Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kanclerz Austrii reaguje na problemy z tzw. "politycznym islamem". Dlatego wydał polecenie, aby wydalić z kraju kilku finansowanych z zagranicy imamów. W ramach akcji Austria zamknie również siedem meczetów.

 Co niektóre kraje jak widać najadły się już dzikusami.Pasożytami, gwałcicielami i terrorystami.Szkoda tylko, że refleksja przychodzi zbyt późno.

             

 

Czy bez niedawnego radykalnego zwrotu politycznego nad Tybrem taka decyzja w Wiedniu byłaby możliwa?

W Berlinie panika i gruby wkurw.... czyzby znów anschlus???

Normalnie ksenofobia 8-)))

 

          

 

 

Zamknięte meczety, wydalenie imamów

Niemcy , Francuzi , Belgowie , Szwedzi ,Włosi , bierzcie przykład z Polski , Węgier , Austrii a problem z islamem w Europie zniknie na zawsze . Brawo Austria !!!!!!  Premier Kaczyński w tej kwesti jest tego samego zdania.

Zamknąć wszystkie meczety , wywalić wszystkich na Saharę. Oto recepta na spokój w Europie . Tyle i aż tyle.

U nas życzył bym sobie aby tak się rozprawili z Żydami

                        

Jak podała agencja AFP, Austria zamknie kilka meczetów. Dodatkowo, wydali część imamów, głównie tych, którzy otrzymują pieniądze na swoją działalność z zagranicy. Austriaków oburzyły inscenizacje z udziałem dzieci, które występowały w mundurach i musiały udawać nieżywe. Odbywały się w one właśnie meczetach z okazji przedstawienia bitwy pod Gallipoli z 1916 roku, kiedy to Imperium Osmańskie wygrało z krajami Ententy.

Kanclerz Sebastian Kurz zaproponował utworzenie ośrodków zatrzymań dla nielegalnych imigrantów. Chce, aby takie centra zostały utworzone poza granicami Unii Europejskiej. Jego słowa wywołały polityczną burzę w Brukseli. Teraz idzie za ciosem i mocno uderza w "polityczny islam".

Nie można pozwolić na działalność wywrotową, czy jakąkolwiek zagrażającą egzystencji narodu, czy państwa. Przyzwolenie ma być tylko na praktyki religijne, które gwarantuje konstytucja, a nie polityczne, czy społeczne z infiltracją włącznie.

 

Wcześniej kanclerz Austrii zaprezentował swoją koncepcję na konferencji z szefem Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem. Tłumaczył, że chodzi o rozwiązanie problemów z imigrantami, zanim dotrą oni do granic państw UE. Nieoficjalnie jako miejsca lokalizacji zamkniętych ośrodków wymienia się Albanię i Kosowo.

Tymaczasem w Budapeszcie premier Viktor Orban idzie na totalna wojne z Sorosem i UE.

             

 

Nawiązując do amerykańskiego finansisty George’a Sorosa, który zdaniem władz Węgier chce sprowadzić do Europy miliony imigrantów, Orban podkreślił, że Węgry miały swoją rolę w ujawnieniu jego "siatki". Zdaniem Budapesztu Soros usiłuje osiągnąć swoje cele m.in. za pośrednictwem finansowanych przez siebie organizacji pozarządowych.
"Oni chcą imigracji. W Europie trwa wymiana ludności, częściowo po to, żeby spekulanci tacy jak Soros zarabiali dużo pieniędzy. Chcą więc zniszczyć Europę, bo liczą, że przyniesie im to duży zysk" - oświadczył Orban.
Dodał, że "siatce Sorosa" przyświecają też względy ideologiczne. "Oni wierzą w wielokulturową Europę, nie lubią chrześcijańskiej Europy, nie lubią tradycji chrześcijańskiej Europy, nie lubią chrześcijan, dlatego uważają, że jeśli dobrze nas wymieszają z innymi ludami, to będziemy piękniejsi, będziemy lepiej wyglądać, a w Europie będzie się żyć lepiej"
- ocenił węgierski premier.
"A my nie chcemy mieszać się z innymi, jesteśmy świadomi swoich błędów, nie uważamy, byśmy byli idealni, ale jesteśmy dobrzy tacy, jacy jesteśmy"- oznajmił. Jego zdaniem dotyczy to chrześcijaństwa, kultury, sposobu życia czy pojmowania idei rodziny.
Jak dodał szef rządu Węgier, jest to wielki spór i w czasie przyszłych wyborów do Parlamentu Europejskiego właśnie te kwestie będą poruszane.Orban zaznaczył przy tym, że w polityce europejskiej zachodzą sprzyjające według niego zjawiska - "pojawili się twardziele".
"My w porównaniu z tymi nowymi przywódcami, którzy teraz otworzyli usta, jesteśmy grzecznymi paniczykami" - ocenił, podając jako przykład Austrię i Włochy.
W nawiązaniu do tego, że nowy włoski premier Giuseppe Conte opowiedział się za obowiązkową relokacją ubiegających się o azyl, Orban powiedział, że rozumie, iż Włochy chcą się uwolnić od tych, których nie powinni byli wpuszczać na swoje terytorium. Zaznaczył jednak, że w takim razie nie należy ich rozdzielać między państwa członkowskie UE, tylko wywieźć poza Europę, w czym Węgry mogą pomóc.Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w dniach 23-26 maja 2019 roku.

 

               

Ostatnio Soros poprzez jedna ze swoich "organizacji pozarządowych" usiłuje wtrącać się w Wielkiej Brytanii do spraw związanych z Brexitem. Anglicy stanęli na wysokości zadania i szybko mu powiedzieli, ze jako obywatel obcego kraju nie ma nic do gadania. Brawo!


 

PAP

Twitter

//fakty.interia.pl/swiat/news-orban-tacy-jak-soros-chca-zniszczyc-europe,nId,2591754

https://wiadomosci.wp.pl/austria-zamknie-siedem-meczetow-i-wydali-imamow-sebastian-kurz-idzie-na-wojne-z-islamem-6260497626355329a

 

 

KOMENTARZE

 • Ksiądz Dariusz Oko o islamie
  "no nareszcie jakaś prawda o islamie z ust polskiego księdza brawo ks Oko -), wszyscy duchowni na czele z episkopatem powinni się zapoznać z tym wykładem a na drugi dzień zlikwidować dzień islamu kóry obchodzimy w Kościele Katolickim, jak można było mając taką wiedzę taki dzień ustanowć przecież to jest jak oplucie wszystkich męczenników kórzy zginęli z rąk islamistów."( Łukasz B )
  https://www.youtube.com/watch?v=JGT6fYSPoFk
 • Może mi ktoś wytlumzczyć co to jet ten ...
  tzw. "polityczny islam".
 • @Witkacy 21:31:42
  Immam i jego "wykłady"
 • Art. 9. Wolność myśli, sumienia i wyznania
  1. Każdy ma prawo do wolności myśli, sumienia i wyznania; prawo to obejmuje wolność zmiany wyznania lub przekonań oraz wolność uzewnętrzniania indywidualnie lub wspólnie z innymi, publicznie lub prywatnie, swego wyznania lub przekonań przez uprawianie kultu, nauczanie, praktykowanie i czynności rytualne.
  2. Wolność uzewnętrzniania wyznania lub przekonań może podlegać jedynie takim ograniczeniom, które są przewidziane przez ustawę i konieczne w społeczeństwie demokratycznym z uwagi na interesy bezpieczeństwa publicznego, ochronę porządku publicznego, zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności innych osób. (Dz.U.1993.61.284 - Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności sporządzona w Rzymie dnia 4 listopada 1950 r., zmieniona następnie Protokołami nr 3, 5 i 8 oraz uzupełniona Protokołem nr 2)

  Czy islam jako religia jest zgodna z Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności ? Jak tak to czemu ta konwencja jeszcze nie została usunięta i nie zostało już wprowadzone prawo szariatu !!! W tej nazistowskiej uni europejskiej chyba urzędasy maja problemy z logicznym myśleniem inaczej nazywa się to schizofrenią .
 • @Husky 21:37:46
  .... a możesz to jakoś przybliżyć ? Dla mnie to islam to anty-chrześcijaństwo a chrześcijaństwo to opium dla ludzi . Opium dla ludzi to demokr(ęt)acja .A prawdziwa demo-krętactwa to w trzeciej polsce ludowej z naczelnikiem zwanym kartoflem lub jak to mawiała stonoga karakan.
 • @Husky
  Kreis Gütersloh w dawnym NRD pięciu uchodźców dało czadu takiej 14 letniej Niemce, która podlali trochę alkoholem i tymi KO-Tropfen. Trwało to 20 godzin, a policja niemiecka wszystko zatuszowała i dopiero teraz po paru miesiącach wyszło szydło z worka. Sprawa o morderstwo Susanne: "Przyjaciele" Merkel torturowali 14-latkę przez wiele godzin........

  https://www.youtube.com/watch?v=GuoHehnKkxs
 • @kula Lis 67 21:47:44
  uszanowanie Panie ! miło widzieć !
 • @Witkacy 21:46:04
  Nie o teologii jest ten wpis ale o nachodzcach
 • Po co Niemcom tzw uchodźczy
  Rozmowa z kobietą która pracowała w ośrodku dla uchodźców w Niemczech
  https://www.youtube.com/watch?v=lj49mgBcIMo
  ciekawie robi się po 44 minucie tej narracji ....

  Plan Zagłady dla Niemiec na 2018 - Przepowiednia dla Polski Niemiec Świata
  https://www.youtube.com/watch?v=5QtZdXXSEEE
 • @Witkacy 22:04:13
  Zwyrodnialec Ali Bashar,który zgwałcił i udusił 14-letnią Niemkę, został schwytany w ... Iraku, Niemcy miesiącami nie mogły go deportować a jak przyszło co do czego to sam uciekł a policja niemiecka okazała sie bezradna. Złapali go za to natychmiast kurdyjscy policjanci w Iraku.
 • @kula Lis 67 21:47:44
  Poseł parti AfD w Bundestagu rozpoczynając swoje przemówienie, poprosił o minutę ciszy dla uczczenia Suzanny, zgwałconej i zamordowanej przez nielegalnego imigranta z Iraku.

  Minutę ciszy przerywa, wiceprzewodnicząca bundestagu C.Roth z Partii Zielonych.

  Znamienne.
 • Wielka katastrofa planowana jest na 2017 rok. Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany o trzeciej wojnie światowej
  coś poszło nie tak ?
  "Komentarz od tłumacza: świadectwo Pani inżynier Emilii Dominikas, która budowała tajne podziemne bazy w Niemczech. Chora na białaczkę w ostatnim stadium, zdecydowała się ujawnić prawdę. Prawdopodobnie już nie żyje."
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11
 • @Witkacy 21:49:44
  SZOK! Synowie chcą zabić matkę, bo... wyrzekła się islamu. „Potrzebujemy martwej”. Ekstremistyczni wyznawcy islamskiego dżihadu mordują ludzi na całym świecie. Stanowią zagrożenie nawet dla członków własnych rodzin. Przekonała się o tym matka trójki synów, która w obawie przed ich groźbami, uciekła z domu. Ukrywa się pod nowym nazwiskiem. A wszystko dlatego, że synowie grożą kobiecie śmiercią. „Potrzebujemy martwej, by uratować honor naszej rodziny” - usłyszała. Jak podaje brytyjski „Daily Mail” 40-letnia kobieta, która wyrzekła się islamu, może paść ofiarą własnych synów. Polują na matkę i próbują ją zabić, ponieważ - pisze dziennik - "wierzą, że ludzie Zachodu to zwierzęta". Krzyczeli, że zamierzają mnie zabić, że potrzebują mnie martwej, by uratować honor naszej rodziny opowiedziała zrozpaczona kobieta w wywiadzie telewizyjnym. Dla nich zabicie kogoś, kto wyrzekł się islamu, jest najwyższym honorem. Nawet jeśli chodzi o własną matkę dodała. Wstrząśnięta kobieta wyznała, że islamu - na który przeszła za sprawą byłego męża - wyrzekła się już dziesięć lat temu. A przez lata małżeństwa wkładano jej do głowy m.in. takie rewelacje, że „każdy, kto nie jest muzułmaninem, jest śmieciem”.
  Pogróżki synów nie są wcale czczymi. Jak się okazuje lokalna policja po jednym z incydentów, kiedy próbowali słowa przełożyć na czyny, znalazła u jednego z nich broń palną. Mieszkanka Melbourne, wraz z 18-letnią córką, ukrywa się. Przybrała też nowe nazwisko.


  Ps..W islamie , to bodajże norma, że apostazję z reguły karze się śmiercią. Ale niektórzy, mimo to wzbraniają się nazywać tę religię barbarzyńską. To jest właśnie prawdziwy islam. A nie zakłamany i propagandowy islam wciskany nam przez islamistów na zasadzie takiji lub lewaków. Jak to jest,PIS cały czas straszy nas islamem,zapewnia że nigdy nie pozwoli na wymuszenie na nas przyjmowania muzułmańskich imigrantów. Jednocześnie sami zamierzają ściągać muzułmańskich "pracowników" robiąc dobrze zachodnim koncernom, które to koncerny wyprowadzają pieniądze z Polski!! To jest chore i oszukańcze! Takich dzikusów chcą nam sprowadzić, panie Kaczyński pan weźmie za mordę Morawieckiego i wytłumaczy mu co i jak. Przerżniecie wybory, nie ma zgody narodu na sprowadzanie muzułmańskich patologii do naszej Polski.
 • @kula Lis 67 22:16:17
  dobrej nocy Prawa strono ... dziękuję i do jutra ...

  https://pbs.twimg.com/media/DfMfftaXkAATzEr.jpg
 • @kula Lis 67 22:16:17
  Świetnie że przytoczyłeś tę narrację .
  Brak szacunku i tolerancji wynikające z z założeń tej religii to dyskwalifikacja ,usunięcie z naszej przestrzeni życiowej problemu i zgromienia .
  Sam osobiście mam odczynienia w miejscu którym mieszkam z wiarą w paradoks współistnienia dwóch rożnych cywilizacji i sprzecznych światopoglądowo religii . Na szczęście ziomale to twardy Naród który przeszedł nie jedno , a że daje szansę to bardzo humanitarne .
  Mu Dumny Ród Piastowy mamy historyczne dowody jaka wdzięczność i szacunek jest z strony tych dla których jako jedyni w europie uchyliliśmy kawałek swobód i jak ta integracja przebiegała i się zakończyła . Smutne jak to się skończyło w okresie próby , chociaż był niewielki odsetek tych którzy wykazali wdzięczność i walczyli o niepodległość Państwa w którym mieli swoje majątki . a reszta to szkoda pisać ... a potomkowie dzisiaj jak wataha wilków chce zagryźć ekonomicznie resztę tego co pozostało po wielkim kataklizmie drugiej wojny światowej i 50-cio letniej okupacji kacapów zindoktrynowanych kibucem komunizmu .
 • @Husky 21:57:22
  "Tylko prawda" to twoje motto bloku , wybacz ale prawdy nie znajdziesz ni chuja w źródłach które przytoczyłeś w przypisach . Te media to ściema i manipulacja .Zobacz ko jest ich właścicielem i jakie maja cele te media .
 • @Husky 22:06:42
  John Pilger: "Islamski terroryzm" jest wymyśloną wymówką dla kradzieży afrykańskich bogactw
  Trwa inwazja na Afrykę na pełną skalę. Stany Zjednoczone rozmieszczają wojska w 35 krajach afrykańskich, poczynając od Libii, Sudanu, Algierii i Nigru. Zgłoszone przez Associated Press w Boże Narodzenie, tego nie było w większości anglo-amerykańskich mediów.
  Inwazja nie ma prawie nic wspólnego z "islamizmem", a prawie wszystko, co ma związek z nabyciem zasobów, w szczególności z minerałami, oraz z rosnącą rywalizacją z Chinami. W przeciwieństwie do Chin, Stany Zjednoczone i ich sojusznicy są przygotowani na użycie przemocy w Iraku, Afganistanie, Pakistanie, Jemenie i Palestynie. Podobnie jak w zimnej wojnie, podział pracy wymaga, aby zachodnie dziennikarstwo i kultura popularna stanowiły osłonę świętej wojny przeciwko "groźnemu kręgowi" islamskiego ekstremizmu, nie różniącemu się od fałszywego "czerwonego zagrożenia" światowego komunistycznego spisku. (By John Pilger johnpilger.com 30 January 2013)
  http://worldfreemansociety.org/10-statute-legislation/33-john-pilger-islamic-terrorism-is-the-invented-excuse-for-theft-of-africa-s-riches
 • @Witkacy 22:40:34
  Nationalspieler aus Ghana wegen Vergewaltigung verurteilt Narodowy gracz drużyny Ghany za gwałt na 14 letniej szwedzkiej dziewczynie dostał jedynie 2 lata i 8 miesięcy. Gwałtu dokonał w ubikacji damskiej do której się udała ta dziewczyna, która siłą zmusił do dwóch stosunków płciowych łącznie z oralnym i analnym seksem. Chcecie mieć Europę to będziecie ją mieli.
 • Zastrzelony dziś przez izraelską armię
  Zastrzelony dziś przez izraelską armię na granicy Strefy Gazy 14 l. Haytham al-Jamal. (wg niektórych info 15 l.)

  https://pbs.twimg.com/media/DfL-6gZX4AEmum_.jpg
 • Około półtora tysiąca banderowców
  przemaszerowało ulicami Przemyśla do pobliskiej wsi Pikulice, obchodząc 29. rok z rzędu Dzień Ukraińskiej Pamięci Narodowej.

  https://pbs.twimg.com/media/DfM2l92WAAEwHma.jpg
 • @Witkacy 23:06:47
  Islam nie jest religią. I to jest największe kłamstwo na świecie. Islam jest ideologią zbrodniczej ekspansji ubraną w formę religii. Przez to szalenie niebezpieczną.Tak jak w Japonii zero islamu ! Zakazać w Polsce islamu puki czas !..
 • @Witkacy 23:06:47
  Taka Angola zakazała oficjalnie islamu i zburzyła wszystkie meczety, islamista może modlić się tylko w domu. Teraz robi to Słowacja.
 • @kula Lis 67 09:07:28
  Włoski Sąd Najwyższy uznał prawo greckiego wymiaru sprawiedliwości do zajęcia nieruchomości znajdującej się na terytorium Włoch w ramach odszkodowania za zbrodnie wojenne. Chodzi o masakrę 208 mieszkańców Distomo w czerwcu 1944 roku dokonaną przez Niemców.
 • @Witkacy 22:40:34
  Nie miliony, a miliardy! Niemcy muszą wydać astronomiczną kwotę. Chodzi o imigrantów. Po publikacji danych z raportów niemieckiego resortu finansów w mediach zawrzało. Kosztorys planowanych wydatków spowodowanych przez kryzys imigracyjny może przyprawić o zawrót głowy. Z wyliczeń ministra Olafa Scholza wynika, że przez najbliższe cztery lata rząd federalny będzie musiał przeznaczyć na rzecz imigrantów... 78 miliardów euro! To w sumie tyle ile przez 15 lat Polska wyda na program 500 plus.
  Jak wynika z informacji serwisu swiato-podglad.pl podawana przez niemieckie media kwota to zaledwie wierzchołek góry lodowej. W raporcie, do którego dotarł „Spiegel” nie podano powiem kosztów poniesionych na rzecz imigrantów przez samorządy, które zostały obciążone ciężarem utrzymania fali imigrantów, których do Niemiec tak gorliwie zapraszała Angela Merkel.

  Z raportu niemieckiego ministerstwa finansów wynika, że tylko na same świadczenia socjalne dla imigrantów Berlin planuje wydać 21 miliardów euro (równowartość ok. 90 miliardów złotych). Dla lepszego zobrazowania sytuacji warto podkreślić, że jest to kwota przewyższająca tę, którą Polska rocznie wydaje na służbę zdrowia. Na tym jednak wydatki Niemiec się nie kończą. Jak podkreśla serwis swiato-podglad.pl, kolejne 13 miliardów euro (ok. 56 mld zł) pochłoną tzw. „świadczenia w celu integracji”. Cóż to takiego? W ramach tych świadczeń organizowane są m.in. kursy językowe, a także... kursy tańca czy garncarstwa, które rzekomo mają „pomóc imigrantom lepiej odnaleźć się w nowej rzeczywistości”. Co ciekawe z danych Urzędu ds. Migracji i Uchodźców wynika, że w 2016 r. - najbardziej intensywnym okresie kryzysu imigracyjnego – co prawda 340 tys. imigrantów rozpoczęło kurs językowy, jednak jego ukończeniem pochwalić się mogło jedynie 133 tys. osób. To jednak nie koniec wydatków! Z raportu wynika, że do 2022 roku niemieckie władze planują wydać jeszcze 5,2 mld euro (ok. 22 mld zł) na przyjęcie, rejestrację i zakwaterowanie imigrantów. Z kolei 8 mld euro (ok. 34,5 mld zł) to kwota, którą Berlin planuje przeznaczyć na „odciążenie samorządów” w związku z ponoszonymi przez nie kosztami związanymi z napływem imigrantów. Największą część budżetu imigracyjnego - 31 mld euro (ok. 133 mld zł) – przyznano na pomoc na miejscu i likwidację przyczyn migracji. Czyżby Niemieckie władze wreszcie przejrzały na oczy? Takie właśnie rozwiązania rząd Beaty Szydło, a następnie rząd Mateusza Morawieckiego forsował już od początku, podkreślając, że jest to najbardziej skuteczna forma pomocy i szansa na zakończenie kryzysu imigracyjnego.
 • @Husky
  A jednak! Szef MSZ odpuszcza i przyznaje: Potrzebna jest pilna korekta ustawy o IPN

  https://wpolityce.pl/polityka/398710-a-jednak-szef-msz-odpuszcza-i-przyznaje-potrzebna-jest-pilna-korekta-ustawy-o-ipn

  Ps..Wywieśmy białą flagę jak proponuje minister Czaputowicz i wykonujmy wszystkie polecenia, zalecenia, instrukcje płynące z Berlina, Brukseli, Waszyngtonu i Tel Awiwu. A późnej może i z Moskwy. Ale przestańcie pieprzyć już o wolnym i suwerennym państwie! No i dajemy się kopać po tyłkach, jak zwykle. Żydzi poprawili ustawę i trzeba się dostosować. Korekta powinna być w drugą stronę. Za każdą próbę rabunku polskiego majątku "czapa"!. A nie spełnianie marzeń leniwego i roszczeniowego gudłajstwa, z Izraela i USA!...Ten cały rząd powinien być poddany narodowej korekcie bo tylu dup co on nie wylizał nikt !!! Korekta? Tak, ale rządu! Potrzebna jest pilna korekta składu osobowego rządu. Powrót B. Szydło i Macierewicza oraz wykopki żydowskiego lobby, które na klęczkach realizuje żydowski projekt Polin. To dopiero wywoła falę antyżydowstwa...Wycofanie się z obecnego zapisu, który wbrew żydowskiej wrzawie, nie ogranicza wolności wypowiedzi, to realizacja interesów żydowskich, a nie polskich, rząd ugina się pod dyktatem. Wszystkie obce państwa piszą nam ustawy o sądach, o IPN, o energetyce i tak dalej. A gdzie jest Polska i Polacy.? Wkrótce się dowiemy, że potrzebna jest pilna korekta granic Polski. Umysłowi i fizyczni niewolnicy...i to kogo? Izraela... Za 30 szekli...was kupili? Goj musi służyć by żyło się lepiej w Polinie. Palma judei w centrum Warszawy wszystko mówi kto nami rządzi!!! Zmiana prawa pod naciskiem obcych mocarstw to brak suwerenności, hańba i powtórka z rozbiorów. Czy USA i żydzi robią jakiekolwiek korekty wobec Polski i Polaków choćby w nauczaniu historii ? NIE robią żadnych korekt, a tylko żądają i nakazują. Zmiana ust. o IPN to podległość lobby żydowskiemu. Filosemickie strusie nie mają odwagi przeciwstawić się żądaniom żydowskim. Padanie na twarz przed najbardziej zakłamaną i zbrodniczą nacją na świecie i wstawanie z kolan to fikcja. To jest upadek państwa Polskiego. To było do przewidzenia, pejsy rządzą, w następnych wyborach nie głosuję na tchórzy. Gacie opadły i mamy do wyboru kondominium amerykańsko izraelskie lub niemiecko francuskie. Już oficjalnie mówi żydówka do Polaków! Wyście nas wybrali i jak wam się nie podoba to możecie wyjechać, my potrzebujemy mieszkań my musimy wziąć wszystko w swoje ręce.


  https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg
 • @kula Lis 67 12:56:46
  Krawczyk: „Uważam Mahometa za kretyna”

  https://pbs.twimg.com/media/DfPBAYGW0AATyGt.jpg
 • @kula Lis 67 12:56:46
  "...Za każdą próbę rabunku polskiego majątku "czapa"!..."

  Pełna zgoda.
  Jedynie wymagałoby to powołania jakichś "Sądów Ludowych" (no i związanych z nimi katów...), bo przecież "nadzwyczajna kasta" to się właśnie na tym pasie...
  Oceniając chłodno, 10 to nie, ale 100 wydanych, uzasadnionych i WYKONANYCH takich wyroków RADYKALNIE (do zera?) zmniejszyłoby zainteresowanie szabrowaniem Polski...
 • @laurentp 14:45:14
  https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2013/09/oni.jpg?w=500&h=353&zoom=2

  Panowie, kto z nas nie miałby chęci pierdolnąć z całej siły w te mordy? “Chciałbym dożyć takich dni”....“Dekret cara Aleksandra II który Żydom i każdemu innemu nadawał taki majątek. Wie pani za co? Za zdradę Polski. Polski, która jako jedyne państwo na świecie przyjmowała Żydów ze wszystkich krajów, które Żydów wyrzucały. A wyrzucały liczne kraje Europy – dekretami królów, wyrzucały wielokrotnie na przestrzeni kilku wieków.”

  […] Będąc [w marcu] w sanatorium w Ciechocinku. trafiłem do “Związku Nauczycielstwa Polskiego”, czyli do dużego sanatorium, gdzie posiłki były podawane na dwie tury, po 500 osób każda.

  Okazuje się, że jestem rozpoznawalny, mimo upływu lat. A poza tym w sanatorium nazwisko jest często na ogłoszeniach w sprawie zabiegów i badań. Tak że po każdym posiłku ludzie zaczęli dostawiać krzesła do stolika, przy którym siedziałem i zaczynały się pytania i rozmowy.

  Później, za zgodą dyrekcji, na takie spotkania w gronie kuracjuszy udostępnili nam duży hol, gdzie mogło śmiało pomieścić się tu ponad sto osób. Na pierwsze takie spotkanie przyszło właśnie około setki osób, wszyscy prawie to emeryci, a zatem osoby, które okres PRL-u znają … i porównują go z obecną sytuacją w Polsce i na świecie.

  Dyskutanci poruszali wiele tematów, o których pisałem w swoich poprzednich książkach. Ale, cały czas moją uwagę przykuwała siedząca blisko, w pierwszym rzędzie, starsza pani. Może byłem przeczulony na taką urodę, gdyż już miałem do czynienia z ludźmi tej rasy i to nie raz. Owa starsza pani na pewno była Żydówką. Jej twarz o tym mówiła. Ale skoro Żydówka, to dlaczego oklaskuje tak jak i inni na sali moje stwierdzenia o Żydach jako o ludziach rodem z piekła? Celowo zwracałem na nią uwagę, gdyż podobna pani w starszym wieku zaatakowała mnie w czasie zebrania Klubu Inteligencji Polskiej w gmachu ZBOWiD-u.

  Na tym zebraniu omawiano moją książkę “Bez strachu” i ta pani poprosiła o głos. Widziałem że na sali poszedł pomruk oburzenia, i wiele twarzy wskazywało na niezadowolenie z faktu że zabierze głos. Ja nie znałem tej starszej pani o rysach żydowskich ale niektóre osoby będące na sali znały ją z poprzednich spotkań. Poprosiła o mikrofon i patrząc na mnie powiedziała:

  – Dziwię się, jak mogą zebrani gloryfikować pana książki. Przecież w nich kłamstwo goni kłamstwo. Nieuczciwie pan pisze np. o sprawie zwrotu majątków po Żydach którzy zginęli w czasie wojny. Uczciwość nakazuje, by te majątki zostały – jeśli nie tym do których należały – zostały zwrócone ich krewnym, a jeśli takich nie ma to państwu Izrael. Dotyczy to majątków ziemskich, młynów, tartaków, olejarni oraz stawów, gdzie hodowano ryby. A pan pisze że to należy do Polaków. To nieuczciwe to raz, a po drugie my będziemy się domagać zwrotu tych nieruchomości na Światowej Radzie Żydów i na pewno uzyskamy poparcie w tej sprawie, a Polska, pod naciskiem opinii światowej, musi to zwrócić prawowitym właścicielom, czyli Żydom. Byłem przygotowany by na podobne zarzuty odpowiedzieć i to za pomocą niepodważalnych argumentów, związanych z tą sprawą, jednak stało się inaczej. Jednocześnie podniosło się kilka osób, które domagały się by im udzielić głosu. Nie ja prowadziłem to zebranie i nie ja udzielałem głosu, byłem tu gościem, członkiem tego zebrania, ale widząc że przewodniczący nie wie co zrobić w tej sytuacji i patrzy na mnie więc powiedziałem:

  – Proszę dać głos pierwszemu z brzegu.

  Z widzenia znałem tego człowieka, wiedziałem, że jest on emerytowanym pułkownikiem Wojska Polskiego. Najpierw mówca zwrócił się do mnie mówiąc tak:

  – Pan pozwoli, że ja jej odpowiem. A to dlatego że pochodzę z rodziny, której zabrano olbrzymi majątek i oddano Żydowi zdrajcy za szpiegostwo. Ta pani, panie Siwak, to matka Aliny Całej, tej samej doktor historii z Instytutu Historii Żydów, która napisała obraźliwy duży artykuł o Polakach, jacy wyrachowani byli w czasie wojny i jakże współpracowali z Niemcami w zabijaniu Żydów. Ten artykuł nie tylko w Polsce ale i na świecie wywołał liczne protesty. Nawet i Żydów. A pan odniósł się do niego w swojej książce, słusznie pisząc jak bardzo pani Alina Cała na każdym kroku kłamie. To wywołało w środowisku Żydów wściekłość pod pana adresem. Ale nie mogli tego co pan napisał podważyć, gdyż oparł pan to co napisał na faktach i dowodach. No ale oni nikomu nie darują. Dlatego mieliśmy tu niedawno, na tej Sali, scenę jak Werblan napadł na pana za pańskie pisanie. Ale dostał po uszach i wyszedł. A teraz mama staje w obronie córki i ziomków Żydów.

  Otóż ja, oficer Wojska Polskiego, tu, w obecności wszystkich tu zebranych, daję słowo honoru, że panią przeproszę, jeśli na następne spotkanie przyniesie chociaż jeden akt notarialny, że taki to a taki lcek otrzymał od swego ojca czy matki, spadek w postaci majątku ziemskiego, czy młyna itd. Bo tak odbywa się przekazywanie majątków kolejnemu pokoleniu na całym świecie, a także i w Polsce. Ale pani go nie przyniesie, bo takich aktów notarialnych żaden Żyd nie posiadał. Posiadał inny akt nadania mu tych dóbr – Dekret cara Aleksandra II który Żydom i każdemu innemu nadawał taki majątek. Wie pani za co? Za zdradę Polski. Polski, która jako jedyne państwo na świecie przyjmowała Żydów ze wszystkich krajów, które Żydów wyrzucały. A wyrzucały liczne kraje Europy – dekretami królów, wyrzucały wielokrotnie na przestrzeni kilku wieków. I przecież nie za dobrą pracę dla kraju, w którym byli, ale za grabież, oszukaństwa, morderstwa, lichwę i przejmowanie władzy w swoje ręce. Polska ich przygarniała i nadawała liczne przywileje, szczególnie w handlu. W okresie rozbiorów Polski Żydzi – ich przywódcy podsycali i podgrzewali atmosferę do powstań. Ale nie dlatego, żeby Polska zrzuciła jarzmo ucisku caratu. Ale dlatego, że widzieli w dekrecie cara okazję, by posiąść majątki Polaków. A przypomnę tu państwu, że w tym okresie, kształcić swoje dzieci mogli ziemianin, właściciel tartaku czy młyna lub olejarni lub apteki. To była warstwa ludzi, gdzie patriotyzm przekazywano z pokolenia na pokolenie. Chłopi posiadający kilka mórg ziemi i klepiący biedę nie myśleli o wykształceniu swych dzieci. I do powstań nie szli synowie biednych chłopów, a właśnie tych ludzi których stać było na naukę swych dzieci. Żydzi, skwapliwie i dokładnie donosili do władz carskich o tych, co poszli do powstania. I na mocy dekretu carów przejmowali te wszystkie dobra. Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich jak swych synów przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. Odpłacali zdradą na rzecz ciemiężyciela i zaborcy i to bez żadnych skrupułów. Zresztą nie tylko pod zaborem rosyjskim to robili, u Niemców zażądali, by wydzielić część Polski dla nich. A na świecie żądali zrobienia z Polski Judeo-Polonii. Na tę okoliczność zachowały się liczne dokumenty tak na świecie jak i w Polsce. Mojemu dziadkowi i jego bratu, którzy poszli do powstania, nie tylko odebrano całe majątki na rzecz Żydów zdrajców ale zesłano ich na sybir. I na zawsze zostali na Syberii lub może zginęli po drodze na Syberię. A pani śmie się tu dopominać zwrotu tych majątków?! W ten sposób zabieracie całe ulice, np. w Krakowie. Domy, które zostały przez Polskę Ludową, czyli przez Naród, odbudowane lub wyremontowane wy mając swoich prezydentów lub premierów i ministrów odbieracie po cichu, bez rozgłosu. Myślicie że naród Polski o tym się nie dowie? Jeśli uważa pani że pan Siwak pisze nieprawdę w swoich książkach, a jednocześnie twierdzi pani że Tomasz Gross pisze prawdę, to nie mamy o czym tu mówić i lepiej zrobi pani jeśli wyjdzie z tej sali, gdzie Polacy zrobili zebranie.

  No i oczywiście wyszła. Dyskusja siłą rzeczy przeszła na temat Żydów, jako tych, którzy Polskę uważali i uważają za miejsce do objęcia władzy i pasożytowania na Polsce.

  Mając to wszystko w pamięci podświadomie bałem się tej starszej pani siedzącej naprzeciw mnie tu, w tym holu w Ciechocinku. Na pierwszym zebraniu słuchała uważnie co mówiłem. Spotkanie, spokojnie, po trzech godzinach zakończyliśmy.

  Na następnym spotkaniu, było to w sobotę po obiedzie, gdyż w tym czasie nikt już nie ma żadnych zabiegów i spokojnie można podyskutować. Starsza pani znowu siedziała tuż przede mną, w pierwszym rzędzie, i gdy tylko rozpocząłem słowami: Jeśli ktoś z was chciałby powiedzieć coś od siebie lub zadać mi pytanie to proszę to zrobić teraz”. I oto, ta starsza pani wstała i powiedziała tak:

  – Chciałabym coś państwu powiedzieć, co może was zdenerwuje, ale nie widzę innej możliwości, jak tylko powiedzenie wam prawdy w oczy. Chciałabym też odnieść się do pana książek, bo je kupiłam przez pocztę. Ale wszystko zależy od tego, jak zareagujecie po tym, co za chwilę usłyszycie. Otóż, żeby nie było nieporozumienia, chcę na samym początku powiedzieć, że jestem z krwi i kości Żydówką.

  Po sali przeszedł głośny pomruk, a tu i tam ktoś krzyknął: “Precz z Żydami”. Jakaś pani ze środka sali wstała i powiedziała do mnie:

  – Panie Siwak, zrobiliśmy to spotkanie z panem, a nie z jakąś Żydówką. Niech pan jej powie, że to dla Polaków spotkanie, a nie dla Żydów i niech wyjdzie z sali. Sporo osób nagrodziło tę kobietę oklaskami i powtarzając: “To dla Polaków spotkanie!” i “proszę wyjść z sali!” Kobieta [ta Żydówka], stała obok mnie i patrząc na mnie powiedziała:

  – Panie Siwak, mam pana za odważnego i uczciwego człowieka. Jeżeli pan rzeczywiście taki jest jak pisze, to proszę pozwól pan mi coś powiedzieć do ludzi.

  – Powiedziałem, pozwólmy tej pani powiedzieć to, co jej zdaniem powinniśmy wiedzieć. Sami tu i teraz ocenimy jacy są Żydzi. Czasami bolesna prawda jest jak oczyszczenie potrzebna do życia lub do tego aby przejrzeć na oczy. Proszę, niech pani mówi, zwróciłem się do kobiety.

  Stanęła obok mnie i powiedziała:

  – Jestem, jak już mówiłam, Żydówką. Ale jestem sercem i rozumem Polką.

  Ubolewam nad sytuacją jaka jest w Polsce. Ponoszę za swą polskość większe konsekwencje niż wy. Bo rozstałam się z synem którego codziennie widujecie w telewizji. Stoczyłam z nim wojnę właśnie o Polskę. Wyrzuciłam go ze swego domu i serca. Za fakt, że ochrzciłam córkę bardzo boleśnie odczułam zachowanie się męża, iż ledwo przeżyłam. Nawet kary za to nie poniósł, bo tacy jak on byli poza prawem. A po wojnie w latach 1946-55, jak byłam młodą dziewczyną i żyli jeszcze moi rodzice, to regularnie co tydzień u nas w domu omawiali sytuację w Polsce najważniejsi Żydzi. Później, jak wydali mnie za mąż, to te zebrania najważniejszych Żydów były również w moim domu. To ja podawałam kawę i herbatę, ciastka lub obiady dla całej dużej grupy. I to ja nasłuchałam się jak was otumaniają i żerują na waszej naiwności.

  W latach już 1980-tych, też u mnie w mieszkaniu, panie Siwak, była ta rozmowa, którą pan opisuje na temat powojennej granicy Polski na wschodzie. Do [pełniącego wtedy, funkcję premiera] Mazowieckiego zwrócił się marszałek Wiktor Kulikow, by Polska wniosła na forum międzynarodowe sprawę tzw. linii Curzona. Marszałek mówił, że robi to na polecenie Gorbaczowa. Rozpadł się Związek Radziecki, odłączyły się kraje takie, jak: Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś i Ukraina. A Rosji zależało na tym by Ukraina nie była zbyt duża i mocna. Kulikow twierdził, wtedy w rozmowie z premierem Mazowieckim, że konferencja światowa jaka miała miejsce na temat tej sprawy opowiedziała się jednoznacznie za tym, iż Lwów był od 600 lat Polski, i państwa uczestniczące w tej konferencji wyznaczyły linię Curzona na wschód od Lwowa, a nie na zachód. Ale premier Wielkiej Brytanii dogadał się ze Stalinem że załatwi tak sprawę, że ta kaleka na wózku [prezydent USA, Roosevelt] zgodzi się na tę granicę. I rzeczywiście załatwił. Mazowiecki w tych właśnie dniach jak zwykle brał udział w zebraniu u nas i o tym do zebranych mówił. A byli tam tacy ludzie jak Kuroń, Michnik, Lityński, Osiatyński, Suchocka i paru jeszcze innych znanych polityków Żydów. I wtedy to Michnik powiedział: “Powiedz marszałkowi Kulikowowi, że nie jesteś tym zainteresowany. To by naraziło naszą koncepcję polityczną co do rozwoju spraw w Polsce”. I tak rzeczywiście Mazowiecki odpowiedział marszałkowi. I to powiedział premier Polski: “Nie jestem tym zainteresowany”. Byłam świadkiem tej rozmowy, a było to u mnie w domu, jak też wielu innych rozmów. Czyli potwierdza się to, co Pan napisał w poprzedniej książce, że Kulikow powiedział panu prawdę, panie Siwak. Podczas jednej z rozmów u mnie w domu, słuchając wielu politycznych decyzji i tego jak będą je wcielać w życie spytałam: “A co na to Polacy?” Usłyszałam: “To będą decyzje polskich polityków, będących przy władzy. Oni będą wcielali w życie nasze koncepcje i propozycje”. Już dawno temu w Wałbrzychu powiedział Jakub Berman, stryj Borowskiego Marka: “Należy zajmować stanowiska tuż za premierem i prezydentem. Nie wysuwać się na czoło, a być z tyłu, ale decydować tymi przed sobą. Powiedział również, że wychowamy tak młodzież, by swym rodzicom nie wierzyła a tylko nam. To my ustalamy co mają wiedzieć ze szkoły i studiów, a co nie”. I dziś macie właśnie taką młodzież, która w ogóle prawdziwej historii swego kraju nie zna. I co z tego, że grupa polskich profesorów patriotów na uniwersytecie Jagiellońskim protestuje głodówką, widząc co zrobiono z podręcznikami do historii. Nic nie osiągną, a najwyżej wyrzucą ich z pracy, może właśnie o to chodzi.

  Przecież ja żyję na co dzień między ludźmi i słyszę jak złorzeczą Żydom. Ale będąc z wami szczera powiem tak: A kto temu winien że tylu Żydów jest u władzy? Czy czasami nie wy sami? Bo na przykład wystawia się jako kandydatów na prezydenta Warszawy dwie osoby. Oboje to Żydzi, tak Bielecki jak i Gronkiewicz-Waltz. I co? Sami oni się wybrali? Nie. To Polacy poszli do urn i oddali na nich swe głosy. A później krytykują, że żydówka jest prezydentem. Gdybyście zbojkotowali te wybory, mówiąc, że nie ma kandydatów Polaków i nie poszli głosować na ich wybór – to by nie zostali wybrani.

  Ja znałam oboje rodziców pani prezydentowej Komorowskiej. Byli to Żydzi, że Polaków utopiliby w łyżce wody. Pan Komorowski, który prawdopodobnie jest Polakiem, ale chodzi na smyczy swej żony Żydówki a za doradców swych, proszę zauważyć, wziął samych Żydów. A że ci doradcy decydowali i decydują, np. komu ma kapituła żydowska przyznać najwyższe odznaczenie w Polsce, czyli Orła Białego, i dano go samym Żydom, takim jak Michnik.

  A popatrzcie jak znieważono i zbrukano święte miejsce na Wawelu. Zaczynając od tego że Piłsudski tam leży, a nie powinien, bo to wróg Polaków, to jeszcze Miłosz, a następnie nie-Polak – pan prezydent Kaczyński. Przecież pani Jadwiga [matka Lecha i Jarosława Kaczyńskich] to moja koleżanka z lat młodości i nie mam żadnej wątpliwości, że rodzice jej byli oboje Żydami. A prawo żydowskie mówi, że ten kto z matki Żydówki się narodził to jest Żydem.

  I tak sprytnie się gra na uczuciach goi, jak o Polakach mówią. Tak dajecie się oszukiwać i manipulować. Was już nie trzeba prowadzić na sznurku do rzeźni jak barany. Wy już i sami przyjdziecie, wierząc, że tam czeka was lepszy świat. W ogromnej części temu faktowi, że Żydzi w każdej dziedzinie życia zajmują najważniejsze stanowiska, wy Polacy jesteście winni. Duży procent Polaków służy swą pracą nie Polsce, a Żydom. Wiedzą o tym doskonale. Ale ich szefowie też wiedzą, że Jeśli dadzą dobre płace, to pracownicy będą służyć im wiernie i lojalnie.

  Tak macie we wszystkich telewizjach, tak samo z prasą. Nawet o. Rydzyk – ostatnie źródło wiedzy o tym co się dzieje – też już się poddał i wpuścił tak do radia, jak do telewizji ludzi, którzy nie tylko nie kochają ojczyzny, ale pracują tak, by ją stracić na rzecz innych.

  A mnie za moje poglądy i fakt ochrzczenia córki mąż porzucił i wyjechał do Izraela. Synowi powiedziałam, podczas jednego z zebrań u nas w domu: “Swymi planami i faktem że fizycznie jesteście u władzy sprowadzicie na resztę tych Żydów co ocaleli po wojnie [i tych co obecnie ściągacie do Polski na siłę] – nowy, straszny holocaust. Tak żyć się nie da. Polacy się obudzą z tego letargu i nie darują Żydom. Są długo cierpliwi i łatwowierni. Są naiwni jak małe dzieci, i dają się za judaszowe pieniądze wam przekupić. Ale to runie lada dzień – ta wasza konstrukcja globalnego świata. Są narody, które przejrzały na oczy, jak Islandia. Zemsta może być straszna, bo Polacy tacy właśnie są: długo naiwni i głupi ale jak miara się przeleje to są straszni i nieobliczalni. A wy do tego prowadzicie?” Więc syn się bardzo obraził na mnie i wyprowadził się z domu. I nie uznaje mnie za swą matkę.

  – A jak on się nazywa? – padły z sali pytania.

  – Tego ja nie mogę wam powiedzieć, a to z obawy przed zemstą. Ponieważ moi rodacy mszcząc się nie przebierają w środkach. Łagodna zemsta polega na tym, że z człowieka zrobią wariata. Ale to jest rzadkość. Żydzi za zdradę zapłacą śmiercią każdemu, nawet swemu najbliższemu. I tego nie żądajcie ode mnie. Ja osobiście nie boję się śmierci, ale mam córkę i troje wnuków, katolików. Mogą właśnie uderzyć we mnie, robiąc krzywdę moim ukochanym. Tak to robią.

  Przerwała na chwilę i ta sala, ci ludzie, którzy nie chcieli jej słuchać, a niektórzy żądali by wyszła, teraz nagrodzili ją długimi, mocnymi oklaskami.

  Gdy ludzie nadal pytali kobietę o nazwisko ona uparcie odmawiała podania go i prosiła o wyrozumiałość. Ale dla mnie było jasne kto jest jej synem. Otóż dwa lub trzy razy powiedziała “ten cholerny śliniak” o swym synu. A w czasie PRL-u wszyscy w opozycji mieli pseudonimy, które, albo sami wymyślali, albo koledzy im nadawali. W czasie tych pięciu lat, gdy byłem członkiem biura politycznego i codziennie otrzymywaliśmy raporty MSW z działalności opozycji, obok nazwisk były pseudonimy. A takie pseudo, miał Michał Boni, obecny minister i prawa ręka Tuska. Ten od sprawy ACTA, za którą premier musiał naród przepraszać. W każdym szanującym się państwie za takie podprowadzenie premiera minister wyleciałby z hukiem. Ale nie w Polsce. Tu premier wykonuje “ich” polecenia, a nie rady ministrów czy sejmu. A dlaczego śliniak go nazywali? Bo ci którzy znają go z wystąpień w TV czy na żywo, mogli się napatrzeć jak Boni ciągle się ślinił i oblizywał. – A co pani może powiedzieć o aferach w Polsce? – padło pytanie z sali.

  – Proszę pana o jakie afery konkretnie pan się pyta? Bo chyba sam pan wie, że tak zmodyfikowano prawo by złodziej nie był karany. Uczynił to, oczywiście syn Żyda, pan Kwaśniewski, pisząc nowe prawo zasadnicze, czyli nową konstytucję [tzn. on tylko afirmował swoim podpisem, a pisali ją „specjaliści” – admin]. Co sprawia, że żadna afera nie została ani wyjaśniona ani ukarana, ale te afery o które pan się pyta to “mały pikuś”, jak mówią. Największą aferą, za którą powinni wisieć ci, co ją w życie wprowadzili, to sprawa, która przerasta kopalnie, zagarnięte huty czy fabryki. Chodzi o przemysł alkoholowy. Wpływy z tego przemysłu do Skarbu Państwa, czyli do budżetu, do 1989 r. stanowiły 50% wszystkich wpływów. Pozbycie się przez państwo polskie wyłączności na produkcję i zbyt alkoholu, nastąpiło w wyniku tajnej uchwały tzw. Sejmu Kontraktowego w 1989 r. To był początek tzw. wolnej Polski i III RP. Średni zysk roczny obecnych prywatnych właścicieli branży alkoholowej wynosi 9,5 miliarda dolarów rocznie. Czyli połowa budżetu wypływa za granicę a powinna zasilać budżet państwa. Ale ktoś musiał się nachapać i dał też innym fortuny za fakt przyzwolenia na tę ustawę. Przypomnę – jeszcze za czasów Księstwa Warszawskiego a także przed wojną było to 50% budżetu państwa. Tak też było za PRL. Była to połowa budżetu i mimo obciążeń na zbrojenie półmilionowej polskiej armii i złej gospodarki, państwo mogło egzystować. I tu ciekawe zjawisko, bo w 1980 r. wpływ do budżetu państwa w przeliczeniu na dolary był większy od całego budżetu państwa netto III RP w 2000 roku. I tu widzicie jak na dłoni czego pozbawili naród polski żydowscy kombinatorzy, tacy jak obecny doradca Tuska, a kiedyś premier – Jan Krzysztof Bielecki. A polscy posłowie uchwalali pod dyktando Żydów wszystkie ustawy, które naród polski pozbawiały dochodu. Był taki minister skarbu w III RP [Emil Wąsacz], który powiedział: “Ta ustawa zrobi z Polaków dziadów, będą grzebać w śmietnikach żeby przeżyć”. I nie mylił się proszę państwa. Nie byłoby dziś potrzeby podwyższania wieku emerytalnego i straszenia Polaków, że nie będzie komu na nich pracować i nie będzie emerytury. Zabrano narodowi największy dochód jaki państwo osiągało. Przeszło to w ręce cwaniaków, którzy w dodatku podkreślają – jak ciężko dla Polski pracują, a wy ich co kadencję wybieracie!

  Więc ja nie bez powodu powiedziałam: “czy aby tylko Żydzi są winni obecnej sytuacji?” A powiem więcej. Czas rozkradania polskiej gospodarki już się skończył. Chyba, że przeforsują ustawę o prywatyzacji lasów państwowych. Bo to ich jeszcze boli że nie jest w ich rękach. Ale wątpię, bo Polacy budzą się pomału ze snu. Zaczął się natomiast jeszcze gorszy czas niż rozkradanie polskiego majątku. Zaczął się czas usuwania ze swej drogi ludzi, którzy w jakikolwiek sposób są przeszkodą, by całkowicie mieć władzę w swym żydowskim ręku. Jeśli by im się to udało to pozwolą wtedy żyć tylko tym z których będą mieć pożytek dla własnych interesów.

  – Co w tej sytuacji robić? – spytał ktoś z głębi sali.

  – Co robić? – powtórzyła. – Polacy to bardzo dziwny naród. Polakom to trzeba ‘do boląca’ dokuczyć. Tak by to bardzo boleśnie odczuli. Inne narody rozumieją zagrożenie szybciej, bez tych bolesnych doświadczeń. Wy jesteście inni. Ulegacie byle komu i wierzycie byle komu. Oddajecie władzę też byle komu, chociaż wiecie ile zła już wam wyrządzili ci co obdarzacie ich władzą i zaufaniem. U nas musi popłynąć morze krwi i zginąć wielu ludzi, żeby Polacy przejrzeli na oczy. Pytacie co zrobić w tej sytuacji. A jeśli powiem co zrobić to wiem, że tego na razie nie zrobicie, bo nie umiecie kalkulować i myśleć. Taka Islandia potrafiła zrzucić jarzmo międzynarodowych mafijnych karteli bankowych i pociągnęła do odpowiedzialności polityków, za zdradę narodu islandzkiego i państwa islandzkiego. Na czele z premierem tego kraju Geir Haarde. I był to rzeczywiście, pierwszy premier na świecie postawiony przed sądem za przyzwolenie na obrabowanie swego narodu i państwa przez międzynarodowe mafijne koncerny bankowe, co doprowadziło Islandczyków i Islandię na skraj bankructwa. I nie tylko premiera, posadzili na ławie oskarżonych ale i szefów banków takich jak Lehman Brothers i Goldman Sachs. Naród islandzki powiedział: “Ci co doprowadzili Islandię do takiego kryzysu, muszą spłacić sami te długi, bo nie naród je zrobił, a oni”. A u nas? U nas do tego na razie nie dojdzie, bo naród śpi snem błogim. Ale jak się obudzi to zemści się na tych co nie uciekną z Polski. W Polsce jest inna sytuacja niż w Islandii. Tam mało było Żydów. A tu co krok to niby-Polak ale wcześniej czy później wyjdzie z niego żyd.

  Albin Siwak – “Chciałbym dożyć takich dni”, fragmenty.
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com

  Ps...A ja bardzo chciałbym dożyć takich dni, w których żydów będzie można oglądać tylko w ZOO. Sami by się musieli wyżywić- stworzyło by się dla nich farmę penitencjarną. To moje marzenie.
 • @laurentp 14:45:14
  Od początku dobrej zmiany jak na razie bezskutecznie apeluję do posłów PiS i Kukiz 15 o przeprowadzenie takiej zmiany jakiej dokonała mała Słowenia zaraz po wstąpieniu do Unii Europejskiej aby zabezpieczyć się przed skutkami podpisania CETA. Słowenia konstytucyjnie zakazuje prywatyzacji ujęć wody, według władz woda należy do obywateli. W 2013 ówczesny prezes koncernu Nestle, Peter Brabeck-Letmathe, wywołał ogólne wzburzenie twierdząc, że woda nie jest czymś, co się ludziom należy, lecz rynkowym towarem. Nestle, największa firma spożywcza na świecie, jest liderem wśród korporacji prywatyzujących ujęcia wody na świecie, przez co często odcina się od nich lokalne społeczności. Choć poglądy Brabeck-Letmathe’a podziela część władz krajów zachodnich, to Słowenia sprzeciwiła się tym zapędom i uznała dostęp do czystej wody pitnej za prawo człowieka zagwarantowane w jej konstytucji. 2/3 parlamentarzystów tego kraju zagłosowało za wprowadzeniem artykułu z zapisem, że: „każdy ma prawo do dostępu do wody pitnej.” W artykule zaznaczono także, że woda nie jest towarem rynkowym, a „zasoby wodne są dobrem publicznym, którymi zarządza państwo.” Słoweńska opozycja, Partia Demokratyczna, wstrzymała się od głosu twierdząc, że wprowadzona do konstytucji poprawka jest niepotrzebna, a jej celem było jedynie zwiększenie popularności partii rządzącej. Choć dla wielu Amerykanów Słowenia to jedynie miejsce narodzin pierwszej damy – Melanii Trump, to ten górzysty kraj leżący we wschodniej części Europy to prawdziwy magazyn ogromnej ilości świeżej wody. Ponad połowę jego terytorium pokrywają rodzime lasy. Wcześniej tego roku Słowenię ogłoszono jako najbardziej zieloną lokalizację turystyczną, a Ljubljanę uznano za najbardziej zieloną stolicę Europy. Ostatni ruch chroniący państwowe zasoby wodne potwierdził ekologiczną reputację tego kraju. Słoweński premier, Miro Cerar, nazwał czystą wodę pitną „złotem 21-szego wieku” i wezwał ustawodawców do głosowania za wprowadzeniem poprawki. Cerar dodał, że: „Słoweńska woda jest wysokiej jakości i z powodu swojej wartości z pewnością w przyszłości będzie na celowniku innych krajów i międzynarodowych korporacji. Stopniowo będzie to coraz cenniejszy towar, presja z nią związana będzie rosła, a my nie możemy jej się poddać.” Cerar przewiduje, że światowe wojny o zasoby wodne rozpoczną się szybciej niż wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę. W Stanach Zjednoczonych naukowcy z NASA twierdzą, że już w 2017 Kalifornia nie będzie miała wody z powodu długotrwałej suszy utrzymującej się w tym regionie. W innych częściach świata susze, pustynnienie i złe zarządzanie już doprowadziły do kryzysów wodnych, a perspektywa ich rozwiązania jest mglista. Całym społecznościom grozi zagłada z powodu braku dostępu do wody. Niestety, temat ten rzadko jest podnoszony przez korporacyjne media czy alternatywnych dziennikarzy, co oznacza, że wielu ludzi czy całe państwa nie podejmą działań zapobiegawczych, choćby takich, jakie podjęła Słowenia. W tym samym czasie prywatne koncerny, takie jak Nestle, zwiększają wydobycie słodkiej wody, pakując ją w butelkę, sprzedając i powiększając stan swojego portfela. W jednym z najbardziej przejmujących przypadków Nestle potroiło ilość wydobywanej wody ze zbiornika w Michigan, który znajdował się zaledwie 20 km od miasteczka Flint. A jego mieszkańcy przez ponad rok nie mieli dostępu do czystej wody. Zasoby wody już są zagrożone. Trzeba zmusić korporacje i te rządy, które je wspierają, do odstąpienia od chęci prywatyzacji wody zanim będzie za późno.

  Tekst źródłowy: http://www.trueactivist.com/
  A CBA śpi... Brudne pieniądze są jeszcze silniejsze niż dobra zmiana...
  http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/poprawka-senatu-w-sprawie-in-house-pokazuje-sile-brudnych-pieniedzy,81668.html
  Kręci się lody nie tylko na ściekach...

  http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/kto-zarabia-na-odpadach-na-pewno-nie-gminy,98608.html
 • @laurentp 14:45:14
  Pentagon chce wpuścić GMO do oceanów. Amerykańska armia planuje stworzyć genetycznie modyfikowane organizmy morskie, które będą dla niej szpiegować życie podwodne. Choć brzmi to jak fantazja, to niestety nią nie jest. Działająca przy Pentagonie Agencja DARPA (tj. Agencja ds. Projektów Badawczych w Obszarze Obronności) właśnie uruchomiła program, którego celem jest poznanie naturalnie występujących u organizmów morskich zdolności do detekcji. Realizację projektu o nazwie Persistent Aquatic Living Sensors ma nadzorować Biuro ds. Technologii Biologicznych. Obserwacji zostaną poddane wszelkie organizmy wodne, od bakterii do dużych ryb. Badaczy interesuje przede wszystkim ich reakcja na sąsiedztwo statków podwodnych. Kolejnym krokiem ma być sprawdzenie, czy transgeniczne odpowiedniki organizmów morskich nie sprawdzą się jeszcze lepiej, np. do namierzania wrogich okrętów. „Wybudowany pośród żywych organizmów gęsty system czujników dostarczy nam wielu informacji”. – twierdzi wojsko i tłumaczy: „Życie wodne przystosowuje się do otaczającego go środowiska. Ewolucja wyposażyła w tym celu organizmy morskie w niespotykane na lądzie zdolności do odczuwania najróżniejszych bodźców: dotykowych, elektrycznych, akustycznych, magnetycznych, chemicznych i optycznych. Nawet bardzo słabe światło nie jest dla nich przeszkodą do polowania czy ucieczki w ciemnościach.”
  Projekt jest w początkowej fazie, stąd jego szczegóły są nieznane. Aktualnie DARPA szuka pomysłów, jak wyłapywać reakcje organizmów morskich na obecność statków podwodnych, jak je interpretować i jak zapisywać w bazach danych. Jednocześnie Agencja deklaruje, że w badaniu nie będą uczestniczyć inteligentne ssaki i gatunki zagrożone, choć samo wyrażenie: „inteligentne ssaki” jest niejednoznaczne. Dotyczy to przede wszystkim delfinów, których 100 osobników jest przetrzymywanych w zamknięciu w okolicach San Diego, a amerykańska armia prowadzi na nich eksperymenty i wykorzystuje do celów militarnych. Największe obawy są jednak związane z kwestią GMO. Choć w projekcie zastrzeżono, że wykorzystanie jakichkolwiek modyfikowanych organizmów będzie wymagać zachowania odpowiednich środków ostrożności, to istnieje duże ryzyko, że raz wpuszczone do oceanów będą się tam krzyżować z gatunkami rodzimymi, a w kolejnych pokoleniach przybywać będzie osobników z cechą genetycznie zmodyfikowaną. Z czasem cały ocean zapełni się istotami transgenicznymi, a to nieodwracalnie zmieni istniejące morskie ekosystemy. DARPA zapewnia, że gatunki GMO będą badane w ograniczonych i wydzielonych strefach. Jednak, jak wskazuje portal Motherboard: „W celu przeprowadzenia rzetelnych i dokładnych badań nad organizmami transgenicznymi wojsko będzie musiało je wypuścić na wolność, gdzie mogą ekspandować, a nawet z czasem eliminować rodzime gatunki.” Inna obawa wiąże się z konsumpcją tych genetycznie modyfikowanych stworzeń przez nas, ludzi, i ewentualnego wpływu na nasze zdrowie. Poza GMO ważna jest jeszcze jedna kwestia: moralna – czy wolno amerykańskiemu wojsku wykorzystywać należące do wszystkich nas oceany do doskonalenia swoich szpiegowskich metod? Poza tym zwierzęta to nie zabawki dla żołnierzy. Nie wolno ich traktować jak obiekty, które po rozpoznaniu ich naturalnych zdolności można dowolnie zmieniać i przekształcać. Tym bardziej, że to właśnie te, jeszcze nie zmienione, stanowią bezcenną cząstkę naszych oceanicznych ekosystemów. DARPA powinna odstąpić od kontynuacji tego programu. Oczywistym jest przecież, że skutki tego projektu dotkną nie tylko żołnierzy, ale całe oceany, stworzenia je zamieszkujące oraz ludzi, którzy są od nich zależni.

  Tekst źrodłowy: http://www.earthisland.org/
 • @laurentp 14:45:14
  10 największych firm zbrojeniowych na świecie, czyli kto dziś zarabia na wojnach. Co roku świat wydaje na wojny prawie 1,7 tryliona dolarów, z czego tylko w 2016r. 375 miliardów przeznaczono na sprzęt zbrojeniowy. W dzisiejszych czasach niezależnie czy chodzi o broń, czołgi, samoloty, pociski czy statki, każde państwo znajdzie dostawcę na produkt, który szuka. A dostawca nieźle na tym zarobi. Poniżej przedstawiono listę 10 firm zbrojeniowych, które w 2016 osiągnęły najwyższe dochody ze sprzedaży swoich produktów. Dane pochodzą ze Sztokholmskiego Instytutu Badań nad Pokojem (SIPRI), zajmującego się analizą transakcji kupna i sprzedaży na rynku broni:

  NR 1: Lockheed Martin.

  Firma amerykańska, której sprzedaż w 2016r. wyniosła 40,8 mld dolarów. Obecnie zatrudnia ponad 140 tys. pracowników na całym świecie. Ma siedzibę także w Polsce, gdzie zakupiła nasze największe zakłady lotnicze PZL Mielec, założone jeszcze przed wojną w 1938r. Producent słynnych samolotów wielozadaniowych F-16 oraz F-35, które mają je zastąpić. W 2017 tylko na sprzedaży systemu antyrakietowego THAAD do Arabii Saudyjskiej koncern zarobił 15 miliardów dolarów.

  NR 2: Boeing.

  Firma amerykańska, której sprzedaż w 2016r. wyniosła 29,5 mld dolarów. Najczęściej kojarzy się z samolotami pasażerskimi, jednak Boeing od lat działa również w branży zbrojeniowej. Przykładowo, w trakcie II Wojny Światowej jego zakłady, zatrudniające już wtedy ponad 40 tys. pracowników, produkowały głównie bombowce. Część z nich okryła się nawet niechlubną chwałą, tak jak Boeing B-29 zrzucające bomby na Hiroszimę i Nagasaki. Aktualnie firma odczuwa dotkliwie konkurencję ze strony Airbusa. Jej sytuację miał poprawić B787 Dreamliner, z ceną 150 mln dolarów za sztukę, który jednak nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

  NR 3: Raytheon.

  Firma amerykańska, której sprzedaż w 2016r. wyniosła 22,9 mld dolarów. W 2017 koncern podpisał umowę ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi na dostawę 100 amerykańskich pocisków GEM-T z ceną 4,3 mln dolarów za sztukę. Firma zatrudnia prawie 80 000 osób na całym globie. Produkuje systemy obrony powietrznej i antybalistycznej, m.in. Patriot, do którego kupna przymierza się nasz kraj.

  Nr 4: BAE Systems.

  Firma brytyjska, której sprzedaż w 2016r. wyniosła 22,8 mld dolarów. Koncern posiada swoje placówki w 40 krajach, także w Polsce gdzie wraz z Solarisem współpracuje przy produkcji hybrydowych napędów elektrycznych do autobusów. Poza sprzętem dla cywilów, w asortymencie jego produktów znajdzie się także broń nuklearna oraz bomby kasetowe, dla których część krajów domaga się wprowadzenia zakazu ich używania ze względów humanitarnych. W styczniu tego roku firma zaproponowała Amerykańskiej Marynarce Wojennej zakup broni mikrofalowej zdolnej do obezwładniania systemów elektronicznych samolotów i śmigłowców, a nawet bezzałogowych pojazdów podwodnych.

  NR 5: Northrop Grumman.

  Firma amerykańska, której sprzedaż w 2016 wyniosła 21,4 mld dolarów. Ten największy producent okrętów na świecie, poza statkami i branżą zbrojeniową zajmuje się także astronautyką i aeronautyką. W ostatnim czasie przejął firmę Orbital ATK produkującą rakiety kosmiczne i satelity do zastosowań wojskowych i komercyjnych. Dzięki tej transakcji koncern ma nadzieję na opracowanie nowych modeli pocisków wyposażonych w systemy rakietowe.

  NR 6: General Dynamics.

  Firma amerykańska, której sprzedaż w 2016 wyniosła 19,2 mld dolarów. Na swoim koncie ma dostawę pierwszej w historii amerykańskiej armii łodzi podwodnej (SS-1) w 1900r. Wiele lat później koncern zajmował się produkcją F-16, obecnie oferowanych przez Lockheed Martin. Obecnie firma produkuje głównie sprzęt dla wojsk lądowych i marynarki wojennej. W najbliższym czasie planuje zainwestować 2 miliardów dolarów w swoje stocznie w związku ze zwiększonymi zamówieniami ze strony amerykańskiej armii.

  NR: 7 Grupa Airbus.

  Konsorcjum europejskie z główną siedzibą w Holandii i sprzedażą w 2016 w wysokości 12,5 mld dolarów. Firma zatrudnia ok. 50 tys. pracowników w różnych krajach Europy oraz… w Chinach! Poza samolotami cywilnymi koncern działa także od lat 90-tych w branży wojskowej, produkując głównie powietrzne tankowce oraz samoloty transportowe. Obecnie ma spore kłopoty z powodu zarzutów korupcyjnych w Wielkiej Brytanii.

  NR: 8 BAE Systems (spółka córka)
  Firma amerykańska, ze sprzedażą w 2016 za 9,3 mld dolarów.

  NR: 9 L3 Technologies
  Firma amerykańska, ze sprzedażą w 2016 za 8,9 mld dolarów.

  Nr: 10 LEONARDO
  Firma włoska, ze sprzedażą w 2016 za 8,5 mld dolarów.  USA, USA! Powszechnie wiadomo, że Stany Zjednoczone są jednym z głównych graczy w branży zbrojeniowej. Jednak powyższe dane jednoznacznie wskazują na ich pozycję lidera. Na 10 największych firm w tym przemyśle 7 jest amerykańskich. 3 z nich zajmuje pierwsze pozycje rankingu. Biorąc pod uwagę ranking SIPRI przedstawiający nie 10, lecz 100 największych firm zbrojeniowych w 2016r., okazuje się, że na amerykańskie koncerny przypada 58% zysku całej branży, tj. 217 mld dolarów. 3 pozostałe firmy z pierwszej dziesiątki to firmy europejskie. W rankingu 100 największych firm zbrojeniowych pierwszy rosyjski koncern, United Aircraft Corporation, pojawia się dopiero na 13 pozycji.
  Warto dodać, że w zestawieniu nie uwzględniono przedsiębiorstw chińskich ze względu na brak wiarygodnych dla nich wyników sprzedażowych. Jednak biorąc pod uwagę wzrost wydatków tego kraju na sprzęt zbrojeniowy (prawie trzykrotny od 2002) oraz inne informacje związane z tą branżą, można założyć, że w pierwszej dziesiątce rankingu SIPRI znalazłyby się dwie chińskie firmy: lotnicza AVIC oraz Norinco, znana z produkcji samochodów i motocykli dla cywilów oraz materiałów wybuchowych, broni i amunicji na potrzeby armii.

  Na podstawie:
  www.visualcapitalist.com/
  https://www.sipri.org/
 • @laurentp 14:45:14
  Co dalej z ustawą o IPN? Minister: "Żadna ustawa to nie jest Pismo Święte"..powiedział Sasin. Na pewno żadna ustaw nie jest Pismem Świętym, ale dlaczego piszą je nam obcy? panie Sasin..W stosunkach ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem jest to problem, należy zgodzić się, że tutaj należy pewną decyzję podjąć powiedział minister. Czaputowicz. ...Ruszcie ustawę, a zdziwicie się w czasie wyborów... Trwa ewidentne zmiękczanie medialne elektoratu prawicy. A to oznacza, że decyzja już zapadła. Nic nie dzieje się bez przyczyny..Jak w USA przepychali ustawę 447, ci sami "polscy" politycy, którzy teraz mówią o ustawie IPN, że trzeba ją zmienić, mówili wówczas, iż to wewnętrzna sprawa USA. Nie należy się wtrącać. Teraz w wewnętrzną sprawę Polski inni mogą się wtrącać. Ciekawią te same nazwiska. Czaputowicz poprzez swoje wypowiedzi potwierdził już, że jest polskojęzycznym politykiem realizującym inne interesy niż narodowy interes polski. Wpadki miał też Morawiecki oraz inni polskojęzyczni. Ciekawe ile wytrzymają polskie goje? Z takim uzasadnianiem zmian, to pan Czaputowicz niech się lepiej od razu poda do dymisji. Skoro nasze ustawy mają być zgodne z oczekiwaniami innych państw, a nie polskim interesem to jest zbędny, inne państwa niech je piszą, a pan Czaputowicz niech się zatrudni w MSZ Izraela. Im prędzej ten clown odejdzie z zajmowanego stanowiska tym lepiej, choć z drugiej strony wiemy, że to nie on podejmuje tego typu decyzje. Niestety do tak "modnych" ostatnio fake newsów dołączyły kolejne, to "podmiotowość" i "wstawanie z kolan", bo w świetle tego z czym mamy do czynienia, to bez wątpienia są to właśnie fake newsy. Prowadzimy politykę, w której Polakom ma przypaść rola chłopstwa pańszczyźnianego, albo żydowskich niewolników. Tylko co w tych zapisach trzeba zmienić panowie Sasin, Czaputowicz i Gowin z Glińskim? Ciekawe czy jak już zmienicie konstytucję to też ją będziecie zmieniać panowie Sasin, Czaputowicz i Gowin z Glińskim jak się Chazarom nie spodoba? To jest żenujące. Przecież tu jest wszystko jasne i czytelne, całe cierpienie Narodu Polskiego oraz innych narodów, zaczęło się od agresji niemieckiej oraz rosyjskiej. Reszta późniejszych wydarzeń, jest tylko wypadkową tejże agresji. Czy coś trzeba zmienić? Owszem, zaostrzyć zapisy o badaniach naukowych oraz formie wyrazu artystycznego. A to, że żydzi z Rosji, którzy stanowią 80% mieszkańców Izraela, grają na nosie Amerykanom nie jest naszym problemem. Skoro kongres USA wprowadza w życie rasistowskie ustawy to w nie długim czasie sami Amerykanie zobaczą, że to ogon kręci psem. Nasz rząd, rząd RP ma obowiązek pilnować naszych interesów, każde odchylenie od tej normy, oznaczać będzie nie wywiązywanie się ze swoich obowiązków. A skoro rząd pilnuje nie naszych interesów, to suweren czyli Naród, może a nawet ma obowiązek wypowiedzieć posłuszeństwo wobec takiej władzy. Co więcej Naród może obalić swoich pośredników na ulicy i rządzić bez pośredników w formie bezpośredniej. Mało tego zdrajców i owych decydentów sądzić będą sądy wojskowe a nie cywilne. A za zdradę w wojsku w warunkach konfliktu, karą jest czapa. Zapomina pan minister, że tworzy się precedens mieszania się państw w wewnętrzne sprawy Polski. Historycznie ujmując zawsze kończyło się to dla nas źle. To jest pretekst. Jeżeli stosunki polsko amerykańskie zależą tylko od wypadkowej relacji z Izraelem i uległości wobec żydów to jest źle. Żadna korekta ustawy IPN tego stanu nie zmieni. Korekta ustawy jest błędem i skończy się totalną porażką polityki zagranicznej obecnego rządu. Jeżeli są jeszcze uczciwi Polacy, to najpilniejszą sprawą jest: Polska powinna wnieść pozew o rewizję układów w Teheranie, Jałcie i Poczdamie we wszystkich możliwych językach. Niech świat się dowie prawdy, za czyją to sprawą, Polska i Polacy byli rabowani i mordowani no i komu to zawdzięczamy?, że cały świat był przeciwko nam (i ciągłe jest). Wystawić nowe rachunki dla wszystkich. Niestety, to jest i było, źródło naszego unicestwienia. Jeżeli tego nie uczyni IPN i Sejm, będziemy całkowicie i powszechnie zniszczeni i potępieni. Przygotowania, są już w toku.
 • @Witkacy 21:49:44
  Bluttat an Hadishat (7): Jagd auf Täter-Familie - zobaczcie do czego prowadzi ta polityka tych idiotów europejskich np. w Austrii. Niedawno taki 16 letni gnój czeczeński w Wiedniu "miał zły dzień w szkole" wiec jak wrócił to zamordował nożem w wannie 7 letnia dziewczynkę od sąsiadów. Aresztowali go ci policjanty i czeka na proces, ale inni Czeczeni nie zajmują się takimi głupotami, tylko przysięgli całą rodzinę tego mordercy "wygasić" czyli zamordować jego matkę, ojca i brata, którzy teraz muszą się ukrywać gdzieś chyba w Austrii. Islam to jest wścieklizna mózgu, a tego 16 letniego jak skażą np. na 5 lat to po wyjściu kto go ma pilnować do końca życia?
 • @kula Lis 67 09:48:00
  https://pbs.twimg.com/media/DfWu5vmXkAI-46k.jpg
 • @Husky 22:40:13
  Ofensywa lewicy, jaka ma miejsce na scenie politycznej, obyczajowej, religijnej, a przede wszystkim mentalnej od ostatnich 50 lat, zawdzięcza swoje sukcesy przede wszystkim Herbertowi Marcuse'owi i jego postulatowi wprowadzenia politpoprawności jaki instrumentu dyscyplinującego prawicę do dyskursu publicznego.

  (osobiście radziłbym dziś polskiej prawicy wdrożenie kontrpostulatu, zgodnie z którym niepoprawne politycznie jest utożsamianie prawicy z konserwą, a lewicy z postępem).

  Z chwilą, gdy język przejęła lewica elit (a przejęła go, ponieważ prawica oddała to pole, od zawsze zainteresowana raczej działaniem, niż mówieniem), tradycyjnej cywilizacji pozostało tylko jedno: fakty oraz cierpliwość w czekaniu na to, aż nowomowa zbankrutuje w starciu z faktami.

  Podobnie jak firmy skupujące w USA niespłacalne kredyty mieszkaniowe i wykazujące je we własnej księgowości w pełnej wysokości musiały splajtować, bo się nie dało dłużej uprawiać kreatywnej bzdury.

  Politpoprawność przegra dopiero w tym w momencie, w którym - sama wierząc w słuszność słów i pojęć, którymi szafuje w oderwaniu od znaczeń- doprowadzi siebie do absurdu.

  Czyli dopiero, gdy rodzice podchodzący nazbyt liberalnie do obowiązków dziecka widzą, że rośnie im nierób, albo gdy żona pozwalająca sobie i mężowi na wieczną samorealizację widzi, że zamiast podporę rodziny ma wiecznego Piotrusia Pana. Albo gdy szef firmy, który pozwala pracownikom na wszystko, widzi, że papier od ksero wykorzystali na drukowanie na firmowej kserokopiarce ulotek agencji towarzyskich, a koszty zużycia kolorowych patronów przewyższają uposażenie członka zarządu.

  Błędem lewicy nie jest to, że wierzy w człowieka.
  Błędem lewicy jest niewyznaczenie granic kontroli.

  Kontrola nie zaprzecza aktowi wiary.
  Wprost przeciwnie - kontrola to dopełnienie aktu wiary: ponieważ daję Ci wolność (a tę wolność traktuję poważnie), oczekuję, że będziesz się w wyznaczonym Ci zakresie wolności mieścił i ustanawiam reguły kontroli Twoich poczynań.

  Brak wyznaczenia ram kontrolnych powoduje, że liberalizm (kult wolności) staje się obojętnością (wszystko mi jedno, co się z Tobą stanie).

  Takim absurdem jest np. bezkrytyczne otwarcie granic na muzułmanów w RFN. Dziw, gdyby oni nie skorzystali z tego oręża, które zostało po prostu wciśnięte im za darmo w dłoń, mimo że o to nie prosili.

  Zmiana władzy w takich państwach jak Włochy i Austria to symptom tego, co się zaczyna: powrót do myślenia faktami, a nie wyteoretyzowanymi do granic teoretycznej słuszności (realnego absurdu) pojęciami.

  W Polsce ostatnim klasykiem absurdu (bazującym ma politpoprawności Marcuse'a) jest twierdzenie, że Nitras w ramach wolności słowa ma prawo kilkadziesiąt razy z rzędu przerywać wystąpienie premiera.

  Warcholstwo tym się różni od wolności słowa "jakością wypowiedzi".

  Gdyby raz lub trzy razy nawet krzyknął, nikt by go o nieposzanowanie premiera nie posądził.

  Gdy szczeka non-stop, trzeba definitywnie skończyć z "cywilizacją magistrów politologii" wychowanych na pustosłowiu Marcuse'a, która stara się nadawać ton losom dwutysiącletniej Rzeczypospolitej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej