Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Niepełnosprawny Ciamajdan czyli fałsz,cynizm i obłuda.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd gnębi i znęca się psychicznie nad protestującymi - mówią matki dorosłych niepełnosprawnych.Matki dorosłych niepełnosprawnych od wielu tygodni dni walczą o 500 zł dodatku rehabilitacyjnego.

Solidarnościowy fundusz wsparcia osób niepełnosprawnych, pakiet społecznej odpowiedzialności oraz program Dostępność plus - to system pomocy osób niepełnosprawnych zaprezentowany  przez rząd
 
 
Apeluję, żebyście się nie zgadzali na płacenie tego podatku. My się na to nie zgadzamy i wolimy, żeby firmy i osoby prywatne przekazywały nam dobrowolnie - skomentowała matka niepełnosprawnego dziecka.
Pamiętajcie, że zbliżają się wybory. Zróbcie wszystko, by żadna osoba z PiS-u nie weszła do samorządu - dodała kolejna osoba protestująca w Sejmie
 
 
Najpierw żywa gotówka.
Teraz apel: Nie wybierajcie nikogo z PiS! Nie płaćcie podatku solidarnościowego! Protestujcie!
Strzepnięto puder, zerwano kurtynę i już wiemy z kim mamy do czynienia.
 
To jest protest polityczny.
Ten protest ma wyłącznie charakter polityczny, a o żadnym kompromisie mowy być nie może. Za chwilę można przecież wysunąć słuszne żądanie, aby dorosłych wzięło pod opiekę państwo, które zwalcza aborcję.
Jak miło dokopać nielubianemu rządowi. Jednak wszyscy zaczynają rozumieć, że wygadana przywódczyni nie dba o pomoc rehabilitacyjną dla dzieci i dorosłych niepełnosprawnych, tylko żąda kasy.
Tak naprawdę, protestującym nie zależy na opiece zdrowotnej, bo są przekonani, że sami, to lepiej sobie zrobią. 
 
 
 
             
 
 
 
Matka Kurka :

 „Niepełnosprawny Ciamajdan” – oddaję „biznes”, można zostać sławnym i bogatym!

 Każde głębsze sięganie do faktów tak, żeby nie dać żadnemu adwokatowi szansy w sądzie, wymaga gigantycznej pracy i koncentracji. Z doświadczenia wiem, że można w 100% napisać prawdę, obronić się przed wszystkimi zarzutami, po drodze usłyszeć „pierdol się”, „będziesz miał w dupę”, „wariat ze Złotoryi”, a na końcu zostać uznanym winnym za „króla żebraków”. Odwagi, a właściwie brawury to mi nigdy w dochodzeniu do sedna sprawy nie brakowało, jednak tym razem nie mam czasu na profesjonalne obnażanie poszczególnych uczestniczek politycznej hucpy, która się odbywa z użyciem niepełnosprawnej tarczy i maczugi.

Śmiem twierdzić, że i tak wykonałem kawał nikomu niepotrzebnej roboty, jeszcze nie skończonej, bo poszły pytania w trybie ustawy do Iwony Hartwich oraz organów nadzorujących, a także Fundacji zbierającej 1% na rzecz podopiecznego Hartwich. W tej kwestii słowa dotrzymam i będę prowadził sprawę do końca. Co do reszty mam inny plan, który być może w końcu sprawi, że właściwi ludzie wezmą się za właściwą robotę. Podane poniżej informacje są do zdobycia w Internecie i to w każdej chwili, przy niewielkim wysiłku, gdy już się ma wskazówki wyłożone na tacy. Wystarczy się przysiąść i ukazać „Niepełnosprawny Ciamajdan” w pełnej krasie.

Protestująca numer jeden

Co najmniej od 25 lat nie przepracowała jednego dnia, pomimo tego, że rodzina jej męża w najbliższym i dalszym stopniu pokrewieństwa, to właściciele wielu firm albo pracownicy na państwowych posadach, członkowie rad nadzorczych, posiadacze pakietów udziałów w kilku spółkach. Poziom życia tej protestującej można określić nie jako dobry, czy przyzwoity, ale komfortowy, natomiast stopień upośledzenia podopiecznego daje pełne możliwości zatrudnienia zarówno dla niego, jaki i opiekunki. Protestująca numer jeden od kilkunastu lat protestuje wyłącznie na swoje konto, gdy była opiekunką niepełnoletniego protestowała w interesie tej grupy, kosztem opiekunów dorosłych. Po osiągnięciu pełnoletniości przez podopiecznego, protestowała w drugą stronę. Gdyby rozsądny projekt wsparcia dla niepełnosprawnych obejmował kryterium niepełnosprawności i dochodu, protestująca numer jeden straciłby biznes życia, czyli „intratną” niepełnosprawność podopiecznego.

 

      

 

 

Protestująca numer dwa

W tym przypadku mamy do czynienia z chyba jeszcze większą bezczelnością. Podopieczny to prawie dwumetrowy chłop, nie tylko sprawnie się poruszający, ale biegający, pływający, podnoszący ciężary, uczeń Liceum Ogólnokształcącego. Stopień niepełnosprawności, o ile taki jest, nie do stwierdzenia dla przypadkowego przechodnia na ulicy albo klienta w sklepie. Rodzice podopiecznego w komfortowej sytuacji materialnej, ojciec były rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Toruniu, obecnie miejsce pracy nie do ustalenia, prawdopodobna uprzywilejowana emerytura mundurowa. Miejsce pracy opiekunki, jeśli istnieje, nie do ustalenia.

 

 

Protestująca numer trzy

Praktycznie powtórka z rozrywki, podopieczny chodzący, biegający, uczeń „normalnych” szkół, z pasją oddający się grom komputerowym. Opiekunka co najmniej dobrze sytuowana, z szerokimi znajomościami, również zagranicznymi i politycznymi. Miejsce pracy nieznane, źródła utrzymania, poza rentą specjalną i 1% podatku nieznane.

 

 

Protestująca numer cztery

Opiekunka uczącego się niepełnosprawnego, dobrze ubranego, aktywnego w szkole członka samorządu uczniowskiego. Sama oddaje się swojej pasji, modzie, a raczej specyficznej odmianie tej dziedziny, która przypomina coś pomiędzy stylizacją Joanny Senyszyn i Lady Gaga. Co najmniej dobrze sytuowana i tradycyjnie miejsce pracy nie do ustalenia.

         

 

Rozwrzeszczane aktywistki w sejmie są karykaturalnym obrazem rzeczywistych potrzeb, położenia materialnego i stopnia niepełnosprawności osób najbardziej potrzebujących, które nie tylko nic z tego protestu nie mają, ale ich kosztem protestujący, najlepiej uposażeni ze wszystkich grup niepełnosprawnych, oczekują kolejnych świadczeń. Jeśli ktoś ma ochotę to niech uporządkuje te dane, przypisze do właściwych ludzi potwierdzi dokumentacją i zasłynie jako pogromca „Niepełnosprawnego Ciamajdanu”. Mnie tymczasem wzywa 5 wokand z udziałem pozwanego i oskarżonego Jerzego Owsiaka i administratora jego strony oraz cały szereg zobowiązań plus umowy o dzieło w kliku redakcjach. Przy okazji udzielam odpowiedzi wszelkiej maści pajacom, którzy zarzucają „poszukiwanie sensacji i żerowanie na tragedii”. Oddaję „biznes” za darmo.

//kontrowersje.net/niepe_nosprawny_ciamajdan_oddaj_biznes_mo_na_zosta_s_awnym_i_bogatym

 

KOMENTARZE

 • @AgnieszkaS 20:15:30
  //Nie wynika to z samego wezwania aby nie głosować na PiS.//
  Dokładnie tak
  To jest protest dla protestu
  Zostały wykorzystane przez totalna, a za chwile zostaną wyplute jak "zużyta" guma do żucia
  pzdr.
 • @AgnieszkaS 20:15:30
  Jest to w takim samym stopniu protest polityczny jak ten, co stosowalła PIS w roku 2014. Przy zbliżających się wyborach różne środowiska o swoje chcą zawalczyć. A, że wykorzystują to również politycy, to zupelnie inna sprawa. Gdyby nie wsparcie polityków i mediów, już dawno PiS by tych ludzi wynieśli w kajdankach. Właśnie to wsparcie powoduje, że ludzie ci mogą walczyć o swoje a PiS mota się coraz bardziej.
 • @AgnieszkaS 20:15:30
  A jeszcze wracając do tego podatku, wykazał on, ze Morawiecki to kiepski polityk. Próbował dzielić narod bolszewicką metodą skłócania, wyszło na to, że jego opowiastki, w jak dobrym stanie ekonomicznym jest państwo okazały się czczym gadaniem. Maja na wyprawki do szkół, a nie mają na niepełnosprawnych?
 • @Zawisza Niebieski 21:00:07
  //Gdyby nie wsparcie polityków i mediów, już dawno PiS by tych ludzi wynieśli w kajdankach. //

  i szkoda, i szkoda
  taki wredne szmaty to "na butach" się wynosi
  wystarczy
 • @Husky
  POPISowy numer z odwracaniem kota ogonem od ustawy 447 . https://i.ytimg.com/vi/qw2TFtvOld4/hqdefault.jpg Salut. :)
 • @Zawisza Niebieski 21:02:43
  Co taka np.Janina Ochojska robiła w czasie pierwszego protestu, tych samych osób w sejmie? Tych samych. Tych samych !!!!
  Na pewno nie było jej w sejmie w towarzystwie posłów i senatorów PO, bo Sikorski wydał 2 letni zakaz wstępu do sejmu protestującym.
 • @AgnieszkaS 20:15:30
  Senatorowie PO zerwali kworum w Senacie uniemożliwiając wprowadzenie punktu o rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

  Tak Platforma Obywatelska pomaga niepełnosprawnym.
  Zapamiętamy to.
 • @AgnieszkaS 21:47:07
  Mamy dopiero środę a w "koncercie życzeń" tylko dziś pojawiło się:
  1) mieszkanie na parterze
  2) samochód dla niepełnosprawnego


  W piątek synuś zażąda:
  3) 4 turnusów rehabilitacyjnych na Seszelach w roku
  4) Scarlett Johansson za żonę

  Dosyć tego cyrku!

  https://pbs.twimg.com/media/DdVxdPcWkAAA0Ij.jpg
 • @Repsol 21:53:56
  Demokracja !!!

  https://pbs.twimg.com/media/DdV2nXZX0AA20R3.jpg
 • @Husky 21:59:07
  Idż sobie w c... z taką sprawiedliwością społeczną . Ps. Kulczyki mają się dobrze . :)))
 • @AgnieszkaS 21:47:07
  Pani naprawdę załapała się na "Polskę w ruinie" i że PiS "odbudowuje" Polskę?

  Niech pani popatrzy na to ilu PiSiewiczów niekompetentnych dorwało się do koryta. Jakie kwoty pobierają z spółek skarbu państwa?

  Rząd nie ma na niepełnosprawnych ale ma na "patriotyczne ławeczki", miały być na rejs dookoła świata? Ma na wyprawki do szkoły dla wszystkich? Czy pani nie widzi, że są pieniądze tam, gdzie można głosy kupić, a nie ma tam, gdzie nie ma korzyści wyborczych?

  To, że dług rośnie to jest oczywiste dla każdego, co obserwuje co się dzieje na rynku, jest tylko zmiana profilu długu, z długu zewnętrznego zmienia się na dług wewnętrzny, rząd bez opamiętania wystawia obligacje skarbowe.

  Im bliżej będzie do wyborów pojawią się kolejne protesty, tak było zawsze.
 • @Zawisza Niebieski 22:11:20
  Gdzieś tu wczesnym wieczorem widziano @Zawisze Niebieskiego

  https://pbs.twimg.com/media/DdLvdKKV0AAf9Lc.jpg
 • @Repsol 22:30:44
  Ależ nie ma najmniejszej sprawy.
  Powiem więcej . Skasuj całkowicie moje konto. Całkowicie
  Wszystkie wpisy i komentarze.
  I czyń portalowy wodzu i panie wszystkich panów co tylko zechcesz
  DO DZIEŁA
  bez pozdrowień
 • @Husky 22:39:55
  Tu nie jest portal od kasowania . Tylko urlopowania . :)))))
 • @Repsol 22:56:04
  No to szkoda
  Byłaby to wielka frajda dla wielu
  Powodzenia.
 • @Husky 22:58:58
  Nawzajem. :)))
 • @AnnaP 07:13:32
  Przecież to jest walka polityczna, zobaczcie ile tam mikrofonów salonowe media postawiły, ile kamer ?.
  Więcej niż gdyby tam miała przemówić głowa obcego państwa. To świadoma ,brutalna i prostacka eskalacja napięcia poprzez odrzucanie oferty rządu.
  A ja pytam się, gdzie ci wszyscy forumowi lewacy i liberałowie, którzy pierwsze co robią , to zaraz wyliczają by wprost pytając się : skąd na to wziąć pieniądze?
  Przycichli obłudnie bo wolą się przyglądać jak te baby przywalają rządowi którego nie wprost cierpią.

  Jakoś nie dostrzegam krytyki eskalacji ich zadań. Rząd ma dać, bo jak nie to będzie sejm story i tak do wyborów.
  Nienawiść do rządu odbiera im zdrowy rozsądek. Mają być pieniądze i kropka

  Dzieki za odwiedziny i komentarz

  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 16:17:11
  // Dziwi mnie tylko, a przecież dziwić nie powinno, iż będąc zwolennikiem raczej "małego" i nie ingerującego w życie obywateli rządu - głównie w sensie tzw. pomocy biednym - stał się Pan nagle walczącym o prawa niepełnosprawnych, wrażliwym, socjalistą. Trzeba być kompletnym idiotą aby w to uwierzyć//


  sam sobie nigdy nie wierzył
  taki typ mentalności rasowego leminga z PO
  pzdr.
 • @AgnieszkaS 16:17:11
  //Najbardziej chyba boli tą całą germańską zgraję fakt, że działając w interesie społeczeństwa PiS automatycznie zdobywa sobie wyborców. Zaczyna się płacz i załamywanie rąk, rzucane są oskarżenia. PiS kupił sobie elektorat, podnoszą się głosy, bo dał po 500 zł. dzieciom, żeby już nie były głodne (jak za PO bywało).//


  Pani Agnieszko


  Gdyby PIS dał tym niepełnosprawnym te 500 zł, narracja tego gostka byłaby następującą.

  Tak właśnie PIS szuka wyborców !!!
  Nawet na niepełnosprawnych żeruje, dając im kolejne pieniądze które nie są PIS-u tylko nasze.Uczciwych biznesmenów z PO.
  To żenada, jak tak można upaść nisko.
  PIS to dno
  PIS to zło
  PIS upada.
  Jeszcze się PO...liczymy.

  A Pawłowicz dalej żre kanapki....
  A Rydzyk kolejne pieniądze zajumał
  A Kaczyński to ........,to.......to.....to......
 • @Repsol 22:30:44
  ,, Radzę nie robić tu za Neonowego przygłupa ,, ... @Repsol , trzeba naprawdę być przygłupem by takie coś wypisywać .. ale to taka przypadłość katolickich beretów .

  ,, @AgnieszkaS 21:47:07
  Mamy dopiero środę a w "koncercie życzeń" tylko dziś pojawiło się:
  1) mieszkanie na parterze
  2) samochód dla niepełnosprawnego


  W piątek synuś zażąda:
  3) 4 turnusów rehabilitacyjnych na Seszelach w roku
  4) Scarlett Johansson za żonę

  Dosyć tego cyrku!


  nadużycie link skomentuj
  Husky 16.05.2018 21:55:11 ,, .

  Pan Wojtas , wielka głowa jest nie lepszy ..

  Obecna sytuacja, medialnie podsycanej hucpy związanej z żądaniami osób opiekujących się niepełnosprawnymi, jest dla normalnego człowieka, nasycona niesmakiem. To dlatego, że rzeczywiście opieka nad niepełnosprawnymi jest wymagająca i wyczerpująca. Należy się za to szacunek. Ale też - nie może to być żądanie specjalnych uprawnień, gdyż fakt pojawienia się dzieci upośledzonych nie jest naturalnym dla normy rozwojowej. Zawsze jest jakimś odchyleniem od tej normy. Czy z tej racji - należy się specjalne traktowanie?

  Cóż, jeśli normą ma być niepełnosprawność umysłowa i fizyczna - to tak. Tyle, że wtedy powstaje pytanie, kto ma tę "normalną" nienormalność wspierać i dlaczego chce się to zrzucić na tych "nienormalnie" normalnych?

  Wsparcie rodzin i osób niepełnosprawnych jest jałmużną czynioną na ich rzecz. Warto sobie to uświadomić. A jeśli żebrak swą laską chce na nas wymusić świadczenie - staje się rabusiem. ,,

  Naprawdę berety cisną ich w główkę ...
 • @AgnieszkaS 16:17:11
  Pisze pani, "Ja akurat nie należę do osób z tendencjami do załapywania na tanią propagandę" a mówi pani sloganami prosto z z propagandy PIS. "Polska w ruinie", "liberałowie", "germańska zgraja", "działając w interesie społeczeństwa PiS automatycznie zdobywa sobie wyborców". Przecież to jest czysta propaganda sprzeczna z logiką myślenia.

  Co mam do zarzucenia 500+. Za każde 500 zł dane komuś społeczeństwo zapłacii 600-700 zł bo dochodzą koszty obsługi (urzędnicy), koszty obsługi kredytów, które pobierane są na wypłatę tego świadczenia.
  "500+zlikwidowało ubóstwo", OK, niech likwiduje tylko, jakie ubóstwo likwiduje dając to 500+ rodzinom o dobrym statusie materialnym? Znalazło się kolejne 300 zł dla idących do szkoły, znów bez kryterium dochodowości. I to przed wyborami do samorządów? Nie czuje pani, że to kupowanie wyborców za ich pieniądze? Czy nie uważa pani, że opiekunom dorosłych niepełnosprawnych bardziej należy się to 500 zł niż rodzinom o dobrym statusie materialnym? Pomoc społeczna to nie rozdawnictwo pieniędzy podatnika, w zawsze w rachunku ogólnym ten podatnik zapłaci więcej niż dostał, to pomoc kierowana do tych, którzy którzy potrzebują. Myśli pani, że w rodzinach patologicznych to 500+ trafia do dzieci? "Dziś balangę sponsoruje 500+. taka jest prawda.

  Mamy "nagrody co im się należały", minął 15.05, czyli data gdy mieli zwrócić pieniądze, zwrócili? Nikt nic o tym nie mówi, żadnych dowodów. Ale dlaczego do Caritas a nie do tego, komu ukradli? Metoda dodatkowego sponsorowania Kościoła, który i tak dziś żyje jak pączek w maśle?

  Więc, niech pani zdejmie przepaskę propagandy, jaką pani na oczy nałożono. Twierdzenie, że lepiej dać potrzebującym a nie wszystkim to nie jest żaden socjalizm. Niepełnosprawni walczą o swoje, a, że opozycja wykorzystuje to, to takie prawa demokracji. W 2014 PiS właził po plecach niepełnosprawnych dzieci, pielęgniarek, dziś robi to PO-Nowoczesna. Tylko pani tego nie widzi, bo różne trolle dwoją się i troją, by to ukryć przed społeczeństem. Dlaczego PiS i jego trolle nie obrzydzały rodziców niepełnosprawnych dzieci? Zna pani odpowiedź?
 • @AgnieszkaS 17:26:55
  //Nie mam wątpliwości, że gdyby PiS przekazał więcej pieniędzy dla niepełnosprawnych, to liberałowie natychmiast okrzyknęliby to zakupem nowej grupy wyborców.//


  czyli fałsz,cynizm i obłuda.

  To ICH cechuje  ps.
  Plan PiS jest taki, żeby kolejnymi decyzjami wkurzać niezadowolone grupy społeczne i pokazywać, Niepełnosprawny Ciamajdan jako przyczynę odwołania Nocy Muzeów, czy Sejmu Dzieci.
  Takie sobie, ale chociaż jakiś plan.
 • @fabi 18:18:32
  https://pbs.twimg.com/media/DdZ6fkYX4AAs3qA.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DdZ6yUdW0AAOJQX.jpg


  Się nie dziwie, sezon się zaczyna...
  Naprawdę berety cisną ich w główkę !!!!!
 • @Zawisza Niebieski 18:19:24
  I jeszcze żeby trochę pojątrzyć
  Po prostu TRZEBA MYŚLEĆ. każdy ma prawo popełnić błąd, ale trzeba umieć się do niego przyznać i wyciągnąć zeń właściwe wnioski. Ale do tego wszystkiego trzeba mieć MÓZG!
  A ta bezwolna, platformiana masa elekcyjna ma czaszkowe pustostany! Taka jest prawda.

  https://pbs.twimg.com/media/DdaKKrMW0AAPlhc.jpg

  Na początku była protestującą, potem polityczną, a teraz już praktycznie terrorystką czy ona nie zniknie z ekranu...
  co następne ...
  masowe samobójstwo ?


  ps.
  Zawisza, uspokój tą blondi, bo robi wam złą robotę,podbija sondaże PiS. Ludzie już na ten cyrk patrzą z obrzydzeniem,a tej blondi nie znoszą i serdecznie mają dość tej całej sytuacji,o wywołanie której was słusznie posądzają.
 • @AgnieszkaS 16:17:11
  Tera to już przelewki siem skończyły

  https://pbs.twimg.com/media/DdaUtKuWAAYgLOC.jpg
 • @fabi 18:18:32
  Pilne !!!
  President Walesa w drodze do sejmu
  Jak sam mówi : "Nie mogem ich tam zostawić"

  https://pbs.twimg.com/media/Ddaeus8V4AElFK0.jpg
 • @Zawisza Niebieski 18:19:24
  https://pbs.twimg.com/media/DdaQHabW4AIa3rL.jpg


  Wypadek rządowej limuzyny na A1. W środku był minister
 • @Husky 19:08:47
  Mam takie wrażenie że jest dwóch Husky , który prawdziwy ?

  Ale .. , nie jestem za tym że to ulica i takie formy protestu miały decydować rozwiązania . Jednak ten protest jest uzasadniony i nic tam politycznego . Jest rzeczą oczywistą że różne polityczne parchy się próbują się podpiąć . Kiedyś protest wspierał Pis i teraz przez dwa lata palcem nie kiwnął . Dość ciekawa jest teraz sytuacja w tym katolickim kraju .
  Zapomina on o tak bardzo pokrzywdzonych i bezbronnych .
  Wklejasz mi tu głupie fotki , wczasy ... tak jakby to był standard .
  nie będę więcej nawijał, bo się jeszcze sam nakręcę .. a szkoda zdrowia .
  Pomyśl ... jesteś kaleką ..mamusia ci dupsko wyciera .. co zrobisz kiedy jej braknie . Gdy dostaniesz te 500 zł .. wystarczy dla obcego by ci to przez miesiąc robił .
 • @fabi 19:54:14
  //Kiedyś protest wspierał Pis i teraz przez dwa lata palcem nie kiwnął .//
  A to ciekawe
  Czy te 500+ nie było i dla niepełnosprawnych i dla zdrowych dzieci
  Zastanów się co piszesz
  ok.
 • @AgnieszkaS 19:49:03
  Kogo jeszcze totalna opozycja zaprosi do Sejmu?
  Dalajlama
  Frans Timmermans
  Gen. Ścibór-Rylski
  Wojciech Diduszko
  a może samego krula europy Donalda XXVII
  pzdr.
 • @fabi 20:53:50
  tak to skomentuje ..
  i Ja ci radzę nie robić tu za Neonowego przygłupa
  pa,pa
 • @fabi 20:53:50
  Najlepszy w Polsce Hostel z ochroną.
  Jak nie masz gdzie przewaletować to wal na wiejską.

  https://pbs.twimg.com/media/Dda9SqpVQAEi1Yl.jpg
 • @AgnieszkaS 19:49:03
  Już jadem

  https://pbs.twimg.com/media/Dda8V5KU0AEaHGQ.jpg
 • @Zawisza Niebieski 18:19:24
  https://pbs.twimg.com/media/DdbQoHPVQAAvykH.jpg
 • @AgnieszkaS 19:49:03
  https://pbs.twimg.com/media/DdbhoOsV4AA8h_z.jpg

  Z ostatniej chwili Lech Wałęsa nie dotrze do protestujących w sejmie gdyż fala guana dotarła do jego willi i zablokowała możliwość wyjazdu.
 • @Zawisza Niebieski 18:19:24
  //Mamy "nagrody co im się należały",//

  Oto toja hipokryzja w sprawie nagród.
  Czy oddali ??

  https://pbs.twimg.com/media/DdUbt6dWsAA4kBU.jpg
 • @
  Szok!
  Gigantyczne nagrody za dzikie reprywatyzacje w stolicy! Łącznie ponad 2,7 mln złotych nagród dla urzędników Hanny Gronkiewicz-Waltz za decyzje reprywatyzacyjne.
  Sam Jakub R. - podejrzany w aferze reprywatyzacyjnej (przebywa w areszcie) - dostał ponad 210 tys. złotych.
 • @AgnieszkaS 19:49:03
  To już oficjalna lista osób, które maja pojawić się wśród protestujących w Sejmie w najbliższym tygodniu:

  Krystyna Janda
  Adam Michnik
  Agnieszka Holland
  Andrzej Rzepliński
  X. Wojciech Lemański
  Jerzy Owsiak
  Tomasz Lis
  Małgorzata Gersdorf
  Maciej Stuhr
  Natalia Przybysz
  Anna Grodzka
  Rafalala
  Andrzej Hadacz
  Daniel Olbrychski
  Wojciech Pszoniak
  Maciej Maleńczuk,
  Zbigniew Hołdys,
 • Jak wszyscy to wszyscy.
  Matka Madzi też chce do sejmu.

  https://pbs.twimg.com/media/DdfQ7ryUwAEss6J.jpg
 • Ohydna PR-owska, wyreżyserowana, makabreska.
  Ależ bydło ,czegoś takiego świat nie widział. Totalne zbydlęcenie...

  https://pbs.twimg.com/media/DdfBzt8V0AA-kGk.jpg
 • Kolejna matka z niepełnosprawnym synem
  dołącza do protestujących w sejmie .

  https://pbs.twimg.com/media/DdfXU0IVQAAcsWW.jpg
 • @
  Prof.Ireneusz Krzemiński o proteście rodziców osób niepełnosprawnych - 2014 rok

  https://pbs.twimg.com/media/DdfG2wzVMAEAQ_2.jpg
 • A jak tam własne dzieci pana Ryszarda?
  https://pbs.twimg.com/media/Dde4Do9V0AEcEzk.jpg
 • PiS znów traci, PO ma powody do radości.
  Najnowszy sondaż poparcia dla polskich partii politycznych. Wynika z niego, ze Prawo i Sprawiedliwość znów zaliczyło spadek i to o 6 punktów proc. Z kolei Platforma Obywatelska ma dwa powody do zadowolenia.
 • Nie dziwię się, że Lech Wałęsa pojawi się na Wiejskiej
  W końcu to tylko on może dać im obiecane 100 milionów

  https://pbs.twimg.com/media/DdgKGaiW4AIWVFK.jpg
 • Czy umierający Bolek będzie miał w poniedziałek takie samo branie?
  Wszak najęte płaczki, to dopełnienie staropolskiej Ceremonii pogrzebu.W tym przypadku protestu na siłę.

  https://pbs.twimg.com/media/DdibuJ1VwAEYNFC.jpg
 • 22.05.2018.Wtorek;
  ''Kuchciński, ty **uju''.

  https://pbs.twimg.com/media/DdidLLHU0AEJGh7.jpg
 • Jest nadzieja !!!!!
  Jest nadzieja na rozwiązanie protestu w sejmie.Jak się mówi nieoficjalnie w poniedziałek Bolek przeznaczy na niepełnosprawnych znaczną kwotę ze swojej Fundacji prowadzonej przez Mieczysława Wachowskiego.

  https://pbs.twimg.com/media/DdkiEK3XcAE-P9X.jpg
 • @
  https://pbs.twimg.com/media/DdkW7J7W0AIcDt_.jpg
 • Mimo, że dzieci i ryby głosu nie mają to........
  udało się ustalić ostatnie słowa śniętych ryb z Zatoki Gdańskiej:........zostawcie nas, ratujcie konstytucję!

  https://pbs.twimg.com/media/DdjRhlsX4AAAXTq.jpg
 • Brak słów na takie bydło!!!!!!!
  Matce samotnie wychowującej córkę ZUS uznał za zdolną do pracy i odebrał rentę.
  Bydło świrujące ,,niepełnosprawnych" rzuca jajkami w fotkę prezydenta
  Pod sejmem urządza zawody.
  Co na to ZUS ze swoimi felczerami?

  https://pbs.twimg.com/media/Ddn-yOfUQAAKpBG.jpg
 • @Husky 18:31:20
  Przybyłem, pochrzaniłem, i pojechałem dalej ... bo kalendarz "spotkań'' goni ... Czyli wg starej zasady ,,... stodoły nie było komu podpalić, ale pogrzać się to wszyscy chętnie przylatują ...''. Do Sejmu protestujących wprowadziła Szurnięta (... ale nawet TVN jej nie pokazuje ... bo propagują Agresorkę i "czołga'' Lubnauerową). Aga Ścigaj (K'15) zaproponowała w miarę logiczne wsparcie (w tym sposób sfinansowania) ... i też ,,znikła'' (zastąpił ją piwosz) ... A wracając do Bolka ... wypadałoby chociaż ,,dzieciakom'' po cukierku przywieść ...Niepełnosprawny umysłowo Bolek zapowiedział " Veni ,Vidi Vici " ale muszem już jechać dalej. Tam mnie potrzebujom ( nie potrzebujom - Niepotrzebne skreślić ). Jadem dalej, może inni też mnie POTRZEBUJOM !!! I ten tępak, miernota umysłowa była prezydentem Polski, to hańba dla Polaków i Polski. "Leszek nie mógł się uczyć w normalnej podstawówce i umieszczono go w szkole specjalnej dla upośledzonych" tak piszą dawni sąsiedzi Bolka łachudry. I jak widać upośledzenie się nie cofnęło. Myślę, że media powinny zaprzestać ogłupiać ludzi i nazywać Lecha Wałęsę legendą solidarności i przewrotu ustrojowego. Uważam, że po otrzymaniu przez IPN dokumentów od pani Kiszczak – w których odkryta i potwierdzona przez grafologów dokumentami została niechlubna rola jaką pełnił w Kraju Lech Wałęsa. Najwyższy czas jest powołać Specjalną Komisję Sejmową, która w świetle zebranych niezbitych dowodów, a także zgromadzonych w IPN i popartych ekspertyzami grafologicznymi dokumentów wskazujących jednoznacznie że był tajnym współpracownikiem SB zarejestrowanym jako TW Bolek, dokona oficjalnego odkłamania postaci Lecha Wałęsy i przedstawi społeczeństwu i światu prawdę o tym tzw. legendzie zbudowanej przez PO-mioty UB-eckie na potrzeby budowy iluzji i fikcji istnienia demokracji w III RP w której nepotyzm, kradzieże, oszustwa, afery i wasalizacja Kraju stały się fundamentem egzystencji POst komuny – państwa teoretycznego „H.D i K.K.”
 • @kula Lis 67 13:15:11
  Po co Lech Wałęsa przyjechał do protestujących rodziców osób niepełnosprawnych?
  Pomóc im, czy powiedzieć, że nie ma pomysłu na rozwiązanie sporu?
  A może poopowiadać o tym, jak dzielnie walczył z komuną i oszukiwał SB-ków, a teraz obali PiS?
 • @Husky 14:07:29
  Też nie wiem po co? Chyba o zaistnienie i lans? Jestem już w Szczecinie, czekam na barki i ładunek. Pzdr!
 • @kula Lis 67 14:46:20
  tu nieco więcej o tej historycznej/histerycznej wizycie

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143846,veni-vidi-vici

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej