Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Szok o poranku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Donald Trump zamknął się w Gabinecie Owalnym i trzyma palec na przycisku atomowym.Giełdy na całym świecie ostro w dół! Czy to jest ten moment ?

Zapomniała o coco jambo?
Wielka postać Kabaretu odchodzi z Kabaretu !
Jak mi przykro...
 
 
 

Pani poseł odchodzi z Nowoczesnej ale niestety nie odchodzi z polityki.
Czarę goryczy przelał fakt, że Ci Nowocześni z Nowoczesnej zakazali Pani Nowoczesnej Joannie wypowiadania się w sprawie niepełnosprawnych - cenzura!

Przygarnie ją PSL?
Kto będzie teraz robił za wariatkę w .Nowoczesnej? Nie rozumiem dlaczego J.Szajbus -Wielgus odeszła z Nowoczesnej. Pasowała ,jak ulał do tych "asów intelektu "

Pani Wielgus ! Niech nam pani tego nie robi ‼️
Niech pani zostanie w Nowoczesnej !
Nieeeeeeee ‼️‼️‼️
Wczoraj Kamilka obalała pana Marszałka Kuchcińskiego , jak pan Lech Komunę ...
A dziś taka straszna wiadomość... wstrząsające !

Smutek i czarna rozpacz

ps.

Dzień dobry Prawi, zajrzałem na chwilę aby się przywitać i życzyć cudownego dnia i wspaniałej pogody, szczególnie ducha 8-)))

 miłej środy dla Prawej Strony Mocy


 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky Najwyższy czas, może w końcu przebada sobie głowę?!
  Ona powinna pójść pracować do Domu Opieki Społecznej skoro tak chce pomagać. Do Sejmu jako posłanka nie nadaje się. Jest umysłowo ograniczona jak wielu niepełnosprawnych. Niektórzy niepełnosprawni mają więcej rozumu niż ta wariatka. Najgorsze jest to, że ona nie widzi tego, że jest pośmiewiskiem tak jak wszyscy w tej N. Ma wyjątkowy i trudny do udźwignięcia przez polityka dar "samozaorania". Nie wiem dlaczego wybrała tak trudną drogę...Niektóre partie i politycy dalej nie mają świadomości, że już nie istnieją. Wydmuszka na potrzeby ratowania PO sypie się jak choinka po Nowym Roku.
 • @Husky
  "Koniec dyktatury kobiet!"..Gdzie ta kobieta znajdzie schronienie polityczne, oj biedulka?
 • @Husky
  Tak duża liczba starych wyznawców komunizmu na stanowiskach, iż nie wiadomo kiedy się to odwróci. Nadzieja w tym iż młodzi kiedyś pojmą co się wokół nich dzieje. Choć jak obserwuje w około ich interesuje wygodne życie a kto pociąga za sznurki absolutnie ich nie interesuje. Często postrzegają tych ujawniających prawdę jako nienormalnych. Jeszcze jeden podstawowy aspekt tych bolesnych przemian, na uczelniach stara komuna ma się wyśmienicie, urzędy opanowane, wymiar sprawiedliwości także. Nawet kasta lekarska ta profesorska to stare komuchy. Konieczne są ciecia chirurgiczne a rząd się ciągle boi. Musi minąć wiele lat aby się to zmieniło. Słychać wrzask atak za atakiem, co świadczy o skali nienawiści do zmian i ogromnej sile komuny. Napisałem komuna choć wielu z nich biega na mszę niedzielna i to jest ogromna patologia. Jak mawiał mój przyjaciel historyk aby zmiany były dogłębne musiała by być rewolucja, a skończyło się przebierańcami przy okrągłym stole. Wychowano także ogromne hordy drapieżnych homo sowietikusów nienawidzących wszystkiego co polskie. Znam wielu biegle mówiących językiem polskim narzekających na to; jacy ci Polacy są straszni. Jak nie dobijemy wrogich stacji telewizyjnych to połowa będzie oglądała TVN i inne badziewie i będzie przekonana, że to święta prawda. Nie chodzi o starych zacietrzewionych bo oni do odstrzału i z nimi nie należny dyskutować poczekać na naturalne zejście. Walka idzie o młode pokolenie aby nie pozwolić je dalej ogłupiać. Samorządy nie są POST lecz stricte komunistyczne. "Związane z SLD i PSL", sorry, co proszę, a gdzie "platforma" ? Najbardziej cuchnąca, zdradziecka, antypolska jest PO. To ten sam sort konfidentów, którzy wydawali członków ruchu oporu, gestapo, "żołnierzy wyklętych" UB, działaczy "Solidarności" SB. Teraz donoszą na Polskę i Polaków do brukselskich kacapów i domagają się interwencji i sankcji. To ci sami lub ich pomioty, które błagały w 1981 r armię czerwoną o "rozstrzelanie" i rozjechanie czołgami "Solidarności". Cały problem nie leży w komunistycznych pomnikach. One są skutkiem a nie przyczyną katastrofy. Problemem jest stan umysłów obywateli naszego kraju. Co najmniej połowa to sympatycy partii komunistycznych. To oni w latach 1989 r - 2015 głosowali na komunistów i konfidentów SB. To oni mogą znów obalić obecny rząd, stosunkowo nieudolny ale POLSKI i dający w bardzo odległej perspektywie szansę na faktycznie "dobrą zmianę". Żywe symbole komunistyczne są jak na razie nie do ruszenia! Tylko że symbole komunistyczne przekształciły się w symbole liberalno biznesowe a symbole syjonistyczne w symbole sanhedryńsko-kaściane.
 • Quo vadis, Wielgusie?! Do polityki ale w maglu.
  Co za osobowość? Jaka strata! Szkoda tylko, że zastrzegła, że z polityki nie odchodzi. Niektórzy mają o sobie zbyt dobre mniemanie. Zero samokrytyki.
  Sama jest niepełnosprawna na umyśle, więc to tak jakby dostała zakaz mówienia o sobie. To teraz na zmywak. Do tego się nadaje. Czy Gowin przygarnie toto. Będzie ozdobą jego zbieraniny.
 • Gdzie teraz takiego "młota" przyjmą ?
  Totalny szok, nie mogę jeść ani spać Czy Sejm nie powinien uczcić minutą ciszy, tego wydarzenia? Takie tuzy intelektu, tylko do PO powinny trafiać. Może prowadzący ojcowie założyciele mają już nowy projekt do którego ściągają tuzy intelektu? Z Palikociarnią nie wyszło z N. i Kukizem nie wyszło. Do trzech razy sztuka. Jednym słowem WSI struga z banana następną kolebkę demokracji.
 • @kula Lis 67 09:05:07
  Wierzy pan w wolne i demokratyczne "wybory" pod cuchnącym trepem danielsa i innych nadzorców i sprzedawczyków Polski ?
  Tylko z całą świadomością obywatelską można ich obalić, tylko rewolucyjnie i siłą, do cna !
 • @provincjał 09:29:44
  Niestety Polska jest naszpikowana ruskimi matrioszkami, najczęściej żydowskiego pochodzenia którym Stalin w Riazaniu i Kujbyszewie przydzielił polskie nazwiska i życiorysy.
 • *****
  Tu się nie ma co za bardzo cieszyć bo tą Scheuring ktoś przygarnie ( PO , PSL czy nawet SLD) i dalej będzie straszyć , zresztą podobnie będzie z innymi "gwiazdami" N*, to są młodzi ludzie z na tyle dużą rozpoznawalnością ,że mają przed sobą jeszcze wiele lat przeszkadzania i kompromitowania polskiej polityki
 • @puuuq 11:20:52
  Projekt .NOWOŚMIESZNA zostanie "zrolowany" ,PO-nieważ nie przyniósł platformie oszukańczej żadnych korzyści PO-litycznych. Póki Rycho kierował oborą był w miarę porządek. Kiedy związał się z jedną maciorą zaczął się kompletny burdel. Nie tylko świnie, które stanęły na czele folwarku ale także knury z Zembaczyńskim i Misiło na czele zaczęły skakać sobie do gardeł. Sytuacja w oborze przypomina PRL-owskie PGR-y. Syf, kiła, mogiła czyli nowośmieszna. Te wszystkie Lubnauery, Wielgusy, Pichowicze, Zembaczynskie, Misily to tępe, "fejsbukowe" dzidy, niemające pojęcia o rządzeniu. Czy ktoś wyobraża sobie jedną czy drugą jako premiera lub ministra gospodarki!? To coś i tak się rozleci, ale spokojnie, powstanie nowa esbecka ustawka. Była palikociarnia, jakieś inne twory typu koziarnia, to będzie też następny spęd prowadzony przez WSI. Pytam się setny raz. Gdzie jest raport z WSI!?
 • @puuuq 11:20:52
  A Pihowicz to nie dość, że głupia to jeszcze brzydka. W dodatku niewyżyta i nie tylko seksualnie. Nic mądrego nie ma do powiedzenia tylko pieprzy w kółko wyuczone bzdury na pamięć. Nie ma własnej inwencji i nie potrafi powiedzieć coś od siebie. A jak już zostanie zmuszona to gubi się i plecie androny. Zero intelektu, zero jakiejkolwiek wartości. Ta osoba jest zbędna w Sejmie, a przede wszystkim jako poseł RP.
 • @puuuq 11:20:52
  Myszka agresorka, tak aktywna na Twitterze, FB i wszystkich możliwych polach aktywności, nagle nabrała wody w usta i nie można z niej wydusić, kim jest TW Waldek. A to jej ojciec przecież.
 • @kula Lis 67 11:51:59
  To ,że wszyscy wymienieni przez Ciebie posłowie N* nie powinni w ogóle zaistnieć w polityce pozostaje bez znaczenia bo już w niej są i sami się nie wybrali lecz skorzystali na słabości PO i niechęci do PiS , sama N* raczej drugi raz progu już nie przekroczy ale ci najbardziej rozpoznawalni jak tylko zechcą , to w polityce pozostaną pod innym szyldami , wyborcy są na tyle "elastyczni" ,że do pewnych gęb się przyzwyczajają ,nawet jeśli ci wygłaszają same dyrdymały
 • @puuuq 12:16:27 Obecność takiej Scheuring Wielgus każdej partii by szkodziła.
  Ależ gryzą się szczury na tonącej tratwie .N... Szajbus - Wielgus to raczej przypadek medyczny niż polityczny, śmieszne są te wypowiedzi - kłamała albo kłamie, a niby co ma mówić prawdę ? hehehe Nowoczesna to szambo i kloaka. Pamiętam jak jeszcze świeżo po wyborach IBRiS pompował 25% poparcia dla "Nowośmiesznej", a Onet co chwila wklejał informację w stylu "Ryszard Petru powiedział...", "Ryszard Petru ocenił...". :-) Antypolskie media traktowały Ryśka Rubikonia jak gdyby był w Polsce głową państwa o kompetencjach podobnych do kompetencji Prezydenta USA. No i ten wielki balon pękł, "Nowośmieszna" okazała się być zgrają błaznów. Mniemam, że władze polskich partii, a szczególnie .Nowoczesnej nie zajmują się wykorzystywaniem takich "potencjałów". We własnym zakresie mogła jechać do jakiegoś obozu islamistów w Niemczech.
 • @provincjał 09:29:44 Wszystkie żydowskie pomioty powinny odejść z polityki.
  Gdzie kucharek 6 tam 12 cycków, a nie ma co jeść. Tak właśnie kończą się rządy kłótliwych bab, każda chce być tą naj... (wstaw dowolnie dobrane znaczenie)...Szkoda, odchodzi druga Po Rysiu. Na szczęście pozostaje nam jeszcze Misiło, Zembaczyński naleśnik i kilkoro innych śmieszno/głupich. To banda rozkrzyczanych i prostackich przekupek i chamowatych facetów. Kompromitacja wizerunkowa i plajta finansowa.
 • @kula Lis 67 08:46:17
  Cela +
  cdn

  Michał K., były wiceminister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL, został zatrzymany na polecenie białostockiej prokuratury.
 • @kula Lis 67 08:49:16
  //..Gdzie ta kobieta znajdzie schronienie polityczne, oj biedulka?//

  Wraz Joanna -Szmidt vel Petru zakładają nowe ugrupowanie
  Wstępna nazwa " Na haju"
  Pilnie poszukują dziennikarza z doświadczeniem POlitycznym na rzecznika partii
  Znasz jakiegoś dobrego kandydata.
  Byle był wrogiem PIS-u.
 • @kula Lis 67 09:05:07
  Joasie Wielgus podobno do peezel ją ciągnie, kwestia urody, czy poglądów...?

  https://pbs.twimg.com/media/Dcs4vBZXUAIb14S.jpg
 • @kula Lis 67 09:15:57
  Joasia teraz może coś z Hartwich zrobi? Jakaś partia? Była Polska Partia Przyjaciół Piwa, Krajowa Partia Emerytow i Rencistów, teraz może coś z ludźmi dotkniętymi przez los, niepełnosprawnymi?
  Sorry ale automatycznie mi się skojarzyło.
 • @kula Lis 67 11:04:28
  Królikowski siedzi.Referendum poszło się j...bać.Otoczenie sobie trzeba umieć dobierać.

  https://pbs.twimg.com/media/DcwvOuNXcAEUuuT.jpg
 • @kula Lis 67 11:51:59
  jak Heńka mówi to Heńka wie.
  Qrwa zatrzymajcie ten tramwaj śmiechu

  https://pbs.twimg.com/media/DcwpjN0X0AIDYUA.jpg
 • @puuuq 11:20:52
  Nie ma chłop lekko.

  https://pbs.twimg.com/media/DcwzxLtX4AEcIkv.jpg
 • @kula Lis 67 08:46:17
  Scheuring-Wielgus odchodzi z .N
  Rozmowy transferowe trwają

  https://pbs.twimg.com/media/DcvjsA8WkAEhtvR.jpg
 • @kula Lis 67 13:33:22
  ...głupszy już nie będzie....nie da się...

  https://pbs.twimg.com/media/Dcs2-4OX4AEE1BG.jpg
 • @Husky 18:19:11
  Nie wiem co to za niewiasty, szczerze mnie to nie interesuje, jakieś tam nowoczesne, nie lubię.
  Ale o czym chciałem? Tak więc dziś przypadkiem znalazłem Ci komunistów.
  Dzisiaj stojąc na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle, stała obok mnie kobieta z synkiem, taki brzdąc około 5 letni.
  I mówi do mamy: mamusia ale tam komunistów!
  Mama się rozgląda, ja też szukam czerwonych flag z sierpem i młotem, nigdzie nie ma.
  Mama pyta, gdzie?
  No nie widzisz, po drugiej stronie ulicy.
  Po drugiej stronie ulicy stali rodzice z grupką dzieci ubranych w komunijne ubranka:)
  Czyli to ci komuniści:)
  Za nami kościół, czerwone światło na przejściu, "komuniści" szli do kościoła i trochę zebrało się ich na raz.
  Mama mówi do synka, to nie są komuniści, to dzieci co przyjmą komunię świętą, pewnie idą na próbę komunii.
  A brzdąc na to, to jak nie komuniści to jak się nazywają?
  Nie wiem jak mama odpowiedziała, naszło zielone światło a ja się spieszyłem.
 • @lorenco 18:40:10
  też byłem jednodniowym komunistą
 • @Husky 19:23:34
  Jednodniowy? To nie idziesz się spowiadać i nie przyjmujesz komunii? Katolik?
 • @lorenco 20:19:01
  nie grzeszę
  8-))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej