Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
956 postów 30099 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Międzynarodowy Dzień Bez Stanika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeden z najpiękniejszych dni w roku 8-)))))))) Dzień Bez Stanika. Świętujecie !!!!!

 

Dzień Bez Stanika 2018 obchodzony jest w środę 30 maja. W Stanach Zjednoczonych święto to przypada na 9 lipca. „Drogie Panie, niezależnie od tego, czy Wasze piersi są najbardziej sterczącą rzeczą w Ameryce, czy może dotykają ziemi, po której stąpacie… Te kociaki muszą raz w roku pooddychać!” - zachęcają do świętowania Amerykanie nie dyskryminując przy tym nikogo.

 

 

                     

 

 

 

A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał,

Jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta,
Zdradliwa i wierna, i dobra i zła,
I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza...
I anioł i demon, i upiór i cud,
I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna. 

TT

FB

 

KOMENTARZE

 • To powinno być wielkie święto dla posłów PiS.
  Gdzie Polak udaje się, gdy chce poderwać dziewczynę?
  Na dyskotekę
  A gdzie udają się strażnicy moralności poseł Pięta. Strażnicy wartości moralnych PiS, "jak się kobiety nie bije to jej wątroba gnije" PiS-senator Waldemar Bonkowski.

  Najlepsze witaminy mają dziewczyny... na miesięcznicy.

  Co miał słuchać tego na drabince, gdy mógł kolanko potrzymać....\

  Pobajerujesz, stanowisko PiSiewicza zaproponujesz, a ona zakrzyknie "Jam ci twoja". A żona? Przecież w sloganach o wartościach już mówiłem, siedź babo z dziećmi, bo przyłożę, jak to w PiS w zwyczaju.

  Jak piękna para, Stanisław Pięta i Izabela... zaraz, zaraz, czy Izabeli nie było też kochance premiera PiS? Oj Izabelle mają w PiS wzięcie.
 • @Zawisza Niebieski 15:32:27
  Psychoza maniakalna ????
  Zabawne ja POyeby podniecają się tą aferką. Nie wiem jak nudne i smutne trzeba mieć życie seksualne, by interesować się i śledzić z wypiekami, co pod kocem wyrabia poseł Pięta.

  A mieli udaną nockę?
  A Ty skąd tyle wiesz?
  Materacem byłeś?

  Izabela P. to fachowiec od takich spraw, pseudonim zawodowy "czarna pantera". I to też świadczy o umysłach polityków... Parę kliknięć, aby wiedzieć co za jedna, ale do tego potrzeba mózgu, a mózg w rozporku nie mieszka.

  https://pbs.twimg.com/media/DeYBRdwWsAAopiV.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DeYBWaEWsAEcwgz.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DeYBeT-WkAAAqfE.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DeYBkEzX0AUlIrb.jpg

  To Pieta ma szwagra ?

  https://pbs.twimg.com/media/DeZDdGtX4AEieEU.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DeX8hp6WAAAk7Vu.jpg

  Nawet naćpany Piesiewicz w sukience i w towarzystwie dwóch panienek zjednoczył "klasę polityczną" i zrobiono z niego ofiarę

  Przepraszam, że zapytam ciebie wprost, ale czy jest ktoś ze świta mediów i polityki, z kim ta "pani" nie chciała mieć i nie próbowała zrobić 6-tki dzieci?

  ps.
  z dedykacja !!!

  ZAMKNIEMY CIĘ W PSYCHIATRYKU!!!

  http://poznanie.neon24.pl/post/143954,zamkniemy-cie-w-psychiatryku
 • @Husky 16:03:24
  Rzeczywiście pojeby, poszedł na miesięcznicę, słuchał "modlitw z drabinki", sam krzyczał o wartościach jak rodzina, jak dzieci, a myślał tylko o tym, co ponad kolankiem.
  Przeciętny poseł PiS nie odróżnia kobety od inkubatora, ma rodzić, wychowywać, a jak się stawia to pistoletem jej pogrożę . Żona ma dzieci chować, a jak nie, to przyleje, partia damskich bokserów. Jak kura w kurniku, gdy już się wyrodzi, to w odstawkę, za nowszą suczką pogoni. Kurski, Gosiewski, Dorn - trzeci brat Kaczyńskich.

  To taka wygłodniała sfora, że kawałek ciałą kobity zobaczy i rozum traci. W PIS to albo ci, młodych, niedoświadczonych chłopców popierają jak Macierewicz, albo na widok kawałka ciała kobiety głowę tracą, jak Pięta.

  Ale i kobity, podobineż pani Iza też to lubiła. Z niejednym z jednej miski jadła.

  Marzeniem trolla PiS jest znalezienie takich perełek w PO, w rozpaczy kłamstwami się posługują, taka to nać. A tu w PiS wygłodniałe buhaje jeden za drugim pod spódniczką PiS damy radości szukają. No ale co się dziwić, gdy za miss PiS robią, Kruk, Pawłowicz. Wtedy potwór nie potwór....

  Husky, podobnież na miesięcznicy najlepsze suczki miesięcznicę mają, poleć, może się załapiesz. Choć dziś dzień bez stanika, posłowie, senatorowie PiS już się ślinią, będą za każdą latali.
 • Zawisza
  znowu nie wziął leków...
 • @Husky 16:03:24
  Czy ty się nie pomyliłeś? To miał być dzień bez stanika, ą nie bez majtek!
 • @Husky 16:03:24
  Teraz żałuję, że nie kupiłem sobie takiego motoru....
 • @Casey 17:50:56
  Przyko mi, że nie biorę tych leków co ty, dzięki czemu mogę samodzielnie myśleć. Ale gratuluję, ty też za buhaja wyposzczonych na miesięcznicy chcesz robić?

  Jak widzisz wyposzczonemu Huskyemu też dzień bez stanika to za mało. On musi ślinić się do zdjęć nagich kobiet. Pytanie, co jego żona na to? Może postara się, by Husky nie śnił o kobiecych pięknościach, by obrazek nagiej kobiety go do orgazmu nie doprowadzał. Może już ma natręta dość i mówi, oglądaj sobie to, czego już i tam mieć nie możesz. Może Husky, jak politycy PiS uważa, że żona, to ta, co ma rodzić a potem się dziećmi zajmować, a gdy już na buzię pada on innej będzie, jak poseł Pięta, mówił chcę byś mi dzieci rodziła, jam rozpylacz mego DNA. A może Husky, to tylko taki ogier, co z obrazkami tylko może? Kto to wie, co jest prawdziwe?
 • @Casey 17:50:56
  a PO co ?
  to już stadium psychicznego rozkladu
 • @Zawisza Niebieski 18:12:25
  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/05/zawiszo-znow-sie-blaznisz_2018-05-30_19-08-03.jpg
 • @AgnieszkaS 19:07:21
  Nie,nie
  Na 1 kwietnia
  8-)))))
 • @Zawisza Niebieski 15:32:27
  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/05/czarna-pantera-to-jest-to_2018-05-30_20-27-37.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:32:27
  https://pbs.twimg.com/media/DedgcOZX4AEZ5UA.jpg
 • @Husky 20:28:21
  https://pbs.twimg.com/media/DebLziVXUAAsB7o.jpg
 • @Casey 17:53:28
  3 zdania o PO-wskim mindsecie:
  Jak w każdej sekcie, zawsze winni są inni, a nie my.
  To termometr ponosi winę za to, że mamy gorączkę.
  Ci ludzie są żywą ilustracją najgorszych stereotypów o polskości, najlepiej byłoby się od nich trzymać z daleka i najzwyczajniej olać to szambo
 • @rabszak 20:56:50
  Kierwa też nie jest bez winy.

  https://pbs.twimg.com/media/Ded49AiX0AAOB-K.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:32:27
  Zbliża się weekend - nie zapomnij, zabrać żony na grilla

  https://pbs.twimg.com/media/DedMgd8XcAMRitX.jpg
 • @Husky 21:15:20
  "Pięta wspomniał, że stara się również zaszczepić w swojej córce patriotyzm. – Gdy idziemy na Wszystkich Świętych na groby, w Bielsku-Białej jest cmentarz przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie jest Pomnik Legionistów Piłsudskiego, więc poza grobami rodziny idziemy też tam. Wtedy jest czas i miejsce na opowieści. Dziecko samo pyta kto to był, czy ktoś dobry czy nie. Moje dziecko wie już, że komuniści byli niedobrzy – argumentował.

  Jednak w kontekście obecnych wydarzeń najciekawiej wygląda jego inna wypowiedź. – Chciałbym przekazać dziecku te wartości, które rodzice mnie wpoili. Żeby dziecko było wychowane w duchu tradycji i szacunku do kultury. Żeby było przywiązane do świętej wiary rzymskokatolickiej, by starało się pomagać innym ludziom. Chciałbym, żeby moja córka doceniała za jakiś czas znaczenie, jakie niesie ze sobą wspólnota w każdym jej wymiarze. Kulturowa, narodowa, rodzina. To chcę żeby jakoś w niej zostało – oznajmił."
 • Husky znów w rozpaczy
  Ale czy ktoś by się martwił człowiekiem pozbawionym honoru, co mimo, że zna prawdę pomawia innego.

  " „Degeneraci, dewianci, zboczeńcy i pedofile chcą zniszczyć rodzinę, religię i podważyć prawo naturalne. Nie uda się!” - grzmiał na Twitterze. „Albo powstrzymamy lewackich totalitarystów i zdołamy zapobiec degeneracji rodziny i wychowania dzieci, albo Europy nie będzie”
  Tak określił siebie poseł PiS Stanisław Pięta.

  Miał rację toruński paser łupów PiS. To szambo nie perfumeria.

  I cóż zostało Huskyemu, pooglądać zdjęcia nagich kobiet które tu wklejał albo wyć do księżyca, mamy niewiele po pełni, jest do czego wyć.

  Nikt politykom PiS nie wmówi że białe jest białe a prawda prawdą. Kłamstwo, obłuda to ich prawdziwa natura.

  Myślę, ża na dziś werdykt brzmi "ZAORANY". Jutro dalszy ciąg zaorywania złodziei, obłudników, kumotrów. Tak się składa, że co dzień dają d...

  Morawiecki chciał prezeszkadzać naszym piłkarzom nożnym w treningu, usłyszał bajkę o wężu... Kolejny raz musi zwiewać przed Polakami. Taki sort...

  Miłej nocy Husky, niech ci się suczki z miesięcznicy śnią.
 • @Zawisza Niebieski 21:40:42
  //, niech ci się suczki z miesięcznicy śnią//
  oj ty prostacki debilu !
 • @rabszak 21:24:45
  i co dalej ?
 • @Husky 21:20:19
  Czy to Bronek dźwiga swoją cięższą połowę? Łatwiej by chyba było dźwigiem...
 • @Zawisza Niebieski 21:40:42
  Dzień Bez Stanika obchodzi się raz w roku.
  Pamiętajmy, że wy codziennie obchodzicie Dzień Bez Jaj.
  Eunuchy
 • @Casey 22:06:36
  ale stanik ma
  rozmiar ?
 • @Husky 22:09:29
  Jak w języku Wolaków nazywa się dom schadzek?
  Miesięcznica.

  Na dzień bez stanika trolle PiS dostają orgazmu. Polacy doceniają piękno ciała swych żon. Nic, że już nie takie jak w dzień ślubu, ale równie kochane. Tylko PiSki ślinią się na widok nowej suczki. Trwałe małżeństwo w PiS to ewenement, rozwód to chleb powszedni. Kurski, Marcinkiewicz, Dorn, Gosiewski...
 • @Zawisza Niebieski 22:18:12
  //dom schadzek?//
  U sutenera
  Gawłowskiego

  http://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2018/04/stanislaw-gawlowski.jpg
 • @Husky 21:42:03
  Prostacki debil to ten co wiedząc, że to kłamstwo o drugiem człowieku fałszywe świadectwo wydaje. Miesięcznica to miejsce polowań posłów/senatorów PiS gdy ich chcica dorwie i o rodzinie zapominają.

  Boli obłudnika, boli kłamcę, musi boleć inaczej podstaw naszej kultury nie pojmie. Niech boli, ból najlepiej leczy z głupoty. Najlepsze kasztany na placu Pigalle, najlepsze suczki przed pałacem...? Jeden dochodzi na drabince, inni o parzeniu myślą.
 • @Zawisza Niebieski 22:39:30
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/stanislaw-pieta-gdy-kochanka-mowi-ze-spoznia-jej-sie-miesiecznica-posel-pis.jpg

  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/stanislaw-pieta-dziewczyna-z-miesiecznicy-katolik-zona-mem-z-czerwona-sukienka-posel-pis.jpg
 • @Zawisza Niebieski 22:39:30
  //inni o parzeniu myślą.//

  https://pbs.twimg.com/media/DeZDdGtX4AEieEU.jpg
 • @Zawisza Niebieski 22:39:30
  Kurde, prawie bym zapomniał.
  Zdrowie zwolenniku Prawych i Sprawiedliwych
  Dobranoc

  https://pbs.twimg.com/media/DeeH713WkAAJOOL.jpg
 • Nie wiem czym się tu podniecać.
  U nas w Polsce większość niewiast chodzi na co dzień bez stanika i nikogo to nie wprawia w stan świętowania.
  Idiotyzmy dla erotomanów i starych kawalerów.
 • @Husky 20:28:21
  Trzydzieści lat temu po Sejmie grasowała niejaka Anastazja Potocka, potem opublikowała wspomnienia o Nuselbaumie vel Myszkiewiczu vel Niesiołowskim i nie tylko o nim..
 • @rabszak 20:55:05 Kolejna pani co to zwiedzała komnaty sejmowe od J.Urbana ? Niejaka Potocka ?
  No ale mam nadzieję że po tych miesiącznicach to ją bzykał konserwatywnie a nie po lewacku! Duda też ją macał? Jak myślicie? Gdzie ABW? Dlaczego jakaś ladacznica jest u boku prezydenta? Dlaczego media pokazują ją z Dudą? Będzie uderzenie w Dudę?
 • @Husky 20:28:21
  Nieobyczajna dziewka przykleja się do każdego POlityka i polityka. Można też odnaleźć jej wcześniejsze fotografie u boku Andrzeja Leppera i Tomasza Lisa. No to Pięta ma aż tyle szwagrów, no, no. Kto następny? typujcie..
 • @Husky 22:51:17
  Otóż nawet pobieżna kwerenda w internecie powinna uruchomić u każdego polityka i u służb dzwonek alarmowy. Pani ta występowała swego czasu jako modelka pod pseudonimem „Czarna Pantera” i znana była z bardzo odważnych zdjęć. To jednak byłoby jeszcze pół biedy, gdyby nie fakt, że Izabela P. zrobiła się – zwłaszcza po roku 2015 – bardzo aktywna. Można znaleźć jej zdjęcia w otoczeniu prezydenta Dudy oraz brzmiące dwuznacznie wpisy na jego temat.
 • @Zawisza Niebieski 22:49:40 To musi być ustawka albo zlecenie żadna ze znajomych kobiet nie uległa by urodzie posła Pięty
  Prawie każdy facet z dala od żony nie wzgardzi zgrabną dupcią / panie też nie są święte/ ale decydując się na zdradę trzeba ruszać i głową a nie tylko zadem.
 • @Husky 22:51:17 Chłop potęgą jest i basta! ale rządzi nim niewiasta! Dobrą robotę zrobiła agentka TVN.
  "Romans" od razu tam romans, zgadzam się, że to może być nadinterpretacja: Romans to był w Pożegnaniu z Afryką. Na "demona seksu" to on nie wygląda. A tu proszę:))) Nie dość że "miał kochankę" to nawet "ją porzucił". Normalnie Harlequin. Może Manuela Gretkowska napisze powieść. Albo ta druga z dredami. Czy Czarna Pantera mogłaby upublicznić dzienniczek konsultacji jakie miały miejsce z Piętą w pokoju hotelowym w domu poselskim ? Na pytanie, czy nie ma sobie nic do zarzucenia, odpowiedział: Być może przesadziłem z troską i dobrocią powiedział Stanisław Pięta. Ten facet kpi, czy o drogę pyta? Niezły surowiec dla kabareciarzy. Nie mógł skoczyć do "chatki" u Stasia Gawłowskiego w Szczecinie? Godzinka z dziewczynką 180 pln. Fakt by zaciekle bronił. Ale coś chłopie poużywał to twoje. Prawdziwy facet z cojones nie wstydzi się tego. Nie ma znaczenia czy ta kobita była podstawiona czy nie. Facet który nie umie trzymać na wodzy swojego penisa nie powinien sprawować żadnej władzy. No chyba, że w burdelu. Współczuję żonie pana Pięty! Jego córka też nie będzie miała łatwo! A Polacy już wiedzą na kogo nie warto głosować! Polityk musi pamiętać, że wszystko co robi jest polityczne! Zdrada żony też! Dawno już temu, słuchając pana Pięty, zauważyłem zmagania osobnika z własną głową. Czy politycy nie mogli by się testować publicznie na teście komputerowym, abyśmy wiedzieli jak daleko są poniżej normy?
 • @Zawisza Niebieski 22:49:40
  Oj, tam, oj tam, chciał sobie POdoopcyć i tyle! Przecież wiadomo, że III RP to "chooj, doopa, i kamieni kupa"! PO zatem cytując innego klasyka z Króla UBu, "rzecz dzieje się w POlszcze, czyli nigdzie".
 • @kula Lis 67 11:54:20
  Nie o to chodzi, że sobie pofiglowali raz czy drugi w łóżeczku, ostatecznie dwójka dorosłych osób, powinni wiedzieć co czynią. Panienka też nie jednemu swoje wdzięki za obiecane stanowisko ofiarowała. Ostatecznie najstarszy zawód świata nie jeden ma obraz. Można przyjąć, że również zdrada małżonki to nic wielkiego, bo w PIS, to prawie norma, Kurski, Dorn, Marcinkiewicz, Pięta lista długa. Im wystarczy, że w kościele postoją, wartości chrześcijańskie to już można tylko głosić a w życiu prywatnym można stosować "potwór nie potwór, byle miał otwór", deska z sękiem w razie nagłej potrzeby.

  Tu chodzi o obłudę, usta pełne frazesów o małżeństwie, o rodzinie, "lewaki niszczą rodzinę" gdy kochanka w łóżku czeka. Nie ma w Polsce bardziej obłudnych ludzi niż politycy PiS.

  Ta obłuda jest właśnie tym, co powoduje, że tej partii to ja nawet końcówką kija bym nie tykał.

  Ale widzę, że znowu znalazłeś "wina tuska", śmieszny z ciebie chłop. Myślisz, że się jeszcze taki dureń znajdzie, że w to uwierzy? TVN podłożyło kobitę a Pięta rozum straciłna widok odsłoniętego kolanka. Podobnież jest orzeczenie lekarskie, że nie da się przeszczepić rozumu do Pięty. Choć nie tylko do Pięty. W PiS rozum to towar deficytowy, za to wazelina dostępna w kilku gatunkach i w ciągłej dostawie.
 • Słowo święto, jak sama nazwa mówi, pochodzi od Świetych..
  Świętuje się na Chwałę Pana Boga a nie szatana.
  Kobieta jest oczywiście Dziełem Pana Boga, ale epatowanie golizną już nie służy Jego Chwale.
  Hasky, Ty jesteś w końcu tym katolikiem? czy jak to z Tobą jest?
 • @Zawisza Niebieski 12:52:21
  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/05/zawisza-uspokoj-sie_2018-05-31_13-11-02.jpg
 • @Jan Paweł 13:05:31
  //Hasky, Ty jesteś w końcu tym katolikiem? czy jak to z Tobą jest?//

  Katolikiem i fanem piękna kobiecego ciała
  Wystarczy
 • @Husky 13:11:32
  Byłbym samochwałą, gdybym się chciał się wywyższać ponad Przewodniczącego Rady Europejskiej, posła, senatora, wicemarszałka sejmu Donalda Franciszka Tuska, bo takich stanowisk nigdy nie pełniłem. Ale z pewnością jestem o wiele mądrzejszy od zwykłego p-osła, którego nawet najgłupszy w debatach pokona.

  http://wf1.xcdn.pl/files/12/05/12/795985_kaczynski_PAP_83.jpg

  Tego co na drabince się modli, co najwyższe odznaczenie jakie osiągnął, to "Człowiek wolności reżimowej gazetki". Ja też w swym życiorysie mam kilka sprawności harcerskich. Jest pewien poziom poniżej którego inteligentny człowiek nie schodzi, a o którym zwykły poseł może tylko marzyć.
  Przynajmniej swoje buty potrafię wyczyścić"
  https://i.wpimg.pl/O/640x390/i.wp.pl/a/f/jpeg/28388/jaroslaw_kaczynski_buty.jpeg
 • @Husky 13:16:01
  Piękna ciała swojej żony nie poznałeś, że musisz zdjęcia nagich kobiet po internecie szukać?

  By na ich widok:
  http://www.petmex.pl/files/upload/images/Fotolia_91300679_Subscription_Monthly_M.jpg
 • @Husky 23:02:46
  Co poseł Pięta robi jeszcze w PiS? Jeśli on nie potrafi podjąć decyzji, to partia powinna podjąć ją za niego. Nie będę zajmował się Izabelą Pęk - nie wiem dlaczego „Fakt” i inne media nie ujawniają jej nazwiska - bo ona sama dostarczyła o sobie wystarczająco informacji, ani intencjami polskojęzycznego „Faktu” made in Germany, który rozdmuchał aferę posła PiS do niebotycznych rozmiarów, ani nawet tym, czy rzeczona „Joanna“ została podstawiona przez jakieś „służby”. Interesuje mnie wyłącznie jedno: co Stanisław Pięta robi jeszcze w PiS? Po „ujawnieniu” pikantnych detali „Faktowi” z korespondencji pani Pęk sprawa nie budzi żadnych wątpliwości; romans był, choć nie wiem, czy można to nazwać romansem. Niemiecki tabloid zapłakał nad losem dostarczycielki korespondencji, jakaż biedna, jakiż paskud ten Pięta – i to ten „jeden z najbardziej konserwatywnych posłów PiS”, tu cytat: Uwiódł samotną, poszukującą miłości i pragnącą dziecka kobietę. Mamił wpływami w spółkach Skarbu Państwa. Obiecywał, że zostawi żonę. Wykorzystał także w pracy poselskiej, po czym bez słowa porzucił. Nie chciało się „dziennikarzom” „Faktu” sprawdzić, kto zacz ta „uwiedziona”, a wystarczyłoby kilka kliknięć. Gdzie się podziała ta niemiecka Gründlichkeit (dokładność)? Rozbierane zdjęcia z ekspozycją warg sromowych włącznie (według tabloidu to „modelka”), jej ogłoszenia w internecie o poszukiwaniu faceta z wymiarem… 16,5 do 18 cm, czy „wokabularz”, w rodzaju: „a pierdolić mnie przez pół roku dawałaś radę”, itp., toż nawet pierwszoklasista potrafiłby ustalić z kim ma do czynienia. Ale dla „Faktu” to: „Samotna, poszukująca miłości, pragnąca dziecka”… kobieta. Nic, tylko współczuć. Owa kobieta polowała na polityków różnych maści, z którymi robiła sobie selfie, w jej tylko wiadomym celu, od wicepremiera Andrzeja Leppera, przez ministra Patryka Jakiego, po prezydenta Andrzeja Dudę, co też można zobaczyć w internecie. A z nimi nie wyszło, upolowała jedynie posła z Bielska-Białej Stanisława Piętę. Potrafiłbym zrozumieć, gdyby rzeczywiście najszczersza miłość spadła na posła Piętę i panią Pęk jak grom z jasnego nieba, fakt, poniewczasie, ale cóż, miłość, miłość nie wybiera… - c’est la vie, można by im jedynie życzyć szczęścia, skoro po latach się odnaleźli i żyć bez siebie nie mogą. Ale ten „romans” śmierdzi po niebo! Pani Izabela vel „Joanna” jest takim niewinnym, naiwnym dziewczęciem, jak „Masa” dobroczynnym kapłanem. Gorzej jeszcze z jej kochankiem, bo, że Pieta nim był nie ulega w świetle jego własnoręcznej korespondencji najmniejszej wątpliwości. Biedny, bo dał się podejść, złapać na haczyk…? Absurd! Nawet gdyby dał się podejść podstawionej czy też nie „modelce”, to znaczy, że na obdarzanego społecznym zaufaniem posła nadaje się jak wół do karety. Zdyskredytował siebie i własna partię. Jego przechwałki, kim to jest, jakie ma wpływy, że pracuje w Komisji Śledczej badającej sprawę Amber Gold itd., obietnice załatwienia pani Pęk pracy w jakiejś spółce skarbu państwa, rozwodu z żoną, w tym kościelnego, a po półrocznej - że tak powiem - konsumpcji ich związku wymawianie się „brakiem czasu”, wszystko to mówi o Pięcie tyle samo, ile korespondencja Pęk o niej. Love story nie było. Jest skandal, nie ma natomiast konsekwencji. Tylko „Fakt”, a za nim inne media ciągną swoje „story” o „konserwatywnym pośle” z „zasadami”…
  Uważam to za nieuzasadniony atak na mnie i rozważam podjęcie kroków prawnych skomentował „bohater” tego skandalu obyczajowego „Super Expressowi”, z sugestią w podtekście, że to niby jakaś polityczna prowokacja. Niby nocowała pani Pęk u niego w hotelu sejmowym, ale tylko dlatego, że spóźniała się na pociąg… Często się spóźniała… I oczywiście „do niczego nie doszło”… Głupszego tłumaczenia nie słyszałem. Nic dziwnego, że poseł Pięta tylko „rozważa” kroki prawne. Gdyby był człowiekiem honoru, od razu zrzekłby się członkostwa w partii, oddał legitymację poselską i zaszył się w mysiej dziurze. Ale, że człowiekiem honoru nie jest, naraża na poważny, wizerunkowy szwank całą partię, więc powtarzam moje pytanie:

  Co poseł Pięta robi jeszcze w PiS?

  Im później, tym gorzej, już nie dla Pięty, lecz jego całego ugrupowania. Jeśli on nie potrafi podjąć tej decyzji, to właśnie partia mająca przestrzeganie zasad etyczno-moralnych wypisane na sztandarach powinna podjąć tę decyzję za niego, przynajmniej o zawieszeniu do czasu wyjaśnienia. Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu do bólu kolana doszedł ból Pięty. Z ta różnicą, że tej drugiej dolegliwości można i należy się pozbyć natychmiast. Nie ma tu już co wyjaśniać, Koniec kropka i po sprawie!


  autor: Piotr Cywiński
 • @Husky
  Poczytaj to co napisała Republika.

  http://telewizjarepublika.pl/polska-za-1-zl-czyli-co-znaleziono-jeszcze-w-willi-kiszczaka,65631.html- w ślad za Magdalenkową imprezką suto zakropioną wódeczką link do rewelacji z szafy Kiszczaka  https://youtu.be/eIbQRHMmGsU

  W szafie u wdowy Kiszczaka odnaleziono i rozszyfrowano Centralny Rejestr Agentów Bezpieki PRL i PRL bis.
 • Polska za 1 zł, czyli co znaleziono jeszcze w willi Kiszczaka!
  http://telewizjarepublika.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/polska_1zl[5113].jpg

  W dokumentach zabezpieczonych w willi Czesława Kiszczaka, jest koperta zaadresowana do generała, w której anonimowa osoba dziękuje mu za skuteczną pracę. W następnej otwartej teczce z archiwum IPN odnaleziono dokumenty, które mogą odmienić spojrzenie na oblicze Polski po 1989 r. - pisze Paweł Zastrzeżyński. Wśród kilometrów akt zgromadzonych w archiwach IPN przeglądane dane są czasami zaszyfrowane za pomocą klucza, podobnie jak Enigma. Służba Bezpieczeństwa w swej konstrukcji agenturalnej była tak pomyślana, aby nikt nie posiadał pełnej wiedzy. Różne piony dysponowały cząstkową informacją, a wszystko po to aby służba nie została zdekonspirowana i była odporna na ataki, stąd pseudonimy i identyfikatory osobowe, które składały się z ciągu liczb. Np. Andrzej Wajda to 260306, taka liczba w cyfrowym archiwum nie znaczy nic. Nie znaczy też nic dla badaczy, czy archiwistów. Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Badania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zezwolił na śledztwo „Geneza powstania Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej w odniesieniu do środowiska filmowego uwikłanego w struktury Służby Bezpieczeństwa PRL”, prowadzone przez Pawła Zastrzeżyńskiego. W wyniku tej pracy przypadkowo został odnaleziony dokument, na którym był opis, że dotyczy prominentnej osoby ze świata filmu. Jednak okazało się, że w środku znajdowało się 500 arkuszy, na których w tabelkach można przeczytać następujące dane: lp, imię i nazwisko, imię ojca, data urodzenia, kryptonim, data i nazwa jednostki rejestracyjnej. Orientacyjnie teczka zawiera ok. 13 000 rekordów. W bazie IPN zostało odnalezionych jeszcze 15 podobnych teczek. Przeprowadzono wstępne badanie zapisanych danych, porównując wyrywkowo rekordy z inwentarzem IPN. Wynik zapiera dech w piersiach. Okazuje się, że jest to baza wszystkich agentów, również tych, których teczki zostały zniszczone lub schowane. Baza nie pochodzi z archiwów Służby Bezpieczeństwa, ale jest to CENTRALNY REJESTR nieoficjalnych pracowników Wojskowej Służby Wewnętrznej. Dokument pochodzi z tzw. Zetki, czyli archiwum niedawno odtajnionego. Przy pierwszym zetknięciu się z dokumentem, którego tabelki wypełniane są ręcznie, nic nie wskazywało na wagę znaleziska, jednak kluczem okazała się pozycja „Lp”, która jest identyfikatorem osobowym, który przy pomocy odnalezionego rejestru ukazuje dane zakonspirowanego agenta, nawet tego, którego teczka została zniszczona, ukryta lub jeszcze nie wprowadzona do Inwentarza IPN. Nie ma tu też miejsca na błąd, tak jak to było przy liście Wildsteina, gdzie było tylko imię i nazwisko, tu mamy wszelkie dane, aby bezbłędnie zidentyfikować agenta. Z wstępnych, szacunkowych obliczeń wynika, że w 1989 w Polsce wśród osób w wieku produkcyjnym (ok. 22 miliony) było 1,4 procent agentów, którzy zgodnie z datą rejestracji, wcale dziś nie są emerytami. Omawiany CENTRALNY REJESTR będzie opracowywany i poddany analizie, a uzyskane dane posłużą do wyjaśnienia wielu niewiadomych kryjących się czy to tylko pod pseudonimem, czy identyfikatorem osobowym. W Polsce do tej pory nikt nie posiadał centralnego rejestru wszystkich agentów, ale dzięki odtajnieniu ZETKI, jest już dostępny. Może to znalezisko wyjaśni sprawę, dlaczego POLSKA po roku 89, przy Okrągłym Stole została sprzedana za 1 zł.


  Ps...To musiał być list od Zygmunta Szymańskiego, zanim emigrował do Kanady. Teraz wiadomo skąd te 16% na PO ? I obrabiają rodaków w Brukseli z góry na dół, a później ten zapach Polaków, im się nie podoba. I tam jest paru TW. 13000 razy 16 teczek = 208 tysięcy agentów. To jest COŚ! W BBN-ie wszystkie kible zajęte. Powszechna sraczka. To jeszcze nic. 208 tys agentów, to około 208 tys. rodzin. Załóż w rodzinie dwoje dzieci, którym rodzice przynosili odpowiednie lektury do szkolenia, to już daje sporą liczbę. Gdy podliczysz tatę, mamę i dwoje a w wielu przypadkach troje, to liczba sięga już miliona. Dodaj do tego wujki, ciotki, pociotki, to w głowie się nie mieści z jaką liczbą zdrajców Kraj musi się zmagać. Tak jak przypuszczałem, że tuż przed wyborami do parlamentu zostanie odpalony odpowiedni ładunek.Mam nadzieję,że wyeliminuje sporo bolszewickich świń z pierwszych stron gazet i z życia politycznego. Tragedią dla naszej Ojczyzny było rządzenie przez 25 lat mafii ubeckiej,sądowniczej i prokuratorskiej,opanowanej przez osobniki pochodzenia żydowskiego i w dalszym ciągu mają spory wpływ na rozwój Polski.Pozbycie się tego ścierwa,to ogromne wyzwanie,to będzie wymagało sporo czasu i determinacji uczciwych polityków.
 • @Zawisza Niebieski 16:52:19
  Tak wygląda pysk Husky
  http://www.dogs-and-dog-advice.com/image-files/husky_dog_names.jpg
  A ten na twoim zdjęcie to twoje selfie
  Dokładnie twój ryj
 • @kula Lis 67 21:40:44
  Coś mi się wydaje, że tempo ujawniania tajnych archiwów IPN jest zsynchronizowane z programem Cela Plus i reformą sądownictwa. Ciekawi mnie też reakcja Berlina i Brukseli, która jest delegaturą Berlina. Szkopski wywiad, tak gospodarczy, jak wojskowy, hula sobie bezkarnie po Polsce od czasów PRLu i do tej pory polski kontrwywiad niewiele sobie z tego robi. Czas na ukrócenie tych praktyk.
 • @kula Lis 67 21:47:24
  //Czas na ukrócenie tych praktyk.//
  najwyższy już czas
 • @kula Lis 67 21:47:24
  „gumofilc” Cimoszewicz

  https://pbs.twimg.com/media/DejFwMXW4AEdwcM.jpg
 • @kula Lis 67 21:47:24
  "Po co nam uczciwa praca jak możemy ukraść, a w mieszkaniu urządzić burdel"?

  https://pbs.twimg.com/media/Deh0KtZXkAE95iz.jpg
 • @Husky 21:51:50
  Osobiście przypuszczam, że PiS zrzuci na oPOzycję totalną najcięższe bomby na finiszu kampanii wyborczej do samorządów lokalnych i jeśli odniesie sukces, na co się zanosi, zaczną się czystki na masową skalę w najbardziej kluczowych regionach. Dla POpaprańskiej mafii to dopiero miłe złego początki i oni o tym wiedzą, dlatego należy się spodziewać następnych prowokacji i ciamajdanów.
 • @Husky 21:51:50
  Jest gorzej... Polski wywiad to niemiecki i rosyjski kontrwywiad, a polski kontrwywiad to niemiecki i rosyjski wywiad. Jeszcze raz zachęcam do przeczytania książki Piotra Wrońskiego, które opisuje co się działo w "polskich" służbach w latach 90-tych. Czy coś się zmieniło? Nie... "Dobra zmiana" została odsunięta od władzy do żywej kości. Z MONu wypieprzono wszystkich wiceministrów Antoniego Macierewicza. /====================================================/ Chciałbym wszystkich interesujacych się metodami operacyjnymi sowieckiego i rosyjskiego wywiadu oraz sytuacją w służbach DemoLudów w latach 90-tych, zainteresować najnowszą książką Piotra Wrońskiego. Ja czytałem (i kupiłem) wszystkie jego książki -- jest polonistą z wykształcenia i ma talent. Co więcej, pracował w wywiadzie i kontrwywiadzie IIIRP przez ponad 20 lat i dostal za to pełnego pułkownika już w PRLbis. Po 2010 zwolnił się ze słuzby, bo już nie mógł wytrzymać tego co się tam działo. Ma też kanał na YT: --{ https://www.youtube.com/channel/UCQ-uWe1goqbUkTEydwCczVA }--. Słucham go codziennie jak się da i znam jego koty oraz psa bojowego (Targalskiego też słucham, bo on uczył Rachonia i się zna). Cóz mi pozostało? Przecież "nowej zmiany" już się słuchać nie da. Również wysyłam mu pieniądze -- konta w stopce każdego komentarza KChT, bo go zniszczyli starzy UBecy i nowi patrioci i nie ma za co żyć, za to że był przez parę lat w SB (a potem 20 lat w "służbach wolnej Polski" {:--)))}). Jedni za zdradę sowietów, drudzy za to że wykrył agenturę sowiecką w służbach IIIRP. Nowa książka to "Sprawa Kryptonim 'Holub'" (powieść w odcinkach). Niezwykle wartka akcja i autentyczna, bo od pułkownika co to robił sam, a nie jakiegoś fantasty typu "Vega". Ja czytam jego książki bo facet mówi jak było ze służbami "po transformacji" i jak bezużyteczne są te "malowane ruiny służb". Nie tylko on to mówi... Wystarczy posłuchać "tragedii w odcinkach" pt. "Komisja Amber Gold". Dla zainteresowanych podaję link do wszystkich rozdziałów książki Wrońskiego. Ostatni odcinek (+/- co 2 tygodnie) na stronie --{ http://swttv.pl }. Poprzednie odcinki (niestety, trzeba mieć konto na FaceBooku [ja mam tylko w tym celu -- nie używam fejsa jako medium społecznościowego]) to linki do fejsa gdzie się odcinek zaczyna (oczywiście każdy link to jedna, nieprzerwana linijka, bez względu na to jak ten wpis będzie ostatecznie wyglądał): /====================================================/ Rozdz 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2020305421316465&id=2020298474650493 }-- Rozdz 2. --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2021195204560820&id=2020298474650493 }--, Rozdz. 3: --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2037383376275336&id=2020298474650493 }--, Rozdz. 4: --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2041374865876187&id=2020298474650493 }-- Rozdz 5. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2047025388644468&id=2020298474650493 }-- Rozdz 5. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2047024548644552&id=2020298474650493 }-- Rozdz 6. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2054984544515219&id=2020298474650493 }-- Rozdz 6. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2054985821181758&id=2020298474650493 }-- Rozdz 6. Cz. 3 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2129795180367488&id=2020298474650493 }-- Rozdz 7. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2062501760430164&id=2020298474650493 }-- Rozdz 7. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2062502213763452&id=2020298474650493 }-- Rozdz 8. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2069061649774175&id=2020298474650493 }-- Rozdz 8. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2069065049773835&id=2020298474650493 }-- Rozdz 8. Cz. 3 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2069066726440334&id=2020298474650493 }-- Rozdz 8. Cz. 4 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2069067913106882&id=2020298474650493 }-- Rozdz 9. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2074387202574953&id=2020298474650493 }-- Rozdz 9. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2074388309241509&id=2020298474650493 }-- Rozdz 10. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2080012242012449&id=2020298474650493 }-- Rozdz 10. Cz. 2. --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2080016205345386&id=2020298474650493 }-- Rozdz 10. Cz. 3 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2080016932011980&id=2020298474650493 }-- Rozdz 11. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2087611141252559&id=2020298474650493 }-- Rozdz 11. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2087612887919051&id=2020298474650493 }-- Rozdz 11. Cz. 3 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2087615231252150&id=2020298474650493 }-- Rozdz 11. Cz. 4 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2087616807918659&id=2020298474650493 }-- Rozdz 12. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2094628990550774&id=2020298474650493 }-- Rozdz 12. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2094629650550708&id=2020298474650493 }-- Rozdz 12. Cz. 3 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2094630917217248&id=2020298474650493 }-- Rozdz 12. Cz. 4 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2094631990550474&id=2020298474650493 }-- Rozdz 13. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2103763526303987&id=2020298474650493 }-- Rozdz 13. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2103764472970559&id=2020298474650493 }-- Rozdz 13. Cz. 3 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2103765626303777&id=2020298474650493 }-- Rozdz 13. Cz. 4 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2103767279636945&id=2020298474650493 }-- Rozdz 14. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2107711019242571&id=2020298474650493 }-- Rozdz 14. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2107713462575660&id=2020298474650493 }-- Rozdz 14. Cz, 3 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2107714499242223&id=2020298474650493 ]-- Rozdz 15. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2116649578348715&id=2020298474650493 }-- Rozdz 15. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2116650645015275&id=2020298474650493 }-- Rozdz 15. Cz. 3 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2116651411681865&id=2020298474650493 }-- Rozdz 15. Cz. 4 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2116653218348351&id=2020298474650493 }-- Rozdz 15. Cz. 5 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2116654851681521&id=2020298474650493 }-- Rozdz 16. Cz. 1 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2129792533701086&id=2020298474650493 }-- Rozdz 16. Cz. 2 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2129794060367600&id=2020298474650493 }-- Rozdz 16. Cz 3 --{ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2129795180367488&id=2020298474650493 }--

  Co jakiś czas będę to wklejał bo się wiele od Piotra Wrońskiego dowiedziałem. Teraz zacznę go słuchać na YT (KChT 143): --{ https://www.youtube.com/watch?v=JyVdDiLCG-8 }-- Znaczącą rolę w strukturze kierowniczej WSI odgrywali oficerowie wywodzący się z elitarnego Oddziału „Y”. Oddział ten został utworzony w 1983 r. rozkazem szefa Zarządu II Sztabu Generalnego gen. Romana Misztala. Zakończył działalność już w III RP, w końcu grudnia 1991 r. Geneza Oddziału „Y” sięga przełomu lat 70. i 80. Dyskutowano wówczas w Zarządzie II Sztabu Generalnego LWP o możliwości pozyskiwania tzw. pozabudżetowych środków finansowych, które miały zasilić, nadszarpnięty kryzysem gospodarczym PRL fundusz operacyjny specsłużb. W tym czasie Polska Ludowa pogrążała się w kryzysie gospodarczym, który odbijał się także na budżecie służb. Z drugiej strony, po wprowadzeniu stanu wojennego w 1981 r., Sowieci oraz Jaruzelski z Kiszczakiem stawiali przed „wojskówką” nowe zadania, które do tej pory leżały w kompetencjach „cywilów” z SB. Chodziło zarówno o operacje realizowane na terenie kraju (np. „Solidarność”), jak i na zewnątrz (emigracja i Polonia). Istniała zatem potrzeba pozyskania na to sporych funduszy. Być może w tym tkwi właśnie geneza słynnych „Y”-greków. Z Oddziału „Y” wywodzą się byli szefowie WSI – kadm. Kazimierz Głowacki i gen. Konstanty Malejczyk. Warto wymienić także awangardę wywiadu WSI, która również miała za sobą okres pracy w Oddziale „Y”: płk Lech Szymański, płk Zenon Klamecki, płk Krzysztof Łada i płk Zdzisław Żyłowski. Niektórzy z nich brali udział w operacji wyprowadzenia znaczących środków finansowych z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Z Oddziałem „Y” współpracował Grzegorz Żemek, który pełnił funkcję dyrektora generalnego FOZZ. Od początku lat siedemdziesiątych Żemek współpracował z wywiadem wojskowym PRL, a w latach 1983–1990 był prowadzony przez oficerów Oddziału „Y”. Żemek, jako współpracownik ps. Dik, realizował przede wszystkim przedsięwzięcia o charakterze specjalnym, w tym m.in. te o charakterze operacyjno-finansowym, w wyniku których komunistyczny wywiad wojskowy pozyskiwał znaczące wpływy pozabudżetowe. Przykładowo: na początku 1989 r. „Dik” szacował możliwe wpływy finansowe dla wywiadu wojskowego z operacji z użyciem FOZZ na ok. 500 mln. dolarów rocznie! Afera FOZZ była tylko jedną z takich operacji finansowych, w której aktywnie uczestniczył Żemek. Niewątpliwie quasi państwowa funkcja, jaką w FOZZ pełnił Żemek, była świetną „legendą” do realizacji innych operacji wywiadowczych. W kontaktach z zachodnimi biznesmenami i bankami występował on bowiem często właśnie jako dyrektor generalny FOZZ, a spotkania odbywał w warszawskiej siedzibie funduszu. W ramach operacji pozyskiwania tzw. pozabudżetowych środków finansowych oficerowie Oddziału „Y”, którzy po 1991 r. stanowili kadrę kierowniczą WSI, brali też udział w skomplikowanych akcjach zmierzających do przejmowania majątków po osobach bezpotomnie zmarłych na Zachodzie, przez podstawionych agentów peerelowskich służb wojskowych. Operacje te realizowano wspólnie z tzw. Wydziałem Spadków MSZ, a także z pomocą placówek dyplomatycznych PRL, w których lokowano kadrowych funkcjonariuszy wojskowych służb specjalnych. Wywiad wojskowy dostarczał fałszywych świadków i spreparowane dokumenty, świadczące rzekomo o koligacjach pomiędzy zmarłymi na Zachodzie a wytypowaną agenturą. Ofiarami tych operacji byli często Polonusi, dawni obywatele Rzeczypospolitej, również pochodzenia żydowskiego. Jedną z takich operacji była, ujawniona niedawno w programie telewizyjnym „Misja Specjalna” (TVP 1), historia związana z przejęciem majątku po Arii Lipszycu z Kanady przez agenta ps. „Laufer”. Od 1986 r. Oddział „Y” prowadził akcję, której finał przypadł na przełom 1990 i 1991 r. Dzięki zręcznym zabiegom „Laufra” i jego oficera prowadzącego, płk. Konstantego Malejczyka, służby wojskowe przejęły 15% majątku po Arii Lipszycu, który zmarł bezpotomnie w Kanadzie w 1984 r. Łącznie wywiad wojskowy zarobił na tej operacji blisko 200 tys. dolarów, z czego 7 tys. dolarów w nagrodę przypadło „Laufrowi”. Agent „Laufer” był wykorzystywany przez Oddział „Y” jako kurier. Kurierzy spod znaku „Y” zajmowali się m.in. przerzutem do kraju nielegalnie pozyskanych funduszy w walutach wymienialnych, które lokowano później na tajnych kontach Zarządu II Sztabu Generalnego WP. Pozyskane w ten sposób środki były inwestowane w działalność gospodarczą. Inwestycje takie były przeprowadzane przez agenturę wywiadu wojskowego. Dzięki takim kurierom jak „Laufer”, „maklerzy” w rodzaju Żemka mogli pomnażać fundusze „wypracowane” przez wywiad. Podobny do „Laufra” kurier z Oddziału „Y” zakładał jedną z bardziej znanych telewizyjnych stacji komercyjnych i był później wieloletnim członkiem jej władz. "

  http://www.videofact.com

  Tak naprawdę ludzi WSI interesowały pieniądze... Z Piotrem Walerychem ekspertem komisji likwidacyjnej Wojskowych Służb Informacyjnych rozmawia Łukasz Kaźmierczak. Spodziewano się, że raport z likwidacji WSI może poważnie wstrząsnąć naszą sceną polityczną. Tymczasem zawarte w nim informacje nie rzucają jakoś szczególnie na kolana... Takie też były pierwsze reakcje polityków SLD i niestety także PO, którzy ogłosili ex katedra, że w raporcie nic nie ma. Tylko, że kiedy później dochodziło do szczegółów, to dokument był nagle atakowany za zawarte w nim treści. Czyli jednak coś w nim musiało się znajdować. Kluczowe w raporcie jest ujawnienie ogromnej ilości patologii, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich kilkunastu lat, a korzeniami swymi ciągnęły się jeszcze z czasów komunistycznej dyktatury. Dlatego na raport należy patrzeć nie pod kątem nazwisk z pierwszych stron gazet, ale ze względu na korzyści, jakie niesie on dla Państwa Polskiego. To co w takim razie zyskaliśmy? Raport przedstawia nie tylko rozmaite patologie, czyli udział w niewłaściwych, nie związanych z istotą wojskowych specsłużb działaniach, ale ukazuje przede wszystkim ich głęboki związek z całą aparaturą rosyjskich a dawniej sowieckich służb specjalnych. I największa zasługa tego opracowania polega na tym, że pomaga ono zerwać z tradycją ciągłości peerelowsko-sowieckich służb specjalnych na terenie Państwa Polskiego. Raport ujawnia bowiem, że w momencie upadku komunizmu cała wojskowa agentura została przekazana Rosjanom osobiście przez ówczesnego szefa Wojskowych Służb Wewnętrznych generała Edmunda Bułę. To dlatego Wojskowe Służby Informacyjne – powstałe w miejsce WSW – stały się największą przechowalnią sowieckich wpływów. Niestety po 1989 roku nic z tym nie zrobiono. To była zmowa milczenia od prezydenta Wałęsy oraz części elit prawicowych, aż do Aleksandra Kwaśniewskiego i SLD, która stanowiła: wojska nie ruszamy. Ale chyba nie zrobiono tego li tylko z powodu jakieś nadzwyczajnej miłości do wojskowego munduru? Wpływowi działacze ówczesnej Unii Wolności musieli zdawać sobie sprawę, że zakonserwowanie elity peerelowskich służb wojskowych z ich licznymi powiązaniami towarzyskimi i gospodarczymi, jedynie utrwali patologię także w sensie funkcjonowania wolnej gospodarki w Polsce. Czemu więc nic w tej sprawie nie zrobiono? Być może dlatego, że takie zawarto porozumienie z gen. Kiszczakiem czy gen. Jaruzelskim; powtarzam być może, bo przecież expressis verbis na piśmie nie mamy takiej umowy. Świadczyć może o tym jednak fakt, że ludzie z WSI przez kilkanaście ostatnich lat byli święcie przekonani o swojej absolutnej bezkarności. Poza tym istniały liczne związki między oboma światami np. sprawy związane z rozmaitymi budowami i transportem, które pokazują doskonałą symbiozę oficerów WSI i ludzi z bydgoskiego SLD. W innych fragmentach raportu mowa jest z kolei o powiedziałbym nie do końca właściwych relacjach Bronisława Komorowskiego i innych prominentnych działaczy PO. Tym jednak szczegółowiej i szerzej będą już się zajmowały odpowiednie organa państwa. Tylko żeby móc formułować takie zarzuty, trzeba mieć naprawdę mocne „papiery”... Proszę mi wierzyć, że w większości, czy też w dużej części materiały WSI nie zostały zniszczone, ponieważ zakamuflowano je w taki sposób, by nikt ich nigdy nie mógł oglądać. Tak się przynajmniej wydawało panom z WSI. I dopiero dzięki zmianie prawa w 2006 roku można było odtajnić dokumenty, które celowo, w niezwykle przemyślany sposób ukryto w IPN. I mimo, iż owe dokumenty były tak zakamuflowane, że właściwie nie do odtworzenia, to udało nam się jakoś na nie trafić. Na szczęście wśród członków naszej komisji są doskonali fachowcy, którzy w przeszłości mieli do czynienia z niejednymi dokumentami archiwalnymi i po prostu wiedzą gdzie i jak szukać. Czasami były to przypadkowe odkrycia, albo jakieś strzępy, które układały się potem w logiczną całość. Natrafiliśmy choćby na ślady szeregu arcyciekawych spraw prowadzonych dawniej przez pojedynczych oficerów WSI, a które potem nie oglądały dalej światła dziennego, bo po rozpoznaniu ich przez wyższe dowództwo, były natychmiast ucinane. Wszystkie te niezwykle interesujące elementy były związane z penetracją naszego kraju przez agenturę rosyjską, a także z – powiedzmy dużym od pewnego czasu – zainteresowaniem środowisk niemieckich północno-wschodnią Polską. Z Pańskich słów wynikałoby więc, że wojskowe specsłużby zerwały się w pewnym momencie z państwowego łańcucha... Być może WSI nie urwały się zeń zupełnie, ale z pewnością miały swoją autonomię i na tyle duże możliwości, by w jej ramach kreować pewne fakty. Dzięki temu mogły wpływać na niektóre wydarzenia samodzielnie, bez konieczności udziału czynników politycznych. To oczywiście nie jest żadne usprawiedliwienie dla ówczesnych elit czy może raczej antyelit politycznych, bo pokazuje, że tak naprawdę miały one w nosie to czy Polska jest bezpieczna i kto się tym bezpieczeństwem zajmuje. Nikt nie zainteresował się np. tym, że w WSI była jedna, słownie jedna osoba, która odpowiadała za ochronę całej granicy wschodniej. W tej sytuacji nasze kontrwywiadowcze zabezpieczenie przed potencjalną rosyjską penetracją było żadne. To co Pan mówi jest szokujące... A czy pan wie, że w ciągu 17 ostatnich lat WSI nie znalazły ani jednego szpiega na terenie Polski? Ani jednego! To tak jakby nasz kraj był państwem wolnym od jakiejkolwiek agenturalnej penetracji. Już samo to świadczy o totalnej kompromitacji tych służb. W tym kontekście zabawnie brzmią argumenty niektórych ludzi z WSI, tłumaczących, że być może ci agenci zostali przeprogramowani na nasza stronę. Każda służba na świecie musi łapać i łapie szpiegów, bo wszystkich ich nie da się przejąć i przerobić na podwójnych agentów. Kolejnym bardzo poważnym argumentem na rzecz tego, że mieliśmy do czynienia z poważną de facto antypaństwową machiną jest działalność i ingerencja WSI w całą sferę paliwowo-energetyczną. A także brak ich działania wtedy, kiedy było to najbardziej potrzebne. Przykładowo pod rządami gen. Dukaczewskiego WSI zupełnie zaniechały przeciwdziałaniu rosyjskiej kombinacji operacyjnej, której celem było doprowadzenia do bankructwa całego sektora paliwowo-energetycznego w Polsce. Co więcej całkowicie zlekceważono wówczas ważne informacje agenturalne na ten temat. Na szczęście było to pod koniec rządów poprzedniej ekipy, bo inaczej mogło skończyć się prawdziwą katastrofą. Jeżeli więc WSI nie łapały szpiegów, to czym się w takim razie zajmowały? Tak naprawdę ludzi WSI interesowały pieniądze, pewien czasem większy, czasem mniejszy wpływ na życie polityczne i kierunkowanie zadań na niektóre wpływowe osoby w sferze gospodarczej w Polsce. Warto w tym kontekście naprawdę dobrze wsłuchiwać się w to, co mówi „klasyk” Józef Oleksy, według którego ludzie dawnego systemu mieli w głębokim poważaniu całą Polskę. To trochę wyjaśnia kulisy powstania patologii pod nazwą „WSI”. Podobno ciekawe rzeczy opowiada też były szef Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego Grzegorz Żemek. Nie boi się Pan, że za chwilę w jego przypadku zadziałają „długie ręce zakonu”? Można mieć jedynie nadzieję, że ludzie dawnej WSI nie mają już dziś na tyle dużych możliwości, żeby wykonać takie uderzenia. Bo Żemek to nie jest „płotka” i naprawdę ma wiele do powiedzenia na temat tego, na czym został zbudowany majątek wielu ludzi w III RP, a przede wszystkim jak ten majątek był uruchamiany w procesach gospodarczych, czy też skąd wzięły się pieniądze na niektóre prywatne przedsięwzięcia medialne. Ale gwarantuję, że strona przeciwna, zrobi wszystko co w jej mocy - a próbowała już to robić w ciągu ostatniego półrocza wielokrotnie - żeby doprowadzić do zahamowania, zlikwidowania procesu, w trakcie którego jesteśmy. Bo dla niektórych ludzi są to niebezpieczne rzeczy, które muszą prędzej czy później skończyć się wobec nich poważnymi zarzutami, więzieniem a być może nawet oskarżeniem o zdradę interesów narodowych. Na razie otworzyliśmy worek, ale żeby zbadać te wszystkie sprawy dogłębnie, żeby je przełożyć na postępowania procesowe potrzeba kilku lat oraz żmudnej pracy prokuratorów i śledczych. My dajemy jedynie produkt wstępny. Nie boicie się jednak „kukułczych jaj” pozostawionych przez bezpiekę? Ja sam mam np. poważne wątpliwości co do umieszczenia w raporcie publicysty Jerzego Marka Nowakowskiego i zarzucenia mu współpracy z WSI... Nowakowski uwikłał się w pewną grę, której ja bym nawet nie traktował w sposób jednoznacznie negatywny, gdyby ona odnosiła się tylko i wyłącznie do sfery konsultacji, a nie do rozmaitych prywatnych wystąpień, określeń, opisów, które potem znajdowały się w raportach. W ten sposób można przypuszczać, że oficer, który z nim rozmawiał, wykorzystywał później tę wiedzę do informowania swoich zwierzchników, do jakiegoś zadaniowania czy konstruowania rozmaitych gier operacyjnych. Człowiek tego pokroju co Jerzy Marek Nowakowski nie mógł nie mieć świadomości, że akurat te służby nie podlegały po 1989 roku żadnej, ale to żadnej weryfikacji. I wtedy trzeba się było dobrze zastanowić nad tym, co się mówi i komu. Mnie jest strasznie przykro, i mówię to zupełnie szczerze, bo ja sobie Nowakowskiego ceniłem i cenię w jego opiniach dotyczących zwłaszcza polskiej polityki zagranicznej. Tym bardziej więc przykre, że popełnił tak poważny błąd, który jednak moim zdaniem wcale nie musi go całkowicie dyskwalifikować. W opublikowanym niedawno „antyraporcie” firmowanym przez Platformę Obywatelską pojawia się zarzut, że zostawiliście po sobie spaloną ziemię, praktycznie unicestwiając wojskowe specsłużby... Powtórzę jeszcze raz, że wywiad i kontrwywiad WSI nie spełniały swoich zadań i to dlatego, że przynajmniej w jednej, za to istotnej części, tyczącej mocarstwa ościennego, były całkowicie prześwietlone – zarówno jeśli chodzi o metody ich pracy jak i dużą część agentury. Z tego punktu widzenia jakakolwiek ich kontynuacja w dotychczasowym kształcie mijała się z celem i szkodziła Polsce. Zerwanie z przeszłością służy zaś jak najbardziej polskim interesom, bo ucina możliwość penetracji i infiltracji ze strony wschodniej. A nowe służby zaczynają wreszcie normalnie działać, wracają do dawnych spraw. Nie jesteśmy już bezbronni. Politycy Platformy uważają, że z rozwiązania WSI cieszy się Moskwa, Pan mówi, że to Rosjanie zgrzytają zębami z wściekłości... Poważne amerykańskie oraz angielskie instytucje rządowe i pozarządowe napisały o naszym raporcie krótko: największą jego zaletą jest to, że po raz pierwszy w krajach bloku wschodniego zerwano z ciągłością wpływów sowieckich w wojsku i gospodarce. Tak oceniają to wybitni fachowcy z Zachodu. Szkoda tylko, że ta opinia pozostała prawie niezauważona w polskich mediach. I jeszcze jedno. Efektem pośrednim tego raportu jest wymiana wojskowych kadr w Czechach i Rumunii... Co dalej, czy możemy spodziewać się jeszcze jakiś sensacji, które zmienią obraz minionych 17 lat? Ten obraz został już w pewnej mierze zmieniony, wiemy coraz więcej. Na pewno chcielibyśmy wbić ostatni gwóźdź do trumny okresowi Peerelu i jego późniejszej częściowej kontynuacji w czasie III RP. Z dawnym układem komunistycznym i postkomunistycznym trzeba się rozprawić definitywnie i bezwzględnie. Tu naprawdę trzeba wbić ten ostatni gwóźdź, głęboko zakopać trumnę i dla pewności zalać ją jeszcze wapnem. I dopiero wtedy możemy powiedzieć, że rzeczywiście wkraczamy w normalność. Źródło:
  wiadomosci.onet.pl/1405973,2677,kioskart.html 19 kwi 07, 13:00
 • @kula Lis 67 21:58:59
  W kolejce Tusk , Sikorski i Kopacz.
  Maja jak banku
  pzdr.
 • @kula Lis 67 22:00:33
  Z dawnym układem komunistycznym i postkomunistycznym trzeba się rozprawić definitywnie i bezwzględnie. Tu naprawdę trzeba wbić ten ostatni gwóźdź, głęboko zakopać trumnę i dla pewności zalać ją jeszcze wapnem. I dopiero wtedy możemy powiedzieć, że rzeczywiście wkraczamy w normalność.
  To przymus
 • @kula Lis 67 22:00:33
  Nie żyje Paweł Chruszcz!
  Ciało radnego znaleziono w dziś powieszone w lesie.
  W antypolskiej fejk szczujni tvn24 ciszaaa!
  Ale gdy chodziło o podpalenie sracza jakiegoś debila z PO,to:
  próba zabójstwa, wycie od rana do nocy,półmetrowy żółty pasek,
  Pochanke i Stokrotka w ekstazie i orgazmie !!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/Dei86kWW4AAaBAo.jpg
 • @Husky 23:02:46
  Nykiel i Biedroń o KULISACH operacji „Joanna”. Pięta tłumaczy się z romansu. Ludzie służb przyznają: ostrzegaliśmy przed jej podejrzanym zaangażowaniem w kampanię.

  https://wpolityce.pl/polityka/396788-ujawniamy-nykiel-i-biedron-o-kulisach-operacji-joanna-pieta-tlumaczy-sie-z-romansu-ludzie-sluzb-przyznaja-ostrzegalismy-przed-jej-podejrzanym-zaangazowaniem-w-kampanie

  Ps.. Typowa operacja "Kompromitacja", stara jak świat. A że potrafiła wejść niejednemu pod kołdrę, przytulić się nawet do prezydenta, omotać znane nazwiska w mediach... będzie się z czego śmiać...Baba z dziarami. W życiu bym takiej nie zaufał. I to natręctwo... to jej słabość nie siła. Dla mnie, fizycznie jest odstręczająca. Moralnie także. Poseł Pięta pogubił się. Sprawa wygląda tak, że egzaminu w tej kwestii nie zdało całe środowisko PiS, ta osoba bowiem nie pojawiła się wśród nich tydzień ani dwa tygodnie temu. Poseł Pięta zaś okazał się skrajnie głupi, co w sposób absolutny dyskredytuje go jako członka jakiejkolwiek komisji Sejmowej. Co do samego członkostwa w PiS to byłbym tutaj bardziej powściągliwy w ferowaniu wyroków i nie szedłbym za radami występujących w stanie wielkiego uniesienia wszelkich "cioteczek strażniczek zasad moralnych" oraz dziennikarzy w tym i tych z tego portalu, bo to ichnie "święte oburzenie" momentami przybiera charakter kabaretowy, ale to decyzja władz tej partii.
 • @Husky 23:02:46 Może to ona w rozmowach w sieci nękała prezydenta Dudę jako "Ruchadło leśne"
  Dziewka z jewrejplebsu - ulubiona poza - rozkładanie nóg. Co na to bogobojni donatorzy chabadu: Hiennadij Bogoliubow i Ihor kołomojski od AMBER GOLD?(O chazarach: Bihorze Kołomojskim (Amber Gold) i Hiennadiju Bogoliubowie-nr2 i 3 w rankingu ukraińskich oligarchów- YTube Stanisław Krajski: Polska, Żydzi,masoni - nowe otwarcie. (2:01:48) op.1.IV.2018). Nie ona pierwsza i nie ostatnia cwaniara. daleko jej do Lewiński, a Pięcie jeszcze dalej do Clintona. Za to cena będzie pewnie wyższa. Naiwny nie miał szans z mocodawcami kokoty Julity jako M. Hari. Tą panią powinny zająć się służby /prawdopodobieństwo agentury/ natomiast mnie interesuje prawicowość posła. Nie o takich ludzi zabiega społeczeństwo. Najistotniejszy wątek autorzy oczywiście pominęli. Obiecywane korzyści za nocne odwiedziny. Znamienne jest również i to, że do pewnego momentu odpowiednie służby, poseł Pięta i usługodawczyni działali nadzwyczaj dyskretnie i zgodnie. Do czasu "intrygi wewnątrzorganizacyjnej", o której wspomniał poseł Pięta. Czyli sam już przyznał, iż chodzi tu o dobrze zorganizowany koncept, a nie żaden romantyczny harlekin. Pominięto bardzo śmiałe oferty "towarzyskie" a nawet recenzje usług tej pani. To przede wszystkim nimfomanka, a dopiero potem karierowiczka. Inspiracja smutnych możliwa. Gdy polityk zajmujący się wyjaśnianiem afery z udziałem ludzi służb zachowuje się jak beztroski Dyzio, to sam się prosi o kłopoty. Ostatnie selfie z PAD w maju 2018 r. Prezydent nie słuchał służb ? Kiedyś na Twitterze prezydent Duda obserwował m.in. "ruchadło leśne" i "Gejowa Łafka z sosny". W internecie nic nie ginie. Mam nadzieję, że prezydent nie dał się wciągnąć panience w grę w hootchie kootchie. Prowokacje seksualne stare jak świat. Pieta to już historia! Minister zdrowia również ostrzegał, że nie da się rozumu przeszczepić do Pięty. A jak na sprawę patrzy poseł Stanisław Pięta? W czwartek okazało się, że ma zakaz wypowiedzi dla mediów. Ponoć miał stwierdzić, że za działaniami Izabeli Pek nie stoją żadne służby specjalne, chociaż wszystkiego wykluczyć nie może. Miał tłumaczyć, że padł ofiarą "intrygi wewnątrzorganizacyjnej". Kimkolwiek by ta pani nie była, poseł Pięta okazał się zwykłym nielojalnym wobec żony i rodziny, małym człowieczkiem, który uwierzył że jest "prawdziwym macho". Teraz wraz z publikowanymi szczegółami znajomości, czar prysł i zaczęły się kłopoty. Trzeba myśleć głową. Jeżeli człowiek będący członkiem komisji do spraw służ specjalnych z najwyższą klauzulą ostępu do tajemnic zachowuje się jak gimnazjalista to chyba raczej nie nadaje się do polityki. Żałosne służby. Za PRLu złodziejstwo, teraz myślenie ptakiem - mózg i uczciwość to jego pięty achillesowe. W międzywojniu, gdyby weszli do gabinetu Pięty, to zastaliby go z dymiącym pistoletem przy skroni. Ta kreatura nie ma jednak żadnych zdolności honorowych. Przepędzić tą Piętę z polityki, podobnie dra Dudę, który też się przytulał do tej dmuchanej lali :). Powinien wycofać się z polityki chociażby, ponieważ nie wiadomo jakie haki na niego zgromadziła i kiedy ich użyje, cóż za błędy się płaci. Anastazja Potocka była skuteczniejsza, uwiodła nawet Niesiołowskiego a potem opisała go jako śmierdziela i brudasa. Ja sądzę, że Prezes już podjął decyzję. Niedługo zostanie ogłoszona.
 • @Zawisza Niebieski 12:52:21 Niestety, już tak jest, że głupcy stają się ofiarami psychopatów.
  Dlaczego NIKT nie bierze pod uwagę wersji, że zaangażowany katolik poseł S. Pięta po prostu NAWRACAŁ zepsutą kobietę i sprowadzał ją na dobrą drogę życia ? Chorusy świątoyeblywych kmiotów zieją zgorszeniem.
  Nie wobec natarczywej jewrejki gdyńskiej, pornomodelki Cippi - lecz wobec posła Pięty. Aj waj, w to nam graj. Chabad Lubawicz.
 • @Zawisza Niebieski 12:52:21
  Dlaczego NIKT nie wierzy posłowi S. Pięcie, że ta pani nocowała u niego w Sejmie, bo ma dobre serce ? Dlaczego poseł PiS nie może mieć dobrego serca w stosunku do kobiet. Ktoś wyjaśni ? może ty wszystko wiedzący niebieski?
 • @Husky 13:11:32
  Myślę, że jest prowadzona przez służby tego samego państwa, którego służby doprowadziły Leppera aż do ostatniej chwili jego życia. Teraz próbuje przykrywać prawdę marzeniami o dzieciach z Piętą. To wszystko tylko dowodzi, jak łatwo jest przeniknąć do polskiej prawicy mimo ewidentnych i jednoznacznych sygnałów oraz masy powodów do obaw. Jedno jest pewne, paniusia zaistniała w mediach i pewno o to tylko chodziło - "nie ważne jak o tobie mówią, ważne, że mówią". Obok wątku obyczajowego to typowy wątek o charakterze korupcyjnym. Wg mediów osoba publiczna powołując się na swoje wpływy oferowała pracę w spółce skarbu państwa. Miejmy nadzieję, że sprawa jest rozwojowa a nie zamiatana....Całą kwestię obyczajową zostawmy żonie Pięty. Idzie wyłącznie o załatwianie pracy w spółkach państwa za nocne odwiedziny - wulgarne już wręcz dojenie Polski.
 • @Zawisza Niebieski 12:52:21
  Władza demoralizuje i tylko opętany władzą chłop, którego intelekt jest tak bardzo nie rozbuchany i ma urok starego klapa a do tego jest niebogaty może uwierzyć, że jakaś fajna laska "poleci" na niego. Widać, że Pięta nie dał się skorumpować i sprawa wyszła. Ciekawe ile innych p osłów obojętnie z jakiej formacji jest na sznurku tej pani? Ten artykuł skłonił mnie do sięgnięcia po książki Marzeny Domaros, znanej jako Anastazja Potocka i przypomnienia sobie o jej "wyczynach". Kto nie zna niech poczyta: 1/ "Pamiętnik Anastazji Potockiej"...2/ "Anastazja Potocka Raz jeszcze". Kto nie czytał może się zapoznać z treścią tych książek i dowiedzieć się co wyrabiali znani i działający do dzisiaj politycy z panią Anastazją, a raczej ona z nimi.
 • @Husky Niestety, pan prezes Jarosław Kaczyński ma teraz problem nie tylko z kolanem, ale i z Piętą!!
  Pięta "W Płocku jest Orlen (...) Rozmawiałem. Jeżeli powiedzą, że masz zgłosić się, to zgłosisz się”. Z kim rozmawiał Pięta w sprawie pracy dla kochanki? Znamiona korupcji. Sprawa jest rozwojowa. Pan Pięta jako członek komisji d/s służb specjalnych miał dostęp do tajnych informacji. Powinna nastąpić natychmiastowa rezygnacja z tej komisji i śledztwo. Sprawy prywatne zostawmy jego sumieniu.
 • @kula Lis 67 11:46:00
  St.Pięta to młot na lewactwo, postkomunę i ruskich trolli. Pozostaje mieć nadzieję, że się poskłada po tym wajchnięciu. A tutejsze meskie guwernantki od sprawdzania cnoty niech się tak nie wzmagają, bo im policzki na stałe spąsowieją
 • @Husky 14:55:21
  Tłumaczenia posła Pięty są naprawdę żenujące. Poseł Pięta jest osobą publiczną. Nie może prowadzić prywatnych rozmów - dokonał wyboru zaistnienia w polityce i musi się liczyć z pewnymi rygorami. Musi się liczyć z tym, że każde jego działanie może zostać upublicznione. Jest taki bardzo dobry komentarz księdza Małkowskiego na temat zachowań powiązanych z funkcją, który sparafrazuję: kiedy jesteś posłem na sejm Rzeczpospolitej Polskiej musisz zachowywać się jak poseł na sejm RP. To są pewne obowiązki i potrzebna jest do tego roztropność. Może poseł Piętna decyzję o zaistnieniu w polityce krajowej podjął zbyt pochopnie i wystarczyłby samorząd. Stawia to też pytanie o rzeczywisty profesjonalizm kadr, którymi dysponuje PiS i posłowie tej partii muszą o tym pamiętać.
 • @Husky 14:55:21
  W 1989 Pięta został złapany przez MO na kradzieży portfela. Gdy dziennikarze dokopali się 2 lata temu do szczegółów tej starej sprawy, Pięta tłumaczył się, że kradł by mieć pieniądze na walkę z komuną. Nagłe wolty polityków mnie mocno zastanawiają. Jak myślicie czy Mossad ma już mocniejsze fotki z kimś ważniejszym niż Pięta? Wydaje się, że władza jest największym afrodyzjakiem ale realiści patrzą w lustro......."Wajchowy" ma "stajnie" kobitek, które może podstawić...i wydobywać informację oraz robić prowokację....Pan Pięta może i dziewczynę zwodził?, ale zachował jak to mówią w służbach - "czujność rewolucyjną".....Może straty wizerunkowe są?, ale nie ma strat służbowych Pięta to prawdziwy James Bond....
 • @kula Lis 67 09:17:36
  Powinni go wywalić z PIS-u już tydzień temu

  http://antykomunista.neon24.pl/post/144026,26-rocznica-nocnej-zmiany
 • @Husky 09:35:35
  Oczywiście, nie wiem na co jeszcze Prezes i PiS czeka.
 • @Husky 09:35:35
  Bohaterka seksafery sprytnie tłumaczy też swoje powody dla zemsty na pośle PiS.

  I wpadłaś na pomysł zemsty? pyta Mikołaj Wójcik, autor wywiadu.

  Miałam ochotę go rozszarpać tak, jak on poszarpał moje marzenia i rozbudzone przez siebie pragnienia! Jednak nie zrobiłabym tego, gdyby mnie nie sprowokował wypowiedziami publicznymi o „swoim domu” i wartościach rodzinnych. Wciskał mi przez miesiące, że choć jesteśmy od siebie z dala, to jestem jedyna, że sypia w samochodzie, w biurze. Nie mogłam dłużej znieść tej podłości. On był w moim domu. Przedstawiłam go mojej mamie, a on roztaczał i przed nią wizje naszej wspólnej przyszłości. Zapewniał ją, że się mną zaopiekuje, że ma się o nic nie martwić odpowiada Izabela Pek.

  Ps..Jestem szeregowym członkiem PiS i gorącym zwolennikiem "dobrej zmiany". Nie interesuje mnie ta pani. Interesuje mnie kiedy Pięta opuści moje ugrupowanie i przestanie zasiadać w komisjach. Czekam dwa tygodnie. Jeśli do tego czasu to nie nastąpi to opuszczam szeregi PiS.
 • @kula Lis 67 12:00:16
  W tych wszystkich romansach najgorszy jest potworny kicz.
  Powinien chyba powstać kodeks karny estetyczny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej