Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

26. rocznica nocnej zmiany.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Dzisiaj widzę, że to, czyja będzie Polska, to się dopiero musi rozstrzygnąć" Jego rząd zanegował ustalenia okrągłego stołu – zmowę milczenia wokół agentury, utrzymanie Polski w sferze politycznej podległości.

ZAPAMIĘTAJCIE 4 CZERWCA. TO TRZEBA PAMIĘTAĆ
Syf nie polityka, bagno.
 
            
 
 Liczył wtedy ,liczy teraz ,jak tu Polske udupić
 
4 czerwca Dzień Tryumfującego Konfidenta
26 lat temu, w nocy z 4 na 5 czerwca 1992 r., CZERWONA ZARAZA obaliła rząd Jana Olszewskiego 
Pierwszy Premier Rządu Prawicowego którego obaliły szumowiny zwane lll RP z Bolkiem na czele

 

              

 

 

 

Warto pamiętać, że pierwszy polski rząd obalono 4 czerwca 1992 nie dlatego, że wziął się za agenturę radziecką w Polsce, a przede wszystkim dlatego, że był Polski i wyszedł poza ustalenia konferencji jałtańskiej .

Po Kiszczaka trupie wyszedł Bolek z worka. Nic nie pomogło obalenie Rządu Jana Olszewskiego. Kapusiowi i donosicielowi na swoich kolegów robotników , nie udało się utajnić i zatrzeć agentury TW Bolka z SB . Gnój parszywy został ujawniony przy pomocy żony komucha Kiszczaka

4 czerwca 1992 roku obalony został rząd Jana Olszewskiego. Dlaczego?Bo chciał dekomunizacji. Czyli pokazania, kto spośród będących u władzy był współpracownikiem tajnych służb komunistycznych.


Kto obalił legalny, polski rząd? Na pierwszej linii frontu znalazł się TW Bolek, ówczesny prezydent, konfident. A wciąż aktualne mordy Tuska, Pawlaka, Niesiołowskiego pomagające Bolkowi można sobie obejrzeć w filmie „Nocna zmiana”. Film naprawdę godny polecenia. 4 czerwca 1992 roku Naród został zdradzony przez konfidentów.

4 czerwca: Święto zdrajców. W ten dzień flagi powinny być opuszczone do połowy masztu.

 

https://youtu.be/hu1a3xT9db0

Minęło 26 lata od obalenia legalnego rządu J.Olszewskiego i historia zaczyna się powtarzać, mordy też znajome. Krótko mówiąc świnia zawsze będzie świnią. 

Niesiołowski, Tusk,Pawlak i wielu innych. Wszyscy dziś po jednej stronie tak jak wtedy.To tylko pokazuje, jak słaba była i jest klasa polityczna w Polsce.Taka sytuacja nie może się ponownie wydarzyć.Nigdy

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  "POwiesimy na Krakowskim Przedmieściu degeneratów, agentów i POniemieckie wszy. Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi " (J.Piłsudski)..Prawie cała prasa, radio i telewizja jest w rękach obcego kapitału. Reszta żyje z reklam zamieszczanych przez firmy zagraniczne. Czy Polska już całkiem się stała szwabskim terytorium zależnym? ...przecież 80 procent polskojęzycznej prasy w Polsce to niemieckie szczujnie...Polska medialnie, ale nie tylko jest skolonizowana i czas najwyższy to zmienić. Won ze szwabskimi mediami propagandowymi. Prawie w każdym mieście rządzą od kilkudziesięciu lat ludzie z tych samych POwskich i PSLowskich klik. Nie może Polska iść do przodu dopóki nie zrobi się porządek z obcą agenturą i z wewnętrznymi wrogami. O tym mówił jeszcze Marszałek Piłsudski za czasów II RP, kiedy ważyły się losy niepodległego państwa. Taką agenturą dziś, szkodzącą Polsce we wszystkich poczynaniach, jest postkomuna, czyli cała "totalna opozycja" plus niedobitki po PRL-u: SLD i PSL. Niemiecka partia PO powinna być w pierwszej kolejności zdelegalizowana: zakładana przez służby komunistyczne i finansowana z Niemiec, od początku reprezentuje niemieckie interesy, ale jak trzeba i rosyjskie: przykład - tragedia smoleńska i działania zaprzańców na rzecz ukrywania i niszczenia dowodów zbrodni. Przestańmy się bawić wreszcie w pseudodemokrację w wersji brukselskich neomarksistów i róbmy porządek w domu. Czas najwyższy. Każda zwłoka to poważne straty dla Polski.
 • @Husky
  Polska Kuwejtem Europy? Zobacz o jakie złoża toczy się III wojna światowa. Dlaczego sprzedaje się wszystko obcokrajowcom w Polsce, dlaczego wygania się miliony Polaków z Polski? Chodzi o wynarodowienie terenów w Europie które są bogatsze niż Kuwejt. Po zniszczeniu naszego narodu nastąpi eksploatacja i korzystanie z bogactw osób zamieszkałych poza granicami kraju. Polska jest NAJBOGATSZYM krajem świata położonym w sercu Europy. Oczywiście na nasze bogactwa, które Pan Bóg dał Polakom jest wielu chętnych. Dla przykładu Niemcy w swojej konstytucji nadal uznają granice sprzed 1937 roku. Oszustwem rządów warszawskich jest wmawianie Polakom, że Niemcy uznały naszą granicę zachodnią. Nic tak nie pokazuje niewyobrażalnej podłości rządów „warszawskich” przez ostatnie 25 lat, ich świadomego antypolskiego charakteru, świadomej eksterminacji i zmuszania do emigracji naszego narodu jak sprawa zatajanych niezwykłych bogactw Polski. O tych złożach, które kryje Polska Ziemia, pisał w 2009 roku w książce Pola Laska Alef Stern. Już wtedy wskazywał, że całą wojna o Polskę toczy się właśnie o te złoża, o posag, który jest ukryty w ziemi. Zatem nie należy dziwić się temu co dzieje się na europejskiej i międzynarodowej scenie politycznej. Dziwi jednak fakt, że polskie elity są tak ograniczone i krótkowzroczne, że nie mają pojęcia o tych bogactwach i sprzedają Polskę za garść nędznych srebrników.
  Nic tak precyzyjnie nie pokazuje gorliwego służenia obcym interesom, a zarazem bezprzykładnej głupoty rządów warszawskich przez ostatnie 25 lat jak sprawa ukrywanych przed narodem bogactw naturalnych naszego kraju. Przez zaprzedanie i głupotę rządzących jest blokowany szybki rozwoju Polski i dobrobyt całego społeczeństwa w tym naszych “elit”. Poniższe zestawienie opracował mgr inż. Andrzej Łodziński – nasz Komandor pełnomocnik na Polskę. Powstało ono w oparciu o powszechnie dostępne dane geologiczne. Można sprawdzić poprzez Internet podane tu liczby!
  Całość pod linkiem

  https://gloria.tv/article/m93M3WQ3Cx7d4Tns9pfLWg3Hr%20.....
 • @kula Lis 67 09:47:33
  "POwiesimy na Krakowskim Przedmieściu degeneratów, agentów i POniemieckie wszy. Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi "


  PO-niemieckie wszy ...dwie

  https://pbs.twimg.com/media/CkBcKlNXIAAF8q_.jpg
 • @kula Lis 67 09:48:28
  Mamy kolejną aferę na miarę 4 czerwca
  Koszerna po 24 latach docierania , dotarła wreszcie do sensacyjnych nagrań
  "Nieznane wypowiedzi prezesa PiS"

  https://v.wpimg.pl/MjcxOTI4JANMN2BifQA1XlBOYDBnQz0DDh9hJCUbf1pRSHhleAx5R05MfWJxBXtYWkxgPyhXNxMNCywtZ149DQ==

  Rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim przeprowadził w maju 1994 r. politolog Tomasz Grabowski przygotowujący doktorat na Uniwersytecie w Berkeley. Rozmowa została zapisana na czterech kasetach. Kaczyński nie był wówczas w parlamencie, więc prawdopodobnie wypowiadał się bardziej swobodnie.

  Z relacji samego Kaczyńskiego wyłania się obraz człowieka stojącego w 1981 r. poza głównym nurtem wydarzeń, na dalekim marginesie - czytamy w "Wyborczej".

  Szok !!!!

  Szykują się nam przyspieszone wybory parlamentarne. !!!!!!
  Co robić, co robić !!!!
 • @Husky 10:03:34
  // politolog Tomasz Grabowski przygotowujący doktorat na Uniwersytecie w Berkeley.//

  Rodzony brat Jana Grabowskiego
  https://www.prawdaobiektywna.pl/images/16_9/600/8f4d669f200a5c22204b402ef6609c5f.jpg

  Autor dzieła zatytułowany „Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski”, pod redakcją Barbary Engelking, ...
  Znana żydowska Polakożercza familia i wszystko jasne
 • @Husky 10:11:44
  Sruwin podarował jej 500tys. zł na opluwanie Polski.
 • 1994- opinia J.Kaczyńskiego na temat J.Olszewskiego
  "....on nie był w stanie być premierem rządu koalicyjnego, bo wtedy nie byłby zbawcą ojczyzny. Ci ludzie z pokolenia '56 są ambitni na poziomie, który określić trzeba jako maniakalny".
 • @Husky 10:03:34
  Żydowskie pochodzenie D.Tuska

  http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1372,13547584,Zydowskie_pochodzenie_DTuska.html

  Ps...Koniecznie należy dokładnie przeanalizować współpracę Tuska z Detlefem Ruserem-Heniem agentem Stasi. Został zweryfikowany po upadku NRD i mieszka w Gdańsku. Podejrzewam, że to on jest prowadzącym Tuska ścieżką wytyczoną przez Angelę. Tusk ma grubą tekę współpracy ze Stasi, a oryginał znajduje się na Łubiance w archiwum akt tajnych. Pierwszą wizytą zagraniczną był wyjazd Tuska do Moskwy a tam Putin zaprowadził go na łubiankę i dowartościował, czyli założył mu obrożę i sznur na którym musi lizać stopy Putina. Rodzina była nie tylko niemiecka, ale wskroś Hitlerowska, ta ciotka agentka i pracownica gdańskiego Gestapo, która zanurkowała z dziećmi na Gustloffie w Bałtyku, w styczniu 1945r. dostała kartę okrętową od samego Forstera, gubernatora Gdańska. To wszystko należy potwierdzić i opublikować. Zróbmy wszystko żeby Polska była Polską. Żeby każdy Polak czuł się jak u siebie w domu i nie musiał emigrować z kraju za chlebem. Jednoczmy się w różnych organizacjach. Stwórzmy partie składającą się tylko z Polaków, bez żadnej domieszki krwi obcej.
 • @35stan 12:25:42
  i jak zagłosował w tej sprawie Kaczyński
  wiesz coś
  był za odwołaniem Olszewskiego ?
 • @kula Lis 67 12:31:59
  Bez względu na pochodzenie to i tak jest taka zwykła męska qrwa
  Zaprzaniec i Polakożerca

  https://i.wpimg.pl/O/366x550/i.wp.pl/a/f/jpeg/23389/tusk_550.jpeg
 • @kula Lis 67 09:48:28
  TW Bolek.
  Jedna z największych kanalii nowożytnej historii świata.
  Nieuk, Cham i prostak - literacki Dyzma, który dzięki osłonie Służb PRL i głupocie elit mógł dokonać spustoszenia w idei niepodległej Polski i otworzyć drogę prywatyzacji, która de facto była wyprzedażą Polski.
  Wszystko to co po 1989 roku zostało uczynione wynika z faktu dania zgody Kiszczakowi na realizację jego planu i uniknięcia odpowiedzialności karnej za dokonane zbrodnie.
  Bolek tworząc drugą Solidarność, był dyktatorem odsuwając w związku ludzi myślących i przeciwstawiających się mu.
  GNIDA !!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/De13c13XkAEIByQ.jpg
 • @kula Lis 67 09:48:28
  Wielka sensacja GW !!!!!!!!!!!!!,
  czyli taśmy politologa z Berkeley Tomasza Grabowskiego z Jarosławem Kaczyńskim z 1994 r. to trzeźwa analityka dopasowana do ducha czasów. Ani to sensacja, ani nowość. A całość w łopatologiczny komentarz zaopatrzył stary żydokomuch Wojciech Maziarski.
 • Polityka poznaje się także po tym, jaką sobie wybiera kochankę 8-)))))
  Poseł Stanisław Pięta zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS.
  S.Pięta będzie także wycofany z prac komisji śledczej ds.Amber Gold oraz komisji ds. służb specjalnych.
 • @Husky 14:30:00
  Antoni Macierewicz o rocznicy 4 czerwca: Z radością wspominam heroiczną postawę Polaków, ze smutkiem tych, którzy Polaków zdradzili. Śmierć Targowicy! Szwadrony śmierci, tajna grupa zabójców i POsprzątać zdrajców! Zapamiętajcie targowiczanie!!! Tyle waszego życia ile pokoju w Polsce. Wywołacie wojnę domową to skończycie tak jak zdrajcom przystało czyli na szubienicy lub latarniach! Tylko wywołajcie wojnę....Wszystkich zdrajców i donosicieli powinno się golić na łyso. Skoro donosiciele i zdrajcy cały czas są bezkarni, to będą robić to dalej. Kiedyś za zdradę ojczyzny były surowe kary, a dziś jak widać zdrada spowszedniała. Państwo nie reaguje, no i w efekcie zdrajcy pozwalają sobie na coraz więcej...Ja w takich przypadkach cały czas pytam czy państwo polskie nadal będzie się temu bezradnie przyglądać? To jest przecież jawnie antypolskie działanie i trzeba to powiedzieć wprost, w pewnych obszarach zagrażające bezpieczeństwu państwa, w związku z tym sytuacja jest nadzwyczajna i takich samych nadzwyczajnych działań wymaga od tych, którzy mają dbać o dobro tego państwa i jego obywateli. Pytania retoryczne: Czy sędzia, prokurator jest pracownikiem państwowym? Czy w związku ze szkodliwą działalnością dla Polski można go wywalić na bruk rozwiązując umowę, cofając mianowanie itp...80 lat selekcji negatywnej. Tam świnia na świni siedzi i przez świnię jest POganiana. Wszyscy WON! A sposób jest na każdego z sędzią włącznie nie ma żadnego problemu, trzeba tylko chcieć. Kiedy zacznie się stronników złodziei i przestępców w togach traktować jak przestępców?działają przeciw Polsce uczciwej, liberolewactwo im wtóruje, od michnikoubecji po potomków komiternowców. Czy PiS nie może pokazać złodziejstwa, korupcji, pijaństwa i bandytyzmu niektórych przedstawicieli tej kasty? Są przecież filmy, nagrania mnóstwo materiałów! Pokażcie a zamkniecie im czerwone mordy!! Pora na listy sędziów, którzy uważają, że zmiany w prawodawstwie polskim były niezbędne i bezwzględnie konieczne by wreszcie pojawiła się w Polsce sprawiedliwość a zniknęło prawo komunistyczne..System postkomunistyczny musi być zlikwidowany, ten system praworządności jest antypolski, katedry prawa w polskich uczelniach należy zdekomunizować, dokonać lustracji, wywalić komunistów i libertynów. Wywalać z zawodu na zbity pysk! Sędzia, prokurator nie może być donosicielem! Tak jak nie może być złodziejem, siadającym po pijaku za kierownicą, mafiozem, bandziorem! Nie potrzeba nam takich sędziów i prokuratorów w Polsce! Niemiecki wymiar sprawiedliwości zwolnił 8 sędziów i 13 prokuratorów zamieszanych w rewelacyjnie szmuglowanie CIAPATYCH POD PARASOLEM mutus adofinus.
 • Piękna rodzinka
  https://pbs.twimg.com/media/De16TNKW4AEC15v.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/De1juTIXcAAey2s.jpg

  Premier Morawiecki złożył kwiaty przy grobie Świętego Jana Pawła II

  https://pbs.twimg.com/media/De1xq7hW0AIYaa1.jpg
 • @kula Lis 67 09:48:28
  https://pbs.twimg.com/media/De1Zn4KWAAEBPNY.jpg

  I policzyli głosy
  Ta młoda wówczas kanalia była doskonałym tworzywem i szarym figurantem podstawionym przez PRL-owskie Służby Specjalne.
  Poparcie tych Służb zagwarantowało temu bezideowemu karierowiczowi założenie PO, wycięcie konkurencji w tej partii i później fotel premiera
  Szambo !!!
 • @kula Lis 67 14:57:57
  Poseł Pięta zawieszony w PiS i wyrzucony z komisji. A tyle się niektórzy gimnastykowali z "operacjami", "grą wywiadów", "agentkami wpływu", "niemiecką prowokacją". Wystarczyło od początku być uczciwym z samym sobą i nie pudrować rzeczywistości, żeby teraz nie świecić oczami.

  Widać ewidentnie, że PiS kompletnie nie radzi sobie z polityką informacyjną. Hodując medialne agentury wpływu sami potykają się o swoje buty...
 • @kula Lis 67 14:57:57
  W rocznicę obalenia rządu Jana Olszewskiego przypominam,

  KU PRZESTRODZE!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/De2S-y8XUAABCXD.jpg
 • @Husky 15:15:09
  Wymień pan z imienia i nazwiska zdrajców Polski, którzy wbrew normalnemu rozsądkowi pchają nas w ręce ussa i błagają ich o wojskową bazę pod Toruniem, za którą to Polacy będą płacić, wtedy będzie komplet z tymi powyżej !!!
 • @provincjał 19:14:15
  //Wymień pan z imienia i nazwiska zdrajców Polski, którzy wbrew normalnemu rozsądkowi pchają nas w ręce ussa //

  Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, działając na podstawie ustawowego upoważnienia, złożył 26 lutego 1999 roku podpis pod aktem przystąpienia Rzeczpospolitej Polskiej do Traktatu Północnoatlantyckiego.


  1 IX 1993 - Prezydent Lech Wałęsa w liście wystosowanym do Sekretarza Generalnego NATO stwierdził, że członkostwo w NATO jest jednym z priorytetów polskiej polityki zagranicznej.

  2 II 1994 - Podczas wizyty w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli Premier Waldemar Pawlak podpisal Dokument Ramowy Partnerstwa dla Pokoju.

  14 XI 1997 - Minister SZ RP Bronisław Geremek przekazał Sekretarzowi Generalnemu NATO list wyrażający wolę RP przystąpienia do Traktatu Pólnocnoatlantyckiego. Dokument potwierdzał wolę RP otrzymania zaproszenia do Sojuszu oraz gotowość przyjęcia obowiazków związanych z członkostwem.

  12 III 1999 - W Independence (stan Missouri - USA) Minister Spraw Zagranicznych RP, prof. B. Geremek przekazał na ręce Sekretarz Stanu USA, p. M. Albright akt przystąpienia Polski do Traktatu Północnoatlantyckiego. Z tą chwilą Polska stała się formalnie stroną Traktatu - członkiem Sojuszu Północnoatlantyckiego.


  Wystarczy ???
 • @Husky 19:24:54
  A czasy dzisiejsze to pic/s/ na wodę ?
 • @Husky 19:24:54
  Cieszę się, że wymieniłeś pan tych polińskich powyżej, czekam na aktualną listę.
 • @provincjał 19:31:48
  tzn.
  Polska.... czyli ma to być kraj członka NATO bez żołnierzy NATO
  przyznam ze genialna myśl
 • @Husky 19:39:02
  Husky z tobą nie jest wszystko w porządku .robisz z siebie durnia
 • @zadziwiony 20:30:19
  Lepsze to niż robienie z siebie idioty
  Nie sądzisz
 • @Husky 20:52:54
  Była Legnica, będzie Toruń, czy żydzi zawsze dla swojej ochrony muszą mieć jakie/ś/ wojsko ?
 • @provincjał 22:50:40
  no taki mamy klimat
  sorry
 • @provincjał 22:50:40
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/144031,nato-boi-sie-rosji#comment_1466177
 • Ryży zdrajca
  https://pbs.twimg.com/media/DeJQslbXUAE_mTF.jpg
 • @Husky 23:00:28
  i już na koniec:
  https://www.youtube.com/watch?v=cOzhstifLsM
  i
  https://www.youtube.com/watch?v=WBeVEyn0Gz8
 • @provincjał 07:37:27
  fejk dla ubogich lemingów to jest to
  na tyle "wysiłku intelektualnego" was stać ?
  żenada
 • @Husky 08:21:15
  Według informacji "Dziennika Gazety Prawnej", PiS chciałoby wrócić do sprawy dekoncentracji mediów. Gazeta powołuje się na rozmowę z bliskim współpracownikiem prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Informator "DGP" utrzymuje, że lider partii rządzącej podjął już w tej kwestii wstępną decyzję, jednak na jej potwierdzenie kierownictwo PiS musi zaczekać na wyjście Kaczyńskiego ze szpitala. Pomysły partii rządzącej mają uderzyć w dominację kapitału zagranicznego w polskich mediach, a także w podmioty dominujące na rynku reklam. Politycy Prawa i Sprawiedliwości, wg "DGP", mają przekonywać, że nie ma sensu spoglądać na Brukselę, bo z nią i tak nie można się porozumieć. Jak pisze gazeta, przyjęcie ustawy nastąpiłoby jeszcze w trakcie kampanii samorządowej. Padają nawet nieformalne powody: chodzi o wojnę prowadzoną z rządem przez media w naszym kraju, czego przykładem było chociażby zaangażowanie TVN w podsycanie protestu niepełnosprawnych w Sejmie. "Dziś równie denerwujący jest udział Faktu - gazety zagranicznego wydawcy - w nagłośnieniu skandalu obyczajowego posła Stanisława Pięty"- czytamy w "DGP".
 • @Husky 23:00:28
  Gruba kreska to był błąd a trzeba było żydokomuchów odstrzelić i zakopać w dole z wapnem. Pytanie jest jedno. Jak skundlony, zawszony i kulawy jest naród, który na to wszystko pozwala??? Zawsze uważałem, że sowiecka żydomatrioszka "Jaruzelski" powinien skończyć jak Ceausescu, przed plutonem egzekucyjnym. Dla higieny społecznej chociażby.
 • @Husky 23:00:28
  Sądy w obronie komunizmu! IPN: Zauważamy bardzo niepokojącą tendencję. Dziwicie się ?! Przecież zdecydowana większość tych sędziów to "resortowe dzieci" ! Każdy z nich miał jakiegoś bliższego lub dalszego krewnego w strukturach komunistycznego MSW lub PZPR. Swój swego będzie bronił ! Dziękujemy ci panie prezydencie Duda za roztaczany nad nimi parasol ochronny i blokowanie reformy sądownictwa oraz ochronę pamięci sługusów sowieckich w mundurach! Nie zapomnimy ci tego !!! Cofajcie się jeszcze bardziej pod naciskiem KE i Timermansa. I co ugraliście. NIC. Kto ma sądy, media i służby ma władzę. Reszta to pionki które mogą sobie np. dorabiać na łapówach z różnych umów z lobbystami czy budowlańcami. Dlatego zmiana PO na PiS to zmiana czysto kosmetyczna, mieliśmy się poczuć lepiej i wiele osób poczuło się lepiej, co nie zmienia sposobu funkcjonowania całego państwa i społeczeństwa. Nieprzypadkowo obsada wszystkich sądów, służb czy mediów nie zmieniła się znacząco, osobom pracującym na tych stanowiskach zagwarantowane płynne przejście w nowy system bez zmiany miejsca pracy. Teraz te przyrośnięte do posad dziady zapuszczają na stołkach korzenie, wprowadzając na stanowiska pociechy swoje lub swoich zaufanych. Bardziej to przypomina Chiny niż Europę. Mamy kolejny dowód, że sympatie i układy zawiązane w okresie komuny kwitną w sądownictwie w najlepsze i nazywanie tego chorego tworu niezależnym urąga logice. Postkomunistyczni sędziowie w ramach korporacji ciągnęli za sobą po szczeblach kariery prawie wyłącznie potomstwo, pociotków, dzieci znajomych jednej opcji politycznej. Widać jak skutkuje uniemożliwienie LUSTRACJI w sądach, prokuraturze ! Cała Europa środkowo-wschodnia dokonała pełnej lustracji, odepchnięto wszystkich z rodowodem ubeckim, komuszym od funkcji publicznych. A u nas Magdalenka, Nocna Zmiana, Konstruktywna Opozycja załatwiła im ciepłe życie, dostatnie życie. Bolek jeździ po świecie, plecie swoje brednie o wolności, jak to on zniszczył komunizm, i pławi się w dostatku. Zaczął w latach 70-tych od super szczęścia w "totolotku", ciągle wygrywał.
 • @Husky 14:30:00
  Burza. Wydało się kto załatwił Wałęsie nagrodę Nobla. To rozsadzi III RP.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2018/05/Wa%C5%82%C4%99sa-3.png


  Sympatycy Lecha Wałęsy i propagatorzy jego legendy często przypominają Pokojową Nagrodę Nobla, którą były prezydent RP otrzymał w 1983 roku. Jest to ich główny argument w sporach o to, czy Wałęsa powinien być uznawany za bohatera narodowego. Przez jednych wielbiony i określany jako ikona wolnej Polski, dla innych zdrajca ideałów „Solidarności” i komunistyczny agent. Lech Wałęsa to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci trzeciej Rzeczypospolitej. Wałęsa był jednym z czołowych opozycjonistów w okresie PRL oraz pierwszym prezydentem RP wybranym w wyborach powszechnych. Tygodnik „Time” uznał go za Człowieka Roku 1981 oraz za jednego ze 100 najważniejszych ludzi stulecia (1999). Jeszcze w czasach PRL-u przyznano mu Pokojową Nagrodę Nobla.

  Dlaczego Wałęsa dostał Nobla?....
  Były prezydent szczyci się tym do dziś. Twierdzi, że jest największą postacią powojennej Polski i „nie będziemy mieć takiego prezydenta jak on przez najbliższych 1000 lat”. Nie jest człowiekiem skromnym i pokornym, ale nie przeszkadza to dzisiejszej opozycji w przedstawianiu go jako niekwestionowany autorytet. Decyzję o internowaniu Lecha Wałęsy datowano na dzień 26 stycznia 1982. Władze PRL chciały wykorzystać Lecha Wałęsę jako szyld nowej „Solidarności” pod kontrolą SB, jednak – według oficjalnych doniesień komunistów – odmówił on z nimi rozmów. Został zwolniony 14 listopada 1982. O zwolnieniu ostatecznie przesądziła opinia gen. Czesława Kiszczaka, który z upoważnienia gen. Wojciecha Jaruzelskiego prowadził rozmowy z Lechem Wałęsą podczas jego internowania. To właśnie Kiszczak miał być architektem gigantycznego przekrętu, jakim był „przewrót” i transformacja ustrojowa. W praktyce, było to przekazanie władzy zaufanym ludziom z „Solidarności”. Dziś wprost mówi o tym Janusz Korwin-Mikke, który był obserwatorem tych wydarzeń i przeglądał teczkę personalną TW „Bolka”, którym okazał się być Lech Wałęsa. – Wałęsa po 1989 r. odszedł z SB i przeszedł do WSI mówił wielokrotnie publicznie JKM. Jednak komu zależało, by prosty robotnik, agent komunistycznych służb, został noblistą? To bardzo proste czyli ludziom, którzy przejęli kontrolę nad Polską po tym, jak zrzuciliśmy sowieckie kajdany. Chodzi o środowiska żydowskie zamieszkujące Stany Zjednoczone. Te siły przez lata budowały przewagę nad polską dyplomacją, aż do okresu teraźniejszego, gdy przepchnęli ustawę 447. Wynika z niej mówiąc najprościej, że Polacy mogą stracić prawa do nieruchomości znajdujących się na terenie RP. Nieruchomości, które sami odbudowaliśmy, a przed wojną w ich miejscu stały budynki należące do żydów zamieszkujących Polskę.

  Oszustwo przy Noblu dla Wałęsy...

  Postkomuniści w fotelu premiera i taki prezydent jak Lech Wałęsa (łasy na pieniądze, przerażony możliwością ujawnienia jego przeszłości) były idealnymi marionetkami w rękach potężnego żydowskiego kapitału. Zniechęceni wszechobecnym niedostatkiem wynikającym z radzieckiej wersji socjalizmu, polscy komuniści najpewniej postanowili zwrócić się ku bogatemu zachodowi. Dla wielu stworzenie pozornie demokratycznego państwa okazało się być interesem życia. A Nobel dla Wałęsy propagandowym strzałem w dziesiątkę. Dziś nie ma już wątpliwości, kto rozdaje karty w kwestii przyznawania Nagród Nobla. Od dawna wiadomo, że można mówić o pewnej „nadreprezentacji” żydów wśród noblistów. To są fakty. Na przykład G. Cochran, J. Hardy, H. Harpending, w „Natural History of Ashkenazi Intelligence” stwierdzają, że żydzi aszkenazyjscy stanowią według oficjalnych danych mniej niż 2% ludności Stanów Zjednoczonych, wszyscy żydzi około 0.25% ludności świata, a są posiadaczami aż 27% nagród Nobla w naukach ścisłych i 28% w dziedzinie medycyny. W USA żydzi są „nadreprezentowani” w medycynie przez ponad 230% w proporcji do ogólnej populacji Stanów, ponad 475% w psychiatrii, 299% w dentystyce, 265% w prawie, i 238% w matematyce. Amerykańscy żydzi są dwa razy liczniej reprezentowani wśród studentów uniwersyteckich, niż pozostałe grupy etniczne. Natomiast w szkołach uznawanych za najbardziej prestiżowe (Ivy League) są obecni pięciokrotnie silniej, niż by to wynikało z udziału procentowego żydów w ogólnej populacji.

  Jak to wyjaśnić?...
  Na pewno tak prestiżowa nagroda ma ogromną siłę propagandową. Dlatego dla ugnębionego komunizmem, czującego niższość wobec zachodu narodu polskiego, taka nagroda dla rodaka była niczym chlapnięcie mydłem w twarz. Otrzymanie Pokojowej Nagrody Nobla sprawiło, że Wałęsa do dziś w oczach milionów Polaków uchodzi za człowieka, któremu nie mamy prawa wytykać wstydliwej przeszłości.

  Opublikowano: 19 May 2018 14:17

  Za: http://newsweb.pl/2018/05/17/burza-wydalo-sie-kto-zalatwil-walesie-nagrode-nobla-to-rozsadzi-iii-rp/
 • @kula Lis 67 18:54:31
  Podpisuję już jak leci !!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/De8Zk-eXcAE9zPj.jpg
 • @kula Lis 67 09:36:43
  Według ratusza, TVN i śmiesznej opozycji na Uniwersytecie Warszawskim protestuje kilkuset studentów.
  Ja im wierzę

  https://pbs.twimg.com/media/De8bcJXV4AAFuIy.jpg
 • @kula Lis 67 09:41:27
  Tymczasem rzesze pracowitych i wykształconych matek z dziećmi walą tłumnie do Niemiec na zbiórkę szparagów i truskawek.

  https://pbs.twimg.com/media/De7MeqwW4AAU4Fv.jpg
 • @kula Lis 67 10:49:27
  Zauważyłem pewną prostą zasadę.
  Jeśli szwabsko- żydowska agentura medialnego wpływu podnosi kwik na decyzje polskiego rządu, a kwik ten jest tożsamy z odgłosami zarzynanych czerwonych, faszystowskich wieprzy, to znaczy, że idziemy w dobrym kierunku

  https://pbs.twimg.com/media/De69-q4X0AEfGaD.jpg
 • @kula Lis 67 18:54:31
  Komisja ustawodawcza za uchwałą PiS ws. powołania komisji śledczej ds. VAT
  Zobaczcie minę Protasiewicza
  Bezcenne !!!

  https://pbs.twimg.com/card_img/1004010185055260673/vo0_pZI9?format=jpg&name=600x314
 • @kula Lis 67 18:54:31
  Lepiej usiądźcie!
  Premier Olszewski ujawnił, co zaproponował mu Tusk


  https://pbs.twimg.com/card_img/1003693938954395648/q-EaPUR0?format=jpg&name=600x314

  https://t.co/ZnFYIrzSSM
 • @Husky 19:42:24
  AFERY TUSKA:

  Afera taśmowa, hazardowa, wyciągowa, stadionowa, autostradowa, stoczniowa, Amber Gold, reprywatyzacyjna czyli wyrzucenie na bruk 40 tys. Polaków, Elwaru, informatyzacyjną w MSW, dostawy gazu z Kataru i opóźnianie budowy gazoportu, atomowa - kasa dla zarządu spółki nieistniejącej elektrowni, OFE 154 mld ukradzione Polakom, wydłużenie wieku emerytalnego, wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł), afera budowlana likwidacja ulg podatkowych, wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej, haracz w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) Lasów Państwowych, przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego, zgoda na wprowadzenie do Polski GMO, przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej, przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń, przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066), utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS, próba zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych, podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie), paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego, wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów), ograniczenie potencjału militarnego państwa itp. A teraz wyszła afera śmieciowa czyli zwożenie, składowanie i podpalanie odpadów toksycznych na 30 wysypiskach jednocześnie w związku ze zmianą przepisów ograniczających ten kryminalny proceder. Mafia śmieciowa podpaliła w całej Polsce wysypiska, zwijają interes i "sprzątają" tych, którzy byli na kursie i ścieżce do prawdy o nich. Afera śmieciowa jest jedną z tysięcy afer, które znamy, ale nigdy nikt za nie nie odpowiedział. Każdej z tych afer towarzyszył "seryjny samobójca". Mafia śmieciowa podpaliła w całej Polsce wysypiska, zwijają interes i "sprzątają" tych, którzy byli na kursie i ścieżce do prawdy o nich. Afera śmieciowa jest jedną z tysięcy afer, które znamy, ale nigdy nikt za nie nie odpowiedział. Bardzo ciekawy region, wystarczyło wymienić Legnicę w najnowszej książce Sumlińskiego i mamy aresztowanie Masy i kłopoty dziennikarza na lotnisku w UK, a teraz następny dziennikarz z Głogowa. Tak zabija mafia bo ma do tego profesjonalistów, na przykład seryjnego samobójcę. Seryjny samobójca znów działa. (Paweł Chruszcz, przedtem Rafał Wójcikowski). Seryjny kontynuuje eliminację patriotycznych, wrażliwych, potrzebnych, prospołecznych Polaków. Tak, to jest SBecka robota która jest w dalszym ciągu w służbach. Państwo nie potrafiło się uporać z tym faktem. Kiedy rządzący zaczną mieć "kręgosłupy" i chęć walki z: mordercami, i wszelkimi patologiami? Prokuraturo działaj. Wyjaśnić sprawę do końca. To jest kolejny mord polityczny. Czerwona zaraza nie odpuszcza. HGW też skrzeczy, a powinna schować się do mysiej nory i czekać na sąd.
 • @Husky 19:42:24
  Plany niemieckie dotyczące rozwoju Polski są inne niż polskich mężów stanu...Dla Niemców Polska ma być kolonią, kondominium niemiecko-rosyjskim. W Polsce mają być:

  1 - niemieckie montownie,

  2 - wielkie markety,

  3 - Polska ma być rynkiem zbytu,

  4 - rezerwatem taniej siły roboczej,

  5 - miejscem deportowania islamskich emigrantów z Niemiec

  6 - itp. itd. ....

  Niemcy od 1000 lat są naszymi śmiertelnymi wrogami i to się nigdy nie zmieni. Słowa o przyjaźni są zabawne.
 • @kula Lis 67 09:25:32
  Niemcy od 1000 lat są naszymi śmiertelnymi wrogami i to się nigdy nie zmieni.
  Nigdy !!!!!
 • Ekskluzywna relacja ze szczytu G7 w Charlesvoix
  https://pbs.twimg.com/media/DfLv3B_W4AAQKXk.jpg
 • Naprawde?????
  Download Save to OneDrive - Personal


  OŚWIADCZENIE w imieniu Pawła Ziemińskiego
  Szanowni Państwo,
  informuję, że dzisiaj 8.06.2018 r., ok. godz 6:15 zjawili się u mnie, w miejscu zamieszkania w Łodzi, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wręczając mi Postanowienie o zażądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu, podpisane przez prokuratora rejonowego Warszawa- Praga Północ, Macieja Młynarczyka, prowadzącego postępowanie o syg. PR 4 Ds.624.2018 o czyny z art. 256 par.1 kk i art.257 i na podstawie art.93 par.3 kpk. art 217 kpk, art.219 par.1 i 2 kpk oraz art.220 par 1 kpk.
  Zażądali wydania użytkowanych przeze mnie aparatów telefonicznych, tabletów i komputerów- w celu sporządzenia kopii binarnych lub odczytu danych, niezbędnych( ich zdaniem- PZ) do ustalenia, kto w dniach 24 stycznia 2018r., 2 marca 2018 r. i 1 maja 2018 opublikował w serwisie internetowym pod adresem URL wiernipolsce1.WordPress.com teksty pod tytułem " Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem", " Syjoniści strwożeni nacjonalizmem i faszyzmem", " Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów" i " Minął 1 Maja..."- wraz z towarzyszącymi im grafikami.
  Zarekwirowano przy tej okazji także sprzęt elektroniczny należący do mojej córki pomimo, że informowałem o tym, że stanowi jej własność łącznie z danymi. Odmówiłem składania zeznań, czy wyjaśnień do protokołu, gdyź takie prawo mi przysługuje, a szczególnie wobec naruszenia miru domowego, najścia rozbójniczego i przywłaszczenia sobie rzeczy cudzych, nie stanowiących mojej własności, a ponadto faktu, iż w pouczeniu pod Postanowieniem widnieje klauzula o zażaleniu w terminie 7 dni na treść Postanowienia, a zatem i na będące jego skutkiem czynności.
  W związku z tym, że wszystkie przytoczone w Postanowieniu artykuły na stronie wiernipolsce1.WordPress.com miały podpis ich autora, sugestia, że podstawą zajęcia mienia i przeszukania jest ustalenie kto opublikował materiały mające swego autora, a także wobec konstytucyjnej wolności do głoszenia poglądów - jest kpiną, gdyż taką informację można było zasięgnąć wprost u autora lub administratora serwisu.
  Zabór mienia i przeszukiwanie mieszkania prywatnego( zresztą stanowiącego własność mojej córki pod jej nieobecność i bez jej zgody oraz powiadomienia) jest praktyką państwa totalitarnego, bezprawiem i terroryzmem prawniczo- policyjnym wobec działaczy politycznych oraz niezależnych publicystów i dziennikarzy politycznych.
  dr Paweł Ziemiński
  Administrator portalu
  wiernipolsce1.wordpress.com
  Prezes stowarzyszenia
  Wierni Polsce Suwerennej
  Wiceprezes stowarzyszenia
  Bastion Dialogu
  Przewodniczący partii
  Polska Patriotyczna

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej