Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
788 postów 25973 komentarze

MARSZ NARODOWCÓW ROZWIĄZANY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przedstawiciel urzędu miasta dysponujący pełnomocnictwami prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz zdecydował o rozwiązaniu marszu środowisk narodowych - poinformował PAP Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

 Zdaniem stołecznych urzędników, uczestnicy mieli flagi i koszulki z symboliką nawiązującą do organizacji propagujących ustrój totalitarny. Narodowcy postanowili kontynuować marsz chodnikiem. Na Nowym Świecie marsz próbowała zablokować grupa Obywateli RP. Doszło do przepychanek. Narodowcy dotarli na pl. Zamkowy, gdzie przemawiali ich przedstawiciele. To drugie zgromadzenie zgłoszone przez tych samych organizatorów.

 

             

 

Radio Zet podało, że pełnomocnik stołecznego ratusza zdelegalizował zgromadzenie ONR w trakcie jego przemarszu. Jeden z uczestników miał nielegalne symbole na koszulce.
"Marsz środowisk narodowych został rozwiązany w związku z naruszeniem przepisów karnych"- poinformował rzecznik urzędu miasta Bartosz Milczarczyk. Zdaniem stołecznych urzędników, uczestnicy mieli flagi i koszulki z symboliką nawiązującą do organizacji propagujących ustrój totalitarny.

 

Moja uwaga :

Idąc tokiem rozumowania totalnych i Ratusza  jak PiS wyśle przebierańca w koszulkę z sierpem i młotem na manifestację KOD to policja będzie miała prawo delegalizować ich manifestację? .Ratusz też powinien zdelegalizować marsz równości ,bo zgodnie z prawem ,nieobyczajny wybryk jest wykroczeniem formalnym, nie musi wywoływać żadnego skutku; gdy doprowadzi do zgorszenia, to właściwa jest kwalifikacja z art. 51 k.w ,a parada równości sieje sporo zgorszenia i to w miejscu publicznym!

Hallo Gdzie był ratusz?

Jak już na siłę Hanke wymyślasz powody do zatrzymania marszu ONR to chociaż niech to ma sens, bo w koszulkę z sierpem i młotem to tylko leming w to uwierzy...Jeżeli jakiś koleś miał taką koszulkę to policja powinna go zatrzymać i wylegitymować bo być może był to komunistyczny prowokator. Tłumaczenie ratusza jest tak bzdurne że nie ma co go komentować a pani Gronkiewicz powinna być ukarana za złamanie prawa które gwarantuje każdemu prawo do wyrażania uczuć patriotycznych i udziału w masowych imprezach.

 

 

Szef MSWiA Brudziński: Niezrozumiała decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz

 

Po rozwiązaniu marszu środowisk narodowych uczestnicy spokojnie przechodzą na pl. Zamkowy, gdzie zgłoszone kolejne zgromadzenie - poinformował na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński. Jak dodał, według policji nie było powodu do rozwiązania zgromadzenia.

"Obecnie po rozwiązaniu przez #HGW Marszu #PowstanieWarszawskie uczestnicy spokojnie przechodzą #KrakowskiePrzedmieście na Plac Zamkowy gdzie jest zgłoszone kolejne zgromadzenie przez środowiska narodowe. Wg @PolskaPolicja nie było powodu do rozwiązania zgromadzenia" - napisał na Twitterze szef MSWiA.

 

 

"Policjanci @Policja_KSP zostali poinformowani przez przedstawiciela ratusza o rozwiązaniu zgromadzenia i zgodnie z prawem musieli poinformować uczestników o tej decyzji. W naszej ocenie marsz przebiegał spokojnie - nie odnotowaliśmy poważnych zdarzeń" - napisała z kolei na swoim koncie na Twitterze policja.

 

 

"Dziękuję wszystkim uczestnikom Marszu, że nie dali się sprowokować po niezrozumiałej decyzji #HGW Obecnie uczestnicy spokojnie przemieszczają się na Plac Zamkowy. Zadaniem @PolskaPolicja jest zapewnienie bezpieczeństwa a nie uniemożliwianie spokojnego oddania hołdu Powstańcom" - napisał na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński.

 

 W poprzednim wpisie minister potwierdził, że powodem rozwiązania marszu była koszulka jednego z uczestników z sierpem i młotem. "Potwierdzam, że powodem rozwiązania przez #HGW Marszu była koszulka jednego z uczestników z sierpem i młotem. Takie uzasadnienie otrzymała @PolskaPolicja od przedstawiciela ratusza. Powód moim zdaniem "totalnie od "czapy". Mam nadzieję, że nie chodziło o wywołanie kolejnej awantury" - napisał Brudziński.


 

Rzecznik ratusza:Minister niepotrzebnie nadaje temu polityczny wydźwięk
"Stołeczni urzędnicy byli na miejscu zgromadzenia i w ich ocenie dochodziło tam do przekroczenia przepisów" - powiedział PAP rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk. Zaznaczył, że "organizatorzy przemarszu byli o tym informowani, tak, aby zapanowali nad członkami zgromadzenia, ale to nie przynosiło skutku".
Zdaniem obecnych tam urzędników, wśród uczestników można było dostrzec m.in. symbole celtyckie i "rzeczy, które wprost nawiązują do organizacji propagujących niedozwolone treści".
W odniesieniu do tweeta Brudzińskiego Milczarczyk powiedział, że "niepotrzebnie nadaje temu polityczny wydźwięk".


Doszło do incydentu

 Podczas przemówień doszło do incydentu - kilka kobiet zaczęło krzyczeć w kierunku uczestników zgromadzenia: "ONR to zbiór zer". Zostały otoczone przez policję.

W odpowiedzi uczestnicy zgromadzenia skierowali do kobiet okrzyk: "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę".

Około godz. 20 rozpoczął się koncert dla uczestników zgromadzenia. W tym czasie grupa kobiet wywiesiła na wieży koło kościoła św. Anny transparent z hasłem "Kobiety przeciw faszyzmowi".

Policja poinformowała, że nikt nie został zatrzymany.

 

PAP

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ Husky
  Ten qurwi...n dawno powinien siedzieć za kratami . Salut.
 • @Repsol 21:49:14
  HGW i totalni znowu udowodnili że wszystko co drogie Polakom im jest obce i obojętne .......
  To hańba dla państwa, ze grupka kreatur śmiała blokować legalny patriotyczny marsz!
  pzdr.
 • @Husky 22:04:45
  //HGW i totalni znowu udowodnili że wszystko co drogie Polakom im jest obce i obojętne .......//

  Nie tak prędko,właśnie jeden z organizatorów marszu mówi że policja razem z urzędnikami była już przygotowana na szlaban i działali wspólnie
  https://www.youtube.com/watch?v=WUBaH-DLLls
 • @Husky 22:04:45
  Napiszę tak , jak nic syjoniści . Ciekawe co w Polsce robią , gdzie jest ten Twój PIS że na to pozwala . No to się narobiło . :))) Husky otwórz oczy .Salut . https://i.ytimg.com/vi/qw2TFtvOld4/hqdefault.jpg
 • @ikulalibal 22:09:39
  to jakis tajny filmik
  8-))))
 • @ikulalibal 22:09:39
  Usiedli, zablokowali marsz, symbole Powstania Warszawskiego sobie przypięli razem z lewackimi wolnościowymi i g... im zrobicie.
  Gdzie my żyjemy,
  Powstańcy się w grobach przewracają...
  Czyli wystarczy jedna flaga z sierpem i młotem, aby rozwiązać tęczowy lub czarny marsz?
  Ostatecznie ideowo nawet pasuje.

  https://pbs.twimg.com/media/Djh9s9sXgAA8vev.jpg
 • @Repsol 22:13:43
  Na dziś tak to jest i tak wyglada
  Na dziś
 • @
  Gazeta Koszerna zachwycila się przebiegłością mieszkańca stolicy który zgłosił manifestację ONR-u
  „Mieszkaniec”okazał się Adamem Witasem z Obywateli RP
 • @Husky 22:21:17
  Czyli jak ?. Juto będzie gorzej ?. Salut.
 • Ciekawe kiedy tą fotę GóWno czy TVN wykorzystają do swojej propagandy
  Można się nie wywracać po bruku? Można.
  Można nie kopać w barierki? Można.
  Można nie lżyć i złorzeczyć? Można.
  Można się tłumnie gromadzić w zgodzie i poszanowaniu? Można
  ... I to jest Prawdziwa, jasna, wolna Polska.
  Moja Polska.

  Nie wiem ile to może być ale to są tłumy! Od 12 lat nie przyszło tyle osób by wspólnie śpiewać (nie) zakazane piosenki.

  https://pbs.twimg.com/media/DjiZXP4X0Agk710.jpg

  Oglądam transmisję i tak sobie myślę, jaką minę mają teraz liderzy opozycji.
  Oni już chyba wiedzą, że naród się obudził i nie da się więcej omamić!
  I właśnie dzięki nim uwolnimy Warszawę od potwora.
  A potem będzie nam Warszawa piękniała z każdym dniem i pozostanie wolna.
 • @Repsol 22:34:26
  Zawsze byłem,jestem i będę optymistą
  Coś "stać" się musi
 • Znak wyraźnie przekreślony!
  Jaka qrwa wrażliwość Ratusza!

  https://pbs.twimg.com/media/DjiPxZ4XcAEnv0I.jpg

  Ewidentna prowokacja HGW!
  Decyzja urzędu to skandal!
 • @Husky 22:40:13
  Czyli co Jarosław w odpowiedzi zaatakuje Israel ,czy Ruskich , niestety przy Tobie czuję się zagubiony. Napisz nam kogo teraz mamy atakować ?. Salut .
 • @Repsol 22:50:58
  Z dwojga złego wybieram

  Niemcy
  8-)))))
 • Jak bardzo ten naród musi być jeszcze sponiewierany, okradziony, do jakiej...
  ostateczności musi być jeszcze doprowadzony, by zrozumiał, że już tylko i wyłącznie została mu Matka Boska.

  Kiedy ten naród w ramach tej głupawej, narzuconej mu przez obce siły, walki z komuną, zostawi już w końcu tą głupawą walkę i masowo pójdzie do swoich kościołów parafialnych i zwróci się do JEDYNEJ OSOBY KOMPETENTNEJ w tej i w każdej innej sprawie, jaką jest Matka Boska - NASZA KRÓLOWA.

  Czy my jako naród nie widzimy już, że każda inna droga, prowadzi nasz naród do wyniszczenia?

  Czy to tak trudno z naszej historii, wyciągnąć w końcu wnioski, że :
  NASZĄ SIŁĄ, SIŁĄ NASZEGO NARODU, NIE JEST ULICA A KOŚCIÓŁ?
 • @Jan Paweł 08:45:51
  Z dalekiej Anglii jedno zdanie:
  "Warszawo, byłaś wczoraj piękna! "
 • @Jan Paweł 08:45:51
  11 sierpnia w Świętej Lipce z udziałem Episkopatu - obędzie się 50-lecie koronacji obrazu Matki Bożej, której dokonał kard. Stefan Wyszyński z udziałem kard. Karola Wojtył

  https://pbs.twimg.com/media/Djko0MzXgAEjF6r.jpg
 • @Husky 09:25:15 ejże ! dyżurny "katoliku"
  //, której dokonał kard. Stefan Wyszyńsk//

  A mnie wydawałoby się że prymas.W dodatku Polski.
 • @ikulalibal 09:53:46
  no "popacz"
  skandal !!!!
 • ONR powinna się skupić na wyborach i unikać prowokacji żydo-policyjnej !
  Unikać wszelkich prowokacji ze strony żydowskiej ! mniej marszów a więcej spotkań z Polakami na ulicach .

  przykład z Zielonej Góry !

  2006 r kandydat SLD Janusz Kubicki uzyskał w pierwszej turze 26%głosów a Posłanka Bukiewicz PO uzyskała 43 % głosów i ta dwójka kandydatów spotkała sie z II turze ! i jak myślicie kto wygrał ? wydawało się że posłanka z PO wygra II turę w tri miga ! i co się stało

  Kubicki z sld wygrał II turę i został prezydentem z 53 % poparciem !!!!!

  Co zrobił kandydat SLD Kubicki ? codziennie chodził po ulicach po deptakach rozdawał swoje ulotki programowe i rozmawiał rozmawiał rozmawiał z zielonogórzanami !!!! i wygrał !

  ONR-owcy to jest JEDYNA droga do ZWYCIĘSTWA !

  Prezydent Janusz Kubicki rządzi do dzis Zieloną Górą ! dodam ze rządzi bardzo dobrze ! bo wygrywa kolejne wybory jako kandydat niezależny w PIERWSZEJ TURZE !

  APEL do ONR ! mniej marszów a więcej rozmów na ulicach z Polakami !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Husky 22:49:49 tak Legii kibice uczcili PW, BRAWO!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183NDQ4MC9wLzIwMTgvMDgvMDEvODIzLzM2MS9iYzhmYTkzNjFlMTI0MDMzOTkxMGQ4M2YwNzMwY2M2NS5wbmc=.png

  Tak na stadionie w stolicy Polski upamiętnia się bohaterów Powstania Warszawskiego. Oprawy ultrasów Legii, które zapierają dech w piersiach i odbijają się szerokim echem w świecie. Kibice piłkarscy, uważani przez poprzednie rządy (obecnie opozycja) za bandytów i chuliganów, niejednokrotnie robią więcej dla pamięci bohaterów i zwykłych żyjących ludzi, niż marionetkowi politycy.

  Zbierają pieniądze dla potrzebujących, fundują karetki pogotowia, oddają krew, opiekują się starszymi ludźmi, czy malują szpitalne sale i korytarze. Każdego roku czczą także pamięć Bohaterów Powstania Warszawskiego, składając wieńce i uczestnicząc w patriotycznych uroczystościach. Także podczas spotkań piłkarskich oddają hołd tym, dzięki którym nie mówią po niemiecku czy rosyjsku, robiąc wspaniałe oprawy. Brylują w tym ultrasi Legii. Na trybunie odkrytej pojawiły się transparenty z hasłem „To jest hołd dla tych co noszą blizny. Dla tych co przelali krew w imię ojczyzny”. W centralnym punkcie pojawiła się sektorówka z symbolem Polski Walczącej oraz biało-czerwona flaga utworzona z małych flag na kijach.

  https://wpolityce.pl/sport/406158-najlepsze-oprawy-upamietniajace-bohaterow-powstania


  Ps...Brawa,przy oglądaniu aż ciarki przechodzą i o to chodzi. Wspaniali Kibice, prawdziwi patrioci, wielkie serca i dobry duch w tych Polakach. Dziękuję z całego serca. Jesteśmy pięknym, wyjątkowym Narodem. Bądźmy dumni, że jesteśmy Polakami, że mamy Takich Kibiców.
 • @Husky 22:49:49
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zMTVmNi9wLzIwMTgvMDgvMDIvNDQ2NC8yOTc2L2Q3YTFjNjQ4MzYzMjQ3YWFhNGNlNDUyMjdlZjY0MTRjLmpwZWc=.jpeg
 • @ele 10:37:12
  PO-wska prezydent Warszawy chciała doprowadzić do zamieszek by wygenerować kolejny atak Zachodu na Polskę.
  Nie ma wystarczających słów potępienia dla strategii destabilizowania Polski. Magnacka, neotargowicka opozycja zdolna jest do każdej podłości.
 • @Husky 22:49:49
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185ZTBlYi9wLzIwMTgvMDgvMDEvMzAwMC8xNTMwLzg1ZWNhYWQ1YzBkNzRmYTY4MDYyMjExYzMxZGY0MTI4LmpwZWc=.jpeg
 • @kula Lis 67 10:44:31
  "Faszyści z PIS-u" vs. "totalni nowocześni"

  https://pbs.twimg.com/media/Djk9uqYXcAA0C37.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/Djk9vNCWsAE2Sbf.jpg
 • @kula Lis 67 10:44:31
  Decyzje HGW rozwiązującą zgromadzenie, bo jego uczestnik miał koszulkę z przekreślonym sierpem i młotem trudno traktować inaczej niż próby sprowokowania zadymy - dla celów politycznego przekazu.
  Takie zagrania w rocznicę PW44?

  Obrzydliwe, małe.

  Rozwiązanie marszu spowodowało niemały zamęt. To fakt
  Był to jednak zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy, lep jakiej propagandy kryje się za tymi nićmi.
  Dlatego też, te rozwiązanie zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi.

  Rozwiązującym marsz chamom mówimy NIE!
 • @Husky 10:49:23
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15331984411d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
 • @kula Lis 67 11:01:19
  Polska – kraj pełen ludzi mądrych i odważnych.
  Gotowych do najwyższych poświęceń.
  Kraj pięknych zabytków i niezwykłej przyrody.
  Polska jest wyjątkowa

  https://pbs.twimg.com/media/DjlO3NsXcAExAeL.jpg
 • @Husky 10:49:23
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15331590391d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
 • @Husky 10:58:41
  Mieli walczyć dwa dni, robili to ponad dwa miesiące. Powstanie Warszawskie w liczbach.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15331986061d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Powstanie Warszawskie wybuchło 1 sierpnia 1944 roku o godz. 17. Trwało 63 dni. Wydarzenia upamiętniające tą największą akcję zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie zaplanowano także w innych miastach Polski, m.in. w Białymstoku, Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. Powstanie Warszawskie było największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. 1 sierpnia 1944 r. do walki w stolicy przystąpiło ok. 40-50 tys. powstańców. Planowane na kilka dni trwało ponad dwa miesiące. W czasie walk w Warszawie zginęło ok. 18 tys. powstańców, a 25 tys. zostało rannych – w tym 6,5 tys. ciężko.

  http://niezalezna.pl/uploads/cke/1533126631_nauka.jpg

  (Fot. Najmłodsi uczestnicy powstania podczas nauki strzelania/ By nieznany/unknown [Public domain], via Wikimedia Commons)

  Straty wśród ludności cywilnej były ogromne i wynosiły ok. 180 tys. zabitych. Co najmniej 30 proc. osób, które zginęły podczas powstania były ofiarami egzekucji niemieckich formacji policyjnych i wojskowych.
  Pozostałych przy życiu mieszkańców Warszawy ok. 500 tys., wypędzono z miasta, które po Powstaniu zostało niemal całkowicie spalone i zburzone. Według szacunków podczas tłumienia powstania zginęło 10 tys. hitlerowców. Na Woli zebrano 12 ton popiołów pochodzących ze spalonych zwłok zamordowanych Polaków – czytamy na wprost.pl. W Warszawie zniszczono 72 proc. zabudowy mieszkalnej, 90 proc. zabytków i wszystkie mosty. Po dwóch miesiącach walk Stare Miasto zostało niemal w 100 proc. zrównane z ziemią.

  http://niezalezna.pl/uploads/cke/1533126328_kom.jpg

  (Fot. Niemieckie Brandkommando podpalające warszawską kamienicę/See page for author [Public domain], via Wikimedia Commons)


  http://niezalezna.pl/uploads/cke/1533126191_pocztapolowa.jpg
  (Fot. By English: Pictures in the book were taken by: Polski: Autorami fotografii w książkce są: Stefan BałukStanisław BarańskiJerzy BeegerTadeusz BukowskiJerzy ChojnackiWiesław ChrzanowskiLech GąszewskiEugeniusz HanemanStefan RassalskiAndrzej RyttelStanisław SommerJerzy TomaszewskiJerzy ZarzyckiWacław Żdżarski [Public domain], via Wikimedia Commons)

  Zaraz po wybuchu powstania Hitler wydał nakaz zniszczenia Warszawy i wymordowania jej mieszkańców.


  http://niezalezna.pl/uploads/cke/1533126389_ewa.jpg
  (Fot. „Ewakuacja” ludności cywilnej po kapitulacji powstania/ Bundesarchiv, Bild 146-2005-0040 / Moschner / CC-BY-SA 3.0 [CC BY-SA 3.0 de (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/de/deed.en)], via Wikimedia Commons)
 • @kula Lis 67 10:44:31
  Pan Ryszard (były przydupas płk Mazguły) podsumował wczorajsze działania WiR i pozostałego barachła z opozycji
  Chcieli wykorzystać rocznicę wybuchu PW1944 - wyszło jak zawsze

  https://pbs.twimg.com/media/DjlBqF1WsAE6Pim.jpg
 • @kula Lis 67 10:46:39
  Wczorajsza na szczęście nieudana prowkacja HGW obrazuje stan paniki całej bandyckiej PO. Oni czują, że niebawem przyjdzie im wybierać pomiędzy ''emigracją" a kryminałem.
  Stąd takie nerwowe ruchy ostatniej szansy na destabilizacje Polski.
 • @Husky 22:04:45 Wredna chazarska zdzira - tak powiedziała moja żona, o HGW a ona zawsze ma rację.
  Bosak o kulisach rozwiązania MPW: Człowiek, który przekazał decyzję HGW o rozwiązaniu marszu, nie potrafił wyjaśnić swojej decyzji. To człowiek który przekazał decyzje Hannę Gronkiewicz-Waltz o rozwiązaniu Marszu Powstania Warszawskiego i który ją reprezentował podczas zgromadzenia napisał Krzysztof Bosak na Twitterze i wrzucił zdjęcie tej osoby. To człowiek który przekazał decyzje HGW o rozwiązaniu Marszu Powstania Warszawskiego i który ją reprezentował podczas zgromadzenia. Pewnie z Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Warszawy

  Przy mnie wczoraj przekazywał to organizatorom i nie potrafił wyjaśnić DLACZEGO


  https://pbs.twimg.com/media/DjlHNMkXsAAWk8O.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DjlHNMjX0AA91Mv.jpg

  W tym biurze wczoraj musiało być upiornie i gorąco.


  https://pbs.twimg.com/media/DjlLSljXgAUyUrI.jpg


  Według Krzysztofa Bosaka praca policji była dość zagadkowa. Stwierdził, że policja była przygotowana do zablokowania Marszu Powstania Warszawskiego w momencie przekazania decyzji przez prezydent miasta, że manifestacja powinna zostać rozwiązana. Praca policji też była dość zagadkowa. Policja była przygotowana do zablokowania wejścia w Nowy Świat dokładnie w momencie przekazywania decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz napisał. Ponadto PIERWSZY RAZ policja nie spotkała się wcześniej z organizatorami zgromadzenia w celu omówienia zabezpieczenia zgromadzenia podkreślił. Prezes Stowarzyszenia Marszu Niepodległości i zastępca Kierownika Głównego ONR wstawił zdjęcia człowieka, który wydał komendę o rozwiązaniu Marszu Powstania Warszawskiego. Ten człowiek wydał komendę „to ten moment” dowódcy policji po której rozpoczęła się procedura rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego napisał Robert Bąkiewicz na Twitterze. Czy to policjant, czy urzędnik miasta? Czy miał kompetencje w podejmowaniu decyzji? Po wydanej komendzie zniknął z epicentrum wydarzeń… podkreślił.


  https://pbs.twimg.com/media/DjksxF_W4AE1gAs.jpg

  Ps...To jest gra na zdeprecjonowanie i odebranie uwagi od Marszu Niepodległości i największego ruchu społecznego w Polsce, który równać się może tylko z ruchem Solidarność 80. To jest potężna siła, którą wielu chce zmarginalizować, ale to się nie uda! Kto się boi narodowców, polscy żydzi, bo oni mają najwięcej za uszami, ONR wystawiajcie listy na wybory, już czas na młodych patriotów. Należy złożyć pozew przeciwko temu panu. Jego pełnomocnictwa z pewnością nie pozwalały na "swobodną ocenę faktów", szczególnie tych nieistniejących. Jak wiadomo z historii, argumentacja "taki miałem rozkaz" nie jest skuteczna. Dość szydzenia z Narodowców! Narodowe Siły Zbrojne, których ideowymi spadkobiercami są młodzi Polacy z ONR, były jedyną niezależną politycznie, materialnie i ideologicznie organizacją wojskową w polskim podziemiu zbrojnym. NSZ we wrześniu 1943 r. liczyły około 73 tys. oficerów i żołnierzy, w kwietniu 1944 r. – około 90 tys. Pod względem wojskowym dzieliły się na sekcje, drużyny, plutony, kompanie, pułki i brygady. Dysponowały licznymi szkołami podchorążych, z których korzystały inne organizacje konspiracyjne. Informacje wywiadowcze NSZ przesyłane były wywiadowi AK. Największym zwartym oddziałem NSZ walczącym w Powstaniu Warszawskim była Brygada Dyspozycyjno-Zmotoryzowana „Koło”, która od początku podporządkowała się dowództwu obrony Starego Miasta. Po ewakuacji Starówki jej oddziały szturmowe wzięły bezpośredni udział w walkach w Śródmieściu. Inną znaną jednostką o rodowodzie NSZ-owskim było Zgrupowanie „Chrobry II” walczące w Śródmieściu.
 • @Husky 22:04:45
  Robią przygrywkę do Marszu Niepodległości 11 listopada. Niech spróbuje rząd zablokować tę piękną inicjatywę młodych Polaków - NIECH SPRÓBUJE!!! Duda do wspólnych obchodów ich nie zaprosił. Tak na marginesie, w tym roku w kwietniu na Jasnej Górze było spotkanie modlitewne MW, ONR. Pokaz siły policji, która w parkowała na górnym parkingu była zastanawiająca. Na moje pytanie dlaczego tu jesteście odpowiedzieli bo będzie przemarsz ONR i MW. Tak się boi władza patriotycznej młodzieży polskiej? Wstyd, Brudziński, WSTYD!!
 • @kula Lis 67 11:45:11
  A jak długo w Polsce będzie pozwalać się na spędy nazistowskich POwierników głoszących POglądy SODOMICKIE?

  https://pbs.twimg.com/media/DjlMiwoXsAAqOIm.jpg
 • @Husky 11:24:33
  Godzina W we Wrocławiu. Mnóstwo policji(Z BRONIĄ GŁADKOLUFOWĄ!) i narodowcy [ZDJĘCIA]

  http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/godzina-w-we-wroclawiu-mnostwo-policji-i-narodowcy-zdjecia,13383594/

  Ps..Wstyd mi za was polskojęzyczni pismacy z niemieckimi wytycznymi, co i jak pisać! Ani jednego dobrego słowa, ani wzmianki historycznej, szczujecie na siebie Polaków (czy z lewicy czy z prawicy) i na co dzień i od święta! Nawet wcześniej nie daliście wzmianki, że mają być jakieś marsze. Wstydźcie się i lepiej zmieńcie pracę! Pieprzona propaganda. I właśnie za samo to powinni dostać taki oklep żeby następnym razem odechciało się robienia patologii. A lewacka przybłęda z Mikstatu czyli cwel i chazarska menda Dutkiewicz za wydanie zgody na lewacką prowokację powinien stanąć przed sądem. Tylko nie przed lewackim sądem, a niestety ale nadal takich jest w Polsce większość. Może pseudodziennikarzyny z robotniczej wspomną jeszcze o kilku faktach:
  Zgromadzenie na dominikańskim odbywało się OD LAT w tym dniu, zawsze byli tam narodowcy. Lewactwo zawsze sobie cztery litery wycierało patriotyzmem, szkalowało powstańców, wyzywało świętujących od faszystów i nazioli. Dzisiaj nagle sami gloryfikują powstanie? śmiać się czy płakać? Organizacje lewackie same chwaliły się, że "odebrali narodowcom przestrzeń publiczną" - taki był ich cel, a nie świętowanie, oddanie szacunku poległym. Najważniejsze, to nie dać tego robić innym. Patologia umysłowa w pełnej krasie.
 • @kula Lis 67 11:46:57
  Bufetowa POwinna być wywieziona z Warszawy na taczce gnoju, jak Jagna.
 • @Husky 12:28:22
  Popieram, tak powinno być, i na tej taczce aż do Izraela do kibucu, bo tam takich miejsce. Tam byłaby nikim.
 • @Husky 12:28:22
  Zastanawia mnie dlaczego Wojewoda nie występuje do rządu/premiera o komisarza, wiedząc o jej przestępstwach.
 • @kula Lis 67 12:42:56
  Co ten PiS wyprawia.
  Komorowskiego omal nie zabili gazeta. Brejze chca zamordowac w toj toju, Bolkowi Kaczor spreparowal teczki u Kiszczaka, a Holdys rozmawia szyfrem ze znajomymi.
  Totalnictwo, to jednak stan umyslu.
 • @
  https://pbs.twimg.com/media/DjlcPGPWwAEFAvN.jpg


  Zbigniew Hołdys:
  Na początku śledził mnie smok bojowy, później kosmici, którzy dogadali się z PiS-em, ale mam na to sposób - chodzę z durszlakiem na glacy.
  Przemykam tylko kanałami, ale okazalo się, że szczury także dogadały się z PiS-em i odprowadzały mnie krzycząc:
  Won za Don!
 • @Husky to t chce być "prezydętką" Wrocławia!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184Mzc3YS9wLzIwMTgvMDgvMDIvODI1LzM4MC84ZGJjZWY2NDhlYjc0ZTdiODk3ZTlkNGYxNTMzYjY4OC5wbmc=.png
  Ło matko! Wellman ma godną konkurentkę do reklam w Lidlu. Jej miejsce jest w pewnym znanym zakładzie na ulicy Kleczkowskiej a nie w fotelu prezydenta. Nawet lemingi nie zdzierżą takiej PIĘKNOŚCI ?! Ma mniemanie o sobie to odrażające indywiduum, rządzić to ona sobie może w chlewie, jako pierwsza maciora, bo Wrocław tak wykoślawionej persony nie chce!
 • Z ostatniej chwili !!!!!
  TVN24 :

  Na nic cały hejt pisowskich trolli i policyjne szykany - tak pięknie było wczoraj na Przystanku Woodstock

  https://pbs.twimg.com/media/DjlA3q_XoAEAmV8.jpg
 • @kula Lis 67 12:52:37 ps..
  Czy ten osobnik płci niewiadomej nie jest przypadkiem produktem skrzyżowania Grodzkiej ze Środą i gorylem?
 • @kula Lis 67 12:52:37
  potwierdziła, że będzie się ubiegać o fotel prezydenta Wrocławia ??

  To musi być qrwa wieeeeeelki fotel

  https://pbs.twimg.com/media/DjlOmVqWwAAIUGz.jpg
 • @Husky 12:49:53
  To cymbał chazarski po 7 klasach powszechniaka, miał pod górkę do szkół, no i ten kapelusz uciskający łeb zrobił mu już całkowite spustoszenie i tak już w pustym łbie.
 • @kula Lis 67 12:58:50
  Voodoo (Nurowska, Holland), czary, podziemie (Środa), alkoholizm (Chełstowski), myślenie paranoiczne (Żakowski z Gretkowską: policja to poprzebierany WOT bo mają zbyt schludne mundury; warszawska radna PO jak jej tam: PiS sprowadza Ukraińców-prowokatorów)...
  Coś ty lemingom zrobił, PiSie !
 • @Husky 12:57:50 Trzeba będzie zrobić także oprócz fotela specjalne koryto...!!
  Wrocławianie! Przypatrzcie się z uwagą temu zdjęciu. Dziękuję. "Gratuluję" Wrocławianom takiej kandydatki ! Wrocław to skażone miasto od Legnicy tu rządzą POstbolszwicy-spadek zostawiony przez sowietów. Już na pierwszy rzut oka należy stwierdzić, że to coś nie powinno funkcjonować w życiu publicznym choćby ze względów estetycznych. Wystarczy popatrzeć, resztę można sobie dopowiedzieć. Oglądając tego czerwonego wieloryba i jednocześnie pustaka intelektualnego, można sobie zepsuć cały dzień! Konsulat niemiecki we Wrocławiu w sile 700 agentów "ubezpieczeniowych" + Frasyniuk i Farmazon.. murem za babonem Lempart ! Puśćmy wodze wyobraźni i przypuśćmy, że ten KODziarski pasztet zostaje prezydentem. Z miasta i urzędu zrobi jeden wielki LGTB burdel. Na bank hahaha! II Prawo Equeper'ego: "W każdym organizmie suma mas tłuszczu i mózgu jest stała". Już jeden Biedroń w Słupsku wystarczy. Nic nie robi tylko jeździ na sex-wycieczki na koszt podatników.
 • @Husky 12:57:50
  Lempart-Wrocław, Nitras-Szczecin, J Wałęsa-Gdańsk, Trzaskowski-Warszawa, Szajbus-Toruń, może jeszcze Rózia dla Krakowa i Szczerba do Krynicy Górskiej. Resztę też można ustawić.Także gdzieś Petru Rysio.
 • @Husky 12:57:50 Jeśli jakiś artysta będzie tworzył obraz lub rzeźbę Harpii to modelu nie musi długo szukać!
  Śliczna inaczej, słowami Bieńkowskiej ale jaja ,ale jaja. Ale lamparty są lekkie, szybkie, a ta to chyba ze stosunku lamparta ze słoniem.....A jest we Wrocku taki szeroki fotel na którym ten kobieton mógłby ten swój szeroki niczym trzydrzwiowa szafa gdańska zad posadzić? Prawdziwa "słowianka". Należy do "wybranych". Będzie wesoło, jak przyjdzie do ratusza z "żoną". Ta beczka sadła miała by być prez. Wrocławia? Trzymajcie mnie ludzie bo spadnę z krzesła! Wygląda jak kucharka na urlopie(nie uchybiając kucharkom!), kudły przetłuszczone, rozczochrana, z kilkoma podbródkami. Nie masz babo najmniejszych szans! "Zapaszek" twojego ciałka zagazował by gabinet na amen! Skrzyknij swoje kolesiówy do magla i opowiadajcie sobie stare, PRLowskie kawały! Lempart a jak tam kariera dewelopera w Diamond Properties i co z aferą Art Budownictwo? A co z kamienicą na Rynku we Wrocławiu kupioną za okrągły 1.000.000 zł? Pani pozdrowi tatę...
 • @kula Lis 67 13:16:12
  Najnowszy telefon Zbigniewa Hołdysa.
  Wziął sobie w T Mobile.

  https://pbs.twimg.com/media/Djlx6CvX4AAX37o.jpg
 • @Husky 12:57:50
  https://www.youtube.com/watch?v=1Ibe-BgqwNg

  Animal Farm,

  będzie ubiegać się o chlew

  Świnia prezydentem
 • @Husky 12:57:50 Ta "pani" może być "prezydentką" co najwyżej w Jurasic Parku.
  Twarz Wrocławia - podobno na Dolnym śląsku ruska armia pozostawiła najwięcej agentów - patrząc na tą osobę to się potwierdza. Niech ta zapasiona chazarska kobietochłop startuje w wyborach na burmistrza Tel Avivu. Zamaskowana samica łosia, KLempa(rt). Lepiej niech się nie zbliża do granicy - Niemcy się nie znają, są nerwowi, zastrzelą i zjedzą, tak jak to zrobili ze żubrem.
 • @Husky 12:57:50 I bardzo dobrze, niech ulicznica startuje! /szampon z mydłem na drogę!
  Czy my żyjemy jeszcze w normalnym kraju jeżeli tego typu ludzie sięgają po władzę. Z takim ryjem na zmywak do budki z piwem.
 • @Husky 13:26:42
  Poradziłbym mu Enigmę.
 • @Husky 13:26:42 tu brzoza, tu brzoza jak mnie słyszysz? On naprawdę potrzebuje profesjonalnej pomocy.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lMTJmMC9wLzIwMTcvMDUvMjAvODI1LzM2MC8yYmNmYzA4YmVlMzY0Nzg5YjdkZWIwZDYxZGU0NWI2ZS5qcGVn.jpeg

  To już paranoja? Rozhisteryzowany Hołdys o policyjnych obserwacjach: "Ja ze swoją rodziną rozmawiam przez szyfrowane komunikatory".

  Ps..Chazarski ćpunie, alkoholiku i pospolity pustaku Hołdys! Nie wyobrażaj sobie za wiele, tyś nie z kamienia. Tyś z czegoś miększego, czyli gówna. Za młodu ćpanie i chlanie niestety pozostawia na starość ślady. Hehe, lewactwo faktycznie schodzi do podziemi na wezwanie Środy. "Żyrafy wchodzą do szafy". Dlaczego jeszcze chazarski autorytet III RP Zbigniew Hołdys nie jest w TVN i na Czerskiej nazywany "profesorem", przecież podstawówkę skończył, znaczy intelektualista. Ten chazar ćpun i alkoholik Hołdys wysforował się przed takiego samego jak on wieprza Skibę..Jeden głupszy od drugiego...Z chazara Hołdysa TVN i żydomendia typu wybiórcza przez często powtarzanie zrobili artystę bo te kilka pioseneczek byle jakich nawet nie pozwoliło by mu zaistnieć teraz nawet to traci a pracy uczciwej się boi.
 • @Husky 12:57:50PO z .N powinny wesprzeć. Byłaby to niezła podmiana Ujazdowskiego - uroda i intelekt wręcz porywające.
  Na ten widok to powinien zawiązać się STRAJK MĘŻCZYZN! "Jestem polityczką" ręce opadają ! Marta Lampart nie jest ani poli-(raczej mono), a tym bardziej -tyczką (prędzej beczką). Wyprowadziłbym się z miasta, gdyby takie coś nim zawiadywało. Słyszałem z nią ten wywiad w TOK FM dzisiaj. Dramat. Jak ludzie mogą być tak bezkrytyczni wobec siebie.
 • @Husky 12:52:50
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wMTdlYS9wLzIwMTgvMDgvMDIvODI1LzM2MC8yNTkxNDk4ZmM2OWI0ZGZlYWM0NjZhYjNlYzJiZWM2OS5qcGVn.jpeg


  Była dziennikarka TVP skarży się Niemcom na „apatię” Polaków. „Wolą cieszyć się pięknym latem niż protestować”. Nie tylko na Węgrzech rośnie apatia polityczna. Także w Polsce słabną opozycyjne tendencje. Czyżby Polacy zaakceptowali myśl, że zostaną okradzeni z wolności? - zastanawia się była dziennikarka TVP Monika Sieradzka na łamach niemieckiego portalu poświęconemu polityce wschodniej „ostpol.de”. W 2015 r. KOD miał niewielkie stoisko przed KPRM w Warszawie - początkowo była to ławka z kilkoma krzesłami, potem pojawiły się namioty, wreszcie przyczepa. W tym opozycyjnym miasteczku zawsze coś się działo: demonstracje, dyskusje i kłótnie, działacze z całego kraju nabierali sił dla żmudnej walki na konserwatywnej polskiej prowincji, kierowcy mijając miasteczko zdejmowali nogę z gazu, i trąbili na znak solidarności wspomina Sieradzka. Ale – jak dodaje – miasteczka opozycji już od kilku tygodni nie ma. Symboliczne stoisko zniknęło! To dla mnie szok. Nie ma już śladu po małej wyspie opozycji. Wszystko zniknęło
  lamentuje była dziennikarka TVP. Czyżbyśmy Polacy już pogodzili z tym, że zostaniemy okradzeni z naszej wolności? Jesteśmy narodem kochającym wolność – a przynajmniej za taki się uważamy! Na ścianach lubimy wieszać portrety naszych przodków, którzy stawiali opór okupantom, a wreszcie komunistom. Ale teraz nie dostrzegamy nawet, że nasze wolności są stopniowo, krok po kroku, ograniczane ostrzega Sieradzka. Według niej ostatni bastion tej wolności, Sąd Najwyższy, w ostatnich tygodniach upadł. Czyli dostał się pod kontrolę rządu. Większość rządząca przeforsowała tę ustawę tuż przed wakacyjną przerwą Sejmu. Nie tylko zagraniczni czytelnicy nic z tego nie rozumieją. PiS ciągle wymyśla nowe zmiany legislacyjne by uczynić reformę sądownictwa skomplikowaną i nieprzejrzystą - nie tylko dla urzędników w Brukseli, ale także dla własnych obywateli twierdzi była dziennikarka TVP i stała komentatorka „ostpol.de”. Polaków to jednak nie obchodzi, bo jak zaznacza Sieradzka „nie ma to wpływu na ich codzienne życie”, i zamiast się martwić o los sędziów wolą „cieszyć się pięknym latem”. To oczywiście także jest winą PiS. Dzięki 500+- flagowego projektu PiS - więcej rodzin niż kiedykolwiek może wyjechać na wakacje. Gospodarka kwitnie, konsumpcja rośnie. Po co więc zawracać sobie głowę politykami w Warszawie? pyta. Według niej „Polacy milczą i odgrywają tym samym rolę, którą wyznaczył im reżyser Kaczyński. A mianowicie rolę statystów.
  Jeśli pewnego dnia obudzimy się na sali sądowej i nie będziemy mieli szans na sprawiedliwy i niezależny proces, będzie już za późno histeryzuje Sieradzka dalej. Ale jest nadzieja. A tę nadzieją jest „obywatelskie nieposłuszeństwo”. Pocieszam się nieco sarkastycznie i ironicznie tym, że moi ziomkowie lubią się buntować. W Polsce jest całkiem normalne, ba, jest się nawet dumnym z tego, że obchodzi się prawo. Dlatego nie wyobrażam sobie dyktatury w Polsce. Wierzę w skłonność do nieposłuszeństwa, którą mamy we krwi. Jestem ciekawa, czy moja wiara okaże się uzasadniona lub naiwna tłumaczy była dziennikarka TVP.

  ostpol.de

  Ps...Mazowiecka, Sieradzka, ale wcześniej ....Stein....Sieradzka-dla takiej nie ma miejsca w Polsce. Ogolić na łyso tępą dzidę i wysłać do Rzeszy bez prawa powrotu. Jej mózg jest w oparach absurdu, po co się przejmować bełkotem jakiejś głupawej lewackiej pindy. Trzeba się cieszyć, że te blondynę wyrzucili z telewizji. Monika Sieradzka szuka plastyku a samce basenu sródziemnomorskiego już są w Niemczech!. Polacy nie zostają okradani z wolności, tylko Polakom jest przywracana wolność. Polacy nie akceptują schematu wolności lewactwa,rozwiązłości, złodziejstwa i tworzenia rasy panów złożonych z nierobów.  .
 • @Husky 12:52:50
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mZjM5ZC9wLzIwMTgvMDgvMDIvODI1LzM2MC9hZDQzYjY4ZDBlYmU0NzBiOGYwNTRkMGYyZmQwZTI4Ni5qcGVn.jpeg


  Pokrętne tłumaczenia ratusza ws. decyzji o rozwiązaniu marszu narodowców. „Były elementy czy zachowania, które są zakazane w prawie”...Były elementy czy zachowania, które są zakazane w prawie. Poprosiliśmy o usunięcie osób, które je mają i zachowań niezgodnych z prawem, ale organizator tego nie zrobił tak decyzję stołecznego ratusza o rozwiązaniu marszu ONR z okazji 1 sierpnia tłumaczyła podczas konferencji prasowej dyrektor Biura Bezpieczeństwa Ewa Gawor. Organizator został przez nas poinformowany, że część uczestników narusza przepisy karne, czyli były zawarte elementy, które są zakazane w prawie czy zachowania. Przewodniczący marszu został poinformowany i poprosiliśmy o podjęcie działań twierdziła Gawor. Dyrektor Biura Bezpieczeństwa zapewniała, że nie doszło do reakcji przewodniczącego zgromadzenia. Jej zdaniem elementy, które miały zdecydować o rozwiązaniu marszu, nawiązywały do „organizacji propagujących ustrój totalitarny”. Jak podkreśliła „dodatkowym elementem” była pirotechnika. Dalszy wywód przedstawicielki ratusza przyniósł jeszcze więcej kuriozalnych sformułowań. Na początku pochodu znajdowały się osoby, w tym także jego przewodniczący, ubrane na czarno ze znakami falangi na ramieniu. Opaski miały kształt, sposób noszenia i symbolikę bezpośrednio nawiązującą, w naszej ocenie, do sposobu używania tożsamych elementów ubioru przez członków nazistowskiej organizacji NSDAP, jak i Ochotniczej Milicji Bezpieczeństwa Narodowego, tak zwanych czarnych koszul - włoskiej organizacji faszystowskiej twierdziła Gawor. Zdaniem urzędniczki sam sposób ustawienia czoła pochodu i użycia flag nawiązywał do „przemarszów z lat 30. włoskich faszystów i niemieckich nazistów”. W zgromadzeniu były także osoby, które miały koszulki z takimi emblematami, jak krzyż celtycki i jak hasło nawołujące do nienawiści: ‘Raz sierpem raz młotem czerwona hołotę’. Na flagach również był znak falangi, mieczyk Chrobrego - ewidentnie symbole używane w okresie międzywojennym przez Obóz Wielkiej Polski, organizacji zdelegalizowanej w 1933 roku. Uczestnicy także skandowali hasła szerzące nienawiść, na przykład „śmierć wrogom ojczyzny”, więc trudno powiedzieć, że nie naruszone zostały przepisy prawa karnego wyliczała. Na tym nie koniec. Gawor podkreśliła, iż zdaje sobie sprawę, że symbole takie jak mieczyk Chrobrego czy falanga nie są zakazane, ale używanie ich w kontekście Powstania Warszawskiego jest… niegodne. Szkoda, że zapomniała, iż przedstawiciele organizacji posługujących się tymi symbolami również brali udział w zrywie. Uznaliśmy, że zwłaszcza w dniu wczorajszym, kiedy obchodzona była 74. rocznica Powstania Warszawskiego, gdzie ustrój totalitarny doprowadził do II wojny światowej i między innymi Powstania Warszawskiego, nawet jeżeli ktoś idzie pod hasłem „uczcijmy powstańców”, to nie może być takich elementów w naszej ocenie. Musimy o tym głośno mówić i zacząć przeciwdziałać grzmiała dyrektor Biura Bezpieczeństwa. Tymczasem stołeczna policja poinformowała w czwartek o zatrzymaniu pięciu osób, które zdaniem organizatorów zgromadzenia środowisk narodowych mogły zakłócić manifestację. Powodem zatrzymania miała być odmowa podania danych legitymującym ich policjantom. Komenda Stołeczna Policji poinformowała PAP, że podczas marszu środowisk narodowych oraz już po rozwiązaniu tego zgromadzenia przez urzędników stołecznego ratusza nikt z uczestników nie został zatrzymany. Do zatrzymania pięciu osób doszło natomiast podczas drugiego zgromadzenia narodowców przed Kolumną Zygmunta. Zatrzymani - zdaniem organizatorów zgromadzenia - mogli zakłócać manifestację. Organizator zwrócił uwagę na małą grupę osób - dwóch mężczyzn i trzy kobiety - które w jego ocenie mogły to zgromadzenie zakłócać, ponieważ wyrażały poglądy przeciwstawne do uczestników legalnego zgromadzenia powiedział PAP asp. sztab. Mariusz Mrozek z KSP. Dodał, że organizator „zażądał” od tych osób opuszczenia terenu zgromadzenia, ale nie chciały tego zrobić. Wtedy poprosił o pomoc policję. Chcieliśmy te osoby wylegitymować, one odmówiły podania danych, nie chciały ujawniać tożsamości. Zostały zatrzymane i przewiezione do jednostki policji. Tam podały swoje dane i wtedy zostały zwolnione mówił Mrozek. Policja wobec zatrzymanych osób najprawdopodobniej skieruje do sądu wnioski o ukaranie „za odmowę podania danych osobowych policji”. Komenda Stołeczna Policji zaznaczyła ponadto, że funkcjonariusze rejestrowali przebieg zgromadzeń i będą ustalać tożsamość osób, które podczas przemarszu odpalały race. Osoby, które używały pirotechniki, muszą się liczyć z odpowiedzialnością, bo naruszały prawo i to jest jasne dla wszystkich zaznaczył Mrozek.


  Ps..Komendantem Głównym Policji rządzi minister MSW? Czy Gronkowiec z Gawor?! A we Wrocławiu cwel i złodziej chazarski Dupkiewicz? Dość! Sierpem i Młotem żydłacką hołotę! Według takich interpretacji sam ratusz szerzy antypolską i antypatriotyczną nienawiść i powinien podlegać karze. Ewidentnie nie toleruje i nienawidzi narodowców, prawicowców i patriotów. Ta Gawor, tak jak i Bufetowa ma pustkę zamiast mózgu... ! Ona 'zdaje sobie sprawę, że nie było to zakazane", ale uznala, ze jest zakazane... ???! No i "szerzenie nienawiści, to hasło "śmierć wrogom Ojczyzny"...??? Przecież to paranoja! Wszak ewidentnie tym wrogom należy się śmierć! Kogo ta Bufetowa zatrudnia, co to za wieśniaczka...? Olejmy moczem chazarską złodziejską sukę HGW..Czy za napis "strzelać do kaczki" lub "prezydencie zamkniemy cię" będziemy mogli rozwiązać marsz PO-hołoty ? Czas chazarskiej złodziejskiej suki HGW kończy się z 3 miesiące. Potem rozliczymy bydło chazarskie. Przypominam wszystkim, że w Polsce nie ma zakazu ŻADNYCH symboli. Niech ta pani Gawor poda ustawę i art. albo nich się dokształci. To w Niemczech są symbole zakazane nie w Polsce! Część paragrafu 2 z art 256 mówiący o symbolach został usunięty przez TK w 2011 roku. Zero wiedzy pani Gawor, 0 wiedzy Brudziński, 0 wiedzy Polska Policja. Generałowa wiedziała, że te symbole nie są zakazane ale "uznała", że ich użycie jest niewłaściwe. Chcę to usłyszeć przed sądem, bo mam nadzieję, tam się ta sprawa skończy. Jakich użyć słów na określenie urzędników bufetowej i ich argumentacji? To jest dziadostwo zachowujące się jak bolszewicy.

  http://telewizjarepublika.pl/robi-sie-coraz-ciekawiej-baner-ze-swastyka-z-luboscia-prezentowali-obywatele-rp,68383.html
  Typowa komusza prowokacja - wzory radzieckie - naśladowcy jak wyżej
 • @Husky 12:52:50
  Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny jest w KRS razem z Falangą. Nielegalne to było działanie tej lewackiej antypolskiej kołtunerii! Na marginesie. NSDAP była partią narodowo-socjalistyczną, której znacznie bliżej było do komunistów niż do skrajnej prawicy. Zresztą brunatny jest bliżej czerwonego niż czarnego. NSDAP=KPZR. Kiedy wreszcie ten urzędniczy chazarolewacki i złodziejski bajzel z ratusza razem z chazarską złodziejką HGW zostanie usunięty i "nagrodzony" celą+ ?!
 • @Husky dobra wiadomość, polski żołnierz
  skasował w bójce dwu żołnierzy US Army, jeden w ciężkim stanie. Areszt za pobicie amerykańskich żołnierzy w Złocieńcu. http://niezalezna.pl/232308-areszt-za-pobicie-zolnierzy-us-army
 • @Husky 11:49:41
  "A jak długo w Polsce będzie pozwalać się na spędy nazistowskich..."
  http://bi.gazeta.pl/im/4d/99/14/z21599309IER,Krakow--14-kwietnia-2007-r---bojowkarze-z-Obozu-Na.jpg

  Jaki obiecał powstańcom bezpłatne bilety na komunikację miejską. Z mocy prawa wszycy, którzy nawet w dniu wybchu powstania w pieluchę robili mają dziś bezpłatne bilety. I ten cymbał chce być prezydentem Warszawy.
 • @Zawisza Niebieski 15:54:12
  Słychać wycie ???????
  Znakomicie
  A może trollu coś w temacie notki
  Czy słusznie rozwiązała ten marsz czy też podzielasz zdanie Repsola
  tu cyt:
  Ten qurwi...n dawno powinien siedzieć za kratami . Salut.
  http://antykomunista.neon24.pl/post/144895,marsz-narodowcow-rozwiazany#comment_1477317

  ps.
  Z ostatniej chwili.

  W Polsce wykryto nową chorobę psychiczną.
  Inwigilacja urojona.
  Łacińska nazwa:Idiotus Celebrytus.

  https://pbs.twimg.com/media/Djl1POMXsAA4_3Y.jpg
 • @kula Lis 67 13:55:21
  Motyl na bicepsie wkrótce osiagnie rozmiary airbusa

  https://pbs.twimg.com/media/Djl4HZcXcAEGnEV.jpg
 • @Husky 16:02:27
  Najlepsze kasztany rosną n Placu Pigalle. Zuzanna lubi je tylko jesienią. Przysyła ci świeżą partię. Skąd my to znamy? On jest na poziomie "Stawki większej niż życie". Czekać tylko jak przyjmie podziemny pseudonim "Szarik".
 • @Zawisza Niebieski 15:54:12
  „Nie dzielmy naszego domu!” apeluje Jurek Owsiakw TVN24
 • @Zawisza Niebieski 15:54:12
  Za te "spędy..." ci ze zdjęcia powinni ciebie znaleźć, odwiedzić i w najłagodniejszym przypadku porządnie ci ryja obić.
 • @kula Lis 67 13:55:21
  Przyznam, że do tej pory bardzo się przejmowałem słowami Holdysa o łamaniu przez PIS konstytucji, zamordyzmie i śmierci demokracji, ale kiedy wyznał, że mówi szyfrem wszystko nagle nabrało innego znaczenia
 • @kula Lis 67 13:55:21
  Mam nadzieję, że tą czapeczkę, którą Zbysio nosi wyłożył wcześniej folią aluminiową. Inaczej Macierewicz, Ziobro i kosmici z Melmacu (Alf) mogą wnikać w jego myśli.
 • @kula Lis 67 13:55:21
  Z ostatniej chwili.

  Tajny szyfr Hołdysa złamany. Okazuje się niestety, ze ten totalny pierdoła ma gówno do powiedzenia - podobnie jak wszyscy pozostali totalni.

  https://pbs.twimg.com/media/DjmDy2CW4AElJyI.jpg
 • @Husky 16:02:27
  On "robi" za "telegrafistę" i "szyfranta" w podziemiu Ciupakowej Środy od dziesięcioleci nie ciupanej. Jej własna córka się wstydzi i nie utrzymuje z taką szurniętą matką kontaktu.
 • @kula Lis 67 16:11:28
  8-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @kula Lis 67 16:15:59
  ONR kontra HGW czyli Etniczna Polska vs Głęboka Żydowszczyzna

  O to w istocie chodzi.
  Reszta to przykrywki, kotary, tunele, dym, a po stronie polskiej łuski na oczach.

  Etniczna Polska vs Głęboka Żydowszczyzna, tak na to patrzcie, i wygracie.
 • @Husky 16:13:39 Hołdys opowiada brednie. A manię prześladowczą leczą psychiatrzy.
  Są takie choroby. Niektórych odwiedzają kosmici. Tez się zdarza, że naświetlają ludzi falami przez ściany albo kradną gacie z szuflady. Folia aluminiowa pod kapelusz i satelita nie sczyta EEG. Radzę mu przypiąć do klapy opornik wraz ze wzmacniaczem lampowym. Pomaga odwrócić uwagę. Ciebie Hołdys to można śledzić po smrodzie, który za sobą ciągniesz, a na to nie pomogą żadne komunikatory...
 • @Husky 16:02:27
  Ależ drogi trolu, przecież to zdjęcie jest jak najbardziej w temacie notki. Kto jak nie organizatorzy (jako organizacja) wczorajszego marszu są na tym zdjęciu? A o samym rozwiązaniu marszu, co można powiedzieć, jeśli rzeczywiście organizacja nie potrafi okiełznać takich co im się zakazane symbole marzą, to należy rozwiązać, ale od zbadania tego przypadku powinna być prokuratura, od oceny sąd. Nie wiesz przypadkiem, czy ci co organizowali urodziny Hitlera już siedzą, czy jeszcze "ziobriwa prokuratura" się nie połapała o co chodzi?

  Ale z Owsiakiem się zgadzam tylko wytłumacz to temu "naszemu skarbowi narodwemu" trzymanemu pod strażą na warszawskim Żoliborzu, że mamy się łączyć a nie dzielić na sorty.
 • @Zawisza Niebieski 16:55:15
  Przypominam tobie, że w Polsce nie ma zakazu ŻADNYCH symboli. Niech ta pani Gawor poda ustawę i art. albo nich się dokształci. To w Niemczech są symbole zakazane nie w Polsce! Część paragrafu 2 z art 256 mówiący o symbolach został usunięty przez TK w 2011 roku. Zero wiedzy pani Gawor, 0 wiedzy Brudziński, 0 wiedzy Polska Policja. Generałowa wiedziała, że te symbole nie są zakazane ale "uznała", że ich użycie jest niewłaściwe.
 • @Zawisza Niebieski 16:55:15
  Pojade klasykiem.....

  http://antykomunista.neon24.pl/post/144895,marsz-narodowcow-rozwiazany#comment_1477515
 • @Zawisza Niebieski 16:55:15
  Na Opolszczyźnie /Głogówek, Prudnik, Krapkowice MN co roku hucznie i legalnie obchodzi urodziny Adolfa i nic im nie robią.
 • @kula Lis 67 17:30:20
  Anne Applebaum - żona Sikorskiego, któremu marzyło się "dożynanie watachy", ale ... dorżnął się politycznie sam.

  https://pbs.twimg.com/media/DjmcwB8W4AA11ZO.jpg
 • @
  Jeśli według rachuby byłej bankierki Gronkiewicz - Waltz jest tu nieco ponad tysiąc osób, to ja się wcale nie dziwię, że warszawskie kamienice szacowała i sprzedawała po 50 złotych.

  https://pbs.twimg.com/media/DjmyiSYXgAIpRhz.jpg


  Co za qrwy wredne i parchate w tym PO
 • @Husky 18:23:40
  Tylko która to manifestacja? W obronie sądów, czy ONR, bo ostatnio to już nie wiadomo która jest która.
  https://koduj24.pl/wp-content/uploads/2017/07/Wroc%C5%82aw-20.07.2017-768x398.jpg

  Bo te "qrwy wredne i parchate w tym" PiS wszystko zakłamią, taki strach przed Polakami, że sądownie uznany za kłamcę Kurski odchodzi od zmysłów, jakie jeszcze kłamstwo wymyślić.
 • @Zawisza Niebieski 19:01:09
  napisz cos o Pisiewiczu - lepiej ci to wychodzi
  please

  Zawiszo - Polaku - Patrioto !!!!!!!!!

  Nie zapomnij złożyć życzeń Panu Antoniemu

  3 sierpnia 1948 r. w Warszawie urodził się polski patriota, polityk, historyk, nauczyciel akademicki, publicysta Antoni Macierewicz

  200 lat Panie Antoni

  https://pbs.twimg.com/media/DjlvPcPWwAALgUG.jpg
 • @Zawisza Niebieski 19:01:09
  To z wczoraj łachmyto niebieski. 130 tys ludzi, patriotów na koncercie.
 • @Husky 18:23:40
  Wspominasz o kamienicach sprzedawanych za grosze. Nie wiesz przypadkiem za ile ludzie Kaczyńskiego (Mirosław kochaski) sprzedawali kamienice w ręce czyścicieli - morderców, jak Nabielaka 9 gdzie zamordowano Jolantę Brzeską.

  A PiSiewicze, nadal kradną, ostatnio znany beneficjent naszych podatków Tadeusz R. przytulił 43 mln za ratowanie Żydów w 70 lat po wojnie. To jest robić Polaków w konia. :) Ale widzisz, są jeszcz tacy idioci, co im wierzą.
 • @kula Lis 67 19:20:47
  Mamy piękne upalne lato, wieczorne ochłodzenie, to dziwne, że na Stare Miasto przyszło 130 tys ludzi? Oni przyszli uczcić pamięć Powstańców i w głębokim poważaniu mieli ONR. Większość nawet o ONR nie wie.

  Gdybyś znał Warszawę trochę lepiej niż niejaki Jaki, to byś wiedział, że ten wynik to żadna rewelacja, ilu Warszawiaków jest na noworocznych imprezach? Warszawa to 1,7 mln mieszkańców + turyści a mamy letni sezon, zobacz jaki to ułamek ludności.

  Warszawiacy to w dużym stopniu patrioci i ludzie wykształceni, a nie naród głupi, co wszystko kupi, dlatego PIS tu cienko przędzie.
 • @kula Lis 67 19:20:47
  8-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @Zawisza Niebieski 19:32:22
  //A PiSiewicze, nadal kradną -//

  jaka nam oni krzywdę robią
  to nie może trwać wiecznei
  na szafot z nimi!!!

  Konstytucja,Konstytucja,Konstytucja

  ps.

  Wirtualna Polska ma przeprosić o. Tadeusza Rydzyka za tekst o jego „rekordowych zyskach”

  Zapadł wyrok w procesie, który o. Tadeusz Rydzyk wytoczył spółce Wirtualna Polska Media za naruszenie dóbr osobistych.
  i Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał wydawcy publikację na Money.pl i WP.pl oświadczenia z przeprosinami (nie podano, przez jaki okres) oraz usunięcie tekstu, którego dotyczył pozew.

  https://static.wirtualnemedia.pl/media/top/tadeuszrydzyk.jpg
 • @Zawisza Niebieski 19:49:39
  Cienko przedzie, oj cienko tak 3.14 razy drzwi
  45%
 • @Husky 20:03:34
  Ten człowiek zrobił dużo złego zarówno w Kościele jak i wśród Polaków. Przekręty związane z Tadeuszem R. są realizowane w sposób pozornie zgodny z prawem.

  "Mimo, że jest ta dobra zmiana w Polsce, my ze spółek Skarbu Państwa mamy mniej niż kot napłakał. Ale TVN dostaje i inni. Jak to rozumieć?"

  Przedsiębiorstwa państwowe, instytucje rządowe zmawiają kampanie reklmowe w czasopismach czytanych przez emerytów. :) Jest to zgodne z prawem, tyle, że podchodzi pod niegospodarność i z tego paragrafu Polacy będą rozliczali PiS-iewiczow, jeśli jeszcze w Polsce Polakom uda się przejąć rządy.

  Tak jak za zwykłego posła tak i za Tadeusza R. pójdą siedzieć zupełnie inni ludzie, no ale czy ktoś kazał im być idiotami?

  "Cienko przedzie, oj cienko tak 3.14 razy drzwi 45%" Tyle to ma wódka kupowana za "pincet+"
 • @Zawisza Niebieski 19:49:39
  Mamy piękne upalne lato, wieczorne ochłodzenie i dlatego
  Dąbrowa Tarnowska nie poddaje się i nadal walczy o wolne sądy.
  Tak było wczoraj

  https://pbs.twimg.com/media/Djbdv01X0AAEwYQ.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:17:25
  KOnstytucja.Konstytucja.Konstytucja

  ale macie upały współczuję ci i nawet rozumiem
 • @kula Lis 67 13:55:21
  RODO

  https://pbs.twimg.com/media/DjnMAYIXsAU_cIU.jpg
 • @Husky 19:09:47
  To żeś przywalił po całości Caracalem . :))) https://i.iplsc.com/antoni-macierewicz-testuje-miniguna-na-targach-w-ostrodzie/0005JPDW1OE0RV3T-C122-F4.jpg
 • @All
  No i tak od 30 lat. Sami swoi . :) http://3obieg.pl/wp-content/uploads/2015/03/mafia.jpg
 • @Repsol 22:26:18
  Nic dodać, nic ująć. Brakuje tylko Dudy, ale ten może już siedzi za łamanie konstytucji na której bronienie składał przysięgę przed narodem i Bogiem.
 • @Zawisza Niebieski 00:51:06
  //Brakuje tylko Dudy, ale ten może już siedzi za łamanie konstytucji //

  No siedzi,siedzi

  http://cdn24.se.smcloud.net/t/photos/t/454907/andrzej-duda_24665321.jpg

  ach te upały , jak to niektórym szkodzą na ...
  głowę
 • @Husky 18:23:40
  Ciarka o wydarzeniach na Marszu PW: Pełnomocnik ratusza początkowo nie był w stanie podać powodu rozwiązania manifestacji https://wpolityce.pl/polityka/406410-ciarka-o-wydarzeniach-na-marszu-powstania-warszawskiego

  Ps..Brudziński przy pomocy policji razem z chazarską schlampe i złodziejką HGW zablokowali legalny marsz w którym szli weterani II WŚ. Kłamie pan są filmy. Jak nie ma uzasadnienia nie ma decyzji, nie mieliście obowiązku dostosować się do ględzenia urzędasa. Powinniście za to go natychmiast aresztować, bo przekroczył uprawnienia! Tralu-lalu Panie Policjancie. Byliście świetnie i w sposób zmasowany przygotowani. Setki mundurowych, dziesiątki samochodów, a przede wszystkim działo akustyczne dalekiego zasięgu (LRAD), jak na bandytów! Na manifestację - marsz upamiętniający Powstanie Warszawskie?! Szczelny, policyjny korek blokujący wstęp na ul. Nowy Świat musieliście przygotować wiele godzin wcześniej, pochowani po uliczkach, podwórkach i krzakach ! Takich sił nie da się zgromadzić at hoc, bo jakiś urzędas was wezwał z powodu rozwiązania marszu. Akcja musiała być zaplanowana dużo wcześniej, bo gdy zawyły syreny o godz. 17:00, nie tylko oddawaliście dżentelmeńsko honory, ale byliście już w pełnym pogotowiu do blokady Nowego Światu. Teraz świeci pan oczami, a jest pan zwykłym pachołkiem HGW, tzn. zaprzańców i chazarolewackiej, antypolskiej łobuzerii. Mówi pan przy Rondzie Dmowskiego o 17:00 zaczęły "bić syreny"? Głodnemu chleb na myśli, panie policjancie.
 • @Husky 18:23:40
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15332379851d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Widzicie te ślepia? Zdziwiony, że musi opowiadać takie brednie. To dopiero trzeba mieć tupet! Panie Ciarka, a może by tak konkretnie, po nazwisku, powiedział Pan, kto wydał w imieniu Ratusza polecenie rozwiązania Marszu? Przecież ten pełnomocnik musiał się jakoś wylegitymować i na pewno wie pan, kto to jest. Czy może jest tak, że ktokolwiek podejdzie do Policji, powie, że jest pełnomocnikiem władz m.st. Warszawy, to Policja słucha go i nie zadaje zbędnych pytań? Żeby wyraz buntu przeciwko totalitaryzmowi określić jako propagowanie totalitaryzmu. Bo przekreślony sierp i młot to przecież symbol buntu przeciwko totalitaryzmowi. Rację mają ci, którzy uważają , że była to zwykła prowokacja. W dodatku prowokacja mało subtelna, wręcz chamska. Narodowcy jednak zagrali durniom na nosie... Tłumaczenie i argumenty usprawiedliwiające decyzję o przerwaniu marszu ... bezcenne!) Takiego ośmieszania się, takiego brnięcia w absurd, takich bredni nie słyszałem dawno. Była to ustawka tyle, że policja brała w niej udział, ciekawe czy minister panuje nad swoimi podwładnymi, bo jeśli nie to źle a jeśli tak to ewidentnie chcieli zrobić zadymę aby pokazać prawdziwą opozycję w złym świetle, tak czy tak media okrzykną sukces policji, że nie dopuściła do eskalacji zagrożenia (tylko nikt nie wspomina w którym miejscu został marsz rozwiązany- wąski przesmyk- a zaraz za nim bardzo silne skupienie plutonów prewencji tak przez zupełny przypadek ), a prowokację zaczęły się już przed marszem poczynając od "wlepek" (ci co byli wiedzą) oraz ślepoty i głuchoty "funkcjonariuszy" na transparenty oraz zachowanie kodomitów, UBywatelu PRL oraz innych - ot tak bo przecież przekreślony sierp z młotem "sugeruje" mowę nienawiści " a swastyka już nie.
 • @Husky 18:23:40
  Ewa Gawor.....żona Mirusia Gawora. Milicjanta który dochrapał się generalskich gwiazdek w III RP, objętego ustawą dezubekizacyjną. Policja rźnie głupa. Trzeba było żądać decyzji na piśmie. Przećwiczono plan na 11.11. Ale tam może się bardzo źle skończyć i policja będzie współwinna.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yMDZjOC9wLzIwMTgvMDgvMDMvODI1LzM2MC80ZjMzYjVhZmEzYWI0N2M5OGRmMjQ0OWRlOWY2Zjk3Yy5wbmc=.png

  Absurd! Ratusz rozwiązał Marsz PW według własnego widzimisię?! Gawor: Znaki nie były zakazane, ale uznałam, że naruszono prawo. Nie powiedziałam, że żaden ze znaków używanych wczoraj był zakazany, ale w kontekście haseł i zachowania uznałam, że naruszone zostały przepisy karne w tych wyjątkowo absurdalnych słowach Ewa Gawor, dyrektor stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, tłumaczyła decyzję o rozwiązaniu Marszu Powstania Warszawskiego! W czwartek dyrektor stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w rozmowie z dziennikarzami odpowiadała, że przyczyną rozwiązania środowego Marszu Powstania Warszawskiego był sposób ustawienia czoła pochodu i użycia flag, który miał rzekomo nawiązywać do przemarszów z lat 30. włoskich faszystów i niemieckich nazistów. Mało tego! Gawor uznała, że przepisy karne naruszyły emblematy z mieczykiem Chrobrego, znak falangi a nawet hasło związane z Żołnierzami Niezłomnymi „Śmierć wrogom Ojczyzny”! Czy znaki te były nielegalne? Dyrektor stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego sama nawet przyznała, że nie! Dlaczego więc uznała, że naruszone zostały przepisy karne, skoro wspomniane emblematy są legalne? Jak powiedziała dziennikarzom, przechodziła szkolenie… z zakresu używania zakazanych znaków (sic!). Przeszliśmy dodatkowo szkolenia – nie ukrywam - z zakresu używa znaków, które są zakazane. Nie powiedziałam, że żaden ze znaków używanych wczoraj był zakazany, ale w kontekście haseł i zachowania, uznałam, że naruszone zostały przepisy karne stwierdziła Ewa Gawor, posługując się wyjątkowo absurdalną i przewrotną logiką! Na dodatek zapowiedziała, że podobną decyzję może podjąć w sprawie Marszu Niepodległości! Będę podejmować decyzję na bieżąco. Jeśli uznam, że takie zachowanie – części czy wszystkich – uczestników narusza przepisy prawne, moja decyzja nie będzie zmieniona odparła dziennikarzom.


  Ps...Czy ta milicjanta baba Gawor już sobie załatwiła obdukcję mózgu u psychiatry? W Polskim prawie żadne znaki nie są zakazane. Gawor złamała prawo rozwiązując marsz. Ta Hajka to jakiegoś tłumoka zatrudniła na, było nie było, odpowiedzialnym stanowisku. No przecież to tłumok i te jej tłumaczenia. Hajka zatrudnia jeszcze durniejszych od siebie. Jutro uzna, że cały marsz był faszystowski. Niech to babsko spróbuje zatrzymać marsz 11 listopada to oknem będą wyskakiwać z ratusza a w Polsce nie będzie folksdojczów, kodomitów itp.! Golić łeb i w smole z pierzem. Rząd daje dupy przed takimi bladziami. HGW z Gawor do ciupy. Sytuacja pokazuje też bezjajeczność PiSu i jego szeryfa po amputacji jaj Brudzia Brudzińskiego. Wstyd, hańba i niemoc. Brudzio nie ma jaj na KODy, Obywateli itp. Tu traci PiS!
 • @Husky
  Jonny Daniels nakazał rozwiązanie marszu ONR 1 sierpnia 2018. Stwierdził on, że w pochodzie zobaczył elementy i hasła niewłaściwe, i trzeba to zlikwidować! „Zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości złożył w prokuraturze Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths..."

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jonny-daniels-nakazal-rozwiazanie-marszu-onr-1-sierpnia-2018-2018-08


  ONR jest obecnie symbolem patriotyzmu polskiego, stąd ta wściekłość chazarstwa. Wynaleźli polskość bez żadnych przymieszek. Nie należą więc do obozu niemieckiego, rosyjskiego, ani izraelsko-amerykańskiego. Tego im nigdy nie wybaczą. Życiorys Funkcjonariusza Milicji Obywatelskiej Gawora, w 1981 roku jako plutonowy uczestniczył w internowaniu Pierwszego Sekretarza PZPR Edwarda Gierka[1]. W 1988 roku ukończył wyższe studia zawodowe w Wyższej Szkole Oficerskiej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych im. Feliksa Dzierżyńskiego w Legionowie. Wraz z Maciejem Hejdukiem napisał pracę dyplomową pt. Prawne aspekty militaryzacji kosmosu pod kierunkiem ppłk. mgr. Henryka Dąbrowskiego[2]. W 1991 roku został Szefem Biura Ochrony Rządu. Kariera zawodowa Gawora była związana z osobą Lecha Wałęsy. Zetknął się z nim bowiem w okresie jego internowania. Był jego stróżem z ramienia PRL-owskich władz. "Nie naciskał mi na odciski" - wspomina były przewodniczący Solidarności. I dodaje: "Mówiłem im, że przede mną kariera. Kto będzie grzeczny, będzie pracował, a kto niegrzeczny" - nie[3]. Według Mieczysława Wachowskiego, Mirosław Gawor był ojcem kariery Mariana Janickiego. Opowiadając o M. Janickim minister Mieczysław Wachowski wspomina "Mirek Gawor wziął go na szefa kolumny transportowej[4]" Ze wspomnień M. Janickiego wynika, że w 1997 roku gen. Gawor załatwił pieniądze z dotacji celowej na wymianę floty samochodowej z wielosettysięcznym przebiegiem na auta marki BMW[5]. Najbliższymi współpracownikami - zastępcami szefa BOR - generała Gawora byli: w latach 1991-1997- majorowie Krzysztof Dymek, Mirosław Brzeziński i Marek Kamiński; w latach 1997 - 2001 - płk Jan Włoch, gen. bryg. Leszek Ulandowski (do 2001r), płk Andrzej Gawryś (od 2001r), płk Leszek Woźniak, ppłk Marian Janicki[6]. Prezes zarządu m.in. w KGM Energia, Biurze Ochrony ROCA, Warszawskim Klubie Sportowym Gwardia oraz członek organu nadzoru Fundacji byłych funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu[7]. Członek Rady Sportu przy Ministrze Spraw Wewnętrznych i Administracji[8]. Życie prywatne Mąż Ewy Gawor – Dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m. st. Warszawy[9]. Powyższe podaję za Wikipedią. Ewa Gawor. Czyja to córka? Wygoglujcie sobie...Oto Ewa Gawor

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Miros%C5%82aw_Gawor


  Komentarz i opinia moja oraz moich znajomych, co do tej haniebnej decyzji Hanny Gronkiewicz Waltz i jej urzędników jest następująca - złośliwa suka (wg sądu, określenie "suka" - nie jest to obraźliwe ani obelżywe) z tej Gronkiewicz Waltz. Suka, która za wszelką cenę chciała sprowokować zadymę i ewentualne rozruchy. Chwała mądrym Polakom, uczestnikom tego marszu, za spokój i opanowanie. Wytrzymamy ten czas do wyborów samorządowych a wtedy ta SUKA odejdzie na stałe w niebyt obywatelski (politycznie jest już skończona) i prawdopodobnie będzie długo tłumaczyła się ze swoich, męża i rodzinki milionów. I to jest podstawą obecnej "wojny o sądy" oraz prostacka prowokacja do siłowego (krwawego) obalenia demokratycznie wybranej władzy. Co do urzędników - wykonują tylko rozkazy tej SUKI.....Jak to możliwe, że w (niby) demokratycznym kraju dochodzi to tak skandalicznych decyzji. Urzędnik warszawskiego ratusza bez żadnych podstaw prawnych rozwiązuje legalnie zarejestrowany wcześniej przemarsz. To wszystko wskazuje, że intencją HGW dającej pełnomocnictwa urzędnikowi było wywołanie niezadowolenia maszerujących i sprowokowanie ich do ewentualnych burd i zamieszek. Tym skrajnie nieodpowiedzialnym i celowo zamierzonym działaniem powinna zająć się prokuratura. Czas położyć tamę szczuciu jednych przeciwko drugim. Czas wyciągnąć surowe konsekwencje prawne i karne wobec ludzi czyniących ferment, chaos i zamieszanie tylko po to by było jak dawniej. Chyba powoli dochodzimy do stanu, że odpowiednim miejscem dla tego rodzaju zachowań jest wprowadzenie programu cela +. Cel ten powinniśmy jasno wyartykułować w z zbliżających się wyborach. Jeżeli tego nie uczynimy to będzie jak było. We własnym kraju staniemy się wyrobnikami na rzecz innych. Tym innym pomogą za przysłowiowe srebrniki ludzie ulicy i zagranicy.
 • @Husky 11:26:08
  Podstaw nie było i jaj zabrakło u ministra odpowiedzialnego za działania policji. Jak było za prezydentury Lecha Kaczyńskiego, gdy ten nie wydał zgody na marsz tęczowy? Nielegalny marsz odbył się a policja jeszcze chroniła pedalstwo przed protestującą Młodzieżą Wszechpolską. To był sprawdzian, już wtedy PiS okazał się psem bez zębów.
 • @Husky
  Tak było - film Media Narodowe...Urząd na pasku neokomuszej Partii Razem żyda przybłędy Zandberga. Kompromitacja warszawskiego ratusza!


  https://www.youtube.com/watch?v=oaOQZ_cKITo
 • @Husky 18:23:40 ano esbeckie. Oto cały warszawski ratusz: UBECJA i ZŁODZIEJE!
  "Gazeta Polska" UJAWNIA: urzędniczka, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego, była funkcjonariuszką Kiszczaka!

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15340510971d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Czesława Kiszczaka. Porażające fakty z przeszłości urzędniczki warszawskiego ratusza ujawnia w najbliższym numerze tygodnika "Gazeta Polska" historyk Sławomir Cenckiewicz. Gawor - szefowa Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m. st. Warszawy - była podporucznikiem MO, absolwentką Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Feliksa Dzierżyńskiego oraz pracownikiem Departamentu PESEL MSW. Objęła ją ustawa dezubekizacyjna pozbawiająca SB-eków przywilejów emerytalnych - pisze Sławomir Cenckiewicz w "GP".

  Więcej w najbliższym numerze tygodnika "Gazeta Polska", dostępnym w sprzedaży już od wtorku 14 sierpnia

  Ps..Prawa ręka HGW. To teraz już wiem o jakich szkoleniach ta stara esbeczka mówiła. Czyli HGW, Gawor i Gaworowa, ubeki i złodzieje.
 • @kula Lis 67 07:43:29
  Nokautujemy konkurencję!
  Niezalezna.pl najlepsza pośród polskich prawicowych portali  Portal Niezalezna.pl umocnił się w lipcu 2018 r. na pozycji lidera wśród konserwatywnych portali. Nasza przewaga nad konkurencją się powiększa - dane międzynarodowego branżowego portalu Similar Web nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości. Wszystkim naszym Czytelnikom dziękujemy za zaufanie!
  Duża przewaga Niezalezna.pl nad innymi konserwatywnymi portalami utrzymuje się od długiego czasu. Jak wskazują statystyki, w minionym miesiącu nasz serwis znów jest najczęściej czytanym polskim portalem o profilu prawicowym.

  Według SimilarWeb.com w lipcu 2018 r. zajęliśmy - wśród wszystkich stron internetowych w Polsce (łącznie z największymi jak Google, Facebook czy Allegro) - 96. pozycję, (dla przykładu strona Tomasza Lisa NaTemat.pl jest na 125. miejscu, wpolityce.pl - 184, a tvp.info - 312.).


  http://m.niezalezna.pl/233058-nokautujemy-konkurencje-niezaleznapl-najlepsza-posrod-polskich-prawicowych-portali#.W27yZMIIBQk.twitter
 • @Husky
  Biorąc pod uwagę, że wszystkie te służby, w czasie PRL-u były pod ścisłym nadzorem służb rosyjskich, należy z bardzo dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że te osoby nadal dotrzymywały przysięgi posłuszeństw i podległości. Tak jest dosłownie wszędzie, gdzie się choć trochę podłubie w dokumentach! Od służb specjalnych (19 tys z 24 tys SB-ków przeszło weryfikację zasilając wszelakie przewerbowane służby), przez policję, wojsko, prokuratury, sądy, szkolnictwo wszelkich szczebli po KK, w którym wg. informacji z początku lat 90-tych XXwieku nie mniej niż 10% podjęło współpracę różnego rodzaju ze służbami PRL! Gdzie się oni wszyscy podzieli? Polska administracja nadziana jest PRL-owską bezpieką jak wielkanocna baba rodzynkami! Przecież 100% archiwów służb wszelakich, jeszcze przed ich zniszczeniem zostało uwiecznione na mikrofilmach, z których co najmniej dwa zestawy znajdują się w Rosji! Oni mają bez porównania więcej dokumentów polskich niż Polacy! Tylko idiota może twierdzić, że ich nigdy nie wykorzystano. Jak długo jeszcze beneficjenci porozumienia z MAGDALENKI, czerwoni, ich następcy i różowi będą metodycznie szkodzić Polsce i Polakom? Jak długo będą bezkarni za draństwa z przeszłości i rozkradanie kraju i niszczenie wszelkich struktur państwa w okresie transformacji. Wszystko co czynią służy zamazywaniu(mówienie o ponurej przeszłości przez Kwaśniewskiego, Cimoszewicz i innych brzmi jak rechot i ponury żart z historii PRL-u) przeszłości i stwarzanie pozorów walki ze złem. Jeszcze trochę, a wszystkim walczącym o wolną Polskę wmówią, że to ONI tę wolność wywalczyli. Mają ku temu w bardzo wielu przypadkach dobry podkład i przykład swoich protoplastów, którzy "przynieśli i utrwalali wolność na bagnetach sowieckich". Czas rozKODować odtajnione archiwa. Wszyscy ukryci w archiwach zastrzeżonych powinni być dożywotnio odsunięci od sprawowania wszelkich urzędów państwowych i pozbawieni bezprawnie nabytych przywilejów. Trzeba wreszcie oczyścić z przywilejów nadzwyczajną kastę sędziowską. Haniebnym jest to że Rzepliński (pobiera około 23000 złotych emerytury+ dorabia na uczelni deprawując studentów) i wielu innych pobiera tak wysokie niezasłużone emerytury. Nie płacili żadnych podatków, a będąc na emeryturze mogą dodatkowo "dorabiać" Wszystkie tego typu patologie winny być natychmiast zniesione z przestrzeni wszystkich urzędów, instytucji i posłowania. W zawodach cywilnych wiele osób płaciło wysokie podatki, a przechodząc na emeryturę jej wysokość nie może przekroczyć 250% podstawy wyliczenia świadczenia emerytalnego. Dlaczego te same kryteria nie obowiązują wszystkich obywateli kraju. Dlaczego ten co "tyrał" ma w dalszym ciągu utrzymywać tych co obdarowano za służalczość przywilejami. Czas z tym skończyć. Jesteśmy równi wobec obowiązków i prawa i wszystkim należy się rzetelność traktowania wg twardych ale prawnych czystych i czytelnych zasad. PESEL to jest w cywilizowanych państwach zabroniony, w RFN nie ma żadnych Peseli.
 • @kula Lis 67 18:52:03
  Modlinger (ten agresywny kretyn co się rzucał na policjantów) żali się, że go prześladują, bo jest Żydem.
  Klasyka.
  A potem się dziwią.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej