Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

Ja portalowy przygłup

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uprzedzam że ja nie nigdy ulegam groźbom,nigdy. Dlatego, wychodząc naprzeciw prośbom, groźbom i ostrzeżeniom, zdecydowałem....

 

Tak jak na wstępie pisałem, że ja nie ulegam groźbom, ale wychodzę im naprzeciw, wiec z dniem dzisiejszym kończę pisanie na portalu, .........co zapewne wielu to ucieszy. I dobrze.
Wiem że to może górnolotne, ale jest w każdym człowieku takie coś jak godność.
Czy te komentarze skierowane do mnie, to poszanowanie ludzkiej godnosci i to pisane przez administratora.
Osadźcie sami.To tylko kilka (reszty nie wklejam)

Nie rób raczej tu za przygłupa

//antykomunista.neon24.pl/post/144039,prezydent-usa-ronald-reagan#comment_1466435

Radzę nie robić tu za Neonowego przygłupa . Rozumiemy się , czy urlop ?.

//antykomunista.neon24.pl/post/143772,niepelnosprawny-ciamajdan-czyli-falsz-cynizm-i-obluda#comment_1462500

Radzę nie robić tu za złośliwego przygłupa . Tyle w temacie komentowania .

 //zdaniemdocenta.neon24.pl/post/143705,jak-burmistrz-fulop-osmieszyl-zydowska-bron-atomowa#comment_1461495

Nie radzę spamować kretyńskimi fotkami dla ludzi specjalnej troski .Żółta kartka . :(

//antykomunista.neon24.pl/post/144103,szwajcarzy-posluchali-ekonomistow#comment_1467651

 

Nic mnie nie ogranicza przed podjęciem takiej a nie innej decyzji.
Wszystkim, ale to wszystkim serdecznie dziękuję za te parę wspaniałych lat.

Było miło i będę o Was zawsze pamiętał.

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  No i kto teraz będzie ciągnął te sanie?

  U mnie, Husky, macie plus. A "wiejskiego głupka" to sam wymyśliłem - i teraz co inteligentniejsi się nim "obrzucają" , mnie nie omieszkując.
  Więc weź to na klatę i pamiętaj, że lepszej obroży od Neonu - nie uświadczysz. ma właściwości pchłobójcze.
 • Szkoda,
  miałeś dużo interesujących notek. Prawie zawsze na 4 do 5*. Pamiętaj, dłużej klasztora niż przeora. Mam nadzieję, że może kiedyś jeszcze wrócisz.
 • @
  A ja słowo przygłup rozumiem inaczej.
  przy-głup, czyli osoba która w obecnej chwili znajduje się przy osobie głupiej, siedzi przy niej, otacza opieką.
 • Autor
  Не уезжай, ты мой голубчик!

  ;-(
 • Nie strasz, nie strasz bo sie ........
  Mnie Husky nigdy niczym nie draznil. Zirytowal mnie tylko nijaki kociarz RAM jak mnie zbanowal nie wiadomo czemu. Opara poszedl z powrotem w pampasy australijskie jak mu polski bank ukradl kase, Jeznach oslepl niestety. Jeszcze tylko brakuje jak Kula Lis sie obrazi i naprawde nie bedzie co czytac na Neonie. Ja sam jak dotad zadnego artykulu z siebie nie wykrztusilem tylko przyglupie komentarze , nie zawsze po trzezwemu. Panowie! To jest jak dotad najlepsza forma wymiany mysli jaka znam w polskim necie, nie psujmy tego na wlasne zyczenie.
 • Friedman: Po 2020 r. Rosja się rozpadnie. Zyskają na tym Japonia, Turcja i Polska
  https://s.tvp.pl/images2/1/5/9/uid_15917223c19bf207b193d3d586d9a9681528699531200_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg

  „Polska w ciągu następnych 15-20 lat stanie się centrum rozwoju gospodarczego w Europie, zapełni lukę, gdy osłabną Rosja i Niemcy” – uważa George Friedman, amerykański politolog, założyciel think tanku Stratfor i prezes instytutu Geopolitical Futures.

  Autor bestsellera „Następne 100 lat: prognoza na XXI wiek” udzielił wywiadu dziennikowi „Polska The Times”. W rozmowie z Agatonem Kozińskim odpowiadał na pytania o perspektywy rozwoju sytuacji międzynarodowej w Europie i na świecie.

  Zdaniem Friedmana, aktualny okres pokoju w Europie przypomina ten z przełomu XIX i XX wieku. „Im dłużej trwa pokój, tym bardziej prawdopodobny staje się wybuch wojny”, twierdzi politolog. „Wojna – uważa Friedman – to coś głębszego, coś, co tkwi w ludzkiej naturze”. Sama Europa ma w przyszłości dalej tracić na znaczeniu. Zdaniem politologa, nigdy nie była ona zdolna do zapewnienia sobie pokoju. Nawet proces integracji europejskiej ma być konsekwencją polityki USA i ZSRR, a nie wysiłków samych Europejczyków.

  https://www.tvp.info/37594581/friedman-po-2020-r-rosja-sie-rozpadnie-zyskaja-na-tym-japonia-turcja-i-polska

  Tak więc głowa do góry - Husky!
 • @Talbot 08:15:13
  http://www.polskatimes.pl/opinie/wywiady/a/george-friedman-po-2020-roku-dojdzie-do-rozpadu-rosji-zyska-na-tym-min-polska,13249644/
 • @staszek kieliszek 08:14:28
  Mnie też zbanował tamten bloger, widać się czegoś boi.
  Czekam na Twoje notki, i nie jestem w tym osamotniony
 • @roux 08:34:31
  Ty tez nie piernicz bo RAM i Ty to chyba ta sam osoba. Te same poglady kociarskie i piszecie: Witam cie RAM, witam Cie Roux.
 • @ Husky
  A jeszcze w zeszłym tygodniu mądrze tutaj pouczałes, że wyzwiska wynikają z własnego egoizmu. Nie mogę zacytować, gdyż cały Twoj artykuł został usunięty z powodu pyskatego czereśnioka Ruszkiewicza, który podrzucił tam „okropne” hasło ze swojego słownika: „jełop”!!
  Przemyślałem ta sprawe, i doszedlem do wniosku, że na tle takich właśnie epitetów niektórzy psychole NEon'u czują się wywindowani na wyższą pozycję od epitetow, którymi się chełpią.
  Czyz na przykład czereśniok Ruszkiewicz nie czuje się genialnie wśród Polaków, którym „obrzezano mózgi”, „żydowskich gnojków”, lub „jełopów”?
  Albo czy „wiejski filozof” Wojtas nie czuje się lepiej wśród blogerów, którzy są „glupsi niż trep mojej babci”? Ba, powiem więcej: nazwał mnie też „skur..synem” za co nikt go nie upomniał!
  Albo czy socjalista Jeznach nie czuje się wywindowany wśród „szui”?
  Nie mam czasu na cytowanie więcej tych niewybrednych epitetów. Do tego Astra i Repsol wyrzucają za cytowanie swoich „ulubionych autorów”.
  Znasz mój prywatny email. Napisz od czasu do czasu.
 • @staszek kieliszek 08:42:32
  tak było kiedyś, teraz jestem zbanowany ;-)
 • @Zdzich 08:52:05
  Husky i ja, ciągle czytaliśmy obelgi pod naszym adresem - tzw. słowian prawdziwych, że jesteśmy żydami i ukrami - bo nie popieramy Związku Radzieckiego i Putina.
 • @staszek kieliszek 08:14:28
  Nie żyje kluczowy świadek w sprawie Komendy. "Fakt": Dorota P. zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w jednym z wrocławskich szpitali.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/399090-nie-zyje-kluczowy-swiadek-w-sprawie-komendy-fakt-dorota-p-zmarla-w-niewyjasnionych-okolicznosciach-w-jednym-z-wroclawskich-szpitali
  Ps...Niedługo będzie trzeci rok rządów Ludzi Polski Solidarnej i PiS, ale szwadrony Liberalnej Polski ciągle w akcji ...Koniec tygodnia to ulubiony czas seryjnego samobójcy. A brukselskiej targowicy speckomando nie rusza? Sekcja dopiero po kilkudziesięciu godzinach? Skandal. Policja, prokuratury i sądy to wciąż bagno...No staje się bardzo ciekawe, że śledczy interesowali się nią od roku - od roku i nic - żadnych wniosków, a na koniec jej się zmarło. Ciekawe interesować się kimś przez cały rok ach jakie to musiało być zajmujące i "dobrym" kierunku poszło..i jak zwykle prokuratura nie zrobiła sekcji.
 • Coś miłego dla neonowych "słowian"
  https://img3.dmty.pl//uploads/201502/1423506633_0euo3h_600.jpg
 • Husky
  A czym ty się przejmujesz?
  Nie jeden pomyślał sobie:
  ,,Do póki nie miałem internetu to nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów”.
  i z tym trzeba żyć.
  A jakbyś chciał sobie rzeczywiście zrobić od Neon krótki urlop to zapraszam na wypoczynek na
  https://wiernipolsce.wordpress.com/
  właśnie zwolniło się miejsce po antypisowskim wężu o wielu, bardzo wielu Nickach
  ja cię zawsze miałem za wartościowego gościa.
 • @Talbot 09:30:30
  Najwyższy czas zadać pytanie dlaczego w kwestii formalnie nieuznawanej Polskiej Mniejszości Narodowej w Niemczech nie wysuwa się argumentu, że obecna nowa Niemiecka Mniejszość Narodowa w Polsce realnie utworzyła się i powstała dopiero po 1989 r. natomiast wcześniejsza czyli dawna Niemiecka Mniejszość Narodowa posiadająca swoją ciągłość historyczną i prawną wyjechała z terytorium Polski po II Wojnie Światowej zgodnie z postanowieniami zwycięskich mocarstw na Konferencji Poczdamskiej w 1945 r przestając tym samym na terenie powojennej Polski (PRL-u) formalnie i prawnie oraz realnie istnieć (Po wojnie z Polski wyjechało kilka milionów Niemców którzy utworzyli w RFN tak zwane ziomkostwa wypędzonych ,natomiast pozostać mogły jedynie takie osoby które same zadeklarowały i uznały się za Polaków i za takich Polaków zostały formalnie uznane przez polskie władze) ? Tak więc w obecnej Polsce realnie uznane są za nową Niemiecką Mniejszość Narodową osoby które same uznały się za Niemców dopiero po 1989 r i dlatego obiektywnie przebywają one w Polsce formalnie jako Niemcy dużo krócej niż mieszkający w Niemczech Polacy przybyli tam zarówno w czasach PRL jak również mieszkający tam nadal potomkowie jeszcze przedwojennej Polskiej Mniejszości Narodowej ,która została zlikwidowana prawnie dekretem przez hitlerowców i do dziś jej status formalno-prawny nie został przywrócony przez podobno demokratyczne władze RFN. Zadziwiające jest ,że polski rząd prawie 30 lat temu nie uwzględnił tego oczywistego faktu w negocjacjach traktatowych i pozwolił na to aby Polska i Polacy byli tak nierównoprawnie i niesprawiedliwie potraktowani przez Niemcy w tej kwestii. Już chyba najwyższy czas aby renegocjować traktat z Niemcami i naprawić ten niesprawiedliwy stan rzeczy obiektywnie krzywdzący dla nadal formalnie nieuznawanej Polskiej Mniejszości Narodowej w Niemczech. Każdy naród ,który dobrowolnie zgadza się na niesprawiedliwe traktowanie go przez inny naród zawsze będzie tak przez niego traktowany i nigdy nie zdobędzie sobie u niego prawdziwego szacunku.
 • @Zdzich 08:52:05
  Zdzisiu!!!
  Z pozycji "wiejskiego filozofa" utwierdzam cię w przekonaniu o tym, że musi co jesteś "sk...nem". Toż każdego rogu wsi widać, słychać i czuć. B tylko osobnik o takim rodowodzie tak zaciekle kolekcjonuje wszystkie wypowiedzi kontekstowe, gdzie akurat takie określenia mają swe uzasadnienie.

  PS. Określenie s...syn" w niczym nie odnosi się doprowadzenia się mamuśki, a jest oceną cech charakteru.
 • Autor
  Ciekawe były i są Twoje notki rocznicowo-historyczne, które tu umieszczałeś, nawet jeżeli pisane pod dyktat aktualnej prawilnej ideologii pisowskiej.

  Tę sferę trudno będzie zastąpić.

  :)
 • Nie rób jaj
  Husky. Jak w innym miejscu wszyscy Cię będą chwalili, to poczujesz się nieswojo. Przemyśl jeszcze sprawę. Jakoś nie widać by ktoś się cieszył z Twojego odejścia, tak więc być może zbyt pochopnie decyzję podjąłeś.
 • @Autor
  Masz czego chciałeś Grzegorzu Dyndało.Można śmiało powiedzieć,że sam zapracowałeś na takie traktowanie.Jeżeli już wyjechałeś z Polski i zaszyłeś się na jakiejś dzikiej wysepce to masz teraz nową ojczyznę i dbaj o jej dobro.Sprawę Polski i Polaków zostaw ludziom którzy tu mieszkają i żyją na codzień.TY niestety z oddali chcesz dyktować Polakom co jest dla nich dobre a co złe .Tak nie można.Ostatnio nawet stanąłeś okrakiem na barykadzie i dowaliłeś trochę tym góralom ze wzgórz Golan ale nadal twardo obstajesz i bronisz tych którzy tych górali całują po rączkach i włażą im w tyłek.
  Kiedyś jako jeden z niewielu blogerów skumałeś się z "lordzikiem"wel "oficerem prowadzącym" i prowadziliście otwartą wojnę ze wszystkimi którzy nie zgadzali się z wami a szczególnie z tymi którzy byli prorosyjscy.Lordzik odszedł już dawno i pisze na S24 Ty dobrałeś sobie za towarzysza Talbota i dalej walisz w tą Rosję jak w bęben.Zero obiektywizmu,bezmyślna nienawiść i głupota.

  Polska miała od dawna wrogów w Niemcach i Rosji po wojnie do tych wrogów można dopisać Ukraińców i żydów.Te nacje przyczyniły się do wymordowania w bestialski sposób milionów Polaków Do tych wrogów dodał bym jeszcze USA i WB.które sprzedając nas w Jałcie Stalinowi przyczynili się pośrednio do tego ludobójstwa.

  Teraz takich morderców jak Niemcy,Ukraina,Izrael USA,WB uważacie za wielkich przyjaciół Polski.Jedynym wrogiem pozostała Rosja.Pytam się dlaczego?Dlaczego jednych bandziorów można gloryfikować a drugich potępiać.
  Dla mnie morderca i bandzior pozostanie bydlakiem i wrogiem i nie ważne czy to niemiec amerykanin czy rosjanin.Bandyta pozostanie bandytą na zawsze.
  Mnie razi takie wybiórcze dzielenie na dobrych i złych bandytów i zawsze będę się sprzeciwiał temu podziałowi.
  Jak się obraziłeś i chcesz zabrać zabawki z piaskownicy to Twoja sprawa.Uważam to za sprawę zbyt pochopną .Radzę też przemyśleć sposób podejścia do polityki prowadzonej przez państwo Polskie i dobierania sobie przyjaciół.Bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
 • @staszek kieliszek 08:14:28
  RAM to chyba jakiś psychopata. On nie toleruje odmiennych poglądów, nie toleruje krytyki.
  Mnie też zbanował.

  Teraz widać jaki z niego "otwarty na wymianę poglądów autor" prosty zamordysta jest.
  Tacy nie powinni kształtować naszych poglądów.

  Podobnie Ibezmetki czy jakoś tak, ta sama polityka otwartości.
  Jak ktoś publikuje swoje "przemyślenia" , poglądy, opinie to musi się liczyć z dyskusją w tym krytyczną.

  Tacy co chcą siła narzucać innym swoje poglądy na zasadzie tylko ja mam głos i moi zwolennicy to zwykli psychopaci czyli trolle którym się tylko wydaje że mają coś do powiedzenia.
  Każda dyskusja rzeczowa uargumentowana wzbogaca a psychopaci typu RAM zabijają w zarodku to najbardziej demokratyczne narzędzie rozwoju
  intelektualnego.
 • @Oświat 09:35:13
  "Puki nie miałem internetu nie wiedziałem że świat jest pełen idiotów"

  U mnie było inaczej ale podobnie.
  Puki nie pojawiła się solidarność nie miałem pojęcia że świat jest pełen idiotów i niegodziwców podpuszczających ludzi do szkodzenia sobie.

  Poważnie dopiero wtedy ja nasłuchałem się solidaruchów w TV , i w dyskusja codziennych w pracy... zdałem sobie sprawę ile jest głupoty i ciemnoty w narodzie.
  Wcześniej nie miałem o tym pojęcia.
  Propaganda PRLu była bardzo przemyślana ... i tylko w kabaretach wyciągano na siłę jakieś wpadki (albo wręcz je insynuowano)i , wyolbrzymiano je i eksploatowano propagandowo...

  Zawsze mnie to drażniło. Ktoś miał rację a solidaruchy rechotały z niego jaki to głupek.
  No zabawa skończył się tak jak musiała się skończyć.
  Polska została kolonią żydowskiego zachodu... a solidaruchy te proste tanią siła roboczą a te przy korycie zdrajcami pracującymi dla żydowskiego kolonizatora.
 • @zadziwiony 10:50:09
  Jesteśmy taktowni....
 • @matterhorn 10:56:48
  Masz całkowitą rację co do Huska. No chyba , że mamy tak mocno pętlę na szyi zaciśniętą, że pisnąć nie możemy i on to wie. Z mojego jednak rozumienia wynika, że jedynie co rząd i prezydent robią to przekupują społeczeństwo by do otwartego buntu nie doszło. I czynią to dla własnych korzyści bo choćby tak jak Orban do społeczeństwa o poparcie przeciwko siłom zła się nie zwrócili. A w każdym aspekcie życia publicznego, prywatnego i gospodarczego realizują antypolską politykę.
 • @zadziwiony 14:23:32
  Niestety - chyba ma Pan rację.
  A Husky?
  Może mu się kontrakt skończył?
 • @zadziwiony 14:23:32
  Witaj, Husky to już kolejne wcielenie na NE/Neonie, wróci niebawem z nową osobowością lecz z tą samą gadką.. zawsze wraca..

  Neon to już nie to co Nowy Ekran i medium opiniotwórczym nie jest, ale nawet takiego skrawka "wolnej myśli" nie można odpuścić..

  Widzę kilka możliwości:
  a) spalił się już doszczętnie na Neonie i postanowiono go wymienić
  b) awansował w strukturach na zarządzającego trollingiem w sieci
  c) aby uwiarygodnić się bił ostatnio w eskimosów, co mogło nie spodobać się szeklowemu płatnikowi i został zdegradowany na ONET.
  d) projekt Polin jest już dopięty i opłacanie trolli jest zbytecznym wydatkiem

  Osobiście waham się pomiędzy odpowiedziami A i D, wierzę że A jest poprawna, lecz obawiam się, że D :(

  Pozdrowił
 • @zadziwiony 14:23:32
  ,,..A w każdym aspekcie życia publicznego, prywatnego i gospodarczego realizują antypolską politykę..."

  ,,Zgadza się".
  Chcą nawet rozkopać Mierzeję Wiślaną.
  Wiadomo nawet po co to robią, by Polskę zalało morze.
  A ten port lotniczy pomiędzy Warszawą i Łodzią, komu chcą zbudować?
  Żydom i Niemcom chcą zbudować, żeby mieli krótszą drogę z Nowego Jorku do Berlina i Izraela.
 • @AgnieszkaS 00:58:11
  //Lepiej odpocząć, zrobić coś użytecznego, zrelaksować się na łonie natury.
  Niech Oni sobie znajdą kogoś innego do nazywania./

  Obawiam się ze nastąpi to dość szybko
  Dziekuje za komentarz
  Pozdrawiam
 • @Casey 02:53:26
  // Pamiętaj, dłużej klasztora niż przeora. //

  Coś w tym jest, sporo tu już było adminów
  Pozdrawiam
 • @fretka 06:19:23
  //przy-głup, czyli osoba która w obecnej chwili znajduje się przy osobie głupiej, siedzi przy niej, otacza opieką//

  Można dla poprawy humoru i tak to tłumaczyć
  Pozdrawiam
 • @roux 07:29:34
  8-))))
  pzdr.
 • @staszek kieliszek 08:14:28
  //To jest jak dotad najlepsza forma wymiany mysli jaka znam w polskim necie, nie psujmy tego na wlasne zyczenie.//

  I tak powinno to tu pozostać
  pzdr.
 • @Oświat 17:11:53
  Możesz póki co sobie kpić. Zastanawiasz się dlaczego Niemcy larum nie grają mimo iż ich port lotniczy będący bezpośrednią konkurencją jest w zaawansowanej budowie?
  Poczekamy, zobaczymy czas zweryfikuje nasze dywagacje.
  Ja widzę jedno - rząd fakt rozdaje trochę pieniędzy, niejednej rodzinie znacznie ulżyło i dobrze. Z drugiej jednak strony w istotnych dziedzinach naszego życia ściska nas za gardło coraz bardziej oddając na żer międzynarodowym organizacjom gospodarczym i finansowym. I dotyczy to prawie wszystkich aspektów naszego życia. Od zdrowia poczynając na zarobkowaniu kończąc. Więc co ma o jego polityce myśleć?
 • @Marx 8888 09:16:02
  Nie wiem jak wielką jest przepaść intelektualna pomiędzy mną a adminem. Być może tak duża ,że zasługuje na ciągłe wyzywanie od przygłupów. Niemniej jednak nawet gdyby takowa była, to nic nie upoważnia do tego typu zachowań wobec mnie i do innych tu piszących, czy komentujących
  Pamiętam, jak byłeś administratorem i jak nie raz stawiałeś mnie "do pionu", gdy zbyt ostro pojechałem "po bandzie".
  Tak też ostro i dosadnie zwracała mi uwagę Pani Astra.
  Ale nigdy z Waszych ust nie padły podobne dodatkowe "atrakcyjne" przymiotniki

  Widać że dziś moderatorowi/adminowi pomyliły się rolę

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 16:56:32
  Wszystko się zgadza
  od A - D
  pzdr.
 • @zadziwiony 19:22:35
  ...Od zdrowia poczynając ....
  Aż trzykrotnie w przeciągu ostatnich miesięcy byłem w szpitalu.
  Podleczyli, grosza nie wzięli, rachunku na 100 dolców nie wystawili.
  Szwagier lat 76, dopiero co wyszedł po operacji nogi, coś mu tam operowali w okolicy stawu biodrowego by mógł chodzić. Też sobie służbę zdrowia chwali.
  A ty kiedy byłeś w szpitalu?
 • @Oświat 19:34:15
  ze czterdzieści lat temu. Zadziwia mnie, że nie dostrzegasz , że jedną drogą idzie rozwój medycyny, a drugą wykorzystanie jej osiągnięć przeciwko ludziom. Tutaj nie ma sprzeczności...
 • @Husky 19:23:44
  "Widać że dziś moderatorowi/adminowi pomyliły się rolę"

  ponieważ staram się być bezstronny i obiektywny muszę przyznać , że masz rację. Administrator powinien być bardziej powściągliwy w słowach, tym bardziej, że Ty raczej nikogo nie obrażasz, choć do złości doprowadzasz swym bezkrytycznym stosunkiem do działań PIS-u .
 • Tfu... pusto się robi na tym portalu.
  .
 • @Oświat 09:35:13
  //A czym ty się przejmujesz?
  Nie jeden pomyślał sobie:
  ,,Do póki nie miałem internetu to nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów”.
  i z tym trzeba żyć.
  A jakbyś chciał sobie rzeczywiście zrobić od Neon krótki urlop to zapraszam na wypoczynek na https://wiernipolsce.wordpress.com/ //  Nie przejmuje się , a z zaproszenia chętnie skorzystam
  Pozdrawiam
 • @reflexión 09:55:40
  Dzieki za sympatyczny komentarz
  Pozdrawiam
 • @zadziwiony 10:50:09
  Z ta decyzją to nie tak że pochopnie.
  Nosiłem się z tym zamiarem od dłuższego czasu.
  Ale nie dam się więcej poniewierać tylko dla dobrego samopoczucia admina.
  Nie
  Znajdzie sobie kolejna ofiarę, bo żyć inaczej to on nie potrafi
  Waaaadza !!
 • @matterhorn 10:56:48
  Dziekuje za komentarz
 • @SZS 12:31:20
  Uważam ze tak
 • @Seth 21:12:16
  Nie jest tak źle
  Pozdrawiam
 • Od samego początku tłumaczyłem ci, że wstawianie obrazków przeznaczonych
  dla elektoratu podstawówka + na portalu na którym rozmawiają Polacy to pomysł, który może doprowadzić cię do poziomu portalowego przygłupa. Ludziom którzy śmieją się z wyczynów przygłupów od Tadeusza R. pod wodzą kłamcy Kurskiego chciałeś wrzucać podobną papkę. Efekt masz. Każdy najeźdźca myślał, że Polacy to przygłupy, których łatwo opanować. Myśleli tak Szwedzi w czasie Potopu, myśleli zaborcy, myśleli Niemcy i teraz myśli PiS. Efekt, zawsze podobny. Mamy swoje wady, ale naszą główną cechą jest to, że sobie głupot wmawiać nie pozwolimy.

  Ciekawe były twoje notki rocznicowe, zwykle zagonieni robotą na rocznice nie patrzymy, warto to przypominać ale lepiej dobieraj bohaterów, bo Kaczyński nie zwyciężył pod Grunwaldem a w czasie Solidarności spał do południa. Odstaw również tę bandę idiotów, z zespołu trolli PiS, bo piszesz dla Polaków a nie elektoratu podstawówka +. Odpocznij, przemyśl pewne sprawy, bo jeśli tego nie zmienisz, jeśli będziesz ślepo popierał PiS-owskich złodziei to na każdym portalu gdzie są myślący Polacy osiągniesz pozycję portalowego przygłupa innej drogi nie ma.
 • Poszedł pies, pójdzie i łańcuch
  Cóż powiedzieć.
  Nie wiem czego bardziej mi szkoda. Gdy odchodzi w niebyt rozmodlony katolik, który wierzy w KK i wszystkie okołoporodowe jewrejskie Stare i Nowe Coś tam.
  Czy gdy odchodzi organiczny ubóstwiacz Maliniaka Adriana i naczelnego kurdupla z Żoliborza.
 • @Zawisza Niebieski 21:49:38
  Tłumaczyć to ty sobie możesz zonie i dzieciom a ode mnie to trzy....w bok
  Widzisz czasami lepiej robić za przygłupa niż za kretyna
  EOT
 • @Husky 22:04:33
  Husky, masz obowiązki pisowskie to je wypełniaj. Nie ma to tamto:)
  http://bi.gazeta.pl/im/d1/2b/16/z23248337IE,Prezes-PiS-Jaroslaw-Kaczynski.jpg
 • Husky...
  Nietuzinkowy młody człowiek z zadatkami. Nie wiem co jest przyczyną Jego niezrównoważonego dotychczas, postrzegania świata.
  W kontakcie z góralami w "pierdlu", pół wieku temu, poznałem ludzki, bezrefleksyjny fanatyzm.
  Czy to dotyczy Husky'ego? Nie wiem również, jaki jest psychologiczny motyw jego deklaracji. W grę, mogą hipotetycznie, na przykład, wchodzić takie jak motywy, jak wyparcie jakiejś niechcianej historii rodzinnej lub wpływy środowiskowe. Być może, ma tym również udział, tradycja "Londyniszcza". Czy też j trwający jeszcze u Niego "Sturm und Drang Perioden".
  Bo nie chcę Go posądzać o inne, przyczyny...
  Ujął mnie, zdolnością wyłamania się z frontu nagonki na mnie, prowadzonej - przez tutejszejszą, "złośliwą małpią czeredę".
  Różni nas wiele. tym nie mniej, muszę przyznać, że Husky demonstruje refleks i inteligencję być może, przyszłego dziennikarza... Pozatem jest lubiany i dochowuje lojalności!
  Musi jednak jeszcze dojrzeć i wykształcić niezależność myślową i światopogądową. Pomyślności Husky, i daj głos czasem!
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:45:09
  Mam nadzieję, że pisząc swój kontestacyjny komentarz doznałeś orgazmu.
  Kto teraz posprząta po tobie? Czereśniok Ruszkiewicz? Czcigodny Mistrz lokalnej Loży?
  Teraz, wracaj do rozrzucania gnoju.
 • @AgnieszkaS 02:48:01
  To, że autor stał się "portalowym przygłupem" to ocena samego autora. Trzeba znaleźć przyczynę, I tu zgadam się z adminem, że przyczyną albo jedną z przyczyn było wstawianie kretyńskich obrazków zupełnie nie związanych ani z tematem artykułu ani z tematem dyskusji. Na to od początku zwracałem autorowi uwagę ja jak i wielu innych blogerów a on się przy swoim upierał. Takie obrazki to nie na portale jakim jest neon24. Tu ludzie dyskutują, zaś zdjęcia są tylko ilustracją a nie treścią wypowiedzi.

  Również ślepe popieranie partii złodziei, jaką jest PiS nie świadczy dobrze o człowieku.

  Komentarz jest rodzajem wskazówki, czego autor nie powinien robić, by kolejnej porażki nie doznać.
 • @AgnieszkaS 02:48:01
  Pani Agnieszko
  Właśnie o takich podłych ludziach jak on, pisał dziś w liście do mnie, właściciel portalu Pan dr.Ryszard Opara.
  O mojej decyzji wypowiadało się tu wielu moich "politycznych" przeciwników. Nawet ci najbardziej skrajni.
  I żaden z nich nie zachował się tak prostacko jak ten "wykształcony" portalowy.... pajac.
  To człowiek chory z nienawiści, i niczego innego się po nim spodziewałem. Żadna niespodzianka.
  Dlatego rozważam sugestie Pana dr.Opary by się jednak nie poddawać. Może będzie to w nieco innej formule, ale to wszystko wymaga przemyślenia.
  Pozdrawiam
 • @1abezmetki 01:31:27
  //Różni nas wiele. tym nie mniej, muszę przyznać, że Husky demonstruje refleks i inteligencję być może, przyszłego dziennikarza... Pozatem jest lubiany i dochowuje lojalności!//

  Tak, to prawda różni nas wiele, ale łączy jedno.
  Zarówno Ty jak jak i ja cenimy sobie lojalność.
  To ważna w życiu cecha.
  Dziękuję za ten ważny dla mnie komentarz
 • @lorenco 23:06:27
  8-))))))))
  Pozdrawiam
 • @1abezmetki 01:31:27
  "demonstruje refleks i inteligencję być może, przyszłego dziennikarza..."
  Tak. Jakie czasy, takie i dziennikarstwo.
  Podobnie jak formuła wypowiadana przy przyjęciu do pracy nowego adepta : "Jesteś Pan niedouczonym gamoniem, moczymordą, sprzedajną miernotą, gnidą i patologicznym łgarzem.... Będzie z Pana świetny dziennikarz. Witamy w redakcji...."
  A zupełnie poważnie ten stan skomentował Milos Zeman :
  "Wiem, że najwyższa liczba idiotów na metr kwadratowy jest wśród dziennikarzy"
  Było by źle, gdyby poważnie zajął się tą profesją. Lepiej niech chałturzy.
  I niech ktoś powie, że mu źle życzę....
 • @SZS 08:50:39
  Tak naprawdę to żaden ze mnie bloger, a tym samym żaden (przyszły) dziennikarz.
  Dlatego z uśmiechem przyjmuje ten (trafny) komentarz
  Pzdr.
 • cóż to Husky ?
  widzę że już drugi dzień się żegnasz bez skutku :)))
  Posłuchaj (po włączeniu opcji napisów) co na ten temat sądził inny znamienity "londyńczyk" https://www.youtube.com/watch?v=IsOoRgvBpWs
 • @Zdzich 04:50:01
  "Mam nadzieję, że pisząc swój kontestacyjny komentarz doznałeś orgazmu.
  Kto teraz posprząta po tobie? Czereśniok Ruszkiewicz? Czcigodny Mistrz lokalnej Loży?
  Teraz, wracaj do rozrzucania gnoju."

  Mam nadzieję, że to jest ostatni tak chamski komentarz bo inaczej proszę sobie poszukać innego portalu!
 • @
  Doskonale wiesz, że jeśli chodzi o "barwne komentarze" to nie masz "czystego konta" Też potrafisz dowalić a czasem prezentujesz poziom właśnie taki na jaki się uskarżasz. Mam Ci przypomnieć? Mnie najbardziej utkwiły w pamięci Twoje komenty np do p. Wrzodaka... ta nieuzasadniona pogarda... i to właśnie Ty wtedy prowokowałeś do ostrych wypowiedzi :(
  Napiszę tak... nie śledzę komentarzy codziennie, jedynie kiedy mam dyżur jak dzisiaj np. :) W każdym razie zauważyłam, że ograniczyłeś swój temperament w tym względzie, tak uważam.
  Może weź przykład z Zawiszy Niebieskiego, który potrafi dać "do pieca" bez rynsztokowych zagrywek? Tej cechy nabył bo był administratorem na innym portalu...

  Uważam również, że portale takie jak NEon są dla wszystkich i dla Ciebie też :)))
  Pytanie czy damy się podzielić jak chce władza i ta dzisiejsza i ta co była a przyszłość też jest niepewna niestety? przemyśl to sobie...

  Pozdrawiam
 • @Husky 08:56:10
  Mamy już kolejny dzień a Ty Husky nadal się żegnasz, niczym ten niedopity kowboj z barmanem nad ranem.. Przypomina mi to wymarsz wojsk radzieckich z Polski, że niby już wyszli a jednak nadal jedna nogą są, albo tych niemieckich powojennych maruderów, co to już złożyli byli broń ale nadal w podartych onucach po lasach się szwędają.
  Husky dam Ci dobrą radę. Jedź na wczasy, weź ze sobą łopatę, i zacznij przekopywać Mierzeję Wiślaną
 • @Astra - Anna Słupianek 09:46:55
  Podzielam pani opinię.
  Można powiedzieć kto sieje wiatr .... .i nie rozumiem nagłego wzrostu wrażliwości u Husky ego . myślę że powinien mocno się uderzyć w to katolickie serce .

  ,, I żaden z nich nie zachował się tak prostacko jak ten "wykształcony" portalowy.... pajac.,, ...
  Tak , to słowa Husky ego trochę wyżej ... więc o czym on mówi . Widzę tu jakąś zagrywkę ,myślę że P. Opara nie da się nabrać .
 • @fabi 10:08:58
  "Widzę tu jakąś zagrywkę ,myślę że P. Opara nie da się nabrać ."

  Też mam taką nadzieję...

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 09:46:55
  //Doskonale wiesz, że jeśli chodzi o "barwne komentarze" to nie masz "czystego konta" Też potrafisz dowalić a czasem prezentujesz poziom właśnie taki na jaki się uskarżasz. Mam Ci przypomnieć?//

  Nie trzeba mi przypominać bo pamiętam.

  Wielokrotnie ustawiala mnie Pani do pionu ale bez ...
  ok.
  historia.
  pozdrawiam
 • @fabi 10:08:58
  Nie mieszaj w to Pana Opare i raz ci jeszcze powtarzam o czytaniu ze zrozumieniem.
  ok.?
 • @ikulalibal 09:23:58
  Gość z I klasa
 • @Zawisza Niebieski 07:20:13
  / ślepe popieranie partii złodziei, jaką jest PiS //
  Jak na razie , to jedynie podejrzany o korupcję jest senator Kogut , stąd trzeba być wyjątkowo podłym , nie tylko wobec samej partii PiS ale też jej sympatyków albo brać konkretne pieniądze by takie oszczerstwa publicznie prezentować .
  Twoja wiarygodność i obiektywizm sięga dna , liczę ,że Husky pozostanie tu nadal aktywny bo inaczej nie będziesz miał za bardzo okazji do "wylewu swoich frustracji " albo zarobku :)))
 • @puuuq 11:36:23
  17 lat temu,13 czerwca 2001 roku zarejestrowano
  Prawo i Sprawiedliwość. Od 17 lat PIS walczy o Polskę.
  Od 2015 roku,po dwu zwycięskich wyborach, PIS odpiera szczególnie agresywne ataki na Polskę
  i te prymitywne „z ulicy” i idiotyczne „z zagranicy”.
  pzdr.
 • @Husky 11:45:28
  // Od 17 lat PIS walczy o Polskę.//

  Zdaje się że już wygrał.A ściślej PIS wygrał a Polska przegrała.

  Ale faktycznie zaczynało się 13 lat temu.Jak piszą w wikipedii pierwszy zarejestrowany został oddział w Białymstoku.

  https://www.youtube.com/watch?v=diZu489GXdY
 • @Husky 11:26:14
  Normalny facet z jajami jeśli mówi odchodzę ...to odchodzi i się nie marze ,to twoja decyzja nie nasza .

  ,,Nie mieszaj w to Pana Oparę i raz ci jeszcze powtarzam o czytaniu ze zrozumieniem.,, ..... , Husky ...właśnie nie rób za przygłupa .

  to twój komentarz..

  @AgnieszkaS 02:48:01
  Pani Agnieszko
  Właśnie o takich podłych ludziach jak on, pisał dziś w liście do mnie, właściciel portalu Pan dr.Ryszard Opara.
  O mojej decyzji wypowiadało się tu wielu moich "politycznych" przeciwników. Nawet ci najbardziej skrajni.
  I żaden z nich nie zachował się tak prostacko jak ten "wykształcony" portalowy.... pajac.
  To człowiek chory z nienawiści, i niczego innego się po nim spodziewałem. Żadna niespodzianka.
  Dlatego rozważam sugestie Pana dr. Opary by się jednak nie poddawać. Może będzie to w nieco innej formule, ale to wszystko wymaga przemyślenia.
  Pozdrawiam
  nadużycie link skomentuj
  Husky 13.06.2018 08:43:33

  To ja mieszam tu p. Oparę czy ty . ..nie czarujmy się ,rozpocząłeś dziwny atak ,zaciosem i rozpierasz się łokciami … nie-uda się.
 • @fabi 11:58:35
  //.nie czarujmy się ,rozpocząłeś dziwny atak ,zaciosem i rozpierasz się łokciami … nie-uda się.//
  na kogo ten atak ?
  na kogo ?
  Przestań siać tu ferment
  i idź stąd
  ok.
  tyle w temacie
  nie mam zamiaru z tobą tu dyskutować jak z babą w maglu
  EOT
 • @Astra - Anna Słupianek 09:24:09
  Proste pytanie:
  Czy wyzywanie mnie tutaj wielokrotnie od „ żydowskiego gnojka” przez Ruszkiewicza oraz „skur..syna” przez Wojtasa nie uznaje Pani za „chamski komentarz”?
  Reprymendy dla nich nie było.
 • @Zdzich 17:13:31
  Proszę takie komentarze zgłaszać.
  W każdym innym przypadku to gospodarz bloga dba o poziom dyskusji na swoim blogu i ja dosyć często albo wypraszam takich autorów albo kasuję ich chamskie komentarze.
  Żadnego ścieku na NEonie nie będzie więc proszę nie bronić się jak dziecko - "to nie ja, to on pierwszy zaczął" bo to jest żałosne.
 • @Astra - Anna Słupianek 17:43:03
  Zgłaszałem wielokrotnie.
  „Spierdalaj i nie pyskuj.” - Krzysztof J. Wojtas 04.05.2015 19:59:03
  „Z takimi uwagami - jedna sugestia: sp...laj, palancie.” - Krzysztof J. Wojtas 22.08.2015 20:04:12
  „Uważam pana za niedorozwiniętego intelektualnie” - Krzysztof J. Wojtas 19.09.2015 20:02:54
  „Z pozycji "wiejskiego filozofa" utwierdzam cię w przekonaniu o tym, że musi co jesteś "sk...nem". - Krzysztof J. Wojtas 12.06.2018 09:45:09

  1. „żydowski gnojku” - Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2017 10:09:37
  2. „żydowski gnojek Zdzich” - Jarek Ruszkiewicz SL 03.10.2017 10:39:06
  3. „łgarzu żydowski” - Jarek Ruszkiewicz SL 03.10.2017 19:42:44
  Czy będą teraz wyproszeni?

  Porównywanie mnie tutaj do dziecka jest również chamskim komentarzem.
 • @Husky 13:21:19
  Jestem ostatnią osobą, która chciała by oskarżać kogokolwiek o coś czego nie zrobił, a szczególnie, że obecnie jestem za granicą. Ale już drugi raz miałem zablokowane komentowanie, pojawia się napis "sprawdzam uprawnienia". Przyjmijmy to za błąd systemu, bo ludzi, którzy piszą o kimś blokując mu możliwość odpowiedzi bardzo nie lubię. Myślę, że aż do poziomu KerenOr nie upadłeś. Myślę też, że sprawa banowania powinna być na portalu przedyskutowana. Więc jeśli miałbym cię oskarżyć bezpodstawnie to z góry przepraszam. A jak było to tylko ty wiesz a ja nie będę dociekał przyjmując najwyżej ocenianą przeze mnie wersję.
 • @puuuq 11:36:23
  / ślepe popieranie partii złodziei, jaką jest PiS //
  Tu nie chodzi o jedną osobę, senatora Koguta, w każdym worku ziarna kilka spleśniałych się znajdzie. Tu chodzi o kompleksowe działanie PiS. To, że jedną z pierwszych zmian jaką dokonali było zmiana przestępstwa kumoterstwa na prawo do kumoterstwa. Chodzi o ponad tysiąc PiSiewiczów, co w spółkach państwa bez kwalifikacji profity zbierają. Chodzi o pasera z Torunia, który mimo iż raz po razie ministerstwa kolejne datki z naszych pieniędzy w zębach zanoszą płacze, że ze spółek skarbu państwa ma tyle co kot napłakał. To jest obraz partii złodziei jaką jest PiS.Nazwanie PiS partią ludzi uczciwych jest oszczerstwem dla ludzi uczciwych. Ja na każde moje słowo mam argumenty. Frustracje to się dopiero pojawają, gdy wychodzą złodziejstwa tych ludzi. Przecież im się należało, tak powiedziała Szydło. Czyż nie?
 • @Zdzich 19:26:31
  Gowno prawda . Pitolisz .:(
 • @Astra - Anna Słupianek 17:43:03
  Zgłaszać komentarze na tutejsze święte krowy? A to dobre! Widzę, że dopisuje Ci poczucie humoru, z czego się bardzo cieszę.
 • @Marx 8888 00:01:00
  A szkoda.
 • @Zawisza Niebieski 21:01:51
  Zawisza , zamiast powtarzać dyrdymały o tych "tysiącach Pisiewiczach" podaj konkretne przypadki kradzieży czyli kto i ile ukradł albo przynajmniej kto ma konkretne zarzuty bo ta mantra o Rydzyku czy nagrodach Szydło nie ma związku z żadną kradzieżą , dobrze ,że już nie wypominasz tego pół mld € dla tych Czartoryskich , co to niby sprzedali kolekcję Polsce , która już wcześniej nie należała do familii bo eksponaty były nabywane za pieniądze z zysków wypracowanych przez Polaków czyli gdy ktoś ma firmę i zatrudnia np 5 osób , a z zysków kupi sobie auto , to ono nie jest jego tylko tych pięciu osób :)))) tak wygląda Twoje i wszystkich wrogów obecnej władzy , postrzeganie rzeczywistości :))))
 • @puuuq 11:59:49
  Pierwsza zbrodnia dokonana na mentalności Polaków przez PIS i Tadeusza R. wyraża się w twoim zdaniu "tak wygląda Twoje i wszystkich wrogów obecnej władzy , postrzeganie rzeczywistości" Wyrobili w rozumieniu części Polaków, myślenie, że kto się sprzeciwia polityce głoszonej przez PiS to wróg PiS, wróg "kościoła - rydzykowego". Drugą zbrodnią było przypisanie "PiS = Polska" PiS jest jedną z partii w Polsce i Polak może się z nią zgadzać albo nie. PiS to nie jest Polska, ani nie reprezentuje Polaków.

  Właśnie takie postrzeganie pozwala kraść jak to dziś robi PiS i Rydzyk, podczas gdy ty każdego, co wskazuje kradzieże będziesz widział jako wroga PiS, Tadeusza R.

  Nie rozśmieszaj mnie, pisząc "podaj konkretne przypadki kradzieży czyli kto i ile ukradł albo przynajmniej kto ma konkretne zarzuty". W kraju w którym prokuratura przez ponad rok nie potrafi rozstrzygnąć ewidentnego wypadku spowodowanego przez kolumnę BOR w Oświęcimiu chcesz by złodziejom PiSowskim ktoś stawiał zarzuty? Jak zobaczysz, sądy Oświęcim - Kraków przerzucają się kto ma rozstrzygać, co każdy z sędziów wie, że rozstrzygnięcie sprawiedliwe może go kosztować karierę.

  Kradzieże dokonywane przez PiS, na rzecz Tadeusza R.?
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/czarno-na-bialym-finansowanie-ojca-rydzyka-miliony-z-ministerstw,798140.html

  Wyobrażasz sobie, że Tadeusz R otrzymuje dotację z funduszu przeznaczonego na osoby poszkodowane w przestępstwach?
  Ustawiane przetargi, konkursy tak, by pieniądze spłynęły do fundacji Tadeusza R. Tylko, że ty tego nie widzisz, ty na każdy taki dowód zamykasz oczy, to piszą wrogowie. O tym człowieku żaden Polak nie powinien się wypowiadać inaczej jak Tadeusz R.

  PiSiewicze? Proszę cię bardzo, poczytaj, ale najpierw zastanów się o co chodziło w zmianie ustawy, która spowodowała, że można obsadzać swoich kolesi bez konkursu stanowisk.
  http://pisiewicze.pl/
  Dlaczego pani Wolfgangowa o kompetencjach nie wystarczających na to by być sędzią sądu rejonowego pełni obowiązki przewodniczącego TK?
 • @Zawisza Niebieski 20:24:29
  Zabawny jesteś z tym linkami do TVN :)))
  Rydzyk jest "na scenie " od kilku dekad , stąd jeśli kradnie albo ktoś kradnie dla niego ,
  to chyba jest skuteczniejszy od szefów "cosa nostra " :)))
  Nazywasz PiS złodziejami ale nadal nie podałeś nawet jednego nazwiska bo oczywiście Ziobro wszystkich kryje :)))
  Ten dzisiejszy wyrok SN , gdzie drukarzowi odbiera się możliwość decyzji w/s tego co sam wydrukuje też jest OK ?
  Czy jeśli u cukiernika dwóch pedałów zamówi tort z motywem penisa ,to on go będzie musiał wykonać czy nie ?
 • @AgnieszkaS 22:43:14
  Odbyło się to akurat w Colorado i piekarz-cukiernik Jack Phillips wygrał sprawę w Sądzie Najwyższym.
 • @puuuq 21:06:40
  Widzisz, kolejny element spustoszenia w głowach Polaków jakie dokonały polskojęzyczne media redemptorystów oraz dziś reżimowe PiS (reżimowe, czyli rządowe) wyraża się w tym zdaniu "Zabawny jesteś z tym linkami do TVN :)))" Prawdy o Tadeuszu R. mam szukać w jego mediach? To dopiero byłoby śmieszne. Prawdy szuka się poprzez sprawdzanie tego, co o sprawie piszą przeciwnicy a nie zwolennicy.Zawsze ceniłem Tadeusza R. za jego zdolności manipulowani ludźmi wierzącymi. Jest to wysokiej klasy manipulator. Wpisał w ich mentalność, nie czytaj tego co nie przeszło przez moją cenzurę. Gdyby nie było mediów w stylu TVN to byśmy nie wiedzieli o przekrętach Tadeusza R oraz PiS. Gdyby nie było mediów dziś reżimowych nie wiedzielibyśmy o przekrętach PO-PSL. Dlatego trzeba czytać jednych i drugich. Czy u kłamcy (sądownie potwierdzone) Kurskiego usłyszysz o dwóch największych przekrętach finansowych PIS, czyli SKOK i GetBack? Nie, za to wielokrotnie usłyszysz o znacznie mniejszej w wartościach finansowych aferze Amber Gold. Na tym polega właśnie leming, że słucha i czyta te media, które guru mu wybierze.

  A co ma w tym temacie sprawa drukarza? Czy to go PO, czy może PiS skazał? Mieliśmy też inną bulwersującą sprawę, piekarza, którego zlicytowano, bo chleb ze zwrotów oddawał biednym? Jak byłbym złośliwy to bym powiedział, że sprawa homoseksualizmu mocno kojarzy się z hierarchią kościelną. Ostatecznie gdybym był cukiernikiem i dostał takie zlecenie to bym je wykonał. Fallus to jeden z pierwotnych motywów i w różnych formach się w naszej sztuce pojawia. A kto kocha kogo, to już zupełnie nie moja sprawa. Mnie dotyczy tylko to, kto kocha mnie i kogo kocham ja. Tak jak mieliśmy sprawę z posłem Piętą. Nie w tym tkwił jego grzech, że kochał się z kobietą, mając rodzinę a w tym, że wygłaszał wielkie mowy o cnotach, podczas gdy w życiu postępował zupełnie odwrotnie.

  Jak widzisz, kolejny raz pokazałem ci jakie spustoszenia dokonują media reżimowe i Tadeusza R. A złodziejstwo? Wystarczy porównać ile zarabiali ludzie związani z PiS (np. radni) przed dorwaniem się PiS do koryta i ile teraz z tego koryta czerpią.

  http://natemat.pl/236297,afera-nagrodowa-psl-serwuje-kolejne-odslony-gigantycznych-nagrod

  To całkowicie wystarcza by nazwać PiS partią złodziei, ten "medal" już od dawna nosi PO, czyż nie?
 • @puuuq 21:06:40
  Kolejny przykład, gdy PiS występuje w roli złodzieja a Tadeusz R. pasera.
  http://www.newsweek.pl/biznes/ministerstwo-technologii-robi-rozance-dla-rydzyka,artykuly,427998,1.html

  Pytanie, jaki target reprezentują czytelnicy polskojęzycznych mediów redemptorystów dla Ministerstwa Technologii, by umieszczać tak drogie reklamy w tych mediach? Czy znów powiesz, nie opisano tego w polskojęzycznych mediach redemptorystów a w Newsweek, więc to nieprawda?

  PiS kradnie na potęgę, sowicie opłaca "patriotyzm" Tadeusza R. A Tadeusz R. bez żenady mówi, że należy mu się opłacać. http://wolnosc24.pl/2017/06/16/o-rydzyk-ze-spolek-skarbu-panstwa-mamy-mniej-niz-kot-naplakal-chce-wiecej-reklam-dla-swojej-telewizji/
 • @Zawisza Niebieski 06:00:04
  Nie zamierzam się tu z Tobą licytować w/s wynagrodzeń w spółkach skarbu państwa bo zawsze jest tak ,że ten kto akurat ma do nich dostęp ,to z tego korzysta , w każdym razie nadal nie widzę nawet jednego przypadku by poseł PiS albo nawet szeregowy tej partii ( poza Kogutem) miał postawiony zarzut kradzieży .Ten Rydzyk , to chyba spędza Ci sen z powiek ,czy on jest w PiS ?ale najlepsze są te różańce na które rząd wydał 25 tys zł :)))) Niesamowita AFERA , ona pogrąży nie tylko rządy PiS ale cały kraj :))))
 • @puuuq 11:11:47
  No pewnie, 26 tys, ukradzione Polakom dla Tadeusza R. to tyle, co kot napłakał, on wymaga, by PiS kradło dla niego znacznie więcej. Taki Ziobro np. okradł fundusz przeznaczony na pomoc ofiarom przestępstw na 800 tys. więc ci co dali tylko 26 tys w różańcach powinni się wstydzić.
  W ramach koryta + PiS też zachciało "ośmiorniczek". Kuchciński zamówił do restauracji sejmowej
  - 15 kilogramów kalmarów,
  - po 25 kg muli i małży świętego Jakuba,
  - 220 kg krewetek,
  - 50 kg mieszanki owoców morza
  - 5 kg kawioru
  Im się przecież należy.

  w roku 2016 ukradli Polakom 1 mln zł i dali sobie w ramach nielegalnch nagód, w roku 2017 już 1.5 mln. gdyby Polacy ich nie złapali to ile byłoby wzięli za 2018? Ile z tego zwrócili tym kogo okradli? Nic.

  Mówisz, że tylko Kogut miał postawiony zarzut. A gdzie inni złodzieje? Biernacki i SKOK, GetBack to przecież znacznie większe afery PiS niż Amber Gold? Chcą komisji w sprawie VAT, ale nie za cały okres obowiązywania tej ustawy a tylko na wycinek. Odpowiedzialności PiS nie wolno rozważać, bo kogo interesuje zrozumienie sprawy, chodzi o hucpę polityczną.

  Czy nie uważasz, że choćby te wymienione, bo przecież wszystkich przekrętów, nie wymieniam nie upoważnia mnie do mówienia o "złodziejach PiS"?
 • @Zawisza Niebieski 23:55:08
  Skoro zaglądasz już posłom do talerzy ( rozumiem ,że tylko posłowie PiS zżarli wymienione tu produkty zaś pozostali zadowolili się jajecznicą i parówkami albo w ogóle nie korzystają z sejmowej stołówki :))) ) , to masz już jakąś obsesję ,stąd by jej nie pogłębiać ,proponuję zamknąć temat :))))
  tym bardziej ,że nadal nie umiesz podać nawet jednego nazwiska oskarżonego o złodziejstwo :))))))
 • @puuuq 00:59:35
  Wy się tu jakimiś menu podniecacie, a Staszek - pierwszy więzień polityczny, co mu się córy Koryntu w apartamencie zalęgły, w lochu jęczy.
  Cierpi w samotności.
  Bezduszny pisoski wymiar sprawiedliwości.
  Mogliby mu kilku kolegów partyjnych dosadzić...
  ps.
  Może któryś z dziennikarzy detektywów by nam może jakie zdjęcie Staszka przemycił z celi, może w telewizji śniadaniowej by go pokazali nt. "dieta cud"!
  Uroniłem łzę za Stanleya
 • @puuuq 00:59:35
  "nadal nie umiesz podać nawet jednego nazwiska oskarżonego"

  Nie wiem, czy udajesz, czy naprawdę tego nie widzisz, ale myślę, że udajesz. Póki rządzi najbardziej nepotyczna partia w historii Polski, a Ziobro trzyma w ręku prokuraturę to nie może być żadnego oskarżonego o złodziejstwo ze strony PIS. Dopiero jak PiS utraci władzę, jak wyjmie się sądownictwo spod partyjnej kontroli będziemy mogli liczyć na oskarżonych ze strony PiS. Jak sam widzisz, nawet Kogut, Biernacki czy Kamiński chodzą wolno, ba nawet w przypadku ułaskawionego przestępcy Kamińskiego piastuje on wysokie stanowisko. Możesz dokonywać przestępstw, byle byś był z PiS to wtedy ci włos z głowy nie spadnie. Gdy rządzą przestępcy, swoi przestępcy czują się wolni.

  Mówisz "stołówka sejmowa", w której stołówce podaje się kawior, krewetki, mule i małże? Znasz taką zakładową stołówkę? W której stołówce zakładowej podaje się alkohol? Kto to zjadł? Pewnie zjadły to nasze p-osły, czyli kasta panów bez względu na to jaką przynależność mają. Jednak o tym, że tylko takie wyszukane potrawy mogą nasycić pańskie brzuszki to już Kuchciński decydował.

  Choć przyznaję, że jadłem ośmiorniczki na stołówce zakładowej, tyle, że wtedy akurat gotował włoch a ośmiorniczki w Polsce są tańsze za 1 kg od masła.
 • @Husky 07:46:55
  W sprawie Staszka liczę na szybki i sprawiedliwy wyrok
 • @Zawisza Niebieski 11:11:27
  //Dopiero jak PiS utraci władzę //
  W takim razie jesteś prorokiem bo już wiesz dzisiaj ,że dopiero po utracie władzy rozpoczną się zatrzymania i wyroki dla posłów PiS :))) , tylko nie wiem za bardzo czym zawinił Kamiński bo w każdym normalnym kraju w walce z korupcją jest dopuszczalna prowokacja , stąd sądzenie go za jakieś przekroczenie uprawnień było zwyczajną polityczną hucpą w wykonaniu tych rzekomo niezależnych od nikogo sędziów :))) . W sejmowej stołówce jest taniej niż w mlecznych barach ale skoro każdy poseł może tam zjeść , t zn ,że rządowe dotacje pozwalają na tańszy obiad każdemu posłowi , oczywiście jakiś tam Nitras czy Neumann na znak protestu mogą sobie jadać na mieście za większe pieniądze :)))
 • @puuuq 12:27:09
  "Prezes PiS Jarosław Kaczyński stał się jednym z liderów proputinowskiego obozu w Europie".
  / Donald Tusk /
  Król szatni i sraczy nic nie ma do powiedzenia w Eurokołchozie, to strzępi ryja zza brukselskiego płota pewny, że sprawiedliwość go tam nie dopadnie.
  Krótko mówiąc.
  Najbardziej zdradziecka morda ze wszystkich zdradzieckich mord.

  https://pbs.twimg.com/media/DfzHcm7WsAA7JiB.jpg
 • @Husky 16:09:54
  Powtarza idiota po tym belgijskim dziwolągu

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej