Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Jaki,jaka,jakie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bitwa o Warszawę rozpoczęta !!! Jesienią 2018 dojdzie do największego pojedynku politycznego od dwóch lat, który może zmienić lub zabetonować obecną sytuację polityczną na lata.

Jaki

Patryk Jaki

      

Od kilku dni oficjalny kandydat na stanowisko Prezydenta Warszawy z ramienia Zjednoczonej Prawicy (PiS, SP, Porozumienie).

Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości, 11 maja ub.r został powołany przez premier Beatę Szydło na szefa komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w Warszawie

Poseł na Sejm VII i VIII kadencji, od 2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

Za głównego przeciwnika ale i jak powszechnie się uważa faworyta będzie miał Rafała Trzaskowskiego nominowanego przez Koalicje Obywatelską (PO, Nowoczesna)

     

 

Polski polityk, eurodeputowany, politolog, były minister administracji i cyfryzacji, sekretarz stanu Ministerstwa Spraw Zagranicznych w rządzie Ewy Kopacz.

Jednym z jego największych osiągnięć na forum PE była petycja o ukaranie Polski.
Czy zakończona sukcesem - jeszcze zobaczymy.

Rafał Trzaskowski to archetyp wielkomiejskiego leminga.
Niby wykształcony, ale głupiec walący ortografy jeden po drugim. Niby wyluzowany śmieszek, ale mocno znerwicowany. Niby obyty w świecie, ale z mocnym kompleksem własnej ojczyzny.
Niby uczciwy, ale z ............Platformy Obywatelskiej.

Reprezentuje prywatne interesy UE, a nie Polski!!!

    

 

Według najnowszego sondażu przeprowadzonego dla Wirtualnej Polski, największe szanse w wyborach prezydenckich w Warszawie ma kandydat PiS. Ankietowani zarazem wskazali, że Patryk Jaki jest bardziej rozpoznawalny niż Rafał Trzaskowski.Badanie na panelu Ariadna zostało przeprowadzone dla Wirtualnej Polski w dniach 20-24 kwietnia, a więc jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem przez PiS listy kandydatów na prezydentów miast.

Patryk Jaki to moim zdaniem najlepszy kandydat na Prezydenta Warszawy. Kandydati Platformy i Nowoczesnej to klon HGW !

Ciekawej autolustracji dokonal .................. samTrzaskowski - i tak pisze sam o sobie :

cyt:

"Stałem pod Kamienicą. W młodości pijałem tanie wina, z rzadka paliłem zioło i bywałem "niegrzeczny" - pisze, dodając, że oddał głos na Lecha Wałęsę, ale podobał mu się też kiedyś Leszek Moczulski."

o żonie i dzieciach :

"Mam żonę Ślązaczkę (o zgrozo!). (...) Moje dzieci są średnio grzeczne. 12 letniej córce nie podoba się ani Kaczyński, ani Putin i czyta satanistyczne książki fantasy. 8 letni syn nie chce chodzić na religię (gówniarz woli pływać)".

o wykształceniu:

"Byłem na stypendiach za pieniądze amerykańskie, polskie i unijne. Na Oxfordzie byłem na stypendium (tamdaradam!) SOROSA." 


Wierny sługus i uczeń Sorosa - Wystarczy !!!

Trzaskowski że paliłeś zioło to by ci to uszło, ale że dałeś 0.20 gr.kobiecie ."Inteligencja" jest, niestety na równi idzie z nonszalancja, brakiem skromności, wręcz pycha. I niestety jest zbyt pewny siebie. Bogata historia rodzinna to nie wszystko. Wielu Polaków ja ma.

 

Jaka

Ma byc Warszawa

Co zmienic ?

Po pierwsze - Warszawę trzeba wyrwać szabrownikom i szmalcownikom z (P)atologi (O)bywatelskiej.

Przyznaję, że nie jesteśmy faworytami, ale wierzę, że warszawiacy nie chcą Warszawy Hanny Gronkiewicz Waltz, a kandydat PO i Nowoczesnej Rafał Trzaskowski będzie kontynuował politykę obecnej prezydent miasta – ocenił kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki (PiS).

Brawo Patryk Jaki! Wreszcie ktoś weźmie się za tą stajnię Augiasza i zrobi w Warszawie porządek!


Jakie

To będą wybory.

„Warszawa to bastion Platformy”.Mieszkańcy stolicy w większości zwyczajnie nie podzielają poglądów PiS, czemu dawali wyraz w kolejnych wyborach, w których wygrywali (w tym mieście) kandydaci PO.

Na Trzaskowskiego będzie na pewno głosować ta starsza kobieta spod apteki, której PO-wiec dołożył do leków aż 20 gr. Jedno wiadomo wybory beda ostre i krawawe, trup polityczny słał będzie się gęsto.Ostatni raz Platforma przegrała w tym mieście w 2002 r. - wtedy w walce o stanowisko prezydenta miasta Lech Kaczyński pokonał Andrzeja Olechowskiego (który nawet nie wszedł do drugiej turze, dając się także wyprzedzić Markowi Balickiemu wystawionemu przez SLD).Wszystko na to wskazuje, że odwojować ten bastion będzie próbował Patryk Jaki. Formalnie nie jest nawet członkiem PiS, lecz Solidarnej Polski A namiastkę tego mamy już dziś w sieci i mediach.

Patryk Jaki zapytany o słowa posła Nowoczesnej Witolda Zembaczyńskiego. W trakcie sobotniej rozmowy w programie „W Centrum Uwagi” w TVP3 Opole polityk Nowoczesnej zarzucił Patrykowi Jakiemu m.in., że robi politykę na swoim chorym dziecku.

Jaki ocenił, że jest to „wypowiedź, która sięga dna”. – To ja nie mogę pokazywać zdjęć ze swoją rodziną, bo być może panu posłowi Zembaczyńskiemu przeszkadza to, że nie wpisuję się w ten jego główny nurt? Czyli to, że jeżeli rodzina ma niepełnosprawne dziecko, to znaczy, że musi być nieszczęśliwa i nie można pokazywać tego szczęścia. A z drugiej strony jakbym nie pokazywał tego, toby mi zarzucano, że się wstydzę chorego dziecka. Dlatego co nie zrobię, będzie źle – mówił Jaki.

To pokazuje jedno - chamstwo,prostactwo i kretynizm zdominują media związane z Trzaskowski oraz jego kolegów i koleżanek z PO.
Ale to dopiero przedsmak tego co dziać się będzie.

 

 

KOMENTARZE

 • Husky, husky, jaki masz interes w tym, by w Warsawie zainstalować nieJakiego prezydenta
  Program Jakiego
  1) Podejmiemy się renowacji zamku Hradczany, na Pradze, to dziedzictwo narodu polskiego.
  2) We Włochach dokonamy renowacji kanłów Wenecikch, które za czasów PO zostały one całkowicie zapuszczone.
  3) Dokończymy dzieło rządów PiS w zakresie reprywatyzacji kamienic, które tak sławetnie zaczęliśmy reprywatyzując kamienicę przy ul. Nabielaka.

  Czy człowiek który nie ma pojęcia o Warszawie może być prezydentem miasta. Nich już wraca do swego Opola, może to miasto zna lepiej.
 • @Zawisza Niebieski 15:16:02
  Czerepachu od Tuska
  Jak trzaskowski z pięknych amerykanek zrobił warszawianki

  https://pbs.twimg.com/media/DcAgH0YXkAAqnIq.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DcB6gXrX4AARs2J.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:16:02
  Ta mała dziewczynka na profilu trzaskowskiego to też nie warszawianka

  https://pbs.twimg.com/media/DcCFLosXUAAUS-p.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:16:02
  Opcja niemiecka rozsyła fejka, spreparowano screen portalu

  https://pbs.twimg.com/media/DcBK3GkXUAAuvcU.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:16:02
  A tu czerepachu Warszawa Czaskoskiego

  https://pbs.twimg.com/media/DcBd4vhW4AEYOPw.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:16:02
  A Rafcio tym razem nie skorzysta z usług swojej szefowej sztabu?

  https://pbs.twimg.com/media/Db-coiXWsAAPKuC.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:16:02
  //Czy człowiek który nie ma pojęcia o Warszawie może być prezydentem miasta//

  KOLEJNA KOMPROMITACJA "WARSZAWIAKA" CZASKOWSKIEGO
  Kandydat PO na prezydenta Warszawy nie zna dzielnic...a dziś starał się pouczać Patryka Jaki

  https://twitter.com/twitter/statuses/989562911042490368
 • @Zawisza Niebieski 15:16:02
  Czzrepachu - To jednak wiocha robić sobie kampanię na zdjęciu zajumanym z bloga kanadyjskiej nastolatki.
  Ale jak sobie przypomnimy, co bufetowa robiła z kamienicami...

  https://pbs.twimg.com/media/DcCPiF9W4AEggzi.jpg
 • @Husky 15:42:35
  Kto to jest pan Czaskowski to ja nie wiem, możliwe, że jakiś PiSiewicz. Ale nie odróżnić mostu na Wełtawie od mostów w Warszawie to trzeba być cyganem z Opola. Zupełnie mnie nie interesuje co robiła jakaś bufetowa. U niej nie jadałem.

  Wiem za to, że kamienicę Nabielaka 9 najbardziej tragiczną, bo zamordowano mieszkankę zreprywatyzował PIS, a dokładnie urzędnik PiSowski Mirosła Kochalski. który potem wysoko awansowal, czy za reprywatyzacje? Mafię reprywatyzacyjną Warszawa zawdzięcza PiS. Za PO tylko skrzydła rozwinęła. W jakie g... nie wdepniesz tak obok PO siedzi PiS.

  Nie wiesz przypadkiem, czy Jaki zapłacił już pani Hannie Gronkiewicz Waltz odsetki od nieprawnie pobranych z jej konta sum? Bo za niekompetencję tego pana chyba Polacy płacić nie powinni. Trzeba się było uczyć panie Jaki a nie z kumpami na piwo chodzić a teraz kompromitować się co krok.
 • @Zawisza Niebieski 17:34:34
  //Kto to jest pan Czaskowski to ja nie wiem//
  Ty nie wiesz ?
  Ty nie wiesz?
  I chcesz na niego glosować ?
  To ksywa jego od roku......
  no zgadnij
 • @Zawisza Niebieski 17:34:34
  Czaskowski ściemnia lepiej niż HGW
  W wyborach do Sejmu był krakusem, przypadkiem urodzonym w Warszawie - teraz to warszawiak 100%

  https://pbs.twimg.com/media/Db_SsPgXcAEUcMh.jpg
 • @Husky 17:45:57 o chamie Zembaczyńskim
  On ode mnie Opolanina dostał już POwiastkę, lecz milczy. Ryży i tępy spasiony i obleśny naleśniku Zembaczyński. To twoje chamskie i bezczelne zaatakowanie p. Jakiego zmusiło mnie do napisania tego co poniżej. Naleśniku i pospolity tępy mimo "mgr" chamie Zembaczyński tyś nie warty butów panu Jakiemu pucować ! Jesteśmy z Opola, znamy dobrze waszą rodzinę. Bywałeś u nas w domu, byłeś kolegą szkolnym syna Małżonki Piotra i Tomka D..., (obaj po bardzo trudnych studiach, Piotr w amerykańskiej korporacji w Warszawie, Tomek dyrektorem ekonomicznym w firmie w USA/Utah), widać oni coś w życiu osiągnęli sami bez niczyjej pomocy, czy protekcji, ty po politologii która jest gównem a nie żadnymi studiami w porównaniu z kierunkami synów Małżonki, jak gówno wypłynąłeś wyłącznie na nazwisku ojca przestępcy, który gdyby Polska była państwem prawa do dziś by zasiedlał celę więzienną. Bez niego chamski śmieciu i tępy nadal byś naleśniki smażył. Zrobiłeś się spasły i obleśny jak te naleśniki które smażyłeś. Nie piszę już jaką opinię mają o tobie synowie twoi koledzy z ławy szkolnej i Małżonka tępy mimo "wykrztałcenia" bo nie wykształcenia gówniarzu. Kulturę osobistą się ma lub się nabywa. Ty jesteś przypadkiem wyjątkowym, bo wyjątkowym prostakiem i chamem. Taki poseł jak ty i tobie podobni nie powinien zasiadać w sejmie, nie nadajesz się nawet do chlewa, bo tam świnie mają więcej kultury od ciebie. Zresztą jak cała wasza reszta z Nowośmiesznej z cymbałem Rysiem na czele. Takim samym tępym śmieciem i chamem jest handlarz preclami w Krakowie i przestępca jak HGW i jej przydupas udający "warszawiaka" żyd Trzaskowski, możesz mu to przekazać i POdajcie sobie ręce.Chamski śmieciu, obleśny tępaku i naleśniku nie masz odwagi odpowiedzieć? Ja na wizji bym ciebie z twą przestępczą rodzinką rozjechał w 5 minut, nie bawiłbym się w konwenanse. Ponieważ ja wnuk piłsudczyka i Legionisty, syn AKowca z 27WDP AK i do tego herbowy(po mieczu Bończa, po kądzieli Warnia) pomiocie łyków z czworaków których żydokomuna wyniosła na piedestały po wymordowaniu inteligencji. W II RP ty i twoja rodzina bylibyście wyłącznie świniopasami w majątku mych Dziadków, ponieważ na stajennych czy stangreta/obecnie mechanika czy kierowcy z taką fizjonomią i IQ ameby się nie nadajesz.
  Ps..On to dostał ode mnie na maila, lecz milczy ten spasiony na pieniądzach nas podatników ten tępy i chamski po "politologii" bo na prawdziwe i trudne studia to za tępy był ten naleśnik. Chcę tego chama wywabić do dyskusji by jego i jego przestępczą rodzinkę rozdeptać w 5 minut. Bo na pojedynek ze mną ten pomiot łyków z czworaków nie ma zdolności honorowej. Mogę go tylko kazać synom wybatożyć jak to drzewiej bywało z takimi jak on.
 • @Zawisza Niebieski 17:34:34
  Na obecną chwilę i tylko dziś mamy już 3 wtopy Trzaskowskiego:
  1. Targówek to amerykańskie Tennessee.
  2. mały warszawiak to dziecko z Kanady.
  3. warszawskie kobiety to amerykanki

  https://pbs.twimg.com/media/DcCoPx0X0AcaOnM.jpg

  Będzie o tym cały dzień na Onecie, WP. GW. Polsacie, TVN itd?
 • @Husky 17:45: Wituś zwany "OBOROWY " to zwykły matoł POspolity naleśnik
  Zembaczyński to potomek jakiegoś analfabety i stąd to nazwisko. Poza tym to nędzna podróba Palikmiota... Prostak z prostackiej familii, utuczony wieprzek, niedoszły PO_merdaniec! Wypad do naleśników! Syn działacza ZSP, wicewojewody opolskiego a potem wojewody w najczarniejszym okresie powojennej Polski czyli w stanie wojennym. Innymi słowy zdegenerowane genetycznie barachło. Prostactwo i chamokomuna w najczystszej postaci. Korzenie sowiecko-kałmuckie. Oglądałem kilka razy jego "występy" w telewizji. Niebezpieczny psychopata, któremu należałoby założyć kaganiec albo taką maskę jak Hannibal Lecter w filmie "Milczenie owiec". Jego elektorat to z całą pewnością także psychopaci i genetycznie uszkodzeni. Miarka się przebrała. Chamskie BARACHŁO powinno być do końca kadencji izolowane przez Posłów szczególnie przez Polskie MEDIA. Zbliżają się wybory i Polacy pokażą czerwona kartkę temu prostakowi. I taki typ nas reprezentuje w sejmie, ręce opadają. Przykład tego "intelektualisty" pokazuje, że łapanka z ulicy do sejmu dałaby o wiele lepsze wyniki niż glosowanie na tego pana.
 • @Husky 17:50:37
  Przecież to tępe i puste ćpające żydzisko z Krakowa.
 • @Husky 15:50:55
  O rycerz z zakutym łbem ma nowego idola.
 • @Husky 17:50:37
  Jego dzieci ze Ślązaczką to wg. żydów parchy, ichni najgorszy sort.
 • @Zawisza Niebieski 15:16:02
  Znowu przestałeś brać leki? Spadaj frustracie!
 • @Husky 17:50:37
  Jak mówilem, że nie znam Czaskowskiego, to była prawda. Ale masz rację powinienem przewidzieć, że otoczenie Jakiego, oraz trolle PIS to analfabeci, co polskiego nazwiska poprawnie napisać nie potrafią. Na lepsze trolle PiS nie stać.

  Takie kadry analfabetów Jaki chce zaproponować Warszawie. Z pewnoscią również pan Mirosław Kochalski stanowiący wysokokwalifikowane kadry PiS nie chciał reprywatyzować kamienicy przy ul. Nabielaka, on po prostu nie potrafił przeczytać to co podpisuje, ale był uczciwym "Wolakiem", co to z ziemi Wolski do Polski emigrował.

  Czy dziwne, że Jaki nie rozróznia mostu na Wełtawie od mostów na Wiśle? Trudno się dziwić, jak mieszkaniec Żoliborza przez 8 lat szukał Wawelu na Krakowskim Przedmieściu. Ale ten pan siedzi zamknięty w pilnie strzerzonym budynki, więc miasta nie zwiedza, google maps też nie ogląda, bo komputer przekracza jego możliwości.

  Za czasów Hanny Gronkiewicz Waltz wybudowano jeden most, wyremontowano dwa. Połączono Warszawę z europejską siecią autostrad. A co może zaproponować Jaki? Most na Wełtawie i gondole na kanałach we Włochach?

  A Kraków, urodziłem się w Warszawie ale Krakow jako miasto, jego atmosferę uwielbiam. Ile razy wysiądę z pociągu na stacji Kraków Główny to czuję się jak u siebie. Nie ma roku bym w tym miejście jakiegoś czasu nie spędził. Inteligencja Polski ma sentyment do Krakowa. Wszak u zarania Polski właśnie to miasto było najbadziej rozwinięte by mogło być stolicą Polski. Z pewnoscią powiesz, że pierwszą stolicą Polski bylo Gniezno, to taka wiedza dla narodu głupiego. Gniezno nigdy nie bylo stolicą Polski za to było pierwszą siedzibą arcybiskupstwa. Więc akurat pod względem miłości do Krakowa z panem Trzaskowskim się zgadzam. A czy na niego będę głosował? Odpowiedź brzmi nie.
 • @Husky 17:50:37
  Ferster to takie "słowiańskie" nazwisko.
 • @Husky 18:02:03
  Ale przecież ty powinieneś się z panem Trzaskowskim zgadzać. Ty też wklejasz obrazki zupełnie od czapy trollując na własnym blogu.
 • @Zawisza Niebieski 18:17:07
  A jak jesteś na Kazimierzu to już całkiem czujesz się jak u siebie rycerzu z zakutym łbem. Szalom.
 • @kula Lis 67 18:19:33
  Wassermann z pewnością to też typowo słowiańskie nazwisko.
 • @kula Lis 67 17:59:19
  Odleciałeś? Poniosło cię? Wyluzuj. Spoko.....
 • @Zawisza Niebieski 18:17:07
  Jaki dał się poznać jako rzeczowy, skuteczny i pracowity. Platforma nagnoiła tak wiele w stolicy, że już żaden polityk z tej opcji nie powinien tam sprawować jakiejkolwiek funkcji.
  Trzeba zagłosować na kandydata PiS
 • @Husky 18:02:03 Czaskoski to bardziej w typie ciecia z nocnego klubu wGrójcu!
  O przedszkolach mówili obaj. Ale wierzę Jakiemu. Czaskowski to PO-wiec , a wiec kłamstwo ma zapisane w genach. Czaskowski stawia na przedszkola dla dzieci z rodzin chłop z chłopem, baba z babą, bo oni nie będą mieć dzieci. Czaskowski jest namaszczony przez HGW to ona go wybrała, mówiła, że ma swojego następcę. Patryk Jaki to świeżość i pracowitość. Czaskowski choć jeszcze młody to już zepsuty przez, Tuska, Kopacz, HGW i Schetynę. On nie ma autorytetu. On niczego dobrego nie zrobił przez 8 lat ich rządów.
 • @Zawisza Niebieski 18:17:07
  // trolle PIS to analfabeci,//
  Przypomnieć ci PO-wski trollu twoje POpisy ortograficzne ?
  "krztałcony" dziennikarzu
 • @Husky 18:02:03
  Czaskoski, poseł z Krakowa, uznał, że w Warszawie powtórzy manewr a'la D.Tusk z r.2007. Fajny wyluzowany kolo, ćpun, który umożliwi wszystkim bycie jak on, kontra plebejski PiS. Bardzo się przeliczy i zdziwi.

  A co z przynależnością Rafałka Trzaskowskiego do ECFR George'a Sorosa? Dlaczego w Polsce nie publikuje się, wzorem Węgier, "Listy Sorosa"? Lista członków, patrz Poland:
  http://www.ecfr.eu/council
 • @Husky 18:39:49
  Proste polskie nazwisko Rafał Trzaskowski ale PiSowscy analfabeci nawet tego napisać nie potrafią. No cóż, taki sort.
 • @Zawisza Niebieski 18:17:07
  Młody, wykształcony z wielkiego miasta
  tak samo jak @Zawisza
  Tak wygląda nie wpis trolla ale Prezydenta W-wy Czaskoskiego
  Skomentujesz polonisto

  https://pbs.twimg.com/media/DbypQSlXcAAP9Q7.jpg
 • @Oświat 18:36:44
  Mówisz, Platforma nagnoiła tak wiele w stolicy? Prawda nagnoiła, nie mniej jak PiS, ale też wiele pobudowała.
  Warszawa PIS
  1. Bandycka reprywatyzacja kamienic m.in. Nabielaka 9
  2. Totalny zastój inwestycyjny.
  3. Rozkopanie Krakowskiego Przedmieścia bez przygotowania planów.
  3. Wykradzenie w centrum miasta placu dla postawienia "schodów do nikąd", czyli pomnika ofiar PiS.
  Warszawa PO
  1. Bandycka reprywatyzacja kamienic
  2. Rozkwit inwestycyjny miasta. 3 mosty, rozwiązania komunikacyjne, renowacja, II linia metra
 • @Zawisza Niebieski 18:48:08
  Kolega z uniwerku Zawiszy po wtopie POstanowił odpisać
  Obaj poloniści całą gębą
  Kolejna wtopa
  co wpis to wtopa

  https://pbs.twimg.com/media/Db4XBrEXUAApgZR.jpg
 • @Husky 18:02:03 POlszewicki motłochu miast i WSI, teraz już wiesz kogo reprezentuje Czaskowski?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wYmE4MC9wLzIwMTgvMDQvMzAvODI1LzM2MC85NjQwNDhlMjlmNTE0NGE3OTE4ZmVjOWYzN2Y4NDE3YS5qcGVn.jpeg

  Nawet Palikot martwi się o wynik Trzaskowskiego: "Pilnie wymaga trenera personalnego i zmiany strategii, bo inaczej przerżnie".. Kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy idzie śladem Bronisława Komorowskiego i jeśli tego nie zmieni to przegra. I to z Jakim!!! napisał Janusz Palikot na swoim blogu. Palikot pisze, że co prawda jest przekonany, że jego apel nic nie da, ale musiał to zrobić dla „czystości własnego sumienia”. Zdaniem byłego partyjnego kolegi Trzaskowskiego, kandydat PO niepotrzebnie wywyższa się nad Jakiego. Trzaskowski, podobnie jak Komorowski, uważa, że Jaki to byle kto i okazuje coś w rodzaju wyższości. To pierwszy krok do zguby czytamy. Zwraca też uwagę na fakt, że Trzaskowski zamiast skoncentrować się na problemach Warszawy, koncentruje się na wadach Patryka Jakiego. Trzaskowski pilnie wymaga trenera personalnego i zmiany strategii, bo inaczej przerżnie pisze Janusz Palikot.


  Ps...Bolszewikom z PO.N zaczynają drgać pośladki...Przysłowie mówi; "Z gówna bicza nie ukręcisz". Doradca się znalazł, śmiechu warte. niech doradza Czaskowskiemu, to też z kretesem przerżnie. Czaskowski, do podstawówki! Ortografii się naucz, tłuku. Czaskowski na zdjęciach zawsze wygląda tak, jak by mu się zbierało na płacz... Może tak jest.. Trener wizerunku Palikota siedzi..za pedofilię..Czyli uczył Marcin Marcina, hahaha!!! Looser, który sam przerżnął indywidualnie i partyjnie, poucza PO-paprańca, który z kolei rżnie mądralę jewropiejsko-postępacko-warsiawską...Solidarność pajaców? No i wychodzą trupy z bolszewickiej szafy w POstaci Palikutasów. Potomki stalinowskich zbrodniarzy, szmalcowników i złodziei kur okresu wojny w POCzasku! I to mówi facet który na zawsze zniknął z polityki. Palikot wyprowadził lewicę z parlamentu, to znaczy, że jest skuteczny. Platforma powinna więc skorzystać z jego doświadczenia i wziąć pod uwagę jego zalecania. Robi to przecież z myślą o sukcesach PO. Takiemu leniowi patentowanemu i ćpunowi jak żyd Czaskowski, to żaden trener nie pomoże. Powinien wysypać piasek z rękawów i wziąć się do roboty, przede wszystkim zapomnieć o min. Jakim. Wyślij Palikot mu "penisa" bo Rabiej może mu przerżnąć dupę bez wyboru.
 • @Zawisza Niebieski 18:24:16
  To po ojcu, matka Polka, więc...dla żydów parchatka, więc Polka.
 • @Zawisza Niebieski 18:48:08
  Przybrane rycerzu z zakutym łbem, przybrane, by POchodzenie ukryć, cóś jak Nusselbaum vel Myszkiewicz vel Niesiołowski. Ja noszę jedno od pokoleń. Odpowiedz dlaczego une zmieniają? Choć Matka Natura bezwzględna wobec unych, demaskuje ich pochodzenie mimo kilku nazwisk.
 • @Husky 18:50:14
  jego prawdziwe to Ferster, z tym bratem przyrodnim to zmyłka dla durni, oni z Kazimierza w Krakowie.
 • @kula Lis 67 19:07:01
  Dlaczego zmieniają "szlachcicu z zakutym łbem" na to odpowiesz sobie, gdy poznasz historię naszego kraju. Ale masz rację, rzeczywiście Żydzi po wojnie zmieniali nazwiska na polskobrzmiące.
  A co powiesz na nazwisko Kalkstein?

  Ja też noszę jedno nazwisko od pokoleń, co więcej jestem w stanie określić gniazdo rodowe, czyli miejsce na ziemi, w którym na okolicznych cmentarzach (parafiach) na większości grobów są nazwiska moich przodków po mieczu i kądzieli od kilku pokoleń, te które znam.
 • @Zawisza Niebieski 19:22:31
  No to jak piszesz jest prawdą to twoi w grobie się przewracają, że wyhodowali bo nie wychowali rycerza z z..łbem..i szabesgoja w takim razie.. Szalom.
 • @kula Lis 67 19:27:39
  Wychodowali sobie myślącego patriotę a nie sługę jaśnie państwa z pejsami, i taka jest różnica między nami.

  Pytałeś o Kazimierz, przecież to miejsce drogie każdemu PiS-owcowi. Czyż nie tam w styczniu 2014 prezydenta wam wybrano?
  https://rafzen.files.wordpress.com/2015/02/duda-knesset-krakc3b3w.jpg

  Pamiętasz może ile wspaniałych słów o nim pisałeś?

  Nie musisz się chwalić, że w twym rodzie na przywitanie mówiło się "Szalom", to widać. U mnie ojcowie mawiali "Witam mości Pana". Również wiedziano, co to wici i co wtedy należy robić.
 • Mówi się...
  Mówi się, że wygra PiS i Jaki, a za jego rządów wszyscy POpaprańcy z ratusza za swoje machloje, za krzywdę ludzką, za grabież, Zawiszą, oj zawiszą.
  Nie będzie zmiłuj się.
 • @Oświat 19:47:21
  Pozwoliłeś PiS-ie kreaturom odżyć ! I kreatury rosną w siłę, rozrastają się. Dlaczego oni nie robią za przeproszeniem po gaciach za swoje dokonania i nie są ścigani przez wszystkie możliwe instancje śledcze państwa? Niektórzy narażają państwo na miliardowe straty i prokuratura tego nie widzi. Przykładem Bufetowa. Udowodniono niedopełnienie obowiązków i straty na setki milionów złotych a ona śmieje się w głos. Skoro naraziła na straty, to dlaczego nie siedzi? Bajanie pozostawcie jej kumplom. Teraz: dowody-śledztwo-sąd-wieloletni wyrok- cela (na własnym utrzymaniu z ogromnej, zgodnej z prawem grzywny). A tak to tylko kłapiecie, a oni szukają następnych "ekspertów" i się nam w twarz śmieją całe tabuny przekrętasów. Zanim skurwysynów postawi się przed sądy trzeba ich prze trząchnąć na poziomie operacyjnym służb. Zaciska się pętlę w umiejętny sposób, że zaczynają skakać sobie do gardeł. Stosuje prowokację i wszelkie metody działania by ich rozbić organizacyjnie i współzależnie. Problem polega na czymś innym; politycy sprawujący władzę wciąż nie mają instrumentarium wykonawczego swej polityki. A takim są lojalne wobec państwa a nie układów służby. Nie doszło do rozbicia systemu ukształtowanego przez 20 lat po PRL. On trwa i walczy z rządem, walczy na śmierć i życie. Rząd i obecna ekipa zdaje się rozumieć swój brak siły aby tę partię rozegrać zwycięsko i mięknie próbując taktycznych kompromisów, które zmieniają się w porażkę. Dlaczego tak zajadle zwalczany jest Macierewicz ? Gdyż wydał im bezkompromisową walkę, totalną bez bawienia się w kunktatorstwo. Został wyautowany, jak i pozostali jastrzębie z PiS-u. Konsekwencje rozmiękczenia polityki mogą przynieść PiS-owi kubeł lodowatej wody na łby. Wtedy zacznie się prawdziwy pokaz eliminacji przeciwników politycznych przyczajonej obecnie sitwy.
 • @Husky 18:54:33
  Byłoby ciekawe wiedzieć, bierze, na polepszenie nastroju, bo raz jak menel błędne oczy, nieogolony, a innym razem, jak żółta narcyza w parku!
 • @Husky 18:54:33
  Mam pytanie, jak się nazywał ojciec Czaskowskiego zanim się nazwał Czaskowski? Mam pytanie do POlszewickiego motłochu: Jak myślicie? Czy Czaskowski ma groby swoich dziadków, pradziadków na terenie Polski tej obecnej jak i tej przedwojennej?
 • @Husky 18:54:33
  Z Czaskowskiego taki sam aRystokrata jak z Michnika, HGW i POzostałych stalinowskich POmiotów. Gdyby nie Hitler, dziś walczyłby o prezydenturę Czelabińska a nie Warszawy.
 • @kula Lis 67 19:49:18
  Masz rację Kula Lis, ale jeszcze nie teraz. Nie z tym prezydentem, nie z tymi sędziami co kradną z ,,roztargnienia”.
  Ja, jak bym był roztargniony, to swój portfel na ladzie bym zostawił, a nie babci 50 zł zwinął, ale widocznie u sędziów to roztargnienie inaczej się objawia.
 • @Oświat 19:47:21
  Optymista z ciebie i to niepoprawny. Dwa lata nierządów PiS i ilu "zawiszło"? Zmiast "zawiszania" było przytulanie naszych pieniędzy. Im się należało czyli koryto + dla gąb nienażartych.

  Jak by wygrał Trzaskowski to będzie stabilne "żarcie", ile kradli tyle będą kraść, reszta pójdzie na rozwój miasta.

  Jak by Jaki wygrał, to co będzie? Dziki kłus PISiewiczów do koryta, a potem wielkie żarcie, tak to bywa z noworyszami, najpierw żre aż brzuch rozboli, to zrobiło PiS w Polsce przez ostatnie lata. Ile przytulili w nagrodach, we władzach spółek państwa? Pierwszy rok to był kwik, by lepsze miejsce przy korycie dostać. Inwstycje staną, bo zanim następcy zrozumieją co robili poprzednicy upłynie rok. A będzie cienko, Polska z pewnością dostanie z Unii mniej pieniędzy, niż miała. Kolejny sukces wielkiej myśli dyplomatycznej" tego co w pilnowanym domu na Żoliborzu siedzi.

  Popatrz na śmigłowce dla armii? Przyszedł Macierewicz wstrzymał zakup śmigowców, minęły 2 lata i nasza armia lata modelami w skali 1:50, no i kilkoma dronami, co w lepszym hipermarkiecie kupisz. Macierewicz już na zielonej trawce a wojsko łata stary złom, każdy odlot trzeba poprzedzić modlitwami, by się to w locie nie rozpadło.

  Jak widzisz, Jaki to analfabeta prawniczy, typowe młode kadry partyjne. Zero wiedzy, dużo buty. Jak napisał ustawę, to się premier gęsto musiał tłumaczyć, a, że się również głupio tłumaczył to już zaleta dyplomacji PiS.

  A Warszawa będzie miala zatrzymanie rozwoju, jak za czasów Lecha Kaczyńskiego. Przecież nie z tego Hanna Gronkiewicz Waltz 12 lat rządzila Warszawą, że z PO a dlatego, że była dobrym gospodarzem, widać było rozwój miasta. Ale cóż, Warszawiacy dostaną co wybiorą, ich wybór ich odpowiedzianość.
 • @Zawisza Niebieski 19:22:31
  Kalkstein
  To twój dziadek czy ojciec
 • @kula Lis 67 19:49:18
  Trzaskowski Rabiej
  dream team

  https://pbs.twimg.com/media/DcCC1geXkAAULRm.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:22:50
  Czaskowski się piekli, że przecież obiecuje lepszą politykę w sprawie przedszkoli. Najpierw reprywatyzują przedszkola, a teraz obiecują tworzenie nowych miejsc. Nie ma w tym ani logiki, ani wiarygodności

  https://pbs.twimg.com/media/DcA7ujhXkAEsoA1.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:22:50
  12 lat PO nie umiała sobie poradzić z problemem zbyt małej liczby miejsc w żłobkach i przedszkolach, teraz na pewno im się uda!
 • @Zawisza Niebieski 20:22:50
  Panie Czaskowski tego nic nie przebije !

  https://pbs.twimg.com/media/DcBMoafX0AAbcSy.jpg

  Trzeba być idiotą lub człowiekiem otumanionym, żeby w slogany tego typu wierzyć i je propagować
 • @Zawisza Niebieski 20:22:50
  Poziom kampanii PO, opartej na oczywistych kłamstwach (unijne dotacje), czepianiu się drobnych wpadek (most praski) oraz fałszowaniu skrinów, i "wsadzaniu ich do brzucha z kąpielą" hasłem "a udowodnijcie, że tak nie napisaliście" obraża inteligencję kretyna i przyzwoitość alfonsa

  https://wpolityce.pl/polityka/392377-obrzydliwa-manipulacja-w-wykonaniu-marcina-kierwinskiego-posel-po-zamiescil-fejkowy-screen-ze-strony-wpolitycepl
 • @Zawisza Niebieski 20:22:50
  "Stałem pod Kamienicą. W młodości pijałem tanie wina, z rzadka paliłem zioło i bywałem "niegrzeczny" - pisze, dodając, że oddał głos na Lecha Wałęsę, ale podobał mu się też kiedyś Leszek Moczulski."

  Idole Czaskowskiego
  Kapusiów dwóch
 • @Zawisza Niebieski 20:22:50
  Warszawskie bubki, żygolaki
  Z szajką wytwornych pind na kupę,

  Rabieje i Czaskowskie franty,yebaki,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę
 • @Husky 20:45:30
  Zdaje się, że jak niejaki Jaki właśnie zaorałeś mieszkańca ściśle strzeżonego budynku z sakofagiem i miłośnikiem kotów.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wZWE1Yi9wLzIwMTcvMTAvMjgvODI1LzM1Ni84ZDExNjU5NTg1MGI0MzBiOGFhNWI3N2U5ZWUyYjBmMS5qcGVn.jpeg

  Popatrz jak twój "geniuś" zaorał Kaczyńskiego. Nie każdy miał willę na Żoliborzu i z górki jak resortowe dzieci Jacek i Placek.
 • @Zawisza Niebieski 20:22:50
  Czerepachu Tuska
  Weź tabletkę,przygotuj pampersa i przeczytaj co szczujnia hieny Lisa dziś wyprodukowała.Tusk czuje juz oddech Biedronia na swojej doopie, oj czuje. I zobacz to nie CBOS !!!
  jak nie idzie to nie idzie
  Przykro mi

  Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, Donald Tusk musiałby uznać wyższość Andrzeja Dudy - pokazuje sondaż Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN. Urzędujący prezydent nie tylko zebrałby najwięcej głosów w pierwszej turze, ale też pokonał wszystkich ewentualnych kontrkandydatów w drugiej.

  http://ocdn.eu/ebooksimages-transforms/1/NisktoARGh0dHA6Ly9vY2RuLmV1L25ld3N3ZWVrLXdlYi81OTE0OGIwZS1kMmVlLTQ4ODAtYWZlZC1jZWMxMDk0NWMzOTEuanBnkZUCAM0CAMLD

  Obecnie urzędujący prezydent i kandydat Prawa i Sprawiedliwości mógłby w najbliższą niedzielę liczyć na głosy 44 procent ankietowanych. Na jedynego kontrkandydata, który byłby w stanie stanąć mu na drodze do fotela prezydenckiego, czyli Donalda Tuska ankietowani oddaliby zaledwie 24 procent głosów. Na trzecie miejsce mógłby liczyć Robert Biedroń z wynikiem na poziomie 15 procent. Na skromne poparcie głosujących mogliby liczyć jeszcze Paweł Kukiz (4 procent), Władysław Kosiniak-Kamysz (2 procent) oraz Adrian Zandberg (1 procent poparcia).

  W świetle polskiego prawa wyborczego przy takich wynikach konieczne byłoby przeprowadzenie drugiej tury głosowania. Również i tutaj Andrzej Duda deklasuje kontrkandydatów. Gdyby zmierzył się w niej z Donaldem Tuskiem, mógłby liczyć na 53 procent głosów, natomiast szef Rady Europejskiej na zaledwie 44 proc. Gdyby spotkał się z niej z Robertem Biedroniem, wygrałby stosunkiem 58 procent do 40 procent głosów oddanych na prezydenta Słupska.

  Sondaż na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24 został zrealizowany przez Kantar Millward Brown SA w dniach 25-26 kwietnia 2018
 • @Zawisza Niebieski 20:59:35
  I co dalej ????
 • @Zawisza Niebieski 20:59:35
  Jest nowy banknot. Dwudziestogroszowy. Nie wiem, kto jest autorem.

  https://pbs.twimg.com/media/DcC7RSZX4AAxw5P.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:59:35
  "Zbawca na białym koniu nie przyjedzie" trza oprzeć się na "Nasza Szkapa"
  Jakim cudem ten głąb był premierem ?
  Kwaśniewski: Tusk od dłuższego czasu bada sytuację. W Polsce powrót na białym koniu nie był i nie jest możliwy.

  https://pbs.twimg.com/media/DcDbFB_XcAAc0FD.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:22:50
  Olek Kwaśniewski
  położy Rafała na deski!

  https://pbs.twimg.com/media/DcDWjIMWsAUzKks.jpg
 • @
  Siemoniak chciał uderzyć w Macierewicza i Błaszczaka? Widocznie trud odróżniania lampki od mikrofonu jest taki sam jak orania z samozaoraniem

  https://pbs.twimg.com/media/DcCGTQHX0AAdGyY.jpg
 • Husky
  A co mówią sondaRZe?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:21:38
  Jest ich zbyt mało, by cokolwiek powiedzieć.
  Na dziś i teraz w moim odczuciu to jednak Trzaskowski jest faworytem.
  Taka prawda.
  Ale to jeszcze 6 m-cy
  pzdr
 • @Husky 22:02:30
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15251166671d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Korupcja, pralnia, arystokraci Kwaśniewscy…


  http://niezalezna.pl/forum/224021-korupcja-pralnia-arystokraci-kwasniewscy-zobacz-jak-mazurek-wrzuca-granat-w-bagno-polskiej-sztuki

  Powyższy obrazek zaliczyłbym do współczesnego abstrakcjonizmu a zatytułowałbym go "Buszujące świnie na salonach". "Spotykają się każdej nocy" - on pije, a ona czesze psa. Arystokracja mianowana przez tych co do Polski się przyplątali ubrani w walonki, kufaje i z okrzykiem ...dawaj czasy...po prostu następne pokolenie sowieckiej swołoczy! Kariera medialna tej pary to faktycznie kompromitacja. Oleksy trafnie ich scharakteryzował. Najgorsze jest to, że oni są jedynie najbardziej rozpoznawanym przykładem tego, co miało zastąpić prawdziwą elitę zdziesiątkowaną w Katyniem, Powstaniem Warszawskim, okupacją, emigracją. Pora wsiadać do bagażnika i wracać do macierzy. Jakoś odżałujemy taką stratę...Żydom z karczm i komunistom z folwarków spodobało się życie na polskim dworze szlacheckim, właściciel ziemski dał tym dwóm nacjom pracę, pozwolił prowadzić handel, karczmy, pozwolił chłopom uprawiać ziemie. Im było mało, chcieli zamieszkać w dworze i żyć jak ziemianin. Kombinowali ponad sto lat i tak wykombinowali, że poszli do obcych mocarstw. Ściągnęli je na Polskę doprowadzając do zagłady dwory i stan ziemiański. Zajęli ich miejsce, rządzą tak i bawią się od 1944 roku. Doprowadzili Polskę specjalnie do katastrofalnego zadłużenia sami opływając w bogactwo. Głupi naród złudzili obietnicą posiadania fabryk i ziemi. Naród nie ma ani fabryk ani ziemi bo ta została przejęta przez PGR- y a później sprzedana obcym albo wydzierżawiona, fabryki zostały sprzedane, oszukany polski naród został tylko na tym co był, czyli jest murzynem we własnym kraju. Lasy pańskie zamieniły się w państwowe czyli nie polskie bo zysk z wycinki milionów kubików drewna jedzie za granice. Naucz się czytać Polaku, państwowe znaczy żydowskie. Ty nie masz nic, nie wolno ci urwać gałązki z drzewa, nie wolno ci polować, łapać ryb, pozyskiwać na swoim surowców naturalnych, znajdziesz u siebie w piwnicy skarb to nie twoje, to państwowe/żydowskie/. Nic ci nie wolno a w 1944 r miało być wszystko twoje. Minie w tym stanie rzeczy jeszcze 25 lat i w Polsce nie będziesz miał co szukać Polaku.
 • @Husky 22:02:30
  Przecież to są ludzie pochodzenia chazarskiego- rodzice Kwaśniewskiego przyjechali do PRL-u z b. ZSRR budować żydokomunę. "Tatuś" Kwaśniaka był zbrodniarzem żydowskim, który przybył jako NKWDzista do Polszy rządzić tymi głupimi Polaczkami i trwa to do dzisiaj. Stolzman miał rację. Zmienili nazwisko i pozostali już w Polsce na stałe jak 350 tys. innych ich rodaków - nazywali ich "poP" pełniący obowiązki Polaków. Zmienili śmierdzące onuce na skarpety, a walonki na adidasy. Pajdę chleba ze słonina zagryzaną cebulą zmienili na ośmiorniczki a stakanę samogonu na brendy Stock 84, zaś deserowy zakalec na beza. Dorobili się na Polakach i dzisiaj mówią, że są arystokracją - już nie jeden taki arystokrata aktualnie czynnie uczestniczy w programie "cela+". Inni arystokraci są już w kolejce, gdyż program "cela + " jest programem rozwojowym i obejmie wszystkich postsowieckich arystokratów. "Arystokraci" w sowieckich walonkach? Panem to trzeba się urodzić, a nie mianować samego siebie arystokratą lub takiego udawać. Żałosne pośmiewisko z siebie robią te czerwone buraki, UBywatele z lumpenproletariatu. Mln ofiar żydokomunizmu nigdy nie będzie zapomniane. Ludzie doskonale wiedzą, kto za to odpowiada. Nie wymażą tego nigdy ze swojego bandyckiego "rodowodu". Czerwona "arystokracja" wszystko co ma, to z grabieży, nie z pracy. Nie talenty tylko bandytyzm wywindował ich na pozycje społeczne, które zajmują. Historia jak się powtarza, to na ogół jako tragi-farsa.


  https://goo.gl/images/q9Nzs3


  Motłoch arystokracją to tragedia. Zbóje arystokracją, to tragedia absolutna, bo co potrafią, to jedynie stworzyć dziki zbójecki kraj. Mówią, niedaleko pada jabłko od jabłoni. Skąd spadło jabłko gatunku Stolzman-Kwaśniewski ? Z jakiego drzewa ? Nie było to jabłko z gatunków szlachetnych, tylko dzikich, bandyckich. I mówią też: " Z kim przestajesz, takim się stajesz." To przysłowie przeznaczone jest dla tych, którzy uważają, że człowieka nie kształtuje rodzina i dom rodzinny. Otóż właśnie kształtuje. I czym skorupka za młodu nasiąknie, tym .. itd. Stolzmanowie nie posiadają tożsamości polskiej, tylko komunistyczną, bandycką. To jest element kryminalny, a nie arystokracja. Tu jest opisany ich "rodowód" :

  http://www.fronda.pl/a/wojciech-sumlinski-niewidzialny-rzad,109355.html


  Powiedzieć komunistyczna banda to za mało. To jest para żydowsko-komunistyczna. Szkodniki. Pani Konty-Stoltzmanowa wyciągała z Petrochemii Płock po kilkaset tysięcy złotych na "swoją" fundacje. Tylko ciekawe kto ją z tych i innych pieniędzy rozliczał? Część pewnie wziął Kwaśniewski-Stoltzman na trunki bo od nich nie stronił. Dobrze, że nas Jolka nauczyła jeść bezy bo inaczej byśmy byli jak nieokrzesani jaskiniowi troglodyci bez umiejętności posługiwania się widelczykiem. "Po co Jolki noszą kapelusze? - bo każde pudło powinno być przykryte!" Moja śp. babcia zwykła była mówić o takich: wyżej sra, niż dupę ma. Takie zdjęcie "przebierańców" ale ja chętnie bym zobaczył zdjęcie OLKA, bo niektórzy takim dysponują, a zostało to ujawnione podczas rozmowy Oleksego z Guzowatym, kiedy to OLEK, na mistrzostwach w piłce nożnej w Japonii i Korei powrócił do towarzystwa raczącego się wódeczką mając na głowie majtki, pewnej piosenkarki, wykonującej na tychże mistrzostwach Hymn Polski. Oczywiście, ten występ był straszliwie skrytykowany, nawet jako profanacja, widać tam wszystkiego było za dużo, "Pan arystokrata" z dziś ujawnionego zdjęcia, miał hojną rękę, w końcu to Polska za to płaciła, a On przecież, tak naprawdę był tylko członkiem z SLD, tylko nazywano go wówczas prezydentem. Ale się zgalopowałem, bo zdjęcie o którym myślę mogło by być zabawne bo istnieje tyle możliwości ulokowania majtek na głowie i ciekawe jaką, On, OLEK wybrał.
 • @kula Lis 67 09:26:04
  "Zażywałem narkotyki z Rafałem Trzaskowskim"

  https://t.co/JVueinktir
 • Jako prezydent Warszawy obiecuję
  https://pbs.twimg.com/media/DcEH5veXcAU-Xwy.jpg
 • @kula Lis 67 09:03:44
  niespodzianka dla ciebie Warszawianski-Krakowiaku

  https://pbs.twimg.com/media/DcBCEKkVQAEVBL0.jpg
 • @Husky sondaż
  Kto wygra wybory w Warszawie?
  Patryk Jaki
  89%
  Rafał Trzaskowski
  7%
  Jan Śpiewak
  3%
  Andrzej Celiński
  1%
 • @kula Lis 67 10:02:59
  Przyjacielu, to pierwsze koty za płoty.
  Przeciwnik trudny, miasto W-wa siedlisko lemingów
  Coraz mniej rodowitych Warszawiaków a i ci są podzieleni
  Wiem co mówię mam dardzo duża rodzinę w Warszawie, właśnie ostatnio często o tym rozmawiamy.
  Na dziś szansę to 50/50

  Ale walczyć trzeba
 • @Husky 23:45:41
  //... moim odczuciu to jednak Trzaskowski jest faworytem.//

  Jeśli już nawet ty tak twierdzisz to naprawdę musi być kiepsko...
  Biedny Jaki, na taką minę go wsadzili. A wygląda na bystrego chłopaka.
 • @Husky 10:22:35
  To nie będzie wybór między kandydatami tylko między PO a PiS.
  Osobiście uważam Jakiego za świetnego kandydata. Trzaskowski mnie nie przekonuje wcale.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:00:40
  Warszawa to już ostatni bastion do obrony jaki pozostał PO
  Po tym jak Budyń z Gdańska pokazał środkowy palec szrekowi tylko Warszawa daje im jakieś szansy na istnienie.
  Jak tu przegrają w wyborach parlamentarnych to za rok będzie walka o 5% by wejść do sejmu.
  Sondaże na dziś to zabawa, zacznie się to wszystko wyjaśniać po wakacjach.
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:03:03
  //Trzaskowski mnie nie przekonuje wcale.//
  i mnie nie, ale powtarzam, na dziś to 50/50
 • O cholera! PiS ma już pełne gacie...
  Więcej takich "wojowników..." z PO
  Więcej

  https://pbs.twimg.com/media/DcGWbuSWkAAkAf8.jpg
 • @Husky 13:58:08
  Sondaże to wg ciebie zabawa??? Przecież ty żyjesz tymi sondażami.

  //Jak tu przegrają w wyborach parlamentarnych to za rok będzie walka o 5% by wejść do sejmu.//
  To my mamy teraz jakieś wybory parlamentarne? A czym one różnią się od tych do Sejmu?
  Jeszcze jest zbyt szybko, żeby coś prognozować bo to jeszcze dwa lata i wiele się może zdarzyć. Jestem raczej pesymistą bo POPiS jest tak okopany a w Polsce jest tylu idiotów, że należy się tylko modlić, żeby jak najwięcej wyborców zagłosowało na małe partie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:15:29
  Miałem na myśli sondaże o tych wyborach w Warszawie
  To zaledwie tydzień, jaki mamy od chwili ogłoszenie kontrkandydata dla Trzaskowskiego.
  Jeszcze będą inni, z innych partii
  Poczekajamy
 • @Husky 14:25:50
  Taka ciekawostka, ale pouczająca. Nikt nie da ci więcej, niż obieca PiS i Jaki.
  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31520962_1840158402717236_2806420060288057344_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8cfe9c1a8aeefd6fb25aaf5349ba6d56&oe=5B561926

  Oni nie kłamią tylko wtedy gdy śpią lub się pomylą.
 • @Zawisza Niebieski 14:27:39
  Jak nic ,biorą z ciebie przykład.
  To chore

  ps.
  czy to aby nie twoja uczennica

  https://pbs.twimg.com/media/DcDe2t2W4AAv4ej.jpg
 • @Zawisza Niebieski 14:27:39
  O tego typu pseudo "rodzinach" marzy PO i Nowoczesna -
  pozwolimy na to?
  NIGDY!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DcHBoD1VwAE3SyP.jpg
  gay pride 2011 paris
 • @Zawisza Niebieski 14:27:39
  http://wyborcza.pl/7,75398,23340568,sondaz-prezydencki-andrzej-duda-liderem.html

  I tak już zupełnie na koniec.
  Czekam na moment, kiedy jakiś menel spod Biedronki skuje temu skurwałemu Dyzmie ryj.
  I to tak skrupulatnie, że rodzona matka Merkel go nie pozna.

  http://cdn3.se.smcloud.net/t/photos/t/581140/donald-tusk_27413854.jpg
 • @Husky 14:44:23
  Ech Husky, jak ty się z tym PiSem pięknie zaorujesz, co na tym zdjęciu mamy, paradę gejów? Lubisz męskie tyłeczki? Ja osobiście preferuję damskiej, jakieś kształtniejsze, ale jak już chcesz, to proszę, specjalnie dla ciebie, piękny, męski, PiSowski i do tego senatorski tyłeczek, kategoria Q, specjalnie dla Huskyego.

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31564071_2206734942893855_7714323358870929408_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4ea065ffc1041670c3728309343aee94&oe=5B5F3CA1

  A wiesz jak wygląda 135'200 zł? Pewnie takich pieniędzy na oczy nie widziałeś :)
  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31703741_2206974302869919_433052266736386048_n.png?_nc_cat=0&oh=99037fdd13f53f571856eb8fe272dde5&oe=5B99DE63


  Jaki dziś w wielkim smutku, przekonano go, że Paryż, to nie jest pożegnanie z ryżem.

  A ty chcesz Warszawiakom takiego cygana sprzedać? Boję się, że ci się nie uda. Najlepiej niech mu rodowity Warszawiak z Czerniakowa odpowie.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZLtocKqUq_E
 • @Zawisza Niebieski 15:43:49
  TY
  Przecież ty nienawidzisz PO
  No jak to
  TY nienawidzisz PO !!!!!!
  No jak to
  a robisz za POżytecznego
  Cienko przędziesz, oj cienko .
  Nawet w sondarzach cię już nie uwzględniają


  ps.
  Zakuty !!!!
  więcej Polotu
  Więcej POlotu
  ty taki amerykansky ,taki ładny
  jak...... ci tam na zdjęciu
 • @Zawisza Niebieski 15:43:49
  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/05/zawiszo-tak-wyglada_2018-05-01_15-57-29.jpg
 • @Husky 15:50:11
  P.Jaki zaorał "dziennikarke" TVN!!!
  Sami zobaczcie

  https://twitter.com/mr_czerepach/status/991299574185775104
 • @Husky 15:57:49
  Widzisz Hysky, że leming z ciebie to można ci wybaczyć, ale myślałem, żeś chociaż facet, ale widzę, że się pomyliłem. Spróbuję wykładu łopatologicznego i terapii antysklerotycznej.

  Pamiętasz może jak po tej aferze nakręconej przez ułaskawionego przestępcę i Agenta Tomka, (złodzieja kilometrówek, człowieka, któremu przyzwoity mężczyzna ręki nie poda), ten co kobiety w zyciu nie zaznał chodził i się dziwił, że taka "afera" a PO słupki poszły w górę. Polacy z obrzydzeniem się do takiej podłej ustawki się odnieśli.

  Zakochać się, to jest coś pięknego, coś co się do końca życia pamięta, ale wtedy człowiek jest w takim stanie, że robi głupoty, takich nas Bóg stworzył. Wykorzystać ten stan może tylko najgorsza podła gnida, jak wiesz nawet w PiS Agent Tomek długiej kariery nie zrobił. Nawet na standardy PiS okazał się gnidą.

  Była głupia, uwierzyła, że stać ją na to by rozkochać w sobie przystojnego młodego człowieka, jednak kara była nieludzka. Jest to jedna z afer, które powodują, że na PiS nigdy nie oddam głosu. To podli ludzie. A ty mi teraz wyciągasz tę sprawę? Nawet na tytuł "PiS-gentelmena" się nie nadajesz.
 • @Zawisza Niebieski 16:39:29
  //Spróbuję wykładu łopatologicznego i terapii antysklerotycznej.//

  Spróbuję wykładu łopatologicznego wobec ciebie Polonisto
  Naucz się wreszcie pisać bez byków ortograficznych
  Ty "wykrztalcony" z wielkiego miasta
  A potem możesz tu z Panami dyskutować
  Zrozumiano !!!!!

  Sondaż prawdopodobnie piszę się jako z z kropką, czy też u was coś się zmieniło
  Sondarz (sic)
  prawda czy fałsz ??

  antysklerotycznej ? czy anty sklerotycznej.

  prawda czy fałsz ??
  Ty jesteś faktycznie namacalnym przykładem elektoratu Tuska !!!!!

  tak to jest jak się kończy szkołę za worek ziemniaków, więc do szkoły NIEUKU
  Do szkoły !!!!
 • @Husky 17:01:43
  Widzę, żeś trafiony, a tonący brzytwy się chwyta. Ale przyganiał kocioł garnkowi, sprawdź może w słowniku jak się pisze:
  https://sjp.pwn.pl/szukaj/antyalergiczny.html
  http://nfjp.pl/lemma/antysklerotyczny

  Człowiek szybko piszący może się pomylić, może zrobić literówkę, ale jak się zwraca komuś uwagę, to trzeba wiedzieć jak się pisze poprawnie mój ty "PiS-panie".
  Zrozumiano? Oj dziś masz ciężki dzień.

  Jak to mówiłeś? Tak to niestety jest jak się skończyło szkołe za worek ziemniaków a innych pouczać się chce.
 • @Husky 17:01:43
  No ale pocieszę cię, dziś nie tylko ty zaliczasz zaoranie, twój nijaki Jaki zdaje się już zaliczył głosy legionistów. Poszedł się lansować z szalikiem Legii, mówiąc, że miasto będzie wspierało klub, podczas gdy PiS "PiSy" wieszało na władzach miasta jak wsparły rekonstrukcję stadionu, a sam Jaki deklarował się jako kibic OKS Odra Opole. Jak myślisz którzy kibie mają mu nakopać?

  Ostatnio tak krzyczałeś, że dzieci z Kanady robią za warszawiaków, dziś wyszło, że za młodzież warszawską u Jakiego robią młodzi Niemcy.

  Czyli co, polewka z leminga?
 • @Zawisza Niebieski 17:58:30
  //Jak myślisz którzy kibie mają mu nakopać?//
  szanowny polonisto co to jest

  kibie ?

  to jakiś wasz lemingowy slang czy coś nowego w słowniku języka polskiego
 • @Husky 18:26:39
  Masz rację, ucięło mi kawałek wyrazu, miało być kibice. Nie myli się, ten co nic nie robi. Przekręcanie i lemingowy slang, to twoja domena. Nieumiejętność napisania polskiego nazwiska, to też twoja domena. Ale jakoś nie widzę przyznania się do błędu "PiS-panie" w sprawie anty....

  Jak wiesz, ja nie jestem polonistą a inżynierem. Więc możesz mi mówić panie inżynierze, ale nie polonisto. Husky wybiera się do szkoły?
 • @Zawisza Niebieski 18:52:28
  Spróbuję wykładu łopatologicznego wobec ciebie Polonisto
  Naucz się wreszcie pisać bez byków ortograficznych
  Ty "wykrztalcony" z wielkiego miasta
  A potem możesz tu z Panami dyskutować
  Zrozumiano !!!!!

  Sondaż prawdopodobnie piszę się jako z z kropką, czy też u was coś się zmieniło
  Sondarz (sic)
  prawda czy fałsz ??

  antysklerotycznej ? czy anty sklerotycznej.

  prawda czy fałsz ??
  Ty jesteś faktycznie namacalnym przykładem elektoratu Tuska !!!!!

  tak to jest jak się kończy szkołę za worek ziemniaków, więc do szkoły NIEUKU
  Do szkoły !!!!
 • @Husky 19:05:20
  //Naucz się wreszcie pisać bez byków ortograficznych//

  A ty piesku już wiesz jak się pisze "sondaŻ"?
  Po co się ośmieszasz?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:16:25
  właśnie to pisałem ,że dotychczas było przez z z kropką, ale to mój kolego wyperswadował mi że jest inaczej i tego się trzymam 8-))))))))

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143389,towarzyszu-donaldzie-wiecej-nie-trzeba#comment_1456374
 • @Husky 21:33:52
  Powiedz mi Husky, ty dzisiaj wypiłeś z okazji 1 maja? Co chwila się ośmieszasz. Tak jakiś czas temu napisałem raz sondaż przez "rz" i nie mając się czego chwycić chwyciłeś się tego jak rzep psiego ogona. Nie widzisz, że dziś pouczając mnie walnąłeś byka ortograficznego i to nie raz?
  Jako kolego od szkoły skończonej za worek ziemniaków pisze się antysklerotycznej, czy anty sklerotycznej? Sprawdź zanim kogoś zaczniesz nauczać. Ile razy się dziś zaorałeś? Lepiej idź już spać, bo rozumiem, święto można wypić, ale po co się ośmieszać?
 • @Zawisza Niebieski 22:38:27
  //Nie widzisz, że dziś pouczając mnie walnąłeś byka ortograficznego i to nie raz?//

  walnąłeś byka ortograficznego ????
  Pajacu
  pajacu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  który to błąd ortograficzny

  Sprawdź zanim kogoś zaczniesz nauczać.
  idź już spać
 • @Zawisza Niebieski 22:38:27
  Na koniec powiem ci tak, ja "mam prawo" zrobić błąd, zwłaszcza że piszę i po Angielsku i po Polsku.
  Nie mam polskiej klawiatury, więc nie jest to takie proste. Na dodatek setki komentarzy. Ale to ty właśnie wytykałeś innym błędy.
  Mam ci tu wkleić komu i kiedy.
  Przestań robić z siebie "krztalconego" inaczej
 • @Husky 23:38:18
  Nauczycielu z dyplomem za worek ziemniaków, jak się pisze antysklerotycznej, czy anty sklerotycznej?
  https://sjp.pwn.pl/szukaj/antyalergiczny.html
  http://nfjp.pl/lemma/antysklerotyczny

  Widzisz swój błąd ortograficzny, czy nie?

  Znasz takie przysłowie? "Uczył Marcin Marcina a sam głupi jak świnia."

  Sprawdź zanim kogoś zaczniesz nauczać. Ile razy się dziś zaorałeś?
 • @Zawisza Niebieski 23:52:27
  o jeden raz mniej niż ty
  Dobranoc
 • @Husky 23:54:16
  "o jeden raz mniej niż ty" :) Tak, tak, idź już lepiej spać, nauczycielu z dyplomem za worek ziemniaków. Może na dziś samoośmieszania ci wystarczy.
 • @Zawisza Niebieski 00:00:18
  Może na dziś samoośmieszania ci wystarczy.
 • @Husky 17:50:37
  Hmm,
  a który z nich jest (skoligacony z) żydkiem? :O
 • @laurentp 00:47:59
  obaj
  pzdr
 • @Husky 08:27:51
  Myślałam, że ten Trzaskowski to będzie twardy, merytoryczny kandydat.
  Ale każdy dzień pokazuje, że to taki arogancki, nowoczesny leming.
  Chaotyczny i nerwowy. Co wpis to byk.
  No i z tęczowym Rabiejem za plecami.
  Gość naprawdę jest do ogrania.

  martwię się, że konto Rafała Trzaskowskiego prowadzi Bronisław Komorowski

  https://pbs.twimg.com/media/DcNFiVpXkAAFZJT.jpg
 • @Husky Nie, Czaskosiu, ty w ogóle na nikogo nie wyglądasz. A jak już to wyglądasz jak pół doopy zza krzaka, i to zaćpanej
  Jak znam życie to Czaskowski postawił na zdjęcia i swoje fotografie. Bo większość kobiet to " wzrokowcy " i głowę sobie dam uciąć, że dla nich Czaskowski to Hiszpan, a nawet Portorykańczyk. Czaskowski nie dzieli. Ten krakowski warsiawiak próbuje dzielić warszawiaków-ale idzie mu jak po grudzie. Wyglądasz ! Na tęgiego cwaniaka kutego na cztery kopyta ! Cwaniaka który szuka jeleni do wydojenia. A tak na marginesie jakie szkoły ukończyłeś koleś ? Ile masz fakultetów, jakie doświadczenie w zarządzaniu wielką korporacją, spółką lub ogromnym organizmem miejskim jakim jest ponad milionowa aglomeracja ? Co ty właściwie umiesz oprócz okrągłego gadania o ideałach ? Masz jakiś swój biznes, osiągnąłeś sukces finansowy, dorobiłeś się np. fabryki, banku czy innego własnego przedsiębiorstwa. Komu ty pomogłeś działając społecznie ? Co powstało na skutek twej publicznej i politycznej aktywności ? Nie ma nikogo kto łączy bardziej niż Czaskowski. Czaskowki łączył razem z HGW czyścicieli kamienic i ich ofiary np. panią Brzeską. Czaskowski był 3 lata temu 100 procentowym Krakowianinem a teraz jest 200 procentowym Warszawiakiem a jutro może 300 procentowym Brukselczykiem. Czaskowski razem z HGW opracował super program dla Warszawiaków który odniósł wielki sukces czyli program ulica plus. ( jak razem z kolesiami z mafii wyrzucimy z kamienicy to ulica zawsze będzie twoja). Na koniec; kim jest twój tatuś, mamusia ? Z jakiej to familii wywodzi się twoja postawa ideowa i światopogląd ? Kim ty właściwie jesteś ? Opowiedz nam coś o sobie w konkretach.
 • @Husky 17:50:37
  Jakoś tak się składa, że to POwcy nieustannie dzielą i obrażają ludzi. Po wyborach w 2005 roku Tusk już zaczął mówić o "moherowej koalicji". Odkąd pamiętam, POwcy zawsze gardzili ludźmi - dzieli Polskę na "lepszą" i "gorszą" - Polskę A, B, C... Nazywali ludzi bydłem (vide pamiętna wypowiedź żyda Bartmana vel Bartoszewskiego). Gdy przegrali wybory w 2015 r. to już obrażanie Polaków przez POwców stało się codziennością.
 • @kula Lis 67 09:23:24
  Bilet roczny Rafała Czaskoskiego na komunikację miejską w Warszawie

  https://pbs.twimg.com/media/DcNpCwSX0AEQjww.jpg
 • @kula Lis 67 09:25:23
  Czaskoski wychodzi do ludzi rozmawiać o problemach Warszawiaków

  https://pbs.twimg.com/media/DcBeeCQWAAA-7Jz.jpg
 • @kula Lis 67 09:25:23
  Trzeba ich rozliczyć

  https://pbs.twimg.com/media/DcNwh_eXcAIST-R.jpg
 • @kula Lis 67 09:25:23
  Do ostrego starcia słownego doszło w środowym programie "Minęła 20", emitowanym w TVP Info. W wyniku awantury, studio opuścił jeden z zaproszonych gości - euroosioł PO Szejnfeld.

  Jako wstęp do rozmowy TVP Info wyemitowało fragment przemówienia Michała Boniego, które prowadzący program nazwał "donosem na Polskę".
  "Jakim prawem wystąpienia eurodeputowanych, posłów wybranych w wolnych, demokratycznych wyborach określa pan pojęciem "donosów"? - zapytał Szejnfeld. "Robię to prawem, które nazywa się prawem wolności mediów" - odpowiedział Rachoń.
  Między prowadzącym a eurodeputowanym PO doszło do awantury.
  "Mam nieprzyjemność słuchania tego, co pan opowiada, to jest partyjną propagandą, a nie dziennikarstwo i ja w tym nie będę brał udziału. Przepraszam bardzo widzów. Z dużym szacunkiem do widzów, ale nie z szacunkiem do pana, żegnam" - zakończył euroosioł i opuścił studio.
 • @Husky 09:41:24 z sieci, fajne więc zamieszczam.
  teeed1

  Zachowanie Trzaskowskiego być może oznacza, że między nim a zaplanowanym jego vice prezydencie z "nowoczesnej" zaiskrzyło i zaczęli mieć się, ku sobie a nawet jak widać odnaleźli wspólne klimaty.OBRZYDLIWE ale CHYBA, PRAWDZIWE. A takie narastające zainteresowanie HOMOSEKSUALIZMEM , świadczy, że na rynek trafiły jakieś, dopalacze, które wyzwalają, u ich spożywaczy, specyficzne, DOODBYTNICZE HOMOCIĄGOTY, no bo nie tak dawno NERGAL zalecał się, publicznie do Biedronia, no "wchodził mu w dupę" i tylko głupiec może się w tym nie dopatrzyć HOMO-PODTEKSTU a teraz, dla PEDERASTÓW 'takie ciacho" za jakiego się uważa członek z PO, został ODRZUCONY, czyli, niby ostatecznie, nie dał, konkretnie, mimo, że był przygotowany, dupy, ale dla nas obserwatorów w-wskiej sceny samorządowej, jednak "DAŁ DUPY" a odepchnięcie jego jako członka tylko podkreśliło jego obrzydliwą naturę, i niestety zasygnalizowało też rozwiązłość a więc taki ktoś może zrobić wszystko, absolutnie wszystko. Tu może sobie zadać pytanie o powód tak obrzydliwych prób adoracji i najprawdopodobniej, jest jeszcze mnóstwo spraw do ukrycia, a może, tez chodzić o kontynuację zaawansowanych już prywatyzacji, za, które , ratusz już mógł dostać, łapówki, a więc, ich członek może ich uratować. Ciekawe na co go jeszcze stać, bo poza zaskakującym medialnym molestowaniem pederastów, już moja wyobraźnia nic gorszego nie jest w stanie wymyślić. Tu może być tez taka sytuacja, że po udanym i miłej "nie tylko rozmowie" zaplanowanym homo-zastępcą to ten, mógł go nastręczyć swoim homo-przyjaciołom a teraz będzie miał go, chociaż, po otrzymaniu "kosza od środowiska LGBTQ, do przegranych wyborów, na wyłączność. OBLEŚNE, to co piszę, ale sam jestem bardzo zniesmaczony, że ujawniam tak, "ŚMIERDZĄCĄ PRAWDĘ"
  0 0 Odpowiedz

  zj
  Wychodzi na to że "zastępca" sprawdził i stwierdził że "pierwszy" to nędzny materac!
 • @kula Lis 67 10:01:34
  Czaskoski: Jako prezydent Warszawy wezmę udział w Paradzie Równości

  https://pbs.twimg.com/media/DcNyHD4X0AEDRSk.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DcNyHVFXUAIs7rZ.jpg

  Zdziwieni ??????
 • @kula Lis 67 10:01:34
  Z sieci, ciekawe, więc zamieszczam:
  Poznajcie Krystynę Pietrek, honorową obywatelkę gminy Dobrzeń Wielki i byłą sołtyskę miejscowości Czarnowąsy. Jej wioska została siłowo wcielona do Opola za sprawą Patryka Jakiego. W konsultacjach społecznych 99,1% mieszkanek i mieszkańców było przeciwnych aneksji do Opola. Jedną z organizatorek tych konsultacji była Krysia. Kiedy ich miażdżący wynik był nie po myśli Jakiemu, wiceminister oskarżył o fałszerstwo mniejszość niemiecką.

  Krysia podała go wtedy do sądu za naruszenie dobrego imienia jej oraz dziesiątek wolontariuszek i wolontariuszy, którzy pomagali przy konsultacjach. Jaki stwierdził wówczas, że oskarżył Krysię o fałszerstwo... w ramach obowiązków poselskich, więc zasłonił się immunitetem. Ale sąd w Opolu oddalił wniosek Jakiego o oddalenie sprawy.

  Odbyły się więc trzy rozprawy. Przesłuchano kilkunastu świadków. Na ilu z nich pojawił się Jaki? Na ani jednej. Tym razem zasłaniał się obowiązkami w Warszawie. Sędzina zażądała więc bezpośredniej obecności wiceministra i zaproponowała mu trzy terminy. Jaki odrzucił wszystkie trzy. Podał własny, na który przystał Sąd. W międzyczasie jednak złożył zażalenie na oddalenie immunitetu do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. Sąd przyjął to zażalenie, a decyzję o ewentualnym odebraniu immunitetu zostawił w rękach Sejmu.

  Słyszeliście o tym, gdy Jaki żądał od wszystkich stawiennictwa przed komisją reprywatyzacyjną? Gdy mówił o odpowiedzialności za swoje czyny? Tak właśnie wygląda prawdziwa twarz wiceministra. Ani razu nie spotkał się z ludźmi, których kłamliwie oskarżał o fałszerstwa. Od kilku lat ucieka przed sądem, byle tylko nie spojrzeć im w oczy. Żąda odpowiedzialności od innych, a sam nie odpowiada za nic. To zwykły tchórz.

  Ale nie chodzi tylko o to, by Polska zobaczyła prawdziwe oblicze Jakiego. Dziś chodzi o Warszawę, a także o to, by Krysia i mieszkańcy Czarnowąsów zostali w końcu wysłuchani. Od kilku lat robię wszystko, by do Opola wróciła sprawiedliwość. I nie spocznę, dopóki tak się nie stanie.
 • @Zawisza Niebieski 17:34:34
  //Kto to jest pan Czaskowski to ja nie wiem//

  ale ja wiem i Polacy wiedzą .....


  Polska ma znaczący wpływ na działania UE, zarówno jeśli chodzi o sankcje wobec Rosji, jak i poparcie procesu transformacji Ukrainy – powiedział minister ds. UE Rafał Trzaskowski, który w poniedziałek uczestniczył w VIII Forum Europa-Ukraina w Łodzi.


  Trzaskowski podkreślił, że Polska jest najlepszym adwokatem Ukrainy w UE, jak również wspiera ten kraj poprzez działania bilateralne, takie jak wizyta premier Kopacz na Ukrainie i "konkretna" propozycja pożyczki, powołanie pełnomocnika koordynującego pomoc dla wschodniego sąsiada Polski, kierowanie polskich ekspertów do pracy w ukraińskich ministerstwach, wsparcie reformy samorządów, a także audyty i działania antykorupcyjne realizowane we współpracy z NIK.
  "Właściwie nie ma takiej dziedziny, w której Polska nie chciałaby Ukrainie pomagać" - dodał.
 • @Husky
  Rabiej to chłoptaś na posyłki w dyskotekach mafii pruszkowskiej...Rabiej sam biega w różowiutkiej bieliźnie, więc przebranie batmana nie jest w jego guście. Wstydu nie ma pedał, razem z żydoukrem Czaskowskim, obrzępalcem. W warszawce może działać tylko mafia reprywatyzacyjna z certyfikatem koszerności uznająca, że wszystkie nieruchomości w mieście należą do żydów. Zmyłka całkowita ostre starcie dla gawędzi jeden pedał drugi żyd Śpiewak co u tatusia słychać? Chcą po prostu za wszelką cenę dorwać się do koryta i los warszawiaków jest im całkiem obojętny. Zmyłka, prawda. Ale co, cytując klasyka romantyzmu, dziwi i przestrasza, to, że w tę zmyłkę wielu ludzi wierzy i wyprowadzenie ich z błędu jest niemożliwe. Tak Partia Oszustów zmanipulowała społeczeństwo. Warszawa musi na nowo stworzyć plan rozwoju, plan inwestycyjny. To co aktualnie jest mieszkańcy potocznie nazywają chaotycznym dubajskim, Mordorem. W Warszawie, w każdym miejscu można pobudować wieżowiec. Patryk Jaki musi stworzyć „ drużynę pierścienia”, która pokona Mordor...Należy wprowadzić harmonijny pragmatyczny plan inwestycyjny oparty na nowej filozofii przyjaznej mieszkańcom. Nowe inwestycję tworzące miejsca pracy powinny przede wszystkim powstawać na Pradze. Będzie to miało wpływ na codzienne życie mieszkańców stolicy. Każdego dnia rano ruch odbywa się ze wschodnich dzielnic do zachodnich, w jednym kierunku, a wieczorem w drugim. Widać to na pasach ruchu, na mostach. Gdyby te miejsca pracy były po stronie praskiej, byłoby lepiej dla miasta i jego mieszkańców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej