Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
844 posty 27322 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Lewactwo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jej miejsce jest na śmietnisku historii, tam gdzie leżą Lenin, Mao i Guevara, którzy zabijali i więzili w imię wolności. Lewactwo jest zarazą, gangreną, ropiejącym wrzodem

       

 

         

 

Lewactwo to przede wszystkim RELATYWIZM na każdym poziomie.
Prawda nie istnieje, jest gwałcona przez lewactwo i wymieszana z kłamstwem w zależności od potrzeby.
Moralność? Dobro i zło? Phi, zapomnij, cóż to za przeżytki! Wszystko jest szare! Nic przecież nie jest białe lub czarne!

Lewactwo to zakłamanie, nieuczciwość, obślizgły pragmatyzm i egoizm.
Lewactwo to wywracanie tradycyjnych wartości i wszelkich porządków bez względu na wszystko.

Tu nie chodzi o normalnie dopuszczalną krytykę, ale o wywracanie.

Do czasów średniowiecza włącznie człowiek żył w zgodzie z przyrodą, był jej częścią. Potem, renesans i człowiek wychodzi z tej symbiozy i chce panować nad przyrodą. Nasza współczesna cywilizacja na tym się opiera: chcemy panować nad światem, by poznać rzeczywistość i by żyć lepiej.
Porządek symbiozy z przyrodą jest zachwiany ale nadal jesteśmy jej częścią, choć niszczymy przyrodę dla własnej korzyści.
Teraz natomiast, LEWACTWO nie chce już tylko panować i poznawać, bo to za mało dla niego.
Ono chce coś więcej: STWARZAĆ. Chce być jak Bóg i to jest lewactwo. To jest tak trochę jak pokazanie nam przez węża owoców drzewa "popatrz, możesz być jak Bóg, zjedz"... Lewactwo w zasadzie jest czymś niespójnym i nielogicznym. Zawsze ubiera się w intelektualne szaty i udaje mądrość.

Do czego dąży lewactwo? Wg mnie tylko do niszczenia wszystkiego.
Lewactwo to zło relatywizujące w przebiegły sposób prawdę, dobro i wszelkie inne wartości.
Samo nie dąży do żadnej wartości.

W chrześcijaństwie podstawą moralności są przykazania obrazujące relacje między Bogiem a człowiekiem i ludźmi między sobą. Podstawą etyki personalistycznej jest godność drugiej osoby i równość wszystkich ludzi. W satanizmie który jest odwróceniem chrześcijaństwa, podstawą jest WOLA. Czyli czysty hedonizm i egoizm, Co chcesz, to jest ok. Lewactwo trochę to przypomina. Wola może być rozumiana tutaj pokrętnie jako wolność, a wartości tradycyjne jako kajdanki dla wolności.

Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że lewactwo to (obok popkultury i konsumpcjonizmu) główna oręż Lucyfera, którego czczą masoni.

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=18430

 

Następujące coraz częściej w Europie akty mordów, zabójstw i zamachów bombowych dokonywanych przez Muzułmanów ostatecznie doszczętnie rozbiły filozofię ideologicznego lewactwa zwaną multikulturalizmem. Jednak im narracja lewactwa bardziej się sypie – tym staje się ono bardziej agresywne. Taka już jego natura, że zawsze będzie szukać winy wszędzie tylko nie w sobie.

         

  


Lewak (proszę nie mylić go z osobą o umiarkowanych poglądach lewicowych bo to taka różnica jak pomiędzy gejem a homoseksualistą, ten pierwszy jest nie tyle osobą o określonej orientacji seksualnej co specyficznym stanem umysłu) to taki osobnik, który wbrew logice, wbrew naturze, wbrew wszelkiemu porządkowi – nie jest w stanie dopuścić do siebie rzeczywistości. Jest to rodzaj umysłowego dewianta, który czarne uznaje za białe i odwrotnie. Reakcje lewactwa na arabski terror w Zachodniej Europie dowodzą, że jego umysłowa dewiacja jest niczym nowotwór złośliwy, stale się pogłębia aż następuje zgon pacjenta.

Od niesławnych czasów Rewolucji Francuskiej, która jest genezą zarazy „postępu”, „tolerancji” i „praw człowieka” lewactwo z godną pożałowania konsekwencją hołduje zbrodniczym ideałom. Te nieślubne dzieci Robespierra i bolszewizmu po słynnym roku 1968 zaadoptowały chore idee swych duchowych ojców i po raz kolejny próbują wcielić w życie ich zabójczą utopię. Jak widać, z podobnie katastrofalnym skutkiem.

Obecnie naczelną zasadą ideologii lewactwa z zakresu multi-kulti jest niedopuszczenie do utożsamienia islamu z terrorem. Ci, którzy mordują, gwałcą i wysadzają w powietrze to nie Muzułmanie, nie islamiści ale... terroryści i radykałowie. O tym, że islam jest religią ekspansywną nie wolno mówić bo oznaczałoby to, że lewactwo się pomyliło w rachubach! A do tego nie wolno dopuścić! Nigdy. Będziemy więc świadkami kolejnych zbrodni, gwałtów i zamachów. Pytanie ile tysięcy bądź dziesiątek tysięcy niewinnych ludzi musi jeszcze zginąć z rąk islamskich barbarzyńców by lewactwo zrozumiało obłęd w jakim tkwi? Obawiam się, że nie zrozumie go nigdy, lub może inaczej – nigdy się do tego nie przyzna. Więc będą kolejne ofiary aż Europa ostatecznie pogrąży się w totalnym chaosie i podzieli los Imperium Rzymskiego, które upadło powodowane podobną zgnilizną i degeneracją. Starożytny Rzym zginął najechany przez dzikie ludy z północy. Dekadencki Zachód ginie najeżdżany przez islamską watahę z południa i wschodu. Ba, ten Zachód wręcz tę watahę do siebie zaprasza!

             

 Cała ta trudna do pojęcia paranoja odbywa się pod szumnymi hasłami o „tolerancji” i „demokracji”. Jedno się udało lewactwu w stu procentach – sterroryzować wszystko przy pomocy bata politycznej poprawności. Gdyby pozbawić lewactwo takich określeń jak rasista, faszysta, nacjonalista, homofob czy islamofob – stałoby się ono nieme. Pozbawione tego bełkotu, tej współczesnej neomarksistowskiej dialektyki nie potrafi dyskutować. Wszystko co nie jest lewackie (czytaj: postępowe, demokratyczne i nowoczesne), jest zacofane, jest czarnosecinne, ciemnogród po prostu.

               

 

Immanentną cechą lewactwa jest jego duchowa, nierozerwalna więź ze swymi poprzednikami. Mamy do czynienia z tym samym co w czasach komunizmu odwracaniem pojęć, zakłamywaniem rzeczywistości i ordynarną propagandą. Odbywa się próba wywrócenia do góry nogami całego cywilizacyjnego porządku, na którym wieki temu zbudowano system społeczny Zachodu. Trwa budowa tej samej, tyle, że odpowiednio zmutowanej utopii społecznej, będącej zaprzeczeniem całego naturalnego ładu cywilizacyjnego. Różnica polega na tym, że francuscy rewolucjoniści budowali ją przy pomocy rzezi, gwałtów i gilotyn, bolszewicy przy pomocy terroru i łagrów a społeczni inżynierowie Nowej Lewicy budują tę utopię za pomocą „prawa”, paragrafów i „obiektywnych” mediów. Nie ma już wrogów ludu, są rasiści i faszyści, są wrogowie postępu. A wrogów trzeba oczywiście zniszczyć bo przeszkadzają w budowie – używając Huxleya – Nowego Wspaniałego Świata.

Nowy wspaniały świat ma polegać na tym, że do Europy wejdą miliony Arabów i się zasymilują. Efekty tego właśnie widzimy! Niedawno „zasymilował” się syryjski psychopata, który zakatował ciężarną kobietę maczetą. Nowy wspaniały świat polegać ma na nazywaniu związku pomiędzy parą gejów „małżeństwem” a akt błogosławieństwa udzielany im przez trzeciego geja nazywać ma się „ślubem”.Nowy wspaniały świat nie potrzebuje Boga bo jego miejsce ma zastąpić religia postępu i tolerancji. Komunizm też Boga nie potrzebował bo to on sam był nowym „bogiem”. To nie przypadek, że z równą zajadłością zwalczali religię chrześcijańską zbrodniarze francuscy w 1789 roku, potem ich bolszewiccy następcy a teraz równie wściekle atakują Boga i chrześcijaństwo ideologiczni psychopaci wychowani na ideałach buntu z 1968 roku.

            

 

Oczywiście obłąkane lewactwo jakby nie zdaje sobie sprawy, że powodowane nienawiścią do chrześcijaństwa i pod kłamliwymi hasłami promujące euroislam doprowadzi do tego, że islam zniszczy nie tylko chrześcijańską religię ale także ideały lewactwa z jego kolorowymi tęczami, „prawami człowieka” i „małżeństwami” tej samej płci jednocześnie. Wtedy ostatecznie lewactwo zostanie unicestwione przez swą własną dewiację psychiczną.

Skalę tej dewiacji obrazują przykłady z każdego kolejnego dnia. Rzeczywistość w której przyszło nam żyć zdołała już przewyższyć nawet koszmarne wizje Orwella.

https://www.salon24.pl/u/kolaska/724994,lewactwo#logged

 ps.

Wymordowali nam ruscy z niemcami nasze Polskie elity i napłodzili gówna

               

 

 

KOMENTARZE

 • No to lewactwo ma ból dupy
  Włoski minister: Imigranci muszą pakować walizki
  Włosi powodzenia

  https://pbs.twimg.com/card_img/1003009561685569536/Hv1lZgox?format=jpg&name=600x314

  https://t.co/8HZTeNcYLI
 • Znacie to:
  Kto za młodu nie był socjalistą, na starość jest łajdakiem. (Bismarck)

  Temat rzeka.
  Na świecie jest tak, że wielu umiera z głodu, a niektórzy "zarabiają" po $100 000 na godz. Ci ostatni ustanawiają prawa, żeby się nic nie zmieniło.

  "Lewactwo" opisywane przez autora to psychopaci, którzy usiłują to zmienić siłą.

  Nie mylić ich z wrogą lub z własną (oligarchiczną) agenturą.
 • @Casey 02:04:13
  Tak prawda o niby Polskiej Kaście Rządzącej .Czy to są i byli Polacy.Nie to ludzie Żydowskiego nadania,mający niszczyć Polskę. A ilu takich jest obecnie w opozycji do władzy i sprzyja Żydom,sami widzi cie.
  Niszczą Polaków i Polskę.

  https://pbs.twimg.com/media/DevPaOcXUAA4CEi.jpg
 • @Husky 22:47:37
  Doskonałe podsumowanie lewactwa. Są to przecież półgłówki, którzy dotychczas spowodowali ponad (wg magazynu LIFE) 250 milionów bestialsko zamordowanych ofiar. Nauczyli się pisać i pyskować, a wyglądem przypominają człowieka.
  Do tego: „Ono chce coś więcej: STWARZAĆ. Chce być jak Bóg i to jest lewactwo.” - od razu na myśl przychodzi Wojtas i Kosiur. Reszta ateistów nawet do ich samouwielbienia (lub kabalizmu) nie dorosła.
 • @Casey 02:04:13
  Przedwczoraj w Luton, drący się syryjczyk opluł czekającą na przejściu, dziewczynę mojego bliskiego znajomego.I tylko dlatego że bo była w mini, a jest ramadan.
  Miał wielkiego pecha i nie wiedział że właśnie popełnił ogromny błąd. Był pewny, że była ona sama, bo znajomy stał trochę dalej i rozmawiał przez telefon.
  Mówił, że jak odchodzili .........to jeszcze leżał 8-))))))
 • @Zdzich 08:15:44
  Przypieczętowaniem lewackiej agonii w naszym kraju były podwójne wybory w 2015 – prezydenckie i parlamentarne.
  Od tego czasu lewactwo stacza się, jak na równi pochyłej.To znokautowane wówczas lewactwo przez jakiś czas próbowało jechać na debilnym, antydemokratycznym dogmacie, który twierdził, że wybory to był wypadek przy pracy, bo na PiS zagłosowało tylko 18% Polaków, więc 82% Polaków to na pewno lewacy
 • Lewactwo to jest choroba umyslowa i od szatana pochodzi.
  Mialem taka ciotke, mam taka siostre. W kazdej rodzinie zdarza sie taki partyjniak, ktorego nalezalo by udusic i zakopac pod weglem. Niestety, Wiara nam tego zabrania ale dlaczego musimy sie z tymi smieciami ludzkosci obchodzic jak z normalnymi to pojac nie moge.To jest nasz krzyz?
 • @Husky 08:29:05
  Husky, jak sądzisz czy koleżka ma szanse?
  https://eu.usatoday.com/story/news/politics/2018/06/01/pedophile-white-supremacist-congressional-candidate/663215002/
 • @Zdzich 08:15:44
  Czy teraz skrajne lewactwo przestaje stanowić wielki zagrożenie i stwarzać jakiś problemy. I tak i nie.
  Jednakże nie możemy udawać że tak do końca już nie i spocząć na laurach, a tylko naprawiać szkody, które to lewactwo przez 8 lat rządów PO wyrządziło. Teraz mamy doskonałą okazję, aby szkolić się w walce z tą gangreną, rozwinąć doktryny, ulepszyć infrastrukturę (media), stworzyć sieć sojuszy (vide) Orban.
 • @
  Wszystko co na zachód od Rosji to lewactwo...jak się paczy na mapę.
  Im dalej na zachód tym lewactwo lewaczniej.
 • @fretka 08:39:34
  ale na co szanse ?
 • @fretka 08:51:25
  tu masz racje
  pzdr.
 • @Husky 08:53:05
  No przecież nie u mnie, nie przypadam za pedofilami.
  Czy ma szanse na miejsce w Kongresie?
 • @staszek kieliszek 08:39:19
  //ale dlaczego musimy sie z tymi smieciami ludzkosci obchodzic jak z normalnymi//

  Ten lewacki beton (3% ludzi) zawsze będzie występował. Bo są to lewacy zawodowi oraz pożyteczni idioci, którzy tymi lewakami zostaną aż do usranej śmierci, cokolwiek by się nie stało.Z braku laku – lewactwo dodaje sobie otuchy twierdząc, że są może i nieliczni, ale najlepiej wykształceni, oczytani i oświeceni.
  Istna elita intelektualna.

  http://i.qkme.me/3tsj67.jpg

  Co robić ....
  ignorować

  Pozdrawiam
 • @fretka 09:06:05
  Gdzie jak gdzie ale tam .........demokracja
  8-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  pzdr
 • @Zdzich 08:15:44
  Na Lednicy 80 tys. uśmiechniętych, pięknych polskich dziewczyn i chłopaków. Cały świat powinien to zobaczyć.
  Zamiast tego zobaczy ponurą Różę von Über Alles jadącą tramwajem przez szary kraj opanowany przez faszystów, bo taki przekaz lepiej się sprzedaje w Niemczech.

  https://pbs.twimg.com/media/DeuES4vW4AAE8sO.jpg

  Spokojnej dobrej niedzieli

  https://pbs.twimg.com/media/Dev9NJrWkAA7Or-.jpg
 • Hej, czerwoni!
  Zabijcie mnie z rana ciężkimi informacjami z "wydarzeń lednickich",
  o gwałtach, o pobiciach, o kradzieżach, o ćpaniu, o chlaniu, swingowaniu, o taplaniu się w błocku i zaliczonych....... zgonach podczas wyrykiwania wulgaryzmów w rytm psychodeliki.

  Czekam, na to czerwone lewackie kreatury.
  Czekam.
 • @staszek kieliszek 08:39:19
  Święte słowa! Chrześcijanie żyją wg zasad morlanych i mają wpisane w sferę funkcjonowania sumienia skrupuły. W innych słowach, Chrześcijanie nie są barbarzyńcami.
  Nic z powyższego nie można powiedzieć o dumnych z siebie półgłówkach.
 • @Zdzich 09:40:19
  Zatem nie dziwcie się, że Polski osobliwie nienawidzi czerwonydiabeł oraz jego ziemskie agentury.

  https://pbs.twimg.com/media/DerLTY4XkAAWlZ4.jpg
 • @staszek kieliszek 08:39:19
  //dlaczego musimy sie z tymi smieciami ludzkosci obchodzic //

  https://pbs.twimg.com/media/Des8G4hXUAA7Mkw.jpg


  i tyle wystarczy....
 • @Husky 09:59:38
  Dzis sluchalem audycji Alex Jones, ktora poszla w kierunku metafizycznym: dochodzi gosc do wniosku ,ze walka szatana i Boga jest realna dzis i Bog wygrywa w postaci naszej swiadomosci internetowej, Neon24 na przyklad to robi. Zgadzam sie z tym pogladem. Tak trzymac moi przyjaciele.
 • @staszek kieliszek 10:17:19
  // Tak trzymac moi przyjaciele.//
  tak trzymać
  na pohybel czerwonym zaprzańcom

  https://pbs.twimg.com/media/DewF8ggXcAAvpxB.jpg
 • @Zdzich 09:40:19
  //Chrześcijanie nie są barbarzyńcami.
  Nic z powyższego nie można powiedzieć o dumnych z siebie półgłówkach.//

  Te parchate PO-yebane lewactwo parę miesięcy temu próbowało (bez skutku) organizować jakieś "akcje społeczne", (w ich mniemaniu) pozyskujące im sympatyków i mobilizujące ich do walki, ale efekt zawsze był odwrotny do zamierzonego.
  Mieliśmy nachalną promocja agresywnego transseksualisty Rafalali, była skandaliczna próba promocji kazirodztwa przez żydo-komucha J.Hartmana, był kretyński "list otwarty" Michnika vel Szechtera do papieża i wiele innych debilizmów, które obrzydzały lewactwo kolejnym zażenowanym Polakom.
 • To nie jest przypadek !!!!!
  "To nie jest przypadek, że dostarcza się do EU tysiące migrantów. Chce się przez to pozbawić państwa narodowe znaczenia (...) ta inwazja kierowana jest przez lewackich aktywistów, którzy wspierają wszystko co osłabia państwa narodowe. Najbardziej aktywne to lewackie organizacje Soros`a"
  W.Orban

  https://pbs.twimg.com/media/DevqQn2W0AAKeoG.jpg
 • Reakcja Francuza
  Świetne podsumowanie lewactwa. Nic dodać nic ująć. Pozwoliłem sobie wysłać ten tekst do Francuza - studenta Sorbony. Jego komentarz: tekst napisał na pewno jakiś rasista i nacjonalista :-) Oni tego NIGDY nie zrozumieją. Sorbona to ostoja lewactwa - podobnie, jak zdecydowana większość szkół wyższych w Polsce.
 • @Safo 11:27:55
  Najlepszym krajem do straszenia Polaków od zawsze była Francja. Działo się tak z wielu powodów. To właśnie tam dobre kontakty miało tzw.„Pokolenie’69’, czyli rozliczne Seweryny, Michniki, Blumsztajny, Hollandy czy Polańskie. To właśnie Francja w czasach PRL była symbolem elegancji, luksusu, szyku, mody, kultury i seksu. Najlepsze perfumy, najznakomitsze kosmetyki, światowi projektanci mody, słynne teatry, opery i muzea, wyuzdany seks, cudowna architektura…
  Dla bardzo wielu starszych osób, którzy mieszkali w gierkowskich betonach, a jeszcze wcześniej chodziła zimą w butach „relaks” i w ramach „perfumowania” wrzucała do pralki resztkę mydła to "opinia" Francuza wtedy musiała być miażdżąca. Całe szczęście że dziś współczesną młodzież raczej nie ma z tym problemu, bo Francja dziś jest krajem upadłym. Wiarygodność i "prestiż " Francji spadł w ostatnich latach na samo dno, więc krytyka z tamtej strony obchodzi młodych Polaków tyle co nic.
  Szczujnie jak Gazeta Wyborcza czy niezastąpiony TVN nadal jednak stosuje tę metodę, np „Reakcje Francuzów na ostatnie wydarzenia w Polsce” itd,itp
 • Punktacja prawdę ci powie.
  Ludzie czytają i oceniają.
  Nic dodać nic ując...
  tylko wyciągać wnioski.
 • @Oscar 13:32:21
  //Punktacja prawdę ci powie.//

  Czerwone pająki minusują
  Ludzie w sieci czytają i plusują
  masz problem ?
  lewak ????
 • @Oscar 13:32:21
  Podsumowując :
  trzy ostatnie lata to kompromitacje polityczne,
  zmęczenie społeczeństwa waszym trockizmem i waszym marksizmem, wybryki czerwonych POyebów i kilka innych "czynników" spowodowało, że lewaki i lewactwo z pozycji dominującej w sieci i na ulicy stało się środowiskiem bardzo szybko tracącym grunt pod nogami.
  Ale najgorsze dla was dopiero nadejdzie…
 • @Zdzich 09:40:19
  Złapali wiatr w żagle i chcą powrotu komuny
  Ścierwa !!!

  https://pbs.twimg.com/media/DewsE7aW4AADW3O.jpg
 • @
  Wiecie co? Ja naprawdę już się pogubiłem. Czy ktoś może w punktach wypisać cechy i atrybuty "lewactwa"?
 • @Stara Baba 16:26:58
  CZYM JEST LEWACTWO – CZY LEWACTWA TRZEBA SIĘ BAĆ?

  W Polsce lewicowe poglądy kojarzą się najczęściej z socjalizmem. Nic bardziej mylnego. Socjalizm ma wieloznaczne pojęcie, odnoszące się do ideologii politycznej, gospodarczego ustroju Państwa, postulującego upowszechnienie świadczeń socjalnych i poddania gospodarki kontroli społecznej (poprzez instytucje państwowe, samorządowe, korporacyjne lub spółdzielcze), opartej na wspólnej własności. Częścią wspólną wszystkich odmian socjalizmu jest promowanie idei wolności, równości i sprawiedliwości społecznej. Socjalizm ewaluował na tyle, że dziś praktycznie przeszedł do historii. Elementy tej idei nie są chrześcijaństwu obce. Niektóre elity polityczne celowo stawiają je jako sprzeczną z wiarą katolicką. Jest ono czystą manipulacją nastawioną na wprowadzenie zamętu w umysłach Obywateli, celem dokonania podziału i rozbicia jedności w Narodzie.

  Lewactwo jest skrajnym poglądem lewicowym o rodowodzie komunistycznym, zwanym goszyzmem, ruchem ideologicznym powstałym w latach 60. XX wieku, szerzącego idee nonkonformistycznej kultury, której odmianą jest „gender”, opartym na trockizmie i maoizmie. Jest „kastą” ludzi o kosmopolitycznych poglądach na świat, negującego w nim wszelkie podziały kulturowo-polityczne i terytorialne, za swą ojczyznę uznając nie Kraj ale cały świat, wolnego od podziałów i wszelkich granic, politycznie i społecznie stopionego w jedną wspólnotę ogólnoludzką. Stanowiący przeciwieństwo patriotyzmu i nacjonalizmu.

  Współczesny kosmopolityzm promowany jest przez globalistów i anarchistów. Cała filozofia lewacka zamyka się w mentalności „Kalego” oraz w lansowanym haśle „Rób-ta co chce-ta”. Cechą charakterystyczną lewactwa, jest przekręcanie pojęcia słów, nadając im odwrotne znaczenie. Ich mowa oznacza tak-nie nie-tak. Podważają sens istnienia tradycji. Negują każdy system wartości. Łamią wszelkie zwyczaje związane z lokalną wspólnotą, nazywając je w ciemnogrodem. Nie uznają Boga, którego rugują z wszystkich dziedzin działalności Państwa, na każdym poziomie życia, pojmowanego jako krępującego wolność i prawa jednostki.

  Lewactwo dziś stanowi największe zagrożenie dla pokoju i jedności w świecie. Zagraża demokracji i wolności. Mówiąc o zachowaniu tolerancji sami nie tolerują odmiennych poglądów, kulturowej różnorodności. Zarzucając przeciwnikom politycznym nienawiść i agresję, sami wykazują postawy przejawiające nienawiść i agresje!

  Lewactwo wszelkimi środkami w myśl zasady „cel uświęca środki” dążą do narzucenia światu własnej wizji świata opartej na nowym ładzie i porządku polityczno-społecznym, bez Boga i wiary chrześcijańskiej, wykorzystując wojujący koran do straszenia Obywateli terroryzmem. Pod pozorem obrony ludzkości, przybranej szlachetnymi i szczytnymi hasłami, wprowadzają ideologie niszczącą historyczny dorobek poszczególnych Narodów, burząc tożsamość, na której zbudowana została ich Państwowość.

  Poglądy lewackie są bardzo niebezpieczne, są one bardzo groźne, gotowe wywołać III wojnę światową. Podobnie jak inne ustroje totalitarne, komuniści i naziści po „trupach” zmierzają do władzy, do zarządzania całym światem. Kto im stanie na drodze przejadą niczym czołg. Wzniecają burdy, wcześniej na Węgrzech, dziś w Polsce i USA, kąsają coraz bardziej, pokazując swe pazury, ujawniające prawdziwe intencje i zamiary, nie uznając i nie szanując woli większości Obywateli wyrażonych w demokratycznych wyborach, podważając demokratyczno-prawny ustrój polityczny w tych Państwach. Jutro są zdolni wywołają awanturę w Austrii, jeśli wynik wyboru prezydenta nie przypadnie do „gustu” lewactwu światowemu, które w Polsce łączy swe siły zakładając nowe ugrupowanie polityczne pod nazwą Unia Europejskich Demokratów. „Szatan ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni”.

  Wygraliśmy z oba ustrojami totalitarnymi, nazizmem faszystowskim i komunizmem bolszewickim dzięki temu ze wytrwaliśmy wierze Katolickiej. Zwyciężymy i dziś. Wierni Honorze, Bogu i Ojczyźnie obronimy Polskę i Europę przed kolejnym najazdem lewacko-liberalna odmianą totalitarnego ustroju.
  Tak nam dopomóż Bóg!


  http://www.pietrzynski.pl/czym-jest-lewactwo-czy-lewactwa-trzeba-sie-bac/
 • @Stara Baba 16:26:58
  Cechą wspólną lewaka i lewactwa jest gwałtowne prostowanie się resztek zwojów mózgowych.
  Proces nieodwracalny.
 • @Husky 16:46:12
  Ani w jednym ani w drugim wpisie absolutnie nie ma odpowiedzi czym cechuje się lewactwo ani jego atrybuty. Ja naprawdę chce wiedzieć co to jest lewactwo i czym się od innych poglądów odróżnia. Taką wiedzę najlepiej przyswaja się gdy jest wyszczególniona w sposób prosty i w punktach.
 • @Stara Baba 17:10:44
  Lewice mamy we współczesnej Polsce dwie. Po pierwsze postkomunistyczna lewica – dawni kolaboranci z PZPR, czyli płatni zdrajcy pachołkowie Rosji – jak z sejmowej trybuny rozszyfrował ten skrót Leszek Moczulski. Po drugie tzw. nowa lewica – o tej za chwilę, bo to ona obecnie jest największym zagrożeniem. Lewica postkomunistyczna wymiera. A i pomimo całego obciążenia historycznego – klasyczny towarzysz postkomunista wykazuje kilka zdrowych odruchów. W odróżnieniu od „nowej lewicy” homoseksualista to dla niego obrzydliwy pedał, a nie kochający inaczej gej. Nawet jeśli postkomunista starej daty wspiera LGBT i inne sztandarowe hasła nowej lewicy – nie czyni tego z wewnętrznym przekonaniem. Zresztą dawny „beton” z PZPR-owskim rodowodem poszedł trzema drogami. Jedni – jak Leszek Miller nadal twardo broniąc PRL-u (czyli de facto własnych życiorysów i łajdackich wyborów), równocześnie w kwestii na przykład imigrantów, czy stosunków polsko-ukraińskich wypowiadają się w sposób nadzwyczaj „prawicowy”. Wręcz należałoby sobie, życzyć, żeby wszyscy politycy PiS-u byli w tych kwestiach tak wyraziści jak Miller.
  Inni postkomuniści raczej korzystają z życia (a raczej z możliwości, jakie zdobyli „uczestnicząc” w polityce), stając się tzw. kawiorową lewicą. Ryszard Kalisz najlepszym tego przykładem. Inni postkomuniści – casus Joanny Senyszyn – wtopili się w „nową lewicę”.
  Bo dzisiaj największym zagrożeniem jest tzw. nowa lewica, czyli właśnie lewacy. Nazwiskami-symbolami w Polsce pozostają tutaj Sławomir Sierakowski (Krytyka Polityczna) i Adrian Zandberg (Partia Razem). Przedstawiciele nowej lewicy najczęściej nie mają komunistycznego garba – czyli trochę jednak, tak jakby byli nosicielami nie dżumy, a syfilisu. Lewacy z nowej lewicy są wychowankami lewaków z pokolenia tzw. marca 68, które obecnie rządzi Unią Europejską, pchając tym samym nasz kontynent ku katastrofie. Niedawno na czołówce „Warszawskiej Gazety” ukazał się tytuł „Lewacki faszyzm na ulicach”. To nie od rzeczy porównanie, wszak Stefan Sękowski omawiając książkę „Unser Kampf '68. Gniewne spojrzenie w przeszłość” napisał: - „Sześćdziesięcioósmacy” byli bowiem wierną kopią studentów, którzy masowo popierali przed 1933 rokiem NSDAP. Podobnie jak oni, śpiewali „niszczcie wszystko, co was niszczy” i atakowali mieszczucha, który nie był zainteresowany rewolucją. To wypisz, wymaluj – także obraz współczesnych lewaków. Chcą zniszczyć wszystko, co im przeszkadza: wartości narodowe i tradycyjne, rodzinę jako związek kobiety i mężczyzny, normy moralne na czele z tą najważniejszą, czyli przykazaniem „Nie zabijaj” (dzieci nienarodzonych). Atakują więc Kościół i tych, którzy nie są zainteresowani ich rewolucją – nie uważają homoseksualizmu za normę, nie chcą się zgodzi na ideologie LGBT czy gender, na prawną dopuszczalność.
  Współcześni lewacy mają taki sam program jak rewolucje: francuska, bolszewicka (zwana październikową), wreszcie rewolta marca 1968. Chcą zniszczyć stary świat, tradycyjne wartości i normy. Dlaczego? Dla budowania nowoczesnej utopii, w imię bożka postępu, a tak gdzie mamy do czynienia z bożkiem – pojawia się pogaństwo, to zaś często owocuje barbarzyństwem. Lewacy dzisiaj atakują patriotyzm, Kościół, religię, patriotyzm, tradycyjne wartości. Walka z postkomunistami, ustawa deubekizacyjna, lustracja – to sprawy bardzo ważne, ale dotyczą tylko wyrównania rachunków z przeszłości. Walka z lewactwem – współczesną nową lewicą to walka o przyszłość, walka o przetrwanie i coś więcej niż przetrwanie: o ocalenie wartości. Dlatego to rzecz najważniejsza.

  https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/10280-pomiedzy-lewica-a-lewactwem-czym-jest-lewactwo-i-jak-interpretowac-to-zjawisko
 • @Stara Baba 17:10:44
  // Taką wiedzę najlepiej przyswaja się gdy jest wyszczególniona w sposób prosty i w punktach.//

  1. Wszyscy są równi wobec prawa, ale niektóre grupy można uprzywilejować.
  2. Kobiety są równe mężczyznom, ale należy stworzyć odpowiednie ustawodawstwo, aby mogły im dorównać.

  3. Płeć nie powinna być kryterium przy zatrudnianiu pracownika. Pracodawca musi jednak zatrudnić określoną ilość osób danej płci.

  4. Popieranie wolności słowa nie przeszkadza w pozywaniu do sądu ludzi o przeciwnych poglądach. Jest to tłumaczone „mową nienawiści”.

  5. Zakaz mowy nienawiści nie chroni katolików. Wtedy jest to wolność artystyczna.

  6. Dyskryminacja jest zła, chyba że dyskryminowany jest białym i heteroseksualnym mężczyzną. Wtedy nazywamy to dyskryminacją pozytywną.

  7. Kobiety zarabiają mniej od mężczyzn za dokładnie tę samą pracę. Mimo to chciwi kapitaliści wolą dokładać do interesu i zatrudniać mężczyzn. Oba zjawiska należy zwalczyć.

  8. Wolność osobista nie dotyczy możliwości swobodnego dysponowania własnym majątkiem.

  9. Żeby móc pracować, trzeba mieć pozwolenie.

  10. Ubóstwo da się znieść ustawą.

  11. Istnieje kilkadziesiąt płci.

  12. To czego nie lubimy powinno być zakazane. To co lubimy powinno być finansowane z pieniędzy podatników.

  13. Bojkotujemy Kościół katolicki za dyskryminowanie kobiet i homoseksualistów. Wzywamy do tolerancji wobec muzułmanów, u których ww grupy nie mają prawie żadnych praw.

  14. Obleśne i pełne wyuzdania parady równości, manify, marsze szmat mają za zadanie pokazać społeczeństwu, że ich uczestnicy są normalnymi ludźmi.

  15. Rozbieranie się na przed kamerą to seksizm. Robienie tego samego na ulicy to walka o prawa człowieka.

  16. Aborcja powinna być legalna na życzenie. Danie klapsa dziecku powinno być przestępstwem.

  17. Jeśli socjalistyczne rozwiązania nie działają, to winny jest kapitalizm.

  18. Wymarzonym ustrojem jest ten, który doprowadził już do śmierci milionów ludzi.

  19. Prezentowanie niektórych rzetelnych statystyk, danych naukowych i faktów historycznych to rasizm.

  20. Ale powielanie oświeceniowych i pozbawionych naukowych podstaw kłamstw o historii Kościoła katolickiego to racjonalizm.

  21. Ludzie są wystarczająco kompetentni, aby wybierać władzę, ale nie są kompetentni, aby decydować o własnym ubezpieczeniu.


  http://wmeritum.pl/lewacka-logika
 • @Husky 17:21:42
  Lewacy to słowo wytrych ....odwrucenie pojęć.. .ale jak czytam ..,,Wymordowali nam ruscy z niemcami nasze Polskie elity i napłodzili gówna,, . Nie dziwję się teraz ze masz nasrane w swej główce .
 • @fabi 18:00:14
  //Nie dziwję się teraz ze masz nasrane w swej główce .//

  odwrucenie pojęć.
  Nie dziwję ............... się że każdy lewak to analfabeta, une tak już mają


  pozdrawiam
  8-)))))
 • @Stara Baba 17:10:44
  Lednica i Przystanek Woodstock.
  Dwa miejsca w Polsce, a tak różne Światy.
  Ja nie mam wątpliwości, który z tych Światów wybrać, bo to jak wybór między światłem, a ciemnością.
  Między Polską patriotyczną, czystą i chrześcijańską, a nie jakimś wypaczonym, koślawym, nieludzkim tworem.

  https://pbs.twimg.com/media/DexvY8UX0AA-COH.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DexvbeWXcAEN5V4.jpg
 • Do:
  Do:
  Lewicy i lewaków do ...KODerastów, UBywateli PRL, Czarnych i wściekłych macic i innych POsrańców.
  To jest polska młodzież w LEDNICY.
  Z czym do gości.
  Czerwone pająki
  Z czym

  https://pbs.twimg.com/media/Devp91sW0AAKoJm.jpg
 • @Safo 11:27:55
  „Sorbona to ostoja lewactwa - podobnie, jak zdecydowana większość szkół wyższych w Polsce.”
  W tym celu właśnie wszystkie ośrodki naukowe na świecie zostały przechwycone przez żydo-komunę. Obecnie, prawie wszystkie podreczniki szkole na świecie napisane są przez Żydów i z nich zmuszani jesteśmy „czerpać wiedzę”. O największych filozofach, św. Augustynie lub Tomaszu z Akwinu nikt nie słyszał.
  Zauważ, że oryginalnie ośrodki naukowe były utworzone przez Kościół Rzymsko-Katolicki i językiem wykładowym była łacina. W tym samym języku były odprawiane Msze Święte.
  Dla przykładu, tzw. Sorbona była utworzona w r. 1257 przez mnicha Kościoła Rzymsko-Katolickiego Roberta de Sorbon.

  Kontr-rewolucję należy zacząc od odzyskania szkolnictwa!
 • @Zdzich 21:14:14
  Rodzimą "Sorbonką" była Wyższa Szkoła Nauk Społecznych przy KC PZPR
  gdzie czerwoni analfabeci kończyli studia 5 letnie w .......rok

  Znani absolwenci to :
  Kazimierz Barcikowski,Leszek Miller,Józef Tejchma,Stanisław Kania,Tomasz Mamiński
  a doktorskie nominację "zdobyli" -Longin Pastusiak,Janusz Zemke,Tadeusz Iwiński czy Danuta Waniek
 • @Zdzich 21:14:14
  Jak Polsat zaczyna "Wydarzenia" od relacji ze Święta Dziękczynienia i opowieści o Siostrze Faustynie, a w materiale padają takie słowa jak "Kocham Polskę", "Opatrzność" czy "Niepodległość" - to widać, ze dzień przedłużenia koncesji zbliża się wielkimi krokami.
 • @Zdzich 21:14:14
  Zwykle nie czytam "Najwyższego Czasu!", ale to jest cudne:

  https://pbs.twimg.com/media/DetGTJbWAAAJCuc.jpg
 • @
  Przydałoby się zacząć od własnego mieszkania i sprawdzić ile w nim podręczników i książek napisanych jest przez nie-żydów.
  (Mam nadzieję, że choć jedna.)
 • @Husky 21:47:38
  Polska Kuwejtem Europy? Zobacz o jakie złoża toczy się III wojna światowa. Dlaczego sprzedaje się wszystko obcokrajowcom w Polsce, dlaczego wygania się miliony Polaków z Polski? Chodzi o wynarodowienie terenów w Europie które są bogatsze niż Kuwejt. Po zniszczeniu naszego narodu nastąpi eksploatacja i korzystanie z bogactw osób zamieszkałych poza granicami kraju. Polska jest NAJBOGATSZYM krajem świata położonym w sercu Europy. Oczywiście na nasze bogactwa, które Pan Bóg dał Polakom jest wielu chętnych. Dla przykładu Niemcy w swojej konstytucji nadal uznają granice sprzed 1937 roku. Oszustwem rządów warszawskich jest wmawianie Polakom, że Niemcy uznały naszą granicę zachodnią. Nic tak nie pokazuje niewyobrażalnej podłości rządów „warszawskich” przez ostatnie 25 lat, ich świadomego antypolskiego charakteru, świadomej eksterminacji i zmuszania do emigracji naszego narodu jak sprawa zatajanych niezwykłych bogactw Polski.
  O tych złożach, które kryje Polska Ziemia, pisał w 2009 roku w książce Pola Laska Alef Stern. Już wtedy wskazywał, że całą wojna o Polskę toczy się właśnie o te złoża, o posag, który jest ukryty w ziemi.
  Zatem nie należy dziwić się temu co dzieje się na europejskiej i międzynarodowej scenie politycznej. Dziwi jednak fakt, że polskie elity są tak ograniczone i krótkowzroczne, że nie mają pojęcia o tych bogactwach i sprzedają Polskę za garść nędznych srebrników.
  Nic tak precyzyjnie nie pokazuje gorliwego służenia obcym interesom, a zarazem bezprzykładnej głupoty rządów warszawskich przez ostatnie 25 lat jak sprawa ukrywanych przed narodem bogactw naturalnych naszego kraju. Przez zaprzedanie i głupotę rządzących jest blokowany szybki rozwoju Polski i dobrobyt całego społeczeństwa w tym naszych “elit”. Poniższe zestawienie opracował mgr inż. Andrzej Łodziński – nasz Komandor pełnomocnik na Polskę. Powstało ono w oparciu o powszechnie dostępne dane geologiczne. Można sprawdzić poprzez Internet podane tu liczby!
  Całość pod linkiem

  https://gloria.tv/article/m93M3WQ3Cx7d4Tns9pfLWg3Hr%20.....
 • @Zdzich 08:04:26
  To może być dla wielu tutejszych lewaków wielki problem
  pzdr.

  http://antykomunista.neon24.pl/post/144026,26-rocznica-nocnej-zmiany
 • @Zdzich 08:04:26
  29 lat temu zbrodniarze komunistyczni zdjęli mundury i zamienili je na drogie garnitury czyniąc z Polski kolonię gospodarczą, ekonomiczną, medialną innych państw przy aprobacie swoich agentów w Solidarności. Komunizm trwa i ma się doskonale.

  https://pbs.twimg.com/media/De2GvQJX4AE4S9m.jpg
 • @kula Lis 67 08:27:19
  Komorowski ma dzisiaj urodziny.
  Znajomi nie wiedzą jaki kupić mu prezent. Wszystko już ma.............., bo zayebał.
 • Prostytucja ma różne wymiona :)
  .


  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_qwxOBhqCHtEfO19J87P84mMoWCt5lzdp.jpg


  .
 • @Husky, Czy ta twoja mapka przedstawia dane gdzie obywatele najwięcej kradną, kłamią, chleją, bluźnią, prostytuują się...?
  .


  Podobno próbują rozdawać po bożemu za pańską skórkę...


  http://bi.gazeta.pl/im/01/f9/da/z14350593V,Klienci-agencji-towarzyskiej-byli-okradani-przez-p.jpg
  https://img6.dmty.pl//uploads/201711/1509883860_uttzmc_600.jpg
  .
 • Lewacki czerwony......kapturek
  Dzisiaj na dobranoc bajka o lewackim „Czerwonym Kapturku”.
  Taka wersja dla dorosłych 8-)))))),

  wp**rdolił, babcię, leśniczego i wilka.

  https://pbs.twimg.com/media/De3vmEGXkAA9qWz.jpg

  Śpijcie dobrze dzieci
 • @Husky 15:25:45
  AFERY TUSKA:

  Afera taśmowa, hazardowa, wyciągowa, stadionowa, autostradowa, stoczniowa, Amber Gold, reprywatyzacyjna czyli wyrzucenie na bruk 40 tys. Polaków, Elwaru, informatyzacyjną w MSW, dostawy gazu z Kataru i opóźnianie budowy gazoportu, atomowa - kasa dla zarządu spółki nieistniejącej elektrowni, OFE 154 mld ukradzione Polakom, wydłużenie wieku emerytalnego, wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł), afera budowlana likwidacja ulg podatkowych, wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej, haracz w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) Lasów Państwowych, przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego, zgoda na wprowadzenie do Polski GMO, przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej, przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń, przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066), utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS, próba zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych, podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie), paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego, wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów), ograniczenie potencjału militarnego państwa itp. A teraz wyszła afera śmieciowa czyli zwożenie, składowanie i podpalanie odpadów toksycznych na 30 wysypiskach jednocześnie w związku ze zmianą przepisów ograniczających ten kryminalny proceder. Mafia śmieciowa podpaliła w całej Polsce wysypiska, zwijają interes i "sprzątają" tych, którzy byli na kursie i ścieżce do prawdy o nich. Afera śmieciowa jest jedną z tysięcy afer, które znamy, ale nigdy nikt za nie nie odpowiedział. Każdej z tych afer towarzyszył "seryjny samobójca". Mafia śmieciowa podpaliła w całej Polsce wysypiska, zwijają interes i "sprzątają" tych, którzy byli na kursie i ścieżce do prawdy o nich. Afera śmieciowa jest jedną z tysięcy afer, które znamy, ale nigdy nikt za nie nie odpowiedział. Bardzo ciekawy region, wystarczyło wymienić Legnicę w najnowszej książce Sumlińskiego i mamy aresztowanie Masy i kłopoty dziennikarza na lotnisku w UK, a teraz następny dziennikarz z Głogowa. Tak zabija mafia bo ma do tego profesjonalistów, na przykład seryjnego samobójcę. Seryjny samobójca znów działa. (Paweł Chruszcz, przedtem Rafał Wójcikowski). Seryjny kontynuuje eliminację patriotycznych, wrażliwych, potrzebnych, prospołecznych Polaków. Tak, to jest SBecka robota która jest w dalszym ciągu w służbach. Państwo nie potrafiło się uporać z tym faktem. Kiedy rządzący zaczną mieć "kręgosłupy" i chęć walki z: mordercami, i wszelkimi patologiami? Prokuraturo działaj. Wyjaśnić sprawę do końca. To jest kolejny mord polityczny. Czerwona zaraza nie odpuszcza. HGW też skrzeczy, a powinna schować się do mysiej nory i czekać na sąd. Nadal mamy państwo teoretyczne, gdzie jakaś mafia lub wysoko umocowana grupa przestępcza likwiduje kogo chce. Po żadnym z tych morderstw nie doszło do ukarania sprawców. Wykonane w taki sposób, by przestraszyć innych, by nawet nie próbowali zmieniać różnych nieprawidłowości w Polsce. To znaczy, że rządzi w Polsce opozycja .Prawu i Sprawiedliwości tylko wydaje się że sprawuje władzę. Po wyborach będzie jeszcze gorzej.
 • ... podobno dziś dzień pocałunku
  ... z tej okazji życzę wszystkim lewakom , żeby pocałowali mnie w ...

  https://pbs.twimg.com/media/DfBeksJWkAEjEJQ.jpg
 • @Zdzich 08:15:44
  Ta gnida latami kompromitowała polski katolicyzm, występując jako karykaturalny talib z ZChN. Próbował wcisnąć się do PiS. Nagrodzony przez Tuska synekurą zaczął popierać aborcję, żądać bojkotu Jasnej Góry i kpić z walki z pornografią. Zwykła kurwa, typowa dla „opozycji totalnej”

  "Szariat rozwiązałby problem". Niesiolowski kpi z pomysłu PiS

  https://pbs.twimg.com/media/DfF0kPQW4AAyP7y.jpg

  Powiedział mudżahedin chamstwa i buractwa.

  https://t.co/y0y3AH0XoL

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej