Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Trzy lata temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trzy lata temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie. Jak oceniacie jego prezydenturę? Pan Prezydent ma mój głos w najbliższych wyborach.

 24 maja 2015 r. podczas II tury wyborów Andrzej Duda uzyskał poparcie 51,55 proc. głosujących.Ceremonia zaprzysiężenia prezydenta Dudy odbyła się 6 sierpnia 2015 r.

To był piękny dzień... dzień, w którym odzyskaliśmy nadzieję na normalność... Do dziś pamiętam łzy wzruszenia i radości .Wreszcie prawdziwy prezydent Polski i długie lata na urzędzie to prawdziwe prawo w Polsce będzie !!!

Bardzo się wtedy ucieszyłem i cieszę się do dzisiaj.
Panie Prezydencie: Alleluja i do przodu!

 

 

 

      

 

 

 Mijają trzy lata od wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Pełniąc funkcję głowy państwa Andrzej Duda odwiedził 176 miejscowości w Polsce, złożył 67 wizyt zagranicznych, przyjął 97 szefów państwa, rządów i następców tronu – poinformowała Kancelaria Prezydenta.

 

202 inicjatywy ustawodawcze

Kancelaria Prezydenta poinformowała, że od początku kadencji prezydent Andrzej Duda zgłosił dwadzieścia dwie inicjatywy ustawodawcze. „W życie weszły przepisy przywracające niższy wiek emerytalny – 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn, podwyższone zostały kary za przestępstwa, w wyniku których ucierpieli małoletni, a podróżujące po Polsce dzieci o polskich korzeniach uzyskały ulgi komunikacyjne, jak ich rówieśnicy na stałe mieszkający w kraju” – przypomniała KPRP.

Ponadto, by zwiększyć dostęp do telefonicznych numerów alarmowych, wprowadzone zostały kary za umyślne ich blokowanie, a osoby, które przez pomyłkę przelały pieniądze na niewłaściwe konto bankowe mogą teraz domagać się zwrotu tej sumy przed sądem. Ponadto dzięki zmianom ustawowym zaproponowanym przez prezydenta zmniejszono obciążenia mikro, małych i średnich przedsiębiorców, ograniczając nakładanie na nich kolejnych obowiązków majątkowych. Do Sejmu trafił też prezydencki projekt noweli Kodeksu pracy, który ma ułatwić pracownikom realizację uprawnień pracowniczych.

Również z inicjatywy prezydenta obowiązują kompromisowe przepisy dotyczące Krajowej Rady Sądowniczej i Sądu Najwyższego, a obywatele zyskali możliwość składania tzw. skargi nadzwyczajnej na prawomocne orzeczenie sądu. Jedna z ostatnich inicjatyw ustawodawczych Andrzeja Dudy to ustanowienie dnia 24 marca Narodowym Dniem Pamięci Polaków ratujących Żydów.

Wysokie poparcie społeczne

KPRP zwróciła uwagę, że zgodnie z sondażem CBOS prezydent Andrzej Duda cieszy się 70 proc. zaufaniem, i – jak podkreślił ten ośrodek – pozostaje „niekwestionowanym liderem rankingu społecznego zaufania”.

           

źródło: PAP

KOMENTARZE

 • Znasz bajkę o dziewannie?
  Dzie wanna, rzygał będę.
  Dałem 1*, bo mniej nie można.
  You are neither dog nor otter :-)
 • @Nibiru 22:43:27
  a zero to co
  8-)))
 • @Nibiru 22:43:27
  Skoro wspominamy trzecią rocznica wyboru Andrzeja Dudy na Prezydenta, to trzeba pamiętać, że to właśnie Pani Beata Szydło była matką tego sukcesu.

  https://pbs.twimg.com/media/Dd-LVc3VMAMCbHR.jpg
 • @Husky 23:08:26
  "że to właśnie Pani Beata Szydło była matką tego sukcesu. "

  a ojcem sanhedryn
 • 3 lata temu. ..
  Na nasze kurwa nieszczęście. ..
 • @Husky 23:08:26 / Trzy lata temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie
  >> i "Przyszłość miała mieć na imię polska"
  >> https://www.youtube.com/watch?v=rt3b3oGTRig

  >> A wyszło, jak wyszło: Rzeczpospolita Przyjaciól
  >> http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin
  >> Myślę, że to zdrada: Duda zainstalował AJC w POLIN
  .
  http://m.neon24.pl/75efa277d813eb82eb44ac71b0358f9a,14,0.jpg
  .
  *** Dlaczego Żydzi nie chcą beatyfikacji Prymasa Hlonda?
  Papież Franciszek zatwierdził dekret o heroiczności cnót kardynała Augusta Hlonda, którego proces beatyfikacyjny trwa od 1992 roku. Natychmiast podniosło się larum. Komitet Żydów Amerykańskich (AJC) skierował do Watykanu pismo, w którym wyraził głębokie zaniepokojenie tym faktem. >>> https://wpolityce.pl/kosciol/395805-dlaczego-zydzi-nie-chca-beatyfikacji-prymasa-hlonda-skad-niechec-lewicy-do-wybitnego-polskiego-kardynala-stawial-trudne-pytania-i-odwaznie-na-nie-odpowiadal
 • Poparcie żydowskie dla PIS-owskiego kandydata na urząd Prezydenta Polski – Andrzeja Dudy
  „Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza:

  „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia)”

  >> https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/
 • @Nibiru 23:26:37
  "że to właśnie Pani Beata Szydło była matką tego sukcesu. "

  "a ojcem sanhedryn"

  W pełni podzielam ten pogląd :-(

  Ukłony
 • @zbig71 00:44:34
  "Na nasze kurwa nieszczęście. .."

  Nie spodziewałem się, że sytuacja tak się rozwinie.
  Z ówczesnych kandydatów patrząc z perspektywy czasu chyba tylko Braun był dobrym kandydatem.
  Byłem za Kowalskim, bo Braun nie miał poparcia żadnej partii, ale teraz mi wstyd po tym co wygaduje w "ić pod prącie"

  Pozdro!
 • @ Autor
  Kiepsko z gwiazdkami.

  Ode mnie też 1*

  Bardzo mi przykro
 • @ Autor
  "Pan Prezydent ma mój głos w najbliższych wyborach."

  Za dużo spartolił, żeby go PiS wystawił.

  Drugiego razu raczej nie będzie.
 • @AgnieszkaS 01:08:50
  Opłatę 3 lata tego nieszczęścia
 • @zbig71 00:44:34
  Przecież to Prezydent Polski !!
  To jakie to Wasze nieszczęście
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 01:18:14
  Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach.
 • @Jasiek 02:07:52
  Kiepsko
 • @Jasiek 02:09:47
  spoko,spoko
  nie martwmy sie o PIS
 • @Jasiek 02:07:52
  A mnie bardzo cieszy że "innych" to nie cieszy
  Was boli ????
  I ma boleć
  Przykro mi
  pzdr.
 • A Ty to tak piszesz na poważnie?
  Czy dla jaj?
  Obejrzyj sobie :
  https://www.youtube.com/watch?v=1WBJK7nNlrE
  bo to jest tylko jeden z chyba już tysięcy takich tego typu filmików świadczących o patriotyźmie tej i jak widać, jak na razie, każdej innej ekipie władzy
 • @Husky 23:08:26
  zdrada w Imię Pana Boga? wiesz co to znaczy dla nich, wiesz co to znaczy dla narodu, który nie podejmuje modlitw ekspiacyjnych za tą zdradę władzy w obliczu Pana Boga?
  Wiesz co to oznacza dla narodu, który zamiast leżeć plackiem u stóp Królowej na Jasnej Górze i przepraszać za te ciężkie grzechy swoje i władzy, popiera te profanacje na najwyższym szczeblu władzy?

  Wiesz co dla narodu oznacza czczenie przez ten naród demonów, m.in zdrajcę, rozpustnika który został pokarany śmiercią w męczarniach Kiły trzeciorzędowej?
  https://www.youtube.com/watch?v=9U3PKR8YayY&t=1816s

  Wiesz co to oznacza dla narodu? wiesz co to oznacza dla Ciebie gdy stajesz po stronie tego bardzo ciężkiego grzechu?

  Jeżeli o tym nie wiedziałeś, to teraz już wiesz...
 • @Jan Paweł 07:10:26
  //A Ty to tak piszesz na poważnie?//

  Na poważnie !!!!!
  pzdr.
 • @Husky 07:21:12
  trump vs prezydent uzbekistanu
  duda vs burmistrz new jersey
 • @Husky 23:08:26
  Obejrzyj sobie :
  https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0&t=8s
  bo tu masz kawa na ławę, jak naród płaci za grzechy swoje i przede wszystkim władzy. Bo to wtedy przed wojną, przede wszystkim władza popełniała ciężkie grzechy, jak już dzisiaj wiemy, także grzechy profanacji Pana Boga przez zdrajcę Piłsudskiego i jego świtę
 • @AgnieszkaS 08:22:41
  może nie z rocznicą, ale z profanowaniem Pana Boga poprzez służenie dwom panom i zdradę Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski
 • @AgnieszkaS 08:34:08
  Gdy Rzeczpospolita Polska przeistoczyła się w Polin
 • @Husky 07:08:38
  "Was boli ????
  I ma boleć"

  Zważywszy na coraz większy kretynizm tej prezydentury takie rzeczy może pisać tylko kompletny idiota albo nie Polak.
 • @Husky 06:47:43
  "spoko,spoko
  nie martwmy sie o PIS"

  Jasne - martwmy się o pierdolnik jaki robią w Polsce.
 • @Jan Paweł 10:32:55
  "Gdy Rzeczpospolita Polska przeistoczyła się w Polin"

  Niech Pan nie karmi tego trolla.
  Kiedyś napisała, że Polacy zasługują na wyginięcie pod niemiecki buciorem...
  Niech sobie sama żyje w swoim mentalnym pierdolniku

  Pozdro
 • *****
  "Neonowi" przedstawiciele narodu jakoś wyjątkowo przygnębieni ,Duda ich zawiódł , i oni już o tym wiedzieli zaraz po wyborze ,poprzedni prezydenci porobili światowe kariery i uczą o nich na najważniejszych uniwersytetach świata ,szczególnie Bolek , Olek i myśliwy znaleźli już miejsce w światowej paradzie najwybitniejszych polityków , a teraz z wypiekami na gębach oczekują ponowne wejście na polską polityczną scenę gdańskiego kuglarza o międzynarodowej renomie , laureata nagród i medali z najdalszych zakątków świata , kierownika Donalda , tylko on zapewni Polsce i całemu narodowi polskiemu godną pozycję nie tylko w samej Europie ale też w świecie , bo przecież tak już było gdy był premierem ,pamiętają o tym ludzie wykonujący konkretne zawody w budownictwie czy usługach gdy z dnia na dzień podwyższono im wiek emerytalny do 67 lat bo tak jest u Niemców a ci wszystko zawsze robią najlepiej , to ,że zarabiają 3-4 razy tyle już nie jest ważne bo przecież nie możemy ich prześcignąć , Berlin ma medale tylko dla swoich sług , zresztą tu się nic od wieków nie zmienia , poza może osłabieniem pozycji Moskwy , stamtąd co raz trudniej o nagrody
 • @Jasiek 11:01:35
  Na szczęście w/g sondażu na głównej WP.de "źle" ocenia Dudłaja 80% głosujących...
  On dalej nie rozumie, że nie on wygrał, tylko Komoruski przegrał...
  Tylko skąd za rok wziąć kandydata "prawicowego Polaka", niezażydzonego co najmniej od 2 pokoleń...
 • Husky
  Nie chcę Cię martwić, ale idziesz chyba w ślady Podleckiego monitor-polski. Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne oczywiście.
  Wiesz, jesteś przykładem jak mocno człowiek może się skundlić za mamonę.
 • @laurentp 12:44:14
  podaj link do tej strony

  Sputnik ?????
 • @puuuq 11:55:32
  //"Neonowi" przedstawiciele narodu jakoś wyjątkowo przygnębieni//
  nie tak przygnębieni co raczej szlag ich trafia.I bardzo dobrze.
  Z pożytkiem dla kraju 8-)))))))
  pzdr.
 • Patrząc na sondaże dla Dudy, nowego kandydata PiS na prezydenta nam jeszcze nie wybrano
  Możliwe, że w czasie pobytu w USA Duda prowadził negocjacje w tej sprawie z przedstawicielami środowisk żydowskich, ale sądząc po tym jak go przywitano na wsparcie liczyć jednak nie ma co. Patrząc na ten tekst widać, że nowych wytycznych dla trolli PiS też jeszcze nie ma. Oficjalnie PiS popiera Dudę.

  Tak jak w starciu Duda - Komorowski będziemy mieli wyraźny sygnał. Będzie jakieś spotkanie, tak jak ostatnio w wyjazdowe spotkanie Knesetu w Krakowie, po tym nagle w mediach Duda będzie prezentowany jako śmieszny człowieczek i pojawi się młody, poważny, godny zaufania Pinokio z PiS. I znów ruszą trolle do akcji wychwalania "polaka", "pat-ryjo-ty" nadziei na odbudowę "Pollin".
 • @AgnieszkaS 01:08:50
  Wiem, tyle co sama zjem
  W 1szej turze głosowałem na G.Brauna.
  2gą słusznie olejem.
  Opĺakuję to, co ten gamoñ Duda robi
  Czoĺga się przed Żydami, przed jankesi mi.
  Kupa gówna do kwadratu.
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 01:18:14
  No popatrz, a ty tak się cieszyłeś z nowego prezydenta Polski, notatki pełne frazesow w stylu "wreszcie mamy Polaka". Ale doceniam, mocno doceniam to, że przyznałeś się do błędu. To dobra cecha, a przynajmniej świadcząca o tym, że to co piszesz, piszesz z serca a nie na zlecenie.

  Nie łudźmy się, kandydat z PiS musi mieć aprobatę Pollin. Tylko czy popierający Dudę nie wiedzieli wcześniej jak na nazwisko ma jego teść, jakie utwory tworzył, o licznym uczestnictwie posłów PiS na spokaniu wyjazdowy w Krakowie? Przecież każdy kto się tym interesował o tym wiedział, przecież w Londynie wyraźnie zapytano o to Dudę i filmik był dostępny w internecie.
  https://www.youtube.com/watch?v=UXb1kF1Q_a0
 • @Zawisza Niebieski 14:47:09
  // nowych wytycznych dla trolli PiS też jeszcze nie ma. //
  Za to dla pozostałych trolli już są od dawna , np Ty od kilku tygodni prowadzisz tu bezczelną kampanię przeciw WOT , stosujesz wyjątkowo podłe analogie tej organizacji do ORMO , co tylko dziecko albo człowiek zupełnie nie zorientowany albo idiota może "łyknąć " , przewiduję ,że w stosownym czasie zajmiesz się promocją Donalda( jak będzie kandydował) albo kogokolwiek innego byle nie z poparcia PiS , i to będzie ta Twoja obiektywna i zupełnie niezależna od nikogo ocena sceny politycznej :)))
  Wytyczne sam konstruujesz czy ktoś Ci ich dostarcza?
 • @Zawisza Niebieski 14:47:09
  //Tak jak w starciu Duda - Komorowski będziemy mieli wyraźny sygnał.//

  Duda przegra wybory tylko, jeśli pijany@Zawisza Niebieski (jak zwykle) przejedzie na pasach zakonnice w ciąży.
  Amen
 • @zbig71 14:52:32
  //W 1szej turze głosowałem na G.Brauna.//

  Kupa gówna do kwadratu.
 • @puuuq 15:19:30
  BINGO !!!!!!
  pzdr.
 • @Jasiek 11:02:54
  No tak
  A ile WAS ?
  raz ?
 • @Husky 15:43:59
  Zastrzel się z ergiepepanca.
 • @Jasiek 02:06:52
  Braun jest człowiekiem bezkompromisowy m
  Prawdziwa polityka to sztuka unikania kompromisów.
  Dlatego polityka żydowska odnosi taki skutek.
  Całe zło PIS polega na tym, że naiwnych i to bardzo, Polaków jednak , oszukuje.
  L.K. był przy okrągłym stole.
  W PiS sporo ludzi z PZPR.
  Socjalizm w gospodarce.
  Padalec Morawiecki chce budować elektryczne auta, a Mercedesowi daje 80mln.
  Cały PiS nawet nie czołga się, ale pełza przed żydostwem, a ten czereśniak Husky mówi: to nie kał, to wedlowska czekolada.
 • Opozycjo Totalna opamiętaj się !
  Nie macie nic ,ale to nic do zaoferowania !
  Upadliście tak nisko , że niżej się nie da , by pokazać jaki to PiS zły i Prezydent zły !
  Zalecam wam wszystkim dobrego ......lekarza specjalistę !!!

  Jako Polak wstydzę się za was!

  Amen

  https://pbs.twimg.com/media/Dd8pLOdVwAEiAvV.jpg
 • @Husky 14:40:11
  Żaden Srutnik,
  napisałem wyraźnie "na GŁÓWNEJ WP(.de)" BYŁA ankieta n/t oceny 3 lat Dudłaja.
  Nie wiem jak to odszukać.

  Natomiast wynik na NIE był ~80%... na szczęście :)
 • @laurentp 19:57:39
  te bajki to sobie wsadź w ...
 • Dziś jest piątek,
  A skoro piątek to najszczerszy koment dla Wszystkich moich Prawych przyjaciół,
  Wasze zdrowie kochani, najlepszego, pogodnego weekendu
  Polska Jest Najważniejsza

  Na pohybel lewactwu !!!!!!!!!!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DeD0QvhX4AAexFk.jpg
 • @AgnieszkaS 20:27:06
  wiem,wiem
  inni lekarze bezradnie rozkładają ręce

  ps.

  Rozdawaj uśmiech i radość
  To tak niewiele kosztuje
  Za to każda minuta Radością zaprocentuje
  Może ktoś potrzebuje Ciepła Twego uśmiechu
  Rozdawaj go garściami, Rozdawaj go po trochu.
  Rozejrzyj się dookoła Dawaj szczęścia chwile.
  Za ten uśmiech serdeczny Wspominać Cię będą mile!

  https://pbs.twimg.com/media/DeD45KcW4AY67R6.jpg

  Pozdrawiam
 • @Husky 20:31:10
  Zbóju, z twojego gwałtownie przyspieszającego ocipienia wnioskuję, że z PiSlamem coraz gorzej a DudHauzer pikuje na dno. Inaczej nie da się wytłumaczyć twoich delirycznych wstawek.
  Ty naprawdę sądzisz, że ktoś kupuje taki szajs?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:44:20
  // DudHauzer pikuje na dno//
  hmmm

  pikuje na łeb na szyje
  nawet Szechter o tym pisze

  Sondaż prezydencki. Duda liderem. Tusk daleko z tyłu

  http://bi.gazeta.pl/im/07/42/16/z23340551V,Donald-Tusk-i-Andrzej-Duda.jpg

  W walce o fotel prezydenta Andrzej Duda pokonałby Donalda Tuska - wynika z sondażu Kantar Millward Brown dla ....................
  "Faktów" TVN i TVN 24.

  ak pokazuje sondaż dla "Faktów" TVN i TVN 24, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w kwietniu, w pierwszej turze najwięcej głosów zdobyłby Andrzej Duda. Na urzędującego prezydenta zagłosowałoby aż 44 proc. badanych.

  Obecny przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk mógłby liczyć na o wiele mniejsze poparcie - 24 proc. Na trzecim miejscu znalazłby się prezydent Słupska Robert Biedroń, którego poparłoby 15 proc. ankietowanych.

  Wysokie poparcie dla urzędującego prezydenta nie dziwi. Jak pokazują kolejne sondaże, cieszy się on niesłabnącym zaufaniem Polaków. W rankingu CBOS został politykiem roku 2017. Ankietowani odpowiadali na pytanie: „Któremu z polskich polityków należy się, Pana/-i zdaniem, miano polityka roku 2017? Chodzi o człowieka, który najlepiej działał, zrobił najwięcej w interesie kraju, społeczeństwa, ludzi takich jak Pan/-i”.

  2017 r. był trzecim rokiem z rzędu, kiedy Duda został politykiem roku w sondażu CBOS.

  Tragedia jednym słowem
  Tragedia !!!!!
 • @Husky 21:02:54
  Jeśli te sondaże mówią prawdę to tylko usiąść i płakać na głupotą Polaków.
  Może być też tak, że ankieterzy przepytali samych żydków.
  Zastanawiam się czasami kto był/jest większym sq... Poległy czy obecny?
  Obecny ma jeszcze szansę wyraźnie przeskoczyć tamtego. O miejsce na podium bije się jeszcze poprzedni.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:25:17
  no comment
 • @Husky 21:29:26
  Tu: https://www.wp.pl/newsfeed/6255547037300353?404&src01=99f53&src01=df4b2
  masz link do PODOBNEJ "sondy" na stronie WP(.de). Z podobnym wynikiem dla Dudłaja :)
  Czyżby "Poles - Awakening"?
 • @laurentp 21:31:34
  dobrze się czujesz -
  takie sondy są tam codziennie
  codziennie
  a w każdy poniedziałek jest sondaż o poparciu dla partii
  i zawsze wygrywa PO mając 45-55% a PIS poniżej 20%
  weź wsadź sobie w 4 litery te sondaże WP
  Dam ci z TT lub FB to zobaczysz prawdę
  oj ludzie,ludzie
 • dobrej nocy Prawa strono ... dziękuję i do jutra ...
  https://pbs.twimg.com/media/DeEVie6XcAAbZa0.jpg
 • @Husky 14:40:11
  "podaj link do tej strony

  Sputnik ?????"

  Potrzebny Ci link?
  Myślisz, że to "Sputnik"?

  A może podobało Ci się to jak Duda zawetował reformę sądownictwa, jak zachował się w New Jersey, że mówi na Polskę Polin, że stał jak pajac w Oświęcimiu gdy szkalowano Polaków, że był zachwycony przybyciem obcych wojsk "447 sojusznika", że oddał banderinie miliard złotych?
  Trzeba być nieźle pierdolniętym, żeby myśleć, że wszystko jest OK i że mamy dobrego prezydenta.
  A na "Sputniku" takimi "prezydentami" się pewnie nie zajmują...
 • @Husky 15:43:59
  "Kupa gówna do kwadratu."

  Piszesz o stanie swojego umysłu?
  Stosunek do prezydenta o tym świadczy.
  Bo do Brauna Duda nie ma nawet startu...
 • @AgnieszkaS 18:48:47
  "Tacy lekko zgermanizowani jak Waść i jemu podobni."

  Gdybym był nawet lekko zgermanizowany to by mnie to tak nie wkurwiło.
  Ale jak widać u Ciebie z logiką jest jak z rozumieniem "We the people" ;-DDDDDD
  Co koment to wtopa.
  Ach, jak mi psiklo! ;-DDD
 • @Husky 21:02:54
  "Sondaż prezydencki. Duda liderem. Tusk daleko z tyłu"

  Trzeba być skończonym debilem, żeby nie widzieć, że taki wybór to tragedia dla Polski.

  A jeszcze większym, żeby brać pod uwagę sondaże...
 • @Husky 22:16:50
  "dobrej nocy Prawa strono ... dziękuję i do jutra ..."

  Napisał nieświadomy krypto - trockista.... ;-DDD
 • @Husky 21:29:26
  Masz rację, to są typy powalające z nóg...
 • @Jasiek 22:31:46
  Nie przejmuj się, Amerykanie też lekko nie mają. Tam mają prawdziwego idiotę za prezydenta. No ale to im podobno zły Putin wybrał.
 • @AgnieszkaS 23:31:43
  "Z wyrażeniami "u Ciebie" proszę się zwracać do bliższych
  Szanownemu Panu osób. "

  O ho ho! Jaka Szanowna Pani od niemieckiego buciora się nagle wrażliwa zrobiła ;-DDDD

  "Skoro się Panu ogólnie przyjęte rozumienie tych słów nie podoba..."

  Moje "podobanie się" nie ma tu nic do rzeczy - jak ktoś nie może załapać, że zwrot jest wykorzystywany do ogłupiania ludzi m.in. socjalizmem to ma problem z logiką. Znów ;-DDDD
 • @Jasiek 06:25:39
  "Żniwa" były wyjątkowo obfite, trollorżysko sięga poza horyzont.
  Troll kładł się pokotem jeden po drugim i tylko jedno spostrzeżenie mam - to ... ... ... ... ... a nie ludzie!
  Ludzie tak się nie zachowują
 • @puuuq 15:19:30
  Między mówieniem prawdy o przydatności bojowej oddziałów takich jak ORMO czy też WOT a "bezczelną kampanią" droga daleka. Przydatność tych oddziałów na dzisiejszym polu walki jest praktycznie zerowa. To tak jak przydatność kawalerii konfrontacji z dywizją czołgów. Oddziały takie sprawdzają się w zadaniach takich jak inwigilacja społeczeństwa, w pacyfikacji rozuchów społecznych jak słynne oddziały robotnicze pacyfikujące studentów. Tu mają przewagę nad nie wyszkolonym nie dowodzonym tłumem ludzi. Oddziały te mogą sprawdzić się również jako zalążek partyzantki w przypadku gdyby Polska popadła w okupację. To jest tylko realne określenie rzeczywistych zalet bojowych takich oddziałów.

  Gdybym chciał prowadzić "bezczelną kampanię" wzorem trolli PiS, które np. próbowały bezczelnie wmówić, że Gawłowski prowadził agencję towarzyską, to bym porównywał te oddziały do ZOMO.
 • @Zawisza Niebieski 12:32:53
  U Staszka wszystko po staremu
  Codziennie daje dupy nowemu.
  Jak dobry tancerz w Mombasie
  Uczy już się chodzić na obcasie.
 • @Zawisza Niebieski 12:32:53
  /Przydatność tych oddziałów na dzisiejszym polu walki jest praktycznie zerowa.//
  Powiedział Zawisza , "bażant" sprzed 35 lat :)))
  Rozumiem ,że jesteś wojskowym analitykiem , stąd tak doskonałe rozeznanie o udziale młodzieży z WOT w ewentualnej wojnie , czyli wg Ciebie najlepiej nie mieć w ogóle armii ani żadnych innych formacji na wypadek wojny bo i tak nie zdołamy się obronić ?
  Policję , wzorem metod Tuska też należało redukować by łatwiej kraść :)))
 • @puuuq 14:44:29
  Niestety, muszę przyznać Zawiszy rację. WOT bardzo dobrze opisał.

  Wojskowy analityk?? hehe, czy tam może pełnić taką funkcję analizując, że Usrael, a nie Rosja jest naszym największym wrogiem? pytanie retoryczne..

  Policja? hahahah.. oni złapią co najwyżej złodzieja ogórków z piwnicy - jeśli ktoś złodzieja podkabluje.. Kulczyk z Kalksteinem siedzą sobie na wyspie dla emerytowanych agentów i śmieją się z policji i innych służb..

  Taki Mossad ekshumował by oba groby i po badaniach/dochodzeniu szukałby rzekomych denatów nawet na Madagaskarze..

  Polska policja to farsa.. jak i te wszystkie służby państwowe.. ślepi głusi i niemi jak szeklą w głowę dostaną :((
 • @puuuq 14:44:29
  Nie trzeba mieć przeszkolenia wojskowego by wiedzieć jaką przydatność i kiedy mogą osiągnąć WOT czy ORMO. Wystarczy popatrzeć na konflikty w krajach arabskich. Oddziały te w konfrontacji z regularnym wojskiem mają szanse tylko w walkach partyzanckich. Takie wojska mają sens, jeśli byłyby odpowiednikiem służby zasadniczej, ale nie są. Nakłady, równe nakładom na wojska lotnicze to trwonienie naszych pieniędzy.

  Śpiewasz starą pioseneczkę pijanych "winami tuska". By kraść pełną gębą wystarczyło zmienić ustawę, z przestępstwa kumoterstwa zrobić przywilej kumoterstwa. Popatrz, a co od Tuska na to nie wpadli.

  Nikt tak ładnie nie kradnie jak PiS.
  http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/4/26/11565171_44444.jpg

  Złodzieje Tuska to cienkie bolki w porównaniu ze złodziejami Kaczyńskiego. Nie wpadli również na pomysł, by sobie premie poprzyznawać. Ile nas kosztowały "modlitwy na drabince"? Dziś jak piszą media fałszują raporty policyjne, by nie można było dojść ile rzeczywiście na tę paranoję wydaliśmy. Wiedzą, że będą siedzieć, za wczasu się zabezpieczają.
 • @puuuq 14:44:29
  Zauważyłem, że najbardziej popularnym samookreśleniem osób zdegenerowanych , wybierających zło są:
  "stałem się bardziej liberalny", mam lewicowe poglądy", "jestem przeciw PIS-owi"
  To tak jakby terrorysta zabijający przypadkowych ludzi na ulicy powiedział: stałem się bardziej wyrazisty i zaangażowany
 • @Zawisza Niebieski 16:24:21
  //Nie trzeba mieć przeszkolenia wojskowego by wiedzieć //
  No jasne , nie trzeba być kucharzem by ugotować jajko na twardo czy elektrykiem by wymienić żarówkę :)))
  Prawie Ci już zazdroszczę tych Twoich umiejętności analitycznych nie tylko w /s wojskowych ale wszystkich pozostałych :)))
 • Populiści i Sadyści
  Degeneratów wyznacza Dekalog, ...nie kradnij dla Rydzyka, nie zabijaj po komisariatach, nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, Husky, nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, Husky, nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu,
 • @Zawisza Niebieski 17:23:43
  Mecenas Qń znów PO kwiczy, Zawisza PO skacze, a Stasio PO siedzi !!!!
  //Jak się umiejętnie nadstawia tyłka ,to standard życia poprawia się//
  (cyt:Gawłowski)
 • @Zawisza Niebieski 17:23:43
  Janda strzela focha,
  Zawisza Niebieski szlocha.
  Stuhr boi się dyktatury,
  Stalińska odwala chałtury.
  Thun i Wellman obrażone,
  Ostaszewska z Cielecką wqurwione.
  Olbrychski wciąż napity oto nasze celebryty.

  Mowa moja będzie krótka,wypad pajace z POLSKIEGO ogródka.

  https://pbs.twimg.com/media/DT1c1T0W4AAqVH3.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DT1c1lLXkAct8Dl.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DT1c0_nXcAA5D16.jpg
 • @puuuq 16:54:09
  Widzisz, swego czasu posiadanie matury do czegoś zobowiązywało, zobowiązywało do umiejętności logicznego myślenia i logicznej oceny faktów. Co więcej mnie kształtowały czasy głębokiej propagandy PRL, gdzie Polak musiał umieć czytać między wierszami. Dziś media reżimowe, TVPiS "Naród głupi wszystko kupi" idealnie oddaje tamte czasy, propaganda PiS zbudowana jest na najlepszych wzorcach bolszewickich, ale również dorobku KRK. Dlatego znów czuję się jak za czasów dzieciństwa, każdą propagandę wyczuwam i rozszyfrowuję zanim autor spróbuje ją spointować.
 • @puuuq 16:54:09
  Nie wiem, kto dla ocieplenia wizerunku prowadzi Instagramowe konto idioty Tuska, podobno on sam, ale patrząc na to zdjęcie (jego zakłamaną ryj) przypominam sobie czasy jego rządów i proszę
  NIGDY WIĘCEJ!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DeEKcVhWAAU7_mQ.jpg
 • @Zawisza Niebieski 17:43:39
  //każdą propagandę wyczuwam i rozszyfrowuję //
  Co z tego ,że każdą, skoro tylko jedna Ci przeszkadza :)))
  Poza tym sam wprowadzasz tu swoją własną propagandę , której celem jest obrzydzenie WOT
  Czy znasz przynajmniej jednego chłopka albo dziewczynę by się od nich dowiedzieć czym dla nich są te szkolenia ?
  Jakoś jestem pewny ,że nie znasz ale zupełnie bezrefleksyjnie albo z głupoty albo , i to by było zupełnie Cię dyskwalifikujące jako Polaka , celowo to robisz bo jesteś na usługach ..........????? bo każdy rozsądny Polak tylko z uwagi na to ,że jakaś tam dodatkowa grupa ludzi szkoli się na wypadek wojny musi w tym dostrzec element wzmocnienia bezpieczeństwa Polaki , a Ty tu jak mantrę powtarzasz ,że to to samo co ORMO !!! dzieciom albo idiotom wciskaj ten kit bo nikt inny , a już na pewno ktoś z 2-3 dekadowym doświadczeniem PRL ci tego nie "kupi" , chyba ,że sięgasz do gebbelsowskich metod i będziesz to kłamstwo forsował do znudzenia :)))tu na tym "neonie" nawet masz duże szanse na sukces
 • @puuuq 19:27:19
  //tu na tym "neonie" nawet masz duże szanse na sukces//

  8-)))))))))))))))))
 • @puuuq 19:27:19
  Ośmioletnia Patologia Obywatelska

  https://pbs.twimg.com/media/DeDeOViW0AI5-Tl.jpg

  Bo prawdą jest że :

  https://pbs.twimg.com/media/DeDvqxsXkAACIwD.jpg
 • @puuuq 19:27:19
  Czy znam kogoś, kto jest w WOT, i co WOT im daje? Ależ nie, bo nie ten wiek ale zadam ci inne pytanie. Czy myślisz, że do ORMO szli inni ludzie? Oni też wierzyli w idee socjalizmu, czy myślisz, że aktyw robotniczy, co studentów pałował, to byli przestępcy? Oni wierzyli, że socjalizm da im wykształcenie, lepsze życie, wyrwanie się ze wsi. Jednymi i drugimi te same idee i uczucia rządziły. Wierzę, że wielu z tych ludzi ma dobre idee, tak samo jak ci, co wstępowali do ORMO. Dlatego mówię, że WOT i ORMO to podobne organizacje. PiS na wielu wzorcach tamtego okresu bazuje.

  Jak ci napisałem, przeszkolenie wojskowe, szczególnie, że mamy do czynienia z ochotnikami a nie z poborem z przymusu nie jest niczym złym, problem leży w skali i wielkości finansów jakie to pochłania. To są wartości równe temu co poświęcamy na lotnictwo. Znacząco większe niż to co płacimy na marynarkę wojenną. Czyli łożymy ogromne środki na jednostki o bardzo niskiej wartości bojowej, nie dofinansowując jednostek o dużych możliwościach bojowych.

  Macierewicz, Kaczyński to ludzie tamtej epoki i zgodnie z tamtymi wzorcami działają. Upartyjnienie sądów, prokuratury, WOT itd. itp.
 • Jeszcze nigdy w historii Polski nepotyzm nie osiągnął takich poziomów jak z
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/kaczynski-dzwoni-kuchcinski-co-ty-odwalasz-slyszalem-ze-nie-wpuszczasz-do-sejmu-ludzi-o-kulach-od-godziny-stoje-przed-brama-krynski.jpg

  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/sprawdz-dokladnie-te-dzieci-przed-wpuszczeniem-do-sejmu-moga-byc-niepelnosprawne.jpg

  Królowa nepotyzmu.
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/beata-szydlo-kiedy-wydalas-25-miliona-na-loty-do-domu-a-ktos-wlasnie-powiedzial-ze-to-jest-rownowartosc-4-lat-darmowej-komunikacji-miejskiej-dla-30-tysiecznego-miasta.jpg

  PiS doszło do władzy dzięki przestępcom, dziś się im odwdzięczają.
  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33300775_2220991308134885_8280077668238491648_n.jpg?_nc_cat=0&oh=eae323dcd81aef26fcc029f3190a6bab&oe=5B8FB810
 • @Zawisza Niebieski 22:34:06
  U Staszka wszystko po staremu
  Codziennie daje dupy nowemu.
  Jak dobry tancerz w Mombasie
  Uczy już się chodzić na obcasie.

  .
  Stasia już zrzucił cztery kilogramy, żeby lepiej wyglądać pod prysznicem
  Staszek też już śpi z nowym mężem
  Pewnie będą "glinę" kopać
  https://pbs.twimg.com/media/Dd6YBlSVMAERtas.jpg
 • PiS kradnie, PiS manipuluje. Prawdą PiS się brzydzi
  https://www.youtube.com/watch?v=ujJM5ibdaHE

  Minął 15 maja, nikt z tych złodziei nie zwrócił fantów tym, którym ukradli.

  https://www.youtube.com/watch?v=CcJk9evVU38

  Korupcja w PiS
  https://www.youtube.com/watch?v=DxO_9329OcY
 • @Zawisza Niebieski 23:27:25.
  Czy grozi nam nowy Układ? Jaki? Warszawski?

  https://youtu.be/wDZAIEzKYEM
 • @Zawisza Niebieski 23:27:25
  No to...jedziemy

  https://pbs.twimg.com/media/DeKGcnsWkAElACa.jpg
 • Bardzo się cieszę, że po miesiącach milczenia krul Europy Donald Tusk
  znalazł czas na zajęcie się sprawami naprawdę ważnymi dla Polski i puścił kretyński twitt o faulu podczas finału Ligi Mistrzów!
  Dzięki krulu!
  Właściwy człowiek na właściwym miejscu!


  Donald Tusk

  @donaldtusk

  MASSACRAMOS

  ps.
  Masakras Tuskos
  Idiota zawsze będzie idiotą
  Spierdalaj RUDY SZMACIARZU!!!
 • @
  A teraz protestującym dziękuje Pierwsza Dama, która 4 lata temu nie znalazła czasu żeby odwiedzić niepełnosprawnych przez 17 dni protestu. Brawo, piękna postawa.

  https://pbs.twimg.com/media/DeNKWkDX0AAb6U3.jpg
 • @
  Największy problem chciwych bab w sejmie polega na tym, że nie mogą jarać szlugów jprdl
  To, że ich dzieci śpią na podłodze im nie przeszkadza, ale brak szlugów.
  Tak wyglądał poziom tego protestu
 • Daria Nałęcz - komunistka, aktywistka PZPR, żona komunisty i aktywisty PZPR, Tomasza Nałęcza
  jako naczelna dyrektor Archiwów Państwowych oddała Niemcom oryginały dokumentów poświadczających gigantyczne zniszczenia, jakich Polska zaznała z rąk niemieckich.

  https://pbs.twimg.com/media/DeTiJFSXkAACAFN.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej