Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
977 postów 30631 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Dawid i Goliat czyli odwrócenie pojęć.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jest rzeczą nieprawdopodobną, że żydostwo wodzi za nos najpotężniejsze państwo świata , jakim są USA. To żenujące, że Polska w głosowaniu potępiającym zamordowanie kilkudziesięciu ludzi wstrzymuje się od głosu. Widać obowiązują u nas różne standardy.

 

"Od jednych narodów wymaga się czegoś, od innych narodów nie wymaga się nic" - Angelo kard. Sodano. Nic dodać, nic ująć.... czyli izraelskiego barbarzyństwa wobec ludności palestyńskiej - ciąg dalszy

 

             

 

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Stany Zjednoczone zawetowały projekt rezolucji dot. międzynarodowej ochrony Palestyńczyków zgłoszony przez Kuwejt.

Za przyjęciem tekstu głosowało 10 krajów, w tym Francja, Chiny i Rosja, zaś cztery kraje wstrzymały się od głosu: Zjednoczone Królestwo, Królestwo Niderlandów, Polska i Etiopia. Przeciwko przyjęciu projektu głosowały Stany Zjednoczone.

Rezolucja nie została przyjęta ze względu na amerykańskie weto. Ambasador USA przy ONZ Nikki Haley tłumaczyła, że projekt nieprecyzyjnie charakteryzował to, co ostatnio działo się w Strefie Gazy.

.

ONZ jak widać jest organizacją czysto teoretyczną. Praktycznie nie może nic zrobić nawet gdy jeden z członków zablokuje, wbrew logice, nawet najrozsądniejsze rozwiązanie. Jak by nie patrzeć przez jakichś idiotów giną tam ludzie, a wstrzymanie się od głosu to co najmniej zakłamanie!

Wstyd!!!
Dla Stanów Zjednoczonych Palestyńczycy nie są ludźmi, za to Żydzi to nadludzie którym należą się przywileje Bogów.
Jak Niemcy mordowali Żydów to ci chcieliby żeby Świat zapamiętał to na zawsze i przypominają o tym w możliwie ohydny sposób i przy każdej okazji. Jak sami mordują cywili to jeszcze kraje z nimi zaprzyjaźnione wstrzymują się od głosu.

 

 

.

Razan Al Najjar, 21-letnia palestyńska sanitariuszka zastrzelona  przez wojska izraelskie, gdy udzielała pierwszej pomocy protestującym Palestyńczykom...

 

              

 

Bestialstwo w mordowaniu ludzi przez Żydów można tylko przyrównać do bestialstwa hitlerowców w czasie ll wojny światowej i w tym bestialstwie maczamy swoje palce.

              

 

 

KOMENTARZE

 • Są i tacy żydzi
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/06/pjimage-12-4.jpg


  https://niezlomni.com/szkoda-ze-media-nie-pokazuja-takich-scen-polski-blogger-zapytal-trojke-zydow-mieszkajacych-w-izraelu-o-polske-wiele-osob-bedzie-zaskoczonych-wideo/
 • @Talbot 08:50:29
  Autorka słów: „Zdecydowana większość próbujących się ratować Żydów zginęła z rąk polskich bądź też została zabita przy współudziale Polaków” B. Engelking dla GW:
  - Dano mi do zrozumienia, że nie będę dłużej przewodzić Międzynarodowej Radzie Oświęcimskiej.

  https://pbs.twimg.com/media/DenvVhXX0AEi5bU.jpg
 • @Talbot 08:50:29
  W 1939 USA odmówiły przyjęcia 20 tys. żydowskich dzieci z Niemiec. Mimo że zapewniano ich utrzymanie.
  Większość tych dzieci została zamordowana w komorach gazowych
  Pisał o tym Rabin Joseph Telushkin
  Świat milczał i milczy do dziś.

  https://pbs.twimg.com/media/Den9MbsW0AA61aW.jpg
 • Husky ! jesteś manipulatorem i kłamcą jak wszystkie PIS(ory)
  albowiem Polska nie tylko "wstrzymała się od głosu" ale czynnie potępiła Palestyńczyków (za rzekomą agresje)
  Tym którym wydaje się to nansensem powtarzam po raz drugi: POLSKA POTĘPIŁA PALESTYŃCZYKÓW NA FORUM ONZ http://wolnosc24.pl/2018/05/31/polska-potepia-ataki-palestynczykow-na-izrael-burzliwe-posiedzenie-rady-bezpieczenstwa-onz/

  w tym dniu w ONZ wszyscy akurat mówili o agresji Izraela a Polska o agresji Palestyńczyków.Hańba,hańba,hańba.
  Która jak mniemam już wkrótce wyjdzie Polsce bokiem.

  a tobie Husky który jesteś piewcą PIS ale jednocześnie próbujesz nam mydlić oczy tekstami takimi jak ten powyżej *1
 • @ikulalibal 09:31:41
  Ty jesteś moim wzorem jak postępować, uczę się od najlepszych
  Maestro
 • Gilad Atzmon: Urodziłem się w Izraelu na wiele lat przed tym, kiedy zdałem sobie sprawę, że Izrael to Palestyna
  Wywiad Mehmeta Gurhana z Giladem Atzmonem – światowej sławy muzykiem jazzowym i pisarzem.

  https://palestyna.files.wordpress.com/2015/02/gilad.jpg?w=500&h=332

  – Urodziłem się w Izraelu. Minęło wiele lat, zanim uświadomiłem sobie, że Izrael to Palestyna. Do pewnego stopnia czułem się patriotą. Nie mogłem doczekać się odbycia służby wojskowej, a potem pojąłem, że historia Żydów ma niewiele wspólnego z prawdą. Dotarło do mnie, że mieszkam w kraju, który należy do kogoś innego. W tym samym czasie odkryłem saksofon. Zanim ukończyłem 30 lat, wyjechałem z Izraela i nigdy tam nie wróciłem.

  – W pana muzyce daje się wyczuć jakąś formę rebelii. Jakby pan to wytłumaczył?

  – Moja muzyka może być bardzo łagodna i skłaniająca do refleksji. Czasami niezwykle zabawna, a okazjonalnie przepełniona wściekłością. Jest wiele powodów, żeby się złościć. Trudno być szczęśliwym, kiedy widzę, jak Izrael zrównuje z ziemią Strefę Gazy. Denerwuję się, gdy odkrywam, że 80% członków brytyjskiej Partii Konserwatywnej to „przyjaciele Izraela”. Wpadam w złość, kiedy dowiaduję się, że lobby żydowskie popycha Amerykę w kierunku kolejnej Wojny Światowej, i czasami, zamiast gwałtownych reakcji, wykonuję muzykę, która jest dla mnie swoistym kanałem pozwalającym na wyrażenie gniewu.

  – Jaki rodzaj światowej muzyki jest zbliżony do tej, którą pan wykonuje?

  – To niezwykle proste. Jestem artystą jazzowym. Ale czerpię inspiracje z muzyki Bliskiego Wschodu – arabskiej, tureckiej lub greckiej. Mam własny sposób na łączenie muzyki arabskiej typu mawwal („zawodzenie”) z utworami amerykańskiego muzyka jazzowego Johna Coltrane’a…

  – Co pan sądzi na temat społecznej i politycznej sytuacji państwa tureckiego?

  – Proszę posłuchać, jestem przeciwny jakiejkolwiek formie interwencjonizmu, a zatem zdecydowanie nie jestem właściwą osobą do wydawania osądów na temat tutejszej sytuacji. Mogę mówić tylko o moich wrażeniach i nie jest to obserwacja typu akademickiego. Podróżuję po całym świecie i widzę mnóstwo smutku. Widzę ubogie kraje, ludzi bez pracy, bez możliwości rozwoju przemysłu produkcyjnego. Na głównych, wyludnionych ulicach miast widzę młodocianych, będących trzecim pokoleniem biednych. Zamiast samodzielnie przygotowanych posiłków, jedzą produkty McDonalds’a, Burger Kinga, Coca Coli i Starbucksa. Jestem w Turcji i dostrzegam mnóstwo ludzi na ulicach, ryby morskie i ziemniaki z własnych upraw, osoby pracujące w restauracjach, które serwują tureckie potrawy, i gdzie nie ma nawet kart dań w języku angielskim – i to mnie cieszy. Udało wam się utrzymać waszą autentyczność i kulturę. To wielkie zwycięstwo. Macie sporo szczęścia, że islamofobiczni Europejczycy nie chcieli przyjąć waszego kraju do Unii Europejskiej. W tej chwili jest on potęgą.

  – Urodził się pan w Izraelu, ale jest pan przeciwny izraelskiej okupacji i polityce. Mieszka pan na Zachodzie, jak sobie pan z tym radzi?

  – Niech mi pan pozwoli coś powiedzieć, to ważne. W całej mojej karierze nigdy nie zostałem znieważony przez rząd brytyjski, nigdy nie byłem prześladowany przez rząd amerykański. Mimo tego, że okryty hańbą Alan Dershowitz, który obecnie jest wplątany w skandal seksualny z udziałem nieletnich, nazwał mnie „wrogiem numer jeden społeczności żydowskiej”. Nigdy nie byłem podmiotem bezpośredniej napaści ze strony izraelskiego rządu. Nie prześladuje mnie nawet amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego. Jedynymi ludźmi, którzy ciągle natrętnie mnie prześladują, są członkowie żydowskiej lewicy oraz dziennikarze Guardiana. Nie stanowi to dla mnie bynajmniej problemu. Zdałem sobie sprawę, że największym wrogiem naszych podstawowych wolności są zwolennicy lewicy progresywnej, i zaraz wyjaśnię, dlaczego. Na Zachodzie, a może też i w Turcji, mamy do czynienia z kwestią politycznej poprawności. Czym jest polityczna poprawność? Otóż jest to zjawisko, które nie zezwala na istnienie opozycji politycznej. Ale to przecież definicja, którą kojarzymy z dyktaturą. Polityczna poprawność jest dalece gorsza niż dyktatura. Dlaczego? W przypadku dyktatury stoisz w opozycji do reżimu, który stanowi odrębność, nie jest częścią ciebie, natomiast jeśli jesteś poprawny politycznie, to sam siebie uciszasz. Polityczna poprawność jest formą autocenzury. Żydowska lewica i zwolennicy lewicy progresywnej uczynili z nas zbiorowość impotentów. Naszym zadaniem jest ruszyć się z miejsca i stawić opór tej kancerogennej ideologii.

  – Czy możemy oddzielić judaizm od syjonizmu?

  – Nie. Izraelczycy nie mówią o swoim kraju – „państwo syjonistyczne”, definiują je jako „państwo żydowskie”. Partie wchodzące w skład rządu Izraela to „Nasz Dom Izrael” czy „Żydowski Dom”, a nie „Syjonistyczny Dom” (miesiąc po udzieleniu tego wywiadu założono nową partię pod nazwą “Syjonistyczny Dom”). Izraelski rząd przyjął ustawę o „państwie żydowskim”, zgodnie z którą Izrael jest państwem żydowskim, nie syjonistycznym. Z punktu widzenia Izraela syjonizm skończył się w 1948 roku. Stanowił obietnicę wzniesienia państwa żydowskiego w Syjonie (w Palestynie). Zaraz po tym, jak powstało państwo Izrael, rola syjonizmu się skończyła. Jedynymi ludźmi, którzy podtrzymują ten syjonistyczny nonsens, są zwolennicy żydowskiej lewicy, gdyż chcą oni zachować rozróżnienie pomiędzy żydostwem a syjonizmem. To z tego powodu określają Izrael jako państwo kolonialne. Ale to nieprawda. Kolonializm to wyraźna zależność pomiędzy państwem-matką i państwem-osadnikiem. Izrael jest państwem-osadnikiem, ale nie ma żydowskiego państwa-matki. Z tej samej przyczyny mówią również, że Izrael prowadzi politykę apartheidu. Ale to nieprawda. Apartheid to system wyzysku podszyty rasizmem. A Izrael nie chce wykorzystywać Palestyńczyków, on chce, żeby odeszli. Izrael prowadzi modelową politykę czystek etnicznych w hitlerowskim stylu. Lewica używa określeń typu „kolonializm”, „syjonizm” i „apartheid”, aby odwrócić uwagę od słowa na literę „ż”. Aby solidarność z Palestyną miała jakiś sens, należy odżydzić naszą terminologię. Nie tyle pozbyć się Żydów, co nie dopuścić do tego, aby interesy żydowskie określały granice naszej dyskusji.

  – Czy Izrael i Palestyna mogą być odrębnymi państwami?

  – Nie.

  – Czy Palestyńczykom uda się wrócić do ich kraju?

  – O to walczą. I każda osoba, która nie popiera ich prawa do powrotu, nie jest prawdziwym zwolennikiem wolnej Palestyny.

  – Co pan sądzi o wypowiedzi Ahmadineżada na temat Holocaustu?

  – Zgadzam się w 100% z opinią Ahmadineżada na temat Holokaustu. Zasadniczo powiedział on, że Holokaust powinien być traktowany jak rozdział historii. Obecnie jest traktowany jak religia. A jeśli jest to religia, to chcę zachować prawo do pozostania ateistą. We współczesnej żydowskiej rzeczywistości brak wiary w Boga jest do przyjęcia, ale jeśli nie wierzysz w Auschwitz, zostaniesz ukarany, i to dotkliwie. Nie godzę się na to.

  – Co zyskują Stany Zjednoczone, wspierając politykę Izraela?

  – Nie możemy już myśleć o Stanach Zjednoczonych jako niezależnym podmiocie. Amerykański system polityczny to sfera okupowana przez Żydów. Ameryka, Wielka Brytania, Francja i reszta Zachodu obudziła się pewnego ranka i zdała sobie sprawę, że istnieje w ich systemie prawnym pewna luka, która ułatwia wykorzystywanie umiejętności wtrącania się w ich sprawy zagraniczne takim wszechobecnym obcym grupom lobbystycznym, jak AIPAC, CFI, CRIF. Ameryka poświęciła swoje interesy międzynarodowe na żydowskim ołtarzu. To katastrofa. Ale historia uczy nas, że żydowska bezkarność w obrębie polityki zawsze ma swój kres i to w całkowicie tragicznych okolicznościach.

  – Czy zgadza się pan ze stwierdzeniem, że w Strefie Gazy ma miejsce holocaust?

  – Nie wiem już, co oznacza słowo holokaust. W tym względzie jestem jak Ahmadineżad. Kiedy byłem dzieckiem, uczono mnie, że naziści przerabiali Żydów na mydło. A kiedy dorosłem, uświadomiłem sobie, że to wszystko wymysł fantazji. Uczono mnie, że Arabowie zamierzają wrzucić nas do morza. A kiedy byłem już wystarczająco dojrzały, aby samodzielnie uczyć się historii, zdałem sobie sprawę, że jest na odwrót – że to Żydzi wrzucali Palestyńczyków do morza. Potem dotarło do mnie, że Żydzi (tak jak wszyscy inni) mają skłonność do projekcji swoich kulturowych symptomów na innych. Żydzi boją się Palestyńczyków, bo są świadkami zaangażowania się izraelskiej armii w morderczą działalność. Muszą wierzyć, że Palestyńczycy są równie zbrodniczy jak Siły Obronne Izraela (IDF).

  Nie chcę wypowiadać się w kontekście terminu holokaust, gdyż jest on nazbyt żydowski. Nie chcę porównywać Izraela do państwa nazistowskiego, Izrael sam w sobie jest wystarczająco zły. Pod pewnymi względami jego polityka jest jeszcze gorsza niż polityka nazistów (Izrael to żydowska demokracja, która implikuje zbiorową odpowiedzialność). Kiedy porównuję Izrael z państwem nazistowskim, to potwierdzam religię Holokaustu i wspieram wyższość żydowskiego cierpienia. Musimy ustanowić nowy język dyskursu, w którym to największym wrogiem ludzkości są Izraelczycy, a osobami krańcowo pokrzywdzonymi – Palestyńczycy. Auschwitz był niewątpliwie złem, ale nie aż tak strasznym jak to, co dzieje się obecnie w Strefie Gazy.

  – Iran nie opowiada się za bronią nuklearną, o czym wie cały świat. Jakby pan wyjaśnił całe to zamieszanie wokół irańskiego projektu nuklearnego?

  – Nie widzę problemu w posiadaniu przez Iran broni atomowej. Chcę, by Iran ją miał. Zaledwie jedna irańska bomba zapewniłaby pokój w tym regionie. Gdyż cały ten zgiełk na Bliskim Wschodzie jest dziełem Izraela i Amerykanów, bo wiedzą, że mogą bezkarnie zabijać, w nieskończoność. Według mnie problem z szyitami polega na tym, że są zbyt mili. Oni naprawdę nie chcą zrzucać na nikogo bomb. Mówią, że bomba atomowa to haram, czyn zakazany.

  – Jaka jest pana opinia na temat roli Iranu na Bliskim Wschodzie?

  – Iran jest najpiękniejszą siłą polityczną. Wspierają Palestyńczyków. Kibicują im w stawianiu oporu. Iran rozwinął bardzo silny przemysł. Ten kraj, który 34 lat temu był państwem uzależnionym od Ameryki, obecne wytwarza łodzie podwodne, samoloty, drony i bardzo solidne komputery. To jest piękne.

  – Obama jest pierwszym czarnym prezydentem Ameryki, ale statystyki pokazują, że jego poparcie wśród Afroamerykanów z każdym rokiem leci na łeb, na szyję. W jaki sposób zanalizowałby pan tę sprzeczność?

  – Lubimy myśleć w kategoriach podziałów rasowych, gdyż jest to dziedzictwo lewicy, ale to błąd. Na Zachodzie w ciągu ostatnich 50 lat mamy do czynienia z upadkiem tradycyjnej produkcji przemysłowej, częściowo z powodu automatyzacji, rozwoju maszyn i komputeryzacji, ale również przez Miltona Friedmana, który uczył nas, że lepiej żyje się w gospodarce usługowej. Dla Ameryki, Wielkiej Brytanii, Francji etc. oznacza to, że nie potrzebują klasy pracującej. Ludzie, którzy zwykli byli pracować, teraz są klasą bezrobotną, skazani na ubóstwo bez krzty nadziei na poprawę, nazywa się ich podklasą społeczną. W obecnej sytuacji na istniejących stanowiskach pracy wymaga się bardzo wysokich zdolności poznawczych (bardzo wysokiego IQ), mam nam myśli inżynierów, finansistów, bankierów, specjalistów od PR. Tę grupę ludzi uprzywilejowanych określa się mianem „intelektualnej elity” i jest ich niewielu. Żyjemy w społeczeństwie, w którym jesteśmy świadkami niesamowitego rozrostu podklasy społecznej, podczas gdy niewielka elita intelektualna nadal utrzymuje się u władzy. Obama przynależy do elity intelektualnej nie dlatego, że jest czarny. Jest inteligentny i w sprytny sposób znalazł się na szczycie. Kiedy mówimy o podklasie społecznej, zdajemy sobie sprawę, że należy do niej mnóstwo imigrantów, w tym Latynosów i Murzynów. Oni są głównymi ofiarami nowego, bezwzględnego, okrutnego podziału nie pomiędzy bogatymi i biednymi, lecz pomiędzy bardziej i mniej zdolnymi. To niezwykle przygnębiające. To z tej przyczyny Turcja jest tak ważna. Zarządzacie własną gospodarką i walutą w sposób, który wspiera tradycyjny przemysł wytwórczy.

  Źródło oryginalne: gilad.co.uk
  Tłumaczenie i źródło polskie: PRACowniA
 • @Husky 13:08:08
  " Lubimy myśleć w kategoriach podziałów rasowych, gdyż jest to dziedzictwo lewicy, ale to błąd"

  A co to za idiotyzm ?
  To lewica dzieliła rasowo społeczeństwa ?
  Od kiedy.
  A co z rasizmem zachodnich kolonizatorów? Przecież to oni "uprawiali"i idee rasizmu w czasach masowego kolonialnego niewolnictwa.
  A kolonizatorzy zachodni to lewica ? Dokładnie odwrotnie ..to prawica.
  Rasizm i prawica to bracia syjamscy od wieków.

  Lewica od zawsze walczyła z kolonializmem, z niewolnictwem i z rasizmem.
 • @Oscar 14:03:28
  Dodać wypada że nawet globalne żydostwo uprawiające syjonizm to skrajna rasistowska prawica.
  Cała żydowska religie i wywodząca się z niej idea "narodu wybranego" to
  skrajny rasizm (goje to wg Talmudu niewolnicy dla żydów).
  Syjonizm (naród wybrany) i Nazizm (rasa panów) to bliźniacze skrajnie prawicowe i rasistowskie ideologie.

  Podobnie choć w mniejszym stopniu idea "Polak katolik" jest rasistowska bo wyraźnie dyskryminuje Polaka niekatolika np ateistę. którego tytułuje się "komuchem".
  Jak widać Polska prawica też jest ""rasistowska" czyli dyskryminująca.

  Każda prawica to samo zło.
  No nie samo bo taki faszyzm zawiera w sobie pierwiastek dobra czyli socjalizm... niestety w sosie prawicowej ksenofobii i dyskryminacji.
  Prawica to zło ... PO i PIS to zł (PO większe zło bo bez pierwiastka socjalizmu).
 • @Oscar 14:03:28
  Wyglada na to,ze podzial na prawice i lewice jest w wiekszosci nieaktualny.Obie formacje czerpia inspiracje od siebie nawzajem jak tylko to sluzy ich egoistycznym celom.Poza tym dzis lewica na Zachodzie w szczegolnosci to lewactwo,ktore z ideami lewicy nie ma nic wspolnego.
 • @Oscar 14:03:28
  //Lewica od zawsze walczyła z kolonializmem, z niewolnictwem i z rasizmem.//

  i ludzimi
 • @Oscar 14:14:02
  To wstrętne lewactwo wszędzie się panoszy... Czy oni nie widzą, że tylko prawica jest prawa? To nie może być przypadek, ze akurat prawica ma nazwę prawy, czyli kojarzy się pozytywnie! Mało tego - to nie może być przypadek, że lewy kojarzy się z czymś gorszym! Prawda jest taka, że prawica jest dobrem a lewica to zło, tylko to całe lewactwo tego nie widzi!
 • @Oscar 14:14:02
  Serio, to to wygląda jak tekst pisany przez pijanego gimnazjalistę, nie "poważnego lewaka".
 • @Herkules 14:35:41
  Kim jest „lewak”?

  JAK LEWICA STAŁA SIĘ „LEWACTWEM”

  http://krytykapolityczna.pl/kraj/jak-lewica-stala-sie-lewactwem/
 • @Oscar 14:03:28
  Twarz dzisiejszej lewaczki

  https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_tmIVzEkdcqfedwkDUAEf0kX3QdEIQioa,w300h223.jpg
 • @Talbot 08:50:29
  Żydom nie intelekt daje przewagę, ale odmienny od naszego system moralny, w którym najwyższą wartością jest: efekt, bez względu na to ile krzywdy zrobisz konkurentowi i innych łajdactw po drodze Żeby wygrać z przeciwnikiem stosującym takie "reguły" sam też musisz je stosować. Dlatego w finansach rządzą żydzi, bo nie cofają się przed żadnym łajdactwem w osiągnięciu celu i dzięki regułom swojej cywilizacji nie czują z tego powodu wyrzutów sumienia.
  Polacy należą do innej cywilizacji - chrześcijańskiej gdzie zasady moralne blokują działania na jakie żydzi sobie swobodnie pozwalają. Stąd ogromną nadreprezentacja żydów w dziedzinach gdzie łajdactwo daje przewagę: w polityce, w mediach, w showbusinessie i finansach
 • Zdaniem lewaka
  https://pbs.twimg.com/media/DesKusPXkAErQXM.jpg
 • @Husky 15:52:24
  Tu trzeba koniecznie dorzucić niedopowiedziany kontekst.

  Hamas jest organizacją Palestyńską stworzoną przez żydów.
  Retoryczne pytanie brzmi dla kogo pracuje Hamas ?

  Teraz Żakowski może być dużo lepiej zrozumiany.
 • @Oscar 16:16:35
  //Hamas jest organizacją Palestyńską stworzoną przez żydów.//
  ......dla zabijania żydów
  Teraz Żakowski może być zrozumiany jako .......kretyn
 • @Husky 15:20:28
  Epitety lewactwo, populizm, socjalizm to faszyzm, lewactwo to dewiacje seksualne.... oraz lewactwo to komunizm w wersji Stalinowskiej ...
  To wszystko propagandowe chwyty globalnych bandytów którym sprawiedliwość społeczna nie jest po drodze.
  Oni walczą o władzą nad światem o władzę Oligarchiczną władzę dla "wybranych" czyli o odwieczne ideały prawicy.

  Prawica to przecież system skrajnej niesprawiedliwości społecznej to system
  w którym uprzywilejowani mają wszystko a reszta na nich pracuje w trybie w istocie niewolniczym.
  Kryteria uprzywilejowania są różne od rasowych (nazizm, syjonizm) poprzez religijne (latyfundia kościelne), oligarchiczne (przywileje dla najbogatszych)...
  Neoliberalizm to prawica Oligarchiczna a Oligarchia głównie żydowska
  (samo dobro).

  Jedyna prawicowa ideologia zawierająca pierwiastek dobra do faszyzm ze swoim socjalizmem. Niestety faszyzm włoski akceptował Oligarchię kościelną i rodową czyli pasożyty.
  To rodzaj Bismarkowskiej nieobowiązkowej dobroczynności na większa skalę. Niestety chciwość prawica (nienasyceni Oligarchowie) zawsze będzie
  dążyła do większych bogactw a najłatwiej jest bogacić się na wyzysku tych którzy te bogactwa wypracowują.

  Prawica zawsze prowadzi do jakiejś formy niewolnictwa i do dyskryminujące prawa w interesie bogaczy, do zbrodni na masową skalę gdy biedni zaczną się buntować bo dla Oligarchów biedni niewolnicy są jak robaki które są albo pożyteczne albo trzeba i można zlikwidować by nie szkodziły wybranym Oligarchom.

  Każda prawica prowadzi do takich skrajnie antyludzkich systemów.
  Bo kto Oligarchom którzy w istocie rządzą zabroni uchwalić prawo które zrobi z nich nietykalnych na wieki ?
  Kto im zabroni ustalić prawo Orwellowskie (w USA, w UE i w Polsce już to widać)

  Kto im zabroni skoro oni rządzą i mają wszystko na własność a miliony ludzi nie mają nic i coraz mniej.
  KTO IM ZABRONI STWORZYĆ TAKI ORWELLOWSKI ŚWIAT ?

  Prawica to samo zło w najgłębszym sensie tego słowa.
 • @Oscar 16:33:49
  Lewak (proszę nie mylić go z osobą o umiarkowanych poglądach lewicowych bo to taka różnica jak pomiędzy gejem a homoseksualistą, ten pierwszy jest nie tyle osobą o określonej orientacji seksualnej co specyficznym stanem umysłu) to taki osobnik, który wbrew logice, wbrew naturze, wbrew wszelkiemu porządkowi – nie jest w stanie dopuścić do siebie rzeczywistości. Jest to rodzaj umysłowego dewianta, który czarne uznaje za białe i odwrotnie. Reakcje lewactwa na arabski terror w Zachodniej Europie dowodzą, że jego umysłowa dewiacja jest niczym nowotwór złośliwy, stale się pogłębia aż następuje zgon pacjenta.

  Oczywiście obłąkane lewactwo jakby nie zdaje sobie sprawy, że powodowane nienawiścią do chrześcijaństwa i pod kłamliwymi hasłami promujące euroislam doprowadzi do tego, że islam zniszczy nie tylko chrześcijańską religię ale także ideały lewactwa z jego kolorowymi tęczami, „prawami człowieka” i „małżeństwami” tej samej płci jednocześnie. Wtedy ostatecznie lewactwo zostanie unicestwione przez swą własną dewiację psychiczną.

  https://www.salon24.pl/u/kolaska/724994,lewactwo
 • Jens Stoltenberg: NATO nie będzie broniło Izraela w razie irańskiego ataku
  NATO nie przybędzie na ratunek Izraelowi, gdyby został zaatakowany przez Iran, ponieważ państwo żydowskie nie jest członkiem Sojuszu Północnoatlantyckiego - mówi sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg w opublikowanym dziś wywiadzie dla "Spiegla".

  Izrael jest naszym partnerem, ale nie jest członkiem Sojuszu. Gwarancja bezpieczeństwa nie dotyczy Izraela - tłumaczy Stoltenberg w trakcie rozmowy. -NATO nie uczestniczyło i nie uczestniczy w bliskowschodnim procesie pokojowym, podobnie jak w zbrojnych konfliktach w tym regionie. Nie jest to nasze zadanie - dodał, ucinając spekulacje na temat możliwej interwencji NATO.
  Słowa te padają w okresie narastających napięć między Iranem i Izraelem. Izraelski premier Benjamin Netanjahu ostatnio ponownie skrytykował porozumienie zawarte w 2015 roku przez sześć światowych mocarstw (Chiny, Francja, Rosja, USA, Wielka Brytania i Niemcy) z Iranem w sprawie programu atomowego tego kraju, zaś prezydent USA Donald Trump na początku maja ogłosił, że jego kraj wycofuje się z tego układu.

  Izrael i Iran uczestniczyły też w starciach zbrojnych na terytorium Syrii, gdzie Teheran wspiera siły syryjskiego reżimu Baszara el-Asada. W rozmowie ze "Spieglem" Stoltenberg ocenia, że Stany Zjednoczone pozostają wiarygodnym sojusznikiem Europy. - USA stoją u boku NATO i dotrzymują zobowiązania na rzecz ochrony Europy. (...) Wysyłają do Europy więcej żołnierzy, magazynują więcej sprzętu w Europie Wschodniej, wydają więcej środków. Te czyny mówią więcej niż tysiąc słów - zaznaczył.

  Zapytany o coraz mocniej demonstrowane różnice i spory między państwami członkowskimi NATO, Stoltenberg przyznał, że "obecnie utrzymują się różnice zdań w wielu ważnych kwestiach politycznych". Podkreślił jednak, że "w przypadku sojuszu 29 państw należy się z tym zawsze liczyć".

  - Naturalnie najlepiej byłoby te różnice zniwelować. Dopóki jednak nie będzie to możliwe, musimy zagwarantować, by NATO nadal było w stanie wykonywać swoje główne zadanie - wzajemnie się wspierać, a w razie ataku sobie pomagać. Dla Europy takie zobowiązanie jest konieczne do przeżycia. Bezpieczeństwo Europy zależy od USA - mówi Stoltenberg.
 • @Oscar 14:03:28
  Jak byście nie wiedzieli pisowscy terroryści, to są muzułmanie EKSTERNISTYCZNI

  Wieczorowi, zaoczni i dzienni też pewnie istnieją.
  Jprdl...co za lewactwo

  https://pbs.twimg.com/media/DetLP1MXcAAJsem.jpg
 • @Oscar 14:14:02
  Zarządzenie władz Bawarii w sprawie krzyży w budynkach państwowych jest już oficjalne.
  Według opublikowanego 22 maja w Monachium Bawarskiego Dziennika Ustaw (nr 8/2018), z dniem 1 czerwca w obrębie wejścia we wszystkich gmachach publicznych należy „w widocznym miejscu” zawiesić krzyż
 • @Oscar 16:33:49
  Wszystko to jest dość szokujące. W każdym wielkim wydarzeniu XX wieku są obecni żydzi. W związku z tym trudno odrzucić tezę o ich kierowniczej roli w świecie polityki i dyplomacji zapewne nawet w czasach współczesnych. Lenin rewanżował się za tę pomoc milionami dolarów, które w postaci diamentów i kolekcji dzieł sztuki Romanowów wędrowały do USA, których firmy w pierwszym okresie funkcjonowania państwa sowieckiego dostarczały do Rosji niemal wszystko od żywności po materiały na mundury dla RKKA. Dlatego właśnie Sołżenicyn powiedział, że Rosjanie Rosjanom nie zgotowaliby tego losu. Oczywiście rozumiem dlaczego doktryna polityczna tak internacjonalistyczna znalazła szerokie poparcie wśród żydów. Pewnie jednak nie jest to wynik jakiegoś wielkiego spisku a po prostu skutek braku ich własnej państwowości i ich ciężka sytuacja za caratu. W historiografii amerykańskiej natknąłem się na tezę, iż ojcem rewolucji jest nie Lenin a Jacob Shliff, Amerykanin żydowskiego pochodzenia który w rewolucję wtopił 20 mln USD i to z jego życzenia zamordowano cara w akcie zemsty za pogromy żydów w carskiej Rosji. Uważam, że decydowały interesy doraźne a takim było wyeliminowanie Rosji z I wojny światowej. Interes mieli w tym Niemcy, a amerykańscy żydzi chcieli wejść na rynki rosyjskie w zakresie eksploatacji bogactw mineralnych, które pozostawały poza ich kontrolą. Wbrew pozorom współpraca gospodarcza ZSRR i USA rozwijała się bardzo poprawnie. W 1920 w artykule prasowym mało znany jeszcze Winston Churchill przestrzegał, iż rewolucja bolszewicka jest dziełem pośrednim Wall Street. Tezę, iż zleceniodawcą zabójstwa cara był Jacob Schiff znalazłem w dziele ,,Under the Sign of the Scorpion" autora już nie pamiętam. W każdym razie była to praca historyka. W archiwach amerykańskich pozostała depesza Departamentu Stanu, iż właśnie ludzie Schiffa byli inicjatorami i sponsorami pierwszej radzieckiej pięciolatki. Wysłanie Lenina do Rosji było wylaniem kolejnej łyżki dziegciu do rosyjskiego kotła. Projekt w założeniu tymczasowy okazał się trwały. Krótki fragment "Sprzedanej rewolucji": Na carskim dworze wiedziano o największym darczyńcy, kręgów rewolucyjnych, amerykańskim magnacie finansowym, Jacobie Schiffie. Już car Aleksander, który zmarł w 1894 roku, starał się go pozyskać. Wysłał pośrednika, poleconego przez Wittego, ożenionego z żydówką, swego dawnego ministra finansów do Rothschilda do Londynu, a następnie statkiem do Nowego Jorku. Miał on za zadanie zawarcie z Schiffem porozumienia o wstrzymaniu płatności. W zamian za wstrzymanie poparcia rewolucyjnym kręgom żydowskim obiecywał lepsze traktowanie tej mniejszości w państwie carskim. Schiff jednak odrzucił propozycję. "Jamais avec les Romanov!" (Nigdy z Romanowymi!)..O tego typu wspieraniu przez banki Rothschilda też jest. Z amerykańskiego funduszu zapomogowego Schiffa, utworzonego przez współwyznawców szły pieniądze głównie do żydowskich kręgów rewolucyjnych, choć także do tych grup, które zrezygnowały z mieszkania w Rosji. Nie ulega wątpliwości, że była to działalność obliczona przede wszystkim na destabilizację imperium Romanowych. W historii nazizmu i komunizmu nie chodzi o przyczyny tych zjawisk, ale motywy ludzkiego postępowania. Dlatego mam pretensję do środowisk prawicowych, że dorabiają do zwykłej brudnej polityki ideologię tworząc z Lenina czy Hitlera przepowiedzianego antychrysta, których jedynym celem było niszczenie fundamentów cywilizacji. W tej grze chodziło wyłącznie o stosunki handlowe, no może jeszcze osobiste ambicje oligarchów. Wielkie kontrakty amerykańskich firm z RKKA, wspomaganie nazizmu przez IBM, dostawy Opla dla Wehrmachtu i SS, który przecież od 1929 pozostawał już w rękach amerykańskich to tylko wierzchołek góry lodowej. Według mnie komunizm urwał się ze smyczy, ponieważ Lenin jako niemiecki projekt był gotów dokonać podboju zachodniej Europy nie bacząc na opinie jego mocodawców. Niemcy były gotowe do rewolucji, a jedyną przeszkodą był tylko kraj nad Wisłą... . Dosyć wątpliwe jest, by europejska elita finansowa finansując Lenina chciała go mieć za kilka lat u siebie. Niektórzy twierdzą, iż jedyną grupą społeczną nieeksterminowaną w ZSRR byli żydzi. Może tak było na początku, ale czystki za rządów Stalina nie uwzględniały już narodowości... . Z tego względu odrzucam tezę, iż ZSRR miał być namiastką państwa Izrael. Zachodnia oligarchia o ile kontrolowała Lenina i jego świtę, to towarzysz Koba pozostawał już całkowicie poza kontrolą. Przez banki niemieckie rewolucja w Rosji także. Na te tematy pisze Elisabeth Heresh w książkach:
  Sprzedana rewolucja. Jak Niemcy finansowały Lenina.
  http://www.ceneo.pl/9672006s?toSpec
  oraz:
  "Jak bankierzy Zachodu finansowali Lenina":
  http://www.poczytaj.pl/230155
  Miłej lektury...
  Ps...Co do książek E. Heresch, to podaje ona dokumenty, np. rozkazy, przelewy, potwierdzenia odbioru, itd (także czasem przedstawia ich kopie), no i miejsca, gdzie w archiwach, najczęściej na terenie Niemiec i Skandynawii (tam też długi czas działał Parvus) są przechowywane.
 • @Oscar 16:33:49
  Komunizm a żydzi - Rosja i ZSRR.

  http://historia.plportal.pl/artykuly/wiadomosci/komunizm-zydzi-rosja-i-zsrr

  http://historia.plportal.pl/sites/default/files/artykul/zdjecie/d88b2bee936d33dcc9c05e02005b9bcb.jpg
 • @Oscar 16:33:49
  Kolaboracja żydów z bolszewikami w 1920 roku.

  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2014/08/prawy.pl_images_bolszewia.jpg


  W rocznicowych dyskusjach o wojnie 1920 roku zazwyczaj pomijany jest stosunek żydów do agresji sowieckiej na Polskę. Fakty o powszechnej kolaboracji żydów z bolszewikami są ukrywane, pomimo, że w II RP powszechnie o nich dyskutowano. Wspomnienia Wincentego Witosa są doskonałą relacją świadka kolaboracji żydów z sowietami w 1919 i 1920 roku. Przywódca PSL Piast opisywał jak w Siedlcach wszyscy żydzi zaangażowali się w tworzenie sowieckiej administracji, wsparli zbrojnie działania Armii Czerwonej, manifestowali nienawiść do Polaków. Zdaniem Witosa w całej Polsce żydzi uchylali się od wstępowania w szeregi Wojska Polskiego, nie chcieli bronić Polski przed sowiecką agresją. Zarabiali kosztem polskich chłopów na dostawach do wojska. W trakcie wojny z sowietami w lipcu 1920 roku powstał Rząd Obrony Narodowej. Na jego czele stanął Wincenty Witos. Sowiecką agresję na Polskę poparła prawie cała społeczność żydowska, od marksistowskiego ale niezależnego od sowietów Bundu po syjonistyczny Poalej Syjon. Świadectwa kolaboracji Żydów z sowietami były zbierane przez władze. Wojsko Polskie wiedząc o prosowieckiej postawie żydów było zmuszone poborowych Żydów wycofać z frontu, by nie przechodzili na stronę wroga. Żydowskich poborowych internowano w obozie w Jabłonnie. Kolaboracje żydów z sowietami opisywali reporterzy „Gazety Grudziądzkiej” stwierdzając, że podczas walk „Żydzi zawsze łączyli się z nieprzyjacielem”, „na froncie dopuszczali się jawnej zdrady”. Postawa żydów nie dziwiła. Od samego początku żydzi wspierali rewolucję bolszewicką. Jerzy Robert Nowak w swoich książkach stwierdził, że żydzi zaangażowali się w 1917 r. w rewolucję bolszewicką i ponoszą za nią odpowiedzialność, jak i za jej owoce, takie jak głód, terror i eksport rewolucji do innych krajów. Wśród przywódców bolszewików żydami byli: Trocki – Lejb Bronsztejn twórca Armii Czerwonej, Grigorij Zinowiew – Radomyslski, Jakow Swierdłow – Salomon, Lew Kamieniew – Rosenfeld, Karol Radek – Sobelsohn, Adolf Joffe, M. Litwinow – Mojsiejewicz Waliach, Łazar Kaganowicz, Włodzimierz Lenin syn żydówki z domu Blanc. Żydzi w ZSRR wzajemnie się wspierali (umożliwiało to kariery żydów z różnych przedrewolucyjnych partii lewicowych). Żydzi zdominowali pierwsze leninowskie Biuro Polityczne KC WKPb. W 1919 ma 380 czołowych komisarzy bolszewickich 300 (78 proc.) było żydami, w 1921 na 55 czołowych komisarzy 447 było żydami (80 proc.). Żydzi w latach 1921-1922 stanowili większość w biurze politycznym KC WKPb.
  Bolszewicką bezpiekę Czeka zdominowali żydzi, władze w sowieckiej bezpiece dzierżyli żydzi tacy jak żyd z ziem polskich Jagoda (1934-1936 ludowy komisarz spraw wewnętrznych, inicjator i nadzorca masowych represji w wyniku których do łagrów trafiło 27.000.000 ludzi) i twórca gułagów żyd z Turcji Naftali Aranowicz Frankel. Jedenastoma na 12 kompleksów gułagów kierowali żydzi. W 1934 roku w kierownictwie NKWD było 39 proc. żydów, 36 proc. Rosjan i Ukraińców, 14 proc. Łotyszy i Niemców. Szefem kampanii niszczenia religii w ZSRR był żyd Jarosławski- Gubelman stojący na czele związku bezbożników. Żyd Bel Kuhn zamordował w latach dwudziestych 70.000 Rosjan i Tatarów na Krymie. O wpływach żydów w ZSRR świadczy to żydzi wśród absolwentów fizyki w ZSRR stanowili w 1938 roku 46 proc., w 1941 roku 74 proc., w 1942 roku 98 proc. Dominacja żydów w ZSRR powodowała niechęć do żydów w II RP (co dostrzegali publicyści prasy żydowskiej w II RP). Inny polski historyk doktor Andrzej Leszek Szcześniak opisując komunistyczne elity ZSRR w „Judeopoloni II” przytoczył wyniki badań A.A. Chromowa zawarte w książce „Biography of Dzerzynski” (Progres Moskwa 1985) zgodnie z którymi rodowe nazwisko Feliksa Dzierżyńskiego brzmiało Rufin. Dzierżyński pochodził z żydowskiej kupieckiej rodziny która przejęła majątek Dzierżyńskich po ich zesłaniu na Sybir przez carat. Szcześniak przypomniał że bolszewickim komisarzem do spraw prasy, propagandy i agitacji, redaktorem „Czerwonej Gwiazdy”, by Mojżesz Włodarski (Goldstein). Mojżesz Uricki był komisarzem spraw zagranicznych i szefem Czeka w Petersburgu. ZSRR władali też Lejba Bronstein (Bronstajn) znany jako Lew Trocki i Karol Sobelson znany jako Karol Radek. Żydem był też Lenin czyli Włodzimierz Ulianow syn żydówki Marii Aleksandrowny Blank i Tatara Ulianowa. Trocki i Lenin finansowani byli międzynarodowy kapitał żydowski. W 1917 (rząd ZSRR) Rada Komisarzy Ludowych licząca 22 komisarzy składała się z 18 żydów [82 proc.], 2 Rosjan [9 proc.], 1 Niemca [4,5 proc.] i jednego Ormianina [4,5 proc.]. W (ministerstwie) Komisariacie Wojny wśród 43 pracowników było 34 żydów [80 proc.], 8 Łotyszy [17 proc.], 1 Niemiec [3 proc.] i ani jednego Rosjanina. Komisariat Spraw Wewnętrznych składał się z 61 pracowników, 43 żydów [70,5 proc.], 10 Łotyszy [16,4 proc.], 3 Ormian [4,9 proc.], 1 Polaka [1,6 proc.], 2 Niemców [3,3 proc.] i 2 Rosjan [3,3 proc.]. Podobnie żydzi dominowali w całej sowieckiej administracji. „The Times” z 1917 podawał że 556 najwyższych przywódców ZSRR 447 było żydami [80,4 proc.].
 • @Oscar 16:33:49
  PRAWDA O WIELKIEJ ŻYDOWSKIEJ REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ W ROSJI


  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/05/Rewolucja-pa%C5%BAdziernikowa-3.jpg

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/prawda-o-wielkiej-zydowskiej-rewolucji-pazdziernikowej-w-rosji/

  Wall Street i rewolucja bolszewicka w Rosji

  http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/komunizm/kom1.html

  Centrum Rewolucji Światowej – 120 Broadway
  http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/centrum/centrum.html

  Ideologiczne i finansowe źródła komunizmu

  http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/komunizm/kom.html

  Jak napisał R.Gładkowski:

  “Rewolucję zawsze poprzedza rozkład narodu, “kryzys obywatelski”. Siły rewolucyjne dochodzą do głosu wówczas, gdy narodowi zaczyna brakować politycznych autorytetów. Działanie twórcze, służące rozwojowi kraju, zostaje zastąpione agitacją. To nie burdy uliczne stanowią główne niebezpieczeństwo dla narodu, ale AIDS ideologiczny, którym bez wątpienia jest filozofia liberalizmu. To zabójcza dla narodu próba służenia dwom panom na raz, którą podsyca interwencja ukrytych sił, jak sprzysiężenia masońskie i międzynarodowe organizacje. Siła rewolucyjnego sprzysiężenia jest zawsze większa niż widać to na pierwszy rzut oka. (…) Odpowiedzialność ponosi liberalizm duchowy elity narodu, który nie pozwala dostrzec powagi sytuacji. Uśpiony liberalizmem naród nagle staje przed groźbą pożarów i bandytyzmu. Jest zaskoczony i bezradny. Impet każdej rewolucji jest zaskoczeniem dla narodu. Jej zdyscyplinowane i bezwzględne oddziały, choć początkowo nieliczne, są w stanie rozbroić i opanować chwiejnych i chaotycznych, cichych i otwartych, zwolenników filozofii liberalizmu, urastając w ciągu jednej nocy w potęgę.” ([16] str. 28). […] „Masoński slogan: „Wszyscy ludzie są braćmi” rozlegał się tak we Francji z roku 1789, jak i w Rosji z roku 1917. Wyrośli na turańszczyźnie Rosjanie byli mniej patriotyczni od Francuzów. Naród rosyjski nie posiadał głów koronowanych ukształtowanych na rzymskich zasadach, na zdobyczach cywilizacji łacińskiej. Dlatego też, najpierw nihilizm Nieczajewa, a później bolszewizm Lenina, mogły się jedynie tam przyjąć. Pomimo wielu starań, łaciński Zachód oparł się nihilistom i bolszewikom. Turańska Rosja nie była w stanie tego uczynić i została pochłonięta. Do głosu doszło żydostwo pochodzenia niemieckiego, które utworzyło czerwoną arystokrację. Bolszewizm, ze swoim socjalizmem państwowym, popartym przez interbankierów, poszedł śladami Babeufa. Bolszewicy realizowali plany jakobinów punkt po punkcie. Pięcioramienna gwiazda , symbol syjonizmu, była na czapkach bolszewików od początków rewolucji.”
 • @Husky
  Burza. Wydało się kto załatwił Wałęsie nagrodę Nobla. To rozsadzi III RP.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2018/05/Wa%C5%82%C4%99sa-3.png

  Sympatycy Lecha Wałęsy i propagatorzy jego legendy często przypominają Pokojową Nagrodę Nobla, którą były prezydent RP otrzymał w 1983 roku. Jest to ich główny argument w sporach o to, czy Wałęsa powinien być uznawany za bohatera narodowego. Przez jednych wielbiony i określany jako ikona wolnej Polski, dla innych zdrajca ideałów „Solidarności” i komunistyczny agent. Lech Wałęsa to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci trzeciej Rzeczypospolitej. Wałęsa był jednym z czołowych opozycjonistów w okresie PRL oraz pierwszym prezydentem RP wybranym w wyborach powszechnych. Tygodnik „Time” uznał go za Człowieka Roku 1981 oraz za jednego ze 100 najważniejszych ludzi stulecia (1999). Jeszcze w czasach PRL-u przyznano mu Pokojową Nagrodę Nobla.

  Dlaczego Wałęsa dostał Nobla?....
  Były prezydent szczyci się tym do dziś. Twierdzi, że jest największą postacią powojennej Polski i „nie będziemy mieć takiego prezydenta jak on przez najbliższych 1000 lat”. Nie jest człowiekiem skromnym i pokornym, ale nie przeszkadza to dzisiejszej opozycji w przedstawianiu go jako niekwestionowany autorytet. Decyzję o internowaniu Lecha Wałęsy datowano na dzień 26 stycznia 1982. Władze PRL chciały wykorzystać Lecha Wałęsę jako szyld nowej „Solidarności” pod kontrolą SB, jednak – według oficjalnych doniesień komunistów – odmówił on z nimi rozmów. Został zwolniony 14 listopada 1982. O zwolnieniu ostatecznie przesądziła opinia gen. Czesława Kiszczaka, który z upoważnienia gen. Wojciecha Jaruzelskiego prowadził rozmowy z Lechem Wałęsą podczas jego internowania. To właśnie Kiszczak miał być architektem gigantycznego przekrętu, jakim był „przewrót” i transformacja ustrojowa. W praktyce, było to przekazanie władzy zaufanym ludziom z „Solidarności”. Dziś wprost mówi o tym Janusz Korwin-Mikke, który był obserwatorem tych wydarzeń i przeglądał teczkę personalną TW „Bolka”, którym okazał się być Lech Wałęsa. – Wałęsa po 1989 r. odszedł z SB i przeszedł do WSI mówił wielokrotnie publicznie JKM. Jednak komu zależało, by prosty robotnik, agent komunistycznych służb, został noblistą? To bardzo proste czyli ludziom, którzy przejęli kontrolę nad Polską po tym, jak zrzuciliśmy sowieckie kajdany. Chodzi o środowiska żydowskie zamieszkujące Stany Zjednoczone. Te siły przez lata budowały przewagę nad polską dyplomacją, aż do okresu teraźniejszego, gdy przepchnęli ustawę 447. Wynika z niej mówiąc najprościej, że Polacy mogą stracić prawa do nieruchomości znajdujących się na terenie RP. Nieruchomości, które sami odbudowaliśmy, a przed wojną w ich miejscu stały budynki należące do żydów zamieszkujących Polskę.

  Oszustwo przy Noblu dla Wałęsy...

  Postkomuniści w fotelu premiera i taki prezydent jak Lech Wałęsa (łasy na pieniądze, przerażony możliwością ujawnienia jego przeszłości) były idealnymi marionetkami w rękach potężnego żydowskiego kapitału. Zniechęceni wszechobecnym niedostatkiem wynikającym z radzieckiej wersji socjalizmu, polscy komuniści najpewniej postanowili zwrócić się ku bogatemu zachodowi. Dla wielu stworzenie pozornie demokratycznego państwa okazało się być interesem życia. A Nobel dla Wałęsy propagandowym strzałem w dziesiątkę. Dziś nie ma już wątpliwości, kto rozdaje karty w kwestii przyznawania Nagród Nobla. Od dawna wiadomo, że można mówić o pewnej „nadreprezentacji” żydów wśród noblistów. To są fakty. Na przykład G. Cochran, J. Hardy, H. Harpending, w „Natural History of Ashkenazi Intelligence” stwierdzają, że

  Żydzi aszkenazyjscy stanowią według oficjalnych danych mniej niż 2% ludności Stanów Zjednoczonych, wszyscy żydzi około 0.25% ludności świata, a są posiadaczami aż 27% nagród Nobla w naukach ścisłych i
  28% w dziedzinie medycyny. W USA żydzi są „nadreprezentowani” w medycynie przez ponad 230% w proporcji do ogólnej populacji Stanów,
  ponad 475% w psychiatrii, 299% w dentystyce, 265% w prawie, i 238% w matematyce. Amerykańscy żydzi są dwa razy liczniej reprezentowani wśród studentów uniwersyteckich, niż pozostałe grupy etniczne. Natomiast w szkołach uznawanych za najbardziej prestiżowe (Ivy League) są obecni pięciokrotnie silniej, niż by to wynikało z udziału procentowego żydów w ogólnej populacji.

  Jak to wyjaśnić?...
  Na pewno tak prestiżowa nagroda ma ogromną siłę propagandową. Dlatego dla ugnębionego komunizmem, czującego niższość wobec zachodu narodu polskiego, taka nagroda dla rodaka była niczym chlapnięcie mydłem w twarz. Otrzymanie Pokojowej Nagrody Nobla sprawiło, że Wałęsa do dziś w oczach milionów Polaków uchodzi za człowieka, któremu nie mamy prawa wytykać wstydliwej przeszłości.

  Opublikowano: 19 May 2018 14:17

  Za: http://newsweb.pl/2018/05/17/burza-wydalo-sie-kto-zalatwil-walesie-nagrode-nobla-to-rozsadzi-iii-rp/
 • Belgia Verhofstadta.
  Pogrzeb 22-o letniego studenta Cyrila Vangriecken, zamordowanego kilka dni temu w Liege przez islamistę, którego władze wypuściły z więzienia na urlop.
  Belgia to podobno państwo prawa.

  https://pbs.twimg.com/media/De8PvwqWAAA0pMu.jpg
 • @Husky 20:17:51
  Dobrze,że w DDR spokojnie.
  http://pobierak.jeja.pl/images/9/f/2/273018_meczety-w-niemczech.jpg
 • @Husky 20:17:51
  Sorry, gdyby kogoś uraziła moja opinia ale sądzę, że kiedy zburzą kościoły to w ich miejsce wskoczą meczety. Z mapki wynika, że jest to religia inwazyjna.
 • @fretka 21:39:27
  taka jest rzeczywistość
  pzdr.
 • @Husky 20:17:51
  Ameryka to wielkie kumple od wielu lat z Izraelem i Arabią Saudyjską., czaisz? ''Gdzie z tą mordą w te wąskie drzwi''
  Arabusy mają kasę zainwestować w meczety, duuuużo meczetów, a tak, bo mogą, a Ameryka im nato pozwoli..., wiadomo, parę lat minie, PIS też wiecznie rządził nie będzie.
  Pozdrawia.
 • @Husky 22:03:34
  Ty po prostu miej świadomość kogo wpuszczasz do swojego domu, skoro zależy Ci na narodowej tożsamości.
  Raz wpuścisz, ciężko później wygonić, sam przecież wiesz.
 • @Husky 22:03:34
  BRACIA KENNEDY ZOSTALI ZABICI PRZEZ CIA W IMIENIU IZRAELA.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2018/06/Kennedy-bracia.jpg

  Według amerykańskiego historyka Kevina Barretta, były amerykański senator Robert F. Kennedy i jego starszy brat, były prezydent John F. Kennedy, zostali zamordowani przez agentów CIA na zlecenie Izraela.
  Sirhan Sirhan, 24-letni palestyński imigrant, został niesłusznie skazany na karę śmierci w 1969 roku za [rzekome] zamordowanie R.F.K. Presstv.com donosi: „Śmierć Roberta F. Kennedy’ego w 1968 roku była przedmiotem szeroko rozpowszechnianej analizy, podobnej do zabójstwa jego starszego brata Johna F. Kennedy’ego z 1963 roku. Bobby Kennedy został zamordowany podczas uroczystości po jego udanej kampanii w kalifornijskich wyborach podstawowych, podczas ubiegania się o nominację demokratów na prezydenta USA. 42-letni kandydat na prezydenta został śmiertelnie zastrzelony krótko po północy w hotelu Ambasador w Los Angeles w Kalifornii”.
  Różni eksperci przypisywali rozmaite motywy do zaangażowania CIA w zabójstwo obu Kennedych. Skryty charakter CIA i jego reputacja w związku z zabójstwami politycznymi na wysokim szczeblu w latach 60-tych sprawiły, że Agencja stała się prawdopodobnym sprawcą zamordowania braci Kennedych. Trzech mężczyzn widzianych na filmach i fotografiach z hotelu Ambassador tuż przed i po zabójstwie Roberta F. Kennedy’ego zostało pozytywnie zidentyfikowanych jako agenci CIA – powiedział Kevin Barrett. Zabójstwa braci Kennedych zostały w dużej mierze przeprowadzone w imieniu Izraela – dodał Barrett Press Press w poniedziałek. – John F. Kennedy był zwolennikiem zamknięciu izraelskiego programu broni jądrowej i został zabity, ponieważ Izraelczycy – a konkretnie były izraelski premier David ben-Gurion – wierzyli, że jest to kwestia przetrwania dla Izraela. Skazany na śmierć Sirhan Sirhan, który został wybrany jako rzekomy zabójca i zahipnotyzowany, nie miał pojęcia, co tam robi. Był wykorzystywany do celów propagandowych przez syjonistów, którzy zamordowali obu braci Kennedych – powiedział Barrett. Także Robert F. Kennedy jr., syn Roberta F. Kennedego, mówi, że nie wierzy, że Sirhan przeprowadził zabójstwo jego ojca. W wywiadzie dla „The Washington Post” opublikowanym w miniony weekend, Kennedy powiedział, że spędził miesiące, przeglądając wyniki sekcji zwłok, raporty policyjne i przesłuchując świadków, którzy byli tam, gdy jego ojciec został zastrzelony. – [Na podstawie tego nie wierzy, że to uczynił Sirhan].  Źródło: https://newsbook.pl/2018/05/30/bracia-kennedy-zostali-zabici-przez-cia-w-imieniu-izraela/
 • @Husky 22:03:34
  Prof. Shlomo Sand obnaża kłamstwo założycielskie Izraela: Żydzi nie są Semitami, a „antysemityzm” to technika globalnej manipulacji. „Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski” – tytuł książki Shlomo Sanda prowokuje. Prowokuje, dodajmy, skutecznie. Dzieło profesora historii powszechnej uniwersytetu w Tel Awiwie przez dziewiętnaście tygodni znajdowało się na czele rankingu najlepiej sprzedających się książek w Izraelu. Przychylność czytelników była spora. Proporcjonalna do niechęci ze strony izraelskiego środowiska naukowego. Nic dziwnego. Sand demaskuje oficjalną izraelską historiografię, jako służącą legitymizacji fundamentów ideologicznych, na których wzniesiono współczesny Izrael. Oficjalna historia żydów – propagowana przez izraelski system oświaty – mówi o narodzie, który przed dwoma tysiącami lat został wygnany ze swojej ziemi, aby w wyniku działalności ruchu syjonistycznego do niej powrócić. Sand udowadnia, że po zburzeniu drugiej świątyni w Jerozolimie nie doszło do wygnania. Żydzi pozostali w Judei/Palestynie, aby na przestrzeni lat częściowo przyjąć chrześcijaństwo lub islam.Całość pod linkiem...

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/05/prof-shlomo-sand-obnaza-klamstwo-zalozycielskie-izraela-zydzi-nie-sa-semitami-a-antysemityzm-to-technika-globalnej-manipulacji/
 • @kula Lis 67 13:59:44
  Leo Messi w geście protestu odmówił gry w meczu towarzyskim pomiędzy Argentyną a Izraelem. Piłkarz stwierdził, że nie może grać z tymi, którzy mordują niewinne palestyńskie dzieci.

  A u nas , gdyby Lewandowski coś takiego stwierdził, zostałby zlinczowany i zrównany z podłogą
 • Alternatywna rzeczywistość w gazecie koszernej
  Uzbecki islamista zamachowiec ze Sztokholmu jest opisany przez nich jako (cytat) "Kierowca który zabił ciężarówką".
  Nic dziwnego że nakład tej gazety dla lunatyków dramatycznie spada i jest już poniżej 100.000

  https://pbs.twimg.com/media/DfGWnOAWsAAdIhZ.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • SPOŁECZEŃSTWO

  Twierdza Auschwitz

  Gdzie znajduje sie najbardziej strzeżona twierdza w Polsce? 2 stycznia 2020 r. zaczną obowiązywać nowy regulamin zwiedzania oraz rezerwacji w Miejscu Pamięci Auschwitz-Birkenau. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie imiennych kart wstępu. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  ... i świat musi patrzeć

  Podczas wtorkowej wizyty w Londynie prezydent USA Donald Trump powiedział, że Iran „zabija teraz setki protestujących ludzi" Dodał: „To okropne i świat musi na to patrzeć”. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Jeśli nie NATO to kto?

  NATO zostało założone w 1949 roku w celu zbiorowej obrony swoich członków, łącząc bezpieczeństwo USA z europejskimi sojusznikami przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Sojusz był świadkiem końca komunizmu, pokonując blok sowiecki bez jednego strzału. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej