Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

"Polska Rodziną Silna!"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Polska rodziną silna!” - pod tym hasłem po raz trzynasty przeszedł w niedzielę ulicami W-wy Marsz dla Życia i Rodziny. Podczas manifestacji postulowano między innymi o "jak najszybsze uchwalenie przepisów chroniących prawa dzieci nienarodzonych".

Marsz wyruszył z pl. Trzech Krzyży. Zakończył się przed Kościołem Wizytek przy Krakowskim Przedmieściu wspólną modlitwą w intencji ojczyzny, ułożoną przez ks. Piotra Skargę. Wszystkie obecne na marszu kobiety w ciąży dostały od organizatorów ubranka dla niemowląt. Uczestnicy marszu mieli transparenty i plansze wzywające do ochrony życia od chwili poczęcia oraz plakaty promujące małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. Grupa maszerujących niosła kilkudziesięciometrową biało-czerwoną flagę.

Podczas marszu zbierano też pieniądze dla domu samotnej matki w Chyliczkach koło Konstancina.

 

 

 

              

Byłoby wspaniale, gdyby uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości przyjęciem prawa, które będzie chroniło życie najmłodszych Polaków, tych którzy jeszcze się nie urodzili- mówił na rozpoczęcie Marszu prezes Fundacji Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny Paweł Kwaśniak

Jak twierdzą ich organizatorzy, Marsze Dla Życia i Rodziny można traktować jako przeciwwagę dla marszów równości, organizowanych przez członków i sympatyków środowiska LGBT (skrót od lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści).

 

Marsz w stolicy jest jednym z kilkudziesięciu takich wydarzeń w różnych punktach Polski. Podobne zaplanowano w niedzielę, oprócz Warszawy, także w około 70 miastach między innymi w Bydgoszczy, Ełku, Gdańsku, Giżycku, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Warszawie, Zamościu i Żywcu.

 

 
              
 
Jak co roku, patronuje marszowi św. Jan Paweł II - promotor godności życia i rodziny - a w tym roku, z uwagi na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, towarzyszyć będzie hasło: "Naród silny rodziną". Ma ono także odniesienie do niepokojących prób redefiniowania małżeństwa oraz podejmowanych inicjatyw seksualizacji naszych dzieci. Nasz udział będzie świadectwem przywiązania do wartości rodziny i głosem sprzeciwu wobec chęci przeorientowania polityki społecznej i edukacyjnej

         Warszawskie piękno z tej marszowej niedzieli

 

            

           

           

          

         

Do wszystkich LGBT
Tolerancja to nie przyzwolenie wam na wszystko. To tolerowanie was do jakiejś granicy którą próbujecie często przekraczać. Kilka procent homoseksualistów w Polsce nie może narzucać swojego zdania ogromnej większości ludzi hetero.

KOMENTARZE

 • Melania Trump jest Robotem !!!
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=b6NqscIsidQ  .
 • @Krystyna Trzcińska 18:53:31
  Pani Krystyno
  Z całym szacunkiem za komentarz
  Ale Melania Trump nie była dziś obecna w Warszawie
  Była w ub.roku 8-))))
 • @Husky, jak pan doskonale wie, ważność historii jest nie do przecenienia:), a ta GWIAZda przyleciała zasiać swoje ziarno, z
  z planem pozbawienia ziarna lokalych zachwyconych.  .
 • @Husky, a jakiej oriętacji seksualnej był Jan Paweł II, ilu Polaków spłodził i przykładnie i patriotycznie wychował. Wygląda na
  to, że mocny to może on był, ale tylko w gadce, ale czynów nie mażna się dopatrzeć.  KAŻDY OJCIEC MA PRZYNAJMNIEJ JEDNO DZIECKO !!!!!!!!!!!


  Stwórca człowieka oczywiście ma Prawo nazywać siebie Ojcem, ponieważ jest nim niezaprzeczalnie.  Biblia na któą JPII się powoływał, naucza, że nie wolno nikogo nazywać ojcem, po za TYM, od którego Abraham dostał dwie płyty kamienne !!!


  Każdy odważny i ucziwy, może sam przeczytać i sobie potwierdzić !!!  Więc, kim był ten PREZYDENT OBCEGO MOCARSTWA, z TYTUŁEM "ojciec świety" --- UZURPATOREM, PODRÓBKĄ ???????????


  Kim byli i kim jest każdy z tych niewiadomo czyich i czego, "ojców
  swiętych" ??  .
 • @AgnieszkaS 20:52:11
  Sam nie wiem co się stało, ale wszystkie notki znikły
  Dziwne to
  Szkoda
 • @Krystyna Trzcińska 19:38:35
  Z tym Ojcem masz rację .... ale ktoby się tym przejmował .

  No i skoryguj .... ,, Biblia na któą JPII się powoływał, naucza, że nie wolno nikogo nazywać ojcem, po za TYM, od którego Abraham dostał dwie płyty kamienne !!! ,, .
 • @AgnieszkaS 21:41:55
  I ja nie wiem, kto je usunął
  pzdr
 • @Husky 21:45:15
  to nie do końca prawda, w kościele idzie nowe...

  http://jackcaleib.com/medium/166425f8
 • @fabi 22:00:30
  Co w moim komentarzu było nie do końca prawda ?
  Ja wpisów Nathanela nie kasowałem.
  Nie mam takich uprawnień
 • @Husky 22:07:02
  To tyczyło tylko twej notki i tego że w kościele też idzie nowe ...
 • @fabi 22:18:09
  W którym miejscu się tu śmiać
  Z Ciebie czy z filmiku
  pzdr.
 • @fabi, Nie każda przedstawiona wiedza, jest zrozumiała dla każdego, więc jeśli coś jest za trudne, niezrozumiałe, proponuję
  ominąć lub przeskoczyć i ewentualnie zostawić na póżniej - To znaczy do czasu, aż wiedza twoja się wzbogaci na tyle, aż po mału, wszystko co przeczytałeś, czy widziałeś zacznie nabierać sensu.  "Plac Czerwony", czy Łubiankę, nie zbudowano od razu, ani też, nie wykuli ich z pamięci - Tylko, po długotrwałym procesie analiz, prób ... i błędów.
  http://m.neon24.pl/bee3fbb33444cd58ff109e4aa06ba5ee,0,0.png
  .
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jZmI3YS9wLzIwMTgvMDYvMTAvODI1LzM2MS9lNzlhNzE3MmJhMDU0MDBjYWVmYmUyNDkzMzNiOWM1My5qcGVn.jpeg
 • @Krystyna Trzcińska 04:58:46
  ,, więc jeśli coś jest za trudne, niezrozumiałe, proponuję
  ominąć lub przeskoczyć i ewentualnie zostawić na póżniej ,, .

  Starałem się dyskretnie zwrócić tobie uwagę na błąd ..ale widzę że wiesz wszystko lepie . powtórzę bo może i prawdziwy katolik też zauważy .
  ,, Biblia na któą JPII się powoływał, naucza, że nie wolno nikogo nazywać ojcem, po za TYM, od którego Abraham dostał dwie płyty kamienne !!! ,,
 • Roman Kłosowski (+89 l.) nie żyje.
  Aktor znany http://m.in . za sprawą kultowej roli Maliniaka w serialu "Czterdziestolatek"..
  Informację o śmierci aktora potwierdził jego syn, Tomasz....

  Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

  https://pbs.twimg.com/media/DfZkUoUW0AAunBU.jpg
 • @fabi, Nie zwaracaj uwagi na pisownię, zastanawiaj się nad przesłaniem! - Nie daj się zmanipolować. Wielu profesorów tzw.
  językoznawcy, to intelektualne miernoty!

  Na marginesie - Kto wymyslił ludzką mowę, EXPERCI-LINGWIŚCI, czy analfabeci?


  Wielu tak zwanych "niewykształconych" ludzi jest mądrzejsza od niejednego PROFESORA.


  Czy zastanowiłeś się kiedyś, dlaczego Człowiek, którego potocznie i obraźliie nazywają Jezus, NIC NIE NAPISAŁ ??? (żadna księga tego nie podaje).


  Czy zastanowiłeś się kiedyś, dlaczego nigdzie nie widziałeś czego kolwiek napisanego przez Najdoskonalszego Stwórcę ???


  Czy zastanowiłeś się dlaczego napisano, że Stwórca, Stworzył Wszystko Mówionym Słowem ???


  Czy wiesz co piszą księgi, kto konkretnie wymyślił Pismo, instrumenty, narzędzia, rolnoctwo i inne tzw "dokonałości" ludzkości ???


  Pewnie nie domyślisz sie dlaczego te pytania, ale możę....


  Większość ludzi, po nażarciu się, jedyne co ich ineresuje to następna pełna micha, więc Prawdziwa wiedza ich nie obchodzi -- Bo ani z tego kasiory, a i do lochu mogą wtrącić, lub po FRANCEsku blachą głowę ściąć.


  Na pewno nie masz zielonego pojęcia, dlaczego ŻYMianie zamordowali Tego, którego później przechścili na Jezusa !!


  .
 • @Krystyna Trzcińska 17:42:02
  Jestem wolny od religii , a uwolniłem się je poznając . Nie czepiam się połkniętej literki . Chodzi mi o tego co dostał te dwie tablice, Abrahamem to on nie był . Właściwie nic się nie stało ,skoro Husky tego nie zauważył . Mojżesz ...to jemu ....
 • @fabi 18:43:20
  I fpatka !
 • @Husky 18:55:28
  ,,I fpatka !,,

  To nic takiego ,każdemu się zdarza . Bardziej liczyłem że ty się połapiesz ...
 • @Husky odświeżam pamięć niebieskiemu i nie tylko jemu.
  ODŚWIEŻAMY PAMIĘĆ @Platforma_org
  Pensja z 2013 r. prezesa Grupy Lotos przerosła cztery razy tę z 2009 r.
  Zarobki szefa PZU wzrosły pięciokrotnie, podobnie z zarządem PKO BP
  Rekordzista Krawiec z PKN Orlen 2 964 000 zł w 2013
  http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/472225,zarobki-szefow-najwiekszych-panstwowych-firm.html …

  https://pbs.twimg.com/media/DfZOqrbW0AE3TJn.jpg
 • @Husky PrawOrządność według PrawOrządnych inaczej
  https://pbs.twimg.com/media/DfZl0zHW0AAW_BB.jpg

  I nadal nikt tego nie szuka..... czyżby dobre ręce nadal piastowały dobre stanowiska ? Przez osiem lat rządów Platforma Obywatelska zaniedbywała wiele spraw, mimo, że oficjalna propaganda partii mówiła inaczej. Tak było w przypadku polityki prorodzinnej, która praktycznie nie istniała. Za Platformy i Psl-u nic nie istniało dla szaraka, oni bonzowie napychali swoje kieszenie i konta nas mieli za idiotów. Platforma Obywatelska stała się narzędziem do realizowania własnych interesów kosztem państwa. Nie zapomnijmy o tym.
 • @kula Lis 67 19:27:09
  250 tyś chłopa na paradzie dewiacji w Tel Avivie.
  Tyle homo w 500 tyś mieście nie dziwi mnie dlaczego TA nazywa się światową stolicą homoseksualizmu.
  Sąsiedzi posuwają kozy, oni kakauko.
  Bliski wschód to jakieś dziwny region.

  https://pbs.twimg.com/card_img/1004694242382376960/d2fn1_RR?format=jpg&name=600x314
 • @kula Lis 67 19:22:50
  Kiedy gówniarz z Francji podrywa ci twoja dziewczynę


  https://pbs.twimg.com/media/DfWGE7-XUAAQplJ.jpg
 • @fabi, Religia z wiarą nie ma Nic wspólnego! Przekonanie, że wszechświat jest rządzony przez Mądrość i Moc Najdoskonalszą -
  Niedoścignioną, to nie to samo, co lęk przed kapłanem za niezapelenie świeczki, przywdzianie odpowiedniego kostiumu, samogłodzenie się przez 40 dni i nocy, czy płacanie za popełnione przez siebie świństwa jakiemuś przybłędnemu, często grzesznemu nierobowi z wiarą, że kasa w kosmosie wyrówna rachónki.

  Wiara w Stwórcę, to nie to samo, co walenie łbem o beton przed furtką do ołtarza i wycie do kukieł z drewna czy chińskiego plastiku.


  Człowiek wierzący zastanawia się nad otaczającym go światem i jaki jest powód jego bytu na nim.


  Człowiek religijny martwi się o to, czy jego pan da mu zarobić na najpiękniejszy strój na msze niedzielną - I to nie strój byle jaki, tylko taki, który sprawi, że cała parafia z zazdrości skona i wszyskie ich dobytki przypadną jemu, jedynemu wybrańcowi.


  Abrahamem,... czy Mojżesz, papier wszystko łyknie, a świadków tam nie było (być może byli tam ukryci w skałach, wiarołomni ochraniarze niejakiego Jehowy - do dziś świadkami zwani, ale kto by taki ufał).
  .
 • @fabi 19:22:39
  Fabi ....najwięcej tu jest rosyjskich trolli, którzy nieźle piszą po persku, ale robią błędy w języku arabskim.
 • @kula Lis 67 19:27:09
  Szok !!!!!!!

  Żeby na antenie TVN była taka rzetelność....

  https://pbs.twimg.com/media/DfbjUA7X4AEPNxh.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej