Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
909 postów 28726 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Powiedz tato,powiedz mamo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Związek gejów czy lesbijek to nie MAŁŻEŃSTWO i nigdy nie będzie, choćby nie wiem jaki Trybunał stwierdził co innego. Najwyższym "Trybunałem" jest Pan Bóg.

Tatuś z mamusią

Nowa definicja rodziny wg Brukselskich kacyków. Chyba czas opuścić ten burdel

              

Nowa definicja "małżeństwa".

Wczoraj zapadł precedensowy wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE: w odp. na pytanie rumuńskiego TK dokonał on interpretacji dyrektywy o swobodnym przemieszczaniu się obywateli UE, wedle której „małżonkami” są także partnerzy z homozwiązków. 

Ło qrwa...no to nieźle....

Są sprawy nad którymi się nie głosuje.

Chyba wszyscy w Polsce pamiętamy , jak tuż przed referendum akcesyjnym propaganda mówiła, że sprawy światopoglądowe nigdy nie znajdą się w kompetencjach UE a nasza polska specyfika będzie szanowana.
Zmiana zasad w trakcie gry - jednak będziemy musieli uznawać związek 2 panów za małżeństwo choć wchodząc do UE byliśmy zapewniani, że tak się nie stanie. To koniec cywilizacji łacińskiej, przynajmniej takiej jaką znaliśmy.
Po wyroku unijnego TS w sprawie homozwiązków, nie ma wątpliwości, że trzeba się jak najszybciej ewakuować z UE. Albo dokonać w niej antykomunistycznej rewolucji. Tyle, że na to drugie z wyjątkiem Orbana i być może nowego premiera Włoch, nie ma chętnych.Uważam, że ten casus powinien zostać wykorzystany, jako otwierający furtkę do opuszczenia EU. Podkreślam otwierajacy tzn. przeprowadzić sprawę złamania zasad, które zostały zadeklarowane podczas referendum i zostawić sobie możliwość wyjścia z kołchozu w dogodnej chwili.Dla związków homo musi być równość w całej Europie. Polak natomiast może zarabiać 500 euro a Francuz musi dostać 1500 euro. Taka równość jego mać.

Oskarżony przez parę gejów cukiernik, który odmówił im zrobienia tortu uniewinniony przez Sąd Najwyższy USA.A w Polsce drukarz, który odmówił przyjęcia zlecenia od organizacji LGBT , skazany. Ot takie mamy sądyi takie prawo.

Na marginesie. Zapewne tzw.środowisko LGBT odczuwają radość.

               

Jeśli kandydat PO na prezydenta W-wy mówi że chce udzielać ślubów gejom to czy możemy go określić debil.

A tu kolejny przyklad tęczowego kretyna:

Kwestia legalizacji związków homoseksualnych jest sprawą ważną i debata w tej sprawie toczyła się lub się toczy w każdym kraju „starej” Europy. Jesteśmy już w Unii Europejskiej, więc proponowałbym stosować standardy tolerancji, które w niej obowiązują. Uważam, że w normalnym demokratycznym kraju nikt nie ma prawa dzielić ludzi według ich orientacji seksualnej.

Autorytet/Autor: Tomasz Lis

 
 
Ważne abyśmy się trzymali własnego prawa. Unia przestanie nas straszyć tylko wtedy, gdy polskie władzę twardo będą prowadzić własną propolską politykę
 
            
 
ps.
Miłej środy życzę dla Prawej Strony Mocy
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  5*

  Chyba będzie drugi potop.
  I następny. Aż do skutku....

  Pozdro!
 • @Jasiek 08:32:11
  I na co nam wojna ?
  Kacyki UE załatwia sprawę i to w białych rękawiczkach
  pzdr.
 • @Jasiek 08:32:11
  Jak zapowiedział niedoszły prezydent W-wy Czaskoski,ma tam wrócić tęcza
  Będzie z żelastwa i plastiku, by znów nie podpalili
  Jest plastikowa palma.
  Jeszcze potrzeba rafy koralowej z drewna, deszczu ze szkła, gradu z piłeczek pingpongowych, morskiej fali z pianki montażowej i Warszawa będzie światową stolicą wielkiej sztuki.

  qrwa co za POyebane palanty
 • @Husky 09:22:06
  Zawsze zostaje rozwiązanie "chamskie ale skuteczne":
  czekać, aż gdzieś w PL pedalstwo dostanie łomot ("z inicjatywy lokalnej) i to MOCNO nagłaśniać...

  Tak jak ciapate u nas nie chcą być, a żydki płaczą o antysemityzmie. Kit im w oko, niech uciekają od nas, nam to też pasuje :)
 • Trybunał w Strasburgu nie ma ŻADNEGO PRAWA, by zmienić Konstytucję Polski!
  W naszej Konstytucji małżeństwo to związek mężczyzny z kobietą a nie cioty z "ciotką"
  Oczekuję na demonstrację "Obrońców Konstytucji".........przeciwko Unii Europejskiej, która chce nam zmienić Konstytucję!
 • @laurentp 09:34:25
  Celem małżeństwa jest posiadanie potomstwa,i tak pozostało do dnia dzisiejszego.
  Od zarania dziejów "lewactwo" było plagą świata,trądem ludzi cywilizowanych.
  Ci co głosują, że małżeństwo to inny wariant niż kobieta i mężczyzna pewnie sami są z kozą lub owieczką w domu ... w sumie Caryca Katarzyna miała konia ... tak że cóż ...
 • @laurentp 09:34:25
  "Kit im w oko, niech uciekają od nas, nam to też pasuje :)"

  Uciekają, ale.... do nas ;-(((

  Mają tu już zbrojne ramię "w razie czego" a dudhauser prosi o więcej :-(

  Ukłony
 • Bez histerii !
  ad:małżeństw homoseksualistów.
  Homoseksualizm nie jest jedynie, ludzką przypadłością. Występuje również w świecie zwierząt:

  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior

  https://www.nhm.uio.no/besok-oss/utstillinger/skiftende/tidligere/againstnature/gayanimals.html

  W związku z tym, należy wobec tej anomalii, zachować rozsądek. Wg różnych szacunków dotyczy 0d 5 do 15% ludzkiej populacji, obojga płci. przy czym w rachubę wchodzi zarówno homoseksualizm wrodzony jak i nabyty ((np.: więzienny, w wojsku, długotrwałe przebywanie w izolowanych środowiskach, pozbawionych kobiet, homoseksualizm oportunistyczny (graniczący z prostytucją) wynikający ze stanu zależności lub oczekiwanych korzyści. Związki homoseksualne charakteryzują - w porównaniu z hetero związkami - ich krótkotrwałość i częste zmiany partnerów. Nie mniej występują również związki mniej, lub bardziej monogamiczne.

  Mój punkt widzenia: Nie interesuje mnie co ludzie robią w swoich sypialniach, dopóki nie wiąże się z udziałem dzieci, korupcji i przemocy. Homoseksualne związki monogamiczne dotyczą również problemy, właściwe heteroseksualnym, np. opieki na partnerem/partnerką, zagadnienie dziedziczenia, po zmarłym partnerze, wymagające regulacji prawnej.
  "Małżeństwo homoseksualistów", to w moim rozumieniu, z gruntu, fałszywe podejście. Proponowana przeze mnie alternatywna formuła to np. "akt wieczystej więzi i wzajemnej opieki". Wykluczał bym takie związki (zwłaszcza męskie) z możliwości adopcji dzieci, chociaż czasami rodzi to dylemat czy pijackie, przestępcze, narkomańskie środowisko rodzinne - to lepszy wybór dla dzeci. Poddał bym również restrykcjom, dostęp do pewnych profesji, ułatwiających nawiązywanie kontaktów homoseksualnych, np. nauczycieli, funkcji religijnych wymagających i ułatwiających kontakt z potencjalnie wrażliwymi kategoriami wiernych.

  Natomiast zajmuję radykalnie negatywne stanowisko wobec zbiorowych hałaśliwych manifestacji homoseksualistów, zawłaszczających przestrzeń publiczną dla ich agresywnej propagandy, w istocie , wyrażającej zamiar wyparcia ze świadomości uczestników ich kompleksów i przerzucenia ich na postronnych, za to, że są "normalni". To trochę tak jak z antysemityzmem.

  Przestrzegam jednak przed histerią, piętnowaniem, inkwizycją społeczną, przemocą. Postuluję cywilizowane traktowanie tej anomalii.

  Powyższe, jedynie szkicuje moje zapatrywania w poruszonej sprawie.
 • Widać że zwolennik czy amator ...
  4 jajecznego seksu swoją krótką pałką ,,,,,,,przypałował
  8-))))))
 • @Jasiek 10:01:16
  Na razie DO nas.
  Ale jakby Polacy wzięli się MASOWO "do roboty"?
  W rozproszeniu, każdy sam lub tylko z kumplami, którzy go nie sprzedadzą "władzy"?
  Przedsmak takiej taktyki pokazują ciapate w Kalifacie Jewropy Zachodniej. I jakoś poziom zagrożenia choćby żydki odczuwają jako wysoki...

  Znowu zapostuluję utworzenie w necie "listy bogatych lub / i wpływowych żydów w Polsce...". Niech potem próbują robić geszefty.
  Tylko musiałaby być oparta na solidnych podstawach (dokumenty) a nie spekulacjach.
  O Morawieckim (sam się przyznał) i Dudłaju wiedzą wszyscy, ale o tym cicho...
 • @1abezmetki 13:25:39
  Homoseksualiści nie są w stanie stworzyć rodziny.
  Bo w rodzinie rodzi sie życie
 • @Husky 09:35:32
  cyt." małżeństwo to związek mężczyzny z kobietą a nie cioty z "ciotką""

  Kwestia nazewnictwa pedalskich "rodziców" niejako sama się narzuca;
  Otóż, gdybym był dzieckiem dwóch pedałów, to zwracałbym się do nich per "ciociu" i "wujenko".
  Zapewne takich awangardowych "rodziców" drażnią też pytania dziecka typu "cioto?" . Kiedy dziecko pyta "cioto?". Odpowiadam: milcz idioto.
 • @Nibiru 18:29:26
  //Otóż, gdybym był dzieckiem dwóch pedałów, to zwracałbym się do nich per "ciociu" i "wujenko".//
  a skąd wiedziałbyś który to "ciocia" a który "wujenka"
  przez dziurkę od klucza ????
  8-)))))
 • @Husky 18:36:54
  cyt.: "a skąd wiedziałbyś który to "ciocia" a który "wujenka""

  To oni musieliby uzgodnić to między sobą i mi oznajmić :-)
  A tak na marginesie, to jeśli ktoś urodził się z taką dewiacją to mi nic do tego i potrafię tę anomalię uszanować, o ile oczywiście nie narzuca swej przypadłości innym i ostentacyjnie nie obnosi się z nią po mieście.

  Taki Elton John pod wpływem swego żalu do konserwatywnego społeczeństwa brytyjskiego, że nie mógł ujawnić swojej seksualności bez ryzyka bycia uznanym za toksycznego, napisał jedną z najpięknieszych swych piosenek: "Goodbye Yellow Brick Road".
  Polecam jej cover w równie nietuzinkowym wykonaniu z latosiej edycji The Voice (USA).
  https://www.youtube.com/watch?v=1v23srQ5db8
 • @Nibiru 18:52:48
  //A tak na marginesie, to jeśli ktoś urodził się z taką dewiacją to mi nic do tego i potrafię tę anomalię uszanować, o ile oczywiście nie narzuca swej przypadłości innym i ostentacyjnie nie obnosi się z nią po mieście.//


  Dokładnie tak samo myślę
  Tego w Londynie jest wiele
  Ale widok publicznego "ratunku usta-usta" zgredów 70-letnich to już znieść nie mogę, a tak się dzieje tu na każdym kroku
  pzdr
 • a ta wredna komuna chroniła rodzinę, nazywając ją...
  PODSTAWOWĄ komórką społeczną.
  Komu to przeszkadzało?
  Mało tego, był okres, że kawalerowie (czyli osoby nie będące w związku małżeńskim mężczyzny z kobietą) płacili podatek tzw. bykowy.
 • @
  Sukces naukowców z Europejskiej Akademii Postępu Rolniczego w Brukseli. Wyhodowano tak zwaną Długą krowę. Metoda hodowli polega na tym że przykleja się jej dupę do ściany i codziennie odsuwa koryto o jeden centymetr

  https://pbs.twimg.com/media/DfCBK1qWAAAShss.jpg
 • @Husky 17:58:27
  ad: "Homoseksualiści nie są w stanie stworzyć rodziny.
  Bo w rodzinie rodzi sie życie"

  ////////////

  Oczywiście. Ale,jeśli wierzyć np. chrześcijańskiej księdze genezis, to Demiurg jakiś, kreując życie, powołał je z dobrodziejstwem inwentarza, kreując zwierzęta i ludzi- w tym homoseksualistów. Boss niebiański tak chciał. Miał w tym zapewne jakiś cel. A nam, z małymi móżdzkami, zamysłowi Stwórcy sprzeciwiać się nie "lzja". Więc "ruki po szwam", kochane owieczki. "Ciotki"obecnie często b.muskularne, w dziób mogą dać ostro, też ludzie. Często wybitni. Świat bez nich byłby uboższy. Poprzez osobiste tragedie dosięgnęli szczytów. Podobnie jak Żydzi, pchani ambicją przez upokorzenia i wykluczenia. Zbytecznie wymieniać nazwiska...

  Polityczna poprawność pro-homoseksualna głosi - co mnie wqurwia zdrowo - "marriage is about quality" a ja naiwniak, całe życie, sądziłem, że rodzina jest względem "dziatek tworzenia" (... użycz mi waćpanna sego przyrodzenia).
  Ale liberasty-cwaniurki, przefasonowali również pojęcie rodziny.. kogo ciekawi niech poszpera...
 • dobrej nocy Prawa strono ... dziękuję i do jutra ...
  https://pbs.twimg.com/media/DfCDfIvX4AAMxqR.jpg
 • @Husky 21:42:08
  Fajne! Kupuję!
 • @Husky 17:58:27
  pedofilia
  https://cont.ws/uploads/pic/2017/11/CmzwVcKAcqQ%20%281%29.jpg
  kanibalizm
  https://cont.ws/uploads/pic/2017/11/hNv3XuI01SQ%20%281%29.jpg
  dzieciobójstwo
  https://cont.ws/uploads/pic/2017/11/mEfw3q4zoFM%20%281%29.jpg
  Lobby LGBT, jest gotowe stanąć na ten sam poziom rozwoju, co muchy i owce, aby udowodnić naturalne pochodzenie swojej aberracji, ale nie należy mylić normę z naturalnym odchyleniem od normy.Żadne zwierzę nie może kontrolować swoich instynktów, podczas gdy człowiek, jeśli jest oczywiście zdrowy psychicznie, ma tę zdolność.
 • @1abezmetki 22:14:31
  errata: zamiast "quality" powinno być "equality". Przepraszam.
 • @fretka 22:59:39
  ad: "człowiek, jeśli jest oczywiście zdrowy psychicznie, ma tę zdolność."

  - podobnie jak daltoniści i leworęczni (szmaje)!
 • @1abezmetki 23:59:43
  Ce pizdec!
 • @Husky
  Jestem ultra-wolnościowo-nowoczesnym konserwatystą. Zgadzam się na homo małżeństwa, bez prawa do adopcji. Jednakże najpierw proszę uchwalić małżeństwa poligamiczne patriarchalne i matriarchalne, dla chrześcijan oczywiście. Nie wiem jakie to ma znaczenie, bo w Piśmie nie ma słowa o monogamii i mamy rozdzielność kościoła od państwa, ale proszę o taki zapis.
  Wtedy koleś o trudnym samookreśleniu hetero-homo-bierny-czynny-UFO, z penisem, ale i z cyckami i celulitem, może się ożenić nawet z chomikiem i wjedzie mu na chatę komisja do walki z dyskryminacją, prawdopodobnie przemocy w rodzinie i opieki nad zwierzetami. Potem będzie płacił na chomika alimenty. Co mnie to obchodzi, każdemu jak lubi.
 • @Torin 19:03:19
  W polskim ustawodawstwie, jak i wielu innych na świecie, małżeństwo postrzega się jako związek kobiety i mężczyzny, co uniemożliwia legalne zawieranie małżeństw przez pary jednopłciowe
 • @Husky 19:27:52
  No i co z tego. Pyknie się innowacyjną nowelę w pięć minut. Małżeństwo to będzie dobrowolny związek dwóch, bądź więcej, istot. W przypadku zoofili i muzułmanów trzeba będzie odstąpić od przymiotnika "dobrowolny", aby uwzględnić ich wrażliwość.
  No mówię - pięć minut roboty!
  Jednak dalej Beria śpi w szczegółach - "związek"... hmm
  Również jak wiemy, takie niedopowiedzenia w prawie, nie są dziełem przypadku i mogą się przydać. Komuś.. Trudno powiedzieć komu, ale się znajdzie. Np kryminalistom. Tzn mam na myśli bandytę. Bo kryminalista to jest np koleś co powiedział "**j! Nie będę tego złodziejskiego gówna płacił!" Zresztą to ogólnie główny wróg ludu obecnie, taki co mówi że nie zapłaci i **j! Ścigają zajadle:
  "A gdyby wasza matka nie zapłaciła?"
  "Hallo centrala, mówi że nie ma matki!"
 • @Torin 20:40:44
  8-)))))))
  dzieki
 • @Torin 20:40:44
  Nie zamierzam nikomu układać życia, nikogo stygmatyzować i traktować bez szacunku. Ale wojenki o etykietę nie rozumiem...
 • Nie lękajmy się tego UB-eckiego PO-miotu
  Prosze Was prawi.Nie lękajmy się tego UB-eckiego PO-miotu, co chce aby było tak jak było.Te ruskie dziady, dinozaury minionej Epoki i zaprzeczenie rozumu tudzież estetyki są już na wymarciu.

  https://pbs.twimg.com/media/DfOdq0HWsAAVxwH.jpg
 • @Husky 19:27:52
  https://wpolityce.pl/polityka/398792-teczowa-parada-przeszla-ulicami-warszawy-srodowisko-lgbt-zadalo-dla-siebie-praw-zdjecia

  https://pbs.twimg.com/media/DfQK_Y_WkAAugcp.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DfQLmcYXcAA_IWQ.jpg


  Ps...Pan z prawej, były chłopiec na posyłki mafii. Pan z lewej. Wydmuszka......Czyli Sodomita i Gomorianin.....ten PO prawej taki Nowoczesny, wygląda jakby mu ktoś kołek zasadził.Fakt! Samiec i samiczka! Parka! Kto z nich jest żonem? Ślub dogadany pewnie już....Czy oni wiedzą co zrobiliby z nimi muzułmanie? POdpowiem: jaja by im do mordy wsadzili ...ich własne... . No i te ich hasło: "Sport, zdrowie, homoseksualizm" zabawne hasło. Przecież homoseksualizm nie jest zdrowy. To grupa podwyższonego ryzyka. Ci ludzie nie wiedzą co głoszą. Gorzej niż zwierzęta a podobno mają mózgi. Maść na hemoroidy- Hemovire PRO, stosuje się bezpośrednio na miejsca objęte chorobą. Dla wielu osób jest ostatnią deską ratunku. Nieszczęśliwi ludzie wyszli na ulice aby cieszyć się ze swojej ułomności i wyśmiewać z naszej wiary a politycy totalnej opozycji po to aby ogrzać się w nieszczęściu tych ludzi. Ja nie chodzę i nie demonstruję swojej seksualności i zapatrywań ponieważ jestem normalnym mężczyzną, którego interesują kobiety. Czy ja jestem w mniejszości? Czy homoseksualizm stał się obowiązującym prawem w Polsce i w Europie? Obym doczekał normalnej Polski gdzie niektóre przypadki homoseksu będą karane, a reszta przymusowo leczona aż do skutku, czyli do stanu normy. Elektrowstrząsy w psychuszkach na pewno wielu pomogą.
 • @kula Lis 67 11:00:49
  Zapamiętajmy te zdradzieckie ryje. To są UB-eckie PO-płyczyny.
  Każda z tych antypolskich kurew z powagą na twarzy sprzeda swoją matkę, syna, dom - Ojczyznę. To nie jest prawda, że mają ponad 20% poparcia.Anihilujmy to bydło w wyborach dla naszego dobra i naszej Polski.

  https://pbs.twimg.com/media/DfV2eA7XkAUwRGX.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej