Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Rocznica śmierci "Profesora" Bartoszewskiego.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

3 rocznica śmierci Pana "Profesora" Władysława "L-4 z Auschwitz" Bartoszewskiego. Ewenement na skalę światową... Był chory to go z obozu wypuścili... Innych przez komin a jego bramą...

Krąży nad nim widmo współpracy z Gestapo za młodu- jeśli to prawda- to mógł być klucz do jego dalszej kariery. Wspaniałe przemówienie z okazji 60 tej bodajże rocznicy PW a dalej już tylko gorzej... ale nie umarł z odgryzionym fiutem jak inny autorytet... Geremek

 

          

 

Tak to tylko zostawię....

BARTOSZEWSKI – POLACY TO OCHRZCZONY MOTŁOCH

Był to jedyny przypadek zwolnienia z niemieckiego obozu zagłady obrzezanego więźnia na rzekomą interwencję PCK.

Bartoszewski w 1966 roku został przez Deutscher Bundenstag odznaczony złotym medalem polakożercy niemieckiego, działacza politycznego, kanclerza Niemiec Gustawa Stresemanna.
Z owym antypolskim niemieckim orderem w klapie 1 sierpnia 2013 roku składał wieńce w czasie uroczystości uczczenia 69 rocznicy bohaterstwa Powstańców Warszawskich.

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Ciekawe za jakie to "usługi" ten ewidentny łotr, kłamca, polonofob i fałszywy "profesor" Bartman ksywa Bartoszewski KOLABORANT ŻYDOWSKI SS/Gestapo(oraz ciota esesmanów, następnego kolaboranta SS/Gestapo Szpilmana ksywa Cymerman Cyrankiewicz którego za "zasługi" do "wód" w Szwajcarii na leczenie wysłali Niemcy, za tę wiedzę musiał dać życie rotmistrz Witold Pilecki) , w Oświęcimiu i po "chory" na chorobę zwaną kablowaniem, który NIGDY i NIGDZIE NIE STUDIOWAŁ ponieważ nawet matury nie miał i do dzisiejszego dnia nie ma, pobierał ministerialną pensję od TuSSk-In-SQsyna??? Czyżby tylko z obawy, żeby "chlebodawcy" samego nie opluł, tak jak opluwa innych? a i niejaki Marian Palikot, ojciec jednego takiego filozofa? degenerat, alkoholik i szmalcownik i konfident gestapo, któremu groziła czapa, nagle staje się najbogatszy w całej wsi. i nikt go nie próbuje ruszyć, aż zjawia się w odwiedziny jeden żyd, zadenuncjowany przez w/w Mariana i nagle znika bez śladu...także tate TuSSka, PO-s-PO-lity szabrownik, a do tego synek słynnego dziadka - hitlerowca z SS/SD, był agentem najpierw Gestapo z wyrokiem śmierci wydanym przez dowództwo Gryfa Pomorskiego niestety nie wykonanym z powodu ucieczki w/w do Niemiec a potem po powrocie jak to u żydów w zwyczaju NKWD i UB! ciekawa historia..Ciekawe ilu takich "cyków" i ich dzieci, wnuków uchowało się do dnia dzisiejszego - ot tragiczna historia Polski i Polaków-jak mawiał pewien mędrzec: gówno zawsze wypływa na wierzch, co widać po elitach ich sposobie wysławiania i zachowania. Ja osobiście czekam na książkę, temat mnie bardzo zainteresował.
 • @Husky
  Straszliwa historia Bartoszewskiego. Bartman ksywa Bartoszewski jako żyd wyjechał z Oświęcimia pociągiem pierwszej klasy ! po jego wyjeździe rozstrzelano 21! akowców wysokich rangą! Bartman ksywa Bartoszewski był kolaborantem SS i Gestapo, mieszkał w Warszawie na osiedlu wojskowym i znał z widzenia AK-owców którzy ukrywali się w Auschwitz !!! To zdrajca, kolaborant, faja, menda antypolska, uśliniona gnida, szczająca i srająca już pod siebie w pampersy. KILKA FAKTÓW Z II WOJNY ŚWIATOWEJ;

  1. Do obozów koncentracyjnych trafiali ludzie nie przez przypadek;

  a) wrogowie III rzeszy
  b) szpicle mający pewne zadanie do wykonania
  c) kombinacja a i b powyżej(prawdopodobnie Bartoszewski "sprzedał" innych, wykupując swoją wolność)

  2. Z obozów koncentracyjnych nie zwalniano za dobre zachowanie lub ze względu na zły stan zdrowia;

  a) zazwyczaj wychodziło się z obozu w postaci jasnego, słodko-mdłego
  dymu kominem krematoryjnym lub
  b) po "sprzedaniu" informacji i konkretnych ludzi opuszczało się obóz
  i cieszyło wolnością i przywilejami kapusia w Generalnej Guberni.

  3. Za jakie to konkretne zasługi Uniwersytet w Monachium przyznał
  Bartoszewskiego honorowy tytuł profesora? Za bycie polskim
  patriotą? Za bycie wrogiem III rzeszy?

  4. Dlaczego tak gorliwie przykleja się Bartoszewskiemu tytuł profesora, kiedy Ś.P. Lepperowi, który również otrzymał tytuł profesora od Uniwersytetu w Kijowie nie słodzono tym tytułem?

  Odpowiedzi nasuwają się same.

  Dawidku zapytaj ego swego "bochaterskiego" "bojowca"
  - Dlaczego nie zdobył się Pan

  - Dlaczego nie zdobył się Pan na publiczne wystąpienie w obronie pamięci słynnej pisarki Zofii Kossak, swojej byłej przełożonej?

  - Dlaczego nie zdobył się Pan - "autorytet" w Niemczech i Izraelu - na publiczne potępienie antypolskich oszczerstw najgorszego polakożercy i katolikożercy Jana Tomasza Grossa?

  - Czy nie wstydzi się Pan swej decyzji odwołania z funkcji polskiego konsula honorowego wielkiego Polaka Jana Kobylańskiego, tylko dlatego że zaangażował się on w obronę prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej Edwarda Moskala?

  - Czy nie wstydzi się Pan, że na stare lata dał się Pan wciągnąć w niegodną Pana siwych włosów kampanię obelg w stylu "dewianci" i "bydło"?

  - Czy popierał Pan awansowanie swego syna na pełnomocnika rządu ds. bezpieczeństwa energetycznego w randze ministra w rządzie Marcinkiewicza? Kto pierwszy zachęcił premiera Marcinkiewicza do rozważenia kandydatury Pana syna - pracującego przez wiele lat jako historyk w żydowskim instytucie w Oxfordzie - na to stanowisko, twierdząc, że Pana syn jakoby "od wielu, wielu lat zajmuje się energetyką"?

  - Dlaczego dziwnie nie mówi Pan w swoich wywiadach o tym, że Pana syn pracował przez wiele lat w żydowskim instytucie w Oxfordzie i w polsko-żydowskim roczniku "Polin"? Przecież chyba nie było nic wstydliwego w jego pracy?

  - Dlaczego Pan nie wpłynął na swego syna, by w 1989 r. nie wydawał jako "Editor" polakożerczej książki Samuela Willenberga "Surviving Treblinka", w której znalazły się m.in. oszczercze twierdzenia, że AK-owcy, uczestnicy Powstania Warszawskiego, mordowali Żydów i gwałcili Żydówki?

  - Dlaczego w ostatnich kilkunastu latach milczał Pan, nie protestując publicznie w sprawie oskarżeń przeciw Polakom (m.in. w tak bliskim Panu "Tygodniku Powszechnym"), że radośnie bawili się na karuzeli w pobliżu ruin płonącego warszawskiego getta? Przecież jeszcze w 1985 r. prostował Pan to kłamstwo na łamach paryskich "Zeszytów Historycznych"?

  - Dlaczego kłamie Pan w wywiadzie-rzece udzielonym Michałowi Komarowi, jakoby złożył Pan rezygnację po objęciu na KUL funkcji dziekana przez prof. Ryszarda Bendera? W rzeczywistości był Pan podwładnym w jego katedrze aż 11 lat, w tym kilka lat w czasie, gdy był on dziekanem. - Dlaczego nie zrobił Pan nic, aby zaprotestować przeciwko brutalnej obławie policyjnej na 300 Polaków we Frankfurcie nad Odrą, potępionej nawet przez 7 niemieckich posłów?

  - Kto upoważnił Pana jako ministra do przepraszania Niemców cytatem z Jana Józefa Lipskiego za przesiedlenie?

  - Na jakiej podstawie zaniżył Pan o milion osób - wbrew sprawdzonym naukowo statystykom - liczbę Polaków, ofiar wojny, w swym wystąpieniu w Bundestagu?

  - Dlaczego Pan, w latach 60. tak zdecydowanie reagujący na początki fali antypolonizmu, milczy w tej sprawie, gdy fala antypolonizmu jest wielokrotnie większa?

  - Dlaczego piętnował Pan w Izraelu antyżydowskich "polskich ciemniaków", a nie wypowiada się Pan na temat skrajnych przejawów żydowskiego antypolonizmu? Dlaczego nie reaguje Pan na coraz silniejszą falę antypolonizmu w niemieckich mediach?

  - Dlaczego Pan, były żołnierz AK i Powstania Warszawskiego, nie zareagował na potworne oszczerstwa rzucane na powstanie w artykule Cichego i na AK w tekście Yaffy Eliach?

  - Dlaczego nic Pan nie zrobił w celu wystąpienia na arenie międzynarodowej przeciw używaniu oszczerczego nazewnictwa: "polskie obozy zagłady" i "polskie obozy koncentracyjne"? (Zrobił to dopiero kilka lat po Panu minister Adam Daniel Rotfeld).

  - Co skusiło Pana, jako 83-letniego staruszka niemającego zielonego pojęcia o lotnictwie, do przyjęcia swoistej synekury, posady prezesa Rady Nadzorczej LOT, znajdującego się skądinąd w bardzo trudnej sytuacji finansowej? Czy w czasie Pana zarządu LOT-em może się Pan pochwalić choć jednym, jedynym posunięciem, które przyczyniło się do poprawy sytuacji finansowej firmy?

  - Czy w czasie Pana pierwszego szefowania resortem spraw zagranicznych zrobił Pan w ogóle choć jedną konkretną rzecz dla obrony polskich interesów narodowych w polityce zagranicznej, czy wystarczyło Panu bierne reagowanie na wszelkie przypadki brutalnego dyskryminowania Polaków?

  - Dlaczego Pan po tylekroć kłamliwie wychwalał kanclerza Helmuta Kohla znanego z niechęci do Polaków i do uznania granicy na Odrze i Nysie?

  - Dlaczego Pan - antykomunista - zgodził się być ministrem w postkomunistycznym rządzie Józefa Oleksego?
  - Dlaczego zgodził się Pan na uroczyste wręczenie Panu medalu ku czci największego niemieckiego polakożercy lat dwudziestych Gustawa Stresemanna?

  - Dlaczego w 2006 r. jako sekretarz kapituły Orderu Orła Białego sprzeciwił się Pan przyznaniu Orderu Orła Białego (pośmiertnie) generałowi Augustowi E. Fieldorfowi i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu? Czy można w ogóle porównać Pana zasługi jako kawalera Orła Białego z zasługami dwóch wspomnianych bohaterów?

  - Dlaczego, będąc oficjalnym gościem Izraela jako polski minister spraw zagranicznych, milczał Pan jak grób w parlamencie izraelskim w czasie, gdy obrażano Pana kraj, gdy Polaków publicznie nazywano współwinnymi wraz z Niemcami zagłady Żydów (robił to m.in. wiceprzewodniczący parlamentu R. Rivlin)?

  - Jeśli nie miał Pan odwagi na publiczną polemikę z antypolskimi oszczerstwami, dlaczego nie wyszedł Pan z sali, jak doradzała Panu większość polskiej delegacji?

  - Dlaczego kłamał Pan (w 2000 r.), że Polaków zaatakował w Knesecie tylko "głupi ekstremista"?

  - Dlaczego używa Pan bezprawnie tytułu profesora w sytuacji, gdy jest Pan tylko maturzystą, absolwentem gimnazjum? Jak wiadomo, obowiązują twarde reguły: aby zostać profesorem, trzeba mieć magisterium, doktorat i habilitację, a żadnej z tego typu prac Pan nie obronił, nie mówiąc o skończeniu studiów.

  - Dlaczego nie zdobył się Pan na publiczne wystąpienie w obronie pamięci słynnej pisarki Zofii Kossak, której Pan tyle zawdzięcza, jak Pan sam wielokrotnie przyznawał?

  - Dlaczego zgodził się Pan na zamieszczenie w książce - wywiadzie z Panem - cytatu z kłamliwym twierdzeniem Stefana Niesiołowskiego, że jakoby: "Zapisał (Pan) piękną kartę walki o Polskę z bronią w ręku". W jakim to było oddziale? Przy jakiej ulicy? Jakich ma Pan świadków tej rzekomej walki?

  - Dlaczego tak mocno, a kłamliwie, przesadza Pan z eksponowaniem swej roli jako rzekomo jednej z głównych postaci organizujących pomoc dla Żydów w ramach Żegoty w 1942 roku? Miał Pan wtedy tylko 20 lat i był podwładnym faktycznej wielkiej organizatorki pomocy Żydom Zofii Kossak.

  - Dlaczego nie zareagował Pan na poturbowanie polskich, katolickich wiernych przez moskiewską milicję?
 • kundel, nie stawiam ci oceny, żebyś nie załamał
  popatrz kundel,
  profesor zdawał sobie sprawę, że

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/11/wc582adek-bydc582oszewski.jpg

  to zupełnie tak samo jak ty.

  A więc coś was łączy.
 • Skoro już wspominamy prof. Bartoszewskiego, wymieńmy kilka jego cennych myśli.
  "Jak się ktoś urodził człowiekiem, to łatwiej mu jest być człowiekiem, niż stać się świnią"

  "Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

  Kocham moich rodaków, choć doprowadzają mnie do cholery.

  "Jeśli panna nie jest piękna i posażna, to powinna być choć sympatyczna, a nie nabzdyczona."

  "Kto gardzi ludźmi, obojętnie, z powodów wyznaniowych, z powodów rasowych, z powodu ksenofobii wobec kogokolwiek, wobec ludzi pochodzenia ukraińskiego, białoruskiego, rosyjskiego, niemieckiego, żydowskiego - ten przede wszystkim gardzi sobą."

  "Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość. Nie każdy może mnie obrazić. Prezes PiS nie ma życiorysu, który by mu na to pozwolił. Jestem ponad to."
  Opis: o przeprosinach Kaczyńskiego na kongresie PiS.

  "Patriotyzm polski nie polega na mówieniu o patriotyzmie, tylko na służbie."

  "Steinbach tak się nadaje do pertraktacji z Polską jak zdecydowany antysemita do pertraktacji z Jerozolimą. Ona jest antypolką."
  Opis: o Erice Steinbach

  I to, jakże pięknie pasuje do Waszczykowskiego, Szydło, Morawieckiego?
  "Wypraszam sobie lżenie Polski przez niekompetentnych dyplomatołków."
 • @Zawisza Niebieski 13:26:41
  Ta wsza to by mogła Pani Premier B.Szydło, czy Panu Premierowi Morawieckiemu czyścic buty ......od spodu

  ps.
  Według relacji prof. Miry Modelskiej – Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji Białego Domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem Gestapo.
 • @Zawisza Niebieski 13:26:41
  Legenda się sypie ! Niemiecka Wikipedia podaje, że Bartoszewskiego zwolniono z Auschwitz powodu "złego stanu zdrowia" ("schwer krank entlassen") Ale Auschwitz Museum zaprzecza i wskazuje na "zapewne starania rodziny". A polska Wikipedia pisze o "prawdopodobnych działaniach PCK".
 • @Autor
  To ten Bydłaszewski zmarł?
  O kurcze... ale też potomstwa po nim dużo zostało...
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:09:35
  Widzę, że przeszedł Pan na język żydo-odeski Kuli Lisa. Pewnie chodziło Panu o cytat "Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno. W kraju za rządów braci Kaczyńskich działo się coraz gorzej. Koszmarna koalicja Prawa i Sprawiedliwości z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin przynosiła skandal za skandalem. Polityczne wiarołomstwo stało się normą. Kolejne obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego rozwiewały się w pył. Stało się dla mnie jasne, że jego wizja budowy lepszej Polski, której zaufały miliony Polaków, okazała się jednym wielkim oszustwem. Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i – jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków – „przestać uważać bydło za niebydło”.”"

  Patrząc na to jak dziś PiSiewicze przytulają nasze pieniądze, na bezmiar kumoterstwa, na rozwalane kolejne instytucje, pogardę dla Polaków "te pieniądze się im należały"

  Pamięta Pan może jak Piotr Duda w roku 2014 siedział z rodzinami dzieci niepełnosprawnych "walcząc o ich prawa", gdzie dziś jest p. Piotr Duda? Miętosi Kacperka?

  Pani Beata S. jest podobnież przewodniczącym Komitetu Społecznego Rady Ministrow, czyli Komitetu do spraw społecznych, gdzie jest dziś? Sprawy społeczne na spływie Dunajcem załatwia?

  Każdy uczciwy człowiek powinien podpisać się pod słowami iż należy "przestać uważać bydło za niebydło".
 • @Zawisza Niebieski 18:48:12
  //Widzę, że przeszedł Pan na język żydo-odeski Kuli Lisa.//
  Nie POpisuj się tu CHAMSTWEM
 • @Zawisza Niebieski 18:48:12
  Czyżby te wytipsowane, wydziargane KODziary po 8 latach "zielonej wyspy" Tuska, wyżarły całą trawę, że "na rumuńską cygankę z upośledzonym dzieckiem" zalegając na podłodze w Sejmie próbują wymusić trochę siana ? Jugendamt już dawno odebrał by im torturowane przed kamerami dzieci, a je pozbawił praw rodzicielskich gdyby na "rumuńską cygankę" usiłowały wyłudzić pieniądze próbując okupować Bundestag.
 • @Zawisza Niebieski 18:48:12
  Wg Aleksandry Jakubowskiej, którą trudno posądzać o sympatię do tego rządu doszło do gigantycznego nadużycia ze strony Nowoczesnej - organizatora tej hucpy. Jakubowska mająca niepełnosprawnego, dorosłego syna nie zostawiła suchej nitki na tych tzw. "matkach", wśród których prym wiedzie najbardziej rozwydrzona koleżanka Wielgus niejaka Heinrich - znowu te polsko brzmiące nazwiska. Jak to jest możliwe, że można wprowadzić do Sejmu osoby o mentalności bab z magla i pozwalać sobie na to, aby te chamy sądząc po zachowaniu wykorzystujące swoje niesprawne dzieci mogły drzeć mordy na ministrów, premiera itd. PiS pozwala siebie grillować, bo "przejadając" budżet sam pakuje się w takie historię, a ponieważ jak się już okazało nie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych możliwe jest, że mimo rozdawnictwa osiągnie apogeum swoich możliwości, jeśli chodzi o zdobywanie i utrzymanie elektoratu. Od tego właśnie protestu, jeżeli PiS tego nie załatwi jak trzeba i nie chodzi tu o pieniądze, ale o rozwiązania systemowe - zacznie dołować w sondażach, bo przybywa mu więcej przeciwników jak sympatyków a dlatego, że pracujący Polacy zaczynają mieć po dziurki w nosie program socjalny tego rządu prowadzący ich do zaciskania pasa na korzyść nie pracujących, nie starających się o lepsze życie i w wielu przypadkach bumelantów - to rozpasanie i rozrzucanie pieniędzy na lewo i prawo źle skończy się dla PiS-u i dla państwa. Tleniona blondyna z sejmu, dla której 1000 zł na rękę to za mało. Jakiego ma smartfona (widać go na jednym ze zrzutów z telewizji) i czy aby na jednym ze zdjęć nie widać szalika Burberry. "O ile to oryginał, to zapewne kosztuje ponad 1000 zł... Interesujący jest również jej zegarek, który było widać na konferencji. Jest hipokrytką, oszukuje ludzi dookoła i jeszcze bezczelnie wyciąga rękę po państwową kasę. Koniec protestu nie prędko, bo bezpłatna rehabilitacja tych rozwydrzonych KODziar nie interesuje. Chcą tylko kasy, bo pieniądze - jak same powiedziały - można wydać na kino, gry komputerowe, czy coś innego. Dla pieniędzy są gotowe i będą torturować te upośledzone dzieci do skutku.
 • @Zawisza Niebieski 18:48:12
  Przecież ja w jidish czy hebrajskim nie piszę, to twoja domena kryptożydzie.
 • @kula Lis 67 19:21:23
  Uważaj !!!
  To "obiekt" chroniony 24/24
  8-)))))))))
 • @kula Lis 67 19:21:23
  Przecież ty się posługujesz językiem "kaczym", czyli żydowsko - odeskim w którym każde słowo należy tłumaczyć na odwrót, zgodnie z zasadą nikt nam nie wmówi, że białe jest białe. "gorszy sort" w języku żydowsko - odeskim oznacza po polsku "Polacy", "zdradzieckie mordy" tłumaczymy jako "koledzy z opozycji". Tylko przy takim zrozumieniu twoje teksty nie kwalifikują się do zainteresowania prokuratora, a słowa Kaczyńskiego kwalifikują się jako słowa posła sejmu RP. Gdyby Kaczyński takie słowa wypowiedział w parlamencie europejskim, orbitował by jak Czarnecki.

  A jak możesz sprawdzić, w sprawie obecności w sejmie rodziców dzieci niepełnosprawnych jak na razie się nie wypowiadałem, choć pytam, gdzie jest Piotr Duda, co tak wspierał rodziców niepełnosprawnych w roku 2014? Czyżby męczył Kacperka w apartamencie w hotelu nad morze, za cenę pokoju w agroturystyce? Po prostu dziś PiS odczuwa to co sam robił w roku 2014. Niestety na idiotyzm nie ma innego lekarstwa jak garbowanie oślej skóry.

  Ale z drugiej strony, skoro PiS i Kościół naciska by rodzić wszystko co się poczęło powinni przestać się martwić o niepoczęte a zająć się poczętymi. Bo w tym momencie jakoś "obrońcy życia" tracą zainteresowanie. To ich moralnym obowiązkiem jest zapewnić odpowiedni status materialny rodzinom opiekującym się niepełnosprawnymi. Po wejściu ustawy tych niepełnosprawnych, niezdatnych do samodzielnej egzystencji będzie znacznie więcej.
 • @Zawisza Niebieski 19:49:51
  //Przecież ty się posługujesz językiem "kaczym", czyli żydowsko - odeskim//

  Nie POpisuj się tu CHAMSTWEM

  na "ty" od dawna jesteście
 • @Husky 19:55:06
  Co, mam pisać "Pan" Kula Lis? W dzisiejszych czasach blogerzy porozumiewają się bez zbędnych formalności, tylko czasem trolle PiS stosują słowo "towarzyszu", dla przykładu "Towarzyszu Donaldzie, więcej nie trzeba.", no ale oni mają bolszewickie korzenie, tak w domu się mówiło, więc im tak pozostało. Ale nie trudź się, i tak nie sPiSzesz się jako adwokat, bo do tego trzeba mieć głowę.
 • @Zawisza Niebieski 19:49:51
  Szkoda, że ciebie kiedyś nie wyskrobano nie musielibyśmy czytać twych wyPOcin. Teraz tylko tak PO nowośmiesznie i nowocześnie POmoże eutanazja takich jak ty i tobie POdobnych osobników. Bez odbioru.
 • @Husky 19:32:05
  To coś jak Oszołom, Biedronka?
 • @Zawisza Niebieski 20:05:58
  //jako adwokat, bo do tego trzeba mieć głowę.//
  tu się spiszesz - to pewne
  Nie tak głowę jak łeb
  i mając zakuty łeb !!!


  ten jednak ma łeb........... jak koń

  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2015/07/Giertych.jpg

  a twoją pewnie nieco większą
  No ale za to ci dużo wiedzy wejdzie
 • @kula Lis 67 20:16:30
  BINGO 8-))))))

  https://img5.dmty.pl//uploads/201003/1268293394_by_Karpiu96_600.jpg
 • @Husky 20:53:57
  Ależ ja będę popierał rodzenie każdej zygoty, gdy tylko Kościół i organizacje "pro life" przejmą na siebie koszty opieki, leków do końca życia tych ludzi, zapewnią im godziwe warunki z własnych środków. Nie mam nic przeciw temu. Za własne idee, własne myśli się płaci, również w brzęczącej monecie. Oczywiście, ci co im wyskrobano rozum mówią, że ci co są przeciw się urodzili.

  Ależ ja jestem za tą ustawą, jeśli wszystkie parafie wspierane przez organizacje pro-life zgodzą się wypłacać te 500 zł o które walczą dziś w sejmie do końca życia wszystkich poczętych a nie zdolnych do samodzielnego życia przez cały okres obowiązywania tej ustawy. Myślę, że to uczciwe rozwiązanie. Czyż nie? Za swoje słowa, decyzje się odpowiada, również finansowo. Może Tadeusz R. sprzeda te dwa samochody od bezdomnego na ten cel, każdy z biskupów ze swego majątku się dorzuci? Przecież to szachetny cel. Przecież takie dziecko powoduje, że jeden z członków rodziny jest wyłączony z zarabiania na rodzinę. Prawo i logika wymaga, by przez cały czas ktoś z rodziny był przy tej osobie. Za tę pracę trzeba zapłacić, więc pieniążki na stół. Rodziny miłość tym ludziom zapewnią za darmo, ale już leków, rehalibitacji, przejazdów na wizyty u lekarzy, innych środków do życia za darmo się nie da. Kula Lis, z tego co się orientuję, coś o tym powinieneś wiedzieć. PiS przecież "podobnież", bo jak ostatnio było raz zgodnie z swym sumieniem głosowali za zaostrzeniem, a później zgodnie z sumieniem przeciw, jak najbardziej powinien to wesprzeć, nawet jak ograniczą pieniążki, które przylepiają się do PiSiewiczów.

  Kula Lis, piszesz "Bez odbioru." Leming zaorany?
 • @Zawisza Niebieski 21:14:19
  Rydzykowi to możesz pastować buty ...od spodu
  Dobranoc
  ps.
  Jutro nowe sondarze
 • @kula Lis 67 11:58:36
  PO jak Syzyf. Z krzaków wytoczyli półtonowy głaz z cytatem prof. Bartoszewskiego

  Ot kretyny !!!
  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/P6LktkqTURBXy8xZWQ1ZGIzMzNhYjEwOGU4ZGU3OGFmMjVhY2M1NjgzNC5qcGVnkpUDAADNCADNBICTBc0DFM0BvA
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:09:35
  // ale też potomstwa po nim dużo zostało...//

  tak jak tu widać...
  słychać i czuć
  pzdr.
 • @Husky 20:43:45
  To nie facebook, gdzie mamy pełen exhibcjonizm, nie musisz ciągle swych zdjęć pokazywać. Widzieliśmy już twój dom gdzie służysz królowej, złożyłeś już życzenia Royal Baby? Teraz widzimy twoje zdjęcie z paszportu. Zachowaj trochę intymności, bo naprawdę widoku, nie wątpię "pięknego" twego nagiego ciała oglądać nie chcemy. Oszczędź nam tej przyjemności.
 • @Zawisza Niebieski 21:33:23
  https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31248467_2032441590311403_2313851267794862080_n.jpg?_nc_cat=0&oh=6006f1e755332cca29f697ae4f82d200&oe=5B5161B9
 • @Husky 21:36:35
  Nie bądź tak krwiożerczy, Jarek musiał by 90% PiS wymordować z sobą na czele, czy nam to potrzebne. Nie wystarczy ci, że 96 Polaków zginęło z Lechem na czele, bo "pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji" a w poprzednim locie miał pilotów "tchórzy"? Locie, po którym każdy myślący wiedział, że przyjdzie taki lot...
 • @Zawisza Niebieski 22:44:19
  Nie nurkuję w szambie jak ty!
  Szambie kłamstwa ,obłudy i prostackiego cynizmu.
  Odróżniam mądrych od przemądrzałych. Odróżniam mądrych od zwykłych pajaców.
  Unikam sprzedawców "prawd", których sami by nie kupili.
  Polska!!!
  PIS !!!
  Mądrym wystarczy!
  O resztę nie dbam
 • @kula Lis 67 20:16:30
  Wytłumaczę ci, tak kawa na ławę, jak szlachcic szlachcicowi przy szklanicy miodu syconego, czemu mówię, że twój język to język żydo-odeski?
  Korczak, wielki człowiek, człowiek o wielkich i bohaterskicu dokonaniach, ale żyd powiedział jakże mądre słowa, tu je przedstawiam własnymi słowami. Powiedział, iż nie jest problemem, że nie potrafimy zniżać się do poziomu myślenia dzieci, ale problemem jest to, że nie potrafimy wznieść się do poziomu ich uczuć. Czyż nie mądre to słowa? Więc ja spróbuję wznieść się do poziomu twych słów.Ty wierzysz każdemu oszołomowi, ważne by mówił źle o PO. OK, masz do tego prawo. Więc "wnosząc się" na ten poziom biorę słowa oszołomów, co łykają wszystko, byle było przeciw Kaczyńskiemu? Co oni mówią? Że ród Kaczyńskich wywodzi się z Żydów zamieszkałych pod Odessą. Tam przedstawiają różne dowody, podobne do twoich, więc na twym poziomie przyjmijmy je. Ty posługujesz się językiem, który zaczyna się zrozumieć, gdy przyjmie się zasadę, nikt nam nie wmówi, że białe jest białe. W matemtyce to zasada negacji. To język "miłości PiS", tych co z ziemi Polski do Wolski chcą emigrować. Czy mówiąc w języku dziadów Kaczyńskiego "poniał"?
 • @Zawisza Niebieski 22:57:00
  Dobranoc
  białe jest białe

  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/04/zawiszo-damy-rade_2018-04-25_21-41-07.jpg
 • @Husky 22:48:01
  Ile razy ci tłumaczyłem, że zgodnie ze zdaniem guru najdroższego polskiemu podatnikowi "patrioty". "szambo nie perfumeria to Kaczyńscy" i trzymaj się tego. Polska, Polacy, nie sort Kaczyńskiego, nie ich lemingi najwyższy czas „przestać uważać bydło za niebydło”.
 • @Zawisza Niebieski 23:04:18
  Bydło -
  a masz tu

  https://pbs.twimg.com/media/DbgDea3WkAESMIB.jpg

  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2015/07/Giertych.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DbpMLdkWsAEiFmO.jpg
  chcesz wiecej
  to wklej .........?
  rozumiemy się co ?
 • @Husky 22:48:01
  Jak byś się nie wyginał to nie zmienisz faktu, że PiS to banda qurev i zdrajców a ci co na nich głosowali to idioci. Mogli głosować na Kukiz15, tam przynajmniej jest trochę Polaków.
  Ci co teraz jeszcze popierają tę PiSlamistyczną bandę to są tak jak wyżej napisałem. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, stwierdzam jedynie bezsporny i udowodniony fakt.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:10:03
  ci co na nich głosowali to idioci....

  5 711 687 osób czyli 1/3 glosujacych
  ale to tylko garstka
 • @Husky 23:56:00
  To bardzo smutne, że ok. 15 % populacji Polski to idioci no ale dziesiątki lat indoktrynacji robi swoje. A najsmutniejsze jednak jest to, że ci idioci, zamiast siedzieć w domu, chodzą na wybory.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:24:14
  Tak i dodałbym jeszcze jakie to niesprawiedliwe
  !0 mln głosujących była przeciwko PIS a oni rządzą.
  To wbrew konstytucji.
  Tylko czy wszyscy głosujący za PIS-em to idioci ?
  To pewne ?
  To takie pewne ?


  Pozdrawiam
  Miłego dnia

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej