Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Dokąd idziesz Europo, dokąd zmierzasz Polsko?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tam, gdzie kończy się cywilizacja jako uporządkowany zbiór zasad, w której odróżniamy dobro od zła, a dewiacje od normalnych zachowań- tam zaczyna się chaos i barbarzyństwo

Coraz bardziej pewni siebie są "antykatolicy". Myślą, że są kreatorami "nowego ładu" w świecie, a tymczasem są jego ofiarami, pożytecznymi idiotami, którzy nie chcą widzieć, że powstająca quasi-ateistyczna religia pożre ich i wypluje. Małżeństwo, to, tylko i wyłącznie, związek kobiety i mężczyzny. Nie ma czegoś takiego, jak "orientacja seksualna" Dopełnieniem związku małżeńskiego jest potomstwo - nie ma mowy o zrównaniu związków partnerskich jednej płci do jednego poziomu ze związkiem kobieta + mężczyzna.

"Nowoczesne" kraje próbują wmówić krajom "zaściankowym", że związki jednopłciowe mogą tworzyć małżeństwo. Można tworzyć jego redefinicje, ale ono zawsze będzie związkiem heteroseksualnym. Zawsze, bo tak odwiecznie stanowiła biologia i do dziś nic się nie zmieniło!

 Art. 18 Konstytucji RP ; Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

                 

Z jednej strony: nikt nie będzie nam zaglądał do sypialni! A z drugiej strony: na ulicach obnosimy się z tym, co lubimy robić w sypialni! Gdy ktoś myśli tylko genitaliami, to zawsze będzie sam sobie zaprzeczał.                  

Dawno,dawno temu, oglądałem film o historii ludzkości , genetyk historyk ludzkości tam powiedział że biała rasa jest skazana na wyginięcie , czas pokazuje że miał rację . Ja naprawdę szanuję wszystkich ludzi ale obnoszenie się z dewiacjami mnie przerasta.

Kobieta + mężczyzna +dziecko = rodzina .Bóg stworzył Adama i Ewę i niech tak zostanie

Znaczną część uczestników Parada Równości stanowiły dzieci.
Tu nie ma się z czego śmiać. Tu jest nad czym zapłakać. Dokąd zmierzasz Polsko? Czemu wystawiasz własne dzieci na łatwy łup? Dzieci nie są świadome zagrożenia. Taka jest specyfika dzieci. Quo vadis
Jeden z postulatów tej parady to seksualizacja dzieci - neomarksistowska metoda mająca na celu zaburzenie zdolności do koncentracji na nauce. Tu nie chodzi o prawa człowieka, ale o jego ogłupienie.

                       

 

Bóg - jeśli żałujesz - przebaczy zawsze.
Człowiek - zależy na kogo trafisz.

NATURA nie przebaczy nigdy!

 

                 

Ten świat zawsze istniał, nowe jest to, że stał się zuchwały, bezczelny,obskórny. Jednoczą się w złym celu Podstawowa różnica między nami a wami jest taka że nas przybywa dzięki naturze. Wy możecie się rozmnażać tylko przez werbunek
Próbujecie to robić już nawet w przedszkolach, a marzy wam się adopcja dzieci .

 

Nigdy nie będzie na to zgody

 
ps.
Prawdziwe wybory są codziennie
Polska albo Ten Kraj
WYBIERAJ !
 
                 
 
 
 
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Sodoma i Gomora
  w natarciu. Można przypuszczać jak to wszystko się skończy.
  Ja się zastanawiam jak te siły zła zdołały uzyskać tyle poparcia w rządach i innych instytucja państwowych, jak zdołały tak namieszać w głowach.
 • Husky
  Jeśli na pierwszym zdjęciu , z niebieskimi włosami - to ty osobiście, to jestem zdecydowany przestać się interesować seksem.
  W ogóle.
  I problem sam z siebie przestanie istnieć.
  No, chyba że zoofilia, bo to chyba z małpą lepiej - jest ładniejsza.
 • Masz piątkę za podjęcie tego tematu.
  Wszystkie sprawy seksu, sypialniane czy opcje seksualne, powinny być sprawą intymną człowieka a nie wywlekać je na ulicę, narzucając normalnym ludziom, postępującym zgodnie z naturą Matki Ziemi, swoje inności. Czym ci dewianci się popisują? Dlaczego wyłażą na ulice i paradują, często obscenicznie?
  Chcą kształtować "cywilizację" pedałów i lesbijek, za tym idzie zoofilia, pedofilia i inne nienormalne zachowania.
  Dzieci patrzą i się uczą - róbta co chceta.
 • @lorenco 00:39:17
  Czego tylko nie wymyślisz za miskę ryżu
  https://twitter.com/subb_Zer0/status/1004837251182944256
 • Klasyczne objawy dekadencji.
  Globalnym "We peaple" o to chodzi by goje się zdegenerowały do bezideowych poszukiwaczy przyjemności.

  Inna sprawa że taka postawa jest też właściwa do "We Peaple"
  to promocja ich kultury.
  Homoseksualizm pustynnych pasterzy i ich potomków to kilkutysięczna tradycja plemienna.
  Dotyczy to również pustynnych arabów i ich wystrzyżonych owieczek do celów seksualnych.

  fuj.
  Ja wolę Polskie zdrowe dziewczyny.
 • @lorenco 00:39:17
  Parada pedal... tfu równości - i wszystko jasne.
  Żaden Katolik się im nie położył na drodze ani nie utrudniał przemarszu. Oni natomiast robili wszystko, aby ich obrazić...

  https://pbs.twimg.com/media/DfRDuTJXkAAvZvR.jpg
 • @fretka 06:43:43
  Dzień dobry

  https://pbs.twimg.com/media/DfTeI7LX4AAicWL.jpg
 • @Oscar 07:17:29
  Od czasu kiedy na światłym zachodzie islam stał się święty, mają tam miłujący inaczej, dom prawdziwej modlitwy, inny niż ten w ciemnej Polsce
 • @zadziwiony 23:22:37
  JA-PIER-DO-LE !!!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DfRn0JhXcAAvwKa.jpg
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:53:56
  Parada równości

  https://pbs.twimg.com/media/DfRgkl4WsAABxEN.jpg
 • @Husky 07:38:18
  dzień dobry.
  https://www.youtube.com/watch?v=BKekRq2f5tE
 • @Husky 07:28:29
  https://wpolityce.pl/polityka/398792-teczowa-parada-przeszla-ulicami-warszawy-srodowisko-lgbt-zadalo-dla-siebie-praw-zdjecia

  https://pbs.twimg.com/media/DfQK_Y_WkAAugcp.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DfQLmcYXcAA_IWQ.jpg


  Ps...Pan z prawej, były chłopiec na posyłki mafii. Pan z lewej. Wydmuszka......Czyli Sodomita i Gomorianin.....ten PO prawej taki Nowoczesny, wygląda jakby mu ktoś kołek zasadził.Fakt! Samiec i samiczka! Parka! Kto z nich jest żonem? Ślub dogadany pewnie już....Czy oni wiedzą co zrobiliby z nimi muzułmanie? POdpowiem: jaja by im do mordy wsadzili ...ich własne... . No i te ich hasło: "Sport, zdrowie, homoseksualizm" zabawne hasło. Przecież homoseksualizm nie jest zdrowy. To grupa podwyższonego ryzyka. Ci ludzie nie wiedzą co głoszą. Gorzej niż zwierzęta a podobno mają mózgi. Maść na hemoroidy- Hemovire PRO, stosuje się bezpośrednio na miejsca objęte chorobą. Dla wielu osób jest ostatnią deską ratunku. Nieszczęśliwi ludzie wyszli na ulice aby cieszyć się ze swojej ułomności i wyśmiewać z naszej wiary a politycy totalnej opozycji po to aby ogrzać się w nieszczęściu tych ludzi. Ja nie chodzę i nie demonstruję swojej seksualności i zapatrywań ponieważ jestem normalnym mężczyzną, którego interesują kobiety. Czy ja jestem w mniejszości? Czy homoseksualizm stał się obowiązującym prawem w Polsce i w Europie? Obym doczekał normalnej Polski gdzie niektóre przypadki homoseksu będą karane, a reszta przymusowo leczona aż do skutku, czyli do stanu normy. Elektrowstrząsy w psychuszkach na pewno wielu pomogą.
 • @Husky 07:28:29
  Na paradzie równości jest też posłanka Joanna Scheuring-Wielgus, obecnie niezrzeszona:
  http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/1126624199.png
 • Czy ten Trzaskowski jest czynny czy bierny? bo że to pedał to widać i czuć.
  Ciekawe czy po "dobrej zabawie" z Biedroniem, Rafałka boli dupa. Jak się bawić to się bawić "pełną gębą". Historyk zareagował na apel Trzaskowskiego o lustrację i zbadał przodków polityka PO. Zaskoczenie? Były szef sztabu wyborczego Hanny Gronkiewicz Waltz ostro walczy o fotel prezydenta Warszawy. Widać, iż ma bardzo dobrych doradców, którzy świetnie prowadzą jego kampanię wyborczą. Trzaskowski jest obecny w mediach społecznościowych, gdzie nie ucieka od wpisów autoironicznych, ale za każdym razem wbija też złośliwą szpilę politykom Prawa i Sprawiedliwości. Jeden z jego ostatnich komentarzy na Facebooku był skonstruowany właśnie według tego schematu. Polityk zażartował, przeprowadzając rzekomą „autolustrację”, po to, żeby „ułatwić zadanie pisowskim hejterom” (pisownia oryginalna – red.). Pochwalił się swoimi chwalebnymi przodkami, ale… dość wybiórczo. Na jego apel zareagował znakomity historyk, doktor Marek Jerzy Minakowski, który uzupełnił biografię Trzaskowskiego. Jest wielce ciekawa. (…) Pra-pra dziad i dziad służyli pod obcym dowództwem - Napoleona i Cesarza Józefa (co przesądza o moich powiązaniach z obcymi mocarstwami). Pradziad zrzucił habit Jezuity (zaprzaniec jeden) i zakładał pierwsze żeńskie gimnazja w Galicji (czyli, umówmy się, był dziewiętnastowiecznym genderowcem). Jego stryj w powstaniu listopadowym, jako podchorąży, atakował Belweder (nieudacznik - wypuścił z rąk Wielkiego Księcia - przypadek?). Brat pradziada zginął w powstaniu styczniowym. Dziadek był w sędziowskiej klice. Ojciec grał niepolską muzykę - muzykę dżazowską, w którą często wplatał motywy polskiej muzyki ludowej (jawna profanacja) – ironizował na Facebooku Trzaskowski. Podobną wymowę ma cały wpis. Były doradca Gronkiewicz Waltz chwali się tym, że jego ojciec przyjaźnił się z „najgorszym, artystycznym sortem (tak, tak z takimi pijakami jak Hłasko czy Tyrmand)”. Wspomina również swój mamę: „(..) z domu Arens (wstrętne austriackie nazwisko) Warszawianka od pokoleń”. I dziadków: „Dziadek był hipsterskim antykwariuszem. Babcia kochała Piłsudskiego (i nauczyła mnie - wnuczku - pamiętaj - Marszałek był tylko jeden)”. Dalej pisze o bracie mamy, który zginał w Powstaniu, siostrze, która była żołnierką i łączniczką Komendy Głównej AK. I dodaje, że „ciocia tylko przez chwilę była wyklęta, kiedy z przyjacielem - niejakim "Anodą", chciała rzucać granatami w generała Sierowa”. – Brat – o strasznym, niepolskim nazwisku Ferster - był dyrektorem undergroundowej Piwnicy pod Baranami. Piotr Skrzynecki był moim przewodnikiem po tajemnicach Krakowa – wymieniał w dalszej części Trzaskowski. Później wspomina jeszcze o dzieciństwie na Nowym Mieście, "staniu pod kamienicą", przyjaźniach z dzieciakami opozycjonistów, nauce religii, głosowaniu na Wałęsę, sympatii do Moczulskiego, stypendiach, studiach, dzieciach, znajomości języków obcych i wreszcie pracy w charakterze wykładowcy. Wpis zebrał 30 tysięcy lajków i prawie 6 tysięcy udostępnień. I tu wkroczył doktor Marek Jerzy Minakowski, historyk, który uzupełnił biografię Trzaskowskiego. – Istotnie, wiele bardzo ciekawych osób należy do rodziny posła Trzaskowskiego. W Wikipedii (i na liście planowanych artykułów Polskiego Słownika Biograficznego) jest jego ojciec, muzyk Andrzej Trzaskowski, syn sędziego Sądu Apelacyjnego, Stanisława Trzaskowskiego, wnuk także obecnego w Wikipedii i na liście planów PSB Bronisława Trzaskowskiego – czytamy na stronie Minakowskiego. Andrzej Trzaskowski był drugim mężem Teresy Arensówny. Pierwszym był Marian Ferster. Miała z nim urodzonego w 1953 r. syna Piotra, który już od 1973 r. (poseł Rafał Trzaskowski miał wtedy rok) pełnił funkcję dyrektora słynnego krakowskiego kabaretu „Piwnica pod Baranami”. Jak do tego doszło? – kontynuuje swą opowieść Minakowski zastanawiając się nad tym, jak to możliwe, żeby w latach 50. prowadzić bar w „Piwnicy pod baranami”? Doktor Minakowski zagłębia się w życiorys i biografię matki polityka i pisze: - (…) Otóż matka Piotra Ferstera i Rafała Trzaskowskiego, w latach 50. prowadziła bar w „Piwnicy pod Baranami”. Była wtedy jeszcze żoną Ferstera, a synową Aleksandra i Władysławy Fersterów. Kim oni byli? Skoro rodzina była to tak znakomicie ustosunkowana, o rozległych krakowskich kontaktach, musiała być sama z siebie godna uwagi. (..) Kim był ów Aleksander Ferster, ojciec Mariana, u którego „w początkach lat 50. nielegalnie grano jazz”? Aleksander Ferster – a dokładnie pułkownik dr med. Aleksander Ferster był – wg Minakowskiego „cenionym pediatrą i lekarzem wojskowym”. Jeszcze ciekawsza była jego małżonka: - (…) Prawdopodobnie nie było to żadną tajemnicą dla środowiska „Piwnicy”, że teściowa tamtejszej barmanki, matki Rafała Trzaskowskiego, Władysława Fersterowa, była funkcjonariuszem UB. Trudno tu o zdziwienie, wszak w latach 1956-57, stryj Władysławy Festerowej, Bolesław Drobner, był I Sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Krakowie (wcześniej był ministrem w PKWN i prezydentem Wrocławia) – pisze Minakowski. Oczywiście trudno mieć pretensje do Rafała Trzaskowskiego o to, że szczegółowa wersja jego biografii dość mocno rozmija się z tą, którą umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych. Z pewnością pod tą oryginalnie umieszczoną przez Trzaskowskiego na Facebooku podpisałby się każdy dobry pr-owiec, a pod tą uzupełnioną przez Minakowskiego już niekoniecznie. Bo nagle się okazuje, że mówimy o rodzinie mającej nie tylko ogromne koneksje z przedstawicielami władzy, ale wręcz z ludźmi stanowiącymi zbrojny aparat tej władzy, ze strażnikami sowieckiego imperium. O ludziach, którzy w dramatycznych i mrocznych latach 50-tych, kiedy polskich patriotów mordowano i wsadzano do więzień, pełnymi garściami czerpali z życia jako beneficjenci nowej władzy. A tym przecież nikt nie lubi się specjalnie chwalić.
 • @lorenco 00:39:17
  Na paradzie równości szła też ambasada USA czyli wielki sojusznik PiS i J. Kaczyńskiego. Ale nas J.K. wpakował w dziwny sojusz. Mieszkały niedaleko mnie takie dwa pedały. Ależ oni się tłukli, jeden drugiego, istna patologia, a jeszcze wielu innych się tam kręciło lowelasów. Ucichło, jak ojciec jednego wypieprzył ich z mieszkania i ukrócił ten pedalski burdel. A lewactwo w rodzinie tradycyjnej widzi wszelkie zło. Pedalskie związki na kocią łapę mam w tyle, ale małżeństwo zboków? Never.
 • @lorenco 00:39:17 Nie dawno Trzaskowski mówił że nie ma pomysłu dla Warszawy i szuka to znalazł .
  Badania pokazują, że pedał ma średnio w życiu 500 partnerów. Im nie chodzi o stałe związki. Monogamia u pedałów znaczy, że jest jeden główny partner i wielu dodatkowych. Tak wygląda rzeczywistość pedałów i oni sami o tym piszą.
 • @Husky 07:28:29
  Jeśli ktoś chce demonstrować z gołą dupą swoje przywiązanie do wartości LGBT niech robi to w grudniu. W czerwcu to żadna sztuka.
 • @Husky 07:38:18
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/548/46/5484600.jpg

  Europa wezwała Poroszenkę do poprowadzenia parady gejów(pedałów). Europejscy parlamentarzyści uważają, że przeprowadzenie Parady Równości pomoże Ukrainie uczynić ważny krok na drodze do europejskiej rodziny. Posłowie napisali list do prezydenta Ukrainy Petro Poroszenko z wezwaniem do poprowadzenia akcji ruchu LGBT pod nazwą „Parada Równości”. Poinformowała o tym na swojej stronie internetowej jedna z parlamentarzystek Rebecca Harms. „Wzywamy ukraińskich przywódców do przyłączenia się do swoich obywateli w Paradzie Równości 17 czerwca. Zróbcie historyczny krok i znajdźcie się w pierwszym rzędzie, kiedy Ukraińcy będą iść w kierunku silnej i równoprawnej demokracji w naszej europejskiej rodzinie”, głosi pismo. Według posłów, dwa marsze LGBT w Kijowie w 2016 i 2017 roku odbyły się bez przemocy i „pokazały przywiązanie kraju do prawa do pokojowych zgromadzeń”. Jednocześnie parlamentarzyści zauważyli, że organizacje pozarządowe odnotowały na Ukrainie dużą liczbę wypowiedzi, które wzbudzały nienawiść i niezgodę. „Parada Równości” odbędzie się w Kijowie 17 czerwca.


  Ps...Już od kilkunastu lat Europa dyma nas równo. Pozostało nam tylko chodzić na parady i cieszyć się z tego rozkalibrowanego odbytu. Pedałowanie świadczy o europejskości? To już wcale nie jest śmieszne. Za niedługo przyjdzie nam chyba porozglądać się za pontonem i opuścić Europę.
 • @Oscar 07:17:29
  Kochana władzo. Panuj nad sytuacją! Niedługo bowiem zboczeńcy będą rządzić Polską. Nie trzeba nawet imigrantów islamskich, a oni nam wypaczą normalność w kraju. Demokracja nie polega na anarchii! Jeżeli ktoś tego nie rozumie to nie dorósł do życia w społeczeństwie! To nie pedały czy lesbijki stanowią większość w państwie i nie oni w myśl demokracji mogą decydować o polityce państwa. Nikt im nie zabrania uprawiać seksu w obrębie jednego gatunku jak im to smakuje. Sprawy intymne nie są na pokaz. Chwalenie się budzi obrzydzenie zdecydowanej, normalnej większości. Jak tak podstawowych stwierdzeń można nie rozumieć. Poziom wykształcenia w Rzeczpospolitej spada i dlatego wiele pojęć zmienia treść. Rozumu co raz mniej a co raz więcej antyhumanistycznego instynktu.
 • @kula Lis 67 11:02:39
  Czy ten Rabiej jest znany z czegoś innego poza homoseksualizmem?
  Ma jakieś inne osiągnięcia? Zainteresowania?
  Coś co wychodzi poza granice seksualności?
  Bo nigdy nie słyszałem.
 • @kula Lis 67 11:41:44
  ta w czerwonym to jej kochanek ?
 • @kula Lis 67 11:46:01
  Lesba po skrobance. Coś à la Wałęsa po studiach
 • @kula Lis 67 11:41:44
  Ta Joanna Szajbus-Wielgus, mogłaby robić za reklamę desek do prasowania
 • @Husky 12:47:13
  Chyba tak? ponieważ nikt normalny w tym i ja nawet w pijackim widzie by jej kijem nie dotknął.
 • @kula Lis 67 12:00:36
  Obowiązki pedalskie?
  Nie chcę sobie tego nawet wyobrażać, oprócz wizyt u proktologa, częstego kupowania wazeliny i innych lubrykantów..
  dalej nie piszę, ale związane jest to z brązem 8-)))))
  i nie chodzi o stop miedzi z cyną...

  https://pbs.twimg.com/media/DfUpZB7XkAAtymL.jpg
 • Idziemy!
  https://pbs.twimg.com/media/DfUCm5yW4AAOrJ0.jpg
 • @Husky 12:52:09
  Co to znaczy parada równości? chyba równości różnej maści zboczeńców i dewiantów. Bo ja wypraszam sobie żeby mnie równać ze zboczeńcami, ponieważ ja jestem normalny, nie mam uszkodzeń w mózgu.
 • @kula Lis 67 13:02:31
  I niech tylko jakieś lewackie zakute ścierwo tylko coś powie na temat dyskryminacji.

  https://pbs.twimg.com/media/DfTrJfUWAAENqjS.jpg
 • @kula Lis 67 13:02:31
  ''Konstytucjonalistka'' z KFC, K. Kulerska - KOD-omitka i UB-ywatelka.
  Organizatorka barbarzyńskich spędów pod Wawelem.
  J...bany autorytet świń odpędzonych od koryta , sama jak ulał z fizjonomią świni.
  Jak widzę taka pannę ( bądź kobietę), chcącą uchodzić za intelektualistkę z wywalonymi cyckami bądź odkrytą dupą to wiem, że całość yntelygencji została własnie zaprezentowana.

  https://pbs.twimg.com/media/DfUxVaiWkAAnVAZ.jpg
 • O to kilka haseł z wczorajszej parady „równości”z udziałem dzieci:
  „Dumna z aborcji”

  „Jestem pedałem i mam obowiązki pedalskie”

  „Sport homoseksualizm zdrowie”

  „Małżeństwa dla wszystkich z prawem do adopcji”


  Jeżeli tak ma wyglądać edukacja to lepiej jak dzieci zostaną w domu.
 • Chcecie tego na ulicach polskich miast?
  To głosujcie na Trzaskowskiego w Warszawie, na Wałęsę w Gdańsku , na Biedronia w Słupsku. Głosujcie na PO, Nowoczesną , SLD

  https://pbs.twimg.com/media/DfUu4sfXUAAxDkY.jpg
 • A w środku dzieci
  To, co widzieliście Państwo wczoraj na ulicach Warszawy to tylko wstęp do tego, co dzieje się na ulicach"liberalnych"państw takich,jak Kanada,niektóre liberalne stany USA, Holandia, i inne upadłe moralnie kraje

  Nie dla zboczeń!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DfU5eMPXkAAlfnG.jpg
 • @kula Lis 67 13:02:31
  W lemingowej tęczowej rodzinie ...... spowiedź 8-)))))

  - Jestem lesbijką - mówi córka do ojca.
  - W porządku.
  - Tato, ja też jestem lesbijką... - mówi druga córka.
  - Boże, czy w tej rodzinie naprawdę nikt nie lubi penisów?! - pyta ojciec.
  - Ja lubię... - wtrąca się syn.
 • Niestety ci dewianci stanowią zagrożenie dla normalnych.
  Sama byłam ofiarą babochłopa, który robił zakupy -obok stała umalowana lafirynda, dożo młodsza. Babochłop tak się na mnie natarczywie gapił, że czułam się bardzo niekomfortowo, wręcz upokorzona. To dziadostwo nie ma żadnej przyzwoitości.
 • @Husky 15:46:29
  100/100!!! bez komentarza! Pzdr!
 • @wercia 16:04:01
  Mój mąż????
  O co tu chodzi normalna rodzina to chłopak i dziewczyna tak było jest i będzie i nie zmienią tego żadne pedzie ani lesby....Won !!!!!!!
  Widziałem że paradowali w koszulkach z napisem KONSTYTUCJA a w niej jest napisane że związek tworzą kobieta i mężczyzna

  https://pbs.twimg.com/media/DfVXqi8X0AAhBRg.jpg
 • @Husky 15:46:29
  Dwa dni, dwa marsze, dwóch kandydatów. Jakiej stolicy chcą Polacy.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15286377711d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DfQNA3jW0AERCwT.jpg

  Który to kurwa a który złodziej ?Tandem do wspólnego pedałowania. Z Pierwszą Damą stolicy? A co ta syrenka dzierży w dłoni? Chuja? Już wiem komu by pierwszemu homoślubu chciał udzielić...


  https://pbs.twimg.com/media/DfQOG84X4AAsBr3.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DfQbiK-WkAAnE22.jpg

  Rabiej wybielił sobie zęby połykaną spermą?.

  Tymczasem dziś ulicami nie tylko stolicy, ale kilkudziesięciu innych miast przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. W Warszawie udział w wydarzeniu wziął m.in. kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki. Internauci od razu pokusili się o pewne porównanie. Całość ze zdjęciami pod linkiem

  http://niezalezna.pl/227475-dwa-dni-dwa-marsze-dwoch-kandydatow-jakiej-stolicy-chca-polacy
 • @Husky 15:46:29
  https://pbs.twimg.com/media/DfRNibGXcAInJDB.jpg
  A my? U nas wszyscy zdrowi, pani Szajbus...Naczelna zadymiara Szajbus Wielgus, jest wszędzie...!!! Szajbusowi brak 2 i 3 klepki a 5 nigdy jej nie zamontowali nie było miejsca 4 klepka odpowiedzialna za fizjologiczne potrzeby zajmuje całą przestrzeń klepkową. Zaś 1 klepka jest co prawda ale zamontowana odwrotnie.
 • @Husky 15:46:29
  Pieszczochy totalnych

  https://pbs.twimg.com/media/DfRU_g0XcAAakgB.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DfRXZo2X4AA1C3_.jpg
  Dla niej dzień bez lansu dniem straconym. Dla tej aktoreczki w okularkach też. Nie ma lewackiej manifestacji, na której nie szłyby na czele. Tej to się musi nudzić w domu bo wszędzie się pcha i wszędzie widać ten jej ohydny pysk. Z tej (baby?) to wszyscy pożytek mają oprócz jej dzieci. Nie dość, że brzydka to jeszcze głupia. Dwa w jednym. Taka Nowoczesna kumulacja..Szajbus jest jak papier toaletowy. Przyklei się do każdego gówna.


  https://twitter.com/i/status/1005792966223462400
 • @kula Lis 67 16:59:53
  To bardzo ciekawe, że tylko za rządów "faszystów" z PiS bez najmniejszego, problemu, zaczepek czy zadym mogą sobie chodzić wszelkie manifestacje - od pedałów po neokomunistów.
 • @kula Lis 67 16:47:23
  Proste Wybory

  Tradycyjna Polska czy Nowoczesny ten Kraj

  https://pbs.twimg.com/media/DfVn-5xXUAAECcW.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DfVoABdWAAEO45F.jpg
 • @kula Lis 67 16:47:23
  Tolerancja tolerancją
  ale na takie coś to powinna być zdecydowana reakcja z naszej strony!!
  Czy chcemy aby tak wyglądał nasz świat gdzie zboczenie i dewiacja jest na porządku dziennym???

  Ja mówię STOP nie ma na to naszej zgody!

  https://pbs.twimg.com/media/DfVWXVnX4AEn7oR.jpg
 • @Husky 15:46:29
  Myślałem, że to jakiś Halloween... a to POprzebierani za homoroidy paradę zrobili. Ciekawe trans-parenty i dużo rowerów do pedałowania. Ale szeregi rzadkie i bardzo rozciągnięte (to środek kolumny!). Tak się robi tłum + gawiedź jak zawsze, bo fun i muzyka. Te foty to nie fejki ;)


  https://pbs.twimg.com/media/DfQrQZaWkAAF2Vu.jpg

  Liczba pederastów na metr bieżący niezbyt imponująca gdyż się towarzystwo rozciągnęło dla lepszego efektu optycznego, pedałen poda że postępowi trzymając się za członki śmiało opasaliby stolycę tego umęczonego kraju. Wyborcza już się onanizuje jakie to tłumy przyszły...Zboczeńcy chwalą się ubijaniem gówna w kiszce stolcowej. Narzucają swoją dewiację ludziom którzy się tym brzydzą. Jest to terroryzm. Pedalstwo nie ma przyszłości w Polsce. Taki sam margines jak komuchy, ubecy i lewackie żydostwo. U nas nas na wiejskim festynie jest więcej ludzi niż na tej paradzie "dziwności'. Jaki wniosek? 99% Polaków to normalni ludzie, ci co chcą świecić gołymi dupskami i machać tęczowymi flagami to garstka. Obowiązek Polaka: Spłodzić syna, wybudować dom, zasadzić drzewo. Obowiązek pedała. Sprowadzić uchodźcę, dostać od niego łomot, złapać HIV.
 • @kula Lis 67 16:47:23
  Żeby wziąć tam dzieci po to, żeby się wpatrywały ze zgrozą w dupę tych homodobermanów, to trzeba być zwyczajnym, nie nie zboczonym, bo to by mogło coś tłumaczyć - zwyczajnym sukinsynem.

  https://pbs.twimg.com/media/DfUbk7MXkAAWC7T.jpg
 • Cudowna kielecka "zaściankowość".
  https://pbs.twimg.com/media/DfVOmuiWkAAK_KY.jpg
 • @Husky 15:46:29
  Cóż tu można powiedzieć -chyba tylko "Boże widzisz i nie grzmisz". Pewien "wąsaty jegomość"szybko poradziłby sobie z tym tałatajstwem!

  https://pbs.twimg.com/media/DfRL3rEXUAEmCZv.jpg

  A to już słowo "pedał" nie jest dla nich obraźliwie? Jeszcze 2 lata temu żydolewacki sąd we Wrocławiu uznał, że to określenie wiąże się z odpowiedzialnością karną (bo wyraża "pogardę dla człowieka") czyli mogę spokojnie nazywać zwolenników LGBT dosłownie "pedał", nie narażając się na konsekwencje ze strony kk? Trans- parent:
  "Jestem pedałem i mam obowiązki pedalskie"...Cieszy mnie bardzo, że Polacy to jednak mądry, roztropny i nie spedalony naród! Wiwat Polacy i na pohybel pedałom i niedomytym cipom 0.1 do 0.3 % społeczeństwa!
 • @kula Lis 67 17:16:59
  Przypomnijmy im te słowa :

  „I wołam, ja, syn polskiej ziemi, a zarazem ja: Jan Paweł II papież, wołam z całej głębi tego tysiąclecia, wołam w przeddzień święta Zesłania, wołam wraz z wami wszystkimi:
  Niech zstąpi Duch Twój!
  Niech zstąpi Duch Twój!
  I odnowi oblicze ziemi.
  Tej Ziemi!  https://pbs.twimg.com/media/DfTvf-FXUAEkYQZ.jpg
 • @Husky 15:46:29
  Reprezentant dewiantów kontra Reprezentant normalnych ludzi.

  Cywilizacja śmierci kontra Cywilizacja Życia.

  Barbaria kontra Naród

  Parada Równości kontra Marsz Dla Życia i Rodziny

  Wybór należy do Ciebie Polko i Polaku.

  https://pbs.twimg.com/media/DfU2hBRX0AEGQ8g.jpg

  To Hitler kazał w Polsce promować homoseksualizm (odsyłam do prac np. prof. Richarda C. Lukasa). Penetrowanie odbytu to kreatywność?Związek bezcelowy to wesołość? Tylko wg wypaczonych Pederasta ma poczucie humoru z definicji? Po Biedroniu tego nie widać. Z promowania pederastii i "małżeństw" dewiantów życia na Planecie nam nie przybędzie ("nie da rady - oba samce"), więc to cywilizacja śmierci. Obleśni, wyuzdani przebierańcy, którzy muszą afiszować się ze swymi skłonnościami. Po co? Żeby znaleźć kolejnego bezpłciowego osobnika? Miło będzie jak Trzaskowski zejdzie ze sceny politycznej, przestanie pierniczyć farmazony a zacznie prace przy zbieraniu śmieci z ulicy to to będzie mile do czego tylko się nadaje.
 • @Husky 15:46:29 Po paradzie równości nareszcie coś pięknego i ludzkiego, rodzina !
  Marsz dla Życia i Rodziny. Stolica w biało-czerwonych barwach nierozerwalne związanych z fundamentem państwa czyli silną rodziną.

  https://pbs.twimg.com/media/DfVPrXiWkAA45LJ.jpg


  Żywiec także maszerował.

  https://pbs.twimg.com/media/DfVhejqX4AAKRHX.jpg
 • @Husky 15:46:29
  Patryk Jaki. W ramach spokojnej dyskusji o programie dla Warszawy warto dokonać podsumowania. Zachęcam do dyskusji o przyszłości naszego miasta.
  https://pbs.twimg.com/media/DeWPqcEXUAAdQNa.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DfUrjeSXUAAYTBn.jpg  PatrykJaki

  A propos botów i banowania na TT. Czyj świat jest prawdziwy i kto naprawdę jest otwarty na dyskusje z przeciwnikami :) Jedno mogę obiecać. Nasza Warszawa nie będzie nikogo masowo wykluczała z dyskusji o przyszłości miasta.

  https://pbs.twimg.com/media/DfVKJtnXUAA6IsJ.jpg
 • @Husky 15:46:29
  Bóg mówi w Biblii o homoseksualizmie, że jest to obrzydliwość (Kpł 18,22; 20,13), bezwstyd i zboczenie (Rz 1,27), bezeceństwo i zło (Sdz 19,23), grzech przeciwny naturze (Mdr 14,26; Rz 1,26), a ci którzy się takich czynów dopuszczają plugawią się (Kpł 18,24) i będą wyłączeni spośród swego ludu (Kpł 18,29), a będą ukarani śmiercią (Kpł 20,13) i nie posiądą Królestwa Bożego (1 Kor 6,9)…
 • @kula Lis 67 17:16:59
  I mnie też dał ten kretyn bana
 • @Husky 12:47:13
  Teraz widać gołym okiem gdzie się najlepiej czuje ta sejmowa kreatura i obrończyni niepełnosprawnych. Oczywiście w towarzystwie swoich mediów, oraz zboków, pederastów, lesbijek, transwestytów i innej maści degeneratów. I to tam powinna brylować do końca swojego zasranego żywota, a nie w Polskim sejmie. .....

  https://twitter.com/ChiefRobert2/status/1005462316723425280
 • @kula Lis 67 17:44:07
  http://antykomunista.neon24.pl/post/144098,polska-rodzina-silna
 • @Husky 12:50:11
  Nareszcie Szajbus się z małżonkiem pokazała. A to w czerwonym to aby pełnosprawne jest?

  https://pbs.twimg.com/media/DfQiNFEW4AACheO.jpg
 • @kula Lis 67 17:38:49
  A ja mam nadzieje ze czaskoski wygra wybory w warszawie i połowę jej mieszkańców wpierdoli na bruk.
  8-)))))))
 • @Husky 13:08:08
  Największa brednia jaką ludzkość wymyśliła to pedalstwo. Gdyby wdrożyć to coś na poważnie, to po 50-80 latach ludzkość przestaje istnieć. Nawet Hitler i Stalin nic takiego durnego nie wymyślili.

  https://pbs.twimg.com/media/DfQ4o0DWkAEuYKF.jpg

  Bo to z gruntu chore jest. Można domniemywać, że tym sposobem chcą przysposobić sobie kolejny obiekt (młodszy) swojej dewiacji i wynaturzenia. Ten program został opracowany w latach 60 ubiegłego wieku i pieczołowicie wdrażany za grube miliardy $$$$ Rothschildów i im POdobnych. Polecam wykłady pana Karonia, jest twego sporo na YT.
  https://pbs.twimg.com/media/DfRsWW9WkAEjfyc.jpg


  Dlatego tolerowanie i przemilczanie ich wrednych zachowań buduje ich mityczną potęgę we wszystkich dla których bogiem jest mamona. Trzeba pisać mówić o ich wszystkich niegodziwościach ale nie ulegać mitom, które sami produkują dla podwyższenia swojej złudnej fałszywej wszechmocy...A złoty cielec kiedyś ich ostatecznie zgubi...Tym ciekawiej, że gdyby rodzice pedałów i lesb byli dewiantami, to ich samych nie byłoby na tym świecie .
 • @Husky 12:52:09
  Powinno się wprowadzić jednodniowe wizy dla emigrantów muzułmańskich i zaprosić ich na taką paradę. Więcej parad by nie było.
 • @Husky 15:46:29
  Dewiacja nie jest odkryciem PO, Nowoczesnej czy bolszewików z KODu. Zawsze istniała w świecie zwierząt. Pewnego razu idzie grupka ludzi i widzą jak pies posuwa psa, na co jeden z nich mówi "nic z tego nie będzie oba samce", pamiętajcie o tym w/w, a zwłaszcza KODziarze gdy pobieracie emerytury!
 • @Husky 12:50:11
  Szajbus sama nie wie kim jest ...raz jest niepełnosprawna ... następnie jest pedałem, lesbą... potem jest prezydentką ! Jednak wąchanie kleju w młodości bardzo osłabiło Szajbusowi pracę mózgu. Ona jest tak samo mądra jak jej pierwszy mąż zmarł na ponoć zawał, ale tak na prawdę to po złotym strzale z kompotu.
 • @kula Lis 67 18:18:19
  I jak tu nie zostać pedałem?
  8-)))))))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DfVUMldXUAAq4xE.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DfVT2mnXcAE8X_U.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DfVTolxW4AELZDZ.jpg
 • @kula Lis 67 18:21:22
  Kinia ma ostatnio ręce pełne roboty

  https://pbs.twimg.com/media/DfVRlVFWkAUhGu2.jpg
 • @kula Lis 67 18:21:22
  Zrobiłem porównanie dwóch sondaży przygotowanych przez Pollster.
  Wyniki z czerwca 2018 / czerwca 2017.

  PiS - 40 / 32
  PO - 28 / 22
  Kukiz - 8 / 14
  SLD - 7 / 12
  PSL - 5 / 4
  Nowoczesna - 4 / 9
  Razem - 4 / 5
 • @kula Lis 67 18:21:22
  To dziecko już wie co go czeka, bo zostało sprzedane lewackiemu bydlakowi.Świat milczy.Lewacki skurwiały świat.

  https://pbs.twimg.com/media/DfWYdn9WkAAYOSn.jpg
 • @kula Lis 67 18:02:44
  Poznajesz Chrese Evans,
  Chrese jest wnuczką samego Stalina

  https://pbs.twimg.com/media/DfM_jToWsAAuyH-.jpg
 • A może by tak poczytać przed snem
  https://pbs.twimg.com/media/DfWjPsPWkAAHbfs.jpg

  Skończyłem na dziś.
  Jednak będę pił wódkę.
  Państwa zdrowie.
  Dobranoc
 • @Husky 22:32:29
  Tak, to prawda. Alliluyeva (jej matka) nie mogła znaleźć wspólnego języka ani z synem, ani z córką, których porzuciła w 1967 roku. Miała wiele romansów, cztery śluby cywilne. Na stare lata nikomu niepotrzebna Lana Peters (Alliluyeva) wylądowała w domu starców gdzie zmarła na raka. Data i miejsce pogrzebu są nieznane.
 • @fretka 06:52:58
  To jest bardzo irytujące, że nie wszyscy się ze mną zgadzają.
  A nie mogli by się zgadzać?
  8-)))))
  Milego dnia
 • @Oscar 07:17:29
  Zanim napiszesz angielskie słowo, to sprawdż w słowniku! Pisze się people a nie peaple!
 • @Husky 07:44:27
  https://pbs.twimg.com/media/DfZIuh7WsAA_UR-.jpg
 • @Husky 18:26:00
  To ta kodowska larwa na dole Katarzyna Kulerska zaczepiała parę prezydencką w KFC i się tylko ośmieszyła swym tumaństwem. Na jej gębie jest wypisana głupota do kwadratu, to typowa twarz KODowych szumowin. Postura i twarz przypominająca talerz galarety mówią wszystko. To zakompleksiona zwolenniczka środowisk LGBT zła na obecny rząd za to, że nie wpuścił imigrantów wtedy by były jakieś szanse, że ktoś ją będzie napastował.....a tak Polacy nawet na nią nie patrzą.....Nikt z genotypem XY tym się nie interesuje, dlatego chce zaistnieć. Ona jest córką właścicieli Medycyny Pracy w Krakowie, z której usług korzysta m.in wojsko. Chyba szkoda, żeby pieniądze z MON szły na konto tej rodzinki.
  http://niezalezna.pl/227491-zenujaca-akcja-rzekomo-zatroskanej-obywatelkiquot-wiadomo-kim-ona-jest
 • @kula Lis 67 11:31:22
  Jest moc!

  https://pbs.twimg.com/media/DfZxK2rW0AICZp-.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej