Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Veni , Vidi , Vici

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy wizyta Lecha Wałęsy cokolwiek protestującym pomogła? Czy on sam miał jakikolwiek pomysł na swoją obecność, ponad udzielanie złotych rad o "mądrym wygrywaniu"?

Polityka to bagno, zauważcie, że coraz mniej w niej jest ludzi poważnych i odpowiedzialnych. Garną się do niej przede wszystkim miernoty z zerowym intelektem. Ci, którzy nic nie potrafią, niczego nie umieją i bankrutują nawet na straganie z pietruszką. Za to jako "politycy" są wszechwiedzący, znają się na wszystkim i wszystko potrafią. Tacy ludzie uzurpują sobie prawo do urządzania nam życia według swoich poglądów.
 
          
 
 
Świetny pomysł z tą wizytą Wałęsy u niepełnosprawnych , z siebie zrobił kolejny raz idiotę, a protest ośmieszył do reszty.
Brawo  !!!!!
Kto następny w kolejce do odwiedzin?
Niepełnosprawni i tak mają szczęście. Bolesław nie dał, ale i nie zabrał. Komorowski też niestety się szykuje.
Przecież to było do przewidzenia. Przyjechał żeby się pokazać. Jak się nie wylansować przy takiej okazji. Co do tego pana, nie mam już żadnych złudzeń.
Nie mam pojęcia, po co były prezydent przyjechał do Sejmu. Ewidentnie nie miał niczego do zaproponowania, wyglądał na zmęczonego. Mówił głównie o sobie, "Solidarności", walce z komuną, pomysłach na obalenie tego "perfidnego rządu" i zaangażowaniu górników, którzy mieliby wesprzeć rodziny w Sejmie.
Nawet podchodząc do poniedziałkowego spotkania z największą dozą zrozumienia i empatii, trudno nie odnieść wrażenia, że Wałęsa po prostu protestujących wykorzystał. Nie posłużył jako mediator, ale za to wystąpił w roli trybuna, który uwagę mediów wykorzystuje do własnych sporów partyjnych i porachunków z PiS-em. "Panie prezydencie, my za 900 zł nie wyżyjemy" - apelowały matki. "A ja zarabiam pięć tys. A żona wydaje sześć" - nieco ironicznie odbił piłeczkę Wałęsa. A potem wracał do snucia gawęd o tym, jak upadał rząd Jana Olszewskiego, Okrągłym Stole i własnej prezydenturze.
To przykre ale trzeba być upośledzonym umysłowo aby pozwolić Bolkowi na występowanie w roli mediatora, doradcy. Zrozumcie ludzie, że ten analfabetą został przewodniczącym Solidarności z nadania swoich mocodawców z UB. Trzymajcie się od niego z daleka bo przyniesie wam jedynie wizerunkową stratę.
 
Chciały żywej gotówki.
Dostały żywego Bolka.

            
 
 
Wyszło na to, że to Wałęsa przyszedł po pomoc i wsparcie do niepełnosprawnych:

„Jestem z wami. Jak znajdziecie dla mnie miejsce skuteczne, proszę dzwonić”

Właściwie to miejsce Bolka jest tam, z niepełnosprawnymi .Przecież on już nie jest sprawnie myślącym człowiekiem . Od długiego już czasu robi rożne głupoty. Czy nie ma w swoim środowisko nikogo kto by mu powiedział żeby już się nie wygłupiał?? A jeśli i to nie pomoże to umieścić go tam razem z protestującymi w sejmie. Tylko czy oni będą go chcieli???

Lech Wałęsa powinien dać sobie spokój z tym co nazywamy polityką, teraz TVP przez tydzień,( oby) będą go obśmiewać i po co mu to ! PiS teraz dziękuje Lechowi Wałęsie za przybycie do sejmu i podbicie rządowi punktów procentowych

L.Walesa i inni z PO, Nowoczesna, Obywatele RP, i środowiska „Gazety Wyborczej” czy „Newsweeka” to dzisiejsi targowiczanie, którzy chcą utrzymania niekorzystnego dla rozwoju kraju, ale korzystnego dla nich status quo. 

 

ps.

 

Lech Wałęsa : Gdybym był na miejscu Tuska dałbym polecenie spałować, oddać za to, władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się, ale potem szacunek, ktoś ich wybrał, oni są przedstawicielami narodu, nie mogą pozwolić sobie na takie, na opluwanie, na bijatykę, no, no, no. Panie premierze, więcej zdecydowania, dość takiej zabawy.
Opis: wypowiedź o zablokowaniu wyjść z Sejmu przez związkowców w dniu 11 maja 2012.
Źródło: Radio Zet, 16 maja 2012" cyt. wiki

 

zrodla :

Interia.

Wp.pl

Twitter.

PAP

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Polityka to bagno, zauważcie, że coraz mniej w niej jest ludzi poważnych i odpowiedzialnych. Garną się do niej przede wszystkim miernoty z zerowym intelektem. Ci, którzy nic nie potrafią, niczego nie umieją i bankrutują nawet na straganie z pietruszką. Za to jako "politycy" są wszechwiedzący, znają się na wszystkim i wszystko potrafią. Tacy ludzie uzurpują sobie prawo do urządzania nam życia według swoich poglądów."

  "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"
 • @programista 15:16:11
  Nie jestem politykiem
  ....jeszcze
 • Ja to jestem idiota, bo nigdy nie rozumiałem,
  co Wałęsa gada, zatem kiedyś wolałem głosować z dwóch kandydatów, na Stana Tymińskiego.
  Ale może nie do końca idiota, bo kiedyś skarżyła się tłumaczka bodajże j. francuskiego, że nie bardzo wie jak tłumaczyć słowa prezydenta Wałęsy na j. francuski.
  A i zawsze było i jest nadal: ja pokonałem, ja zwyciężyłem, ja, ja, ja.
  Żenada!
  Za notkę dałem 5* z tym, że @Programista uczynił słuszną uwagę.
 • @Husky 15:17:27
  //Nie jestem politykiem
  ....jeszcze//

  Kiedyś na NEonie24.pl tylko ja byłem tubą PiS-owskiej propagandy,

  ... ALE MNIE WYGRYZŁEŚ

  Ale wtedy chodziło tylko o zasady, teraz chodzi tylko o michę :D
 • Niepełnosprawni coraz bardziej doskwierają "Pysze i Szmalowi"
  Coraz większy strach budzą. Kuchciński okopał się w sejmie, boi się nawet staruszki, uczestniczki Powstania Warszawskiego. Niepełnosprawnego posła chciał aresztować. Wczoraj w Stoczni Gdańskiej przestraszonego Morawieckiego wyprowadzała policja, wiał jak nie przymierzając Macierewicz spod Smoleńska.

  Kiedy osoby odpowiedzialne za sprawy społeczne np. Szydło po jarmarkach jeżdżą, za błazny na festynach robią, spławiają się Dunajcem, inne osoby odwiedzają niepełnosprawnych, inne osoby grzeją się przy ognisku tego protestu a PiSowi przyszło tylko zgrzytać zębami.

  Nasz prezydent po odwiedzeniu burmistrza 77 miasta w USA pod względem wielkości czeka na możliwość odlotu. To tak jakby prezydent USA odwiedził burmistrza Będzina. Wielki sukces na miarę naszych możliwości. Pomnik stał od lat bezpłatnie, teraz zapłacimy za to, żeby stał. :)

  W Białym Domu klamkę pocałował, prezydent USA był zajęty wizytą kogoś bardziej znaczącego dla polityki USA, Prezydenta Kazachstanu.

  "Pycha i Szmal" gorzko smakuje. Ale cóż, "należało im się".
 • @Zawisza Niebieski 16:12:32
  Prezydenta Uzbekistanu, reszta się zgadza:)
 • @lorenco 16:23:44
  A tak, masz rację Uzbekistanu :). Jak widać powstaliśmy z kolan by leżeć i to nie krzyżem a gwiazdą Dawida :). Po diabła on tam się pchał, przecież od kilku miesięcy wiemy, że nikt z nim nie będzie gadał. Nie mógł sobie kolejnej wycieczki odmówić, czy co?
 • @Zawisza Niebieski 16:12:32
  Odnoszę wrażenie, że ten kapuś Bolek na spotkanie z chytrymi Iwonami wniósł do sejmu ukrytą kamerę i dyktafon, a jutro już będzie donos w Opiece Społecznej, że te grube baby żrą ponad miarę i tylko się tuczą i wydalają jak lochy z nieróbstwa i lenistwa.
  U Wałęsy wszystko jest z interesem związane. Jest w drodze na spotkanie za które dostanie forsę, a od niepełnosprawnych chciał usłyszeć że nie był Bolkiem... I tak zawsze i tak w kółko
  To on zasrał jeden z najpiękniejszych momentów w historii Narodu. Naród musi zmierzyć się z Bolkiem - albo żyć w wiecznym kłamstwie. Jak budować swoją tożsamość na kłamstwie - ile taka tożsamość jest warta?
  jprdl powiedzcie mi kochani jak mogliśmy takiego kretyna, takiego konfidenta, takie zero wybrać na Prezydenta naszej kochanej ojczyzny ?
 • @Zawisza Niebieski 16:28:24
  Sekta atakuje ?
 • @lorenco 15:33:19
  //Za notkę dałem 5*//
  Dzieki
  Nie tylko Ty bo i ten z sekty pancernej brzozy - dziennikarz inaczej tez dal..
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 16:09:45
  //Kiedyś na NEonie24.pl tylko ja byłem tubą PiS-owskiej propagandy, //
  a dzis czyja ta tuba
 • @lorenco 15:33:19
  Naród już śmiecia wypluł - a historia... tffuuu !!
  Zajmowanie się i komentowanie poczynań tak upadłego człowieka jak "BOLO" jest poniżej godności. Ja czekam jeszcze jak protestujących w sejmie odwiedzą uczestnicy "Warsaw Shore". Tylko ich w sumie tam brakuje. A rady mogą okazać się zbawienne. A prawdziwy powód dlaczego Bolesław nie przyjął oferty pozostania w sejmie ?????
  Otóż materac to nie wszystko, w Arlamowie miał do dyspozycji setki litrów wódki, whisky, wina, szampana, piwa itp!
  Tak że ten tego
 • @lorenco 15:33:19
  Wniosek z dzisiejszej kompromitacji Bolka w sejmie jest jeden.On nie musiał nikogo pałować, by ostatecznie zaorać tę polityczną hecę.
  Od dziś to już tylko KODziarska szopka.

  https://pbs.twimg.com/media/DduRVg9U8AYItcC.jpg
 • A przed kim wiał pierwszy minister rządu "Pychy i Szmalu"
  Wiał w kordonie policji przed tłumem krzyczącym Wałęsa, Wałęsa... Totalna galareta, od Polaków odgradzają się kordonem policji i barierkami, z sejmu zrobili twierdzę, staruszek się boją, na wspomnienie o Lechu Wałęsie wieją ze spotkań, jak Donald Tusk przyjeżdża dostają histerii. Widmo oblężonej twierdzy albo salon paranoików. Co kto woli.
 • @Zawisza Niebieski 17:37:16
  W związku z tym TVN ogłasza casting na najbardziej bluzgającego dziennikarza, który z radością będzie napierdzielał w rząd.
  Piszesz sie.
 • @Zawisza Niebieski 17:37:16
  Bolo i Iwona już są na basenie w Puławach . Protest zakończony .

  https://pbs.twimg.com/media/DduXmznU0AAgtwS.jpg
 • @Zawisza Niebieski 17:37:16
  No dobra....
  Bolec już niepełnosprawnym dzisiaj mocno pomógł...
  Może byś Zawiszo teraz namówili Brąka...
  On wszystko pozamiata....

  https://pbs.twimg.com/media/DduOs4lV0AE4w9X.jpg
 • @AgnieszkaS 19:10:59
  Źródłem jego manipulacji jest słabość,niemoc i cynizm.
  Ja @Zawisza muszę manipulować.Inaczej byłbym nikim !!!!!!!!
  Zresztą szkoda o nim cokolwiek pisać.Gdy widzi, że trafił na osobę, która na to nie pozwoli, zwykle kładzie uszy po sobie i szuka innej ofiary.
 • @lorenco 15:33:19
  Pytanie na maturę z matematyki na przyszły rok.
  Zarabiasz 5 tysięcy złotych miesięcznie.
  Żona wydaje 6 tysięcy w ciągu miesiąca.
  Pytanie: gdzie dorabia żona?

  Szczecin ???
  8-))))))
 • Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN
  http://static.300polityka.pl/media/2018/05/rymanowski2105-1-640x302.jpg

  Jak dowiaduje się 300POLITYKA, Bogdan Rymanowski po prawie 17 latach pracy odchodzi z TVN. Dotychczasowy prowadzący „Jeden na jeden” oraz „Kawa na ławę” niedługo ma w tej sprawie zamieścić oświadczenie na Facebooku. Nowym prowadzącym w TVN24 ma zostać Konrad Piasecki, który z kolei odchodzi z Radia Zet. Tę informację podał Presserwis. Dziennikarz „Jeden na jeden” ma prowadzić do końca maja.

  Rymanowski w przeszłości prowadził m.in. „Fakty” TVN, magazyn publicystyczny „24 godziny” czy autorski program „Rozmowa Rymanowskiego” w TVN24. W 2008 roku uhonorowany tytułem „Dziennikarza roku” miesięcznika Press. Jest także laureatem Wiktora 2007 w kategorii Najwyżej ceniony publicysta.

  http://300polityka.pl/news/2018/05/21/bogdan-rymanowski-odchodzi-z-tvn/
 • @AgnieszkaS 19:10:59
  Osoba, która pomawia drugiego człowieka o jakieś czyny choć wie, że to nieprawda, nie jest godna traktowania jako najmniejszego szacunku ani dostąpić do godności, by się ją traktowało w rozmowie poważnie, a Husky dopuścił się takiego haniebnego czynu. A z tego co wiem nie jedno to jego haniebne wystąpienie. Póki nie przeprosi będzie traktowany jak na to zasłużył.

  Sprawę prezydenta i wstudy jaki nam przyniósł postaram sie wyjaśnić u siebie na blogu.
 • @Zawisza Niebieski 06:48:31
  https://pbs.twimg.com/media/DdQJAEEW0AA_WAT.jpg
 • @AgnieszkaS 07:25:24
  Życzę miłego i dobrego wtorku.

  https://pbs.twimg.com/media/DdxKFwqVAAAyksW.jpg
 • @AgnieszkaS 07:25:24
  Tak jak powiedziałem, "słowo się rzekło, kobyłka u płotu" :)
  http://zawisza.neon24.pl/post/143864,wycieczka-a-dudy-czyli-po-co-nam-to-bylo
 • @Zawisza Niebieski 17:09:59
  Ten człowiek jest zabójczy dla totalnej opozycji.
  Ciemnoskóry Polak, niepełnosprawny, katolik z doktoratem, patriota uczestniczący w MN
  ... i jest za PiSem.
  Szacun.

  https://pbs.twimg.com/media/Dd0p-nxU0AIj-p6.jpg
 • @Husky 17:10:01 przyszedł pokazał jak się ześwinił i uciekł od i cały Bolek.
  Lech Wałęsa wyszedł do protestujących w Sejmie z hasłem: „Oto jestem”. I tyle… Jeszcze nie docenili?! Tym wystąpieniem Bolek za promował siebie. Bufon i hipokryta. IQ < 7 p. I taki typ był prezydentem Polski. A te Hartwich i Wielgus warte tego typa. IQ zbliżone. Mój pies Aston ma IQ 78. Żeby oni zanadto się nie zagalopowali, bo jeszcze im się na proteście objawi.... Kulczyk!
 • @Husky 17:10:01 Od miesiąca grupa ludzi zjada 3 darmowe posiłki na koszt podatnika.
  Nie rozumiem , dlaczego jedna zakręcona kobieta Wielgus , może bezkarnie zrobić taką zadymę , a Rząd jest bezradny. Posłowie winni wnioskować do Prezydium Sejmu o wyposażenie ich w kombinezony takie jakich używa personel medyczny w czasie zagrożenia epidemiologicznego. Czy znajdzie się w końcu ktoś, kto powie tym rozwścieczonym kobietom w Sejmie, że nie dostaną pieniędzy, które pochodzą m.in. od rencistów, emerytów, którzy płacą podatki do budżetu . Nie chcą pieniędzy od najbogatszych z daniny - to dobrze, niech nie biorą, ale z głów im proszę wybić ażeby na ich kulturalno turystyczne potrzeby płacili starzy , schorowani ludzie. Ile tygodni można tłumaczyć ludziom i powtarzać to samo jak krowie na granicy? Nie można już na to patrzeć i słuchać tego samego w kółko. Czy w sejmie są łazienki z prysznicem? Jeśli nie, to gdzie protestujący myją się, prysznic biorą? A co z paznokciami protestujących matek? Po miesiącu tipsy i inne wynalazki trzeba je "uzupełniać"?
 • @Husky
  Migracje do Polski z krajów muzułmańskich 2016 i 2017: Wklejajcie ten link na portalach spolecznosciowych PiS migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/wykresy/rok/2016/rok2/2017/kraj/AF,AL,DZ,AZ,BH,BD,BA,BN,TD,DJ,EG,IN,ID,IQ,IR,YE,JO,QA,KZ,KG,KW,LB,LY,MY,MA,MR,NG,OM,PK,SN,SO,SD,SY,TJ,TN,TR,TM,UZ,AE/

  Klikacie w dział świat i macie mapkę ile wojewodowie z PiS wydali pozwoleń na pobyt Pakistan 1425 Bangladesz 1067 Egipt 1339 Turcja 4118 Rosja czyli ** Czeczeńcy 11652 pis wpuszcza muzułmanów do Polski. Przez dwa lata 50.000 wyznawców pedofila Mahometa, wojewodowie z PiSu (wszyscy są z PiS, bo to organ rządu) wydają pozwolenia na pobyt i pracę dla muzułmanów na gigantyczna skalę. Wojewodowie współpracują z agencjami pracy.
 • @Husky
  Żądał ekshumacji w Jedwabnem, w Chicago został aresztowany. Skandal podczas spotkania z Prezydentem RP [NOWE WIDEO]

  http://wprawo.pl/2018/05/22/zadal-ekshumacji-jedwabnem-zostal-aresztowany/
 • @Husky 17:10:01
  Agresja sejmowych okupantek wobec Straży Marszałkowskiej. Czy chcą sprowokować awanturę przed szczytem NATO?

  http://wprawo.pl/2018/05/22/agresja-sejmowych-okupantek-wobec-strazy-marszalkowskiej-czy-chca-sprowokowac-awanture-przed-szczytem-nato/

  Ten protest już po kilku dniach zamienił się w polityczną hucpę. Ponadto przeraża mnie to, że protestujące osoby niepełnosprawne wykorzystuje się do podsycania zadymy wywołując u nich agresję fizyczną. Szkoda, że poprzez udział w tym reżyserowanym spektaklu robi im się krzywdę.
 • @Husky 17:47:51
  Sejmowa restauracja karmi protestujących niepełnosprawnych i ich opiekunów. Kto za to zapłaci?
  http://wprawo.pl/2018/05/21/sejmowa-restauracja-karmi-protestujacych-niepelnosprawnych-to-niebagatelna-kwota-kto-za-to-zaplaci/
 • @Husky 17:52:05
  https://pbs.twimg.com/media/DduQ4MAVMAMvN-u.jpg
 • @Husky 17:52:05
  Byłoby dobrze gdyby Komorowski przyjechał do Sejmu. Pobiega po materacach, opowie jak bigos ugotować...
 • @Husky 17:52:05
  Przy Wiejskiej nad protestującymi niebo w końcu się uśmiechnęło i wyszło słońce.


  https://pbs.twimg.com/media/DduOIrdV4AAciro.jpg

  Ale jaki był zawód, kiedy Wałęsa naopowiadał o sobie, a na końcu stwierdził: "Mam spotkanie w Puławach" Następnie okazało się, że to zwykły ....


  https://pbs.twimg.com/media/DdvVnWLVMAAI7aG.jpg
 • @Husky 17:53:43 No dobra z Wałęsą nie wyszło. Trzeba spróbować z Bronkiem.
  https://pbs.twimg.com/media/Ddti8bhUwAAL5jd.jpg
 • @Husky 17:52:05
  Zygmunt Poziomka przed Sejmem do Wałęsy: „Szpicel Bolek, gdzie moje 100 milionów?” [WIDEO]

  http://wprawo.pl/2018/05/21/zygmunt-poziomka-przed-sejmem-do-walesy-bolus-oddaj-moje-100-milionow-wideo/


  Kara grzywny za napis „Jesteście zdrajcami Ojczyzny” przed siedzibą Platformy Obywatelskiej

  http://wprawo.pl/2018/05/15/kara-grzywny-za-napis-jestescie-zdrajcami-ojczyzny-przed-siedziba-platformy-obywatelskiej/
 • @Husky 17:52:05 Niestety do bólu prawdziwą charakterystykę Wałęsy zawarł tez w swym "Alfabecie" J.Urban!
  Jaką opinię esbecja wystawiła Wałęsie? W krótkiej, treściwej notatce padły słowa m.in. o "micie mesjasza". "L. Wałęsę cechuje brak odpowiedzialności w postępowaniu, głupota, cwaniactwo, cynizm i dwulicowość" - takie zdanie znalazło się notatce bezpieki dotyczącej Lecha Wałęsy, którą dziś na Twitterze opublikował dr hab. Sławomir Cenckiewicz, szef Wojskowego Biura Historycznego. Ponadto esbecja wskazuje na "prowokacyjne zachowanie", którego celem ma być utrzymanie przez Wałęsę "mitu mesjasza dziejowego".
  Dziś na Twitterze szef Wojskowego Biura Historycznego ujawnił fragment notatki bezpieki dotyczącej byłego przewodniczącego NSZZ "Solidarność", Lecha Wałęsy. Funkcjonariusze SB dość wnikliwie - jak można wywnioskować z charakterystyki - "przejrzeli" Wałęsę.

  - L. Wałęsę cechuje brak odpowiedzialności w postępowaniu, głupota, cwaniactwo, cynizm i dwulicowość. Poprzez prowokacyjne zachowanie się dąży do utrzymania swej popularności, mitu przywódcy, wodza, męczennika i mesjasza dziejowego

  - czytamy w udostępnionej przez Cenckiewicza notatce.

  http://niezalezna.pl/225996-jaka-opinie-esbecja-wystawila-walesie-w-krotkiej-tresciwej-notatce-padly-slowa-min-o-micie-mesjasza

  Ps..Jak widać niekiedy Ubecja miewała trafne i prawdziwe spostrzeżenia. A teraz Cenckiewicz może się spodziewać kolejnego pozwu sądowego ze strony kapusia pieniacza ,uznanego sądownie za dobro narodowe. Wałęsę właściwie można zaliczyć do niepełnosprawnych lub sprawnych inaczej, pewnie na to jest i jakaś jednostka chorobowa, ale nie jestem lekarzem, żeby stawiać diagnozy. Wszystko na to wskazuje, że on jednak może wrócić na ten materacyk, który mu proponowano w Sejmie, w dodatku, żeby mu się budżet domykał potrzebuje "żywej gotówki" w postaci 1000zł. Ja sądzę, że to jest jego miejsce w dzisiejszych czasach.
 • @Husky 19:37:10
  Jak szajbuswielgusowa ich zaprosiła, to ich nie karmi, tylko zwaliła to na Kancelarię Sejmu. Obciążyć jej partię tymi wydatkami. Ja jak zaproszę gości, to ich karmię, a nie wysyłam do instytucji państwowych żeby im dali jeść.
 • @Husky 17:10:01 a to załgane tipsiary
  Jakub Hartwich nie może znaleźć pracy? Fundacja z Widokiem rozwiewa wątpliwości: Jest u nas zatrudniony. Fundacja oświadcza, że Pan Jakub Hartwich od listopada 2016r. jest zatrudniony w fundacji. Zatrudnienie jest dofinansowane przez PFRON. Obecnie Pan Jakub Hartwich przebywa na urlopie

  – oświadczyła Fundacja z Widokiem.

  Jakub Hartwich to uczestnik protestu osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, którzy od ponad miesiąca przebywają w Sejmie.

  Matka Jakuba Hartwicha, Iwona Hartwich jeszcze niedawno przekonywała, że jej syn nie może znaleźć pracy. Na antenie TVN24 opowiadała, że Jakub był zarejestrowany jako bezrobotny, urząd pracy nie potrafił jednak znaleźć dla niego zatrudnienia. Walka o pracę dla Jakuba trwała dwa lata. Ja bym bardzo chciała, żeby Kuba pracował

  – powiedziała Hartwich w TVN24.

  Kuba za każdym razem słyszał, że nie ma dla niego pracy i w najbliższym czasie nie będzie

  – mówiła.

  Okazuje się, że Jakub Hartwich jednak pracuje i jak wynika z oświadczenia Fundacji z Widokiem, jest w tej właśnie fundacji zatrudniony, a na czas protestu w Sejmie wziął urlop. Poniżej pełna treść oświadczenia Fundacji opublikowanego na Facebooku:

  Wobec pojawiających się spekulacji dotyczących działalności Fundacji z Widokiem, której fundatorem jest matka niepełnosprawnej dziewczynki, a które to spekulacje godzą w jej dobre imię i jej pracowników oraz utrudniają swobodne działania ukierunkowane na poprawę jakości życia dzieci i osób niepełnosprawnych, fundacja oświadcza, że Pan Jakub Hartwich od listopada 2016r. jest zatrudniony w fundacji. Zatrudnienie jest dofinansowane przez PFRON. Obecnie Pan Jakub Hartwich przebywa na urlopie. Sposób spędzania czasu wolnego przez pracownika fundacji pozostaje w jego wyłącznej gestii. Fundacja prosi o uszanowanie jej działań i nie prowadzenie dyskusji dotyczącej obecnego protestu w Sejmie RP na fanpage fb prowadzonym przez fundację oraz w innych mediach. Wobec zaistniałej sytuacji możliwość umieszczania komentarzy na fanpage fb fundacji została wyłączona. Zarząd Fundacji z Widokiem pisze Fundacja.

  Ps...Dlaczego pani Hartwich nie mówi prawdy? a nie ma to paragrafów za oszustwo ? dziadowskie szelmy upolityczniają protest "tylko żywa gotówka" ja bym ci dał kłamco...kopa w dupę, żerujesz na mnie i moich dzieciach chuju i cwaniacki jąkało. W przyszłym rozliczeniu PIT, 1% z podatku przeznaczam na biedne zwierzaczki i poproszę je aby podziękowały Hartwig !
 • @Husky
  Pozdrawiam ze Szczecina, czekam na ładunek.
 • @kula Lis 67 17:02:09
  A może w wolnej chwili przejdziesz się do restauracji "uGawła"
  Gawłowski twierdzi ze to knajpa z ekskluzywnymi "dodatkami"
  Ciekaw jestem co to za "towar"
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 67 10:48:10
  Włażenie na cokolwiek.
  Bronisław Komorowski lubi to.

  https://pbs.twimg.com/media/Dd2-J6bVQAAyCxW.jpg
 • @kula Lis 67 14:37:58
  Co ma wspólnego Harwtich z Kijowskim oboje zrobili przekręt z fakturami Hartwich w towarzyszeniu , Mam przyszłość , Kijowski w KOD obrobił KOD puszki ! Oboje łączy pociąg do żywej nie zarobionej przez siebie gotówki Oboje są niewiarygodni a niepełnosprawni przez Hartwich tracą !
 • @kula Lis 67 15:37:30
  Oto wizytówka naszego państwa prawa stworzona przez niechlujne, leniwe i chytre na kasę trzy babsztyle. Ch...j, d...pa, materacy kupa.

  https://pbs.twimg.com/media/Dd3GNbNV0AIzFwk.jpg
 • @kula Lis 67 15:59:33
  Darmowe żarcie , nic nie trzeba robić, żyć nie umierać, co tam dzieci, wstyd!
  Gdzie wasi mężowie i gdzie byłyście jak PO rządziło i miało Was w dupie...

  https://pbs.twimg.com/media/Ddt9wauVwAAEpNA.jpg
 • @Husky 17:56:16
  Jutro płynę do Berlina, potem podobno do Belgii-Antwerpii. Pzdr!
 • @Husky 17:56:16
  Wtedy na internecie mnie nie będzie, bo roaming się skończył do 16.06.
 • @kula Lis 67 18:06:27
  Kondonmici protestują nawet przeciwko liczbie π

  https://pbs.twimg.com/media/Dd1CHT4U0AA-kbi.jpg
 • @kula Lis 67 18:07:35
  Nasz rodak M.Gortat w przeciwieństwie do pewnej grupy "elit" nie wstydzi się tego iż jest Polakiem! Wręcz jest z tego dumny! W USA promuje Polską historię , kulturę , zwyczaje.

  Taki powinien być każdy Polak !
  Dumny z pochodzenia !

  Z takich Polaków możemy być dumni


  https://pbs.twimg.com/media/Dd3XWImV4AA0V-R.jpg
 • @AgnieszkaS 21:17:07
  Wszystko jedno, co się o tym sądzi, coś takiego nie jest możliwe w żadnym parlamencie w państwach UE, w europarlamencie, w USA czy w Kanadzie.
 • @AgnieszkaS 21:17:07
  Dla pokrzepienia serc, totalnym i prymitywnym, takie coś zrobiłem.


  https://pbs.twimg.com/media/Dd3nKDUUQAEN1qs.jpg
 • Słońce zgasło, ziemia zadrżała, morza wystąpiły, ale miłość wygrała.
  "Powiedział: 'Kocham cię', przytknął dłoń do dzielącego nas pleksi. Zaczęłam płakać. Zegar pokazał zero. Strażnik położył rękę na ramieniu Staszka i kazał mu wstać. Dotknęliśmy dłońmi pleksi i to był koniec".


  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/54qktkqTURBXy81YjJhMmFkYzdjNDgxNzFiMjlmOTFkMGVmMmVhNmEzYy5qcGVnkpUDAMzBzRXAzQw8kwXNAxTNAbw
 • @AgnieszkaS 21:17:07
  Niepełnosprawny uczestnik protestu w Sejmie Jakub Hartwich ma pracę. Jego matka tłumaczy, że to tylko "uspołecznianie"
  Protestująca w Sejmie Iwona Hartwich przekonywała, że jej syn nie może znaleźć pracy. Jedna z fundacji poinformowała, że Jakub jest w niej zatrudniony i obecnie przebywa na urlopie. Matka chłopca twierdzi, że "to nie jest praca zawodowa".

  https://v.wpimg.pl/MDk2MTA3JC1EfWJidQc1cFoBYjBvRD0tBlVjJC0cfH1TC3psdwV6cEYffGZ3AnxyXAZ7Z25aOisFU2A8IEE5MwJRJXorQyo=


  Ja bym bardzo chciała, żeby Kuba pracował - twierdziła w rozmowie z mediami Iwona Hartwich. Jedna z liderek protestu niepełnosprawnych oraz ich opiekunów w Sejmie przekonywała, że jej syn "za każdym razem słyszał, że nie ma dla niego pracy i w najbliższym czasie nie będzie".

  We wtorek pomagająca niepełnosprawnym Fundacja z Widokiem zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie. Wynika z niego, że Jakub Hartwich od listopada 2016 r. jest w niej zatrudniony.


  22.05.2018 r.
  OŚWIADCZENIE FUNDACJI Z WIDOKIEM
  Wobec pojawiających się spekulacji dotyczących działalności Fundacji z Widokiem, której fundatorem jest matka niepełnosprawnej dziewczynki, a które to spekulacje godzą w jej dobre imię i jej pracowników oraz utrudniają swobodne działania ukierunkowane na poprawę jakości życia dzieci i osób niepełnosprawnych, fundacja oświadcza, że Pan Jakub Hartwich od listopada 2016r. jest zatrudniony w fundacji. Zatrudnienie jest dofinansowane przez PFRON. Obecnie Pan Jakub Hartwich przebywa na urlopie. Sposób spędzania czasu wolnego przez pracownika fundacji pozostaje w jego wyłącznej gestii. Fundacja prosi o uszanowanie jej działań i nie prowadzenie dyskusji dotyczącej obecnego protestu w Sejmie RP na fanpage fb prowadzonym przez fundację oraz w innych mediach. Wobec zaistniałej sytuacji możliwość umieszczania komentarzy na fanpage fb fundacji została wyłączona.
  Zarząd Fundacji z Widokiem
  https://www.facebook.com/Fundacja-z-Widokiem-1127771130643894/?ref=nf&hc_ref=ARSAanhxU9F_Du34NWOCmPBlreXadbXoxRv4Ds5Ti-i3ZSZWL2kmcp2oaMs5z0MHy48

  Iwona Hartwich w rozmowie z PAP stwierdziła, że jej syn "nie wykonuje tam żadnych czynności oprócz tego, że rozmawia z tymi ludźmi i bywa tam na co dzień". - To jest uspołecznianie, to nie jest praca zawodowa. Kuba uspołecznia się tam od 2016 r. - dodała.
 • @
  https://pbs.twimg.com/media/Dd5-N6bU8AAfPgX.jpg
 • @AgnieszkaS 22:05:52
  Gorszy Sort w dalszym ciągu wypomina Wałęsie odwiedziny w Sejmie. Pan Ryszard miał nawet przygotowany gotowy scenariusz tej wizyty...

  https://pbs.twimg.com/media/Ddy-_pMUQAAHPrh.jpg
 • @kula Lis 67 14:37:58
  Ale żeby nie było - Wałęsa ma również i obrońców - na przykład w osobie tawarisza Rondla tfu! Tondla z KOD

  https://pbs.twimg.com/media/DdvxdzZV4AAcqeV.jpg
 • @kula Lis 67 10:48:10
  Pani Anna z Gorszego Sortu również zawiedziona postawą Bolka

  https://pbs.twimg.com/media/DdvwdVQV4AI6WlU.jpg
 • @kula Lis 67 10:36:38
  Pan Władysław z Gorszego Sortu często swoimi myślami lubi wybiegać w przyszłość

  https://pbs.twimg.com/media/DdvQLRMUwAIrQP6.jpg
 • @kula Lis 67 10:36:38
  Każda osoba w Gorszym Sorcie ma swoje powody, przez które przynależy do tej grupy

  https://pbs.twimg.com/media/Ddt0k2CVQAEDpdL.jpg

  Forma protestu może mieć różne oblicza - na przykład głośne darcie mordy lub - tak jak tutaj - udział w konkursie z kolorowankami

  https://pbs.twimg.com/media/DdsmC7zV4AEf1B5.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DdsmEKIVQAABmtI.jpg
 • Tragedia w sejmie
  1.Rana postrzałowa głowy
  2.Podbite oko
  3.Odgryzione ucho
  4.Rana cięta szyi
  5.Wybite dolne jedynki

  Tak było w Fakty TVN

  https://pbs.twimg.com/media/Dd-rkDBU0AAIoLX.jpg
 • @Zawisza Niebieski 16:12:32
  Jak już będziesz na Oddziale w kaftanie bezpieczeństwa, to możesz się zwrócić nawet do Napoleona z sąsiedniej izolatki.

  https://pbs.twimg.com/media/Dd-kV8DV0AEYpKn.jpg
 • @Zawisza Niebieski 17:37:16
  Świetne ujęcie!!!!

  Terrorystka, znęca się nad niepełnosprawnym synem!!

  https://pbs.twimg.com/media/Dd_EfHpX0AEPATn.jpg
 • @Zawisza Niebieski 17:09:59
  "Ała, nie w szczepionkę!"
  https://pbs.twimg.com/media/Dd--B4nXcA0MIvB.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/Dd--B4aXUAAaDNR.jpg
 • Bez komentarza...
  https://pbs.twimg.com/media/Dd-8D0hWAAIPGJE.jpg
 • "Mama Odpuść"
  Jeśli w obecności kamer pozwala sobie na takie zachowanie, jak wygląda życie jej syna gdy "Mama Odpuść" Hartwich nie musi się krępować?

  https://pbs.twimg.com/media/Dd_TSyAVQAArjaA.jpg
 • Chytra Iwona „zakneblowała” własnego syna na oczach kamer.
  Serio, zaczynam się zastanawiać, kto w tym proteście jest bardziej niepełnosprawny...

  https://pbs.twimg.com/media/Dd_KK1oXkAAEnrq.jpg
 • Pazury Glinki w akcji
  https://pbs.twimg.com/media/Dd_SWU3U8AAHpHC.jpg
 • @AgnieszkaS 22:05:52
  Wprawdzie napierdolona jak stodoła, ale na szczęście apolityczna.

  https://pbs.twimg.com/media/DeCtsCcWsAAJFrt.jpg
 • "Drogi Panie Timmermans.
  "Drogi Panie Timmermans.
  Jestem niepełnosprawny i protestuje w Polskim Sejmie.
  Reżim panujący w Tym Kraju, nie pozwala nam godnie żyć. Funkcjonariusze biją nasze matki.
  Proszę o interwencję i nałożenie sankcji, może wtedy nasz rząd się opanuje. Z góry dziekuję.
  Sebastian lat 17

  https://pbs.twimg.com/media/DeDnF--W4AMFFz_.jpg
 • W Sejmie rzekomo "apolityczny protest"
  a przed budynkiem?
  "Wygramy wybory"

  https://pbs.twimg.com/media/DeIo5AOW0AA3sff.jpg

  Właśnie nas przeklęła ‼️
  Za to iż wspieramy PiS !!!

  Powiedziała że jesteśmy......... hańbą!

  https://pbs.twimg.com/media/DeIfBHAW0AEQ8Hu.jpg
 • @
  Cwanej w tych japonkach i leginsach udało się w końcu wywiesić baner

  https://pbs.twimg.com/media/DeJKhQFX0AAQAXe.jpg
 • @Husky 21:34:17
  Wszystkim ludziom dobrej woli którzy uwierzyli że PO, N I SLD nagle pokochało niepełnosprawnych życzę zdrowia, szczęścia, powodzenia w życiu osobistym i zdrowego pierdolnięcia w łeb by nieco oprzytomnieli....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej