Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
956 postów 30099 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Jak pozbyć się PIS-u przy pomocy szpilek?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uprzedzam notka ta adresowana jest do czytelników, którzy ukończyli 18 lat.

Zarazem proszę, aby wiedzę, którą uzyskają po przeczytaniu tych słów, stosowali z umiarem. I pamiętali, że wiedza wynikająca z voodoou może uzdrawiać, ale także może i zabijać. Więc jeszcze raz proszę osoby o słabych nerwach o zaprzestanie czytanie tego tekstu….

                   

A więc tak, laleczka voodoou może być wykonana z miękkiego tworzywa, lnu, czy innej szmatki. Najlepiej, aby zawierała włos ofiary, czy jego zdjęcie przymocowane do twarzy laleczki. Jeżeli ma to być były prokurator Piotrowicz, czy nawet sam prezes Kaczyński, wtedy kupujemy Gazetę Wyborczą i wycinamy twarze ofiary. Oczywiście najlepiej, aby zdjęcie było wykonane w odpowiedniej skali.

Z tego, co wiem, niebawem ma się ukazać specjalny dodatek ”Wysokich Obcasów” i właśnie twarzy pisowców, gotowych do wycięcia czy nawet wydarcia … W laleczkę można wbijać proste szpilki z kolorowymi łepkami, ale też drzazgi czy inne ostre przedmioty. Nawet wykałaczka może spowodować ból u osoby, którą „ reprezentuje” laleczka voodoou. Można także posługiwać się specjalnymi zaklęciami, które mogą spowodować chorobę, a nawet śmierć ofiary. Lecz z powodów, które chyba nie muszę wyjaśniać, nie mogę tu, na Salonie 24, przedstawić owych zaklęć. Sprawa jest zbyt niebezpieczna, aby tak na szybko i bez przemyślenia unicestwić przy pomocy zaklęcia swojego wroga.

Pewnie zaraz wiele osób mi zarzuci, że przesadzam, a może nawet żartuje, i to jeszcze z choroby a może nawet i śmierci. Nic bardziej błędnego. Laleczki voodoou mogą siać spustoszenie, nie tylko na Karaibach czy w dalekiej Brazylii, ale także w naszym nadwiślańskim kraju. Czy nikogo nie zastanawia stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego… Jego chore kolano. Ale ponieważ to temat – w sumie - dyskretny i tajemniczy, wiec zamilknę.


Lecz… lecz za to zacytuje słowa dwóch naszych artystek jakże zasłużonych dla polskiej kultury. I to przez wielkie K. Jedna do Agnieszka Holland, a druga to pisarka Maria Nurowska. A więc pani Maria wykonała laleczkę voodoou z życzeniem choroby dla Stanisława Piotrowicza z PISu. Nie wiem, czy miała włos z głowy byłego prokuratora, którym owinęła szyje laleczki, ale pewnie ta nasza znakomita pisarka, zna się na zabiegach ezoterycznych, że chociaż nakleiła na laleczkę zdjęcie z podobizną Piotrowicza. Chociaż to. Ten swój zabieg, o ile można tak to nazwać, opisała na fejsbuku dodając złowrogie słowa „ Jego dni są policzone” Ufff… Poleciała po śmiertelnej bandzie… Jednak uwaga. Nie jest to zaklęcie – o którym wcześniej wspomniałem – i tylko, dlatego, ten prokurator stanu wojennego jeszcze nie umarł w strasznych mękach. Jakie byłoby potrzebne to słowo – zaklęcie, jak już pisałem, pod żadnym pozorem nie mogę zdradzić. W każdym razie na te słowa pisarki zareagowała sama Agnieszka Holland ( pozwolę sobie zacytować - „ Marysiu, ja to zrobiłam w młodości dwa razy, za każdym razem ze skutkiem śmiertelnym. Obiecałam sobie i mojej córce, że już żadnego voodoou nie wykonam”

Bardzo mnie zastanowiły te słowa… Zastanowiły a nawet poczułem lekką satysfakcje. A jednak … panie te będąc niewątpliwie jakże typowymi przedstawicielkami środowiska lewicowo – liberalnego, wykazały się wiarą w jakiś inny tajemniczy świat. Świat, ukryty i tajemniczy. Metafizyczny. Świat skryty za milczeniem, przerywanym tylko szeptem Marii Nurowskiej kłującej szpileczkami laleczkę voodoou. Pisze „ szpileczkami” ale nie jestem tego pewien, ta znakomita pisarka mogła tuż po kolacji wkłuć wykałaczkę ale też, że tak powiem – dziabnąć szmacianą lalkę z podobizną prokuratora, prostym widelcem. Taki scenariusz także musimy wziąć pod uwagę. Słowo „ scenariusz” nie jest tu przypadkowe. To zdarzenie może być kanwą scenariusza dla Agnieszki Holland, twórcy a raczej twórczyni, niezapomnianego filmowego dzieła „ Zabić księdza” Dla jej nowego filmu, opartego na metafizycznych doświadczeniach polskiej pisarki M. Nurowskiej, proponuje tytuł „ Zabić Prokuratora” ( oczywiście to tytuł roboczy)

Wrócę jeszcze na chwilę do tego liberalnego świata, zazwyczaj także ateistycznego, drwiący z chrześcijaństwa, a szczególnie z katolicyzmu. A więc cały ten świat i jego przedstawiciele, na szczęście potrzebują odrobinę metafizyki. Wieczorem więc przekłuwają rozmaite laleczki, a w nocy, w TVNnie, oglądają wróżbitę Macieja.

XXX

Już na koniec muszę się zareklamować. Prowadzę dom wysyłkowy z rozmaitymi fajnymi akcesoriami. Mam na zbycia kilka tanich akcesoriów. A więc:

- Wibrujący pierścień na penisa zasilany akumulatorem, za jedyne 100 złotych.

- Szpileczki i wykałaczki umazane w krwi nietoperza. – 10 złotych

- Poselskie włosy i kłaczki, zestaw 17 złotych.

- 236 laleczek voodoou posłów PISu. Każda po 25 złotyh

Oraz. Ekstra towar.

- Szmaciana laleczka Jarosława Kaczyńskiego. W rozpinanym ciemnym sweterku,jaki przed laty nosił, gdy złamał s o b i e rękę – za jedyne 250 ( zostały tylko 4 sztuki)

Zamówienie proszę przesłać na adres Salonu 24.

 

https://www.salon24.pl/u/24-24/884031,jak-pozbyc-sie-pisu-przy-pomocy-szpilek

 

 

 

KOMENTARZE

 • PiS także może zastosować te gusła.
  Wtedy będzie wzajemne szpilkowanie laleczek.
  Równowaga.
 • @lorenco 17:58:10
  Celiński nazywa Śpiewaka "chujem", Środa chce budować "państwo podziemne", Nurowska każe Wassermann "klękać przed prof. Chmajem", Suhanow tłumaczy politykom PiS-u, że mają "wypierdalać", Holland "zabija" laleczkami voodoo.

  Jeszcze inni chcą utylizacji PIS-owców z życia

  Fajna będzie tak Polska, jak już opozycja wygra wybory.
 • Prezydent Andrzej Duda przypieczętował zmiany w sądownictwie. Podpisał nowelizację ustaw
  Najpierw Sejm, potem Senat przyjęli nowelizację ustaw sądowych. Brakowało tylko podpisu prezydenta.

  Andrzej Duda właśnie go złożył.

  Ta nowelizacja dotyczy między innymi wyboru I prezesa i sędziów Sądu Najwyższego.


  BRAWO PIS !!!!!!
 • OGŁOSZENIE.
  Dnia 26.07.2018 ostatecznie upadła Nadzwyczajna Kasta.
  Ostatni bastion PRL uzurpujący sobie prawa suwerena, dławiący reformy i blokujący krwiobieg demokratycznego państwa wolnych ludzi.

  R.I.P

  https://pbs.twimg.com/media/DjDEvXmWwAABR-a.jpg
 • Andrzej Celiński nie będzie kandydatem SLD na prezydenta Warszawy
  "Zarząd warszawskiego SLD cofnął w czwartek Andrzejowi Celińskiemu rekomendację do startu w wyborach prezydenckich w stolicy" - poinformowała PAP rzeczniczka Sojuszu Anna Maria Żukowska. Decyzja stołecznych władz Sojuszu ma związek z wpisami Celińskiego w internecie. Nieoficjalnie PAP podaje, że nowym kandydatem SLD będzie Andrzej Rozenek.

  Andrzej Celiński ostatnio w wulgarny sposób zwrócił się na Facebooku do lidera stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa i kandydata na prezydenta stolicy Jana Śpiewaka. Jego wpis był reakcją na wcześniejszy post Śpiewaka w sieci, w którym sugerował on, że Celiński ma związki z gen. Marianem Robełkiem, zamieszanym - według szefa WMW - w tzw. aferę reprywatyzacyjną. "Janie Śpiewaku z ciebie po prostu ch... (pisownia - PAP). Do sądu proszę. Nie o słowo. O treść Twojego wpisu" - to fragment postu, który Celiński zamieścił na Facebooku.

  Lider WMW uznał, że kandydat SLD przekroczył granice dobrego smaku. "Kampania Celińskiego skończyła się zanim zaczęła" - ocenił Śpiewak.
 • Jarosław Kaczyński: w wywiadzie dla TVP
  Polska wymaga głębokiej przebudowy, musimy pójść ostro do przodu. To nie jest łatwe, ale jest to możliwe - mówił dziś wieczorem w wywiadzie dla TVP prezes PiS. - My działamy w zgodzie z konstytucją - stwierdził w trakcie rozmowy Jarosław Kaczyński, odnosząc się do krytyki reform podejmowany przez rząd PiS w wymiarze sprawiedliwości. Odpowiadając na pytanie dot. Stanisława Gawłowskiego, prezes PiS stwierdził: będzie miał za chwilę kolejne zarzuty.

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/PsEktkpTURBXy9kMDVlYzgzOWJhMGY3MDQ3NTYwODRiYzQ1OWVkZTIyNC5qcGeSlQMAzLzNF8DNDVyTBc0DFM0BvA


  Reforma służy obywatelom - podkreślił Kaczyński. Odpierając krytykę opozycji i środowiska prawniczych reformy sądownictwa, Kaczyński nawiązał do zmian w Trybunale Konstytucyjnym na początku rządów PiS w 2015 roku. Według prezesa PiS, obecny rząd działa w zgodzie z konstytucją, a złamali ją poprzednicy. Podkreślił, że jego zdaniem TK jest legalny. Odrzucił opinię, że trzech sędziów zasiada w nim nielegalnie. - Nie ma tam sędziów dublerów - podkreślił.

  Kaczyński: skończymy z sędziami "na telefon"

  Następnie Kaczyński odniósł się do przeprowadzanych obecnie zmian w sądownictwie powszechnym i Sądzie Najwyższym. - Nie stworzono mechanizmów do oczyszczania się środowiska sędziowskiego. Stworzono system poprzez przyjęcie ideologii liberalnej, głoszonej przez "Gazetę Wyborczą". To była ideologia łatwa do przyjęcia, ideologia usprawiedliwienia. Kiedyś był komunizm, potem wszyscy dążyliśmy, łącznie z Jaruzelskim, do obalenia komunizmu i wszystko jest w porządku. Otóż nie wszystko było w porządku i kładło się to długim cieniem na wyroki, jakie zapadły w polskich sądach - mówił, określając powody reformy systemu sądownictwa w Polsce.

  - Wiem, że wielu sędziom idea nadzwyczajnej kasty jest bliska sercu - dodał Kaczyński odnosząc się do faktu, że również młodzi sędziowie, którzy nie zaczynali kariery w czasach komuny, sprzeciwiają się zmianom i biorą udział w protestach.

  - Głęboka reforma jest niezbędna - podkreślił. Jednocześnie Kaczyński odpierał zarzuty upolitycznienia sądów, mówiąc, że w Polsce "nie nastąpi żadne podporządkowanie sądownictwa". - My po prostu skończymy z "sędziami na telefon" - uciął.

  Nowa konstytucja potrzebna, ale nie teraz

  Zdaniem Kaczyńskiego Polsce potrzebna jest nowa konstytucja. - Prezydent ma rację. Polsce jest potrzebna nowa konstytucja. Dzisiaj nie ma na to szans, ale trzeba o to zabiegać i przekonywać do tego społeczeństwo - stwierdził lider PiS. Tłumaczył, że powodem, dla którego senatorowie PiS wstrzymali się od głosu podczas głosowania nad referendum konstytucyjnym, był jego termin. - Bardzo niewielu ludzi skorzystałoby z tego prawa do uczestniczenia w referendum, co później byłoby wykorzystane przeciwko prezydentowi - powiedział. Potwierdził jednocześnie, że Andrzej Duda będzie kandydatem PiS w najbliższych wyborach prezydenckich. Podkreślał, że PiS z "wielkim szacunkiem" podchodzi zarówno do pomysłu prezydenta, jak i do samego Andrzeja Dudy.

  Pytany o najważniejsze z nadchodzących wyborów prezes PiS wskazał na wybory parlamentarne i prezydenckie. Podkreślił również wagę wyborów samorządowych. - Wielu Polaków o tym nie wie, ale samorządy mają bardzo daleko idące uprawnienia. Dlatego muszą być obsadzone przez ludzi, którzy nie myślą o swoich interesach, ale o regionie - powiedział Kaczyński.

  Furia opozycji

  - Ta furia, która charakteryzuje opozycję, przejawia się w takich słowach - stwierdził prezes PiS, komentując wypowiedź polityka PO Stanisława Gawłowskiego. Gawłowski, który niedawno opuścił areszt, powiedział z trybuny sejmowej do posłów PiS: "byłem w miejscu, do którego tak wielu z was trafi". - To słowa człowieka, który za chwilę będzie mieć kolejne zarzuty, bo sądzę, że Sejm uchyli mu immunitet również w innych sprawach - powiedział Jarosław Kaczyński.

  - Kiedy pewna grupa, która dopuściła się przestępstw, jest nawzajem wobec siebie lojalna, to nie możemy wiele zdziałać - oceniał prezes PiS, odpowiadając na pytanie o to, dlaczego nie wskazano dotąd winnych głośnych afer. Dodał, że "Sąd Najwyższy swoimi działaniami utrudnia" postępowanie w takich sprawach.

  Kończąc rozmowę w TVP Jarosław Kaczyński stwierdził, że w tej chwili "nie ma żadnych przesłanek do zmian w rządzie".
 • @Husky 21:21:45
  Jarosław ze swadą i werwą masakruje totalnych POyebów.
  Cytuje z głowy numery ustaw. Miażdży merytorycznie.
  Stary, dobry Prezes.
  Uwielbiam Gościa

  Polecam szczególnie POyebanym którzy z nadzieją od kilku tygodni wysyłali PJK na emeryturę.
  Musicie jeszcze dluuugo poczekać.
  Nie wiem czy Šrodzie wystarczy cierpliwości w tym „państwie podziemnym” a Gersdorf na uchodźstwie

  ps.
  Alfons Gawłowski dla Onetu:
  "funkcjonariusze Służby Więziennej uważali, że był więźniem politycznym. Przychodzili do mnie i przepraszali, że głosowali na PiS"

  Tak było.
  Potem wszyscy trzymali się za ręce, recytowali konstytucję i wycinali z więziennych ubrań podobizny Gesdorf
 • Ale smród
  czy oni się w ogóle nie myją ?

  https://pbs.twimg.com/media/DjES3ETW4AA7LZJ.jpg
 • Zmarła Kora, czyli Olga Sipowicz
  Dziś, 28 lipca 2018 nad ranem, w otoczeniu najbliższych sobie osób, męża Kamila Sipowicza, dwóch synów i przyjaciół umarła Kora, czyli Olga Sipowicz z domu Ostrowska, primo voto Jackowska (rocznik 1951) – artystka polskiego rocka, wokalistka i poetka – autorka tekstów, wydawanych też jako zbiory wierszy, solistka legendarnego Maanam w latach 1976–2008.
  W 2014 roku publicznie powiedziała, że jest chora na raka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej