opowiadał, że babcia otrzymywała rentę po mężu z Niemiec i ich utrzymywała.
 • @Zawisza Niebieski 17:21:09
  Mogę ci jego dziadunia esesmana w kubelwagenie z archiwum niemieckiego wkleić, chcesz?
 • @kula Lis 67 17:49:48
  To zdjęcie w samochodzie z kierowcą? To akurat wiadomo, że to fotka dla lemingów. Dziadek Donalda Tuska po wyjściu z obozu był wcielony do Wermachtu, gdyż jako mieszkaniec Pomorza był traktowany jako Niemiec. To samo miało miejsce w przypadku ślązaków. Służył w kampanii kadrowej 328. Zapasowego Batalionu Szkolnego Grenadierów" Jak ktoś choć trochę historię Polski zna to jest to dla niego oczywiste. No ale to przecież dla elektoratu podstawówka +, to się załapują.

  Za to pradziadowie Kaczyńskiego byli oficerami carskimi, jeden walczył w wojnach krymskich. Oficerem nie zostawali z branki, tylko byli to ochotnicy co chcieli Carowi służyć.
 • @kula Lis 67 17:47:54
  Tyle razy ciebie złapałem na opowiadaniu ewidentnych bzdur, a do tego jesteś człowiekiem nie podchodzącym krytycznie do informacji, choćby to, że dziś na bzdurne sondaże Huskiego się załapałeś więc wybacz, ale poproszę o źródła i to bardziej wiarygodne niż blog na Facebooku. Bo tam jeden leming napisał a drugi mu wierzy.
 • @Zawisza Niebieski 17:40:09
  Pocałuj ich w 4 litery
  22 kwietnia 1957 roku w Gdańsku przyszedł na świat anty - Polak ,pastuch i kanalia, dla którego polskość to nienormalność
  Donald Franciszek(wsza) Tusk !
  Wszystkiego tego co najgorsze tej wszy życzę w imieniu Polaków pokrzywdzonych przez jego rządy !

  ja tylko dodam docelowe miejsce pobytu 27-1
  https://pbs.twimg.com/media/DbYAR3kXcAAYh0x.jpg

  Zawiszo samo życie i nie przebieraj już nóżkami bo hemoroidów się nabawisz
 • @Zawisza Niebieski 18:20:58
  //Oficerem nie zostawali z branki, tylko byli to ochotnicy co chcieli Carowi służyć.//
  i co dalej dodasz
 • @Husky 18:31:53
  No to w obrazkach jesteśmy już 1:1
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_yXW57Jz68YxmCGTSuy6Ysgt0VFLorexF.jpg

  A co dodam, dodam byś się zaczął trochę naszej historii uczyć bo Polakowi nie wypada nie mieć pojęcia o naszej historii, nawet jeśli jest z elektoratu podstawówka +

  A "polskość to nienormalność" jeśli weźmiesz pod uwagę, że Błaszczak chce śpiewające ławeczki za 5mln stawiać to każdy normalny Polak wie, że taka "polskość" to nienormalność. Na to, że będziesz w stanie zanalizować wypowiedź Tuska to nie liczę.
 • @Zawisza Niebieski 18:26:37
  //Tyle razy ciebie złapałem na opowiadaniu ewidentnych bzdur//
  a czy ty znasz takiego "politycznego kretyna" co to napisał


  // By wygrać wybory parlamentarne i utworzyć rząd z racji tego, że Jarosław Kaczyński był uprzejmy „wykarczować" z polityki wszystkich, z którymi mógł zawiązać koalicję, a także całą prawicę, musi wygrać na tyle, by samodzielnie utworzyć rząd większościowy. A do tego, jak się już nie raz przekonaliśmy twardy elektorat PiS to dużo za mało.//

  serialu kretyńskich i ewidentnych bzdur cdn....
 • @Zawisza Niebieski 18:26:37
  Książka: "Donald Tusk. Pierwsza niezależna biografia" Sławomir Grabias. Książka: "Donald Tusk. Pierwsza niezależna biografia" Sławomir Grabias, Wyd. Signum Temporis, 2011 umożliwia czytelnikowi zrozumieć wiele "niepojętych rzeczy" jakie wyprawia ten były "władca Polski", rzeczy które "nie mieszą się Polakom w głowach". Bo też faktycznie to co wyprawia Tusk można tylko zrozumieć poprzez zaszczepioną mu nienawiść do Polskości z jednoczesnym teatralnym zakładaniem maski Polaka i patrioty. Jak tragiczne są tego skutki dla Polski, miliony Polaków
  odczuły to już na własnej skórze. A prawda jest szokująca i jest przeciwieństwem tego teatru, który odstawiał latami: Dziadek Tuska ze strony ojca był ochotniczo w hitlerowskim Wehrmachcie. Brat dziadka
  ze strony matki, również służył w Wehrmachcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była rodowitą Niemką. Męska część rodziny zginęła w Rosji, na frontach I i II wojny światowej. Ciotka matki Donalda Tuska zginęła wraz z czwórką dzieci podczas ucieczki w styczniu 1945 r. na pokładzie słynnego "Wilhelma Gustloffa", storpedowanego przez Rosjan. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec, bo "w końcu były Niemkami" ("Donald Tusk. Pierwsza niezależna biografia" Sławomir Grabias, Wyd. Signum Temporis, 2011). Babka Tuska, salowa, musiała po wojnie odejść z pracy w szpitalu, bo była szykanowana ze względu na jej silny niemiecki
  akcent. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą (Grabias, str. 26). Tusk zawsze miał problemy z tożsamością narodową swojej rodziny. Miał od dzieciństwa zaszczepioną
  nienawiść do nie-niemców i nienawidził Polaków bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku i w szkole. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości oraz dla kariery wypieranie się własnego pochodzenia. Ten stres z zapierania siebie samego uformował psychopatyczną psychikę Tuska, który nigdy nie waha się rozpowszechniać obrzydliwych łgarstw na przeciwników
  politycznych czy wygryzać partyjnych kolegów dla własnej kariery i stołków. Dlatego Polacy jako obywatele muszą wiedzieć, kogo wybierają na premiera czy na prezydenta i jakie jest jego pochodzenie. To jest prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Tusk doskonale wiedział, kim była jego rodzina, ale wypierał się i kłamał. Dlaczego kłamcy i oszustowi powierzono sprawowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Kto stoi za tą nikczemną kreaturą, która wyrządziła tyle straszliwych szkód Polsce łącznie z Zamachem Smoleńskim, wyprzedawaniem Polskiej Ziemi i Przemysłu jej wrogom, totalnym rozwaleniem Polskiej Obronności i Państwa
  Polskiego a teraz uciekła do Brukseli i stamtąd szkodzi jak może Polsce jest pytaniem retorycznym.
 • @Husky
  „PUSTE gesty
  PUSTE słowa
  PUSTE serce
  PUSTA mowa
  PUSTE, choć zacięte usta
  PUSTY wzrok i głowa PUSTA”

  - to atrybuty socjalistów. Jak pisalem: półgłówki, gdyż drugie pół główki to papu, seks, i (nie swoje) podatki, czyli „materializm dialektyczny”.
 • @Zdzich 19:04:35
  Witam
  Dzieki za komentarz
  pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 18:26:37
  MS Wilhelm Gustloff był statkiem nacjonal socjalistycznej partii Niemiec , (...) Statek ten miał jedno zadanie wywieść z Gdańska elitę funkcjonariuszy hitlerowskich Niemiec oraz archiwa. Donald honorowy pułkownik KGB ojciec chrzestny premiera III RP. Bul Komorowski próbował swego czasu oszukać społeczeństwo Polskie tworząc w swym chorym umyśle szlacheckie pochodzenie swej rodziny . Dzisiaj wiemy , bul Komorowski kłamał i oszukiwał , podobnie jak czyni to wciąż Donald Tusk i jego rodzina wypowiadając się na temat pochodzenia imienia premiera III RP .

  Donald , hrabia z Londynu , którego rzekomo poznała w Londynie babka grosmuter Tusk.

  Społeczeństwu Polskiemu sprzedano umiejętnie wersje jakoby dziadkowie Tusk z wolnego miasta Gdańsk to biedna przeciętna rodzina gdzie dziadek był kolejarzem a babka grossmuternschen Tusk ciężko pracowała na podrzędnym stanowisku w jakimś szpitalu .

  W wolnym czasie jak podają oficjalne lżę media dziadkowie użyczali na spotkaniach rożnych organizacji pielęgnując Polska kulturę , dziadek zasuwał na smyczkach polskie pieśni a babka grossmuterschen Tusk śpiewała polskie pieśni patriotyczne .

  Potem przyszedł adolf i zamknął dziadka w obozie Stutthof a babka Tusk zamknęła się w izbie na poddaszu i czekała z różańcem w reku na koniec wojny .

  To ze nikt nie pyta , skąd taka biedna rodzinka miała kasę na podrożę po europie , to ze nikt nie pyta jak to się stało ze taka biedna rodzinka paradowała po brytyjskich salonach wchodząc w zażyłości z lordami i hrabiostwem nie dziwi za bardzo.

  Lud to kupi jak mawiał pewien mądrala , tym bardziej skoro jest TVN , Polsat TVP oraz niezliczona liczba pseudo niezależnych mediów które umiejętnie indoktrynują mózgi społeczeństwa.

  Dzisiaj miliony Polaków przebywa na Wyspach Brytyjskich i jak wiadomo po 12 godzinach na zmywaku wciągają smoking i o siedemnastej popijają herbatkę z lordami i hrabiostwem .

  Kim zatem był Donald któremu Tusk zawdzięcza swe imię

  Na początek celem zrozumienia jednak warto poznać prawdziwe korzenie rodziny Tusk

  Babka grossmuterschen Tusk

  Tusks Mutter, welche seit 1929 NSDAP- Parteimitglied war, trat an seinen Studienfreund Schnauz (Erich Monch), Stammesgrunder der Sturmtrupp- Pfadfinder, heran, mit der Bitte sich fur dessen Entlassung in Berlin einzusetzen, was schlieBlich auch gelang. Schon auf dem Weg in die Emigration nach Schweden besuchte tusk Schnauz zum Dank auf einem illegalen Pfadfinderlager der Stamme „Braune Baren” und „Grauen Reiter” auf einer verschwiegenen Havelinsel.
  ***Tłumaczenie
  Matka Tuska ( babka grossmuter obecnego DT ze strony matki prawdziwe nazwisko Koebel) od roku 1929 była członkiem NSDAP

  poprosiła swego przyjaciela Schnauza ( Ericha Mocha ) założyciela i opiekuna grupy szturmowej o wstawiennictwo za synem , celem uwolnienia go z wiezienia . Schnauz zorganizował Tuskowi ucieczkę -wyjazd – na emigracje do Szwecji.

  W drodze do Szwecji Tusk osobiście podziękował Schnauzowi , odwiedzając go w domu.
  Auf einen Wink hin, fluchtet tusk am 10 Juni 1934, von Hans Seidel an die Fahre nach SaBnitz begleitet nach Schweden. Weil man ihn dort langerfirstig nicht haben wollte, sollte London die Bleibe fur das Exil werden. Aus dem Exil heraus kam es zu einzelnen Treffen mit Stuttgarter Hortenmitgliedern: gemeinsame Lager und Fahrten im freien Ausland (Luxemburg, England, Schottland, Schweiz, Island)
  ***Tłumaczenie

  Pospiesznie uciekł Tusk 10 Czerwca 1934 roku eskortowany przez Hansa Seidela promem do Szwecji. Ponieważ Szwecja nie zgadzała się na dłuższy pobyt Tuska na swym terenie zdecydowano o wyjeździe do Londynu. gdzie nawiązał kontakty z ludźmi dawnej siatki oraz jej sprzyjającymi.

  Doch wie kam tusk vom Nationalismus zum Kommunismus? Welche Schriften und welche Personen spielten eine Rolle?
  ***Tłumaczenie
  Co było powodem przejścia Tuska z partii faszystowskiej hitlera do ruchu komunistycznego Niemiec. Co i jacy ludzie odgrywali role w tej zmianie.
  Z wielu zapisów i wspomnień współtowarzyszy ( zapisy z archiwów STASI – akta Nr.3/7 1962/ ) dziadka Tuska wynika .

  Był zawsze człowiekiem dążącym do władzy , kiedy zakładano pierwsze oddziały NSDAP natychmiast przejmował inicjatywę , co nie zawsze zgadzało się z założeniami przełożonych NSDAP. Wałczył o swoje wpływy i kiedy trafiał na ludzi którzy się sprzeciwiali wpadał w nerwowe szały i pisał nawet do samego adolfa , skarżąc się na przełożonych. Tusk lubił rządzić i nie mógł znieść takiego stanu rzeczy w którym musiał się dostosowywać do rozkazów. Bardzo przy tym liczył i korzystał ze wsparcia rodziny , szczególnie matki która miała wysoka pozycje w obecnej – początek lat 30stych – NSDAP.

  Partia hitlera na przełomie lat 20tych i 30 tych ubiegłego wieku -lata 1929-1934

  nie była zbyt silna i miała na terenie Niemiec groźnego rywala który odwoływał się do tej samej grupy społeczeństwa czyli ludu pracującego miast i wsi .

  KPD – komunistyczna partia Niemiec miała potężne wsparcie , także finansowe z Moskwy . Sytuacja polityczna była bardzo niejasna i przejecie Niemiec przez komunistów było kwestia czasu . Mimo powstrzymania nawałnicy bolszewickiej przez J. Piłsudskiego , marsz na zachód był ciągle aktualny a partia NSDAP hitlera była ciągle słaba i nikt nie traktował jej poważnie .

  Młody , żądny władzy i wpływów dziadek Tusk po wielu poważnych konfliktach wewnątrz NSDAP zdecydował .

  „Am 20. April 1932 trete ich der Kommunistischen Partei Deutschlands bei… Die Not und die Schwierigkeit der Heimat ist so grofi, dass ich nicht verantworten kann, aus Bequemlichkeit dem politischen Kampf fernzubleiben. Das konnen viele nicht verstehen. Sie sagen: „Der tusk hat sich verandert.” Naturlich habe ich mich verandert.”

  Und weiter: „Als politischen Kreis grunde ich den Kultur-Klub (KK). Alle politischen Erwachenden konnen in ihm mit mir kampfen. Sie konnen gleichzeitig in dj.1.11 sein. Seine Stimme sind die „Plane” Kunftig heifit die Formel: „Politisch Organisierte in dj.1.11 mussen im KK sein.”

  Otto-Ernst Schuddekopf („Die linken Leute von rechts”) vertrat die These, dass tusk infolge des„Scheringer-Kurses”, wie dieser, vom Nationalismus kommend, sich zum Kommunismus bekannte. Reichswehrleutnant Scheringer glaubte selbst, dass seine Wendung zum Kommunismus 1931 fur tusk ausschlaggebend gewesen sei. Tusk habe ihm damals entsprechende Briefe geschrieben. Nach Scheringers Erklarung gegen Hitler und fur eine kommunistische Volksrevolution lernte er tusk im Zusammenhang mit Mannern wie K.O. Paetel, Grosse, Renn, Kurella, Ernst Niekisch, Otto Strasser und Beppo Romer (KPD und ehem. Fuhrer des Freikorps Oberland) naher kennen. Tusk bewegte sich also im Dunstkreis Nationaler Revolutionare, welche den Spagat wagten zwischen Nationalismus und Kommunismus.

  Ein Protokoll-Auschnitt gibt Einblick in die „Erste Stunde”, wie sich die Hinwendung aus interner Sicht vollzog:

  Auszug aus dem ,,Protokoll der Besprechungen auf dem Reichshortenlager 1931/32″

  Der „politische tusk” – hier interessiert vor allem:

  seine Veranderung vom Nationalismus zum Kommunismus
  sein Verhalten nach der „Machtergreifung”
  seine Aktivitaten in der Exilzeit
  seine Stellung in der SBZ und SED
  Am 1.11.1931 begrundet tusk eine der ersten Jugendwohngemeinschaften, die „rotgraue garnison” (Berlin Kreuzberg). Als nach seinem Tod
  Werner Helwig
  beauftragte, tusks Lebenswerk in einer Edition zusammenzufassen da wurde Vieles geschont und durch Streichung ins unpolitische verschoben. Moglicherweise eine Konzession an den
  Antikommunismus
  der „Adenauer-Ara”.
  ***Tłumaczenie

  20 Kwietnia 1932 przystąpiłem do komunistycznej partii Niemiec. Dostrzegając tyle biedy iniesprawiedliwości wokoło nie mogłem sobie pozwolić na wygodnictwo nie robienia niczego aby z tymwalczyć politycznie .

  Wielu się dziwiło i mówili . Tusk się zmienił . Tak zmieniłem się .

  I dalej , jako polityczne kolo założyłem Kolo Kulturalne w skrócie KK.

  Wszyscy przebudzeni politycznie mogą się zapisywać do kola KK jednocześnie potwierdzać sweczłonkostwo na liście dj.1.11 która to będzie jednocześnie lista wyborcza i potwierdzeniemprzynależności do komunistów.

  Politycznie zorganizowani komuniści muszą być jednocześnie członkami kola KK.

  Otto Ernst Schuddekopf w wydanej książce – Die Linken leute von rechts – Lewicowi ludzie prawej strony –

  zdradza tezę wpływu na Tuska kursów organizowanych przez Reichswehrleutnanta Scheringera.

  Kursy propagandy jak wspomina w swych zapiskach Schuddenkopf miały duży wpływ na Tuska I były powodem przejścia na stronę komunistów.

  List Schuddenkopfa do hitlera oraz znajomości zawarte z wieloma wysokiej rangi działaczami komunistycznymi były jedna z przyczyn przejścia Tuska z NSDAP do KPD.

  Była to grupa stojąca w swoistym szpagacie , pomiędzy nacjonalistami a komunistami .

  Wyciąg z protokołu pozwala poznać genezę tego rozwidlenia , został dokładnie opisany proces rozdwojenia towarzyszy lewicowych - socjaliści z partii NSDAP i KPD

  Der „politische tusk” – hier interessiert vor allem:

  seine Veranderung vom Nationalismus zum Kommunismus
  sein Verhalten nach der „Machtergreifung”
  seine Aktivitaten in der Exilzeit
  seine Stellung in der SBZ und SED
  Am 1.11.1931 begrundet tusk eine der ersten Jugendwohngemeinschaften, die „rotgraue garnison” (Berlin Kreuzberg). ***Tłumaczenie
  jego zmiana od nacjonalizmu do komunizmu
  jego zachowanie po zdobyciu władzy – dotyczy NSDAP po 1935 roku -
  jego aktywność na emigracji – Szwecja -Anglia – Francja .
  Jego miejsce i stosunek do niej w późniejszej partii SED -zjednoczona partia socjalistyczna Niemiec – odpowiednik PZPR w byłej NRD.
  1.11.1931 roku tusk założył pierwsza tak zwana komunę , czyli wspólnotę mieszkaniowa o nazwie czerwonoszary garnizon w Berlińskiej dzielnicy Kreuzberg* Dokumenty źródłowe dla mnie , użyte podczas pisania .Po śmierci dziadka obecnego premiera III RP Donalda Tuska Werner Helwig opracował na zlecenie socjalistów z RFN życiorys dziadka Tuska , jednakże ze względu na sytuacje polityczna podczas rządów Adenauera oraz antykomunistycznej wówczas polityki RFN ukryto wiele zdażeń i powiązań politycznych . Książka ta , raport został przekazany do archiwum i nigdy nie ujrzał światła dziennego
  ***Koniec tłumaczenia
  Max Oppenheimer
  von der deutschen Gewerkschaftsjugend stellt fur die im Nov. 45 geplante
  Weltjugendkonferenz in London
  eine 5 kopfige deutsche Delegation zusammen. Auf Empfehlung von
  Kaplan Bruno Tausig,
  ein Bekannter Oppenheimers aus dem KZ Dachau, wird tusk in London ausfindig gemacht und als Delegationsmitglied gewonnen.
  ***Tłumaczenie
  Max Oppenheimer ze związku młodzieży zebrał pięcio osobowa delegacje na światowy kongres młodzieży , który odbywał się w listopadzie 1945 roku w Londynie .

  Na polecenie Bruno Tausinga znajomego z obozu Dachau odszukano Tuska w Londynie i włączono w skład delegacji.

  W ten właśnie sposób zaczęła się przygoda dziadka Tuska z tworzącym się państwem o nazwie niemiecka republika demokratyczna.

  Jednocześnie zaczął się podobnie jak na terenie ówczesnej Polski konflikt pomiędzy grupa komunistów których przygotowała Moskwa a komunistami na uchodźstwie .

  Komunistyczna partia Niemiec urzędowała w Londynie ,szefem departamentu do spraw młodzieży był właśnie dziadek Tusk.

  Tusk na zjeździe moździerzy w Londynie listopad 1945.
  Tusk’s Mitwirken war jedoch nicht fur alle Beteiligte befriedigend: Sein Auftreten und seine personlichen Anspruche waren oftmals belastend.

  Auch nach Oppenheimers Einschatzung lieB sich Tusk bereitwillig von den Kommunisten instrumentalisieren. Seine Selbstuberschatzung lieB ihn Gefahr laufen, zur skurrilen Figur zu werden, was seiner Position in der spateren DDR schwierig gestaltete. Auch der Umstand, nie Mitglied der Exil-KPD geworden zu sein, sein undurchsichtiges Verhalten um 1933 herum und den auf der Weltjugendkonferenz geaufierten Anspruch, dass nicht unbedingt ein Kommunist der KPD FDJ-Vorsitzender werden musse, sonder eher dem Antifaschisten Tusk gebuhre, sorgte fur mehr als eine Irritation.
  ***Tłumaczenie
  Wystąpienie Tuska oraz stanowisko polityczne nie było jednak akceptowane prze towarzyszy z tworzącej się grupy bolszewików która miała objąć stery władzy we wschodnich Niemczech. Jego personalne zadania często obciążały stosunki osobiste wewnątrz grupy.

  Według oceny Oppenheimera Tusk nie doceniał towarzyszy i nie był świadomy gry jaka się toczy wewnątrz partii KPD .Przeceniał swe możliwości i stanowisko w partii.

  Wypowiedzi jak ta ze niekoniecznie któryś z komunistów KPD czy FDJ – federacja młodzieży socjalistycznej – musi koniecznie być szefem FDJ lecz to właśnie on Tusk

  powodowały nie tylko irytacje ale także blokowały Tuskowi osiągniecie swych celów w partii komunistycznej.

  Tusk’s politische Zuverlassigkeit schien weitgehend unklar. In einem Brief am 11.04.46 des in Berlin sitzenden Erich Honeckers an Horst Brasch in London heiBt es: „Mit Tusk werden wir es uns noch uberlegen, wenn er hier ist.”
  ***Tłumaczenie
  Tuska odpowiedzialność ( przydatność ) polityczna wygląda ciągle niejasno pisze 11.04.1946 z Berlina Erich Honecker do Horsta Brascha w Londynie .

  Nad Tuskiem pomyślimy i zastanowimy się , kiedy już będzie w Berlinie.

  Dziadek Tusk powrócił do Berlina , jednakże nie zrobił kariery w rządzie komunistycznym . Podobnie jak kiedyś w hitlerowskiej NSDAP ambicja i nie dostosowanie się do zaleceń Moskwy- ukręcono łeb jego karierze .


  Der britische Geheimdienst fuhrte Tusk als „eifrigen” FDJ- Unterstutzer. Es ist nicht auszuschlieBen, dass sich britische Behorden einen Vorteil bei der Begunstigung konservativer Krafte erhofften, indem sie die Repatriierung kommunistischer Emigranten kunstlich hinausschoben, um den in Deutschland ablaufenden gesellschaftlichen Prozess in ihrem Sinne zu gestalten. Tusk gehorte zu den letzten, welche gegen ihren Willen festgehalten wurden. Fur ihn wurde weder im Zentralrat, noch in der FDJ ein Platz freigehalten.

  ***Tłumaczenie

  Brytyjskie tajne służby oceniały Tuska jako zagorzałego komunistę i znały dokładnie jego role w FDJ . Dlatego sztucznie opóźniano jego repatriacje do wschodnich Niemiec , mając nadzieje ze w ten sposób chociaż trochę zaszkodzą w tworzeniu się komunistycznego układu w Berlinie . Tusk był jednym z ostatnich którzy opuścili Wielka Brytanie i wrócili do Niemiec.

  Wahrend viele FDJ- und FDB-Funktionare aus der englischen Emigrationszeit in der SBZ einflussreiche Positionen erhalten hatten, erhielt tusk keine vergleichbaren

  ***Tłumaczenie

  Podczas gdy funkcjonariusze FDJ i FDB którzy wcześniej wrócili z Londynu pozajmowali już najlepsze stanowiska , dla Tuska zostało po jego powrocie tylko miejsce w podrzędnych biurach i wydziałach.

  Gdańsk , Donald , Bierut

  Podczas gdy dziadzio Tusk mieszkał i działał dla bolszewików w Londynie ( osobno później napisze o jego roli w działalności wywiadowczej która prowadził inwigilując rząd Polski w Londynie oraz jegokontaktach z Bierutem )

  Babka Koebel tusk oraz siostrzyczka i kuzynostwo wysokiej rangi aktywistów NSDAP na polecenie władz udała się do Gdańska aby wspomagać i kontrolować prace partii .

  Ktokolwiek chciałby się zapoznać z życiorysem rodziny Tusk z wolnego miasta Gdańsk natrafia na mur . Dane zostały skrzętnie wyczyszczone , a w ich miejsce utworzono oficjalnie znana historyjkę .

  I tak roczniki urodzin oraz roczniki dat śmierci obywateli wolnego miejsca Gdańsk z niewyjaśnionych przyczyn maja białe plamy właśnie w tych miejscach które mogłyby świadczyć o datach narodzin oraz śmierci członków rodziny Tusk .

  Dostępne są w archiwach polskich i niemieckich wszystkie dane oprócz tych które dotyczą roczników urodzin i śmierci familii Tusk.

  Tak nie było zawsze , ślady w niemieckich archiwach wskazują na 1987 rok jako rok usunięcia tych danych.

  Jedyny ślad dotyczący rodziny Tusk który się zachował i nie mógł być usunięty to lista członków załogi i pasażerów statku Wilhelm Gustloff

  na pokładzie którego co przyznaje sam obecny premier tak zwanej III RP Donald Tusk byli także babka i ciotka tuska .

  MS Wilhelm Gustloff był statkiem nacjonal socjalistycznej partii Niemiec , właścicielem była organizacja Kraft Durch Freunde część NSDAP

  Statek ten miał jedno zadanie – wywieść z Gdańska elitę funkcjonariuszy hitlerowskich Niemiec oraz archiwa .

  Własnie tutaj kończy się bajka premiera Donalda Tuska o biednej rodzinie kolejarza i pracownicy szpitala oraz panu hrabi Donaldzie z Anglii.

  Babka oraz ciotka obecnego premiera przeżyły atak sowieckiego okrętu podwodnego na Gustloffa , jako jedne z najważniejszych funkcjonariuszy rzeszy niemieckiej miały opiekę zespołu SS który czuwał nad bezpieczeństwem .

  Zostaly dostarczone do Niemiec zachodnich . Babka zmarła , pozostawiając spisane wspomnienia . Ciotka żyje do dzisiaj w Gelsenkirchen .

  Babka Tusk była prawa ręką Forstera gubernatora Gdańska . Była odpowiedzialna za kontakty Gdańsk – Berlin . Ciocia obecnego premiera III RP zajmowała stanowisko szefowej kadr NSDAP i do jej obowiązków należało między innymi sporządzanie raportów które potem babka tusk wysyłała bezpośrednio na biurko adolfa do Berlina.

  Jednakże przygotowania do wojny z sowietami dotknęły także rodzinę Tusk .

  Brat cioci ze statku Gusloff – to właśnie ten z osławionego zdjęcia w samochodzie , tak bardzo podobny do obecnego premiera – który utrzymywał stale stosunki z wyrodnym synem NSDAP bolszewikiem z Londynu został zatrzymany przez wladze po kontroli domu oraz znalezieniukorespondencji listowej .

  Forster jak każdy władca nie lubił być kontrolowany i wysyłając męża szefowej kadr do obozu koncentracyjnego Stutthof pokazywał babce tuskowej kto tutaj rządzi.

  Mimo konfliktu współpraca NKWD oraz służb tajnych hitlerowskich Niemiec ciągle była bardzo ważna dla obydwu bandyckich systemów socjalistycznych .

  To właśnie w tym czasie na Pomorzu działała silna grupa podwójnych agentów NKWD i Gestapo do której należał między innymi Bolesław Bierut i wielu innych którzy czerpali całymi rękoma z dobroci sowietów i niemieckich okupantów.

  Rozlegle kontakty w kręgach komunistycznych jakie posiadał dziadek Tusk przebywający w owym czasie w Londynie doprowadziły z pomocą babki Tusk do zwolnienia młodego tuska z obozu .

  Po krótkim urlopie został wysłany na placówkę do Dachau , gdzie jako żołnierz bez żadnego stopnia wyższego odbywał służbę jako wartownik na wieżycce przy plocie okalającym obóz.

  Tusku
  Koniec okupacji niemieckiej w Polsce początek okupacji sowieckiej

  Donald Duart Maclean przybywa do Gdańska

  Część rodziny Tusk , w tym siostra szefowej kadr nie miała jak wielu innych szans na ucieczkę z Gdańska. Doskonale jednak kontakty rodzinne i wysoka pozycja dziadka Tuska z Londynu , który do polowy lat 40 stych miał wpływy w partii komunistycznej były powodem ze rodzina Tusk nie musiała się obawiać nowej władzy .

  Także młody tusk z wieżyczki w Dachau , zapewne obawiając się ponieść jakakolwiek odpowiedzialność za służbę na wieżycce zdecydował się na powrót do Gdańska .

  Nie było to trudne , młody tusk przebywał w obozie jenieckim na terenie angli . Dziadek był na miejscu i wykorzystując doskonale relacje z Donaldem Duartem Macleanem zorganizował transport do Polski . Po drodze młody tusk miał także okazje przysłużyć się nowej władzy w Polsce obejmując na zlecenie Bieruta stanowisko które załatwił Donald Maclean w eskorcie zbrodniarzy hitlerowskich jakich właśnie koalicjanci przekazali stronie polskiej .

  Warto tutaj dodać , jednym z tej przekazanej grupy zbrodniarzy był dziadek obecnego wiceministra zdrowia Sławomira Neumanna wysoki oficer SS któremu Bierut zawdzięczał bardzo wiele na Pomorzu . Groziło mu wiezienie w Niemczech , więc Bierut zażądał go od amerykanów .

  Ten to właśnie chłopak z wieżyczki w Dachau , w prostej linii dziadek obecnego premiera III RP swejcórce przekazał historie ocalenia i spotkania z Donaldem Maclean .

  Ta po narodzinach obecnego premiera postanowiła pamięć o Donaldzie dobroczyńcy przedłużyć ,nadając obecnemu premierowi III RP imię Donald na pamiątkę .

  Donald Duart Maclean ur. 25 maja 1913 w Londynie zmarł 6 Marca 1983 w Moskwie

  Działacz komunistyczny , do późnych lat pięćdziesiątych aktywny szpieg sowiecki .

  Po ucieczce do związku radzieckiego otrzymał tytuł honorowego pułkownika armii czerwonej .

  W następnej części Donald Tusk w polityce Gdańskiej . Miliony dolarów i zatrzymanie przez STASI w Dreźnie w roku 1987.

  Grupa Bieruta agenci Gestapo i NKWD na Pomorzu http://costerin.wordpress.com/z-gestapo-do-po/  wyslane do Donalda Tuska

  @premiertusk akta STASI podają te informacje na temat pana i pana rodziny http://

  http://costerin.wordpress.com/2013/06/15/donald-honorowy-pulkownik-kgb-ojciec-chrzestny-premiera-iii-rp/ ustosunkuje się pan do tego ?


  https://costerin.files.wordpress.com/2012/05/tusku.png
 • @kula Lis 67 19:11:49
  Teraz jak patrzę na ich mściwe twarze - mam tylko pogardę do nich.
  Nienawiść - trochę przykro patrzeć jak się w niej zatracają....

  https://pbs.twimg.com/media/DbZn7ibXUAAD1aw.jpg
 • @kula Lis 67 18:53:06
  No cóż, postaram się rozejrzeć w księgarni, wyjeżdżam na miesięczną delegację, więc jak znajdę to poczytam. Mam jednak wątpliwości co do samego autora. Nie znalazłem nic o nim. Również wątpliwości budzi, jak ktoś po totalnej kompromitacji ludzi z zespołem Macierewicza może napisać o "zamachu smoleńskim". O tym jak ludność napływowa na Śląsku na Kaszubach traktowała ludzi tam mieszkających trochę czytałem, więc nie dziwię się, że babka musiała odejść ze szpitala a sam Donald Tusk może czuć zadrę. Opis który przytoczyłeś też świadczy, że książka pochodzi ze środowisk oszołomów i jest typową agitką. Ale dziękuję za źródło.
 • @Zawisza Niebieski 18:26:37
  Czy służby specjalne państw trzecich, np. Ameryka czy Wielka Brytania lub Izrael wykorzystują przeciw polskim politykom poniemieckie dokumenty tzw BDC (Berlin Captured Dokuments) lub bezpośrednio w zasobach CIA ...
  TUSK
  Dziadek Tuska nie został siłą wcielony do Wehrmachtu. Poszedł dobrowolnie bo był podobnie jak Franciszek Dawidowski, drugi dziadek byli; filcowanym Niemcami; zwykłymi folksdojczami. Rdzennych Polaków, bez tzw. udziału krwi niemieckiej, nie przyjmowano na VL, co najwyżej byli kategorią Leistungs Poles; i nie wcielano nigdy do wojska niemieckiego. Życiorysy przodków Tuska są o tyle przykre, że byli oni etnicznymi żydami, zresztą drugi dziadek też był z narodu wybranego.
  Tuskowie to nie żadni Kaszubi, to ród żydów z okolic Bełchatowa, środkowej Polski Na przełomie XIX i XX wieku w tych okolicach żyło około 1000 osób o tym nazwisku. W getto Łódź około 50 osób narodowości żydowskiej o tym nazwisku zostało zamordowanych. Dziś wg portalu moikrewni.pl nie ma ani jednej osoby w tym regionie, zaś około 700 można wyszukać na północy Polski. W archiwum IPN znajduje się wiele akt paszportowych, które wskazują, że Tuskowie masowo wyjeżdżali z Polski na pobyt stały do Niemiec. Jechali jako folksdojcze.
  To nie są zarzuty! Może VL i Wehrmacht jest żadnym zarzutem, jednak otwartą kwestią pozostaje życiorys Josefa z lat 1939- 1944. Był rzekomo więźniem obozu koncentracyjnego w Stutthofie, następnie w Neuengame pod Hamburgiem. Komendantem tych obozów był folksdojcz Max Pauly. Ktoś powie Niemiec! W Polsce żyje obecnie 46 osób o takim nazwisku Bynajmniej nie na Pomorzu. W Tarnowskich Górach! . W 1942 ten Polak został przeniesiony do Hamburga. O dziwo, w tym samym czasie został też przeniesiony do tego obozu dziadek Tuska. Jako kto? Dlaczego wypuszczono i a zarazem przyjęto do Wehrmachtu? Tu nasuwa kawał o dziadku w obozie; mój dziadek też był w obozie; ale na wieżyczce. Profesor Aleksander Lasik napisał niedawno w książce; Sztafety ochronne w systemie niemieckich obozów koncentracyjnych; że w załogach obozów służyło co najmniej 220 folksdojczy z Gdańska. Jak było z dziadkiem Tuska? Na prawdzie nie polega też twierdzenie, że dziadek z marszu zjawił się na progu domu. Albo kłamie premier, albo jego rodzina. Żeby moc przyjechać do Polski, trzeba było w takim przypadku złożyć deklaracje wierności bądź to w Konsulacie PRL lub jakieś Misji Wojskowej. Otwarta pozostaje kwestia powojennego życiorysu Tuska dziadka. Jeżeli był w Wehrmachcie, to musiała zostać wdrożona jakaś procedura karna. Tego nie póki co nie wiemy, a Tusk premier, z wykształcenia historyk, ponoć zamiłowany badacz historii Gdańska udaje, że nic nie wie w tym temacie. A może mu wszystko darowano bo był żydem. Nie można zapomnieć, iż przed sądami nie stanęło nigdy około 1800 osób z załogi obozów Stutthof i jego podobozów. Dlaczego? Byli zwykłymi Niemcami, czy też zniemczonymi żydami? Przeszłość Józefa przy poświeceniu mu odrobiny czasu wyjdzie jak szydło z worka. Myślę też, że nie premiera nie dotyczy syndrom Kurta Waldheima.. Jednak jak widzę, co jak platforma uchwaliła 9 marca br, ustawę o zwrocie obywatelstwa hitlerowcom, to nie byłby taki pewny.

  FRANEK DAVIDOWSKI
  Z jednej strony folksdojcz, z drugiej przymusowy robotnik w Gierłoży. Uległ wypadkowi, a leczony był w szpitalu Wehrmachtu, gdzie do zdrowia przywracał go głaskaniem sam Adolf Hitler. Jak mówimy o dziadku Kaczyńskim z KPP, to zapytajmy! Kiedy i w jakim trybie Matka Tuska i babcia po kądzieli otrzymali jako Niemcy w Polsce obywatelstwo! Osobna kwestia jest to, że Steinbach twierdzi, ze wypędziliśmy z Polski Niemców. Informacje, że Davidowski był folksdojczem podała Marta Tusk w rozmowie z Wysokimi Obcasami w kwietniu 2008 roku.

  BOLEK WAŁĘSA ojciec Lecha Wałęsy link do www
  I w tym przypadku jest masa wątpliwości. Ważniejszych wątpliwości i nie z kategorii ojcostwa czy kapowania do SB. Ex prezydent twierdzi na forach w necie, że ojca w czerwcu 1945 roku zabili mu Niemcy. Z rożnych dokumentów wynika, że miał jednak zejść z ziemskiego padołu w łóżku. Umarł w wieku lat 39. Umarł czy go zabito? Prezydent na to nie chce odpowiedzieć. Ojciec Bolek urodził się w 1907 roku w miejscowości Michałkowo koło Dobrzynia nad Wisłą. Kim był etnicznie? Kim była Matka Feliksa Kamińska, i babcia po kądzieli urodzona w 1916 roku, druga żona Leopolda Kamińskiego, nieznana z pochodzenia i dokumentów Franciszka Glonek. Nieznanego pochodzenia bo wiemy tle, ze urodziła urodziła córkę Felixe w Ludwikowie. Zapewne w tym na wschód od Płocka. Genealodzy milczą w tej sprawie i podają brak danych. Zatem nie wiemy nic na temat przodków Wałęsy od strony babci po kądzieli. Wschodnie okolice Płocka były siedzibą zboru ewangelickiego, dużą osada zniemczonych żydów. (Maszewo). Czym było Michałkowo na początku XX wieku wieś w której na świat przyszedł Bolek? Było osadą kolonistów niemieckich. I nie chodzi tu bynajmniej o Niemców nawiezionych przez Himmlera oraz Polaka Bach-Żelewskiego w ramach wzmacniania niemieckości i germanizacji Polski przez Einwandererzentrale Lietzmannstadt. Zarówno Dobrzyń nad Wisła i jego okolice, podobnie jak Wyszogród były ziemią obiecaną niemieckich kolonizatorów również zniemczonych żydów. Ostatnio w archiwach odnaleziono metry archiwaliów dotyczących ziemi lipnowsko dobrzyńskiej, które prawdopodobnie pokażą kim byli przodkowie Wałęsy. Tych archiwaliów nie można było odszukać jeszcze dwa lata tamu. Do tego trzeba dodać, iż archiwalia dotyczące okresu międzywojnia wytworzone przez starostwa powiatowe dla tej części Kujaw prawie się nie zachowały. Służba w SS i obozach była tego powodem? Konwersje żydów? Są bogate obszerne zespoły prorosyjskie, ale tych polskich po 1919 brak. ZAGINEŁY!? Podobnie jest na Podlasiu! Zbór, w którym Piłsudski wziął ślub ewangelicki liczył 1500 takich Niemco-żydów. Z lektury książki prof. Lasika wynika, że największy procent SSmanów do obozów koncentracyjny dostarczyli kujawscy folksdojcze. Wałęsa chwali się drzewem genealogicznym po mieczu, specyfikuje przodków aż do 1800 roku, ale jakoś się nie kwapi do pokazania przodków Feliksy Kamińskiej. Ktoś jednak zrobił mu drzewko. Już jego pobieżna analiza i konfrontacja z bazą JEWISHGEN.org pokazuje, że Kamińscy po matkach byli żydami. A kim była babcia Wałęsy Franciszka Glonek? W okolicy Włocławka żyje obecnie ponad 100 osób z takim nazwiskiem. Z bazy moikrewni.pl widać, iż największa ilość Glonków mieszka we Włocławku. Inne miasta to takie typowo niemieckie: Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sosnowiec. Można kpić z określenia tych miast jako niemieckie, ale uwaga! W Piotrkowie mieszkało 2 tys VD, w polskim Sosnowcu – 7 tyś, a jeszcze więcej w Będzinie i jego okolicach, prawdziwym zagłębiu zniemczonych żydów. Co zatem w czasie II wojny robił Bolek Wałęsa, co robiła jego rodzina, jakie było prawdziwe nazwisko Wałęsów w XIX wieku? Dlaczego go zabito? Skąd filosemityzm Wałęsy i pokłady zaufania Rady Mędrców Europejskiego Syjonu? Zaufanie Sarkozego? Są rożne domniemania. Ja ich powtarzać póki co nie będę. To trzeba materialnie sprawdzić, wykluczyć albo potwierdzić. Czy byli na tej niemieckiej ziemi też niemieckim kręgiem kulturowym? To z tego powodu miłość Donka, niemieckiego żyda? Jedno jest bardzo pewne. Wszyscy przodkowie Wałęsy po matce Kamińskiej byli halahicznymi żydami. To Stąd milczenie Wałęsy na temat matki i jej przodków. Podobnie jest zaufaniem żydowskiej części SB z Gdańska w latach 1970 i 1980. Nie można zapomnieć, iż w archiwum IPN w Gdańsku są archiwalia wskazujące na to, że Wydarzenia Gdańskie, to w zasadzie zamach stanu na rząd Gomułki, to skuteczna próba zdekapitowania Prawicowego Odchylenia, to w końcu odwet za próbę rozliczeń, zbrodniarzy hitlerowskich, stalinowskich i zwykłych aferzystów żydowskiego pochodzenia. Zbrodniarzy nigdy nie ściganych, rozliczeń zapowiedzianych na Zjazd w listopadzie 1968 r. W tym okresie Archiwum Państwowe dla m. Warszawy zniszczyło wszystkie sygnatury dotyczące warszawskich folksdojczy w zespole archiwalnym Starostwo Powiatowe Warszawskie z siedzibą w Aninie (1945 -50) . Kto mógł go zrobić? Jaki jest udział Wałęsy w wywołaniu tych wydarzeń? (Tym się zajmijmy!) Jak to się stało, że ten na ów czas młody człowiek znalazł się w samym centrum gdańskich wydarzeń? Tak blisko Gierka? Proces za 1970 rok to nie wszystko! Ważne są intencje, kto i po co to wywołał? Wałęsa to nie zwykły kapuś, to pierwsza linia nacjonalistów w żydowskiej diasporze w Polsce. Wg mnie od dość dawna! Wykaz 80 tyś zbrodniarzy wojennych będzie na deser, podobnie jak niemiecki krąg kulturowy Tuska w Gdańsku. Również Stolzman, jego węgierski kolega żyd Balazs też. Do tego 1500 osób, nazwiskiem Trzebiatowski, niby Kaszubów, ale z gwiazdami Dawida w herbach. Wojenna przeszłość Walesów, Tuska i Sarkozych będzie z urzędu. Haki na Tuska, Klicha, Zdrojewskiego i Fotygę folksdeustche w Sejmie.

  Captured German and Related Records on Microform in the National

  Archives. Czy możemy być naiwni i twierdzić, iż wywiady różnych krajów nie znają hitlerowskiej przeszłości przodków polskich polityków?

  Captured German and Related Records on Microform in the National Archives

  See also the list of Captured German Sound Recordings

  Revised May 27, 2008

  Revised May 27, 2008
  Table of Contents

  Introduction

  National Archives Collection of Foreign Records Seized, Record Group 242

  Captured German Records Microfilmed at Whaddon Hall, U.K.

  Captured German Navy Records Microfilmed in London, England, U.K.
  Captured German records microfilmed in Berlin, Germany

  Microfilmed records received from the Berlin Document Center

  Captured German records microfilmed at Alexandria, Virginia, USA
  Nazi Party and SS records

  Records of private individuals and enterprises

  German military records antedating World War II
  Other captured records
  Other Related Records, Records of U.S.. Army Commands, 1942- , Record Group 338

  General records of the Department of State, Record Group 59
  German Documents in Other Record Groups

  National Archives Collection of World War II, War Crimes Records,

  Record Groups 153, 238 and 549

  Records of the International Military Tribunal (IMT) at Nuernberg (RG 238)

  Records of U.S. Military Tribunals at Nuernberg (RG 238)

  Records of U.S. Army War Crimes Trials in Europe
  Records of War Crimes Trials in the Far East

  Suggestions for citing National Archives microfilm of Captured German and related records

  Introduction
  The National Archives holds over 70,000 rolls of microfilm reproducing captured German and related records, as described below. Reference copies of the microfilm may be viewed free of charge in the Microfilm Reading Room, National Archives at College Park, 8601 Adelphi Road, College Park, MD 20740-6001 (Phone: (301) 837-2015; FAX: 301-837-0483.) Self-service copies from microfilm can also be made in the reading room for $0.50 each. CDN...
 • @kula Lis 67 19:48:53
  Tak dla przypomnienia z jakim zaprzańcem mamy do czynienia.

  https://pbs.twimg.com/media/DbYJXgQX4AAcokJ.jpg
 • @Husky 19:18:58
  Jeśli chodzi o kłamcę smoleńskiego Macierewicza to mam podobne uczucia do Olbrychskiego, za osiem lat kłamstw, za osiem lat opowiadania bredni, dzielenia Polaków, wmawiana zamachu jest to osoba godna pełnej pogardy od każdego uczciwego człowieka od każdego kto czuje się Polakiem. On i jego grupa z zespołem Macierewicza powinni przed sądem w więzieniu odpowiedzieć za swoje czyny, swoje słowa. Ale się zabezpieczyli, wydali kilka milionów naszych pieniędzy, ale wydali tylko opinię, bo gdyby opatrzono to klauzulą raportu za to by odpowiedzieli osobiście. Nie mówiąc już jego udziale w zaprzaństwie, czyli braku poszanowania dla żołnierza polskiego, żołnierzy Nangar Khel.

  Mściwej twarzy nie widziałeś? Tu masz mściwą twarz "zdradzieckiej mordy"
  https://pikio.pl/wp-content/uploads/2017/07/pjimage-5-5.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:18:03
  Powiedział wam prawde !!!

  Wiesz znalazłem kolejnego czubka w sieci i taka wypowiedź pewnego pajaca i to sprzed równych 4 lat
  Nieźle gość ma POy..ne w główce

  //Reasumując obecne kierownictwo PiS jest wypalone z pomysłami, posiada tak silny elektorat negatywny, że jest niezdolne do uzyskania większości, pozwalającej im przejąć władzę w Polsce. Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz budzą w społeczeństwie na tyle silne negatywne odczucia, że wielu głosuje na PO tylko i wyłącznie po to, by nie zwyciężyło PiS. I na tę prawdę należy wreszcie otworzyć oczy. Stary PiS (Kaczyński, Macierewicz, Hofman kojarzony jako bezmyślny wykonawca poleceń Kaczyńskiego, Błaszczak, posłanka Pawłowicz – PiS-owski odpowiednik Niesiołowskiego)......... nie ma szans na przejęcie władzy w Polsce.//

  Przyznasz że niezły pożyteczny idiota
  Prawda ?
 • @Zawisza Niebieski 19:34:49 czytaj archiwa linki podane, ciekawsze niż książka.
  Na szczególne zainteresowanie zasługuje też zespół Einwanderungszentrale Litzmanstadt. W ramach tego urzędu sprowadzono do Polski ponad 1.1 mln Niemców z całej Europy Środkowo Wschodniej. Znaczna część tych osób uzyskała obywatelstwo PRL. Nadawano je w latach sześćdziesiątych. W tym samym czasie prostowano z urzędu pisownie nazwisk. Cały zespół znajduje się w Bundesarchiv RFN, jednak około 25 mb (kartoteka) przechowywana jest w AP w Szczecinie, oddział w Płotach. Dokumenty te trafiły tam z MSW jako depozyt NDAP w latach osiemdziesiątych. W tamtym czasie miały klauzulę ściśle tajne. Pokaźna część archiwaliów dotyczących Einwanderungs Zentrale Litzmanstadt znajduje się w zasobach AGAN oraz w IPN, w bazie SEZAM. Przywiezieni Niemcy byli takimi samymi Niemcami jak żydowski gen. w PRL Jan Frey-Bielecki czy Jerzy Albrecht. Na miłość PRL do Niemców mógł liczyć też urodzony w Królewcu Fritz RYMARZ, który przez 5 lat pracując w szczecińskim, przebywał bez dokumentów. Niedługo ukaże się na RN materialna wiedza, pokazująca, gdzie schowano ogromną ilość rzekomo wysiedlonych z PRL Niemców - osób, które dziś domagają się za pośrednictwem Niemców z Platformy Obywatelskiej odszkodowań? Skala używania niemieckich nazwisk w RP, na: moikrewni.pl, jewishgen.org i odessa2.org (WAR Records). Nazwisko Tusk, jest nazwiskiem bełchatowskich żydów, którzy prześnieśli się na Kaszuby na początku XX wieku oraz po II wojnie światowej. 50 osób o tym nazwisku było osadzonych w Getto w Łodzi. Donald Tusk, formalnie jest potomkiem folksdeutschy (każde z czworga dziadków podpisało VL), zaś etnicznie żydem prowinencji germańskiej lgnącym do Niemieckiego Kręgu Kulturowego. Zbigniew NOWAK
  Miłość Donka do Angeli
  ŻYDOWSKA-Wikipedia podaje: Angela Merkel jest w 1/4 Polką. Z domu nazywa się Kasner, a jej dziadkowie pochodzą z Elbląga. Nazwisko jak nazwisko, ale dość znaczna ilość Żydów polskich używała tego nazwiska. Kim jest zatem Merkel? Zbrodnia zdrady stanu folksdeutscha Tuska?

  Żydowscy naziści.

  Wikpedia podaje, że Kanclerz RFN Angela MERKEL w jednej czwartej, jest Polką. Ojciec Pani Merkel nazywał się Kasner i pochodził raczej z Elbląga. W tych stronach do czasu II wojny światowej miała zamieszkiwać jej babcia. Nie jest dziś RN wiadomym, czy Polskość pani kanclerz odziedziczyła po dziadku Kasnerze czy też jego żonie. Zatem nie wiemy póki co, które z dziadków po mieczu miało być Polakiem bądż mieć polskie obywatelstwo. Wszystko wskazuje na to, że to matka Kasnera mogła być Polką, bo nazwisko Kasner raczej wskazuje na niemieckość dziadka. Najciekawszym jest jednak to, że nazwisko KASNER dość powszechnie w XIX i XX wieku używali polscy żydzi, zamieszkujący lubelskie pod każdym woj. są metryki żydowskie na takie nazwisko proszę kliknąć
  tarnopolskie
  krakowskie
  lwowskie
  stanisławowskie
  łomżyńskie
  czy też kaliskie źródło jewishgen.org
  Jeszcze dziś, o dziwo właśnie na ziemi lubelskiej zamieszkuje dość duża liczba Kasnerów, między innymi w:
  m. Chełm (12), m. Inowrocław (9), m. Białystok (9), m. Rybnik (7), m. Tomaszów Lubelski (6)
  m. Poznań (5), m. Szczecin (5), m. Zielona Góra (5), m. Olesno (4), m. Strzelce Krajeńskie (4) źródło moi krewni.pl
  Pytanie jakie zatem wypędzenia i kim jest z pochodzenia Angela Merkel? Teraz nie można wykluczyć, powodem miłości Donka do Angeli jest jednakowe, postrzeganie żydowskiego Drangu nach Osten. Można przypuszczać, że gdyby Kasnerzy nie przesiedlili się do NRD to pewnie dziś ich potomkowie zasiadali by obok Donka w polskim Sejmie. Inne pytanie. Czy Donek wie, czy też nie wie jak zawsze że Angela Merkel po Kasnerach jest lub może być pochodzenia żydowskiego. Nie można też wykluczyć, iż stosowny zapis w konstytucji RFN pozwalający na nadawanie obywatelstwa Niemcom Ludowym w drodze VL ma drugie dno. Panowie, Peres, Kaczyński i Tusk, zanim zaczniecie przypominać pamięć o pomordowanych żydach w Getcie, to zadajcie sobie pytanie kto ich wymordował? Kto ukręcał śledztwo w sprawie zagłady łódzkich żydów? Dlaczego zaniechano prowadzenia tego postępowania z momentem dojścia do władzy w czerwcu 1989 roku żydów w Polsce? Kim byli wszyscy czworo dziadków Tuska, co robili w czasie wojny przodkowie Kaczyńskich, kim byli Bach Żelewski, Bronisław Kamiński i im podobni? Czy nie byli to przodkowie Tuska lub innych liderów PiS i PO? Nawet jeżeli nie robili tego czynnie to legitymowali hitlerowski system. Takimi samymi Niemcami jak Merkel byli też Herbert Czaja oraz Herbert Hupka liderzy związku wypędzonych. Takim samym Niemcem może być dziś Steinbach! Rozkład zamieszania osób o nazwisku Steinbach w IV RP:
  1.Oleśnica (11)
  2.s. Rybnik (Cool
  3.Stargard Szczeciński (7)
  4.Końskie (4)
  5.s. Wrocław (3)
  6.Czarnków (3)
  7.s. Łódź (2)
  8.Tomaszów Mazowiecki (2)
  9.Ząbkowice Śląskie (2)
  10.Kluczbork (1)
  Nie da się wykluczyć, iż dziś w RFN dochodzą do władzy identyczne osoby jak w latach 1933- 1939, pokroju Haydrycha i spółki. Dziś się nie strzela kulami, dziś sąsiadów podbija się ekonomią i V Kolumną.
  Asumptem do napisania kolejnego tekstu wyrażającego wątpliwości co do intencji oraz polskości Donalda Tuska, zwanego Donek, jako osoby, kierującej przez przypadek polskim rządem (żydowska akcja esmsowa oraz totalitaryzm PiSu) stał się tekst wywiadu przeprowadzonego przez dziennikarza GW Romana Daszczyńskiego z matką premiera Ewą Tusk, zamieszczonego w dodatku z dnia 22-24 marca 2007, a zatytułowanego Coś z mężczyzny (link) ..Tekst powinien nosić nazwę Coś z Polaka. Sam tekst, nawet jak odwraca kota ogonem do wiatru, urabiając Donka na Polaka, mówi wiele o tym, kim jest z pochodzenia cudotwórca Tusk. Nie jest ważnym czy kanclerz RP jest żydem, Niemcem czy Japończykiem, istotnym jest to czy dane osoby zachowują się pro państwowo, budują dobrobyt przybranej ojczyzny, czy też działają niczym V kolumna, cały czas nabierając rodaków na czcze deklaracje, próbując pewnymi działaniami doprowadzić do eksterminacji narodu Polskiego, a wobec Polski zastosować takie działania, które pozwolą za kilka dekad nazwać Polskę POL-IN, realizując uchwaloną w jeden dzień, raczej noc, w sposób przestępczy i niezgodny z Konstytucja RP Kartę Polaka. Tusk i spółka, niestety idzie bardziej w kierunku tej ostatniej koncepcji i to nie bynajmniej od wygranych w 2005 roku wyborów. Wychodzę z założenia, iż wyczerpuje pan i pana przodkowie znamiona przynależności do takiej grupy, bowiem istotą działalności takich osób, nazywanych potocznie V kolumną, jest ukrywanie przykrej prawdy o pochodzeniu, dziejach rodziny zaś pokazywania w sposób bardzo wyraźny niecnych intencji, co widać obecnie, szczególnie w kontekście ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Takie działanie to nie służba Rzeczpospolitej, to owczy pęd, do realizowania z uporem maniaka jakieś lepszej sprawy lub powierzonego panu jakiegoś dziwnego planu. Jeżeli nie chce być tak postrzegany to winien pan niczego nie ukrywać. Nikt, poważny, nie czyni panu osobistego zarzutu z tego, ze dziadek był w Wehrmachcie, a ten z strony matki Franciszek Dawidowski budował Hitlerowi jako Polak Wilczy Szaniec. Jednak, jak nie chce pan, żeby uważano pana w zakresie pana państwowej działalności za vorpocztę imperialnej działalności żydów germańskich czy jak ktoś woli czegoś co obecnie nazywane jest globalizacją, to niech pan przestanie, podobnie Pana matka Ewa Tusk opowiadać Polakom brednie o swojej polskości. Średnio inteligentny czytelnik w/w wywiadu rozmowy, nadto rozbierając ten tekst na czynniki pierwsze dostrzeże przeciwieństwo tego co mówi wprost mamusia, ba, że kłamie ona jak najęta przez Sanhedryn, zaś dodatkowo w chlapiąc sposób bardzo nieroztropny to czy tamto, dostarczy takim osobom jak ja interesującego materiału genealogicznego oraz podpowiada ciekawe i nieznane dotychczas fakty z życiorysów zarówno Tusków jak i Dawidowskich, informacji, które bardziej szczegółowo pokazują, kim byli Pana przodkowie lub nadal są, zatem, jakimi intencjami wobec Polski może się Pan kierować, np. krępując polskiej części społeczeństwa RP dostęp do życia publicznego oraz odmawiając prawa do współdecydowania od losach mojego kraju jakim jest Polska. Pisze mojego, bo panu trudno potwierdzić, szczególnie po tym, jakimi antypolskimi wypowiedziami w przeszłości się pan wsławił, jak obecnie się pan zachowuje wobec prawa Polaków wynikającego z konstytucji RP lub choćby z zasady, której brzmienie jest umieszczone na stronie www Sejmu RP, a brzmi każda władza społeczności ludzkiej bierze się z woli narodu!, że Polska to Pana ojczyzna. Pana Vaterland nazywa się III Rzesza, zaś Pana rodakami nie są bynajmniej rdzenni Niemcy, a jedynie tacy, jak Hitler, Haydrych czy kaci Warszawy Bach Żelewski wraz z innym bandziorem, również Żydem z Witebska, z matki niemieckiej kalwinistki – Bronisławem Kamińskim, nie wspominając o twórcy narodowego socjalizmu - Alfredzie Rozenbergu również kalwińskim żydzie z Estonii. Prawo bycia takim Niemcem ma pan to prawo potwierdzone w niemieckiej konstytucji. W Polsce dostał pan póki co od wyborców mandat polegającym na zwykłym zarządzie, udzielonym panu jedynie na cztery lata. Polega on na wypełnianiu zlecenia kreatywnego zarządzania RP i nic więcej! Mając władze powierzoną na taką kadencje nie ma pan jak prezes narodu polskiego prawa przekroczenia tych uprawnień. Bredzenie, że Polacy nie wiedzą, co to jest Traktat Lizboński, albo, że Polacy zgodzili się już na akcesje do UE, a tym samym na ratyfikacje Traktatu lub ze nie będzie frekwencji, nadaje do wylania Pana z tego urzędu ze skutkiem natychmiastowym, zaś tych wszystkich, wiedzących lepie winno się internować oraz nauczyć prawidłowego postrzegania praw obywateli. Pana obowiązkiem wprost jest podjecie działań uświadamiających Polaków, o ile pan zakłada, że nie są i oddanie się pod osąd suwerena. Suwerenem jest społeczeństwo Polski. Pan tego nie robi, dalej działa jak prezes podmiotu handlowego, który podejmuje działania zmierzające do takiej zmiany statutu podmiotu, który Panu powierzył władze czy zarząd, by być prezesem dożywotnio, a na koniec zostać jeszcze jego właścicielem wprowadzając doń w sposób podstępny ;nowych udziałowców. Dalej pisząc piąta kolumna nie mam na myśli obecnej Republiki Federalnej Niemiec, Pan jest jedynie Niemcem Ludowym, przede wszystkim zwolennikiem i zakładnikiem neokolonizacyjnych zapędów przedsięwzięcia jakim był i jest dalej realizowany Plan Generalny Wschodni, koncepcji, która wymyślili w 1914 roku pod nazwa Judeopolonia Pana bracia, haskalizowani żydzi z Niemieckiego Komitetu Uwolnienia Wschodnio - Europejskich żydów. Nie udało się w Wersalu, nie udało się Mayerowi, Haydrichowi czy Bach-Żelewskiemu, to realizuje pan plan Roberta Schumana, tj. zamiar kolonizacji Wschodu Europy przez quasi urbanizacje tego regionu oraz niby pomoc ekonomiczną. Nie jestem eurosceptykiem - jestem za Unia, ale może to pozostać unia celna, ekonomiczna, monetarna, kulturalna, nawet militarna. tj. wszystko to co usprawnia działanie UE, ale tworzenie zrębów Państwa Europejskiego, skutkującego takim zamieszaniem etnicznym jakim są Bałkany i sankcjonowaniem tam na zawołanie i z prędkością światła separatyzmów narodowościowych z żydowskim kierownictwem, próbującym destabilizować takie państwa jak Białoruś czy Ukraina, by późnej powtórzyć taki model w wielonarodowej Polsce jest nazbyt czytelną inicjatywą. Jako historyk nie powinien pan zapomnieć, że po tym jak zaborcy rozebrali Polskę, zagarnięte przez Prusy tereny też przesyły cud gospodarczy. Zresztą nie tylko działania te na końcu doprowadziły do wybuchu II wojny światowej, która została wg mnie wywołaną przede wszystkim nie przez naród niemiecki, tylko przez Pana braci, jak ci wyżej wymienieni i była rozgrywką żydów zachodnich, zwalczających z powodów ekonomicznych żydów wschodnich, prawie zawsze będących wyznania mojżeszowego, osoby, działania, w wyniku które doprowadziły do zbudowania na tym konflikcie państwa Izrael, przedsiębiorstwa Holocaust i przyczółka do utworzenia nowego ładu światowego. Pan i pana rodacy życzą sobie zreformowanej Europy, Europy dobrobytu, a nie potrafi Pan póki co wraz Pana rodakami, polskimi żydami, jako niepodzielnie rządzącymi Polską od 1989 roku, żeby nie powiedzieć od 1945, zadbać, by służbą zdrowia była wydajna, żeby ZUSowi nie groziła zapaść, żeby Polska nie doczekała się również kryzysu związanego z niewypłacalnością, a polskie dzieci nie były najbardziej wygłodniałymi i wynędzniałymi w tej Europie, podobnie jak masy rencistów, zaś bezrobocie nie spadało w wyniku emigracji za chlebem prawie 3 mln osób, a w efekcie utworzenia takiej ilości miejsc pracy z podpisaną umową i za wynagrodzeniem nie koniecznie na poziomie chińskiego więźnia. Zamiast tego urządzacie z Polski i w Polsce żydowsko- żydowski folwark, sugerując światu, że Polska to zaścianek, ciemnogród etc. Chciałbym powiedzieć, że żaden kraj Europy nie przeszedł tego co przeszła Polska. Żadnego kraju nie rozebrano tak jak Polski, żadnego kraju nie będącego tym samym kręgiem kulturowym nie próbowano kolonizować, a narodu wyniszczyć, tak jak to robiono od 1776, a następnie po 1939 roku wobec Polski. Żaden kraj nie ma też tak ogromnej diaspory żydowskiej jak Polska. Żadnemu krajowi nie grozi perspektywa, nawet jeżeli jest ona na obecną chwile niezbyt realna, zwracania skonfiskowanej lub porzuconej w wyniku II wojny światowej własności. Taka sytuacja nie może być wykluczona czego dowodem jest brak podjęcia regulacji prawnych dotyczących mienia poniemieckiego na Ziemiach Odzyskanych. Kartę Polaka uchwala się w jeden dzień, ale sprawy ksiąg wieczystych jakoś nie ma się mimo szumnych zapowiedzi zamiaru uregulować. Tak więc, inne kraje mogą się godzić, a następnie nie obawiać tego, że w wyniku ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego, zostanie tak zmieniona struktura społeczna i wyborcza, że nagle w wyniku miedzy innymi takich działań Polska zniknie z mapy zreformowanej Europy a Volksdeutsch Tusk będzie prezydentem czasowo znajdujących się unter polnischer Verwaltung, terenów niemieckich, Pol-Inu, Judeopolonii lub jakiegoś tam Ost – Izrael. Panie Tusk, V kolumnie nie wierzy się nigdy, szczególnie tej żydowskiej o germańskiej prowieniencji. Nie bez powodu sam Bismarck w 1847 roku powiedział. Po to pan Bóg stworzył żydów, żeby szpiegowali w Polsce na rzecz Niemiec. W Będzinie nawet do tego stopnia, że na 25 radnych 100 % było komunistycznymi żydami z KPP.. Już wcześniej jako zwykły obywatel wyrażałem wątpliwości które wynikają życiorysów rodziny Tuska po mieczu. Pies gończy PiS, żyd z galicyjskimi korzeniami Jarosław Kurski, wyjawił niegdyś, ze dziadek Donka był w Wermachcie, a środowisko PO uznało, że był on jednak dobrym Polakiem bo gdy plan Hitlera na Wschodzie i Zachodzie Europy brał w łeb to Józef dał nogę do aliantów. Prawda jest jednak inna. Żołdak feuhrera skorzystał po prostu z nawoływań rządu londyńskiego, który gwarantował tym którzy pokażą Hitlerowi plecy bezkarność po powrocie do PRL. W armii hitlerowskiej takich jak on służyło, jak pisze Braian Rig, dziesiątki jeżeli nie setki tysięcy. Nic nie pomoże twierdzenie, iż było to przymusowe wcielanie do armii niemieckiej czy też wpisywanie na folkslistę. Kiedyś Kurt Waldheim bronił się twierdzeniem, iż musiał wysyłać żydów do gazu, bo to było jego obowiązkiem, a on sam wykonywał rozkazy. Na takie gadanie odpowiedziano mu panie Waldheim, pana obowiązkiem było nie wykonać takiego rozkazu. Jeszcze raz podpowiadam, że aby być żołdakiem Hitlera trzeba było wpierw przyjąć niemieckie obywatelstwo, potwierdzone odpowiednią grupą VL.To, że pana babka, tj. żona Jozefa Tuska takowe przyjęła znajduje potwierdzenie w wykazie osób ; rehabilitowanych za odstąpienie od narodowości polskiej, znajdującym się w Archiwum Państwowym w Gdańsku. Józef ot tak nie mógł bez zgody wyrażonej przez zarząd miasta Gdańska po 1945 i na wniosek rodziny wrócić do Polski, szczególnie będąc w Wehrmachcie. W tym zakresie - zresztą nie tylko próbuje pan Polakom, dodatkowo jako historyk i lider wiodącego ugrupowania politycznego wciskać przysłowiowy kit. Do dziś poza tym, że twierdzi pan, że dziadek ze strony ojca miał być więźniem Stuthoffu oraz Neuengame nie pokazał pan żadnego pisma z tych obozów muzeów potwierdzających status uwiezionego przez hitlerowców. Przypomnę Panu, że kariera rzekomego więźnia tych dwóch obozów pokrywa się z karierą zbrodniarza hitlerowskiego Maxa Paulego, który w analogicznym okresie od pobytu w tych obozach dziadka kierował nimi. Może więc tak długo, jak nie wykaże Pan, że był więźniem i nie sprostuje Pan tego ze rodzina Tusków przyjęła od Hitlera niemiecka przynależność państwowa III Rzeszy, będzie wątpliwość wskazująca na to, że nie był on więźniem tych obozów a miał w nich zgoła inna rolę lub funkcje. Proszę nie zapominać, że władza ludowa zwolniła z jakiejkolwiek odpowiedzialności około 1800 zbrodniarzy hitlerowskich działających w KL Stutthof. Do dziś IPN nie nie może ustalić składu osobowego załogi tego obozu. Proszę też nie zapominać, iż w niedługim czasie będzie publicznie dostępna zawartość ściśle tajnej teczki Józefa Tuska. Myślę, ze wtedy najpóźniej wyjdzie więcej wskazana na Pana polskość. Podobnie sytuacja ma się z wieloma pana współpracownikami i ich przodkami. Vide Zdrojewski. A teraz krótko do ciekawych wskazań poczynionych przez Ewę Tusk, rocznik 1934 Teściową Juliannę naziści z tymi maluchami wyrzucili na ulice. Józefa aresztowali i wywieźli do Stuthoffu. W Gdańsku mogli pozostać jedynie takie osoby, które mogły i podpisały VL. Inne były deportowane. Dalej jest mowa o tym, że Julianna Tusk została zatrudniona w 1940 roku jako księgowa w Sopocie. Jeżeli tak, to w jakim języku wykonywała te czynności? Polskim? Ewa Tusk z domu Dawidowska słowem nie wspomina o VL teściowej czy teścia. O swoim ojcu, Franciszku Dawidowskim mówi, że był Polakiem, zaś matka, jego żona Anna była z domu Libke, była jak twierdzi matka Donka Tuska Niemką. Z zawodu była dyrektorką w jednej w sopockich gazet. Sama dodaje że była to gazeta niemieckojęzyczna. Mamusia premiera RP wspomina, że miała też wujka Leona Lalowskiego. Leon miał dzieci Ewę, Brygidę i Wojtka. Ewa Tusk pamięta, ze wuj kupił jej lalkę, ale zapomina, że wujek w czasie wojny nie nazywał się Lalowski a Lassen, co oznaczało iż i on był wraz z całą rodziną Volksdeutschem, zaś sami Dawidowscy przyjmowali nazwiska takie jak: Drawe, Dahl, Dannert, Dannhoff. Pamiętała też, że jej ojca wpisano na IV grupę. Redaktor z GW nie piszę jednak co to znaczy ta grupa. I tu zaczyna się kpina. Franek Dawidowski, z Volkslista, z teściową i jej matką prawdziwymi Niemkami miał nosić literę *, a on sam nie został zabity z powodu tylko z powodu niemieckości swojej żony. Dalej pani Ewa Tusk twierdzi, że tata został wywieziony na roboty przymusowe. Budował Wilczy Szaniec. W czasie tej pobytu w Gierłoży podczas prac miało dojść do jakieś katastrofy budowlanej, w wyniku czego stracił on oko mi miał zmiażdżoną nogę. Niech będzie. Do sprawdzenia pozostaje jednak, czy Dawidowski nie ucierpiał w wyniku działań Stauffenberga. Dlaczego? Otóż matka premiera twierdzi, że ten Polak przeznaczony do zastrzelenia, mający na co dzień obowiązek nosić literkę był leczony w szpitalu polowym, a podczas pobytu w lazarecie poklepywał go sam Adolf Hitler. Dziwne?! W dalszym akapicie mama Donka twierdzi, że niedawno ktoś powiedział premierowi, że są ludzie, którzy szperają i chcą koniecznie udowodnić, że rodzina Tusków jest Niemcami. Pomijając to, czy ktoś szpera czy też grzebie w życiorysie Tusków lub Dawidowskich, jedno jest pewne matka Donalda Tuska w co najmniej 50 % była jak sama twierdzi- rdzenną Niemką, tak jak w 100 % Niemcami były Anna, jej brat Artur matka Otylia oraz ojciec Albert, nazwiskiem Liebkowie. Jest też mowa o tym, że babcia Donka i prababcia chciały jechać jako rdzenne Niemki po 1945 do Rzeszy, ale nie wyjechały bo dziadek Dawidowski powiedział, iż nigdzie nie wyjedzie. Pani Ewa przyznaje, ze jeszcze po 1945 roku prawie wcale nie mówiła po polsku. Jeżeli to prawda, to w jakim języku mówiono w rodzinie Dawidowskich, szczególnie dziadek Franek zwracał się do Anny Liebke lub do córki Ewy. Taki Polak, a do 1939 r. lat nie nauczył dziecka krzty po polsku. I dalej. Pani Ewa twierdzi, że siostra jej ojca, tj. Franciszka Dawidowskiego, Polaka z krwi i kości, Maria zginęła wraz z trójką małych dzieci na statku Wilhelm Gustloff. Pytanie! Co robiła na tym statku jako Polka? O dziwo nie mam mowy, co się stało z mężem pani Marii. Na pytanie zadane przez dziennikarza GW, czy Tuskowie maja jaki as rodzinę w Niemczech poda informacja, ze po wojnie do radzieckiej strefy okupacyjnej została… wywieziona kuzynka męża, czyli ojca Donka- imieniem Ingrid. Mieszkała w Lipsku. Józef Tusk, żona Józefa z domu Polak, a kuzynka Tusków to Ingrid.

  Konkluzja jest jedna. Tuskowie Volksdeutsche, niewyjaśniona rola Józefa Tuska w obozach koncentracyjnych skąd trafia do Wehrmachtu, Dawidowscy Volksdeutsche, Liebkowie niemiecka przynależność państwowa powiedzmy prawdziwi Niemcy. Wujek Lalowski Leon również Volksdeutsch! Co dalej? Okaże się niedługo. Pani Ewie można podziękować za poczynione sugestie. Szczególnie te dotyczące ojca Franka. Jest też pewne coś innego nie wiadomo, czy Tuskowie i Dawidowscy mieli do 1939 polską przynależność państwowa, jednak w czasie II wojny światowej całe te rodziny szły okupantowi hitlerowskiemu na rękę. Dziwnym jest też to, że w ewidencji mieszkańców WMG nie ma informacji o żadnym Tusku, przy czym z z książki adresowej wynika, ze rodzina Donka w WMG mieszkała.

  W tekście jest też mowa o tym, że Rosjanie 1945 roku spalili Gdańsk. Dlaczego go niszczyli? Otóż takim osobom jak rodzina Tusków czy Dawidowskim lub Lalowskemu, gdańskim żydom marzyło się Wolne Miasto Gdańsk, liczyli na III wojnę światową. To się jednak nie podobało czerwonoarmistom i potraktowali te zapędy miotaczami ognia.

  Najgorsze jeszcze jednak przed nami. Najgorsze, że te dzieje rodziny Tusków czy Dawidowskich znają rożne wywiady, w tym USA, znają z mikrofilmów aleksandryjskich, zna też PIS, bo teczka Józefa Tuska, została zaagregowana w IPN, zapewne na zlecenie przez żydowską konkurencje. Jak wspominałem UB nadało jej klauzule ściśle tajne. Dziś być może Donek ma się jednak czego wstydzić i ktoś nim kręci! Aby takie historie nie miały żadnego wpływu na losy RP, aby wiedzieć, kto jest kim, koniecznym jest rozpisanie referendów w zakresie:
  * ujawniania narodowości i wyznania osób publicznych,wprowadzenia ordynacji większościowej.
  * nie dopuszczenia osób narodowości żydowskiej do władzy w RP i pozbawienia ich nielegalnie uzyskanego obywatelstwa !,mowa tu o żydach dwóch grup pochodzenia, wyznania: żydów sowieckich-rosyjskich -tzw.bolszewików z Rosji (były ZSSR)-osiedlonych w Polsce po 1944 roku, i żydów niemieckich- (wyznanie ewangielicko-ausgburskie-masowo symulowane (ateiści byli członkowie PZPR) z ewangelickich -potomków volksdojczów tzw.mniejszości niemieckiej-(około 700.000) w II RP, którą to mniejszość reprezentuje w Polsce żyd etniczny z żydów niemiecko-języcznych Donald Tusk-nielegalny b. premier RP.
  POLSKA Ojczyzną prawych Polskich Patriotów i lojalnych Nam Polakom mniejszości narodowych, Polska bez żydów.
 • @kula Lis 67 20:54:19
  Tymczasem Dyndała z Ryśkiem już czekają przed prokuraturą w Warszawie aby złożyć jutro życzenia urodzinowe 100 lat Donaldowi

  https://pbs.twimg.com/media/DbaBLAVX4AE1K6s.jpg
 • @Husky 20:28:12
  Dawne to czasy, gdy nie wiedzieliśmy, że nam za zgodą "skarbu narodowego" kneset prezydenta nam wybierze a Kaczyński, dziś zamkięty pod ochroną w willi w sąsiedztwie sarkofagu brata śni o "wielkiej Polsce" pod jego rządami. Nekrofilia to czy co? Nasz skarb ma odwagę wyjść dopiero wtedy, gdy strzeże go 1300 policjantów.

  Wtedy w czasie wyborów paranoika schowano, Szydło nakłamała co wlezie, wszystko obiecywała i pomoc frankowiczom i że podwyższą kwotę wolną od podatków do 8 tys. Gó...no dali, ale dziś nowe obietnice głoszą.

  Wtedy też znacznie wyżej naród oceniałem nie chcąc uwierzyć Sienkiewiczowi, że Polska to tylko kawał sukna z którego każdy chce jak najwięcei urwać. Miał rację pisarz, smutne ale prawdziwe. Dali łapówkę dzieciorobom. Weszli w konszachty z przestępcami co nagrywali prywatne rozmowy. Nie na darmo mają w nazwie Przestępcy i Spiskowcy. Więc naród głupi to kupił. A potem wylazły zmory z nory. Macierewicz parówki i puszki prezentował, szopę na poligonie rozwalił pokazując dokładnie iż nie ma pojęcia o katastrofach. Po czym film animowany stworzył. Bajkę dla grzecznych lemingów.

  Łapówkarze za 500 zł Polskę sprzedali nie wiedząc, że będą musieli znacznie więcej oddać. Dziś nasz hiszpański Hoffman już dawno nic nie znaczy, złodziejka kilometrówek Pawłowicz, smakoszka sałatek na sali sejmowej przerosła Niesiołowskiego w swej głupocie. Tadeusz R co chwla woła o kolejną ratę za swój "patriotyzm". Błaszczak za 5 mln śpiewające ławki chce stawiać, choć tłumaczą, że aby dać rodzicom co wychowują dzieci niepełnosprawne trzeba nowej daniny.
  Kto ma tę daninę dać, czyż nie ci, co krzyczą, że trzeba wszystko rodzić co się spłodziło. Może tak biskupi się na swoją ideę urodzenia wszystkiego co się spłodziło zrzucą? Może opodatkować ruchy pro rodzeniu wszystkiego, co się spłodziło? Przecież to ich idea dzieci niepełnosprawne w każdej rodzinie. Dla nich na razie ważne jest by się urodziło, by można było ochrzcić, a dalej drodzy rodzice bujajcie się sami z tym, co myśmy wam kazali rodzić. Może wykonawca setek aborcji Chazan się dorzuci?

  Są rzeczy, są głupoty które nawet filozofom się nie śniły.
 • @Zawisza Niebieski 22:28:30
  Wiesz znalazłem kolejnego czubka w sieci i taka wypowiedź pewnego pajaca i to sprzed równych 4 lat
  Nieźle gość ma POy..ne w główce

  //Reasumując obecne kierownictwo PiS jest wypalone z pomysłami, posiada tak silny elektorat negatywny, że jest niezdolne do uzyskania większości, pozwalającej im przejąć władzę w Polsce. Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz budzą w społeczeństwie na tyle silne negatywne odczucia, że wielu głosuje na PO tylko i wyłącznie po to, by nie zwyciężyło PiS. I na tę prawdę należy wreszcie otworzyć oczy. Stary PiS (Kaczyński, Macierewicz, Hofman kojarzony jako bezmyślny wykonawca poleceń Kaczyńskiego, Błaszczak, posłanka Pawłowicz – PiS-owski odpowiednik Niesiołowskiego)......... nie ma szans na przejęcie władzy w Polsce.//

  Przyznasz że niezły pożyteczny idiota
  Prawda ?
 • @kula Lis 67 20:54:19
  No widzisz Kula Lis zarzucasz mnie informacjami których w krótkim czasie nie jestem w stanie sprawdzić ale przygotowanymi przed dobrane grona ludzi których preferencje są niepewne. Z jednej strony mam do wybotu legalnie wybranego przez Polaków premiera Donalda Tuska, człowieka co wychodzi do Polaków, rozmawia z nimi, normalnego ojca rodziny co i po zakupy pójdzie z drugiej strony mam człowieka, co bez kordonu policji z domu nie wyjdzie, paranoika, co dzięki przestępstwu podsłuchu, kłamstwie wyborczym Szydło iż Kaczyński Macierewicz nie będą decydowali dorwał się do władzy. Dzięki marionetkom rządzi. Mówimy o człowieku wywodzącym się z zrusyfikowanej rodziny, co pradziadowie carowi służyli a dziadowie po polski słabo mówili. Człowiekowi, uczestnikowi Madalenki, okrągłego stołu. Człowiekowi, który w polityce międzynarodowej porusza się jak słoń w składzie porcelany. Człowiekowi, który doprowadził do tego, że 36 milionowy naród u stóp leży maleńkim Węgrom, bo inaczej to tylko w San Escobar nam pozostał. Człowieka, co bezwzględnie nasz kraj niszczy. Czy mam wybrać tych co głoszą piękne hasła oszczędności, pokory a kradną ile się daj, nadają sobie sami premię za niszczenie kraju. Czy mam wierzyć człowiekowi, co twierdził, że on ubogi zakonik, patriota a później krzyczy, że z ma tyle, co kot napłakał, co miesiąc któryś ze złodziei w ministerialnych fotelach z kolejną daniną mu leci. PiS podniosło wielki krzyk, że PO chce sprzedać lasy, zaś sami w osobie największego szkodnika lasów polskich Szyszko z nadania Tadeusza R wycinał te lasy ponad wszelkie normy 2.5 krotność rocznego przyrostu drewna, wybija zwierzynę, autora pomysłu, że dziś jeździmy tunelami między ekranami, że z drogi piękna naszego kraju nie zobaczysz. Kogo wybrać, złodziei, czy kłamców i złodziei? Korupcja, kumoterstwo to emblemat rządów przybłędy spod Odessy.

  Jeśli chcesz zrealizować hasło rządów bez Żydów, to wyślij cały PiS na Madagaskar. W czasie krucjaty przecia Katarom było hasło wymordować wszystkich, Bóg pozna kto prawy a kto nie. Myślę, że przy wysłaniu PiS na Madagaskar błąd byłby mniejszy.
 • @Husky 22:43:47
  Husky, chyba zacznę wierzyć, że jestem jasnowidzem. Wśród otaczających mnie lemingów różne rzeczy się zdarzają. Wcześniej odpowiadam na pytania niż mi ty zadajesz. :) Dobrej nocy, mam jeszcze coś do zrobienia a na dziś wystarczająco tych co sondarze dla prostego PiSowskiego leminga za rzeczywiste uznają. Przyznaj, że dziś udało ci się wykazać, że Kula Lis w dowolną głupotę uwierzy, byle była ona przeciw PO. Taka już właściwość lemingów. No więc Biedroń wygrywa w wyścigu o fotel prezydenta z Dudą, czy też nie? Pewnie w swoich "sondażach" znajdziesz i zwycięstwo Biedronia. Bo, że wygrałby z Kaczyńskim to pewnik. Z nim wygra każdy. Wygrała Ewa Kopacz, wygrywa Przewodniczący Donald Tusk, pewnie i w miarę inteligentny facet z łapanki na ulicy by wygrał. Naszego skarba narodowego tylko w gablocie w muzeum trzymać, Polakom nie pokazywać, bo wstyd przyniesie.
 • @Zawisza Niebieski 23:06:56
  Wiesz znalazłem kolejnego czubka w sieci i taka wypowiedź pewnego pajaca i to sprzed równych 4 lat
  Nieźle gość ma POy..ne w główce

  //Co się dzieje w PiS? Ci ludzie utracili zdolność przekonywania niezdecydowanych. Tych co mogli przekonać „winami Tuska”, swoją patriotyczno-klerykalną ideologią już przekonali. Trzeba się rozejrzeć znacznie dalej, a tu… PiS nie tylko nie ma pomysłu a wręcz stale tych ludzi zraża do siebie.//

  Przyznasz że niezły pożyteczny idiota
  Prawda ?
 • @Zawisza Niebieski 23:20:19
  // mam jeszcze coś do zrobienia//
  ja polecam ci dziennikarzu, lekcje z ortografii

  //sondarze dla prostego PiSowskiego //

  idź spać i nie pajacuj
 • @Husky 23:20:23
  No cóż, przyznam, żeś pożyteczny idiota. Po tym jak pani z Brześci ogłosiła, że im się należało afera za aferą. Co dzień wyciągają ile to w kolejnych ministerstwach nagród nakradli. Dziś Janosik Morawiecki tłumaczy, że daninę zapłacą nie ci a inni, że kolejny raz palnął coś tak głupiego, że tylko się śmiać.Wina Tuska się skończyły, na kolejną dostawę próżno czekać. Każda wypowiedź idiotów zraża ludzi do siebie. Ratują się "sponsorowanymi" badaniami rządeowego CBOS, 16% różnicy do pozostałych sondażowni. Panika w PiS, wicepremier do spraw społecznych zamiast rozmawiać z rodzicami dzieci niepełnosprawnych jeździ po wioskach, pomaga w sprzątaniu stajni Augiasza co 2 lata rządów PiS narobiły? Te słowa co zacytowałeś w pełni się sprawdzają. Antypolskie PiS próbuje łatać dziury w tym co narobili, tylko rąk brakuje. Tratwa tonie. Husky ratuj. Pomysłów brak zaś afery boleśnie bodą. Mądry to człowiek te słowa napisał, choć w sytuacji 4 lata temu. Dawniej Kaczyński po 2 latach władzę oddał, bo rządzić nie potrafił. Teraz może jak Miller ostatnim wysiłkiem podpisał zjednoczenie Polski z Unią, Kaczyński 4 lata wytrzyma. A potem? Możliwe orbitowanie jak Czarneckiego ze stołka w Unii. Żałośnie leciał, wzorem Kaczyńskiego, co biegał i płakał, że mu wybory sfałszowano. Skutek ten sam, twarde lądowanie.
  Trzeba powiedzieć, żeś pożyteczny idiota, tyle, ze to niewiele da. Idą rodzice niepełnosprawnych, idą nauczyciele a cały rząd jeździ po wsiach, gnój z obór wygarnia. Tylko kto rządzi? Wygląda na to, że nikt.
 • @Zawisza Niebieski 23:38:09
  //Na polityce znam się na tyle, że wyłapuję wszelkie kłamstwa trolli, jak twoje z "sondażem" co się na nie Kula Lis załapał. To wyraźnie pokazuje, że każdą bzdurę chwytacie jako prawdę.

  Większość moich ocen politycznych się sprawdza.//

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143389,towarzyszu-donaldzie-wiecej-nie-trzeba#comment_1456307

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143389,towarzyszu-donaldzie-wiecej-nie-trzeba#comment_1456340

  Tak wygląda sprawdzalność twoich ocen politycznych.
  Udało mi się ustalić kto to pisał, tym pożytecznym idiotą okazałeś się być ty sam.Chcesz linki do tych wypowiedzi.
  No i co fahofcu od polityki i ortografii. Nadal będziesz sobie schlebiał portalowy narcyzie
  Wstyd
 • @Zawisza Niebieski 23:38:09
  Tusk jest mściwy i rudy, jak powiedzieli Kwaśniewski z Kaliszem, chyba wystarczy i jeszcze łże jak bura suka i myśli, że tego nie widać. Ano widać i słychać i czuć.
 • @kula Lis 67 07:23:56
  Ryży sobie konto na insta założył, przy okazji się określił. Najpierw on jest prezydentem, potem Europejczykiem i dopiero później Polakiem. Jak już chciałeś być szczery to najpierw złodziej potem tchórz a na końcu zwykła wsza.

  https://pbs.twimg.com/media/DbaPPr_XkAA6BTf.jpg
 • @kula Lis 67 07:23:56
  Dzisiaj znowu w szczujni TVN pompują rudego, a jeszcze wczoraj liderem był Biedroń. Zresztą prezydent Słupska się obraził i nie będzie kandydował. Ma to w dupie.

  Przyjechał

  https://pbs.twimg.com/media/DbcZnP2XcAAsS2B.jpg

  Donek, a weź ze sobą kanapki i termos, żebyś nie jęczał jak ostatnio, że cię nie ugościli.
 • @Husky 07:44:45
  Donald Tusk, Ewa Kopacz, Bronisław Komorowski ubogacają Polskę (spot)


  https://www.youtube.com/watch?v=ntJPHfLsxvw
 • @kula Lis 67 07:54:49
  Metoda na wnuczka

  Dziadkowie Corleone Platformy Obywatelskiej...

  https://pbs.twimg.com/media/DbaPqRpWkAE0ktL.jpg
 • Nie ma dnia, by w partii Przestępców i Spiskowców nie było afery
  Sądownie uznany kłamca wybrany nielegalnie na prezesa TVPiS. Jak ustaliła Rzeczypospolita dokumenty w konkursie na prezesa asystent kłamcy Kurskiego złożył po czasie, urzędniczka potwierdziła nieprawdę. Gazeta też mówi o tym, że była to koperta pusta, później dokumenty dołożono.
  Czy ci zakłamani, nienawidzący Polski i Polaków ludzie mogą coś uczciwie zrobić, choćby raz? Wygląda na to, że nie. PiS na uczciwość ma alergię, jak nie ma przekrętu to nie ma PiS.

  Wolfgangowa wybrana nielegalnie, sędziowie dublerzy powodują, że TK w Polsce nie isnieje. "Schody do nikąd" postawione jako samowolka budowlana.

  A te zdjęcia, to Donald Tusk? Jak widać normalny człowiek, z wnukami poszedł na spacer, po zakupy pójdzie, wie jak zrobić zakupy nie to co nienawidzący Polski i Polaków siedzący w areszcie domowym na Żoliborzu, ten jak poszedł po zakupy to mama chwyciła się za głowę. Synku mówi, przecież z tego nic nie da sie ugotować.
 • @kula Lis 67 20:54:19
  Czy to co napisałeś, to fragment książki o Tusku? Jeśli tak, to już mi się odechcialo ją czytać. Ten fragment wystarczy by wyrobić sobie pogląd, że pisał to oszołom i manipulator w stylu Macierewicza.
 • @Zawisza Niebieski 09:08:16
  //Na polityce znam się na tyle, że wyłapuję wszelkie kłamstwa trolli, jak twoje z "sondażem" co się na nie Kula Lis załapał. To wyraźnie pokazuje, że każdą bzdurę chwytacie jako prawdę.

  Większość moich ocen politycznych się sprawdza.//

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143389,towarzyszu-donaldzie-wiecej-nie-trzeba#comment_1456307

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143389,towarzyszu-donaldzie-wiecej-nie-trzeba#comment_1456340

  Tak wygląda sprawdzalność twoich ocen politycznych.
  Udało mi się ustalić kto to pisał, tym pożytecznym idiotą okazałeś się być ty sam.Chcesz linki do tych wypowiedzi.
  No i co fahofcu od polityki i ortografii. Nadal będziesz sobie schlebiał portalowy narcyzie
  Wstyd
 • @Zawisza Niebieski 09:15:32
  https://pbs.twimg.com/media/DbaSl7AXcAMywHa.jpg
 • @Zawisza Niebieski 09:15:32
  Ten fragment wystarczy by wyrobić sobie pogląd, że pisał to oszołom


  /Reasumując obecne kierownictwo PiS jest wypalone z pomysłami, posiada tak silny elektorat negatywny, że jest niezdolne do uzyskania większości, pozwalającej im przejąć władzę w Polsce. Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz budzą w społeczeństwie na tyle silne negatywne odczucia, że wielu głosuje na PO tylko i wyłącznie po to, by nie zwyciężyło PiS. I na tę prawdę należy wreszcie otworzyć oczy. Stary PiS (Kaczyński, Macierewicz, Hofman kojarzony jako bezmyślny wykonawca poleceń Kaczyńskiego, Błaszczak, posłanka Pawłowicz – PiS-owski odpowiednik Niesiołowskiego)......... nie ma szans na przejęcie władzy w Polsce.//
 • @Husky 09:21:43
  Kto mógł przypuszczać, że dojdą do władzy na drodza przestępstwa? Taśmy z Sowy to było przestępstwo, które pomogło Przestępcom i Spiskowcom dojść do władzy.

  Ale jak tam z sondażami z podwórka? Masz już taki, w którym Duda przegrywa z Biedroniem?

  Z pewnością winą PO było to, że nadawali sobie nielegalne premie.
 • @Zawisza Niebieski 09:15:32 książki się pisze na podstawie tego poniżej.
  Captured German and Related Records on Microform in the National

  Archives. Czy możemy być naiwni i twierdzić, iż wywiady różnych krajów nie znają hitlerowskiej przeszłości przodków polskich polityków?

  Captured German and Related Records on Microform in the National Archives

  See also the list of Captured German Sound Recordings

  Revised May 27, 2008

  Revised May 27, 2008
  Table of Contents

  Introduction

  National Archives Collection of Foreign Records Seized, Record Group 242

  Captured German Records Microfilmed at Whaddon Hall, U.K.

  Captured German Navy Records Microfilmed in London, England, U.K.
  Captured German records microfilmed in Berlin, Germany

  Microfilmed records received from the Berlin Document Center

  Captured German records microfilmed at Alexandria, Virginia, USA
  Nazi Party and SS records

  Records of private individuals and enterprises

  German military records antedating World War II
  Other captured records
  Other Related Records, Records of U.S.. Army Commands, 1942- , Record Group 338

  General records of the Department of State, Record Group 59
  German Documents in Other Record Groups

  National Archives Collection of World War II, War Crimes Records,

  Record Groups 153, 238 and 549

  Records of the International Military Tribunal (IMT) at Nuernberg (RG 238)

  Records of U.S. Military Tribunals at Nuernberg (RG 238)

  Records of U.S. Army War Crimes Trials in Europe
  Records of War Crimes Trials in the Far East

  Suggestions for citing National Archives microfilm of Captured German and related records

  Introduction
  The National Archives holds over 70,000 rolls of microfilm reproducing captured German and related records, as described below. Reference copies of the microfilm may be viewed free of charge in the Microfilm Reading Room, National Archives at College Park, 8601 Adelphi Road, College Park, MD 20740-6001 (Phone: (301) 837-2015; FAX: 301-837-0483.) Self-service copies from microfilm can also be made in the reading room for $0.50 each. CDN...
 • @Zawisza Niebieski 09:56:29
  „Kto mógł przypuszczać, że dojdą do władzy na drodza przestępstwa? ..”

  ... i kłamstw wyborczych w rodzaju: Gowin na szefa MON.
 • @Husky 09:19:55 czy ten po prawej to nasz niebieski?
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15244711901d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Na Tuska pod sądem czeka komitet powitalny. Na jego czele... oskarżony przez prokuraturę Kijowski! Dziś Donald Tusk zeznaje w Sądzie Okręgowym w Warszawie w procesie Tomasza Arabskiego, byłego szefa KPRM. Jak udało nam się dowiedzieć, na byłego premiera pod gmachem sądu czekał komitet powitalny, a na jego czele - Mateusz Kijowski, którego niedawno prokuratura postawiła w stan oskarżenia w związku z przestępstwami finansowymi.


  http://niezalezna.pl/223314-na-tuska-pod-sadem-czeka-komitet-powitalny-na-jego-czele-oskarzony-przez-prokurature-kijowski
 • @Zawisza Niebieski napisz mi czy...
  Aby wstąpić do PO, to wystarczy być złodziejskim chujem czy trzeba mieć jeszcze garnitur i PO zegarku na każdej ręce?
 • @reflexión 10:16:16
  Wyraźnie trzeba przypomnieć jak doszło do zmiany władzy.

  1) Po pierwsze wykorzystano przestępstwo nielegalnych podsłuchów.
  2) Schowano do nory "skarba narodowego", Macierewicza, Pawłowicz też niewiele ludzi straszyła.
  3) Szydło kłamała jak najęta, m.in. Gowin na szefa MON, pomoc frankowiczom, powrót do VAT 22%, 8 tys wolne od podatku....
  Taki był pomysł Przestępców i Spiskowców na dojście do władzy.

  Po dojściu do władzy doszło do niespotykanego za żadnego rządu procederu kumoterstwa. Najpierw przestępstwo kumoterstwa zmieniono na prawo do kumoterstwa. W wyniku mamy listę PiSiewiczów
  http://pisiewicze.pl/
  Inne przestępstwa, dziś przykładowo mamy aferę nielegalnego zajmowania stanowiska prezesa TVPiS przez sądownie uznanego kłamcę Kurskiego. Dzień bez afery to w PiS dzień stracony.
  Z poprzedniego tygodnia. Janosik Morawiecki stwierdza, że dzieki jego reformom są pieniądze na cele społeczne, po pięciu dniach, mówi, że pieniędzy nie ma, potrzeba nowego podatku od "najbogatszych". Jego to nie dotyczy, on wszystko żonie przepisał i sam jest biedny jak mysz kościelna.
  W tym samym czasie Błaszczak ogłasza, że planuje wydać 5 mln zł na "śpiewające ławki".
 • @kula Lis 67 10:21:17
  Donald Tusk wyszedł z domu z teczką, jak każdy normalny człowiek, pojechał pewnie będzie go chciało powitać grono sympatyków, jak widzisz mnie tam nie ma, bo siedzę przy klawaturze. Złoży zeznania. Pytanie dlaczego nie ma procesu najbardziej odpowiedzialnych za tę katastrofę, Sasina i Dudy, za przygotowanie listy pasażerów urągającej wszelkim zasadom bezpieczeństwa. Zgodnie z zasadami NATO jednym samolotem może lecieć tylko 1 dowódca wojsk, poleciało ich 8 + 2 prezydentów. Za to już dawno powinni oglądać świat w kratkę.

  Gdy Polacy już przejmą władzę najpierw będzie trzeba zrealizować program Koryto - po czym program Cela + lista kandydatów długa, na spacerniaku będą odbywały sie obrady przewodnictwa PiS.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xOGYwNi9wLzIwMTgvMDQvMjMvODI1LzM2MC9iZDYyNjlmMjU3OWU0YjQxYWIwOTA1NGYwZGNkNjFmMS5qcGVn.jpeg

  Patrząc na te zdjęcie tych sędziów za stołem zawalonych aktami których nie są w stanie przeczytać a co dopiero zrozumieć tego co w nich zawarto, nasuwa mi się widok sędziego z młotkiem w USA siedzącego za pustym stołem i tylko z książką w której jest napisane ile i za co.
 • @Husky 09:19:55
  Jak myślicie? Jaki byłby los Tuska w Warszawie w 1943? Czy KEDYW by go też przesłuchiwał? Ciekawe, w tym samym Sądzie w ten sam dzień w dwóch różnych sprawach zeznają Tusk i Kaczyński. Tylko o jednym polityczni zwolennicy mówią, że jest prześladowany przez prokuraturę.
 • @kula Lis 67 10:28:27
  By wstąpić do PiS nie tylko trzeba być "złodziejskim chujem" ale jeszcze patologicznym kłamcą. Zarówno "skarb narodowy" jak i Kurski mają sądownie potwierdzone wyroki za kłamstwo. Tam słowo prawdy pada tylko wtedy, gdy się pomylą.
 • @Husky 09:19:55
  https://i2.wp.com/mm.salon24.pl.s3.amazonaws.com/8c/7c/8c7cf181c3a14b5399e074ab6b3c505c,2,0.jpg?zoom=2


  Merkel ma akta Oscara vel D.Tuska. Bardzo wiele czasu i materiałów poświecili dziennikarze na temat osławionego agenta STASI , wschodnioniemieckiej odmiany SB. Agenta o pseudonimie OSCAR który największe szkody uczynił w Gdańskiej Solidarności i porównywać go można tylko do znanego agenta SB Olechowskiego, Myszka oraz Bolka. Nazwisko jakie pada w związku z agentem STASI i SB to oczywiście Donald Tusk, nikt nie jest w stanie przedstawić jakichkolwiek dowodów na piśmie, ale każdy pytany aparatczyk STASI z byłej NRD czy wysocy oficerowie SB z czasów PRL mówią wprost OSCAR to D.Tusk. Czy to sprawa ostrego konfliktu na linii socjalistów francuskich z obecnym rządem Niemiec, czy raczej zmiana kursu polityki Unii Europejskiej , nie jest to do końca jasne, ale zaczyna się demontaż układu Angeli Merkel.
  Ukazanie się w bardzo szybkim tempie książki Ralfa Georga Reutha i Günthera Lachmanna wywołało burze w Niemczech. Książka ta dotyczy życia i działalności Angeli Merkel w NRD i odsłania nieznane , a raczej utajnione dotychczas czarne strony życiorysu obecnej kanclerz Niemiec.
  … Wir können belegen, dass Angela Merkel dem DDR-System näher war als bislang bekannt. Während ihrer Tätigkeit an der Akademie der Wissenschaften der DDR war sie an ihrem ­Institut Funktionärin, beispielsweise von 1981 an als FDJ-Sekretärin für Agitation und Propaganda, was sie bis heute bestreitet. Außerdem saß sie in der Betriebsgewerkschafts-Leitung.“ …

  Tłumaczenie:
  Jesteśmy w stanie udowodnić ze Angela Merkel systemowi NRD była znacznie bliższa aniżeli dotychczas jest nam to znane.
  Podczas swych zajęć na akademii nauk w dawnej NRD była funkcjonariuszka partii i tak w roku 1981 dla przykładu była szefem wydziału agitacji i propagandy FDJ oraz członkiem władz komisji zakładowej tejże uczelni.

  Wolfgang Schnur oraz Lothar de Maizière, wysoko postawieni działacze byłej NRD byli nie tylko opiekunami ale także osobami prowadzącymi Angele Merkel. Pod koniec bytu NRD byli tymi którzy tworzyli we wschodnich Niemczech oddziały zachodnioniemieckiej partii CDU. Autorzy książki zapewniają ze są w posiadaniu licznej dokumentacji potwierdzającej wcześniejsze życie pani kanclerz i są gotowi skonfrontować fakty z Angelą Merkel.

  Co na to pani kanclerz ?

  …Was sagt die Kanzlerin?
  „Das wollten wir natürlich von ihr wissen. Aber Angela Merkel ließ uns durch ihren Regierungssprecher mitteilen, Sie habe keine Zeit zur Beantwortung unserer Fragen.“

  Tłumaczenie:
  …to także chcielibyśmy wiedzieć. Niestety pani kanclerz powiadomiła nas przez swego rzecznika prasowego, że nie ma czasu na odpowiedzi….

  Wygląda na to, że model zwany okrągły stół nie był przygotowany tylko dla Polski lecz dla całego układu warszawskiego a wszelkie akta wszelkich służb służą obecnie do sterowania polityka nie tylko w Polsce.
  Spektakularna akcja z wdzieraniem się obywateli byłej NRD do budynków STASI i niszczenie akt, była równie dobrze wyreżyserowana jak egzekucja rumuńskiego dyktatora Causescu.

  Chwilowo OSCAR jest bezpieczny, ale musi pamiętać ze w polityce nie ma żartów i spadają nie tylko samoloty, ale także łby zdrajców.

  Miroslaw Mrozewski
 • @Husky 09:19:55
  Andrzej Kołodziej obala wszystkie mity Wałęsy. … „To pospolity cham. Panicznie boi się ludzi. Jego dom to warownia ogrodzona drutem kolczastym.”
  Andrzej Kołodziej / autor: Fratria

  Na byłego prezydenta działa tylko jedna kara, kara finansowa. Jedyna wartość, jaką on wyznaje to wartości materialne stwierdził na antenie Telewizji Republika Andrzej Kołodziej, działacz Solidarności Walczącej, obecnie członek koła Wolni i Solidarni.

  Kołodziej odniósł się do decyzji Jarosława Kaczyńskiego o pozwaniu Lecha Wałęsy za naruszenie dobrego imienia i godności osobistej. Chodzi m.in. o oskarżenia, jakoby prezes Prawa i Sprawiedliwości doprowadził do katastrofy smoleńskiej, czy był chory psychicznie. Wałęsa nie dostrzega własnej winy i jest przekonany o bezkarności swoich działań.

  Z dokumentu, który Wałęsa opublikował na Facebooku wynika, że Jarosław Kaczyński domaga się przeprosin za wpisy na byłego prezydenta od czerwca do września 2016 r. Padły w nich ze strony byłego prezydenta zarzuty, że „Jarosław Kaczyński podczas lotu samolotu z polską delegacją do Smoleńska, mając świadomość nieodpowiednich warunków pogodowych, kierując się brawurą, wydał polecenie, nakazał lądowanie, czym doprowadził do katastrofy lotniczej w dniu 10 kwietnia 2010 r.” oraz przeprosin za to, że jak pisał Lech Wałęsa prezes PiS „nie jest zdrowy, zrównoważony psychicznie”.

  Wałęsa to pospolity cham. Widać jakich argumentów używa. To jest jego sposób na zaistnienie. Odpowiedź na to może być tylko jedna. Na Wałęsę działa tylko jedno: kara i to kara finansowa. Jedyna wartość, jaką on wyznaje to jest wartość materialna. Gdyby zapytać o inne wartości, to on tego nie rozumie, nie wie co to jest mówił działacz Solidarności Walczącej.

  Zwraca także uwagę na..

  Widać doskonale, jak Wałęsa boi się ludzi. Nie wyjdzie bezpośrednio do tłumu. Widocznie ma wiele na swoim sumieniu. Kiedy podejdzie się pod jego dom, widać że to jest warownia. Wysoki, dwumetrowy płot stalowy zwieńczony drutem kolczastym. Jaruzelski nie miał takich zabezpieczeń wokół swojego domu. Wałęsa panicznie boi się ludzi dodał Andrzej Kołodziej.

  Przekonywał, że jeśli chodzi na manifestacje to tylko w obstawie swoich własnych ludzi. Gdy pojawiła się zapowiedź Karola Guzikiewicza, że stoczniowcy go wyniosą, wycofał się z obecności na manifestacji przed Pałacem Prezydenckim.

  Kiedy poznałem historię jego współpracy z bezpieką, zrozumiałem, że Wałęsie Służba Bezpieczeństwa była potrzebna, bo bał się panicznie innych działaczy. To był jego wentyl bezpieczeństwa i bezpośrednia ochrona mówił, dodając że „gdy Wałęsa zostawał sam, to tchórzył i uciekał”.

  Ja od pewnego momentu nie miałem żadnego szacunku do Lecha Wałęsy. Wiedziałem, kim był. Podczas męskiej rozmowy wyznałem, że ma szansę powiedzieć, kim jest na prawdę. Wtedy ludzie by mu wszystko wybaczyli, ponieważ był bohaterem. Nie zrobił tego, bo stchórzył. Zaczął od zera i skończy jako zero, historia zatoczyła koło zaznaczył.

  Zdaniem Kołodzieja trzy ośrodki szantażowały Wałęsę tymi samymi dokumentami.

  Doradcy wiedzieli o tych dokumentach. Andrzej Celiński w 1981 roku prosił mnie, żebym nie mówił publicznie o agenturalności Wałęsy, bo dzięki tej wiedzy on robi to, co oni chcą. Trzymają go za gardło. Oprócz Kiszczaka, władz komunistycznych, trzecim ośrodkiem była agenturalna część Episkopatu dodał Kołodziej, podkreślając, że instrumenty nacisku na Wałęsę były używane, a on w to brnął.

  https://youtu.be/MxK9MsIFDl4
 • @Husky 08:11:18 on jest tak tępy, że...aż dziw bierze, że takie cóś było premierem 38 mln kraju.
  Rada Ochrony Pomników. Ludzie, to była Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, on nawet nie potrafił zapamiętać nazwy podległej mu instytucji rządowej.
 • @Zawisza Niebieski 10:36:48
  Ty się na pewno tego nie doczekasz by II sort przejął władzę, to tylko twoje mrzonki.
 • @Zawisza Niebieski 10:43:05
  czyli :
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  -Odsunąć PiS od władzy
  Co ja mówię 8-))))
  Przecież nie można takiemu jak ty człowiekowi odmówić prawa do posiadania marzeń, aczkolwiek w twoim przypadku lepiej byłoby dla ciebie gdybyś spojrzał w lustro i zadał sobie pytania.

  Ja zakuty łeb to choroba czy stan umysłu
  Wiesz co takim jak ty się POkazuje
 • @Zawisza Niebieski 10:30:53
  I na koniec nie znaleźli sie frajerzy na twoje wypociny
  Jak mi przykro.
  Tak zrobić z siebie pajaca - dziennikarz !!!
 • @Zawisza Niebieski 10:36:48
  wczesniej to twoi zgniją w kryminale nim doczekają się zmiany wladzy
 • @kula Lis 67 10:50:53
  Goebbelsowska szkoła kadrowania
  Goebbelsowska szkola komentarza

  https://pbs.twimg.com/media/Dbc-5p3XcAEW26y.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Dbc-5JiX0AAaVx3.jpg
 • @kula Lis 67 11:08:49
  Ciekawe, w tym samym Sądzie Okręgowym w Warszawie w ten sam dzień w dwóch różnych sprawach jako świadkowie zeznają Donald Tusk i Jarosław Kaczyński. Tylko o jednym polityczne szczujnie mówią, że jest prześladowany przez prokuraturę.
 • @kula Lis 67 10:54:42
  jak i dlaczego zeznania w sądzie i prokuraturze Donald Tusk wykorzystuje do kreowania się na pierwszego prześladowanego prze rządy PiS oraz na zbawcę Polski.

  https://t.co/pB6bQUFbAK
 • @kula Lis 67 11:08:49
  W Fuctach powiedzą że Prokurator z ONR .

  https://pbs.twimg.com/media/DbdTlOiWAAAOtnn.jpg
 • @kula Lis 67 10:54:42
  Harowali jak woły dla... Ojczyzny.., nie odżywiali się prawidłowo, nie dosypiali, dużo ćpali..w końcu się zdewastowali...

  https://pbs.twimg.com/media/DbdcG9fW4AUmEN_.jpg
 • @Husky 12:21:14
  Żona do męża: "....Tomaszu! Ty jesteś jak lis" - "...z powodu sprytności?" zapytał Tomek - "...nieee! z powodu miękkiej kity"
 • @Husky 12:21:14 Ach ta jego "wypasiona" i "imponująca" klata, tego kurdupla i chudziny.
  Przypominam sobie jego słowa o braniu wszystkiego na swą klatę, którą ma jak drzwi od zegarka.
 • @Husky 12:21:14
  https://pbs.twimg.com/media/DbdU2GcW0AAn75y.jpg

  Jest ochroniarz, jest człowiek od torby/kierowca. A w sądzie są jeszcze dwie osoby z ochrony + dwóch policjantów i oczywiście Paweł Graś.
  Lis tego nie widzi, czy udaje? Lis chyba myślał, że Tusk limuzyną wjedzie do środka.
 • @Zawisza Niebieski 10:36:48
  Kancelaria Prezydenta nie miała w zwyczaju konsultować, ba! Informować) swych wyjazdów z rządem.
  Wbrew Konstytucji RP prezydent chciał samodzielnie albo co najmniej niezależnie od MSZ kształtować politykę zagraniczną. Dlatego ich wyjazdy były naprędce improwizowane przez nadwornych Prezydenta. Vide _ dostawianie stołków w Brukseli.
 • @reflexión 12:48:33
  [Pytany, czy pojawiła się możliwość wspólnej wizyty jego oraz prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu odpowiedział, że nie miał "takiego sygnału od prezydenta Lecha Kaczyńskiego". Powiem otwarcie: też nie spodziewałem się, aby tego typu inicjatywa ze strony prezydenta miała miejsce, też z racji doświadczeń, jeśli chodzi o tę momentami dość trudną kohabitację, (...) niezależnie od bardzo dobrych osobistych relacji
  zaznaczył były premier. W moich planach i, z tego co pamiętam, w planach prezydenta Kaczyńskiego, nie było wspólnej wizyty oświadczył szef Rady Europejskiej. (...) Nie planowałem, i prezydent Kaczyński też nie planował, wspólnej wizyty prezydenta i premiera w Katyniu (...)
  podkreślił.]


  Tymczasem co innego można wywnioskować ze słów, które w marcu 2010 r. powiedział prezydent Lech Kaczyński.

  Ja myślę, że byłoby lepiej, żeby to była wspólna wyprawa prezydenta i premiera, ale jeżeli jest to niemożliwe, to ja jadę w dniu, w którym będą podstawowe uroczystości, a to jest 10 kwietnia powiedział 4 marca 2010 r. w rozmowie z dziennikarzami prezydent Kaczyński. Wypowiedź prezydenta znajduje się w dostępnym w sieci archiwum KPRP.

  Internauci zaczęli domniemać, czy wypowiedź Tuska w konfrontacji ze słowami Lecha Kaczyńskiego nie jest skłamaniem pod przysięgą.

  Tusk kłamie. Dokładnie wiedział co się dzieje


  https://pbs.twimg.com/media/DbdRXrDX4AEyssi.jpg:large
 • @Husky 12:24:30
  Na molo rzekomo rozmawiał z Putinem, trochę po niemiecku, trochę po angielsku, trochę po rosyjsku. Łże jak pies. W roku 2009 nie znał słowa po angielsku. Do dziś niewiele się zmieniło. Niekiedy odczyta coś z kartki, co mu tłumacz napisze. Oczywiście nie wykluczam, że paplali po rosyjsku.
 • @Husky 12:23:43
  Były różne notatki, różne dokumenty, różne stwierdzenia i wywiady. Tak śp. Lecha Kaczyński jak i były premier Tusk doskonale wiedzieli o wszystkich aspektach organizowanej uroczystości w Katyniu. Nie mam jednak złudzeń. Nawet jeśli pod przysięgą Tusk mija się z prawdą, czyli bezczelnie kłamie, to nie ma w Polsce nikogo takiego, kto poważyłby się Tuska zatrzymać, oskarżyć i skazać za przestępstwo krzywoprzysięstwa. No chyba, że Frau Kanzlerin Merkel uzna "Krula Europy" za zużyty model i postanowi go wymienić na nowy. No to może za jakieś dwa lata jakaś nieśmiała próba oskarżenia Tuska (choć i to wątpliwe) może zaistnieć w przestrzeni. No chyba, że PiS nie utrzyma władzy. To wtedy Tusk bez ogródek oskarży i skaże swych "prześladowców" i "dorżnie watahę". Aby zyskiwać dalekosiężne cele polityczne trzeba oprócz socjalnego rozdawnictwa (choć niekiedy całkiem słusznego) 500+. Mieszkanie+, uśmiechnięty tornister wyprawka za 300 zł, dostępność, trzeba mieć jeszcze w sobie tą bezwzględność w dobrym rozumieniu tego słowa i konsekwencję w karaniu, kiedy tylko na to zasługują, przeciwników politycznych. Inaczej odnosi się wrażenie, że cała ta gra jest ukartowana dziś ty mnie, jutro ja tobie, a "ciemny lud" i tak to kupi. Dzieci znają to pod nazwą "Berek". I wydaje się, że od lat na scenie politycznej w tej naszej pajdokracji toczy się ta radosna zabawa, choć ofiary padają jak najbardziej rzeczywiste. Szkoda tylko, że choć publika winnych widzi, jakoś kary się nie sypią.
 • @Husky 12:25:53
  Rozbawił mnie Tusk jak powiedział o czym rozmawiał z Putinem na molo. Na molo Tusk opowiadał i pokazywał Putinowi gdzie jest plaża, gdzie mieszka. A także gdzie biega, gdzie, a Putin się mu skarżył na to, że ma dużo ochrony nawet w mieszkaniu...Globisz już dawno Tuskowi powiedział: "panie premierze za idiotę robię tu ja"..Tylko jedna droga jest teraz dla Tuska czyli dożywotnia banicja. W Fukushimie nadal potrzebują rąk do pracy przy dekontaminacji skażonych reaktorów. Wysłać na ochotnika.
 • @Husky
  Sędzia odrzuca kluczowe pytania mec. Hambury i oskarżyciela pana Walentowicza!! To jest parodia przesłuchania!! Ten kundel Adolfiny wygłasza manifest PO-lityczny ze wskazaniem mediów odpowiedzialnych za nagonkę oskarżających go o zlecenie i przeprowadzenie zamachu pod Smoleńskiem... Niezawisły od niezawisłości sąd uchyla merytoryczne pytania mecenasa Hambury dotyczące okoliczności remontu samolotu w Samarze...ten rudy, mściwy niemiecki kundel nawet kosztem samoośmieszenia ucieka od każdej odpowiedzi na każde pytanie dotyczące jego odpowiedzialności...Wg niego on nie miał żadnych kompetencji, a decyzje podejmowali inni, których nie potrafi wskazać...
 • @Husky 12:25:53 oto co mówi ten ryży kretyn od urodzenia...
  Miało to charakter tzw. małej rozmowy, by fotoreporterzy i kamerzyści mogli zrobić ładne zdjęcia, niekoniecznie w zamkniętych pomieszczeniach. To cała tajemnica rozmowy na molo

  12.50

  Nie byłem świadkiem zeznania ministra Arabskiego, ale zakładam, że nie mówił o spotkaniu na molo, tylko o spotkaniu z udziałem ministrów i członków grupy do spraw trudnych. Raczej dotyczyło to oficjalnego spotkania w hotelu Sheraton. Prawd jest prosta choć nie brzmi dobrze w kontekście w jakim rozmawialiśmy. Gest na molo był raczej gestem dla fotoreporterów.

  12.48

  W rozmowie zapraszającej użyłem tłumacza. Jest specjalny telefon.
 • @Husky 12:25:53 ponawiam
  Diagnoza dotycząca wrodzonego kretynizmu Tuska. Jaka groza? te wybałuszczone dzikie oczy i wzrok to świadectwo jego kretynizmu i strachu o czym poniżej. Macie na tacy przeze mnie podany klasyczny kliniczny przykład kretyna, oto diagnoza wykonana przez moją Żonkę mgr mikrobiolog na podstawie poniższego zdjęcia ryżego wnusia esesmana, także na podstawie zdjęcia jego dziadka. Diagnoza: Jego matka lub ojciec mieli, raczej matka, bo ona kretyna urodziła, chorobę tarczycy, tzw. Wole; chorobę Gravesa-Basedowa; chorobę Hashimoto; niedoczynność lub nadczynność tarczycy; obrzęk śluzowaty. Objawami choroby Gravesa-Basedowa są: utrata masy ciała( nawet przy wzmożonym apetycie), nerwowość, drażliwość, (lub stałe rozdrażnienie, nerwowość, wybuchowość), bezsenność, zmęczenie, lenistwo, osłabienie mięśniowe, drżenie rąk, uczucie gorąca, nadmierne pocenie się, często także biegunka. Następuje przyśpieszenie czynności serca, wywołujące kołatanie i potencjalnie niebezpieczne zaburzenia rytmu serca. Przerost tkanek w przestrzeni pozagałkowej powoduje olbrzymi wytrzeszcz gałek ocznych, a niekiedy także ich zapalenie.Niedoczynność tarczycy, w skrajnej postaci zwana obrzękiem śluzowatym, jest szczególnie groźna u kobiet w ciąży, grozi bowiem kretynizmem u urodzonych przez taką osobę dzieci, jeżeli nie rozpocznie się, ich leczenia już w pierwszych tygodniach ich życia. Kretynizm przejawia się, w zaburzeniach wzrostu w życiu płodowym i ciężkim niedorozwoju umysłowym. Z tych wszystkich względów u wszystkich noworodków powinno się, sprawdzać stężenie hormonów tarczycy, a w przypadku wnusia esesmana takiej możliwości w latach pięćdziesiątych nie było, więc urodził się, kretyn, co widać po zdjęciu. W czasie postępującej choroby, zmienia się, osobowość, występuje utrata pamięci, i inne zaburzenia intelektu ( o ile się, go posiada, a u wnusia esesmana jest jego całkowity brak od urodzenia),a nawet stany otępienia( widoczne u wnusia podczas posiedzeń w ławach sejmowych), błędnie rozpoznawane jako otępienie starcze. Choroba narasta powoli, po czasie występują zmiany skórne, wypadają włosy, siwieją. Konkluzja jest jedna, patrząc na zdjęcie ryżego ćpuna, alkoholika, a mianowicie taka, że dzięki jeszcze większym kretynom co go wybrali, bo ci co go wystawili i nim kierują nimi nie są, rządzi a raczej nie rządzi, fuhrer KRETYN od urodzenia. Jestem ciekaw jak ten skretyniały osobnik skończył szkołę podstawową, średnią, studia.Miło wam fani i wyborcy fuhrera KRETYNA?, choć on sam nie winien, że się KRETYNEM urodził, ani jego śp. matka, czekam na waszą odpowiedź. Wysłałem także tę diagnozę na adres kancelarii KRETYNA, czekam na odpowiedź, czy im jego pracownikom się, mojej Małżonki trafna diagnoza stanu zdrowia wnusia esesmana spodobała. Do dziś adresat mi nie odpowiedział, tylko pani z kancelarii, że adresat dostał do rąk własnych, cieszyło mnie, że chociaż pracownicy posiedli prawdę o swym szefie. Także i posłowie z komisarzami w PE i tante Makrelą dostali tę diagnozę. Odpowiedział mi Nigel Farage, że trafione w 10/10! złożył gratulacje mojej Małżonce. // To by się zgadzało z tym co jakiś czas temu powiedział o wnuczku dziadka z Wehrmachtu i SS jego dobry znajomy niejaki Alef Stern w wywiadzie z blogerem FIATOWCEM na portalu NE. Alef Stern o Tusku cyt: Zakompleksiony chłopiec z podwórka-swojego czasu wiele się mówiło o depresjach Tuska, o jego napadach złości, o płaczu,o deptaniu marynarek kolegów. Czy tak się zachowuje zdrowy człowiek? Silny lęk przed odrzuceniem, działanie autoagresywne, wahania nastroju, napady intensywnego gniewu. Brak dojrzałości emocjonalnej, brak pracy nad sobą, brak systematyczności i wrodzone lenistwo, którym się publicznie w mediach chwalił!. Pali cygara i papierosy, uwielbia alkohol. Jest wiele filmów z kampanii wyborczej, gdzie po analizie widać-małe źrenice, wąskie rozbiegane i rozszerzone oczka. Po sposobie chodzenia Tuska widać postępującą już bardzo zaawansowaną chorobę alkoholową. // Rude jest cwane jak reszta tej gdańskiej hałastry cinkciarzy, paserów i innych drobnych złodziejaszków, których Bolek wepchnął do polityki. A teraz sukinsyny są paniskami i jedni poszli w biznesy inni tak jak rude i Lewandowski na stołki unijne a ludzi wyrzuca się na bruk bo gmina oddaje kamienicę właścicielowi, który odsprzedaje ją razem z ludźmi firmie i gminę nie obchodzi los tych ludzi, których kiedyś zakwaterowano. Co za państwo nam stworzyli bandyci, powinni odpowiedzieć przed sądem za draństwa, których dopuścili się w stosunku do innych. [ Wytrzeszcz (oftalmopatia, orbitopatia) Choroba Gravesa-Basedowa jest najczęstszą przyczyną powstawania naciekowego wytrzeszczu oczu czyli oftalmopatii, która może występować w 10-30% przypadków tej choroby. Oftalmopatia może pojawiać się przed wystąpieniem objawów nadczynności, w pełni choroby lub nawet po pewnym czasie od skutecznego leczenia choroby. Nasilenie wytrzeszczu jest różne - od przypadków łagodnych do zaawansowanych. Każdy przypadek naciekowego wytrzeszczu powinien być leczony przez doświadczonego specjalistę z tego zakresu. Przyczyną oftalmopatii jest gromadzenie się wokół gałki ocznej i w pewnym stopniu w jej obrębie substancji śluzowatych i nacieków komórkowych. Poza defektem kosmetycznym może dochodzić do powikłań takich jak owrzodzenie rogówki, podwójne widzenie, jaskra, światłowstręt czy nawet trwałe uszkodzenie wzroku.] [Szczękościsk (łac. trismus) – przemijające ograniczenie ruchomości rozwarcia szczęk spowodowane odruchowym przykurczem mięśni unoszących żuchwę (żwacz, mięśnie skrzydłowe lub skroniowe).
  Przyczyny miejscowe:
  a. - stan zapalny (np. zakażenie przestrzeni skrzydłowo -żuchwowej po znieczuleniu do otworu żuchwowego, zapalenie mięśni żwaczowych, stawu skroniowo-żuchwowego, około zębowe, promienica, ropień np. około migdałkowy, ropnie zewnątrz ustne) uraz jako powikłanie po usunięciu zębów (trzonowych górnych i dolnych)
  b. - dysfunkcja skroniowo-żuchwowa
  c. - ropowica dna jamy ustnej
  d. - zębo pochodne zapalenie okostnej
  e. - zaburzenia nerwicowe
  Ogólne:
  a. - niektóre schorzenia OUN
  b. - histeria
  c. - nowotwory
  d. - tężec (czasem jako pierwszy objaw)
  e. - padaczka (częsty objaw)
  f. - narkotyki (np. amfetamina)
  Wszelkie substancje, które powoduje skurcz mięśni, także będą powodować zaciskanie szczęk np.: narkotyki. Zażywanie amfetaminy może objawić się odruchowym zgrzytaniem zębów i zaciskaniem szczęk.] Potwierdza nawet to były jego członek Palikot.
 • @Husky 12:25:53 dotyczy to ryżego kretyna i wiesz kogo...nie będę już ponawiał, bo...
  „Powiedzieć komuś idiota, (także i matoł)to nie obelga, lecz diagnoza.” Julian Tuwim.
 • @Husky 12:24:30
  W innej części zeznań nazwał śp. Andrzeja Przewoźnika "Przewodniczącym Rady Pomników" .... Rada Pamięci Walk i Męczeństwa - to widocznie ta jego polskość vel nienormalność... - nawet nazwa niestrawna ??
  7 kwietnia musieli dogadać szczegóły zabójstwa 96 Polaków. Nawet swoich kolegów wysłał aby tylko osiągnąć cel. Płakał bo JK nie było na pokładzie samolotu. Wredna żydoszwabska gnida.
 • @Husky 12:24:30 Tuska Rozmowy Na Najwyższym Poziomie
  Tusk to ma klawe życie. Za nic nie odpowiada, z Putinem porozmawia o plaży, Junckerowi nałoży marynarkę. O tym, że prezydent Kaczyński chciał wspólnego lotu, nie pamięta. A 100 tys zł miesięcznie na konto wpływa. Tusk, jesteś bezczelnym kłamcą. Ciekawe, czy w Brukseli Tusk równie "profesjonalnie" podchodzi do swoich obowiązków, jak w Warszawie. "Nie wiem, nie znam się, nie zajmuję się, nie słyszałem"..Nie wiem, nie pamiętam, nie miałem świadomości, nie przypominam sobie, nie zwróciłem uwagi, nie zapoznałem się, nie potwierdzam ale i nie zaprzeczam, nie rozmawiałem o tym ani nie wiedziałem o tym. A tak w ogóle to ja trochę głupi jestem. ‏Donald Tusk zeznał że podczas spotkania z Putinem opowiadał mu o plaży i mieszkaniu w Gdańsku. Albo jest rozgarnięty jak Egon Olsen, albo kłamie. Z pewnością jednak nadal ma Polaków za idiotów. On myśli, że głupcy go słuchają. Jakbym zaprosił Trumpa na molo w Lucieniu to bym mu powiedział gdzie wypożyczam kajaki. Uderzająca jest amnezja Donalda Tuska jeśli chodzi o kontrowersje dotyczące rozdzielenia wizyt premiera i prezydenta na 7 i 10 kwietnia. Awantura była wtedy niemal na sto fajerek zarówno w mediach jak i w zaciszu gabinetów. Na poważnie: Tusk nic nie wie, nie interesowały go procedury, nie wnikał w nic, niczego nie słyszał. Biegał i grał w piłkę.
 • @Husky 12:24:30
  Okazuje się, że Donald Tusk, kiedy był premierem, nie brał żadnej odpowiedzialności za państwo, a po 8 latach nic nie pamięta. Teoretyczne państwo Platformy. Wypowiedzi Tuska z dzisiejszego przesłuchania przypominają jak żywo przesłuchania niektórych świadków w aferze Amber Gold, chaos, niespójność, brak pamięci. Sienkiewicz miał racje, za czasie rządów PO państwo istniało teoretycznie. Premier nie miał wiedzy, nie interesował się, nie zajmował, nic nie wiedział. Taki obraz powstaje po przesłuchaniu D. Tuska.
 • @Husky 12:25:53
  I taki człowiek chce kandydować na prezydenta 38 mln Kraju? Przecież on ma galopującego alzheimera ! Na każde pytanie odpowie zawsze - nic nie wiem nic nie pamiętam nie wiem która godzina. Tusk poliglota.Rozmawiał z Putinem na molo w kilku językach.Nawet w tym, którego POnoć nauczył się kilka lat później. Wot Maładiec.
 • @kula Lis 67 13:41:20
  yebana gnida

  https://pbs.twimg.com/media/Dbd-Ys8X4AI3-Lu.jpg
 • @kula Lis 67 14:08:21
  Rządził Polską debil, który nic nie mógł, nic nie potrafił, a dziś nic nie pamięta i za nic nie odpowiada.Masakra.Tyle straconych lat.Polacy; gdzie my mamy rozum głosując na takie ścierwa?

  https://pbs.twimg.com/media/DbeCC7RXcAABWaG.jpg
 • @kula Lis 67 14:20:41
  Patrzę na to wszystko co się (nie) dzieje w Polsce i jestem przerażony. Ludzie, którzy są odpowiedzialni za zbrodnie, miliardowe przewały chodzą po wolności śmiejąc się Polakom w twarz, są bezkarni. Za to do paki wsadza się babcię, która źle zważyła pierogi.
  Kwintesencja PO i III RP.
 • @kula Lis 67 14:25:02
  Okazuje się, że Tusk, kiedy był premierem, nie brał żadnej odpowiedzialności za państwo, a po 8 latach nic nie pamięta.
  Teoretyczne państwo Platformy.

  https://pbs.twimg.com/media/DbdkePUX4AUyUea.jpg
 • @Husky 15:48:11
  To, że Tusk kłamie to oczywiste. Tusk niejednokrotnie już kłamał, kłamie i kłamać będzie.Taka jest natura tego typa. To germańskie, gestapowskie ścierwo będzie kłamać zawsze. Jego bękarci pomiot też łże jak z nut. Jeżeli ktoś myśli, że Tusk dzisiaj bronił Arabskiego to się myli. On dzisiaj zwyczajnie zwalił winę na wszystkich pozostałych w tym Arabskiego oświadczając, że za nic nie odpowiada i niewiele może sobie przypomnieć. Tym samym sprawy decyzyjne obarczają Arabskiego i kancelarię premiera. Nie wiem jak to się krzyżuje z wypowiedzią Tuska, że bierze za wszystko odpowiedzialność, ale to już pewnie wyjdzie przy przesłuchaniach Tuska jako obwinionego.
 • @Husky 15:48:11
  Żenujący popis. Tusk nigdy nie powinien sprawować funkcji państwowej. Kłamie w żywe oczy. Jedyne co w jego wypowiedziach można uznać za prawdziwe to tylko to iż nic go nie interesowało i od roboty wymigiwał się jak diabeł od święconej wody. Patrzę na fotografię Tuska, który chce przybić "piątki" z Putinem a Putin z ironicznym uśmieszkiem patrzy na niego jak na gówno w przeręblu. Na nic zdało się dawanie dupy i tak Putin traktował go jak na to zasłużył. Jak tak można się zachowywać.
 • @kula Lis 67 18:50:26
  Streszczenie dotychczasowych zeznań Donalda Tuska:

  bardzo ważny człowiek nie zajmuje się niczym poza tym, co przystoi bardzo ważnemu człowiekowi. A pytanie o sprawy nieważne dla bardzo ważnego człowieka jest nieporozumieniem.
 • @kula Lis 67 18:57:40
  Radość Belgów z powodu powrotu tuska do Brukseli .

  https://pbs.twimg.com/media/Dbe9L1wW4AgrvB9.jpg
 • @kula Lis 67 18:57:40
  Tusk, to chodzące kłamstwo, podłość i nikczemność.
  Normalni, uczciwi ludzie brzydzą się tym zakazanym typem.
  To nie do wiary, że komuś może nawet przez myśl przejść pomysł wystawienia go jako kandydata na prezydenta RP.
  Mam nadzieję, że Polska tak nisko nie upadła.

  https://pbs.twimg.com/media/Dbe3mijWsAEwHd6.jpg
 • Autor.
  Popieram w 100% twój tekst i niech go lemingi,oszołomy ,liberały i wszelkiej maści swołocz PRZECZYTA 10 *, żeby wreście uświadomili sobie, kim jest ten zdrajca i szwabski sługus!!!
 • @Zawisza Niebieski 11:16:32
  Ty powinieneś ryżemu matołowi wsyłać do lochu szczaw i mirabelki oraz ciepłą wodę z kranu do popicia!!! Dawno nie czytałem takiego peanu od dupoliza!!!
 • @Zawisza Niebieski 11:55:29
  DEBIL i nic poza tym!!!
 • @zibi 19:36:40
  Ten moment kiedy tak bardzo @Zawisza i Lis chcą lizusować idolowi, że nawet nie oglądasz komentowanego materiału i znów się kompromitujesz w internecie

  https://pbs.twimg.com/media/Dbc8HC3XkAApHe5.jpg
 • @zibi 19:39:06
  // Dawno nie czytałem takiego peanu od dupoliza!!!//
  dla niego to zamiennik viagry


  No lepiej bym tego nie ujął

  https://pbs.twimg.com/media/DbfJ_xPX0AU6veP.jpg
 • @zibi 19:42:41
  Tusk - nie wiem, nie pamiętam, nie znam, się, nie umiem, nie potrafię, jak on ku...wa został premierem Polski, ciekawe, czy to pamięta?
 • @zibi 19:36:40
  Tusk poliglota.
  Rozmawiał z Putinem na molo w kilku językach.Nawet w tym,którego nauczył się kilka później.
  Maładiec
 • @kula Lis 67 18:57:40
  Podczas przesłuchania zabrakło jednego pytania:
  Co ich tak rozbawiło 17.04.2010 ?


  https://pbs.twimg.com/media/DbfNn1rW0AA5_n9.jpg
 • @zibi 19:42:41
  //Nie dyskutuj z głupim, bo podzielisz jego poglądy!!! Nie widzisz, że ten zawisza , to pomiot liberałow i lewaków???//

  Ale ubaw mamy po pachy i dlatego z nim Polemizujemy
  To taki okaz natury POlszewickiej , pacynka i pajacyk i miszcz ortografii.

  ps.

  Ze słów Donalda Tuska wynika, że Donald Tusk jest jedyną ofiarą...
  Ofiarą katastrofy smoleńskiej.

  https://pbs.twimg.com/media/DbdZWkVWsAAQMJA.jpg
 • @Husky 15:47:12 Sedno istota polega na tym, że....
  żyją dwa narody, żydowski i Polski ze sprzecznymi ideami, judaistycznymi i talmudycznymi a naszymi słowińskimi
  Stąd ciągłe walki brak zgody narodowej rozdwojenie, nawet często nieświadomych wyznawców idei judaistycznej i talmudycznej
  Obecnie żydzi chcą przejąć Polskę do której zostali zaproszeni ?, czy raczej przystąpili do kolonizacji
  Obecnie cały aparat sądownictwa, cały rząd jest już przejęty przez wyznawców zasad narodu żydowskiego
  Albo będzie Polska albo Polin
  A cały czas słyszymy prawie wszędzie już tylko o sprawach narodu żydowskiego w Polsce i na świecie
  Tylko IMPICZMENT i wybór przedstawiciela narodu polskiego, Polaka zatrzyma tę kolonizację
  A pan Kękuś na Prezydenta Narodu Polskiego
  To jest SEDNO sens i istota obecnego stanu rzeczy
  To tylko diagnoza a TERAZ WZYWAM do opracowania i sformułowania ALGORYTMU ODZYSKANIA PAŃSTWA DLA POLAKÓW
 • @andrzejw 21:51:46
  Dzieki za komentarz
  polecam :

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143416,sprawa-fundamentalna-dla-polski
 • @Husky 21:43:50
  Widzisz Husky nawet jak jesteście we dwóch, ty i Kula Lis to się nawzajem zaorzecie. Wystarczy pytanie sprawdzam. Jak z tym sondażem coś sondaż z tweetera podał za wiarygodny a Kula Lis uwierzył. Lemingoza to trudna choroba.

  Ale dziś mam zagadkę dla ciebie. Było ich dwóch w prokuraturze, Przewodniczący rady Europejskiej i zwykły poseł "człowiek wolności PISowskiej gazetki.

  Który z nich już dziś siedzi?

  Dla ułatwienia, jeden dziś rano wyszedł ze swojego domu, wsiadł do publicznego środka lokomocji, przyjechał, sam poszedł do prokuratury, po czym sam z niej wyszedł i wrócił do domu.

  Drugi wyszedł z pilnie strzeżonego budynku, przyjechał pilnowany przez 5 strażników tam spotkał się z ułaskawionym przestępcą, zeznawał. Później pilnowany przez strażników wrócił do ściśle pilnowanego budynku.

  Potrafisz zgadnąć, który jest już dziś beneficjentem programu Cela +?
 • @Zawisza Niebieski 23:21:11
  Kto prezydentem w 2020
  sondarz


  1.Zakuty łeb 27-1 - 51%
  2.Grodzką - 9%
  3.Hadacz - 8%
  4.Rabiej - 7%
  5.Biedroń - 6%

  pozostali poniżej 1%

  wynika z najnowszego sondarzu IBRiS przeprowadzonego dla portalu naTemat.
  Sondarz przeprowadzono w dniach 22-23 kwietnia 2018 roku
  Badanie przeprowadzono metodą CATI na próbie 111100 osób

  No to POzamiatane , @Zawiszo gratulacje i do boju !!!!
 • @Zawisza Niebieski 23:21:11
  Tusk to pomiot Chaima Tuska cadyka z Radomska. Wyświęconego na POmorze za cudzołożenie z g(n)ojkami. Wykierował synów na SS/SD i Wehrmacht, a wnuki na "malarze komina" i ciula jewropy. PRZYJMIJ TO WRESZCIE DO SWEGO RYCERSKIEGO ŁBA, CZYLI ZAKUTEJ PAŁY. Celowo z dużej by dotarło..
 • @kula Lis 67 09:01:21
  Tak, tak a "nasz skarb narodowy" Kaczyński pierwszy beneficjent programu Cela + to pomiot rodu Kalkensteinów :)

  Ty naprawdę nie widzisz jak śmieszny jesteś?
  Zdecyduj się Kaczyński to Żyd, może Niemiec, może Kaszub a może marsjanin?
 • @Zawisza Niebieski 09:10:14
  Ty naprawdę nie widzisz jak śmieszny jesteś?

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143389,towarzyszu-donaldzie-wiecej-nie-trzeba#comment_1456661
 • @Zawisza Niebieski 23:21:11
  Podobno PO rusza z "programem socjalnym".
  Co prawda wiek emerytalny będzie podniesiony do 90 lat, ale dadzą za to darmowy papier toaletowy.
 • @kula Lis 67 10:32:55
  Są w sieci takie miejsca, przy których nawet grupy KOD i elektorat Tuska
  się chowają

  https://pbs.twimg.com/media/DbtL-fpWAAEkfRj.jpg
 • PROTEST PRZED SEJMEM
  https://pbs.twimg.com/media/DbxKzkDUwAE7GvL.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej